Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Kozmice - Hartošice, okr. Benešov, motokrosový areál
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Hartošice 2017, 1:10 000, e= 5 m, mapový klíč ISOM 2000
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Buriánek Jaromír - R2
Stavitel tratí:
Bašus Petr
JURY:
Makovský Jakub, Šístková Iveta, Hořínek Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
D10
1.80 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 13:30
2. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 18:15 + 4:45
3. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 20:21 + 6:51
4. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 22:34 + 9:04
5. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:23 + 9:53
6. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 23:56 + 10:26
7. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:44 + 11:14
8. Bartáková Alžběta FSP0754 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:59 + 12:29
9. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 27:47 + 14:17
10. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem, 28:28 + 14:58
11. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 28:39 + 15:09
12. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 28:53 + 15:23
13. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 30:30 + 17:00
14. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 31:00 + 17:30
15. Svobodová Adriana FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:08 + 18:38
16. Rotková Veronika 63Z0850 Neregistrovaní - Zabaci 37:11 + 23:41
17. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 40:46 + 27:16
18. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 42:11 + 28:41
19. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 44:34 + 31:04
20. Novotná Barbora PGP0751 SK Praga 44:50 + 31:20
21. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem, 48:33 + 35:03
22. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 49:09 + 35:39
Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice DISK
Ludvíková Natálie KNC0751 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
D10L
1.70 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:41
2. Řeháková Stella 3BX ČaČua 25:46 + 3:05
3. Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha 27:01 + 4:20
4. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 27:26 + 4:45
5. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:41 + 5:00
6. Hejsková Magdalena KAM0850 OK Kamenice 29:35 + 6:54
7. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 30:06 + 7:25
8. Lampová Julie DKP0952 Oddíl OB Kotlářka 30:38 + 7:57
9. Zemanová Eliška 3BX ČaČua 30:50 + 8:09
10. Zákoucká Barbora DKP0859 Oddíl OB Kotlářka 31:09 + 8:28
11. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 32:11 + 9:30
12. Doleželová Vendula KTA0751 SK Kotnov Tábor 32:31 + 9:50
13. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 33:45 + 11:04
14. Čižinská Nikola NNN0896 Neregistrovaní (NNN) 36:13 + 13:32
15. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 37:46 + 15:05
16. Rostam Pour Asl Yasmine 3BX0850 ČaČua 29:22 + 6:41
17. Doleželová Jolana KTA1151 SK Kotnov Tábor 57:07 + 34:26
D12
1.90 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 17:17
2. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 18:02 + 0:45
3. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 18:31 + 1:14
4. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 19:28 + 2:11
5. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 19:39 + 2:22
6. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 20:56 + 3:39
7. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 21:42 + 4:25
8. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 22:11 + 4:54
9. Pokorná Terezie RIC0552 OB Říčany 22:29 + 5:12
10. Rendová Kateřina KAM0550 OK Kamenice 22:51 + 5:34
11. Maříková Alžběta FSP0650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:21 + 7:04
12. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB TRETRA Praha 24:54 + 7:37
13. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 25:31 + 8:14
14. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 28:13 + 10:56
15. Ludvíková Alice KNC0555 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:31 + 12:14
16. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 30:28 + 13:11
17. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 32:50 + 15:33
18. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem, 34:06 + 16:49
19. Sotonová Šárka TAP0655 KOB TRETRA Praha 34:49 + 17:32
20. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 36:24 + 19:07
21. Pompachová Karolína TAP0652 KOB TRETRA Praha 40:29 + 23:12
22. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 47:55 + 30:38
23. Pangracová Anna MFP0650 VŠSK MFF UK Praha 58:38 + 41:21
24. Rostam Pour Asl Leila 3BX0650 ČaČua 64:34 + 47:17
25. Machová Karolína VSP0652 USK Praha 69:20 + 52:03
D14
2.00 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolková Barbora TAP0356 KOB TRETRA Praha 14:36
2. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem, 14:46 + 0:10
3. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 15:41 + 1:05
4. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 16:08 + 1:32
5. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 16:13 + 1:37
6. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 16:34 + 1:58
7. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 16:53 + 2:17
8. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 17:16 + 2:40
9. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 17:35 + 2:59
10. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 17:42 + 3:06
11. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 18:30 + 3:54
12. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 18:46 + 4:10
13. Rotková Markéta 63Z0450 Neregistrovaní - Zabaci 18:48 + 4:12
14. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 18:51 + 4:15
15. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 18:53 + 4:17
16. Mojžíšková Klára KAM0356 OK Kamenice 18:56 + 4:20
17. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 19:19 + 4:43
18. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 19:59 + 5:23
19. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 20:05 + 5:29
20. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:11 + 5:35
21. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 20:33 + 5:57
22. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem, 21:32 + 6:56
23. Machová Anna LME0451 SK Los Mělník 21:33 + 6:57
24. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 21:41 + 7:05
25. Matějková Julie KAM0461 OK Kamenice 21:50 + 7:14
26. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 22:02 + 7:26
27. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 22:17 + 7:41
28. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 23:54 + 9:18
29. Kramlová Kateřina ZVO0353 OB SK Zvole 24:44 + 10:08
30. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 27:03 + 12:27
31. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 29:54 + 15:18
32. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 30:44 + 16:08
33. Šodorová Katarína 8XC0450 NER- Neregistrovani 30:48 + 16:12
34. Holubářová