Logo
Datum:
24.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Lamač Vratislav - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80    

D10 2.30 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 19:01
2. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 22:01 + 3:00
3. Pompe Greta 3510915 351 SV ROBOTRON DRESDEN 22:45 + 3:44
4. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:44 + 8:43
5. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 30:47 + 11:46
6. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 31:38 + 12:37
7. Grantskalna Krista 4530911 453 KAPA OK CARNIKAVA 33:02 + 14:01
8. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 36:29 + 17:28
9. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:20 + 24:19
10. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 49:09 + 30:08
11. Marager Dagmar 2231109 223 ALLEROED OK 49:51 + 30:50
12. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 58:08 + 39:07
13. Korstjens Domi 1531004 153 KOL OVERPELT 68:28 + 49:27
14. Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 68:33 + 49:32
15. Zlatanova Diana 1910940 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 82:47 + 63:46
Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice DISK
Mohn Jonna 6350904 635 OLC KAPREOLO DISK
Knorr Luise 3531006 353 OLV POTSDAM DISK

D12A 2.70 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 26:55
2. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 28:20 + 1:25
3. Grantskalna Grieta 4530710 453 KAPA OK CARNIKAVA 31:16 + 4:21
4. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 31:48 + 4:53
5. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 32:23 + 5:28
6. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 33:19 + 6:24
7. Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 36:25 + 9:30
8. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 38:00 + 11:05
9. Stabina Anete 4580703 458 AZIMUTS OK 38:08 + 11:13
10. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:12 + 12:17
11. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 39:30 + 12:35
12. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:58 + 13:03
13. Fischer Mila 3530702 353 OLV POTSDAM 43:16 + 16:21
14. Patricija Valaine 4570713 457 OGRE OK/SC 43:25 + 16:30
15. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 43:45 + 16:50
16. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:55 + 17:00
17. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 44:31 + 17:36
18. Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:24 + 18:29
19. Dianova Raja 1910723 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 46:14 + 19:19
20. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:05 + 27:10
21. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:25 + 34:30
22. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 80:49 + 53:54
23. Roshchina Mariia 5920703 592 MSU MOSCOW 92:16 + 65:21

D12B 2.30 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 24:21
2. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 24:44 + 0:23
3. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 29:56 + 5:35
4. Abula Kitija 4580813 458 AZIMUTS OK 31:52 + 7:31
5. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:51 + 10:30
6. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 35:17 + 10:56
7. Frantová Natálie N060707 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 49:30 + 25:09
8. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:33 + 25:12
9. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 51:29 + 27:08
10. Mohn Lilianne 6350703 635 OLC KAPREOLO 57:20 + 32:59
11. Morite Morite 4580814 458 AZIMUTS OK 57:39 + 33:18
12. Freimane Tina 4510006 451 AUSEKLIS 69:42 + 45:21
13. Naumova Melisa 1910722 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 71:32 + 47:11
14. Atanasova Ivet 1910529 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 75:41 + 51:20
15. Georgieva Tanya 1910719 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 82:11 + 57:50
16. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 114:56 + 90:35
Imrišková Natálie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

D14A 3.60 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 36:25
2. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 42:10 + 5:45
3. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 42:45 + 6:20
4. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:55 + 6:30
5. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 45:38 + 9:13
6. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 47:16 + 10:51
7. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 47:35 + 11:10
8. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 53:41 + 17:16
9. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:45 + 18:20
10. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 54:53 + 18:28
11. Sasko Kristiana 4510003 451 AUSEKLIS 56:26 + 20:01
12. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 58:42 + 22:17
13. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 59:43 + 23:18
14. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 60:22 + 23:57
15. Elize Bremze 4570512 457 OGRE OK/SC 62:43 + 26:18
16. Birzkope Marta marija 4530612 453 KAPA OK CARNIKAVA 64:26 + 28:01
17. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:19 + 28:54
18. Petruniak Tetiana 8010609 801 KIEV REGION 66:12 + 29:47
19. Činčikaite Migle 4780510 478 ORIENS OK 67:51 + 31:26
20. Lice licite Liene 4530613 453 KAPA OK CARNIKAVA 70:12 + 33:47
21. Ilieva Elena 1910509 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 73:36 + 37:11
22. Mühlstädt Anna-louise 3510510 351 SV ROBOTRON DRESDEN 74:12 + 37:47
23. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:55 + 38:30
24. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 76:21 + 39:56
25. Schlittermann Clara 3520502 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 76:50 + 40:25
26. Gabreliunaite Ugne 4780507 478 ORIENS OK 79:51 + 43:26
27. Mahlych Anastasiia 8010604 801 KIEV REGION 80:59 + 44:34
28. Barenghi Lucilla 4240603 424 VERESE ORIENTEERING 82:29 + 46:04
29. Neumann Johanna 3590502 359 SV LENGEFELD 85:23 + 48:58
30. Georgieva Yulia 1910518 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 101:02 + 64:37

D14B 3.10 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:17
2. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:05 + 6:48
3. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:58 + 12:41
4. Dušková Viktorie TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:05 + 20:48
5. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 63:07 + 20:50
6. Dimitrova Stanimira 1910533 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 68:33 + 26:16
7. Uksaite Ugne 4780509 478 ORIENS OK 71:34 + 29:17
8. Zdanevičiute Ugne 4780606 478 ORIENS OK 78:44 + 36:27
9. Kevenaite Agile 4780503 478 ORIENS OK 79:02 + 36:45
10. Borbás Ágota 4010504 401 KALOCSAI TERM. TSE 86:01 + 43:44
11. Patassiová Patrícia 6750504 675 FARMACEUT BRATISLAVA 92:06 + 49:49
12. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 100:25 + 58:08
13. Měchurová Zuzana N060504 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 110:40 + 68:23
14. Štambuk Lucija 2110607 211 OK MERZ 120:44 + 78:27

D16A 4.40 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 42:59
2. Mag Viktória 4080304 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 43:49 + 0:50
3. Ilieva Yana 1910307 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 44:31 + 1:32
4. Bluma Irbe 4510317 451 AUSEKLIS 45:23 + 2:24
5. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 45:31 + 2:32
6. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 46:12 + 3:13
7. Staugaard Sigrid 2320403 232 FIF HILLEROD 46:58 + 3:59
8. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 47:31 + 4:32
9. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 48:00 + 5:01
10. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 50:38 + 7:39
11. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:03 + 8:04
12. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 51:19 + 8:20
13. Nenkova Reneta 1910306 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 51:36 + 8:37
14. Nagy Szilvia 4080305 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 51:48 + 8:49
15. Mag Fruzsina 4080303 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 52:15 + 9:16
16. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 53:01 + 10:02
17. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 55:11 + 12:12
18. Yurchuk Maria 5950303 595 FOTON MOSCOW 56:29 + 13:30
19. Peneva Jana 1910330 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 58:41 + 15:42
20. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 59:10 + 16:11
21. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 60:07 + 17:08
22. Cera Liva 4510328 451 AUSEKLIS 61:15 + 18:16
23. Bulava Daria 8010408 801 KIEV REGION 62:02 + 19:03
24. Zozefine Zavjalova 4570404 457 OGRE OK/SC 63:58 + 20:59
25. Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:01 + 21:02
26. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:44 + 21:45
27. Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 66:08 + 23:09
28. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 67:31 + 24:32
29. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 68:03 + 25:04
30. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 68:05 + 25:06
31. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:18 + 25:19
32. Aleksandrova Emili 1910308 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 69:28 + 26:29
33. Dzerve Una undine 4530304 453 KAPA OK CARNIKAVA 69:44 + 26:45
34. Hedemann Amanda 2310401 231 FAABORG OK 73:00 + 30:01
35. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 74:40 + 31:41
36. Dalos Réka 3920403 392 MAFC BUDAJENO 75:05 + 32:06
37. Štambuk Zdenka 2110406 211 OK MERZ 77:13 + 34:14
38. Matveieva Iryna 8010402 801 KIEV REGION 77:32 + 34:33
39. Neumann Lena 3590301 359 SV LENGEFELD 96:01 + 53:02
40. Lassalle Pauline 2940401 294 CO AMBERIEU 147:22 + 104:23

D16B 3.60 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:51
2. Berkecz Dóra 3900304 390 SZEGEDI VASUTAS SE 58:21 + 12:30
3. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:11 + 13:20
4. Baltmane Paula 4510418 451 AUSEKLIS 61:36 + 15:45
5. Strazdina Anete anna 4580311 458 AZIMUTS OK 69:21 + 23:30
6. Hristiva Plamena 1910320 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 73:35 + 27:44
7. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:26 + 37:35
8. Smolíková Zuzana SKV0453 C TJ Slovan Karlovy Vary 96:08 + 50:17
9. Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 107:14 + 61:23
Gulbe Matra 4510403 451 AUSEKLIS DISK

D18A 4.80 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 52:36
2. Virtanen Heta 2750102 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT 53:25 + 0:49
3. Chernykh Zoya 5940201 594 LVS KHIMKI 54:23 + 1:47
4. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 56:21 + 3:45
5. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 57:05 + 4:29
6. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 57:19 + 4:43
7. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 57:40 + 5:04
8. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 60:05 + 7:29
9. Caune Agnija 4580106 458 AZIMUTS OK 63:39 + 11:03
10. Divin Judit 3950204 395 TABÁNI SPARTACUS 63:42 + 11:06
11. Stabina Zanda 4580102 458 AZIMUTS OK 66:13 + 13:37
12. Titzová Adéla PGP0257 B SK Praga 67:24 + 14:48
13. Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:28 + 14:52
14. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 67:29 + 14:53
15. Pataki Virag Iara 4050201 405 PVS PÉCS 67:34 + 14:58
16. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 68:43 + 16:07
17. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:01 + 18:25
18. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 77:00 + 24:24
19. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 78:59 + 26:23
20. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:23 + 27:47
21. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 80:24 + 27:48
22. Vimba Elizabete 4600103 460 ZIEMELKURZEME OK 81:12 + 28:36
23. Patassiová Michaela 6750203 675 FARMACEUT BRATISLAVA 84:30 + 31:54
24. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 92:02 + 39:26
25. Lassalle Léna 2940102 294 CO AMBERIEU 124:17 + 71:41

D18B 4.10 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Apró Vivien 3900101 390 SZEGEDI VASUTAS SE 52:47
2. Zagyva Rebeka 3900224 390 SZEGEDI VASUTAS SE 58:13 + 5:26
3. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 58:45 + 5:58
4. Riesing Hanna 3900116 390 SZEGEDI VASUTAS SE 61:27 + 8:40
5. Gyrinskite Malvina 4780201 478 ORIENS OK 65:25 + 12:38
6. Borbás Zita 4010103 401 KALOCSAI TERM. TSE 66:23 + 13:36
7. Boneva Betina 1910104 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 69:15 + 16:28
8. Janečková Lucie TJN0157 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:11 + 23:24
9. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 80:29 + 27:42
10. Budská Anna TJN0253 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:14 + 28:27
11. Sigmond Éva 3900218 390 SZEGEDI VASUTAS SE 89:35 + 36:48
12. Slikšjane Annija 4580210 458 AZIMUTS OK 95:04 + 42:17
13. Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 96:43 + 43:56
14. Nordvik Ida 5040201 504 KOLBOTN & SKIMT OL 114:05 + 61:18

D20A 5.00 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6406

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 56:33 6658
2. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 56:45 + 0:12 6637
3. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 63:18 + 6:45 5924
4. Tišljar Ana 2120001 212 OK ORION 64:26 + 7:53
5. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 66:55 + 10:22 5530
6. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:04 + 12:31 5296
7. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 70:59 + 14:26 5088
8. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 73:08 + 16:35 4854
9. Pataki Reka Dalida 4059902 405 PVS PÉCS 74:36 + 18:03
10. Skopane Elina 4580009 458 AZIMUTS OK 77:30 + 20:57
11. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 82:42 + 26:09 3813
12. Lapina Laura 4510024 451 AUSEKLIS 90:15 + 33:42

D20B 4.30 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3175

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 49:28 3903
2. Vajda Luca 3909923 390 SZEGEDI VASUTAS SE 50:19 + 0:51
3. Ivanova Simona 1919936 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 59:32 + 10:04
4. Szokol Kamilla 3900026 390 SZEGEDI VASUTAS SE 60:36 + 11:08
5. Farkas Lili 3900006 390 SZEGEDI VASUTAS SE 65:39 + 16:11
6. Mayer Zsófia 3909914 390 SZEGEDI VASUTAS SE 70:19 + 20:51
7. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:10 + 21:42 2829
8. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 71:53 + 22:25 2793
9. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 72:12 + 22:44 2778
10. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 73:37 + 24:09 2708
11. O'brien Norah 4199902 419 CORK-O 76:26 + 26:58
12. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 78:23 + 28:55 2472
13. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:26 + 28:58 2469
14. Dambrauskaite Ieva 4759907 475 SM GAJA KAUNAS 85:52 + 36:24

D21E 6.60 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8665

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kalinina Veronika 5970001 597 OMEGA 58:19
2. Brunner Anina 6319301 631 BUSSOLA OK 60:24 + 2:05
3. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 60:52 + 2:33 8788
4. Otsamo Pihla 2799501 279 MUSTAMAKKI 61:27 + 3:08
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 62:09 + 3:50 8608
6. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 62:13 + 3:54 8599
7. Koskinen Noora 2799704 279 MUSTAMAKKI 64:00 + 5:41
8. Wiktor Lucyna 5558801 555 WKS SLASK 64:17 + 5:58
9. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 64:31 + 6:12 8276
10. Prieto del campo María 2499802 249 MALARRURA 67:32 + 9:13
11. Hulkkonen Niina 2799503 279 MUSTAMAKKI 67:56 + 9:37
12. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 69:08 + 10:49 7628
13. Sedileková Ela 6719301 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 72:59 + 14:40
14. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 74:59 + 16:40 6807
15. Ruiz Alonso Esmeralda 2427401 242 MURCIA-O 77:14 + 18:55
16. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 77:16 + 18:57 6487
17. Beeler Nadja 6349001 634 OCR WINTERTHUR 78:42 + 20:23
18. Gerber Csenge 3909807 390 SZEGEDI VASUTAS SE 81:04 + 22:45
19. Moreno Guadalupe 2447001 244 TOLEDO ORIENTACION 87:23 + 29:04
20. Schwartz Renée 3608100 360 OSC KASSEL 98:14 + 39:55
21. Hillebrand Uta 3649300 364 TURN KLUBB HANNOVER 105:37 + 47:18
Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno DISK 0

D21A 5.30 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7542

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 55:33 7868
2. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 58:41 + 3:08 7461
3. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 59:57 + 4:24 7297
3. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:57 + 4:24 7297
5. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 60:21 + 4:48 7245
6. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 60:40 + 5:07 7204
7. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 61:20 + 5:47 7117
8. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:27 + 5:54 7102
9. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 61:56 + 6:23 7039
10. Henkes Elisabeth 1519001 151 OLG SANKT VITH ARDOC 62:03 + 6:30
11. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 62:05 + 6:32 7020
12. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 63:00 + 7:27 6900
13. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 63:32 + 7:59 6831
14. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 66:02 + 10:29 6506
15. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 66:48 + 11:15 6407
16. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 68:47 + 13:14 6149
17. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 68:58 + 13:25 6125
18. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 70:09 + 14:36 5972
19. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 70:27 + 14:54 5933
20. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:18 + 15:45 5822
21. Rickmeyer Tina 3458614 345 USV TU DRESDEN 71:43 + 16:10
22. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 72:10 + 16:37 5710
23. Husner Eveline 6329703 632 OLK WIGGERTAL 72:28 + 16:55
24. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 72:56 + 17:23 5610
25. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 74:12 + 18:39 5446
26. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 74:18 + 18:45 5433
27. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 76:29 + 20:56 5149
28. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 76:43 + 21:10 5119
29. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 77:04 + 21:31 5073
30. Veselinova Ilieva Tsveta 1919821 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 77:32 + 21:59
31. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:08 + 22:35 4935
32. Štambuk Iva 2119102 211 OK MERZ 78:23 + 22:50
33. Pecoldová Pavlína N108401 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 80:11 + 24:38
34. Müller Andrea 6367403 636 THURGORIENTA 81:21 + 25:48
35. Sander Kaisa 2529502 252 OK ILVES TARTU 85:38 + 30:05
36. Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 89:25 + 33:52 3469
37. Deschepper Aurélie 1528700 152 BALISE 10 95:09 + 39:36
Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava DISK 0

D21B 4.70 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5234

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 61:05 5358
2. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 62:04 + 0:59 5276
3. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 64:33 + 3:28 5068
4. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 66:46 + 5:41 4883
5. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 67:28 + 6:23 4824
6. Dénes Orsolya 4019506 401 KALOCSAI TERM. TSE 69:01 + 7:56
7. Čechová Lenka N019001 N01 NEREGISTR. VSETÍN 69:09 + 8:04
8. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 70:33 + 9:28 4567
9. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:46 + 11:41 4381
10. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:08 + 12:03 4350
11. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 74:29 + 13:24 4237
12. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 76:05 + 15:00 4104
13. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 76:34 + 15:29 4063
14. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 78:05 + 17:00 3936
15. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 79:39 + 18:34 3805
16. Liskány Krisztina 3938809 393 TIPO OC BUDAPEST 79:41 + 18:36
17. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 80:12 + 19:07 3759
18. Wartbichler Gisa 1228905 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 82:49 + 21:44
19. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:59 + 21:54 3526
20. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 86:33 + 25:28 3228
21. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 90:03 + 28:58 2935
22. Smolová Anna N038401 N03 NEREGISTR. OB ŠTÍPA 90:59 + 29:54

D21C 3.50 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3534

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 45:37 3819
2. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 50:11 + 4:34 3494
3. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 53:03 + 7:26 3290
4. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:40 + 8:03 3246
5. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:28 + 9:51 3118
6. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 55:37 + 10:00 3107
7. Krafčiková Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:19 + 11:42 2986
8. Procházková Ivana TEH8451 C Sokol Tehov 61:13 + 15:36 2708
9. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:30 + 17:53 2545
10. Pangrácová Marie N079002 N20 Český svaz neslyšících spo 64:29 + 18:52
11. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 66:26 + 20:49 2336
12. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 67:18 + 21:41 2275
13. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 71:42 + 26:05 1961
14. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 72:36 + 26:59 1897
15. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 75:42 + 30:05 1676
16. Boucher Thea 2989802 298 VINCENNES 75:57 + 30:20
17. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 77:38 + 32:01 1539
18. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:54 + 35:17 1306
19. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 89:52 + 44:15 667
20. Studer Christiane 6386902 638 OLG MURTEN 95:17 + 49:40
21. Baumgartner Carla 6380107 638 OLG MURTEN 96:25 + 50:48
22. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 101:23 + 55:46 0
23. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 101:51 + 56:14 0
24. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 120:49 + 75:12 0
25. O'cleirigh Patricia 4206602 420 AJAX 121:56 + 76:19
Erlebach Kim 3469302 346 BSV HALLE AMMENDORF DISK
Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava DISK 0
Hríbiková Andrea 6718404 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA DISK
Gericke Madeline 3419108 341 KAULSDORFER OLV BERLIN DISK

D35A 4.80 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 51:03
2. Kheldert Elena 5977403 597 OMEGA 51:51 + 0:48
3. Straube Hanka 3597304 359 SV LENGEFELD 52:47 + 1:44
4. Dzerve Agnese 4537702 453 KAPA OK CARNIKAVA 56:47 + 5:44
5. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 59:02 + 7:59
6. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 61:23 + 10:20
7. Biolik Agnieszka 5517701 551 TRACKCOURSE 62:08 + 11:05
8. Bobach Helle 2278204 227 AALBORG OK 62:30 + 11:27
9. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 65:37 + 14:34
10. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:49 + 20:46
11. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 73:40 + 22:37
12. Bächi Ursina 6368001 636 THURGORIENTA 75:11 + 24:08
13. Dimova Desislava 1918403 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 78:09 + 27:06
14. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 78:40 + 27:37
15. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 82:14 + 31:11
16. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 85:38 + 34:35
17. Mühlstädt Bettina 3518012 351 SV ROBOTRON DRESDEN 96:47 + 45:44
18. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 98:09 + 47:06
19. Roshchina Ianina 5928202 592 MSU MOSCOW 100:17 + 49:14

D35B 3.70 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krasauske Giedre 4748301 474 OK MEDEINA KAUNAS 42:47
2. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:27 + 0:40
3. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 44:17 + 1:30
4. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 45:25 + 2:38
5. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 45:43 + 2:56
6. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 47:51 + 5:04
7. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 48:25 + 5:38
8. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 48:41 + 5:54
9. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 49:21 + 6:34
10. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 51:38 + 8:51
11. Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 54:01 + 11:14
12. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 54:27 + 11:40
13. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 55:43 + 12:56
14. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:57 + 14:10
15. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C LOK-o Liberec 59:09 + 16:22
16. Becker Claudia 3657702 365 BERLINER TURNERSCHAFT 70:33 + 27:46
17. Bartók Katalin 4018309 401 KALOCSAI TERM. TSE 71:56 + 29:09
18. Rewig Laura 3458408 345 USV TU DRESDEN 74:19 + 31:32
19. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 74:30 + 31:43
20. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 76:06 + 33:19
21. Múčková Zuzana OLP8302 PSK Olymp Praha 111:14 + 68:27
22. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 115:29 + 72:42

D40A 4.30 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bannikova Elena 5957701 595 FOTON MOSCOW 41:11
2. Hoboel Vigdis 5027804 502 OPPSAL ORIENTEERING 41:23 + 0:12
3. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 43:24 + 2:13
4. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 44:46 + 3:35
5. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 46:56 + 5:45
6. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 46:57 + 5:46
7. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 47:31 + 6:20
8. Afanasyeva Irina 5967701 596 PIONEERS SARATOV 48:03 + 6:52
9. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 48:49 + 7:38
10. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 49:10 + 7:59
11. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 50:58 + 9:47
12. Pompe Katja 3517616 351 SV ROBOTRON DRESDEN 50:59 + 9:48
13. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 53:57 + 12:46
14. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 55:05 + 13:54
15. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 56:09 + 14:58
16. Balakova Andrea 7107701 710 NYKOPING OK 56:34 + 15:23
17. Haberkorne-vimba Eva 4607602 460 ZIEMELKURZEME OK 57:28 + 16:17
18. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 58:02 + 16:51
19. Mohn Monika 6357702 635 OLC KAPREOLO 61:09 + 19:58
20. Fischer Yvonne 3537901 353 OLV POTSDAM 61:47 + 20:36
21. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 62:59 + 21:48
22. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:36 + 23:25
23. Rostás Anikó 4017505 401 KALOCSAI TERM. TSE 67:49 + 26:38
23. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:49 + 26:38
25. Marson Marta 4247602 424 VERESE ORIENTEERING 90:27 + 49:16
26. Perez Ramos Maica 2437901 243 CRON 123:01 + 81:50

D40B 3.60 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wendler-groß Wiebke 3497802 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 45:45
2. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:50 + 9:05
3. Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 55:21 + 9:36
4. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:24 + 11:39
5. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 59:58 + 14:13
6. Zýková Martina N137702 N13 NEREGISTR. PRAHA 12 60:15 + 14:30
7. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:00 + 16:15
8. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:42 + 19:57
9. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:53 + 20:08
10. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 67:02 + 21:17
11. Rohweder Martina 6337802 633 SKI-O SWISS 71:45 + 26:00
12. Schulze Evelyn 2457803 245 COBI 76:11 + 30:26
13. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 76:13 + 30:28
14. Karafiátová Lucie N027601 N02 NEREGISTR. NOVÝ BOR 77:22 + 31:37
15. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 87:15 + 41:30
16. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 87:20 + 41:35
17. Schulthess Eveline 6357807 635 OLC KAPREOLO 87:27 + 41:42
18. Skog Paula 2777701 277 KALEVAN RASTI 87:45 + 42:00
19. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 89:12 + 43:27
20. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 89:53 + 44:08
21. Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:04 + 44:19
22. Laurinyecz Katalin 4077602 407 CSIPA SE 94:07 + 48:22
23. Ulme Gundega 4537606 453 KAPA OK CARNIKAVA 96:08 + 50:23
24. Cera Liga 4517627 451 AUSEKLIS 96:11 + 50:26
25. Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 100:09 + 54:24
26. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 109:21 + 63:36
27. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 111:41 + 65:56
28. Petri Jana 3537804 353 OLV POTSDAM 123:51 + 78:06
Udovichenko Svetlana 5971976 597 OMEGA DISK

D45A 4.10 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 37:19
2. Depta Monika 5547001 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA 37:52 + 0:33
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 40:53 + 3:34
4. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 41:24 + 4:05
5. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 41:47 + 4:28
6. Staugaard Maria 2327202 232 FIF HILLEROD 42:16 + 4:57
7. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 42:29 + 5:10
8. Zschäckel Daniela 3427201 342 SONNENSCHEIN BERLIN 45:00 + 7:41
9. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 47:08 + 9:49
10. Utskarpen Audrun 5067402 506 IL GEOFORM 47:17 + 9:58
11. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 48:40 + 11:21
12. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 50:09 + 12:50
13. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 51:32 + 14:13
14. Bialeková Martina 6727303 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB 51:56 + 14:37
15. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 52:36 + 15:17
16. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 54:56 + 17:37
17. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 55:11 + 17:52
18. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:12 + 18:53
19. Angelova Petranka 1917402 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 56:24 + 19:05
20. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:27 + 20:08
21. Tassin Elodie 2927302 292 CMO 60:21 + 23:02
22. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 60:49 + 23:30
23. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:48 + 27:29
24. Ebinger Mónika 3937003 393 TIPO OC BUDAPEST 65:35 + 28:16
25. Lundstrom Annika 7067200 706 SUNDBYBERGS IK 65:59 + 28:40
26. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 66:58 + 29:39
27. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 67:02 + 29:43
28. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 67:17 + 29:58
29. Lischewski Sandra 3467401 346 BSV HALLE AMMENDORF 68:10 + 30:51
30. Schlittermann Silke 3527001 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 68:18 + 30:59
31. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 69:05 + 31:46
32. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 69:34 + 32:15
33. Rasmussen Angelique Groen 2237202 223 ALLEROED OK 70:22 + 33:03
34. Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 71:33 + 34:14
35. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 75:26 + 38:07
36. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 79:54 + 42:35
37. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 82:18 + 44:59
38. Calvo Nuria 2467102 246 FRONTELA O 85:43 + 48:24

D45B 3.50 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drese Evi 3487002 348 OLV USLAR 39:56
2. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 43:32 + 3:36
3. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 46:00 + 6:04
4. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 46:21 + 6:25
5. Velkere Iveta 4617302 461 ALUKSNE OK 48:50 + 8:54
5. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 48:50 + 8:54
7. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:01 + 9:05
8. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 50:33 + 10:37
9. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 55:01 + 15:05
10. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:59 + 18:03
11. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 58:52 + 18:56
12. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:19 + 20:23
13. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 62:34 + 22:38
14. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 63:12 + 23:16
15. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 63:30 + 23:34
16. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 64:27 + 24:31
17. Brém Knorová Martina 6777102 677 KLUB OB MARTIN 64:32 + 24:36
18. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 65:50 + 25:54
19. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 65:58 + 26:02
20. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 69:43 + 29:47
21. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:51 + 34:55
22. Paurová Lenka LTU6452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:16 + 39:20
23. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 81:25 + 41:29
24. Bronckaers Marcia 1537205 153 KOL OVERPELT 87:45 + 47:49
25. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:04 + 52:08
26. Verge rubio Anna 2507102 250 MONTSANT ORIENTACIO 94:49 + 54:53
27. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:12 + 55:16
28. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 97:19 + 57:23
29. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 98:30 + 58:34
Marager Marlene 2237106 223 ALLEROED OK DISK

D50A 3.90 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 41:57
2. Fogh Hanne 2246702 224 FSK ORIENTERING 45:57 + 4:00
3. Wengrin Ágnes 3936905 393 TIPO OC BUDAPEST 46:09 + 4:12
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:24 + 4:27
4. Stormer Lucie KAM6750 C OK Kamenice 46:24 + 4:27
6. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 47:54 + 5:57
7. Kubald Katrin 3416901 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 48:34 + 6:37
8. Leonhardt Annette 3426707 342 SONNENSCHEIN BERLIN 53:04 + 11:07
9. Eades Lorna 3256700 325 INTERLOPERS 53:28 + 11:31
10. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 54:04 + 12:07
11. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 54:20 + 12:23
12. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 54:47 + 12:50
13. Molnar Pia 2746602 274 MARIEFORS SKIKLUB 55:15 + 13:18
14. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 55:54 + 13:57
15. Groeneveld Mietta 4916802 491 THOR HAGUE 56:15 + 14:18
16. Kallela Sari 2716701 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 56:30 + 14:33
17. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 59:31 + 17:34
18. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 59:36 + 17:39
19. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 60:56 + 18:59
20. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 61:24 + 19:27
21. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:09 + 20:12
22. Wlcek Sonja 1246801 124 WAT OL 62:13 + 20:16
23. Absoltné Kerekes Ágnes 4066001 406 HBS NYIREGYHÁZA 63:43 + 21:46
24. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 63:57 + 22:00
25. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 65:23 + 23:26
26. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 66:38 + 24:41
27. Hinkel Katja 3516506 351 SV ROBOTRON DRESDEN 67:25 + 25:28
28. Richter Sabine 3456601 345 USV TU DRESDEN 68:03 + 26:06
29. Aschacher Angelika 1226903 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 71:30 + 29:33
30. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 72:02 + 30:05
31. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:31 + 31:34
32. Németh Ágnes 3936901 393 TIPO OC BUDAPEST 76:56 + 34:59
33. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 79:09 + 37:12
34. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 79:59 + 38:02
35. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 81:52 + 39:55
36. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 87:57 + 46:00
37. Cseresnyés Ágnes 4096802 409 TIPO TKE BUDAPEST 89:11 + 47:14
38. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 93:57 + 52:00
39. Szlatényi Teodóra 4006604 400 OSC BUDAORS 95:30 + 53:33
40. Pretnar Irma 6216902 621 KAMNIŠKI O-KLUB 95:38 + 53:41
41. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 96:21 + 54:24
Feldmann Gudrun 3416609 341 KAULSDORFER OLV BERLIN DISK

D50B 3.30 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sallai Sara 3916501 391 SZEGEDI VSE 40:46
2. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:29 + 0:43
3. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 44:44 + 3:58
4. Viksviene Renata 4786911 478 ORIENS OK 46:36 + 5:50
5. Cruse Katrin 3516603 351 SV ROBOTRON DRESDEN 49:36 + 8:50
6. Thomas Sylvia 3446900 344 OL-TEAM WEHRSDORF 50:09 + 9:23
7. Vabulniece Liga 4556902 455 APE OK 55:35 + 14:49
8. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 56:34 + 15:48
9. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 56:47 + 16:01
10. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 57:52 + 17:06
11. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:31 + 18:45
12. Tóthné Pfeiffer Zsuzsan 4036902 403 PÉCSI OE SPORTKOR 60:18 + 19:32
13. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 61:18 + 20:32
14. Servais Corinne 1606601 160 ASUB 64:00 + 23:14
15. Gyöngyösi Jolán 3906509 390 SZEGEDI VASUTAS SE 64:22 + 23:36
16. Nielsen Jannie 2286502 228 HOLBAEK OK 69:53 + 29:07
17. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 70:01 + 29:15
18. Krejbichová Šárka TJP6850 C TJ Sokol Troja 77:00 + 36:14
19. Fino Béatrice 2946803 294 CO AMBERIEU 78:56 + 38:10
20. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 81:27 + 40:41
21. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:07 + 42:21
22. Miklós Rita 3906828 390 SZEGEDI VASUTAS SE 93:17 + 52:31

D55A 3.80 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husner Lily 6326101 632 OLK WIGGERTAL 46:30
2. Juckelandt Sabine 3516308 351 SV ROBOTRON DRESDEN 46:53 + 0:23
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 47:37 + 1:07
4. Belicová Elena 6766201 676 KLUB OB ATU KOŠICE 48:49 + 2:19
5. Gollmann Birgit 1216402 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 50:04 + 3:34
6. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 50:16 + 3:46
7. Andersson Susanne 7096401 709 PITEA IF OK 50:27 + 3:57
8. Alm Guri 2296304 229 OK HTF 52:10 + 5:40
9. Priedite Iveta 4510001 451 AUSEKLIS 52:15 + 5:45
10. Laev Riina 2516301 251 SK MERCURY 53:00 + 6:30
11. Leideck Heike 3456403 345 USV TU DRESDEN 54:30 + 8:00
12. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:24 + 9:54
13. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 57:01 + 10:31
14. Henkes-johanns Maria 1516403 151 OLG SANKT VITH ARDOC 61:27 + 14:57
15. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 61:36 + 15:06
16. Buhler Birgit 3456402 345 USV TU DRESDEN 62:41 + 16:11
16. Ansorge Silke 3516420 351 SV ROBOTRON DRESDEN 62:41 + 16:11
18. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 63:17 + 16:47
19. Rozentale Ieva 4546302 454 MONA OK 66:01 + 19:31
20. Sádecká Judita 6766203 676 KLUB OB ATU KOŠICE 67:02 + 20:32
21. Stanton Talyn 5216400 521 AUCKLAND OC 69:02 + 22:32
22. Renard Francoise 1616301 161 CO LIÉGE 70:34 + 24:04
23. Zvaigzne Mud 4526202 452 A2 ULBROKA 79:04 + 32:34
24. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 80:55 + 34:25
25. Bikeliene Ema 4726402 472 LABIRINTAS VILNIUS 83:08 + 36:38
26. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 96:15 + 49:45

D55B 3.20 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 49:04
2. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 52:17 + 3:13
3. Brettschneider Dr.gudrun 3416004 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 54:02 + 4:58
4. Moosberger Esther 6405601 640 OL REGIO OLTEN 56:59 + 7:55
5. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 58:56 + 9:52
6. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:38 + 13:34
7. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:02 + 15:58
8. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 80:59 + 31:55
9. Ondrová Jana SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 95:54 + 46:50
10. Bruyninckx Miek 1556004 155 TROL 119:04 + 70:00
Aabye Anneli 2266401 226 BALLERUP OK DISK

D60 3.30 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 3575700 357 CHEMNITZ INDIVID. 35:55
2. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:05 + 6:10
3. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 44:13 + 8:18
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 44:27 + 8:32
5. Wysocka Jolanta 5535601 553 SLASK O-TEAM 45:09 + 9:14
6. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:11 + 9:16
7. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 46:17 + 10:22
8. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 46:52 + 10:57
9. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 47:22 + 11:27
10. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 48:14 + 12:19
11. Hakomaki Kirsi 2715707 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 49:09 + 13:14
12. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 49:40 + 13:45
13. Jenövári Gabriella 3975701 397 HSE BUDAPEST 51:58 + 16:03
14. Cerjaka Maija 4535917 453 KAPA OK CARNIKAVA 52:02 + 16:07
15. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 52:07 + 16:12
16. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 53:12 + 17:17
17. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 53:54 + 17:59
18. Ohlsson Anna-karin 7025802 702 TULLINGE SK 54:01 + 18:06
19. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 54:11 + 18:16
20. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 55:06 + 19:11
21. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 55:17 + 19:22
22. Kosmaceva Tamara 4535605 453 KAPA OK CARNIKAVA 56:07 + 20:12
23. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:30 + 20:35
24. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 62:52 + 26:57
25. Nielsen Lise 2295901 229 OK HTF 65:20 + 29:25
26. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 65:40 + 29:45
27. Dambrauskiene Genute 4755609 475 SM GAJA KAUNAS 66:49 + 30:54
28. Fenmen Nermin 7815600 781 ANKARA GSM 66:58 + 31:03
29. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 69:15 + 33:20
30. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 71:28 + 35:33
31. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:00 + 36:05
32. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 74:10 + 38:15
33. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 74:15 + 38:20
34. Vanreusel Jen 1535802 153 KOL OVERPELT 74:57 + 39:02
35. Duze Dace 4515805 451 AUSEKLIS 78:23 + 42:28
36. Prindule Aina 4515706 451 AUSEKLIS 83:34 + 47:39
37. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 89:30 + 53:35
38. Choprix Noelle 1565901 156 ALTAIR 111:50 + 75:55
39. Olbrycht Anna 5525602 552 OLBnO WARSZAWA 113:42 + 77:47
40. Galle Annemette 2225502 222 THOK HELSINGE 122:15 + 86:20
Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín DISK

D65 2.90 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 39:42
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 40:21 + 0:39
3. Horváth Magda 3935206 393 TIPO OC BUDAPEST 45:03 + 5:21
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 45:26 + 5:44
5. Krasuckiene Egle 4725404 472 LABIRINTAS VILNIUS 46:15 + 6:33
6. Lindkvist Anneli 7055402 705 GUSTAVSBERGS OK 48:50 + 9:08
7. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 49:51 + 10:09
8. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:55 + 10:13
9. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 53:40 + 13:58
10. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 54:33 + 14:51
11. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 56:09 + 16:27
12. Sands Carol 3245102 324 BOK(W) 56:11 + 16:29
13. Dudiene Violeta 4715202 471 RUDAMINA OK 56:15 + 16:33
14. Jenei Margit 3945401 394 BOF BUDAORS 57:50 + 18:08
15. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 57:59 + 18:17
16. Kraze Anfisa 4510004 451 AUSEKLIS 60:19 + 20:37
17. Pallas Robyn 1015302 101 CENTRAL COAST 61:53 + 22:11
18. Hardy Jan 1025302 102 AUSTRALOPERS TASMANIA 62:06 + 22:24
19. Freimane Beata 4515002 451 AUSEKLIS 64:40 + 24:58
20. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:55 + 25:13
21. Bobach Kirsten 2275202 227 AALBORG OK 67:27 + 27:45
22. Vitola Benita 4515411 451 AUSEKLIS 71:13 + 31:31
23. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 72:31 + 32:49
24. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:16 + 39:34
25. Hartmane Inese 4510002 451 AUSEKLIS 80:25 + 40:43
26. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 85:42 + 46:00
27. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 92:32 + 52:50
28. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:08 + 56:26
29. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 120:27 + 80:45

D70 2.70 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jorgensen Inge 2254501 225 OK ROSKILDE 43:54
2. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 44:25 + 0:31
3. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 45:47 + 1:53
4. Plaude Mara 4510005 451 AUSEKLIS 48:28 + 4:34
5. Seglina Silvija 4514921 451 AUSEKLIS 58:14 + 14:20
6. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 61:35 + 17:41
7. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 62:32 + 18:38
8. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 67:16 + 23:22
9. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 70:19 + 26:25
10. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 75:31 + 31:37
11. Lindblom Inger 7044902 704 OK ORINTO 118:40 + 74:46
Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov DISK

D75 2.30 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eulitz Ilse 3693901 369 OLV WEIMAR 51:46
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 65:26 + 13:40

H10 2.30 km, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 21:08
2. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:22 + 1:14
3. Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 24:30 + 3:22
4. Kurt Sascha 492 KOVZ 26:16 + 5:08
5. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 26:23 + 5:15
6. Groß Matti 3490903 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 27:17 + 6:09
7. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 27:27 + 6:19
8. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:20 + 7:12
9. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 29:25 + 8:17
10. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 32:00 + 10:52
11. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 32:34 + 11:26
12. Schulthess Maurice 6351009 635 OLC KAPREOLO 33:37 + 12:29
13. Fischer Leander 3530903 353 OLV POTSDAM 38:26 + 17:18
14. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 45:12 + 24:04
15. Jonikans Valters 4570923 457 OGRE OK/SC 47:22 + 26:14
16. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 50:02 + 28:54
17. Kopecký Oldřich KPY0900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:38 + 63:30
Losada Gabriel 2440902 244 TOLEDO ORIENTACION DISK
Voves Lukáš PGP SK Praga 87:13 + 66:05

H12A 2.90 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 24:29
2. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 26:37 + 2:08
3. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 27:35 + 3:06
4. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 28:18 + 3:49
5. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 29:14 + 4:45
6. Renars Grasis 4570709 457 OGRE OK/SC 29:33 + 5:04
7. Lukass Silins 4570710 457 OGRE OK/SC 31:42 + 7:13
8. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 31:50 + 7:21
9. Graudins Rudolfs 4530708 453 KAPA OK CARNIKAVA 32:01 + 7:32
10. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 32:55 + 8:26
11. Janoch Mikuláš MLA0700 B MLOK Mariánské Lázně 33:04 + 8:35
12. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:11 + 12:42
13. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 37:41 + 13:12
14. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 39:29 + 15:00
15. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 42:10 + 17:41
16. Graudins Roberts 4530709 453 KAPA OK CARNIKAVA 42:29 + 18:00
17. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 42:39 + 18:10
18. Mühlstädt Lennart 3510711 351 SV ROBOTRON DRESDEN 43:21 + 18:52
19. Kolev Svetlozar 1910725 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 44:36 + 20:07
20. Flach Julius 3580705 358 TSV KARLSHORST 44:48 + 20:19
21. Afanasyev Igor 5960803 596 PIONEERS SARATOV 45:10 + 20:41
22. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 45:39 + 21:10
23. Staugaard Torbj 2320704 232 FIF HILLEROD 45:47 + 21:18
24. Groeneveld Odin 4910703 491 THOR HAGUE 48:32 + 24:03
25. Olivers Plocins 4570706 457 OGRE OK/SC 51:12 + 26:43
26. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:38 + 27:09
27. Sterns Bruno 4570716 457 OGRE OK/SC 55:05 + 30:36
28. Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:09 + 31:40
29. Cain Fidelius 3580701 358 TSV KARLSHORST 57:12 + 32:43
30. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 60:52 + 36:23
31. Hedemann Aske 2310703 231 FAABORG OK 68:34 + 44:05
32. Levkans Ernests 4570721 457 OGRE OK/SC 81:21 + 56:52
33. Neumann Rasmus 3590803 359 SV LENGEFELD 114:36 + 90:07

H12B 2.30 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:48
2. Kaininš Matiss 4580715 458 AZIMUTS OK 24:07 + 3:19
3. Beneš Filip VLI0708 C Slavia Liberec orienteering 26:23 + 5:35
4. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:39 + 5:51
5. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 28:04 + 7:16
6. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 30:50 + 10:02
7. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:17 + 10:29
8. Hoboel Eskil 5020802 502 OPPSAL ORIENTEERING 32:04 + 11:16
9. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 34:35 + 13:47
10. Höbig Felix 3430802 343 SV BAD DUBEN 34:50 + 14:02
11. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:58 + 14:10
12. Matics Marcell 3990802 399 MAFC BUDAPEST 36:47 + 15:59
13. Cers Oto 451 AUSEKLIS 40:05 + 19:17
14. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 49:19 + 28:31
15. Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:51 + 33:03
16. Bršťák Tomáš N060706 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 63:52 + 43:04
17. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 65:26 + 44:38
18. Ehrreich Rudolf Alexander 1210803 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 83:31 + 62:43
Atanasov Aleksandar 1910726 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK

H14A 4.30 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 40:53
2. Kalinin Matvey 5970602 597 OMEGA 41:52 + 0:59
3. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 42:05 + 1:12
4. Csoboth Márton 3950614 395 TABÁNI SPARTACUS 42:47 + 1:54
5. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 43:45 + 2:52
6. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 44:37 + 3:44
7. Solmanis Uvis 4510608 451 AUSEKLIS 45:35 + 4:42
8. Yurchuk Andrey 5950604 595 FOTON MOSCOW 46:14 + 5:21
9. Ikola Aapo 2710505 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 47:45 + 6:52
10. Kovalchuk Serafim 8010507 801 KIEV REGION 48:23 + 7:30
11. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 49:51 + 8:58
12. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 51:16 + 10:23
13. Nielsen Erik Groenborg 2230604 223 ALLEROED OK 53:23 + 12:30
14. Bujdosó Márk 3950807 395 TABÁNI SPARTACUS 53:58 + 13:05
15. Csoboth Mihály 3950815 395 TABÁNI SPARTACUS 54:15 + 13:22
16. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 54:49 + 13:56
17. Vitolins Audris Odo 4570511 457 OGRE OK/SC 55:47 + 14:54
18. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 56:28 + 15:35
19. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 58:58 + 18:05
20. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:19 + 18:26
21. Mackevičius Tadas 4780604 478 ORIENS OK 59:56 + 19:03
22. Vimba Francis 4600604 460 ZIEMELKURZEME OK 60:16 + 19:23
23. Emils Sulcs 4570607 457 OGRE OK/SC 60:33 + 19:40
24. Marager Johannes 2230607 223 ALLEROED OK 60:52 + 19:59
25. Drach Ivan 8010605 801 KIEV REGION 63:21 + 22:28
26. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 64:02 + 23:09
27. Lecinskis Emils 4530514 453 KAPA OK CARNIKAVA 65:10 + 24:17
28. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:29 + 24:36
29. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:05 + 25:12
30. Arnicans Roberts 4530515 453 KAPA OK CARNIKAVA 66:12 + 25:19
31. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:03 + 28:10
32. Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 73:31 + 32:38
33. Račickas Matas 4750505 475 SM GAJA KAUNAS 74:21 + 33:28
34. Georgiev Bojan 1910532 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 75:37 + 34:44
35. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:33 + 38:40
36. Ibrjamov Berk 1910528 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 80:16 + 39:23
37. Kugenieks Adrians 4570615 457 OGRE OK/SC 81:37 + 40:44
38. Sobotka Ivo OPI0600 B Orientační sporty Písek 82:55 + 42:02
39. Fisers Emils 4570514 457 OGRE OK/SC 83:18 + 42:25
40. Strole Salvuus 4780505 478 ORIENS OK 83:54 + 43:01
41. Kristofers Plocins 4570505 457 OGRE OK/SC 86:15 + 45:22
42. Janšo Jakub Karol 6760606 676 KLUB OB ATU KOŠICE 90:47 + 49:54
43. Grasis Markus 4510523 451 AUSEKLIS 92:09 + 51:16
44. Kallela Lenni 2710603 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 94:52 + 53:59
45. Kareckas Kimantas 4780514 478 ORIENS OK 103:09 + 62:16
46. Mandev Ivailo 1910531 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 108:12 + 67:19
47. Kristers Sidorovs 4570508 457 OGRE OK/SC 119:57 + 79:04
Ahmedov Dzhan 1910515 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Filipov Teodor 1910514 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Petrov Ivan 1910524 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Vang Bobach Christoff 2270607 227 AALBORG OK DISK

H14B 3.70 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:30
2. Sampins Roberts 4510614 451 AUSEKLIS 42:23 + 2:53
3. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 44:55 + 5:25
4. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 47:59 + 8:29
5. Karvelis Džiugas 4780502 478 ORIENS OK 50:13 + 10:43
6. Kreišmonas Gintaras 4750503 475 SM GAJA KAUNAS 51:14 + 11:44
7. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:00 + 12:30
8. Cinitis Uvis 4510520 451 AUSEKLIS 52:22 + 12:52
9. Őze Dániel 3900615 390 SZEGEDI VASUTAS SE 53:02 + 13:32
10. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 59:02 + 19:32
11. Vlach Timothy SBR0501 C SKOB Bruntál 59:43 + 20:13
12. Balla Georg 3510601 351 SV ROBOTRON DRESDEN 60:07 + 20:37
13. Leina Augusts 4510607 451 AUSEKLIS 71:58 + 32:28
14. Gražys Emilis 4750504 475 SM GAJA KAUNAS 74:44 + 35:14
15. Hoboel Sigurd 5020603 502 OPPSAL ORIENTEERING 75:26 + 35:56
16. Bonev Viktor 1910516 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 77:46 + 38:16
17. Hejna Štěpán LLI0602 C LOK-o Liberec 79:09 + 39:39
18. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 81:04 + 41:34
19. Uher Adam N060503 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 92:08 + 52:38
20. Maulins Rudolfs 4510519 451 AUSEKLIS 93:14 + 53:44
Dzerve Marcis 4530503 453 KAPA OK CARNIKAVA DISK
Andrš Matěj N060605 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC DISK
Todorov Ivan 1910510 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK

H16A 6.30 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 49:12
2. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:09 + 1:57
3. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 57:54 + 8:42
4. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:13 + 9:01
5. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 58:40 + 9:28
6. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 61:01 + 11:49
7. Stana Gustavs 4510422 451 AUSEKLIS 62:33 + 13:21
8. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 63:13 + 14:01
9. Petrov Kaloyan 1910311 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 63:38 + 14:26
10. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 64:59 + 15:47
11. Szabó Levente 3900319 390 SZEGEDI VASUTAS SE 65:37 + 16:25
12. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 66:06 + 16:54
13. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 66:32 + 17:20
14. Nielsen Hans Groenborg 2230303 223 ALLEROED OK 67:10 + 17:58
15. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 68:18 + 19:06
16. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 68:28 + 19:16
17. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 68:37 + 19:25
18. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:11 + 20:59
19. Dragoev Tervel 1910334 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 70:33 + 21:21
20. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 71:10 + 21:58
21. Kallela Luca 2710302 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 71:24 + 22:12
22. Schubert Ambrus 3900317 390 SZEGEDI VASUTAS SE 72:37 + 23:25
23. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:15 + 24:03
24. Marager Valdemar 2230308 223 ALLEROED OK 73:59 + 24:47
25. Barta Máté 3900403 390 SZEGEDI VASUTAS SE 75:03 + 25:51
26. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 75:43 + 26:31
27. Kukurugya Šimon 6730402 673 SANDBERG BRATISLAVA 76:15 + 27:03
28. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:16 + 27:04
29. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 76:48 + 27:36
30. Novota Lukáš 6760304 676 KLUB OB ATU KOŠICE 77:06 + 27:54
31. Afanasyev Oleg 5960302 596 PIONEERS SARATOV 79:57 + 30:45
32. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 80:43 + 31:31
33. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 86:22 + 37:10
34. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 90:06 + 40:54
35. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:08 + 40:56
36. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 90:43 + 41:31
37. Yatsenko Volodymyr 8010406 801 KIEV REGION 93:01 + 43:49
38. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 104:20 + 55:08
39. Aleksans Ronalds 4570419 457 OGRE OK/SC 105:03 + 55:51
40. Tatarnikov Mykhailo 8010403 801 KIEV REGION 106:45 + 57:33
41. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 107:25 + 58:13
42. Dragoev Ivailo 1910335 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 109:22 + 60:10
43. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 110:22 + 61:10
44. Melnis Marks 451 451 AUSEKLIS 147:59 + 98:47
45. Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 174:52 + 125:40
Shterev Preslav 1910138 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Udovichenko Maxim 5972005 597 OMEGA DISK

H16B 4.50 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:23
2. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 54:46 + 3:23
3. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 59:06 + 7:43
4. Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 60:14 + 8:51
5. Klavinš Renars 4580412 458 AZIMUTS OK 62:52 + 11:29
6. Zagyva Zalán 390 390 SZEGEDI VASUTAS SE 66:02 + 14:39
7. Gills Arvids 4510409 451 AUSEKLIS 66:18 + 14:55
8. Bonev Dani 1910312 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 67:47 + 16:24
9. Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:04 + 17:41
10. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 71:06 + 19:43
11. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:42 + 28:19
12. Ummers Emils 4510425 451 AUSEKLIS 81:09 + 29:46
13. Rohweder Ronny 6330204 633 SKI-O SWISS 83:02 + 31:39
14. Voroblievas Voroblia 4780408 478 ORIENS OK 87:09 + 35:46
15. Skunda Kristupas 4750402 475 SM GAJA KAUNAS 87:18 + 35:55
16. Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 90:00 + 38:37
17. O'cleirigh Emmet 4200403 420 AJAX 90:03 + 38:40
18. Ilkov Georgi 1910313 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 99:42 + 48:19
19. Pileckas Justas 4750401 475 SM GAJA KAUNAS 115:47 + 64:24
20. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 115:51 + 64:28
Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov DISK

H18A 6.90 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 56:55
2. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 58:17 + 1:22
3. Jónás Ferenc 3900113 390 SZEGEDI VASUTAS SE 60:02 + 3:07
4. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 60:43 + 3:48
5. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 61:31 + 4:36
6. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 61:44 + 4:49
7. Shterev Veselin 1910137 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 62:17 + 5:22
8. Chernykh Misha 5940202 594 LVS KHIMKI 63:25 + 6:30
9. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 65:10 + 8:15
10. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 66:34 + 9:39
11. Szabó Marcell 3900120 390 SZEGEDI VASUTAS SE 67:22 + 10:27
12. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 68:14 + 11:19
13. Zhelyazkov Nedkov Nikolay 1910142 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 68:34 + 11:39
14. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 69:21 + 12:26
15. Knor Martin 6770201 677 KLUB OB MARTIN 70:40 + 13:45
16. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:47 + 13:52
17. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 71:15 + 14:20
18. Nagy Péter 3950211 395 TABÁNI SPARTACUS 71:32 + 14:37
19. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 72:05 + 15:10
20. Ivanov Aleksandar 1910139 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 73:57 + 17:02
21. Hedemann Peter 2310102 231 FAABORG OK 75:59 + 19:04
22. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:00 + 20:05
23. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 81:30 + 24:35
24. Kukurugya Matěj 6730101 673 SANDBERG BRATISLAVA 82:51 + 25:56
25. Andris Svilans 4570222 457 OGRE OK/SC 82:57 + 26:02
26. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 85:42 + 28:47
27. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 97:29 + 40:34
28. Gessl Konrad 1240102 124 WAT OL 101:01 + 44:06
29. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 102:02 + 45:07
30. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 129:45 + 72:50
31. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 130:31 + 73:36
Bujdosó Zoltán 3950206 395 TABÁNI SPARTACUS DISK

H18B 5.50 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 60:58
2. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 62:55 + 1:57
3. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 71:44 + 10:46
4. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:59 + 12:01
5. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 74:28 + 13:30
6. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:37 + 13:39
7. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:19 + 29:21
8. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:03 + 39:05
9. Rohweder Leon 6330103 633 SKI-O SWISS 108:32 + 47:34
10. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 120:22 + 59:24
11. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 155:50 + 94:52

H20A 7.50 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6215

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 62:03 6512
2. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:16 + 3:13 6205
3. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 68:10 + 6:07 5928
4. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 72:16 + 10:13 5537
5. Vandeghinste Grégoire 1579900 157 HOC 74:57 + 12:54
6. Höck Kilian 3510018 351 SV ROBOTRON DRESDEN 76:10 + 14:07
7. Stormer Emil KAM0000 C OK Kamenice 79:21 + 17:18 4862
8. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:22 + 19:19 4669
9. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 82:13 + 20:10 4588
10. Eyen Guillaume 1610002 161 CO LIÉGE 118:32 + 56:29
11. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 131:52 + 69:49 0

H20B 6.10 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Győri Bertalan 3900010 390 SZEGEDI VASUTAS SE 67:39
2. Dechtiar Viktoras 4759906 475 SM GAJA KAUNAS 87:33 + 19:54
3. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 106:59 + 39:20
4. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 114:58 + 47:19
5. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 175:54 + 108:15

H21E 8.70 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8711

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ahola Joonas 2799602 279 MUSTAMAKKI 62:54
2. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 63:29 + 0:35 8729
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 63:34 + 0:40 8717
4. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 63:47 + 0:53 8688
5. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 63:50 + 0:56 8681
6. Liszka Krisztián 3959205 395 TABÁNI SPARTACUS 64:02 + 1:08
7. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 64:14 + 1:20 8626
8. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 64:21 + 1:27 8610
9. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 65:31 + 2:37 8450
10. Prieto del campo Álvaro 2499501 249 MALARRURA 65:37 + 2:43
11. Gösswein Csaba 4088501 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 65:58 + 3:04
12. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 66:07 + 3:13 8368
13. Bakó Áron 3959201 395 TABÁNI SPARTACUS 66:24 + 3:30
14. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 66:30 + 3:36 8316
15. Wartbichler Christian 1228806 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 67:00 + 4:06
16. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 67:02 + 4:08 8243
17. Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 67:04 + 4:10 8238
18. Ormay Mihály 3959902 395 TABÁNI SPARTACUS 68:02 + 5:08
19. Zingg Luca 6319302 631 BUSSOLA OK 69:41 + 6:47
20. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 71:17 + 8:23 7661
21. Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice 71:26 + 8:32 7640
22. Heinmann Kristo 2558901 255 OK PEKO 71:50 + 8:56
23. Anttolainen Aleksi 2769301 276 LAHDEN SUUNNISTAJAT 72:07 + 9:13
24. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 73:53 + 10:59 7305
25. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 74:02 + 11:08 7284
26. Van baelen Michael 1599201 159 D-TEAM 74:42 + 11:48
27. Divin Péter 3959803 395 TABÁNI SPARTACUS 74:56 + 12:02
28. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 75:34 + 12:40 7074
29. Zhelyaskov Dimitar 1919805 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 76:40 + 13:46
30. Nakvosas Gytis 4779503 477 OSK AŽUOLAS 76:44 + 13:50
31. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 77:13 + 14:19 6848
32. Kundisch Wieland 3458512 345 USV TU DRESDEN 77:20 + 14:26
33. Gray Daniel KAM0003 C OK Kamenice 81:26 + 18:32 6271
34. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 81:31 + 18:37 6259
35. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 83:13 + 20:19 6026
36. Stormer Oskar KAM9600 C OK Kamenice 83:41 + 20:47 5963
37. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 85:24 + 22:30 5727
38. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:34 + 30:40 4609
39. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:19 + 31:25 4506
40. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 96:39 + 33:45 4187
41. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:17 + 34:23 4100
42. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 97:27 + 34:33 4077
43. Colgan Jeremy 9037201 903 HUDSON VALLEY ORIENTEERING 127:46 + 64:52
44. Gyimesi Zoltán 3937212 393 TIPO OC BUDAPEST 156:19 + 93:25
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK 0
Procházka Jan PGP8206 C SK Praga DISK 0
Udovichenko Igor 5971999 597 OMEGA DISK
Semerád Antonín PGP9807 C SK Praga DISK 0

H21A 7.60 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7500

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulthess Lukas 6357908 635 OLC KAPREOLO 62:42
2. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 65:17 + 2:35 7601
3. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 65:26 + 2:44 7584
4. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 67:47 + 5:05 7317
5. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 68:19 + 5:37 7257
6. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 68:21 + 5:39 7253
7. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 68:57 + 6:15 7185
8. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 69:23 + 6:41 7136
9. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 69:25 + 6:43 7132
10. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 71:37 + 8:55 6883
11. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 72:32 + 9:50 6779
12. Mohn Christian 6357401 635 OLC KAPREOLO 73:25 + 10:43
13. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:14 + 11:32 6586
14. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 75:06 + 12:24 6488
15. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:11 + 12:29 6478
16. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:13 + 12:31 6475
17. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 75:30 + 12:48 6442
18. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 75:37 + 12:55 6429
19. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 76:37 + 13:55 6316
20. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 76:56 + 14:14 6280
21. Mižúr Peter 6719102 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 77:25 + 14:43
22. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:52 + 15:10 6174
23. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 78:20 + 15:38 6121
24. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 78:21 + 15:39 6119
25. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 78:47 + 16:05 6070
26. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 79:10 + 16:28 6027
27. Neimanis Nauris 4579201 457 OGRE OK/SC 79:27 + 16:45
28. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 79:38 + 16:56 5974
29. Lázaro Diego 2489600 248 ULTRA MAXIMUS 80:10 + 17:28
30. Zschäckel Robin 3429702 342 SONNENSCHEIN BERLIN 82:33 + 19:51
31. Zideluns Janis 4519010 451 AUSEKLIS 82:42 + 20:00
32. Riebisch Martin 3458709 345 USV TU DRESDEN 82:43 + 20:01
33. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 84:09 + 21:27 5462
34. Toon Melis 1599202 159 D-TEAM 84:15 + 21:33
35. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:39 + 23:57 5178
36. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:52 + 24:10 5154
37. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 88:31 + 25:49 4967
38. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 88:54 + 26:12 4923
39. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 89:09 + 26:27 4895
40. Vajda Balázs 3909422 390 SZEGEDI VASUTAS SE 89:41 + 26:59
41. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 90:17 + 27:35 4767
42. Lengyel Ádám 3959613 395 TABÁNI SPARTACUS 90:24 + 27:42
43. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 93:07 + 30:25 4445
44. Rewig Thomas 3458207 345 USV TU DRESDEN 94:22 + 31:40
45. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 94:57 + 32:15 4238
46. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 100:06 + 37:24 3654