Logo

Startovka závodu: Veřejný závod

Klubová startovka

Datum:
15.05.2022
Místo konání:
Praha 13
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
O Chlup víc, O Chlup míň
Ředitel závodu:
Vlášek Jakub - R2
Hlavní rozhodčí:
Vlášek Jakub - R2
Stavitel tratí:
Hošková Tereza - R2
JURY:
Němečková Jarmila, Sysel Ondřej, Pašek František
Kluby:
002     009     011     013     014     017     019     020     021     023     026     029     JBM     33D     016     008     BOR     CEP     CTB     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HCE     CHC     CHT     JIL     JJN     KAM     KAS     KNC     KON     KPY     KRL     KRN     LBE     LIT     LOU     LPU     LTU     MAS     MFP     MKP     MOV     OKP     PCB     PGP     PHK     PTE     PZR     RIC     ROU     ROZ     SCP     SHK     SJC     SJI     SLA     SLP     SMR     SNA     SOB     SPC     SSU     TAP     TBM     TEH     TJN     TJP     TZL     UVP     VIP     VLI     VSP     ZBM     ZBP     ZVO     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Juklíček David 0020001 8149895 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Vaněk Martin 0090001 8516917 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:42:00 Veverka Jan 0110001 2102695 H21
14:43:00 Veverková Radka 0110002 2771914 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:37:00 Hicklová Zdeňka 0130001 2083383 D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:34:00 Paurová Lenka 0140001 2060203 D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Tučný Jan 0170001 2131195 T4
13:30:00 Malá Martina 0170002 2148228 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Pelcová Michaela 0190001 1420236 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Pelc Michal 0200001 1421291 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:39:00 Janeček Petr 0210001 8226347 H35
14:54:00 Janečková Markéta 0210002 8033270 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:32:00 Bozděch Vojta 0230001 2080966 H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Kralovanská Denisa 0260001 2083410 T2
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Drahoňovský Roman 0290001 2083399 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:39:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:32:00 Staňková Veronika 33D9150 504644 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:49:00 Gábor József 0160002 8668986 H35
14:57:00 Gábor Anita 0160001 8400405 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:35:00 Vasyliev Anatolii 0080001 2083400 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C T4
13:30:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C T4
13:41:00 Šákr Vít BOR9301 8270693 C H21
13:51:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45
14:13:00 Kábrt Filip BOR7901 51473 C H21
14:26:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H45
14:33:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C H45
14:35:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C D21
14:54:00 Šákrová Šárka BOR9051 8160186 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:55:00 Pilař František CEP0900 7300820 H14
14:38:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:44:00 Sabol Josef CTB9902 8003667 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:33:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65
13:35:00 Rančáková Stáňa DKL5950 8013873 C D55
13:39:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C D45
13:44:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C H65
13:46:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B H14
13:50:00 Fujan Sláva DKL4800 8516253 C H65
13:54:00 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 B D18
13:56:00 Kohout Václav DKL0101 8008284 C H21
14:11:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B H18
14:42:00 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C D35
14:42:00 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Švarc František DKP0911 981832 C H14
13:33:00 Beranová Michaela DKP1170 2135167 C D12
13:36:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14
13:38:00 Tarešová Sofie DKP1165 1078115 C D12
13:38:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B D14
13:39:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A H14
13:41:00 Havlíková Zuzana DKP1167 2221458 C D12
13:41:00 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B H14
13:43:00 Havlíková Tereza DKP1166 2420008 C D12
13:43:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B H14
13:45:00 Štys Jáchym DKP0823 0 C H14
13:47:00 Tomešová Stella DKP1160 330608 C D12
13:47:00 Engel Adam DKP0910 8047223 B H14
13:48:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 C D14
13:49:00 Vondráčková Jolana DKP1058 8330756 B D12
13:49:00 Junek Matouš DKP0817 8670826 B H14
13:51:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C H14
13:52:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C D14
13:53:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H14
13:56:00 Kváčová Anna DKP1051 2143331 C D12
13:57:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C H14
13:58:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 A D14
13:59:00 Šmíd František DKP0821 8328685 C H14
14:00:00 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C H16
14:01:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C D12
14:01:00 Havlík Patrik DKP0819 8014555 C H14
14:01:00 Řehořková Ema DKP0956 8047240 B D14
14:03:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H14
14:05:00 Gurecký Vojtěch DKP0923 2113488 C H14
14:07:00 Tomešová Evelína DKP1168 8112161 C D12
14:13:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C D16
14:15:00 Karbanová Laura DKP1951 2212734 D10
14:15:00 Kváča Vladimír DKP7706 2143360 C H45
14:17:00 Malá Lucia DKP1357 2221456 C D10
14:18:00 Karban Štěpán DKP1313 8119529 C H10
14:19:00 Collis Emma DKP1251 202233 C D10
14:20:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C H10
14:21:00 Janečková Eliška DKP1453 8012873 C D10
14:23:00 Pecháčková Barbora DKP0762 2000559 C D16
14:25:00 Brandejs Hynek DKP1005 8113490 C H12
14:26:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C D10
14:27:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B H12
14:28:00 Junek Kryštof DKP1212 2008986 C H10
14:28:00 Collis Helena DKP1450 517704 C D10
14:29:00 Junek Šimon DKP1011 7756777 C H12
14:31:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C D10
14:33:00 Maroušková Julie DKP1256 2129223 C D10
14:34:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C H10
14:39:00 Janeček Tomáš DKP1206 8648577 C H12
14:47:00 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C H12
14:51:00 Karban Ondřej DKP1100 8116800 C H12
14:56:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C H12
14:58:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:34:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C H65
13:56:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C H16
14:29:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:38:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:50:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Hezká Zuzana DOR7855 2104691 T2
13:30:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C T4
13:30:00 Gregor Radovan DOR7404 2125353 C T4
13:30:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C D45
13:35:00 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C D14
13:38:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45
13:40:00 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 B H14
13:44:00 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C D12
13:45:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B D14
13:46:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D45
13:47:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D14
13:48:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C H65
13:49:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C D14
13:49:00 Žižková Markéta DOR7352 2104706 C D45
13:53:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C D45
13:57:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C D12
13:58:00 Chmelík Štěpán DOR0703 2058502 C H16
14:03:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C H16
14:10:00 Jiroušek Pavel DOR7703 2104705 C H45
14:14:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B D16
14:18:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C D16
14:19:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C H45
14:23:00 Szárszoi Eduard DOR1203 2420051 C H10
14:26:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C H12
14:30:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C H45
14:32:00 Hezký Vítězslav DOR7504 2127571 H45
14:35:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C H45
14:37:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 B H12
14:38:00 Chmelík Petr DOR8100 8154972 C H35
14:44:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C H12
14:49:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 2151399 C H12
14:53:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C H12
14:53:00 Nentvich Lubomír DOR5800 8033232 C H55
14:55:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B H12
14:57:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:46:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H21
14:20:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C H45
14:21:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C D21
14:37:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21
14:39:00 Nováková Lenka EKP8062 8660580 C D35
14:41:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H21
14:53:00 Pecka Marek EKP9000 8003623 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Vondrová Aneta FSP1950 7200315 C T2
13:30:00 Vondra Tomáš FSP0500 2102774 C T4
13:30:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C T4
13:32:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C D55
13:33:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B D14
13:42:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H65
13:56:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A H14
13:56:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D18
14:16:00 Nitsch Lukáš FSP1200 232957 C H10
14:21:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C H21
14:25:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21
14:34:00 Nitsch Ondřej FSP1000 889669 C H12
14:40:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C H35
14:42:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 B H12
14:43:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21
14:48:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C D35
14:49:00 Šimek Tomáš FSP6304 8014442 C H55
14:55:00 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:12:00 Brodská Kateřina HCE0653 7001112 C D16
14:25:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C H10
14:32:00 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C H10
14:40:00 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C D35
14:46:00 Dudová Irena HCE8250 8013859 C D35
14:47:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:13:00 Pirkl Jakub CHC0503 8205420 C H18
14:17:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 C H21
14:30:00 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:23:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C D21
14:29:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:39:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:46:00 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C T2
13:30:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C T4
13:34:00 Neškudlová Anna KAM1152 52118 C D12
13:36:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C D45
13:41:00 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C D45
13:45:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B D12
13:46:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C D14
13:48:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C D45
13:54:00 Šimek Matouš KAM0800 8066720 C H14
13:56:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B D14
14:00:00 Kříž Matěj KAM0900 8002892 B H14
14:01:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21
14:03:00 Fuchsová Barbora KAM1153 2221442 C D12
14:03:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B D14
14:05:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C H16
14:09:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C D12
14:09:00 Valnoha Marek KAM0805 2213817 C H14
14:13:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C H45
14:17:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A D16
14:17:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C H45
14:20:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A D16
14:23:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H45
14:24:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C H10
14:25:00 Bašusová Olga KAM1250 8116709 C D10
14:25:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C H45
14:30:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10
14:30:00 Bradnová Lenka KAM1253 2181952 C D10
14:33:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B H12
14:34:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21
14:38:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B H12
14:40:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 C H12
14:47:00 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C H35
14:51:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21
14:55:00 Mišeková Martina KAM7851 8107712 C D35
14:59:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:56:00 Mrva Pavel KAS6000 53014 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:33:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C D55
13:48:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C H21
14:22:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A D16
14:54:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:11:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C H21
14:44:00 Škrabalová Šárka KON9888 8039983 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C T2
13:31:00 Freyová Michaela KPY6050 8137506 C D55
13:33:00 Varhaníková Halka KPY7550 2087668 C D45
13:45:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C H21
13:48:00 Kroupová Marie KPY1150 515401 C D12
13:59:00 Nohová Adéla KPY1051 2091547 C D12
14:07:00 Galuška Jáchym KPY0601 2091563 C H16
14:07:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C H21
14:15:00 Kohl Ondřej KPY8600 8119578 C H21
14:33:00 Galuška Viktor KPY1200 53731 C H10
14:36:00 Plašil Eduard KPY1001 2091561 C H12
14:52:00 Kohl Jiří KPY6201 8556340 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:47:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:33:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21
14:41:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:42:00 Šimon Jakub LBE8801 8648554 C H21
13:57:00 Burešová Johana LBE0952 2213820 C D14
14:06:00 Bureš Šimon LBE0703 1150699 C H16
14:50:00 Bureš Kamil LBE7900 232346 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:50:00 Pavlíková Klára LIT7451 8344044 C D45
14:14:00 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C H18
14:14:00 Pavlík Přemek LIT1414 8196037 C H10
14:16:00 Pavlík Libor LIT7605 8416667 C H45
14:27:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H21
14:35:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 8196048 C H12
14:46:00 Macek Jiří LIT8401 8445317 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Břízek Petr LOU8000 2143409 C T2
13:30:00 Topičová Anna LOU8350 2143396 C T2
13:35:00 Vaughanová Barbora LOU1056 2143392 C D12
13:40:00 Dušková Tereza LOU1054 2143359 C D12
13:42:00 Vaughanová Sára LOU0853 2143394 C D14
13:46:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D12
13:51:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C D12
13:53:00 Břízková Alžběta LOU1153 2143343 C D12
13:53:00 Břízková Anna LOU0851 2143393 C D14
13:55:00 Šunková Sára LOU1051 8328653 B D12
14:01:00 Václavík Richard LOU0601 2039793 C H16
14:07:00 Šunková Berta LOU0850 8032776 B D14
14:10:00 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B D12
14:12:00 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C H10
14:46:00 Kolář David LOU7700 2143398 C H35
14:50:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:10:00 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C T4
14:10:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 C H10
14:45:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:46:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:36:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C H65
13:44:00 Nedbalová Klára MFP0850 232648 D14
13:53:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C H21
14:12:00 Nedbalová Magdalena MFP1053 49639 D12
14:28:00 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C H21
14:34:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C D21
14:36:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21
14:38:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:37:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H65
14:43:00 Burgr Adam MKP1100 51704 C H12
14:48:00 Burgr Richard MKP8402 336744 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Diener Herbert MOV4101 51374 C T2
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:31:00 Bezpalcová Zuzana OKP7454 232137 C D45
14:33:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C D21
14:35:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C H21
14:40:00 Nováková Kateřina OKP9450 8656576 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:23:00 Hulec Filip PCB9401 8001109 C H21
14:51:00 Hošek Lubomír PCB6101 8676101 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:31:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 B D12
13:32:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C H14
13:34:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A H14
13:34:00 Slavíková Kateřina PGP6650 51275 C D55
13:35:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D45
13:37:00 Šmídová Barbora PGP1056 9893 C D12
13:41:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C H65
13:43:00 Kotecký Roman PGP4900 9002029 C H65
13:43:00 Vlach Martin PGP8605 8140912 C H21
13:43:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45
13:47:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C D45
13:49:00 Buzek Martin PGP8401 8005129 C H21
13:52:00 Všetečková Dora PGP1060 2419930 C D12
13:52:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H21
13:52:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C D45
13:54:00 Kabát Jan PGP6901 8140922 C H21
13:57:00 Bugan Matěj PGP0712 8119497 C H16
13:58:00 Mrázková Berta PGP1155 8010800 B D12
13:59:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B H16
14:02:00 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B D14
14:05:00 Buganová Petra PGP1053 8119419 C D12
14:06:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C H14
14:06:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A D14
14:08:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 B H16
14:08:00 Dvořáková Lucie PGP0956 8410787 B D14
14:09:00 Hýbl Lukáš PGP7504 8116702 C H45
14:10:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H18
14:11:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 B D12
14:11:00 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C H45
14:12:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 8454048 B H18
14:17:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C D65
14:18:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45
14:19:00 Řehák Prokop PGP1203 2420053 C H10
14:21:00 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C H45
14:22:00 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C H21
14:24:00 Pokorný Ondřej PGP7506 8090130 C H21
14:26:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D21
14:26:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21
14:28:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45
14:31:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C H45
14:47:00 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C D21
14:47:00 Sysel Ondřej PGP8302 8005117 C H21
14:48:00 Slavík Viktor PGP6300 8005122 C H55
14:49:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C D21
14:49:00 Beneš Miroslav PGP8108 8005143 C H21
14:51:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C D21
14:52:00 Dlouhá Marta PGP7858 8116795 C D35
14:53:00 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C D21
14:56:00 Kolský Pavel PGP0204 8119512 C H21
14:58:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C T4
13:44:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D45
14:12:00 Kos Michal PHK6803 2073747 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:43:00 Klváček Aleš PTE8527 7207859 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:38:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C H65
14:16:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:40:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B D14
13:40:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D45
13:42:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C D45
13:51:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C D14
13:55:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B D18
14:02:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H21
14:08:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B D12
14:16:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 C D16
14:21:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C H10
14:22:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C H45
14:23:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C D10
14:32:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C H21
14:38:00 Tolar Jan RIC7301 8226339 C H45
14:41:00 Benc Jiří RIC8002 1459070 C H35
14:46:00 Prox Jan RIC1003 8226428 B H12
14:53:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14
13:48:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C H14
14:00:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21
14:36:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C H45
14:42:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C D21
14:44:00 Buk Jindřich ROU9303 1602625 C H21
14:47:00 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Juhaszová Tereza ROZ1151 8004735 C D12
14:04:00 Vaňková Barbora ROZ0959 2039125 B D14
14:09:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H21
14:18:00 Sýkorová Žofie ROZ1252 2213813 C D10
14:25:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21
14:28:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C D21
14:31:00 Vaněk Lukáš ROZ1101 8154992 B H12
14:37:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C D21
14:45:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D21
14:52:00 Vokůrka Václav ROZ1000 2029218 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Dubský Miloš SCP5100 410736 C H65
13:59:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H21
14:45:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H35
14:51:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C D35
14:59:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:05:00 Weiner Jakub SHK7911 8663208 C H21
14:20:00 Paclík Roman SHK7801 8105252 C H21
14:40:00 Šmehlík Eduard SHK8702 8660921 C H21
14:45:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:32:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H65
13:57:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R H21
14:17:00 Drobník Tadeáš SJC1301 1985821 C H10
14:22:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C H10
14:27:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C H10
14:30:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D21
14:37:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H45
14:44:00 Drobník Lukáš SJC8500 8105233 C H35
14:50:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C D35
14:56:00 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:43:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:14:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C H21
14:26:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 C H10
14:39:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C H45
14:52:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:19:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:16:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C H21
14:52:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:51:00 Fišer Jan SNA9302 2420009 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:34:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C T2
13:39:00 Kalinová Lisa SPC1158 8461111 C D12
13:54:00 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C D14
13:58:00 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C H21
14:05:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C D14
14:08:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C H21
14:55:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C H21
14:58:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:37:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D55
14:51:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:32:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C D14
13:34:00 Axon Amelie TAP0959 2222800 C D14
13:37:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C H14
13:37:00 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 C D14
13:42:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C H14
13:50:00 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 C D12
13:50:00 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 C H14
13:52:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 B H14
13:55:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C D14
14:00:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B D14
14:02:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C D12
14:02:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B H14
14:02:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B H16
14:04:00 Rypáčková Šárka TAP1155 8014509 C D12
14:04:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B H14
14:04:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 C H16
14:06:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 8328655 B D12
14:11:00 Harant Kryštof TAP1201 2181297 C H10
14:13:00 Hanč Marek TAP1402 981811 C H10
14:15:00 Hýbl Šimon TAP1401 51628 C H10
14:16:00 Kůdelová Eliška TAP1451 9760324 C D10
14:20:00 Ouhrabková Bára TAP1256 8022683 C D10
14:22:00 Hančová Alice TAP1257 2085610 C D10
14:24:00 Vrábelová Sára TAP1452 2222808 C D10
14:27:00 Kůdelová Nela TAP1255 515493 C D10
14:28:00 Sedlář Prokop TAP1106 8076650 C H12
14:29:00 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C H10
14:29:00 Bednaříková Eva TAP1550 8660566 C D10
14:30:00 Ouhrabka Vít TAP1002 8022695 C H12
14:31:00 Rypáček Radim TAP1303 8008303 C H10
14:32:00 Veruňáková Žofie TAP1450 8093909 C D10
14:45:00 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 C H12
14:48:00 Kamenický Karel TAP1105 8680588 C H12
14:49:00 Veruňáková Petra TAP8350 8076017 C D35
14:50:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C H12
14:54:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:24:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C D21
14:29:00 Grycová Kateřina TBM0058 8100027 R D21
14:31:00 Opálková Martina TBM0056 8659381 R D21
14:31:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 C H21
14:39:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:03:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21
14:48:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:31:00 Cedrych Karel TJP5500 8226329 C H65
13:47:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H65
14:18:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:50:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21
14:27:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C D21
14:36:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:38:00 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Skobová Tereza VIP7855 7211289 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:40:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65
13:49:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H65
14:04:00 Petr Josef VLI6300 8662714 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C T2
13:31:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H14
13:31:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 B D14
13:32:00 Öner Eda VSP1154 2181317 C D12
13:32:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D45
13:33:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C H14
13:35:00 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B H14
13:36:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D55
13:38:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14
13:42:00 Rodová Anežka VSP1152 8108842 C D12
13:43:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D14
13:44:00 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C H14
13:45:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C H65
13:50:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D14
13:54:00 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 C D12
13:55:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21
13:58:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B H14
13:59:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14
14:00:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B D12
14:07:00 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B H14
14:12:00 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C H21
14:14:00 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C H45
14:18:00 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C H21
14:19:00 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C D16
14:21:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D16
14:22:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R D21
14:27:00 Rod Jan VSP7423 8196080 C H45
14:41:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H12
14:44:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D35
14:48:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H21
14:57:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:06:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:19:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21
14:24:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45
14:41:00 Grolichová Lucie ZBP7850 8116724 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:30:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C T4
13:36:00 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 2222825 C D12
13:36:00 Michalíková Klára ZVO0954 8033280 B D14
13:39:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 8033262 C D14
13:41:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D14
13:45:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C D45
14:50:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H55

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T2
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:30 Vakant 0 Vakant T4
13:39 Vakant 0 Vakant D55
13:51 Vakant 0 Vakant H65
13:52 Vakant 0 Vakant H65
13:53 Vakant 0 Vakant D18
13:54 Vakant 0 Vakant D45
13:55 Vakant 0 Vakant D45
13:57 Vakant 0 Vakant D18
14:09 Vakant 0 Vakant H16
14:09 Vakant 0 Vakant D14
14:10 Vakant 0 Vakant D14
14:11 Vakant 0 Vakant D14
14:13 Vakant 0 Vakant D12
14:15 Vakant 0 Vakant H18
14:15 Vakant 0 Vakant D16
14:20 Vakant 0 Vakant D65
14:24 Vakant 0 Vakant D16
14:34 Vakant 0 Vakant D10
14:35 Vakant 0 Vakant H10
14:35 Vakant 0 Vakant D10
14:36 Vakant 0 Vakant H10
14:36 Vakant 0 Vakant D10
14:37 Vakant 0 Vakant H10
14:41 Vakant 0 Vakant H45
14:52 Vakant 0 Vakant H35
14:54 Vakant 0 Vakant H21
14:55 Vakant 0 Vakant D21
14:56 Vakant 0 Vakant D21
14:57 Vakant 0 Vakant H21
14:59 Vakant 0 Vakant H21
15:00 Vakant 0 Vakant H12
15:01 Vakant 0 Vakant D35
15:02 Vakant 0 Vakant D35
13:30 Urbanec Adrian 51571 Neregistrovaní T2
13:30 Urbanová Olívie 51588 Neregistrovaní T2
14:08 Sadil Martin 0 Neregistrovaní H14
14:40 Sadil Milan 0 Neregistrovaní H45
14:57 Scehovičová Zuzana 305982 Neregistrovaní D21
14:58 Gajdoš Martin 2039802 Neregistrovaní H21
15:01 Bartoň Theodor 8026639 Neregistrovaní H12