Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:31 | |
2. | Procházková Doubravka | ADA0651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 19:48 | + 1:17 |
3. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | SK Kamenice | 24:16 | + 5:45 |
4. | Kubičková Kateřina | SJH0652 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:36 | + 12:05 |
5. | Lamačová Barbora | BOR0750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:39 | + 13:08 |
6. | Oranyová Sylva | SJI0751 | C | OK Jihlava | 33:15 | + 14:44 |
7. | Štoková Sofie | DKP0750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:48 | + 17:17 |
8. | Vítková Hana | SJI0750 | C | OK Jihlava | 38:50 | + 20:19 |
9. | Bartalošová Anežka | NNN0851 | Neregistrovaní | 42:31 | + 24:00 | |
10. | Baldriánová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 52:46 | + 34:15 |
11. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | C | USK Praha | 60:04 | + 41:33 |
12. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:14 | + 48:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermannová Klára | VSP0454 | C | USK Praha | 15:17 | |
2. | Chvátilová Johana | PHK0450 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:40 | + 3:23 |
3. | Šimšová Pavla | MFP0551 | C | VŠSK MFF UK Praha | 18:50 | + 3:33 |
4. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | C | USK Praha | 19:48 | + 4:31 |
5. | Miková Lenka | TBM0460 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:23 | + 5:06 |
6. | Doleželová Anna | PZR0651 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 20:52 | + 5:35 |
7. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 21:06 | + 5:49 |
8. | Marečková Ema | OSN0450 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:36 | + 7:19 |
9. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 23:40 | + 8:23 |
10. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | C | OK Dobříš | 25:04 | + 9:47 |
11. | Šauli Kateřina | VPM0456 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:58 | + 12:41 |
12. | Pilná Klára | LPU0451 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:13 | + 16:56 |
13. | Blažková Veronika | SJH0551 | C | SJH Jindřichův Hradec | 34:10 | + 18:53 |
14. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 34:17 | + 19:00 |
15. | Srbová Michaela | SJI0551 | C | OK Jihlava | 34:26 | + 19:09 |
16. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | TJ OB České Budějovice | 47:59 | + 32:42 |
17. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | C | SK Kamenice | 59:43 | + 44:26 |
18. | Komárková Jindra | SJH0453 | C | SJH Jindřichův Hradec | 84:48 | + 69:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Adéla | PHK0255 | B | OK 99 Hradec Králové | 18:16 | |
2. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:48 | + 0:32 |
3. | Marešová Klára | NEJ0250 | B | TJ Jiskra Nejdek | 21:03 | + 2:47 |
4. | Blažková Kateřina | SJH0252 | B | SJH Jindřichův Hradec | 21:55 | + 3:39 |
5. | Staňková Radka | VPM0452 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:00 | + 3:44 |
6. | Thýnová Martina | SHK0350 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 22:05 | + 3:49 |
7. | Titzová Adéla | VSP0250 | B | USK Praha | 22:30 | + 4:14 |
8. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 23:03 | + 4:47 |
9. | Vedrová Ela | TBM0357 | B | KOS TJ Tesla Brno | 23:31 | + 5:15 |
10. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 23:40 | + 5:24 |
11. | Raková Petra | SHK0251 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 24:11 | + 5:55 |
12. | Janků Anna | SJC0252 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 24:13 | + 5:57 |
13. | Hankovcová Helena | KAM0350 | C | SK Kamenice | 24:53 | + 6:37 |
14. | Richtrová Kamila | VPM0451 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:36 | + 8:20 |
15. | Slámová Taťána | OSN0250 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:04 | + 10:48 |
16. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:30 | + 11:14 |
17. | Sobotková Klára | PZR0351 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:29 | + 13:13 |
18. | Janečková Josefína | EKP0351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:14 | + 14:58 |
19. | Kubičková Kristýna | SJH0452 | C | SJH Jindřichův Hradec | 34:00 | + 15:44 |
20. | Veselá Aneta | SJH0352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 35:08 | + 16:52 |
21. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 37:35 | + 19:19 |
22. | Holečková Michaela | ABM0259 | C | KOB Moira Brno | 38:19 | + 20:03 |
23. | Sabolová Marie | CTB0353 | C | SK OB Chotěboř | 40:18 | + 22:02 |
24. | Suková Hana | PZR0252 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 41:29 | + 23:13 |
25. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 48:09 | + 29:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 23:14 | |
2. | Rückerová Šárka | HOR0050 | B | TJ Jiskra Hořice | 23:48 | + 0:34 |
3. | Filipová Tereza | LPU0050 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:09 | + 2:55 |
4. | Peterová Jana | DOB0051 | A | KOB Dobruška | 26:34 | + 3:20 |
5. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 26:43 | + 3:29 |
6. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | B | OK Chrastava | 27:46 | + 4:32 |
7. | Hojná Eliška | SJH0052 | A | SJH Jindřichův Hradec | 28:00 | + 4:46 |
8. | Dědková Teodora | TAP0051 | B | KOB TRETRA Praha | 28:01 | + 4:47 |
9. | Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:06 | + 4:52 |
10. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:19 | + 5:05 |
11. | Kováříková Marie | KAM0050 | B | SK Kamenice | 28:24 | + 5:10 |
12. | Dolejší Kateřina | STB0199 | B | TJ Stadion Nový Bor | 29:08 | + 5:54 |
13. | Tokárová Regina | NEJ0151 | B | TJ Jiskra Nejdek | 30:29 | + 7:15 |
14. | Chrástová Tereza | STH0251 | B | SK Studenec | 31:10 | + 7:56 |
15. | Martanová Elin | VLI0252 | B | Slavia Liberec orienteering | 31:13 | + 7:59 |
16. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 31:50 | + 8:36 |
17. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | B | Kometa Kralovice | 31:59 | + 8:45 |
18. | Černá Kateřina | MLA0251 | B | MLOK Mariánské Lázně | 32:04 | + 8:50 |
19. | Vejražková Róza | SJC0151 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 32:09 | + 8:55 |
20. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | B | SK Kamenice | 32:22 | + 9:08 |
21. | Matějková Barbora | SJC0156 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 32:26 | + 9:12 |
22. | Borovičková Valerie | ZAM0051 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 32:39 | + 9:25 |
23. | Zrníková Adéla | OSN0099 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:26 | + 10:12 |
24. | Šrámková Hana | RIC0051 | C | OB Říčany | 34:23 | + 11:09 |
25. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | B | OB Říčany | 34:43 | + 11:29 |
26. | Gallová Veronika | STH0053 | B | SK Studenec | 34:43 | + 11:29 |
27. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | B | TJ Jiskra Nejdek | 34:47 | + 11:33 |
28. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:55 | + 11:41 |
29. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | B | Kometa Kralovice | 35:18 | + 12:04 |
30. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 36:47 | + 13:33 |
31. | Zimová Barbora | SHK0151 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 37:31 | + 14:17 |
32. | Riby Rose | LTP0051 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:42 | + 15:28 |
33. | Hápová Petra | PHK0051 | B | OK 99 Hradec Králové | 39:12 | + 15:58 |
34. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:34 | + 16:20 |
35. | Foltýnová Eva | SJI0051 | C | OK Jihlava | 39:55 | + 16:41 |
36. | Šklíbová Míša | TJN0153 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:23 | + 18:09 |
37. | Straková Veronika | SLA0051 | B | SKOB Slaný | 42:10 | + 18:56 |
38. | Kubíčková Iva | ZAM0151 | B | OB T.J. Sokol Žamberk | 42:27 | + 19:13 |
39. | Hrnčířová Magda | STH0051 | C | SK Studenec | 43:09 | + 19:55 |
40. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 43:25 | + 20:11 |
41. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:55 | + 20:41 |
42. | Šimšová Barbora | MFP0150 | B | VŠSK MFF UK Praha | 44:10 | + 20:56 |
43. | Baloghová Lída | TJN0150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:21 | + 21:07 |
44. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 48:13 | + 24:59 |
45. | Šafková Sofie | KAM0153 | B | SK Kamenice | 52:13 | + 28:59 |
46. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 52:23 | + 29:09 |
47. | Staňková Markéta | VPM0153 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:35 | + 31:21 |
48. | Polanská Nelly | PZR0152 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:23 | + 36:09 |
49. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:01 | + 37:47 |
50. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 66:55 | + 43:41 |
51. | Niederlová Anneli | PZR0050 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 87:55 | + 64:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 43:08 | |
2. | Kubíčková Jana | PHK9999 | B | OK 99 Hradec Králové | 46:02 | + 2:54 |
3. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 46:08 | + 3:00 |
4. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | B | Slavia Liberec orienteering | 48:25 | + 5:17 |
5. | Fürstová Anna | LLI9854 | B | TJ Loko Liberec | 49:09 | + 6:01 |
6. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 50:48 | + 7:40 |
7. | Vacková Anna | SJI9854 | B | OK Jihlava | 51:00 | + 7:52 |
8. | Urbanová Markéta | STH9953 | B | SK Studenec | 51:18 | + 8:10 |
9. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | B | SK Praga | 52:33 | + 9:25 |
10. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 52:44 | + 9:36 |
11. | Mikešová Adéla | VPM9852 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:14 | + 10:06 |
12. | Hojná Dominika | SJH9852 | B | SJH Jindřichův Hradec | 54:54 | + 11:46 |
13. | Dundáčková Julie | SJH9853 | B | SJH Jindřichův Hradec | 55:16 | + 12:08 |
14. | Poláková Tereza | TAP9853 | B | KOB TRETRA Praha | 56:42 | + 13:34 |
15. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 57:06 | + 13:58 |
16. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:22 | + 14:14 |
17. | Poláková Kateřina | TAP9854 | B | KOB TRETRA Praha | 57:45 | + 14:37 |
18. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | B | OK Jihlava | 59:01 | + 15:53 |
19. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 59:28 | + 16:20 |
20. | Kolářová Johana | PGP9952 | C | SK Praga | 59:32 | + 16:24 |
21. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | B | TJ Jiskra Nejdek | 59:46 | + 16:38 |
22. | Kroupová Eliška | VPM9853 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:01 | + 19:53 |
23. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 66:57 | + 23:49 |
24. | Pelcová Tereza | MAS9853 | C | KČT Aš | 71:30 | + 28:22 |
25. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | B | SK Kamenice | 80:01 | + 36:53 |
26. | Čiháková Barbora | KNC9950 | B | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 96:59 | + 53:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:18 | |
2. | Poloprutská Klára | VLI9750 | A | Slavia Liberec orienteering | 62:59 | + 3:41 |
3. | Lavičková Michaela | KRL9655 | B | Kometa Kralovice | 63:14 | + 3:56 |
4. | Parkanová Veronika | SJH9751 | B | SJH Jindřichův Hradec | 66:13 | + 6:55 |
5. | Nejezchlebová Barbora | TUR9755 | B | OOB TJ Turnov | 67:40 | + 8:22 |
6. | Obytová Kateřina | VPM9752 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 71:56 | + 12:38 |
7. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 72:02 | + 12:44 |
8. | Roškotová Lucie | TUR9753 | B | OOB TJ Turnov | 75:15 | + 15:57 |
9. | Balcarová Barbora | LLI9751 | B | TJ Loko Liberec | 75:30 | + 16:12 |
10. | Šádková Lucie | PHK9654 | B | OK 99 Hradec Králové | 77:05 | + 17:47 |
11. | Hlinovská Johana | VPM9751 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 78:55 | + 19:37 |
12. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 82:52 | + 23:34 |
Hejnalová Eva | KAM9651 | C | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dragowska Maria | TUR9555 | C | OOB TJ Turnov | 76:24 | 0 | |
2. | Košková Anička | LLI9550 | B | TJ Loko Liberec | 102:01 | + 25:37 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 72:47 | 9520 | |
2. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | TJ Slavia Hradec Králové | 73:24 | + 0:37 | 9441 |
3. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 73:44 | + 0:57 | 9398 |
4. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 74:55 | + 2:08 | 9245 |
5. | Udržalová Pavla | LPU8552 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 77:19 | + 4:32 | 8936 |
6. | Przyczková Michaela | LPU8499 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 77:28 | + 4:41 | 8916 |
7. | Kosová Denisa | PHK9150 | R | OK 99 Hradec Králové | 78:03 | + 5:16 | 8841 |
8. | Čepová Daniela | PHK8951 | R | OK 99 Hradec Králové | 78:57 | + 6:10 | 8725 |
9. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | TJ Slavia Hradec Králové | 79:02 | + 6:15 | 8714 |
10. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 80:19 | + 7:32 | 8549 |
11. | Krafková Lucie | TUR8650 | E | OOB TJ Turnov | 80:34 | + 7:47 | 8517 |
12. | Hepnerová Martina | SHK8152 | E | TJ Slavia Hradec Králové | 82:40 | + 9:53 | 8246 |
13. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 82:52 | + 10:05 | 8220 |
14. | Svobodná Šárka | DKP8850 | E | Oddíl OB Kotlářka | 83:04 | + 10:17 | 8194 |
15. | Karochová Simona | DKP8853 | R | Oddíl OB Kotlářka | 83:09 | + 10:22 | 8184 |
16. | Škodová Petra | LPU8359 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 84:24 | + 11:37 | 8022 |
17. | Janatová Lucie | DKP8154 | R | Oddíl OB Kotlářka | 84:34 | + 11:47 | 8001 |
18. | Šímová Jana | PHK8569 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:39 | + 11:52 | 7990 |
19. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 84:50 | + 12:03 | 7966 |
20. | Margoldová Barbora | DKP8654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:32 | + 13:45 | 7747 |
21. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 86:57 | + 14:10 | 7693 |
22. | Valachová Martina | LPU9054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 87:44 | + 14:57 | 7592 |
23. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 88:10 | + 15:23 | 7537 |
24. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 89:52 | + 17:05 | 7317 |
25. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | C | SK Žabovřesky Brno | 90:06 | + 17:19 | 7287 |
26. | Mádlová Věra | ZBM8951 | R | SK Žabovřesky Brno | 90:12 | + 17:25 | 7274 |
27. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | R | Oddíl OB Kotlářka | 90:20 | + 17:33 | 7257 |
28. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | R | OK Jiskra Nový Bor | 90:54 | + 18:07 | 7184 |
29. | Palasová Petra | ZBM8658 | C | SK Žabovřesky Brno | 91:28 | + 18:41 | 7111 |
30. | Soukupová Lucie | SJC8951 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 93:12 | + 20:25 | 6888 |
31. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | R | OOB TJ Turnov | 96:47 | + 24:00 | 6425 |
32. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 97:30 | + 24:43 | 6333 |
33. | Košťálová Petra | DKP8256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 97:59 | + 25:12 | 6271 |
34. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 102:48 | + 30:01 | 5650 |
35. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 104:54 | + 32:07 | 5379 |
36. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 105:19 | + 32:32 | 5325 |
37. | Balcarová Jana | PHK8852 | C | OK 99 Hradec Králové | 105:37 | + 32:50 | 5286 |
38. | Dlouhá Hana | DKP9450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 107:26 | + 34:39 | 5052 |
39. | Myslivečková Zuzana | PGP9253 | C | SK Praga | 107:28 | + 34:41 | 5048 |
40. | Polednová Hana | RUZ8051 | C | TJ Růžená | 107:37 | + 34:50 | 5028 |
41. | Krausová Martina | TJP9350 | C | TJ Sokol Troja | 132:37 | + 59:50 | 1805 |
42. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | C | SK Praga | 140:38 | + 67:51 | 771 |
Kamenická Kateřina | PHK9353 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | C | SK Žabovřesky Brno | 77:09 | 7047 | |
2. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 77:17 | + 0:08 | 7035 |
3. | Petrová Daniela | LPU8454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 77:30 | + 0:21 | 7016 |
4. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 77:34 | + 0:25 | 7009 |
5. | Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | 78:34 | + 1:25 | 6918 |
6. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 78:36 | + 1:27 | 6915 |
7. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 78:56 | + 1:47 | 6885 |
8. | Peterová Věra | DOB8751 | C | KOB Dobruška | 81:12 | + 4:03 | 6679 |
9. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 83:40 | + 6:31 | 6455 |
10. | Vlachová Tereza | AOV8750 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 83:48 | + 6:39 | 6442 |
11. | Setínková Eva | DKP8759 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:53 | + 7:44 | 6344 |
12. | Smolková Kateřina | PGP8852 | C | SK Praga | 85:23 | + 8:14 | 6298 |
13. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 87:09 | + 10:00 | 6138 |
14. | Sůvová Barbora | LPU8751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 87:21 | + 10:12 | 6119 |
15. | Bolechová Anežka | LPU9051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 87:33 | + 10:24 | 6101 |
16. | Sehnalová Tereza | TUR8852 | C | OOB TJ Turnov | 87:39 | + 10:30 | 6092 |
17. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 88:54 | + 11:45 | 5978 |
18. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:05 | + 11:56 | 5962 |
19. | Ulahelová Jana | LTU8451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 89:05 | + 11:56 | 5962 |
20. | Jebavá Lucie | VRL9254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 90:33 | + 13:24 | 5828 |
21. | Königová Jana | ZBM8661 | C | SK Žabovřesky Brno | 90:43 | + 13:34 | 5813 |
22. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 93:13 | + 16:04 | 5586 |
23. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | C | SK Studenec | 94:34 | + 17:25 | 5463 |
24. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 94:58 | + 17:49 | 5427 |
25. | Mrštíková Květa | LPU8753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 97:12 | + 20:03 | 5223 |
26. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 97:15 | + 20:06 | 5219 |
27. | Vlažná Lucie | LCE8751 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 99:56 | + 22:47 | 4975 |
28. | Staroňová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 101:52 | + 24:43 | 4799 |
29. | Karbanová Vendula | DKP8350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 101:58 | + 24:49 | 4790 |
30. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 103:32 | + 26:23 | 4647 |
31. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 104:03 | + 26:54 | 4600 |
32. | Pokorná Kristýna | EKP8351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 104:14 | + 27:05 | 4584 |
33. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | C | SK Žabovřesky Brno | 105:38 | + 28:29 | 4456 |
34. | Širůčková Daniela | 73C7650 | xxx | 106:06 | + 28:57 | ||
35. | Horová Klára | PGP8455 | C | SK Praga | 112:41 | + 35:32 | 3815 |
36. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | SK Kamenice | 113:36 | + 36:27 | 3732 |
37. | Viková Vendula | STH8951 | C | SK Studenec | 128:24 | + 51:15 | 2385 |
Petrželová Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | 0 | ||
Teplá Barbora | SJI9351 | C | OK Jihlava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Musilová Vendula | SJC8355 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 73:20 | 6163 | |
2. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 79:26 | + 6:06 | 5702 |
3. | Kazdová Lenka | SJC8484 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 79:27 | + 6:07 | 5700 |
4. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 79:43 | + 6:23 | 5680 |
5. | Šákrová Michaela | BOR8850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 80:26 | + 7:06 | 5626 |
6. | Řezníčková Tereza | SJI9056 | C | OK Jihlava | 81:06 | + 7:46 | 5576 |
7. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:30 | + 12:10 | 5243 |
8. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 86:11 | + 12:51 | 5191 |
9. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 87:17 | + 13:57 | 5108 |
10. | Sedláčková Jana | ZBP7654 | C | OOB SK Zbraslav | 91:39 | + 18:19 | 4778 |
11. | Oujeská Lenka | ZBP7652 | C | OOB SK Zbraslav | 92:15 | + 18:55 | 4732 |
12. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 93:58 | + 20:38 | 4602 |
13. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 94:48 | + 21:28 | 4539 |
14. | Fencíková Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 95:53 | + 22:33 | 4457 |
15. | Kašparová Eva | LPU7854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 97:31 | + 24:11 | 4334 |
16. | Kubešová Eva | RUZ8151 | C | TJ Růžená | 98:06 | + 24:46 | 4290 |
17. | Ondráčková Lucie | CTB9254 | C | SK OB Chotěboř | 102:22 | + 29:02 | 3967 |
18. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 105:47 | + 32:27 | 3708 |
19. | Melounová Miroslava | JHB6851 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 107:47 | + 34:27 | 3557 |
20. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 110:27 | + 37:07 | 3355 |
21. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | C | KOB Start Blansko | 119:22 | + 46:02 | 2681 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pipková Táňa | LPU7156 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:16 | 2309 | |
2. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:27 | + 0:11 | 2302 |
3. | Zitková Radka | LPU7958 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:34 | + 0:18 | 2298 |
4. | Procházková Michaela | LPU8960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:57 | + 0:41 | 2283 |
5. | Vítková Lenka | SJI7852 | C | OK Jihlava | 68:45 | + 9:29 | 1942 |
6. | Pilíková Veronika | CET8152 | C | TJ Loko Česká Třebová | 68:48 | + 9:32 | 1940 |
7. | Míková Michaela | SJH8251 | C | SJH Jindřichův Hradec | 72:48 | + 13:32 | 1785 |
8. | Suková Renata | PZR7352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 76:00 | + 16:44 | 1661 |
9. | Peterková Viktorie | LLI7551 | C | TJ Loko Liberec | 92:05 | + 32:49 | 1038 |
10. | Blažková Markéta | SJH7550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 102:55 | + 43:39 | 618 |
11. | Dundáčková Hana | SJH7052 | C | SJH Jindřichův Hradec | 103:39 | + 44:23 | 589 |
12. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | C | OK Jihlava | 118:49 | + 59:33 | 2 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 68:18 | |
2. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 74:03 | + 5:45 |
3. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | C | SK LOB Nová Paka | 74:53 | + 6:35 |
4. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:13 | + 6:55 |
5. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 76:28 | + 8:10 |
6. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | C | USK Praha | 77:20 | + 9:02 |
7. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 77:45 | + 9:27 |
8. | Mrskočová Dana | LPU7356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:26 | + 11:08 |
9. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 80:29 | + 12:11 |
10. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 80:34 | + 12:16 |
11. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 81:56 | + 13:38 |
12. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:05 | + 14:47 |
13. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 83:37 | + 15:19 |
14. | Tauchmanová Ivana | NPA7852 | C | SK LOB Nová Paka | 85:37 | + 17:19 |
15. | Šauli Iva | VPM7852 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 87:53 | + 19:35 |
16. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 90:26 | + 22:08 |
17. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 92:01 | + 23:43 |
18. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 96:10 | + 27:52 |
19. | Srbová Alena | SJI7951 | C | OK Jihlava | 100:42 | + 32:24 |
20. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 108:31 | + 40:13 |
21. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 126:48 | + 58:30 |
22. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 127:43 | + 59:25 |
Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:36 | |
2. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 62:52 | + 9:16 |
3. | Ševčíková Pavla | TBM7355 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:54 | + 10:18 |
4. | Čechová Marcela | TBM7659 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:32 | + 14:56 |
5. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 76:36 | + 23:00 |
6. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 77:11 | + 23:35 |
7. | Kuželová Michaela | FSP7851 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 78:27 | + 24:51 |
8. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 79:53 | + 26:17 |
9. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 81:18 | + 27:42 |
10. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | SK Žabovřesky Brno | 85:19 | + 31:43 | |
11. | Kubičková Martina | SJH7752 | C | SJH Jindřichův Hradec | 94:48 | + 41:12 |
12. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 95:47 | + 42:11 |
13. | Marešová Marcela | NEJ7450 | C | TJ Jiskra Nejdek | 98:11 | + 44:35 |
14. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 99:05 | + 45:29 |
15. | Harazinová Radka | VLI7650 | C | Slavia Liberec orienteering | 102:15 | + 48:39 |
16. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 106:11 | + 52:35 |
17. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 112:13 | + 58:37 |
18. | Jílková Radka | ZBP7751 | C | OOB SK Zbraslav | 112:20 | + 58:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 58:35 | |
2. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 59:13 | + 0:38 |
3. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:42 | + 2:07 |
4. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 62:35 | + 4:00 |
5. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:22 | + 4:47 |
6. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | C | SK Kamenice | 68:24 | + 9:49 |
7. | Staňková Marcela | VPM6951 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 68:27 | + 9:52 |
8. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 69:04 | + 10:29 |
9. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 70:14 | + 11:39 |
10. | Čermáková Renata | LPU6553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 70:31 | + 11:56 |
11. | Hanušová Zdena | SJC7253 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 70:40 | + 12:05 |
12. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | SK Kamenice | 70:41 | + 12:06 |
13. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 71:05 | + 12:30 |
14. | Koberová Lenka | LPU6954 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 71:13 | + 12:38 |
15. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 71:18 | + 12:43 |
16. | Kaplanová Iva | LPU6859 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 72:30 | + 13:55 |
17. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 74:07 | + 15:32 |
18. | Semíková Iva | KAM6850 | C | SK Kamenice | 74:41 | + 16:06 |
19. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 75:19 | + 16:44 |
20. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 75:38 | + 17:03 |
21. | Švadlenová Ivana | CHC7151 | C | K.O.B. Choceň | 77:50 | + 19:15 |
22. | Kalenská Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 78:51 | + 20:16 |
23. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 78:54 | + 20:19 |
24. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 79:14 | + 20:39 |
25. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 81:41 | + 23:06 |
26. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | C | SK Kamenice | 83:01 | + 24:26 |
27. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 87:08 | + 28:33 |
28. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 92:30 | + 33:55 |
29. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 95:10 | + 36:35 |
30. | Kolářová Michaela | SLA7351 | C | SKOB Slaný | 97:20 | + 38:45 |
31. | Fenclová Markéta | LPU7155 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 100:16 | + 41:41 |
32. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 101:09 | + 42:34 |
33. | Balcarová Alena | LLI7150 | C | TJ Loko Liberec | 113:11 | + 54:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 52:54 | |
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:56 | + 4:02 |
3. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 58:30 | + 5:36 |
4. | Komersová Jana | KNC6550 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 58:37 | + 5:43 |
5. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 59:45 | + 6:51 |
6. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:32 | + 9:38 |
7. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 64:02 | + 11:08 |
8. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 64:43 | + 11:49 |
9. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:48 | + 11:54 |
10. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 65:13 | + 12:19 |
11. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 66:39 | + 13:45 |
12. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 67:23 | + 14:29 |
13. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 67:38 | + 14:44 |
14. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | C | SK Praga | 68:01 | + 15:07 |
15. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 68:23 | + 15:29 |
16. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:48 | + 15:54 |
17. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 69:12 | + 16:18 |
18. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 71:48 | + 18:54 |
19. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Sokol Hostivice | 71:58 | + 19:04 |
20. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 72:07 | + 19:13 |
21. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 72:17 | + 19:23 |
22. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 73:33 | + 20:39 |
23. | Tichá Jana | TJH6451 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 73:57 | + 21:03 |
24. | Smolková Alena | PGP6450 | C | SK Praga | 74:32 | + 21:38 |
25. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:13 | + 25:19 |
26. | Veverková Yveta | VAM6452 | C | OOB Vamberk | 81:28 | + 28:34 |
27. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 90:38 | + 37:44 |
28. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 95:19 | + 42:25 |
29. | Langrová Monika | SHK7251 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 88:27 | + 35:33 |
30. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 113:34 | + 60:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 44:37 | |
2. | Lukášová Lenka | TBM6653 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:59 | + 3:22 |
3. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 52:42 | + 8:05 |
4. | Janotová Dobra | TBM5662 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:46 | + 12:09 |
5. | Kulová Jana | VAM6550 | C | OOB Vamberk | 56:46 | + 12:09 |
6. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 58:42 | + 14:05 |
7. | Dragowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport | 60:52 | + 16:15 | |
8. | Tokárová Regina | NEJ6950 | C | TJ Jiskra Nejdek | 75:17 | + 30:40 |
9. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 92:36 | + 47:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 49:32 | |
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 50:21 | + 0:49 |
3. | Bochenková Jana | EKP6150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:01 | + 3:29 |
4. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 55:46 | + 6:14 |
5. | Bártová Eva | SRK5551 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 61:20 | + 11:48 |
6. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 61:32 | + 12:00 |
7. | Novotná Ivana | Neregistrovaní - Marešovi | 61:37 | + 12:05 | ||
8. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:05 | + 13:33 |
9. | Hejnalová Hana | PHK6151 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:13 | + 13:41 |
10. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 64:13 | + 14:41 |
11. | Michálková Jiřina | VSP6151 | C | USK Praha | 64:22 | + 14:50 |
12. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 67:37 | + 18:05 |
13. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 69:30 | + 19:58 |
14. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 69:39 | + 20:07 |
15. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 70:40 | + 21:08 |
16. | Panchártková Jitka | PHK5951 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:07 | + 21:35 |
17. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:13 | + 21:41 |
18. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 71:19 | + 21:47 |
19. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 72:49 | + 23:17 |
20. | Šámalová Hana | PGP6150 | C | SK Praga | 85:03 | + 35:31 |
21. | Macháčková Jana | SHK6450 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 86:05 | + 36:33 |
22. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 93:55 | + 44:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:15 | |
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:20 | + 3:05 |
3. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:46 | + 6:31 |
4. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:02 | + 7:47 |
5. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:02 | + 8:47 |
6. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 48:32 | + 9:17 |
7. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 52:54 | + 13:39 |
8. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:23 | + 14:08 |
9. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:10 | + 17:55 |
10. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 57:34 | + 18:19 |
11. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 58:16 | + 19:01 |
12. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:26 | + 19:11 |
13. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 59:07 | + 19:52 |
14. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 61:11 | + 21:56 |
15. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:43 | + 22:28 |
16. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 61:52 | + 22:37 |
17. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 67:40 | + 28:25 |
18. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 70:21 | + 31:06 |
19. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 70:31 | + 31:16 |
20. | Klimplová Alena | LPU5551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 74:23 | + 35:08 |
21. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 75:47 | + 36:32 |
22. | Syslová Drahomíra | PGP5650 | C | SK Praga | 82:40 | + 43:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:09 | |
2. | Jelínková Jana | RUZ5552 | C | TJ Růžená | 58:30 | + 8:21 |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 65:33 | + 15:24 |
4. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 68:35 | + 18:26 |
5. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 69:49 | + 19:40 |
6. | Slámová Hana | TBM4951 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:15 | + 21:06 |
7. | Hrušková Zdeňka | OSN5950 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 85:41 | + 35:32 |
8. | Podhorská Věra | FJI5252 | C | SK FREE Jihlava | 87:56 | + 37:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opavová Stanislava | MLA5451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 47:33 | |
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 47:40 | + 0:07 |
3. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 50:40 | + 3:07 |
4. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:56 | + 4:23 |
5. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 53:15 | + 5:42 |
6. | Omová Jana | TUR5150 | C | OOB TJ Turnov | 57:58 | + 10:25 |
7. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 63:23 | + 15:50 |
8. | Eremiášová Jana | TBM5451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 65:54 | + 18:21 |
9. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 71:53 | + 24:20 |
10. | Paulová Mirka | DCE5250 | C | KOB Dobřichovice | 72:25 | + 24:52 |
11. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:43 | + 27:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:40 | |
2. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:45 | + 13:05 |
3. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:39 | + 21:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlachová Renata | AOV4450 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 50:09 | |
2. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 63:26 | + 13:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ehlová Iva | SRK3951 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 62:58 | |
2. | Langrová Marie | BOR3750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 70:40 | + 7:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 14:57 | |
2. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 19:37 | + 4:40 |
3. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:56 | + 5:59 |
4. | Čech Radan | TBM0611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:10 | + 8:13 |
5. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 25:12 | + 10:15 |
6. | Ševčík Daniel | TBM0508 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:38 | + 14:41 |
7. | Vondra Tomáš | FSP0500 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 30:56 | + 15:59 |
8. | Pekárek Martin | RBK0501 | C | SK Radioklub Blansko | 31:37 | + 16:40 |
9. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 33:04 | + 18:07 |
10. | Sedláček Martin | ZBP0700 | OOB SK Zbraslav | 43:40 | + 28:43 | |
11. | Prášil Jakub | SJI0702 | C | OK Jihlava | 56:49 | + 41:52 |
Coufal Petr | SJI07 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoušek Slávek | BOR0400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 13:35 | |
2. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 13:50 | + 0:15 |
3. | Orany Vojtěch | SJI0401 | C | OK Jihlava | 14:21 | + 0:46 |
4. | Průša Dominik | VSP0406 | C | USK Praha | 15:18 | + 1:43 |
5. | Srb Vladimír | SJI0701 | C | OK Jihlava | 15:20 | + 1:45 |
6. | Pompach Lukáš | PHK0500 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:46 | + 2:11 |
7. | Prášil Tomáš | TTR0501 | C | OOB Třebíč | 16:00 | + 2:25 |
8. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:05 | + 2:30 |
9. | Janda Jakub | DOR0403 | C | OK Dobříš | 16:06 | + 2:31 |
10. | Vítek Matěj | SJI0500 | C | OK Jihlava | 16:15 | + 2:40 |
11. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | C | USK Praha | 17:44 | + 4:09 |
12. | Král Adam | MFP0507 | C | VŠSK MFF UK Praha | 18:22 | + 4:47 |
13. | Hybeš Michal | CHT | OOB SK Chrast | 18:48 | + 5:13 | |
14. | Brosch Ondřej | RBK0606 | C | SK Radioklub Blansko | 19:22 | + 5:47 |
15. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:47 | + 6:12 |
16. | Hasman Jakub | VPM0501 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:15 | + 6:40 |
17. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 21:49 | + 8:14 |
18. | Hrouda Šimon | UBM0504 | C | MENISKOS Brno | 22:06 | + 8:31 |
19. | Gregor Jáchym | CTB | SK OB Chotěboř | 22:08 | + 8:33 | |
20. | Juška Michal | LPU0504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:20 | + 8:45 |
21. | Titz Adam | VSP0401 | C | USK Praha | 23:28 | + 9:53 |
22. | Rak Tomáš | SHK0400 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 24:15 | + 10:40 |
23. | Jelínek Filip | RUZ0500 | C | TJ Růžená | 24:37 | + 11:02 |
24. | Kužel Jan | FSP0400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 24:52 | + 11:17 |
25. | Nemšovský Filip | VSP0500 | C | USK Praha | 25:29 | + 11:54 |
26. | Zrník Tomáš | OSN0606 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:58 | + 15:23 |
27. | Blaha Jiří | EKP0401 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 29:30 | + 15:55 |
28. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 35:30 | + 21:55 |
29. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:49 | + 25:14 |
30. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:27 | + 35:52 |
31. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 53:42 | + 40:07 |
32. | Kalous Tomáš | EKP0601 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 74:20 | + 60:45 |
Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | NEJ0300 | B | TJ Jiskra Nejdek | 19:04 | |
2. | Štregl Matyáš | VRL0301 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:02 | + 0:58 |
3. | Nechanický Jan | OSN0200 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:04 | + 1:00 |
4. | Hasman Marek | VPM0201 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:01 | + 1:57 |
5. | Peterka Jakub | LLI0404 | C | TJ Loko Liberec | 21:23 | + 2:19 |
6. | Škácha Vít | KAM0309 | C | SK Kamenice | 24:01 | + 4:57 |
7. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | B | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 24:02 | + 4:58 |
8. | Pipek Ondřej | LPU0203 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 24:05 | + 5:01 |
9. | Bolehovský Michal | EKP0200 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 24:12 | + 5:08 |
10. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 24:36 | + 5:32 |
11. | Dundáček Karel | SJH0401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 25:57 | + 6:53 |
12. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:26 | + 7:22 |
13. | Janas Petr | PGP0200 | B | SK Praga | 26:26 | + 7:22 |
14. | Synek Petr | DOK0200 | B | OK Doksy | 26:54 | + 7:50 |
15. | Tuma Matěj | SJC0202 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 27:49 | + 8:45 |
16. | Gryc Ondřej | TBM0406 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:29 | + 9:25 |
17. | Vlastník Matouš | JIL0201 | C | OK Jilemnice | 32:05 | + 13:01 |
18. | Kopecký Jan | PZR0202 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:32 | + 13:28 |
19. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | C | OB Říčany | 32:57 | + 13:53 |
20. | Bradáč David | LLI0203 | B | TJ Loko Liberec | 33:12 | + 14:08 |
21. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:39 | + 14:35 |
22. | Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | 33:42 | + 14:38 |
23. | Kolář Matyáš | SLA0300 | C | SKOB Slaný | 34:52 | + 15:48 |
24. | Juška Jiří | LPU0304 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 35:30 | + 16:26 |
25. | Venhoda Matěj | SJI0301 | C | OK Jihlava | 37:01 | + 17:57 |
26. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:41 | + 18:37 |
27. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | B | SJH Jindřichův Hradec | 38:41 | + 19:37 |
28. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:51 | + 19:47 |
29. | Locker Daniel | SRK0200 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:02 | + 19:58 |
30. | Albrecht Adam | KAM0203 | B | SK Kamenice | 39:46 | + 20:42 |
31. | Lukáš Martin | TBM0222 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:55 | + 23:51 |
32. | Gajda Martin | KAM0405 | C | SK Kamenice | 45:34 | + 26:30 |
33. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | C | TJ Růžená | 46:14 | + 27:10 |
34. | Mašek Ondřej | PZR0201 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:26 | + 29:22 |
Šauli Filip | VPM0301 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | ||
Burkoň Jan | CHT0002 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusin Jan | BRU0001 | A | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 32:51 | |
2. | Metelka Ondřej | PHK0101 | A | OK 99 Hradec Králové | 35:18 | + 2:27 |
3. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:44 | + 2:53 |
4. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 36:13 | + 3:22 |
5. | Volák Ondřej | BRU0006 | A | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 37:02 | + 4:11 |
6. | Hašek Jan | VPM0001 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:37 | + 5:46 |
7. | Čech Petr | SJI0001 | B | OK Jihlava | 39:19 | + 6:28 |
8. | Melichar Petr | LLI0001 | B | TJ Loko Liberec | 39:36 | + 6:45 |
9. | Adamec Martin | TJN0106 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:05 | + 7:14 |
10. | Gajda Jan | KAM0105 | B | SK Kamenice | 41:53 | + 9:02 |
11. | Mareček Šimon | OSN0201 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:27 | + 10:36 |
12. | Richtr Lukáš | VPM0204 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:01 | + 12:10 |
13. | Lejbl Ladislav | LBE0000 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 45:09 | + 12:18 |
14. | Buk Petr | ROU0001 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 45:54 | + 13:03 |
15. | Šimša Martin | MFP0300 | B | VŠSK MFF UK Praha | 45:54 | + 13:03 |
16. | Švadlena Michal | CHC0101 | B | K.O.B. Choceň | 46:19 | + 13:28 |
17. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:42 | + 13:51 |
18. | Šmol David | DOK0100 | B | OK Doksy | 48:04 | + 15:13 |
19. | Longin Jan | TAP0103 | B | KOB TRETRA Praha | 48:39 | + 15:48 |
20. | Budský Ondřej | TJN0105 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:01 | + 16:10 |
21. | Bílý Jakub | LTP0104 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:39 | + 16:48 |
22. | Siegl Matyáš | MFP0103 | B | VŠSK MFF UK Praha | 49:59 | + 17:08 |
23. | Škvor Adam | KAM0202 | B | SK Kamenice | 50:02 | + 17:11 |
24. | Semík Jakub | VSP0000 | B | USK Praha | 50:17 | + 17:26 |
25. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:23 | + 17:32 |
26. | Roudný Václav | LPU0001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 50:46 | + 17:55 |
27. | Synek Antonín | DOK0001 | C | OK Doksy | 50:52 | + 18:01 |
28. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | B | KOB TRETRA Praha | 52:17 | + 19:26 |
29. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 53:05 | + 20:14 |
30. | Samek Tomáš | PHK0001 | B | OK 99 Hradec Králové | 53:21 | + 20:30 |
31. | Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 54:04 | + 21:13 |
32. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 54:16 | + 21:25 |
33. | Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:25 | + 21:34 |
34. | Nagy Josef | TJN0006 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:51 | + 23:00 |
35. | Aschermann Martin | VSP0001 | C | USK Praha | 56:03 | + 23:12 |
36. | Rücker Jan | HOR0201 | B | TJ Jiskra Hořice | 56:31 | + 23:40 |
37. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 56:51 | + 24:00 |
38. | Dědek Matěj | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | 57:14 | + 24:23 |
39. | Konvalinka Jindřich | LPU0004 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 59:10 | + 26:19 |
40. | Lejbl Jakub | LBE0200 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 59:33 | + 26:42 |
41. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | B | SJH Jindřichův Hradec | 59:42 | + 26:51 |
42. | Janda Ondřej | DOR0100 | B | OK Dobříš | 60:37 | + 27:46 |
43. | Klaška Martin | DKP0100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:44 | + 27:53 |
44. | Průša Kryštof | VSP0102 | B | USK Praha | 61:04 | + 28:13 |
45. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 61:14 | + 28:23 |
46. | Víšek Martin | KAM0102 | B | SK Kamenice | 61:17 | + 28:26 |
47. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 66:30 | + 33:39 |
48. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | SK Kamenice | 67:57 | + 35:06 |
49. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 71:22 | + 38:31 |
50. | Záboj Petr | SJI0101 | C | OK Jihlava | 75:49 | + 42:58 |
51. | Melichna Matěj | DKL0102 | C | KOB Kladno | 78:11 | + 45:20 |
52. | Bárta Šimon | PHK0202 | B | OK 99 Hradec Králové | 81:08 | + 48:17 |
53. | Burkoň Vojtěch | CHT0003 | C | OOB SK Chrast | 82:01 | + 49:10 |
54. | Tachezy Jan | DCE0100 | B | KOB Dobřichovice | 82:04 | + 49:13 |
55. | Rokos Michal | TJN0107 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 83:56 | + 51:05 |
Hrouda Jakub | UBM0106 | C | MENISKOS Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:09 | |
2. | Novák Filip | TJN9801 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:35 | + 3:26 |
3. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | B | OK 99 Hradec Králové | 51:18 | + 4:09 |
4. | Locker Tomáš | SRK9802 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 52:45 | + 5:36 |
5. | Ludvík Matyáš | STB9801 | B | TJ Stadion Nový Bor | 54:15 | + 7:06 |
6. | Michek David | TJN9802 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:16 | + 8:07 |
7. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | B | MLOK Mariánské Lázně | 56:15 | + 9:06 |
8. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | B | KOB TRETRA Praha | 56:19 | + 9:10 |
9. | Kafka Matěj | SJI9903 | B | OK Jihlava | 56:29 | + 9:20 |
10. | Žák Jan | LPU9802 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 57:11 | + 10:02 |
11. | Šabata Milan | SRK9904 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 58:29 | + 11:20 |
12. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | B | OK Jiskra Nový Bor | 60:27 | + 13:18 |
13. | Hasal Martin | PGP9804 | B | SK Praga | 62:55 | + 15:46 |
14. | Novotný Marek | TJN9901 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:33 | + 16:24 |
15. | Šklíba Michal | SRK9900 | A | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 64:34 | + 17:25 |
16. | Birnbaum Adam | BOR9802 | B | OK Jiskra Nový Bor | 65:09 | + 18:00 |
17. | Zieba Jakub | NEJ9800 | B | TJ Jiskra Nejdek | 65:41 | + 18:32 |
18. | Novák Aleš | ODV9805 | B | TJ Aero Odolena Voda | 66:34 | + 19:25 |
19. | Doležal Vít | SJC9802 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 68:27 | + 21:18 |
20. | Maňák Michal | PHK9801 | A | OK 99 Hradec Králové | 71:20 | + 24:11 |
21. | Kalenský Aleš | STH9801 | B | SK Studenec | 72:39 | + 25:30 |
22. | Sabol Josef | CTB9902 | C | SK OB Chotěboř | 74:13 | + 27:04 |
23. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 75:49 | + 28:40 |
24. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 76:14 | + 29:05 |
25. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | C | OK Jihlava | 77:23 | + 30:14 |
26. | Vlastník Šimon | JIL9904 | C | OK Jilemnice | 86:41 | + 39:32 |
27. | Hybeš David | CHT | OOB SK Chrast | 98:01 | + 50:52 | |
Hůlek Matěj | PHK9904 | B | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurica Jan | LPU9611 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 70:31 | |
2. | Zlámal David | SJC9603 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 73:51 | + 3:20 |
3. | Werner Michal | PGP9705 | B | SK Praga | 76:44 | + 6:13 |
4. | Trejbal Václav | SHK9604 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 77:42 | + 7:11 |
5. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 84:03 | + 13:32 |
6. | Kaplan Martin | LPU9609 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 85:54 | + 15:23 |
7. | Vyskočil Štěpán | VAM9701 | B | OOB Vamberk | 90:57 | + 20:26 |
8. | Moravec Jakub | KAM9702 | SK Kamenice | 94:04 | + 23:33 | |
9. | Janáč Vašek | TAP9602 | B | KOB TRETRA Praha | 95:06 | + 24:35 |
10. | Míča Tomáš | LPU9707 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 95:49 | + 25:18 |
11. | Frank Jiří | MAS9600 | B | KČT Aš | 96:28 | + 25:57 |
12. | Čermák Adam | PGP9701 | B | SK Praga | 120:46 | + 50:15 |
13. | Pešek Martin | LPM9602 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 120:59 | + 50:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmejc Jakub | SJC9401 | B | TJ Sportcentrum Jičín | 97:46 | 5341 | |
2. | Deml Tomáš | LPU9502 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 101:18 | + 3:32 | 5161 |
3. | Nejman Stanislav | TUR9500 | B | OOB TJ Turnov | 104:51 | + 7:05 | 4981 |
4. | Vaniš Ondřej | TJN9500 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 104:54 | + 7:08 | 4978 |
5. | Zelinka Jan | LPU9405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 119:37 | + 21:51 | 4228 |
6. | Koumar František | SJI9501 | B | OK Jihlava | 121:43 | + 23:57 | 4121 |
7. | Posselt Martin | TJN9501 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 135:37 | + 37:51 | 3413 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 92:41 | 9459 | |
2. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 93:07 | + 0:26 | 9416 |
3. | Prášil Marek | TTR7301 | R | OOB Třebíč | 95:32 | + 2:51 | 9175 |
4. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | TJ Sportcentrum Jičín | 95:35 | + 2:54 | 9170 |
5. | Janata Martin | DKP8306 | E | Oddíl OB Kotlářka | 95:39 | + 2:58 | 9163 |
6. | Dragowski Kuba | TUR9003 | C | OOB TJ Turnov | 96:56 | + 4:15 | 9035 |
7. | Horáček Michal | VLI7700 | R | Slavia Liberec orienteering | 97:08 | + 4:27 | 9015 |
8. | Lučan Vladimír | LPU7710 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 97:43 | + 5:02 | 8957 |
9. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 99:01 | + 6:20 | 8827 |
10. | Fodor Petr | TUR8103 | R | OOB TJ Turnov | 99:29 | + 6:48 | 8781 |
11. | Wolf Daniel | TUR9100 | E | OOB TJ Turnov | 100:34 | + 7:53 | 8673 |
12. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 101:09 | + 8:28 | 8615 |
13. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 101:34 | + 8:53 | 8573 |
14. | Vlček Martin | TUR8702 | C | OOB TJ Turnov | 101:39 | + 8:58 | 8565 |
15. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | R | OK Jiskra Nový Bor | 102:41 | + 10:00 | 8462 |
16. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 103:14 | + 10:33 | 8407 |
17. | Makovský Jakub | TAP8511 | R | KOB TRETRA Praha | 103:24 | + 10:43 | 8390 |
18. | Palas Jan | ZBM8507 | E | SK Žabovřesky Brno | 103:32 | + 10:51 | 8377 |
19. | Kazda Ondřej | SJC8202 | R | TJ Sportcentrum Jičín | 103:54 | + 11:13 | 8340 |
20. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 104:09 | + 11:28 | 8315 |
21. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 104:14 | + 11:33 | 8307 |
22. | Laciga Radek | PGP8202 | R | SK Praga | 106:21 | + 13:40 | 8096 |
23. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 106:22 | + 13:41 | 8094 |
24. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 107:35 | + 14:54 | 7973 |
25. | Klapal Jan | LPU9006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 107:43 | + 15:02 | 7960 |
26. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 107:47 | + 15:06 | 7953 |
27. | Kobr Tomáš | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | 108:39 | + 15:58 | 7867 |
28. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 108:41 | + 16:00 | 7864 |
29. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 110:52 | + 18:11 | 7646 |
30. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 110:55 | + 18:14 | 7641 |
31. | Potštejnský Jan | SRK7807 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 110:58 | + 18:17 | 7636 |
32. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 111:02 | + 18:21 | 7629 |
33. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 111:35 | + 18:54 | 7574 |
34. | Brož Marek | TUR8402 | C | OOB TJ Turnov | 111:51 | + 19:10 | 7548 |
35. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 112:22 | + 19:41 | 7496 |
36. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 113:19 | + 20:38 | 7402 |
37. | Vítek Tomáš | PHK7702 | C | OK 99 Hradec Králové | 113:42 | + 21:01 | 7363 |
38. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 113:55 | + 21:14 | 7342 |
39. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 114:05 | + 21:24 | 7325 |
40. | Azeb Karim | PHK9110 | C | OK 99 Hradec Králové | 114:57 | + 22:16 | 7239 |
41. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 114:57 | + 22:16 | 7239 |
42. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 115:02 | + 22:21 | 7230 |
43. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 115:15 | + 22:34 | 7209 |
44. | Paclík Roman | SHK7801 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 115:46 | + 23:05 | 7157 |
45. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 117:42 | + 25:01 | 6965 |
46. | Suchý Petr | LPM7820 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 118:51 | + 26:10 | 6850 |
47. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 118:56 | + 26:15 | 6842 |
48. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 119:42 | + 27:01 | 6765 |
49. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 120:43 | + 28:02 | 6664 |
50. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 121:15 | + 28:34 | 6611 |
51. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 122:51 | + 30:10 | 6451 |
52. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 125:39 | + 32:58 | 6172 |
53. | Kalous Vladislav | EKP7702 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 127:58 | + 35:17 | 5941 |
54. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 136:38 | + 43:57 | 5077 |
55. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 137:00 | + 44:19 | 5040 |
56. | Nývlt Martin | DKP8200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 144:32 | + 51:51 | 4289 |
57. | Schulhof Jan | TUR8900 | C | OOB TJ Turnov | 153:08 | + 60:27 | 3432 |
Komanec Václav | SHK8406 | C | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 | ||
Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | ||
Žaloudek Petr | SJC8309 | C | TJ Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Petras Tomáš | VAM8801 | C | OOB Vamberk | DISK | 0 | ||
Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Janas Petr | XBM7103 | C | PELL’S MTBO TEAM | DISK | 0 | ||
Hepner David | SHK7601 | C | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Kamenický Jeroným | OSN9549 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | ||
Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJC8703 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 83:18 | 8589 | |
2. | Čech Radovan | TBM7835 | C | KOS TJ Tesla Brno | 83:19 | + 0:01 | 8587 |
3. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:19 | + 4:01 | 8188 |
4. | Vedra David | TBM7402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 88:55 | + 5:37 | 8028 |
5. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 89:02 | + 5:44 | 8016 |
6. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 91:25 | + 8:07 | 7778 |
7. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 94:16 | + 10:58 | 7494 |
8. | Pátek Lukáš | SRK8905 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 95:14 | + 11:56 | 7397 |
9. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 95:38 | + 12:20 | 7357 |
10. | Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | 96:05 | + 12:47 | 7312 |
11. | Műller Martin | PHK8903 | C | OK 99 Hradec Králové | 96:24 | + 13:06 | 7281 |
12. | Šafařík Ivo | CST7401 | C | OB Strakonice | 97:22 | + 14:04 | 7184 |
13. | Arnošt Kamil | VSP7301 | C | USK Praha | 98:05 | + 14:47 | 7112 |
14. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 98:12 | + 14:54 | 7101 |
15. | Dvořáček Jiří | TTR7502 | C | OOB Třebíč | 98:31 | + 15:13 | 7069 |
16. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 98:33 | + 15:15 | 7066 |
17. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 98:42 | + 15:24 | 7051 |
18. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 100:10 | + 16:52 | 6904 |
19. | Procházka Tomáš | SCP8200 | C | OK Sparta Praha | 101:37 | + 18:19 | 6759 |
20. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 103:27 | + 20:09 | 6576 |
21. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 104:45 | + 21:27 | 6447 |
22. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | C | SK Žabovřesky Brno | 105:18 | + 22:00 | 6392 |
23. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 105:35 | + 22:17 | 6363 |
24. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 105:37 | + 22:19 | 6360 |
25. | Sháněl Jan | CHC9402 | B | K.O.B. Choceň | 105:42 | + 22:24 | 6352 |
26. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 106:20 | + 23:02 | 6288 |
27. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 107:33 | + 24:15 | 6167 |
28. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 108:03 | + 24:45 | 6117 |
29. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB TRETRA Praha | 110:34 | + 27:16 | 5866 |
30. | Kasal Vít | ZBM7540 | C | SK Žabovřesky Brno | 110:55 | + 27:37 | 5831 |
31. | Semík Luboš | KAM6201 | C | SK Kamenice | 111:23 | + 28:05 | 5784 |
32. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 114:06 | + 30:48 | 5513 |
33. | Wohanka Pavel | VRL7501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 114:46 | + 31:28 | 5446 |
34. | Prášil Ondřej | SJC8401 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 115:17 | + 31:59 | 5394 |
35. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 116:29 | + 33:11 | 5275 |
36. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 118:32 | + 35:14 | 5070 |
37. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 119:52 | + 36:34 | 4937 |
38. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | 120:08 | + 36:50 | 4910 |
39. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 120:24 | + 37:06 | 4883 |
40. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 120:40 | + 37:22 | 4857 |
41. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 123:12 | + 39:54 | 4604 |
42. | Suchomel Vít | MBM8448 | C | O-mikron | 126:27 | + 43:09 | 4279 |
43. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 128:10 | + 44:52 | 4108 |
44. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 132:47 | + 49:29 | 3646 |
45. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OOB Vamberk | 134:44 | + 51:26 | 3452 |
46. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 157:58 | + 74:40 | 1131 |
47. | Žanda Matěj | CTB9201 | C | SK OB Chotěboř | 167:26 | + 84:08 | 185 |
48. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 174:07 | + 90:49 | 0 |
Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | ||
Bláha Jan | SHK8215 | C | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Strachota Michal | TJN8300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | 0 | ||
Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Lepšík Petr | BOR8202 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | 0 | ||
Zámečník David | KAM7500 | C | SK Kamenice | DISK | 0 | ||
Popule Tomáš | LPM8803 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:22 | 6633 | |
2. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:18 | + 0:56 | 6558 |
3. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 82:15 | + 1:53 | 6481 |
4. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 83:33 | + 3:11 | 6376 |
5. | Kratochvíl Martin | SJI8304 | C | OK Jihlava | 83:47 | + 3:25 | 6358 |
6. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 91:12 | + 10:50 | 5759 |
7. | Jirásek Aleš | LPU7601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 92:10 | + 11:48 | 5681 |
8. | Vančura Martin | TJN8002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 93:44 | + 13:22 | 5555 |
9. | Kutílek Jakub | LPU8609 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 95:52 | + 15:30 | 5383 |
10. | Jirčák Ondřej | SRK8805 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 96:46 | + 16:24 | 5310 |
11. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 101:22 | + 21:00 | 4939 |
12. | Vlach Jan | JPV8237 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 102:54 | + 22:32 | 4816 |
13. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 105:36 | + 25:14 | 4598 |
14. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 106:15 | + 25:53 | 4546 |
15. | König Lukáš | ZBM8001 | C | SK Žabovřesky Brno | 110:54 | + 30:32 | 4171 |
16. | Burdilák Radek | MBM8533 | C | O-mikron | 115:29 | + 35:07 | 3801 |
17. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 118:13 | + 37:51 | 3580 |
18. | Novohradský Petr | PZR8903 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 121:38 | + 41:16 | 3305 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:53 | 2368 | |
2. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 59:04 | + 5:11 | 2195 |
3. | Černík Václav | OSN9200 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 63:30 | + 9:37 | ||
4. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 74:04 | + 20:11 | 1693 |
5. | Bolech Filip | LPU8602 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:51 | + 26:58 | 1466 |
6. | Faltejsek Jan | PHK9802 | C | OK 99 Hradec Králové | 81:25 | + 27:32 | 1447 |
7. | Pobuda Michal | SJH7403 | C | SJH Jindřichův Hradec | 102:57 | + 49:04 | 727 |
8. | Záboj Petr | SJI7202 | C | OK Jihlava | 103:14 | + 49:21 | 717 |
9. | Bartaloš Tomáš | NNN8001 | Neregistrovaní | 113:34 | + 59:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:22 | |
2. | Srb Vladimír | SJI7801 | C | OK Jihlava | 86:34 | + 5:12 |
3. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 90:16 | + 8:54 |
4. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 90:44 | + 9:22 |
5. | Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 91:47 | + 10:25 |
6. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 94:55 | + 13:33 |
7. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 94:59 | + 13:37 |
8. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 96:48 | + 15:26 |
9. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 99:41 | + 18:19 |
10. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 101:35 | + 20:13 |
11. | Musil Pavel | SJC7705 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 102:26 | + 21:04 |
12. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 102:35 | + 21:13 |
13. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 102:45 | + 21:23 |
14. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 115:19 | + 33:57 |
15. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 117:23 | + 36:01 |
16. | Hankovec Petr | KAM7101 | C | SK Kamenice | 127:17 | + 45:55 |
17. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 148:28 | + 67:06 |
18. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 158:06 | + 76:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:21 | |
2. | Strejček Petr | TBM7228 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:57 | + 1:36 |
3. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 62:25 | + 4:04 |
4. | Milán Radek | Neregistrovaní - Marešovi | 64:57 | + 6:36 | ||
5. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 67:28 | + 9:07 |
6. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 67:39 | + 9:18 |
7. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 70:18 | + 11:57 |
8. | Harazin Martin | VLI7400 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:18 | + 11:57 |
9. | Hájek Ondřej | TBM7511 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:08 | + 14:47 |
10. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 73:12 | + 14:51 |
11. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 73:15 | + 14:54 |
12. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | C | SK Žabovřesky Brno | 74:00 | + 15:39 |
13. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 78:02 | + 19:41 |
14. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 78:33 | + 20:12 |
15. | Černý Libor | MLA6901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 82:10 | + 23:49 |
16. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 85:04 | + 26:43 |
17. | Janda Pavel | DOR7600 | C | OK Dobříš | 85:59 | + 27:38 |
18. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 99:21 | + 41:00 |
19. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 105:28 | + 47:07 |
20. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 106:59 | + 48:38 |
21. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 110:36 | + 52:15 |
22. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | C | OK Jilemnice | 113:50 | + 55:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:06 | |
2. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 73:01 | + 4:55 |
3. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OOB Vamberk | 74:07 | + 6:01 |
4. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 74:58 | + 6:52 |
5. | Aschermann Jan | VSP6902 | C | USK Praha | 75:21 | + 7:15 |
6. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 80:13 | + 12:07 |
7. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 80:16 | + 12:10 |
8. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 81:31 | + 13:25 |
9. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 82:50 | + 14:44 |
10. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 86:06 | + 18:00 |
11. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 86:49 | + 18:43 |
12. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 88:31 | + 20:25 |
13. | Veselý Oldřich | SJH7101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 89:46 | + 21:40 |
14. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 90:17 | + 22:11 |
15. | Háp Pavel | PHK7101 | C | OK 99 Hradec Králové | 94:06 | + 26:00 |
16. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 94:07 | + 26:01 |
17. | Mareš Alexander | NEJ7300 | C | TJ Jiskra Nejdek | 99:26 | + 31:20 |
18. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 100:52 | + 32:46 |
19. | Netuka Jan | SHK7001 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 100:54 | + 32:48 |
20. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 101:39 | + 33:33 |
21. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 101:40 | + 33:34 |
22. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 102:02 | + 33:56 |
23. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 103:10 | + 35:04 |
24. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 104:28 | + 36:22 |
25. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | C | OK 99 Hradec Králové | 106:22 | + 38:16 |
26. | Šmol Marcel | DOK7300 | C | OK Doksy | 109:44 | + 41:38 |
27. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 114:10 | + 46:04 |
28. | Kohout Josef | SHK6902 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 121:11 | + 53:05 |
29. | Švancar Martin | CHA7000 | C | OK Chrastava | 130:23 | + 62:17 |
Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | DISK | ||
Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Jan | VPM6901 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:59 | |
2. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:50 | + 1:51 |
3. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:03 | + 2:04 |
4. | Gajda Jan | VSP6801 | C | USK Praha | 62:09 | + 3:10 |
5. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:33 | + 4:34 |
6. | Teringl Radek | VCB6502 | C | TJ OB České Budějovice | 64:48 | + 5:49 |
7. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 65:53 | + 6:54 |
8. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 67:07 | + 8:08 |
9. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 68:39 | + 9:40 |
10. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 69:06 | + 10:07 |
11. | Hartman Aleš | VSP6506 | C | USK Praha | 69:31 | + 10:32 |
12. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 69:36 | + 10:37 |
13. | Kober Michal | LPU6702 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:43 | + 10:44 |
14. | Klaška Jan | Neregistrovaní - Marešovi | 70:24 | + 11:25 | ||
15. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 71:04 | + 12:05 |
16. | Parkan Jiří | SJH6801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 72:00 | + 13:01 |
17. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 73:10 | + 14:11 |
18. | Langr Jan | SHK6701 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 73:21 | + 14:22 |
19. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 75:45 | + 16:46 |
20. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:13 | + 17:14 |
21. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 76:37 | + 17:38 |
22. | Půlpán Roman | CHC6501 | C | K.O.B. Choceň | 79:30 | + 20:31 |
23. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 81:10 | + 22:11 |
24. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 81:13 | + 22:14 |
25. | Procházka Tomáš | LPU6503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 81:37 | + 22:38 |
26. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 81:46 | + 22:47 |
27. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 83:35 | + 24:36 |
28. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 83:44 | + 24:45 |
29. | Staněk Rostislav | VPM6801 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 86:05 | + 27:06 |
30. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 87:53 | + 28:54 |
31. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 88:01 | + 29:02 |
32. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 90:31 | + 31:32 |
33. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 90:39 | + 31:40 |
34. | Širůček Jaromír | 73C6200 | xxx | 93:18 | + 34:19 | |
35. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 95:44 | + 36:45 |
36. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 101:35 | + 42:36 |
37. | Lejbl Ladislav | LBE6900 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 107:28 | + 48:29 |
38. | Hrouda Petr | VBM6900 | C | VSK Mendelu Brno | 114:33 | + 55:34 |
39. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 128:15 | + 69:16 |
Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Škvor Martin | KAM6700 | C | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:58 | |
2. | Voborník Petr | CTB6601 | C | SK OB Chotěboř | 56:31 | + 0:33 |
3. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 57:09 | + 1:11 |
4. | Černík Zdeněk | OSN6025 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:43 | + 1:45 |
5. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 64:27 | + 8:29 |
6. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 64:30 | + 8:32 |
7. | Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | 65:21 | + 9:23 |
8. | Smutný Radek | ABM6701 | C | KOB Moira Brno | 68:56 | + 12:58 |
9. | Petr Václav | MOV5801 | C | SKOB Ostrava | 69:29 | + 13:31 |
10. | Pilný Jaroslav | LPU6905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:30 | + 17:32 |
11. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 74:39 | + 18:41 |
12. | Sysel Svatobor | TTR6202 | C | OOB Třebíč | 74:49 | + 18:51 |
13. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | 76:26 | + 20:28 |
14. | Novohradský Jan | PZR5309 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 78:02 | + 22:04 |
15. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 78:37 | + 22:39 |
16. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | C | OB SK Zvole | 82:10 | + 26:12 |
17. | Kligl Vladislav | TBM6910 | C | KOS TJ Tesla Brno | 83:51 | + 27:53 |
18. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 88:22 | + 32:24 |
19. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | C | OK Jihlava | 93:02 | + 37:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:32 | |
2. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 51:55 | + 0:23 |
3. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:25 | + 0:53 |
4. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 52:33 | + 1:01 |
5. | Kaplan Jan | LPU6401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:49 | + 3:17 |
6. | Slavík Viktor | PGP6300 | C | SK Praga | 55:21 | + 3:49 |
7. | Fencl Jiří | LPU6301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:08 | + 4:36 |
8. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:24 | + 5:52 |
9. | Šmaus Ivan | TJN6249 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:24 | + 5:52 |
10. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 57:48 | + 6:16 |
11. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 59:44 | + 8:12 |
12. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:02 | + 9:30 |
13. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 65:20 | + 13:48 |
14. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 65:23 | + 13:51 |
15. | Funda Jiří | API6401 | C | OK Andante Písek | 67:53 | + 16:21 |
16. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 68:30 | + 16:58 |
17. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:04 | + 18:32 |
18. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 71:30 | + 19:58 |
19. | Růžička Miloslav | HCE6300 | C | TJ Sokol Hostivice | 74:00 | + 22:28 |
20. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:58 | + 23:26 |
21. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 75:14 | + 23:42 |
22. | Bořil Petr | SJI6207 | C | OK Jihlava | 82:08 | + 30:36 |
23. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 84:38 | + 33:06 |
24. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 85:25 | + 33:53 |
25. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 87:46 | + 36:14 |
26. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 89:21 | + 37:49 |
27. | Vrabec Martin | SCP6100 | C | OK Sparta Praha | 92:10 | + 40:38 |
28. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 103:15 | + 51:43 |
Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | DISK | ||
Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 42:59 | |
2. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:07 | + 2:08 |
3. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:22 | + 5:23 |
4. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 49:11 | + 6:12 |
5. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport | 49:24 | + 6:25 | |
6. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 51:57 | + 8:58 |
7. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:53 | + 9:54 |
8. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:02 | + 11:03 |
9. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:28 | + 11:29 |
10. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 55:01 | + 12:02 |
11. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:12 | + 14:13 |
12. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 58:39 | + 15:40 |
13. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Sokol Hostivice | 59:23 | + 16:24 |
14. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 59:28 | + 16:29 |
15. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 60:45 | + 17:46 |
16. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 61:38 | + 18:39 |
17. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OOB Vamberk | 62:16 | + 19:17 |
18. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:58 | + 20:59 |
19. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 64:15 | + 21:16 |
20. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 64:39 | + 21:40 |
21. | Prášil Jan | NPA5601 | SK LOB Nová Paka | 65:45 | + 22:46 | |
22. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 66:10 | + 23:11 |
23. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:44 | + 23:45 |
24. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:31 | + 26:32 |
25. | Šámal Václav | PGP5601 | C | SK Praga | 70:28 | + 27:29 |
26. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 71:14 | + 28:15 |
27. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 71:37 | + 28:38 |
28. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 72:17 | + 29:18 |
29. | Doležal Miroslav | PGP5501 | C | SK Praga | 73:55 | + 30:56 |
30. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 75:09 | + 32:10 |
31. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | C | SK Praga | 75:13 | + 32:14 |
32. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 76:01 | + 33:02 |
33. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 76:26 | + 33:27 |
34. | Janovič Ondřej | SKV5901 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:11 | + 36:12 |
35. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 92:47 | + 49:48 |
36. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 95:20 | + 52:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sponar Jan | TBM5004 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:57 | |
2. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 48:21 | + 0:24 |
3. | Paulíček Jiří | SJI4911 | C | OK Jihlava | 50:38 | + 2:41 |
4. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 51:48 | + 3:51 |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:09 | + 4:12 |
6. | Stárek Jiří | SRK5002 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 54:20 | + 6:23 |
7. | Sláma Dušan | TBM4730 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:20 | + 6:23 |
8. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:55 | + 10:58 |
9. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 62:02 | + 14:05 |
10. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | C | TJ Růžená | 66:06 | + 18:09 |
11. | Kodys Václav | RUZ5105 | C | TJ Růžená | 66:51 | + 18:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:15 | |
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 43:31 | + 2:16 |
3. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:28 | + 4:13 |
4. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 46:09 | + 4:54 |
5. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:14 | + 4:59 |
6. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:16 | + 5:01 |
7. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 48:25 | + 7:10 |
8. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:35 | + 7:20 |
9. | Polák Zdeněk | VSP5203 | C | USK Praha | 49:11 | + 7:56 |
10. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 50:59 | + 9:44 |
11. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 51:12 | + 9:57 |
12. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:43 | + 10:28 |
13. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 53:37 | + 12:22 |
14. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 59:28 | + 18:13 |
15. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 59:28 | + 18:13 |
16. | Toušek Miloslav | MKP5000 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 60:22 | + 19:07 |
17. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 61:39 | + 20:24 |
18. | Štregl Tomáš | VRL5001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:38 | + 22:23 |
19. | Liberský Mirko | MKP5100 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 67:34 | + 26:19 |
20. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:46 | + 26:31 |
21. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 71:13 | + 29:58 |
22. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 80:28 | + 39:13 |
23. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 96:28 | + 55:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:16 | |
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:37 | + 2:21 |
3. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 40:11 | + 3:55 |
4. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 41:00 | + 4:44 |
5. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | C | TJ Skalka Cheb | 43:46 | + 7:30 |
6. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 49:30 | + 13:14 |
7. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 50:11 | + 13:55 |
8. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:53 | + 17:37 |
9. | Šafařík Bedřich | CST4601 | C | OB Strakonice | 54:28 | + 18:12 |
10. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 54:32 | + 18:16 |
11. | Rychtecký Josef | VCB4801 | C | TJ OB České Budějovice | 55:29 | + 19:13 |
12. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 56:25 | + 20:09 |
13. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 56:30 | + 20:14 |
14. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:33 | + 20:17 |
15. | Peterka Josef | LLI4702 | C | TJ Loko Liberec | 61:21 | + 25:05 |
16. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:26 | + 26:10 |
Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Fiala Miloš | KSH4801 | C | OOB TJ Kašperské Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:43 | |
2. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 45:59 | + 1:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:11 | |
2. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 45:46 | + 0:35 |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:11 | + 6:00 |
4. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 51:22 | + 6:11 |
5. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:49 | + 7:38 |
6. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 55:48 | + 10:37 |
7. | Dohnal Josef | VSP4300 | C | USK Praha | 58:21 | + 13:10 |
8. | Rychlý Rudolf | PHK4101 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:35 | + 19:24 |
9. | Koudelka Karel | LPU4001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 73:59 | + 28:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 37:46 | |
2. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 46:36 | + 8:50 |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:02 | + 10:16 |
4. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:46 | + 13:00 |
5. | Vykysalý František | PHK3002 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:22 | + 17:36 |
6. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:41 | + 19:55 |
7. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:19 | + 22:33 |
8. | Semorád Miloš | SCP3300 | C | OK Sparta Praha | 63:51 | + 26:05 |
9. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 65:04 | + 27:18 |
10. | Mašek Pavel | BOR3602 | C | OK Jiskra Nový Bor | 75:26 | + 37:40 |
11. | Langr Jan | BOR3601 | C | OK Jiskra Nový Bor | 78:04 | + 40:18 |
12. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 79:21 | + 41:35 |
13. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 83:25 | + 45:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:23 | |
2. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 18:44 | + 0:21 | |
3. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:51 | + 2:28 |
4. | Novotná Vendula | PHK0777 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:52 | + 2:29 |
5. | Janíčková Jolana | OSN0777 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 21:13 | + 2:50 |
6. | Prášil Šimon | TTR0901 | C | OOB Třebíč | 22:10 | + 3:47 |
7. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | C | OK Jihlava | 22:39 | + 4:16 |
8. | Horká Michaela | Neregistrovaní - Marešovi | 22:56 | + 4:33 | ||
9. | Pipková Karolína | LPU0756 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:58 | + 6:35 |
10. | Prášil Adam | SJI0901 | C | OK Jihlava | 26:00 | + 7:37 |
11. | Gregorová Julie | Neregistrovaní - Marešovi | 26:13 | + 7:50 | ||
12. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:39 | + 8:16 |
13. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 26:39 | + 8:16 |
14. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:50 | + 8:27 |
15. | Hlaváčkovi | Neregistrovaní - Marešovi | 27:13 | + 8:50 | ||
16. | Cicvárek Martin | ZBM0801 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:22 | + 8:59 |
17. | Coufalová Julie | Neregistrovaní - Marešovi | 28:16 | + 9:53 | ||
18. | Oujeský Lukáš | ADA | OOB TJ Spartak Adamov | 28:35 | + 10:12 | |
19. | Hájek Štěpán | TBM0804 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:42 | + 10:19 |
20. | Liberdová Magdaléna | KSH | OOB TJ Kašperské Hory | 29:01 | + 10:38 | |
21. | Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | 29:08 | + 10:45 |
22. | Sobotková Gabriela | PZR0850 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:14 | + 10:51 |
23. | Odehnalová Tereza | ADA0851 | OOB TJ Spartak Adamov | 29:41 | + 11:18 | |
24. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 29:42 | + 11:19 | |
25. | Harazinová Zuzana | VLI0650 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:51 | + 11:28 |
26. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:05 | + 11:42 |
27. | Dvořáčková Eva | OSN0600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:15 | + 11:52 |
28. | Sedláčková Veronika | ZBP0951 | OOB SK Zbraslav | 30:57 | + 12:34 | |
29. | Skocílek Martin | CHT | OOB SK Chrast | 31:29 | + 13:06 | |
30. | Skočílková Anežka | Neregistrovaní - Marešovi | 31:37 | + 13:14 | ||
31. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | C | OOB SK Chrast | 32:51 | + 14:28 |
32. | Semíková Lucie Julie | Neregistrovaní - Marešovi | 32:53 | + 14:30 | ||
33. | Vondrová Jitka | FSP8052 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 33:13 | + 14:50 |
34. | Pokorná Nela | Neregistrovaní - Marešovi | 34:02 | + 15:39 | ||
35. | Straková Denisa | SLA0750 | C | SKOB Slaný | 34:43 | + 16:20 |
36. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | C | USK Praha | 37:50 | + 19:27 |
37. | Holečková Kateřina | ABM0553 | C | KOB Moira Brno | 37:55 | + 19:32 |
38. | Anicka Pilná | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 39:01 | + 20:38 | |
39. | Julie Šímová | PHK1055 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:35 | + 23:12 |
40. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | C | TJ Růžená | 41:36 | + 23:13 |
41. | Ševčík Filip | TBM0802 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:13 | + 24:50 |
42. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 43:14 | + 24:51 |
43. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 43:51 | + 25:28 |
44. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:21 | + 28:58 |
45. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | TJ OB České Budějovice | 48:11 | + 29:48 |
46. | Kozohorský Jiří | ADA7501 | OOB TJ Spartak Adamov | 49:29 | + 31:06 | |
47. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 49:40 | + 31:17 |
48. | Smutný Jakub | ABM | KOB Moira Brno | 53:45 | + 35:22 | |
49. | Korecká Eva | Neregistrovaní - Marešovi | 59:09 | + 40:46 | ||
50. | Věžníková Natálie | TTR0751 | OOB Třebíč | 61:29 | + 43:06 | |
51. | Karban Ondřej | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 70:23 | + 52:00 | |
52. | Juška Vojta | Neregistrovaní - Marešovi | 81:33 | + 63:10 | ||
53. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | TJ Sportcentrum Jičín | 116:59 | + 98:36 | |
Milánová Viktorka | Neregistrovaní - Marešovi | DISK | ||||
Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 34:25 | |
2. | Dohnálková Jana | SHK7252 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 35:21 | + 0:56 |
3. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 38:44 | + 4:19 |
4. | Beneš Jan | DKL9800 | C | KOB Kladno | 38:50 | + 4:25 |
5. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | B | KOS TJ Tesla Brno | 39:26 | + 5:01 |
6. | Uhrovič Blahoslav | PTI8448 | C | Sportovní klub Ptení | 39:35 | + 5:10 |
7. | Hůlek Tomáš | Neregistrovaní - Marešovi | 41:16 | + 6:51 | ||
8. | Syrovátková Andrea | ABM0059 | C | KOB Moira Brno | 42:01 | + 7:36 |
9. | Chmelík Milan | ABM4501 | C | KOB Moira Brno | 42:57 | + 8:32 |
10. | Růžková Romana | SCP8250 | OK Sparta Praha | 44:56 | + 10:31 | |
11. | Raková Miroslava | SHK7250 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 45:35 | + 11:10 |
12. | Přibyl Luboš | Neregistrovaní - Marešovi | 46:45 | + 12:20 | ||
13. | Prášilová Mirka | TTR7452 | OOB Třebíč | 47:12 | + 12:47 | |
14. | Sedláček Otakar | ZBP7200 | OOB SK Zbraslav | 47:32 | + 13:07 | |
15. | Melicharová Barbora | LLI7252 | C | TJ Loko Liberec | 47:46 | + 13:21 |
16. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 47:52 | + 13:27 |
17. | Zahradníček Petr | DKP8747 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:27 | + 14:02 |
18. | Kamarádová Jana | Neregistrovaní - Marešovi | 49:14 | + 14:49 | ||
19. | Stoklasa Radek | OSN | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:56 | + 15:31 | |
20. | Brabcová Jana | 3AC8450 | NER - Novakovi | 50:24 | + 15:59 | |
21. | Pekárek Michal | RBK9015 | C | SK Radioklub Blansko | 52:39 | + 18:14 |
22. | Poláková Lucie | Neregistrovaní - Marešovi | 55:04 | + 20:39 | ||
23. | Kuhnová Karolína | Neregistrovaní - Marešovi | 55:38 | + 21:13 | ||
24. | Němec Oldřich | Neregistrovaní - Marešovi | 60:18 | + 25:53 | ||
25. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 60:32 | + 26:07 |
26. | Krunčíková Iva | Neregistrovaní - Marešovi | 62:15 | + 27:50 | ||
27. | Skocílková Miroslava | CHT | OOB SK Chrast | 62:24 | + 27:59 | |
28. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 64:02 | + 29:37 |
29. | Vítková Miroslava | PTI6952 | C | Sportovní klub Ptení | 64:18 | + 29:53 |
30. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 66:04 | + 31:39 |
31. | Dosedla Viktor | Neregistrovaní - Marešovi | 69:59 | + 35:34 | ||
32. | Bradáčová Marie | LLI7550 | C | TJ Loko Liberec | 73:21 | + 38:56 |
33. | Kliglová Radka | TBM7261 | KOS TJ Tesla Brno | 74:02 | + 39:37 | |
34. | Kalinová Kateřina | Neregistrovaní - Marešovi | 76:57 | + 42:32 | ||
35. | Potštejnská Dája | Neregistrovaní - Marešovi | 77:40 | + 43:15 | ||
36. | Hulle Jan | Neregistrovaní - Marešovi | 77:50 | + 43:25 | ||
37. | Janasová Barbora | XBM7150 | C | PELL’S MTBO TEAM | 83:29 | + 49:04 |
38. | Kleinerová Eva | Neregistrovaní - Marešovi | 89:40 | + 55:15 | ||
39. | Novák Theodor | Neregistrovaní - Marešovi | 91:37 | + 57:12 | ||
40. | Mlčák Roman | 9000002 | 95:42 | + 61:17 | ||
41. | Gregorová Iva | Neregistrovaní - Marešovi | 96:44 | + 62:19 | ||
42. | Pokorná Linda | PGP0350 | C | SK Praga | 100:53 | + 66:28 |
43. | Samohýl Richard | PGP2800 | C | SK Praga | 119:08 | + 84:43 |
44. | Dobrovolná Veronika | Neregistrovaní - Marešovi | 175:02 | + 140:37 | ||
45. | Babková Andrea | Neregistrovaní - Marešovi | 175:37 | + 141:12 | ||
Kopecký Vojtěch | VSP | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Lucie | PHK8055 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:19 | |
2. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:24 | + 3:05 |
3. | Autrata Daniel | TBM9012 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:50 | + 4:31 |
4. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | TJ OB České Budějovice | 53:31 | + 5:12 |
5. | Titz Pavel | VSP7400 | C | USK Praha | 54:06 | + 5:47 |
6. | Doležalová Veronika | Neregistrovaní - Marešovi | 54:11 | + 5:52 | ||
7. | Šulerová Pavlína | TBM9151 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:34 | + 6:15 |
8. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:00 | + 9:41 |
9. | Novák Miroslav | 3AC5500 | NER - Novakovi | 62:54 | + 14:35 | |
10. | Nykodým Petr | Neregistrovaní - Marešovi | 63:25 | + 15:06 | ||
11. | Hejtmánková Kateřina | TAP8462 | C | KOB TRETRA Praha | 63:52 | + 15:33 |
12. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | C | USK Praha | 64:17 | + 15:58 |
13. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | TJ Loko Liberec | 65:31 | + 17:12 |
14. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 65:51 | + 17:32 |
15. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 66:02 | + 17:43 |
16. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 66:21 | + 18:02 |
17. | Nykodýmová Monika | Neregistrovaní - Marešovi | 67:37 | + 19:18 | ||
18. | Vítková Lucie | PTI9474 | B | Sportovní klub Ptení | 68:53 | + 20:34 |
19. | Zavadilová Simona | PTI8485 | C | Sportovní klub Ptení | 69:36 | + 21:17 |
20. | Vávra Martin | HOR9700 | TJ Jiskra Hořice | 74:05 | + 25:46 | |
21. | Košek Jan | LLI9801 | C | TJ Loko Liberec | 74:53 | + 26:34 |
22. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 76:28 | + 28:09 |
23. | Petr Novotný | Neregistrovaní - Marešovi | 77:51 | + 29:32 | ||
24. | Gregor Michal | Neregistrovaní - Marešovi | 79:20 | + 31:01 | ||
25. | Vydra MARTIN | Neregistrovaní - Marešovi | 80:09 | + 31:50 | ||
26. | Neyrinck Noel | VSP7012 | C | USK Praha | 80:13 | + 31:54 |
27. | Zatloukal Patrik | PTI | Sportovní klub Ptení | 82:32 | + 34:13 | |
28. | Hubený Martin | Neregistrovaní - Marešovi | 83:14 | + 34:55 | ||
29. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 83:52 | + 35:33 |
30. | Vlčková Vladislava | Neregistrovaní - Marešovi | 84:03 | + 35:44 | ||
31. | Kopáček Jiří | Neregistrovaní - Marešovi | 85:04 | + 36:45 | ||
32. | Ševčík Robert | TBM7010 | C | KOS TJ Tesla Brno | 85:08 | + 36:49 |
33. | Kopáčková Alena | Neregistrovaní - Marešovi | 86:22 | + 38:03 | ||
34. | Dosedla Pavel | Neregistrovaní - Marešovi | 90:27 | + 42:08 | ||
35. | Šafka Jan | KAM6604 | C | SK Kamenice | 92:07 | + 43:48 |
36. | Metelka Jiří | 9CC8600 | NEREG | 93:21 | + 45:02 | |
37. | Klašková Anna | Neregistrovaní - Marešovi | 93:55 | + 45:36 | ||
38. | Dančáková Michaela | VRL8052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 99:25 | + 51:06 |
39. | Gregorová Eva | Neregistrovaní - Marešovi | 110:13 | + 61:54 | ||
40. | Milánová Iva | Neregistrovaní - Marešovi | 116:18 | + 67:59 | ||
41. | Gregor David | 73C | xxx | 117:10 | + 68:51 | |
42. | Sobotka Petr | PZR7008 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 118:57 | + 70:38 |
43. | Dobešová Kateřina | KPV8750 | 130:15 | + 81:56 | ||
44. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 156:34 | + 108:15 |
45. | Schlogerová Martina | LPU7663 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 157:06 | + 108:47 |
46. | Schlogerová Pavla | LPU0161 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 159:07 | + 110:48 |
47. | Schvachová Lucie | LPU0153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 192:22 | + 144:03 |
48. | Schvachová Stanislava | LPU7154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 192:22 | + 144:03 |
Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | DISK | ||
Ulrich Tadeáš | Neregistrovaní - Marešovi | DISK | ||||
Sláma Jaroslav | OSN0990 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Vencálková Hana | Neregistrovaní - Marešovi | DISK | ||||
Vencálková Alice | Neregistrovaní - Marešovi | DISK |