Logo

Startovka závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1

Datum:
20.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Sokolářová Šárka - R2
Stavitel tratí:
Wolf Filip - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    

D10L 3.23 km, 85 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 21 Havlová Tereza TUR1252 4406055 C OOB TJ Turnov
15:03:00 22 Hudečková Stella OOP1150 49301 C TJ Opava
15:06:00 23 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C OK Slavia Hradec Králové
15:09:00 24 Kalousková Aneta JEN1350 2134344 C OB Jenišovice
15:12:00 25 Dosbabová Magdaléna TTR1151 52247 C OOB Třebíč
15:15:00 26 Štemberová Elen VRL1252 2124762 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:18:00 27 Bader Tyra 18D1350 1984 Post SV Dresden
15:21:00 28 Oravcová Amálie JJN1153 0 C Team Jizerky
15:24:00 29 Šímová Klaudie TBM1452 553446 C KOS TJ Tesla Brno
15:27:00 30 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
15:30:00 31 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
15:33:00 32 Vakant 0 Vakant
15:36:00 33 Vakant 0 Vakant

D10 2.37 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 1 Kitto Klára TUR1156 1429020 C OOB TJ Turnov
15:05:00 2 Urválková Anna TBM1177 2127877 C KOS TJ Tesla Brno
15:08:00 3 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
15:11:00 4 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
15:14:00 5 Hepnerová Tereza PHK1155 1398689 C OK 99 Hradec Králové
15:17:00 6 Schwarzová Katarína 17S1150 7080080 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica
15:20:00 7 Šolcová Elsa SJC1152 4300 C Sportcentrum Jičín
15:23:00 8 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C KOS TJ Tesla Brno
15:26:00 9 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
15:29:00 10 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:32:00 11 Doušková Daniela TBM1358 2087676 C KOS TJ Tesla Brno
15:35:00 12 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
15:38:00 13 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
15:41:00 14 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
15:44:00 15 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
15:47:00 16 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
15:50:00 17 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:53:00 18 Vakant 0 Vakant
15:56:00 19 Vakant 0 Vakant
15:59:00 20 Vakant 0 Vakant

D12 2.60 km, 125 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 34 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B SOK TJ Turnov
15:04:00 35 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 B KOS TJ Tesla Brno
15:07:00 36 Schwarzová Martina 17S0950 2112736 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica
15:10:00 37 Havlová Veronika KNC0950 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:13:00 38 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
15:16:00 40 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2181940 C MLOK Mariánské Lázně
15:19:00 41 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
15:22:00 42 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:25:00 43 Kotecká Marie Anna TBM0989 440698 B KOS TJ Tesla Brno
15:28:00 44 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
15:31:00 45 Hančová Karolína VRL0952 7201198 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:34:00 46 Jirásková Laura VSP0952 8253 C USK Praha
15:37:00 47 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
15:40:00 48 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:43:00 49 Jakubcová Karolína SJC1050 2112770 B Sportcentrum Jičín
15:46:00 50 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
15:49:00 51 Šímová Julie TBM1055 446329 C KOS TJ Tesla Brno
15:52:00 52 Jiráková Adéla JJN1052 0 C Team Jizerky
15:55:00 53 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B OK Slavia Hradec Králové
15:58:00 54 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
16:01:00 56 Jodasová Eliška VRL1055 2126310 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:04:00 57 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C KOS TJ Tesla Brno
16:07:00 58 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:10:00 59 Soldánová Pavlína JPV0999 49873 C Oddíl OS SK Prostějov
16:13:00 60 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
16:16:00 61 Vakant 0 Vakant
16:19:00 62 Vakant 0 Vakant
16:22:00 63 Vakant 0 Vakant
16:25:00 64 Vakant 0 Vakant
17:00:00 55 Pavlů Marie TJP1051 246874 C TJ Sokol Troja
17:42:00 39 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk

D14 2.78 km, 140 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:09:00 65 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
15:12:00 66 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C SK Žabovřesky Brno
15:15:00 67 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
15:18:00 68 Drašarová Magdaléna DKL0752 2000567 C KOB Kladno
15:21:00 69 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
15:24:00 70 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B KOS TJ Tesla Brno
15:27:00 71 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
15:30:00 72 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
15:33:00 73 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
15:36:00 74 Šilerová Petra DKP0760 8113509 C Oddíl OB Kotlářka
15:39:00 75 Zapletalová Adéla Agnes MLA0753 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
15:42:00 76 Čechová Johana TBM0888 8180908 B KOS TJ Tesla Brno
15:45:00 77 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 B Sportcentrum Jičín
15:48:00 78 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
15:51:00 79 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 B KOB Kladno
15:54:00 80 Zabořilová Anna TUR0951 2060292 B OOB TJ Turnov
15:57:00 81 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
16:00:00 82 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:03:00 83 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 C MLOK Mariánské Lázně
16:06:00 84 Dosbabová Veronika TTR0851 2115136 C OOB Třebíč
16:09:00 85 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
16:12:00 86 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
16:15:00 87 Březinová Antonie CHA0851 8516430 C OK Chrastava
16:18:00 88 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem
16:21:00 89 Vorlíčková Lucia 0070003 2049981 Sandberg
16:24:00 90 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 B Sportcentrum Jičín
16:27:00 91 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:30:00 92 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
16:33:00 93 Knaupová Jana 84D0850 8080716 MTV Braunschweig
16:36:00 94 Dostálová Judita HCE0750 1421898 C TJ Hostivice
16:39:00 95 Vernerová Hana TBM0780 2087664 C KOS TJ Tesla Brno
16:42:00 96 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
16:45:00 97 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
16:48:00 98 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B SOK TJ Turnov
16:51:00 99 Vakant 0 Vakant
16:54:00 100 Vakant 0 Vakant
16:57:00 101 Vakant 0 Vakant
17:00:00 102 Vakant 0 Vakant

D16 3.07 km, 175 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:24:00 103 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
15:27:00 105 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:30:00 106 Vorlíčková Martina 0070002 2049985 Sandberg
15:33:00 107 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
15:36:00 108 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:39:00 109 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
15:42:00 110 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:45:00 111 Dosbabová Mariana TTR0651 2144047 C OOB Třebíč
15:48:00 112 Kurečková Klára TBM0667 8008286 B KOS TJ Tesla Brno
15:51:00 113 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 A SC vebr-sport
15:54:00 114 Koubová Hana DKP0558 2148090 A Oddíl OB Kotlářka
15:57:00 115 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
16:00:00 116 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
16:03:00 117 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
16:06:00 118 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C TJ Hostivice
16:09:00 119 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
16:12:00 121 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B SK Praga
16:15:00 120 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
16:18:00 123 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
16:21:00 124 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
16:24:00 125 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
16:27:00 126 Přílepková Radka VTA0651 7210078 B SC vebr-sport
16:30:00 127 Balcarová Marie LLI0652 51201 C LOK-o Liberec
16:33:00 128 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
16:36:00 129 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
16:39:00 130 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A KOS TJ Tesla Brno
16:42:00 131 Vakant 0 Vakant
16:45:00 132 Vakant 0 Vakant
16:48:00 133 Vakant 0 Vakant
16:51:00 134 Vakant 0 Vakant
16:54:00 122 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
16:57:00 104 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga

D18 3.25 km, 185 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 135 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A OK Slavia Hradec Králové
15:07:00 136 Licková Štěpánka LTU0452 8662730 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:13:00 137 Menclová Anna JEN0452 2103259 C OB Jenišovice
15:19:00 138 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
15:25:00 139 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
15:31:00 141 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
15:37:00 142 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
15:43:00 143 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C Oddíl OB Kotlářka
15:49:00 144 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
15:55:00 145 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A TJ Spartak 1. brněnská
16:01:00 146 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
16:07:00 147 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
16:13:00 148 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
16:19:00 149 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
16:25:00 150 Porubská Lenka TBM0451 8668997 C KOS TJ Tesla Brno
16:31:00 151 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
16:37:00 152 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 A Orientační sporty Písek
16:43:00 153 Tomášková Linda TAP0455 2134349 B KOB Tretra Praha
16:49:00 154 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:55:00 156 Jankowska Zuzanna 0190002 871977 trackcourse.com
17:01:00 155 Vakant 0 Vakant
17:07:00 157 Vakant 0 Vakant
17:13:00 140 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

D20 3.38 km, 200 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 158 Kosobudová Kateřina VTA0253 7208091 A SC vebr-sport
15:03:00 159 Janečková Lucie TJN0157 2111794 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:06:00 160 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 B OOB TJ Slovan Luhačovice
15:09:00 161 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
15:12:00 162 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:15:00 163 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:18:00 164 Linková Lucie JJN0254 8659384 B Team Jizerky
15:21:00 165 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:24:00 166 Kodytková Denisa SHK0252 8670496 B OK Slavia Hradec Králové
15:27:00 167 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
15:30:00 168 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
15:33:00 169 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
15:36:00 170 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 A OK Slavia Hradec Králové
15:39:00 171 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
15:42:00 172 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 C KOB Kladno
15:45:00 173 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:48:00 174 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
15:51:00 175 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
15:54:00 176 Podrábská Marie JJN0251 8660394 A Team Jizerky
15:57:00 177 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
16:00:00 178 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
16:03:00 179 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
16:06:00 180 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
16:09:00 181 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B SOB Olomouc
16:12:00 182 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 A OK Doksy
16:15:00 183 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
16:18:00 184 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
16:21:00 185 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 B Sportcentrum Jičín
16:24:00 186 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
16:27:00 187 Marková Ema SSU0252 8655379 A SK Severka Šumperk
16:30:00 188 Vakant 0 Vakant
16:33:00 189 Vakant 0 Vakant
16:36:00 190 Vakant 0 Vakant
16:39:00 191 Vakant 0 Vakant

D21E 3.91 km, 260 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 200 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
15:35:00 192 Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 OK!Sport Warszawa
15:39:00 193 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C K.O.B. Choceň
15:43:00 194 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
15:47:00 195 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
15:51:00 196 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
15:55:00 197 Polishchuk Maryia 0050003 8444924 UNTS Warszawa 1
15:59:00 198 Uiboupin Kerstin 33D9250 8080192 USV TU Dresden 2
16:03:00 199 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
16:07:00 201 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
16:11:00 202 Bochenková Martina DKP8758 7000412 C Oddíl OB Kotlářka
16:15:00 205 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
16:19:00 206 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
16:23:00 207 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
16:27:00 208 Štičková Anna SSU9651 7200361 E SK Severka Šumperk
16:31:00 209 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové
16:35:00 210 Nieke Patricia TUR9552 1210495 R OOB TJ Turnov
16:39:00 211 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
16:43:00 212 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 R KOS TJ Tesla Brno
16:47:00 213 Fortuniak Weronika 0050004 8646293 UNTS Warszawa 1
16:51:00 214 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
16:55:00 215 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
16:59:00 216 Vakant 0 Vakant
17:03:00 217 Vakant 0 Vakant
17:07:00 218 Vakant 0 Vakant
17:11:00 219 Vakant 0 Vakant
17:15:00 220 Vakant 0 Vakant
17:19:00 221 Vakant 0 Vakant
17:23:00 204 Karochová Simona DKP8853 8282888 C Oddíl OB Kotlářka
17:27:00 203 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha

D21A 3.70 km, 220 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 222 Nováková Lucie BOR9854 2051502 C OK Jiskra Nový Bor
15:33:00 224 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
15:36:00 223 Havlová Adéla BOR9161 8660528 R OK Jiskra Nový Bor
15:39:00 225 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
15:42:00 226 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
15:45:00 227 Fukalová Hana AOP9850 2103679 C Orientační Běh Opava
15:48:00 228 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:51:00 229 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
15:54:00 230 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
15:57:00 232 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:00:00 233 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
16:03:00 234 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
16:06:00 242 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
16:09:00 235 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
16:12:00 236 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Žabovřesky Brno
16:15:00 237 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
16:18:00 238 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
16:21:00 239 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 R OK Lokomotiva Pardubice
16:24:00 240 Nováková Kateřina OKP9450 887935 C SK OK 24 Praha
16:27:00 241 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
16:30:00 243 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
16:33:00 244 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
16:36:00 245 Miśkiewicz Martyna 1CP8950 8660530 UKS Siódemka Rumia
16:39:00 246 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
16:42:00 248 Fürstová Anna LLI9854 8659388 C LOK-o Liberec
16:45:00 250 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:48:00 252 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 R OK Kamenice
16:51:00 253 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 C SK Praga
16:54:00 254 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 C OK Kamenice
16:57:00 256 Röhnert Anne 18D8950 8061493 Post SV Dresden
17:00:00 257 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
17:03:00 258 Górska Kinga 23P8952 2034196 OK!Sport Warszawa
17:06:00 259 Juklickova Zuzana SOB1 2134330 SOBSA
17:09:00 260 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
17:12:00 261 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk
17:15:00 263 Vakant 0 Vakant
17:18:00 264 Vakant 0 Vakant
17:21:00 265 Vakant 0 Vakant
17:24:00 266 Vakant 0 Vakant
17:27:00 267 Vakant 0 Vakant
17:30:00 249 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
17:33:00 247 Havelíková Kateřina PGP9256 8667999 C SK Praga
17:36:00 262 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
17:39:00 255 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
17:42:00 231 Müller Dorothea 18D9750 8606417 Post SV Dresden
17:45:00 251 Jansová Doubravka LPU9750 2070818 C OK Lokomotiva Pardubice
17:48:00 268 Vakant 0 Vakant

D21B 3.31 km, 195 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:43:00 292 Palasová Petra SJC8658 500267 C Sportcentrum Jičín
15:46:00 288 Chromá Adéla TBM8870 888602 C KOS TJ Tesla Brno
15:49:00 285 Procházková Štěpánka LPU9460 2073750 C OK Lokomotiva Pardubice
15:52:00 269 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
15:55:00 270 Šádková Martina PHK9653 1398981 C OK 99 Hradec Králové
15:58:00 272 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
16:01:00 273 FIlipczak Jagoda 0050002 8013838 UNTS Warszawa 1
16:04:00 275 Srpová Zuzana SJC8551 9969 C Sportcentrum Jičín
16:07:00 276 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 C Oddíl OB Kotlářka
16:10:00 277 Horová Klára PGP8455 8008455 C SK Praga
16:13:00 279 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
16:16:00 280 Ondráčková Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
16:19:00 281 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C KOB Kladno
16:22:00 282 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
16:25:00 283 Lesia Polishchuk 0050006 8001993 UNTS Warszawa 1
16:28:00 284 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:31:00 286 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C Team Jizerky
16:34:00 287 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C SK Praga
16:37:00 289 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
16:40:00 290 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:43:00 291 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
16:46:00 293 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 5641 C USK Praha
16:49:00 294 Klikarová Zuzana DKP9952 2043004 C Oddíl OB Kotlářka
16:52:00 295 Kubíčková Jana PHK9999 8655422 C OK 99 Hradec Králové
16:55:00 296 Hladíková Alžběta LPU9456 2124771 C OK Lokomotiva Pardubice
16:58:00 278 Puternicka Joanna 21P8750 9870922 Orientop Wrocław
17:01:00 297 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
17:04:00 298 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
17:07:00 299 Vakant 0 Vakant
17:10:00 300 Vakant 0 Vakant
17:13:00 301 Vakant 0 Vakant
17:16:00 274 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
17:19:00 271 Večeřová Barbora TJN8951 8061451 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D21C 2.74 km, 125 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 304 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň
15:03:00 317 Miturová Barbora 0170001 52784 Bára
15:06:00 325 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga
15:09:00 302 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
15:12:00 303 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
15:15:00 305 Barvíková Dana SVS8250 330696 C Orientklub Vsetín
15:18:00 306 Vejstrková Martina CHA9651 8194 C OK Chrastava
15:21:00 307 Benešová Hana DKL0050 8113516 C KOB Kladno
15:24:00 308 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:27:00 309 Steblová Veronika 0250001 8775 nereg.
15:30:00 310 Štěrbová Veronika 0230001 207822 Agel
15:33:00 311 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
15:36:00 312 Kleiberová Eliška CHC9952 2132920 C K.O.B. Choceň
15:39:00 314 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C TJ Hostivice
15:42:00 315 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
15:45:00 316 Adriana Holcová 0330002 0 Ekonom Praha Outdoor
15:48:00 318 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
15:51:00 319 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
15:54:00 320 Hlavničková Vendula LTU9650 425561 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:57:00 321 Ježková Barbora CHA8850 8004126 C OK Chrastava
16:00:00 322 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:03:00 323 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
16:06:00 324 Chvátilová Johana PHK0450 2035744 A OK 99 Hradec Králové
16:09:00 326 Horoszkiewicz Ewelina 23P9350 1418714 OK!Sport Warszawa
16:12:00 327 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C KOB Litvínov
16:15:00 328 Kotyšanová Lucie RUM8750 301543 C ZOOB Rumburk
16:18:00 329 Fenclová Tereza LPU9752 9648 C OK Lokomotiva Pardubice
16:21:00 339 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:24:00 330 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
16:27:00 331 Benešová Zuzana LIT8353 2106732 C KOB Litvínov
16:30:00 332 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 C K.O.B. Choceň
16:33:00 333 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
16:36:00 334 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
16:39:00 335 Ščehovičová Zuzana 17S9250 305982 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica
16:42:00 336 Ressová Tereza LCE0052 2091521 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:45:00 337 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:48:00 338 Müllerová Eva 0310001 0 ---
16:51:00 340 Vakant 0 Vakant
16:54:00 341 Vakant 0 Vakant
16:57:00 342 Vakant 0 Vakant
17:00:00 343 Vakant 0 Vakant
17:03:00 344 Vakant 0 Vakant
17:06:00 313 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C OOB Albrechtice nad Orlicí

D35 3.17 km, 185 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:05:00 349 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
15:11:00 346 Brožová Jana LTU8250 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:17:00 347 Engelhardt Katja 19D8450 8606482 SSV Planeta Radebeul
15:23:00 348 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C KOS TJ Tesla Brno
15:29:00 351 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
15:35:00 350 Tomíčková Dana TBM8062 2096221 KOS TJ Tesla Brno
15:41:00 352 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
15:47:00 353 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
15:53:00 354 Hudečková Petra OOP8252 8005139 C TJ Opava
15:59:00 355 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
16:05:00 356 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
16:11:00 357 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
16:17:00 358 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:23:00 363 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:29:00 359 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:35:00 360 Bader Anne 18D8451 8404290 Post SV Dresden
16:41:00 361 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
16:47:00 362 Kopecká Magdaléna TJN8251 2148140 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:53:00 364 Vakant 0 Vakant
16:59:00 365 Vakant 0 Vakant
17:05:00 366 Vakant 0 Vakant

D40 2.89 km, 170 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:06:00 376 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
15:09:00 399 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava
15:12:00 367 Habánová Anna VLI7757 7207861 C Slavia Liberec orienteering
15:15:00 368 Dosbabová Magda TTR8152 2011822 C OOB Třebíč
15:18:00 369 Lohová Monika DKL8052 8008263 C KOB Kladno
15:21:00 370 Láčiková Sabina 0120001 0 Nreg.
15:24:00 371 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
15:27:00 372 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C OK Chrastava
15:30:00 373 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
15:33:00 403 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
15:36:00 374 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
15:39:00 375 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
15:42:00 377 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:45:00 378 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:48:00 379 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
15:51:00 380 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C OK Jilemnice
15:54:00 381 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
15:57:00 382 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 383 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
16:03:00 384 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
16:06:00 385 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
16:09:00 386 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
16:12:00 387 Fišáková Hana MLA7750 8656664 C MLOK Mariánské Lázně
16:15:00 388 Doušková Klára TBM7761 2067214 C KOS TJ Tesla Brno
16:18:00 389 Eckardt Cornelia 33D9751 690719 USV TU Dresden 2
16:21:00 390 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
16:24:00 391 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:27:00 392 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:30:00 395 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:33:00 396 Löhning Susanne 33D7850 8041178 USV TU Dresden 2
16:36:00 397 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
16:39:00 398 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
16:42:00 400 Knaupová Ivana 84D7850 8090278 MTV Braunschweig
16:45:00 401 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
16:48:00 402 Drašarová Dana DKL7750 2000595 C KOB Kladno
16:51:00 404 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
16:54:00 405 Mácová Martina DOB7750 1400418 C KOB Dobruška
16:57:00 406 Kotecká Michaela TBM7856 9001060 C KOS TJ Tesla Brno
17:00:00 407 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
17:03:00 408 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
17:06:00 409 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:09:00 393 Pavlů Lenka MFP7753 246877 C Matfyz Praha
17:12:00 411 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:15:00 410 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
17:18:00 394 Randáková Helena VRL7452 8518812 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:21:00 412 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky
17:24:00 413 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
17:27:00 414 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
17:30:00 415 Tomášková Radka TUV7851 2120062 C SOK TJ Turnov
17:33:00 416 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:36:00 417 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:39:00 418 Vakant 0 Vakant
17:42:00 419 Vakant 0 Vakant
17:45:00 420 Vakant 0 Vakant
17:48:00 421 Vakant 0 Vakant
17:51:00 422 Vakant 0 Vakant

D45 2.85 km, 145 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:20:00 463 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
15:22:00 486 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
15:24:00 423 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
15:26:00 424 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
15:28:00 425 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:30:00 426 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
15:32:00 427 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
15:34:00 428 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
15:36:00 429 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
15:38:00 430 Vorlíčková Barbora 0070001 2049984 Sandberg
15:40:00 431 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
15:42:00 432 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
15:44:00 433 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
15:46:00 434 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C KOS TJ Tesla Brno
15:48:00 435 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C OK Kamenice
15:50:00 436 Macháčková Markéta XHK7650 0 C MTBO Racing team Hradec Králové
15:52:00 437 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:54:00 438 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
15:56:00 439 Hejcmanová Pavla ROU7450 2001925 C SKOB Roudnice nad Labem
15:58:00 440 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
16:00:00 441 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
16:02:00 442 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
16:04:00 443 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
16:06:00 444 Nová Martina VRL7656 2126310 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:08:00 445 Škáchová Petra DKP7054 7201760 C Oddíl OB Kotlářka
16:10:00 446 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
16:12:00 447 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
16:14:00 449 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
16:16:00 450 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
16:18:00 451 Rožková Petra RIC7575 8226398 C OB Říčany
16:20:00 452 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
16:22:00 453 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
16:24:00 454 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
16:26:00 455 Kubcová Lenka DOB7451 1400412 C KOB Dobruška
16:28:00 456 Mellanová Veronika TUV7251 411597 C SOK TJ Turnov
16:30:00 457 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
16:32:00 458 Kerhátová Lenka LTU7450 2181298 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:34:00 476 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
16:36:00 459 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
16:38:00 460 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
16:40:00 461 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:42:00 462 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
16:44:00 464 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C KOB Litvínov
16:46:00 466 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:48:00 467 Mašatova Zora 0220001 207870 nereg
16:50:00 468 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
16:52:00 469 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:54:00 470 Chvátilová Pavlína PHK7450 362000 C OK 99 Hradec Králové
16:56:00 472 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:58:00 473 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
17:00:00 474 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
17:02:00 475 Zámečníková Jitka 0040001 2103763 NEREG. Zámečníci
17:04:00 477 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
17:06:00 478 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
17:08:00 479 Hejnová Simona LLI7651 2134282 C LOK-o Liberec
17:10:00 480 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
17:12:00 481 Bialekova Martina 17S1402 7201767 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica
17:14:00 482 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
17:16:00 485 Grycová Petra TBM7467 8115113 C KOS TJ Tesla Brno
17:18:00 483 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
17:20:00 487 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
17:22:00 488 Vakant 0 Vakant
17:24:00 489 Vakant 0 Vakant
17:26:00 490 Vakant 0 Vakant
17:28:00 491 Vakant 0 Vakant
17:30:00 492 Vakant 0 Vakant
17:32:00 465 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
17:34:00 484 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
17:36:00 471 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C SOK TJ Turnov
17:38:00 448 Melicharová Zdeňka PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové

D50 2.74 km, 155 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:21:00 522 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
15:23:00 493 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C KOS TJ Tesla Brno
15:25:00 494 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
15:27:00 495 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
15:29:00 496 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
15:31:00 497 Sokolářová Jitka TUV6851 7209436 C SOK TJ Turnov
15:33:00 498 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
15:35:00 499 Šmelíková Barbora VBA6952 8130169 ŠK VAZKA Bratislava
15:37:00 501 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C Oddíl OB Kotlářka
15:39:00 502 Leonhardt Annette 1QD6750 0 SV IHW Alex 78 Berlin
15:41:00 503 Teplá Hana SHK6561 7001407 C OK Slavia Hradec Králové
15:43:00 504 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:45:00 505 Vidmuchová Martina JPV7171 8013828 C Oddíl OS SK Prostějov
15:47:00 506 Hořáková Petra LLI6953 8547 C LOK-o Liberec
15:49:00 507 Weberová Zuzana PHK6961 9461 C OK 99 Hradec Králové
15:51:00 508 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
15:53:00 509 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
15:55:00 510 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
15:57:00 511 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
15:59:00 512 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C SKOB Roudnice nad Labem
16:01:00 513 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
16:03:00 514 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
16:05:00 515 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
16:07:00 516 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
16:09:00 517 Drábková Jitka TTR6951 2801050 C OOB Třebíč
16:11:00 518 Wolowczyk Mariola 4HP6800 8000847 UNTS Warszawa
16:13:00 519 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
16:15:00 520 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
16:17:00 521 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
16:19:00 523 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
16:21:00 524 Petrová Martina TAP6852 292196 C KOB Tretra Praha
16:23:00 525 Vítková Marie DKL7054 2800302 C KOB Kladno
16:25:00 526 Pánková Martina 47S6950 445621 TJ Rapid Bratislava
16:27:00 527 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:29:00 528 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C Team Jizerky
16:31:00 529 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
16:33:00 530 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C LOK-o Liberec
16:35:00 531 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
16:37:00 532 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:39:00 533 Maňáková Silvie PHK7151 2000571 C OK 99 Hradec Králové
16:41:00 534 Sihver Wiebke 18D6850 8130668 Post SV Dresden
16:43:00 535 Postolková Monika DKL7053 2042542 C KOB Kladno
16:45:00 537 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
16:47:00 538 Hrubá Veronika 0210001 2080907 6YC
16:49:00 539 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C Team Jizerky
16:51:00 540 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
16:53:00 541 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
16:55:00 542 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C LOK-o Liberec
16:57:00 543 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
16:59:00 500 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:01:00 544 Novotná Petra PHK6651 8670748 C OK 99 Hradec Králové
17:03:00 545 Wolek Ewa 0130001 8655942 UNTS
17:05:00 546 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:07:00 547 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 SSV Planeta Radebeul
17:09:00 548 Netuková Hana SHK7052 219217 C OK Slavia Hradec Králové
17:11:00 549 Varhaníčková Jana 0320001 2222787 xxxxxKM
17:13:00 536 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:15:00 550 Vakant 0 Vakant
17:17:00 551 Vakant 0 Vakant
17:19:00 552 Vakant 0 Vakant
17:21:00 553 Vakant 0 Vakant
17:23:00 554 Vakant 0 Vakant

D55 2.56 km, 150 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 555 Cruse Katrin 24D6650 8040766 SV Robotron Dresden
15:07:00 556 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
15:13:00 557 Ježková Regina PGP6352 8005133 C SK Praga
15:19:00 558 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:25:00 559 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
15:31:00 560 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
15:37:00 561 Bargiel Beata 23P6550 2086530 OK!Sport Warszawa
15:43:00 562 Juckelandt Sabine 24D6350 8606442 SV Robotron Dresden
15:49:00 563 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
15:55:00 564 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
16:01:00 574 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
16:07:00 565 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
16:13:00 566 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
16:19:00 567 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:25:00 568 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
16:31:00 569 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
16:37:00 571 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
16:43:00 573 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
16:49:00 572 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
16:55:00 575 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
17:01:00 576 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
17:07:00 577 Vakant 0 Vakant
17:13:00 578 Vakant 0 Vakant
17:19:00 579 Vakant 0 Vakant
17:25:00 570 Müller Anke 18D6650 8606498 Post SV Dresden

D60 2.45 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 580 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
15:09:00 581 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:15:00 582 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:21:00 583 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
15:27:00 584 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:33:00 585 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
15:39:00 586 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
15:45:00 587 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
15:51:00 588 Kretzschmar Ute 18D5950 901508 Post SV Dresden
15:57:00 589 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
16:03:00 590 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
16:09:00 591 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 Angy OL
16:15:00 592 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
16:21:00 593 Kadavá Eva CHA5750 8171 C OK Chrastava
16:27:00 594 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
16:33:00 595 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
16:39:00 596 Vakant 0 Vakant
16:45:00 597 Vakant 0 Vakant

D65 2.29 km, 135 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:05:00 598 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
15:11:00 599 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
15:17:00 600 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:23:00 601 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové
15:29:00 602 Tonn Gisela 19D5450 8012554 SSV Planeta Radebeul
15:35:00 603 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
15:41:00 604 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
15:47:00 605 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:53:00 606 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C OK Slavia Hradec Králové
15:59:00 607 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
16:05:00 608 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C LOK-o Liberec
16:11:00 609 Kadečková Jana JEN5651 411563 C OB Jenišovice
16:17:00 610 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:23:00 611 Šumberová Zuzana VLI5351 9201066 C Slavia Liberec orienteering
16:29:00 612 Wysocka Jolanta 24P5650 8086619 Slask O-Team
16:35:00 613 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
16:41:00 614 Vakant 0 Vakant
16:47:00 615 Vakant 0 Vakant

D70 2.06 km, 95 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 616 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
15:05:00 617 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
15:09:00 618 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
15:13:00 619 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
15:17:00 620 Rufferová Iva SNA5052 9620 C TJ START Náchod
15:21:00 621 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
15:25:00 622 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
15:29:00 623 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C OOB TJ Slezan Opava
15:33:00 624 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
15:37:00 625 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:41:00 626 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
15:45:00 627 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:49:00 628 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
15:53:00 629 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
15:57:00 630 Vakant 0 Vakant
16:01:00 631 Vakant 0 Vakant

H10L 3.23 km, 85 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 632 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:04:00 633 Fanta Michal TJN1304 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:07:00 634 Lánský Šimon JJN1105 0 C Team Jizerky
15:10:00 635 Hikl Martin ZBM1104 9920011 C SK Žabovřesky Brno
15:13:00 636 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:16:00 637 Nezveda Adam 0150002 53162 Malí draci
15:19:00 638 Liška Viktor PHK1111 8660393 C OK 99 Hradec Králové
15:22:00 639 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
15:25:00 640 Hrouza Jan KRN1300 52627 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:28:00 641 Kotecký Jonáš TBM1402 0 C KOS TJ Tesla Brno
15:31:00 642 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
15:34:00 643 Pavlík Tobiáš LIT1111 8111 C KOB Litvínov
15:37:00 644 Vakant 0 Vakant
15:40:00 645 Vakant 0 Vakant
15:43:00 646 Vakant 0 Vakant

H10 2.37 km, 85 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 647 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
15:05:00 648 Nezveda David 0150001 53161 Malí draci
15:08:00 649 Bahník Václav JJN1102 0 C Team Jizerky
15:11:00 650 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
15:14:00 651 Šíma Filip TBM1213 446328 C KOS TJ Tesla Brno
15:17:00 652 Novotný Matěj TJN1105 416846 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:20:00 653 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C KOB Kladno
15:23:00 654 Brož Jiří LTU1101 2108872 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:26:00 655 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
15:29:00 656 Bader Gustav 18D1100 1853 Post SV Dresden
15:32:00 657 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
15:35:00 658 Verner Jan TBM1114 2083371 C KOS TJ Tesla Brno
15:38:00 659 Chudoba Jiří DKL1102 200552 C KOB Kladno
15:41:00 660 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
15:44:00 661 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
15:47:00 662 Vakant 0 Vakant
15:50:00 663 Vakant 0 Vakant

H12 2.75 km, 135 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:10:00 689 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
15:13:00 665 Jelínek František PHK0900 2113356 B OK 99 Hradec Králové
15:16:00 666 Louda Matyáš TUR0912 2144118 C OOB TJ Turnov
15:19:00 667 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:22:00 668 Kotecký Jáchym TBM1124 52691 C KOS TJ Tesla Brno
15:25:00 669 Tkáč Jakub JJN1001 2027207 C Team Jizerky
15:28:00 670 Wiedeman Nicolas TUR0907 0 C OOB TJ Turnov
15:31:00 671 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 B Slavia Liberec orienteering
15:34:00 672 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:37:00 673 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
15:40:00 674 Brož Jindřich LTU0903 2057580 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:43:00 675 Tempír Lukáš UOL1001 2214531 C SOB Olomouc
15:46:00 676 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
15:49:00 677 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
15:52:00 678 Kučera Jakub VSP0900 2032189 B USK Praha
15:55:00 679 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
15:58:00 680 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
16:01:00 681 Kubáň Patrik TBM1001 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
16:04:00 692 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
16:07:00 682 Lukešová Klára SHK1005 8022334 C OK Slavia Hradec Králové
16:10:00 683 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
16:13:00 684 Pouchlý Matěj SHK1009 2139495 C OK Slavia Hradec Králové
16:16:00 685 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
16:19:00 686 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
16:22:00 688 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:25:00 690 Drašar Jakub DKL0903 2000595 C KOB Kladno
16:28:00 691 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
16:31:00 693 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
16:34:00 694 Doušek Vilém TBM0904 8058058 C KOS TJ Tesla Brno
16:37:00 695 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
16:40:00 696 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
16:43:00 697 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:46:00 698 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:49:00 664 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
16:52:00 699 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
16:55:00 687 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
16:58:00 700 Vakant 0 Vakant
17:01:00 701 Vakant 0 Vakant
17:04:00 702 Vakant 0 Vakant
17:07:00 703 Vakant 0 Vakant

H14 2.90 km, 140 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 742 Vakant 0 Vakant
15:05:00 743 Vakant 0 Vakant
15:08:00 704 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:11:00 705 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 B Sportcentrum Jičín
15:14:00 706 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
15:17:00 707 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
15:20:00 708 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
15:23:00 709 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
15:26:00 711 Hejcman Jaroslav 0140002 2139470 ROU
15:29:00 712 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B KOS TJ Tesla Brno
15:32:00 713 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
15:35:00 714 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
15:38:00 715 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
15:41:00 717 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
15:44:00 716 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
15:47:00 719 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
15:50:00 720 Kotyk Šimon LTU0802 8136464 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:53:00 721 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
15:56:00 722 Spilka Petr JIL0803 2144174 C OK Jilemnice
15:59:00 723 Oravec Viktor JJN0802 2111800 C Team Jizerky
16:02:00 724 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
16:05:00 725 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
16:08:00 726 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
16:11:00 727 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:14:00 728 Geisler Richard DKL0700 8519565 C KOB Kladno
16:17:00 729 Šálek Richard TUR0702 1403058 C OOB TJ Turnov
16:20:00 733 Heller Jakub ROU0702 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
16:23:00 734 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 B OK Slavia Hradec Králové
16:26:00 735 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
16:29:00 736 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B KOS TJ Tesla Brno
16:32:00 738 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
16:35:00 739 Král Matyáš JJN0803 2035725 C Team Jizerky
16:38:00 732 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
16:41:00 740 Navrátil Jakub TBM0811 8014493 B KOS TJ Tesla Brno
16:44:00 730 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
16:47:00 741 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
16:50:00 744 Vakant 0 Vakant
16:53:00 745 Vakant 0 Vakant
16:56:00 731 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:59:00 737 Pavlů Jakub MFP0700 1417136 C Matfyz Praha
17:02:00 718 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
17:05:00 710 Pavlů Matěj MFP0701 1418769 C Matfyz Praha

H16 3.18 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:15:00 746 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:18:00 747 Matouš Marek JEN0602 2104596 C OB Jenišovice
15:21:00 748 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:24:00 749 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:27:00 750 Krátký Štěpán ROU0503 2143364 B SKOB Roudnice nad Labem
15:30:00 751 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
15:33:00 752 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
15:36:00 753 Eliáš Vojtěch TBM0604 446354 B KOS TJ Tesla Brno
15:39:00 754 Vodička Igor UOL0502 8662672 B SOB Olomouc
15:42:00 755 Heller Jiří ROU0501 8662349 A SKOB Roudnice nad Labem
15:45:00 756 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:48:00 757 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
15:51:00 758 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
15:54:00 759 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
15:57:00 760 Volejník Ondřej PDY0601 2181930 C Běhej Poděbrady
16:00:00 761 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
16:03:00 762 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:06:00 763 Knaup Jonas 84D0600 8060724 MTV Braunschweig
16:09:00 764 Sychra Marek CHA0604 2049594 C OK Chrastava
16:12:00 765 Richter Rudolf ADA0601 52668 B OOB Spartak Adamov
16:15:00 766 Koliáš Štěpán DKP0610 8028856 A Oddíl OB Kotlářka
16:18:00 767 Hejcman Jan 0140001 2181949 ROU
16:21:00 768 Městka Václav VSP0600 8028854 A USK Praha
16:24:00 769 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
16:27:00 770 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
16:30:00 771 Vakant 0 Vakant
16:33:00 772 Vakant 0 Vakant
16:36:00 773 Vakant 0 Vakant

H18 3.48 km, 175 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:04:00 774 Řehoř Vojta JJN0303 8662740 B Team Jizerky
15:06:00 775 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 A SK Žabovřesky Brno
15:08:00 776 Bejvl Marek LME0400 8061505 A SK Los Mělník
15:10:00 777 Deim Michal VTA0402 7210074 A SC vebr-sport
15:12:00 778 Kodytek Adam SHK0402 8670470 B OK Slavia Hradec Králové
15:14:00 779 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
15:16:00 780 Marhold Stanislav CHC0402 9553 K.O.B. Choceň
15:18:00 781 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
15:20:00 782 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
15:22:00 783 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
15:24:00 784 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
15:26:00 785 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:28:00 786 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A OK Lokomotiva Plzeň
15:30:00 787 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:32:00 788 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
15:34:00 789 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
15:36:00 790 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
15:38:00 791 Novota Lukáš AKE0300 2025333 Klub OB ATU Košice
15:40:00 792 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
15:42:00 793 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
15:44:00 794 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
15:46:00 795 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
15:48:00 796 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
15:50:00 797 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
15:52:00 798 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Žabovřesky Brno
15:54:00 799 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
15:56:00 800 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:58:00 801 Rajman Filip UOL0301 8670770 B SOB Olomouc
16:00:00 802 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:02:00 803 Biolik Emil 0190001 981644 trackcourse.com
16:04:00 804 Kerhát David LTU0403 2141913 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:06:00 805 Racek Josef ZBM0400 8663130 A SK Žabovřesky Brno
16:08:00 806 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
16:10:00 807 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
16:12:00 808 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
16:14:00 809 Vakant 0 Vakant
16:16:00 810 Vakant 0 Vakant
16:18:00 811 Vakant 0 Vakant
16:20:00 812 Vakant 0 Vakant

H20 3.73 km, 220 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 813 Charousek Matěj PGP0207 814906 C SK Praga
15:09:00 814 Dostál Jakub STH0106 8670450 B SK Studenec
15:15:00 815 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
15:21:00 816 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
15:27:00 817 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
15:33:00 818 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 B SK Praga
15:39:00 819 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
15:45:00 820 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C LOK-o Liberec
15:51:00 821 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
15:57:00 822 Hewitt Kryštof 0290001 0 Hewittovi
16:03:00 823 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
16:09:00 824 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E KOS TJ Tesla Brno
16:15:00 825 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
16:21:00 826 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 A SOB Olomouc
16:27:00 827 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 A SK Žabovřesky Brno
16:33:00 828 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:39:00 829 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Žabovřesky Brno
16:45:00 830 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
16:51:00 831 Dostál František UOL0201 8516416 B SOB Olomouc
16:57:00 832 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
17:03:00 833 Porkert Jan SHK0100 8663181 A OK Slavia Hradec Králové
17:09:00 835 Vakant 0 Vakant
17:15:00 836 Vakant 0 Vakant
17:21:00 834 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno

H21E 4.74 km, 330 m, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 839 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
15:04:00 857 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
15:07:00 837 Kretzschmar Matthias 18D9001 8606439 Post SV Dresden
15:10:00 838 Adámek Filip TBM0101 8656745 R KOS TJ Tesla Brno
15:13:00 840 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
15:16:00 843 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
15:19:00 844 Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 8640915 UNTS Warszawa
15:22:00 845 Komanec Václav SHK8406 8076028 C OK Slavia Hradec Králové
15:25:00 847 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
15:28:00 848 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R K.O.B. Choceň
15:31:00 849 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
15:34:00 850 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
15:37:00 851 Hora Vojtěch PGP8301 8663123 C SK Praga
15:40:00 852 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
15:43:00 853 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
15:46:00 854 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
15:49:00 855 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
15:52:00 856 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
15:55:00 858 Jankowiak Paweł 1DP8900 8640247 Indywidualnie
15:58:00 860 Kligl Radim TBM0103 8655419 R KOS TJ Tesla Brno
16:01:00 861 Niewiedziała Robert 1CP9300 8516905 UKS Siódemka Rumia
16:04:00 862 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
16:07:00 864 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
16:10:00 866 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
16:13:00 867 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
16:16:00 869 Bader Leif 18D8201 8211110 Post SV Dresden
16:19:00 870 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
16:22:00 871 Důrek Milan SHK9100 1417129 C OK Slavia Hradec Králové
16:25:00 872 Mossakowski Wojciech 0050005 8220398 UNTS Warszawa 1
16:28:00 873 Leideck Karsten 33D8600 1986035 USV TU Dresden 2
16:31:00 874 Karásek Matěj SJC0001 8050013 R Sportcentrum Jičín
16:34:00 875 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
16:37:00 876 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
16:40:00 877 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:43:00 878 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
16:46:00 879 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
16:49:00 880 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
16:52:00 882 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C OK Lokomotiva Pardubice
16:55:00 883 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
16:58:00 884 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A KOB Tretra Praha
17:01:00 885 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
17:04:00 886 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
17:07:00 887 Veselý Jakub PGP9503 7209346 R SK Praga
17:10:00 888 Vakant 0 Vakant
17:13:00 889 Vakant 0 Vakant
17:16:00 890 Vakant 0 Vakant
17:19:00 894 Vakant 0 Vakant
17:22:00 891 Vakant 0 Vakant
17:25:00 892 Vakant 0 Vakant
17:28:00 893 Vakant 0 Vakant
17:31:00 859 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R SK Praga
17:34:00 841 Döllgast Moritz TUR9504 1180295 C OOB TJ Turnov
17:37:00 881 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
17:40:00 865 Müller Philipp 18D8800 8606488 Post SV Dresden
17:43:00 842 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
17:46:00 868 Chromý Adam TBM8841 8008841 R KOS TJ Tesla Brno
17:49:00 863 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
17:52:00 846 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H21A 4.28 km, 300 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:18:00 895 Petr Jan TJN8200 8282288 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:20:00 896 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
15:22:00 897 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
15:24:00 898 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:26:00 899 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C Oddíl OB Kotlářka
15:28:00 900 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
15:30:00 958 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:32:00 901 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
15:34:00 902 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
15:36:00 903 Lazák Tomáš LTU9102 8662728 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:38:00 904 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 R OK 99 Hradec Králové
15:40:00 916 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
15:42:00 905 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
15:44:00 906 Mazurkiewicz Jakub 23P9302 8000837 OK!Sport Warszawa
15:46:00 907 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
15:48:00 908 Neumann Vojtěch PVP9400 8667979 C VSK Přírodní vědy Praha
15:50:00 909 Svoboda Radek STE0207 8022671 A SK SKI-OB Šternberk
15:52:00 910 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
15:54:00 911 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
15:56:00 912 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
15:58:00 913 Röhnert Max 18D8900 1051289 Post SV Dresden
16:00:00 914 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
16:02:00 915 Šklíba David TJN9902 2053560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:04:00 917 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:06:00 918 Škvor Ota KAM9900 8680382 C OK Kamenice
16:08:00 919 Čech Petr SJI0001 8656540 R OK Jihlava
16:10:00 920 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
16:12:00 921 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
16:14:00 922 Novotný Marek TJN9901 8680399 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:16:00 923 Rajnoha David TBM0003 7204496 C KOS TJ Tesla Brno
16:18:00 924 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C Matfyz Praha
16:20:00 925 Kotecký Ondřej TBM7703 9002029 C KOS TJ Tesla Brno
16:22:00 926 Neumann Tomáš PVP8900 8005124 C VSK Přírodní vědy Praha
16:24:00 927 Panchártek Jan PHK8802 8862676 C OK 99 Hradec Králové
16:26:00 928 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
16:28:00 929 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
16:30:00 930 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
16:32:00 931 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
16:34:00 932 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
16:36:00 934 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
16:38:00 935 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
16:40:00 936 Švihovský Jaromír JJN8000 8008018 C Team Jizerky
16:42:00 937 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
16:44:00 938 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
16:46:00 939 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
16:48:00 940 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
16:50:00 941 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:52:00 942 Werner Michal PGP9705 2080959 C SK Praga
16:54:00 943 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
16:56:00 944 Toman Viktor PGP9305 7207343 C SK Praga
16:58:00 945 Wolowczyk Michal 4HP9700 9200094 UNTS Warszawa
17:00:00 946 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
17:02:00 947 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
17:04:00 948 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:06:00 949 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
17:08:00 950 Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 8650887 UKS Siódemka Rumia
17:10:00 951 Richter Friedmar 33D8100 8003139 USV TU Dresden 2
17:12:00 952 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
17:14:00 953 Vakant 0 Vakant
17:16:00 954 Vakant 0 Vakant
17:18:00 955 Vakant 0 Vakant
17:20:00 956 Vakant 0 Vakant
17:22:00 957 Vakant 0 Vakant
17:24:00 959 Vakant 0 Vakant
17:26:00 960 Vakant 0 Vakant
17:28:00 961 Vakant 0 Vakant
17:30:00 962 Vakant 0 Vakant
17:32:00 933 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga

H21B 3.84 km, 260 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:33:00 974 Večeřa Martin TJN9105 8061438 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:35:00 987 Havelík Jaroslav PVP9000 0 C VSK Přírodní vědy Praha
15:37:00 964 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
15:39:00 965 Žák Jan LPU9802 8141421 C OK Lokomotiva Pardubice
15:41:00 966 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
15:43:00 967 Hetman Grzegorz 0050007 8000844 UNTS Warszawa 1
15:45:00 968 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:47:00 969 Léhar Adam LPU9114 8022693 C OK Lokomotiva Pardubice
15:49:00 970 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
15:51:00 971 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C OK Chrastava
15:53:00 972 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C OK Jihlava
15:55:00 973 Kučerka David LIT8202 7703600 C KOB Litvínov
15:57:00 975 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C OK Kamenice
15:59:00 976 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
16:01:00 977 Novák Libor OKP9100 426348 C SK OK 24 Praha
16:03:00 978 Postolka Jáchym DKL9900 888621 C KOB Kladno
16:05:00 979 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
16:07:00 980 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
16:09:00 981 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
16:11:00 982 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
16:13:00 983 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
16:15:00 984 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
16:17:00 963 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:19:00 985 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
16:21:00 986 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
16:23:00 988 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
16:25:00 989 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C KOS TJ Tesla Brno
16:27:00 990 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:29:00 991 Hoidekr Jan LPU2223 51209 OK Lokomotiva Pardubice
16:31:00 992 Spilka Marek DKL8300 2104586 C KOB Kladno
16:33:00 993 Birnstock Jan 33D7301 8337338 USV TU Dresden 2
16:35:00 994 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
16:37:00 996 Roudný Václav LPU0001 8656528 C OK Lokomotiva Pardubice
16:39:00 997 Šmaus Jan TJN9700 2067320 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:41:00 998 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
16:43:00 999 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
16:45:00 1000 Král Luboš TJN8401 2103747 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:47:00 1001 Samek Tomáš PHK0001 8656629 C OK 99 Hradec Králové
16:49:00 1002 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C SK Praga
16:51:00 1003 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
16:53:00 1004 Hladík Jiří LPU2222 2141918 OK Lokomotiva Pardubice
16:55:00 1005 David Tomáš LLI0000 2118932 C LOK-o Liberec
16:57:00 1006 Vakant 0 Vakant
16:59:00 1007 Vakant 0 Vakant
17:01:00 1008 Vakant 0 Vakant
17:03:00 1009 Vakant 0 Vakant
17:05:00 1010 Vakant 0 Vakant
17:07:00 995 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C OK Jihlava

H21C 3.35 km, 215 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:08:00 1024 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí
15:11:00 1014 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
15:14:00 1011 Kubánek Adam DKL8500 2104586 C KOB Kladno
15:17:00 1012 Kadečka Adam JEN9601 2085627 C OB Jenišovice
15:20:00 1013 Gajdoš Martin 17S8901 2039802 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica
15:23:00 1015 Hrubý František 0210002 2115729 6YC
15:26:00 1016 Hulha Lukáš LTP9405 682116 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:29:00 1017 Neumann Jindřich PVP9900 336081 C VSK Přírodní vědy Praha
15:32:00 1018 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
15:35:00 1019 Beneš Jan DKL9800 8008306 C KOB Kladno
15:38:00 1020 Holec Jakub 0330001 1409876 Ekonom Praha Outdoor
15:41:00 1022 Sedlář Jan TBM0010 0 C KOS TJ Tesla Brno
15:44:00 1023 Smékal Aleš 0030001 0 Pro Radost
15:47:00 1025 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
15:50:00 1026 Kalousek Zdeněk 0270001 51544 Kalouskovi
15:53:00 1027 Pluške Zbyněk 0250002 8763 nereg.
15:56:00 1028 Komenda Jan PBM9902 8660415 C TJ Spartak 1. brněnská
15:59:00 1029 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
16:02:00 1030 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
16:05:00 1031 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 C SOB Olomouc
16:08:00 1032 Vojta Marek PHK8804 8656695 C OK 99 Hradec Králové
16:11:00 1033 Švarc Lukáš JEN9001 8003645 C OB Jenišovice
16:14:00 1034 Řehoř Filip JJN9200 2080823 C Team Jizerky
16:17:00 1035 Vakant 0 Vakant
16:20:00 1036 Vakant 0 Vakant
16:23:00 1037 Vakant 0 Vakant
16:26:00 1038 Vakant 0 Vakant
16:29:00 1039 Vakant 0 Vakant
16:32:00 1021 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň

H35 4.23 km, 300 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:50:00 1041 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
15:53:00 1042 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
15:56:00 1043 Doušek Robert TBM7911 8232425 C KOS TJ Tesla Brno
15:59:00 1044 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
16:02:00 1045 Cwalina Karol 23P0000 8001132 OK!Sport Warszawa
16:05:00 1046 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:08:00 1047 Lehmann Karsten 0300002 8076031 USV TU Dresden
16:11:00 1048 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
16:14:00 1049 Drągowski Piotr 23P8200 8426644 OK!Sport Warszawa
16:17:00 1050 Tuček Michal DKP8202 2103753 C Oddíl OB Kotlářka
16:20:00 1051 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
16:23:00 1052 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
16:26:00 1053 Hudeček Tomáš OOP8201 232523 C TJ Opava
16:29:00 1054 Albrecht David 0180001 8116731 HO Skol
16:32:00 1055 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
16:35:00 1056 Fröhlich Martin DKP8207 7300471 C Oddíl OB Kotlářka
16:38:00 1057 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
16:41:00 1058 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:44:00 1059 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C KOS TJ Tesla Brno
16:47:00 1060 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C SKOB Slaný
16:50:00 1061 Kočárek Michal CHA7400 4445 C OK Chrastava
16:53:00 1062 Tomíček Oldřich TBM7903 2096247 KOS TJ Tesla Brno
16:56:00 1063 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
16:59:00 1065 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:02:00 1066 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
17:05:00 1067 Lesisz Kamil 0050001 8150384 UNTS Warszawa 1
17:08:00 1068 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
17:11:00 1069 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
17:14:00 1064 Wieszaczewski Jacek 21P8500 852702 Orientop Wrocław
17:17:00 1070 Vakant 38447 0 Vakant
17:20:00 1071 Vakant 0 Vakant
17:23:00 1072 Vakant 0 Vakant

H40 3.89 km, 235 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 1073 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
15:04:00 1085 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
15:07:00 1074 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
15:10:00 1075 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
15:13:00 1076 Tkaczuk Tomasz 66P7900 8160579 UKS Azymut Pabianice
15:16:00 1077 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga
15:19:00 1078 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
15:22:00 1079 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
15:25:00 1080 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:28:00 1081 Brož Michal LTU8000 2057588 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:31:00 1111 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
15:34:00 1082 Roessler Karsten 19D8000 8662454 SSV Planeta Radebeul
15:37:00 1083 Drašar Tomáš DKL7600 2039798 C KOB Kladno
15:40:00 1113 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
15:43:00 1084 Voráček Michal OSN8000 9201330 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:46:00 1086 Pražák Michal TJN7900 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:49:00 1087 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
15:52:00 1088 Zoubek Petr ZBP7602 53592 C OOB SK Zbraslav
15:55:00 1089 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
15:58:00 1090 Heller Jiří ROU7708 8005150 C SKOB Roudnice nad Labem
16:01:00 1091 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
16:04:00 1092 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:07:00 1093 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
16:10:00 1094 Knaup Jan 84D7700 8011177 MTV Braunschweig
16:13:00 1095 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
16:16:00 1096 Dosbaba Marek TTR8101 2115132 C OOB Třebíč
16:19:00 1097 Bednařík Radek LCE7125 887909 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:22:00 1098 Viskup Peter 0260001 8049 Slávia ŽU Žilina
16:25:00 1099 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
16:28:00 1100 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
16:31:00 1101 Tempir Tomas 0350002 0 neregistrovani
16:34:00 1102 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
16:37:00 1103 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
16:40:00 1104 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:43:00 1105 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
16:46:00 1106 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C OOB SK Zbraslav
16:49:00 1107 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C KOB Kladno
16:52:00 1108 Sychra Zdeněk CHA7302 2085623 C OK Chrastava
16:55:00 1109 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
16:58:00 1110 Stefaniak Marcin 23P7900 8230779 OK!Sport Warszawa
17:01:00 1112 Härtelt Daniel 1VD8100 8120051 SG Zittau Süd
17:04:00 1114 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C OK Lokomotiva Pardubice
17:07:00 1115 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
17:10:00 1116 Löhning Michael 33D7300 8300373 USV TU Dresden 2
17:13:00 1117 Kadečka Jakub JEN7901 2085628 C OB Jenišovice
17:16:00 1118 Macháček Jiří XHK7601 8109421 C MTBO Racing team Hradec Králové
17:19:00 1125 Pavlů Jiří MFP7704 8098 C Matfyz Praha
17:22:00 1119 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
17:25:00 1120 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:28:00 1122 Přinda Lukáš VLI7701 8006731 C Slavia Liberec orienteering
17:31:00 1123 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
17:34:00 1124 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
17:37:00 1126 Vakant 0 Vakant
17:40:00 1121 Vakant 0 Vakant
17:43:00 1127 Vakant 0 Vakant
17:46:00 1128 Vakant 0 Vakant
17:49:00 1129 Vakant 0 Vakant
17:52:00 1130 Vakant 0 Vakant

H45 3.71 km, 215 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:28:00 1131 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:30:00 1132 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
15:32:00 1133 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SOS Jindřichův Hradec
15:34:00 1134 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
15:36:00 1135 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:38:00 1136 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
15:40:00 1137 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
15:42:00 1138 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
15:44:00 1139 Sykorka Ivan 0360001 4622374 ATU Košice 2
15:46:00 1140 Houda Vítězslav CHA7300 2049586 C OK Chrastava
15:48:00 1141 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
15:50:00 1142 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
15:52:00 1143 Rýdl Jiří JJN7000 8662707 C Team Jizerky
15:54:00 1144 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
15:56:00 1145 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
15:58:00 1146 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C Orientační sporty Písek
16:00:00 1147 Porubský Július TBM7302 7210405 C KOS TJ Tesla Brno
16:02:00 1148 Deim Karel VTA7202 7210237 C SC vebr-sport
16:04:00 1149 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:06:00 1150 Melichar Jan DKP7500 416350 C Oddíl OB Kotlářka
16:08:00 1151 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
16:10:00 1152 Nedvídek Martin RUM7501 301541 ZOOB Rumburk
16:12:00 1153 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C Slavia Liberec orienteering
16:14:00 1154 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
16:16:00 1155 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
16:18:00 1156 Hain Jan SJC7502 9975 C Sportcentrum Jičín
16:20:00 1179 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:22:00 1157 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
16:24:00 1158 Štefanyuk Luboš JJN6600 7748 C Team Jizerky
16:26:00 1159 Tomášek Ondřej TUV7001 2120075 C SOK TJ Turnov
16:28:00 1160 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:30:00 1161 Vorlíček Peter 0070004 2049993 Sandberg
16:32:00 1177 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
16:34:00 1162 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
16:36:00 1163 Mencl Martin JEN7301 411613 C OB Jenišovice
16:38:00 1164 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice
16:40:00 1166 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C USK Praha
16:42:00 1168 Posselt Martin TJN6802 8670801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:44:00 1169 Zámečník Pavel 0040002 2801012 NEREG. Zámečníci
16:46:00 1170 Štěp Adam PGP7407 2106876 C SK Praga
16:48:00 1171 Novotný Vít TJN7601 2027211 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:50:00 1172 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
16:52:00 1173 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:54:00 1174 Dušek Vladimír TBM7400 2000591 C KOS TJ Tesla Brno
16:56:00 1175 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
16:58:00 1176 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno
17:00:00 1178 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
17:02:00 1180 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
17:04:00 1181 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:06:00 1182 Kunart Tomáš PHK7205 8482086 C OK 99 Hradec Králové
17:08:00 1183 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:10:00 1184 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
17:12:00 1185 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
17:14:00 1186 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
17:16:00 1188 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
17:18:00 1189 Chvátil Jiří PHK7200 336717 C OK 99 Hradec Králové
17:20:00 1190 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:22:00 1191 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
17:24:00 1192 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C KOB Litvínov
17:26:00 1187 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
17:28:00 1193 Vakant 0 Vakant
17:30:00 1194 Vakant 0 Vakant
17:32:00 1195 Vakant 0 Vakant
17:34:00 1196 Vakant 0 Vakant
17:36:00 1197 Vakant 0 Vakant
17:38:00 1198 Vakant 0 Vakant
17:40:00 1167 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
17:42:00 1165 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk

H50 3.49 km, 205 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:41:00 1245 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
15:43:00 1200 Řezáč Pavel VLI6900 8680609 C Slavia Liberec orienteering
15:45:00 1201 Hric Jan MFP6300 515200 C Matfyz Praha
15:47:00 1202 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
15:49:00 1199 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
15:51:00 1203 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
15:53:00 1204 Gemperle František MFP7102 8680580 C Matfyz Praha
15:55:00 1205 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
15:57:00 1206 Scheuermann Jürgen 19D6901 300657 SSV Planeta Radebeul
15:59:00 1207 Müller Robert OAV6900 553456 C Orienteering Adventure
16:01:00 1208 Rothkegel Thomas 18D6700 8002326 Post SV Dresden
16:03:00 1209 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
16:05:00 1210 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
16:07:00 1211 Vinš Pavel DKL6900 51684 C KOB Kladno
16:09:00 1212 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
16:11:00 1213 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
16:13:00 1214 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C TJ Hostivice
16:15:00 1215 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
16:17:00 1216 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
16:19:00 1217 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
16:21:00 1218 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
16:23:00 1219 Marszałek Marcin 23P7000 1970244 OK!Sport Warszawa
16:25:00 1220 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:27:00 1221 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C OK 99 Hradec Králové
16:29:00 1222 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
16:31:00 1223 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
16:33:00 1224 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
16:35:00 1225 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
16:37:00 1226 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
16:39:00 1227 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
16:41:00 1228 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
16:43:00 1229 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
16:45:00 1230 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:47:00 1231 Urbaniak Krzysztof 58P6700 8640904 Ks Spójnia Warszawa
16:49:00 1232 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8008281 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:51:00 1233 Finkenstaedt Björn 26D6800 8657683 OLV Potsdam
16:53:00 1234 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
16:55:00 1235 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:57:00 1236 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
16:59:00 1238 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
17:01:00 1239 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
17:03:00 1240 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
17:05:00 1241 Schmiedeberg Nils 45D6701 8663316 SV Turbine Neubrandenburg
17:07:00 1242 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
17:09:00 1243 Bleidorn Stefan 1QD6800 8241268 SV IHW Alex 78 Berlin
17:11:00 1244 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:13:00 1246 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
17:15:00 1247 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:17:00 1248 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C SK Žabovřesky Brno
17:19:00 1249 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
17:21:00 1250 Novota Mikuláš AKE6001 2025332 Klub OB ATU Košice
17:23:00 1251 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
17:25:00 1253 Novotný Milan PHK6502 8663113 C OK 99 Hradec Králové
17:27:00 1254 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
17:29:00 1255 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
17:31:00 1256 Hradecký Jaroslav DOK6300 886258 C OK Doksy
17:33:00 1257 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
17:35:00 1258 45D6700 0 SV Turbine Neubrandenburg
17:37:00 1259 Staszak Artur 0130002 8123777 UNTS
17:39:00 1260 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:41:00 1252 Šimša Jaromír MFP7100 51712 C Matfyz Praha
17:43:00 1237 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
17:45:00 1261 Vakant 0 Vakant
17:47:00 1262 Vakant 0 Vakant
17:49:00 1263 Vakant 0 Vakant
17:51:00 1264 Vakant 0 Vakant
17:53:00 1265 Vakant 0 Vakant
17:55:00 1266 Vakant 0 Vakant

H55 3.16 km, 165 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 1267 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:04:00 1293 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
15:07:00 1268 Drągowski Marek 23P6500 8091819 OK!Sport Warszawa
15:10:00 1269 Wolowczyk Marek 4HP6300 8000836 UNTS Warszawa
15:13:00 1270 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C SK Praga
15:16:00 1271 Matthews Johannes 18D6201 8654363 Post SV Dresden
15:19:00 1272 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
15:22:00 1273 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
15:25:00 1274 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:28:00 1275 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
15:31:00 1276 Cruse Kay 24D6600 8230366 SV Robotron Dresden
15:34:00 1277 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
15:37:00 1280 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
15:40:00 1281 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
15:43:00 1282 Żebrowski Dariusz 23P6300 8007223 OK!Sport Warszawa
15:46:00 1283 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
15:49:00 1284 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
15:52:00 1285 Korčák Marián HAV6508 232612 OB Havířov
15:55:00 1286 Ščehovič Roman 17S6400 406954 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica
15:58:00 1287 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
16:01:00 1278 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
16:04:00 1288 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
16:07:00 1289 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
16:10:00 1290 Döring Jürgen 1VD6300 1424610 SG Zittau Süd
16:13:00 1291 Mättig Torsten 33D6300 8606468 USV TU Dresden 2
16:16:00 1292 Starý Pavel VRL6301 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:19:00 1294 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
16:22:00 1295 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C LOK-o Liberec
16:25:00 1296 Gossel Heiko 33D9200 8151265 USV TU Dresden 2
16:28:00 1297 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 SG Zittau Süd
16:31:00 1298 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
16:34:00 1299 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
16:37:00 1300 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
16:40:00 1301 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
16:43:00 1303 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
16:46:00 1304 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C VSK Mendelu Brno
16:49:00 1305 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:52:00 1306 Nieke Hagen 33D4400 8170663 USV TU Dresden 2
16:55:00 1307 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C Orientační Běh Opava
16:58:00 1308 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:01:00 1309 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
17:04:00 1310 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
17:07:00 1311 Vakant 0 Vakant
17:10:00 1312 Vakant 0 Vakant
17:13:00 1313 Vakant 0 Vakant
17:16:00 1314 Vakant 0 Vakant
17:19:00 1279 Müller Matthias 18D6200 8606456 Post SV Dresden
17:22:00 1302 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor

H60 3.00 km, 155 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 1315 Mareš Hynek JEN6101 2067342 C OB Jenišovice
15:06:00 1322 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
15:12:00 1316 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C OK Jiskra Nový Bor
15:18:00 1317 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
15:24:00 1318 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:30:00 1319 Nemec Juraj 17S1401 8017732 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica
15:36:00 1320 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C KOB Děčín
15:42:00 1321 Hulha Karel LTP6001 682080 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:48:00 1323 Kretzschmar Frank 18D5901 8662450 Post SV Dresden
15:54:00 1324 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
16:00:00 1325 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
16:06:00 1326 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
16:12:00 1327 Konstanciak Andrzej 23P5901 8032103 OK!Sport Warszawa
16:18:00 1328 Čermák Libor PHK5600 2181286 C OK 99 Hradec Králové
16:24:00 1329 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
16:30:00 1330 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
16:36:00 1331 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
16:42:00 1332 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
16:48:00 1333 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno
16:54:00 1334 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
17:00:00 1335 Formanko Dušan 47S5802 2099591 TJ Rapid Bratislava
17:06:00 1336 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C SK SKI-OB Šternberk
17:12:00 1337 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
17:18:00 1338 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
17:24:00 1339 Palicka Miroslav 75S5900 8667993 KOB Čingov Spišská Nová Ves
17:30:00 1340 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
17:36:00 1341 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
17:42:00 1342 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C Team Jizerky
17:48:00 1343 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
17:54:00 1344 Vakant 0 Vakant
18:00:00 1345 Vakant 0 Vakant
18:06:00 1346 Vakant 0 Vakant

H65 2.72 km, 130 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 1347 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C SOB Olomouc
15:05:00 1348 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
15:08:00 1349 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha
15:11:00 1350 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:14:00 1351 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:17:00 1352 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
15:20:00 1353 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
15:23:00 1354 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
15:26:00 1355 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
15:29:00 1356 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
15:32:00 1357 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
15:35:00 1358 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
15:38:00 1359 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
15:41:00 1360 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
15:44:00 1361 Neumann Zbyněk LME5300 51579 C SK Los Mělník
15:47:00 1362 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C OK Sparta Praha
15:50:00 1363 Tonn Konrad 19D5300 8606453 SSV Planeta Radebeul
15:53:00 1364 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
15:56:00 1365 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
15:59:00 1366 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:02:00 1367 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
16:05:00 1368 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
16:08:00 1369 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 1106055 SV Robotron Dresden
16:11:00 1370 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
16:14:00 1371 Vakant 0 Vakant
16:17:00 1372 Vakant 0 Vakant
16:20:00 1373 Vakant 0 Vakant

H70 2.48 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:07:00 1374 Böhm Karel TJN5101 8680370 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:13:00 1375 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
15:19:00 1376 Wysocki Andrzej 24P5100 8222893 Slask O-Team
15:25:00 1377 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:31:00 1378 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
15:37:00 1379 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
15:43:00 1380 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
15:49:00 1381 Kadečka Jiří JEN5002 411580 C OB Jenišovice
15:55:00 1382 Urválek Jiří VLI4701 1602616 Slavia Liberec orienteering
16:01:00 1383 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
16:07:00 1384 Kadavý Zdeněk CHA4901 8155 C OK Chrastava
16:13:00 1385 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
16:19:00 1386 Smetana Radim CHA4700 8113504 C OK Chrastava
16:25:00 1387 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
16:31:00 1388 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
16:37:00 1389 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
16:43:00 1390 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
16:49:00 1391 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
16:55:00 1392 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:01:00 1393 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:07:00 1394 Vakant 0 Vakant
17:13:00 1395 Vakant 0 Vakant
17:19:00 1396 Vakant 0 Vakant

H75 2.28 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 1397 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
15:05:00 1398 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
15:08:00 1399 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
15:11:00 1400 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:14:00 1401 Novotný Jiří DKL4601 51621 C KOB Kladno
15:17:00 1402 Vřešťál Jan TUR3900 7205031 OOB TJ Turnov
15:20:00 1403 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:23:00 1404 Conrad Helmut 33D4000 7501901 USV TU Dresden 2
15:26:00 1405 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
15:29:00 1406 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
15:32:00 1407 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
15:35:00 1408 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
15:38:00 1409 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
15:41:00 1410 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:44:00 1411 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
15:47:00 1412 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:50:00 1413 Vakant 0 Vakant
15:53:00 1414 Vakant 0 Vakant

HDR 3.23 km, 85 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 1418 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
15:00:00 1437 Prošek Kristián 0080001 0 Proskovi
15:00:00 1420 Knaupová Anna 84D1450 7709 MTV Braunschweig
15:00:00 1419 Urbaniak Jerzy 58P9800 8640905 Ks Spójnia Warszawa
15:00:00 1436 Prošková Isabel 0080002 0 Proskovi
15:00:00 1439 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:00:00 1438 Balgová Aneta DKP1553 2039213 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 1435 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C KOB Děčín
15:00:00 1440 Krejčová Eva SLA8250 2023810 C SKOB Slaný
15:00:00 1469 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1470 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1473 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1471 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1477 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1474 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1475 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1478 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1476 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1480 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1487 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1481 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1479 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1488 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1485 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1472 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1486 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1484 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1415 Benešová Ema 0020001 2099508 Žádný
15:00:00 1446 Voráčková Karolína OSN1456 8009 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:00:00 1445 Hübnerová Johana CTB1551 51833 C SK OB Chotěboř
15:00:00 1442 Chromý Filip TBM1616 896975 C KOS TJ Tesla Brno
15:00:00 1447 Chromá Klára TBM1991 0 C KOS TJ Tesla Brno
15:00:00 1464 Matouš Matěj JEN1502 7786 OB Jenišovice
15:00:00 1467 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:00:00 1466 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:00:00 1463 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:00:00 1462 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 1449 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C OOB TJ Turnov
15:00:00 1454 Pavlík Přemek LIT1414 8109 C KOB Litvínov
15:00:00 1451 Louda Štěpán TUR1209 4406057 C OOB TJ Turnov
15:00:00 1450 Havlová Aneta TUR1458 4406056 C OOB TJ Turnov
15:00:00 1453 Hepner Martin PHK1501 9133 C OK 99 Hradec Králové
15:00:00 1444 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
15:00:00 1443 Šíma Robin TBM1510 0 KOS TJ Tesla Brno
15:00:00 1452 Rollier Eva PHK1851 515404 C OK 99 Hradec Králové
15:00:00 1448 Rollier Alexei PHK1502 2003281 C OK 99 Hradec Králové
15:00:00 1422 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
15:00:00 1427 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
15:00:00 1424 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C OK Chrastava
15:00:00 1423 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
15:00:00 1426 Palasová Tina SJC1777 9956 C Sportcentrum Jičín
15:00:00 1417 Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:00:00 1416 Hudečková Adina OOP1450 232338 C TJ Opava
15:00:00 1425 Drašar Matouš DKL1301 2000590 C KOB Kladno
15:00:00 1421 Hora Damián PGP1616 1006283 C SK Praga
15:00:00 1457 Kolín Jonáš DKP1500 2095959 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 1456 Brožková Marie JJN1357 0 C Team Jizerky
15:00:00 1465 Pinkr Jan HCE1300 0 C TJ Hostivice
15:00:00 1461 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 1455 Kupr Jaroslav JJN1501 0 C Team Jizerky
15:00:00 1458 Sodomka Kryštof JJN1300 0 C Team Jizerky
15:00:00 1441 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C OK Chrastava
15:00:00 1460 Kuprová Hana JJN1361 0 C Team Jizerky
15:00:00 1459 Lánská Elena JJN1358 0 C Team Jizerky
15:00:00 1429 Viskupová Emma 0260002 416884 Slávia ŽU Žilina
15:00:00 1428 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
15:00:00 1434 Balga Daniel DKP1700 2029191 C Oddíl OB Kotlářka
15:00:00 1430 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:00:00 1433 Pangrácová Hana 0340001 2103250 --- 2
15:00:00 1482 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1483 Vakant 0 Vakant
15:00:00 1432 Tempír Jáchym UOL1300 2214509 C SOB Olomouc
15:00:00 1431 Tempir Vilem 0350001 2214511 neregistrovani