Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ 2021 - stav po 6 závodech

Datum:
23.05.2021
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-05-3030.05.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček TJN Ano Ano
2021-06-1919.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-06-2020.06.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček SLA Ano Ano
2021-09-0404.09.2021 Žebříček B-Čechy západ LTP Ano Ano
2021-09-0505.09.2021 Žebříček B-Čechy západ LTP Ano Ano
2021-10-1717.10.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ VPM Ano Ano
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    

D14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Štěpová Barbora PGP0951 A 413.36 1. 107.91( 1) 95.15( 4) 104.87( 1) 97.73( 3) 99.44( 2)101.14( 1)
2 Baldrianová Eva VSP0751 A 398.06 1. 94.47( 6) 106.56( 1) 95.62( 3) 78.30(16) 96.69( 5) 99.19( 3)
3 Kudrnáčová Marta KAM0754 A 380.00 2. 96.54( 2) 95.54( 3) 99.51( 2) 88.41( 7) 85.52(13) 52.21(26)
4 Gregorová Alice DKP0758 A 379.56 1. 95.55( 3) 78.65(14) 81.49(16)103.79( 1) 98.73( 3) 60.12(25)
5 Lošťáková Ela PGP0957 A 375.94 1. 65.93(29) 86.59( 7) 89.04( 9) 98.48( 2)101.83( 1)
6 Malečková Pavlína VSP0855 A 370.52 4. 94.55( 5) 77.97(15) 88.06(10) 90.87( 4) 97.04( 4) 37.93(32)
7 Lipenská Barbora CHA0753 A 369.68 4. 95.22( 4) 93.00( 4) 75.75(19) 84.27(18) 97.19( 4)
8 Lamačová Barbora BOR0750 A 369.06 5. 85.84(17) 79.49(13) 91.47( 7) 88.28( 8) 93.76( 8) 95.55( 5)
9 Kunášková Karolína VLI0851 A 366.75 2. 75.30(25) 82.79(10) 92.39( 5) 77.16(18) 91.90(10) 99.67( 2)
10 Vondráčková Alžběta DKP0864 A 364.53 6. 94.22( 7) 85.36( 8) 89.86( 6) 95.09( 7)
11 Havlová Tereza KNC0750 A 359.40 2. 89.57(12) 97.89( 2) 84.47(14) 83.89(11) 87.47(11) 78.58(13)
12 Houžvičková Daniela TUR0751 A 358.91 5. 90.40(11) 93.75( 5) 90.13( 8) 73.38(21) 84.63(16) 80.05(12)
13 Mišeková Kateřina KAM0756 A 358.23 5. 80.45(19) 26.50(31) 87.21(12) 89.99( 5) 96.07( 6) 84.96( 9)
14 Šestáková Johana VLI0853 A 347.16 9. 92.15( 9) 83.68( 9) 84.17(15) 83.67(12) 86.31(12) 84.53(10)
15 Mayerová Daniela KSH0852 B 340.80 10. 85.76(18) 51.29(23) 85.51(13) 84.37(10) 85.16(15) 62.50(23)
16 Baloghová Milena JJN0750 B 338.47 9. 89.16(13) 87.62( 9) 84.54(17) 77.15(15)
17 Kocmanová Adéla BOR0752 B 331.14 8. 92.56( 8) 50.34(26) 76.43(23) 35.06(38) 78.78(22) 83.37(11)
18 Novotná Karolína TUR0853 B 320.84 6. 75.72(22) 67.79(18) 91.90( 6) 85.43(14)
19 Šimůnková Michaela TAP0851 B 318.66 11. 74.14(28) 82.51(11) 48.96(37) 81.64(14) 80.37(21)
20 Soukupová Marie BOR0952 B 318.39 14. 88.83(14) 40.43(28) 77.65(20) 81.03(15) 70.88(27) 46.10(28)
21 Hladíková Julie DKP0857 B 314.62 10. 90.65(10) 58.45(20) 77.04(22) 62.92(29) 84.01(19)
22 Kašparová Alžběta DOR0753 B 310.85 6. 87.88( 6) 80.63(18) 65.60(27) 76.74(25)
23 Nožičková Eva JJN0852 B 307.43 8. 74.31(26) 52.29(22) 67.36(26) 70.79(24) 77.00(24) 85.33( 8)
24 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B 287.95 20. 75.55(24) 77.41(21) 53.82(33) 81.17(20)
25 Stará Barbora FSP0752 B 286.15 14. 80.37(20) 57.37(32) 53.65(34) 70.62(28) 77.79(14)
26 Flossmannová Lucie VLI0852 B 283.34 17. 28.18(39) 68.13(17) 66.57(29) 56.99(32) 77.18(23) 71.46(18)
27 Fibírová Lucie FSP0777 B 282.76 16. 87.67(16) 53.05(34) 71.27(23) 70.77(19)
28 Bodurková Denisa KRL0752 B 278.06 15. 88.16(15) 31.37(30) 67.24(27) 60.20(31) 62.46(34)
29 Bartalošová Anežka PGP0853 B 275.13 16. 77.38(21) 70.42(16) 63.89(31) 63.44(22)
30 Leinweberová Julie FSP0755 B 269.46 6. 55.48(32) 53.47(21) 69.49(24) 40.90(36) 91.02( 6)
31 Mikulová Tereza ZVO0851 B 267.36 17. 47.93(34) 64.66(19) 80.69(17) 33.69(39) 74.08(26) 45.36(29)
32 Pražáková Nella JJN0853 B 266.31 17. 68.82(25) 62.48(30) 62.55(33) 72.46(17)
33 Gajdová Michaela VSP0752 B 258.94 21. 51.12(24) 66.75(28) 72.81(22) 53.77(36) 65.61(21)
34 Rejholcová Tereza BOR0751 B 254.54 23. 75.64(23) 51.77(35) 65.56(28) 61.57(35) 13.94(34)
35 Bulířová Žofie TAP0850 251.15 9. 74.23(27) 36.99(37) 93.67( 9) 46.26(27)
36 Lampová Amálie DKP0752 242.01 13. 30.17(38) 50.45(25) 41.35(40) 82.43(13) 67.78(30)
37 Švejdová Karolína ZVO0752 225.22 20. 40.54(37) 75.71(20) 69.20(29) 39.77(31)
38 Havlíčková Veronika RIC0853 215.95 17. 57.22(31) 17.38(35) 77.38(17) 63.97(32) 1.12(36)
39 Gelnerová Markéta KRL0952 214.83 11. 47.84(35) 79.60(12) 87.39(11)
40 Žemlová Barbora KAM0751 202.65 16. 17.89(34) 9.74(42) 67.62(26) 44.63(38) 72.51(16)
41 Stehlíková Tereza LPM0951 187.27 25. 0.00(40) 6.30(36) 65.71(30) 69.12(25) 46.14(37) 0.00(38)
42 Snížková Adéla DKP0850 178.96 33. 49.09(33) 18.84(33) 51.04(36) 41.47(35) 37.36(40) 32.71(33)
43 Michálková Ema BOR0857 164.44 19. 65.51(30) 20.18(32) 78.75(19)
44 Pěkná Alžběta ROU0950 162.06 20. 27.54(40) 66.01(31) 68.51(20)
45 Ritterová Lída ONO0851 142.75 27. 44.57(27) 55.72(33) 42.46(30)
46 Beránková Hedvika VPM0850 89.12 7. 89.12( 7)
47 Kropáčová Zuzana KRL0754 82.46 29. 33.27(29) 43.00(39) 6.19(35)
48 Zemanová Eliška DKP0862 67.98 37. 0.00(38) 8.40(43) 18.31(41) 41.27(39) 0.00(37)
49 Vejražková Anna KPY0750 64.29 36. 45.11(36) 19.18(41)
50 Sobotová Kateřina VPM0851 62.44 24. 62.44(24)
51 Václavíková Amálie SLA0851 46.77 37. 0.00(37) 46.77(38)
52 Pilátová Rozálie DKL0750 23.09 41. 0.00(44) 0.00(42) 23.09(41)

D16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Linhartová Klára ZVO0556 A 419.81 1. 94.69( 5) 91.89( 5) 108.52( 1) 98.60( 2)108.29( 1)104.40( 1)
2 Kulová Laura ONO0552 A 416.77 1. 100.69( 2)106.12( 1) 83.37( 6) 105.98( 1) 88.89( 4) 103.98( 2)
3 Lamačová Kateřina TUR0660 A 387.00 1. 100.82( 1) 100.17( 2) 94.87( 4) 90.35( 3) 91.14( 4)
4 Magazu Annabelle DOR0657 B 367.65 3. 89.61( 8) 93.38( 4) 89.24( 4) 95.42( 3) 69.05( 9) 84.96( 6)
5 Vilémová Eliška VLI0655 B 359.27 3. 91.51( 7) 84.84( 7) 91.31( 3) 91.61( 3)
6 Novotná Barbora TUR0552 B 356.06 3. 93.65( 6) 95.15( 3) 83.66( 5) 75.79( 6) 83.60( 8)
7 Gelnerová Anna KRL0653 B 337.17 5. 88.45( 9) 78.64( 6) 79.99( 5) 90.09( 5)
8 Měšťanová Tereza TAP0653 B 332.47 2. 84.10(10) 68.39(10) 33.89(13) 101.36( 2) 78.62(10)
9 Skalová Jolana TJN0653 B 319.37 4. 96.04( 4) 79.69( 8) 71.03( 7) 72.61( 8)
10 Krejčová Hana ROU0653 B 311.91 5. 75.60( 8) 79.80( 7) 83.92( 5) 62.24(10) 72.59(11)
11 Koudelková Eliška BOR0652 B 308.77 3. 98.49( 3) 85.42( 6) 36.57(13) 49.96(11) 74.90( 7)
12 Dvořáková Veronika PGP0659 B 274.56 2. 57.78(13) 98.74( 2) 62.59(11) 53.52( 9) 10.73(15) 55.45(14)
13 Rejmanová Nikola BOR0656 B 273.81 6. 71.43(12) 40.76(12) 65.98(10) 51.44(10) 39.03(12) 84.96( 6)
14 Háková Eliška TJN0654 254.20 8. 38.80(17) 74.95( 9) 56.72(12) 68.11( 8) 54.42(11) 31.45(16)
15 Vlachová Adéla KRL0551 248.88 9. 54.35(14) 70.32( 9) 45.44(12) 78.77( 9)
16 Fišarová Adéla KRL0651 209.77 11. 80.06(11) 51.48(11) 22.86(15) 0.00(14) 37.82(13) 40.41(15)
17 Kotenová Markéta RIC0651 159.92 12. 23.18(19) 38.87(13) 33.56(14) 64.31(12)
18 Horáčková Michaela DKP0551 61.69 13. 61.69(13)
19 Dušková Viktorie TJN0655 50.06 15. 50.06(15)
20 Šáchová Magdalena DOR0659 41.98 16. 41.98(16)
21 Kohoutková Klára BSO0650 31.02 18. 31.02(18)
22 Pekárková Barbora ONO0655 27.97 14. 27.97(14)
23 Vozábalová Hana PGP0654 27.36 14. 27.36(14)

D18B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Arnoštová Veronika VSP0450 A 400.71 1. 98.05( 2) 97.89( 3)105.44( 1) 99.33( 2) 94.30( 4)
2 Hudská Štěpánka TUR0450 A 400.54 1. 95.62( 3)100.19( 2) 78.52( 7) 93.64( 4) 105.81( 1) 98.92( 2)
3 Bartošová Marie MLA0451 A 390.35 1. 94.47( 4) 66.95( 9) 103.88( 1) 89.36( 5)102.64( 1)
4 De Heij Laura RIC0450 B 382.10 3. 72.27( 8) 84.05( 5) 94.99( 3) 92.35( 5) 96.32( 3) 98.44( 3)
5 Tomášková Linda TAP0455 B 365.83 1. 106.33( 1) 99.57( 2) 96.80( 3) 63.13( 6)
6 Šauli Kateřina VPM0456 B 350.36 2. 84.68( 5) 51.64(10) 80.22( 6) 76.07( 6) 97.87( 2) 87.59( P)
7 Nejedlá Klára ONO0450 B 276.02 7. 77.31( 7) 66.56( 8) 51.89(13) 59.65( 7) 72.50( 7)
8 Nádeníčková Iva NEK0350 B 275.19 6. 83.38( 6) 41.46(12) 49.06(15) 57.82( 9) 84.93( 6) 31.22( 7)
9 Žejdlíková Eliška LTP0350 B 266.32 4. 53.80(11) 34.33(14) 53.96(12) 66.58( P) 0.00( P) 91.98( 4)
10 Brožková Kateřina JJN0450 B 239.92 5. 57.76(10) 62.29( 9) 51.84(14) 68.03( 5)
11 Kopecká Valentýna VSP0453 B 225.49 6. 71.93( 9) 78.80( 6) 74.76( 8)
12 Kotenová Barbora RIC0452 B 223.60 8. 40.82(13) 39.31(13) 65.23(10) 59.03( 8) 58.52( 9) 13.40( 8)
13 Kodejšová Markéta VSP0458 195.64 1. 101.92( 1) 93.72( 4)
14 Ziebová Veronika NEK0450 184.37 8. 46.94(12) 43.48(11) 28.39(16) 29.28(10) 64.67( 8)
15 Baštová Julie DOR0353 161.29 5. 70.22( 7) 91.07( 5)
16 Fišarová Eliška KRL0351 90.91 4. 90.91( 4)
17 Burešová Eliška VLI0456 63.86 11. 63.86(11)

D20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Šritrová Lenka TUR0250 A 402.09 1. 100.00( 1) 98.71( 2)105.69( 1) 97.69( 3)
2 Rousová Lucie DKL0251 A 390.95 1. 90.04( 2)100.00( 1) 96.65( 3)104.26( 2) 77.71( 6)
3 Řadová Lucie DKP0251 B 365.79 1. 81.01( 3) 104.65( 1) 89.79( 4) 90.34( 4)
4 Pavlová Martina LTP0151 B 344.28 1. 80.55( 4) 75.37( 3) 86.07( P) 0.00( P) 102.29( 1)
5 Linková Lucie JJN0254 B 315.57 3. 69.88( 3) 72.23( 4) 71.27( 5) 90.04( 3) 82.03( 5)
6 Marešová Klára NEK0250 B 251.30 1. 100.00( 1) 51.28( 6) 0.00( 7)100.02( 2)
7 Blahová Pavla DKP0155 230.99 4. 94.78( 4) 66.40( 5) 69.81( 7)
8 Nováková Eliška PDY0150 229.92 2. 95.67( 2) 81.10( 2) 53.15( 6)

D35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Svobodová Jitka VSP7450 397.91 1. 80.85( 4) 93.90( 3)104.01( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Pecoldová Pavlína MFP8450 366.23 1. 78.06( 6)106.90( 1) 97.60( 3) 83.67( 3)
3 Mikulová Zuzana ZVO7951 346.26 1. 56.87( 9) 91.00( 4) 98.39( 2) 100.00( 1)
4 Hanušová Petra STB8297 234.66 2. 56.59(10) 84.03( 2) 94.04( 2)
5 Blažková Kristina DKP8251 195.20 4. 35.41(14) 85.89( 4) 73.90( 4)
6 Míková Šárka DKP8255 172.70 6. 37.59(12) 62.01( 7) 73.10( 6)
7 Perknerová Barbora ZVO8151 154.84 5. 75.11( 6) 79.73( 5)
8 Sieglová Dagmar MFP7050 154.01 2. 54.81(11) 99.20( 2)
9 Baldrianová Barbora VSP7850 104.60 1. 104.60( 1)
10 Plochová Dominika DKP8651 102.14 2. 102.14( 2)
11 Janatová Lucie DKP8154 93.26 3. 93.26( 3)
12 Jiřištová Zuzana DKP8254 89.65 5. 89.65( 5)
13 Studničná Lenka FSP8650 78.39 5. 78.39( 5)
14 Ryantová Jana DKP8660 69.34 7. 69.34( 7)
15 Šimšová Jana MFP7651 68.33 8. 68.33( 8)
16 Havlínová Zuzana SCP8150 35.64 13. 35.64(13)
17 Hrádková Kateřina ROU8350 23.29 15. 23.29(15)

D40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Bartalošová Jana PGP8154 405.09 1. 90.13( 5) 79.70( 6) 98.79( 3)107.98( 1)100.18( 2) 98.14( 3)
2 Lošťáková Ivana PGP7763 398.15 1. 94.84( 3) 99.70( 2)101.46( 2)102.15( 1)
3 Dolejší Lenka DOK7450 362.06 2. 96.16( 2) 90.89( 4) 79.03( 4) 95.98( 4)
4 Dlouhá Marta PGP7858 335.89 3. 54.56(13) 94.54( 3) 73.53( 6) 90.56( 3) 77.26( 6)
5 Ehlerová Petra VSP7855 323.78 2. 65.78( 8) 70.63( 7) 84.66( 5) 68.22( 7)100.27( 2)
6 Heřmánková Pavla TUR7777 317.95 1. 109.00( 1)107.43( 1)101.52( 1)
7 Patková Kateřina BOR7853 295.34 3. 75.29( 7) 46.95(10) 75.43( 7) 97.67( 3)
8 Petriláková Petra DOR7656 269.82 6. 59.85(10) 39.95(12) 69.76( 8) 79.91( 6) 60.30(10)
9 Pachnerová Dominika CHA7750 234.82 4. 58.43(12) 88.21( 4) 88.18( 5)
10 Uhrová Zuzana VSP8050 232.28 7. 64.41( 9) 55.66( 9) 38.44(14) 34.56(13) 73.77( 7)
11 Kučerková Romana STB8196 228.74 9. 42.27(11) 61.53(11) 60.71( 9) 64.23( 9)
12 Skripniková Kateřina FSP8051 226.81 6. 59.46(11) 34.27(13) 28.22(16) 47.72(12) 85.36( 6)
13 Synková Petra DOK7950 184.90 1. 83.32( 6) 101.58( 1)
14 Urbánková Jana ONO7851 176.27 2. 98.02( 2) 78.25( 5)
15 Savičová Gabriela SKV7952 160.97 5. 66.83( 8) 94.14( 5)
16 Kuželová Michaela FSP7851 134.32 7. 69.92( 7) 64.40(10)
17 Fibírová Zuzana FSP7555 130.21 11. 50.88(14) 39.38(13) 39.95(11)
18 Šimková Markéta LME7755 129.48 8. 28.93(16) 56.11( 8) 44.44(12)
19 Havlová Eva KNC7851 112.44 8. 0.00(18) 27.93(14) 37.80(15) 0.00(12) 14.73(14) 31.98( 8)
20 Pilátová Petra DKL8051 98.70 10. 47.94(10) 50.76(11)
21 Gajdová Kristina VSP7752 94.27 4. 94.27( 4)
22 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 91.36 4. 91.36( 4)
23 Nejedlá Michaela ONO7850 79.78 5. 79.78( 5)
24 Lohová Monika DKL8052 67.23 8. 67.23( 8)
25 Fialová Jana DOR8050 66.59 9. 66.59( 9)
26 Hellerová Alena ROU7850 39.32 15. 39.32(15)
27 Kurfürstová Magdalena FSP7852 9.18 15. 0.00(17) 9.18(15)

D45B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Kučerová Marie VSP7551 412.93 1. 99.13( 2) 107.39( 1)104.35( 1)100.10( 2)101.09( 2)
2 Šimerková Olga PGP7551 407.66 1. 95.49( 5) 95.57( 3)103.00( 2)104.33( 1)104.76( 1)
3 Podrábská Marie VLI7451 399.58 1. 98.00( 3) 97.04( 2) 87.24( 4) 95.57( 3) 94.16( 3) 108.97( 1)
4 Dvorská Marie VLI7454 362.54 3. 53.84(15) 92.93( 4) 85.54( 6) 86.84( 4) 90.13( 4) 92.64( 3)
5 Tučková Monika BOR7650 356.02 2. 79.97( 7) 80.02( 7) 92.65( 3) 80.23( 5) 84.74( 5) 98.40( 2)
6 Zakouřilová Helena VSP7453 314.89 4. 86.51( 5) 73.40( 7) 64.92( 9) 43.93(10) 90.06( 4)
7 Janovská Petra PGP7355 312.36 5. 65.01(12) 76.79( 8) 85.62( 5) 72.44( 6) 77.51( 6)
8 Riby Kateřina LTP7252 270.64 6. 80.99( 6) 56.41( 9) 65.58(10) 67.66( P) 0.00( P) 46.56(10)
9 Jeřábková Tereza BOR7563 259.65 6. 67.78(11) 85.17( 6) 71.70( 8) 35.00(12)
10 Malečková Iva VSP7559 216.79 7. 74.03( 9) 71.23( 7) 71.53( 7)
11 Kotenová Klára RIC7252 215.04 8. 18.39(17) 54.61(10) 60.08(11) 38.32(14) 17.51(11) 62.03( 8)
12 Městková Kateřina VSP7650 182.31 4. 96.77( 4) 0.00(18) 85.54( 6)
13 Waldhauserová Irena BOR7459 181.24 9. 69.42(10) 54.45(10) 57.37( 9)
14 Pechová Iva LPM6151 174.14 8. 37.97(13) 66.28( 9) 69.89( 8)
15 Bartošová Jana MLA7051 168.70 7. 41.37(12) 67.32( 7) 60.01( 9)
16 Janoušková Iveta BOR7457 129.69 11. 16.80(18) 20.78(15) 27.12(12) 39.74(13) 16.51(12) 42.05(11)
17 Průšová Markéta VSP7256 107.54 8. 42.76(11) 64.78( 8)
18 Johnová Lenka LTP7352 105.88 8. 79.41( 8) 26.47( P) 0.00( P)
19 Folprechtová Kateřina VSP7460 102.87 1. 102.87( 1)
20 Konečná Marcela EKP7257 86.75 5. 86.75( 5)
21 Burešová Kateřina VLI7456 61.68 13. 61.68(13)
22 Alblová Lucie LME7555 55.94 14. 55.94(14)
23 Dvořáková Ivana PGP7254 52.88 14. 25.77(14) 27.11(15) 0.00(14)
24 Pavlíková Klára LIT7451 48.83 11. 48.83(11)
25 Richtrová Lucie VPM7451 43.79 16. 32.84(16) 10.95( P)
26 Baštová Jana DOR7452 41.45 12. 41.45(12)
27 Jírová Monika ROZ7350 31.52 13. 31.52(13)
28 Bejvlová Martina LME7350 17.26 16. 17.26(16)
29 Millionová Hedvika MAS7351 15.91 13. 15.91(13)

D50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Čiháková Lenka KNC6750 427.99 1. 99.18( 2) 107.05( 1)105.88( 1)106.14( 1)108.92( 1)
2 Benešová Jaroslava DKL7050 377.66 2. 93.34( 3) 88.89( 4) 97.79( 2) 83.57( 7) 97.64( 2) 86.87( 5)
3 Lesáková Věra TJN7152 353.52 3. 81.06( 5) 96.33( 3) 87.47( 5) 88.66( 5) 80.80( 7)
4 Zelená Markéta PGP5850 352.98 2. 51.51(12) 101.54( 2) 88.88( 4) 69.20( 9) 93.36( 4)
5 Úlehlová Monika TAP6950 345.18 5. 88.17( 5) 60.14( 6) 83.53( 5) 86.46( 6) 87.02( 6)
6 Melišíková Radka TAP7152 341.43 2. 59.29(11) 95.28( 3) 91.22( 4) 95.64( 2)
7 Kubínová Jana SKV6751 263.67 6. 58.57( 7) 69.41( 8) 49.14(10) 86.55( 6)
8 Sedláčková Petra ROZ7050 263.49 3. 91.41( 3) 93.44( 3) 78.64( 8)
9 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 259.73 4. 79.57( 7) 94.56( 4) 85.60( 8)
10 Nová Jana DOR7150 248.26 7. 40.06( 9) 48.41( 9) 73.17( 8) 86.62( 7)
11 Petrová Martina TAP6852 245.43 6. 71.43( 9) 27.22(10) 79.75( 6) 51.84(10) 42.41(11)
12 Forstová Lenka MFP6850 209.07 6. 84.23( 6) 54.86( 8) 69.98( 7)
13 Lisá Monika ONO6750 208.24 1. 98.58( 2) 109.66( 1)
14 Škáchová Petra DKP7054 202.18 1. 107.48( 1) 94.70( 3)
15 Hrdličková Ludmila SLA6950 191.71 9. 64.11(10) 47.93( P) 0.00( P) 79.67( 9)
16 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 91.96 4. 91.96( 4)
17 Beranová Iva VSP7150 77.01 8. 77.01( 8)
18 Tloušťová Eva SCP6950 29.45 10. 0.00(11) 29.45(10)

D55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Kavková Dana SCP6150 420.02 1. 103.67( 2)105.03( 2)102.75( 2) 103.34( 1)107.98( 1)100.00( 1)
2 Pavlíková Pavla CHA6551 390.52 1. 104.46( 1) 89.66( 3) 93.76( 3)102.64( 2) 80.63( 6)
3 Němečková Jarmila VSP6650 373.40 2. 91.87( 3) 84.27( 4) 86.04( 5) 90.03( 4) 96.78( 2) 94.72( 2)
4 Pávková Jana BOR6550 354.96 3. 71.59( 5) 91.00( 4) 94.02( 3) 93.64( 4) 76.30( 3)
5 Halířová Eva BOR6654 302.83 4. 55.88( 5) 48.86( 9) 83.80( 5) 90.58( 5) 72.57( 4)
6 Komersová Jana KNC6550 300.05 1. 91.25( 4)105.31( 1)103.49( 1)
7 Hrabánková Ilona PGP6250 238.18 6. 56.57( 7) 59.24( 7) 59.49( 6) 62.88( 7)
8 Veljačiková Markéta SCP6451 185.68 3. 48.90( 8) 41.55( 8) 0.00( 7) 95.23( 3)
9 Kábrtová Iva PEN6350 139.93 6. 20.90( 6) 58.76( 6) 60.27( 6)

D60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Voltrová Svatava ROZ6150 403.22 1. 100.00( 1) 99.08( 2)104.14( 1)100.00( 1)
2 Havlíčková Jindřiška KNC6150 361.52 1. 27.91( 3) 97.82( 3) 86.13( 4) 44.79( 3) 100.00( 1) 77.57( 2)
3 Kuncová Jiřina TJN5752 261.56 1. 103.10( 1)101.65( 2) 56.81( 4)
4 Šilerová Zdena KNC5750 206.79 2. 61.66( 8) 62.30( 7) 48.36( 2) 34.47( 3)
5 Lacigová Ivana VSP5950 171.83 1. 71.83( 5) 100.00( 1)
6 Mrázová Pavla DCE5550 154.98 5. 70.79( 6) 84.19( 5)
7 Rančáková Stáňa DKL5950 149.82 2. 77.51( 4) 72.31( 2)
8 Soukupová Michaela VSP5850 135.79 3. 75.81( 6) 59.98( 3)
9 Dudová Hana DKP5752 133.14 2. 33.59( 2) 66.20( 7) 33.35( 8)
10 Bochenková Jana DOR6150 94.22 3. 94.22( 3)
11 Freyová Michaela KPY6050 2.81 4. 2.81( 4)

D65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Jahnová Helena SCP5550 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Ševčíková Alena CHA5351 295.25 2. 46.23( 2) 83.86( 3) 98.60( 2) 66.56( 3) 9.09( 5)
3 Štrossová Jiřina DCE5650 272.72 1. 92.34( 2) 80.38( 3) 100.00( 1)
4 Zavadilová Naďa SCP5450 215.94 2. 0.00( 3) 0.00( 5) 39.08( 4) 40.61( 4) 42.42( 4) 93.83( 2)
5 Cabrnochová Hana DKL5550 199.07 2. 62.00( 4) 82.75( 2) 54.32( 3)
6 Savičová Irena SKV5352 135.62 2. 54.95( 2) 80.67( 3)

D70B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Šaffková Zuzana CHA5150 412.02 1. 103.03( 2)100.00( 1) 83.84( 2) 108.99( 1) 96.47( 2) 100.00( 1)
2 Dohnalová Dana VSP5050 401.27 1. 112.14( 1) 100.00( 1)103.28( 2) 85.85( 2)
3 Karmazínová Ivana VLI5150 299.74 1. 84.83( 3) 21.56( 3) 42.11( 4) 72.80( 5)100.00( 1) 2.36( 4)
4 Horáčková Stanislava VLI4950 286.63 2. 81.42( 4) 64.39( 2) 42.96( 3) 73.97( 4) 66.85( 3)
5 Neradová Alena LIT5051 152.12 3. 87.73( 3) 64.39( 4)
6 Městková Eva TEP4851 130.69 3. 72.22( 5) 58.47( 3)
7 Pachnerová Jaroslava VLI5152 57.32 5. 30.93( 6) 0.00( 6) 26.39( 5)

D75B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Kašková Eva CHA4650 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)

H14B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Heczko Erik VLI0804 A 411.14 1. 102.07( 2) 100.27( 2)103.35( 1)105.45( 1)
2 Tomášek Prokop TUR0711 A 403.67 1. 93.42( 3) 99.42( 2)106.27( 1)102.20( 1) 94.40( 5) 95.78( 5)
3 Stehlík Jakub LPM0700 A 393.24 1. 104.51( 1) 82.81( 7) 94.71( 3) 72.01(12) 97.01( 4) 97.01( 3)
4 Štrait Vilém VSP0701 A 390.10 1. 85.64( 9) 105.24( 1) 99.02( 2) 86.35( 6) 98.03( 3) 87.81( 8)
5 Podrábský Ctibor VLI0700 A 369.95 2. 79.03(12) 85.21( 5) 80.16(11) 97.54( 3) 89.66( 7) 97.54( 2)
6 Sedláček Patrik DKP0816 A 369.47 4. 92.45( 4) 80.05( 8) 79.63(12) 96.74( 4) 92.79( 6) 87.49( 9)
7 Patka Kryštof BOR0702 A 359.29 4. 86.81( 8) 76.87(10) 89.88( 4) 73.99(11) 88.48( 9) 94.12( 6)
8 Skripnik Matouš FSP0800 A 355.02 4. 88.46( 6) 78.19( 9) 85.86( 8) 84.07( 9) 83.41(12) 96.63( 4)
9 Zápotocký Jiří SLA0800 A 353.57 3. 77.28(13) 95.34( 3) 89.43( 5) 78.84(10) 85.10(11) 83.70(10)
10 Hyxa Jan VLI0702 A 347.59 2. 65.02(22) 52.82(20) 88.44( 7) 85.86( 8) 98.62( 2) 74.67(13)
11 Jiras Antonín DOR0701 A 343.17 7. 37.60(35) 11.80(31) 77.54(13) 86.12( 7) 89.24( 8) 90.27( 7)
12 Maroušek Dominik DKP0716 A 320.91 6. 51.22(29) 84.97( 6) 82.87(10) 70.23(13) 65.08(20) 82.84(11)
13 Donda Jakub ONO0700 A 320.84 5. 90.89( 5) 74.77(11) 77.34(14) 69.66(14) 77.84(13) 74.08(14)
14 Štembera Vítek TJN0801 B 319.75 10. 85.15(10) 34.35(26) 75.20(16) 50.47(26) 77.84(13) 81.56(12)
15 Šebelka Matěj VLI0805 B 312.88 10. 82.33(11) 70.45(13) 71.56(19) 45.89(31) 85.61(10) 73.38(15)
16 Šubrt Jáchym DKP0800 B 296.17 4. 73.78(17) 89.16( 4) 68.61(21) 22.11(38) 31.46(39) 64.62(19)
17 Machar Eda DKP0803 B 294.88 9. 76.40(14) 71.23(12) 84.02( 9) 63.23(21)
18 Termer Štěpán VSP0807 B 277.86 16. 70.76(19) 65.89(16) 75.20(16) 25.64(37) 66.01(19) 53.98(25)
19 Brandejs Štěpán DKP0807 B 271.70 7. 87.88( 7) 52.14(25) 74.71(17) 56.97(24)
20 Víteček Šimon DKP0801 B 269.39 13. 49.85(31) 35.85(25) 75.37(15) 31.21(36) 77.84(13) 66.33(18)
21 Kolář David ZVO0805 B 261.65 14. 7.84(41) 66.25(14) 62.46(18) 68.38(18) 64.56(20)
22 Šimerka Ondřej PGP0800 B 255.62 17. 63.27(24) 64.03(17) 74.14(18) 10.28(39) 54.18(29)
23 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 253.32 15. 67.16(21) 65.95(15) 45.12(32) 59.69(20) 60.52(22) 30.41(35)
24 Anděl Robin VPM0901 B 248.09 15. 51.22(29) 66.86(15) 61.70(21) 68.31(17)
25 Patka Marek BOR0902 B 243.28 17. 63.95(23) 43.52(23) 67.13(22) 62.65(17) 46.75(34) 49.55(29)
26 Rod Matyáš VSP0803 B 241.25 18. 18.06(39) 62.12(18) 61.07(25) 61.85(19) 56.21(27) 41.85(30)
27 Engel Adam DKP0910 B 235.86 16. 51.51(27) 61.11(24) 64.39(16) 58.85(23)
28 Beneš Filip VLI0708 B 233.70 18. 71.54(18) 53.30(19) 34.43(36) 44.60(32) 57.39(26) 51.47(27)
29 Koten Vojtěch DKP0815 B 224.18 16. 75.53(16) 59.23(23) 58.15(25) 31.27(34)
30 Lesák Marek TJN0811 B 220.68 21. 36.14(36) 48.92(22) 39.92(34) 59.46(21) 59.17(23) 53.13(26)
31 Pávek Štěpán NEK0700 B 207.12 5. 75.72(15) 24.80(37) 86.88( 5) 0.00(41) 19.72(37)
32 Drahoňovský Tomáš TUR0701 205.24 16. 59.35(22) 75.13(16) 70.76(16)
33 Magazu Lukas DOR0805 199.35 24. 60.84(25) 36.39(24) 44.67(33) 44.22(33) 49.62(31)
34 Beran František SLA0700 197.96 24. 24.18(37) 0.00(34) 58.40(26) 48.54(27) 58.74(24) 32.28(33)
35 Veljačik Jonáš DKP0818 197.33 26. 55.49(26) 37.42(35) 48.46(28) 55.96(28)
36 Nožička Jan JJN0800 187.63 27. 49.17(32) 32.13(27) 53.11(28) 47.14(29) 38.21(37) 0.00(38)
37 Vrba Matyáš FSP0706 185.14 21. 51.51(27) 51.38(21) 46.97(31) 35.28(32)
38 Kule Oliver ONO0701 171.92 22. 18.06(39) 0.00(35) 51.48(29) 0.00(40) 39.90(36) 62.48(22)
39 Studnička Jakub DKP0718 150.44 30. 48.59(33) 13.89(30) 48.36(30) 0.00(40) 39.60(31)
40 Kučera Jakub VSP0900 145.46 20. 67.65(20) 42.81(34) 35.00(38)
41 Žižka Přemysl DOR0706 129.39 23. 23.31(29) 62.21(23) 43.87(35)
42 Turek Jakub SKV0801 120.80 20. 70.61(20) 50.19(28)
43 Brabec Matěj MAS0701 108.84 24. 55.93(24) 52.91(30)
44 Etrych Jonáš DOR0907 95.66 30. 46.38(30) 49.28(32)
45 Lorenc Václav DOR0702 88.57 6. 88.57( 6)
46 Lacina Jan DKP0717 88.37 33. 39.93(35) 48.44(33)
47 Jandera Kryštof PGP0700 83.75 27. 26.37(28) 57.38(27)
48 Mertlík Vojtěch TUR0704 41.98 32. 41.98(34) 0.00(32)
49 Vodrážka Štěpán VPM0802 30.41 35. 30.41(35)
50 Vilém Štěpán VLI0902 22.92 38. 22.92(38)
51 Černý Vojtěch DKP0712 22.57 38. 3.47(42) 19.10(38)

H16B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Sork Dominik TAP0504 A 397.02 1. 95.91( 3) 71.80( 9) 102.76( 1)100.64( 2) 97.71( 3)
2 Zurynek Jan TJN0605 A 396.31 2. 101.53( 2) 95.00( 3) 95.82( 4) 60.39(16) 100.12( 2) 98.84( 3)
3 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 A 394.37 1. 102.56( 1)105.90( 1) 91.07( 6) 94.65( 4) 91.26( 4) 86.82( 8)
4 Šubrt Vojtěch DKP0502 A 391.04 1. 91.56( 4) 82.71( 5) 98.44( 3) 97.38( 3)102.17( 1) 93.05( 5)
5 Heřmánek Petr TUR0500 A 374.95 2. 82.92( 5) 99.11( 2) 98.80( 2) 94.12( 6) 51.33(18) 75.40(11)
6 Březina Karel CHA0605 B 356.40 1. 82.50( 6) 75.27( 7) 76.72(14) 101.98( 1) 86.48( 5) 85.44( 9)
7 Černý Matouš TAP0501 B 350.36 2. 66.85( 9) 91.48( 4) 92.80( 5) 99.23( 2)
8 Kuchař Ondřej TAP0609 B 348.72 5. 71.45( 8) 77.70( 6) 88.22( 9) 94.33( 5) 59.64(15) 88.47( 7)
9 Machar Matěj DKP0604 B 316.34 7. 75.13( 7) 71.75(10) 89.74( 7) 75.83(11) 75.64( 9) 58.69(15)
10 Pivec Jan MLA0503 B 304.47 1. 61.19(18) 89.09( 8) 52.26(17)101.93( 1)
11 Bartaloš Matyáš PGP0503 B 287.76 10. 65.83(10) 0.00(23) 81.76(13) 46.24(19) 65.10(14) 75.07(12)
12 Dlouhý Aleš PGP0502 B 285.08 9. 35.86(20) 36.57(18) 85.83(11) 88.47( 9) 74.21(10)
13 Horák Martin VSP0601 B 272.97 8. 50.48(16) 51.44(14) 82.01(12) 62.09(14) 77.43( 8)
14 Jiras Jan DOR0505 B 268.63 4. 93.65( 7) 78.12( 7) 96.86( 4)
15 Pilát Bořivoj DKL0500 B 265.00 6. 39.25(17) 74.46(15) 67.60(13) 83.69( 6)
16 Václavík Martin SLA0601 B 260.37 12. 55.74(13) 43.26(16) 65.23(17) 74.15(12) 23.31(20) 65.25(14)
17 Havlíček Viktor BSO0602 B 254.50 11. 53.44(15) 65.76(11) 60.73(15) 72.91(11) 55.10(17)
18 Ječmen Matyáš ONO0600 B 226.65 10. 37.49(19) 24.43(20) 43.67(19) 39.46(21) 68.01(12) 75.51(10)
19 Bozděch Tobiáš KPY0504 B 216.88 8. 57.73(11) 72.15( 8) 87.00(10) 0.00(22)
20 Kopecký Matyáš DKP0613 B 196.86 8. 23.30(21) 46.98(15) 89.13( 8) 37.45(19)
21 Jíra Filip KAM0506 B 173.71 13. 45.11(17) 53.32(13) 22.44(21) 52.84(18)
22 Janoch Samuel MLA0502 171.37 6. 80.14(10) 91.23( 6)
23 Městka Václav VSP0600 164.79 12. 56.58(12) 36.17(19) 72.04(13)
24 Dejnožka Martin TJN0600 142.69 14. 55.38(14) 60.00(17) 15.07(22) 12.24(21)
25 Červinka Lukáš FSP0603 128.51 12. 62.29(12) 66.22(16)
26 Kubát Matyáš RIC0601 124.54 16. 0.00(22) 48.63(18) 53.19(16) 22.72(20)
27 Myslík Vojtěch ONO0602 122.85 13. 67.14(13) 55.71(16)
28 Šimek Vojtěch LTP0601 86.41 18. 41.36(18) 4.86(21) 40.19(20)
29 Meier David VSP0606 51.55 19. 0.00(23) 0.00(22) 12.49(20) 39.06(19)

H18B (započteno závodů:4)

H20B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Klement David DKP0110 A 413.25 1. 113.25( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kováč František MLA0201 B 370.80 1. 95.63( 2) 90.54( 2) 83.25( 2) 84.63( 2) 47.99( 3) 100.00( 1)
3 Riby Thomas LTP0202 B 300.69 2. 62.86( 5) 48.56( 4) 64.87( 4) 75.17( P) 0.00( P) 97.79( 2)
4 Růta Matyáš JJN0102 252.41 3. 91.12( 3) 71.91( 3) 89.38( 4)
5 Buk Ondřej ROU0102 111.64 3. 41.07( 6) 70.57( 3)
6 Siegl Matyáš PGP0104 100.00 1. 100.00( 1)
7 Šubrt Matěj DKP0205 95.66 2. 95.66( 2)
8 Klaška Martin DKP0100 91.59 3. 91.59( 3)
9 Forst Antonín MFP0101 85.91 4. 85.91( 4)

H35B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Gregor Martin DKP7705 420.57 1. 89.88( 4) 100.00( 1) 94.39( 3) 107.90( 1)107.51( 1)105.16( 1)
2 Havlíček Jan RIC7902 379.55 2. 81.58( 6) 90.56( 3)102.35( 2) 88.33( 3) 62.12( 6) 98.31( 2)
3 Ledecký Vladimír BOR8402 307.59 4. 47.54(10) 76.61( 4) 34.85( 8) 86.49( 4) 63.78( 5) 80.71( 4)
4 Skripnik Ondřej FSP7502 295.39 1. 95.59( 3) 103.27( 1) 96.53( 3)
5 Průša Michal VSP7310 277.90 2. 103.77( 2) 96.04( 3) 78.09( 5)
6 Hrádek Tomáš ROU8301 258.22 2. 89.39( 4) 72.38( 6) 96.45( 2)
7 Fröhlich Martin DKP8207 247.41 4. 74.33( 9) 85.89( 5) 87.19( 4)
8 Kužel Tomáš FSP7610 177.50 2. 79.34( 7) 98.16( 2)
9 Lužnický Jiří LIT8501 147.02 6. 77.06( 6) 69.96( 7)
10 Bořánek Petr VSP7000 146.82 7. 75.43( 8) 71.39( 7)
11 Fibír Tomáš FSP7901 103.15 1. 103.15( 1)
12 Matějů Luboš PGP7601 101.26 2. 101.26( 2)
13 Tůma Martin LIT8204 90.17 7. 61.09( 8) 29.08( 7)
14 Hrouda Martin FSP7612 86.68 5. 86.68( 5)
15 Macek Jiří LIT8401 80.98 5. 80.98( 5)
16 Kolář Jan ZVO7901 70.18 6. 70.18( 6)

H40B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Stehlík Petr LPM7903 437.68 1. 105.07( 1) 114.58( 1)103.80( 1) 114.23( 1)
2 Pavlíček Lubomír KPY7800 404.26 1. 98.53( 2)106.27( 1) 98.34( 2)101.12( 2) 74.89( 7)
3 Bartaloš Tomáš PGP8010 378.94 2. 75.66( 9) 100.35( 2) 93.69( 2) 97.86( 3) 80.99( 6) 87.04( 5)
4 Pilát Miroslav DKL7900 370.62 3. 93.39( 3) 78.27( 4) 92.18( 5) 93.54( 4) 91.51( 4)
5 Anděl Robert VPM8001 369.72 3. 89.12( 6) 91.41( 6) 96.76( 3) 92.43( P)
6 Dvořáček Dan MFP7903 346.00 3. 88.95( 7) 86.83( 4) 91.73( 3) 78.49( 8) 60.09( 9) 46.12(10)
7 Vilém Stanislav VLI7703 329.19 4. 94.87( 4) 84.23( 5) 71.99( 5) 78.10( 6)
8 Ječmen Vladimír ONO7900 317.57 5. 62.29(11) 79.46( 7) 71.35( 6) 79.23( 7) 85.91( 5) 72.97( 8)
9 Patka Miroslav BOR7715 288.21 6. 73.74(10) 82.29( 6) 59.06( 7) 58.51( 9) 73.12( 7) 36.51(11)
10 Štembera Jan TJN7513 262.83 8. 76.44( 8) 68.78( 9) 65.40( 8) 52.21( 9)
11 Nehasil David BOR7713 258.62 1. 61.46(12) 95.04( 4)102.12( 1)
12 Synek Antonín DOK7800 188.58 3. 96.40( 3) 92.18( 3)
13 Ševčík Petr ONO7200 93.60 2. 93.60( 2)
14 Peteráč Zdeněk VLI7802 89.95 5. 89.95( 5)
15 Kučerka Jan LIT8002 76.97 8. 76.97( 8)
16 Dvořák Josef PGP8006 55.45 10. 55.45(10)
17 Jedlička Michal DKL8000 46.85 12. 40.11(13) 6.74(12)
18 Míka Pavel DKP7800 44.55 10. 44.55(10)
19 Erbert Ladislav PEN7700 36.54 14. 36.54(14)
20 Lukavský Jiří DKL7800 5.57 11. 5.57(11)

H45B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Drahoňovský Aleš TUR7201 430.78 1. 102.81( 1)113.88( 1)109.58( 1)100.81( 2) 104.51( 1)
2 Baldrian Petr PGP7203 404.66 1. 99.00( 2) 95.86( 2) 99.12( 2) 97.87( 4) 94.64( 3) 108.67( 1)
3 Vácha Tomáš BOR7409 363.09 3. 85.00( 6) 97.99( 3) 88.06( 4) 92.04( 4)
4 Rod Jan VSP7423 350.84 3. 84.21( 7) 79.79( 6) 91.30( 3) 88.55( 6) 86.78( 5) 66.56( 8)
5 Komín David PGP7405 328.77 5. 79.60( 8) 83.54( 5) 69.97(10) 74.24( 9) 60.41(10) 91.39( 5)
6 Víteček Jan DKP7201 307.50 2. 72.21( 9) 74.12( 8) 62.23(10) 59.93(11) 98.94( 2)
7 Koten Pavel RIC7200 305.30 4. 48.61(14) 68.83( 9) 81.38( 4) 79.33( 7) 75.76( 6) 62.61( 9)
8 Kučera Jan VSP7302 300.25 1. 98.20( 3) 101.20( 1)100.85( 2)
9 Nejedlý Ladislav ONO7501 275.47 6. 76.91( 7) 48.86(11) 59.96(11) 55.54(14) 83.06( 6)
10 Bradáč Stanislav LLI7201 259.94 3. 90.26( 3) 77.29( 5) 92.39( 3)
11 Zakouřil Václav VSP7401 257.38 7. 73.45( 8) 39.32(13) 55.55(12) 59.26(12) 69.12( 7)
12 Pachner Pavel CHA7501 250.74 4. 87.17( 4) 93.47( 5) 70.10( 7)
13 Jandera Tomáš SOB7300 227.31 4. 62.48(11) 90.11( 4) 74.72( 6)
14 Koudelka Tomáš BOR7513 207.14 8. 52.56(10) 40.46(12) 46.82(13) 67.30( 8)
15 Kocman Jindřich BOR7612 174.43 10. 49.91(13) 38.06(14) 47.20(15) 39.26(10)
16 Vaněk Petr ZBP7302 148.83 11. 41.21(16) 51.10(11) 56.52(13)
17 Kabát Jan PGP6901 138.57 8. 75.42( 8) 63.15( 9)
18 Bureš Michal VLI7601 128.63 7. 54.07(12) 74.56( 7)
19 Jirásek Milan VSP7403 87.05 5. 87.05( 5)
20 Koliáš Čeněk DKP7102 86.40 13. 47.53(15) 38.87(13)
21 Karvánek Petr BOR6600 71.39 9. 71.39( 9)
22 Albl Miloslav LME7600 69.42 10. 69.42(10)
23 Kurfürst Pavel FSP7400 49.00 12. 49.00(12)
24 Sliva Jan SCP7300 33.56 16. 33.56(16)

H50B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Šemelík Petr DKL6901 429.90 1. 93.92( 4) 106.14( 1)107.80( 1)107.20( 1)108.76( 1)
2 Kondrát Martin PGP6501 400.77 1. 102.50( 1) 98.16( 2) 99.26( 2)100.85( 2)
3 Žejdlík Michal LTP7001 387.23 2. 96.65( 5) 95.64( 3) 98.13( 2) 96.81( P) 0.00( P)
4 Beránek Petr BOR6701 358.60 3. 79.83( 9) 80.29( 8) 90.72( 6) 94.05( 3) 93.54( 3)
5 Siegl Roman MFP6700 350.43 6. 95.17( 6) 88.13( 6) 88.57( 7) 78.56( 6)
6 Kalousek Jiří DKP6901 318.34 3. 74.09(12) 72.91( 8) 61.95( 6) 80.95( 4) 90.39( 3)
7 Bartoš Luděk MLA6701 304.90 5. 78.64(10) 76.75( 5) 70.48( 6) 79.03( 5)
8 Vydra Ivan CHA6600 292.96 2. 97.39( 3)101.85( 2) 93.72( 5)
9 Bruner Luboš LTP6501 259.60 7. 54.66(16) 62.18(10) 58.53(10) 64.90( P) 0.00( P) 73.99( 7)
10 Mayer Tomáš KSH6900 241.45 8. 63.98(15) 64.19( 9) 46.56( 8) 37.30( 8) 66.72( 8)
11 Šimša Jaromír MFP7100 224.53 4. 86.36( 8) 56.07(11) 82.10( 4)
12 Machara Martin BOR6900 211.18 7. 50.00(17) 48.74(12) 52.81(11) 59.63( 7) 48.41( 7)
13 Waldhauser Martin BOR7106 202.77 4. 48.81(18) 82.16( 4) 71.80( 5)
14 Novák Ivo OKP6200 189.93 4. 96.76( 4) 93.17( 5)
15 Zaydlar Michal JLI7100 189.59 3. 93.86( 7) 95.73( 3)
16 Jeřábek Petr BOR7105 175.41 9. 43.69(20) 31.80(13) 44.39(12) 55.53( 9)
17 Bejvl Jakub LME7100 167.85 2. 101.14( 2) 66.71( 9)
18 Janas Petr PGP7106 165.79 4. 70.68(14) 95.11( 4)
19 Bílý Petr DOK6800 141.91 11. 78.07(11) 35.48( P) 0.00( P) 28.36(11)
20 Janovský Tomáš PGP6401 101.48 1. 101.48( 1)
21 Urbánek Lumír ONO6701 85.84 7. 85.84( 7)
22 Průšek Petr STB7000 74.03 13. 74.03(13)
23 Buk Jiří ROU6901 44.77 19. 44.77(19)
24 Weissar Petr LPM7020 43.36 10. 43.36(10)
25 Sedláček Jaroslav ROZ6801 33.02 9. 0.00(14) 33.02( 9) 0.00(13)
26 Sanna Roberto DKP6703 31.62 12. 22.78(21) 8.84(12)

H55B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Krejčí Jaroslav BOR6302 453.81 1. 106.26( 2) 117.35( 1)112.33( 1)107.12( 1)117.01( 1)103.80( 2)
2 Němeček Jan VSP6201 398.48 1. 110.26( 1) 88.14( 4) 91.91( 3) 108.17( 1)
3 Pilař Karel MAS5501 359.23 2. 92.73( 2) 89.15( 3) 79.09( 4) 98.26( 2)
4 Kubec Pavel STB6601 319.13 3. 83.48( 3) 89.92( 3) 64.36( 5) 81.37( 4)
5 Veljačik Pavel SCP6200 277.19 2. 77.69( 5) 98.52( 2)100.98( 2)
6 Semík Jan VSP6507 244.86 4. 79.91( 5) 84.52( 4) 80.43( 5)
7 Hartman Aleš VSP6506 242.34 3. 79.50( 6) 74.81( 5) 88.03( 3)
8 Kohl Jiří KPY6201 209.37 3. 66.09( 5) 58.55( 6) 84.73( 3)
9 Beneš Jan DKL6600 189.02 6. 40.12( 7) 10.25( 9) 40.25( 8) 11.41( 7) 73.27( 6) 35.38( 6)
10 Forst Libor MFP6301 162.17 4. 30.32( 8) 81.10( 4) 50.75( 7)
11 Vydra Pavel PEN6200 145.27 6. 60.00( 6) 48.89( 7) 36.38( 9)
12 Richtr Aleš VPM6601 100.64 4. 75.48( 4) 25.16( P)
13 Šimek Miroslav LME6300 83.31 6. 23.77(10) 59.54( 6)
14 Petrilák Miroslav DOR6600 58.03 7. 29.80( 9) 28.23( 8) 0.00(10) 0.00( 8) 0.00( 7)
15 Štěrba Jiří SKV6401 32.25 7. 32.25( 7)

H60B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Milota Josef MLA5801 409.21 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)109.21( 1)
2 Kavka Jiří SCP5900 380.98 1. 100.00( 1) 77.47( 2) 67.45( 2) 81.43( 3) 99.55( 2)100.00( 1)
3 Hošek Ladislav SCP6001 320.45 2. 41.36( 3) 50.11( 3) 83.96( 2) 91.24( 3) 95.14( 2)
4 Pech Jiří LPM5402 89.01 4. 23.67( 4) 17.59( 4) 47.75( 4)
5 Šváb Jan VSP5801 35.35 4. 0.00( 5) 0.00( 5) 4.76( 4) 30.59( 5)

H65B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Jirka Jiří DKL5501 401.17 1. 102.83( 2) 76.46( 5) 94.51( 2) 99.25( 2)104.58( 1) 62.32( 2)
2 Kaška Rudolf CHA5500 391.80 1. 108.79( 1) 94.02( 2) 81.55( 4) 94.07( 3) 94.92( 3)
3 Fiala Zdeněk TAP5501 387.55 1. 86.76( 4) 88.89( 3) 91.48( 3)106.68( 1)100.50( 2) 41.23( 4)
4 Kunc Radovan TJN5549 331.12 1. 117.10( 1)114.02( 1) 100.00( 1)
5 Hájek Jan MAS5401 323.56 4. 74.59( 6) 76.70( 5) 89.15( 4) 83.12( 4) 18.49( 5)
6 Jaroš Vladimír DCE5400 268.11 3. 80.63( 4) 54.93( 9) 89.02( 5) 43.53( 3)
7 Pavlík Milan CHA5400 188.14 3. 88.38( 3) 0.00(10) 63.40( 7) 7.78(11) 28.58( 8)
8 Wald František FSP5300 184.51 5. 59.97( 5) 42.72( 9) 81.82( 5)
9 Jahn Pavel SCP5500 171.81 6. 24.75( 7) 73.92( 6) 73.14( 6)
10 Chotětický Václav DKL5202 166.23 8. 69.55( 8) 49.91(10) 46.77( 8) 0.00( 9)
11 Borák Stanislav EKP5212 140.99 6. 69.57( 7) 71.42( 6)
12 Přeček Zdeněk SCP5200 129.85 8. 68.93( 9) 60.92( 8)
13 Cabrnoch Jiří DKL5400 72.77 7. 72.77( 7)
14 Chotětický Jan MAS5400 49.18 7. 12.33(10) 36.85( 7)
15 Neumann Zbyněk LME5300 37.21 6. 37.21( 6)

H70B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Karmazín Petr VLI4901 430.75 1. 94.30( 5) 114.47( 1)109.88( 1)106.40( 1) 96.23( 3) 100.00( 1)
2 Buriánek Jaromír SCP4700 393.43 1. 105.08( 1) 79.17( 4) 93.00( 3) 95.80( 3) 67.12( 5) 99.55( 2)
3 Horáček Miroslav VLI5000 347.38 2. 70.48( 6) 95.78( 2) 75.65( 5) 97.80( 2) 78.15( 4)
4 Ševčík Milan CHA5003 338.17 4. 96.19( 4) 74.47( 6) 73.45( 6) 94.06( 4) 30.45( 6)
5 Uher Petr VSP5001 297.83 1. 97.32( 3) 97.12( 2) 103.39( 1)
6 Hořínek Jaroslav VSP5000 280.34 2. 97.59( 2) 82.37( 5)100.38( 2)
7 Rančák Josef BOR5004 244.68 3. 69.94( 7) 89.75( 3) 84.99( 4)
8 Fujan Sláva DKL4800 169.23 3. 74.65( 5) 94.58( 3)
9 Ježek Ladislav VLI4900 79.78 7. 63.42( 8) 16.36( 7)
10 Peterka Josef LLI4702 71.92 6. 71.92( 6)

H75B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Novotný Jiří DKL4601 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Čadil Jan FSP4300 343.60 2. 94.69( 2) 52.98( 2) 81.43( 2) 79.19( 2) 88.29( 2)
3 Fišák Jan MLA4401 289.65 1. 100.00( 1)100.00( 1) 89.65( 2)
4 Novotný František PUL4200 171.16 3. 0.00( 3) 68.81( 3) 27.50( 3) 74.85( 3) 0.00( 3)

H80B (započteno závodů:4)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TJN 1
SLA 2
SLA 3
LTP 4
LTP 5
VPM 6
1 Beránek Miroslav BOR3900 308.59 1. 0.00( 3) 8.59( 2)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Křtěnský Jaroslav BOR3600 247.54 1. 100.00( 1) 60.28( 2) 87.26( 2)
3 Frey Jaromír ONO4100 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)