Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Týnec nad Sázavou
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Holý vrch, 1:10 000, E = 5 m, mapový klíč ISOM 2000, stav jaro 2017
Ředitel závodu:
Adrián Petr
Hlavní rozhodčí:
Zurynková Jana
Stavitel tratí:
Fantová Libuše - R1, Fanta Miroslav
JURY:
Hudosová Gabriela, Hora Vladimír, Nývlt Martin
Protokol:
Vlivem kombinace firmware vyčítací jednotky, pořadatelského software OB2000 a SI čipů série 6 docházelo k chybám ve vyčítání čipů této série. Pro kontrolu byly vyčteny všechny SI jednotky z lesa a dotčeným závodníkům byly výsledky opraveny. Omlouváme se za zdržení při vyčítání čipů. Závod proběhl za proměnlivého počasí, od deště až k polojasnu. 14 závodníků kteří prošli startem se nedostavilo k vyčítání.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10
2.20 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 18:55
2. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 19:47 + 0:52
3. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 19:48 + 0:53
4. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 21:11 + 2:16
5. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:00 + 5:05
6. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 29:22 + 10:27
7. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 30:05 + 11:10
8. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 32:04 + 13:09
9. Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 32:29 + 13:34
10. Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 33:46 + 14:51
11. Ludvíková Natálie KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l. 35:36 + 16:41
12. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 41:39 + 22:44
13. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:08 + 27:13
14. Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem, 47:35 + 28:40
15. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem, 61:36 + 42:41
Vosátková Julie RIC0755 C OB Říčany DISK
Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany DISK
Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany DISK
Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany DISK
Jandová Eva DOR0752 C OK Dobříš DISK
Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno DISK
D10L
2.10 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 19:00
2. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 22:49 + 3:49
3. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 24:07 + 5:07
4. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 24:21 + 5:21
5. Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB TRETRA Praha 27:41 + 8:41
6. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 27:44 + 8:44
7. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 30:45 + 11:45
8. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 31:09 + 12:09
9. Vavřinová Johanka HCE C TJ Hostivice 31:27 + 12:27
10. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 32:56 + 13:56
11. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 33:41 + 14:41
12. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 34:02 + 15:02
13. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 34:07 + 15:07
14. Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 36:08 + 17:08
15. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 37:08 + 18:08
16. Hlaváčková Lucie TAP1050 C KOB TRETRA Praha 39:47 + 20:47
17. Lampová Julie DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 42:56 + 23:56
18. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 44:20 + 25:20
19. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 57:37 + 38:37
20. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 64:55 + 45:55
Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga DISK
MS Kamarádová Zdeňka NNN0003 C Neregistrovaní (NNN) 65:25 + 46:25
D12
2.30 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 19:27
2. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 23:44 + 4:17
3. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 25:54 + 6:27
4. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 26:00 + 6:33
5. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 26:26 + 6:59
6. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 29:28 + 10:01
7. Nováková Nina KAM0554 C OK Kamenice 32:16 + 12:49
8. Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 32:33 + 13:06
9. Štěpová Kateřina PGP0657 C SK Praga 32:42 + 13:15
10. Vozábalová Hana PGP0654 C SK Praga 32:58 + 13:31
11. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 33:09 + 13:42
12. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 35:02 + 15:35
13. Měšťanová Tereza TAP0653 C KOB TRETRA Praha 35:17 + 15:50
14. Redlová Barbora SLA0650 C SKOB Slaný 36:26 + 16:59
15. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 36:57 + 17:30
16. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 38:51 + 19:24
17. Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 39:52 + 20:25
18. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 40:00 + 20:33
19. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 43:46 + 24:19
20. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 47:08 + 27:41
21. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 48:09 + 28:42
22. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem, 49:11 + 29:44
23. Ludvíková Alice KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:40 + 30:13
24. Sotonová Šárka TAP0655 C KOB TRETRA Praha 54:53 + 35:26
25. Botková Josefína KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l. 55:39 + 36:12
26. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 56:37 + 37:10
27. Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov 57:06 + 37:39
28. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 57:26 + 37:59
29. Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:33 + 42:06
30. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:19 + 42:52
31. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 67:44 + 48:17
32. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 76:17 + 56:50
D14
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 22:11
2. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem, 24:04 + 1:53
3. Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 24:31 + 2:20
4. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 25:47 + 3:36
5. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 26:02 + 3:51
6. Machová Anna LME0451 B SK Los Mělník 27:22 + 5:11
7. Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 29:26 + 7:15
8. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 29:45 + 7:34
9. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 30:47 + 8:36
10. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 31:29 + 9:18
11. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 32:55 + 10:44
12. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 33:48 + 11:37
13. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 34:23 + 12:12
14. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:24 + 13:13
15. Matějková Julie KAM0461 C OK Kamenice 35:27 + 13:16
16. Čapková Lucie KAM0459 C OK Kamenice 35:37 + 13:26
17. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 37:54 + 15:43
18. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 39:21 + 17:10
19. Jirkovská Kateřina SLA0350 B SKOB Slaný 39:36 + 17:25
20. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 39:44 + 17:33
21. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 42:57 + 20:46
22. Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 43:10 + 20:59
23. Trešlová Veronika KAM0457 C OK Kamenice 45:54 + 23:43
24. Nekvasilová Tereza DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka 50:49 + 28:38
25. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 54:06 + 31:55
26. Botková Alžběta KNC0352 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:31 + 32:20
27. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 56:40 + 34:29
28. Holubářová Anna KAM0460 C OK Kamenice 61:17 + 39:06
29. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 68:07 + 45:56
30. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem, 70:07 + 47:56
Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
MS Šodorová Katarína NNN0013 C Neregistrovaní (NNN) 49:52 + 27:41
D16
2.90 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 24:21
2. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 27:46 + 3:25
3. Chaloupková Hana KAM0252 B OK Kamenice 28:03 + 3:42
4. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 28:53 + 4:32
5. Petriláková Anežka DOR0251 C OK Dobříš 29:06 + 4:45
6. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 29:38 + 5:17
7. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 30:30 + 6:09
8. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 30:44 + 6:23
9. Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 32:02 + 7:41
10. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 32:56 + 8:35
11. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 34:42 + 10:21
12. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 36:43 + 12:22
13. Doubková Emma PGP0154 C SK Praga 37:06 + 12:45
14. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 38:38 + 14:17
15. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 39:00 + 14:39
16. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 42:40 + 18:19
17. Charouzková Eliška TAP0254 C KOB TRETRA Praha 44:37 + 20:16
18. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 45:11 + 20:50
19. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 46:00 + 21:39
20. Selucká Alžběta KAM0257 C OK Kamenice 50:48 + 26:27
21. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 51:10 + 26:49
22. Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 51:53 + 27:32
23. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 55:00 + 30:39
24. Černá Aneta PGP0254 C SK Praga 74:57 + 50:36
D18
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 28:51
2. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 31:00 + 2:09
3. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 33:19 + 4:28
4. Kopecká Johana VSP9950 A USK Praha 36:49 + 7:58
5. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 37:45 + 8:54
6. Kováříková Marie KAM0050 C OK Kamenice 37:56 + 9:05
7. Pelikánová Máša MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha 37:58 + 9:07
8. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 41:16 + 12:25
9. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 50:53 + 22:02
10. Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka 52:59 + 24:08
11. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:07 + 34:16
12. Lišková Hana KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:18 + 34:27
13. Svátková Anna SLP9951 B OOB Slavia Praha 66:57 + 38:06
D20
3.20 km, 130 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1489
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sheshikova Anastasia KAM9853 A OK Kamenice 37:42 1580
2. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 38:53 + 1:11 1535
3. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 41:16 + 3:34 1442
4. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:00 + 4:18 1414
5. Kašparová Adéla VSP9850 C USK Praha 47:40 + 9:58 1195
D21K
3.20 km, 130 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2431
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 39:02 2622
2. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 42:30 + 3:28 2414
3. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 42:42 + 3:40 2402
4. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 46:05 + 7:03 2200
5. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 48:30 + 9:28 2055
6. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 C USK Praha 49:02 + 10:00 2023
7. Jurgová Martina 46X8800 C Krutě Kruté Krůty 53:56 + 14:54
8. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:42 + 22:40 1265
9. Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:22 + 46:20 0
D21L
4.70 km, 160 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7718
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 41:32 7978
2. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 42:15 + 0:43 7844
3. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 0:59 7794
4. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 43:21 + 1:49 7638
5. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 43:40 + 2:08 7579
6. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 44:04 + 2:32 7504
7. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 45:31 + 3:59 7233
8. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 45:41 + 4:09 7202
9. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 47:24 + 5:52 6881
10. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 48:38 + 7:06 6650
11. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 49:29 + 7:57 6491
12. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 49:36 + 8:04 6470
13. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 50:05 + 8:33 6379
14. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 50:14 + 8:42 6351
15. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 50:18 + 8:46 6339
16. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 51:33 + 10:01 6105
17. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 51:35 + 10:03 6099
18. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 51:58 + 10:26 6027
19. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 52:06 + 10:34 6002
20. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 52:08 + 10:36 5996
21. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 53:14 + 11:42 5790
22. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 53:36 + 12:04 5722
23. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 54:45 + 13:13 5507
24. Huková Petra TJP7350 C TJ Sokol Troja 55:34 + 14:02 5354
25. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 57:23 + 15:51 5014
26. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 57:24 + 15:52 5011
27. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 57:36 + 16:04 4974
28. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:40 + 17:08 4774
29. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 61:33 + 20:01 4235
30. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 61:54 + 20:22 4170
31. Špičáková Barbora DKP2001 C Oddíl OB Kotlářka 62:00 + 20:28
32. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 62:21 + 20:49 4086
33. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 62:22 + 20:50 4082
34. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:33 + 21:01 4048
35. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 62:34 + 21:02 4045
36. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 63:11 + 21:39 3930
37. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 63:44 + 22:12 3827
38. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 64:21 + 22:49 3712
39. Němečková Hana VSP9051 C USK Praha 64:40 + 23:08 3652
40. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:48 + 24:16 3440
41. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 68:10 + 26:38 2998
42. Trdá Lucie 69X8651 C HO Humanita 68:44 + 27:12
43. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 69:59 + 28:27 2658
44. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:14 + 31:42 2051
45. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 73:44 + 32:12 1957
46. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 74:20 + 32:48 1845
47. Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín 74:34 + 33:02 1801
48. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 75:32 + 34:00 1621
49. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 75:45 + 34:13 1580
50. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 81:45 + 40:13 458
51. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 83:49 + 42:17
52. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 88:05 + 46:33 0
D35
3.80 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 39:14
2. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 48:33 + 9:19
3. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 51:54 + 12:40
4. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 52:01 + 12:47
4. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 52:01 + 12:47
6. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 53:07 + 13:53
7. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 54:30 + 15:16
8. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 56:23 + 17:09
9. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 57:56 + 18:42
10. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:58 + 18:44
11. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 58:33 + 19:19
12. Andrade Milena 24C7550 C OK Vršovice 58:36 + 19:22
13. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 62:57 + 23:43
14. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 64:11 + 24:57
15. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 64:51 + 25:37
16. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 66:29 + 27:15
17. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:11 + 27:57
18. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 68:26 + 29:12
19. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:28 + 32:14
20. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 71:58 + 32:44
21. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem, 72:15 + 33:01
22. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 72:20 + 33:06
23. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:39 + 33:25
24. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 73:55 + 34:41
25. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 74:44 + 35:30
26. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 76:25 + 37:11
27. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:07 + 37:53
28. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 77:21 + 38:07
29. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 80:23 + 41:09
30. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 81:50 + 42:36
31. Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 85:18 + 46:04
32. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 85:54 + 46:40
33. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 86:25 + 47:11
34. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 86:27 + 47:13
35. Štěpová Dana 28C7400 C Neregistrovaní Štěpovi 87:27 + 48:13
36. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 90:15 + 51:01
37. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 90:28 + 51:14
38. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 96:27 + 57:13
39. Bradáčová Petra ROU7877 C SKOB Roudnice nad Labem, 96:30 + 57:16
Kučerová Lenka SLP7963 C OOB Slavia Praha DISK
Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice DISK
MS Šodorová Magda NNN0012 C Neregistrovaní (NNN) 75:41 + 36:27
MS Ludvíková Katarina KNC0077 C Sokol Kostelec n. Č. l. 95:16 + 56:02
MS Havlová Eva KNC0078 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
D45
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 32:39
2. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 34:00 + 1:21
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 35:25 + 2:46
4. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 36:09 + 3:30
5. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:52 + 4:13
6. Longinová Lenka TAP7151 C KOB TRETRA Praha 37:13 + 4:34
7. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 39:22 + 6:43
8. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 40:08 + 7:29
9. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 40:11 + 7:32
10. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 40:17 + 7:38
11. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 40:33 + 7:54
12. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 40:56 + 8:17
13. Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 43:55 + 11:16
14. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 46:13 + 13:34
15. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 46:18 + 13:39
16. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 47:20 + 14:41
17. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 48:19 + 15:40
18. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 48:25 + 15:46
19. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 48:46 + 16:07
20. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 49:33 + 16:54
21. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 49:44 + 17:05
22. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 50:07 + 17:28
23. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 50:23 + 17:44
24. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 51:24 + 18:45
25. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 51:48 + 19:09
26. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 53:25 + 20:46
27. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 53:29 + 20:50
28. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 54:27 + 21:48
29. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:05 + 22:26
30. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 56:14 + 23:35
31. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 56:22 + 23:43
32. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 59:12 + 26:33
33. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 59:48 + 27:09
34. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:35 + 29:56
35. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 62:37 + 29:58
36. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 64:41 + 32:02
37. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 72:24 + 39:45
38. Kučerová Michaela RIC7253 C OB Říčany 72:40 + 40:01
39. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 73:09 + 40:30
40. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:48 + 43:09
41. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 78:49 + 46:10
42. Hrubá Veronika 6YC6750 C Neregistrovaní 91:04 + 58:25
Bejčková Jana DKL7150 C KOB Kladno DISK
D55
2.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 35:03
2. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 43:12 + 8:09
3. Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 44:39 + 9:36
4. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 45:19 + 10:16
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 45:29 + 10:26
6. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:10 + 14:07
7. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 49:44 + 14:41
8. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:51 + 14:48
9. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 50:02 + 14:59
10. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 50:11 + 15:08
11. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 51:14 + 16:11
12. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:51 + 17:48
13. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 53:36 + 18:33
14. Jeřábková Jana OKP6150 C SK OK 24 Praha 54:01 + 18:58
15. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 54:47 + 19:44
16. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 56:06 + 21:03
17. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 62:06 + 27:03
D65
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 36:37
2. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 44:10 + 7:33
3. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 50:33 + 13:56
4. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 54:53 + 18:16
D75
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 55:13
H10
2.20 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:12
2. Lorenc Vašek DOR0702 C OK Dobříš 16:21 + 1:09
3. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 18:20 + 3:08
4. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 18:56 + 3:44
5. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 19:29 + 4:17
6. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 19:40 + 4:28
7. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 19:47 + 4:35
8. Bažata Alberto KAM0702 C OK Kamenice 20:23 + 5:11
9. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 20:42 + 5:30
10. Besta Radek 11C0800 C Letci v akci 21:15 + 6:03
11. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem, 21:28 + 6:16
12. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 21:46 + 6:34
13. Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 23:01 + 7:49
14. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 24:11 + 8:59
15. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 24:14 + 9:02
16. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 26:10 + 10:58
17. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 28:31 + 13:19
18. Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 28:48 + 13:36
19. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB TRETRA Praha 29:17 + 14:05
20. Gärtner Václav LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun 29:55 + 14:43
21. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 30:10 + 14:58
22. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 30:21 + 15:09
23. Vrba Matyáš FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:24 + 15:12
24. Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 30:56 + 15:44
25. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 31:41 + 16:29
26. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 31:50 + 16:38
27. Skála Šimon LBE0700 C TJ Lokomotiva Beroun 34:08 + 18:56
28. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 34:43 + 19:31
29. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 36:27 + 21:15
30. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 38:45 + 23:33
31. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 44:21 + 29:09
Schnabl Jakub RIC0706 C OB Říčany DISK
De Heij Robert RIC0800 C OB Říčany DISK
MS Kamarád Tomáš NNN0002 C Neregistrovaní (NNN) 39:16 + 24:04
H10L
2.10 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 18:01
2. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 18:43 + 0:42
3. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 19:51 + 1:50
4. Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 21:08 + 3:07
5. Král Samuel MFP0801 C VŠSK MFF UK Praha 21:17 + 3:16
6. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 21:45 + 3:44
7. Bradáč Adam ROU0744 C SKOB Roudnice nad Labem, 22:12 + 4:11
8. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 24:04 + 6:03
9. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 25:02 + 7:01
10. Schnabl Petr RIC0802 C OB Říčany 25:36 + 7:35
11. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 26:42 + 8:41
12. Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 27:14 + 9:13
13. Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 27:48 + 9:47
14. Hlaváček Jan ZVO0701 C OB SK Zvole 30:25 + 12:24
15. Bolina Eduard FSP0901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:09 + 17:08
16. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 35:14 + 17:13
17. Darmovzal Šimon PGP1001 C SK Praga 38:31 + 20:30
18. Hlaváček Karel ZVO0901 C OB SK Zvole 50:36 + 32:35
19. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 58:35 + 40:34
H12
2.80 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 24:51
2. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 25:51 + 1:00
3. Král Adam MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha 26:27 + 1:36
4. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem, 27:08 + 2:17
5. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 27:51 + 3:00
6. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 28:59 + 4:08
7. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 29:24 + 4:33
8. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 30:12 + 5:21
9. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem, 30:53 + 6:02
10. Mišoň Daniel KAM0500 C OK Kamenice 31:11 + 6:20
11. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 31:17 + 6:26
12. Šiler Martin KAM0501 C OK Kamenice 37:34 + 12:43
13. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 37:35 + 12:44
14. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 38:36 + 13:45
15. Skripnik Nikola FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:28 + 14:37
16. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 40:57 + 16:06
17. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 41:06 + 16:15
18. Meier David VSP0606 C USK Praha 43:02 + 18:11
19. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 43:58 + 19:07
20. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 45:41 + 20:50
21. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 45:52 + 21:01
22. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 47:36 + 22:45
23. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 48:03 + 23:12
24. Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 50:03 + 25:12
25. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 50:11 + 25:20
26. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 52:08 + 27:17
27. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 65:19 + 40:28
Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov DISK
Kubát Matyáš RIC0601 C OB Říčany DISK
Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole DISK
Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha DISK
Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga DISK
H14
2.90 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 23:04
2. Průša Dominik VSP0406 B USK Praha 25:19 + 2:15
3. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 26:29 + 3:25
4. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 27:02 + 3:58
5. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 28:26 + 5:22
6. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 29:06 + 6:02
7. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 29:21 + 6:17
8. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 31:20 + 8:16
9. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 31:41 + 8:37
10. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 32:48 + 9:44
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 32:49 + 9:45
12. Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 33:01 + 9:57
13. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 33:10 + 10:06
14. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 33:26 + 10:22
15. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 33:35 + 10:31
16. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 39:48 + 16:44
17. Horák Pavel VSP0301 C USK Praha 40:58 + 17:54
18. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 48:52 + 25:48
19. Pačes Marek KNC0402 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:42 + 31:38
20. Jelínek Tomáš ZVO0502 C OB SK Zvole 84:44 + 61:40
21. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:21 + 70:17
22. Swart Benjamin DKL0300 C KOB Kladno 129:06 + 106:02
H16
3.50 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 32:10
2. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 32:18 + 0:08
3. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 33:22 + 1:12
4. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 34:13 + 2:03
5. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 35:29 + 3:19
6. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 36:21 + 4:11
7. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 37:31 + 5:21
8. Kovářík Tomáš KAM0300 B OK Kamenice 37:35 + 5:25
9. Chaloupka Viktor KAM0301 B OK Kamenice 38:09 + 5:59
10. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 38:26 + 6:16
11. Buk Ondřej ROU0102 C SKOB Roudnice nad Labem, 38:37 + 6:27
12. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 38:58 + 6:48
13. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 40:07 + 7:57
14. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 42:49 + 10:39
15. Puchalský Jan VSP0101 C USK Praha 43:23 + 11:13
16. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 47:10 + 15:00
17. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 51:37 + 19:27
18. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 52:15 + 20:05
19. Bartoň Michal KAM0107 C OK Kamenice 59:48 + 27:38
20. Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 61:48 + 29:38
21. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:57 + 29:47
22. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 63:28 + 31:18
23. Albrecht Adam KAM0203 B OK Kamenice 66:07 + 33:57
24. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 69:49 + 37:39
Postolka Jonáš DKL0100 C KOB Kladno DISK
.............................. NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
H18
3.80 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 42:52
2. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem, 44:38 + 1:46
3. Varga Ondřej KNC9900 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:40 + 18:48
4. Ridzoň Daniel DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka 66:02 + 23:10
5. Janeček Jiří SOB0001 C SOBSA 71:45 + 28:53
6. Koubek Václav DOR9900 B OK Dobříš 79:17 + 36:25
H20
4.00 km, 155 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:13 0
2. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 42:37 + 2:24 0
3. Křemen Štěpán 37C9800 C Bez registrace 55:08 + 14:55
4. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 59:12 + 18:59 0
H21L
5.70 km, 225 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8509
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 36:55 9184
2. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 39:41 + 2:46 8571
3. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 40:59 + 4:04 8283
4. Jonáš Martin 39S9600 C KOBRA Bratislava 44:59 + 8:04
5. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 45:08 + 8:13 7364
6. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 45:15 + 8:20 7338
7. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 46:36 + 9:41 7039
8. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 47:21 + 10:26 6873
9. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 47:37 + 10:42 6814
10. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 47:43 + 10:48 6792
11. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 48:14 + 11:19 6678
12. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 48:37 + 11:42 6593
13. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 48:40 + 11:45 6582
14. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 49:36 + 12:41 6375
15. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 49:57 + 13:02 6298
16. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 50:00 + 13:05 6287
17. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 50:56 + 14:01 6080
18. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 51:03 + 14:08 6054
19. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 51:38 + 14:43 5925
20. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 51:46 + 14:51 5895
21. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 52:16 + 15:21 5785
22. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 52:26 + 15:31 5748
23. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 53:00 + 16:05 5622
24. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 53:14 + 16:19 5571
25. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 53:33 + 16:38 5500
26. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 53:49 + 16:54 5441
27. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:13 + 17:18 5353
28. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 54:45 + 17:50 5235
29. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:58 + 18:03 5187
30. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:09 + 18:14 5146
31. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 55:42 + 18:47 5024
32. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 57:54 + 20:59 4537
33. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 57:58 + 21:03 4522
34. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 58:53 + 21:58 4319
35. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 59:48 + 22:53 4116
36. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:16 + 24:21 3792
37. Jurga Václav 46X8900 C Krutě Kruté Krůty 61:36 + 24:41
38. Jurga Vojtěch 46X8500 C Krutě Kruté Krůty 61:53 + 24:58
39. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 62:24 + 25:29 3541
40. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 62:58 + 26:03 3415
41. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 63:23 + 26:28 3323
42. Komín David PGP7405 C SK Praga 64:55 + 28:00 2983
43. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem, 66:52 + 29:57 2552
44. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 69:03 + 32:08 2068
45. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 69:22 + 32:27 1998
46. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 71:04 + 34:09 1621
47. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 71:10 + 34:15 1599
48. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 72:07 + 35:12 1389
49. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 72:42 + 35:47 1260
50. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 73:23 + 36:28 1108
51. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 73:36 + 36:41 1060
52. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 77:41 + 40:46 156
53. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 77:43 + 40:48 149
54. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 80:53 + 43:58 0
55. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 82:58 + 46:03 0
56. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 84:13 + 47:18 0
57. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 87:23 + 50:28 0
58. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 98:01 + 61:06 0
59. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:04 + 69:09 0
60. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:26 + 82:31 0
61. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 183:33 + 146:38 0
Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň DISK 0
Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice DISK 0
Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK 0
Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav DISK 0
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK 0
Pašek František KAM7600 C OK Kamenice DISK 0
H21K
4.00 km, 155 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1269
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 43:37 1326
2. Šlapák Martin PHK8504 C OK 99 Hradec Králové 44:33 + 0:56 1299
3. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 45:59 + 2:22 1258
4. Cvrček Antonín TAP9000 C KOB TRETRA Praha 52:47 + 9:10 1061
5. Skalka Jakub NNN0011 C Neregistrovaní (NNN) 59:53 + 16:16
6. Pešta Jiří MIL7201 C Tesil Milevsko 65:37 + 22:00 689
7. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 69:00 + 25:23 591
H35
4.50 km, 175 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 38:36
2. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 39:04 + 0:28
3. Hošek Václav DKP8000 C Oddíl OB Kotlářka 39:14 + 0:38
4. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 39:28 + 0:52
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:07 + 1:31
6. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 41:43 + 3:07
7. Pompach Petr TAP7801 C KOB TRETRA Praha 41:44 + 3:08
8. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 41:51 + 3:15
9. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 43:05 + 4:29
10. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:53 + 5:17
11. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 44:36 + 6:00
12. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 45:06 + 6:30
13. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:22 + 7:46
14. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 47:51 + 9:15
15. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem, 47:56 + 9:20
16. Machar Pavel DKP2002 C Oddíl OB Kotlářka 49:41 + 11:05
17. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 50:30 + 11:54
18. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 51:01 + 12:25
19. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 51:14 + 12:38
20. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 52:19 + 13:43
21. Černý Ondřej CEP7800 C Čepíci 53:35 + 14:59
22. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 54:15 + 15:39
23. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 55:35 + 16:59
24. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 56:58 + 18:22
25. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 57:47 + 19:11
26. Svoboda Jakub FSP7601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:48 + 19:12
27. Máca Petr 81C8000 C Cirkus Čakovice 58:20 + 19:44
28. Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 58:43 + 20:07
29. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 60:28 + 21:52
30. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 61:51 + 23:15
31. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:08 + 25:32
32. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 76:57 + 38:21
33. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 108:42 + 70:06
Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H45
4.00 km, 155 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 36:09
2. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 37:30 + 1:21
3. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 37:59 + 1:50
4. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 38:30 + 2:21
5. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 39:03 + 2:54
6. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 42:31 + 6:22
7. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 43:02 + 6:53
8. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 43:45 + 7:36
9. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 45:53 + 9:44
10. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 46:05 + 9:56
11. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 47:24 + 11:15
12. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 48:17 + 12:08
13. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 48:22 + 12:13
14. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 50:30 + 14:21
15. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 50:48 + 14:39
16. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 51:01 + 14:52
17. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 52:00 + 15:51
18. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 55:39 + 19:30
19. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 55:52 + 19:43
20. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 56:34 + 20:25
21. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 57:18 + 21:09
22. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:05 + 21:56
23. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 58:59 + 22:50
24. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 59:15 + 23:06
25. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:15 + 25:06
26. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 61:56 + 25:47
27. Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 64:47 + 28:38
28. Hejsek Jiří KAM6900 C OK Kamenice 65:01 + 28:52
29. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 65:39 + 29:30
30. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 65:52 + 29:43
31. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 66:52 + 30:43
32. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 67:22 + 31:13
33. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 67:30 + 31:21
34. Swart Jan DKL7001 C KOB Kladno 68:38 + 32:29
35. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 69:50 + 33:41
36. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 71:54 + 35:45
37. Kroupa Štěpán VPM6904 C KOS Slavia Plzeň 73:08 + 36:59
38. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 75:15 + 39:06
39. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 75:19 + 39:10
40. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:53 + 39:44
41. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 80:36 + 44:27
42. Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 81:31 + 45:22
43. Novák Petr TJP6302 C TJ Sokol Troja 98:33 + 62:24
44. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 104:32 + 68:23
45. De Heij Michel RIC6900 C OB Říčany 137:42 + 101:33
Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha DISK
H55
3.80 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 42:04
2. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 47:47 + 5:43
3. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 50:52 + 8:48
4. Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno 52:19 + 10:15
5. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 58:00 + 15:56
5. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 58:00 + 15:56
7. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 58:21 + 16:17
8. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 59:40 + 17:36
9. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:12 + 20:08
10. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 62:59 + 20:55
11. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 64:14 + 22:10
12. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 65:04 + 23:00
12. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 65:04 + 23:00
14. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 67:59 + 25:55
15. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 68:17 + 26:13
16. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 69:43 + 27:39
17. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 73:07 + 31:03
18. Šlapák Zbyněk PHK5502 C OK 99 Hradec Králové 75:05 + 33:01
19. Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 79:17 + 37:13
20. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 83:44 + 41:40
Šváb Jan VSP5801 C USK Praha DISK
Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H65
2.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecký Roman 13G4900 C Octavian Droobers 39:05
2. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 39:06 + 0:01
3. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 40:49 + 1:44
4. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 43:05 + 4:00
5. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:29 + 14:24
6. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 53:43 + 14:38
7. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 55:00 + 15:55
8. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 55:04 + 15:59
9. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 58:35 + 19:30
10. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem, 59:00 + 19:55
11. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 61:35 + 22:30
12. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 74:47 + 35:42
13. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 75:50 + 36:45
14. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:55 + 46:50
H75
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 34:25
2. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 43:19 + 8:54
3. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 63:09 + 28:44
4. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:59 + 32:34
5. Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 72:24 + 37:59
6. Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 79:55 + 45:30
7. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:41 + 47:16
Javůrek Jaromír 17X4100 C Aktivity v přirodě DISK
HDR
2.10 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 19:11
2. Heining Finn NNN C Neregistrovaní (NNN) 20:18 + 1:07
3. Krumholc Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 20:21 + 1:10
4. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 20:44 + 1:33
5. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 21:50 + 2:39
6. Havlová Veronika KNC0009 C Sokol Kostelec n. Č. l. 23:03 + 3:52
7. Bouda Jan TAP1000 C KOB TRETRA Praha 24:04 + 4:53
8. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 24:07 + 4:56
9. Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 24:45 + 5:34
10. Čižinská Kristýna NNN8888 C Neregistrovaní (NNN) 25:18 + 6:07
11. Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 25:35 + 6:24
12. Kindl Jiří RIC1000 C OB Říčany 25:40 + 6:29
13. Nekvasilová Julie NNN C Neregistrovaní (NNN) 26:58 + 7:47
14. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 27:04 + 7:53
15. Rejžková Klára KAM C OK Kamenice 27:13 + 8:02
16. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB TRETRA Praha 27:34 + 8:23
17. Čižinská Nikola NNN7777 C Neregistrovaní (NNN) 27:42 + 8:31
18. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 29:48 + 10:37
19. Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:57 + 10:46
20. Matoušek Jan EKP C VŠTJ Ekonom Praha 32:11 + 13:00
21. Finco Dneboská Eva PVP7755 C VSS Přírodověda Praha 32:13 + 13:02
22. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 32:24 + 13:13
23. Huková Justýna NNN C Neregistrovaní (NNN) 33:06 + 13:55
24. Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 33:54 + 14:43
25. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 34:28 + 15:17
26. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 34:49 + 15:38
27. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 35:52 + 16:41
28. Krákorová Eliška NNN C Neregistrovaní (NNN) 36:55 + 17:44
29. Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 37:06 + 17:55
30. Bolinová Evelína FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:22 + 18:11
31. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem, 37:27 + 18:16
31. Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 37:27 + 18:16
33. Krákorová Anna NNN C Neregistrovaní (NNN) 38:47 + 19:36
34. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 39:08 + 19:57
35. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 39:16 + 20:05
36. Krákorová Julie NNN C Neregistrovaní (NNN) 39:41 + 20:30
37. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem, 40:06 + 20:55
38. Bradáčová Hana ROU1233 C SKOB Roudnice nad Labem, 40:31 + 21:20
39. Darmovzal Marek NNN C Neregistrovaní (NNN) 41:48 + 22:37
40. Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 43:41 + 24:30
41. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 44:09 + 24:58
42. Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 44:56 + 25:45
43. Černý Ota CEP1302 C Čepíci 53:15 + 34:04
44. Petráň Lukáš SCP1200 C OK Sparta Praha 54:18 + 35:07
45. Laga Jakub ZBP1300 C OOB SK Zbraslav 58:02 + 38:51
46. Vítová Marianne SPC1150 C SPORTICUS team 76:12 + 57:01
47. Vít Damien SPC1300 C SPORTICUS team 82:38 + 63:27
48. Collis Helena a Emma DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka 104:17 + 85:06
Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice DISK
Novotná Kája NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
Novotná Tereza NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
Kukačková Johana NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
P
2.50 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB TRETRA Praha 20:50
2. Horažďovský Patrik NNN C Neregistrovaní (NNN) 23:52 + 3:02
3. Jahoda Vít NNN C Neregistrovaní (NNN) 24:19 + 3:29
4. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 24:23 + 3:33
5. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 25:14 + 4:24
6. Kamarádová Zdeňka NNN C Neregistrovaní (NNN) 25:20 + 4:30
7. Bažata Miroslava KAM7650 C OK Kamenice 25:36 + 4:46
8. Rendová Iva KAM7152 C OK Kamenice 25:38 + 4:48
9. Aschermannová Irena VSP7350 C USK Praha 25:39 + 4:49
10. Neuer Pavel DOR7502 C OK Dobříš 26:14 + 5:24
11. Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 27:16 + 6:26
12. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 27:33 + 6:43
13. Ševčíková Jana NNN0004 C Neregistrovaní (NNN) 27:51 + 7:01
14. Dolák Ondřej DKP8002 C Oddíl OB Kotlářka 28:43 + 7:53
15. Ševčík Marek NNN0005 C Neregistrovaní (NNN) 28:46 + 7:56
16. Svobodová Markéta 24Z7150 C nereg ROZ 30:04 + 9:14
17. Kopecká Alena VSP7250 C USK Praha 30:37 + 9:47
18. Schnablová Renáta RIC7854 C OB Říčany 30:44 + 9:54
19. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 31:01 + 10:11
20. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 31:48 + 10:58
21. Linhartová Martina NNN C Neregistrovaní (NNN) 32:22 + 11:32
22. Hronová Katarína VSP7570 C USK Praha 32:58 + 12:08
23. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 33:11 + 12:21
24. Nekvasil Jakub a Michal NNN C Neregistrovaní (NNN) 33:51 + 13:01
25. Augusta Jiří VSP7421 C USK Praha 34:57 + 14:07
26. Lišková Hana KPY6650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:36 + 14:46
27. Chramostová Blanka KAM7551 C OK Kamenice 35:39 + 14:49
28. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 36:12 + 15:22
29. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 36:46 + 15:56
30. Kotulán Matěj 81C0303 C Cirkus Čakovice 39:31 + 18:41
31. Černá Kateřina NNN C Neregistrovaní (NNN) 39:42 + 18:52
32. Balejová Veronika NNN0006 C Neregistrovaní (NNN) 40:50 + 20:00
33. Tachezy Jan DOR5802 C OK Dobříš 42:53 + 22:03
34. Neuerová Kateřina DOR7852 C OK Dobříš 43:14 + 22:24
35. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 45:11 + 24:21
36. Gruberová Vlasta NNN C Neregistrovaní (NNN) 45:20 + 24:30
37. Hýbler Václav NNN C Neregistrovaní (NNN) 47:43 + 26:53
38. Müllerová Jana HCE7250 C TJ Hostivice 51:52 + 31:02
39. Novotná Petra TZL2001 C SKOB Zlín 52:08 + 31:18
40. Moráčková Meda ZBP1750 C OOB SK Zbraslav 53:31 + 32:41
41. Volf Jakub PGP0010 C SK Praga 56:18 + 35:28
42. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 88:48 + 67:58
Jedličková Tereza KAM7950 C OK Kamenice DISK
Puchelský Jakub NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha DISK
Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš DISK
T
4.30 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 45:49
2. Kubát Petr NNN C Neregistrovaní (NNN) 51:23 + 5:34
3. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 52:41 + 6:52
4. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 54:57 + 9:08
5. Novák Ondřej NNN C Neregistrovaní (NNN) 55:09 + 9:20
6. Svátek Vojtěch SLP6701 C OOB Slavia Praha 57:01 + 11:12
7. Hejtmánek Martin TAP8605 C KOB TRETRA Praha 57:14 + 11:25
8. Málek Martin 8FX8900 C TJ Kobylisy 57:47 + 11:58
9. Kuklová Kateřina NNN C Neregistrovaní (NNN) 57:58 + 12:09
10. Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice 58:00 + 12:11
11. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem, 62:13 + 16:24
12. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 62:44 + 16:55
13. Ledvina Tomáš NNN C Neregistrovaní (NNN) 66:01 + 20:12
14. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 68:53 + 23:04
15. Husák Zdeněk SLA0201 C SKOB Slaný 71:15 + 25:26
16. Kukačková Renata 5VX7950 C Neregistrovaní-Kuk. 79:49 + 34:00
17. Štěp Adam 28C7401 C Neregistrovaní Štěpovi 80:40 + 34:51
18. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 81:14 + 35:25
19. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 81:41 + 35:52
20. Bořilová Magdaléna NNN0007 C Neregistrovaní (NNN) 83:07 + 37:18
21. Černý David HCE0000 C TJ Hostivice 83:17 + 37:28
22. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB TRETRA Praha 83:22 + 37:33
23. Kymlová Šárka 8FX8350 C TJ Kobylisy 84:13 + 38:24
24. Liška Jindřich KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:34 + 38:45
25. Perkner Radim NNN0009 C Neregistrovaní (NNN) 89:17 + 43:28
26. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 89:52 + 44:03
27. Chaloupka Přemysl KAM7100 C OK Kamenice 93:01 + 47:12
28. Baxová Irena LBE9999 C TJ Lokomotiva Beroun 94:02 + 48:13
29. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 95:44 + 49:55
30. Černý Petr HCE0100 C TJ Hostivice 96:15 + 50:26
31. Marečková Edita NNN C Neregistrovaní (NNN) 101:15 + 55:26
32. Hadačová Pavla SOB7152 C SOBSA 102:22 + 56:33
33. Hadač Jakub NNN C Neregistrovaní (NNN) 103:36 + 57:47
34. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 107:55 + 62:06
35. Kašparová Eva VSP7555 C USK Praha 110:14 + 64:25
36. Tesař Jakub SLP0100 C OOB Slavia Praha 112:22 + 66:33
37. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 117:48 + 71:59
38. Paulino Jose MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 131:31 + 85:42
Černá Jana CEP8450 C Čepíci DISK
Geleta Marek ZVO7401 C OB SK Zvole DISK
Kukačka Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK