Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E2

Datum:
25.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Pavlovec Jan
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění a jedno vážnější, zlomený loket. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80    
D10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 14:42
2. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 15:34 + 0:52
3. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:42 + 1:00
4. Pompe Greta 3510915 351 SV ROBOTRON DRESDEN 16:06 + 1:24
5. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 16:28 + 1:46
6. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:02 + 2:20
7. Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 18:37 + 3:55
8. Grantskalna Krista 4530911 453 KAPA OK CARNIKAVA 18:44 + 4:02
9. Mohn Jonna 6350904 635 OLC KAPREOLO 21:04 + 6:22
10. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 22:05 + 7:23
11. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 22:57 + 8:15
12. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 25:45 + 11:03
13. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 26:35 + 11:53
14. Marager Dagmar 2231109 223 ALLEROED OK 30:21 + 15:39
15. Korstjens Domi 1531004 153 KOL OVERPELT 30:30 + 15:48
16. Knorr Luise 3531006 353 OLV POTSDAM 43:05 + 28:23
17. Zlatanova Diana 1910940 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 80:07 + 65:25
Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice DISK
D12A
2.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 22:29
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 22:50 + 0:21
3. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 23:06 + 0:37
4. Grantskalna Grieta 4530710 453 KAPA OK CARNIKAVA 25:48 + 3:19
5. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 26:02 + 3:33
6. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:06 + 4:37
7. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:15 + 5:46
8. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:26 + 5:57
9. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:44 + 6:15
10. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 29:59 + 7:30
11. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 30:41 + 8:12
12. Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 32:12 + 9:43
13. Patricija Valaine 4570713 457 OGRE OK/SC 33:20 + 10:51
14. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 33:33 + 11:04
15. Stabina Anete 4580703 458 AZIMUTS OK 34:46 + 12:17
16. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:39 + 14:10
17. Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:27 + 15:58
18. Fischer Mila 3530702 353 OLV POTSDAM 39:56 + 17:27
18. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 39:56 + 17:27
20. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 40:36 + 18:07
21. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 41:59 + 19:30
22. Dianova Raja 1910723 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 46:29 + 24:00
23. Roshchina Mariia 5920703 592 MSU MOSCOW 55:11 + 32:42
D12B
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 15:08
2. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 17:35 + 2:27
3. Abula Kitija 4580813 458 AZIMUTS OK 21:32 + 6:24
4. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 21:48 + 6:40
5. Naumova Melisa 1910722 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 27:42 + 12:34
6. Morite Morite 4580814 458 AZIMUTS OK 31:17 + 16:09
7. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 32:36 + 17:28
8. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 33:31 + 18:23
9. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:11 + 24:03
10. Frantová Natálie N060707 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 39:12 + 24:04
11. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:50 + 24:42
12. Atanasova Ivet 1910529 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 43:32 + 28:24
13. Freimane Tina 4510006 451 AUSEKLIS 46:04 + 30:56
14. Georgieva Tanya 1910719 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 63:34 + 48:26
Streibert Jule 3450810 345 USV TU DRESDEN DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov DISK
Imrišková Natálie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D14A
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 24:31
2. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 25:33 + 1:02
3. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 26:05 + 1:34
4. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 27:04 + 2:33
5. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 28:34 + 4:03
6. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:41 + 4:10
7. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 29:49 + 5:18
8. Mühlstädt Anna-louise 3510510 351 SV ROBOTRON DRESDEN 30:21 + 5:50
9. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 31:21 + 6:50
10. Birzkope Marta marija 4530612 453 KAPA OK CARNIKAVA 31:40 + 7:09
11. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 31:56 + 7:25
12. Petruniak Tetiana 8010609 801 KIEV REGION 31:57 + 7:26
13. Lice licite Liene 4530613 453 KAPA OK CARNIKAVA 32:37 + 8:06
14. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:40 + 8:09
15. Sasko Kristiana 4510003 451 AUSEKLIS 33:05 + 8:34
16. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 33:14 + 8:43
17. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:39 + 9:08
18. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 33:41 + 9:10
19. Činčikaite Migle 4780510 478 ORIENS OK 34:11 + 9:40
20. Elize Bremze 4570512 457 OGRE OK/SC 34:17 + 9:46
21. Mahlych Anastasiia 8010604 801 KIEV REGION 35:07 + 10:36
22. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 37:31 + 13:00
23. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 37:35 + 13:04
24. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:41 + 13:10
25. Schlittermann Clara 3520502 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 40:10 + 15:39
26. Gabreliunaite Ugne 4780507 478 ORIENS OK 42:00 + 17:29
27. Ilieva Elena 1910509 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 48:12 + 23:41
28. Barenghi Lucilla 4240603 424 VERESE ORIENTEERING 51:55 + 27:24
29. Neumann Johanna 3590502 359 SV LENGEFELD 63:27 + 38:56
30. Georgieva Yulia 1910518 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 68:11 + 43:40
D14B
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:53
2. Dušková Viktorie TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:40 + 0:47
3. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:19 + 1:26
4. Borbás Ágota 4010504 401 KALOCSAI TERM. TSE 27:44 + 4:51
5. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:50 + 4:57
6. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 28:27 + 5:34
7. Kevenaite Agile 4780503 478 ORIENS OK 29:51 + 6:58
8. Dimitrova Stanimira 1910533 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 32:14 + 9:21
9. Zdanevičiute Ugne 4780606 478 ORIENS OK 33:38 + 10:45
10. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 34:22 + 11:29
11. Uksaite Ugne 4780509 478 ORIENS OK 36:47 + 13:54
12. Patassiová Patrícia 6750504 675 FARMACEUT BRATISLAVA 38:32 + 15:39
13. Štambuk Lucija 2110607 211 OK MERZ 48:53 + 26:00
Měchurová Zuzana N060504 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 40:21 + 17:28
D16A
3.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mag Viktória 4080304 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 29:23
2. Staugaard Sigrid 2320403 232 FIF HILLEROD 29:37 + 0:14
3. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 30:36 + 1:13
4. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 32:46 + 3:23
5. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 34:57 + 5:34
6. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 35:35 + 6:12
7. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:04 + 6:41
8. Ilieva Yana 1910307 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 36:21 + 6:58
9. Bluma Irbe 4510317 451 AUSEKLIS 36:33 + 7:10
10. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 36:46 + 7:23
11. Nagy Szilvia 4080305 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 36:55 + 7:32
12. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 38:03 + 8:40
13. Mag Fruzsina 4080303 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 38:24 + 9:01
14. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 39:08 + 9:45
15. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 39:39 + 10:16
16. Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 39:45 + 10:22
17. Cera Liva 4510328 451 AUSEKLIS 39:49 + 10:26
18. Yurchuk Maria 5950303 595 FOTON MOSCOW 40:17 + 10:54
19. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 40:55 + 11:32
20. Aleksandrova Emili 1910308 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 41:10 + 11:47
21. Hedemann Amanda 2310401 231 FAABORG OK 41:54 + 12:31
22. Nenkova Reneta 1910306 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 42:26 + 13:03
23. Dzerve Una undine 4530304 453 KAPA OK CARNIKAVA 42:43 + 13:20
24. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 42:58 + 13:35
25. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 43:33 + 14:10
26. Peneva Jana 1910330 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 44:46 + 15:23
27. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 45:36 + 16:13
28. Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:06 + 16:43
29. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 48:00 + 18:37
30. Dalos Réka 3920403 392 MAFC BUDAJENO 49:50 + 20:27
31. Matveieva Iryna 8010402 801 KIEV REGION 49:54 + 20:31
32. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 50:13 + 20:50
33. Bulava Daria 8010408 801 KIEV REGION 50:28 + 21:05
34. Štambuk Zdenka 2110406 211 OK MERZ 51:08 + 21:45
35. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:12 + 21:49
36. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 51:42 + 22:19
37. Neumann Lena 3590301 359 SV LENGEFELD 52:13 + 22:50
38. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:03 + 23:40
39. Lassalle Pauline 2940401 294 CO AMBERIEU 76:33 + 47:10
40. Zozefine Zavjalova 4570404 457 OGRE OK/SC 90:54 + 61:31
D16B
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berkecz Dóra 3900304 390 SZEGEDI VASUTAS SE 35:57
2. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:10 + 2:13
3. Hristiva Plamena 1910320 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 46:31 + 10:34
4. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:01 + 12:04
5. Baltmane Paula 4510418 451 AUSEKLIS 52:35 + 16:38
6. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:49 + 31:52
7. Smolíková Zuzana SKV0453 C TJ Slovan Karlovy Vary 69:59 + 34:02
8. Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 70:01 + 34:04
9. Gulbe Matra 4510403 451 AUSEKLIS 87:42 + 51:45
Strazdina Anete anna 4580311 458 AZIMUTS OK DISK
D18A
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 29:07
2. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 30:39 + 1:32
3. Virtanen Heta 2750102 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT 33:20 + 4:13
4. Caune Agnija 4580106 458 AZIMUTS OK 33:42 + 4:35
5. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 33:53 + 4:46
6. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 34:49 + 5:42
6. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 34:49 + 5:42
8. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:51 + 6:44
9. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 36:14 + 7:07
10. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 37:43 + 8:36
11. Divin Judit 3950204 395 TABÁNI SPARTACUS 40:07 + 11:00
12. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 40:28 + 11:21
13. Pataki Virag Iara 4050201 405 PVS PÉCS 40:36 + 11:29
14. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 41:12 + 12:05
15. Stabina Zanda 4580102 458 AZIMUTS OK 41:40 + 12:33
16. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 42:41 + 13:34
17. Titzová Adéla PGP0257 B SK Praga 43:35 + 14:28
18. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:36 + 15:29
19. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 46:18 + 17:11
20. Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:12 + 18:05
21. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 52:14 + 23:07
22. Vimba Elizabete 4600103 460 ZIEMELKURZEME OK 53:58 + 24:51
23. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 55:49 + 26:42
24. Patassiová Michaela 6750203 675 FARMACEUT BRATISLAVA 69:27 + 40:20
25. Lassalle Léna 2940102 294 CO AMBERIEU 83:44 + 54:37
Chernykh Zoya 5940201 594 LVS KHIMKI DISK
D18B
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riesing Hanna 3900116 390 SZEGEDI VASUTAS SE 26:06
2. Apró Vivien 3900101 390 SZEGEDI VASUTAS SE 28:03 + 1:57
3. Zagyva Rebeka 3900224 390 SZEGEDI VASUTAS SE 29:34 + 3:28
4. Sigmond Éva 3900218 390 SZEGEDI VASUTAS SE 31:45 + 5:39
5. Budská Anna TJN0253 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:48 + 5:42
6. Gyrinskite Malvina 4780201 478 ORIENS OK 32:04 + 5:58
7. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 36:11 + 10:05
8. Janečková Lucie TJN0157 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:47 + 10:41
9. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 39:51 + 13:45
10. Borbás Zita 4010103 401 KALOCSAI TERM. TSE 41:18 + 15:12
11. Boneva Betina 1910104 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 42:13 + 16:07
12. Slikšjane Annija 4580210 458 AZIMUTS OK 44:55 + 18:49
13. Nordvik Ida 5040201 504 KOLBOTN & SKIMT OL 54:18 + 28:12
14. Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 59:39 + 33:33
D20A
3.10 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6406
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 33:42 6642
2. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 35:21 + 1:39 6340
3. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:55 + 2:13 6236
4. Tišljar Ana 2120001 212 OK ORION 37:16 + 3:34
5. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 38:25 + 4:43 5779
6. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 38:55 + 5:13 5687
7. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 40:39 + 6:57 5370
8. Skopane Elina 4580009 458 AZIMUTS OK 42:49 + 9:07
9. Pataki Reka Dalida 4059902 405 PVS PÉCS 43:07 + 9:25
10. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 44:37 + 10:55 4643
11. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 45:06 + 11:24 4555
12. Lapina Laura 4510024 451 AUSEKLIS 45:14 + 11:32
D20B
2.60 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3175
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Szokol Kamilla 3900026 390 SZEGEDI VASUTAS SE 30:56
2. Ivanova Simona 1919936 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 31:14 + 0:18
3. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 31:49 + 0:53 3287
4. Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 33:07 + 2:11 3162
5. Vajda Luca 3909923 390 SZEGEDI VASUTAS SE 33:50 + 2:54
6. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:00 + 3:04 3077
7. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 38:10 + 7:14 2675
8. Mayer Zsófia 3909914 390 SZEGEDI VASUTAS SE 38:37 + 7:41
9. O'brien Norah 4199902 419 CORK-O 39:07 + 8:11
10. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:31 + 9:35 2449
11. Dambrauskaite Ieva 4759907 475 SM GAJA KAUNAS 40:48 + 9:52
12. Farkas Lili 3900006 390 SZEGEDI VASUTAS SE 41:40 + 10:44
13. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 51:55 + 20:59 1352
14. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 57:08 + 26:12 849
D21E
4.60 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8665
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hulkkonen Niina 2799503 279 MUSTAMAKKI 40:45
2. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 42:05 + 1:20 9111
2. Otsamo Pihla 2799501 279 MUSTAMAKKI 42:05 + 1:20
4. Prieto del campo María 2499802 249 MALARRURA 42:27 + 1:42
5. Koskinen Noora 2799704 279 MUSTAMAKKI 43:24 + 2:39
6. Brunner Anina 6319301 631 BUSSOLA OK 43:32 + 2:47
7. Kalinina Veronika 5970001 597 OMEGA 43:36 + 2:51
8. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 45:28 + 4:43 8450
9. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 45:33 + 4:48 8434
10. Wiktor Lucyna 5558801 555 WKS SLASK 46:05 + 5:20
11. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 46:12 + 5:27 8307
12. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 46:17 + 5:32 8291
13. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 46:22 + 5:37 8275
14. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 47:13 + 6:28 8109
15. Gerber Csenge 3909807 390 SZEGEDI VASUTAS SE 49:21 + 8:36
16. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 49:24 + 8:39 7682
17. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 49:45 + 9:00 7614
18. Sedileková Ela 6719301 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 52:05 + 11:20
19. Ruiz Alonso Esmeralda 2427401 242 MURCIA-O 57:08 + 16:23
20. Beeler Nadja 6349001 634 OCR WINTERTHUR 60:11 + 19:26
21. Moreno Guadalupe 2447001 244 TOLEDO ORIENTACION 64:01 + 23:16
22. Hillebrand Uta 3649300 364 TURN KLUBB HANNOVER 74:14 + 33:29
23. Schwartz Renée 3608100 360 OSC KASSEL 77:44 + 36:59
D21A
3.80 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7542
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 33:13 7784
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 34:40 + 1:27 7465
3. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 35:04 + 1:51 7377
4. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:07 + 1:54 7366
5. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 36:02 + 2:49 7165
6. Henkes Elisabeth 1519001 151 OLG SANKT VITH ARDOC 36:38 + 3:25
7. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 36:52 + 3:39 6982
8. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 37:15 + 4:02 6897
9. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 37:16 + 4:03 6894
10. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 37:30 + 4:17 6842
11. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 38:03 + 4:50 6722
12. Štambuk Iva 2119102 211 OK MERZ 38:29 + 5:16
13. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 38:48 + 5:35 6557
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 39:02 + 5:49 6505
15. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 39:09 + 5:56 6480
16. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 40:47 + 7:34 6121
17. Veselinova Ilieva Tsveta 1919821 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 40:48 + 7:35
18. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 41:17 + 8:04 6011
19. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 41:51 + 8:38 5886
20. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 42:12 + 8:59 5809
21. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 42:25 + 9:12 5762
22. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:26 + 9:13 5758
23. Sander Kaisa 2529502 252 OK ILVES TARTU 42:31 + 9:18
24. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 43:10 + 9:57 5597
25. Müller Andrea 6367403 636 THURGORIENTA 43:19 + 10:06
26. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:35 + 10:22 5505
27. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 43:52 + 10:39 5443
28. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 44:04 + 10:51 5399
29. Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 44:26 + 11:13 5319
30. Husner Eveline 6329703 632 OLK WIGGERTAL 45:30 + 12:17
31. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 46:30 + 13:17 4864
32. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:20 + 14:07 4681
33. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:58 + 14:45 4542
34. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 50:18 + 17:05 4029
35. Deschepper Aurélie 1528700 152 BALISE 10 50:28 + 17:15
36. Rickmeyer Tina 3458614 345 USV TU DRESDEN 53:21 + 20:08
37. Pecoldová Pavlína N108401 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 60:45 + 27:32
38. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 68:22 + 35:09 59
D21B
3.20 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 34:51 5677
2. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 38:17 + 3:26 5205
3. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 41:04 + 6:13 4822
4. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 41:30 + 6:39 4762
5. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:13 + 7:22 4664
6. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:53 + 8:02 4572
7. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 42:56 + 8:05 4565
8. Dénes Orsolya 4019506 401 KALOCSAI TERM. TSE 43:12 + 8:21
9. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 44:02 + 9:11 4414
10. Liskány Krisztina 3938809 393 TIPO OC BUDAPEST 44:48 + 9:57
11. Čechová Lenka N019001 N01 NEREGISTR. VSETÍN 45:03 + 10:12
12. Fürstová Anna LLI9854 C LOK-o Liberec 45:32 + 10:41 4208
13. Wartbichler Gisa 1228905 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 46:10 + 11:19
14. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 46:31 + 11:40 4072
15. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 47:52 + 13:01 3887
16. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:05 + 14:14 3720
17. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 50:47 + 15:56 3486
18. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:02 + 16:11 3451
19. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 52:45 + 17:54 3215
20. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:55 + 24:04 2367
21. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 61:17 + 26:26 2042
22. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 62:20 + 27:29 1898
23. Smolová Anna N038401 N03 NEREGISTR. OB ŠTÍPA 70:31 + 35:40
D21C
2.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3534
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 38:52 3658
2. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:12 + 0:20 3629
3. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:45 + 3:53 3317
4. Krafčiková Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:04 + 4:12 3289
5. Veselá Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 43:30 + 4:38 3251
6. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:25 + 5:33 3171
7. Pangrácová Marie N079002 N20 Český svaz neslyšících spo 44:35 + 5:43
8. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 47:44 + 8:52 2880
9. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 48:16 + 9:24 2833
10. Procházková Ivana TEH8451 C Sokol Tehov 48:49 + 9:57 2785
11. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 50:14 + 11:22 2660
12. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 50:48 + 11:56 2610
13. Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:59 + 12:07 2594
14. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 53:32 + 14:40 2371
15. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 54:21 + 15:29 2299
16. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 55:49 + 16:57 2170
17. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 57:21 + 18:29 2036
18. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:27 + 18:35 2027
19. Studer Christiane 6386902 638 OLG MURTEN 59:18 + 20:26
20. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:45 + 20:53 1825
21. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 67:37 + 28:45 1135
22. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 68:43 + 29:51 1038
23. Baumgartner Carla 6380107 638 OLG MURTEN 70:48 + 31:56
24. Erlebach Kim 3469302 346 BSV HALLE AMMENDORF 77:31 + 38:39
25. Boucher Thea 2989802 298 VINCENNES 78:33 + 39:41
26. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:50 + 50:58 0
27. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 101:14 + 62:22 0
28. Gericke Madeline 3419108 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 107:26 + 68:34
29. O'cleirigh Patricia 4206602 420 AJAX 117:20 + 78:28
Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava DISK 0
D35A
3.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straube Hanka 3597304 359 SV LENGEFELD 35:36
2. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 39:08 + 3:32
3. Dzerve Agnese 4537702 453 KAPA OK CARNIKAVA 39:19 + 3:43
4. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 41:27 + 5:51
5. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 44:37 + 9:01
6. Bobach Helle 2278204 227 AALBORG OK 46:28 + 10:52
7. Biolik Agnieszka 5517701 551 TRACKCOURSE 51:16 + 15:40
8. Kheldert Elena 5977403 597 OMEGA 51:50 + 16:14
9. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 52:09 + 16:33
10. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:24 + 19:48
11. Roshchina Ianina 5928202 592 MSU MOSCOW 56:28 + 20:52
12. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 56:43 + 21:07
13. Dimova Desislava 1918403 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 58:00 + 22:24
14. Mühlstädt Bettina 3518012 351 SV ROBOTRON DRESDEN 60:30 + 24:54
15. Bächi Ursina 6368001 636 THURGORIENTA 62:16 + 26:40
16. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 63:07 + 27:31
17. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 80:27 + 44:51
18. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 82:17 + 46:41
19. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 82:31 + 46:55
D35B
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krasauske Giedre 4748301 474 OK MEDEINA KAUNAS 30:40
2. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 32:13 + 1:33
3. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 33:35 + 2:55
4. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:44 + 4:04
5. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 35:31 + 4:51
6. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 38:38 + 7:58
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 38:46 + 8:06
8. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 38:49 + 8:09
9. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 44:06 + 13:26
10. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C LOK-o Liberec 44:53 + 14:13
11. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 45:04 + 14:24
12. Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 45:26 + 14:46
13. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 48:38 + 17:58
14. Bartók Katalin 4018309 401 KALOCSAI TERM. TSE 51:10 + 20:30
15. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:24 + 21:44
16. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 55:40 + 25:00
17. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 56:22 + 25:42
18. Becker Claudia 3657702 365 BERLINER TURNERSCHAFT 59:35 + 28:55
19. Múčková Zuzana OLP8302 PSK Olymp Praha 68:51 + 38:11
20. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 85:48 + 55:08
D40A
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trewin-nybraaten Cassie 5057702 505 IL TYRVING 29:58
2. Hoboel Vigdis 5027804 502 OPPSAL ORIENTEERING 30:08 + 0:10
3. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 31:17 + 1:19
4. Bannikova Elena 5957701 595 FOTON MOSCOW 31:21 + 1:23
5. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 33:13 + 3:15
6. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 34:24 + 4:26
7. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 34:45 + 4:47
8. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 35:28 + 5:30
9. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 35:38 + 5:40
10. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 35:39 + 5:41
11. Pompe Katja 3517616 351 SV ROBOTRON DRESDEN 37:47 + 7:49
12. Balakova Andrea 7107701 710 NYKOPING OK 38:02 + 8:04
13. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 39:01 + 9:03
14. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 40:13 + 10:15
15. Haberkorne-vimba Eva 4607602 460 ZIEMELKURZEME OK 40:35 + 10:37
16. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 40:48 + 10:50
17. Afanasyeva Irina 5967701 596 PIONEERS SARATOV 43:10 + 13:12
18. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 43:13 + 13:15
19. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:18 + 13:20
20. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 43:41 + 13:43
21. Fischer Yvonne 3537901 353 OLV POTSDAM 44:05 + 14:07
22. Mohn Monika 6357702 635 OLC KAPREOLO 44:25 + 14:27
23. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:52 + 15:54
24. Rostás Anikó 4017505 401 KALOCSAI TERM. TSE 48:53 + 18:55
25. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:25 + 20:27
26. Marson Marta 4247602 424 VERESE ORIENTEERING 69:55 + 39:57
27. Perez Ramos Maica 2437901 243 CRON 72:10 + 42:12
D40B
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 29:06
2. Wendler-groß Wiebke 3497802 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 30:35 + 1:29
3. Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 32:35 + 3:29
4. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 32:38 + 3:32
5. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:41 + 4:35
6. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 34:28 + 5:22
7. Rohweder Martina 6337802 633 SKI-O SWISS 35:38 + 6:32
8. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:42 + 6:36
9. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:22 + 7:16
10. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:40 + 10:34
11. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:21 + 12:15
12. Cera Liga 4517627 451 AUSEKLIS 41:56 + 12:50
13. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 43:51 + 14:45
14. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 47:31 + 18:25
15. Laurinyecz Katalin 4077602 407 CSIPA SE 48:23 + 19:17
16. Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 48:36 + 19:30
17. Skog Paula 2777701 277 KALEVAN RASTI 50:02 + 20:56
18. Zámečníková Jitka N047401 N04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINY 50:22 + 21:16
19. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 50:49 + 21:43
20. Schulze Evelyn 2457803 245 COBI 51:01 + 21:55
21. Karafiátová Lucie N027601 N02 NEREGISTR. NOVÝ BOR 53:15 + 24:09
22. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:24 + 27:18
23. Petri Jana 3537804 353 OLV POTSDAM 57:12 + 28:06
24. Zýková Martina N137702 N13 NEREGISTR. PRAHA 12 57:17 + 28:11
25. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 57:42 + 28:36
26. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 58:49 + 29:43
27. Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:39 + 30:33
28. Joucla Patricia 2917602 291 HAUTES VOSGES ORIENTATION 62:54 + 33:48
29. Udovichenko Svetlana 5971976 597 OMEGA 89:48 + 60:42
Ulme Gundega 4537606 453 KAPA OK CARNIKAVA DISK
D45A
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Depta Monika 5547001 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA 29:25
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 30:07 + 0:42
3. Staugaard Maria 2327202 232 FIF HILLEROD 30:09 + 0:44
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 33:02 + 3:37
5. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 34:06 + 4:41
6. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 35:26 + 6:01
7. Tassin Elodie 2927302 292 CMO 35:47 + 6:22
8. Zschäckel Daniela 3427201 342 SONNENSCHEIN BERLIN 36:01 + 6:36
9. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 37:13 + 7:48
10. Angelova Petranka 1917402 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 38:25 + 9:00
11. Utskarpen Audrun 5067402 506 IL GEOFORM 39:29 + 10:04
12. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 39:41 + 10:16
13. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 10:51
14. Rasmussen Angelique Groen 2237202 223 ALLEROED OK 40:30 + 11:05
15. Lundstrom Annika 7067200 706 SUNDBYBERGS IK 41:09 + 11:44
16. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 41:10 + 11:45
17. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 41:27 + 12:02
18. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 41:53 + 12:28
19. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 42:17 + 12:52
20. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:09 + 13:44
21. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 44:54 + 15:29
22. Schlittermann Silke 3527001 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 45:42 + 16:17
23. Bialeková Martina 6727303 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB 47:25 + 18:00
24. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 48:09 + 18:44
25. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:20 + 18:55
26. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 49:01 + 19:36
27. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 49:17 + 19:52
28. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:28 + 20:03
29. Ebinger Mónika 3937003 393 TIPO OC BUDAPEST 49:52 + 20:27
30. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 53:25 + 24:00
31. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 53:36 + 24:11
32. Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:17 + 33:52
33. Calvo Nuria 2467102 246 FRONTELA O 65:56 + 36:31
34. Lischewski Sandra 3467401 346 BSV HALLE AMMENDORF 69:07 + 39:42
35. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 69:32 + 40:07
36. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 92:46 + 63:21
Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk DISK
Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové DISK
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DISK
D45B
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drese Evi 3487002 348 OLV USLAR 25:11
2. Bauere Irena 462 OK KO Riga 27:04 + 1:53
3. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 27:39 + 2:28
4. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 28:53 + 3:42
5. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:05 + 6:54
6. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 32:51 + 7:40
7. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 32:52 + 7:41
8. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 34:27 + 9:16
9. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 35:56 + 10:45
10. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:23 + 11:12
11. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 36:28 + 11:17
12. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:49 + 11:38
13. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 37:59 + 12:48
14. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 38:54 + 13:43
15. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 39:21 + 14:10
16. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 41:41 + 16:30
17. Velkere Iveta 4617302 461 ALUKSNE OK 43:16 + 18:05
18. Zupan Romana 6227401 622 OC KOMENDA 43:45 + 18:34
19. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:53 + 18:42
20. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:22 + 19:11
21. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 46:41 + 21:30
22. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 47:21 + 22:10
23. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 49:50 + 24:39
24. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 49:58 + 24:47
25. Verge rubio Anna 2507102 250 MONTSANT ORIENTACIO 50:02 + 24:51
26. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 51:03 + 25:52
27. Paurová Lenka LTU6452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:59 + 26:48
28. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:00 + 26:49
29. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 53:04 + 27:53
30. Bronckaers Marcia 1537205 153 KOL OVERPELT 55:43 + 30:32
31. Marager Marlene 2237106 223 ALLEROED OK 68:02 + 42:51
D50A
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fogh Hanne 2246702 224 FSK ORIENTERING 33:00
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:25 + 1:25
3. Eades Lorna 3256700 325 INTERLOPERS 34:35 + 1:35
4. Wengrin Ágnes 3936905 393 TIPO OC BUDAPEST 35:00 + 2:00
5. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 35:51 + 2:51
6. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 36:45 + 3:45
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 36:49 + 3:49
8. Stormer Lucie KAM6750 C OK Kamenice 38:38 + 5:38
9. Kubald Katrin 3416901 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 39:02 + 6:02
10. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 41:06 + 8:06
11. Absoltné Kerekes Ágnes 4066001 406 HBS NYIREGYHÁZA 42:29 + 9:29
12. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 42:56 + 9:56
13. Molnar Pia 2746602 274 MARIEFORS SKIKLUB 43:10 + 10:10
14. Leonhardt Annette 3426707 342 SONNENSCHEIN BERLIN 43:14 + 10:14
15. Hinkel Katja 3516506 351 SV ROBOTRON DRESDEN 43:23 + 10:23
16. Wlcek Sonja 1246801 124 WAT OL 43:31 + 10:31
17. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 45:30 + 12:30
18. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 45:42 + 12:42
19. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 47:24 + 14:24
20. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 49:34 + 16:34
21. Richter Sabine 3456601 345 USV TU DRESDEN 49:57 + 16:57
22. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 50:10 + 17:10
23. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 51:14 + 18:14
24. Cseresnyés Ágnes 4096802 409 TIPO TKE BUDAPEST 52:22 + 19:22
25. Groeneveld Mietta 4916802 491 THOR HAGUE 52:26 + 19:26
26. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:50 + 19:50
27. Németh Ágnes 3936901 393 TIPO OC BUDAPEST 52:58 + 19:58
28. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 53:54 + 20:54
29. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 55:00 + 22:00
30. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:20 + 23:20
31. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 56:50 + 23:50
32. Kallela Sari 2716701 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 59:19 + 26:19
33. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 59:50 + 26:50
34. Feldmann Gudrun 3416609 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 63:48 + 30:48
35. Aschacher Angelika 1226903 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 66:13 + 33:13
36. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 70:55 + 37:55
37. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 70:58 + 37:58
38. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 74:06 + 41:06
39. Pretnar Irma 6216902 621 KAMNIŠKI O-KLUB 79:28 + 46:28
40. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 79:39 + 46:39
Szlatényi Teodóra 4006604 400 OSC BUDAORS DISK
Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha DISK
D50B
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thomas Sylvia 3446900 344 OL-TEAM WEHRSDORF 32:41
2. Sallai Sara 3916501 391 SZEGEDI VSE 33:36 + 0:55
3. Cruse Katrin 3516603 351 SV ROBOTRON DRESDEN 33:52 + 1:11
4. Tóthné Pfeiffer Zsuzsan 4036902 403 PÉCSI OE SPORTKOR 34:27 + 1:46
5. Vabulniece Liga 4556902 455 APE OK 34:34 + 1:53
6. Viksviene Renata 4786911 478 ORIENS OK 35:51 + 3:10
7. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:34 + 3:53
8. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 37:07 + 4:26
9. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:00 + 7:19
10. Meldere Sarmite 43:12 + 10:31
11. Servais Corinne 1606601 160 ASUB 43:53 + 11:12
12. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:31 + 13:50
13. Nielsen Jannie 2286502 228 HOLBAEK OK 48:06 + 15:25
14. Gyöngyösi Jolán 3906509 390 SZEGEDI VASUTAS SE 48:31 + 15:50
15. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 50:46 + 18:05
16. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 51:59 + 19:18
17. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 53:56 + 21:15
18. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 58:07 + 25:26
19. Fino Béatrice 2946803 294 CO AMBERIEU 84:35 + 51:54
20. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:08 + 56:27
21. Miklós Rita 3906828 390 SZEGEDI VASUTAS SE 98:54 + 66:13
Málková Věra CST6550 C OB Strakonice DISK
D55A
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 33:41
2. Andersson Susanne 7096401 709 PITEA IF OK 37:30 + 3:49
3. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 37:49 + 4:08
4. Juckelandt Sabine 3516308 351 SV ROBOTRON DRESDEN 38:20 + 4:39
5. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:21 + 6:40
6. Husner Lily 6326101 632 OLK WIGGERTAL 40:38 + 6:57
7. Gollmann Birgit 1216402 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 40:41 + 7:00
8. Priedite Iveta 4510001 451 AUSEKLIS 43:37 + 9:56
9. Sádecká Judita 6766203 676 KLUB OB ATU KOŠICE 46:39 + 12:58
10. Leideck Heike 3456403 345 USV TU DRESDEN 46:58 + 13:17
11. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 47:03 + 13:22
12. Rozentale Ieva 4546302 454 MONA OK 49:10 + 15:29
13. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 49:15 + 15:34
14. Belicová Elena 6766201 676 KLUB OB ATU KOŠICE 49:42 + 16:01
15. Henkes-johanns Maria 1516403 151 OLG SANKT VITH ARDOC 49:50 + 16:09
16. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 50:18 + 16:37
17. Laev Riina 2516301 251 SK MERCURY 51:13 + 17:32
18. Buhler Birgit 3456402 345 USV TU DRESDEN 52:12 + 18:31
19. Bikeliene Ema 4726402 472 LABIRINTAS VILNIUS 53:19 + 19:38
20. Ansorge Silke 3516420 351 SV ROBOTRON DRESDEN 55:46 + 22:05
21. Stanton Talyn 5216400 521 AUCKLAND OC 58:14 + 24:33
22. Alm Guri 2296304 229 OK HTF 61:13 + 27:32
23. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 61:47 + 28:06
24. Renard Francoise 1616301 161 CO LIÉGE 68:40 + 34:59
25. Zvaigzne Mud 4526202 452 A2 ULBROKA 70:36 + 36:55
26. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 80:51 + 47:10
D55B
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:11
2. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 32:32 + 3:21
3. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 32:33 + 3:22
4. Brettschneider Dr.gudrun 3416004 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 35:21 + 6:10
5. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:27 + 12:16
6. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 42:10 + 12:59
7. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 48:06 + 18:55
8. Ondrová Jana SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:04 + 27:53
9. Bruyninckx Miek 1556004 155 TROL 69:08 + 39:57
Moosberger Esther 6405601 640 OL REGIO OLTEN DISK
D60
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 3575700 357 CHEMNITZ INDIVID. 28:44
2. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 35:44 + 7:00
3. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 36:51 + 8:07
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 40:48 + 12:04
5. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 42:10 + 13:26
6. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 43:29 + 14:45
7. Wysocka Jolanta 5535601 553 SLASK O-TEAM 43:40 + 14:56
8. Jenövári Gabriella 3975701 397 HSE BUDAPEST 43:58 + 15:14
9. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 44:34 + 15:50
10. Ohlsson Anna-karin 7025802 702 TULLINGE SK 45:49 + 17:05
11. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 46:23 + 17:39
12. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:32 + 18:48
13. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 47:55 + 19:11
14. Hakomaki Kirsi 2715707 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 48:43 + 19:59
15. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 49:11 + 20:27
16. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 50:03 + 21:19
17. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 50:44 + 22:00
18. Kosmaceva Tamara 4535605 453 KAPA OK CARNIKAVA 50:54 + 22:10
19. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 52:23 + 23:39
20. Nielsen Lise 2295901 229 OK HTF 52:57 + 24:13
21. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 54:10 + 25:26
22. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:49 + 27:05
23. Duze Dace 4515805 451 AUSEKLIS 56:25 + 27:41
24. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 56:27 + 27:43
25. Dambrauskiene Genute 4755609 475 SM GAJA KAUNAS 56:42 + 27:58
26. Cerjaka Maija 4535917 453 KAPA OK CARNIKAVA 57:42 + 28:58
27. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 60:46 + 32:02
28. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 62:05 + 33:21
29. Fenmen Nermin 7815600 781 ANKARA GSM 62:33 + 33:49
30. Vanreusel Jen 1535802 153 KOL OVERPELT 63:11 + 34:27
31. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 64:58 + 36:14
32. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 66:00 + 37:16
33. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 75:25 + 46:41
34. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 75:51 + 47:07
35. Prindule Aina 4515706 451 AUSEKLIS 82:31 + 53:47
36. Galle Annemette 2225502 222 THOK HELSINGE 91:50 + 63:06
37. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 92:09 + 63:25
38. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 96:14 + 67:30
39. Olbrycht Anna 5525602 552 OLBnO WARSZAWA 101:43 + 72:59
Choprix Noelle 1565901 156 ALTAIR DISK
Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové DISK
D65
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 30:12
2. Krasuckiene Egle 4725404 472 LABIRINTAS VILNIUS 35:11 + 4:59
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 35:14 + 5:02
4. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 35:48 + 5:36
5. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 35:50 + 5:38
6. Horváth Magda 3935206 393 TIPO OC BUDAPEST 37:20 + 7:08
7. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 41:04 + 10:52
8. Sands Carol 3245102 324 BOK(W) 42:01 + 11:49
9. Bobach Kirsten 2275202 227 AALBORG OK 45:08 + 14:56
10. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 45:40 + 15:28
11. Freimane Beata 4515002 451 AUSEKLIS 45:53 + 15:41
12. Jenei Margit 3945401 394 BOF BUDAORS 47:09 + 16:57
13. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 48:38 + 18:26
14. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:32 + 19:20
15. Vitola Benita 4515411 451 AUSEKLIS 51:20 + 21:08
16. Dudiene Violeta 4715202 471 RUDAMINA OK 51:26 + 21:14
17. Lindkvist Anneli 7055402 705 GUSTAVSBERGS OK 52:18 + 22:06
18. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 53:01 + 22:49
19. Kraze Anfisa 4510004 451 AUSEKLIS 53:42 + 23:30
20. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:25 + 26:13
21. Pallas Robyn 1015302 101 CENTRAL COAST 56:57 + 26:45
22. Hardy Jan 1025302 102 AUSTRALOPERS TASMANIA 59:26 + 29:14
23. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:39 + 29:27
24. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 60:45 + 30:33
25. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:39 + 34:27
26. Hartmane Inese 4510002 451 AUSEKLIS 68:15 + 38:03
27. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 77:23 + 47:11
28. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:05 + 65:53
29. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 100:20 + 70:08
D70
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plaude Mara 4510005 451 AUSEKLIS 26:23
2. Jorgensen Inge 2254501 225 OK ROSKILDE 26:34 + 0:11
3. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 31:20 + 4:57
4. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 31:39 + 5:16
5. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 32:47 + 6:24
6. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 34:00 + 7:37
7. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 38:26 + 12:03
8. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 38:28 + 12:05
9. Seglina Silvija 4514921 451 AUSEKLIS 45:04 + 18:41
10. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 50:16 + 23:53
11. Lindblom Inger 7044902 704 OK ORINTO 100:35 + 74:12
D75
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eulitz Ilse 3693901 369 OLV WEIMAR 43:17
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 46:40 + 3:23
H10
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 14:39
2. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:06 + 0:27
3. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 15:49 + 1:10
4. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 16:41 + 2:02
5. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:46 + 2:07
6. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 16:59 + 2:20
7. Jonikans Valters 4570923 457 OGRE OK/SC 17:16 + 2:37
8. Groß Matti 3490903 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 17:39 + 3:00
9. Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 19:13 + 4:34
10. Kopecký Oldřich KPY0900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:32 + 4:53
11. Losada Gabriel 2440902 244 TOLEDO ORIENTACION 20:10 + 5:31
12. Fischer Leander 3530903 353 OLV POTSDAM 22:48 + 8:09
13. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 22:56 + 8:17
14. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 23:59 + 9:20
15. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 24:23 + 9:44
16. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 28:50 + 14:11
Schulthess Maurice 6351009 635 OLC KAPREOLO DISK
Voves Lukáš PGP SK Praga 23:09 + 8:30
H12A
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 21:53
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 22:48 + 0:55
3. Renars Grasis 4570709 457 OGRE OK/SC 25:01 + 3:08
4. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 25:19 + 3:26
5. Graudins Rudolfs 4530708 453 KAPA OK CARNIKAVA 25:33 + 3:40
6. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 25:40 + 3:47
7. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 25:47 + 3:54
8. Janoch Mikuláš MLA0700 B MLOK Mariánské Lázně 27:04 + 5:11
9. Graudins Roberts 4530709 453 KAPA OK CARNIKAVA 27:24 + 5:31
10. Lukass Silins 4570710 457 OGRE OK/SC 27:35 + 5:42
11. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 27:53 + 6:00
12. Olivers Plocins 4570706 457 OGRE OK/SC 28:26 + 6:33
13. Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:47 + 6:54
14. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:23 + 7:30
15. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 29:58 + 8:05
16. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 31:31 + 9:38
17. Staugaard Torbj 2320704 232 FIF HILLEROD 33:20 + 11:27
18. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 33:37 + 11:44
19. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 34:04 + 12:11
20. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 34:07 + 12:14
21. Mühlstädt Lennart 3510711 351 SV ROBOTRON DRESDEN 34:35 + 12:42
22. Cain Fidelius 3580701 358 TSV KARLSHORST 34:47 + 12:54
23. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 36:36 + 14:43
24. Sterns Bruno 4570716 457 OGRE OK/SC 37:02 + 15:09
25. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:52 + 17:59
26. Flach Julius 3580705 358 TSV KARLSHORST 40:06 + 18:13
27. Afanasyev Igor 5960803 596 PIONEERS SARATOV 44:43 + 22:50
28. Kolev Svetlozar 1910725 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 48:42 + 26:49
29. Groeneveld Odin 4910703 491 THOR HAGUE 49:00 + 27:07
30. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 52:55 + 31:02
31. Hedemann Aske 2310703 231 FAABORG OK 57:33 + 35:40
32. Levkans Ernests 4570721 457 OGRE OK/SC 57:39 + 35:46
33. Neumann Rasmus 3590803 359 SV LENGEFELD 80:48 + 58:55
H12B
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:30
2. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 18:19 + 1:49
3. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 18:24 + 1:54
4. Beneš Filip VLI0708 C Slavia Liberec orienteering 19:29 + 2:59
5. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 21:07 + 4:37
6. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:47 + 5:17
7. Kaininš Matiss 4580715 458 AZIMUTS OK 23:25 + 6:55
8. Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:58 + 9:28
9. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:40 + 10:10
10. Matics Marcell 3990802 399 MAFC BUDAPEST 26:55 + 10:25
11. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 29:52 + 13:22
12. Höbig Felix 3430802 343 SV BAD DUBEN 33:04 + 16:34
13. Ehrreich Rudolf Alexander 1210803 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 33:21 + 16:51
14. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 35:26 + 18:56
15. Atanasov Aleksandar 1910726 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 36:57 + 20:27
16. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:01 + 20:31
17. Cers Oto 451 AUSEKLIS 40:21 + 23:51
18. Bršťák Tomáš N060706 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 53:06 + 36:36
19. Yulianov Samuil 1910527 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 60:56 + 44:26
20. Nikolaev Ognyan 1910717 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 62:26 + 45:56
H14A
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitolins Audris Odo 4570511 457 OGRE OK/SC 26:48
2. Kalinin Matvey 5970602 597 OMEGA 31:07 + 4:19
3. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 32:17 + 5:29
4. Kovalchuk Serafim 8010507 801 KIEV REGION 33:03 + 6:15
5. Yurchuk Andrey 5950604 595 FOTON MOSCOW 34:06 + 7:18
6. Csoboth Márton 3950614 395 TABÁNI SPARTACUS 34:10 + 7:22
7. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 34:23 + 7:35
8. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 34:55 + 8:07
9. Nielsen Erik Groenborg 2230604 223 ALLEROED OK 35:46 + 8:58
10. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:55 + 9:07
11. Lecinskis Emils 4530514 453 KAPA OK CARNIKAVA 36:06 + 9:18
12. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 36:36 + 9:48
13. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 37:24 + 10:36
14. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 37:29 + 10:41
15. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:57 + 11:09
16. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 38:46 + 11:58
17. Marager Johannes 2230607 223 ALLEROED OK 39:07 + 12:19
18. Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 39:11 + 12:23
19. Csoboth Mihály 3950815 395 TABÁNI SPARTACUS 40:04 + 13:16
20. Ikola Aapo 2710505 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 40:08 + 13:20
21. Strole Salvuus 4780505 478 ORIENS OK 40:09 + 13:21
22. Bujdosó Márk 3950807 395 TABÁNI SPARTACUS 40:34 + 13:46
23. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:15 + 14:27
24. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 41:51 + 15:03
25. Fisers Emils 4570514 457 OGRE OK/SC 41:53 + 15:05
26. Solmanis Uvis 4510608 451 AUSEKLIS 43:30 + 16:42
27. Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 44:36 + 17:48
28. Mandev Ivailo 1910531 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 46:22 + 19:34
29. Kareckas Kimantas 4780514 478 ORIENS OK 46:33 + 19:45
30. Sobotka Ivo OPI0600 B Orientační sporty Písek 47:38 + 20:50
31. Mackevičius Tadas 4780604 478 ORIENS OK 47:41 + 20:53
32. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:10 + 21:22
33. Kugenieks Adrians 4570615 457 OGRE OK/SC 48:16 + 21:28
34. Vang Bobach Christoff 2270607 227 AALBORG OK 49:29 + 22:41
35. Ibrjamov Berk 1910528 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 52:10 + 25:22
36. Vimba Francis 4600604 460 ZIEMELKURZEME OK 52:37 + 25:49
37. Račickas Matas 4750505 475 SM GAJA KAUNAS 52:40 + 25:52
38. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 53:43 + 26:55
39. Georgiev Bojan 1910532 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 54:07 + 27:19
40. Grasis Markus 4510523 451 AUSEKLIS 54:59 + 28:11
41. Arnicans Roberts 4530515 453 KAPA OK CARNIKAVA 55:42 + 28:54
42. Janšo Jakub Karol 6760606 676 KLUB OB ATU KOŠICE 56:48 + 30:00
43. Ahmedov Dzhan 1910515 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 58:20 + 31:32
44. Drach Ivan 8010605 801 KIEV REGION 62:43 + 35:55
45. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:17 + 38:29
46. Filipov Teodor 1910514 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 69:25 + 42:37
47. Kallela Lenni 2710603 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 70:43 + 43:55
48. Kristers Sidorovs 4570508 457 OGRE OK/SC 75:28 + 48:40
Emils Sulcs 4570607 457 OGRE OK/SC DISK
Petrov Ivan 1910524 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Kristofers Plocins 4570505 457 OGRE OK/SC DISK
H14B
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sampins Roberts 4510614 451 AUSEKLIS 21:14
2. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 25:05 + 3:51
3. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:06 + 5:52
4. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 28:27 + 7:13
5. Hejna Štěpán LLI0602 C LOK-o Liberec 30:58 + 9:44
6. Kreišmonas Gintaras 4750503 475 SM GAJA KAUNAS 33:37 + 12:23
7. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:08 + 13:54
8. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 37:01 + 15:47
9. Hoboel Sigurd 5020603 502 OPPSAL ORIENTEERING 37:08 + 15:54
10. Karvelis Džiugas 4780502 478 ORIENS OK 37:48 + 16:34
11. Bonev Viktor 1910516 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 38:54 + 17:40
12. Őze Dániel 3900615 390 SZEGEDI VASUTAS SE 39:28 + 18:14
13. Maulins Rudolfs 4510519 451 AUSEKLIS 39:30 + 18:16
14. Vlach Timothy SBR0501 C SKOB Bruntál 40:13 + 18:59
14. Gražys Emilis 4750504 475 SM GAJA KAUNAS 40:13 + 18:59
16. Leina Augusts 4510607 451 AUSEKLIS 40:22 + 19:08
17. Uher Adam N060503 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 40:52 + 19:38
18. Balla Georg 3510601 351 SV ROBOTRON DRESDEN 43:26 + 22:12
19. Todorov Ivan 1910510 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 58:04 + 36:50
20. Andrš Matěj N060605 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 81:47 + 60:33
Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Cinitis Uvis 4510520 451 AUSEKLIS DISK
H16A
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:26
2. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 25:51 + 0:25
3. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 28:36 + 3:10
4. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:13 + 3:47
5. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 29:48 + 4:22
6. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 30:35 + 5:09
7. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 31:44 + 6:18
8. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 32:07 + 6:41
9. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 32:17 + 6:51
10. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 32:24 + 6:58
11. Novota Lukáš 6760304 676 KLUB OB ATU KOŠICE 32:26 + 7:00
12. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 32:31 + 7:05
13. Szabó Levente 3900319 390 SZEGEDI VASUTAS SE 32:32 + 7:06
14. Stana Gustavs 4510422 451 AUSEKLIS 32:59 + 7:33
15. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 33:29 + 8:03
16. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 33:48 + 8:22
17. Nielsen Hans Groenborg 2230303 223 ALLEROED OK 33:52 + 8:26
18. Barta Máté 3900403 390 SZEGEDI VASUTAS SE 34:03 + 8:37
19. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 34:06 + 8:40
20. Afanasyev Oleg 5960302 596 PIONEERS SARATOV 34:15 + 8:49
21. Schubert Ambrus 3900317 390 SZEGEDI VASUTAS SE 34:26 + 9:00
22. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 35:10 + 9:44
23. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 35:12 + 9:46
24. Kallela Luca 2710302 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 35:30 + 10:04
25. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 35:39 + 10:13
26. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 35:57 + 10:31
27. Petrov Kaloyan 1910311 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 36:15 + 10:49
28. Dragoev Tervel 1910334 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 36:36 + 11:10
29. Marager Valdemar 2230308 223 ALLEROED OK 36:42 + 11:16
30. Kukurugya Šimon 6730402 673 SANDBERG BRATISLAVA 37:20 + 11:54
31. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 37:34 + 12:08
32. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:01 + 12:35
33. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:06 + 12:40
34. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:29 + 13:03
35. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:42 + 13:16
36. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:22 + 17:56
37. Tatarnikov Mykhailo 8010403 801 KIEV REGION 44:34 + 19:08
38. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 44:59 + 19:33
39. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 46:00 + 20:34
40. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 46:25 + 20:59
41. Yatsenko Volodymyr 8010406 801 KIEV REGION 47:37 + 22:11
42. Dragoev Ivailo 1910335 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 48:42 + 23:16
43. Aleksans Ronalds 4570419 457 OGRE OK/SC 60:39 + 35:13
44. Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 61:29 + 36:03
45. Udovichenko Maxim 5972005 597 OMEGA 92:33 + 67:07
Shterev Preslav 1910138 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Melnis Marks 451 451 AUSEKLIS DISK
H16B
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 25:58
2. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:09 + 0:11
3. Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 27:35 + 1:37
4. Gills Arvids 4510409 451 AUSEKLIS 30:28 + 4:30
5. Ummers Emils 4510425 451 AUSEKLIS 33:40 + 7:42
6. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:45 + 8:47
7. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 36:54 + 10:56
8. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 38:02 + 12:04
9. Bonev Dani 1910312 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 38:03 + 12:05
10. Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 38:34 + 12:36
11. Zagyva Zalán 390 390 SZEGEDI VASUTAS SE 39:41 + 13:43
12. Klavinš Renars 4580412 458 AZIMUTS OK 40:06 + 14:08
13. Rohweder Ronny 6330204 633 SKI-O SWISS 40:10 + 14:12
14. Voroblievas Voroblia 4780408 478 ORIENS OK 43:00 + 17:02
15. Skunda Kristupas 4750402 475 SM GAJA KAUNAS 47:39 + 21:41
16. O'cleirigh Emmet 4200403 420 AJAX 53:58 + 28:00
17. Pileckas Justas 4750401 475 SM GAJA KAUNAS 59:30 + 33:32
18. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:26 + 35:28
19. Ilkov Georgi 1910313 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 62:04 + 36:06
20. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 66:02 + 40:04
21. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:26 + 49:28
22. Mella Sturla Rognskog 5020406 502 OPPSAL ORIENTEERING 94:30 + 68:32
Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H18A
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jónás Ferenc 3900113 390 SZEGEDI VASUTAS SE 28:45
2. Szabó Marcell 3900120 390 SZEGEDI VASUTAS SE 29:48 + 1:03
3. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 30:00 + 1:15
4. Bujdosó Zoltán 3950206 395 TABÁNI SPARTACUS 30:11 + 1:26
5. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 30:22 + 1:37
6. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 30:36 + 1:51
7. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 30:44 + 1:59
8. Zhelyazkov Nedkov Nikolay 1910142 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 31:18 + 2:33
9. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 32:38 + 3:53
10. Chernykh Misha 5940202 594 LVS KHIMKI 33:39 + 4:54
11. Shterev Veselin 1910137 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 33:55 + 5:10
12. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 34:45 + 6:00
13. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 34:53 + 6:08
14. Andris Svilans 4570222 457 OGRE OK/SC 35:14 + 6:29
15. Knor Martin 6770201 677 KLUB OB MARTIN 35:37 + 6:52
16. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 35:52 + 7:07
17. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 35:58 + 7:13
18. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 37:00 + 8:15
19. Ivanov Aleksandar 1910139 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 37:28 + 8:43
20. Nagy Péter 3950211 395 TABÁNI SPARTACUS 38:01 + 9:16
21. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:03 + 9:18
22. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:22 + 9:37
23. Kukurugya Matěj 6730101 673 SANDBERG BRATISLAVA 39:30 + 10:45
24. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 41:40 + 12:55
25. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 42:49 + 14:04
26. Gessl Konrad 1240102 124 WAT OL 43:53 + 15:08
27. Hedemann Peter 2310102 231 FAABORG OK 45:33 + 16:48
28. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:57 + 19:12
29. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 48:56 + 20:11
30. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 50:30 + 21:45
31. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 52:36 + 23:51
32. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 56:04 + 27:19
H18B
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 20:50
2. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 22:38 + 1:48
3. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 23:54 + 3:04
4. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:43 + 6:53
5. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 29:28 + 8:38
6. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:21 + 12:31
7. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:27 + 13:37
8. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:18 + 16:28
9. Rohweder Leon 6330103 633 SKI-O SWISS 39:12 + 18:22
10. Venev Simeon 48:22 + 27:32
11. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 53:52 + 33:02
12. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:38 + 62:48
H20A
4.00 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6215
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:54 6383
2. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 33:27 + 0:33 6282
3. Höck Kilian 3510018 351 SV ROBOTRON DRESDEN 33:44 + 0:50
4. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 35:06 + 2:12 5979
5. Eyen Guillaume 1610002 161 CO LIÉGE 36:50 + 3:56
6. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 40:31 + 7:37 4983
7. Vandeghinste Grégoire 1579900 157 HOC 40:41 + 7:47
8. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 45:26 + 12:32 4080
9. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:38 + 14:44 3676
10. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 60:17 + 27:23 1351
Stormer Emil KAM0000 C OK Kamenice DISK 0
H20B
3.10 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Győri Bertalan 3900010 390 SZEGEDI VASUTAS SE 32:08
2. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 36:21 + 4:13
3. Dechtiar Viktoras 4759906 475 SM GAJA KAUNAS 43:27 + 11:19
4. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:30 + 15:22
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
H21E
5.60 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8711
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 35:10 9084
2. Ahola Joonas 2799602 279 MUSTAMAKKI 35:16 + 0:06
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:34 + 1:24 8752
4. Anttolainen Aleksi 2769301 276 LAHDEN SUUNNISTAJAT 36:40 + 1:30
5. Heinmann Kristo 2558901 255 OK PEKO 37:56 + 2:46
6. Zingg Luca 6319302 631 BUSSOLA OK 38:20 + 3:10
7. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 38:29 + 3:19 8298
8. Gösswein Csaba 4088501 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 39:15 + 4:05
9. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 39:29 + 4:19 8061
10. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 4:46 7954
10. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 39:56 + 4:46 7954
12. Bakó Áron 3959201 395 TABÁNI SPARTACUS 40:05 + 4:55
13. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 40:32 + 5:22 7812
14. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 40:56 + 5:46 7717
15. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 41:10 + 6:00 7662
16. Zhelyaskov Dimitar 1919805 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 41:18 + 6:08
17. Liszka Krisztián 3959205 395 TABÁNI SPARTACUS 41:28 + 6:18
18. Wartbichler Christian 1228806 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 41:41 + 6:31
19. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 42:14 + 7:04 7409
20. Ormay Mihály 3959902 395 TABÁNI SPARTACUS 42:29 + 7:19
21. Divin Péter 3959803 395 TABÁNI SPARTACUS 42:35 + 7:25
22. Kundisch Wieland 3458512 345 USV TU DRESDEN 42:42 + 7:32
23. Nakvosas Gytis 4779503 477 OSK AŽUOLAS 43:30 + 8:20
24. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 43:45 + 8:35 7049
25. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 45:25 + 10:15 6654
26. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 45:43 + 10:33 6583
27. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 45:50 + 10:40 6555
28. Semerád Antonín PGP9807 C SK Praga 46:02 + 10:52 6508
29. Van baelen Michael 1599201 159 D-TEAM 46:04 + 10:54
30. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 46:33 + 11:23 6385
31. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 47:53 + 12:43 6069
32. Stormer Oskar KAM9600 C OK Kamenice 48:01 + 12:51 6037
33. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 48:56 + 13:46 5820
34. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 50:28 + 15:18 5456
35. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 51:20 + 16:10 5251
36. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 51:28 + 16:18 5219
37. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 52:43 + 17:33 4923
38. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:24 + 19:14 4524
39. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:44 + 19:34 4445
40. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:44 + 23:34 3496
41. Gray Daniel KAM0003 C OK Kamenice 60:27 + 25:17 3089
42. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 62:12 + 27:02 2674
43. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 71:17 + 36:07 520
44. Udovichenko Igor 5971999 597 OMEGA 72:18 + 37:08
45. Colgan Jeremy 9037201 903 HUDSON VALLEY ORIENTEERING 75:18 + 40:08
46. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 77:04 + 41:54 0
47. Gyimesi Zoltán 3937212 393 TIPO OC BUDAPEST 90:31 + 55:21
Prieto del campo Álvaro 2499501 249 MALARRURA DISK
Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21A
4.50 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7489
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 32:28 7798
2. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 33:10 + 0:42 7643
3. Schulthess Lukas 6357908 635 OLC KAPREOLO 33:34 + 1:06
4. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:57 + 3:29 7027
5. Neimanis Nauris 4579201 457 OGRE OK/SC 36:26 + 3:58
6. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 36:29 + 4:01 6909
7. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 36:31 + 4:03 6902
8. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 37:07 + 4:39 6769
9. Mohn Christian 6357401 635 OLC KAPREOLO 37:16 + 4:48
10. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 37:27 + 4:59 6695
11. Vajda Balázs 3909422 390 SZEGEDI VASUTAS SE 37:32 + 5:04
12. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 38:13 + 5:45 6526
13. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:14 + 5:46 6522
14. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 38:28 + 6:00 6471
15. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:34 + 6:06 6448
16. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 38:37 + 6:09 6437
17. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 39:25 + 6:57 6260
18. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 39:56 + 7:28 6146
19. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 40:55 + 8:27 5929
20. Mižúr Peter 6719102 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 41:14 + 8:46
21. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 41:33 + 9:05 5789
22. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 41:39 + 9:11 5766
23. Toon Melis 1599202 159 D-TEAM 41:53 + 9:25
24. Sheremet Oleksandr 8018401 801 KIEV REGION 42:12 + 9:44
25. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 42:17 + 9:49 5626
26. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 42:49 + 10:21 5508
27. Lázaro Diego 2489600 248 ULTRA MAXIMUS 42:53 + 10:25
28. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 43:50 + 11:22 5284
28. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 43:50 + 11:22 5284
30. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:25 + 11:57 5155
31. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 44:37 + 12:09 5110
32. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 45:35 + 13:07 4897
33. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 45:48 + 13:20 4849
34. Zideluns Janis 4519010 451 AUSEKLIS 46:06 + 13:38
35. Zschäckel Robin 3429702 342 SONNENSCHEIN BERLIN 46:09 + 13:41
36. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:42 + 14:14 4650
37. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 47:00 + 14:32 4583
37. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:00 + 14:32 4583
39. Rewig Thomas 3458207 345 USV TU DRESDEN 47:34 + 15:06
40. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 15:28 4377
41. Riebisch Martin 3458709 345 USV TU DRESDEN 48:30 + 16:02
42. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 49:09 + 16:41 4108
43. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 50:41 + 18:13 3769
44. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 51:38 + 19:10 3558
45. Lengyel Ádám 3959613 395 TABÁNI SPARTACUS 51:41 + 19:13
46. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 52:39 + 20:11 3334
47. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 57:23 + 24:55 2287
48. Deferme Miel 1599603 159 D-TEAM 58:00 + 25:32
49. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 58:40 + 26:12 2003
50. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 60:57 + 28:29 1498
51. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 61:22 + 28:54 1406
52. Dvořáček Dan N107902 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 61:54 + 29:26
H21B
3.90 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6104
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 32:47 6426
2. Brettschneider Moritz 3418607 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 34:33 + 1:46
3. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:25 + 2:38 5962
4. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 35:38 + 2:51 5923
5. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 36:54 + 4:07 5700
6. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 37:01 + 4:14 5679
7. Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:56 + 5:09 5518
8. Bereczki Máté 3909005 390 SZEGEDI VASUTAS SE 39:09 + 6:22
9. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:25 + 6:38 5256
10. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 39:34 + 6:47 5230
11. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 41:19 + 8:32 4921
12. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 41:21 + 8:34 4915
13. Viczián Péter 3908727 390 SZEGEDI VASUTAS SE 41:41 + 8:54
14. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 42:00 + 9:13 4801
15. Koiser Bernd 1228707 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 42:16 + 9:29
16. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 42:17 + 9:30 4751
17. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 42:50 + 10:03 4654
18. Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 43:17 + 10:30 4574
19. Štambuk Mario 2119203 211 OK MERZ 43:37 + 10:50
20. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 43:49 + 11:02 4480
21. Štambuk Matej 2119504 211 OK MERZ 44:14 + 11:27
22. Štambuk Andro 2119905 211 OK MERZ 45:01 + 12:14
23. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 45:55 + 13:08 4110
24. Tóth Péter 4039601 403 PÉCSI OE SPORTKOR 46:23 + 13:36
25. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:42 + 13:55 3972
26. Mahou Alvaro 2419302 241 COTA TORREJON DE ARDOZ 50:50 + 18:03
27. Studer Dominic 6389903 638 OLG MURTEN 51:13 + 18:26
28. Malý Jakub N019102 N01 NEREGISTR. VSETÍN 51:31 + 18:44
29. Šperl Milan N058001 N05 NEREGISTR. NEJDEK 52:24 + 19:37
30. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 52:31 + 19:44 2946
31. Kopasz Róbert 4019210 401 KALOCSAI TERM. TSE 53:27 + 20:40
32. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 53:51 + 21:04 2711
33. Kříž Jan N067501 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 56:49 + 24:02
34. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 57:34 + 24:47 2055
35. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 58:14 + 25:27 1938
36. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 58:15 + 25:28 1935
37. Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja 58:17 + 25:30 1929
38. Štambuk Dario 2115901 211 OK MERZ 63:29 + 30:42
39. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 65:36 + 32:49 639
40. Zvagulis Ricards 451 451 AUSEKLIS 71:39 + 38:52
41. Zideluns Mikelis 4518512 451 AUSEKLIS 71:57 + 39:10
42. Bersuck Lukas 3549502 354 BIELEFELDER TG 71:59 + 39:12
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
H21C
3.60 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2122
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Tomáš PGP8207 C SK Praga 40:55 2208
2. Hala Lukáš N188501 N18 NEREGISTR. ŠLAPANICE 41:17 + 0:22
3. Dalos Áron 3929504 392 MAFC BUDAJENO 41:55 + 1:00
4. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 42:58 + 2:03 2106
5. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 44:02 + 3:07 2053
6. Wedekind Konstantin 1518904 151 OLG SANKT VITH ARDOC 47:57 + 7:02
7. Brettschneider Max 3418406 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 49:39 + 8:44
8. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:03 + 10:08 1703
9. Knotek Kamil OLP8501 PSK Olymp Praha 53:21 + 12:26
10. Berthold Noah 6380206 638 OLG MURTEN 54:31 + 13:36
11. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 55:30 + 14:35 1482
12. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 55:59 + 15:04 1458
13. Šklíba David TJN9902 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:38 + 16:43 1376
14. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 58:06 + 17:11 1353
15. Hríbik Miroslav 6718503 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 67:50 + 26:55
16. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 68:19 + 27:24 844
H35A
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 33:06
2. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 33:23 + 0:17
3. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 34:01 + 0:55
4. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 34:24 + 1:18
5. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 35:04 + 1:58
6. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 36:04 + 2:58
7. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:42 + 6:36
8. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 40:16 + 7:10
9. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 40:54 + 7:48
10. Brunner Jan 6348102 634 OCR WINTERTHUR 41:11 + 8:05
11. Vimba Martins 4607701 460 ZIEMELKURZEME OK 41:20 + 8:14
12. Cardenas Francisco Leiva 249 MALARRURA 41:23 + 8:17
13. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 41:30 + 8:24
14. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 42:18 + 9:12
15. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 42:46 + 9:40
16. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 43:10 + 10:04
17. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 43:48 + 10:42
17. Wiktor Wojciech 5558202 555 WKS SLASK 43:48 + 10:42
19. Roshchin Roman 5928001 592 MSU MOSCOW 44:43 + 11:37
20. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 45:46 + 12:40
21. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 47:48 + 14:42
22. Peňaranda Marcos Tomas 2438403 243 CRON 47:52 + 14:46
23. Distler Carl W. 3687601 368 BERLINER TSC 47:53 + 14:47
24. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 50:11 + 17:05
25. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 51:54 + 18:48
26. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 52:40 + 19:34
27. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 55:41 + 22:35
28. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 57:09 + 24:03
29. Malin Sergei 5938000 593 KMS ST.PETERSBURG 57:29 + 24:23
30. Popp Andreas 2278105 227 AALBORG OK 58:17 + 25:11
31. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 65:39 + 32:33
32. Gagné Jean Francois 2018001 201 MONTREAL RAMBLERS 67:14 + 34:08
33. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 82:45 + 49:39
Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA DISK
H35B
3.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 30:20
2. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 31:12 + 0:52
3. Senbergs Jurijs 4518104 451 AUSEKLIS 33:19 + 2:59
4. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 35:13 + 4:53
5. Zlatanov Nikolai 1918441 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 36:46 + 6:26
6. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:47 + 9:27
7. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:19 + 19:59
8. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 59:46 + 29:26
9. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 61:13 + 30:53
10. Klíma Kamil N078201 N07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHA 64:37 + 34:17
11. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:27 + 44:07
12. Ehrreich Rudolf 1218101 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 79:00 + 48:40
H40A
3.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 32:14
2. Dzerve Gatis 4537601 453 KAPA OK CARNIKAVA 32:16 + 0:02
3. Dénes Zoltán 4017207 401 KALOCSAI TERM. TSE 32:25 + 0:11
4. Bobach Claus 2277701 227 AALBORG OK 33:52 + 1:38
5. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 35:01 + 2:47
6. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 37:30 + 5:16
7. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:38 + 6:24
8. Nagy Viktor 4017701 401 KALOCSAI TERM. TSE 39:28 + 7:14
9. Groß Sebastian 3497401 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 40:32 + 8:18
10. Hernandez Antonio 2467301 246 FRONTELA O 40:59 + 8:45
11. Garcia Gorrotxategi Zig 2457502 245 COBI 41:44 + 9:30
12. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 41:50 + 9:36
13. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:55 + 9:41
14. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 42:22 + 10:08
15. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 42:35 + 10:21
16. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 44:40 + 12:26
17. Biolik Grzegorz 5517602 551 TRACKCOURSE 46:27 + 14:13
18. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 47:55 + 15:41
19. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 50:04 + 17:50
20. Baksa Csaba 4017808 401 KALOCSAI TERM. TSE 51:14 + 19:00
21. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 51:17 + 19:03
22. Lehmann Karsten 3457818 345 USV TU DRESDEN 51:52 + 19:38
23. Šimoník Milan 6717505 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 54:06 + 21:52
24. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 54:09 + 21:55
25. Mühlstädt Gunnar 3517813 351 SV ROBOTRON DRESDEN 55:10 + 22:56
26. Matics Gyula 3997501 399 MAFC BUDAPEST 55:46 + 23:32
27. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 60:03 + 27:49
28. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 71:16 + 39:02
H40B
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 26:52
2. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:45 + 1:53
3. Cers Kaspars 4517526 451 AUSEKLIS 30:02 + 3:10
4. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 33:56 + 7:04
5. Šťovíček Jan DVP7703 C DVP ORIENTATION 34:24 + 7:32
6. Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 36:24 + 9:32
7. Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 39:05 + 12:13
8. Sági Péter 3997604 399 MAFC BUDAPEST 39:28 + 12:36
9. Yurchuk Sergey 5957702 595 FOTON MOSCOW 41:44 + 14:52
10. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:43 + 18:51
11. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 48:15 + 21:23
12. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:35 + 21:43
13. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 49:29 + 22:37
14. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 49:59 + 23:07
15. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 53:00 + 26:08
16. Udovichenko Roma 5971974 597 OMEGA 53:16 + 26:24
17. Caune Gaidars 4587707 458 AZIMUTS OK 64:06 + 37:14
18. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 73:12 + 46:20
Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Koska Bronislav STH7701 C SK Studenec DISK
H45A
3.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 1226801 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 29:43
2. Pompe Tilo 3517017 351 SV ROBOTRON DRESDEN 30:44 + 1:01
3. Cerjaks Kaspars 4537016 453 KAPA OK CARNIKAVA 31:01 + 1:18
4. Borbás Nándor 4017102 401 KALOCSAI TERM. TSE 31:28 + 1:45
5. Schmiedeberg Nils 3426704 342 SONNENSCHEIN BERLIN 31:47 + 2:04
6. Ahtiainen Akseli 2777202 277 KALEVAN RASTI 32:46 + 3:03
7. Venäläinen Toni 2737000 273 VALKEAKOSKEN HAKA 33:04 + 3:21
8. Zschaeckel Raik 3426703 342 SONNENSCHEIN BERLIN 34:18 + 4:35
9. Bleidorn Stefan 3616801 361 SV IHW ALEX BERLIN 78 35:15 + 5:32
10. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 35:17 + 5:34
11. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 35:56 + 6:13
12. Staugaard Ulrik 2327001 232 FIF HILLEROD 36:12 + 6:29
13. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 36:22 + 6:39
14. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 37:28 + 7:45
15. Tornai Szabolcs 3967101 396 SZABI SE 37:47 + 8:04
16. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 38:38 + 8:55
17. Budriunas Justas 4767000 476 INDIVID. VILNIUS 39:00 + 9:17
18. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 39:15 + 9:32
19. Andersson Hakan 7087401 708 HALMSTAD OK 39:22 + 9:39
20. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 39:23 + 9:40
21. Spranger Lutz 3586704 358 TSV KARLSHORST 39:37 + 9:54
22. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 39:40 + 9:57
23. Nielsen Niels Peter Vest 2237301 223 ALLEROED OK 40:56 + 11:13
24. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 42:24 + 12:41
25. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 43:20 + 13:37
26. Finkenstädt Björn 3426806 342 SONNENSCHEIN BERLIN 43:31 + 13:48
27. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 44:08 + 14:25
28. Farrak Holger 3517019 351 SV ROBOTRON DRESDEN 44:33 + 14:50
29. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:42 + 15:59
30. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 46:23 + 16:40
31. Studer Andreas 6387001 638 OLG MURTEN 46:24 + 16:41
32. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:45 + 17:02
33. Szlávik Zoltán 3937308 393 TIPO OC BUDAPEST 47:01 + 17:18
34. Zupan Gregor 6227402 622 OC KOMENDA 47:07 + 17:24
35. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 47:20 + 17:37
36. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:57 + 18:14
37. Marcher Wolfgang 2927001 292 CMO 49:42 + 19:59
38. Krieger Thomas 3587403 358 TSV KARLSHORST 52:59 + 23:16
39. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 55:13 + 25:30
40. Zámečník Pavel N047202 N04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINY 56:56 + 27:13
41. Marager Anders 2237005 223 ALLEROED OK 57:16 + 27:33
42. Barenghi Beniamino 4247301 424 VERESE ORIENTEERING 57:48 + 28:05
43. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 61:05 + 31:22
44. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 81:52 + 52:09
H45B
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 24:43
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 30:18 + 5:35
3. Silins Valters 4517301 451 AUSEKLIS 30:37 + 5:54
4. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 31:32 + 6:49
5. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 32:48 + 8:05
6. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 34:36 + 9:53
7. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:18 + 10:35
8. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:48 + 12:05
9. Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 36:58 + 12:15
10. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 37:39 + 12:56
11. Gegeris Atis 4517216 451 AUSEKLIS 38:44 + 14:01
12. Zýka Vít N137201 N13 NEREGISTR. PRAHA 12 39:20 + 14:37
13. Tejkal Karel ZBP7000 C OOB SK Zbraslav 40:32 + 15:49
14. Dankó István 3936913 393 TIPO OC BUDAPEST 44:10 + 19:27
15. Horváth Norbert 4017412 401 KALOCSAI TERM. TSE 44:17 + 19:34
16. Kovács János 4017311 401 KALOCSAI TERM. TSE 50:15 + 25:32
17. Graudins Rinalds 4537207 453 KAPA OK CARNIKAVA 53:56 + 29:13
18. Škácha Michal DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka 54:22 + 29:39
19. Molnár Attila 3937007 393 TIPO OC BUDAPEST 56:04 + 31:21
20. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:53 + 33:10
Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering DISK
H50A
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Virtanen Antti 2756801 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT 27:46
2. Stormer Leif KAM6701 C OK Kamenice 29:49 + 2:03
3. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 33:29 + 5:43
4. Vervoort Wim 1556905 155 TROL 33:43 + 5:57
5. Pataki Gabor 4056703 405 PVS PÉCS 34:52 + 7:06
6. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 34:59 + 7:13
7. Depta Piotr 5546502 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA 35:15 + 7:29
8. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 35:20 + 7:34
9. Le gland Christophe 2976901 297 ANNECY SPORTS ORIENTATION 35:21 + 7:35
10. Cruse Kay 3516604 351 SV ROBOTRON DRESDEN 35:58 + 8:12
11. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 36:46 + 9:00
12. Vabulnieks Maris 4556601 455 APE OK 37:18 + 9:32
13. Pretnar Janez 6216701 621 KAMNIŠKI O-KLUB 37:31 + 9:45
14. Egge Guttorm 5066501 506 IL GEOFORM 37:54 + 10:08
15. Novota Mikuláš 6766002 676 KLUB OB ATU KOŠICE 38:38 + 10:52
16. Huttunen Matti 2786601 278 PIHKANISKAT 39:33 + 11:47
17. Dalos Attila 3926701 392 MAFC BUDAJENO 39:34 + 11:48
18. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 39:46 + 12:00
19. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 40:01 + 12:15
20. Ignatev Aleksandr 5916700 591 YAROSLAVL 40:23 + 12:37
21. Lassalle Pascal 2946704 294 CO AMBERIEU 41:42 + 13:56
22. Borras ripolles Joan 2506901 250 MONTSANT ORIENTACIO 42:53 + 15:07
23. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 43:05 + 15:19
24. Baert Serge 1546500 154 NSV AMEL 43:28 + 15:42
25. Demmig Sven 3416602 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 43:31 + 15:45
26. Binsch Olaf 4916901 491 THOR HAGUE 43:37 + 15:51
27. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:56 + 16:10
28. Faggyas László 3936604 393 TIPO OC BUDAPEST 44:06 + 16:20
29. Zenevre Manuel 2916901 291 HAUTES VOSGES ORIENTATION 45:22 + 17:36
30. Mella Stein 5026605 502 OPPSAL ORIENTEERING 45:56 + 18:10
31. Pidner Valentin 1225604 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 48:00 + 20:14
32. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 50:31 + 22:45
33. Mueller Rico 3456413 345 USV TU DRESDEN 51:14 + 23:28
34. Magyari Árpád 3956616 395 TABÁNI SPARTACUS 53:26 + 25:40
35. Korstjens Patrick 1536703 153 KOL OVERPELT 56:07 + 28:21
36. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 61:14 + 33:28
37. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:50 + 53:04
H50B
2.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 28:40
2. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 29:23 + 0:43
3. Szencz Attila 3906721 390 SZEGEDI VASUTAS SE 31:05 + 2:25
4. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:10 + 5:30
5. Stabinš Maris 4586801 458 AZIMUTS OK 35:15 + 6:35
6. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 35:25 + 6:45
7. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 36:04 + 7:24
8. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:22 + 7:42
9. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 37:25 + 8:45
10. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 37:45 + 9:05
11. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:58 + 9:18
12. Ipsics László 3936802 393 TIPO OC BUDAPEST 38:14 + 9:34
13. Nakvosas Vidmantas 4776701 477 OSK AŽUOLAS 39:02 + 10:22
14. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 40:47 + 12:07
15. Hedemann Henning 2316604 231 FAABORG OK 41:55 + 13:15
16. Tóth Zsolt 4036703 403 PÉCSI OE SPORTKOR 42:55 + 14:15
17. Zagyi László 3936710 393 TIPO OC BUDAPEST 43:11 + 14:31
18. Jensen Lars tykaer 2296702 229 OK HTF 43:52 + 15:12
19. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 43:58 + 15:18
20. Nordvik Bjorn 5046502 504 KOLBOTN & SKIMT OL 47:43 + 19:03
21. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 48:14 + 19:34
22. Szucs Peter 4076901 407 CSIPA SE 48:48 + 20:08
23. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:04 + 20:24
24. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 50:06 + 21:26
25. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 51:05 + 22:25
26. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 57:45 + 29:05
27. Károlyi Gyula 3936411 393 TIPO OC BUDAPEST 69:43 + 41:03
28. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 73:08 + 44:28
Patassi Michal 6756901 675 FARMACEUT BRATISLAVA DISK
H55A
3.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gerber Markus 3906408 390 SZEGEDI VASUTAS SE 28:45
2. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 32:06 + 3:21
3. Mella Thor 5026401 502 OPPSAL ORIENTEERING 32:23 + 3:38
4. Varga József 4006002 400 OSC BUDAORS 32:49 + 4:04
5. Laenen Wiet 1556003 155 TROL 33:43 + 4:58
6. Spengler Andreas 3676101 367 ESV LOK DESSAU 34:22 + 5:37
7. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:52 + 7:07
8. O'cleirigh Aonghus 4206001 420 AJAX 36:11 + 7:26
9. Szlatényi Ferenc 4006103 400 OSC BUDAORS 37:13 + 8:28
10. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 37:27 + 8:42
11. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 38:24 + 9:39
12. Molnar Geza 2746101 274 MARIEFORS SKIKLUB 38:35 + 9:50
13. Molnár Tibor 4006301 400 OSC BUDAORS 39:30 + 10:45
14. Bikelis Vytautas 4726101 472 LABIRINTAS VILNIUS 40:06 + 11:21
15. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 40:44 + 11:59
16. Bauers Janeks 462 OK KO Riga 40:50 + 12:05
17. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 40:53 + 12:08
18. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 40:57 + 12:12
19. Mahou Luis 2416201 241 COTA TORREJON DE ARDOZ 41:51 + 13:06
20. Egei Tamas 4096301 409 TIPO TKE BUDAPEST 42:23 + 13:38
21. Rohweder Arne 6336201 633 SKI-O SWISS 43:15 + 14:30
22. Chernykh Sergei 5946203 594 LVS KHIMKI 44:00 + 15:15
23. Van dyck Erik 1556401 155 TROL 44:02 + 15:17
24. Koeck Erwin 1225302 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 45:19 + 16:34
25. Laev Urmas 2516202 251 SK MERCURY 45:21 + 16:36
26. Kniebügl Anton 6746400 674 KOBRA BRATISLAVA 45:42 + 16:57
27. Hase Michael 3636300 363 KARLHORSTER TSV BERLIN 46:57 + 18:12
28. Perchonok Dmitry 4226200 422 EMEK HEFER 48:17 + 19:32
29. Buhler Michael Gerhard 3456404 345 USV TU DRESDEN 48:37 + 19:52
30. Nielsen Henrik 2286001 228 HOLBAEK OK 48:50 + 20:05
31. Hinkel Udo 3516407 351 SV ROBOTRON DRESDEN 49:57 + 21:12
32. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 51:12 + 22:27
33. Lacis Sandris 4546201 454 MONA OK 52:18 + 23:33
34. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 53:19 + 24:34
35. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 53:31 + 24:46
36. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 55:58 + 27:13
37. Wehrhöfer-bersuck Dieter 3546101 354 BIELEFELDER TG 56:52 + 28:07
38. Henkes Freddy 1516202 151 OLG SANKT VITH ARDOC 59:19 + 30:34
39. Binsch Thomas 3566200 356 SC KLECKEN 60:26 + 31:41
40. Janšo Karol 6766205 676 KLUB OB ATU KOŠICE 60:28 + 31:43
41. Bujdosó István 3956408 395 TABÁNI SPARTACUS 60:41 + 31:56
42. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 66:58 + 38:13
43. Korf Aliaksandr 1726100 172 SKO ORON MINSK 70:45 + 42:00
H55B
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cicenas Ruímantas 4786212 478 ORIENS OK 27:05
2. Tuomi Pertti 2726301 272 ASKOLAN URHEILIJAT 27:09 + 0:04
3. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 29:23 + 2:18
4. Vilz Wolfgang 3476401 347 TV EITELBORN 29:30 + 2:25
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:25 + 3:20
6. Drese Werner 3486101 348 OLV USLAR 33:43 + 6:38
7. Ščehovič Roman 6726402 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB 34:50 + 7:45
8. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 35:10 + 8:05
9. Vass Zoltan 3916302 391 SZEGEDI VSE 35:26 + 8:21
10. Dandens Viesturs 4566100 456 ALUKSNE-APE OK 36:10 + 9:05
11. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:06 + 13:01