Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Nový Knín
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Bor
Ředitel závodu:
Arnošt Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R1
Stavitel tratí:
Janda Pavel
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     MA     MB     N1     N2     P3     T4     ZA     ZB    
D10
1.93 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 17:52
2. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 18:12 + 0:20
3. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 19:21 + 1:29
4. Ellederová Eva DKP0858 Oddíl OB Kotlářka 20:23 + 2:31
5. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 21:07 + 3:15
6. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 22:38 + 4:46
6. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 22:38 + 4:46
8. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 22:49 + 4:57
9. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 23:28 + 5:36
10. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 24:09 + 6:17
11. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 24:50 + 6:58
12. Čupcová Viktorie BOR0957 OK Jiskra Nový Bor 24:54 + 7:02
13. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 24:57 + 7:05
14. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 26:11 + 8:19
15. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 26:48 + 8:56
16. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 28:17 + 10:25
16. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 28:17 + 10:25
18. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 28:50 + 10:58
19. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 29:25 + 11:33
20. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 31:54 + 14:02
21. Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda 37:16 + 19:24
22. Šavelová Julie DKP0863 Oddíl OB Kotlářka 37:18 + 19:26
23. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 37:42 + 19:50
24. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 39:04 + 21:12
25. Oliveriusová Anna BZP0850 Báječné ženy v orientačním běhu 42:19 + 24:27
26. Pilchová Linda ODV0953 TJ Aero Odolena Voda 43:35 + 25:43
27. Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 TJ Aero Odolena Voda 45:11 + 27:19
28. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 50:50 + 32:58
29. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 51:09 + 33:17
30. Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš 52:32 + 34:40
31. Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 57:29 + 39:37
32. Zákoucká Barbora DKP0859 Oddíl OB Kotlářka 58:12 + 40:20
33. Hrdličková Anna DOR0955 OK Dobříš 60:38 + 42:46
34. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 70:10 + 52:18
Svatá Lucie PGP0952 SK Praga DISK
D10L
2.18 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 30:54
2. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 32:16 + 1:22
3. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 32:32 + 1:38
4. Šeborová Kačka DKL0951 KOB Kladno 33:08 + 2:14
5. Pangrácová Eva MFP1051 Matfyz Praha 33:49 + 2:55
6. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 34:57 + 4:03
7. Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 35:11 + 4:17
8. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 35:41 + 4:47
9. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 37:55 + 7:01
10. Tvrdková Sofie Anna DOR1055 OK Dobříš 39:59 + 9:05
11. Cajthamlová Anna DKP1050 Oddíl OB Kotlářka 41:57 + 11:03
12. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 42:02 + 11:08
13. Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš 42:47 + 11:53
14. Kučerová Jana SLP0850 OOB Slavia Praha 43:51 + 12:57
15. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 45:42 + 14:48
16. Tumová Simona 2PZ1051 Lipno team 46:00 + 15:06
17. Šavelová Kateřina DKP1154 Oddíl OB Kotlářka 46:45 + 15:51
18. Hánělová Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 50:09 + 19:15
19. Svobodová Adéla ODV1150 TJ Aero Odolena Voda 50:49 + 19:55
20. Uhlíková Augustina DKP1056 Oddíl OB Kotlářka 53:24 + 22:30
21. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 53:48 + 22:54
22. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 54:06 + 23:12
23. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 56:23 + 25:29
24. Vítová Marianne SPC1150 SPORTICUS team 58:06 + 27:12
25. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 62:38 + 31:44
26. Truncová Zuzana ODV1051 TJ Aero Odolena Voda 80:25 + 49:31
27. Forštová Linda 226:44 + 195:50
Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja DISK
Vatěrová Amálie 8NC1050 neregistrovaní DM DISK
Tumová Dominika 2PZ1050 Lipno team DISK
Kubásková Nikola FSP1055 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Truncová Štěpánka ODV1052 TJ Aero Odolena Voda DISK
Šeborová Barbora DKL1150 KOB Kladno DISK
Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš DISK
Havlová Veronika KNC0901 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
D12
2.48 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 19:31
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 20:20 + 0:49
3. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 20:53 + 1:22
4. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 21:25 + 1:54
5. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 21:53 + 2:22
6. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 22:28 + 2:57
7. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 22:47 + 3:16
8. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 23:23 + 3:52
9. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 23:24 + 3:53
10. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 23:25 + 3:54
11. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 24:08 + 4:37
12. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 25:14 + 5:43
13. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 25:52 + 6:21
14. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 26:56 + 7:25
15. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 28:06 + 8:35
16. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 28:44 + 9:13
17. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 28:50 + 9:19
18. Rážová Dorota PGP0653 SK Praga 29:03 + 9:32
19. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 29:15 + 9:44
20. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 29:49 + 10:18
21. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:57 + 10:26
22. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 30:16 + 10:45
23. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 30:32 + 11:01
24. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 30:56 + 11:25
25. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:26 + 11:55
26. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 31:38 + 12:07
27. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 31:41 + 12:10
28. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 31:44 + 12:13
29. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:38 + 14:07
30. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 36:55 + 17:24
31. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:40 + 18:09
32. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 37:51 + 18:20
33. Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 39:43 + 20:12
34. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 39:51 + 20:20
35. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 42:15 + 22:44
36. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 43:01 + 23:30
37. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 45:11 + 25:40
38. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 46:29 + 26:58
39. Vavřinová Johana HCE0751 TJ Hostivice 49:46 + 30:15
40. Pilchová Sofie ODV0751 TJ Aero Odolena Voda 50:00 + 30:29
41. Nekovářová Lucie RIC0757 OB Říčany 54:11 + 34:40
42. Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga 68:11 + 48:40
Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha DISK
Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš DISK
Dědková Brigita TAP0753 KOB Tretra Praha DISK
D14
3.05 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 25:26
2. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 25:49 + 0:23
3. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 25:57 + 0:31
4. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 26:23 + 0:57
5. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 27:13 + 1:47
6. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 28:01 + 2:35
7. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 28:39 + 3:13
8. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 28:41 + 3:15
9. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 31:06 + 5:40
10. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 31:07 + 5:41
11. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 31:14 + 5:48
12. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 32:10 + 6:44
13. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:12 + 7:46
14. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 34:49 + 9:23
15. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 36:20 + 10:54
16. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 38:23 + 12:57
17. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 39:18 + 13:52
18. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 39:20 + 13:54
19. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 39:59 + 14:33
20. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 42:37 + 17:11
21. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 44:41 + 19:15
22. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 45:53 + 20:27
23. Chmelařová Romana PGP0553 SK Praga 46:03 + 20:37
24. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 46:05 + 20:39
25. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 47:02 + 21:36
26. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 48:36 + 23:10
27. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:50 + 23:24
28. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 50:23 + 24:57
29. Hudčeková Klára SLP0550 OOB Slavia Praha 72:34 + 47:08
Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga DISK
Šodorová Katarína 8XC0450 NER- Neregistrovani DISK
D16
3.94 km, 105 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 30:54
2. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 35:24 + 4:30
3. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 36:00 + 5:06
4. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 39:12 + 8:18
5. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 39:54 + 9:00
6. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 41:17 + 10:23
7. Novotná Marie PGP0354 SK Praga 43:12 + 12:18
8. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 45:08 + 14:14
9. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 49:53 + 18:59
10. Berounská Anna VSP0256 USK Praha 53:24 + 22:30
11. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 56:03 + 25:09
12. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 60:18 + 29:24
13. Konopásková Martina DOR0252 OK Dobříš 63:20 + 32:26
14. Berounská Adéla VSP0352 USK Praha 63:29 + 32:35
15. Matějková Yvona NNN901 Neregistrovaní 70:28 + 39:34
16. Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno 114:59 + 84:05
Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice DISK
D18
4.17 km, 115 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 33:42
2. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 39:36 + 5:54
3. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 40:25 + 6:43
4. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:52 + 9:10
5. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 42:54 + 9:12
6. Popová Veronika TAP0253 KOB Tretra Praha 43:31 + 9:49
7. Popová Jana TAP0252 KOB Tretra Praha 46:28 + 12:46
8. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 50:04 + 16:22
9. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 55:27 + 21:45
10. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 66:13 + 32:31
11. Horalíková Eva DLP0050 OOB TJ Dukla Praha 73:47 + 40:05
12. Černá Karolína HCE0050 TJ Hostivice 74:00 + 40:18
13. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 78:46 + 45:04
D21K
4.30 km, 120 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1954
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škvorová Barbora KAM9150 OK Kamenice 44:24 2213
2. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 50:55 + 6:31 1964
3. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 58:14 + 13:50 1685
4. Privoznikova Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 60:15 + 15:51 1608
5. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 72:16 + 27:52 1149
6. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 111:17 + 66:53 0
D21L
5.32 km, 155 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8482
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 34:48 9000
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 37:21 + 2:33 8416
3. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 39:02 + 4:14 8031
4. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 39:25 + 4:37 7943
5. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 42:50 + 8:02 7161
6. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 44:34 + 9:46 6765
7. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 44:41 + 9:53 6738
8. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 46:01 + 11:13 6433
9. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 12:40 6101
10. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 47:46 + 12:58 6032
11. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 49:01 + 14:13 5746
11. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 49:01 + 14:13 5746
13. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 49:20 + 14:32 5674
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 50:50 + 16:02 5330
15. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 50:54 + 16:06
16. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 51:26 + 16:38 5193
17. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 51:56 + 17:08 5079
18. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 52:38 + 17:50 4918
19. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 52:49 + 18:01 4876
20. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:45 + 19:57 4434
21. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 55:09 + 20:21 4342
22. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 55:39 + 20:51 4228
23. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 55:43 + 20:55 4213
24. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 55:47 + 20:59 4197
25. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 56:33 + 21:45 4022
26. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 57:05 + 22:17 3900
27. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 57:16 + 22:28 3858
28. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 58:10 + 23:22 3652
29. Adamčíková Zdeňka LOV8750 lepus.cz 59:17 + 24:29 3396
30. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 60:58 + 26:10 3011
31. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 61:24 + 26:36 2912
32. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:52 + 28:04 2576
33. Čechová Lenka 3GC9000 ZOO 62:55 + 28:07
34. Nováková Adéla OKP9750 SK OK 24 Praha 64:26 + 29:38 2218
35. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 64:30 + 29:42 2202
36. Sajdlová Jana 79X8350 Žižkovský tygři 64:34 + 29:46
37. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 67:14 + 32:26 1577
38. Mikolášková Kateřina EKP9450 VŠTJ Ekonom Praha 72:50 + 38:02 295
39. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 77:59 + 43:11 0
40. Klikarová Zuzana DKP9952 Oddíl OB Kotlářka 81:20 + 46:32 0
41. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:46 + 52:58 0
42. Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 129:11 + 94:23 0
Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín DISK 0
D35
4.57 km, 135 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 34:02
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 35:06 + 1:04
3. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 35:38 + 1:36
4. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 35:53 + 1:51
5. Špičáková Barbora 38:37 + 4:35
6. Králová Michaela MFP7959 Matfyz Praha 40:10 + 6:08
7. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 40:52 + 6:50
8. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 41:18 + 7:16
9. Bezpalcová Zuzana OKP7454 SK OK 24 Praha 42:06 + 8:04
10. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 42:49 + 8:47
11. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 42:55 + 8:53
12. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:08 + 11:06
13. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 48:19 + 14:17
14. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB Tretra Praha 48:49 + 14:47
15. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 48:50 + 14:48
16. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 50:00 + 15:58
17. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 50:03 + 16:01
18. Berglová Lucie TJP8250 TJ Sokol Troja 50:32 + 16:30
19. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 51:16 + 17:14
20. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 51:32 + 17:30
21. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 52:11 + 18:09
22. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 52:27 + 18:25
23. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 52:38 + 18:36
24. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 54:05 + 20:03
25. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 54:10 + 20:08
26. Tumová Pavla 2PZ7550 Lipno team 54:33 + 20:31
27. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 55:19 + 21:17
28. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 55:23 + 21:21
29. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 58:03 + 24:01
30. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 58:22 + 24:20
31. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:23 + 25:21
32. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 59:59 + 25:57
33. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 61:59 + 27:57
34. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 62:02 + 28:00
35. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 63:19 + 29:17
36. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 63:26 + 29:24
37. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 63:45 + 29:43
38. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 63:51 + 29:49
39. Chmelařová Zuzana PGP7761 SK Praga 66:54 + 32:52
40. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 68:52 + 34:50
41. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 69:39 + 35:37
42. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 72:01 + 37:59
43. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 72:57 + 38:55
44. Ellederová Zdeňka DKP7754 Oddíl OB Kotlářka 73:56 + 39:54
45. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 73:58 + 39:56
46. Pařízková Ivana CEP8250 Čepíci 74:34 + 40:32
47. Kučerová Lenka SLP7963 OOB Slavia Praha 77:39 + 43:37
48. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 82:24 + 48:22
49. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 86:35 + 52:33
50. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 88:41 + 54:39
51. Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 89:24 + 55:22
52. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 90:28 + 56:26
53. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 90:45 + 56:43
Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice DISK
Vrbová Kateřina 4KC7950 Lyčkárna DISK
Hanslianová Barbora LCE8252 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D45
4.01 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:12
2. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 37:36 + 0:24
3. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 38:55 + 1:43
4. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 39:07 + 1:55
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 39:34 + 2:22
5. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 39:34 + 2:22
7. Svobodová Kateřina BOR7050 OK Jiskra Nový Bor 39:44 + 2:32
8. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 39:47 + 2:35
9. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:21 + 3:09
10. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 41:03 + 3:51
11. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 41:52 + 4:40
12. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 43:33 + 6:21
13. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 45:42 + 8:30
14. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 45:47 + 8:35
15. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 48:57 + 11:45
16. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 50:16 + 13:04
17. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 52:03 + 14:51
18. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 52:45 + 15:33
19. Šodorová Magda 8XC7350 NER- Neregistrovani 53:26 + 16:14
20. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 54:39 + 17:27
21. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:39 + 18:27
22. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 56:45 + 19:33
23. Hánělová Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 57:35 + 20:23
24. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 57:56 + 20:44
25. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 58:58 + 21:46
26. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 59:22 + 22:10
27. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 59:54 + 22:42
28. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 61:08 + 23:56
29. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 62:19 + 25:07
30. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 62:44 + 25:32
31. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 63:55 + 26:43
32. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 64:45 + 27:33
33. Dobešová Monika KNC7151 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:06 + 33:54
34. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 78:23 + 41:11
35. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 80:14 + 43:02
36. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 89:51 + 52:39
37. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 91:38 + 54:26
38. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 92:39 + 55:27
Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice DISK
D55
3.70 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 41:55
2. Tichovská Jitka PGP6153 SK Praga 46:30 + 4:35
3. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 46:34 + 4:39
4. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 47:58 + 6:03
5. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 49:59 + 8:04
6. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:18 + 8:23
7. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 52:18 + 10:23
8. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 54:09 + 12:14
9. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 55:06 + 13:11
10. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 56:02 + 14:07
11. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 56:36 + 14:41
12. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 63:33 + 21:38
13. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:33 + 23:38
D65
2.91 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 38:19
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 44:36 + 6:17
3. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 54:33 + 16:14
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 64:10 + 25:51
D75
2.54 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 57:57
H10
2.09 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 16:56
2. Chmelař David PGP0801 SK Praga 17:12 + 0:16
3. Baxa David LBE0800 TJ Lokomotiva Beroun 17:27 + 0:31
4. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 18:01 + 1:05
5. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 19:05 + 2:09
6. Kubát Lukáš RIC0804 OB Říčany 20:20 + 3:24
7. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 20:31 + 3:35
8. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 20:43 + 3:47
9. Tuma Jonáš 2PZ0800 Lipno team 22:27 + 5:31
10. De Heij Robert RIC0800 OB Říčany 22:49 + 5:53
11. Hlaváček Karel ZVO0901 OB SK Zvole 22:59 + 6:03
12. Brettl Tobiáš PGP0900 SK Praga 23:30 + 6:34
13. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 23:49 + 6:53
14. Kraus Hynek ZVO0801 OB SK Zvole 24:48 + 7:52
15. Španěl Viktor DOR0901 OK Dobříš 25:59 + 9:03
16. Brabec Matěj 4KC0800 Lyčkárna 26:01 + 9:05
17. Piškule Štěpán ODV0900 TJ Aero Odolena Voda 27:44 + 10:48
18. Kuttelwascher Marek HCE0901 TJ Hostivice 28:18 + 11:22
19. Král Samuel MFP0801 Matfyz Praha 30:04 + 13:08
20. Sotona Filip 1WC0900 Rychlí šneci 30:43 + 13:47
21. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 31:04 + 14:08
22. Protiva Mikuláš TAP1100 KOB Tretra Praha 31:05 + 14:09
23. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 32:57 + 16:01
23. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:57 + 16:01
25. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 34:06 + 17:10
26. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 36:11 + 19:15
27. Dočkal Štěpán PGP0902 SK Praga 36:51 + 19:55
28. Janda Šimon DKL0800 KOB Kladno 37:55 + 20:59
29. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 38:26 + 21:30
30. Švarc František DKP0911 Oddíl OB Kotlářka 38:56 + 22:00
31. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 40:55 + 23:59
32. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 40:59 + 24:03
33. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 41:55 + 24:59
34. Koten Vojtěch 42:43 + 25:47
35. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 43:06 + 26:10
36. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 48:07 + 31:11
37. Schnabl Petr RIC0802 OB Říčany 48:52 + 31:56
38. Protiva Jan TAP0904 KOB Tretra Praha 55:10 + 38:14
Dědek Kamil TAP0910 KOB Tretra Praha DISK
H10L
2.18 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder Jan DKP1003 Oddíl OB Kotlářka 23:31
2. Etrych Jonáš 8CC0900 Nereg - Etryšáci 25:14 + 1:43
3. Dostál Jorik DLP0803 OOB TJ Dukla Praha 26:11 + 2:40
4. Večerka Vojtěch DKP0813 Oddíl OB Kotlářka 26:18 + 2:47
5. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 26:36 + 3:05
6. Oliverius Filip BZP1002 Báječné ženy v orientačním běhu 29:34 + 6:03
7. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 29:59 + 6:28
8. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 30:20 + 6:49
9. Frýdecký Tomáš BZP1000 Báječné ženy v orientačním běhu 34:18 + 10:47
10. Seidl Marek EKP1108 VŠTJ Ekonom Praha 35:10 + 11:39
11. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 35:20 + 11:49
12. Janda Martin 8NC0900 neregistrovaní DM 35:46 + 12:15
13. Mička Timotej TJP1003 TJ Sokol Troja 42:00 + 18:29
14. Hrádek Vojtěch ROU10xx SKOB Roudnice nad Labem 42:40 + 19:09
15. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 43:48 + 20:17
16. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 43:58 + 20:27
17. Pilař František CEP0900 Čepíci 45:04 + 21:33
18. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 47:25 + 23:54
19. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 48:49 + 25:18
20. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 50:32 + 27:01
21. Piškule František ODV1003 TJ Aero Odolena Voda 50:39 + 27:08
22. Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaný 52:09 + 28:38
23. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 53:11 + 29:40
24. Brodský Matěj HCE1100 TJ Hostivice 61:15 + 37:44
25. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 62:04 + 38:33
26. Kopecký Oldřich KPY0900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:16 + 46:45
Brandejs Hynek DKP1005 Oddíl OB Kotlářka DISK
Bergl Jonáš TJP1100 TJ Sokol Troja DISK
Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka DISK
Krátký Jakub 6KC1001 Neregistrovaný DISK
Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš DISK
Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice DISK
Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaný DISK
Vít Damien SPC1300 SPORTICUS team DISK
H12
2.71 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 18:58
2. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 21:35 + 2:37
3. Lorenc Vašek DOR0702 OK Dobříš 23:51 + 4:53
4. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 24:05 + 5:07
5. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:32 + 5:34
6. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 24:53 + 5:55
7. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:37 + 6:39
8. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 26:55 + 7:57
9. Městka Václav VSP0600 USK Praha 27:02 + 8:04
10. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 28:07 + 9:09
11. Vostrý Jonáš DKP0714 Oddíl OB Kotlářka 28:15 + 9:17
12. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 28:20 + 9:22
13. Dočkal Šimon PGP0702 SK Praga 29:05 + 10:07
14. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 29:24 + 10:26
15. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 30:17 + 11:19
16. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 30:29 + 11:31
17. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 31:01 + 12:03
18. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 32:34 + 13:36
19. Jirásek Šimon ROZ0602 OK Roztoky 32:40 + 13:42
20. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 32:57 + 13:59
21. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 33:16 + 14:18
22. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 34:42 + 15:44
23. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 35:20 + 16:22
24. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:55 + 16:57
25. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 36:00 + 17:02
26. Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha 36:06 + 17:08
27. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:20 + 17:22
28. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 36:58 + 18:00
29. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 37:56 + 18:58
30. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 38:00 + 19:02
31. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 38:33 + 19:35
32. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 39:08 + 20:10
33. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 39:58 + 21:00
34. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 40:06 + 21:08
35. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 41:07 + 22:09
36. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 41:27 + 22:29
37. Pop Jonáš TAP0600 KOB Tretra Praha 41:59 + 23:01
38. Rippl Matouš DKP0608 Oddíl OB Kotlářka 42:02 + 23:04
39. Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga 44:00 + 25:02
40. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 45:00 + 26:02
41. Poskočil Tomáš DOR0707 OK Dobříš 47:43 + 28:45
42. Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany 48:13 + 29:15
43. Hlaváček Jan ZVO0701 OB SK Zvole 49:34 + 30:36
44. Lukeš Josef 1EC-000 Outdoor PRG 51:08 + 32:10
45. Schnabl Jakub RIC0706 OB Říčany 52:45 + 33:47
46. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 53:29 + 34:31
47. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 54:09 + 35:11
48. Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice 60:47 + 41:49
49. Abdalla Adam ODV0601 TJ Aero Odolena Voda 60:53 + 41:55
50. Dudl Vojtěch ODV0600 TJ Aero Odolena Voda 60:58 + 42:00
51. Hejcman Jaroslav ROU071x SKOB Roudnice nad Labem 61:01 + 42:03
52. Svoboda Fabián FSP0708 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:28 + 43:30
53. Chmelík Štěpán DOR0703 OK Dobříš 67:00 + 48:02
Elleder David DKP0605 Oddíl OB Kotlářka DISK
Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka DISK
Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky DISK
H14
3.70 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 23:08
2. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 27:04 + 3:56
3. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 28:44 + 5:36
4. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 28:45 + 5:37
5. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 31:16 + 8:08
6. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 31:33 + 8:25
7. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 31:59 + 8:51
8. Janas Adam PGP0404 SK Praga 33:58 + 10:50
9. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 34:01 + 10:53
10. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 34:40 + 11:32
11. Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany 35:46 + 12:38
12. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 36:29 + 13:21
13. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 37:20 + 14:12
14. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 38:13 + 15:05
15. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 38:33 + 15:25
16. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 39:20 + 16:12
17. Maňour Vojtěch VSP0502 USK Praha 41:07 + 17:59
18. Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 42:12 + 19:04
19. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 44:01 + 20:53
20. Kačer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 45:14 + 22:06
21. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 47:13 + 24:05
22. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 47:29 + 24:21
23. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 49:42 + 26:34
24. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 50:58 + 27:50
25. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:18 + 28:10
26. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:04 + 29:56
27. Surkov Jury DKL0402 KOB Kladno 53:44 + 30:36
28. Ráž Miloslav PGP0406 SK Praga 53:58 + 30:50
29. Halač Viktor 1EC0500 Outdoor PRG 53:59 + 30:51
30. Lukeš František 1EC-001 Outdoor PRG 55:59 + 32:51
31. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:04 + 32:56
32. Bohatý Jan UVP0400 Slovan Praha 56:16 + 33:08
33. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 58:54 + 35:46
34. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:22 + 43:14
35. Hejcman Jan ROU05xx SKOB Roudnice nad Labem 69:13 + 46:05
36. Schnabl David RIC0508 OB Říčany 69:49 + 46:41
37. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 71:48 + 48:40
38. Geleta Šimon ZVO0602 OB SK Zvole 77:40 + 54:32
Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha DISK
H16
4.08 km, 125 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 23:22
2. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 27:34 + 4:12
3. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 30:54 + 7:32
4. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 33:41 + 10:19
5. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 39:13 + 15:51
6. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 39:48 + 16:26
7. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 40:22 + 17:00
8. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 41:17 + 17:55
9. Sobotka Vojtěch PGP0203 SK Praga 42:07 + 18:45
10. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 46:02 + 22:40
11. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 46:47 + 23:25
12. Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš 48:41 + 25:19
13. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 51:41 + 28:19
14. Siebert Ondřej DKP0211 Oddíl OB Kotlářka 58:58 + 35:36
15. Swart Benjamin DKL0300 KOB Kladno 118:54 + 95:32
Kozadajev Adam KNC0303 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H18
4.71 km, 130 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 29:42
2. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 32:07 + 2:25
3. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 34:15 + 4:33
4. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 36:34 + 6:52
5. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 36:57 + 7:15
6. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 43:29 + 13:47
7. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 47:09 + 17:27
8. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 66:05 + 36:23
H21K
4.89 km, 115 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2308
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 39:44 2511
2. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 44:27 + 4:43 2262
3. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 45:27 + 5:43
4. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 46:32 + 6:48 2151
5. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 54:58 + 15:14 1704
6. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 61:12 + 21:28 1374
7. Neumann Jindřich PVP9900 VSS Přírodověda Praha 67:16 + 27:32 1053
8. Prouza Jaromír DKP8705 Oddíl OB Kotlářka 76:47 + 37:03 549
9. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 77:49 + 38:05 494
10. Llobet Adrià DOB9201 KOB Dobruška 100:11 + 60:27 0
H21L
6.28 km, 160 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8018
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 37:54 8057
2. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 37:57 + 0:03 8047
3. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 38:25 + 0:31 7949
4. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 39:07 + 1:13 7801
5. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 39:35 + 1:41 7703
6. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 40:11 + 2:17 7577
7. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:14 + 2:20 7566
8. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 40:39 + 2:45 7478
9. Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering 42:35 + 4:41 7072
10. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 43:06 + 5:12 6963
11. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 43:26 + 5:32 6893
12. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 43:50 + 5:56 6808
13. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 44:02 + 6:08 6766
14. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 45:18 + 7:24 6500
15. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 45:21 + 7:27 6489
16. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 46:18 + 8:24 6289
17. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 47:03 + 9:09 6131
18. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:23 + 9:29 6061
19. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 47:28 + 9:34 6044
20. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 48:22 + 10:28 5854
21. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 48:52 + 10:58 5749
22. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 48:59 + 11:05 5724
23. Janas Petr PGP7106 SK Praga 49:12 + 11:18 5679
24. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:16 + 12:22 5454
25. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 50:34 + 12:40 5391
25. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 50:34 + 12:40 5391
27. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 51:08 + 13:14 5272
28. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 51:11 + 13:17 5261
29. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 51:48 + 13:54 5131
30. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:00 + 15:06 4879
31. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 54:01 + 16:07 4665
32. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 54:51 + 16:57 4489
33. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 54:56 + 17:02 4472
34. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 56:54 + 19:00 4058
35. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 57:05 + 19:11 4019
36. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 57:09 + 19:15 4005
37. Kučera Petr MFP7602 Matfyz Praha 57:58 + 20:04 3833
38. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 58:27 + 20:33 3732
39. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 59:04 + 21:10 3602
40. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 59:29 + 21:35 3514
41. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:38 + 22:44 3272
42. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 60:48 + 22:54 3237
43. Malý Jakub 3GC9100 ZOO 62:32 + 24:38
44. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 62:42 + 24:48 2837
45. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 62:43 + 24:49 2834
46. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 64:12 + 26:18 2521
47. Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno 65:49 + 27:55 2181
48. Kálal Tomáš 79X8500 Žižkovský tygři 66:08 + 28:14
49. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:06 + 30:12 1700
50. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 73:41 + 35:47 525
51. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 73:54 + 36:00
52. Zmátlo Jan TAP9900 KOB Tretra Praha 79:03 + 41:09 0
53. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:17 + 43:23 0
54. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 104:41 + 66:47
H35
5.28 km, 150 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 33:54
2. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 37:26 + 3:32
3. Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha 38:10 + 4:16
4. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 39:24 + 5:30
5. Rod Jan VSP7423 USK Praha 40:35 + 6:41
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 40:38 + 6:44
7. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 41:01 + 7:07
8. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 41:03 + 7:09
9. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 41:43 + 7:49
10. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 43:15 + 9:21
11. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 43:55 + 10:01
12. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 44:03 + 10:09
13. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 44:07 + 10:13
14. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 45:16 + 11:22
15. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 45:19 + 11:25
16. Hruska Tomas 5IZ7500 Hruska 45:21 + 11:27
17. Matyšek Bronislav PLU7823 TJ SOKOL Plumlov 47:46 + 13:52
18. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 47:47 + 13:53
19. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 47:58 + 14:04
20. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 49:06 + 15:12
21. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 49:07 + 15:13
22. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:27 + 15:33
23. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 50:31 + 16:37
24. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 50:41 + 16:47
25. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 51:19 + 17:25
26. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 51:37 + 17:43
27. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 51:45 + 17:51
28. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 51:52 + 17:58
29. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 51:56 + 18:02
30. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 52:43 + 18:49
31. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 53:16 + 19:22
32. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 53:53 + 19:59
33. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 53:59 + 20:05
34. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 55:54 + 22:00
35. Čejka Tomáš 6KC7300 Neregistrovaný 55:55 + 22:01
36. Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 56:06 + 22:12
37. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 57:31 + 23:37
38. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 59:17 + 25:23
39. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 59:39 + 25:45
40. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 63:01 + 29:07
41. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 66:32 + 32:38
42. Lukeš Zdeněk 1EC7400 Outdoor PRG 67:57 + 34:03
43. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 69:13 + 35:19
44. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 69:33 + 35:39
45. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 70:01 + 36:07
46. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 70:55 + 37:01
47. Tuma Pavel 2PZ7400 Lipno team 75:17 + 41:23
48. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 76:26 + 42:32
49. Svoboda Miroslav FSP7402 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:44 + 45:50
50. Schnabl Petr RIC7404 OB Říčany 80:16 + 46:22
51. Pavela Ludovít 81:00 + 47:06
52. Lukavský Jiří DKL7800 KOB Kladno 90:59 + 57:05
53. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 100:09 + 66:15
54. Nekovář Ondřej RIC7405 OB Říčany 100:24 + 66:30
Michálek Josef 4WX7800 DREAM TEAM JENEČ DISK
Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka DISK
H45
4.16 km, 125 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 27:57
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 28:10 + 0:13
3. Vláčil Daniel JPV7307 Oddíl OS SK Prostějov 30:07 + 2:10
4. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 31:43 + 3:46
5. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 31:55 + 3:58
6. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 32:17 + 4:20
7. Novák Oldřich DKPxxx Oddíl OB Kotlářka 32:50 + 4:53
8. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 35:46 + 7:49
9. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 35:52 + 7:55
10. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 35:58 + 8:01
11. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 37:37 + 9:40
12. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 38:18 + 10:21
13. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 38:49 + 10:52
14. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 39:13 + 11:16
15. Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 39:27 + 11:30
16. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 39:44 + 11:47
17. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:17 + 12:20
18. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 40:31 + 12:34
19. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 41:30 + 13:33
20. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 42:00 + 14:03
21. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 42:10 + 14:13
22. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:14 + 14:17
23. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 42:40 + 14:43
24. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 43:37 + 15:40
25. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 46:12 + 18:15
26. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 46:25 + 18:28
27. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 47:12 + 19:15
28. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 48:53 + 20:56
29. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 49:07 + 21:10
30. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 51:05 + 23:08
31. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 52:08 + 24:11
32. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 52:42 + 24:45
33. Zmátlo Radek TAP6400 KOB Tretra Praha 54:11 + 26:14
34. Eisner Leo PVP7003 VSS Přírodověda Praha 54:24 + 26:27
35. Sysel Zdeněk PGP5200 SK Praga 57:13 + 29:16
36. Kuttelwascher Radek HCE6801 TJ Hostivice 58:22 + 30:25
37. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 58:44 + 30:47
38. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:47 + 31:50
39. Swart Jan DKL7001 KOB Kladno 60:21 + 32:24
40. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 61:04 + 33:07
41. Chmelař Bohumil PGP7204 SK Praga 64:52 + 36:55
42. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 70:11 + 42:14
43. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 77:32 + 49:35
44. Etrych Tomáš 8CC7300 Nereg - Etryšáci 79:21 + 51:24
Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha DISK
Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Jirásek Vít ROZ7301 OK Roztoky DISK
Vavřina Jan HCE7000 TJ Hostivice DISK
H55
3.93 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 32:40
2. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 34:05 + 1:25
3. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 37:05 + 4:25
4. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 37:41 + 5:01
5. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 38:46 + 6:06
6. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 39:10 + 6:30
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 39:44 + 7:04
8. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 41:54 + 9:14
9. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 42:40 + 10:00
10. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 45:24 + 12:44
11. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 45:40 + 13:00
12. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 47:40 + 15:00
13. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 50:27 + 17:47
14. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 51:41 + 19:01
15. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 54:56 + 22:16
16. Malačka Milan DKP6000 Oddíl OB Kotlářka 55:11 + 22:31
17. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 60:19 + 27:39
18. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 61:46 + 29:06
19. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 64:16 + 31:36
20. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 70:12 + 37:32
21. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:06 + 38:26
Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H65
3.01 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:14
2. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 35:39 + 0:25
3. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 35:43 + 0:29
4. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 41:18 + 6:04
5. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 41:21 + 6:07
6. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 41:36 + 6:22
7. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 47:08 + 11:54
8. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 49:40 + 14:26
9. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:49 + 15:35
10. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 55:18 + 20:04
11. Kirchmann Miloš 74:27 + 39:13
Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice DISK
Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga DISK
H75
2.76 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov 57:03
2. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 57:54 + 0:51
3. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 62:25 + 5:22
4. Hostomský Jiří TJP4100 TJ Sokol Troja 62:32 + 5:29
5. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 64:53 + 7:50
6. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 68:13 + 11:10
7. Kalivoda Viktor KNC3300 Sokol Kostelec n. Č. l. 77:49 + 20:46
8. Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:55 + 20:52
9. Kalivoda Vladimír KNC3800 Sokol Kostelec n. Č. l. 84:14 + 27:11
HDR
2.23 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 21:10
2. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 21:19 + 0:09
3. Ouda Tomáš 6KC1200 Neregistrovaný 23:25 + 2:15
4. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 26:32 + 5:22
5. Čejková Kateřina 6KC1050 Neregistrovaný 27:31 + 6:21
6. Ondráček Lubor EKP1111 VŠTJ Ekonom Praha 28:33 + 7:23
7. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 29:28 + 8:18
8. Bašusová Olga SCP1250 OK Sparta Praha 30:00 + 8:50
9. Proxová Veronika 2HC1350 NNN Px 30:44 + 9:34
10. Aschermanová Amálie 31:14 + 10:04
11. Jakubesová Julie TAP1052 KOB Tretra Praha 31:23 + 10:13
11. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 31:23 + 10:13
13. Glasnák Michal 8NC0700 neregistrovaní DM 31:42 + 10:32
14. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 32:02 + 10:52
15. Malá Aneta 32:03 + 10:53
16. Michálková Daniela 32:15 + 11:05
17. Vostrý 32:24 + 11:14
18. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:26 + 11:16
19. Málek Martin 32:27 + 11:17
20. Krátký Filip 6KC1300 Neregistrovaný 32:43 + 11:33
21. Janda Vít 8NC1200 neregistrovaní DM 32:46 + 11:36
22. Kučerová Eva SLP1050 OOB Slavia Praha 32:51 + 11:41
23. Pluháček Vojtěch 32:53 + 11:43
24. Michálek Bonifác 32:56 + 11:46
25. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 33:05 + 11:55
26. Krátká Vanda 33:50 + 12:40
27. Hlaváček Michal ZVO7402 OB SK Zvole 33:58 + 12:48
28. Berglová Amálie TJP1450 TJ Sokol Troja 34:08 + 12:58
29. Cajthamlová Barbora DKP1250 Oddíl OB Kotlářka 35:19 + 14:09
30. Finco Dneboská Eva PVP7755 VSS Přírodověda Praha 35:32 + 14:22
31. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 35:46 + 14:36
32. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 35:57 + 14:47
33. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 36:35 + 15:25
34. Kukačková Johana FSP1056 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:40 + 15:30
35. Jiroušek Štěpán 36:47 + 15:37
36. Pilař Jiří CEP1300 Čepíci 36:50 + 15:40
37. Španěl Vít DOR1100 OK Dobříš 37:19 + 16:09
38. Šebestová Karolína 37:47 + 16:37
39. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 37:49 + 16:39
40. Etrychovi 38:06 + 16:56
41. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 38:21 + 17:11
42. Haisová Anna 38:32 + 17:22
43. Haisová Štěpánka 38:51 + 17:41
44. Bolina Eduard 39:00 + 17:50
45. Mikulová Laura 39:03 + 17:53
46. Tesařová Frida SCP1351 OK Sparta Praha 39:24 + 18:14
47. Motyčka Michael TAP1003 KOB Tretra Praha 39:53 + 18:43
48. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 40:39 + 19:29
49. Hýbl Orlík 1UZ0900 VIPrahlé mládí 40:41 + 19:31
50. Eisner Flora PVP1050 VSS Přírodověda Praha 41:18 + 20:08
51. Matyšková Kristýna PLU1050 TJ SOKOL Plumlov 41:52 + 20:42
52. Austerlitz Ben 42:05 + 20:55
53. Toflová Elizabeth TAP1250 KOB Tretra Praha 42:11 + 21:01
54. Jirounek Vojtěch 43:05 + 21:55
55. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 43:14 + 22:04
56. Michálková Veronika 3BX1250 ČaČua 43:50 + 22:40
57. Král Eduard MFP1201 Matfyz Praha 44:15 + 23:05
58. Eisner Matias PVP1200 VSS Přírodověda Praha 44:17 + 23:07
59. Chytrá Dana 44:51 + 23:41
60. Lukavský Vít DKL1101 KOB Kladno 45:19 + 24:09
61. Váchová Soňa MFP1050 Matfyz Praha 46:41 + 25:31
62. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 46:52 + 25:42
63. Beranovi Zuzana a Michaela NNN800 Neregistrovaní 47:07 + 25:57
64. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 47:11 + 26:01
65. Mencl Viktor DKP1501 Oddíl OB Kotlářka 47:43 + 26:33
66. Hejcmanová Amálka ROU12xx SKOB Roudnice nad Labem 47:53 + 26:43
67. Basistová Aneta 48:03 + 26:53
68. Dědková Jana TAP7951 KOB Tretra Praha 50:50 + 29:40
69. Lukavská Zuzana 51:55 + 30:45
70. Khelová Bára SCP1350 OK Sparta Praha 54:58 + 33:48
71. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 55:22 + 34:12
72. Adámková Helena 55:47 + 34:37
73. Pařízek Antonín CEP1200 Čepíci 55:51 + 34:41
74. Pařízek František CEP1400 Čepíci 57:05 + 35:55
75. Pavlíčkovy 57:45 + 36:35
76. Kunc Ivan 60:19 + 39:09
77. Lorencová Kačka 60:41 + 39:31
78. Pakostová Anna 61:17 + 40:07
79. Štáfková Zuzana PGP1450 SK Praga 62:21 + 41:11
80. Pelčík Tomáš 63:55 + 42:45
81. Matyšek Stanislav PLU7612 TJ SOKOL Plumlov 65:48 + 44:38
82. Veselý Vojtěch 66:58 + 45:48
83. Trnková Laura DKP1059 Oddíl OB Kotlářka 68:49 + 47:39
84. Zvěřinovi 71:26 + 50:16
85. Čupcová Valerie 8NC1250 neregistrovaní DM 72:38 + 51:28
86. Kratochvílová Amálie 8NC1550 neregistrovaní DM 72:40 + 51:30
87. Basista Tobiáš 73:15 + 52:05
88. Málková Antonie 8FX1750 TJ Kobylisy 98:12 + 77:02
89. Collis Emma DKP1251 Oddíl OB Kotlářka 111:34 + 90:24
90. Collis Helena DKP1450 Oddíl OB Kotlářka 111:41 + 90:31
91. Hanslianová Julie LCE1551 OOB TJ Slovan Luhačovice 114:07 + 92:57
92. Vít Christian SPC1705 SPORTICUS team 130:40 + 109:30
Vácha Pavel MFP7901 Matfyz Praha DISK
MA
4.90 km, 130 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 40:29
2. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 41:12 + 0:43
3. Beneš Filip SOB2202 SOBSA 43:08 + 2:39
4. Veselý Vojtěch SOB2205 SOBSA 49:20 + 8:51
5. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 50:05 + 9:36
6. Kolenčík Vojtěch SOB2201 SOBSA 50:16 + 9:47
7. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 51:35 + 11:06
8. Němec Jan SOB7500 SOBSA 54:09 + 13:40
9. Zákostelecký František SOB5501 SOBSA 58:14 + 17:45
10. Veselý Vašek SOB2200 SOBSA 60:42 + 20:13
11. Setnička Karel SOB9300 SOBSA 62:29 + 22:00
12. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 70:24 + 29:55
13. Štefek Milan SOB2204 SOBSA 80:53 + 40:24
MB
4.41 km, 125 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Pavel SOB2210 SOBSA 50:47
2. Němec Marek SOB0400 SOBSA 52:39 + 1:52
3. Jandera Kryštof SOB2211 SOBSA 56:40 + 5:53
4. Beneš Radovan SOB9400 SOBSA 59:31 + 8:44
5. Suchánek Ondřej SOB2209 SOBSA 64:20 + 13:33
6. Veselý Mirek SOB2206 SOBSA 79:02 + 28:15
Plánička Jiří SOB6800 SOBSA DISK
Suchánek Jan SOB2208 SOBSA DISK
Janík Ondřej SOB9800 SOBSA DISK
N1
1.98 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovská Lucie SOB2250 SOBSA 40:05
2. Kuba Tomáš SOB2215 SOBSA 44:50 + 4:45
3. Havlíček Matěj SOB2214 SOBSA 47:40 + 7:35
4. Suchánková Marie SOB2251 SOBSA 57:07 + 17:02
5. Honajzer Karel SOB2213 SOBSA 72:24 + 32:19
N2
2.48 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovská Barbora SOB2252 SOBSA 27:51
2. Gřešek Milan SOB2218 SOBSA 35:28 + 7:37
3. Setnička Jaroslav SOB2212 SOBSA 44:07 + 16:16
4. Biskup Milan SOB2217 SOBSA 59:59 + 32:08
5. Biskupcová Marcela SOB2254 SOBSA 60:02 + 32:11
5. Biskup Štěpán SOB2219 SOBSA 60:02 + 32:11
7. Suchánková Markéta SOB2255 SOBSA 62:53 + 35:02
Novák Jakub SOB2216 SOBSA DISK
Cimbulka Václav SOB2220 SOBSA DISK
P3
2.81 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrádek Tomáš ROU83xx SKOB Roudnice nad Labem 28:02
2. Hrádková Kateřina ROU835x SKOB Roudnice nad Labem 34:22 + 6:20
3. Hruska Filip 5IZ0300 Hruska 37:47 + 9:45
4. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 38:07 + 10:05
5. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:27 + 11:25
6. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 40:44 + 12:42
7. Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha 44:15 + 16:13
8. Hudčeková Jana SLP7850 OOB Slavia Praha 45:09 + 17:07
9. Reichel Tomáš DOR0510 OK Dobříš 47:08 + 19:06
10. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 47:11 + 19:09
11. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 TJ Hostivice 55:51 + 27:49
12. Boubel Vilém 62:25 + 34:23
13. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 65:58 + 37:56
14. Hruskova Martina 5IZ0850 Hruska 66:49 + 38:47
15. Dědek Vojtěch TAP7600 KOB Tretra Praha 73:39 + 45:37
16. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 73:54 + 45:52
17. Forštová Ema DOR0658 OK Dobříš 93:19 + 65:17
18. Foršt Bruno DOR0905 OK Dobříš 106:33 + 78:31
19. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 146:31 + 118:29
Samohýl Richard PGP2800 SK Praga DISK
T4
3.92 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Jiří EKP VŠTJ Ekonom Praha 29:39
2. Straka Tomáš Slaný 31:28 + 1:49
3. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 31:43 + 2:04
4. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 33:05 + 3:26
5. Matějka Hynek TAP7610 KOB Tretra Praha 33:46 + 4:07
6. Strašák Tomáš EKP VŠTJ Ekonom Praha 37:10 + 7:31
7. Svobodná Tereza DKP9350 Oddíl OB Kotlářka 37:38 + 7:59
8. Kafková Dana SCP OK Sparta Praha 38:02 + 8:23
9. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 39:06 + 9:27
10. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 39:10 + 9:31
11. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 40:43 + 11:04
12. Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaný 41:06 + 11:27
13. Sotona Martin 1WC7400 Rychlí šneci 46:14 + 16:35
14. Halíř Radim MFP7000 Matfyz Praha 48:35 + 18:56
15. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 48:59 + 19:20
15. Trunec Antonín ODV7600 TJ Aero Odolena Voda 48:59 + 19:20
17. Kindl Jiří RIC7901 OB Říčany 49:33 + 19:54
18. Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi 49:47 + 20:08
19. Popová Veronika TAP7450 KOB Tretra Praha 50:38 + 20:59
20. Svoboda Jan ODV7601 TJ Aero Odolena Voda 51:01 + 21:22
21. Pelc Michal 53:00 + 23:21
22. Brandejs Jan DKP7503 Oddíl OB Kotlářka 53:08 + 23:29
23. Kukačková Renata 5VX7950 Neregistrovaní-Kuk. 54:28 + 24:49
24. Rážová Milena 99Z7650 Lísteček 54:51 + 25:12
25. Plecová Michaela 56:32 + 26:53
26. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 59:32 + 29:53
27. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 60:37 + 30:58
28. Linhart Václav 62:10 + 32:31
29. Proxová Lada 2HC8350 NNN Px 63:22 + 33:43
30. Vondráček Martin 8NC8001 neregistrovaní DM 65:38 + 35:59
31. Klíma Kamil 6KC8200 Neregistrovaný 71:43 + 42:04
32. Bohatá Pavla UVP7400 Slovan Praha 73:17 + 43:38
33. Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 73:43 + 44:04
33. Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha 73:43 + 44:04
35. Haková Magda PGP7651 SK Praga 74:03 + 44:24
36. Tučný Jan 5UC5500 OB Tučňáci 74:10 + 44:31
37. Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaný 78:03 + 48:24
38. Kálalová Tereza 79X8600 Žižkovský tygři 78:18 + 48:39
39. Prox Jakub 2HC7400 NNN Px 78:49 + 49:10
40. Vít David SPC7200 SPORTICUS team 79:17 + 49:38
41. Paulů Robert 8RC7300 BZP 83:58 + 54:19
42. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 86:15 + 56:36
43. Klepetko David 5RX6800 NNN 96:31 + 66:52
44. Bořilová Magdaléna 8NC6550 neregistrovaní DM 96:45 + 67:06
45. Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole 100:51 + 71:12
46. Jelínek Milan SK Zvole 101:17 + 71:38
47. Zelenka Petr 115:44 + 86:05
48. Krútek Petr 8NC7200 neregistrovaní DM 137:41 + 108:02
Severin Svatopluk 8NC9600 neregistrovaní DM DISK
Malimánek Tomáš 8NC9800 neregistrovaní DM DISK
Čupec Daniel 8NC7800 neregistrovaní DM DISK
Mojžíš Petr DISK
Zmatlová Anna 8NC9150 neregistrovaní DM DISK
ZA
4.09 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Jana SOB2256 SOBSA 46:09
2. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 60:51 + 14:42
3. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 75:16 + 29:07
4. Ginger Strnadlová Pavla SOB2257 SOBSA 77:45 + 31:36
Janečková Veronika SOB7151 SOBSA DISK
ZB
3.86 km, 115 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roznětinská Markéta SOB2258 SOBSA 42:08
2. Roznětinská Barbora SOB2259 SOBSA 53:30 + 11:22
3. Janderová Barbora SOB2261 SOBSA 53:47 + 11:39
4. Choutková Lenka SOB2260 SOBSA 63:29 + 21:21
5. Pláničková Libuše SOB7250 SOBSA 75:15 + 33:07
6. Nežádalová Lenka SOB2266 SOBSA 77:55 + 35:47
7. Benešová Kristina SOB2262 SOBSA 83:00 + 40:52
8. Benešová Zdeňka SOB5500 SOBSA 107:16 + 65:08
9. Ficová Marie SOB2263 SOBSA 111:38 + 69:30
10. Šlitrová Zdeňka SOB2265 SOBSA 115:11 + 73:03