Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0756 | Kubáňová TerezaKubáňová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 230671 | 40 Kč |
TBM0888 | Čechová JohanaČechová Johana | KOS TJ Tesla Brno | C | 49555 | 40 Kč |
UBM0751 | Taslerová MartinaTaslerová Martina | MENISKOS Brno | C | 0000361909 | 40 Kč |
LBM0651 | Tomanová EliškaTomanová Eliška | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52032 | 40 Kč |
LCE0851 | Michálková SabinaMichálková Sabina | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 253362 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | C | 51195 | 40 Kč |
TBM0655 | Ehlová MartinaEhlová Martina | KOS TJ Tesla Brno | C | 446326 | 40 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 40 Kč |
TBM0554 | Dušková TerezaDušková Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 232389 | 40 Kč |
TBM0660 | Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | C | 232732 | 40 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | C | 53811 | 40 Kč |
ZBM0552 | Finstrlová JulieFinstrlová Julie | SK Brno Žabovřesky | C | 2051495 | 40 Kč |
ZBM0553 | Ondrová AnnaOndrová Anna | SK Brno Žabovřesky | C | 2051474 | 40 Kč |
ZBM0752 | Finstrlová KristýnaFinstrlová Kristýna | SK Brno Žabovřesky | C | 2067231 | 40 Kč |
TZL0550 | Batani ValeriaBatani Valeria | SKOB Zlín | C | 53853 | 40 Kč |
TZL0551 | Batani ValentinaBatani Valentina | SKOB Zlín | C | 53354 | 40 Kč |
TZL0552 | Matochová AdélkaMatochová Adélka | SKOB Zlín | C | 53831 | 40 Kč |
TBM0653 | Fuchsová EmaFuchsová Ema | KOS TJ Tesla Brno | C | 20672204 | 40 Kč |
ABM0556 | Nádeníčková AnnaNádeníčková Anna | KOB ALFA Brno | C | 2067325 | 40 Kč |
ABM0655 | Palátová RenátaPalátová Renáta | KOB ALFA Brno | C | 2054645 | 40 Kč |
ABM0657 | Kurečková KláraKurečková Klára | KOB ALFA Brno | C | 337648 | 40 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 40 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 40 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | C | 981840 | 40 Kč |
TBM0679 | Doušková KateřinaDoušková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067211 | 40 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 60 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078581 | 60 Kč |
TBM0559 | Králová DenisaKrálová Denisa | KOS TJ Tesla Brno | C | 1403420 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0451 | Haltofová RomanaHaltofová Romana | TJ TŽ Třinec | C | 8658 | 40 Kč |
TRI0450 | Bruková PetraBruková Petra | TJ TŽ Třinec | C | 416126 | 40 Kč |
HAV0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | OB Havířov | C | 436422 | 40 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | C | 2020728 | 40 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | C | 2020729 | 40 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 40 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | C | 51198 | 40 Kč |
TBM0460 | Miková LenkaMiková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | B | 410323 | 40 Kč |
TBM0357 | Vedrová ElaVedrová Ela | KOS TJ Tesla Brno | B | 438603 | 40 Kč |
TZL0450 | Daňková AdélaDaňková Adéla | SKOB Zlín | C | 8595 | 40 Kč |
TZL0451 | Mrkvičková EmaMrkvičková Ema | SKOB Zlín | C | 8596 | 40 Kč |
ZBM0351 | Hovořáková KarolínaHovořáková Karolína | SK Brno Žabovřesky | C | 416017 | 40 Kč |
KON0355 | Spurná ŠtěpánkaSpurná Štěpánka | KOB Konice | C | 307329 | 40 Kč |
UBM0352 | Taslerová TerezaTaslerová Tereza | MENISKOS Brno | C | 0002049603 | 40 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 40 Kč |
ABM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOB ALFA Brno | B | 361987 | 40 Kč |
SSU0350 | Hojgrová TerezaHojgrová Tereza | SK Severka Šumperk | C | 40 Kč | |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 406938 | 40 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443076 | 40 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 40 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 40 Kč |
KSU0393 | Tesařová TerezaTesařová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058487 | 40 Kč |
KSU0363 | Hlupá PetraHlupá Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53659 | 40 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 40 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
PLU0353 | Staňková MonikaStaňková Monika | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 40 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 889310 | 40 Kč |
LCE0352 | Mudráková EliškaMudráková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 53866 | 40 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 60 Kč |
TBM0360 | Králová JolanaKrálová Jolana | KOS TJ Tesla Brno | B | 232032 | 60 Kč |
56C0205 | Gregorová IvaGregorová Iva | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0251 | Mrozek TeresaMrozek Teresa | TJ TŽ Třinec | B | 49365 | 100 Kč |
VIC0162 | Golová TerezaGolová Tereza | OB Vizovice | B | 7201818 | 100 Kč |
AOP0350 | Hájková LucieHájková Lucie | Orientační Běh Opava | B | 51321 | 100 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 100 Kč |
VBA0251 | Dorota ŠmelíkováDorota Šmelíková | ŠK VAZKA Bratislava | 338218 | 100 Kč | |
TBM0199 | Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka | KOS TJ Tesla Brno | B | 53247 | 100 Kč |
SOP0151 | Poláková LenkaPoláková Lenka | OOB TJ Slezan Opava | A | 425583 | 100 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 100 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | B | 253379 | 100 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | B | 8582 | 100 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | B | 8583 | 100 Kč |
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | B | 8584 | 100 Kč |
TZL0257 | Šuráňová PavlínaŠuráňová Pavlína | SKOB Zlín | C | 8585 | 100 Kč |
LBM0151 | Korpasová LucieKorpasová Lucie | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | B | 52077 | 100 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035722 | 100 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027230 | 100 Kč |
VIC0151 | Sadílková IvaSadílková Iva | OB Vizovice | C | 53122 | 100 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067338 | 100 Kč |
LCE0252 | Bednaříková SáraBednaříková Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52682 | 100 Kč |
LCE0253 | Dufková RenataDufková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51298 | 100 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416074 | 100 Kč |
LCE0251 | Pišová BarboraPišová Barbora | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 1400427 | 100 Kč |
LCE0152 | Plášková AnnaPlášková Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2056310 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UBM0151 | Humlíčková MartinaHumlíčková Martina | MENISKOS Brno | C | 0002049601 | 40 Kč |
SSU0158 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | SK Severka Šumperk | B | 224900 | 40 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 515427 | 40 Kč |
ABM0157 | Mulíčková ZuzanaMulíčková Zuzana | KOB ALFA Brno | B | 332970 | 40 Kč |
ABM0160 | Ingrštová ŠtěpánkaIngrštová Štěpánka | KOB ALFA Brno | C | 2073660 | 40 Kč |
VIV0250 | Dziková VeronikaDziková Veronika | GIGANT Orienteering | 2073669 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0054 | Bruková MagdaBruková Magda | TJ TŽ Třinec | A | 7863 | 180 Kč |
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | B | 2045206 | 180 Kč |
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 180 Kč |
MOV9951 | Švidrnochová LenkaŠvidrnochová Lenka | SKOB Ostrava | B | 2032153 | 180 Kč |
AOP0050 | Hájková LenkaHájková Lenka | Orientační Běh Opava | A | 515149 | 180 Kč |
TBM0058 | Grycová KateřinaGrycová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | A | 9101109 | 180 Kč |
BBM0050 | Opálková MartinaOpálková Martina | BETA URSUS Rosice | B | 2056262 | 180 Kč |
SOP9951 | Poláková TerezaPoláková Tereza | OOB TJ Slezan Opava | A | 2061783 | 180 Kč |
TBM0050 | Špringlová KamilaŠpringlová Kamila | KOS TJ Tesla Brno | B | 331291 | 180 Kč |
TZL9951 | Tichá VeronikaTichá Veronika | SKOB Zlín | B | 8598 | 180 Kč |
TZL0051 | Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta | SKOB Zlín | A | 7200901 | 180 Kč |
ZBM0060 | Auerműllerová AnnaAuerműllerová Anna | SK Brno Žabovřesky | B | 410338 | 180 Kč |
ZBM9951 | Firešová MarkétaFirešová Markéta | SK Brno Žabovřesky | A | 897355 | 180 Kč |
ZBM9952 | Malivánková EvaMalivánková Eva | SK Brno Žabovřesky | B | 122 | 180 Kč |
ZBM9956 | Odehnalová KláraOdehnalová Klára | SK Brno Žabovřesky | A | 1400403 | 180 Kč |
OTK0050 | Müllerová ErikaMüllerová Erika | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433088 | 180 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | A | 2025342 | 180 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | A | 7203458 | 180 Kč |
VIC9959 | Slovenčíková EliškaSlovenčíková Eliška | OB Vizovice | B | 2073711 | 180 Kč |
ASU0099 | Hrabošová MagdalenaHrabošová Magdalena | Magnus Orienteering | A | 2045171 | 180 Kč |
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | A | 920661 | 180 Kč |
LCE0055 | Malotová KamilaMalotová Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2085587 | 180 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52695 | 180 Kč |
LCE0054 | Šabršulová NatálieŠabršulová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2085608 | 180 Kč |
LCE0051 | Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52687 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBM0059 | Baštařová AnnaBaštařová Anna | SK Brno Žabovřesky | B | 2042528 | 80 Kč |
ADA0051 | Čížková EliškaČížková Eliška | OOB Spartak Adamov | C | 49863 | 80 Kč |
ABM0051 | Boučková AnnaBoučková Anna | KOB ALFA Brno | B | 438040 | 80 Kč |
ABM0056 | Kyslingerová MarieKyslingerová Marie | KOB ALFA Brno | C | 2067323 | 80 Kč |
ABM0060 | Smutná KateřinaSmutná Kateřina | KOB ALFA Brno | C | zapůjčit | 120 Kč |
ABM0061 | Bastlová PavlaBastlová Pavla | KOB ALFA Brno | C | 2067326 | 80 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446425 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9761 | Kaufmanová IvanaKaufmanová Ivana | TJ TŽ Třinec | B | 416127 | 180 Kč |
TRI9756 | Kovářová TerezaKovářová Tereza | TJ TŽ Třinec | B | 8667 | 180 Kč |
TRI9751 | Tesařová JanaTesařová Jana | TJ TŽ Třinec | A | 2073746 | 180 Kč |
TRI9750 | Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina | TJ TŽ Třinec | A | 2060276 | 180 Kč |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 180 Kč |
TZL9754 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | A | 2032161 | 180 Kč |
MOV9751 | Svěchotová NatálieSvěchotová Natálie | SKOB Ostrava | B | 232392 | 180 Kč |
TZL9753 | Kavánková IvaKavánková Iva | SKOB Zlín | B | 436954 | 180 Kč |
TBM9859 | Grycová VeronikaGrycová Veronika | KOS TJ Tesla Brno | A | 9988889 | 180 Kč |
ZBM9755 | Nedbálková HanaNedbálková Hana | SK Brno Žabovřesky | B | 1441628 | 180 Kč |
ZBM9757 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | SK Brno Žabovřesky | A | 1007533 | 180 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 52722 | 180 Kč |
KON9771 | Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna | KOB Konice | B | 49367 | 180 Kč |
JPV9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007538 | 180 Kč |
TRI9852 | Liberdová JanaLiberdová Jana | TJ TŽ Třinec | B | 53293 | 180 Kč |
ASU9797 | Horvátová HanaHorvátová Hana | Magnus Orienteering | A | 980354 | 180 Kč |
KSU9853 | Švancárová VeronikaŠvancárová Veronika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2011813 | 180 Kč |
KSU9799 | Smrčková DominikaSmrčková Dominika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 897348 | 180 Kč |
MOV9852 | Vývodová JanaVývodová Jana | SKOB Ostrava | A | 2027242 | 180 Kč |
LCE9761 | Zentrichová DanielaZentrichová Daniela | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2082928 | 180 Kč |
AOP9850 | Fukalová HanaFukalová Hana | Orientační Běh Opava | A | 361939 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053582 | 80 Kč |
UOL9750 | Paličková AgátaPaličková Agáta | SOB Olomouc | C | 2059746 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SKM9651 | Pěčková VeronikaPěčková Veronika | KOB Směr Kroměříž | C | 416078 | 180 Kč |
SSU9666 | Machusová KarolínaMachusová Karolína | SK Severka Šumperk | A | 2032188 | 180 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | B | 8898 | 180 Kč |
ADA9652 | Čížková MarkétaČížková Markéta | OOB Spartak Adamov | B | 49862 | 180 Kč |
SSU9661 | Kašparová ZuzanaKašparová Zuzana | SK Severka Šumperk | A | 2058520 | 180 Kč |
SOP9551 | Procházková MarieProcházková Marie | OOB TJ Slezan Opava | A | 49302 | 180 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058483 | 180 Kč |
ZBM9550 | Galatíková LucieGalatíková Lucie | SK Brno Žabovřesky | B | 2075663 | 180 Kč |
AOP9650 | Mlčáková MarkétaMlčáková Markéta | Orientační Běh Opava | C | 8810 | 180 Kč |
ASU9696 | Hošeková VandaHošeková Vanda | Magnus Orienteering | A | 7200369 | 180 Kč |
LCE9555 | Končáková KláraKončáková Klára | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 53828 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9656 | Sabelová MarkétaSabelová Markéta | TJ TŽ Třinec | A | 2073724 | 200 Kč |
VRB9499 | Haltof EwaHaltof Ewa | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 1436949 | 200 Kč |
TZL9453 | Jeřábková JitkaJeřábková Jitka | SKOB Zlín | C | 7170894 | 200 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2049566 | 200 Kč |
AOP9450 | Tesařová MarcelaTesařová Marcela | Orientační Běh Opava | R | 515074 | 200 Kč |
OSN9696 | Vališová MartinaVališová Martina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 981804 | 200 Kč |
VAM9051 | Müllerová VěraMüllerová Věra | OB Vamberk | R | 515442 | 200 Kč |
VRB8953 | Hvorecká EvaHvorecká Eva | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 301211 | 200 Kč |
ZBM8350 | Hiklová NataliaHiklová Natalia | SK Brno Žabovřesky | R | 1633330 | 200 Kč |
ZBM8379 | Křístková VeronikaKřístková Veronika | SK Brno Žabovřesky | C | 52865 | 200 Kč |
ZBM8870 | Chromá AdélaChromá Adéla | SK Brno Žabovřesky | C | 888602 | 200 Kč |
ZBM8888 | Hlavová HanaHlavová Hana | SK Brno Žabovřesky | E | 515450 | 200 Kč |
ZBM8954 | Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana | SK Brno Žabovřesky | C | 416329 | 200 Kč |
ZBM9353 | Koporová PetraKoporová Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 7200316 | 200 Kč |
ZBM9354 | Hrušková BarboraHrušková Barbora | SK Brno Žabovřesky | R | 1668661 | 200 Kč |
ZBM9452 | Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna | SK Brno Žabovřesky | R | 2020737 | 200 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 200 Kč |
KON8787 | Dittrichová PetraDittrichová Petra | KOB Konice | C | 515153 | 200 Kč |
ZBM8451 | Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara | SK Brno Žabovřesky | C | 7906090 | 200 Kč |
ZBM8485 | Uhnavá MarkétaUhnavá Markéta | SK Brno Žabovřesky | C | 52019 | 200 Kč |
ASU8756 | Staňková LucieStaňková Lucie | Magnus Orienteering | C | 7203330 | 200 Kč |
KSU9493 | Hnilicová ŠárkaHnilicová Šárka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 897370 | 200 Kč |
KSU9394 | Vozdová AnetaVozdová Aneta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 897363 | 200 Kč |
TTR8551 | Křížová LenkaKřížová Lenka | OOB Třebíč | C | 0000515158 | 200 Kč |
KSU9393 | Janů HanaJanů Hana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886267 | 200 Kč |
LCE9155 | Čermáková MagdalenaČermáková Magdalena | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 361921 | 200 Kč |
LCE8951 | Jirčáková MartinaJirčáková Martina | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889305 | 200 Kč |
LCE8151 | Michálková RenataMichálková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331675 | 200 Kč |
LCE7252 | Mudráková TerezaMudráková Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52689 | 200 Kč |
LCE9251 | Kukolová ŠárkaKukolová Šárka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889304 | 200 Kč |
TZL8551 | Krejčíková BarboraKrejčíková Barbora | SKOB Zlín | C | 52209 | 300 Kč |
ZBM8661 | Königová JanaKönigová Jana | SK Brno Žabovřesky | C | 1234321 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC8451 | Tomešová DanielaTomešová Daniela | Sportcentrum Jičín | C | 981842 | 200 Kč |
SJC8351 | Mrázková RomanaMrázková Romana | Sportcentrum Jičín | C | 500556 | 200 Kč |
RBK9252 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 301286 | 200 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 219251 | 200 Kč |
KON9175 | Dittrichová ZuzanaDittrichová Zuzana | KOB Konice | C | 52416 | 200 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 200 Kč |
ASU9392 | Mátlová PavlínaMátlová Pavlína | Magnus Orienteering | C | 920693 | 200 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 200 Kč |
RBK9355 | Hegerová PetraHegerová Petra | SK Radioklub Blansko | C | 219245 | 200 Kč |
MBM8282 | Mesiarkinová KamilaMesiarkinová Kamila | O-mikron | C | 7200319 | 200 Kč |
SJC8951 | Soukupová LucieSoukupová Lucie | Sportcentrum Jičín | C | 51180 | 200 Kč |
SVS8151 | Bouzková KatkaBouzková Katka | Orientklub Vsetín | C | 53385 | 200 Kč |
SJC8754 | Špicarová MichaelaŠpicarová Michaela | Sportcentrum Jičín | C | 9971 | 300 Kč |
SBK8383 | Csakvaryová LenkaCsakvaryová Lenka | KOB START Blansko | C | 920679 | 80 Kč |
LPU8753 | Mrštíková KvětaMrštíková Květa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 896973 | 200 Kč |
VAM8850 | Klapalová HanaKlapalová Hana | OB Vamberk | C | 52074 | 300 Kč |
SSU8799 | Králová LadaKrálová Lada | SK Severka Šumperk | C | 52552 | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL9252 | Krejčíková MarieKrejčíková Marie | SKOB Zlín | C | 9416043 | 80 Kč |
LBM9252 | Vlková KarolínaVlková Karolína | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52030 | 80 Kč |
ZBM9053 | Smoradová BarboraSmoradová Barbora | SK Brno Žabovřesky | C | 2053561 | 80 Kč |
UBM7651 | Taslerová RenataTaslerová Renata | MENISKOS Brno | C | 0000515446 | 80 Kč |
ABM7054 | Otrusinová HelenaOtrusinová Helena | KOB ALFA Brno | C | 52057 | 80 Kč |
ABM7653 | Šnyrchová JitkaŠnyrchová Jitka | KOB ALFA Brno | C | 420410 | 80 Kč |
ABM9256 | Volná JitkaVolná Jitka | KOB ALFA Brno | C | 416014 | 80 Kč |
TZL8591 | Dovrtělová GabrielaDovrtělová Gabriela | SKOB Zlín | zapůjčit | 120 Kč | |
56C9300 | Kavánková JanaKavánková Jana | Neregistrovaní MM2015 | 218976 | 80 Kč | |
ADA9251 | Podešvová VlastaPodešvová Vlasta | OOB Spartak Adamov | C | 53767 | 120 Kč |
56C0107 | Zedníková MichaelaZedníková Michaela | Neregistrovaní MM2015 | 53248 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | OB Havířov | C | 436438 | 180 Kč |
UOL7751 | Binarová JitkaBinarová Jitka | SOB Olomouc | C | 2049585 | 180 Kč |
TBM7467 | Grycová PetraGrycová Petra | KOS TJ Tesla Brno | C | 230679 | 180 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 180 Kč |
TBM7475 | Milánová JindřiškaMilánová Jindřiška | KOS TJ Tesla Brno | C | 416110 | 180 Kč |
TZL7652 | Nešporová BarboraNešporová Barbora | SKOB Zlín | C | 218979 | 180 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 180 Kč |
NPA7852 | Tauchmanová IvanaTauchmanová Ivana | SK LOB Nová Paka | C | 2060300 | 180 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 180 Kč |
ABM7451 | Radová MartinaRadová Martina | KOB ALFA Brno | C | 8010 | 180 Kč |
ABM7469 | Mulíčková EvaMulíčková Eva | KOB ALFA Brno | C | 52041 | 180 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 180 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 180 Kč |
MOV8052 | Juřeníková HanaJuřeníková Hana | SKOB Ostrava | C | 420413 | 270 Kč |
VIV7651 | Dziková HanaDziková Hana | GIGANT Orienteering | 2058522 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 53240 | 80 Kč |
TBM7377 | Ehlová PavlaEhlová Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 52037 | 80 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 232025 | 80 Kč |
TBM7659 | Čechová MarcelaČechová Marcela | KOS TJ Tesla Brno | C | 2061854 | 80 Kč |
TBM7371 | Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 53273 | 80 Kč |
TBM7355 | Ševčíková PavlaŠevčíková Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 53255 | 80 Kč |
TBM7071 | Miková IvaMiková Iva | KOS TJ Tesla Brno | C | 53270 | 80 Kč |
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 515006 | 80 Kč |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 80 Kč |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 80 Kč |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 52223 | 80 Kč |
UBM7451 | Čelechovská ZoraČelechovská Zora | MENISKOS Brno | C | 0000515449 | 80 Kč |
ZBM7353 | Firešová AndreaFirešová Andrea | SK Brno Žabovřesky | C | 1111097 | 80 Kč |
ZBM7651 | Cicvárková LucieCicvárková Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 2067937 | 80 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52029 | 80 Kč |
TBM5855 | Kuchařová AdaKuchařová Ada | KOS TJ Tesla Brno | C | 7202887 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 80 Kč |
TBM7375 | Gernertová MartinaGernertová Martina | KOS TJ Tesla Brno | C | 9073 | 80 Kč |
ABM6654 | Obrátilová NaďaObrátilová Naďa | KOB ALFA Brno | C | 219257 | 80 Kč |
ABM6664 | Suchá HelenaSuchá Helena | KOB ALFA Brno | C | 49673 | 80 Kč |
ABM6854 | Mokrá ReginaMokrá Regina | KOB ALFA Brno | C | 232740 | 80 Kč |
ABM7052 | Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila | KOB ALFA Brno | C | 332950 | 80 Kč |
RBK7451 | Broschová LucieBroschová Lucie | SK Radioklub Blansko | C | 2061836 | 80 Kč |
KSU7676 | Ondráčková AdélaOndráčková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443099 | 80 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 80 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 80 Kč |
ODR7450 | Králová IvanaKrálová Ivana | SKOB Odry | C | 49479 | 80 Kč |
ADA7651 | Procházková LucieProcházková Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 352314 | 80 Kč |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 80 Kč |
UBM7751 | Vemolová BarboraVemolová Barbora | MENISKOS Brno | C | 428284 | 120 Kč |
TBM7372 | Ryglová KateřinaRyglová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 53227 | 120 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 120 Kč |
CEL7451 | Tomášková RadkaTomášková Radka | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52405 | 120 Kč |
TBM7652 | La Carbonara HanaLa Carbonara Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 515049 | 120 Kč |
TBM7258 | Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka | KOS TJ Tesla Brno | C | 49656 | 120 Kč |
56C0204 | Gregorová EvaGregorová Eva | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI6950 | Kovaříková MáriaKovaříková Mária | TJ TŽ Třinec | C | 7200587 | 180 Kč |
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 52453 | 180 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 180 Kč |
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 180 Kč |
MOV7352 | Hulenková MartinaHulenková Martina | SKOB Ostrava | C | 51174 | 180 Kč |
AOP7150 | Hájková JitkaHájková Jitka | Orientační Běh Opava | C | 515407 | 180 Kč |
VBA6952 | Šmelíková BarboraŠmelíková Barbora | ŠK VAZKA Bratislava | 307356 | 180 Kč | |
TZL7351 | Batani HanaBatani Hana | SKOB Zlín | C | 53317 | 180 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 180 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 180 Kč | |
SSU6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SK Severka Šumperk | C | 2032169 | 180 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 180 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 180 Kč |
AOV6951 | Mielcová ElenaMielcová Elena | OOB TJ Baník Ostrava | C | 896961 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOP6750 | Kociánová EvaKociánová Eva | TJ Opava | C | 52767 | 180 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 180 Kč |
TBM6969 | Grycová JanaGrycová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 49412 | 180 Kč |
HAV6751 | Vričanová SylvaVričanová Sylva | OB Havířov | C | 8815 | 180 Kč |
LBM5795 | Janská IvaJanská Iva | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52090 | 180 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 180 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 180 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 180 Kč |
ZBM6251 | Hrušková LenkaHrušková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 49398 | 180 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 180 Kč |
TZL6751 | Lázničková MarcelaLázničková Marcela | SKOB Zlín | C | 331685 | 180 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 180 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 180 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 180 Kč |
ABM6666 | Tomanová ElenaTomanová Elena | KOB ALFA Brno | C | 2075673 | 180 Kč |
ASU6999 | Šmelíková HanaŠmelíková Hana | Magnus Orienteering | C | 2012280 | 180 Kč |
LCE6461 | Ferdusová EvaFerdusová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52694 | 180 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889302 | 180 Kč |
LCE6359 | Vavrysová IvaVavrysová Iva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889289 | 180 Kč |
KSU7070 | Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443067 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HLV6856 | Končáková KatkaKončáková Katka | OB Holešov z.s. | C | 416086 | 80 Kč |
TBM6653 | Lukášová LenkaLukášová Lenka | KOS TJ Tesla Brno | C | 53288 | 80 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
RBK6957 | Blažková HanaBlažková Hana | SK Radioklub Blansko | C | 410344 | 80 Kč |
RBK5761 | Jalová MarieJalová Marie | SK Radioklub Blansko | C | 49601 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 410324 | 80 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 120 Kč |
TBM6451 | Starčuková JanaStarčuková Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 232516 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI6450 | Jastrzembská JarmilaJastrzembská Jarmila | TJ TŽ Třinec | C | 8659 | 180 Kč |
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 180 Kč |
TZL6051 | Hájová JanaHájová Jana | SKOB Zlín | C | 8919 | 180 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 52219 | 180 Kč |
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 52943 | 180 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 180 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 180 Kč |
TZL6566 | Schäferová JanaSchäferová Jana | SKOB Zlín | C | 52342 | 180 Kč |
TZL6556 | Jelínková JanaJelínková Jana | SKOB Zlín | C | 416155 | 270 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 180 Kč |
SPE0001 | Pijáková IvetaPijáková Iveta | (SVK) KOB Sokol Pezinok | 1407866 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 207823 | 180 Kč |
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 232005 | 180 Kč |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 180 Kč |
TZL6052 | Polášková KamilaPolášková Kamila | SKOB Zlín | C | 53338 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 80 Kč |
TBM5662 | Janotová DobraJanotová Dobra | KOS TJ Tesla Brno | C | 886279 | 80 Kč |
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 80 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 80 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52058 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
SBK5251 | Kolaříková VěraKolaříková Věra | KOB START Blansko | C | 49685 | 80 Kč |
TZL5954 | Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava | SKOB Zlín | C | 53838 | 80 Kč |
LBM4955 | Tomanová JanaTomanová Jana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52055 | 80 Kč |
TBM5351 | Procházková HelenaProcházková Helena | KOS TJ Tesla Brno | C | 301247 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5253 | Cigošová AnnaCigošová Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 410192 | 130 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 130 Kč |
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 130 Kč |
KON4589 | Skoumalová MarieSkoumalová Marie | KOB Konice | C | 8903 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM4451 | Liščinská EvaLiščinská Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 49660 | 130 Kč |
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0611 | Čech RadanČech Radan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53275 | 40 Kč |
TBM0710 | Schwab FilipSchwab Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 53234 | 40 Kč |
TBM0802 | Ševčík FilipŠevčík Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 40 Kč | |
TBM0607 | Štěpánek JanŠtěpánek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53232 | 40 Kč |
JZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | TJ Jižní svahy Zlín | C | 218974 | 40 Kč |
ZBM0801 | Cicvárek MartinCicvárek Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 2067254 | 40 Kč |
TBM0603 | Fuchs MarekFuchs Marek | KOS TJ Tesla Brno | C | 20672206 | 40 Kč |
TBM0706 | Račanský JiříRačanský Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 2061842 | 40 Kč |
TBM0604 | Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 446328 | 40 Kč |
MOV0601 | Juřeník JakubJuřeník Jakub | SKOB Ostrava | C | 2020706 | 60 Kč |
TZL0602 | Pernička VáclavPernička Václav | SKOB Zlín | C | zapůjčit | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0508 | Ševčík DanielŠevčík Daniel | KOS TJ Tesla Brno | C | 40 Kč | |
VBA0701 | Daniel ŠmelíkDaniel Šmelík | ŠK VAZKA Bratislava | 442590 | 40 Kč | |
TBM0621 | Vedra TobiášVedra Tobiáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 446444 | 40 Kč |
TZL0502 | Pekárek TobiasPekárek Tobias | SKOB Zlín | C | 2070831 | 40 Kč |
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | C | 8597 | 40 Kč |
UBM0503 | Račanský JakubRačanský Jakub | MENISKOS Brno | C | 0000361966 | 40 Kč |
UBM0504 | Hrouda ŠimonHrouda Šimon | MENISKOS Brno | C | 0000053796 | 40 Kč |
ZBM0502 | Tachovský JáchymTachovský Jáchym | SK Brno Žabovřesky | C | 1403435 | 40 Kč |
ZBM0505 | Zřídkaveselý AdamZřídkaveselý Adam | SK Brno Žabovřesky | C | 9201067 | 40 Kč |
ZBM0601 | Cicvárek RadimCicvárek Radim | SK Brno Žabovřesky | C | 2051515 | 40 Kč |
ZBM0604 | Urbánek TomášUrbánek Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2061850 | 40 Kč |
RBK0501 | Pekárek MartinPekárek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 410350 | 40 Kč |
ABM0502 | Smutný JakubSmutný Jakub | KOB ALFA Brno | C | zapůjčit | 80 Kč |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | C | 2061789 | 40 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 40 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073736 | 40 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446437 | 40 Kč |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 40 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 40 Kč |
KSU0500 | Šimek AdamŠimek Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52566 | 40 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 40 Kč |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | C | 2073679 | 60 Kč |
ZBM0605 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 60 Kč | |
ZBM0411 | Chmelík AlbertChmelík Albert | SK Brno Žabovřesky | C | 434832 | 80 Kč |
KYL0500 | Navrátil SamNavrátil Sam | SK SP Kylešovice | C | zapůjčit | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0400 | Kovařík TomášKovařík Tomáš | TJ TŽ Třinec | C | 7200590 | 40 Kč |
TRI0301 | Bialožyt MarekBialožyt Marek | TJ TŽ Třinec | B | 51461 | 40 Kč |
TRI0401 | Mrozek PawelMrozek Pawel | TJ TŽ Třinec | C | 416128 | 40 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 40 Kč |
TBM0404 | Ehl OndřejEhl Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 410340 | 40 Kč |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 49358 | 40 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 888648 | 40 Kč |
TZL0400 | Šemnický JakubŠemnický Jakub | SKOB Zlín | C | 8591 | 40 Kč |
TZL0401 | Eichler VítEichler Vít | SKOB Zlín | C | 8593 | 40 Kč |
UBM0302 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 0000361937 | 40 Kč |
UBM0303 | Rajnoha TomášRajnoha Tomáš | MENISKOS Brno | C | 0002049608 | 40 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 40 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | B | 2042526 | 40 Kč |
ZBM0405 | Zelený VladanZelený Vladan | SK Brno Žabovřesky | C | 2051518 | 40 Kč |
ZBM0409 | Štěrbák JosefŠtěrbák Josef | SK Brno Žabovřesky | B | 0 | 40 Kč |
ZBM0410 | Marek VojtěchMarek Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | C | 2061799 | 40 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | C | 52718 | 40 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 40 Kč |
ABM0307 | Palát TomášPalát Tomáš | KOB ALFA Brno | B | 332962 | 40 Kč |
ABM0404 | Rada ŠtěpánRada Štěpán | KOB ALFA Brno | B | 420418 | 40 Kč |
TZL0404 | Novosad PavelNovosad Pavel | SKOB Zlín | B | 2070833 | 40 Kč |
6YC0400 | Račanský MatějRačanský Matěj | Neregistrovaní | 2061786 | 40 Kč | |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 40 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 40 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058480 | 40 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442865 | 40 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 40 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 40 Kč |
ODR0300 | Matěja JanMatěja Jan | SKOB Odry | 49357 | 40 Kč | |
ODR0400 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49334 | 40 Kč |
AOV0301 | Mielec RadomírMielec Radomír | OOB TJ Baník Ostrava | B | 920660 | 40 Kč |
VBM0301 | Lička AdamLička Adam | VSK Mendelu Brno | B | 7202856 | 40 Kč |
VBM0302 | Musil ŠtěpánMusil Štěpán | VSK Mendelu Brno | C | 2075632 | 40 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 60 Kč |
13C0401 | Graubner TadeášGraubner Tadeáš | SKK Tatanka Zlín | 2067256 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0101 | Kovařík MartinKovařík Martin | TJ TŽ Třinec | B | 7200589 | 100 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | B | 410174 | 100 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | B | 8799 | 100 Kč |
AOP0301 | Valík AdamValík Adam | Orientační Běh Opava | B | 2081359 | 100 Kč |
TZL0201 | Chovanec VáclavChovanec Václav | SKOB Zlín | B | 218977 | 100 Kč |
TBM0103 | Kligl RadimKligl Radim | KOS TJ Tesla Brno | B | 2042517 | 100 Kč |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 100 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 995867 | 100 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 8581 | 100 Kč |
TBM0411 | Milán JakubMilán Jakub | KOS TJ Tesla Brno | B | 888640 | 100 Kč |
TBM0111 | Milán TomášMilán Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | A | 443078 | 100 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 206496 | 100 Kč |
ZBM0200 | Coufal JáchymCoufal Jáchym | SK Brno Žabovřesky | B | 1400432 | 100 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 100 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027218 | 100 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 100 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 100 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056308 | 100 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 100 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 100 Kč |
LCE0101 | Janík PatrikJaník Patrik | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2049539 | 100 Kč |
LCE0202 | Václavík RadekVáclavík Radek | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 51301 | 100 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 150 Kč |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051507 | 150 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 100 Kč |
SVS0200 | Koňařík VítKoňařík Vít | Orientklub Vsetín | B | 53384 | 150 Kč |
TBM0107 | Pelánek OndřejPelánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 2067220 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0200 | Haltof MarekHaltof Marek | TJ TŽ Třinec | C | 49377 | 40 Kč |
TRI0100 | Tuharský ErikTuharský Erik | TJ TŽ Třinec | C | 7202876 | 40 Kč |
HAV0200 | Vébr TomášVébr Tomáš | OB Havířov | C | 515058 | 40 Kč |
UBM0106 | Hrouda JakubHrouda Jakub | MENISKOS Brno | C | 0000247324 | 40 Kč |
UBM0202 | Čelechovský MatějČelechovský Matěj | MENISKOS Brno | B | 0002049604 | 40 Kč |
ZBM0208 | Tachovský MatyášTachovský Matyáš | SK Brno Žabovřesky | C | 1403423 | 40 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073721 | 40 Kč |
ABM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOB ALFA Brno | B | 207849 | 40 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 40 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 40 Kč |
KSU0202 | Reichl MartinReichl Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 40 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53649 | 40 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060295 | 40 Kč |
VBM0102 | Němec OndřejNěmec Ondřej | VSK Mendelu Brno | B | zapůjčit | 80 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | C | 1407427 | 60 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9902 | Holesz SebastianHolesz Sebastian | TJ TŽ Třinec | B | 2073752 | 180 Kč |
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | B | 7203453 | 180 Kč |
TBM0010 | Sedlář JanSedlář Jan | KOS TJ Tesla Brno | B | 410254 | 180 Kč |
AOP9900 | Tesař VojtěchTesař Vojtěch | Orientační Běh Opava | A | 331752 | 180 Kč |
MOV0004 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | SKOB Ostrava | B | 1403424 | 180 Kč |
UBM0003 | Rajnoha DavidRajnoha David | MENISKOS Brno | B | 0002049609 | 180 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 52549 | 180 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 9201065 | 180 Kč |
ZBM9903 | Říčný VojtaŘíčný Vojta | SK Brno Žabovřesky | A | 410331 | 180 Kč |
ZBM9904 | Král JanKrál Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 2054641 | 180 Kč |
OTK9901 | Müller TomášMüller Tomáš | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433087 | 180 Kč |
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 2020742 | 180 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 180 Kč |
TZL9901 | Láznička VáclavLáznička Václav | SKOB Zlín | A | 2059744 | 180 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 180 Kč |
STE0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | SK SKI-OB Šternberk | A | 7202871 | 180 Kč |
OTK0001 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Jiskra Otrokovice | A | 331216 | 180 Kč |
UOL9919 | Horčička VítHorčička Vít | SOB Olomouc | A | 682370 | 180 Kč |
ABM0009 | Šeďa ŠimonŠeďa Šimon | KOB ALFA Brno | B | 332964 | 180 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | B | 438043 | 180 Kč |
ABM9907 | Ingršt MatějIngršt Matěj | KOB ALFA Brno | B | 2073670 | 180 Kč |
SOP9901 | Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk | OOB TJ Slezan Opava | B | 253106 | 180 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 180 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053548 | 180 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 180 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053541 | 180 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 180 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056281 | 180 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067336 | 180 Kč |
KSU0013 | Šafář VojtěchŠafář Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 180 Kč |
TZL0001 | Podmolík JonášPodmolík Jonáš | SKOB Zlín | A | 7203464 | 180 Kč |
LCE0003 | Bitto MaximBitto Maxim | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2053585 | 180 Kč |
LCE9912 | Turza TomášTurza Tomáš | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416069 | 180 Kč |
LCE9911 | Vopařil JanVopařil Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7201825 | 180 Kč |
LCE0012 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 2082929 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
97C0000 | Tureček VojtěchTureček Vojtěch | No register | zapůjčit | 120 Kč | |
ABM9906 | Šnyrch JakubŠnyrch Jakub | KOB ALFA Brno | B | 332946 | 80 Kč |
ABM9919 | Šnyrch Tomᚊnyrch Tomáš | KOB ALFA Brno | B | 332963 | 80 Kč |
TBM9905 | Starčuk ZenonStarčuk Zenon | KOS TJ Tesla Brno | C | 331599 | 120 Kč |
ZBM9906 | Gregor MichalGregor Michal | SK Brno Žabovřesky | B | zapůjčit | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9801 | Cienciala JanCienciala Jan | TJ TŽ Třinec | A | 1400410 | 180 Kč |
TZL9703 | Mikel DavidMikel David | SKOB Zlín | A | 889320 | 180 Kč |
BBM9800 | Ptáček PatrikPtáček Patrik | BETA URSUS Rosice | B | 980376 | 180 Kč |
BBM9701 | Drozd MichalDrozd Michal | BETA URSUS Rosice | B | 331262 | 180 Kč |
ZBM9711 | Kelbl VladimírKelbl Vladimír | SK Brno Žabovřesky | A | 9201063 | 180 Kč |
ZBM9801 | Hirš OtakarHirš Otakar | SK Brno Žabovřesky | A | 7200360 | 180 Kč |
BBM9700 | Peřinka ŠimonPeřinka Šimon | BETA URSUS Rosice | B | 331797 | 180 Kč |
BBM9702 | Konečný DanielKonečný Daniel | BETA URSUS Rosice | B | 53271 | 180 Kč |
BBM9802 | Kún JosefKún Josef | BETA URSUS Rosice | B | 2035707 | 180 Kč |
TZL9801 | Šiška PetrŠiška Petr | SKOB Zlín | A | 2025335 | 180 Kč |
JPV9717 | Otruba VojtěchOtruba Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007529 | 180 Kč |
HLV9732 | Sedláček OndřejSedláček Ondřej | OB Holešov z.s. | B | 7200377 | 180 Kč |
AOP9701 | Mielec JaromírMielec Jaromír | Orientační Běh Opava | A | 515123 | 180 Kč |
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | A | 920686 | 180 Kč |
TZL9701 | Podmolík JosefPodmolík Josef | SKOB Zlín | A | 7203466 | 180 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 180 Kč |
LCE9803 | Černocký LiborČernocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 1400401 | 180 Kč |
SSU9701 | Vosáhlo JanVosáhlo Jan | SK Severka Šumperk | B | 9005223 | 270 Kč |
JPV9824 | Kočí JosefKočí Josef | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007539 | 270 Kč |
JPV9807 | Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1602633 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UBM9701 | Humlíček PetrHumlíček Petr | MENISKOS Brno | B | 0002049600 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SKM9601 | Dvorský PetrDvorský Petr | KOB Směr Kroměříž | C | 2045216 | 180 Kč |
SKM9501 | Krajcar IvoKrajcar Ivo | KOB Směr Kroměříž | B | 425530 | 180 Kč |
SOP9601 | Svoboda FrantišekSvoboda František | OOB TJ Slezan Opava | B | 8727 | 180 Kč |
ZBM9503 | Jordanov AlexandrJordanov Alexandr | SK Brno Žabovřesky | B | 410320 | 180 Kč |
TZL9601 | Sadílek JanSadílek Jan | SKOB Zlín | B | 53126 | 180 Kč |
SSU9609 | Mikula JanMikula Jan | SK Severka Šumperk | A | 433099 | 180 Kč |
LCE9602 | Slíva JanSlíva Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 889313 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9103 | Kantor OndřejKantor Ondřej | TJ TŽ Třinec | C | 920676 | 200 Kč |
TRI9301 | Argaláš MichalArgaláš Michal | TJ TŽ Třinec | C | 887630 | 200 Kč |
OKP8901 | Červinka JanČervinka Jan | SK OK 24 Praha | C | 303940 | 200 Kč |
TZL8508 | Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán | SKOB Zlín | C | 995797 | 200 Kč |
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 200 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 1400441 | 200 Kč |
TBM7835 | Čech RadovanČech Radovan | KOS TJ Tesla Brno | C | 515094 | 200 Kč |
AOP9001 | Melecký MartinMelecký Martin | Orientační Běh Opava | C | 920663 | 200 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | R | 515009 | 200 Kč |
TBM7402 | Vedra DavidVedra David | KOS TJ Tesla Brno | C | 436405 | 200 Kč |
SJC8102 | Mrázek JanMrázek Jan | Sportcentrum Jičín | E | 771771 | 200 Kč |
BBM7205 | Fiala JanFiala Jan | BETA URSUS Rosice | C | 515468 | 200 Kč |
SKM9401 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | KOB Směr Kroměříž | C | 53824 | 200 Kč |
KVS8100 | Bubela TomášBubela Tomáš | SKOB Kobra Vsetín | C | 7456789 | 200 Kč |
TZL8131 | Smola MichalSmola Michal | SKOB Zlín | R | 515174 | 200 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 200 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 200 Kč |
ZBM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 52008 | 200 Kč |
ZBM7207 | Zřídkaveselý LiborZřídkaveselý Libor | SK Brno Žabovřesky | C | 101 | 200 Kč |
ZBM7609 | Pátek RichardPátek Richard | SK Brno Žabovřesky | C | 1976000 | 0 Kč |
ZBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 232334 | 200 Kč |
ZBM8503 | Stehlík MartinStehlík Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 1985625 | 200 Kč |
ZBM8511 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 49690 | 200 Kč |
ZBM8721 | Zháňal JanZháňal Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 1111187 | 200 Kč |
ZBM8841 | Chromý AdamChromý Adam | SK Brno Žabovřesky | E | 896975 | 200 Kč |
ZBM9102 | Bravený VítBravený Vít | SK Brno Žabovřesky | E | 888891 | 200 Kč |
ZBM9103 | Švirák OndřejŠvirák Ondřej | SK Brno Žabovřesky | C | 995802 | 200 Kč |
ZBM9202 | Mokrý StanislavMokrý Stanislav | SK Brno Žabovřesky | C | 886812 | 200 Kč |
ZBM9302 | Brlica PavelBrlica Pavel | SK Brno Žabovřesky | R | 515462 | 200 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52592 | 200 Kč |
TBM8215 | Liščinský ZdeněkLiščinský Zdeněk | KOS TJ Tesla Brno | C | 53282 | 200 Kč |
STE9411 | Skoupý JanSkoupý Jan | SK SKI-OB Šternberk | R | 2027239 | 200 Kč |
STE7401 | Tomanek DanielTomanek Daniel | SK SKI-OB Šternberk | C | 7200324 | 200 Kč |
ADA8202 | Matula PetrMatula Petr | OOB Spartak Adamov | C | 2042531 | 200 Kč |
TZL9301 | Schäfer JanSchäfer Jan | SKOB Zlín | C | 681864 | 200 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 52056 | 200 Kč |
ABM9211 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 7003038 | 200 Kč |
ABM9409 | Obrátil ŠtěpánObrátil Štěpán | KOB ALFA Brno | C | 886825 | 200 Kč |
ABM9410 | Mokrý OndřejMokrý Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 886814 | 200 Kč |
SJC7702 | Dávidík MarianDávidík Marian | Sportcentrum Jičín | E | 533301 | 200 Kč |
TRI9203 | Gazda ViktorGazda Viktor | TJ TŽ Třinec | C | 49395 | 200 Kč |
ASU8304 | Khýn VítězslavKhýn Vítězslav | Magnus Orienteering | C | 7203321 | 200 Kč |
ASU8817 | Navrátil TomášNavrátil Tomáš | Magnus Orienteering | C | 920666 | 200 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 200 Kč |
KSU9045 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886292 | 200 Kč |
KSU9043 | Vozda VojtěchVozda Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515150 | 200 Kč |
TTR8802 | Píro MatějPíro Matěj | OOB Třebíč | C | 0001988888 | 200 Kč |
MBM8500 | Pavelka JanPavelka Jan | O-mikron | C | 897372 | 200 Kč |
MBM8606 | Šrubař MichalŠrubař Michal | O-mikron | C | 2051488 | 200 Kč |
AOP9302 | Rossmanith VojtaRossmanith Vojta | Orientační Běh Opava | C | 889295 | 200 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 1007536 | 200 Kč |
SJC8703 | Beneš JanBeneš Jan | Sportcentrum Jičín | R | 886513 | 200 Kč |
AOP9301 | Hadač FilipHadač Filip | Orientační Běh Opava | R | 887157 | 200 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 200 Kč |
TZL8801 | Nečas TomášNečas Tomáš | SKOB Zlín | C | 53318 | 200 Kč |
KSU7945 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 200 Kč |
TZL9101 | Nečas JiříNečas Jiří | SKOB Zlín | R | 887934 | 200 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 300 Kč |
LCE7602 | Horyna RomanHoryna Roman | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 1399000 | 200 Kč |
LCE6127 | Hubáček JosefHubáček Josef | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52678 | 200 Kč |
LCE9001 | Slezák JiříSlezák Jiří | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 515424 | 200 Kč |
LCE9201 | Valenta JiříValenta Jiří | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 896968 | 200 Kč |
LCE9302 | Vavrys JohanVavrys Johan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 553457 | 200 Kč |
LCE9102 | Vlažný JakubVlažný Jakub | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52709 | 200 Kč |
SJC8104 | Kovář MiroslavKovář Miroslav | Sportcentrum Jičín | C | 7201777 | 300 Kč |
UOL7600 | Dzik MartinDzik Martin | SOB Olomouc | C | 2019231 | 300 Kč |
ZBM8001 | König LukášKönig Lukáš | SK Brno Žabovřesky | C | 9000002 | 0 Kč |
KYL7100 | Navrátil MarekNavrátil Marek | SK SP Kylešovice | C | 9005224 | 400 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SHK8901 | Jirásek MichalJirásek Michal | OK Slavia Hradec Králové | C | 995831 | 200 Kč |
ZBM8512 | Kožoušek AdamKožoušek Adam | SK Brno Žabovřesky | C | 219242 | 200 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 200 Kč |
SSU8400 | Sýkora PetrSýkora Petr | SK Severka Šumperk | 300 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
NNN9009 | Kulich MartinKulich Martin | Neregistrovaní | 303912 | 80 Kč | |
RBK9001 | Šesták JakubŠesták Jakub | SK Radioklub Blansko | C | 682360 | 80 Kč |
TZL8603 | Přibyl BronislavPřibyl Bronislav | SKOB Zlín | C | 53362 | 80 Kč |
TBM8104 | Šarlej MarekŠarlej Marek | KOS TJ Tesla Brno | 2067210 | 80 Kč | |
TBM6116 | Hlaváč JiříHlaváč Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 515497 | 80 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 80 Kč |
VRB8504 | Velička JanVelička Jan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 301233 | 80 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 80 Kč |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8411 | 80 Kč |
ZBM8207 | Eliáš JanEliáš Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 336797 | 80 Kč |
RBK8101 | Watson KevinWatson Kevin | SK Radioklub Blansko | C | 37735 | 80 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
ABM7210 | Kurečka RobertKurečka Robert | KOB ALFA Brno | C | 2060216 | 80 Kč |
ABM7401 | Rada PavelRada Pavel | KOB ALFA Brno | C | 8004 | 80 Kč |
TTR8601 | Jirásek JakubJirásek Jakub | OOB Třebíč | C | 0002016470 | 80 Kč |
SVS7901 | Bouzek PetrBouzek Petr | Orientklub Vsetín | C | 53388 | 80 Kč |
HAV8608 | Preissler AdamPreissler Adam | OB Havířov | C | 2023963 | 120 Kč |
SJC8602 | Vágner VladislavVágner Vladislav | Sportcentrum Jičín | C | 2083384 | 120 Kč |
ASU9148 | Seitler MilanSeitler Milan | Magnus Orienteering | C | 301583 | 80 Kč |
JPVXX01 | Vavrečka MichalVavrečka Michal | Oddíl OS SK Prostějov | 120 Kč | ||
4HC0103 | Kuchař JiříKuchař Jiří | PSÍ TÝM | 8759 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI8006 | Walaski AntonínWalaski Antonín | TJ TŽ Třinec | C | 8654 | 180 Kč |
HAV7103 | Vébr RadekVébr Radek | OB Havířov | C | 515066 | 180 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 887901 | 180 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 9101186 | 180 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 180 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 180 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 180 Kč |
MOV6901 | Berger TomášBerger Tomáš | SKOB Ostrava | C | 52771 | 180 Kč |
SKM7104 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 52199 | 180 Kč |
SKM7325 | Rytíř MichalRytíř Michal | KOB Směr Kroměříž | C | 52201 | 180 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 180 Kč |
MOV6201 | Šarman RadimŠarman Radim | SKOB Ostrava | C | 232412 | 180 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 180 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 180 Kč |
SKM7301 | Pěček MartinPěček Martin | KOB Směr Kroměříž | C | 253369 | 180 Kč |
TBM7227 | Milán PavelMilán Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53242 | 180 Kč |
NPA6705 | Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk | SK LOB Nová Paka | C | 7003002 | 180 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 180 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2075602 | 180 Kč |
ADA5901 | Mareček JiříMareček Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 2032120 | 180 Kč |
SSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | SK Severka Šumperk | C | 2069100 | 180 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 887908 | 180 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 180 Kč |
AOV6901 | Mielec JaromírMielec Jaromír | OOB TJ Baník Ostrava | C | 515430 | 180 Kč |
SSU7341 | Sita VratislavSita Vratislav | SK Severka Šumperk | C | 52573 | 180 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 270 Kč |
TZL6835 | Černoch KarelČernoch Karel | SKOB Zlín | C | 8933 | 270 Kč |
LCE6721 | Hubáček LiborHubáček Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 53879 | 180 Kč |
LCE6207 | Slezák LiborSlezák Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889301 | 180 Kč |
LCE6603 | Šmelík JurajŠmelík Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 307355 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM6747 | Horký TomášHorký Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 49659 | 80 Kč |
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 53250 | 80 Kč |
TBM7319 | Sedlář PetrSedlář Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 7201210 | 80 Kč |
7LC7400 | Dušek VladimírDušek Vladimír | Spolek bloudících šneků | C | zapůjčit | 120 Kč |
PBM7301 | Kheil RadimKheil Radim | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52061 | 80 Kč |
UBM7101 | Humlíček RenéHumlíček René | MENISKOS Brno | C | 0000515434 | 80 Kč |
UBM7104 | Rajnoha MiroslavRajnoha Miroslav | MENISKOS Brno | C | 0000515452 | 80 Kč |
UBM7903 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 0000361980 | 80 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 80 Kč |
ZBM7504 | Cicvárek IvoCicvárek Ivo | SK Brno Žabovřesky | C | 2051489 | 80 Kč |
ZBM7529 | Štěrbák EduardŠtěrbák Eduard | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 80 Kč |
ZBM7607 | Ryšavý MilošRyšavý Miloš | SK Brno Žabovřesky | C | 9891 | 80 Kč |
ZBM7902 | Finstrle LuděkFinstrle Luděk | SK Brno Žabovřesky | C | 2067240 | 80 Kč |
UBM7105 | Tasler DavidTasler David | MENISKOS Brno | C | 0000361911 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
ADA7101 | Čížek PetrČížek Petr | OOB Spartak Adamov | C | 336714 | 80 Kč |
ABM6701 | Smutný RadekSmutný Radek | KOB ALFA Brno | C | 438049 | 80 Kč |
ABM7405 | Mulíček OndřejMulíček Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 337650 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7401 | Smrček PetrSmrček Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067333 | 80 Kč |
KSU7227 | Šimek MartinŠimek Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52541 | 80 Kč |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 80 Kč |
TBM7911 | Doušek RobertDoušek Robert | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067213 | 80 Kč |
TBM7013 | Dvořáček PetrDvořáček Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 49342 | 80 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 120 Kč |
TBM7228 | Strejček PetrStrejček Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 53272 | 120 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 120 Kč |
TBM6202 | Starčuk ZenonStarčuk Zenon | KOS TJ Tesla Brno | C | 410187 | 120 Kč |
XBM6903 | Král JanKrál Jan | ABND RACING TEAM | C | 7200328 | 120 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 120 Kč |
56C0008 | Špak ZdeněkŠpak Zdeněk | Neregistrovaní MM2015 | 428279 | 80 Kč | |
RBK | Brosch PetrBrosch Petr | SK Radioklub Blansko | 2061849 | 80 Kč | |
8RC7702 | Novotný TomášNovotný Tomáš | BZP | 53113 | 120 Kč | |
TBM7337 | La Carbonara ClaudioLa Carbonara Claudio | KOS TJ Tesla Brno | C | 416206 | 120 Kč |
18C8000 | Klieštík JiříKlieštík Jiří | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 2060219 | 120 Kč | |
TBM7409 | Pelánek LiborPelánek Libor | KOS TJ Tesla Brno | C | 446339 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 180 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 7203322 | 180 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8796 | 180 Kč |
ZBM7302 | Zelený PavelZelený Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 1403412 | 180 Kč |
OTK7202 | Šiška OtoŠiška Oto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 425524 | 180 Kč |
OTK7101 | Zentrich DavidZentrich David | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053323 | 180 Kč |
OTK7201 | Müller LiborMüller Libor | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433082 | 180 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 180 Kč |
KVS7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 53372 | 180 Kč |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 52720 | 180 Kč |
RBK7101 | Žáček ZbyněkŽáček Zbyněk | SK Radioklub Blansko | C | 2032122 | 180 Kč |
MOV7104 | Štětínský PavelŠtětínský Pavel | SKOB Ostrava | C | 52780 | 270 Kč |
TZL7336 | Pernička PetrPernička Petr | SKOB Zlín | C | 8916 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 180 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 887168 | 180 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 180 Kč |
VIC6808 | Gola MiroslavGola Miroslav | OB Vizovice | C | 425440 | 180 Kč |
KYL6801 | Hájek MartinHájek Martin | SK SP Kylešovice | C | 1396848 | 180 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 180 Kč |
7LC6900 | Mudrák PavelMudrák Pavel | Spolek bloudících šneků | C | 52680 | 180 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 571221 | 180 Kč |
SOP6201 | Bačo LubomírBačo Lubomír | OOB TJ Slezan Opava | C | 49350 | 180 Kč |
TZL6701 | Láznička LiborLáznička Libor | SKOB Zlín | C | 331193 | 180 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 180 Kč |
TZL6304 | Schäfer MichalSchäfer Michal | SKOB Zlín | C | 52341 | 180 Kč |
ABM6909 | Odehnal RomanOdehnal Roman | KOB ALFA Brno | C | 232879 | 180 Kč |
VIC6901 | Sadílek MartinSadílek Martin | OB Vizovice | C | 52293 | 180 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 180 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 180 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 180 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058461 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM6801 | Mika LadislavMika Ladislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 301281 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
ZBM6401 | Hruška TomášHruška Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 49393 | 80 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52063 | 80 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 80 Kč |
97C6700 | Tureček PetrTureček Petr | No register | zapůjčit | 120 Kč | |
PTI6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | Sportovní klub Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
RBK6602 | Pekárek AlešPekárek Aleš | SK Radioklub Blansko | C | 4643 | 80 Kč |
MOV7000 | Vavřík RenéVavřík René | SKOB Ostrava | C | 1403416 | 80 Kč |
RBK6120 | Jalový VlastimilJalový Vlastimil | SK Radioklub Blansko | C | 52163 | 80 Kč |
ABM6611 | Mokrý JanMokrý Jan | KOB ALFA Brno | C | 232736 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 80 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 120 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52498 | 180 Kč |
HAV5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | OB Havířov | C | 52776 | 180 Kč |
TBM5103 | Uhmann PetrUhmann Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 53251 | 180 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 180 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 180 Kč |
SBR6300 | Kolář RudolfKolář Rudolf | SKOB Bruntál | C | 920687 | 180 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 180 Kč |
HLV6321 | Končák JaroslavKončák Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53856 | 180 Kč |
BBM6508 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 980377 | 180 Kč |
BBM6300 | Patočka PetrPatočka Petr | BETA URSUS Rosice | C | 553436 | 180 Kč |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 180 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 180 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 180 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 180 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 180 Kč | |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 180 Kč |
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 180 Kč |
TZL6345 | Strakoš BohumilStrakoš Bohumil | SKOB Zlín | C | 416048 | 270 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI5701 | Bialožyt MiroslavBialožyt Miroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8789 | 180 Kč |
OOP5302 | Rychlý MilošRychlý Miloš | TJ Opava | C | 49416 | 180 Kč |
TUV4601 | Gurka JiříGurka Jiří | SOK TJ Turnov | C | 7770011 | 180 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 180 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 336791 | 180 Kč |
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 336721 | 180 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 180 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 180 Kč |
TZL5601 | Háj BohumilHáj Bohumil | SKOB Zlín | C | 53341 | 180 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 52428 | 180 Kč |
SOP5801 | Moravec StanislavMoravec Stanislav | OOB TJ Slezan Opava | C | 53462 | 180 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52027 | 180 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 180 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 0000052251 | 180 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 180 Kč |
TBM5602 | Cigoš PetrCigoš Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 53268 | 180 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 270 Kč |
MOV5201 | Juřeník JosefJuřeník Josef | SKOB Ostrava | C | 52774 | 270 Kč |
TBM5807 | Šebesta VlastislavŠebesta Vlastislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 410327 | 270 Kč |
SPE0002 | Piják JaroslavPiják Jaroslav | (SVK) KOB Sokol Pezinok | 1407868 | 270 Kč | |
TBM6005 | Šuler JosefŠuler Josef | KOS TJ Tesla Brno | C | 301235 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VIC5902 | Kršák KarelKršák Karel | OB Vizovice | C | 1006613 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
SVS5501 | Maliňák JosefMaliňák Josef | Orientklub Vsetín | C | 53389 | 80 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 410398 | 80 Kč |
ADA5505 | Věžník AntonínVěžník Antonín | OOB Spartak Adamov | C | 52712 | 80 Kč |
ADA5111 | Truhlář KarelTruhlář Karel | OOB Spartak Adamov | C | 52713 | 80 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 80 Kč |
ABM4902 | Šnyrch FrantišekŠnyrch František | KOB ALFA Brno | C | 52521 | 80 Kč |
RBK5719 | Jalový JaroslavJalový Jaroslav | SK Radioklub Blansko | C | 8812 | 80 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 80 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 80 Kč |
SBR5301 | Vojtášek JanVojtášek Jan | SKOB Bruntál | C | 352328 | 80 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
LOL5601 | Poklop LubomírPoklop Lubomír | OK Olomouc | C | 52425 | 80 Kč |
TBM4907 | Procházka JanProcházka Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 320135 | 120 Kč |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52050 | 120 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 130 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8720 | 130 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 219271 | 130 Kč |
SBK5406 | Kolařík ZdeněkKolařík Zdeněk | KOB START Blansko | C | 49683 | 130 Kč |
AOP5301 | Krmášek BohdanKrmášek Bohdan | Orientační Běh Opava | C | 51199 | 130 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 219273 | 130 Kč |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 1396260 | 195 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 195 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5004 | Sponar JanSponar Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53295 | 130 Kč |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 49301 | 130 Kč |
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 130 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 130 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 130 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 130 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 130 Kč |
TBM5003 | Zabloudil PavelZabloudil Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53256 | 130 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 130 Kč |
SKM4903 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53810 | 130 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 130 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 130 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 130 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 130 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 51643 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53230 | 130 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 130 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 130 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 130 Kč |
OTK4001 | Šidla JiříŠidla Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426383 | 130 Kč |
ABM4501 | Chmelík MilanChmelík Milan | KOB ALFA Brno | C | 995827 | 130 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0950 | Walaská KláraWalaská Klára | TJ TŽ Třinec | C | 416124 | 40 Kč |
TBM0717 | Ptáček JonášPtáček Jonáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 232730 | 40 Kč |
TBM1188 | Schwabová BarboraSchwabová Barbora | KOS TJ Tesla Brno | 1700079 | 40 Kč | |
TBM0809 | Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 53276 | 40 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 2069087 | 40 Kč |
SKM0401 | Pěček DominikPěček Dominik | KOB Směr Kroměříž | C | 53817 | 40 Kč |
SKM0700 | Pěček JakubPěček Jakub | KOB Směr Kroměříž | 51305 | 40 Kč | |
JZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | TJ Jižní svahy Zlín | C | 218973 | 40 Kč |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | C | 436931 | 40 Kč |
KON0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | KOB Konice | C | 40 Kč | |
ZBM0701 | Kroutil JoštKroutil Jošt | SK Brno Žabovřesky | C | 52007 | 40 Kč |
ZBM0851 | Eliášová MartaEliášová Marta | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 40 Kč |
ZBM0901 | Kroutil TadeášKroutil Tadeáš | SK Brno Žabovřesky | C | 899170 | 40 Kč |
ZBM1000 | Eliáš VáclavEliáš Václav | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 40 Kč |
ZBM1350 | Kroutilová EliškaKroutilová Eliška | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 40 Kč |
1XC0800 | Skřivanková AnnaSkřivanková Anna | Skřivankovi | 2058523 | 40 Kč | |
SKM1111 | Frkal JiříFrkal Jiří | KOB Směr Kroměříž | 416079 | 40 Kč | |
ABM1054 | Kurečková AnetaKurečková Aneta | KOB ALFA Brno | C | 207846 | 40 Kč |
PTI0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | Sportovní klub Ptení | C | 40 Kč | |
ASU1017 | Aleš MikulášAleš Mikuláš | Magnus Orienteering | C | 8875 | 40 Kč |
ASU1077 | Alešová AnnaAlešová Anna | Magnus Orienteering | C | 515175 | 40 Kč |
TBM1052 | Eliášová ViktorieEliášová Viktorie | KOS TJ Tesla Brno | C | 446354 | 40 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 40 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
TTR1201 | Kříž JanKříž Jan | OOB Třebíč | C | 0000515159 | 40 Kč |
ODR0850 | Králová HedvikaKrálová Hedvika | SKOB Odry | C | 49498 | 40 Kč |
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 40 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 40 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 49430 | 40 Kč |
TBM0904 | Doušek VilémDoušek Vilém | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067212 | 40 Kč |
LBM0909 | Toman MatějToman Matěj | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52038 | 40 Kč |
VBM0651 | Musilová LucieMusilová Lucie | VSK Mendelu Brno | zapůjčit | 80 Kč | |
JPV0404 | Hrubý LukášHrubý Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078582 | 40 Kč |
JPV0909 | Matečný MatyášMatečný Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075677 | 40 Kč |
UBM0701 | Vemola MatějVemola Matěj | MENISKOS Brno | C | 2023964 | 40 Kč |
LCE1111 | Michálek MariánMichálek Marián | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | M | 40 Kč |
TBM0857 | Ryglová AdélaRyglová Adéla | KOS TJ Tesla Brno | C | 53244 | 40 Kč |
MOV0951 | Juřeníková EmaJuřeníková Ema | SKOB Ostrava | C | 2045154 | 40 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 40 Kč |
56C0001 | Evstafeva SimonaEvstafeva Simona | Neregistrovaní MM2015 | 232870 | 40 Kč | |
56C0002 | Štěpánková AnežkaŠtěpánková Anežka | Neregistrovaní MM2015 | 232853 | 40 Kč | |
TZL0800 | Pernička MartinPernička Martin | SKOB Zlín | C | zapůjčit | 80 Kč |
SVS0701 | Koňařík VojtéchKoňařík Vojtéch | Orientklub Vsetín | 51518 | 40 Kč | |
VBM0503 | Lička JakubLička Jakub | VSK Mendelu Brno | zapůjčit | 80 Kč | |
TBM0801 | La Carbonara MatteoLa Carbonara Matteo | KOS TJ Tesla Brno | C | zapůjčit | 80 Kč |
13C0454 | Graubnerová KamilaGraubnerová Kamila | SKK Tatanka Zlín | 2067974 | 40 Kč | |
13C1010 | Graubner MikulášGraubner Mikuláš | SKK Tatanka Zlín | 2067944 | 40 Kč | |
45C0207 | Vojna TobiášVojna Tobiáš | Krčský les | zapůjčit | 80 Kč | |
56C0301 | PokorníPokorní | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
TBM0910 | Malý MatyášMalý Matyáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 320128 | 40 Kč |
TBMx001 | Malý MatyášMalý Matyáš | KOS TJ Tesla Brno | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI7400 | Haltof PetrHaltof Petr | TJ TŽ Třinec | C | 8660 | 40 Kč |
HAV7050 | Vébrová ŠárkaVébrová Šárka | OB Havířov | C | 896971 | 40 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 40 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 40 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 40 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 40 Kč |
SOP7808 | Jurčák DavidJurčák David | OOB TJ Slezan Opava | C | 438642 | 40 Kč |
MOV6750 | Šarmanová JarmilaŠarmanová Jarmila | SKOB Ostrava | C | 303027 | 40 Kč |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 40 Kč |
SKM7350 | Pěčková MonikaPěčková Monika | KOB Směr Kroměříž | C | 2017677 | 40 Kč |
UBM7351 | Humlíčková JanaHumlíčková Jana | MENISKOS Brno | C | 0002049607 | 40 Kč |
UBM7654 | Rajnohová PavlaRajnohová Pavla | MENISKOS Brno | C | 0000515472 | 40 Kč |
ZBM7803 | Kroutil PetrKroutil Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 2067978 | 40 Kč |
SSU7050 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | SK Severka Šumperk | 2027210 | 40 Kč | |
SKM9402 | Kavan JiříKavan Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 416077 | 40 Kč |
4NC8850 | Holá MartinaHolá Martina | O sto šest | zapůjčit | 80 Kč | |
PTI6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | Sportovní klub Ptení | C | 8826 | 40 Kč |
RBK6767 | Pekárková RadkaPekárková Radka | SK Radioklub Blansko | C | 2067938 | 40 Kč |
ABM7452 | Šeďová KláraŠeďová Klára | KOB ALFA Brno | 438044 | 40 Kč | |
ABM7601 | Šeda ViktorŠeda Viktor | KOB ALFA Brno | 207841 | 40 Kč | |
PTI7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | Sportovní klub Ptení | C | 8827 | 40 Kč |
6YC7400 | Račanský MartinRačanský Martin | Neregistrovaní | zapůjčit | 80 Kč | |
KSU7222 | Ondráček MartinOndráček Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443095 | 40 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 40 Kč | |
ODR0000 | Matěja VojtěchMatěja Vojtěch | SKOB Odry | 49399 | 40 Kč | |
SBR7750 | Vlachová DitaVlachová Dita | SKOB Bruntál | 410731 | 40 Kč | |
SBK0101 | Humlíček TomášHumlíček Tomáš | KOB START Blansko | C | 410349 | 40 Kč |
SBK0451 | Humlíčková PavlaHumlíčková Pavla | KOB START Blansko | C | 103 | 40 Kč |
TBM7761 | Doušková KláraDoušková Klára | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067214 | 40 Kč |
LBM7751 | Tomanová VeronikaTomanová Veronika | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 219277 | 40 Kč |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 40 Kč | |
VBM7301 | Lička LukášLička Lukáš | VSK Mendelu Brno | 7204512 | 40 Kč | |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 40 Kč |
MOV0751 | Štětínská TerezaŠtětínská Tereza | SKOB Ostrava | C | 51372 | 40 Kč |
XBM7650 | Králová DanaKrálová Dana | ABND RACING TEAM | 446404 | 40 Kč | |
41C6500 | Beránek JiříBeránek Jiří | Beránci | zapůjčit | 80 Kč | |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 40 Kč |
UOL9453 | Jeřábková ZuzanaJeřábková Zuzana | SOB Olomouc | C | 361903 | 40 Kč |
UOL6900 | Said MahmoudSaid Mahmoud | SOB Olomouc | C | 420402 | 40 Kč |
23C9550 | Doležalová AdélaDoležalová Adéla | TJ Papuchálci Brno | zapůjčit | 80 Kč | |
23C9350 | Doležalová MartinaDoležalová Martina | TJ Papuchálci Brno | zapůjčit | 80 Kč | |
56C0003 | Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela | Neregistrovaní MM2015 | 20672207 | 40 Kč | |
56C0004 | Fuchs JanFuchs Jan | Neregistrovaní MM2015 | 20672208 | 40 Kč | |
56C0005 | Vildomcová AnnaVildomcová Anna | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
56C0006 | Helán LiborHelán Libor | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
56C0007 | Novotný PetrNovotný Petr | Neregistrovaní MM2015 | 2067992 | 40 Kč | |
56C0009 | Krutilová LenkaKrutilová Lenka | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
56C0010 | Urbánková LenkaUrbánková Lenka | Neregistrovaní MM2015 | 2051480 | 40 Kč | |
56C0011 | Urbánek PetrUrbánek Petr | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
56C0012 | Obdržálková RadmilaObdržálková Radmila | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
56C0013 | Obdržálek MilanObdržálek Milan | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
VAM8802 | Klapal MichalKlapal Michal | OB Vamberk | C | 9670 | 40 Kč |
56C0101 | Minaříková DagmarMinaříková Dagmar | Neregistrovaní MM2015 | 428298 | 40 Kč | |
CHT6652 | Reisigová JanaReisigová Jana | OOB SK Chrast | C | 410370 | 40 Kč |
56C0102 | Reisigová AnnaReisigová Anna | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
4HC0104 | Kuchařová AnnaKuchařová Anna | PSÍ TÝM | zapůjčit | 80 Kč | |
13C7654 | Graubnerová MartinaGraubnerová Martina | SKK Tatanka Zlín | 331800 | 40 Kč | |
56C0106 | Jirásková DoraJirásková Dora | Neregistrovaní MM2015 | 330694 | 40 Kč | |
56C0202 | Chmelík PetrChmelík Petr | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
56C0203 | Gregor DavidGregor David | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
56C0206 | Vojnová SofieVojnová Sofie | Neregistrovaní MM2015 | zapůjčit | 80 Kč | |
TBM8012 | Kříž PavelKříž Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067209 | 40 Kč |
TZL9090 | Fialová TerezaFialová Tereza | SKOB Zlín | 40 Kč | ||
TBM0059 | Štefková KláraŠtefková Klára | KOS TJ Tesla Brno | C | 995875 | 40 Kč |