Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace)

Datum:
25.06.2016
Místo konání:
Hojná Voda
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Matějů Luboš
Hlavní rozhodčí:
Sysel Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Procházka Jan - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H12     H14     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     P2     P4     T3     T5    
D10
2.00 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 26:19
2. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 33:42 + 7:23
3. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 33:54 + 7:35
4. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 37:45 + 11:26
5. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:40 + 12:21
6. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:59 + 20:40
7. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 47:19 + 21:00
8. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:41 + 24:22
9. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 51:12 + 24:53
10. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 69:39 + 43:20
D12
2.20 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 21:55
2. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 23:51 + 1:56
3. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 25:20 + 3:25
4. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 26:03 + 4:08
5. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 27:54 + 5:59
6. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 27:57 + 6:02
7. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 28:16 + 6:21
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 28:39 + 6:44
9. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 29:43 + 7:48
10. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 29:46 + 7:51
11. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 37:12 + 15:17
12. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 40:57 + 19:02
13. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 42:25 + 20:30
14. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 69:03 + 47:08
D14
2.30 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 25:31
2. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:40 + 2:09
3. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 28:41 + 3:10
4. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 33:41 + 8:10
5. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 42:24 + 16:53
6. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 42:51 + 17:20
D16A
2.60 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 26:27
2. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 26:28 + 0:01
3. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:18 + 0:51
4. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 27:58 + 1:31
5. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 28:18 + 1:51
6. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 28:32 + 2:05
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 29:09 + 2:42
8. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 29:20 + 2:53
9. Plhalová Šárka ASU0097 Magnus Orienteering 29:42 + 3:15
10. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 31:03 + 4:36
11. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:53 + 5:26
12. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 32:46 + 6:19
13. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 37:04 + 10:37
14. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:57 + 12:30
15. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 39:35 + 13:08
16. Čeleďová Justýna TZL0152 SKOB Zlín 41:05 + 14:38
17. Borovičková Valerie LPU0054 OK Lokomotiva Pardubice 42:29 + 16:02
18. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:14 + 16:47
19. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 45:41 + 19:14
20. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 48:44 + 22:17
21. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:52 + 22:25
22. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 49:34 + 23:07
23. Radová Kateřina ABM0199 KOB Moira Brno 68:48 + 42:21
24. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 71:28 + 45:01
D16B
2.60 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 24:59
2. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:14 + 1:15
3. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 27:36 + 2:37
4. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 27:51 + 2:52
5. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:32 + 3:33
6. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 30:01 + 5:02
7. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 31:32 + 6:33
8. Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice 32:23 + 7:24
9. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 33:09 + 8:10
10. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 34:51 + 9:52
11. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:02 + 13:03
12. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 39:59 + 15:00
13. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 40:05 + 15:06
14. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 41:44 + 16:45
15. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 42:12 + 17:13
16. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 42:47 + 17:48
17. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:37 + 19:38
18. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 46:29 + 21:30
19. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 46:52 + 21:53
20. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 51:08 + 26:09
21. Novotná Tereza ZLH0051 OOB TJ Zlaté Hory 55:08 + 30:09
22. Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice 73:02 + 48:03
Auermüllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno DISK
Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice DISK
D16C
2.60 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 24:33
2. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 28:04 + 3:31
3. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 28:56 + 4:23
4. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 29:29 + 4:56
5. Hájková Lenka SOP0050 OOB TJ Slezan Opava 31:04 + 6:31
6. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 31:25 + 6:52
7. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 32:14 + 7:41
8. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 32:47 + 8:14
9. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 33:24 + 8:51
10. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 33:29 + 8:56
11. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 34:42 + 10:09
12. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:47 + 11:14
13. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 36:36 + 12:03
14. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 43:26 + 18:53
15. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 44:23 + 19:50
16. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 44:42 + 20:09
17. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 44:55 + 20:22
18. Šabršulová Natálie LCE0054 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:29 + 21:56
19. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 48:33 + 24:00
20. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 52:53 + 28:20
21. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 53:30 + 28:57
D18A
2.80 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 25:31
2. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 27:02 + 1:31
3. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 28:55 + 3:24
4. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 34:09 + 8:38
5. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 34:40 + 9:09
6. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:36 + 10:05
7. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 35:50 + 10:19
8. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 36:45 + 11:14
9. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 36:51 + 11:20
10. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 37:49 + 12:18
11. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 38:24 + 12:53
12. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 39:02 + 13:31
13. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 39:17 + 13:46
14. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 39:24 + 13:53
15. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 39:57 + 14:26
16. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 43:19 + 17:48
17. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 47:52 + 22:21
18. Novotná Klára ZLH9851 OOB TJ Zlaté Hory 49:53 + 24:22
19. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 50:51 + 25:20
20. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:13 + 28:42
21. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 64:24 + 38:53
22. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 69:29 + 43:58
23. Chroustová Šárka ZBM9862 SK Žabovřesky Brno 85:16 + 59:45
Šmelíková Tereza LCE9952 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D18B
2.80 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 23:51
2. Janošíkova Tereza UOL9950 SOB Olomouc 26:04 + 2:13
3. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 26:51 + 3:00
4. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 27:40 + 3:49
5. Cych Agnieszka PHK9966 OK 99 Hradec Králové 27:48 + 3:57
6. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:45 + 5:54
7. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 29:59 + 6:08
8. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 31:24 + 7:33
9. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 31:33 + 7:42
10. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 32:10 + 8:19
11. Vývodová Jana ASU9852 Magnus Orienteering 32:43 + 8:52
12. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 33:07 + 9:16
13. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 36:22 + 12:31
14. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 36:33 + 12:42
15. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 36:42 + 12:51
16. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:50 + 15:59
17. Vlachová Kateřina KON9898 KOB Konice 40:42 + 16:51
18. Zatloukalová Romana SSU9950 SK Severka Šumperk 41:29 + 17:38
19. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 42:30 + 18:39
20. Liberdová Jana TRI9852 TJ TŽ Třinec 42:54 + 19:03
21. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 43:30 + 19:39
22. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 43:34 + 19:43
23. Soldánová Tereza JPV9899 Oddíl OS SK Prostějov 46:38 + 22:47
24. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 49:00 + 25:09
25. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 49:33 + 25:42
26. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 56:01 + 32:10
D20A
2.90 km, 105 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7995
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 26:39 8702
2. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 28:01 + 1:22 8295
3. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 29:11 + 2:32 7948
4. Cych Weronika PHK9696 OK 99 Hradec Králové 29:30 + 2:51 7854
5. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 29:39 + 3:00 7809
6. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 29:58 + 3:19 7715
7. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:01 + 3:22 7700
8. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 30:38 + 3:59 7517
9. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 32:24 + 5:45 6991
10. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 32:54 + 6:15 6842
11. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 34:22 + 7:43 6406
12. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 34:26 + 7:47 6386
13. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:01 + 10:22 5618
14. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 37:09 + 10:30 5578
15. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 40:21 + 13:42 4626
16. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 49:14 + 22:35 1983
17. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 75:08 + 48:29 0
Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha DISK 0
D20B
2.80 km, 110 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7666
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 27:40 8005
2. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 27:50 + 0:10 7957
3. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 27:50 + 0:10 7957
4. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 29:12 + 1:32 7564
5. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 30:21 + 2:41 7234
6. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 31:14 + 3:34 6981
7. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 31:42 + 4:02 6847
8. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 31:47 + 4:07 6823
9. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 32:27 + 4:47 6632
10. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 33:14 + 5:34 6407
11. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 34:22 + 6:42 6082
12. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 34:27 + 6:47 6058
13. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 34:30 + 6:50 6043
14. Smrčková Dominika KSU9799 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:39 + 9:59 5139
15. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 52:28 + 24:48 887
16. Koporová Lenka ZBM9753 SK Žabovřesky Brno 54:22 + 26:42 341
17. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 61:16 + 33:36 0
Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21A
4.00 km, 155 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9153
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:39 10351
2. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 47:11 + 5:32 9197
3. Vavrova Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 48:05 + 6:26 9009
4. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 48:44 + 7:05 8874
5. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 48:47 + 7:08 8863
6. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 48:49 + 7:10 8857
7. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 48:55 + 7:16 8836
8. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 50:31 + 8:52 8502
9. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 51:05 + 9:26 8384
10. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 52:27 + 10:48 8099
11. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 55:50 + 14:11 7393
12. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:23 + 14:44 7278
13. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 58:01 + 16:22 6938
14. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 58:23 + 16:44 6861
15. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 60:12 + 18:33 6482
16. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:00 + 19:21 6315
17. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 61:50 + 20:11 6142
18. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 62:17 + 20:38 6048
19. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 63:20 + 21:41 5829
20. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 65:05 + 23:26 5464
21. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 68:57 + 27:18 4657
22. Tesařová Marcela AOP9450 Orientační Běh Opava 69:40 + 28:01 4508
23. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 77:31 + 35:52 2870
24. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 99:19 + 57:40 0
D21B
4.00 km, 150 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9030
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 40:19 9449
2. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 40:32 + 0:13 9399
3. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 40:51 + 0:32 9326
4. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 40:54 + 0:35 9314
5. Jakobová Adélka PGP9056 SK Praga 43:14 + 2:55 8774
6. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 43:56 + 3:37 8612
7. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:57 + 3:38 8608
8. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 44:10 + 3:51 8558
9. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:36 + 5:17 8226
10. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 46:04 + 5:45 8118
11. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 48:01 + 7:42 7667
12. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 48:04 + 7:45 7655
13. Marina Rosink 2MD8350 OL-Team Filder 53:37 + 13:18
14. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:07 + 13:48 6254
15. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 57:37 + 17:18 5444
16. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 58:09 + 17:50 5321
17. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 59:34 + 19:15 4993
18. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 59:38 + 19:19 4977
19. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 61:50 + 21:31 4468
20. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:15 + 23:56 3908
21. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 65:20 + 25:01 3658
22. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 65:47 + 25:28 3554
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D21C
4.00 km, 155 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9012
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 39:05 9825
2. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 41:31 + 2:26 9270
3. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 42:36 + 3:31 9023
4. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 42:39 + 3:34 9011
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 43:34 + 4:29 8802
6. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 44:14 + 5:09 8650
7. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 45:51 + 6:46 8281
8. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 46:50 + 7:45 8056
9. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 47:27 + 8:22 7916
10. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 47:45 + 8:40 7847
11. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 49:02 + 9:57 7554
12. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:43 + 13:38 6714
13. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 54:09 + 15:04 6387
14. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 54:44 + 15:39 6253
15. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 60:15 + 21:10 4994
16. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 62:08 + 23:03 4565
17. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 62:13 + 23:08 4546
18. Vlachová Eliška KON9572 KOB Konice 69:46 + 30:41 2822
19. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 70:56 + 31:51 2556
20. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 71:19 + 32:14 2469
21. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 76:01 + 36:56 1396
22. Wurzelová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 83:09 + 44:04 0
Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice DISK 0
D21D
4.00 km, 155 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9162
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafka Brožková Dana SJC8156 Sportcentrum Jičín 35:28 10386
2. Poklopová Lenka ZBM8950 SK Žabovřesky Brno 40:01 + 4:33 9273
3. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 41:26 + 5:58 8927
4. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 41:32 + 6:04 8902
5. Bochenková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 42:12 + 6:44 8739
6. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 42:19 + 6:51 8711
7. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 42:52 + 7:24 8576
8. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 43:18 + 7:50 8470
9. Indráková Adélka ZBM9153 SK Žabovřesky Brno 46:01 + 10:33 7806
10. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 46:28 + 11:00 7696
11. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 46:59 + 11:31 7570
12. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 47:35 + 12:07 7423
13. Sedláčková Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 47:55 + 12:27 7342
14. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 51:09 + 15:41 6551
15. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:29 + 17:01 6225
16. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 53:18 + 17:50 6025
17. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 53:51 + 18:23 5891
18. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:32 + 20:04 5479
19. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 57:30 + 22:02 4999
20. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 58:02 + 22:34 4868
21. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 65:31 + 30:03 3039
22. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 79:09 + 43:41 0
23. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 81:06 + 45:38
D35
2.80 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 28:50
2. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 0:03
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 30:46 + 1:56
4. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:01 + 3:11
5. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 32:02 + 3:12
6. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 33:07 + 4:17
7. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 35:10 + 6:20
8. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 36:27 + 7:37
9. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 37:30 + 8:40
10. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 37:41 + 8:51
11. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 38:14 + 9:24
12. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 40:14 + 11:24
13. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:14 + 12:24
14. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 42:51 + 14:01
15. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:57 + 21:07
16. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 50:04 + 21:14
17. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 54:40 + 25:50
18. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:53 + 35:03
19. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 73:10 + 44:20
20. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 75:42 + 46:52
Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D40
2.90 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 30:08
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 32:06 + 1:58
3. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 32:51 + 2:43
4. Holinková Hana ZPV6777 KOB ZPV Prostějov 33:16 + 3:08
5. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 33:17 + 3:09
6. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 33:29 + 3:21
7. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:06 + 4:58
8. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 35:14 + 5:06
9. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 35:34 + 5:26
10. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 35:48 + 5:40
11. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 35:52 + 5:44
12. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 36:06 + 5:58
13. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:06 + 6:58
14. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 37:08 + 7:00
15. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 38:42 + 8:34
16. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 39:53 + 9:45
17. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 40:22 + 10:14
18. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 40:29 + 10:21
19. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 40:32 + 10:24
20. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 42:00 + 11:52
21. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 42:12 + 12:04
22. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 42:23 + 12:15
23. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:37 + 13:29
24. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:07 + 16:59
25. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 47:29 + 17:21
26. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 48:25 + 18:17
27. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 49:37 + 19:29
28. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 49:55 + 19:47
29. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 50:14 + 20:06
30. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 51:25 + 21:17
31. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 54:06 + 23:58
32. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 57:12 + 27:04
33. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 59:18 + 29:10
34. Smrčková Věra KSU7373 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:25 + 32:17
35. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:01 + 35:53
36. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 71:10 + 41:02
Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové DISK
D45
2.80 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 31:06
2. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 32:37 + 1:31
3. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 34:56 + 3:50
4. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 34:57 + 3:51
5. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 36:00 + 4:54
6. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 36:06 + 5:00
7. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 36:07 + 5:01
8. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 36:13 + 5:07
9. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 36:33 + 5:27
10. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 37:02 + 5:56
11. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 37:04 + 5:58
12. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:14 + 6:08
13. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 38:11 + 7:05
14. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:29 + 7:23
15. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 40:00 + 8:54
16. Kašparová Ivana UOL6951 SOB Olomouc 42:04 + 10:58
17. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 42:52 + 11:46
18. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:39 + 12:33
19. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 43:46 + 12:40
20. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 45:30 + 14:24
21. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 46:41 + 15:35
22. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 47:25 + 16:19
23. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 49:02 + 17:56
24. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:51 + 18:45
25. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 52:23 + 21:17
26. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 56:05 + 24:59
27. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 57:49 + 26:43
28. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 57:56 + 26:50
29. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 58:23 + 27:17
30. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:06 + 29:00
31. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 61:27 + 30:21
32. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 71:46 + 40:40
33. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 75:20 + 44:14
34. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 78:59 + 47:53
35. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 86:55 + 55:49
Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod DISK
Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha DISK
D50
2.60 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 29:25
2. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 31:47 + 2:22
3. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 32:12 + 2:47
4. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 34:15 + 4:50
5. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 34:37 + 5:12
6. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:17 + 5:52
7. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 36:18 + 6:53
8. Dittrichová Lenka KON6285 KOB Konice 36:36 + 7:11
9. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 37:16 + 7:51
10. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 37:33 + 8:08
11. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 37:41 + 8:16
12. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 37:49 + 8:24
13. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 39:46 + 10:21
14. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 40:14 + 10:49
15. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:01 + 11:36
16. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 41:43 + 12:18
17. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 42:43 + 13:18
18. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 42:45 + 13:20
19. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 43:11 + 13:46
20. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 45:07 + 15:42
21. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 46:15 + 16:50
22. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 46:20 + 16:55
23. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 46:44 + 17:19
24. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 50:28 + 21:03
25. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:57 + 22:32
26. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 55:29 + 26:04
27. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 59:35 + 30:10
28. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 62:49 + 33:24
D55
2.50 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 29:59
2. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 33:46 + 3:47
3. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 33:50 + 3:51
4. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 33:52 + 3:53
5. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 34:17 + 4:18
6. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 34:48 + 4:49
7. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 35:46 + 5:47
8. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 36:14 + 6:15
9. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 37:32 + 7:33
10. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 38:21 + 8:22
11. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 39:21 + 9:22
12. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 41:02 + 11:03
13. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:59 + 12:00
14. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 42:20 + 12:21
15. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 42:33 + 12:34
16. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 43:42 + 13:43
17. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:25 + 17:26
18. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 51:28 + 21:29
19. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 58:10 + 28:11
20. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:13 + 29:14
21. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 64:51 + 34:52
22. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 73:41 + 43:42
Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D60
2.40 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:28
2. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 0:39
3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 35:30 + 2:02
4. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 37:06 + 3:38
5. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 39:15 + 5:47
6. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 41:07 + 7:39
7. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 41:20 + 7:52
8. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 41:38 + 8:10
9. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 42:04 + 8:36
10. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 43:37 + 10:09
11. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 46:36 + 13:08
12. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 47:49 + 14:21
13. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:24 + 14:56
14. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 48:49 + 15:21
15. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 50:13 + 16:45
16. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:09 + 19:41
17. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 55:25 + 21:57
18. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 75:19 + 41:51
19. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 75:27 + 41:59
20. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 80:28 + 47:00
Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D65
2.40 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 32:58
2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 33:49 + 0:51
3. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 36:02 + 3:04
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:06 + 4:08
5. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 37:06 + 4:08
6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 39:36 + 6:38
7. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 40:01 + 7:03
8. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 42:09 + 9:11
9. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 43:55 + 10:57
10. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:03 + 11:05
11. Novotná Ludmila ZLH4850 OOB TJ Zlaté Hory 45:20 + 12:22
12. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 47:17 + 14:19
13. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:49 + 20:51
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK
D70
2.40 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 43:24
2. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 46:10 + 2:46
3. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 57:35 + 14:11
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 79:11 + 35:47
5. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 106:30 + 63:06
H10
2.00 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 21:00
2. Zrník Tomáš OSN0606 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:22 + 3:22
3. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 40:54 + 19:54
4. Horák Martin VSP0601 USK Praha 43:57 + 22:57
5. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:50 + 36:50
6. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:04 + 39:04
H12
2.40 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 17:57
2. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 19:50 + 1:53
3. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 21:06 + 3:09
4. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 21:24 + 3:27
5. Janas Adam PGP0404 SK Praga 35:19 + 17:22
6. Pavelka Ondřej KSU0404 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:34 + 20:37
7. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 40:00 + 22:03
8. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 43:21 + 25:24
9. Opravil Vojtěch KSU0515 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:33 + 28:36
10. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:32 + 34:35
11. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 64:49 + 46:52
12. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 100:41 + 82:44
H14
3.10 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 27:27
2. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 29:17 + 1:50
3. Janas Petr PGP0200 SK Praga 29:40 + 2:13
4. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 31:57 + 4:30
5. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 34:15 + 6:48
6. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 35:30 + 8:03
7. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 36:06 + 8:39
8. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 40:17 + 12:50
9. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 51:03 + 23:36
10. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 55:34 + 28:07
11. Horák Pavel VSP0301 USK Praha 66:03 + 38:36
12. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 68:25 + 40:58
13. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:59 + 53:32
14. Mikuláš Jiří VCB0303 OB České Budějovice 116:36 + 89:09
15. Pšenička Kryštof KRE0301 OOB TJ Sokol Křemže 121:37 + 94:10
H16A
3.20 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 28:48
2. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:03 + 0:15
3. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 31:29 + 2:41
4. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:59 + 3:11
5. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 38:43 + 9:55
6. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 39:05 + 10:17
7. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 39:58 + 11:10
8. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:27 + 11:39
9. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 40:51 + 12:03
10. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:59 + 12:11
11. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 42:09 + 13:21
12. Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec 43:12 + 14:24
13. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:28 + 14:40
14. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 43:54 + 15:06
15. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 46:16 + 17:28
16. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 50:12 + 21:24
17. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 53:55 + 25:07
18. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 54:15 + 25:27
19. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 54:19 + 25:31
20. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 55:07 + 26:19
21. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 59:25 + 30:37
H16B
3.30 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 26:27
2. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:13 + 2:46
3. Valík Tomáš AOP0001 Orientační Běh Opava 31:23 + 4:56
4. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 32:39 + 6:12
5. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 32:48 + 6:21
6. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 33:01 + 6:34
7. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 34:58 + 8:31
8. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:10 + 9:43
9. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 37:19 + 10:52
10. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 37:23 + 10:56
11. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 38:24 + 11:57
12. Šimek Štěpán UOL0104 SOB Olomouc 39:28 + 13:01
13. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 42:11 + 15:44
14. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 44:06 + 17:39
15. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 44:40 + 18:13
16. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 49:04 + 22:37
17. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 51:36 + 25:09
18. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 52:28 + 26:01
19. Grebík Radim ASU0101 Magnus Orienteering 53:52 + 27:25
20. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 57:26 + 30:59
21. Prachař Matouš UOL0000 SOB Olomouc 65:29 + 39:02
H16C
3.20 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:45
2. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 28:46 + 0:01
3. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 28:58 + 0:13
4. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:16 + 0:31
5. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 30:35 + 1:50
6. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 31:55 + 3:10
7. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 35:28 + 6:43
8. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:35 + 6:50
9. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:47 + 7:02
10. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 36:07 + 7:22
11. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 36:08 + 7:23
12. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 37:15 + 8:30
13. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 42:23 + 13:38
14. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 42:35 + 13:50
15. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:35 + 19:50
16. Šmol David DOK0100 OK Doksy 48:59 + 20:14
17. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:30 + 20:45
18. Adámek Filip ABM0101 KOB Moira Brno 54:18 + 25:33
19. Kaprál Jan SSU0000 SK Severka Šumperk 63:47 + 35:02
20. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 69:44 + 40:59
21. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 72:38 + 43:53
H18A
3.40 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 27:37
2. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 27:50 + 0:13
3. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:48 + 2:11
4. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 30:03 + 2:26
5. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 30:25 + 2:48
6. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:02 + 3:25
7. Sláma Dušan ASU9843 Magnus Orienteering 31:33 + 3:56
8. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 32:33 + 4:56
9. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 33:04 + 5:27
10. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 33:51 + 6:14
11. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 34:08 + 6:31
12. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 35:13 + 7:36
13. Horčička Vít UOL9919 SOB Olomouc 35:59 + 8:22
14. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 39:25 + 11:48
15. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 39:58 + 12:21
16. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:15 + 13:38
17. Florián Vojtěch ABM9901 KOB Moira Brno 41:31 + 13:54
18. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 42:01 + 14:24
19. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 44:58 + 17:21
20. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 45:32 + 17:55
21. Procházka Zdeněk SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 46:08 + 18:31
22. Láznička Václav TZL9901 SKOB Zlín 46:45 + 19:08
23. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 46:58 + 19:21
24. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 47:05 + 19:28
25. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 47:11 + 19:34
26. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 48:10 + 20:33
27. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:48 + 22:11
28. Tesař Vojtěch AOP9900 Orientační Běh Opava 49:54 + 22:17
29. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 57:00 + 29:23
Novák Aleš PGP9808 SK Praga DISK
H18B
3.40 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 28:12
2. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 29:16 + 1:04
3. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 29:26 + 1:14
4. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:45 + 2:33
5. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 31:44 + 3:32
6. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:53 + 4:41
7. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:27 + 5:15
8. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:13 + 7:01
9. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 36:08 + 7:56
10. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:57 + 8:45
11. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 38:07 + 9:55
12. Šebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 40:46 + 12:34
13. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:37 + 13:25
14. Kočí Josef JPV9824 Oddíl OS SK Prostějov 41:48 + 13:36
15. Holesz Sebastian TRI9902 TJ TŽ Třinec 41:53 + 13:41
16. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 45:42 + 17:30
17. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 48:38 + 20:26
18. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 52:06 + 23:54
19. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 52:32 + 24:20
20. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 52:46 + 24:34
21. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:15 + 25:03
22. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 53:17 + 25:05
23. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:03 + 25:51
24. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 54:36 + 26:24
25. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 75:04 + 46:52
26. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 75:17 + 47:05
27. Procházka Jakub SOP9903 OOB TJ Slezan Opava 94:59 + 66:47
Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň DISK
Hubáček Filip JPV9800 Oddíl OS SK Prostějov DISK
H20A
3.50 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8478
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 27:03 9096
2. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 27:40 + 0:37 8902
3. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 29:05 + 2:02 8454
4. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 29:48 + 2:45 8228
5. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 31:56 + 4:53 7555
6. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 32:13 + 5:10 7465
7. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 33:07 + 6:04 7181
8. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 37:55 + 10:52 5666
9. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 39:29 + 12:26 5171
10. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 40:53 + 13:50 4730
11. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 43:08 + 16:05 4019
12. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 43:45 + 16:42 3825
13. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 45:24 + 18:21 3304
14. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 57:14 + 30:11 0
15. Otruba Vojtěch JPV9717 Oddíl OS SK Prostějov 62:44 + 35:41 0
16. Drozd Michal BBM9701 BETA URSUS Orienteering 67:26 + 40:23 0
17. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 68:22 + 41:19 0
Čermák Adam PGP9701 SK Praga DISK 0
H20B
3.50 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8458
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 28:00 9026
2. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 28:53 + 0:53 8755
3. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 29:22 + 1:22 8607
4. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 29:45 + 1:45 8490
5. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 29:55 + 1:55 8439
6. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:00 + 3:00 8108
7. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 32:18 + 4:18 7710
8. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 32:46 + 4:46 7567
9. Werner Michal PGP9705 SK Praga 32:48 + 4:48 7557
10. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 32:51 + 4:51 7542
11. Grätsch Markus 71D9600 USV TU Dresden 34:10 + 6:10
12. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:26 + 9:26 6139
13. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:49 + 9:49 6022
14. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 38:01 + 10:01 5961
15. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 47:21 + 19:21 3105
16. Konečný Daniel BBM9702 BETA URSUS Orienteering 49:29 + 21:29 2453
17. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:20 + 24:20 1581
Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice DISK 0
Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice DISK 0
H21A
5.00 km, 195 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9474
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 35:34 10394
2. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 38:22 + 2:48 9661
3. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 38:58 + 3:24 9504
4. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 41:05 + 5:31 8950
5. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 42:04 + 6:30 8693
6. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 42:28 + 6:54 8588
7. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 42:58 + 7:24 8457
8. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 43:22 + 7:48 8352
9. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 43:32 + 7:58 8309
10. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:45 + 9:11 7990
11. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:53 + 9:19 7955
12. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 45:19 + 9:45 7842
13. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 46:33 + 10:59 7519
14. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 47:17 + 11:43 7327
15. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 47:56 + 12:22 7157
16. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 48:02 + 12:28 7130
17. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 48:19 + 12:45 7056
18. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 49:04 + 13:30 6860
19. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 49:57 + 14:23 6629
20. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 50:28 + 14:54 6493
21. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 51:01 + 15:27 6349
22. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:50 + 16:16 6135
23. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 51:54 + 16:20 6118
24. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 52:33 + 16:59 5948
25. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 52:46 + 17:12 5891
26. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 54:37 + 19:03 5407
27. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 56:26 + 20:52 4931
28. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:33 + 20:59 4901
29. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 58:55 + 23:21 4281
30. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 61:30 + 25:56 3604
31. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 71:43 + 36:09 929
H21B
5.00 km, 195 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9449
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 36:40 10158
2. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 38:11 + 1:31 9766
3. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 38:59 + 2:19 9558
4. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 38:59 + 2:19 9558
5. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 39:01 + 2:21 9550
6. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 40:57 + 4:17 9049
7. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 42:27 + 5:47 8660
8. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 42:52 + 6:12 8553
9. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 43:18 + 6:38 8440
10. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:28 + 6:48 8397
11. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 43:30 + 6:50 8389
12. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 44:18 + 7:38 8181
13. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 44:18 + 7:38 8181
14. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 45:01 + 8:21 7996
15. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 45:43 + 9:03 7814
16. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 47:16 + 10:36 7413
17. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 48:55 + 12:15 6986
18. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 49:07 + 12:27 6934
19. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 49:11 + 12:31 6917
20. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 49:57 + 13:17 6718
21. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 50:27 + 13:47 6589
22. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 50:40 + 14:00 6532
23. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 50:44 + 14:04 6515
24. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 51:56 + 15:16 6204
25. Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:41 + 17:01 5751
26. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 53:47 + 17:07 5725
27. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 54:37 + 17:57 5509
28. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 54:44 + 18:04 5479
29. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 55:38 + 18:58 5246
30. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 56:46 + 20:06 4953
31. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 66:48 + 30:08 2354
32. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport 67:31 + 30:51
Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha DISK 0
H21C
5.00 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9458
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 38:33 9979
2. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:16 + 0:43 9799
3. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 39:32 + 0:59 9732
4. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 39:39 + 1:06 9702
5. Záveský Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 2:19 9396
6. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 40:52 + 2:19 9396
7. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 41:09 + 2:36 9325
8. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 3:44 9040
9. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 43:10 + 4:37 8818
10. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 43:43 + 5:10 8680
11. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 44:12 + 5:39 8558
12. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 44:17 + 5:44 8537
13. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 45:11 + 6:38 8311
14. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 45:23 + 6:50 8260
15. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 46:50 + 8:17 7896
16. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 48:05 + 9:32 7582
17. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 48:16 + 9:43 7535
18. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 11:01 7209
19. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 49:46 + 11:13 7158
20. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 50:19 + 11:46 7020
21. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 51:03 + 12:30 6836
22. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 51:57 + 13:24 6609
23. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 52:47 + 14:14 6400
24. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:54 + 14:21 6370
25. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 55:46 + 17:13 5649
26. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 56:24 + 17:51 5490
27. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 57:59 + 19:26 5092
28. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 59:27 + 20:54 4723
29. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 60:07 + 21:34 4556
30. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 60:09 + 21:36 4547
31. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 61:12 + 22:39 4283
32. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 67:50 + 29:17 2615
H21D
5.00 km, 190 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9388
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 37:26 10144
2. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 38:49 + 1:23 9797
3. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 40:36 + 3:10 9350
4. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 40:51 + 3:25 9287
5. Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteering 41:03 + 3:37 9237
6. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 41:19 + 3:53 9170
7. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 41:41 + 4:15 9079
8. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:02 + 5:36 8740
9. Navrátil Boris AOP9202 Orientační Běh Opava 43:32 + 6:06 8615
10. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 43:33 + 6:07 8611
11. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 44:16 + 6:50 8431
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 44:46 + 7:20 8306
13. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:59 + 8:33 8001
14. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 47:26 + 10:00 7637
15. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 47:38 + 10:12 7587
16. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 48:34 + 11:08 7353
17. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 50:36 + 13:10 6843
18. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 51:04 + 13:38 6726
19. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 51:40 + 14:14 6576
20. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 52:11 + 14:45 6446
21. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 52:14 + 14:48 6434
22. Schuster Marek AOP9303 Orientační Běh Opava 52:26 + 15:00 6384
23. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 53:06 + 15:40 6217
24. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 53:55 + 16:29 6012
25. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 54:56 + 17:30 5757
26. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 55:59 + 18:33 5494
27. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 56:43 + 19:17 5310
28. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 60:02 + 22:36 4479
29. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 61:48 + 24:22 4036
30. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 61:54 + 24:28 4011
31. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 67:22 + 29:56 2640
32. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:30 + 30:04 2607
H35
3.50 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 30:57
2. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 31:32 + 0:35
3. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 31:42 + 0:45
4. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 33:49 + 2:52
5. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 34:13 + 3:16
6. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 34:19 + 3:22
7. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 34:42 + 3:45
8. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 34:59 + 4:02
9. Šafka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 35:47 + 4:50
10. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 36:31 + 5:34
11. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:09 + 6:12
12. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 38:06 + 7:09
13. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:37 + 7:40
14. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 38:49 + 7:52
15. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 39:22 + 8:25
16. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:33 + 8:36
17. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 8:59
18. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 41:01 + 10:04
19. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 41:57 + 11:00
20. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 41:59 + 11:02
21. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 42:14 + 11:17
22. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 43:03 + 12:06
23. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:06 + 12:09
24. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 47:46 + 16:49
25. Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec 47:56 + 16:59
26. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 48:03 + 17:06
27. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 48:44 + 17:47
28. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 50:47 + 19:50
29. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 58:55 + 27:58
30. Opravil Pavel KSU7502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:39 + 29:42
31. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 62:34 + 31:37
Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec DISK
Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno DISK
H40
3.40 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 30:18
2. Fujáček Jan SCP7506 OK Sparta Praha 31:58 + 1:40
3. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 32:24 + 2:06
4. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 33:22 + 3:04
5. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 33:29 + 3:11
6. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 35:13 + 4:55
7. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 35:27 + 5:09
8. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 36:12 + 5:54
9. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 36:29 + 6:11
10. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 36:59 + 6:41
11. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 37:34 + 7:16
12. Průša Michal VSP7310 USK Praha 38:31 + 8:13
13. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 38:34 + 8:16
14. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 38:37 + 8:19
15. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 39:18 + 9:00
16. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 39:25 + 9:07
17. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 39:26 + 9:08
18. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 39:26 + 9:08
19. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:31 + 10:13
20. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 41:33 + 11:15
21. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 41:50 + 11:32
22. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:29 + 12:11
23. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 43:52 + 13:34
24. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 45:09 + 14:51
25. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 45:16 + 14:58
26. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 47:13 + 16:55
27. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 48:51 + 18:33
28. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:02 + 18:44
29. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 49:54 + 19:36
30. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 51:20 + 21:02
31. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 52:07 + 21:49
32. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 53:33 + 23:15
33. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 53:35 + 23:17
34. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 53:40 + 23:22
35. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 54:07 + 23:49
36. Mágr Zdeněk 4BC7200 Notorola 54:57 + 24:39
37. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 60:04 + 29:46
38. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 61:15 + 30:57
39. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 64:09 + 33:51
40. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 66:18 + 36:00
41. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 68:40 + 38:22
42. Smrček Petr KSU7401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:20 + 42:02
43. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:26 + 42:08
Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H45
3.40 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:35
2. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 31:30 + 0:55
3. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 32:32 + 1:57
4. Valík Luděk AOP7101 Orientační Běh Opava 33:03 + 2:28
5. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 33:16 + 2:41
6. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:39 + 4:04
7. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 35:29 + 4:54
8. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 36:35 + 6:00
9. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:48 + 6:13
10. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 38:22 + 7:47
11. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 38:46 + 8:11
12. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 39:26 + 8:51
13. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:36 + 9:01
14. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 41:06 + 10:31
15. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 41:15 + 10:40
16. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 41:19 + 10:44
17. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:59 + 11:24
18. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 42:04 + 11:29
19. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 42:32 + 11:57
20. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 42:34 + 11:59
21. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 44:47 + 14:12
22. Kovářík Tomáš KAM6901 OK Kamenice 45:43 + 15:08
23. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 45:46 + 15:11
24. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:39 + 18:04
25. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 49:36 + 19:01
26. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 50:09 + 19:34
27. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 50:30 + 19:55
28. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 54:04 + 23:29
29. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 55:24 + 24:49
30. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 56:08 + 25:33
31. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 56:58 + 26:23
32. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 58:01 + 27:26
33. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 58:31 + 27:56
34. Brožka Martin VCB6901 OB České Budějovice 58:47 + 28:12
35. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 58:54 + 28:19
36. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 60:02 + 29:27
37. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 62:08 + 31:33
38. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 62:25 + 31:50
39. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:34 + 32:59
40. Šebek Martin DKP6705 Oddíl OB Kotlářka 66:46 + 36:11
41. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 70:45 + 40:10
42. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 73:01 + 42:26
43. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 74:35 + 44:00
44. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:57 + 45:22
45. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 78:21 + 47:46
46. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:34 + 48:59
47. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 81:12 + 50:37
48. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 86:56 + 56:21
49. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 88:53 + 58:18
50. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 89:04 + 58:29
H50
3.20 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 31:52
2. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 31:56 + 0:04
3. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 31:58 + 0:06
4. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 32:22 + 0:30
5. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 32:31 + 0:39
6. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 32:50 + 0:58
7. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:06 + 1:14
8. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 33:12 + 1:20
9. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 33:31 + 1:39
10. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 34:11 + 2:19
11. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 34:18 + 2:26
12. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 34:27 + 2:35
13. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 34:30 + 2:38
14. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 34:47 + 2:55
15. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:57 + 3:05
16. Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov 35:15 + 3:23
17. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 35:31 + 3:39
18. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 35:32 + 3:40
19. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 36:53 + 5:01
20. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:04 + 5:12
21. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 38:41 + 6:49
22. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 39:12 + 7:20
23. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 40:00 + 8:08
24. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 40:49 + 8:57
25. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:13 + 10:21
26. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 43:45 + 11:53
27. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 44:02 + 12:10
28. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 44:05 + 12:13
29. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 44:29 + 12:37
30. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 44:58 + 13:06
31. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 46:53 + 15:01
32. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:12 + 15:20
33. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 47:34 + 15:42
34. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 47:48 + 15:56
35. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 47:56 + 16:04
36. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 49:41 + 17:49
37. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 49:55 + 18:03
38. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:56 + 18:04
39. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 51:49 + 19:57
40. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 52:10 + 20:18
41. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 53:28 + 21:36
42. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 54:15 + 22:23
43. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:24 + 26:32
44. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 61:48 + 29:56
45. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 63:41 + 31:49
46. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 69:12 + 37:20
47. Mašek Petr BOR6502 OK Jiskra Nový Bor 85:58 + 54:06
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering DISK
H55
3.10 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 27:59
2. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 29:16 + 1:17
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 29:54 + 1:55
4. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 32:17 + 4:18
5. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 33:04 + 5:05
6. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 33:21 + 5:22
7. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:16 + 6:17
8. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:24 + 6:25
9. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 35:17 + 7:18
10. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 35:50 + 7:51
11. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport 36:28 + 8:29
12. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 36:43 + 8:44
13. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 37:15 + 9:16
14. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 38:02 + 10:03
15. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 39:17 + 11:18
16. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 39:42 + 11:43
17. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 39:56 + 11:57
18. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 39:57 + 11:58
19. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 40:14 + 12:15
20. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 41:07 + 13:08
21. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 42:12 + 14:13
22. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 42:32 + 14:33
23. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 42:46 + 14:47
24. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:55 + 14:56
25. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 43:46 + 15:47
26. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 46:26 + 18:27
27. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 46:44 + 18:45
28. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 47:35 + 19:36
29. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:20 + 20:21
30. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 48:42 + 20:43
31. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 49:29 + 21:30
32. Juračka Zdeněk HAV5702 OB Havířov 49:58 + 21:59
33. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:22 + 23:23
34. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 51:40 + 23:41
35. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 55:49 + 27:50
36. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 55:59 + 28:00
37. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:42 + 29:43
38. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 58:37 + 30:38
39. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 59:40 + 31:41
40. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 61:47 + 33:48
41. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 62:06 + 34:07
42. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:21 + 37:22
43. Albert František OOL5804 SK Haná orienteering 70:40 + 42:41
44. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 73:52 + 45:53
Kodeda Oldřich KCK5901 KOB Český Krumlov DISK
H60
2.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 30:44
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 32:16 + 1:32
3. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 32:25 + 1:41
4. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 32:48 + 2:04
5. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 34:25 + 3:41
6. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 34:41 + 3:57
7. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 34:44 + 4:00
8. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 35:19 + 4:35
9. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 36:15 + 5:31
10. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 36:27 + 5:43
11. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:49 + 6:05
12. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 38:25 + 7:41
13. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 38:32 + 7:48
14. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 39:26 + 8:42
15. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 39:45 + 9:01
16. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 40:31 + 9:47
17. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 41:33 + 10:49
18. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:11 + 12:27
19. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 44:48 + 14:04
20. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 46:13 + 15:29
21. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 46:24 + 15:40
22. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 47:11 + 16:27
23. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 49:26 + 18:42
24. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 51:00 + 20:16
25. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 51:26 + 20:42
26. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 53:20 + 22:36
27. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 55:51 + 25:07
28. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 58:28 + 27:44
29. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 62:42 + 31:58
30. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 69:05 + 38:21
31. Nechyba Jiri 61C5300 Stara Hut 84:50 + 54:06
H65
2.80 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 30:37
2. Uher Petr VSP5001 USK Praha 32:48 + 2:11
3. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 33:43 + 3:06
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 37:55 + 7:18
5. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 38:10 + 7:33
6. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 39:33 + 8:56
7. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 39:51 + 9:14
8. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 40:31 + 9:54
9. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 42:39 + 12:02
10. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:52 + 14:15
11. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 45:20 + 14:43
12. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 45:49 + 15:12
13. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 45:57 + 15:20
14. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 47:55 + 17:18
15. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:00 + 19:23
16. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 50:28 + 19:51
17. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 51:44 + 21:07
18. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:45 + 21:08
19. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 52:24 + 21:47
20. Novotný Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 53:18 + 22:41
21. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 55:30 + 24:53
22. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 56:48 + 26:11
23. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 59:04 + 28:27
24. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 65:00 + 34:23
25. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 65:36 + 34:59
26. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 81:07 + 50:30
27. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 84:31 + 53:54
28. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 90:42 + 60:05
29. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 92:38 + 62:01
30. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 95:54 + 65:17
31. Kramoliš Jan PVP5000 VSS Přírodověda Praha 117:34 + 86:57
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice DISK
H70
2.50 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 30:06
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:31 + 3:25
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 35:27 + 5:21
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 36:02 + 5:56
5. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 37:22 + 7:16
6. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 41:44 + 11:38
7. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 44:02 + 13:56
8. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 46:25 + 16:19
9. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 48:43 + 18:37
10. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:45 + 23:39
11. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 55:54 + 25:48
12. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 61:07 + 31:01
13. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 65:02 + 34:56
H75
2.40 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 28:45
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 29:52 + 1:07
3. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 33:25 + 4:40
4. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 40:45 + 12:00
5. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 41:16 + 12:31
6. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 42:30 + 13:45
7. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 43:20 + 14:35
H80
2.10 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 33:18
Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor DISK
P2
2.00 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Jan 30:11
2. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 32:48 + 2:37
3. Kubák Martin SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 32:53 + 2:42
4. Jurčák David SOP7808 OOB TJ Slezan Opava 34:27 + 4:16
5. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 39:40 + 9:29
6. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB Spartak Adamov 41:06 + 10:55
7. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 41:33 + 11:22
8. Odehnalová Radka ADA7656 OOB Spartak Adamov 42:31 + 12:20
9. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:05 + 13:54
10. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 45:29 + 15:18
11. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 45:50 + 15:39
12. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 46:40 + 16:29
13. Hartmanová Romana 50:46 + 20:35
14. Hartmanová Kristýna 50:56 + 20:45
15. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 54:39 + 24:28
16. Tesařová Lucie AOP1451 Orientační Běh Opava 59:18 + 29:07
17. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 81:35 + 51:24
Cejnarová Eva DISK
P4
3.40 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benroth Miroslav 5YC7101 Benroth 47:05
2. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 47:24 + 0:19
3. Stehlík Miroslav 50:33 + 3:28
4. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:40 + 12:35
5. Juren Lukáš LTP9703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:31 + 13:26
6. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 68:25 + 21:20
7. Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 69:53 + 22:48
8. Müllerová Markéta 76:06 + 29:01
9. Zámečník Pavel 77:30 + 30:25
10. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 105:06 + 58:01
11. Zámečník st. Pavel 115:43 + 68:38
Benrothová Irena 5YC7151 Benroth DISK
T3
3.00 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 43:38
2. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:52 + 2:14
3. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 55:40 + 12:02
4. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 55:49 + 12:11
5. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 57:35 + 13:57
6. Dovrtělová Gabriela TZL8591 SKOB Zlín 60:47 + 17:09
7. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 61:18 + 17:40
8. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 62:04 + 18:26
9. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 62:25 + 18:47
10. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 72:53 + 29:15
11. Červenka Jiří MLA5804 MLOK Mariánské Lázně 78:09 + 34:31
Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně DISK
Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast DISK
Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín DISK
Mikuláš Jan VCB0103 OB České Budějovice DISK
Matulíková Aneta TZL0050 SKOB Zlín DISK
T5
4.20 km, 175 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 42:07
2. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 44:26 + 2:19
3. Avner Asaf OOL9200 SK Haná orienteering 45:10 + 3:03
4. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 45:16 + 3:09
5. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 46:02 + 3:55
6. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 47:12 + 5:05
7. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 47:15 + 5:08
8. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 49:07 + 7:00
9. Špicar Petr SJC8801 Sportcentrum Jičín 49:38 + 7:31
10. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 54:11 + 12:04
11. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 SK Žabovřesky Brno 55:45 + 13:38
12. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 56:54 + 14:47
13. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 57:52 + 15:45
14. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 59:28 + 17:21
15. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 61:17 + 19:10
16. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 61:57 + 19:50
17. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:40 + 20:33
18. Prášek Přemysl KAM9305 OK Kamenice 63:00 + 20:53
19. Otrusina Jan ABM9210 KOB Moira Brno 63:28 + 21:21
20. Nouza Petr SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 63:42 + 21:35
21. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 64:12 + 22:05
22. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:43 + 22:36
23. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 66:44 + 24:37
24. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 68:43 + 26:36
25. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:19 + 31:12
26. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:44 + 31:37
27. Jančová Jana KAM9450 OK Kamenice 74:30 + 32:23
28. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 76:26 + 34:19
29. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 76:46 + 34:39
30. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 77:29 + 35:22
31. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 83:43 + 41:36
32. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 84:08 + 42:01
33. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:33 + 43:26
34. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:56 + 47:49
35. Höferová Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 93:22 + 51:15
36. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 93:28 + 51:21
37. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 94:01 + 51:54
38. Hojný Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 96:31 + 54:24
39. Culka Josef JHB6202 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 103:50 + 61:43
40. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 104:18 + 62:11
41. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 107:08 + 65:01
42. Koštejn Pavel DOK7100 OK Doksy 108:57 + 66:50
43. Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice 115:03 + 72:56
44. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 121:08 + 79:01
Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice DISK