Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ

Klubová startovka

Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Nové Město v Krušných horách, lyžařský stadion
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Černé vody - jih
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R2
Stavitel tratí:
Eiselt Jan - R2
JURY:
Pachnerová Dominika, Milota Josef, Posselt Martin
Kluby:
ABM     BOR     BSO     BZP     CTB     DCE     DKL     DKP     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     CHA     JJN     KAM     KAS     KBP     KNC     KPY     KRL     KSH     LBM     LCV     LDC     LIT     LLI     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MFP     MLA     NEK     ONO     OSN     PBM     PDY     PGP     PUL     RIC     ROU     ROZ     SCP     SHK     SJC     SKV     SLA     SLP     SOB     SRK     STB     SUL     TAP     TEH     TJN     TRI     TUR     TUV     VCB     VLI     VPM     VSP     ZBP     ZVO     VBA     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C TB
10:00:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B TB
10:00:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C TB
10:00:00 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C TC
10:00:00 Karafiát Dominik BOR1306 4287 C TA
10:12:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D14B
10:16:00 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C H21A
10:26:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45B
10:27:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C D55B
10:27:00 Pavlovec Petr BOR6303 9200728 C H55B
10:29:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50B
10:30:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D14B
10:36:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A D14B
10:37:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H40B
10:38:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C H16B
10:38:00 Mareš Vít BOR0000 8662363 C H21A
10:39:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D55B
10:40:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45B
10:40:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D16B
10:41:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H55B
10:44:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A D14B
10:45:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H50B
10:46:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D45B
10:48:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40B
10:49:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C H45B
10:50:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C D45B
10:50:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50B
10:51:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H40B
10:52:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C H21A
10:53:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35B
10:53:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H45B
10:53:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14B
10:56:00 Koudelková Eliška BOR0652 8224455 B D16B
10:57:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50B
11:04:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C D21A
11:05:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B H14B
11:07:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45B
11:11:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C H60B
11:19:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C H60B
11:23:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H60B
11:25:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C H45B
11:25:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B H18B
11:28:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R H21A
11:33:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80B
11:43:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B H14B
11:56:00 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C D21A
11:10:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C D45B
10:54:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C D40B
11:24:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
11:34:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65B
11:43:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C H60B
11:48:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H65B
11:52:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Rousová Jana DKL6950 2148125 C TB
10:11:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B H14B
10:19:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B D20B
10:23:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C H55B
10:45:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B H14B
10:47:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C H40B
10:52:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C D40B
10:56:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B D14B
10:59:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C H50B
11:03:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C H40B
11:14:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B H16B
11:26:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D60B
11:30:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C D65B
11:34:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C D50B
11:44:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C H65B
11:56:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C TB
10:00:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B TB
10:00:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C TB
10:00:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B TC
10:00:00 Brandejs Jan DKP7503 2095973 C TD
10:00:00 Špičák Jan DKP8300 8004052 C TD
10:00:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C TA
10:00:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C TA
10:00:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C TA
10:07:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B D20B
10:11:00 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B D20B
10:13:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B H14B
10:16:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C D40B
10:18:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 B D14B
10:20:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C D40B
10:22:00 Lampová Amálie DKP0752 8080827 B D14B
10:27:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B H14B
10:28:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C D40B
10:30:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21A
10:36:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B H20B
10:37:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B H14B
10:38:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21A
10:39:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H55B
10:40:00 Klement David DKP0110 8080816 B H20B
10:42:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B D14B
10:42:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C D40B
10:43:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C H45B
10:49:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H35B
10:53:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H50B
10:54:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D50B
10:55:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C H40B
10:55:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H45B
10:57:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C H35B
10:59:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C H40B
10:59:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H45B
10:59:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H14B
11:00:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16B
11:02:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B D14B
11:02:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21A
11:03:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B H14B
11:07:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B H14B
11:07:00 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C H50B
11:10:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B H16B
11:11:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14B
11:12:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21C
11:12:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C D35B
11:14:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C D65B
11:14:00 Řehořková Ema DKP0956 2146031 C D14B
11:14:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C D21A
11:17:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C H45B
11:17:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H70B
11:18:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B D14B
11:19:00 Melichar Šimon DKP0708 1000461 C H14B
11:22:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 B D14B
11:26:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21A
11:28:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D60B
11:28:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D65B
11:33:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C H45B
11:40:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21A
11:45:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B H14B
11:52:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C H75B
11:55:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B H14B
12:01:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B H14B
12:05:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H14B
12:08:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H55B
11:32:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C TB
10:00:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C TC
10:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C TC
10:00:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C TA
10:00:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C TA
10:30:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D16B
10:31:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H50B
10:36:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D40B
10:37:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H55B
10:44:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B H16B
10:55:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A H14B
11:00:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D50B
11:10:00 Petriláková Amálie Rebek DOR0953 8028871 B D14B
11:11:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C H45B
11:19:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B H18B
11:21:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B H14B
11:25:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H14B
11:30:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B D14B
11:53:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C TB
10:10:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C D14B
10:10:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C D45B
10:12:00 Kalous Vladislav EKP7702 8655417 C H21A
10:13:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H21B
10:22:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C D40B
10:26:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C D40B
10:32:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C H16B
10:36:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C H21A
10:53:00 Trčková Helena EKP8756 2087687 C D21B
10:57:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C D21B
11:04:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C D50B
11:26:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D18B
11:27:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H60B
11:48:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C TB
10:00:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C TA
10:00:00 Čech Jan FSP1401 416195 C TA
10:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C TA
10:21:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B H14B
10:32:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C D40B
10:39:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C H50B
10:49:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C H40B
10:56:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C D40B
10:57:00 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C H45B
10:58:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B D14B
11:18:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C D35B
11:20:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21C
11:37:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C H60B
11:42:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C H21A
11:44:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B D14B
11:54:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75B
12:00:00 Wald František FSP5300 8033205 C H65B
12:03:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pachner Ota CHA1400 5177 C TA
10:10:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C D40B
10:26:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 C D14B
10:40:00 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B D14B
10:41:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C H40B
10:43:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D55B
10:52:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C D70B
11:04:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C D75B
11:08:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21A
11:09:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C H70B
11:16:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B H16B
11:18:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C D65B
11:35:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C H45B
11:36:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C H65B
11:46:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B H14B
10:17:00 Linková Lucie JJN0254 8659384 B D20B
10:28:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B D14B
11:10:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C D50B
11:16:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D14B
11:17:00 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C H14B
11:34:00 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 C TB
10:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C TB
10:00:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C TA
10:14:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C H21A
10:42:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R H21A
10:48:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A D21A
10:48:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21A
10:51:00 Landovská Petra KAM9354 232415 E D21B
11:06:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H16B
11:06:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21A
11:32:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A D14B
11:38:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B D14B
11:42:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D14B
11:52:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C D55B
11:37:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:40:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Havlová Eva KNC7851 8003637 C D40B
10:14:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A D14B
11:06:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C D50B
11:18:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C D60B
11:22:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H55B
10:29:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H55B
10:31:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D55B
10:33:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C H40B
10:40:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21A
10:55:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C D21B
11:16:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C D60B
11:38:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Romová Kateřina KRL8051 8003638 C TB
10:00:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B TB
10:00:00 Haller Maxmilián KRL1102 8113532 C TB
10:00:00 Hanáková Marta KRL7151 8013942 C TC
10:00:00 Hanák Martin KRL6701 8075695 C TC
10:26:00 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A D16B
10:34:00 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B D14B
10:58:00 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C H50B
10:52:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45B
11:21:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C H70B
11:24:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65B
11:25:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B D16B
10:49:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50B
10:55:00 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C H50B
10:58:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C D50B
11:26:00 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C D35B
11:30:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C D50B
11:31:00 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H21B
10:39:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C H35B
10:48:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C D70B
10:53:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H40B
11:18:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C D75B
11:09:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50B
11:18:00 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C D50B
11:46:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C H75B
12:02:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C H21A
10:26:00 Suchý Petr LPM7820 8656565 C H21A
10:47:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H50B
10:51:00 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A H14B
11:14:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C D50B
11:25:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H60B
11:38:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D50B
11:46:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R D21A
11:22:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E H21A
11:34:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Klein David LTP1200 8662293 C TA
11:06:00 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C D14B
11:15:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H14B
11:18:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C TC
10:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C TC
10:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 TA
11:12:00 Panchártková Tereza LTU8950 8662723 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C TB
10:00:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B TB
10:21:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C H55B
10:36:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C D45B
11:42:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H65B
11:50:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C H65B
11:51:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:57:00 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C H40B
11:16:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D35B
11:35:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H50B
10:36:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B H16B
10:38:00 Kováč František MLA0201 8656612 B H20B
10:42:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D45B
10:48:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B H16B
10:56:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D50B
11:01:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C H50B
11:04:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B D18B
11:31:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H60B
11:31:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H18B
11:48:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75B
11:56:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B D20B
10:43:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B H14B
11:10:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B D18B
11:18:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B H14B
10:31:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 C H14B
10:42:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16B
10:50:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B H16B
11:01:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C H40B
11:02:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B H16B
11:13:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A H14B
11:16:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D18B
11:21:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45B
10:15:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D20B
11:16:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Svítil Petr PGP7810 1450170 C TB
10:00:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C TB
10:00:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C TB
10:08:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D40B
10:08:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45B
10:10:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21A
10:19:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H14B
10:22:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C D45B
10:24:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B D16B
10:24:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R H21A
10:30:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H16B
10:30:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C D40B
10:31:00 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C H40B
10:31:00 Komín David PGP7405 8116739 C H45B
10:32:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45B
10:34:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21A
10:35:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45B
10:35:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H14B
10:39:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H40B
10:40:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C D40B
10:41:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C D55B
10:41:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C H14B
10:42:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C D21A
10:43:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C H50B
10:44:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C D45B
10:45:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C D55B
10:45:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C H55B
10:46:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D40B
10:48:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D45B
10:50:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D40B
10:50:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R H21A
10:54:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C D45B
10:54:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B D14B
10:58:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H16B
10:58:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C D40B
11:02:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C H21A
11:03:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45B
11:05:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C H50B
11:05:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C H70B
11:10:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21A
11:10:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R D21A
11:14:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21A
11:15:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C H45B
11:15:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C H60B
11:20:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21A
11:20:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65B
11:22:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C D21C
11:23:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C H45B
11:23:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H18B
11:24:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C D50B
11:26:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B H16B
11:29:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B H14B
11:29:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B H18B
11:33:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H60B
11:33:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H18B
11:40:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A D14B
11:45:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C H60B
11:46:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E H21A
11:59:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C H14B
12:06:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:50:00 Novotný František PUL4200 7210063 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C TB
10:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C TC
10:16:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D45B
10:47:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C H45B
10:52:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B D16B
10:54:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B H16B
10:59:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H35B
11:01:00 Kubát Tomáš RIC7503 8226407 C H45B
11:06:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B D18B
11:20:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B D18B
11:28:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C TB
10:00:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C TC
10:00:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C TC
10:00:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C TD
10:00:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C TD
10:00:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C TD
10:36:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16B
10:45:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35B
10:46:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14B
10:46:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C H21A
11:22:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35B
12:04:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C TD
10:33:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H50B
10:40:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D21A
10:44:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C H21A
10:58:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21A
10:59:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C D21B
11:20:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C TA
10:00:00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C TA
10:29:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D55B
10:33:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C H45B
10:35:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C D55B
10:51:00 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C H35B
10:52:00 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C D21A
10:54:00 Bašus Petr SCP7400 8226400 C H21A
10:55:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H35B
11:10:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C D35B
11:11:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H70B
11:17:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60B
11:26:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C D65B
11:29:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60B
11:32:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65B
11:54:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Komanec Václav SHK8406 8076028 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kazda František SJC1201 4298 C TA
10:00:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C TA
10:00:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C TA
10:00:00 Tomešová Evelína SJC1150 8112161 C TA
10:39:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H45B
10:41:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C H35B
11:14:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C D21C
11:20:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C D35B
11:24:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D35B
11:32:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E H21A
11:44:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TB
10:25:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C D55B
10:34:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C D40B
10:48:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C D50B
11:22:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 Zápotocký Jiří SLA0800 8648622 B H14B
10:52:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B H16B
11:01:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35B
11:22:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D50B
11:27:00 Beran František SLA0700 2129245 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Bláha David SRK9510 9491 C H21B
10:17:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TA
10:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TA
10:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TA
10:00:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TA
10:43:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C H55B
10:44:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C D40B
11:28:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C TD
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C TB
10:00:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C TC
10:15:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C H21B
10:20:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 B D14B
10:28:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C H21A
10:32:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C H21A
10:35:00 Šubrt Evžen TAP8000 0 C H40B
10:38:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C D40B
10:48:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B D16B
11:02:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C D50B
11:04:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B H16B
11:08:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D50B
11:12:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C H21A
11:12:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D50B
11:12:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B D14B
11:12:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B H16B
11:16:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D50B
11:20:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C H16B
11:21:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B H18B
11:22:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B D18B
11:28:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B H16B
11:38:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65B
11:39:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60B
11:45:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B H18B
11:49:00 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B H18B
11:54:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C H50B
10:44:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D16B
10:45:00 Pražák Michal TJN7900 8670764 C H40B
10:52:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C D50B
10:54:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B D16B
10:56:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C D21A
11:00:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21A
11:04:00 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C H21A
11:07:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C H40B
11:08:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B H16B
11:13:00 Böhm Karel TJN5101 8680370 C H70B
11:16:00 Šklíba David TJN9902 2053560 C H21A
11:16:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C D65B
11:23:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B H14B
11:24:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B H16B
11:27:00 Marek Matěj TJN0409 2103701 B H18B
11:28:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D50B
11:41:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B H14B
11:47:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B TB
10:13:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B D20B
10:17:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A H14B
10:24:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B D14B
10:28:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B D16B
10:32:00 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B D16B
10:32:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E D21A
10:33:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B H14B
10:34:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B H16B
10:36:00 Linková Alena TUR9751 1403419 C D21A
10:40:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C H16B
10:44:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C D21A
10:46:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B H16B
10:48:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B D14B
10:49:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B H14B
10:51:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C H45B
10:52:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C D45B
11:05:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C H45B
11:06:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C D35B
11:12:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B D18B
11:19:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C H70B
11:21:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60B
11:29:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C H45B
11:30:00 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R H21A
11:31:00 Lamač František TUR0901 1403060 B H14B
11:41:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H18B
11:58:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C H21A
12:10:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50B
11:08:00 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B D14B
11:36:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Kovářová Julie VCB8854 7210125 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C TB
10:00:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 B TB
10:00:00 Kunášek Martin VLI7405 4411231 C TB
10:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C TB
10:00:00 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C TB
10:00:00 Beneš Max VLI1100 1424649 C TB
10:00:00 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C TC
10:00:00 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C TA
10:14:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45B
10:18:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45B
10:23:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H14B
10:28:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C D45B
10:34:00 Horáček Michal VLI7700 8003620 C H21A
10:43:00 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C H40B
10:46:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D70B
10:46:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B D16B
10:50:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D70B
10:54:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D70B
10:58:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21A
11:00:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B D14B
11:01:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B H14B
11:04:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B D14B
11:06:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21A
11:07:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H70B
11:08:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B D18B
11:14:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C D35B
11:15:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70B
11:20:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B D14B
11:27:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H70B
11:35:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A H14B
11:36:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21A
11:39:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A H14B
11:47:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A H14B
12:00:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C H21A
12:07:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C TC
10:00:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C TA
11:05:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C H40B
11:14:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D18B
11:27:00 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C H45B
11:37:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B H14B
11:43:00 Grohmann Jan VPM0403 443084 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Arnošt Kamil VSP7301 434596 C TC
10:00:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C TD
10:00:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C TA
10:00:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C TA
10:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C TA
10:00:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C TA
10:07:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21B
10:08:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D14B
10:14:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D40B
10:16:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A D14B
10:18:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C D40B
10:20:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45B
10:24:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D45B
10:24:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C D40B
10:28:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21A
10:29:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B H14B
10:30:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C D45B
10:30:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A H21A
10:31:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C H55B
10:32:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D14B
10:35:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C H55B
10:37:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D55B
10:38:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45B
10:38:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14B
10:38:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B D16B
10:42:00 Meier David VSP0606 8004347 B H16B
10:43:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C H35B
10:45:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C H45B
10:47:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35B
10:51:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C H50B
10:57:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 B H14B
11:08:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C D35B
11:09:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C H45B
11:09:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C H14B
11:18:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C H21A
11:19:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H45B
11:22:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B H16B
11:23:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C H70B
11:24:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 R H21A
11:24:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B D14B
11:24:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B D18B
11:29:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H70B
11:33:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A H14B
11:35:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B H18B
11:36:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B D14B
11:39:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B H18B
11:41:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60B
11:49:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14B
11:57:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B H14B
11:58:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45B
11:50:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C TC
10:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C TD
10:39:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B H14B
10:41:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H45B
10:50:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D14B
10:50:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B D16B
11:26:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Opršal Juraj VBA8301 8301007 H35B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Vakant 0 Vakant TB
10:00 Vakant 0 Vakant TB
10:00 Vakant 0 Vakant TB
10:00 Vakant 0 Vakant TB
10:00 Vakant 0 Vakant TC
10:00 Vakant 0 Vakant TC
10:00 Vakant 0 Vakant TC
10:00 Vakant 0 Vakant TC
10:00 Vakant 0 Vakant D14B
10:00 Vakant 0 Vakant TD
10:00 Vakant 0 Vakant TD
10:00 Vakant 0 Vakant TD
10:00 Vakant 0 Vakant TD
10:00 Vakant 0 Vakant D40B
10:00 Vakant 0 Vakant H21A
10:00 Vakant 0 Vakant TA
10:00 Vakant 0 Vakant TA
10:00 Vakant 0 Vakant TA
10:00 Vakant 0 Vakant TA
10:00 Vakant 0 Vakant TA
10:00 Vakant 0 Vakant D45B
10:01 Vakant 0 Vakant H21B
10:01 Vakant 0 Vakant H14B
10:01 Vakant 0 Vakant D20B
10:02 Vakant 0 Vakant D14B
10:02 Vakant 0 Vakant D40B
10:02 Vakant 0 Vakant H21A
10:02 Vakant 0 Vakant D45B
10:03 Vakant 0 Vakant H21B
10:03 Vakant 0 Vakant H14B
10:03 Vakant 0 Vakant D20B
10:04 Vakant 0 Vakant D14B
10:04 Vakant 0 Vakant D40B
10:04 Vakant 0 Vakant H21A
10:04 Vakant 0 Vakant D45B
10:05 Vakant 0 Vakant H21B
10:05 Vakant 0 Vakant H14B
10:05 Vakant 0 Vakant D20B
10:06 Vakant 0 Vakant D14B
10:06 Vakant 0 Vakant D40B
10:06 Vakant 0 Vakant H21A
10:07 Vakant 0 Vakant H14B
10:09 Vakant 0 Vakant H14B
10:15 Vakant 0 Vakant H55B
10:17 Vakant 0 Vakant H55B
10:19 Vakant 0 Vakant H55B
10:20 Vakant 0 Vakant D16B
10:20 Vakant 0 Vakant D21A
10:21 Vakant 0 Vakant D55B
10:21 Vakant 0 Vakant H50B
10:22 Vakant 0 Vakant D16B
10:22 Vakant 0 Vakant D21A
10:22 Vakant 0 Vakant H16B
10:23 Vakant 0 Vakant D55B
10:23 Vakant 0 Vakant H45B
10:23 Vakant 0 Vakant H50B
10:24 Vakant 0 Vakant D21A
10:24 Vakant 0 Vakant H16B
10:25 Vakant 0 Vakant H40B
10:25 Vakant 0 Vakant H45B
10:25 Vakant 0 Vakant H50B
10:26 Vakant 0 Vakant D21A
10:26 Vakant 0 Vakant H16B
10:27 Vakant 0 Vakant H40B
10:27 Vakant 0 Vakant H45B
10:27 Vakant 0 Vakant H50B
10:28 Vakant 0 Vakant H16B
10:29 Vakant 0 Vakant H40B
10:29 Vakant 0 Vakant H45B
10:32 Vakant 0 Vakant H20B
10:33 Vakant 0 Vakant H35B
10:34 Vakant 0 Vakant H20B
10:35 Vakant 0 Vakant H35B
10:37 Vakant 0 Vakant H35B
10:40 Vakant 0 Vakant D70B
10:42 Vakant 0 Vakant D50B
10:42 Vakant 0 Vakant D70B
10:44 Vakant 0 Vakant D50B
10:44 Vakant 0 Vakant D70B
10:45 Vakant 0 Vakant D21B
10:46 Vakant 0 Vakant D50B
10:47 Vakant 0 Vakant D21B
10:49 Vakant 0 Vakant D21B
10:56 Vakant 0 Vakant D45B
10:58 Vakant 0 Vakant D18B
11:00 Vakant 0 Vakant D75B
11:00 Vakant 0 Vakant D18B
11:00 Vakant 0 Vakant D35B
11:01 Vakant 0 Vakant H70B
11:02 Vakant 0 Vakant D75B
11:02 Vakant 0 Vakant D18B
11:02 Vakant 0 Vakant D35B
11:03 Vakant 0 Vakant H70B
11:04 Vakant 0 Vakant D21C
11:04 Vakant 0 Vakant D35B
11:05 Vakant 0 Vakant H60B
11:06 Vakant 0 Vakant D21C
11:07 Vakant 0 Vakant H60B
11:08 Vakant 0 Vakant D21C
11:09 Vakant 0 Vakant H60B
11:10 Vakant 0 Vakant D60B
11:10 Vakant 0 Vakant D65B
11:12 Vakant 0 Vakant D60B
11:12 Vakant 0 Vakant D65B
11:13 Vakant 0 Vakant H18B
11:14 Vakant 0 Vakant D60B
11:15 Vakant 0 Vakant H18B
11:17 Vakant 0 Vakant H18B
11:30 Vakant 0 Vakant H65B
11:31 Vakant 0 Vakant H80B
11:32 Vakant 0 Vakant H65B
11:34 Vakant 0 Vakant H65B
11:40 Vakant 0 Vakant H75B
11:42 Vakant 0 Vakant H75B
11:44 Vakant 0 Vakant H75B
10:00 Klára Hamanová 40002 2067652 4 CZ - Král TD
10:00 Král Jakub 40001 2067651 4 CZ - Král TD
10:00 Janečková Eliška 70003 8012873 7 CZ - PBK TA
10:00 Janeček Tomáš 70002 8648577 7 CZ - PBK TA
11:30 Janečková Markéta 70001 8033270 7 CZ - PBK D35B
10:00 Špičáková Karolina 80001 2067653 8 CZ - 0 TD
11:24 Kuleva Angelina 90001 8101105 9 DE - AngyOL D60B
11:26 Hrubá Veronika 120001 2080907 12 CZ - 012 D50B
10:00 Kosák Damián 160001 2103760 16 CZ - Všenory TA
10:00 Beranová Kristína 180001 2083393 18 CZ - B TC
10:00 Beran Pavel 180002 52220 18 CZ - B TD
10:00 Beran Matouš 180003 2099525 18 CZ - B TA
10:08 Zýka Jan 8013906 PAC PAC - TJ Packa Praha H21A