Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fodorová Natálie | TUR1155 | OOB TJ Turnov | 26:00 | ||
2. | Večerková Klára | DKP1452 | Oddíl OB Kotlářka | 28:12 | + 2:12 | |
3. | Lorencová Kateřina | DOR1251 | OK Dobříš | 28:52 | + 2:52 | |
4. | Lohová Anna | 0060001 | OB Kladno | 33:14 | + 7:14 | |
5. | Proxová Veronika | RIC1350 | OB Říčany | 34:10 | + 8:10 | |
6. | Sedláková Helena | DKP1352 | Oddíl OB Kotlářka | 37:11 | + 11:11 | |
7. | Dostálová Rebeka | HCE1150 | TJ Hostivice | 44:26 | + 18:26 | |
8. | Collis Emma | DKP1251 | Oddíl OB Kotlářka | 52:07 | + 26:07 | |
Lohová Dora | 0060002 | OB Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulová Stella | ZVO1250 | OB SK Zvole | 15:57 | ||
2. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 19:25 | + 3:28 | |
3. | Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 19:26 | + 3:29 | |
4. | Pecklová Laura | DOR1150 | OK Dobříš | 20:05 | + 4:08 | |
5. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 20:18 | + 4:21 | |
6. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 21:10 | + 5:13 | |
7. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 21:36 | + 5:39 | |
8. | Bašusová Olga | KAM1250 | OK Kamenice | 22:43 | + 6:46 | |
9. | Snížková Žofie | DKP1151 | Oddíl OB Kotlářka | 23:34 | + 7:37 | |
10. | Blehová Barbora | DOR1151 | OK Dobříš | 23:41 | + 7:44 | |
11. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 24:23 | + 8:26 | |
12. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | OK Sparta Praha | 25:03 | + 9:06 | |
13. | Brotánková Klára | ROU1151 | SKOB Roudnice nad Labem | 26:05 | + 10:08 | |
14. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 26:20 | + 10:23 | |
15. | Knýbelová Anna | FSP1152 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:45 | + 10:48 | |
16. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 27:41 | + 11:44 | |
17. | Haisová Anna | DOR1252 | OK Dobříš | 29:04 | + 13:07 | |
18. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 31:11 | + 15:14 | |
19. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 31:38 | + 15:41 | |
20. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | SPORTICUS team | 31:46 | + 15:49 | |
21. | Rambousková Julie | 0280002 | Rambíci | 33:43 | + 17:46 | |
22. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 34:25 | + 18:28 | |
23. | Komová Barbora | DOR1253 | OK Dobříš | 37:42 | + 21:45 | |
24. | Maroušková Julie | DKP1256 | Oddíl OB Kotlářka | 38:57 | + 23:00 | |
25. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 39:25 | + 23:28 | |
26. | Králová Žofie | LBE1152 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:26 | + 23:29 | |
27. | Rambousková Eliška | LBE1154 | TJ Lokomotiva Beroun | 46:27 | + 30:30 | |
28. | Králová Helena | LBE1250 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:10 | + 38:13 | |
29. | Pokorná Elen | KAM1151 | OK Kamenice | 61:05 | + 45:08 | |
30. | Nešporová Nora | TAP1153 | KOB Tretra Praha | 91:26 | + 75:29 | |
Fuchsová Barbora | KAM1153 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 23:36 | ||
2. | Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:46 | + 1:10 | |
3. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 25:12 | + 1:36 | |
4. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 26:10 | + 2:34 | |
5. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 26:39 | + 3:03 | |
6. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 27:03 | + 3:27 | |
7. | Michalíková Klára | ZVO0954 | OB SK Zvole | 27:27 | + 3:51 | |
8. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | OK Roztoky | 27:58 | + 4:22 | |
9. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 29:23 | + 5:47 | |
10. | Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | 29:29 | + 5:53 | |
11. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 30:25 | + 6:49 | |
12. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 30:36 | + 7:00 | |
13. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | SK Praga | 30:45 | + 7:09 | |
14. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 30:47 | + 7:11 | |
15. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 34:19 | + 10:43 | |
16. | Kolářová Veronika | LOU1050 | SK Moravan Louňovice | 34:27 | + 10:51 | |
17. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 35:04 | + 11:28 | |
18. | Buganová Petra | PGP1053 | SK Praga | 35:25 | + 11:49 | |
19. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | OB Říčany | 36:25 | + 12:49 | |
20. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB Tretra Praha | 37:10 | + 13:34 | |
21. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | OB SK Zvole | 37:48 | + 14:12 | |
22. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | OK Dobříš | 37:56 | + 14:20 | |
23. | Basistová Aneta | DOR1057 | OK Dobříš | 41:21 | + 17:45 | |
24. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 42:21 | + 18:45 | |
25. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 43:15 | + 19:39 | |
26. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | SPORTICUS team | 43:19 | + 19:43 | |
27. | Hill Daisy | SLA0950 | SKOB Slaný | 46:08 | + 22:32 | |
28. | Hezká Adéla | DOR1053 | OK Dobříš | 46:52 | + 23:16 | |
29. | Kopecká Marie | VSP0951 | USK Praha | 47:11 | + 23:35 | |
30. | Pokorná Sára | KAM0952 | OK Kamenice | 47:34 | + 23:58 | |
31. | Řehořková Ema | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 48:58 | + 25:22 | |
32. | Mikovcová Lucie | TAP1057 | KOB Tretra Praha | 51:49 | + 28:13 | |
33. | Brumovská Markéta | 0160003 | Brumíci | 52:06 | + 28:30 | |
34. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 54:00 | + 30:24 | |
35. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 55:00 | + 31:24 | |
36. | Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | 55:44 | + 32:08 | |
37. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | Oddíl OB Kotlářka | 56:53 | + 33:17 | |
38. | Dlouhá Julie | PGP1051 | SK Praga | 57:54 | + 34:18 | |
39. | Štěpánková Emma | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 63:33 | + 39:57 | |
40. | Dusíková Elen | DOR1060 | OK Dobříš | 65:03 | + 41:27 | |
41. | Jirousová Edita | TAP1056 | KOB Tretra Praha | 70:56 | + 47:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 27:07 | ||
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 28:19 | + 1:12 | |
3. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 28:39 | + 1:32 | |
4. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 29:07 | + 2:00 | |
5. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 30:10 | + 3:03 | |
6. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 31:19 | + 4:12 | |
7. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 31:41 | + 4:34 | |
8. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 32:44 | + 5:37 | |
9. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 35:13 | + 8:06 | |
10. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | 35:33 | + 8:26 | |
11. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 36:06 | + 8:59 | |
12. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 36:07 | + 9:00 | |
13. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 36:16 | + 9:09 | |
14. | Šilerová Petra | DKP0760 | Oddíl OB Kotlářka | 36:37 | + 9:30 | |
15. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 36:49 | + 9:42 | |
16. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:31 | + 10:24 | |
17. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:39 | + 10:32 | |
18. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 38:29 | + 11:22 | |
19. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 38:42 | + 11:35 | |
20. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 39:15 | + 12:08 | |
21. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 39:23 | + 12:16 | |
22. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | OB SK Zvole | 40:07 | + 13:00 | |
23. | Bublíková Klára | TAP0752 | KOB Tretra Praha | 40:49 | + 13:42 | |
24. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 40:58 | + 13:51 | |
25. | Drašarová Magdaléna | DKL0752 | KOB Kladno | 42:24 | + 15:17 | |
26. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 43:42 | + 16:35 | |
27. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 45:03 | + 17:56 | |
28. | Václavíková Amálie | SLA0851 | SKOB Slaný | 45:40 | + 18:33 | |
29. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 45:42 | + 18:35 | |
30. | Zákoucká Barbora | DKP0859 | Oddíl OB Kotlářka | 48:38 | + 21:31 | |
31. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 48:40 | + 21:33 | |
32. | Hüblová Agáta | FSP0853 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:51 | + 21:44 | |
33. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 49:21 | + 22:14 | |
34. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 51:09 | + 24:02 | |
35. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:16 | + 24:09 | |
36. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 53:28 | + 26:21 | |
37. | Blehová Veronika | DOR0852 | OK Dobříš | 54:12 | + 27:05 | |
38. | Vavřinová Johana | HCE0751 | TJ Hostivice | 60:06 | + 32:59 | |
39. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | 60:20 | + 33:13 | |
40. | Dostálová Judita | HCE0750 | TJ Hostivice | 69:03 | + 41:56 | |
41. | Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | 73:12 | + 46:05 | |
42. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 73:31 | + 46:24 | |
43. | Mikovcová Magdalena | TAP0858 | KOB Tretra Praha | 76:15 | + 49:08 | |
Hezká Tereza | DOR0855 | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 33:06 | ||
2. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 35:39 | + 2:33 | |
3. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 36:01 | + 2:55 | |
4. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 36:25 | + 3:19 | |
5. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 39:31 | + 6:25 | |
6. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 42:09 | + 9:03 | |
7. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 49:19 | + 16:13 | |
8. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:06 | + 17:00 | |
9. | Vozábalová Hana | PGP0654 | SK Praga | 53:05 | + 19:59 | |
10. | Nováková Nina | KAM0554 | OK Kamenice | 53:17 | + 20:11 | |
11. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 54:04 | + 20:58 | |
12. | Gemperlová Eliška | PGP0556 | SK Praga | 54:48 | + 21:42 | |
13. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 59:47 | + 26:41 | |
14. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 60:36 | + 27:30 | |
15. | Svobodová Adriana | FSP0653 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:22 | + 31:16 | |
16. | Večerková Ema | DKP0657 | Oddíl OB Kotlářka | 70:04 | + 36:58 | |
17. | Kovandová Kamila | KPY0550 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:23 | + 44:17 | |
18. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 77:48 | + 44:42 | |
19. | Volná Hana | RIC0555 | OB Říčany | 87:39 | + 54:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:40 | ||
2. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | Oddíl OB Kotlářka | 46:39 | + 0:59 | |
3. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 47:39 | + 1:59 | |
4. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 47:55 | + 2:15 | |
5. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 48:19 | + 2:39 | |
6. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:57 | + 3:17 | |
7. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | USK Praha | 50:01 | + 4:21 | |
8. | Dvořáková Hana | PGP0355 | SK Praga | 50:09 | + 4:29 | |
9. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | Oddíl OB Kotlářka | 52:18 | + 6:38 | |
10. | Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 52:29 | + 6:49 | |
11. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 53:27 | + 7:47 | |
12. | Víšková Veronika | KAM0452 | OK Kamenice | 60:11 | + 14:31 | |
13. | Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 64:57 | + 19:17 | |
14. | Štěpánková Julie | KAM0458 | OK Kamenice | 72:00 | + 26:20 | |
15. | Řeháková Ludmila | PGP0454 | SK Praga | 73:00 | + 27:20 | |
16. | Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | 74:57 | + 29:17 | |
17. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 76:52 | + 31:12 | |
Končická Kateřina | RIC0352 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 61:40 | 8375 | ||
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 63:45 | + 2:05 | 8113 | |
3. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 66:40 | + 5:00 | 7745 | |
4. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 66:59 | + 5:19 | 7705 | |
5. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 70:19 | + 8:39 | 7284 | |
6. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 72:44 | + 11:04 | 6979 | |
7. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 75:42 | + 14:02 | 6605 | |
8. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 77:01 | + 15:21 | 6439 | |
9. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 77:28 | + 15:48 | 6382 | |
10. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 79:58 | + 18:18 | 6067 | |
11. | Snížková Petra | DKP7752 | Oddíl OB Kotlářka | 80:05 | + 18:25 | 6052 | |
12. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 82:04 | + 20:24 | 5802 | |
13. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 85:34 | + 23:54 | 5360 | |
14. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 86:11 | + 24:31 | 5282 | |
15. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 90:40 | + 29:00 | 4717 | |
16. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:06 | + 29:26 | 4662 | |
17. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 92:18 | + 30:38 | 4511 | |
18. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 95:02 | + 33:22 | 4166 | |
19. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 99:07 | + 37:27 | 3651 | |
20. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 105:22 | + 43:42 | 2862 | |
21. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 168:49 | + 107:09 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hořejší Jana | DKP9052 | Oddíl OB Kotlářka | 50:10 | 3657 | ||
2. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 51:09 | + 0:59 | 3588 | |
3. | Přívozníková Pavla | BZP8650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:15 | + 2:05 | 3511 | |
4. | Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | 54:25 | + 4:15 | 3359 | |
5. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | USK Praha | 54:31 | + 4:21 | 3352 | |
6. | Pidrmanová Stanislava | EKP8950 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:59 | + 4:49 | 3319 | |
7. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:01 | + 4:51 | 3317 | |
8. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 55:32 | + 5:22 | 3281 | |
9. | Voleská Alice | KAM8050 | OK Kamenice | 55:38 | + 5:28 | 3274 | |
10. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 59:37 | + 9:27 | 2995 | |
11. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:58 | + 9:48 | 2970 | |
12. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | 64:36 | + 14:26 | 2646 | |
13. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 75:49 | + 25:39 | 1860 | |
14. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 87:44 | + 37:34 | 1026 | |
Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 59:11 | ||
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 65:12 | + 6:01 | |
3. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 65:21 | + 6:10 | |
4. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 66:02 | + 6:51 | |
5. | Kučerová Berenika | DCE8050 | KOB Dobřichovice | 74:01 | + 14:50 | |
6. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 77:25 | + 18:14 | |
7. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 81:33 | + 22:22 | |
8. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 82:40 | + 23:29 | |
9. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 84:42 | + 25:31 | |
10. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | SK Moravan Louňovice | 89:41 | + 30:30 | |
11. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 92:02 | + 32:51 | |
12. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 94:00 | + 34:49 | |
13. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 95:49 | + 36:38 | |
14. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 102:05 | + 42:54 | |
15. | Kopecká Květa | OPI8050 | Orientační sporty Písek | 108:35 | + 49:24 | |
16. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 111:05 | + 51:54 | |
17. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 117:46 | + 58:35 | |
18. | Žufníčková Pavla | LBE8152 | TJ Lokomotiva Beroun | 138:29 | + 79:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 43:08 | ||
2. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 44:35 | + 1:27 | |
3. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 48:56 | + 5:48 | |
4. | Svítilová Pavla | PGP7764 | SK Praga | 50:11 | + 7:03 | |
5. | Brotánková Lenka | ROU8152 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:10 | + 8:02 | |
6. | Pilátová Petra | DKL8051 | KOB Kladno | 51:58 | + 8:50 | |
7. | Matoušková Kateřina | EKP7750 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:25 | + 9:17 | |
8. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 52:51 | + 9:43 | |
9. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 52:57 | + 9:49 | |
10. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 53:06 | + 9:58 | |
11. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 53:59 | + 10:51 | |
12. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 55:50 | + 12:42 | |
13. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 56:15 | + 13:07 | |
14. | Proxová Lada | RIC8350 | OB Říčany | 57:24 | + 14:16 | |
15. | Lacinová Hanka | DKP7952 | Oddíl OB Kotlářka | 59:03 | + 15:55 | |
16. | Stočesová Lucie | 0270001 | Není | 59:08 | + 16:00 | |
17. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 60:04 | + 16:56 | |
18. | Berglová Lucie | TJP8250 | TJ Sokol Troja | 60:35 | + 17:27 | |
19. | Vrbová Kateřina | CEP7950 | Čepíci | 61:45 | + 18:37 | |
20. | Pinkava Anna | FSP8151 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:47 | + 19:39 | |
21. | Rejšková Alena | KAM7750 | OK Kamenice | 63:46 | + 20:38 | |
22. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:40 | + 22:32 | |
23. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:19 | + 23:11 | |
24. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 68:39 | + 25:31 | |
25. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:54 | + 25:46 | |
26. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 70:53 | + 27:45 | |
27. | Lohová Monika | DKL8052 | KOB Kladno | 73:26 | + 30:18 | |
28. | Nekvasilová Monika | DKP7650 | Oddíl OB Kotlářka | 82:48 | + 39:40 | |
29. | Chmelařová Zuzana | PGP7761 | SK Praga | 84:52 | + 41:44 | |
30. | Bublíková Zuzana | TAP7751 | KOB Tretra Praha | 85:44 | + 42:36 | |
31. | Mikeszová Martina | DKP8162 | Oddíl OB Kotlářka | 86:55 | + 43:47 | |
32. | Hüblová Kateřina | FSP7750 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 110:47 | + 67:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petráňová Jana | SCP7555 | OK Sparta Praha | 43:47 | ||
2. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 44:36 | + 0:49 | |
3. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 46:25 | + 2:38 | |
4. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 50:04 | + 6:17 | |
5. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:18 | + 7:31 | |
6. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 52:21 | + 8:34 | |
7. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 52:41 | + 8:54 | |
8. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 53:58 | + 10:11 | |
9. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:17 | + 11:30 | |
10. | Maříková Markéta | FSP7351 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:59 | + 13:12 | |
11. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 57:22 | + 13:35 | |
12. | Puchernová Veronika | SCP7455 | OK Sparta Praha | 59:47 | + 16:00 | |
13. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 60:42 | + 16:55 | |
14. | Malečková Iva | VSP7559 | USK Praha | 61:55 | + 18:08 | |
15. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 64:03 | + 20:16 | |
16. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 64:15 | + 20:28 | |
17. | Smolková Alena | OKP6452 | SK OK 24 Praha | 64:29 | + 20:42 | |
18. | Karasová Jana | FSP6153 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:20 | + 23:33 | |
19. | Sedláčková Jana | ZBP7654 | OOB SK Zbraslav | 68:40 | + 24:53 | |
20. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 70:16 | + 26:29 | |
21. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:31 | + 29:44 | |
22. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 73:59 | + 30:12 | |
23. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 76:51 | + 33:04 | |
24. | Uhlířová Lada | LBE7450 | TJ Lokomotiva Beroun | 77:06 | + 33:19 | |
25. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 81:48 | + 38:01 | |
26. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 87:00 | + 43:13 | |
27. | Postolková Monika | DKL7053 | KOB Kladno | 88:18 | + 44:31 | |
28. | Jandová Kateřina | DKL7252 | KOB Kladno | 95:55 | + 52:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 39:50 | ||
2. | Víšková Alena | KAM7451 | OK Kamenice | 48:08 | + 8:18 | |
3. | Šunková Karolína | LOU7550 | SK Moravan Louňovice | 49:05 | + 9:15 | |
4. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:35 | + 12:45 | |
5. | Bohatá Pavla | UVP7450 | Slovan Praha | 53:33 | + 13:43 | |
6. | Řeháková Jana | DVP7351 | DVP ORIENTATION | 56:44 | + 16:54 | |
7. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 59:24 | + 19:34 | |
8. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 61:11 | + 21:21 | |
9. | Paulů Markéta | CEP7650 | Čepíci | 62:32 | + 22:42 | |
10. | Beranová Jana | SLA7551 | SKOB Slaný | 73:08 | + 33:18 | |
11. | Marholdová Martina | ZVO7451 | OB SK Zvole | 73:28 | + 33:38 | |
12. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | SKOB Slaný | 78:39 | + 38:49 | |
13. | Černá Jana | TAP7250 | KOB Tretra Praha | 79:44 | + 39:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 48:26 | ||
2. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 49:13 | + 0:47 | |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 55:27 | + 7:01 | |
4. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 55:42 | + 7:16 | |
5. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 56:42 | + 8:16 | |
6. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 56:43 | + 8:17 | |
7. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 56:59 | + 8:33 | |
8. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 57:55 | + 9:29 | |
9. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 58:21 | + 9:55 | |
10. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 61:39 | + 13:13 | |
11. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 63:24 | + 14:58 | |
12. | Šámalová Hana | OKP6151 | SK OK 24 Praha | 68:17 | + 19:51 | |
13. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 76:47 | + 28:21 | |
14. | Macháčková Jana | SHK6450 | OK Slavia Hradec Králové | 82:42 | + 34:16 | |
15. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 82:55 | + 34:29 | |
Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 36:04 | ||
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 39:24 | + 3:20 | |
3. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | OK Sparta Praha | 45:37 | + 9:33 | |
4. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 52:49 | + 16:45 | |
5. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 59:08 | + 23:04 | |
6. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 63:04 | + 27:00 | |
7. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 66:12 | + 30:08 | |
8. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 68:42 | + 32:38 | |
9. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 76:03 | + 39:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 40:42 | ||
2. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 45:17 | + 4:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seidl Marek | RIC1100 | OB Říčany | 19:33 | ||
2. | Viktor Volesky | 0030001 | Neregistrovani | 20:43 | + 1:10 | |
3. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 22:30 | + 2:57 | |
4. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 22:50 | + 3:17 | |
5. | Szárszoi Eduard | DOR1203 | OK Dobříš | 24:23 | + 4:50 | |
6. | Seidl Kryštof | RIC1407 | OB Říčany | 25:22 | + 5:49 | |
7. | Janda Vít | 0340002 | MAJAVIJA | 25:24 | + 5:51 | |
8. | Pošvic Antonín | DKP1110 | Oddíl OB Kotlářka | 27:11 | + 7:38 | |
9. | Petráň Lukáš | TAP1200 | KOB Tretra Praha | 30:00 | + 10:27 | |
10. | Hübl Hugo | FSP1103 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:10 | + 14:37 | |
11. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:46 | + 16:13 | |
12. | Hýbl Orlík | VIP1400 | SK VIPrahlo | 41:44 | + 22:11 | |
13. | Karban Štěpán | DKP1313 | Oddíl OB Kotlářka | 49:33 | + 30:00 | |
14. | Pinkava Adam | FSP1400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:14 | + 39:41 | |
Pinkava Jonáš | FSP1102 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Kosák Damián | 0230001 | Všenory | DISK | |||
Kopecký Hynek | VSP1300 | USK Praha | DISK | |||
Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | OK Roztoky | 14:35 | ||
2. | Kamenický Karel | TAP1105 | KOB Tretra Praha | 16:33 | + 1:58 | |
3. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 18:01 | + 3:26 | |
4. | Bergl Jonáš | TJP1100 | TJ Sokol Troja | 18:48 | + 4:13 | |
5. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 19:29 | + 4:54 | |
6. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 19:34 | + 4:59 | |
7. | Basista Tobiáš | DOR1109 | OK Dobříš | 21:12 | + 6:37 | |
8. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 21:28 | + 6:53 | |
9. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 21:47 | + 7:12 | |
10. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 21:58 | + 7:23 | |
11. | Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 21:59 | + 7:24 | |
12. | Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 29:29 | + 14:54 | |
13. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 31:09 | + 16:34 | |
14. | Sedlář Prokop | TAP1106 | KOB Tretra Praha | 31:22 | + 16:47 | |
15. | Španěl Vít | DOR1100 | OK Dobříš | 32:38 | + 18:03 | |
16. | Kužel Jonáš | FSP1201 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:53 | + 18:18 | |
17. | Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:37 | + 19:02 | |
18. | Svatý Filip | PGP1101 | SK Praga | 34:13 | + 19:38 | |
19. | Arnošt Daniel | VSP1200 | USK Praha | 34:21 | + 19:46 | |
20. | Dostál Václav | DOR1202 | OK Dobříš | 35:17 | + 20:42 | |
21. | Karban Ondřej | DKP1100 | Oddíl OB Kotlářka | 35:33 | + 20:58 | |
22. | Šiler Štěpán | PDY1101 | Běhej Poděbrady | 40:08 | + 25:33 | |
23. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 41:43 | + 27:08 | |
24. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 43:34 | + 28:59 | |
25. | Jetel Václav | DOR1105 | OK Dobříš | 44:22 | + 29:47 | |
26. | Trávníček Jan | DKP1109 | Oddíl OB Kotlářka | 45:06 | + 30:31 | |
Matoušek Jan | EKP1101 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Matějovský Vojtěch | DKP1209 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Benda Daniel | PGP1100 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 21:00 | ||
2. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 22:01 | + 1:01 | |
3. | Bašus Ondřej | KAM1004 | OK Kamenice | 23:39 | + 2:39 | |
3. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 23:39 | + 2:39 | |
5. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 26:08 | + 5:08 | |
6. | Porsch Jan | DOR0904 | OK Dobříš | 26:36 | + 5:36 | |
7. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 26:38 | + 5:38 | |
8. | Zavadil Adam | KAM0901 | OK Kamenice | 27:25 | + 6:25 | |
9. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:35 | + 6:35 | |
10. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 28:02 | + 7:02 | |
11. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 28:49 | + 7:49 | |
12. | Kříž Matěj | KAM0900 | OK Kamenice | 31:25 | + 10:25 | |
13. | Gregor Marek | DKP0914 | Oddíl OB Kotlářka | 31:30 | + 10:30 | |
14. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 31:40 | + 10:40 | |
15. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | KOB Tretra Praha | 32:44 | + 11:44 | |
16. | Hinks-Edwards Adam | ZVO0905 | OB SK Zvole | 33:13 | + 12:13 | |
17. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 33:28 | + 12:28 | |
18. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 33:30 | + 12:30 | |
19. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | OK Dobříš | 34:30 | + 13:30 | |
19. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 34:30 | + 13:30 | |
21. | Vaculovič Matěj | DOR1004 | OK Dobříš | 36:40 | + 15:40 | |
22. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 36:56 | + 15:56 | |
23. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 37:12 | + 16:12 | |
24. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | OK Dobříš | 37:50 | + 16:50 | |
25. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 38:57 | + 17:57 | |
26. | Vozábal David | PGP0904 | SK Praga | 39:42 | + 18:42 | |
27. | Kašpar Adam | DOR1101 | OK Dobříš | 43:15 | + 22:15 | |
28. | Pucherna Marek | SCP0900 | OK Sparta Praha | 43:23 | + 22:23 | |
29. | Drašar Jakub | DKL0903 | KOB Kladno | 43:55 | + 22:55 | |
30. | Kofroň Jan | LBE1000 | TJ Lokomotiva Beroun | 43:58 | + 22:58 | |
31. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 44:50 | + 23:50 | |
32. | Španěl Viktor | DOR0901 | OK Dobříš | 45:35 | + 24:35 | |
33. | Zamastil Juraj | FSP0904 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:26 | + 26:26 | |
34. | Vokůrka Václav | ROZ1000 | OK Roztoky | 49:13 | + 28:13 | |
35. | Janda Martin | 0340001 | MAJAVIJA | 49:42 | + 28:42 | |
36. | Frýdecký Tomáš | PGP1004 | SK Praga | 54:14 | + 33:14 | |
37. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 59:27 | + 38:27 | |
38. | Novák Denis | TAP1007 | KOB Tretra Praha | 60:19 | + 39:19 | |
39. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 61:29 | + 40:29 | |
40. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 68:43 | + 47:43 | |
41. | Hendrich Matyáš | LOU1003 | SK Moravan Louňovice | 79:17 | + 58:17 | |
Bednařík Vojtěch | TAP1104 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Zavadil Štěpán | KAM0902 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:42 | ||
2. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 32:20 | + 0:38 | |
3. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 32:42 | + 1:00 | |
4. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 33:39 | + 1:57 | |
5. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 36:14 | + 4:32 | |
6. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 37:02 | + 5:20 | |
7. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 37:15 | + 5:33 | |
8. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 38:27 | + 6:45 | |
9. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 39:15 | + 7:33 | |
10. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 39:35 | + 7:53 | |
11. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 42:11 | + 10:29 | |
12. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 42:12 | + 10:30 | |
13. | Motyčka Filip | TAP0704 | KOB Tretra Praha | 43:25 | + 11:43 | |
14. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 43:34 | + 11:52 | |
15. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 43:53 | + 12:11 | |
16. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 44:06 | + 12:24 | |
17. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 45:04 | + 13:22 | |
18. | Španěl Filip | DOR0704 | OK Dobříš | 45:22 | + 13:40 | |
19. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 45:40 | + 13:58 | |
20. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 45:49 | + 14:07 | |
21. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 46:08 | + 14:26 | |
22. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 46:29 | + 14:47 | |
23. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 46:34 | + 14:52 | |
24. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 47:14 | + 15:32 | |
25. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 49:23 | + 17:41 | |
26. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 50:06 | + 18:24 | |
27. | Jirous Erik | TAP0705 | KOB Tretra Praha | 50:20 | + 18:38 | |
28. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 50:31 | + 18:49 | |
29. | Strnad Jakub | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 51:08 | + 19:26 | |
30. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 51:10 | + 19:28 | |
31. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 51:48 | + 20:06 | |
32. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | Oddíl OB Kotlářka | 51:51 | + 20:09 | |
33. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | OB Říčany | 53:05 | + 21:23 | |
34. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB Tretra Praha | 53:47 | + 22:05 | |
35. | Studnička Jakub | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 53:50 | + 22:08 | |
36. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 54:10 | + 22:28 | |
37. | Šnejdar Martin | PGP0806 | SK Praga | 54:45 | + 23:03 | |
38. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 57:58 | + 26:16 | |
39. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 58:15 | + 26:33 | |
40. | Sedlář Lumír | TAP0810 | KOB Tretra Praha | 59:10 | + 27:28 | |
41. | Peckl Kryštof | DOR0806 | OK Dobříš | 60:43 | + 29:01 | |
42. | Zyma Petr | PGP0807 | SK Praga | 63:37 | + 31:55 | |
43. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 66:59 | + 35:17 | |
44. | Hůlka Jonáš | SLA0701 | SKOB Slaný | 68:47 | + 37:05 | |
45. | Pinkava Vojtěch | FSP0806 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:28 | + 42:46 | |
46. | Hylmar Vojtěch | KAM0802 | OK Kamenice | 74:57 | + 43:15 | |
47. | Volný Ondřej | RIC0807 | OB Říčany | 78:44 | + 47:02 | |
48. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | 85:10 | + 53:28 | |
49. | Hejcman Jaroslav | ROU0704 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:32 | + 53:50 | |
50. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:38 | + 53:56 | |
51. | Kubeček Tomáš | DOR0808 | OK Dobříš | 90:34 | + 58:52 | |
52. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 106:33 | + 74:51 | |
53. | Chmelík Štěpán | 0050001 | OK Hustník | 110:31 | + 78:49 | |
Baumruk Štěpán | DKP0917 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Brabec Matěj | CEP0800 | Čepíci | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 40:30 | ||
2. | Lorenc Václav | DOR0702 | OK Dobříš | 43:34 | + 3:04 | |
3. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 47:38 | + 7:08 | |
4. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 48:08 | + 7:38 | |
5. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:31 | + 8:01 | |
6. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 48:51 | + 8:21 | |
7. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 48:54 | + 8:24 | |
8. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 49:54 | + 9:24 | |
9. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:02 | + 9:32 | |
10. | Krátký Štěpán | ROU0503 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:59 | + 16:29 | |
11. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | KOB Tretra Praha | 57:09 | + 16:39 | |
12. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 58:17 | + 17:47 | |
13. | Kohoutek Vojtěch | DKP0503 | Oddíl OB Kotlářka | 59:09 | + 18:39 | |
14. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 59:34 | + 19:04 | |
15. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | Oddíl OB Kotlářka | 59:48 | + 19:18 | |
16. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 61:06 | + 20:36 | |
17. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 62:22 | + 21:52 | |
18. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 62:47 | + 22:17 | |
19. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:11 | + 22:41 | |
20. | Kubát Matyáš | RIC0601 | OB Říčany | 65:35 | + 25:05 | |
21. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 68:30 | + 28:00 | |
22. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 69:39 | + 29:09 | |
23. | Nekvasil Jakub | DKP0607 | Oddíl OB Kotlářka | 79:56 | + 39:26 | |
24. | Kándl Matěj | PGP0508 | SK Praga | 80:06 | + 39:36 | |
25. | Havlíček Martin | DOR0601 | OK Dobříš | 83:32 | + 43:02 | |
26. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 83:51 | + 43:21 | |
27. | Slejška Jorik | KPY0506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 85:20 | + 44:50 | |
28. | Valenta Martin | KPY0507 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 94:30 | + 54:00 | |
29. | Brabec Vojtěch | CEP0600 | Čepíci | 108:15 | + 67:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 49:36 | ||
2. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 50:48 | + 1:12 | |
3. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 56:49 | + 7:13 | |
4. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 57:09 | + 7:33 | |
5. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 60:21 | + 10:45 | |
6. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 61:38 | + 12:02 | |
7. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 63:31 | + 13:55 | |
8. | Kužel Jan | FSP0400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:31 | + 14:55 | |
9. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 66:26 | + 16:50 | |
10. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 77:23 | + 27:47 | |
11. | Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 124:25 | + 74:49 | |
Bohatý Jan | UVP0400 | Slovan Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 61:34 | 8400 | ||
2. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 64:36 | + 3:02 | 8012 | |
3. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 64:44 | + 3:10 | 7995 | |
4. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 66:38 | + 5:04 | 7752 | |
5. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 67:16 | + 5:42 | 7671 | |
6. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 68:34 | + 7:00 | 7505 | |
7. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 69:28 | + 7:54 | 7390 | |
8. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 73:53 | + 12:19 | 6825 | |
9. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 74:35 | + 13:01 | 6736 | |
10. | Oľhava Rastislav | PGP8909 | SK Praga | 75:57 | + 14:23 | 6561 | |
11. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 76:06 | + 14:32 | 6542 | |
12. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 76:28 | + 14:54 | 6495 | |
13. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 78:43 | + 17:09 | 6207 | |
14. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB ALFA Brno | 79:09 | + 17:35 | 6152 | |
15. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 79:19 | + 17:45 | 6131 | |
16. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 79:25 | + 17:51 | 6118 | |
17. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 79:56 | + 18:22 | 6052 | |
18. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 80:06 | + 18:32 | 6030 | |
19. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 80:44 | + 19:10 | 5949 | |
20. | Seidl Miroslav | RIC7407 | OB Říčany | 81:15 | + 19:41 | 5883 | |
21. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 81:17 | + 19:43 | 5879 | |
22. | Axmann Šimon | DKP8700 | Oddíl OB Kotlářka | 81:42 | + 20:08 | 5826 | |
23. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB Tretra Praha | 82:41 | + 21:07 | 5700 | |
24. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 82:59 | + 21:25 | 5662 | |
25. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 83:12 | + 21:38 | 5634 | |
26. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 85:10 | + 23:36 | 5383 | |
27. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 86:08 | + 24:34 | 5259 | |
28. | Charousek Matěj | PGP0207 | SK Praga | 90:29 | + 28:55 | 4703 | |
29. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 91:25 | + 29:51 | 4584 | |
30. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 94:01 | + 32:27 | 4251 | |
31. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 97:50 | + 36:16 | 3763 | |
32. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 102:48 | + 41:14 | 3128 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:01 | 5269 | ||
2. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 62:50 | + 6:49 | ||
3. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 64:12 | + 8:11 | 4628 | |
4. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:46 | + 8:45 | 4584 | |
5. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:54 | + 10:53 | 4417 | |
6. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 74:20 | + 18:19 | 3835 | |
7. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 77:45 | + 21:44 | 3567 | |
8. | Vereš Lukáš | PGP8803 | SK Praga | 78:39 | + 22:38 | 3497 | |
9. | Bouda Petr | 0130001 | No Name | 85:00 | + 28:59 | ||
10. | Voleský Leoš | KAM7900 | OK Kamenice | 85:04 | + 29:03 | 2995 | |
11. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 94:28 | + 38:27 | 2259 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 64:20 | ||
2. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:34 | + 2:14 | |
3. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 68:35 | + 4:15 | |
4. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:53 | + 4:33 | |
5. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 70:49 | + 6:29 | |
6. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 71:24 | + 7:04 | |
7. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 76:00 | + 11:40 | |
8. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 77:07 | + 12:47 | |
9. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 78:21 | + 14:01 | |
10. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 79:54 | + 15:34 | |
11. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 80:15 | + 15:55 | |
12. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 80:26 | + 16:06 | |
13. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 80:39 | + 16:19 | |
14. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 86:01 | + 21:41 | |
15. | Černý Ondřej | CEP7800 | Čepíci | 89:25 | + 25:05 | |
16. | Machar Pavel | DKP7903 | Oddíl OB Kotlářka | 90:01 | + 25:41 | |
17. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 90:37 | + 26:17 | |
18. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 92:41 | + 28:21 | |
19. | Tomášek Jakub | FSP7613 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:27 | + 29:07 | |
20. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 93:31 | + 29:11 | |
21. | Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | 99:24 | + 35:04 | |
22. | Bartoň Jan | FSP7000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 101:56 | + 37:36 | |
23. | Řehořek Jan | DKP7303 | Oddíl OB Kotlářka | 102:56 | + 38:36 | |
24. | Rambousek Jan | 0280001 | Rambíci | 110:37 | + 46:17 | |
25. | Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | 114:12 | + 49:52 | |
26. | Marek Jan | LBE6100 | TJ Lokomotiva Beroun | 115:22 | + 51:02 | |
27. | Bednařík Jan | SPC8112 | SPORTICUS team | 127:45 | + 63:25 | |
Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 56:43 | ||
2. | Kofroň Jan | LBE8001 | TJ Lokomotiva Beroun | 61:54 | + 5:11 | |
3. | Vondráček Martin | DKP7704 | Oddíl OB Kotlářka | 69:12 | + 12:29 | |
4. | Havel Josef | KNC7800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 77:08 | + 20:25 | |
5. | Michalík Bohumil | ZVO8002 | OB SK Zvole | 82:39 | + 25:56 | |
6. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 83:03 | + 26:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lebeda Dušan | SPC7312 | SPORTICUS team | 52:58 | ||
2. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 56:29 | + 3:31 | |
3. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 57:04 | + 4:06 | |
4. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 59:52 | + 6:54 | |
5. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 59:59 | + 7:01 | |
6. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 60:46 | + 7:48 | |
7. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 61:16 | + 8:18 | |
8. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 61:49 | + 8:51 | |
9. | Blažek Martin | ZVO7505 | OB SK Zvole | 62:09 | + 9:11 | |
10. | Folprecht Eduard | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 62:57 | + 9:59 | |
11. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 63:57 | + 10:59 | |
12. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 64:25 | + 11:27 | |
13. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 65:51 | + 12:53 | |
14. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 66:10 | + 13:12 | |
15. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 66:18 | + 13:20 | |
16. | Hill Richard | SLA7602 | SKOB Slaný | 66:48 | + 13:50 | |
17. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 66:53 | + 13:55 | |
18. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 66:54 | + 13:56 | |
19. | Kubát Tomáš | RIC7503 | OB Říčany | 68:40 | + 15:42 | |
20. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 69:01 | + 16:03 | |
21. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 73:56 | + 20:58 | |
22. | Koliáš Čeněk | DKP7102 | Oddíl OB Kotlářka | 74:09 | + 21:11 | |
23. | Lacina Martin | DKP7502 | Oddíl OB Kotlářka | 75:16 | + 22:18 | |
24. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 76:50 | + 23:52 | |
25. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 77:43 | + 24:45 | |
26. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 79:33 | + 26:35 | |
27. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 80:44 | + 27:46 | |
28. | Končický Lukáš | RIC7501 | OB Říčany | 82:04 | + 29:06 | |
29. | Stěpanov Ilja | 0020001 | žádný | 83:19 | + 30:21 | |
30. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 84:12 | + 31:14 | |
31. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 84:53 | + 31:55 | |
32. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 87:05 | + 34:07 | |
33. | Nekvasil Michal | DKP7501 | Oddíl OB Kotlářka | 91:54 | + 38:56 | |
34. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 93:54 | + 40:56 | |
35. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB Tretra Praha | 97:14 | + 44:16 | |
36. | Večerka Daniel | 0210001 | Neregistrovaný | 100:20 | + 47:22 | |
37. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 100:40 | + 47:42 | |
38. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 106:08 | + 53:10 | |
39. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 111:42 | + 58:44 | |
40. | Koten Petr | 0190001 | 019 | 115:02 | + 62:04 | |
41. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 149:52 | + 96:54 | |
Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | USK Praha | 39:56 | ||
2. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 45:59 | + 6:03 | |
3. | Snížek Jan | DKP7600 | Oddíl OB Kotlářka | 52:44 | + 12:48 | |
4. | Jiroušek Petr | LPM7001 | OK Lokomotiva Plzeň | 55:06 | + 15:10 | |
5. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | OK Kamenice | 57:43 | + 17:47 | |
6. | Strnad Pavel | HCE7100 | TJ Hostivice | 59:00 | + 19:04 | |
7. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:07 | + 22:11 | |
8. | Prox Jakub | RIC7406 | OB Říčany | 63:54 | + 23:58 | |
9. | Svatý Jakub | PGP7610 | SK Praga | 64:22 | + 24:26 | |
10. | Paulů Robert | CEP7301 | Čepíci | 65:17 | + 25:21 | |
11. | Hruška Peter | 0250001 | Neregistrovaní Hruškovi | 72:42 | + 32:46 | |
12. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | 72:50 | + 32:54 | |
13. | Komers František | KNC6800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 90:16 | + 50:20 | |
14. | Vavřina Jan | HCE7000 | TJ Hostivice | 107:38 | + 67:42 | |
Němeček Ondřej | SCP7401 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 55:21 | ||
2. | Pasničenko Viktor | PGP6004 | SK Praga | 57:05 | + 1:44 | |
3. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 57:17 | + 1:56 | |
4. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 58:11 | + 2:50 | |
5. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 60:53 | + 5:32 | |
6. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 63:43 | + 8:22 | |
7. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 63:51 | + 8:30 | |
8. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 63:56 | + 8:35 | |
9. | Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:17 | + 8:56 | |
10. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 65:26 | + 10:05 | |
11. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 66:07 | + 10:46 | |
12. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:58 | + 11:37 | |
13. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 72:16 | + 16:55 | |
14. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 74:36 | + 19:15 | |
15. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 75:13 | + 19:52 | |
16. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 79:26 | + 24:05 | |
17. | Vrabec Martin | SCP6100 | OK Sparta Praha | 83:59 | + 28:38 | |
18. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 102:49 | + 47:28 | |
Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 47:14 | ||
2. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 51:16 | + 4:02 | |
3. | John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 51:18 | + 4:04 | |
4. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 53:27 | + 6:13 | |
5. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 53:39 | + 6:25 | |
6. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:36 | + 9:22 | |
7. | Kotecký Roman | PGP4900 | SK Praga | 58:27 | + 11:13 | |
8. | Neumann Zbyněk | LME5300 | SK Los Mělník | 65:31 | + 18:17 | |
9. | Šámal Václav | OKP5600 | SK OK 24 Praha | 69:06 | + 21:52 | |
10. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 69:55 | + 22:41 | |
11. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 76:06 | + 28:52 | |
12. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 95:14 | + 48:00 | |
13. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 171:30 | + 124:16 | |
Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:00 | ||
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 46:00 | + 2:00 | |
2. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 46:00 | + 2:00 | |
4. | Novotný Jiří | DKL4601 | KOB Kladno | 48:25 | + 4:25 | |
5. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 49:19 | + 5:19 | |
6. | Mudr Stanislav | DCE4400 | KOB Dobřichovice | 52:47 | + 8:47 | |
7. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 53:02 | + 9:02 | |
8. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 57:45 | + 13:45 | |
9. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 60:59 | + 16:59 | |
10. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 70:55 | + 26:55 | |
11. | Němec Vladimír | SLA4202 | SKOB Slaný | 78:32 | + 34:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tejkl Jiří | DOB7700 | KOB Dobruška | 31:43 | ||
2. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB Tretra Praha | 35:40 | + 3:57 | |
3. | Špičák Jan | DKP8300 | Oddíl OB Kotlářka | 36:12 | + 4:29 | |
4. | Forštová Jitka | PGP7558 | SK Praga | 36:27 | + 4:44 | |
5. | Vaněk Petr | ZBP1200 | OOB SK Zbraslav | 37:06 | + 5:23 | |
6. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 42:36 | + 10:53 | |
7. | Knýbal Pavel | 44:06 | + 12:23 | |||
8. | Chramostová Amálie | KAM0355 | OK Kamenice | 44:48 | + 13:05 | |
9. | Laga Jakub | ZBP1300 | OOB SK Zbraslav | 45:29 | + 13:46 | |
10. | Čechová Anna | LBE9250 | TJ Lokomotiva Beroun | 47:25 | + 15:42 | |
11. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 47:45 | + 16:02 | |
12. | Vaňková Alice | 0300001 | AlVa | 51:32 | + 19:49 | |
13. | Petřinová Natálie | 0240002 | Petřinovi | 52:39 | + 20:56 | |
14. | Drašarová Dana | DKL7750 | KOB Kladno | 52:59 | + 21:16 | |
15. | Hrušková Jana | 0250002 | Neregistrovaní Hruškovi | 55:00 | + 23:17 | |
16. | Forštová Ema | DOR0658 | OK Dobříš | 55:24 | + 23:41 | |
17. | Tučný Jan | 56:52 | + 25:09 | |||
18. | Brumovský Štěpán | TAP0706 | KOB Tretra Praha | 58:13 | + 26:30 | |
19. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 58:17 | + 26:34 | |
20. | Balejová Veronika | KAM7253 | OK Kamenice | 58:22 | + 26:39 | |
21. | Dudíková Hana | DOR5550 | OK Dobříš | 58:46 | + 27:03 | |
22. | Ptáček Josef | DKP7204 | Oddíl OB Kotlářka | 59:22 | + 27:39 | |
23. | Drašar Tomáš | DKL7600 | KOB Kladno | 59:28 | + 27:45 | |
24. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:33 | + 27:50 | |
25. | Ptáčková Helena | DKP7750 | Oddíl OB Kotlářka | 60:48 | + 29:05 | |
26. | Brumovský Martin | 0160001 | Brumíci | 61:30 | + 29:47 | |
27. | Khelová Petra | SCP7850 | OK Sparta Praha | 63:33 | + 31:50 | |
28. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 64:18 | + 32:35 | |
29. | Vrbková Kateřina | 0120001 | xx | 73:38 | + 41:55 | |
30. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | SK Praga | 78:06 | + 46:23 | |
31. | Hořejší Jan | 0100001 | Hořejší | 83:44 | + 52:01 | |
32. | Králová Lucie | 0200002 | Netrefím domu | 84:46 | + 53:03 | |
33. | Motyčková Zuzana | TAP7753 | KOB Tretra Praha | 91:05 | + 59:22 | |
34. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 91:54 | + 60:11 | |
35. | Motyčka Michael | TAP1003 | KOB Tretra Praha | 93:45 | + 62:02 | |
36. | Brumovská Rhea | 0160002 | Brumíci | 94:22 | + 62:39 | |
37. | Zákoucký Petr | 100:33 | + 68:50 | |||
38. | Švejdová Martina | ZVO7453 | OB SK Zvole | 113:30 | + 81:47 | |
39. | Slabá Veronika | KAM0955 | OK Kamenice | 120:24 | + 88:41 | |
40. | Pokorná Kamila | KAM7452 | OK Kamenice | 120:40 | + 88:57 | |
41. | Kotenová Petra | DKP7450 | Oddíl OB Kotlářka | 127:47 | + 96:04 | |
Svatá Ivana | PGP7652 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompach Petr | TAP7801 | KOB Tretra Praha | 49:43 | ||
2. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 50:09 | + 0:26 | |
3. | Silný Ondřej | PHK7906 | OK 99 Hradec Králové | 56:29 | + 6:46 | |
4. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 58:35 | + 8:52 | |
5. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB Tretra Praha | 59:53 | + 10:10 | |
6. | Kubák Martin | 0260001 | neregistrován | 60:28 | + 10:45 | |
7. | Křížová Lenka | 64:38 | + 14:55 | |||
8. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:45 | + 17:02 | |
9. | Uhlík Jan | LME7200 | SK Los Mělník | 70:01 | + 20:18 | |
10. | Košťáková Petra | 87:44 | + 38:01 | |||
11. | Petřinová Vendy | 0240001 | Petřinovi | 88:15 | + 38:32 | |
12. | Košut Roman | 0140001 | bez klubu | 90:56 | + 41:13 | |
13. | Zamastilová Hana | 91:41 | + 41:58 | |||
14. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 92:42 | + 42:59 | |
15. | Vojtěchovský Martin | 0110001 | Dezorientovaní | 113:52 | + 64:09 | |
16. | Svoboda Pavel | 0080001 | SK Vlaška | 145:03 | + 95:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rakovec Pavel | SCP1501 | OK Sparta Praha | 18:34 | ||
2. | Kalina Oskar | SPC1502 | SPORTICUS team | 20:22 | + 1:48 | |
3. | Berglová Amálie | TJP1450 | TJ Sokol Troja | 22:36 | + 4:02 | |
4. | Jiroušek Lukáš | 0180001 | . | 23:49 | + 5:15 | |
5. | Pinkr Jan | HCE1300 | TJ Hostivice | 24:31 | + 5:57 | |
6. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | KOB Tretra Praha | 25:04 | + 6:30 | |
7. | Stočes Adam | 29:10 | + 10:36 | |||
8. | Čevela Marek | RIC1300 | OB Říčany | 29:51 | + 11:17 | |
9. | Čevelová Adéla | RIC1150 | OB Říčany | 29:53 | + 11:19 | |
10. | Haisová Štěpánka | DOR1453 | OK Dobříš | 33:38 | + 15:04 | |
11. | Bednaříková Eva | SPC1553 | SPORTICUS team | 33:54 | + 15:20 | |
12. | Kopecký Jan | OPI1301 | Orientační sporty Písek | 34:08 | + 15:34 | |
13. | Vrbka Vilém | 0120003 | xx | 34:10 | + 15:36 | |
13. | Nosek Jakub | FSP1003 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:10 | + 15:36 | |
15. | Hrušková Zuzana | DOR1452 | OK Dobříš | 34:43 | + 16:09 | |
16. | Kopecká Zuzana | OPI1050 | Orientační sporty Písek | 34:44 | + 16:10 | |
17. | Vrbková Karolína | 0120002 | xx | 35:03 | + 16:29 | |
18. | Hrušková Tereza | DOR1451 | OK Dobříš | 35:34 | + 17:00 | |
19. | Havlíček Kristián | 36:56 | + 18:22 | |||
20. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 37:01 | + 18:27 | |
21. | Zamastilová Amálie | FSP1350 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:36 | + 22:02 | |
22. | Hýblová Beáta | 0040001 | 009 | 42:39 | + 24:05 | |
23. | Fujáček Vojtěch | SJC1701 | Sportcentrum Jičín | 43:45 | + 25:11 | |
24. | Richterová Ilona | TAP6953 | KOB Tretra Praha | 59:24 | + 40:50 | |
25. | Fujáček Matěj | SJC1901 | Sportcentrum Jičín | 84:17 | + 65:43 | |
Moráčková Meda | ZBP1750 | OOB SK Zbraslav | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáková Laura | JHB1550 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 24:33 | ||
2. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | TJ Lokomotiva Beroun | 47:26 | + 22:53 | |
3. | Kubečková Eliška | DOR1650 | OK Dobříš | 59:47 | + 35:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slejška Zdeněk | 0150001 | žádný | 46:12 |