Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Krňany
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Voskovka
Ředitel závodu:
Navrátil Šimon - R3
Hlavní rozhodčí:
Sysel Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Procházka Jan - R1
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45L     H45K     H55     H65     H75     HDR     P3     T6    
D10
2.10 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 22:35
2. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 24:35 + 2:00
3. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 28:17 + 5:42
4. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 28:51 + 6:16
5. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 30:37 + 8:02
6. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 32:25 + 9:50
7. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 34:31 + 11:56
8. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 35:48 + 13:13
9. Ellederová Eva DKP0858 Oddíl OB Kotlářka 38:31 + 15:56
10. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 39:38 + 17:03
11. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 41:38 + 19:03
12. Ovčáčková Barbora TAP0856 KOB Tretra Praha 42:56 + 20:21
13. Šunková Berta LOU0850 SK Moravan Louňovice 44:08 + 21:33
14. Kindlová Anežka RIC0850 OB Říčany 45:34 + 22:59
15. Votruba Hana TAP0855 KOB Tretra Praha 45:55 + 23:20
16. Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný 47:57 + 25:22
17. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 48:02 + 25:27
18. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 51:50 + 29:15
19. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 53:55 + 31:20
20. Smutná Markéta DLP0950 OOB TJ Dukla Praha 55:16 + 32:41
21. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 55:41 + 33:06
22. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 62:25 + 39:50
23. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 71:29 + 48:54
24. Čupcová Viktorie BOR0957 OK Jiskra Nový Bor 73:28 + 50:53
25. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 84:23 + 61:48
26. Šavelová Julie DKP0863 Oddíl OB Kotlářka 87:26 + 64:51
27. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 101:46 + 79:11
28. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 102:21 + 79:46
29. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 109:35 + 87:00
D10L
2.90 km, 105 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 19:37
2. Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja 23:09 + 3:32
3. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 25:01 + 5:24
4. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 31:04 + 11:27
5. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 35:18 + 15:41
6. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 35:31 + 15:54
7. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 35:51 + 16:14
8. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 39:22 + 19:45
9. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 39:52 + 20:15
10. Václavíková Anna SLA1151 SKOB Slaný 40:33 + 20:56
11. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 41:55 + 22:18
12. Hejcmanová Amálka ROU1255 SKOB Roudnice nad Labem 43:16 + 23:39
13. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 43:20 + 23:43
14. Cajthamlová Anna DKP1050 Oddíl OB Kotlářka 45:54 + 26:17
15. Hánělová Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 46:05 + 26:28
16. Benáková Natálie TAP KOB Tretra Praha 47:52 + 28:15
17. Lenská Tereza DKP1054 Oddíl OB Kotlářka 48:28 + 28:51
18. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 52:16 + 32:39
19. Šavelová Kateřina DKP1154 Oddíl OB Kotlářka 60:46 + 41:09
20. Tvrdková Sofie Anna DOR1055 OK Dobříš 62:12 + 42:35
21. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 63:13 + 43:36
22. Havlová Veronika KNC0901 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:26 + 45:49
23. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 71:42 + 52:05
24. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 83:26 + 63:49
25. Vítová Marianne SPC1150 SPORTICUS team 107:48 + 88:11
D12
2.50 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 25:02
2. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 28:08 + 3:06
3. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 30:39 + 5:37
4. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 30:42 + 5:40
5. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 31:01 + 5:59
6. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 31:13 + 6:11
7. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 31:18 + 6:16
8. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:49 + 6:47
9. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 32:07 + 7:05
10. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 32:43 + 7:41
11. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 33:03 + 8:01
12. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 33:07 + 8:05
13. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 33:11 + 8:09
14. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 34:08 + 9:06
15. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 34:46 + 9:44
16. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 36:23 + 11:21
17. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 36:38 + 11:36
18. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 37:54 + 12:52
19. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 38:32 + 13:30
20. Vavřinová Johana HCE0751 TJ Hostivice 39:49 + 14:47
21. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 40:16 + 15:14
22. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 41:34 + 16:32
23. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 42:11 + 17:09
24. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 47:43 + 22:41
25. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 49:33 + 24:31
26. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 53:45 + 28:43
27. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:26 + 29:24
28. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 56:30 + 31:28
29. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 58:43 + 33:41
30. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:21 + 35:19
31. Vosátková Julie RIC0755 OB Říčany 61:50 + 36:48
32. Hroňková Barbora VSP0650 USK Praha 62:25 + 37:23
33. Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 62:48 + 37:46
34. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 62:52 + 37:50
35. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 63:06 + 38:04
36. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:28 + 39:26
37. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 66:46 + 41:44
38. Brodská Kateřina HCE0653 TJ Hostivice 68:46 + 43:44
39. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:29 + 46:27
40. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 72:05 + 47:03
41. Machová Karolína VSP0652 USK Praha 73:19 + 48:17
42. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 76:12 + 51:10
43. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 77:21 + 52:19
44. Dvořáková Veronika 74C0650 NER 77:32 + 52:30
Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice DISK
D14
3.30 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 29:52
2. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 31:51 + 1:59
3. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 32:18 + 2:26
4. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 34:59 + 5:07
5. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 35:34 + 5:42
6. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 36:05 + 6:13
7. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:33 + 7:41
8. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 38:53 + 9:01
9. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 38:54 + 9:02
10. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 40:14 + 10:22
11. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 41:48 + 11:56
12. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 41:50 + 11:58
13. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 42:22 + 12:30
14. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 43:56 + 14:04
15. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 45:05 + 15:13
16. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 45:16 + 15:24
17. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 45:59 + 16:07
18. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 49:01 + 19:09
19. Ripplová Emma DKP0460 Oddíl OB Kotlářka 49:57 + 20:05
20. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 50:18 + 20:26
21. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:12 + 23:20
22. Chmelařová Romana PGP0553 SK Praga 53:36 + 23:44
23. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 57:40 + 27:48
24. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 58:51 + 28:59
25. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 68:52 + 39:00
26. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 71:35 + 41:43
27. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 74:47 + 44:55
28. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 82:30 + 52:38
29. Vosátková Eliška RIC0553 OB Říčany 82:39 + 52:47
Motyčková Marie 5RX0550 NNN DISK
D16
4.00 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 37:28
2. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 38:24 + 0:56
3. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 40:02 + 2:34
4. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 43:30 + 6:02
5. Novotná Marie PGP0354 SK Praga 44:00 + 6:32
6. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 47:30 + 10:02
7. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 48:09 + 10:41
8. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 51:25 + 13:57
9. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 51:32 + 14:04
10. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 51:50 + 14:22
11. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 52:14 + 14:46
12. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 53:35 + 16:07
13. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 58:35 + 21:07
14. Berounská Anna VSP0256 USK Praha 60:49 + 23:21
15. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 63:14 + 25:46
16. Konopásková Martina DOR0252 OK Dobříš 68:04 + 30:36
17. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 75:20 + 37:52
18. Berounská Adéla VSP0352 USK Praha 77:37 + 40:09
19. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 79:14 + 41:46
20. Mišková Katka DKL0252 KOB Kladno 110:58 + 73:30
21. Hovorková Alžběta ZVO0354 OB SK Zvole 130:25 + 92:57
Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga DISK
D18
4.70 km, 225 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 45:10
2. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 54:25 + 9:15
3. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 57:47 + 12:37
4. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:11 + 14:01
5. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 59:20 + 14:10
6. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 64:30 + 19:20
7. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 66:21 + 21:11
8. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 70:05 + 24:55
9. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 80:16 + 35:06
10. Černá Karolína HCE0050 TJ Hostivice 80:34 + 35:24
D21K
4.70 km, 255 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5213
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 46:12 5517
2. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 49:16 + 3:04 5191
3. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 51:42 + 5:30 4932
4. Svobodná Tereza DKP9350 Oddíl OB Kotlářka 52:31 + 6:19 4846
5. Košutová Katarína 64S9750 Rob Klub Kysuca 56:09 + 9:57
6. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:29 + 15:17 3893
7. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 61:35 + 15:23 3882
8. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 62:49 + 16:37 3751
9. Adamčíková Zdeňka LOV8750 lepus.cz 66:28 + 20:16 3363
10. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 66:30 + 20:18 3359
11. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 67:12 + 21:00 3285
12. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 67:24 + 21:12 3264
13. Mikolášková Kateřina EKP9450 VŠTJ Ekonom Praha 68:20 + 22:08 3165
14. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 73:34 + 27:22
15. Makovská Jarmila TAP8650 KOB Tretra Praha 76:00 + 29:48 2350
16. Klikarová Zuzana DKP9952 Oddíl OB Kotlářka 79:08 + 32:56 2017
17. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 80:04 + 33:52 1918
18. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:46 + 48:34 355
19. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 101:22 + 55:10 0
20. Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 156:32 + 110:20 0
Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja DISK 0
Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín DISK 0
D21L
7.20 km, 305 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7736
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 61:50 7953
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 63:52 + 2:02 7705
3. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 65:08 + 3:18 7551
4. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 68:39 + 6:49 7124
5. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:42 + 8:52 6874
6. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 70:54 + 9:04 6850
7. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 81:46 + 19:56 5528
8. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 83:01 + 21:11 5376
9. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 83:59 + 22:09 5259
10. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 88:28 + 26:38 4713
11. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 89:00 + 27:10 4649
12. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:11 + 28:21 4505
13. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 90:26 + 28:36 4474
14. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 95:50 + 34:00 3818
15. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 96:32 + 34:42
16. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 97:40 + 35:50 3595
17. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 98:27 + 36:37 3499
18. Ďurovcová Soňa LPU OK Lokomotiva Pardubice 132:20 + 70:30
Staňková Veronika DISK
D35L
5.10 km, 225 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 48:22
2. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 57:02 + 8:40
3. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 59:05 + 10:43
4. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 60:16 + 11:54
5. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 60:19 + 11:57
6. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 66:23 + 18:01
7. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 66:53 + 18:31
8. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 66:58 + 18:36
9. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 69:42 + 21:20
10. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 70:15 + 21:53
11. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 73:45 + 25:23
12. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 78:19 + 29:57
13. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 78:22 + 30:00
14. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:53 + 31:31
15. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 87:57 + 39:35
16. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 96:54 + 48:32
17. Ellederová Zdeňka DKP7754 Oddíl OB Kotlářka 97:53 + 49:31
18. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 99:13 + 50:51
19. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 123:06 + 74:44
Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš DISK
D35K
3.30 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 43:28
2. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 44:25 + 0:57
3. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 47:16 + 3:48
4. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:51 + 4:23
5. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 50:23 + 6:55
6. Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka 50:43 + 7:15
7. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 51:34 + 8:06
8. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 53:02 + 9:34
9. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 54:38 + 11:10
10. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 55:03 + 11:35
11. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 56:46 + 13:18
12. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 60:27 + 16:59
13. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 60:51 + 17:23
14. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 62:46 + 19:18
15. Lindová Miroslava KNC7750 Sokol Kostelec n. Č. l. 68:56 + 25:28
16. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 70:37 + 27:09
17. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:03 + 28:35
18. Seidlová Barbora EKP7955 VŠTJ Ekonom Praha 73:08 + 29:40
19. Nekvasilová Monika DKP7650 Oddíl OB Kotlářka 75:38 + 32:10
20. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 81:54 + 38:26
21. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 82:36 + 39:08
22. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 83:19 + 39:51
23. Pařízková Ivana CEP8250 Čepíci 88:13 + 44:45
24. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaný 92:59 + 49:31
25. Priehodová Kateřina 99Z7800 Lísteček 102:39 + 59:11
Šunková Karolína LOU7550 SK Moravan Louňovice DISK
D45L
4.50 km, 210 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 53:42
2. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 57:49 + 4:07
3. Svobodová Kateřina BOR7050 OK Jiskra Nový Bor 59:39 + 5:57
4. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:58 + 8:16
5. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 62:27 + 8:45
6. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 65:00 + 11:18
7. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:20 + 13:38
8. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 70:39 + 16:57
9. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 70:50 + 17:08
10. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 71:54 + 18:12
11. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 74:31 + 20:49
12. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 74:34 + 20:52
13. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:52 + 21:10
14. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 76:49 + 23:07
15. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 77:24 + 23:42
16. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 81:16 + 27:34
17. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 85:15 + 31:33
18. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 85:51 + 32:09
19. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 86:15 + 32:33
20. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 86:21 + 32:39
21. Libuše Srbová 86:36 + 32:54
22. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 87:44 + 34:02
23. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 91:50 + 38:08
24. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 92:45 + 39:03
25. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 93:17 + 39:35
26. Svitáková Ivana OLP6851 PSK Olymp Praha 93:19 + 39:37
27. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 94:58 + 41:16
28. Bulířová Blanka 44C7350 Neregistrovaní borci 96:07 + 42:25
29. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 96:28 + 42:46
30. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 102:44 + 49:02
31. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 105:34 + 51:52
32. Surkova Nadežda DKL7153 KOB Kladno 112:42 + 59:00
33. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 114:21 + 60:39
34. Klofáčová Romana SLP6951 OOB Slavia Praha 126:13 + 72:31
Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany DISK
D45K
2.90 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 37:51
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 38:02 + 0:11
3. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 41:26 + 3:35
4. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 48:28 + 10:37
5. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 52:24 + 14:33
6. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 53:00 + 15:09
7. Kučerová Michaela RIC7253 OB Říčany 59:28 + 21:37
8. Hánělová Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 59:31 + 21:40
9. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 64:22 + 26:31
10. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 66:30 + 28:39
11. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 72:52 + 35:01
D55
3.50 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 53:01
2. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 54:49 + 1:48
3. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 58:06 + 5:05
4. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 59:26 + 6:25
5. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 62:48 + 9:47
6. Jeřábková Jana OKP6150 SK OK 24 Praha 66:29 + 13:28
7. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 66:40 + 13:39
8. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 68:00 + 14:59
9. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 70:15 + 17:14
10. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 70:56 + 17:55
11. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 87:07 + 34:06
12. Špičáková Lenka DKP5850 Oddíl OB Kotlářka 102:26 + 49:25
Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja DISK
Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha DISK
D65
2.90 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 65:29
2. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 65:32 + 0:03
3. Zemánková Eva MKP5150 SK GORDIC Praha Kačerov 70:49 + 5:20
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 81:37 + 16:08
H10
2.10 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař David PGP0801 SK Praga 23:17
2. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 24:12 + 0:55
3. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 25:43 + 2:26
4. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 30:20 + 7:03
5. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 31:08 + 7:51
6. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 35:14 + 11:57
7. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 37:26 + 14:09
8. Kubát Lukáš RIC0804 OB Říčany 39:12 + 15:55
9. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 40:18 + 17:01
10. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 41:16 + 17:59
11. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:24 + 18:07
12. Sotona Filip 1WC0900 Rychlí šneci 41:25 + 18:08
13. Schnabl Petr RIC0802 OB Říčany 41:39 + 18:22
14. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 43:10 + 19:53
15. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 44:21 + 21:04
16. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 45:33 + 22:16
17. Elleder Jan DKP1003 Oddíl OB Kotlářka 46:46 + 23:29
18. Volný Ondřej 1EC0800 Outdoor PRG 48:21 + 25:04
19. Mach David VSP0801 USK Praha 48:54 + 25:37
20. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 49:09 + 25:52
21. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 49:42 + 26:25
22. Hlaváček Karel ZVO0901 OB SK Zvole 50:24 + 27:07
23. Pačes František KNC0801 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:00 + 27:43
24. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 51:19 + 28:02
25. Ouhrabka Vít TAP1002 KOB Tretra Praha 53:11 + 29:54
26. Nitsch Ondřej FSP1000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:20 + 58:03
H10L
2.90 km, 105 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašus Ondřej SCP1000 OK Sparta Praha 17:55
2. Krutský Vavřinec FSP0902 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:23 + 1:28
3. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 20:28 + 2:33
4. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 24:13 + 6:18
5. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 25:00 + 7:05
6. Seidl Marek EKP1108 VŠTJ Ekonom Praha 26:48 + 8:53
7. Kapoun Matěj NNN0849 Neregistrovaní 32:03 + 14:08
8. Dvořák Patrik DKP0905 Oddíl OB Kotlářka 33:35 + 15:40
9. Pilař František CEP0900 Čepíci 43:04 + 25:09
10. Kapoun Jáchym NNN0848 Neregistrovaní 46:19 + 28:24
11. Vrzáček Jonáš KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:59 + 29:04
12. Foršt Bruno DOR OK Dobříš 47:10 + 29:15
13. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 47:26 + 29:31
14. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 53:12 + 35:17
15. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 55:09 + 37:14
16. Pařízek Antonín CEP1200 Čepíci 56:53 + 38:58
17. Vít Damien SPC1300 SPORTICUS team 75:17 + 57:22
Darmovzal Šimon PGP1001 SK Praga DISK
H12
3.00 km, 135 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 24:31
2. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:46 + 3:15
3. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 29:51 + 5:20
4. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 32:00 + 7:29
5. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:03 + 7:32
6. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 32:12 + 7:41
7. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 35:30 + 10:59
8. Elleder David DKP0605 Oddíl OB Kotlářka 35:39 + 11:08
9. Městka Václav VSP0600 USK Praha 35:42 + 11:11
10. Lorenc Vašek DOR0702 OK Dobříš 37:00 + 12:29
11. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 37:20 + 12:49
12. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:15 + 13:44
13. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:19 + 16:48
14. Svoboda Fabián FSP0708 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:00 + 17:29
15. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 43:57 + 19:26
16. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 44:30 + 19:59
17. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 46:11 + 21:40
18. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 46:39 + 22:08
19. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 47:23 + 22:52
20. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 47:55 + 23:24
21. Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha 50:01 + 25:30
22. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 50:43 + 26:12
23. Rippl Matouš DKP0608 Oddíl OB Kotlářka 52:13 + 27:42
24. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 53:00 + 28:29
25. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 53:39 + 29:08
26. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 53:41 + 29:10
27. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 55:26 + 30:55
28. Krogman Tadeáš DKP0609 Oddíl OB Kotlářka 58:45 + 34:14
29. Volek Robin KNC0701 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:03 + 34:32
30. Hlaváček Jan ZVO0701 OB SK Zvole 61:14 + 36:43
31. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 61:46 + 37:15
32. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 62:24 + 37:53
33. Nekvasil Jakub DKP0607 Oddíl OB Kotlářka 63:49 + 39:18
34. Zavadil Jan 63:57 + 39:26
35. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 67:00 + 42:29
36. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 67:45 + 43:14
37. Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany 71:34 + 47:03
38. Schnabl Jakub RIC0706 OB Říčany 75:33 + 51:02
39. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 80:57 + 56:26
40. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 89:20 + 64:49
41. Hejcman Jaroslav ROU071x SKOB Roudnice nad Labem 91:13 + 66:42
42. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 95:21 + 70:50
43. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 95:27 + 70:56
44. Hroněk Štěpán VSP0700 USK Praha 101:36 + 77:05
45. Motyčka Jan 9BC0700 NNN 117:15 + 92:44
Beran František SLA0700 SKOB Slaný DISK
Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka DISK
Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno DISK
Hovorka Jan ZVO0604 OB SK Zvole DISK
H14
4.70 km, 225 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 45:50
2. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 47:45 + 1:55
3. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 51:17 + 5:27
4. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 52:00 + 6:10
5. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 52:14 + 6:24
6. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 52:28 + 6:38
7. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 54:50 + 9:00
8. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 57:17 + 11:27
9. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 57:53 + 12:03
10. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 58:11 + 12:21
11. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 63:09 + 17:19
12. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 65:17 + 19:27
13. Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 66:26 + 20:36
14. Kačer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 70:52 + 25:02
15. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:50 + 29:00
16. Schnabl David RIC0508 OB Říčany 77:21 + 31:31
17. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:38 + 31:48
18. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 83:53 + 38:03
19. Halač Viktor 1EC0500 Outdoor PRG 85:28 + 39:38
20. Vlasaný Jan RIC0512 OB Říčany 91:18 + 45:28
21. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 107:32 + 61:42
22. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 107:56 + 62:06
23. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 118:00 + 72:10
24. Hejcman Jan ROU05xx SKOB Roudnice nad Labem 138:41 + 92:51
Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany DISK
Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga DISK
Surkov Jury DKL0402 KOB Kladno DISK
Pačes Marek KNC0402 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H16
6.00 km, 285 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 49:15
2. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 51:26 + 2:11
3. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 53:27 + 4:12
4. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 62:20 + 13:05
5. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 62:35 + 13:20
6. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 72:11 + 22:56
7. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 79:40 + 30:25
8. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 97:35 + 48:20
MS Šimša Martin PGP0309 SK Praga 53:58 + 4:43
H18
7.50 km, 330 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 57:21
2. Monckton Daniel KAM0049 OK Kamenice 64:21 + 7:00
3. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 66:38 + 9:17
4. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 75:04 + 17:43
5. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 88:38 + 31:17
6. Pethö Alex RIC0100 OB Říčany 96:23 + 39:02
7. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 115:23 + 58:02
Surkov Aleksandr DKL0104 KOB Kladno DISK
H21L
11.70 km, 500 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7305
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 81:26 7413
2. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 83:06 + 1:40 7266
3. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 83:27 + 2:01 7235
4. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 91:48 + 10:22 6497
5. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:41 + 11:15 6419
6. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 92:46 + 11:20 6412
7. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 94:28 + 13:02 6262
8. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 95:34 + 14:08 6164
9. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 95:47 + 14:21 6145
10. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 98:06 + 16:40 5940
11. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 98:30 + 17:04 5905
12. Zámečník David KAM7500 OK Kamenice 98:34 + 17:08 5899
13. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 100:57 + 19:31 5689
14. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 104:15 + 22:49 5397
15. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 105:12 + 23:46 5313
16. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 107:33 + 26:07 5105
17. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 108:17 + 26:51 5041
18. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 110:50 + 29:24 4815
19. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 111:29 + 30:03 4758
20. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 114:04 + 32:38 4529
21. Kučera Petr MFP7602 Matfyz Praha 114:45 + 33:19 4469
22. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 115:19 + 33:53 4419
23. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 119:02 + 37:36 4091
24. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 119:30 + 38:04 4049
25. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 120:07 + 38:41 3995
26. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 123:04 + 41:38
27. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 146:00 + 64:34 1708
Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team DISK 0
Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany DISK 0
H21K
8.10 km, 360 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4801
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 63:20 4933
2. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 64:32 + 1:12 4845
3. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 67:30 + 4:10 4626
4. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 68:12 + 4:52 4574
5. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 78:28 + 15:08 3818
6. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 79:19 + 15:59 3755
7. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 81:30 + 18:10
8. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 82:09 + 18:49
9. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 84:04 + 20:44 3405
10. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:08 + 21:48 3326
11. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 87:00 + 23:40 3188
12. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 87:10 + 23:50 3176
13. Semík Jan VSP6507 USK Praha 90:46 + 27:26 2911
14. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 99:55 + 36:35
15. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 105:29 + 42:09 1826
16. Neumann Jindřich PVP9900 VSS Přírodověda Praha 112:00 + 48:40 1345
17. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 112:27 + 49:07 1312
18. Schnabl Petr RIC7404 OB Říčany 134:19 + 70:59 0
H35L
8.00 km, 340 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 63:55
2. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:22 + 4:27
3. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 69:10 + 5:15
4. Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha 70:48 + 6:53
5. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 71:36 + 7:41
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 73:47 + 9:52
7. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 74:42 + 10:47
8. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 74:57 + 11:02
9. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:29 + 12:34
10. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 77:02 + 13:07
11. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 78:22 + 14:27
12. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 79:19 + 15:24
13. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 81:34 + 17:39
14. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 81:58 + 18:03
15. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 83:33 + 19:38
16. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 84:52 + 20:57
17. Čejka Tomáš 6KC7300 Neregistrovaný 86:45 + 22:50
18. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 87:19 + 23:24
19. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 90:02 + 26:07
20. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 94:01 + 30:06
21. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 99:50 + 35:55
22. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 100:16 + 36:21
23. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 100:59 + 37:04
24. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 101:43 + 37:48
25. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 103:27 + 39:32
26. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 103:42 + 39:47
27. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 103:55 + 40:00
28. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 104:14 + 40:19
29. Končický Lukáš RIC8049 OB Říčany 110:04 + 46:09
30. Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 111:35 + 47:40
31. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 117:36 + 53:41
32. Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 119:02 + 55:07
33. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:20 + 60:25
34. Nekvasil Michal DKP7501 Oddíl OB Kotlářka 135:21 + 71:26
35. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 143:09 + 79:14
36. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 143:18 + 79:23
Rod Jan VSP7423 USK Praha DISK
Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja DISK
H35K
5.40 km, 230 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha 45:07
2. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 52:49 + 7:42
3. Matyšek Bronislav PLU7823 TJ SOKOL Plumlov 56:44 + 11:37
4. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 57:26 + 12:19
5. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 59:21 + 14:14
6. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 59:48 + 14:41
7. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 60:41 + 15:34
8. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 62:17 + 17:10
9. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 62:48 + 17:41
10. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 66:36 + 21:29
11. Motyčka Michal 9BC7401 NNN 67:44 + 22:37
12. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 71:04 + 25:57
13. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 74:35 + 29:28
14. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 76:43 + 31:36
15. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 87:24 + 42:17
16. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 94:29 + 49:22
17. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 98:23 + 53:16
18. Hroněk Jan VSP7420 USK Praha 108:43 + 63:36
19. Hlaváček Michal ZVO7402 OB SK Zvole 141:04 + 95:57
20. Kapoun Luděk NNN8049 Neregistrovaní 158:32 + 113:25
Svoboda Miroslav FSP7402 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H45L
7.10 km, 315 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 60:21
2. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 61:11 + 0:50
3. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 66:29 + 6:08
4. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 68:46 + 8:25
5. Mach Radovan VSP6600 USK Praha 69:52 + 9:31
6. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 77:29 + 17:08
7. Halač Jaroslav 1EC6700 Outdoor PRG 77:30 + 17:09
8. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 78:24 + 18:03
9. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 78:39 + 18:18
10. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 83:32 + 23:11
11. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 85:03 + 24:42
12. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 86:29 + 26:08
13. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 89:52 + 29:31
14. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:37 + 30:16
15. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 97:45 + 37:24
16. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 98:50 + 38:29
17. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 99:53 + 39:32
18. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 100:41 + 40:20
19. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 101:28 + 41:07
20. Chmelař Bohumil PGP7204 SK Praga 104:35 + 44:14
21. Chvojka Zbyšek NNN6449 Neregistrovaní 106:48 + 46:27
22. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 113:15 + 52:54
23. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 120:37 + 60:16
24. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 151:40 + 91:19
25. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 187:53 + 127:32
Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka DISK
H45K
4.70 km, 255 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 46:41
2. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 46:55 + 0:14
3. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 55:47 + 9:06
4. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 57:11 + 10:30
5. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 60:11 + 13:30
6. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 61:54 + 15:13
7. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 64:31 + 17:50
8. Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole 66:18 + 19:37
9. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 68:30 + 21:49
10. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 72:01 + 25:20
11. Vavřina Jan HCE7000 TJ Hostivice 86:21 + 39:40
12. Vít David SPC7200 SPORTICUS team 97:34 + 50:53
13. De Heij Michel RIC6900 OB Říčany 103:53 + 57:12
Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H55
5.40 km, 230 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 60:59
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 61:44 + 0:45
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 62:32 + 1:33
4. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 63:59 + 3:00
5. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 65:34 + 4:35
6. Košut Ján 64S6300 Rob Klub Kysuca 66:46 + 5:47
7. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 70:11 + 9:12
8. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 70:21 + 9:22
9. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 70:33 + 9:34
10. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 76:00 + 15:01
11. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 77:22 + 16:23
12. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 80:53 + 19:54
13. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 82:12 + 21:13
14. Slabý Václav 5QZ5800 Open Orienteering 82:22 + 21:23
15. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 83:02 + 22:03
16. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 83:22 + 22:23
17. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 83:43 + 22:44
18. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 85:32 + 24:33
19. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 88:37 + 27:38
20. Malačka Milan DKP6000 Oddíl OB Kotlářka 88:49 + 27:50
21. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 99:58 + 38:59
22. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 102:29 + 41:30
23. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 110:14 + 49:15
24. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 110:21 + 49:22
25. Štětina Jiří HCE6100 TJ Hostivice 114:49 + 53:50
Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno DISK
H65
4.00 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 52:46
2. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 53:19 + 0:33
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:02 + 8:16
4. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 63:58 + 11:12
5. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 66:43 + 13:57
6. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 70:20 + 17:34
7. Čenovský Jiří MKP4900 SK GORDIC Praha Kačerov 80:32 + 27:46
8. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 81:31 + 28:45
9. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 85:00 + 32:14
10. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 85:26 + 32:40
11. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 92:50 + 40:04
12. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:06 + 51:20
H75
3.30 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 68:56
2. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov 81:56 + 13:00
3. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 83:45 + 14:49
HDR
1.90 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čupcová Valerie NNN1299 Neregistrovaní 24:48
2. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 25:50 + 1:02
3. Nekvasilová Julie DKP1252 Oddíl OB Kotlářka 26:52 + 2:04
4. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:36 + 4:48
5. Horová Adéla LOU1151 SK Moravan Louňovice 32:31 + 7:43
6. Prchlíková Kristýna LOU1053 SK Moravan Louňovice 32:39 + 7:51
7. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 33:16 + 8:28
8. Kofroň Ondřej 33:41 + 8:53
9. Láznička Adam LOU0700 SK Moravan Louňovice 34:03 + 9:15
10. Lázničková Eliška LOU1052 SK Moravan Louňovice 34:06 + 9:18
11. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 35:04 + 10:16
12. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 35:12 + 10:24
13. Musilová Rozálie LOU1251 SK Moravan Louňovice 35:13 + 10:25
14. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 35:19 + 10:31
15. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 35:32 + 10:44
16. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 35:55 + 11:07
17. Matyšková Kristýna PLU1050 TJ SOKOL Plumlov 38:04 + 13:16
18. Bašusová Olga SCP1250 OK Sparta Praha 39:22 + 14:34
19. Pešková Marie LOU1252 SK Moravan Louňovice 39:31 + 14:43
20. Pešek Jan 39:34 + 14:46
21. Meier Otto Josef TAP0908 KOB Tretra Praha 40:02 + 15:14
22. Meierová Edita TAP0656 KOB Tretra Praha 40:07 + 15:19
23. Pačes Vítězslav KNC1300 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:17 + 15:29
24. Nitsch Lukáš FSP1200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:35 + 15:47
25. Motyčka Michal 9BC0701 NNN 40:38 + 15:50
26. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 42:07 + 17:19
27. Břízková Anna LOU0851 SK Moravan Louňovice 42:35 + 17:47
28. Kukačková Johana FSP1056 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:47 + 17:59
29. Topičová Laura LOU1152 SK Moravan Louňovice 42:48 + 18:00
30. Kukačková Jana FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:34 + 19:46
31. Cajthamlová Barbora DKP1250 Oddíl OB Kotlářka 44:59 + 20:11
32. Svatý Filip 45:16 + 20:28
33. Dvořáková Lucie PGP SK Praga 45:30 + 20:42
34. Vatěrová Amálie NNN1099 Neregistrovaní 46:48 + 22:00
35. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 47:45 + 22:57
36. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 48:29 + 23:41
37. Kohoutek Lukáš RIC0870 OB Říčany 50:28 + 25:40
38. Darmovzal Marek PGP1300 SK Praga 50:30 + 25:42
39. Čermák Antonín 51:16 + 26:28
40. Chmelařová Zuzana PGP7761 SK Praga 51:31 + 26:43
41. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 52:20 + 27:32
42. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 52:24 + 27:36
43. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 53:43 + 28:55
44. Merkun Michal 54:41 + 29:53
45. Krogman Filip DKP0814 Oddíl OB Kotlářka 57:05 + 32:17
46. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 59:10 + 34:22
47. Smutný Martin DLP1300 OOB TJ Dukla Praha 61:11 + 36:23
48. Svítilová Veronika BZP1550 Báječné ženy v orientačním běhu 62:37 + 37:49
49. Zámečník Lukáš KAM1100 OK Kamenice 62:48 + 38:00
50. Kašpar Ladislav SLA1000 SKOB Slaný 64:01 + 39:13
51. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 65:44 + 40:56
52. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 66:10 + 41:22
53. Maroušková Julie DKP Oddíl OB Kotlářka 68:36 + 43:48
54. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 68:43 + 43:55
55. Málková Antonie 8FX1750 TJ Kobylisy 71:27 + 46:39
56. Král Eduard MFP1201 Matfyz Praha 80:38 + 55:50
57. Proxová Veronika 2HC1350 NNN Px 85:21 + 60:33
58. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 89:54 + 65:06
59. Vincent Sofi KAM OK Kamenice 91:11 + 66:23
60. Vít Christian SPC1705 SPORTICUS team 112:19 + 87:31
Večerkovi DISK
Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha DISK
P3
2.90 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němečková Tereza DKP7953 Oddíl OB Kotlářka 34:34
2. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 36:30 + 1:56
3. Šimková Markéta KAM7153 OK Kamenice 36:31 + 1:57
4. Otto Dominik 38:01 + 3:27
5. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 38:25 + 3:51
6. Kukačková Renata 5VX7950 Neregistrovaní-Kuk. 39:16 + 4:42
7. Gemperlová Eliška 1SC0550 Wall Street Systems 40:08 + 5:34
8. Sarak Nora 41:06 + 6:32
9. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 41:12 + 6:38
10. Motyčková Zuzana 42:28 + 7:54
11. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 42:57 + 8:23
12. Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha 43:32 + 8:58
13. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:45 + 9:11
14. Zábřeská Jitka 44:38 + 10:04
15. Dvořák Josef 44C8000 Neregistrovaní borci 45:15 + 10:41
16. Prouza Jaromír DKP8705 Oddíl OB Kotlářka 45:45 + 11:11
17. Bém Robert RBC 45:46 + 11:12
18. Linhart Václav 47:25 + 12:51
19. Hradil Jiří HCE7200 TJ Hostivice 47:45 + 13:11
20. Hradilová Katarína HCE7350 TJ Hostivice 47:51 + 13:17
21. Zeman Peter 48:35 + 14:01
22. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 49:10 + 14:36
23. Rážová Dorota PGP SK Praga 50:04 + 15:30
24. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 50:07 + 15:33
25. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 50:08 + 15:34
26. Bleha Stanislav 50:49 + 16:15
27. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 51:28 + 16:54
28. Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha 51:44 + 17:10
29. Čupcová Hana NNN8399 Neregistrovaní 51:46 + 17:12
30. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 52:28 + 17:54
31. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 53:10 + 18:36
32. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 53:17 + 18:43
33. Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš 54:17 + 19:43
34. Berounský Petr VSP7203 USK Praha 54:23 + 19:49
35. Veselá Bára 8NC0350 neregistrovaní DM 54:55 + 20:21
36. Konopásek Jiří DOR OK Dobříš 54:58 + 20:24
37. Schejbalová Alena 55:14 + 20:40
38. Rutar Martin 55:35 + 21:01
39. Hroňková Milada VSP7455 USK Praha 57:26 + 22:52
40. Prox Jakub 2HC7400 NNN Px 59:17 + 24:43
41. Lenský David DKP7802 Oddíl OB Kotlářka 60:39 + 26:05
42. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 63:08 + 28:34
43. Pešková Erika 63:57 + 29:23
44. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 66:04 + 31:30
45. Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:13 + 31:39
46. Černá Jana TAP7250 KOB Tretra Praha 67:33 + 32:59
47. Smutná Anna DLP8050 OOB TJ Dukla Praha 67:35 + 33:01
48. Paulů Robert 8RC7300 BZP 68:02 + 33:28
49. Jedlička Jan VSP6101 USK Praha 69:13 + 34:39
50. Berounská Helena VSP7257 USK Praha 70:23 + 35:49
51. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 74:55 + 40:21
52. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 76:07 + 41:33
53. Valentová Žofie 82:17 + 47:43
54. Cajthamlová Milada 83:15 + 48:41
55. Nežádalová Eliška 85:11 + 50:37
56. Volná Hana 1EC0550 Outdoor PRG 94:31 + 59:57
57. Nežádalová Žofie 94:52 + 60:18
58. Hánělová Karolína 97:03 + 62:29
Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem DISK
T6
6.10 km, 265 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 62:33
2. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 64:04 + 1:31
3. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 66:42 + 4:09
4. Svobodná Madla DKP9154 Oddíl OB Kotlářka 67:29 + 4:56
5. Mátl Radek RIC7900 OB Říčany 70:23 + 7:50
6. Schejbal Martin 71:39 + 9:06
7. Sotona Martin 1WC7400 Rychlí šneci 72:26 + 9:53
8. Benák Rostislav TAP KOB Tretra Praha 74:21 + 11:48
9. Šmejkal Štěpán NNN0000 Neregistrovaní 75:38 + 13:05
10. Vondráček Martin NNN8048 Neregistrovaní 79:00 + 16:27
11. Kindl Jiří RIC7901 OB Říčany 80:44 + 18:11
12. Maroušek Jan DKP Oddíl OB Kotlářka 83:32 + 20:59
13. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 83:41 + 21:08
14. Bartoš Marián 85:27 + 22:54
15. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 96:10 + 33:37
16. Jirášková Pavla KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:53 + 35:20
17. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 102:42 + 40:09
18. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 103:40 + 41:07
19. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 114:54 + 52:21
20. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 115:29 + 52:56
21. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 117:25 + 54:52
22. Štěpová Dana 28C7400 Neregistrovaní Štěpovi 121:28 + 58:55
23. Tučný Jan 5UC5500 OB Tučňáci 138:25 + 75:52
24. Hroch Tomáš 95C7500 Hroši 157:14 + 94:41
Matyšek Stanislav PLU7612 TJ SOKOL Plumlov DISK
Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole DISK
Štěp Adam 28C7401 Neregistrovaní Štěpovi DISK
Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky DISK