Přihlášky závodu: West cup

Datum:
31.08.2018
Místo konání:
Nejdek
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P3     T5    
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 Ano Ano Ano 210 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano 210 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 210 Kč
64D0850 Schmidt Ella (GER) OLTeamFilder 231997 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov C 2103708 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň 236995 Ano Ano Ano 210 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 Ano Ano Ano 210 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 Ano Ano Ano 210 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 1413720 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 2087719 Ano Ne Ano 180 Kč
7SX0751 Frantová Natálka TJ Radon Vysoká Pec 2118466 Ano Ne Ano 180 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 210 Kč
1BC0699 Křiklavová Magdalena Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 110 Kč
1BC0698 Stiborová Jolana Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 110 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 2127645 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 Ano Ano Ano 210 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301730 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 1428926 Ano Ano Ano 210 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 Ne Ano Ano 180 Kč
7SX0552 Měchurová Zuzana TJ Radon Vysoká Pec 2113398 Ano Ne Ano 180 Kč
1BC7798 Váchová Ilona Ski klub Karlovy Vary 2113446 Ne Ne Ano 90 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 2126299 Ne Ano Ne 90 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 Ano Ano Ano 210 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 Ano Ano Ano 210 Kč
LME0451 Machová Anna SK Los Mělník B 2060268 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 Ano Ano Ano 210 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 Ano Ano Ano 210 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 Ano Ano Ano 290 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 290 Kč
24R0350 Kondrateva Alena (RUS) Russian ski-o-runners 1412550 Ano Ano Ano 290 Kč
24R0250 Chernykh Zoya (RUS) Russian ski-o-runners 8638312 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš B 4455 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347913 Ano Ano Ano 290 Kč
1BC0299 Turčinová Anna Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 Ano Ano Ano 290 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 Ano Ano Ano 290 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
24R0150 Ershova Katya (RUS) Russian ski-o-runners 1408357 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 Ano Ano Ano 290 Kč
31D0051 Vogt Felicitas (GER) SV Lengefeld 428643 Ano Ano Ano 290 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 Ano Ano Ano 290 Kč
4EX9101 Pangrácová Anna SKIVELO Olomouc 2103250 Ne Ano Ano 220 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 Ano Ano Ano 290 Kč
7VX8650 Vávrová Rút StillAliveCZ zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
7VX9050 Vávrová Sára StillAliveCZ zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 Ano Ano Ano 290 Kč
24R9850 Stepanova Katya (RUS) Russian ski-o-runners 8009999 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 Ano Ano Ne 200 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 Ne Ano Ano 220 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice B 2126308 Ano Ano Ano 290 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 Ano Ano Ano 290 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 Ano Ne Ne 100 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 Ano Ne Ne 180 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 Ano Ano Ano 500 Kč
61X9850 Koldinská Veronika koldi 2103717 Ne Ano Ano 360 Kč
SSU9191 Březinová Marie SK Severka Šumperk C 888629 Ano Ano Ano 500 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 290 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 Ano Ano Ano 290 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 Ano Ano Ano 290 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ne 200 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 515411 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 Ano Ano Ano 290 Kč
95D7850 Wendler-Groß Wiebke (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 501925 Ne Ano Ano 220 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 Ano Ano Ne 200 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 Ano Ano Ano 290 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 290 Kč
1BC7699 Turčinová Kamila Ski klub Karlovy Vary 7201766 Ne Ano Ne 100 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 Ne Ano Ne 100 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 Ne Ano Ne 100 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 Ano Ano Ne 200 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 1421925 Ano Ano Ano 500 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 Ne Ano Ano 220 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 290 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 290 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 Ano Ano Ano 290 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ne Ano Ano 220 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 Ano Ano Ano 290 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano 290 Kč
64D7150 Günther Astrid (GER) OLTeamFilder 302929 Ano Ano Ano 290 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 290 Kč
24R6450 Martianova Oksana (RUS) Russian ski-o-runners 1412506 Ano Ano Ano 290 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ne Ano Ano 220 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ne Ne Ano 120 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ano Ano Ne 200 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 Ano Ano Ano 290 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 2127636 Ne Ano Ano 220 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 290 Kč
LME6952 Machová Petra SK Los Mělník C 2115068 Ano Ano Ano 290 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 290 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ne 200 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 290 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 Ano Ano Ano 290 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 290 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 2104601 Ne Ano Ano 220 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 290 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 Ano Ano Ano 210 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM1000 Parula Egon OK Lokomotiva Plzeň C 2113095 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 Ano Ano Ano 210 Kč
95D0900 Groß Matti (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 6518 Ne Ano Ano 180 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ne Ne Ano 90 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 Ano Ano Ne 180 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 Ano Ano Ne 180 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 Ano Ano Ano 210 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 Ne Ano Ano 180 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 301494 Ano Ano Ano 210 Kč
7SX0601 Andrš Matěj TJ Radon Vysoká Pec 2118481 Ano Ne Ano 180 Kč
7SX0701 Kříž Matěj TJ Radon Vysoká Pec 2117425 Ano Ne Ano 180 Kč
7SX0602 Bršťák Tomáš TJ Radon Vysoká Pec 2118473 Ano Ne Ano 180 Kč
7SX0702 Soukup Pavel TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 220 Kč
7SX0703 Cimbálník Míra TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 220 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 Ano Ano Ano 210 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 Ne Ano Ano 180 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 232235 Ano Ano Ne 180 Kč
1BC0749 Rüster Maximilian Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 110 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 207825 Ne Ano Ano 180 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov C 301430 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 Ano Ano Ano 210 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering C 2096262 Ano Ano Ano 210 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 Ano Ano Ano 210 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 Ano Ano Ano 210 Kč
64D0400 Schmidt Noah (GER) OLTeamFilder 8647300 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 Ano Ano Ano 210 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 Ano Ano Ano 210 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 9201380 Ano Ano Ano 380 Kč
NEK0401 Čáslavský David Nejdek Orienteering C 2115080 Ano Ano Ano 210 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM0302 Břečka Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 7201820 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 Ano Ano Ano 290 Kč
24R0300 Belozerov Jiri (RUS) Russian ski-o-runners 9200425 Ano Ano Ano 290 Kč
24R0200 Chernykh Misha (RUS) Russian ski-o-runners 8643721 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš B 2026165 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš B 2026164 Ne Ano Ano 220 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 301465 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň B 682694 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 Ano Ano Ne 200 Kč
1BC0348 Dlabač Marek Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 140 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov C 301433 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 Ano Ano Ano 290 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 Ano Ano Ano 290 Kč
1BC0149 Křiklava Jakub Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano 350 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano 290 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 Ne Ano Ano 220 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 Ano Ano Ano 290 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ano Ano Ano 290 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 Ano Ano Ano 290 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 Ano Ne Ne 100 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 Ano Ano Ano 290 Kč
45Z8500 Štembera Petr Trosečníci 1420730 Ano Ano Ano 290 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš C 301505 Ano Ano Ano 290 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ano 290 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 Ano Ano Ne 200 Kč
KAM9501 Čermák Matyáš OK Kamenice C 232426 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 Ano Ano Ano 290 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 1421922 Ne Ne Ano 120 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7204979 Ne Ano Ne 100 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 Ano Ano Ano 290 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 9150799 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 Ano Ano Ano 290 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 Ano Ano Ano 500 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7603 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 Ano Ano Ano 290 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano 290 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 290 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 290 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ano Ano Ano 290 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2069047 Ano Ano Ano 290 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 Ne Ano Ano 220 Kč
95D7400 Groß Sebastian (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 8140214 Ne Ano Ano 220 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 8660453 Ne Ano Ano 220 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS7501 Pjenčák Roman KČT Aš C 2087640 Ano Ano Ne 200 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 Ano Ano Ne 200 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano 290 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 Ano Ano Ano 290 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 Ano Ano Ano 290 Kč
JES7500 Vaníček Petr OK Rakovník 8808 Ne Ano Ano 220 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 1421916 Ano Ano Ne 200 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 290 Kč
1BC7349 Černý Jan Ski klub Karlovy Vary 20611825 Ne Ano Ne 100 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 Ano Ano Ano 290 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 290 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 Ne Ano Ne 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 Ano Ano Ano 290 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano 290 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 887624 Ano Ne Ano 220 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 Ne Ano Ano 220 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ano Ano Ano 290 Kč
5RZ7200 Fišer Pavel Noční můry 7654444 Ano Ano Ne 200 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 Ano Ano Ano 500 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 Ano Ano Ano 290 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 290 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 290 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 290 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ne Ano Ano 220 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 290 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 Ano Ano Ano 290 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 290 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 Ano Ano Ano 290 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 290 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ne Ano Ne 100 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 Ano Ano Ano 290 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 290 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 Ano Ano Ano 290 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 Ne Ano Ne 100 Kč
KRL7301 Bodurka Jaroslav Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 290 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 Ano Ano Ano 290 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7894 Ne Ano Ano 220 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 Ano Ano Ne 200 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS7201 Černý Marcel KČT Aš C 2026167 Ne Ano Ano 360 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 331490 Ano Ano Ano 500 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 Ano Ano Ano 290 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 290 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 Ano Ano Ano 290 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 290 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 290 Kč
64D6100 Schmidt Jürgen (GER) OLTeamFilder 2023909 Ano Ano Ano 290 Kč
7VX5400 Vávra Petr StillAliveCZ 7210810 Ne Ano Ano 220 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 290 Kč
24R6200 Chernykh Sergey (RUS) Russian ski-o-runners 8638340 Ano Ano Ano 290 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 Ano Ano Ano 290 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 290 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 Ano Ano Ano 290 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano 290 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 290 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 Ne Ne Ano 120 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano 210 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 210 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ano Ano Ano 210 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 210 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 Ne Ano Ano 180 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 210 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ne Ano Ano 180 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ano Ne 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 Ano Ano Ano 210 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano 210 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 210 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 210 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 8101111 Ano Ano Ano 380 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 Ano Ano Ano 110 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 Ano Ano Ano 110 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 Ano Ano Ano 110 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 Ano Ano Ano 110 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 Ano Ano Ano 110 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk KČT Aš C 2087666 Ne Ano Ano 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ano Ano Ano 110 Kč
7SX0959 Měchurová Karin TJ Radon Vysoká Pec 2118502 Ano Ne Ano 80 Kč
7SX0802 Kraus Kristian TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX0801 Vaněček Aleš TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX0851 Dáňová Klára TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX0951 Šebestová Bára TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1001 Andresík Matyáš TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov C 2117426 Ano Ano Ano 110 Kč
1BC0898 Stiborová Apolena Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 60 Kč
1BC1049 Černý Antonín Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 60 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 Ano Ano Ano 110 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C Ne Ano Ano 80 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 Ne Ano Ano 80 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 Ano Ano Ano 110 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 Ano Ano Ano 110 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano 110 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C Ano Ano Ano 110 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 110 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 Ano Ano Ano 110 Kč
KPY1550 Procházková Anička SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 Ano Ano Ano 110 Kč
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 Ne Ne Ano 40 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ne Ano Ano 80 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 Ano Ano Ano 110 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 Ano Ano Ano 110 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 416174 Ano Ano Ano 110 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 Ano Ano Ano 110 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 110 Kč
7SX1201 Malý Vojta TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1202 Špička David TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1203 Rutrle Michal TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1251 Rudincová Ellen TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1252 Sazymová Elvíra TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1253 Šlapáková Sára TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1299 Žofie Kačka Helena TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1204 Pilát Lukáš TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
7SX1205 Melichar Tomáš TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 120 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 Ne Ne Ano 40 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 Ano Ano Ne 80 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 Ano Ano Ano 110 Kč
KAM1100 Zámečník Lukáš OK Kamenice C zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 Ne Ano Ano 80 Kč
24C1400 Dneboský Erik OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano 110 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 Ano Ano Ano 110 Kč
BSO1400 Rambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 Ne Ano Ne 40 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 160 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 160 Kč
21G8450 Hill Radka (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 220 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ano Ano Ano 160 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 Ano Ano Ano 160 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ne Ano Ano 120 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ne Ano Ano 120 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C zapůjčit Ano Ano Ano 220 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ano Ano Ano 160 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1420853 Ano Ano Ano 160 Kč
MAS7351 Millionová Hedvika KČT Aš C 2087633 Ne Ano Ano 120 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ne 120 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 160 Kč
7SX7601 Měchura Václav TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ano Ano 220 Kč
7SX7851 Měchurová Marie TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ano Ano 220 Kč
1BC7799 Váchová Ilona Ski klub Karlovy Vary 2113446 Ano Ano Ne 120 Kč
1BC7999 Křiklavová Petra Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
1BC0448 Křiklava Adam Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
1BC0449 Turčin Jan Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
1BC0349 Dlabač Marek Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano 160 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 Ne Ano Ne 60 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ne Ano Ne 60 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano 160 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ano 160 Kč
6KC8200 Klíma Kamil Neregistrovaný zapůjčit Ne Ano Ano 160 Kč
8RC9051 Pangrácová Marie BZP 2104589 Ne Ano Ano 120 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano 160 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ano Ano 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ano Ano 120 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 160 Kč
SKV0041 Štros Jan TJ Slovan Karlovy Vary 2045233 Ne Ne Ano 60 Kč
7SX9101 Šperl Milan TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 160 Kč
ROZ9100 Daněk Vojtěch OK Roztoky C 7946 Ano Ano Ano 160 Kč
1BC7899 Davidová Jana Ski klub Karlovy Vary 2061777 Ne Ano Ne 60 Kč
KAM0049 Kapal Jiří OK Kamenice zapůjčit Ano Ano Ano 220 Kč
VPM8799 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň 995858 Ne Ne Ano 60 Kč
celkem přihlášených: 456, vklad: 102740 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.