Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 21:29 | ||
2. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 21:36 | + 0:07 | |
3. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 21:51 | + 0:22 | |
4. | Hepnerová Tereza | SHK1150 | OK Slavia Hradec Králové | 22:59 | + 1:30 | |
5. | Kvapilová Klára | TUV1199 | SOK TJ Turnov | 24:29 | + 3:00 | |
6. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:18 | + 5:49 | |
7. | Heřmánková Kateřina | TUR1152 | OOB TJ Turnov | 27:50 | + 6:21 | |
8. | Schwarzová Martina | 17S0950 | Ekonom Banska Bystrica | 28:29 | + 7:00 | |
9. | Koukalová Claudie | VTA1052 | SC vebr-sport | 30:52 | + 9:23 | |
10. | Dosbabová Magdaléna | TTR1151 | OOB Třebíč | 33:16 | + 11:47 | |
11. | Voráčková Anežka | OSN1260 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:42 | + 12:13 | |
12. | Schwarzová Katarína | 17S1150 | Ekonom Banska Bystrica | 38:58 | + 17:29 | |
13. | Létalová Eva | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 39:46 | + 18:17 | |
14. | Janků Michala | STE1150 | SK SKI-OB Šternberk | 42:16 | + 20:47 | |
15. | Oravcová Amálie | TJN1170 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:29 | + 23:00 | |
16. | Klose Kateřina | SFM1251 | O-RUNNAŘI Beskydy | 44:56 | + 23:27 | |
17. | Hejcmanová Amálie | ROU1251 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:17 | + 38:48 | |
18. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | OK 99 Hradec Králové | 60:46 | + 39:17 | |
Straková Kateřina | CHA1052 | OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:19 | ||
2. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 16:47 | + 0:28 | |
3. | Froschová Magdaléna | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:34 | + 3:15 | |
4. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 19:57 | + 3:38 | |
5. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 21:20 | + 5:01 | |
6. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 21:35 | + 5:16 | |
7. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 21:42 | + 5:23 | |
8. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 22:29 | + 6:10 | |
9. | Pechová Marie | VLI1050 | Slavia Liberec orienteering | 23:12 | + 6:53 | |
10. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 23:17 | + 6:58 | |
11. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:22 | + 9:03 | |
12. | Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | 26:00 | + 9:41 | |
13. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | OOB TJ Turnov | 27:08 | + 10:49 | |
14. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 28:52 | + 12:33 | |
15. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 29:15 | + 12:56 | |
16. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 29:59 | + 13:40 | |
16. | Wohanková Michaela | VRL1151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:59 | + 13:40 | |
18. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 37:59 | + 21:40 | |
19. | Besedová Barborka | PHK1051 | OK 99 Hradec Králové | 41:05 | + 24:46 | |
20. | Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | 41:53 | + 25:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUV0998 | SOK TJ Turnov | 16:46 | ||
2. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:14 | + 1:28 | |
3. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 18:21 | + 1:35 | |
4. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 18:54 | + 2:08 | |
5. | Štětínská Tereza | MOV0751 | SKOB Ostrava | 19:10 | + 2:24 | |
6. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:13 | + 2:27 | |
7. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 19:43 | + 2:57 | |
8. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 20:05 | + 3:19 | |
9. | Lechner Jana | 14A0753 | ASKÖ Austria | 22:21 | + 5:35 | |
10. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 22:31 | + 5:45 | |
11. | Zabořilová Anna | JEN0951 | OB Jenišovice | 22:36 | + 5:50 | |
12. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 22:57 | + 6:11 | |
13. | Matoušková Johana | STE0751 | SK SKI-OB Šternberk | 23:04 | + 6:18 | |
14. | Štveráková Zuzana | CHA0750 | OK Chrastava | 23:44 | + 6:58 | |
15. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 24:49 | + 8:03 | |
16. | Nováková Viktorie | RUM0751 | ZOOB Rumburk | 25:15 | + 8:29 | |
17. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 25:57 | + 9:11 | |
18. | Podoubská Klára | TJN0855 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:45 | + 10:59 | |
19. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 28:24 | + 11:38 | |
20. | Erhard Josefine | 14A0751 | ASKÖ Austria | 28:48 | + 12:02 | |
21. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 28:50 | + 12:04 | |
22. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 29:16 | + 12:30 | |
23. | Nowak Zofia | 97P0850 | KS Hades Poznań | 29:27 | + 12:41 | |
24. | Nožičková Eva | TJN0852 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:19 | + 14:33 | |
25. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem | 32:04 | + 15:18 | |
26. | Kutková Tereza | JEN0752 | OB Jenišovice | 32:47 | + 16:01 | |
27. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 33:27 | + 16:41 | |
28. | Davidová Beatrice | RUM0752 | ZOOB Rumburk | 33:32 | + 16:46 | |
29. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 34:24 | + 17:38 | |
30. | Nováková Barborka | TUV0852 | SOK TJ Turnov | 34:32 | + 17:46 | |
31. | Křečková Apolena | KAM0755 | OK Kamenice | 35:20 | + 18:34 | |
32. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:52 | + 21:06 | |
33. | Pechová Alena | VLI0854 | Slavia Liberec orienteering | 38:23 | + 21:37 | |
34. | Pavlova Lenka | TJN0850 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:40 | + 21:54 | |
35. | Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | 39:04 | + 22:18 | |
36. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:03 | + 23:17 | |
37. | Berger Carla | 14A0752 | ASKÖ Austria | 42:30 | + 25:44 | |
38. | Blahová Karolína | KAM0752 | OK Kamenice | 42:53 | + 26:07 | |
39. | Dosbabová Veronika | TTR0851 | OOB Třebíč | 47:45 | + 30:59 | |
40. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | KOB Litvínov | 48:06 | + 31:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 22:11 | ||
2. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 23:51 | + 1:40 | |
3. | Šimšová Pavla | MFP0551 | Matfyz Praha | 24:14 | + 2:03 | |
4. | Podoubská Adéla | TJN0658 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:48 | + 5:37 | |
5. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 29:13 | + 7:02 | |
6. | Davidová Noemi | RUM0551 | ZOOB Rumburk | 29:46 | + 7:35 | |
7. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 29:48 | + 7:37 | |
8. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 30:19 | + 8:08 | |
9. | Mellanová Judita | TUR0559 | OOB TJ Turnov | 30:40 | + 8:29 | |
10. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 30:47 | + 8:36 | |
11. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 30:55 | + 8:44 | |
12. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 32:54 | + 10:43 | |
13. | Zoubková Šárka | TJN0554 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:02 | + 10:51 | |
14. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 33:30 | + 11:19 | |
15. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 33:47 | + 11:36 | |
16. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 34:48 | + 12:37 | |
17. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 35:11 | + 13:00 | |
18. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 37:26 | + 15:15 | |
19. | Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | 37:53 | + 15:42 | |
20. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:09 | + 16:58 | |
21. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:22 | + 17:11 | |
22. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 41:52 | + 19:41 | |
23. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:21 | + 20:10 | |
24. | Háková Eliška | TJN0654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:56 | + 21:45 | |
24. | Kynclová Andrea | LTU0651 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:56 | + 21:45 | |
26. | Dostálová Barbora | VRL0553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:23 | + 23:12 | |
27. | Gemperlová Eliška | PGP0556 | SK Praga | 48:35 | + 26:24 | |
28. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 50:05 | + 27:54 | |
29. | Sklenářová Zuzana | TUR0658 | OOB TJ Turnov | 53:54 | + 31:43 | |
30. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Hostivice | 55:15 | + 33:04 | |
31. | Neumann Johanna | 31D0550 | SV Lengefeld | 57:56 | + 35:45 | |
32. | Venusová Anna | STE0554 | SK SKI-OB Šternberk | 58:05 | + 35:54 | |
33. | Štveráková Eliška | CHA0553 | OK Chrastava | 59:42 | + 37:31 | |
34. | Mitášová Barbora | SOP0651 | OOB TJ Slezan Opava | 68:52 | + 46:41 | |
35. | Höhenberger Lara | 14A0651 | ASKÖ Austria | 72:29 | + 50:18 | |
36. | Seitlinger Antonia | 14A0551 | ASKÖ Austria | 73:23 | + 51:12 | |
37. | Paierová Jana | DKL0653 | KOB Kladno | 78:21 | + 56:10 | |
Šaňáková Marie | UOL0651 | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 30:02 | ||
2. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 30:54 | + 0:52 | |
3. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:38 | + 3:36 | |
4. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:14 | + 6:12 | |
5. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 36:35 | + 6:33 | |
6. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 37:05 | + 7:03 | |
7. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:13 | + 7:11 | |
8. | Skácelová Adéla | VLI0454 | Slavia Liberec orienteering | 37:52 | + 7:50 | |
9. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 38:50 | + 8:48 | |
10. | Sihver Merle | 18D0450 | Post SV Dresden | 39:38 | + 9:36 | |
11. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 39:53 | + 9:51 | |
12. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 39:55 | + 9:53 | |
13. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 39:58 | + 9:56 | |
14. | Filipiak Adrianna | 97P0351 | KS Hades Poznań | 40:29 | + 10:27 | |
15. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 40:51 | + 10:49 | |
16. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 41:12 | + 11:10 | |
17. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 41:30 | + 11:28 | |
18. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 42:15 | + 12:13 | |
19. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 42:24 | + 12:22 | |
20. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 43:32 | + 13:30 | |
21. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:50 | + 13:48 | |
22. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 44:13 | + 14:11 | |
22. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:13 | + 14:11 | |
24. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:52 | + 14:50 | |
25. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:06 | + 15:04 | |
26. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 45:07 | + 15:05 | |
27. | Lukašáková Sára | STE0450 | SK SKI-OB Šternberk | 45:34 | + 15:32 | |
28. | Messnerová Lucie | VRL0456 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:49 | + 15:47 | |
29. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 46:07 | + 16:05 | |
30. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:03 | + 17:01 | |
31. | Neumann Lena | 31D0350 | SV Lengefeld | 47:09 | + 17:07 | |
32. | Vrábelová Hana | PHK0454 | OK 99 Hradec Králové | 47:39 | + 17:37 | |
33. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:21 | + 18:19 | |
34. | Besedová Katka | PHK0351 | OK 99 Hradec Králové | 48:50 | + 18:48 | |
35. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 49:12 | + 19:10 | |
36. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 49:57 | + 19:55 | |
37. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 50:07 | + 20:05 | |
38. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | OK Kamenice | 50:31 | + 20:29 | |
39. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 51:10 | + 21:08 | |
40. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 58:07 | + 28:05 | |
41. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 58:39 | + 28:37 | |
42. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 59:15 | + 29:13 | |
43. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 59:46 | + 29:44 | |
44. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:16 | + 31:14 | |
45. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 63:41 | + 33:39 | |
46. | Ripplová Emma | DKP0460 | Oddíl OB Kotlářka | 65:03 | + 35:01 | |
47. | Slehová Eliška | UOL0453 | SOB Olomouc | 70:07 | + 40:05 | |
48. | Menclová Anna | JEN0452 | OB Jenišovice | 106:10 | + 76:08 | |
Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 38:01 | ||
2. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 38:10 | + 0:09 | |
3. | Šafková Sofie | KAM0153 | OK Kamenice | 38:13 | + 0:12 | |
4. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 38:30 | + 0:29 | |
5. | Miklušová Tamara | 47S0250 | TJ Rapid Bratislava | 38:57 | + 0:56 | |
6. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 40:03 | + 2:02 | |
7. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 41:00 | + 2:59 | |
8. | Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | 41:37 | + 3:36 | |
9. | Bejvlová Karolína | KAM0258 | OK Kamenice | 45:00 | + 6:59 | |
10. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | USK Praha | 45:37 | + 7:36 | |
11. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 46:46 | + 8:45 | |
12. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:16 | + 9:15 | |
13. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:55 | + 9:54 | |
14. | Vitebská Eliška | TJN0350 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:06 | + 10:05 | |
15. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 48:10 | + 10:09 | |
16. | Růžičková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 49:19 | + 11:18 | |
17. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 51:12 | + 13:11 | |
18. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | OK Doksy | 51:31 | + 13:30 | |
19. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 51:57 | + 13:56 | |
20. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 52:30 | + 14:29 | |
21. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 52:58 | + 14:57 | |
22. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:01 | + 15:00 | |
23. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 53:57 | + 15:56 | |
24. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 54:22 | + 16:21 | |
25. | Linková Lucie | TJN0257 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:53 | + 16:52 | |
26. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 55:12 | + 17:11 | |
27. | Titzová Adéla | PGP0257 | SK Praga | 55:34 | + 17:33 | |
28. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | SK Praga | 56:34 | + 18:33 | |
29. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 57:04 | + 19:03 | |
30. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 57:07 | + 19:06 | |
31. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 58:08 | + 20:07 | |
32. | Podrábská Marie | TJN0259 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:28 | + 20:27 | |
33. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:48 | + 20:47 | |
34. | Janýšková Alžběta | SFM0150 | O-RUNNAŘI Beskydy | 59:41 | + 21:40 | |
35. | Beranová Eva | VSP0254 | USK Praha | 60:00 | + 21:59 | |
36. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:18 | + 22:17 | |
37. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 60:58 | + 22:57 | |
38. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | KOB Děčín | 61:28 | + 23:27 | |
39. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 63:56 | + 25:55 | |
40. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:56 | + 27:55 | |
41. | Hamáčková Eliška | STH0153 | SK Studenec | 67:18 | + 29:17 | |
42. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:37 | + 36:36 | |
43. | Skoupá Vendula | STE0152 | SK SKI-OB Šternberk | 77:51 | + 39:50 | |
44. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 82:56 | + 44:55 | |
45. | Urbánková Tereza | SFM0250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 96:56 | + 58:55 | |
46. | Jiranová Barbora | VRL0256 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 96:59 | + 58:58 | |
Mišková Katka | DKL0252 | KOB Kladno | DISK | |||
Davidová Tereza | SFM0252 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 39:45 | 7304 | ||
2. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 40:16 | + 0:31 | 7215 | |
3. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 43:29 | + 3:44 | 6664 | |
4. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 47:03 | + 7:18 | 6052 | |
5. | Vogt Felicitas | 31D0051 | SV Lengefeld | 47:59 | + 8:14 | ||
6. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 49:19 | + 9:34 | 5663 | |
7. | Matušková Jana | RBK9999 | SK Radioklub Blansko | 50:17 | + 10:32 | 5497 | |
8. | Biederman Adrianna | CHC0056 | K.O.B. Choceň | 52:41 | + 12:56 | 5086 | |
9. | Riby Rose | LTP0051 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:33 | + 13:48 | 4937 | |
10. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 53:47 | + 14:02 | 4897 | |
11. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:18 | + 14:33 | 4808 | |
12. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 57:28 | + 17:43 | 4265 | |
13. | Kopecká Johana | PGP9956 | SK Praga | 57:37 | + 17:52 | 4239 | |
14. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:09 | + 25:24 | 2947 | |
15. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 68:54 | + 29:09 | 2304 | |
16. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 82:50 | + 43:05 | 0 | |
17. | Klikarová Zuzana | DKP9952 | Oddíl OB Kotlářka | 84:48 | + 45:03 | 0 | |
18. | Klikarová Ivana | DKP9953 | Oddíl OB Kotlářka | 109:36 | + 69:51 | 0 | |
Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 43:42 | 9369 | ||
2. | Štičková Anna | SSU9651 | SK Severka Šumperk | 45:18 | + 1:36 | 9057 | |
3. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 48:39 | + 4:57 | 8404 | |
4. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 49:15 | + 5:33 | 8287 | |
5. | Ockenden Helen | 15G9750 | DRONGO | 49:17 | + 5:35 | ||
6. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 49:23 | + 5:41 | 8261 | |
7. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 49:55 | + 6:13 | 8157 | |
8. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 50:02 | + 6:20 | 8134 | |
9. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 50:41 | + 6:59 | 8008 | |
10. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 51:34 | + 7:52 | 7835 | |
11. | Kraemer Theresa | 33D9350 | USV TU Dresden 2 | 52:00 | + 8:18 | ||
12. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 52:27 | + 8:45 | 7663 | |
13. | Hepnerová Martina | SHK8152 | OK Slavia Hradec Králové | 52:47 | + 9:05 | 7598 | |
14. | Červená Adéla | SHK9755 | OK Slavia Hradec Králové | 52:57 | + 9:15 | 7566 | |
15. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 54:20 | + 10:38 | 7296 | |
16. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 54:48 | + 11:06 | 7205 | |
17. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | SK Žabovřesky Brno | 55:41 | + 11:59 | 7033 | |
18. | Aschermannová Petra | KAM9354 | OK Kamenice | 56:05 | + 12:23 | 6955 | |
19. | Drągowska Maria | 23P9550 | OK!Sport Warszawa | 56:46 | + 13:04 | ||
20. | Winkler Leonore | 33D9651 | USV TU Dresden 2 | 57:16 | + 13:34 | ||
21. | Nieke Corinna | 33D9400 | USV TU Dresden 2 | 58:20 | + 14:38 | ||
22. | Ślusarczyk Katarzyna | 23P8951 | OK!Sport Warszawa | 59:37 | + 15:55 | ||
23. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 60:39 | + 16:57 | 6065 | |
24. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 62:20 | + 18:38 | 5737 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Lucie | SJC8951 | Sportcentrum Jičín | 40:47 | 7674 | ||
2. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 44:53 | + 4:06 | 6996 | |
3. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 45:07 | + 4:20 | 6957 | |
4. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 45:40 | + 4:53 | 6866 | |
5. | Nováková Kateřina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 47:19 | + 6:32 | 6593 | |
6. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 50:26 | + 9:39 | 6078 | |
7. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 50:38 | + 9:51 | 6045 | |
8. | Neumannová Kateřina | PGP9256 | SK Praga | 50:45 | + 9:58 | 6026 | |
9. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 51:22 | + 10:35 | 5924 | |
10. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 52:19 | + 11:32 | 5767 | |
11. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 52:43 | + 11:56 | 5701 | |
12. | Drągowska Malwina | 23P8500 | OK!Sport Warszawa | 53:18 | + 12:31 | ||
13. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 53:29 | + 12:42 | 5574 | |
14. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 53:31 | + 12:44 | 5568 | |
15. | Kosová Štěpánka | LPU9460 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:13 | + 13:26 | 5452 | |
16. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 55:03 | + 14:16 | 5315 | |
17. | Najman Natalia | 23P8851 | OK!Sport Warszawa | 57:01 | + 16:14 | ||
18. | Voráčková Lenka | OSN8555 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:17 | + 16:30 | 4945 | |
19. | Kopcová Michaela | VLI8456 | Slavia Liberec orienteering | 58:01 | + 17:14 | 4824 | |
20. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 58:17 | + 17:30 | 4780 | |
21. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 59:17 | + 18:30 | 4615 | |
22. | Rickmeyer Tina | 33D8650 | USV TU Dresden 2 | 61:02 | + 20:15 | ||
23. | Lehárová Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:50 | + 21:03 | 4193 | |
24. | Kubátová Jana | CHA9152 | OK Chrastava | 62:10 | + 21:23 | 4138 | |
25. | Procházková Marie | SOP9551 | OOB TJ Slezan Opava | 63:23 | + 22:36 | 3937 | |
26. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 64:19 | + 23:32 | 3782 | |
27. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:54 | + 24:07 | 3686 | |
28. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 66:25 | + 25:38 | 3435 | |
29. | Jansová Doubravka | LPU9750 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:29 | + 25:42 | 3424 | |
30. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 68:42 | + 27:55 | 3057 | |
31. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | 70:21 | + 29:34 | 2785 | |
32. | Miśkiewicz Martyna | 23P8950 | OK!Sport Warszawa | 73:53 | + 33:06 | ||
Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | DISK | 0 | |||
Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Kolešová Helena | LPU8857 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Barbora | TJN8951 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:44 | 5088 | ||
2. | Boros Kitti | 14A9751 | ASKÖ Austria | 48:28 | + 3:44 | ||
3. | Srpová Zuzana | SJC8551 | Sportcentrum Jičín | 48:53 | + 4:09 | 4671 | |
4. | Čechová Lenka | 3GC9000 | Neregistrovaní - ZOO | 49:18 | + 4:34 | ||
5. | Vébrová Denisa | VTA9551 | SC vebr-sport | 49:26 | + 4:42 | 4616 | |
6. | Doležalová Lenka | SHK8256 | OK Slavia Hradec Králové | 53:14 | + 8:30 | 4234 | |
7. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | OK Slavia Hradec Králové | 54:35 | + 9:51 | 4098 | |
8. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:21 | + 13:37 | 3720 | |
9. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:18 | + 14:34 | 3624 | |
10. | Fenclová Tereza | LPU9752 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:20 | + 14:36 | 3621 | |
11. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 59:29 | + 14:45 | 3606 | |
12. | Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | 60:48 | + 16:04 | 3474 | |
13. | Bernatíková Hana | TRI0253 | TJ TŽ Třinec | 60:55 | + 16:11 | 3462 | |
14. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:47 | + 18:03 | 3274 | |
15. | Heinlová Iva | RUM8551 | ZOOB Rumburk | 63:14 | + 18:30 | 3229 | |
16. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:17 | + 18:33 | 3224 | |
17. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:35 | + 18:51 | 3194 | |
18. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 64:01 | + 19:17 | 3150 | |
19. | Pottkamp Charlotte | 33D9650 | USV TU Dresden 2 | 64:24 | + 19:40 | ||
20. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | USK Praha | 65:00 | + 20:16 | 3051 | |
21. | Sklenářová Dorothea | AOP9351 | Orientační Běh Opava | 65:21 | + 20:37 | 3016 | |
22. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 65:27 | + 20:43 | 3006 | |
23. | Šádková Martina | PHK9653 | OK 99 Hradec Králové | 66:43 | + 21:59 | 2879 | |
24. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 71:24 | + 26:40 | 2408 | |
25. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | 75:29 | + 30:45 | 1998 | |
26. | Kovářová Lenka | SJH8651 | SJH Jindřichův Hradec | 76:26 | + 31:42 | 1903 | |
27. | Zavadilová Barbora | KAM9454 | OK Kamenice | 98:50 | + 54:06 | 0 | |
28. | Blažková Kristina | 0120001 | UOL | 99:31 | + 54:47 | ||
Müllerová Petra | BZP9050 | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Straková Zuzana | KAM9250 | OK Kamenice | 39:20 | 3568 | ||
2. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | KOB Litvínov | 41:42 | + 2:22 | 3373 | |
3. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 43:08 | + 3:48 | 3256 | |
4. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Litvínov | 44:19 | + 4:59 | 3158 | |
5. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:52 | + 8:32 | 2867 | |
6. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 49:38 | + 10:18 | 2722 | |
7. | Vojáčková Šárka | LIT9051 | KOB Litvínov | 51:45 | + 12:25 | 2548 | |
8. | Neradová Eva | LIT8951 | KOB Litvínov | 51:53 | + 12:33 | 2537 | |
9. | Hájková Daniela | JIL9451 | OK Jilemnice | 55:31 | + 16:11 | 2239 | |
10. | Syslová Edita | PGP8853 | SK Praga | 56:02 | + 16:42 | 2196 | |
11. | Puternicka Joanna | 21P8750 | Orientop Wrocław | 59:35 | + 20:15 | ||
12. | Hlavničková Vendula | LTU9650 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:34 | + 22:14 | ||
13. | Andělová Ivana | LTU8550 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:18 | + 25:58 | 1435 | |
14. | Miturová Radka | MLA6552 | MLOK Mariánské Lázně | 78:28 | + 39:08 | 354 | |
15. | Benešová Zuzana | LIT8353 | KOB Litvínov | 85:09 | + 45:49 | 0 | |
Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Presinska Magdalena | 66P8650 | UKS Azymut Pabianice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 38:32 | ||
2. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 39:36 | + 1:04 | |
3. | Lankašová Barbora | CHA8050 | OK Chrastava | 40:31 | + 1:59 | |
4. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 42:08 | + 3:36 | |
5. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:43 | + 5:11 | |
6. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 44:13 | + 5:41 | |
7. | Jiranová Kateřina | PHK8359 | OK 99 Hradec Králové | 44:18 | + 5:46 | |
8. | Jahn Odvody Dana | LPU8355 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:18 | + 6:46 | |
9. | Bader Anne | 18D8451 | Post SV Dresden | 46:51 | + 8:19 | |
10. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 50:24 | + 11:52 | |
11. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 50:32 | + 12:00 | |
12. | Otrubová Ivona | PLU7677 | TJ SOKOL Plumlov | 52:10 | + 13:38 | |
13. | Schmidtová Jana | VRL7553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:48 | + 14:16 | |
14. | Kalousková Pavla | JEN8451 | OB Jenišovice | 53:25 | + 14:53 | |
15. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:17 | + 16:45 | |
16. | Toužilová Martina | SHK8051 | OK Slavia Hradec Králové | 55:27 | + 16:55 | |
17. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 56:41 | + 18:09 | |
18. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 56:59 | + 18:27 | |
19. | Zbroja-Nowak Justyna | 97P8050 | KS Hades Poznań | 58:39 | + 20:07 | |
20. | Matoušková Jana | STE7951 | SK SKI-OB Šternberk | 58:56 | + 20:24 | |
21. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 59:05 | + 20:33 | |
22. | Létalová Soňa | SFM8252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 60:18 | + 21:46 | |
23. | Dosbabová Magdalena | TTR8152 | OOB Třebíč | 64:23 | + 25:51 | |
24. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 64:56 | + 26:24 | |
25. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 65:05 | + 26:33 | |
26. | Hudečková Petra | OOP8252 | TJ Opava | 65:57 | + 27:25 | |
27. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:35 | + 28:03 | |
28. | Nyklová Helena | MFP7550 | Matfyz Praha | 70:12 | + 31:40 | |
29. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 74:10 | + 35:38 | |
30. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 78:11 | + 39:39 | |
31. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | OK 99 Hradec Králové | 90:57 | + 52:25 | |
32. | Balcarová Kateřina | CET8252 | TJ Loko Česká Třebová | 99:10 | + 60:38 | |
Poláková Lucie | VRL8254 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 36:54 | ||
2. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 37:56 | + 1:02 | |
3. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 38:04 | + 1:10 | |
4. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 39:05 | + 2:11 | |
5. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 39:26 | + 2:32 | |
6. | Novotná Petra | PHK6651 | OK 99 Hradec Králové | 40:11 | + 3:17 | |
7. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 42:17 | + 5:23 | |
8. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 42:28 | + 5:34 | |
9. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 42:32 | + 5:38 | |
10. | Tomášková Radka | TUV7851 | SOK TJ Turnov | 42:34 | + 5:40 | |
11. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 42:56 | + 6:02 | |
12. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 44:13 | + 7:19 | |
13. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 44:48 | + 7:54 | |
14. | Krtičková Michaela | CHA7952 | OK Chrastava | 45:46 | + 8:52 | |
15. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:30 | + 9:36 | |
16. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 47:05 | + 10:11 | |
17. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 47:11 | + 10:17 | |
18. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 47:50 | + 10:56 | |
19. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 48:44 | + 11:50 | |
20. | Michlová Jana | VRL7852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:00 | + 12:06 | |
21. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 51:06 | + 14:12 | |
22. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 52:31 | + 15:37 | |
23. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:10 | + 17:16 | |
24. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 54:47 | + 17:53 | |
25. | Matyášová Jana | CHA7652 | OK Chrastava | 55:16 | + 18:22 | |
26. | Besedová Petra | PHK7654 | OK 99 Hradec Králové | 55:57 | + 19:03 | |
27. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | OK Slavia Hradec Králové | 57:17 | + 20:23 | |
28. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 57:42 | + 20:48 | |
29. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:32 | + 26:38 | |
30. | Mairichová Radka | TJN7450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:59 | + 27:05 | |
31. | Lipenská Eva | CHA7951 | OK Chrastava | 64:18 | + 27:24 | |
32. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 65:50 | + 28:56 | |
33. | Příkazská Petra | PHK7651 | OK 99 Hradec Králové | 66:39 | + 29:45 | |
34. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 67:02 | + 30:08 | |
35. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 68:22 | + 31:28 | |
36. | Kobrlová Gabriela | TJN7654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:13 | + 33:19 | |
37. | Sládková Klára | VLI7852 | Slavia Liberec orienteering | 73:56 | + 37:02 | |
38. | Štětínská Soňa | MOV7650 | SKOB Ostrava | 75:49 | + 38:55 | |
39. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 77:31 | + 40:37 | |
40. | Benešová Radka | VLI7653 | Slavia Liberec orienteering | 80:26 | + 43:32 | |
41. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 81:10 | + 44:16 | |
42. | Štveráková Monika | CHA7852 | OK Chrastava | 82:46 | + 45:52 | |
43. | Pavlova Irena | TJN7650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 85:37 | + 48:43 | |
44. | Urbánková Šárka | SFM7650 | O-RUNNAŘI Beskydy | 86:03 | + 49:09 | |
45. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 86:31 | + 49:37 | |
46. | Hejnová Simona | LLI7651 | LOK-o Liberec | 89:38 | + 52:44 | |
47. | Danková Irena | CHA7551 | OK Chrastava | 91:26 | + 54:32 | |
48. | Pitrmucová Šárka | JIL7852 | OK Jilemnice | 92:59 | + 56:05 | |
49. | Filipiak Agnieszka | 97P7550 | KS Hades Poznań | 95:00 | + 58:06 | |
50. | Březinová Michaela | CHA7751 | OK Chrastava | 102:24 | + 65:30 | |
51. | Luterová Kristýna | PLU7878 | TJ SOKOL Plumlov | 106:07 | + 69:13 | |
Zámečníková Jitka | 0070001 | Zámečníci | DISK | |||
Nováková Zuzana | TUV7950 | SOK TJ Turnov | DISK | |||
Davidová Petra | SFM7651 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | |||
Wohanková Kateřina | VRL7955 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Jedličková Tereza | KAM7950 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 38:12 | ||
2. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 39:04 | + 0:52 | |
3. | Křivdová Lenka | 0010002 | Sportovní klub hasičů Královéh | 40:15 | + 2:03 | |
4. | Bialekova Martina | 17S1402 | Ekonom Banska Bystrica | 40:20 | + 2:08 | |
5. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 42:10 | + 3:58 | |
6. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 42:57 | + 4:45 | |
7. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 43:25 | + 5:13 | |
8. | Valášková Šárka | KAM6951 | OK Kamenice | 44:10 | + 5:58 | |
9. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 44:11 | + 5:59 | |
10. | Etterle-Biederman Lilianna | CHC7352 | K.O.B. Choceň | 45:01 | + 6:49 | |
11. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 45:31 | + 7:19 | |
12. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 45:46 | + 7:34 | |
13. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 47:46 | + 9:34 | |
14. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 48:20 | + 10:08 | |
15. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 50:40 | + 12:28 | |
16. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | OK Kamenice | 50:48 | + 12:36 | |
17. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 51:43 | + 13:31 | |
18. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 52:38 | + 14:26 | |
19. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 52:51 | + 14:39 | |
20. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:02 | + 14:50 | |
21. | Schenková Katarína | 47S7450 | TJ Rapid Bratislava | 53:12 | + 15:00 | |
22. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 53:29 | + 15:17 | |
23. | Pilná Libuše | VRL7153 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:34 | + 17:22 | |
24. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 56:37 | + 18:25 | |
25. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:50 | + 18:38 | |
26. | Hájková Jitka | SOP7150 | OOB TJ Slezan Opava | 57:03 | + 18:51 | |
27. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 57:08 | + 18:56 | |
28. | Miklušová Dagmar | 47S7350 | TJ Rapid Bratislava | 60:55 | + 22:43 | |
29. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:13 | + 23:01 | |
30. | Zbraňková Magda | STE7352 | SK SKI-OB Šternberk | 61:52 | + 23:40 | |
31. | Veselá Jitka | TUV7250 | SOK TJ Turnov | 62:21 | + 24:09 | |
32. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 63:04 | + 24:52 | |
33. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 64:50 | + 26:38 | |
34. | Šejnová Magdalena | KAM7055 | OK Kamenice | 65:42 | + 27:30 | |
35. | Bartáková Eva | CHA7051 | OK Chrastava | 66:15 | + 28:03 | |
36. | Nováková Markéta | RUM7451 | ZOOB Rumburk | 67:12 | + 29:00 | |
37. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 67:15 | + 29:03 | |
38. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 69:12 | + 31:00 | |
39. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | OK Kamenice | 69:47 | + 31:35 | |
40. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | SOK TJ Turnov | 70:09 | + 31:57 | |
41. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:12 | + 32:00 | |
42. | Waňková Dita | LPU7158 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:43 | + 32:31 | |
43. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:03 | + 32:51 | |
44. | Hájková Magdalena | TUV7351 | SOK TJ Turnov | 71:37 | + 33:25 | |
45. | Janků Renata | STE7251 | SK SKI-OB Šternberk | 71:39 | + 33:27 | |
46. | Řehořová Lenka | TJN7250 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:06 | + 34:54 | |
47. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 74:28 | + 36:16 | |
48. | Pokorná Hana | TJN6950 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:41 | + 37:29 | |
49. | Nožičková Renata | TJN6953 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 76:03 | + 37:51 | |
50. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 77:07 | + 38:55 | |
51. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | 79:18 | + 41:06 | |
52. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 80:37 | + 42:25 | |
53. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 81:15 | + 43:03 | |
54. | Kubcová Lenka | DOB7451 | KOB Dobruška | 81:31 | + 43:19 | |
55. | Vítková Marie | DKL7054 | KOB Kladno | 81:33 | + 43:21 | |
56. | Kokrdová Věra | PHK6450 | OK 99 Hradec Králové | 82:57 | + 44:45 | |
57. | Janovská Věra | JIL7258 | OK Jilemnice | 84:38 | + 46:26 | |
58. | Hejcmanová Pavla | ROU7450 | SKOB Roudnice nad Labem | 84:44 | + 46:32 | |
59. | Válková Martina | TUV7051 | SOK TJ Turnov | 85:28 | + 47:16 | |
60. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | KOB ALFA Brno | 87:16 | + 49:04 | |
61. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 88:00 | + 49:48 | |
62. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 95:42 | + 57:30 | |
63. | Ježková Lenka | LPU7254 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:55 | + 57:43 | |
64. | Procházková Martina | SOP7351 | OOB TJ Slezan Opava | 96:16 | + 58:04 | |
65. | Jandová Kateřina | DKL7252 | KOB Kladno | 97:03 | + 58:51 | |
66. | Čermáková Lucie | PHK7150 | OK 99 Hradec Králové | 98:27 | + 60:15 | |
67. | Balejová Veronika | KAM7253 | OK Kamenice | 100:26 | + 62:14 | |
68. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 101:34 | + 63:22 | |
69. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 107:51 | + 69:39 | |
70. | Stará Petra | VRL7354 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 108:37 | + 70:25 | |
71. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 112:29 | + 74:17 | |
72. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 116:44 | + 78:32 | |
73. | Postolková Monika | DKL7053 | KOB Kladno | 134:14 | + 96:02 | |
Buková Zdeňka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SOB Olomouc | 40:53 | ||
2. | Kopecká Marcela | PHK6852 | OK 99 Hradec Králové | 45:34 | + 4:41 | |
3. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 45:45 | + 4:52 | |
4. | Sihver Wiebke | 18D6850 | Post SV Dresden | 47:55 | + 7:02 | |
5. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 48:15 | + 7:22 | |
6. | Müller Anke | 18D6650 | Post SV Dresden | 48:22 | + 7:29 | |
7. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 49:38 | + 8:45 | |
8. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 50:06 | + 9:13 | |
9. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:20 | + 10:27 | |
10. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 51:23 | + 10:30 | |
11. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 52:03 | + 11:10 | |
12. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 52:10 | + 11:17 | |
13. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 53:50 | + 12:57 | |
14. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:28 | + 14:35 | |
15. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:20 | + 15:27 | |
16. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 56:42 | + 15:49 | |
17. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 59:54 | + 19:01 | |
18. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:55 | + 19:02 | |
19. | Wurzelová Dana | OSN6654 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 60:01 | + 19:08 | |
20. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:29 | + 19:36 | |
21. | Miklasová Markéta | VLI6850 | Slavia Liberec orienteering | 60:31 | + 19:38 | |
22. | Hinterhofer Katharina | 14A6951 | ASKÖ Austria | 60:32 | + 19:39 | |
23. | Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 61:23 | + 20:30 | |
24. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 62:40 | + 21:47 | |
25. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 63:30 | + 22:37 | |
26. | Šmelíková Barbora | VBA6952 | ŠK VAZKA Bratislava | 66:51 | + 25:58 | |
27. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 68:52 | + 27:59 | |
28. | Šafková Petra | KAM6650 | OK Kamenice | 70:24 | + 29:31 | |
29. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | SOK TJ Turnov | 70:55 | + 30:02 | |
30. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 70:57 | + 30:04 | |
31. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Mladá Boleslav | 77:42 | + 36:49 | |
32. | Kočibová Ivana | TJN6354 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 83:45 | + 42:52 | |
33. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 85:40 | + 44:47 | |
34. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 102:17 | + 61:24 | |
35. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 113:01 | + 72:08 | |
36. | Veselská Kateřina | VLI6551 | Slavia Liberec orienteering | 119:26 | + 78:33 | |
Jeřábková Jana | UOL6954 | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 38:04 | ||
2. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 45:54 | + 7:50 | |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 50:03 | + 11:59 | |
4. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:48 | + 12:44 | |
5. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 53:46 | + 15:42 | |
6. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 56:50 | + 18:46 | |
7. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:05 | + 30:01 | |
8. | Hlaváčová Jarka | MFP6050 | Matfyz Praha | 76:45 | + 38:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 29:14 | ||
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:45 | + 6:31 | |
3. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 36:25 | + 7:11 | |
4. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 37:07 | + 7:53 | |
5. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:57 | + 8:43 | |
6. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 38:40 | + 9:26 | |
7. | Jenővári Gabriella | 22H5750 | Hegyisport Szentendre Egy. | 44:11 | + 14:57 | |
8. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:28 | + 15:14 | |
9. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 47:01 | + 17:47 | |
10. | Jenei Margit | 22H5450 | Hegyisport Szentendre Egy. | 47:03 | + 17:49 | |
11. | Bradnová Věra | CHA5550 | OK Chrastava | 49:54 | + 20:40 | |
12. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:17 | + 23:03 | |
13. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 53:25 | + 24:11 | |
14. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 59:47 | + 30:33 | |
15. | Baleisiene Roma | 0020003 | OK Labirintas | 60:41 | + 31:27 | |
16. | Gazdačková Jana | SHK5851 | OK Slavia Hradec Králové | 61:14 | + 32:00 | |
17. | Dudíková Eva | JPV5757 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:59 | + 34:45 | |
18. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 64:12 | + 34:58 | |
19. | Kretzschmar Ute | 82D5950 | OLV Weimar | 85:00 | + 55:46 | |
20. | Kadečková Jana | JEN5651 | OB Jenišovice | 108:01 | + 78:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 31:31 | ||
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 34:25 | + 2:54 | |
3. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 35:29 | + 3:58 | |
4. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:36 | + 5:05 | |
5. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 38:29 | + 6:58 | |
6. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 41:13 | + 9:42 | |
7. | Neradová Alena | LIT5051 | KOB Litvínov | 43:06 | + 11:35 | |
8. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:09 | + 11:38 | |
9. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 43:31 | + 12:00 | |
10. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 51:37 | + 20:06 | |
11. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:04 | + 27:33 | |
12. | Malá Jitka | KAS5451 | KOB Kamenický Šenov | 65:27 | + 33:56 | |
13. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 70:52 | + 39:21 | |
14. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 88:09 | + 56:38 | |
Kovářová Milena | SJH5350 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | |||
Breitschädel Eva | 14A5351 | ASKÖ Austria | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 45:50 | ||
2. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:32 | + 5:42 | |
3. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 53:30 | + 7:40 | |
4. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 58:00 | + 12:10 | |
5. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 60:50 | + 15:00 | |
6. | Skaidra Bumeliene | 0020002 | OK Labirintas | 64:05 | + 18:15 | |
7. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 65:39 | + 19:49 | |
8. | Müller Brigitte | 14A4851 | ASKÖ Austria | 97:54 | + 52:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 16:53 | ||
2. | Matoušek Jan | STE0909 | SK SKI-OB Šternberk | 16:57 | + 0:04 | |
3. | Kutek Matěj | JEN0902 | OB Jenišovice | 17:30 | + 0:37 | |
4. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:02 | + 1:09 | |
5. | Zavadil Adam | KAM0901 | OK Kamenice | 20:07 | + 3:14 | |
6. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 20:49 | + 3:56 | |
7. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:34 | + 4:41 | |
8. | Bader Gustav | 18D1100 | Post SV Dresden | 22:44 | + 5:51 | |
9. | Vít Benjamin Adam | KAM1003 | OK Kamenice | 22:57 | + 6:04 | |
10. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 23:04 | + 6:11 | |
11. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:08 | + 6:15 | |
12. | Vlach Antonín | SJC0903 | Sportcentrum Jičín | 23:17 | + 6:24 | |
13. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:17 | + 7:24 | |
14. | Koten Daniel | DKP1006 | Oddíl OB Kotlářka | 24:21 | + 7:28 | |
15. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 24:32 | + 7:39 | |
16. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 24:39 | + 7:46 | |
17. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 25:21 | + 8:28 | |
18. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:42 | + 8:49 | |
19. | Kalousek Dominik | JEN0901 | OB Jenišovice | 27:49 | + 10:56 | |
20. | Vřešťál František | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 28:11 | + 11:18 | |
21. | Gregor Marek | DKP0914 | Oddíl OB Kotlářka | 30:00 | + 13:07 | |
22. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 30:35 | + 13:42 | |
23. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:09 | + 16:16 | |
24. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 33:21 | + 16:28 | |
25. | Škoda Matěj | TRI1001 | TJ TŽ Třinec | 34:43 | + 17:50 | |
26. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:08 | + 18:15 | |
27. | Klose Albert | SFM1000 | O-RUNNAŘI Beskydy | 36:45 | + 19:52 | |
28. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:10 | + 20:17 | |
29. | Lutera Oliver | PLU1001 | TJ SOKOL Plumlov | 37:52 | + 20:59 | |
Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Max | VLI1100 | Slavia Liberec orienteering | 20:25 | ||
2. | Zavadil Štěpán | KAM0902 | OK Kamenice | 20:33 | + 0:08 | |
3. | Posolda Lukáš | SJC1100 | Sportcentrum Jičín | 22:19 | + 1:54 | |
4. | Šidla Dalibor | TZL1200 | SKOB Zlín | 22:58 | + 2:33 | |
5. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 26:28 | + 6:03 | |
6. | Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | 28:26 | + 8:01 | |
7. | Lukeš Josef | SHK1005 | OK Slavia Hradec Králové | 28:53 | + 8:28 | |
8. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 28:54 | + 8:29 | |
9. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 29:19 | + 8:54 | |
10. | Lazar Matyáš | TUV1000 | SOK TJ Turnov | 30:18 | + 9:53 | |
11. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | KOB Litvínov | 34:38 | + 14:13 | |
12. | Havlák Tobiáš | ROU1301 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:00 | + 19:35 | |
13. | Krejčí Matěj | TUR0910 | OOB TJ Turnov | 43:03 | + 22:38 | |
14. | Polák Vlastimil | VRL1001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:28 | + 29:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 15:05 | ||
2. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 15:32 | + 0:27 | |
3. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 17:19 | + 2:14 | |
4. | Tomášek Prokop | TUV0701 | SOK TJ Turnov | 17:28 | + 2:23 | |
5. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 17:46 | + 2:41 | |
6. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 17:48 | + 2:43 | |
7. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:01 | + 3:56 | |
8. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 19:12 | + 4:07 | |
9. | Mairich Martin | TJN0812 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:45 | + 5:40 | |
10. | Kundrata Vít | TZL0700 | SKOB Zlín | 20:52 | + 5:47 | |
11. | Beneš Filip | VLI0708 | Slavia Liberec orienteering | 21:07 | + 6:02 | |
12. | Řehoř Hynek | TJN0700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:37 | + 7:32 | |
13. | Nožička Jan | TJN0809 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:47 | + 7:42 | |
14. | Miklas Ondřej | VLI0701 | Slavia Liberec orienteering | 23:01 | + 7:56 | |
15. | Šálek Richard | TUR0702 | OOB TJ Turnov | 23:02 | + 7:57 | |
16. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 23:36 | + 8:31 | |
17. | Besta Radek | KNC0803 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 24:17 | + 9:12 | |
18. | Hanák Matěj | LTU0701 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:25 | + 9:20 | |
19. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 24:45 | + 9:40 | |
20. | Hylmar Vojtěch | KAM0802 | OK Kamenice | 24:51 | + 9:46 | |
21. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:54 | + 9:49 | |
22. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:03 | + 9:58 | |
23. | Vít Samuel Aron | KAM0804 | OK Kamenice | 27:08 | + 12:03 | |
24. | Oravec Viktor | TJN0814 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:33 | + 12:28 | |
25. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 28:10 | + 13:05 | |
26. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:01 | + 13:56 | |
27. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:35 | + 14:30 | |
28. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 34:03 | + 18:58 | |
29. | Janda Šimon | DKL0800 | KOB Kladno | 34:20 | + 19:15 | |
30. | Hejcman Jaroslav | ROU0704 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:53 | + 20:48 | |
31. | Havlák Štěpán | ROU0801 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:09 | + 21:04 | |
32. | Mizera Jan | TUR0707 | OOB TJ Turnov | 37:17 | + 22:12 | |
33. | Havel Antonín | TJN0813 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:38 | + 22:33 | |
34. | Neumann Rasmus | 31D0800 | SV Lengefeld | 39:07 | + 24:02 | |
35. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:22 | + 25:17 | |
36. | Novotný Jakub | PLU0804 | TJ SOKOL Plumlov | 51:52 | + 36:47 | |
Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Karásek Vojtěch | TUR0811 | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia Plzeň | 20:30 | ||
2. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 24:26 | + 3:56 | |
3. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 24:37 | + 4:07 | |
3. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 24:37 | + 4:07 | |
5. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 25:03 | + 4:33 | |
6. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 25:10 | + 4:40 | |
6. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 25:10 | + 4:40 | |
8. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:44 | + 5:14 | |
9. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 26:17 | + 5:47 | |
10. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 26:34 | + 6:04 | |
11. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 26:42 | + 6:12 | |
12. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 28:19 | + 7:49 | |
13. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 28:52 | + 8:22 | |
14. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 30:38 | + 10:08 | |
15. | Mairich Filip | TJN0603 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:40 | + 11:10 | |
16. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 31:52 | + 11:22 | |
17. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 32:14 | + 11:44 | |
18. | Stöcher Jacopo | 14A0501 | ASKÖ Austria | 33:56 | + 13:26 | |
19. | Vlach František | SJC0603 | Sportcentrum Jičín | 36:41 | + 16:11 | |
20. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 36:42 | + 16:12 | |
21. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:24 | + 16:54 | |
22. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 38:25 | + 17:55 | |
23. | Karásek Antonín | PLU0503 | TJ SOKOL Plumlov | 39:17 | + 18:47 | |
24. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:21 | + 18:51 | |
25. | Havlák René | ROU0602 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:37 | + 22:07 | |
26. | Bauer Ralf | 14A0503 | ASKÖ Austria | 47:14 | + 26:44 | |
27. | Ballik Simon | 14A0601 | ASKÖ Austria | 47:44 | + 27:14 | |
28. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:56 | + 27:26 | |
29. | Houžvička David | TUR0501 | OOB TJ Turnov | 48:56 | + 28:26 | |
30. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 49:06 | + 28:36 | |
31. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 49:08 | + 28:38 | |
32. | Matouš Marek | JEN0602 | OB Jenišovice | 50:16 | + 29:46 | |
33. | Veselý Václav | TUV0601 | SOK TJ Turnov | 62:44 | + 42:14 | |
34. | Hejcman Jan | ROU0504 | SKOB Roudnice nad Labem | 66:19 | + 45:49 | |
35. | David Vladimír | SFM0600 | O-RUNNAŘI Beskydy | 80:57 | + 60:27 | |
Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Krátký Štěpán | ROU0503 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:28 | ||
2. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 26:36 | + 0:08 | |
3. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:52 | + 0:24 | |
4. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 30:10 | + 3:42 | |
4. | Peterka Jakub | LLI0404 | LOK-o Liberec | 30:10 | + 3:42 | |
6. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:12 | + 3:44 | |
7. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 30:51 | + 4:23 | |
8. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 31:32 | + 5:04 | |
9. | Blaha Jiří | VSP0411 | USK Praha | 32:23 | + 5:55 | |
10. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 33:51 | + 7:23 | |
11. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:47 | + 8:19 | |
12. | Blaha Michal | VSP0412 | USK Praha | 35:20 | + 8:52 | |
13. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 36:01 | + 9:33 | |
14. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 36:38 | + 10:10 | |
15. | Pokorný Jan | TJN0400 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:28 | + 11:00 | |
16. | Roháč Martin | LCE0308 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:45 | + 11:17 | |
17. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | KOB Kamenický Šenov | 38:38 | + 12:10 | |
18. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 40:13 | + 13:45 | |
19. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:27 | + 13:59 | |
20. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 41:08 | + 14:40 | |
21. | Karásek František | PLU0301 | TJ SOKOL Plumlov | 41:32 | + 15:04 | |
22. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 41:33 | + 15:05 | |
23. | Hejna Hynek | LLI0300 | LOK-o Liberec | 41:40 | + 15:12 | |
24. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:21 | + 15:53 | |
25. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 42:44 | + 16:16 | |
26. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 43:02 | + 16:34 | |
27. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:11 | + 16:43 | |
28. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 44:26 | + 17:58 | |
29. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:34 | + 18:06 | |
30. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 48:17 | + 21:49 | |
31. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 50:06 | + 23:38 | |
32. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 50:15 | + 23:47 | |
33. | Jedlička Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 51:22 | + 24:54 | |
34. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 57:04 | + 30:36 | |
35. | Janků Martin | STE0404 | SK SKI-OB Šternberk | 57:31 | + 31:03 | |
36. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 58:04 | + 31:36 | |
37. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 84:19 | + 57:51 | |
38. | Pavlík Matěj | LIT0401 | KOB Litvínov | 85:44 | + 59:16 | |
Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 30:04 | ||
2. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 31:26 | + 1:22 | |
3. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 32:20 | + 2:16 | |
4. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia Plzeň | 32:41 | + 2:37 | |
5. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 32:44 | + 2:40 | |
6. | Šafka Sebastian | KAM0101 | OK Kamenice | 33:45 | + 3:41 | |
7. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 34:37 | + 4:33 | |
8. | Jonáš Adam | ZBM0102 | SK Žabovřesky Brno | 34:53 | + 4:49 | |
9. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | Sportcentrum Jičín | 35:10 | + 5:06 | |
10. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia Plzeň | 36:11 | + 6:07 | |
11. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 37:07 | + 7:03 | |
12. | Škácha Vít | DKP0310 | Oddíl OB Kotlářka | 38:08 | + 8:04 | |
13. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 38:40 | + 8:36 | |
14. | Šimo Matúš | ZBM0109 | SK Žabovřesky Brno | 38:57 | + 8:53 | |
15. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 39:23 | + 9:19 | |
16. | Gajda Jan | KAM0105 | OK Kamenice | 40:52 | + 10:48 | |
17. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 41:51 | + 11:47 | |
18. | Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | 42:10 | + 12:06 | |
19. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 43:01 | + 12:57 | |
20. | Klement David | DKP0110 | Oddíl OB Kotlářka | 43:09 | + 13:05 | |
21. | Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | 43:33 | + 13:29 | |
22. | Melichna Matěj | PGP0107 | SK Praga | 43:52 | + 13:48 | |
23. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:00 | + 15:56 | |
24. | Postolka Jonáš | DKL0100 | KOB Kladno | 46:13 | + 16:09 | |
25. | Paleček Ondřej | LPU0105 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:34 | + 16:30 | |
26. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 46:44 | + 16:40 | |
27. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 46:58 | + 16:54 | |
28. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 47:06 | + 17:02 | |
29. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:47 | + 17:43 | |
30. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 49:05 | + 19:01 | |
31. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 49:47 | + 19:43 | |
32. | Bek Jiří | CHA0103 | OK Chrastava | 51:04 | + 21:00 | |
33. | Budský Ondřej | TJN0105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:50 | + 22:46 | |
34. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 54:45 | + 24:41 | |
35. | Königstorfer Jonas | 14A0101 | ASKÖ Austria | 58:08 | + 28:04 | |
36. | Dostál Jakub | VRL0104 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:34 | + 28:30 | |
37. | Kundrata Jan | TZL0203 | SKOB Zlín | 58:41 | + 28:37 | |
38. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 59:16 | + 29:12 | |
39. | Adamec Martin | TJN0106 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:23 | + 32:19 | |
40. | Dostál František | UOL0201 | SOB Olomouc | 62:32 | + 32:28 | |
41. | Forst Antonín | PGP0106 | SK Praga | 65:37 | + 35:33 | |
42. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:45 | + 35:41 | |
43. | Schenk Michal | 47S0201 | TJ Rapid Bratislava | 67:49 | + 37:45 | |
44. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:31 | + 38:27 | |
45. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 72:03 | + 41:59 | |
46. | Hankovec Hugo | KAM0201 | OK Kamenice | 73:37 | + 43:33 | |
47. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 79:33 | + 49:29 | |
48. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 84:31 | + 54:27 | |
Poláček Radim | PHK0201 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Goldschmidt Tobiáš | ZBM0003 | SK Žabovřesky Brno | 32:03 | 4561 | ||
2. | Kijak Jakub | CHC0005 | K.O.B. Choceň | 34:59 | + 2:56 | 4224 | |
3. | Poirson Marius | 14A0001 | ASKÖ Austria | 35:04 | + 3:01 | ||
4. | Bräuer Dennis | 31D9900 | SV Lengefeld | 35:28 | + 3:25 | ||
5. | Zentrich Dušan | LCE0012 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:34 | + 8:31 | 3582 | |
6. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 43:37 | + 11:34 | 3232 | |
7. | Achilles Ingo | 14A9901 | ASKÖ Austria | 53:43 | + 21:40 | ||
8. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | OOB TJ Slezan Opava | 53:46 | + 21:43 | 2065 | |
9. | Vaněk Martin | CHC9905 | K.O.B. Choceň | 56:47 | + 24:44 | 1718 | |
10. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LOK-o Liberec | 56:52 | + 24:49 | 1709 | |
11. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | SKOB Zlín | 57:00 | + 24:57 | 1693 | |
12. | Rajnoha David | TBM0003 | KOS TJ Tesla Brno | 58:42 | + 26:39 | 1498 | |
13. | Pavel Martin | TJN0004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:36 | + 34:33 | 590 | |
14. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | Oddíl OB Kotlářka | 71:35 | + 39:32 | 17 | |
Galbavý Matěj | PHK0007 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 36:12 | 9152 | ||
2. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 36:44 | + 0:32 | 9025 | |
3. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | 38:44 | + 2:32 | 8546 | |
4. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 38:58 | + 2:46 | 8490 | |
5. | Masnyy Yury | 11R8500 | Orienta-MosCompass | 39:05 | + 2:53 | ||
6. | Biederman Marcin | CHC9805 | K.O.B. Choceň | 39:17 | + 3:05 | 8414 | |
7. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 39:31 | + 3:19 | 8359 | |
7. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 39:31 | + 3:19 | 8359 | |
9. | Rollier Baptiste | PHK8200 | OK 99 Hradec Králové | 39:42 | + 3:30 | 8315 | |
10. | Siegert Wolfgang | 14A8801 | ASKÖ Austria | 39:53 | + 3:41 | ||
11. | Kretzschmar Matthias | 18D9001 | Post SV Dresden | 40:32 | + 4:20 | ||
12. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 40:36 | + 4:24 | 8099 | |
13. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 41:07 | + 4:55 | 7976 | |
14. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 41:17 | + 5:05 | 7936 | |
15. | Windsor Ben | 15G9000 | DRONGO | 41:38 | + 5:26 | ||
16. | Kundisch Wieland | 33D8500 | USV TU Dresden 2 | 41:45 | + 5:33 | ||
17. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 42:23 | + 6:11 | 7673 | |
18. | Pružina Paul | 15G9701 | DRONGO | 42:34 | + 6:22 | ||
19. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:02 | + 6:50 | 7517 | |
20. | Bader Leif | 18D8201 | Post SV Dresden | 43:11 | + 6:59 | ||
21. | Klein Cedrik | 33D9901 | USV TU Dresden 2 | 43:20 | + 7:08 | ||
22. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 45:07 | + 8:55 | 7018 | |
23. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 45:11 | + 8:59 | 7002 | |
23. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 45:11 | + 8:59 | 7002 | |
25. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:29 | + 9:17 | 6931 | |
26. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | OK 99 Hradec Králové | 45:36 | + 9:24 | 6903 | |
27. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 46:52 | + 10:40 | 6600 | |
28. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 47:03 | + 10:51 | 6556 | |
29. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 47:13 | + 11:01 | 6516 | |
30. | Adámek Filip | TBM0101 | KOS TJ Tesla Brno | 47:30 | + 11:18 | 6448 | |
31. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 48:19 | + 12:07 | 6253 | |
32. | Neumann Josef | TUR8407 | OOB TJ Turnov | 48:27 | + 12:15 | 6221 | |
33. | Pek Daniel | SHK9803 | OK Slavia Hradec Králové | 50:12 | + 14:00 | 5802 | |
34. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 50:22 | + 14:10 | 5762 | |
35. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 50:25 | + 14:13 | 5750 | |
35. | Stevens Ben | 15G8701 | DRONGO | 50:25 | + 14:13 | ||
37. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 50:38 | + 14:26 | 5698 | |
38. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 51:27 | + 15:15 | 5503 | |
39. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 53:22 | + 17:10 | 5044 | |
40. | Grätsch Markus | 33D9601 | USV TU Dresden 2 | 53:30 | + 17:18 | ||
41. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:31 | + 17:19 | 5008 | |
42. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 54:40 | + 18:28 | 4733 | |
43. | Korozs Attila | 14A9201 | ASKÖ Austria | 55:03 | + 18:51 | ||
44. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 55:19 | + 19:07 | 4577 | |
45. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 56:43 | + 20:31 | 4242 | |
46. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 57:12 | + 21:00 | 4127 | |
47. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 60:09 | + 23:57 | 3421 | |
48. | Leideck Karsten | 33D8600 | USV TU Dresden 2 | 60:11 | + 23:59 | ||
49. | Lee Rowan | 15G9700 | DRONGO | 63:37 | + 27:25 | ||
50. | Filipiak Mateusz | 97P9800 | KS Hades Poznań | 65:43 | + 29:31 | ||
51. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:48 | + 29:36 | 2069 | |
52. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 66:56 | + 30:44 | 1797 | |
53. | Knott Jeremy | 15G9600 | DRONGO | 87:46 | + 51:34 | ||
Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palas Jan | SJC8507 | Sportcentrum Jičín | 39:12 | 7657 | ||
2. | Beneš Jan | SJC8703 | Sportcentrum Jičín | 41:33 | + 2:21 | 7242 | |
3. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 43:09 | + 3:57 | 6960 | |
4. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 43:45 | + 4:33 | 6854 | |
5. | Kobr Tomáš | TJN8901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:12 | + 5:00 | 6775 | |
6. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 44:35 | + 5:23 | 6707 | |
7. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 44:41 | + 5:29 | 6689 | |
8. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 45:46 | + 6:34 | 6498 | |
9. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:18 | + 7:06 | 6404 | |
10. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:19 | + 7:07 | 6401 | |
11. | Lazák Tomáš | LTU9102 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:31 | + 7:19 | 6366 | |
12. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | LOK-o Liberec | 46:33 | + 7:21 | 6360 | |
13. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:38 | + 7:26 | 6345 | |
14. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 48:08 | + 8:56 | 6081 | |
15. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 48:24 | + 9:12 | 6034 | |
16. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:46 | + 9:34 | 5969 | |
17. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 48:52 | + 9:40 | 5951 | |
18. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 49:09 | + 9:57 | 5901 | |
19. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:12 | + 11:00 | 5716 | |
20. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:22 | + 11:10 | 5687 | |
21. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 51:35 | + 12:23 | 5472 | |
22. | Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | 51:59 | + 12:47 | 5401 | |
23. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:34 | + 13:22 | 5299 | |
24. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 52:47 | + 13:35 | 5260 | |
25. | Drągowski Paweł | 23P0100 | OK!Sport Warszawa | 52:52 | + 13:40 | ||
26. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:11 | + 13:59 | 5190 | |
27. | Ptáček Jiří | SRK9002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:16 | + 14:04 | 5175 | |
28. | Cwalina Karol | 23P0000 | OK!Sport Warszawa | 54:15 | + 15:03 | ||
29. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:56 | + 15:44 | 4881 | |
30. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:28 | + 16:16 | 4787 | |
31. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 55:55 | + 16:43 | 4708 | |
32. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 57:37 | + 18:25 | 4408 | |
33. | Šulc Václav | AOP9200 | Orientační Běh Opava | 59:02 | + 19:50 | 4158 | |
34. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | Slavia Liberec orienteering | 59:51 | + 20:39 | 4014 | |
35. | Mazurkiewicz Jakub | 23P9302 | OK!Sport Warszawa | 59:54 | + 20:42 | ||
36. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:35 | + 21:23 | 3884 | |
37. | Besta Lukáš | KNC8101 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 61:48 | + 22:36 | 3670 | |
38. | Kazda Adam | TJN9104 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:00 | + 22:48 | 3634 | |
39. | Vébr Jiří | VTA6901 | SC vebr-sport | 63:27 | + 24:15 | 3378 | |
40. | Lenk Andreas | 33D7301 | USV TU Dresden 2 | 66:04 | + 26:52 | ||
41. | Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:48 | + 27:36 | 2787 | |
42. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 69:25 | + 30:13 | 2326 | |
43. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | Sportcentrum Jičín | 70:28 | + 31:16 | 2141 | |
44. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 70:33 | + 31:21 | 2126 | |
45. | Kraemer Peter | 18D8400 | Post SV Dresden | 85:29 | + 46:17 | ||
46. | Wieszaczewski Jacek | 21P8500 | Orientop Wrocław | 104:51 | + 65:39 | ||
Piłkowski Tadeusz | 23P9001 | OK!Sport Warszawa | DISK | ||||
Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 40:43 | 6466 | ||
2. | Kopec Tomáš | VLI8203 | Slavia Liberec orienteering | 42:32 | + 1:49 | 6195 | |
3. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:51 | + 2:08 | 6148 | |
4. | Junek Vladimír | TJP8400 | TJ Sokol Troja | 46:01 | + 5:18 | 5675 | |
5. | Wohanka Petr | VRL7305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:24 | + 5:41 | 5618 | |
6. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 47:13 | + 6:30 | 5496 | |
7. | Cruse Franz | 24D9100 | SV Robotron Dresden | 47:20 | + 6:37 | ||
8. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:08 | + 7:25 | 5360 | |
9. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 48:20 | + 7:37 | 5330 | |
10. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 48:29 | + 7:46 | 5308 | |
11. | Moravec Marek | LPU8811 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:44 | + 8:01 | 5270 | |
12. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:55 | + 8:12 | 5243 | |
13. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 50:05 | + 9:22 | 5069 | |
14. | Sebera Václav | SFM8302 | O-RUNNAŘI Beskydy | 50:16 | + 9:33 | 5042 | |
15. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 50:43 | + 10:00 | 4974 | |
16. | Šklíba David | TJN9902 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:00 | + 10:17 | 4932 | |
17. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 51:33 | + 10:50 | 4850 | |
18. | Straka Tomáš | SLA9702 | SKOB Slaný | 52:00 | + 11:17 | 4783 | |
19. | Sebera Josef | SFM8301 | O-RUNNAŘI Beskydy | 54:00 | + 13:17 | 4485 | |
20. | Krtička Jan | PLU7931 | TJ SOKOL Plumlov | 54:08 | + 13:25 | 4465 | |
21. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:37 | + 13:54 | 4393 | |
22. | Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:46 | + 15:03 | 4221 | |
23. | Šatánek Martin | SFM8201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 55:50 | + 15:07 | 4211 | |
24. | Neumann Tomáš | PVP8900 | VSK Přírodní vědy Praha | 56:10 | + 15:27 | 4162 | |
25. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 56:16 | + 15:33 | 4147 | |
26. | Zavřel Michal | KRN6804 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:17 | + 16:34 | 3995 | |
27. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 57:57 | + 17:14 | 3896 | |
28. | Komenda Jan | ZBM9902 | SK Žabovřesky Brno | 58:55 | + 18:12 | 3751 | |
29. | Štregl Tomáš | VRL7406 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:11 | + 18:28 | 3712 | |
30. | Trávníček Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 59:29 | + 18:46 | 3667 | |
31. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Litvínov | 59:37 | + 18:54 | 3647 | |
32. | Malý Jakub | 3GC9100 | Neregistrovaní - ZOO | 59:56 | + 19:13 | ||
33. | Večeřa Martin | TJN9105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:12 | + 20:29 | 3411 | |
34. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:12 | + 22:29 | 3112 | |
35. | Strakoš Matěj | SFM9901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 63:58 | + 23:15 | 2998 | |
36. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 64:18 | + 23:35 | 2948 | |
37. | Paclík Roman | SHK7801 | OK Slavia Hradec Králové | 67:43 | + 27:00 | 2439 | |
38. | Hinkelmann Erik | ZBM9403 | SK Žabovřesky Brno | 72:02 | + 31:19 | 1795 | |
39. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:18 | + 31:35 | 1755 | |
40. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:56 | + 35:13 | 1213 | |
41. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | 78:44 | + 38:01 | 796 | |
42. | Kučerka David | LIT8202 | KOB Litvínov | 79:37 | + 38:54 | 664 | |
43. | Koťátko Aleš | SFM8303 | O-RUNNAŘI Beskydy | 86:56 | + 46:13 | 0 | |
44. | Procházka Tomáš | LPU9110 | OK Lokomotiva Pardubice | 97:28 | + 56:45 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Mikuláš | STE0000 | SK SKI-OB Šternberk | 41:24 | 5156 | ||
2. | Dudík Petr | JPV8917 | Oddíl OS SK Prostějov | 49:10 | + 7:46 | 4411 | |
3. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 52:09 | + 10:45 | 4124 | |
4. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 59:39 | + 18:15 | 3405 | |
5. | Lichý Ondřej | SOP8802 | OOB TJ Slezan Opava | 62:26 | + 21:02 | 3138 | |
6. | Bláha David | SRK9510 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:56 | + 24:32 | 2802 | |
7. | Kroupa Jan | LPU8103 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:49 | + 25:25 | 2717 | |
8. | Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | 66:57 | + 25:33 | 2705 | |
9. | Nebeský Daniel | KAM9404 | OK Kamenice | 68:14 | + 26:50 | 2582 | |
10. | Laga Miroslav | ZBP7900 | OOB SK Zbraslav | 68:42 | + 27:18 | 2537 | |
11. | Tomášek Tomáš | STE8000 | SK SKI-OB Šternberk | 69:27 | + 28:03 | 2465 | |
12. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 72:53 | + 31:29 | 2136 | |
13. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 78:58 | + 37:34 | 1552 | |
14. | Hladík Jiří | LPU2201 | OK Lokomotiva Pardubice | 80:30 | + 39:06 | ||
15. | Hulha Lukáš | LTP9405 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 87:22 | + 45:58 | 746 | |
Kadečka Adam | JEN9601 | OB Jenišovice | DISK | 0 | |||
Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | DISK | 0 | |||
Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:25 | ||
2. | Matoušek Jiří | STE7504 | SK SKI-OB Šternberk | 41:53 | + 0:28 | |
3. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 42:23 | + 0:58 | |
4. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 43:22 | + 1:57 | |
5. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 43:26 | + 2:01 | |
6. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 46:10 | + 4:45 | |
7. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 48:01 | + 6:36 | |
8. | Voráček Michal | OSN8000 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:05 | + 8:40 | |
9. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 52:35 | + 11:10 | |
10. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 52:55 | + 11:30 | |
11. | Zbíral Robert | UOL8000 | SOB Olomouc | 53:15 | + 11:50 | |
12. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Mladá Boleslav | 54:08 | + 12:43 | |
13. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:06 | + 13:41 | |
14. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 56:00 | + 14:35 | |
15. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 56:41 | + 15:16 | |
16. | Hudeček Tomáš | OOP8201 | TJ Opava | 60:10 | + 18:45 | |
17. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 61:23 | + 19:58 | |
18. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 63:02 | + 21:37 | |
19. | Létal Jiří | SFM8202 | O-RUNNAŘI Beskydy | 65:51 | + 24:26 | |
20. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 68:39 | + 27:14 | |
21. | Vítek Jiří | DKL7300 | KOB Kladno | 71:06 | + 29:41 | |
22. | Příkazský Jakub | PHK8000 | OK 99 Hradec Králové | 79:26 | + 38:01 | |
23. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 85:40 | + 44:15 | |
24. | Lutera Michal | PLU8101 | TJ SOKOL Plumlov | 94:43 | + 53:18 | |
25. | Dosbaba Marek | TTR8101 | OOB Třebíč | 104:39 | + 63:14 | |
26. | Balcar Vít | CET8103 | TJ Loko Česká Třebová | 138:43 | + 97:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 34:00 | ||
2. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 35:47 | + 1:47 | |
3. | Koťátko Zdeněk | SJC7701 | Sportcentrum Jičín | 36:22 | + 2:22 | |
4. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 39:52 | + 5:52 | |
5. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 40:16 | + 6:16 | |
6. | Janků Marek | STE7102 | SK SKI-OB Šternberk | 42:58 | + 8:58 | |
7. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 42:59 | + 8:59 | |
8. | Jiran Jan | PHK7701 | OK 99 Hradec Králové | 43:08 | + 9:08 | |
9. | Babický Jan | RUM7601 | ZOOB Rumburk | 43:39 | + 9:39 | |
10. | Tkaczuk Tomasz | 66P7900 | UKS Azymut Pabianice | 46:53 | + 12:53 | |
11. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 48:54 | + 14:54 | |
12. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 49:12 | + 15:12 | |
13. | Severýn Otto | VLI7402 | Slavia Liberec orienteering | 49:39 | + 15:39 | |
14. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 50:14 | + 16:14 | |
15. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 50:21 | + 16:21 | |
16. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:49 | + 16:49 | |
17. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 50:57 | + 16:57 | |
17. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:57 | + 16:57 | |
19. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:42 | + 17:42 | |
20. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 53:03 | + 19:03 | |
21. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:14 | + 19:14 | |
22. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 57:55 | + 23:55 | |
23. | Červinka Jiří | VRL7001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:50 | + 25:50 | |
24. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 60:39 | + 26:39 | |
25. | Kadečka Jakub | JEN7901 | OB Jenišovice | 60:54 | + 26:54 | |
26. | Matyáš Libor | CHA7603 | OK Chrastava | 61:36 | + 27:36 | |
27. | Pospíšil Radek | TJP7802 | TJ Sokol Troja | 62:07 | + 28:07 | |
28. | Skal Jaroslav | TJN7504 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:58 | + 29:58 | |
29. | Procinger Michal | VRL7602 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:08 | + 33:08 | |
30. | Stohanzl Jan | LPU7600 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:15 | + 36:15 | |
31. | Oravec Tomáš | TJN7505 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:26 | + 39:26 | |
32. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 73:32 | + 39:32 | |
33. | Danko Tomáš | CHA7200 | OK Chrastava | 75:28 | + 41:28 | |
34. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | OK Jilemnice | 78:49 | + 44:49 | |
35. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 82:55 | + 48:55 | |
36. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 84:00 | + 50:00 | |
37. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | OK Lokomotiva Pardubice | 91:08 | + 57:08 | |
38. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:09 | + 58:09 | |
39. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 107:35 | + 73:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mager Holger | 74D7100 | ESV Dresden MTBO | 30:58 | ||
2. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | KS Hades Poznań | 31:26 | + 0:28 | |
3. | Schmiedeberg Nils | 45D6701 | SV Turbine Neubrandenburg | 32:56 | + 1:58 | |
4. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 33:11 | + 2:13 | |
5. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 33:18 | + 2:20 | |
6. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:47 | + 2:49 | |
7. | Finkenstaedt Michael | 26D6500 | OLV Potsdam | 34:55 | + 3:57 | |
8. | Novotný Milan | PHK6502 | OK 99 Hradec Králové | 35:22 | + 4:24 | |
9. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 35:55 | + 4:57 | |
10. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 36:31 | + 5:33 | |
11. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 36:52 | + 5:54 | |
12. | Kunart Tomáš | PHK7205 | OK 99 Hradec Králové | 37:24 | + 6:26 | |
13. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 37:44 | + 6:46 | |
14. | Rýdl Jiří | TJN7000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:45 | + 6:47 | |
15. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:50 | + 6:52 | |
16. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 37:55 | + 6:57 | |
17. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 38:31 | + 7:33 | |
18. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 39:17 | + 8:19 | |
19. | Mikluš Marián | 47S7200 | TJ Rapid Bratislava | 39:27 | + 8:29 | |
20. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 40:17 | + 9:19 | |
21. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 41:13 | + 10:15 | |
22. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 42:29 | + 11:31 | |
23. | Kruliš Petr | VLI6901 | Slavia Liberec orienteering | 42:49 | + 11:51 | |
24. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 43:09 | + 12:11 | |
25. | Vinš Pavel | DKL6900 | KOB Kladno | 43:40 | + 12:42 | |
26. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 43:43 | + 12:45 | |
27. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:20 | + 13:22 | |
28. | Biederman Pawel | CHC7102 | K.O.B. Choceň | 44:51 | + 13:53 | |
29. | Roháč Zdenko | 25S7300 | KOB ATU Košice | 45:20 | + 14:22 | |
30. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 45:47 | + 14:49 | |
31. | Titz Pavel | VSP7400 | USK Praha | 46:16 | + 15:18 | |
32. | Hnízdil Jan | KAS7100 | KOB Kamenický Šenov | 47:06 | + 16:08 | |
33. | Lisý Ondřej | VLI7100 | Slavia Liberec orienteering | 48:09 | + 17:11 | |
34. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 48:21 | + 17:23 | |
35. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 48:28 | + 17:30 | |
36. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 49:04 | + 18:06 | |
37. | Tichý Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 49:24 | + 18:26 | |
38. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 49:29 | + 18:31 | |
39. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:31 | + 18:33 | |
40. | Bogensperger Martin | 14A7201 | ASKÖ Austria | 49:52 | + 18:54 | |
41. | Kodejš Zdeněk | VSP7202 | USK Praha | 50:34 | + 19:36 | |
42. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 51:09 | + 20:11 | |
43. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:13 | + 22:15 | |
44. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 53:58 | + 23:00 | |
45. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:00 | + 23:02 | |
46. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 55:06 | + 24:08 | |
47. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 56:34 | + 25:36 | |
48. | Gemperle František | MFP7102 | Matfyz Praha | 56:38 | + 25:40 | |
49. | Řehoř Jiří | TJN7004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:13 | + 26:15 | |
50. | Hankovec Petr | KAM7101 | OK Kamenice | 58:16 | + 27:18 | |
51. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:35 | + 28:37 | |
52. | Müller Rico | 33D6400 | USV TU Dresden 2 | 59:49 | + 28:51 | |
53. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 60:00 | + 29:02 | |
54. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 60:28 | + 29:30 | |
55. | Novák Petr | RUM7401 | ZOOB Rumburk | 60:33 | + 29:35 | |
56. | Filipiak Marek | 97P7300 | KS Hades Poznań | 61:54 | + 30:56 | |
57. | Hric Jan | MFP6300 | Matfyz Praha | 65:16 | + 34:18 | |
58. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 65:42 | + 34:44 | |
59. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:49 | + 34:51 | |
60. | Seitlinger Gabriel | 14A7001 | ASKÖ Austria | 67:10 | + 36:12 | |
61. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 71:35 | + 40:37 | |
62. | Strnad Pavel | HCE7100 | TJ Hostivice | 72:23 | + 41:25 | |
63. | Štverák Jan | CHA7301 | OK Chrastava | 72:35 | + 41:37 | |
64. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 74:12 | + 43:14 | |
65. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 74:47 | + 43:49 | |
66. | Beseda Pavel | PHK6910 | OK 99 Hradec Králové | 76:25 | + 45:27 | |
67. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | 76:31 | + 45:33 | |
68. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 77:16 | + 46:18 | |
69. | Zámečník Pavel | 0070002 | Zámečníci | 79:57 | + 48:59 | |
70. | Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | 80:47 | + 49:49 | |
71. | Hájek Jan | TUV7301 | SOK TJ Turnov | 86:10 | + 55:12 | |
72. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 87:16 | + 56:18 | |
73. | Lipenský Robert | CHA7201 | OK Chrastava | 94:31 | + 63:33 | |
74. | Urbánek Martin | SFM7400 | O-RUNNAŘI Beskydy | 96:07 | + 65:09 | |
75. | Mencl Martin | JEN7301 | OB Jenišovice | 98:43 | + 67:45 | |
76. | Janovský Petr | JIL7202 | OK Jilemnice | 100:41 | + 69:43 | |
77. | David Vladimír | SFM7401 | O-RUNNAŘI Beskydy | 107:00 | + 76:02 | |
78. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 132:29 | + 101:31 | |
Finkenstaedt Björn | 26D6800 | OLV Potsdam | DISK | |||
Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Lechner Hannes | 14A7202 | ASKÖ Austria | DISK | |||
Šidla Jan | TZL6808 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 31:19 | ||
2. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 31:41 | + 0:22 | |
3. | Müller Matthias | 18D6200 | Post SV Dresden | 32:43 | + 1:24 | |
4. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 33:21 | + 2:02 | |
5. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 33:28 | + 2:09 | |
6. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 34:46 | + 3:27 | |
7. | Škvor Martin | KAM6700 | OK Kamenice | 35:09 | + 3:50 | |
8. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 36:49 | + 5:30 | |
9. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 37:11 | + 5:52 | |
10. | Křivda Ivan | 0010001 | Sportovní klub hasičů Královéh | 38:02 | + 6:43 | |
11. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 39:11 | + 7:52 | |
12. | Odehnal Roman | ABM6909 | KOB ALFA Brno | 40:10 | + 8:51 | |
13. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:04 | + 9:45 | |
14. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 41:37 | + 10:18 | |
15. | Fürst Aleš | LLI6801 | LOK-o Liberec | 41:41 | + 10:22 | |
16. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 41:46 | + 10:27 | |
17. | Valášek Petr | KAM6600 | OK Kamenice | 42:28 | + 11:09 | |
18. | Piłkowski Paweł | 23P6600 | OK!Sport Warszawa | 42:50 | + 11:31 | |
19. | Halač Jaro | 0050001 | Outdoor Praha | 44:41 | + 13:22 | |
20. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:09 | + 13:50 | |
21. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 45:31 | + 14:12 | |
22. | Lukašák Štefan | STE6700 | SK SKI-OB Šternberk | 45:35 | + 14:16 | |
23. | Hejna Stanislav | LLI6900 | LOK-o Liberec | 46:22 | + 15:03 | |
24. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:32 | + 15:13 | |
25. | Windsor Richard | 15G6200 | DRONGO | 48:55 | + 17:36 | |
26. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 50:22 | + 19:03 | |
27. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:15 | + 19:56 | |
28. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 51:53 | + 20:34 | |
29. | Drągowski Marek | 23P6500 | OK!Sport Warszawa | 54:06 | + 22:47 | |
30. | Šafka Jan | 15G6600 | DRONGO | 54:46 | + 23:27 | |
31. | Kohlbacher Roland | 14A6601 | ASKÖ Austria | 55:27 | + 24:08 | |
32. | Müller Robert | OAV6900 | Orienteering Adventure | 55:58 | + 24:39 | |
33. | Lapáček Jiří | SHK6600 | OK Slavia Hradec Králové | 58:10 | + 26:51 | |
34. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 58:25 | + 27:06 | |
35. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:48 | + 28:29 | |
36. | Semrád Pavel | CHC6602 | K.O.B. Choceň | 60:36 | + 29:17 | |
37. | Waněk Hubert | LPU6506 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:22 | + 36:03 | |
38. | Marhold Stanislav | CHC6603 | K.O.B. Choceň | 67:58 | + 36:39 | |
39. | Zavadil Pavel | KAM6401 | OK Kamenice | 69:55 | + 38:36 | |
40. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | SK Kotnov Tábor | 71:09 | + 39:50 | |
41. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 73:15 | + 41:56 | |
42. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 73:17 | + 41:58 | |
43. | Rothkegel Thomas | 18D6700 | Post SV Dresden | 75:30 | + 44:11 | |
44. | Schenk Róbert | 47S6802 | TJ Rapid Bratislava | 87:12 | + 55:53 | |
45. | Veselý Pavel | TUV6901 | SOK TJ Turnov | 87:16 | + 55:57 | |
46. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 126:58 | + 95:39 | |
Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ročejdl Marek | KAM6400 | OK Kamenice | 31:06 | ||
2. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 31:37 | + 0:31 | |
3. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:13 | + 1:07 | |
4. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 33:14 | + 2:08 | |
5. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 36:31 | + 5:25 | |
6. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 37:10 | + 6:04 | |
7. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 37:29 | + 6:23 | |
8. | Nieke Hagen | 33D6300 | USV TU Dresden 2 | 37:34 | + 6:28 | |
9. | Windsor Simon | 15G6400 | DRONGO | 39:03 | + 7:57 | |
10. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 39:47 | + 8:41 | |
11. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:02 | + 8:56 | |
12. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:41 | + 9:35 | |
13. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 41:32 | + 10:26 | |
14. | Lejsek Martin | 14A6200 | ASKÖ Austria | 43:19 | + 12:13 | |
15. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 44:00 | + 12:54 | |
16. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 44:03 | + 12:57 | |
17. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 45:16 | + 14:10 | |
18. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 45:29 | + 14:23 | |
19. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 46:42 | + 15:36 | |
20. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 46:47 | + 15:41 | |
21. | Starý Pavel | VRL6301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:38 | + 16:32 | |
22. | Ščehovič Roman | 17S6400 | Ekonom Banska Bystrica | 49:33 | + 18:27 | |
23. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 51:22 | + 20:16 | |
24. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 51:58 | + 20:52 | |
25. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:30 | + 27:24 | |
26. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 60:09 | + 29:03 | |
27. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | SKOB Zlín | 63:46 | + 32:40 | |
28. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 72:19 | + 41:13 | |
29. | Mellan Martin | TUV6304 | SOK TJ Turnov | 74:59 | + 43:53 | |
30. | Hulha Karel | LTP6001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 102:29 | + 71:23 | |
Mareš Hynek | JEN6101 | OB Jenišovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 32:49 | ||
2. | Neumann Jaroslav | STE5902 | SK SKI-OB Šternberk | 35:03 | + 2:14 | |
3. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:54 | + 6:05 | |
4. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 39:07 | + 6:18 | |
5. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 39:46 | + 6:57 | |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 41:03 | + 8:14 | |
7. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 42:00 | + 9:11 | |
8. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 44:53 | + 12:04 | |
9. | Kraemer Werner | 18D5800 | Post SV Dresden | 45:38 | + 12:49 | |
10. | Pávek Miloš | BOR5801 | OK Jiskra Nový Bor | 46:12 | + 13:23 | |
11. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:01 | + 15:12 | |
12. | Baleisis Kestutis | 0020004 | OK Labirintas | 48:03 | + 15:14 | |
13. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:09 | + 19:20 | |
14. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | OK!Sport Warszawa | 52:11 | + 19:22 | |
15. | Kretzschmar Frank | 82D5900 | OLV Weimar | 60:53 | + 28:04 | |
16. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 71:07 | + 38:18 | |
17. | Formanko Dušan | 47S5802 | TJ Rapid Bratislava | 72:12 | + 39:23 | |
18. | Poklop Lubomír | UOL5601 | SOB Olomouc | 77:31 | + 44:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 34:34 | ||
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 35:00 | + 0:26 | |
3. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 36:27 | + 1:53 | |
4. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 36:46 | + 2:12 | |
5. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:18 | + 2:44 | |
6. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 39:43 | + 5:09 | |
7. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:29 | + 5:55 | |
8. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 41:15 | + 6:41 | |
9. | Bugár József | 22H5300 | Hegyisport Szentendre Egy. | 41:21 | + 6:47 | |
10. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 42:18 | + 7:44 | |
11. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:29 | + 8:55 | |
12. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 43:46 | + 9:12 | |
13. | Molnar Gabor | 22H5000 | Hegyisport Szentendre Egy. | 45:09 | + 10:35 | |
14. | Huemer Meinrad | 14A5201 | ASKÖ Austria | 45:57 | + 11:23 | |
15. | Babický Tomáš | RUM5001 | ZOOB Rumburk | 47:10 | + 12:36 | |
16. | Barták Jiří | CHA5100 | OK Chrastava | 47:20 | + 12:46 | |
17. | Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:22 | + 15:48 | |
18. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 50:43 | + 16:09 | |
19. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:58 | + 16:24 | |
20. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 51:13 | + 16:39 | |
21. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 52:34 | + 18:00 | |
22. | Breitschaedel Christian | 14A5300 | ASKÖ Austria | 53:20 | + 18:46 | |
23. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 55:48 | + 21:14 | |
24. | Stárek Jiří | DOB5001 | KOB Dobruška | 57:26 | + 22:52 | |
25. | Neumann Zbyněk | LME5300 | SK Los Mělník | 60:01 | + 25:27 | |
26. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 60:07 | + 25:33 | |
27. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:57 | + 26:23 | |
28. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:54 | + 30:20 | |
29. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 66:27 | + 31:53 | |
30. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 69:10 | + 34:36 | |
31. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 74:31 | + 39:57 | |
32. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | OK Chrastava | 77:15 | + 42:41 | |
33. | Kadečka Jiří | JEN5002 | OB Jenišovice | 89:06 | + 54:32 | |
Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 31:14 | ||
2. | Genderjahn Ludwig | 18D4800 | Post SV Dresden | 33:51 | + 2:37 | |
3. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:55 | + 3:41 | |
4. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 38:18 | + 7:04 | |
5. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:50 | + 11:36 | |
6. | Šidla Antonín | OTK4601 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 44:38 | + 13:24 | |
7. | Bumelis Vidimantas | 0020001 | OK Labirintas | 45:49 | + 14:35 | |
8. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 46:24 | + 15:10 | |
9. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 46:52 | + 15:38 | |
10. | Reinhard Siegert | ASKÖ Austria | 50:58 | + 19:44 | ||
11. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 51:26 | + 20:12 | |
12. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | SKOB Mladá Boleslav | 57:53 | + 26:39 | |
13. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:38 | + 27:24 | |
14. | Procházka Aleš | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | 60:46 | + 29:32 | |
15. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 60:58 | + 29:44 | |
16. | Grosman Pavel | JEN4801 | OB Jenišovice | 69:11 | + 37:57 | |
17. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 70:27 | + 39:13 | |
18. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 74:47 | + 43:33 | |
19. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 85:47 | + 54:33 | |
20. | Müller Leo | 14A4901 | ASKÖ Austria | 90:39 | + 59:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 32:31 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 36:37 | + 4:06 | |
3. | Kohout Tomáš | UVP3700 | Slovan Praha | 50:51 | + 18:20 | |
4. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 52:44 | + 20:13 | |
5. | Vřešťál Jan | TUR3900 | OOB TJ Turnov | 61:40 | + 29:09 | |
6. | Picek Jan | TJN4000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:22 | + 44:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | OK Slavia Hradec Králové | 22:04 | ||
2. | Jakubská Lucie | SHK1250 | OK Slavia Hradec Králové | 22:21 | + 0:17 | |
3. | Macháček Jakub | SHK1202 | OK Slavia Hradec Králové | 23:23 | + 1:19 | |
4. | Drahoňovský Jakub | TUR1006 | OOB TJ Turnov | 23:41 | + 1:37 | |
5. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | OK 99 Hradec Králové | 25:22 | + 3:18 | |
6. | Lukešová Hana | SHK1351 | OK Slavia Hradec Králové | 26:33 | + 4:29 | |
7. | Kryst Matyáš | TUR | OOB TJ Turnov | 26:35 | + 4:31 | |
8. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 28:01 | + 5:57 | |
9. | Tomášek Matěj | STE1202 | SK SKI-OB Šternberk | 28:55 | + 6:51 | |
10. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 29:45 | + 7:41 | |
11. | Lazarová Nela | TUV1251 | SOK TJ Turnov | 30:11 | + 8:07 | |
12. | Hájek Aleš | CET1501 | TJ Loko Česká Třebová | 30:37 | + 8:33 | |
13. | Pavlík Přemek | LIT1414 | KOB Litvínov | 31:59 | + 9:55 | |
14. | Bureš Petr | OOB TJ Turnov | 32:00 | + 9:56 | ||
15. | Šaňáková Anna | UOL1351 | SOB Olomouc | 33:59 | + 11:55 | |
16. | Krystová Julie | TUR | OOB TJ Turnov | 34:27 | + 12:23 | |
17. | Kutková Sára | JEN1351 | OB Jenišovice | 34:50 | + 12:46 | |
18. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 34:56 | + 12:52 | |
19. | Sebera Eda Hugo | Neregistrovaní - ZOO | 35:44 | + 13:40 | ||
20. | Pethsová Isabella | KRN1051 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:10 | + 15:06 | |
21. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:47 | + 15:43 | |
22. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 37:57 | + 15:53 | |
23. | Schmidtová Eva | VRL1251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:16 | + 16:12 | |
24. | Hudečková Stella | OOP1150 | TJ Opava | 38:31 | + 16:27 | |
25. | Pachner Ota | CHA1400 | OK Chrastava | 38:47 | + 16:43 | |
26. | Tomášek David | STE1500 | SK SKI-OB Šternberk | 39:11 | + 17:07 | |
27. | Hudečková Adina | OOP1450 | TJ Opava | 39:21 | + 17:17 | |
28. | Holasová Ema | OOB TJ Turnov | 39:22 | + 17:18 | ||
29. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:26 | + 20:22 | |
30. | Bader Tyra | Neregistrovaní - ZOO | 43:26 | + 21:22 | ||
31. | Cervinková Olivie | Neregistrovaní - ZOO | 43:49 | + 21:45 | ||
32. | Mencl Viktor | DKP1501 | Oddíl OB Kotlářka | 47:03 | + 24:59 | |
33. | Poláková Gabriela | VRL1351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:44 | + 25:40 | |
34. | Drašar Matouš | KOB Kladno | 49:13 | + 27:09 | ||
35. | Moráčková Meda | ZBP1750 | OOB SK Zbraslav | 49:41 | + 27:37 | |
36. | Létalová Jana | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 50:16 | + 28:12 | |
37. | Pospíšilová Rebeka | DKP1771 | Oddíl OB Kotlářka | 51:25 | + 29:21 | |
38. | Jakubec Jan | SJC1149 | Sportcentrum Jičín | 52:11 | + 30:07 | |
39. | Kolín Jonáš | DKP1500 | Oddíl OB Kotlářka | 58:35 | + 36:31 | |
40. | Procházka Jiří | KOB Dobřichovice | 62:47 | + 40:43 | ||
41. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 118:13 | + 96:09 |