Logo

Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Datum:
24.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D3     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     D65B     D70A     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H20C     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H70B     H75A     H75B     H80A     T4A     T4B     T8    

D16A 4.90 km, 230 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 36:53
2. Gárdonyi Csilla 67Hxxx1 MOM Budapest 39:49 + 2:56
3. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 40:30 + 3:37
4. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 41:15 + 4:22
5. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 43:06 + 6:13
6. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 43:45 + 6:52
7. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 43:46 + 6:53
8. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 45:06 + 8:13
9. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:11 + 8:18
10. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:41 + 8:48
11. Czakó Boglárka 67Hxxx2 MOM Budapest 46:14 + 9:21
12. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 46:24 + 9:31
13. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:19 + 10:26
14. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 47:39 + 10:46
15. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 49:04 + 12:11
16. Zempléni Lilla 67Hxxx3 MOM Budapest 50:00 + 13:07
17. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 51:15 + 14:22
18. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 52:23 + 15:30

D16B 4.60 km, 220 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 43:18
2. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 44:08 + 0:50
3. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 44:47 + 1:29
4. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 46:24 + 3:06
5. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 47:59 + 4:41
6. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 50:56 + 7:38
7. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 51:03 + 7:45
8. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 51:07 + 7:49
9. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 51:30 + 8:12
10. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 52:19 + 9:01
11. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 53:44 + 10:26
12. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:52 + 10:34
13. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 54:11 + 10:53
14. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:15 + 10:57
15. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 56:42 + 13:24
16. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 57:09 + 13:51
17. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 57:33 + 14:15
18. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 64:13 + 20:55

D16C 4.20 km, 220 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 42:53
2. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 46:19 + 3:26
3. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 46:59 + 4:06
4. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 49:05 + 6:12
5. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 49:09 + 6:16
6. Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 49:11 + 6:18
7. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 49:12 + 6:19
8. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 49:16 + 6:23
9. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 50:47 + 7:54
10. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:02 + 8:09
11. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 52:07 + 9:14
12. Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 53:25 + 10:32
13. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 54:00 + 11:07
14. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 55:13 + 12:20
15. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 56:28 + 13:35
16. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:05 + 14:12
17. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 57:54 + 15:01
18. Svobodová Anna VTA0151 B SC vebr-sport 61:18 + 18:25
19. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:02 + 19:09
20. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 62:20 + 19:27
21. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 62:45 + 19:52
22. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:28 + 22:35
23. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 67:03 + 24:10
24. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 74:42 + 31:49
25. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 88:42 + 45:49
Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast DISK
Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno DISK
Štráchalová Diana KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže DISK

D18A 6.10 km, 300 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 E SOB Olomouc 47:51
2. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 48:02 + 0:11
3. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 49:32 + 1:41
4. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 51:37 + 3:46
5. Sárközy Zsófia 67Hxxx4 MOM Budapest 52:47 + 4:56
6. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 53:02 + 5:11
7. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 54:12 + 6:21
8. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 54:38 + 6:47
9. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 56:24 + 8:33
10. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 58:09 + 10:18
11. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:39 + 10:48
12. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 59:29 + 11:38
13. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 59:53 + 12:02
14. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 60:33 + 12:42
15. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 61:46 + 13:55
16. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 65:34 + 17:43
17. Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 67:26 + 19:35
18. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 70:48 + 22:57

D18B 5.60 km, 275 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 53:46
2. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 57:14 + 3:28
3. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 59:15 + 5:29
4. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:26 + 5:40
5. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 59:42 + 5:56
6. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 60:07 + 6:21
7. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 61:22 + 7:36
8. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 61:33 + 7:47
9. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 61:59 + 8:13
10. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 63:36 + 9:50
11. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 64:30 + 10:44
12. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 66:13 + 12:27
13. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 66:56 + 13:10
14. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 69:25 + 15:39
15. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 71:18 + 17:32
16. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:11 + 20:25
Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

D18C 5.00 km, 265 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 50:38
2. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 56:15 + 5:37
3. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 56:46 + 6:08
4. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 59:35 + 8:57
5. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 59:50 + 9:12
6. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 60:29 + 9:51
7. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 62:46 + 12:08
8. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 62:55 + 12:17
9. Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 65:38 + 15:00
10. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:47 + 18:09
11. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 69:25 + 18:47
12. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 71:49 + 21:11
13. Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 72:09 + 21:31
14. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 72:35 + 21:57
15. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 75:24 + 24:46
16. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 76:12 + 25:34
17. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 80:07 + 29:29
18. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 85:36 + 34:58
19. Matulíková Aneta TZL0050 B SKOB Zlín 85:59 + 35:21
Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice DISK

D20A 6.50 km, 335 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8187

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 50:33 9483
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 52:02 + 1:29 9232
3. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 57:33 + 7:00 8302
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 59:10 + 8:37 8029
5. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 59:31 + 8:58 7970
6. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 60:15 + 9:42 7846
7. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 60:37 + 10:04 7784
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 60:44 + 10:11 7765
9. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 61:27 + 10:54 7644
10. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 62:18 + 11:45 7500
11. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 62:24 + 11:51 7483
12. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 63:10 + 12:37 7354
13. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 66:53 + 16:20 6727
14. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 67:23 + 16:50 6643
15. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:10 + 17:37 6510
16. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 69:03 + 18:30 6361
17. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 71:00 + 20:27 6032
18. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 74:35 + 24:02 5428

D20B 5.80 km, 310 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6935

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 57:25 7530
2. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 59:23 + 1:58 7284
3. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 59:44 + 2:19 7240
4. Vavrysová Barbara LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovice 62:11 + 4:46 6934
5. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 64:05 + 6:40 6697
6. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 68:07 + 10:42 6193
7. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 68:12 + 10:47 6183
8. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 69:36 + 12:11 6008
9. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:29 + 15:04 5648
10. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 72:40 + 15:15 5625
11. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 79:25 + 22:00 4781
12. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 87:04 + 29:39 3826
13. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 87:26 + 30:01 3780
14. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 88:49 + 31:24 3607

D21A 9.80 km, 580 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9727

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 78:49 10846
2. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 79:00 + 0:11 10822
3. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 81:55 + 3:06 10431
4. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 86:54 + 8:05 9764
5. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 87:54 + 9:05 9630
6. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 88:10 + 9:21 9595
7. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 88:19 + 9:30 9574
8. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 88:54 + 10:05 9496
9. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 89:35 + 10:46 9405
10. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 89:45 + 10:56 9383
11. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 89:47 + 10:58 9378
12. Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 93:32 + 14:43 8876
13. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 93:50 + 15:01 8836
14. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 95:03 + 16:14 8673
15. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 95:27 + 16:38 8619
16. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 96:04 + 17:15 8537
17. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 96:09 + 17:20 8526
18. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 96:17 + 17:28 8508
19. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 96:29 + 17:40 8481
20. Wiśniewska Hanna CHC9051 R K.O.B. Choceň 96:48 + 17:59 8439
21. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 97:51 + 19:02 8298
22. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 101:47 + 22:58 7771
23. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 104:00 + 25:11 7474
24. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 108:55 + 30:06 6816

D21B 8.10 km, 440 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9086

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štěrbová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 71:19 9744
2. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 71:35 + 0:16 9708
3. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 73:34 + 2:15 9443
4. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 74:39 + 3:20 9299
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 75:01 + 3:42 9250
6. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 75:02 + 3:43 9247
7. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 75:14 + 3:55 9221
8. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 76:37 + 5:18 9036
9. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 77:21 + 6:02 8938
10. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 78:17 + 6:58 8814
11. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 79:20 + 8:01 8673
12. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 79:29 + 8:10 8653
13. Nieke Patricia TUR9552 C OOB TJ Turnov 80:51 + 9:32 8471
14. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 81:21 + 10:02 8404
15. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 82:29 + 11:10 8253
16. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 82:35 + 11:16 8240
17. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 83:41 + 12:22 8093
18. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 83:42 + 12:23 8091
19. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 84:16 + 12:57 8015
20. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 88:34 + 17:15 7441
21. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 89:58 + 18:39 7254
22. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 91:29 + 20:10 7052
23. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 93:53 + 22:34 6731
24. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 107:46 + 36:27 4878

D21C 7.20 km, 350 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8603

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 62:59 9069
2. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 63:03 + 0:04 9060
3. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 65:32 + 2:33 8712
4. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 65:55 + 2:56 8658
5. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 70:49 + 7:50 7972
6. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 71:24 + 8:25 7890
7. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:31 + 9:32 7733
8. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 72:51 + 9:52 7687
9. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 73:14 + 10:15 7633
10. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 73:52 + 10:53 7544
11. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 74:42 + 11:43 7427
12. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:50 + 11:51 7409
13. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 75:33 + 12:34 7308
14. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:59 + 13:00 7248
15. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 76:03 + 13:04 7238
16. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 76:12 + 13:13 7217
17. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 77:20 + 14:21 7059
18. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 77:51 + 14:52 6986
19. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 78:56 + 15:57 6834
20. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 79:19 + 16:20 6781
21. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 80:10 + 17:11 6662
22. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 80:21 + 17:22 6636
23. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 80:39 + 17:40 6594
24. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 80:41 + 17:42 6589
25. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 81:11 + 18:12 6519
26. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 81:21 + 18:22 6496
27. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 81:34 + 18:35 6465
28. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 82:07 + 19:08 6388
29. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 82:40 + 19:41 6311
30. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:49 + 20:50 6150
31. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 84:04 + 21:05 6115
32. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:09 + 21:10 6103
33. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:26 + 25:27 5503
34. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 88:46 + 25:47 5457
35. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 90:40 + 27:41 5190
36. Kulhavá Eliška LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice 92:47 + 29:48 4894
37. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 108:32 + 45:33 2687
38. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 123:16 + 60:17 623
Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga DISK 0

D3 2.70 km, 120 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 26:17
2. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 26:33 + 0:16
3. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 31:12 + 4:55
4. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 31:54 + 5:37
5. Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:58 + 7:41
6. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 34:37 + 8:20
7. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 35:45 + 9:28
8. Zurynek Jan EKP0602 C VŠTJ Ekonom Praha 36:49 + 10:32
9. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 36:53 + 10:36
10. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 37:06 + 10:49
11. Podrábský Ctibor VLI7001 C Slavia Liberec orienteering 37:15 + 10:58
12. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 38:08 + 11:51
13. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 39:27 + 13:10
14. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:41 + 14:24
15. Svoboda Jan VTA0701 C SC vebr-sport 40:55 + 14:38
16. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 40:56 + 14:39
17. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 42:25 + 16:08
18. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 43:05 + 16:48
19. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 43:50 + 17:33
20. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:16 + 18:59
21. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:31 + 23:14
22. Semíková Jůlie KAM OK Kamenice 51:10 + 24:53
23. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 56:16 + 29:59
24. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 61:32 + 35:15
25. Nentvichová Romana DOR0351 B OK Dobříš 62:32 + 36:15
26. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 62:38 + 36:21
27. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 62:51 + 36:34
28. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:59 + 37:42
29. Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 72:57 + 46:40
30. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 111:03 + 84:46
31. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 118:54 + 92:37
32. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 134:22 + 108:05
33. Nedbalová Klára MFP VŠSK MFF UK Praha 135:09 + 108:52
34. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 165:07 + 138:50
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
Šmahel Tadeáš OPI1000 C Orientační sporty Písek DISK
Holata Radek NNN Neregistrovaní (NNN) DISK

D35A 6.50 km, 300 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 59:05
2. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 62:31 + 3:26
3. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 62:37 + 3:32
4. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 63:34 + 4:29
5. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 64:44 + 5:39
6. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 70:20 + 11:15
7. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 70:49 + 11:44
8. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 72:25 + 13:20
9. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 74:13 + 15:08
10. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 76:37 + 17:32
11. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 79:56 + 20:51

D35B 5.40 km, 275 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 60:41
2. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 66:59 + 6:18
3. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 67:02 + 6:21
4. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 69:23 + 8:42
5. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 71:53 + 11:12
6. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 75:28 + 14:47
7. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 76:32 + 15:51
8. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 76:48 + 16:07
9. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 78:53 + 18:12
10. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 92:35 + 31:54

D40A 5.70 km, 270 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 55:30
2. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 55:46 + 0:16
3. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 57:13 + 1:43
4. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 57:58 + 2:28
5. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 58:49 + 3:19
6. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 59:20 + 3:50
7. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 59:36 + 4:06
8. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 60:28 + 4:58
9. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 60:58 + 5:28
10. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 61:44 + 6:14
11. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:53 + 6:23
12. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 62:27 + 6:57
13. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:38 + 7:08
14. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 62:59 + 7:29
15. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 63:48 + 8:18
16. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 65:29 + 9:59
17. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 67:50 + 12:20
18. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 68:27 + 12:57
19. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 70:56 + 15:26
20. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:11 + 18:41
21. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 75:01 + 19:31
22. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 75:24 + 19:54
23. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:51 + 20:21
24. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 83:24 + 27:54
25. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 88:49 + 33:19
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

D40B 4.70 km, 220 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 51:28
2. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 57:44 + 6:16
3. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 61:37 + 10:09
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 63:42 + 12:14
5. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 69:50 + 18:22
6. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 70:03 + 18:35
7. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 71:44 + 20:16
8. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 73:40 + 22:12
9. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 74:44 + 23:16
10. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:35 + 24:07
11. Miklušová Dagmar 47S7350 TJ Rapid Bratislava 79:44 + 28:16
12. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 89:19 + 37:51
13. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 90:18 + 38:50
14. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 90:55 + 39:27
15. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 93:17 + 41:49
16. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 98:20 + 46:52
17. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:29 + 53:01
18. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 112:00 + 60:32
Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec DISK
Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš DISK

D45A 5.20 km, 250 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupeková Silvia VZA7251 Slávia ŽU Žilina 47:19
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 49:23 + 2:04
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:26 + 4:07
4. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 51:33 + 4:14
5. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 51:56 + 4:37
6. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 53:17 + 5:58
7. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 54:24 + 7:05
8. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 55:32 + 8:13
9. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 55:36 + 8:17
10. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 57:22 + 10:03
11. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 58:30 + 11:11
12. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 58:36 + 11:17
13. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 59:05 + 11:46
14. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:38 + 13:19
15. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 60:42 + 13:23
16. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 60:45 + 13:26
17. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 61:16 + 13:57
18. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 62:30 + 15:11
19. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 63:41 + 16:22
20. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 64:47 + 17:28
21. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 65:06 + 17:47
22. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 68:30 + 21:11
23. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 69:46 + 22:27
24. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 77:32 + 30:13
25. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 77:46 + 30:27
Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec DISK

D45B 4.20 km, 195 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 48:05
2. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:26 + 7:21
3. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:31 + 8:26
4. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 56:43 + 8:38
5. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 58:50 + 10:45
6. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 60:49 + 12:44
7. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:14 + 13:09
8. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 61:45 + 13:40
9. Semíková Iva KAM6850 C OK Kamenice 63:21 + 15:16
10. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 63:45 + 15:40
11. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:03 + 15:58
12. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 66:06 + 18:01
13. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 69:39 + 21:34
14. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:20 + 23:15
15. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 75:00 + 26:55
16. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 77:04 + 28:59
17. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 81:32 + 33:27
18. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 82:34 + 34:29
19. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 102:15 + 54:10
Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní DISK

D50A 4.70 km, 240 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 48:30
2. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 49:04 + 0:34
3. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 51:31 + 3:01
4. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 51:43 + 3:13
5. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 54:07 + 5:37
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:42 + 6:12
7. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 54:54 + 6:24
8. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 55:01 + 6:31
9. Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 56:21 + 7:51
10. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 60:01 + 11:31
11. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 60:49 + 12:19
12. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 13:21
13. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 62:40 + 14:10
14. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 62:44 + 14:14
15. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:03 + 15:33
16. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 66:11 + 17:41
17. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 67:33 + 19:03
18. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 67:45 + 19:15
19. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 68:32 + 20:02
20. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:17 + 22:47
21. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 72:19 + 23:49

D50B 3.80 km, 190 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 47:56
2. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 49:20 + 1:24
3. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 50:12 + 2:16
4. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 50:54 + 2:58
5. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 53:22 + 5:26
6. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 53:26 + 5:30
7. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 53:35 + 5:39
8. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 55:23 + 7:27
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 55:37 + 7:41
10. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:28 + 9:32
11. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 58:46 + 10:50
12. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 61:23 + 13:27
12. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 61:23 + 13:27
14. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 66:10 + 18:14
15. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 69:22 + 21:26
16. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 75:08 + 27:12
17. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 77:54 + 29:58
18. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 79:41 + 31:45
19. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 80:40 + 32:44

D55A 4.50 km, 210 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 46:12
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 49:51 + 3:39
3. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:56 + 9:44
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 56:41 + 10:29
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:16 + 11:04
6. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 58:58 + 12:46
7. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 58:59 + 12:47
8. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 59:00 + 12:48
9. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 60:07 + 13:55
10. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 61:32 + 15:20
11. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 62:09 + 15:57
12. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 66:30 + 20:18
13. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 68:33 + 22:21
14. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 74:36 + 28:24
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 75:14 + 29:02
16. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:01 + 30:49
17. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:05 + 38:53
Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha DISK

D55B 3.60 km, 175 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 46:13
2. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:08 + 3:55
3. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 52:00 + 5:47
4. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 53:39 + 7:26
5. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:00 + 8:47
6. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:01 + 10:48
7. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 57:26 + 11:13
8. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 57:36 + 11:23
9. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 61:25 + 15:12
10. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:50 + 16:37
11. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 63:36 + 17:23
12. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:39 + 18:26
13. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 65:33 + 19:20
14. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 69:20 + 23:07
15. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 74:00 + 27:47
16. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 86:12 + 39:59
Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy DISK

D60A 4.10 km, 190 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 46:58
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:13 + 2:15
3. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 52:52 + 5:54
4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:17 + 7:19
5. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 56:08 + 9:10
6. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:48 + 12:50
7. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 60:36 + 13:38
8. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 62:45 + 15:47
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 63:04 + 16:06
10. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 65:56 + 18:58
11. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 66:10 + 19:12
12. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 69:57 + 22:59
13. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 126:44 + 79:46

D60B 3.00 km, 145 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 40:48
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 42:20 + 1:32
3. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 42:56 + 2:08
4. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 45:02 + 4:14
5. Vávrová Beáta ASU5651 C Magnus Orienteering 45:10 + 4:22
6. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 6:31
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 48:02 + 7:14
8. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:19 + 7:31
9. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 51:57 + 11:09
10. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 52:57 + 12:09
11. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 57:55 + 17:07
12. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 64:39 + 23:51
13. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:37 + 47:49

D65A 3.40 km, 150 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 44:12
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 47:03 + 2:51
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 49:16 + 5:04
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 54:08 + 9:56
5. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 55:50 + 11:38
5. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 55:50 + 11:38
7. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 84:34 + 40:22

D65B 3.00 km, 145 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:06
2. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 45:50 + 0:44
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 49:17 + 4:11
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 51:57 + 6:51
5. Kubíková Hela VLI4851 Slavia Liberec orienteering 67:01 + 21:55
6. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 67:50 + 22:44
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 89:36 + 44:30

D70A 3.20 km, 145 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 55:48
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 59:00 + 3:12
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:00 + 7:12
4. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 63:25 + 7:37
5. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 67:51 + 12:03
6. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 69:19 + 13:31
7. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 70:57 + 15:09
8. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 77:15 + 21:27

H16A 7.20 km, 360 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 48:58
2. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 49:25 + 0:27
3. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 53:09 + 4:11
3. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 53:09 + 4:11
5. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 53:29 + 4:31
6. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 54:00 + 5:02
7. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 54:03 + 5:05
8. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 54:38 + 5:40
9. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:40 + 6:42
10. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 55:41 + 6:43
11. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:06 + 7:08
12. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 56:34 + 7:36
13. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 56:36 + 7:38
14. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 57:02 + 8:04
15. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:10 + 8:12
16. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 57:27 + 8:29
17. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 65:07 + 16:09
18. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 65:56 + 16:58

H16B 6.40 km, 315 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 51:23
2. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:41 + 1:18
3. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 53:36 + 2:13
4. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 54:53 + 3:30
5. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 55:52 + 4:29
6. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 56:35 + 5:12
7. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 57:18 + 5:55
8. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 57:47 + 6:24
9. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 58:13 + 6:50
10. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:57 + 9:34
11. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 10:28
12. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 62:00 + 10:37
13. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 62:56 + 11:33
14. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 63:48 + 12:25
15. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 78:16 + 26:53
16. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 83:45 + 32:22
17. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:47 + 35:24
Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava DISK

H16C 6.00 km, 280 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompura Daniel 1TSxxxx Terezka Banska Bystrica 48:45
2. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 50:05 + 1:20
3. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 50:15 + 1:30
4. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 50:18 + 1:33
4. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 50:18 + 1:33
6. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 50:26 + 1:41
7. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 51:56 + 3:11
8. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 52:13 + 3:28
9. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 52:30 + 3:45
10. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 52:55 + 4:10
11. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:15 + 4:30
12. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 55:27 + 6:42
13. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 55:33 + 6:48
14. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:43 + 6:58
15. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 55:56 + 7:11
16. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 56:40 + 7:55
17. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 57:23 + 8:38
18. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 58:45 + 10:00
19. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 59:53 + 11:08
20. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:37 + 11:52
21. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 63:12 + 14:27
22. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 63:18 + 14:33
23. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 63:39 + 14:54
24. Šmol David DOK0100 A OK Doksy 63:58 + 15:13
25. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 64:06 + 15:21
26. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 65:32 + 16:47
27. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:39 + 17:54
28. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 67:54 + 19:09
29. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 68:08 + 19:23
30. Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 68:54 + 20:09
31. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 69:58 + 21:13
32. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 70:58 + 22:13
33. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 75:14 + 26:29
34. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 79:06 + 30:21
35. Valenta Adam OPI0102 B Orientační sporty Písek 97:17 + 48:32

H18A 9.10 km, 470 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 60:24
2. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 61:11 + 0:47
3. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 62:41 + 2:17
4. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 63:26 + 3:02
5. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 64:17 + 3:53
6. Ormay Mihaly 61H9901 SPA 64:29 + 4:05
7. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 68:08 + 7:44
8. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 68:49 + 8:25
9. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 68:57 + 8:33
10. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 70:33 + 10:09
11. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 70:39 + 10:15
12. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 71:42 + 11:18
13. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:12 + 13:48
14. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 75:39 + 15:15
15. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 76:12 + 15:48
16. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 77:13 + 16:49
17. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 79:37 + 19:13
18. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:51 + 32:27

H18B 8.00 km, 455 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalman Erik 61H9902 SPA 66:14
2. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 66:34 + 0:20
3. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 67:08 + 0:54
4. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 70:03 + 3:49
5. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 70:27 + 4:13
6. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:50 + 5:36
7. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:30 + 6:16
8. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 73:33 + 7:19
9. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:41 + 7:27
10. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 73:50 + 7:36
11. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 76:02 + 9:48
12. Goldschmidt Tobiáš 47S0003 TJ Rapid Bratislava 78:56 + 12:42
13. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 79:10 + 12:56
14. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 79:42 + 13:28
15. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 82:05 + 15:51
16. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:38 + 22:24
17. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 105:29 + 39:15
Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice DISK

H18C 7.20 km, 340 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 71:19
2. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 71:27 + 0:08
3. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 72:24 + 1:05
4. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 76:57 + 5:38
5. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 81:43 + 10:24
6. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 84:34 + 13:15
7. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 86:40 + 15:21
8. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 89:34 + 18:15
9. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 90:57 + 19:38
10. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 92:55 + 21:36
11. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 100:15 + 28:56
12. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 101:52 + 30:33
13. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 111:48 + 40:29
Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk DISK
Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice DISK

H20A 10.30 km, 560 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8590

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 66:53 9711
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 68:11 + 1:18 9532
3. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 71:18 + 4:25 9104
4. Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 72:02 + 5:09 9003
5. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 72:22 + 5:29 8958
6. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 74:23 + 7:30 8681
7. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 75:30 + 8:37 8527
8. Hausenblas Šimon KAM9803 R OK Kamenice 79:32 + 12:39 7973
9. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 80:48 + 13:55 7799
10. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 80:49 + 13:56 7797
11. Egei Patrik 61H9800 SPA 81:27 + 14:34
12. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 81:41 + 14:48 7678
13. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 84:25 + 17:32 7302
14. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 85:25 + 18:32 7165
15. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 87:00 + 20:07 6947
16. Sláma Dušan ASU9843 R Magnus Orienteering 87:26 + 20:33 6888
17. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 88:34 + 21:41 6732
Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové DISK 0

H20B 9.40 km, 500 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7248

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 77:07 7906
2. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 77:13 + 0:06 7897
3. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 83:57 + 6:50 7245
4. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 84:30 + 7:23 7192
5. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:46 + 11:39 6780
6. Bartoš Vojtěch PGP9809 B SK Praga 89:23 + 12:16 6720
7. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:16 + 13:09 6634
8. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 91:03 + 13:56 6559
9. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 92:33 + 15:26 6414
10. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 93:52 + 16:45 6286
11. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 94:50 + 17:43 6193
12. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 96:17 + 19:10 6052
13. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 96:37 + 19:30 6020
14. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 99:46 + 22:39 5716
15. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 99:54 + 22:47 5703
16. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 105:36 + 28:29 5151
Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec DISK 0

H20C 7.90 km, 435 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5334

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:21 5888
2. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 86:50 + 4:29 5604
3. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 94:01 + 11:40 5150
4. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 102:13 + 19:52 4631
5. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 105:48 + 23:27 4405
6. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 116:48 + 34:27 3709

H21A 15.60 km, 845 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9773

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 102:30 11000
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 105:48 + 3:18 10662
3. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 106:30 + 4:00 10590
4. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 107:35 + 5:05 10479
5. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 108:13 + 5:43 10414
6. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 108:58 + 6:28 10338
7. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 110:32 + 8:02 10177
8. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 110:42 + 8:12 10160
9. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 111:39 + 9:09 10063
10. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 111:52 + 9:22 10040
11. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 112:11 + 9:41 10008
12. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 113:59 + 11:29 9824
13. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 114:35 + 12:05 9762
14. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 115:56 + 13:26 9624
15. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 118:51 + 16:21 9325
16. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 119:38 + 17:08 9245
17. Liszka Krisztian 61H9201 SPA 122:03 + 19:33
18. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 122:06 + 19:36 8992
19. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 123:03 + 20:33 8895
20. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 123:30 + 21:00 8849
21. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 125:04 + 22:34 8688
22. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 125:42 + 23:12 8623
23. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 126:12 + 23:42 8572
24. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 126:46 + 24:16 8514
25. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 126:47 + 24:17 8512
26. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 127:31 + 25:01 8437
27. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 132:02 + 29:32 7974
28. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 133:06 + 30:36 7865
29. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 134:38 + 32:08 7708
Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering DISK 0
Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec DISK 0

H21B 12.30 km, 665 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8873

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 88:43 9528
2. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 89:39 + 0:56 9431
3. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:18 + 2:35 9258
4. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 91:39 + 2:56 9221
5. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 91:44 + 3:01 9213
6. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 92:36 + 3:53 9122
7. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 93:43 + 5:00 9005
8. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 93:53 + 5:10 8988
9. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 94:20 + 5:37 8941
10. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 95:56 + 7:13 8773
11. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 96:00 + 7:17 8766
12. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 97:16 + 8:33 8634
13. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 97:35 + 8:52 8600
14. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 98:00 + 9:17 8557
15. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 98:08 + 9:25 8543
16. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 98:11 + 9:28 8538
17. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:37 + 9:54 8492
18. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 99:03 + 10:20 8447
19. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 99:29 + 10:46 8402
20. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 99:58 + 11:15 8351
21. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 99:59 + 11:16 8349
22. Navrátil Boris KAM9203 R OK Kamenice 101:06 + 12:23 8233
23. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 101:09 + 12:26 8227
24. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 105:02 + 16:19 7821
25. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 105:15 + 16:32 7798
26. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 105:19 + 16:36 7791
27. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 105:47 + 17:04 7742
28. Nakvosas Gytis 17Lxxx1 OK Azuolas 107:08 + 18:25
29. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 109:14 + 20:31 7381
30. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 116:25 + 27:42 6630
Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov DISK 0

H21C 11.00 km, 590 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8557

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 80:27 9115
2. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 83:24 + 2:57 8797
3. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 83:30 + 3:03 8786
4. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 83:50 + 3:23 8750
5. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 84:22 + 3:55 8692
6. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 84:52 + 4:25 8638
7. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 85:28 + 5:01 8573
8. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 86:27 + 6:00 8467
9. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:58 + 7:31 8304
10. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 88:06 + 7:39 8289
11. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 88:23 + 7:56 8259
12. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 89:02 + 8:35 8189
13. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 90:03 + 9:36 8079
14. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 90:09 + 9:42 8068
15. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 90:25 + 9:58 8039
16. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 90:45 + 10:18 8003
17. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 90:54 + 10:27 7987
18. Grätsch Markus 71D9600 USV TU Dresden 91:19 + 10:52
19. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 91:50 + 11:23 7886
20. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 92:05 + 11:38 7859
21. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 92:42 + 12:15 7793
22. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 93:17 + 12:50 7730
23. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 93:19 + 12:52 7726
24. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 93:48 + 13:21 7674
25. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 93:53 + 13:26 7665
26. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 94:40 + 14:13 7580
27. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 95:20 + 14:53 7509
28. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:29 + 15:02 7492
29. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 95:43 + 15:16 7467
30. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:08 + 16:41 7314
31. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:45 + 17:18 7248
32. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 97:47 + 17:20 7244
33. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 98:30 + 18:03 7167
34. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 98:35 + 18:08 7158
35. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 98:46 + 18:19 7138
36. Bugár Gergely 61H9200 SPA 110:18 + 29:51
Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering DISK 0

H21D 9.50 km, 490 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7931

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 75:52 8283
2. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 76:19 + 0:27 8237
3. Morandini Viktor 61H8700 SPA 79:36 + 3:44
4. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 81:01 + 5:09 7748
5. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 81:34 + 5:42 7690
6. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 81:54 + 6:02 7656
7. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 82:08 + 6:16 7631
8. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 82:45 + 6:53 7567
9. Vištejn Jiří SNA9301 C TJ START Náchod 82:57 + 7:05 7546
10. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 85:23 + 9:31 7293
11. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 85:35 + 9:43 7272
12. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 86:00 + 10:08 7229
13. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 87:05 + 11:13 7116
14. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 87:48 + 11:56 7042
15. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 88:56 + 13:04 6924
16. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:41 + 13:49 6846
17. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 93:52 + 18:00 6410
18. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 94:44 + 18:52 6320
19. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 95:49 + 19:57 6207
20. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 99:08 + 23:16 5862
21. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 132:23 + 56:31 2402
Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering DISK 0
Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín DISK 0
Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov DISK 0
Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov DISK 0

H35A 9.40 km, 510 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 69:32
2. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 72:10 + 2:38
3. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 73:14 + 3:42
4. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 74:22 + 4:50
5. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:37 + 7:05
6. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 77:56 + 8:24
7. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 78:04 + 8:32
8. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 78:06 + 8:34
9. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 78:32 + 9:00
10. Janeček Oldřich MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha 78:38 + 9:06
11. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:10 + 9:38
12. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 80:50 + 11:18
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 83:54 + 14:22
14. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 84:04 + 14:32
15. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 87:20 + 17:48
16. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:14 + 22:42
17. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:57 + 24:25
18. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 96:48 + 27:16
19. Bláha Jan SHK8215 C OK Slavia Hradec Králové 108:31 + 38:59

H35B 8.20 km, 450 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 73:40
2. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 76:53 + 3:13
3. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 78:02 + 4:22
4. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 80:32 + 6:52
5. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 80:40 + 7:00
6. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 82:21 + 8:41
7. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 82:24 + 8:44
8. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 89:03 + 15:23
9. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 93:18 + 19:38
10. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 102:28 + 28:48
11. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 104:19 + 30:39
12. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 105:45 + 32:05
13. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 106:15 + 32:35
14. Stehlík Miroslav ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno 133:41 + 60:01
15. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 135:46 + 62:06
16. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 166:48 + 93:08
Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga DISK

H40A 8.80 km, 480 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 64:57
2. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 65:52 + 0:55
3. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 67:04 + 2:07
4. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 67:35 + 2:38
5. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 67:58 + 3:01
6. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 69:24 + 4:27
7. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 69:37 + 4:40
8. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 69:52 + 4:55
9. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 70:51 + 5:54
10. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 71:23 + 6:26
11. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 74:32 + 9:35
12. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 74:56 + 9:59
13. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 78:15 + 13:18
14. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 78:19 + 13:22
15. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 78:41 + 13:44
16. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 79:47 + 14:50
17. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 81:23 + 16:26
18. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 83:00 + 18:03
19. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 83:52 + 18:55
20. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 86:19 + 21:22
21. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 87:01 + 22:04
22. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 87:05 + 22:08
23. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 90:27 + 25:30
24. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 91:19 + 26:22
25. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 94:00 + 29:03
26. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 95:15 + 30:18
27. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 96:41 + 31:44

H40B 7.00 km, 330 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:39
2. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 66:06 + 7:27
3. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 66:59 + 8:20
4. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 67:31 + 8:52
5. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 68:01 + 9:22
6. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 68:49 + 10:10
7. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 68:58 + 10:19
8. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 69:01 + 10:22
9. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 71:17 + 12:38
10. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 72:44 + 14:05
11. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 74:21 + 15:42
12. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 74:28 + 15:49
13. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 75:52 + 17:13
14. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 76:46 + 18:07
15. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 77:21 + 18:42
16. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 79:27 + 20:48
17. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 80:24 + 21:45
18. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 80:59 + 22:20
19. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 81:11 + 22:32
20. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 81:34 + 22:55
21. Molnár Péter 68Hxxxx Alpokalja szabadidosport Környezetvédő Egyesület 86:13 + 27:34
22. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:55 + 28:16
23. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 88:39 + 30:00
24. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 93:25 + 34:46
25. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 100:19 + 41:40
26. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:07 + 43:28
27. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 104:13 + 45:34
28. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 111:27 + 52:48
Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha DISK

H45A 7.50 km, 360 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 49:22
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 52:17 + 2:55
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:44 + 5:22
4. Chupek Jozef VZA7102 Slávia ŽU Žilina 54:58 + 5:36
5. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:41 + 8:19
6. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 57:53 + 8:31
7. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 57:56 + 8:34
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 60:27 + 11:05
9. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 60:49 + 11:27
10. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 60:50 + 11:28
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 61:04 + 11:42
12. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 63:08 + 13:46
13. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 64:20 + 14:58
14. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 66:48 + 17:26
15. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 67:05 + 17:43
16. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 67:11 + 17:49
17. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 67:52 + 18:30
18. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 67:54 + 18:32
19. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 69:20 + 19:58
20. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 69:50 + 20:28
21. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 70:20 + 20:58
22. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:47 + 21:25
23. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 70:52 + 21:30
24. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 71:49 + 22:27
25. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 71:57 + 22:35
26. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 73:39 + 24:17
27. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 74:24 + 25:02
28. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 75:55 + 26:33
29. Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 78:56 + 29:34
30. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:22 + 33:00

H45B 6.10 km, 310 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:54
2. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 57:05 + 0:11
3. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 57:37 + 0:43
4. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 59:28 + 2:34
5. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 59:53 + 2:59
6. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:24 + 5:30
7. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 64:52 + 7:58
8. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:11 + 8:17
9. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 65:23 + 8:29
9. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 65:23 + 8:29
11. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 65:33 + 8:39
12. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 65:50 + 8:56
13. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 66:52 + 9:58
14. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 69:22 + 12:28
15. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 69:43 + 12:49
16. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 70:27 + 13:33
17. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:42 + 14:48
18. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 71:47 + 14:53
19. Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 71:55 + 15:01
19. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 71:55 + 15:01
21. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 72:17 + 15:23
22. Hankovec Petr KAM7101 C OK Kamenice 72:47 + 15:53
23. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 73:09 + 16:15
24. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 73:28 + 16:34
25. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 74:18 + 17:24
26. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:12 + 18:18
27. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:46 + 18:52
28. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 76:54 + 20:00
29. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 76:58 + 20:04
30. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:43 + 21:49
31. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:58 + 25:04
32. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 82:46 + 25:52
33. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 83:23 + 26:29
34. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 85:24 + 28:30
35. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 85:47 + 28:53
36. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 89:26 + 32:32
37. Kaděra Pavel HAV7100 C OB Havířov 90:31 + 33:37
38. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 92:52 + 35:58
39. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 96:36 + 39:42
40. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 97:31 + 40:37
41. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 103:20 + 46:26
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava DISK
Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha DISK
Hořčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 77:02 + 20:08

H50A 6.50 km, 340 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 50:52
2. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 51:24 + 0:32
3. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 52:31 + 1:39
4. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 55:17 + 4:25
5. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 55:59 + 5:07
6. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 56:00 + 5:08
7.