Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Josefína | VSP0651 | C | USK Praha | 28:58 | |
2. | Dvořáková Kateřina | LPM0750 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 29:08 | + 0:10 |
3. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 34:24 | + 5:26 |
4. | Štoková Sofie | DKP0750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:46 | + 7:48 |
5. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:12 | + 12:14 |
6. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 43:40 | + 14:42 |
7. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 59:27 | + 30:29 |
8. | Vondrová Eliška | FSP0850 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:27 | + 32:29 |
9. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 62:57 | + 33:59 | |
10. | Mišeková Lucie | KAM1050 | C | OK Kamenice | 65:39 | + 36:41 |
11. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 72:57 | + 43:59 |
12. | Synková Elena | DOK0850 | C | OK Doksy | 74:34 | + 45:36 |
13. | Černá Adéla | HCE0850 | C | TJ Hostivice | 88:31 | + 59:33 |
Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | DISK | ||
Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | DISK | ||
Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | C | TJ Růžená | 23:53 | |
2. | Vlašímská Bára | SKV0651 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:28 | + 2:35 |
3. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 27:23 | + 3:30 |
4. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:12 | + 4:19 |
5. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:20 | + 6:27 |
6. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 32:22 | + 8:29 |
7. | Malečková Pavlína | PGP0850 | C | SK Praga | 32:31 | + 8:38 |
8. | Černá Justina | HCE0652 | C | TJ Hostivice | 33:43 | + 9:50 |
9. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | OK Kamenice | 34:09 | + 10:16 |
10. | Kohoutková Klára | BSO0650 | C | KOB Baník Sokolov | 34:26 | + 10:33 |
11. | Bambousková Julie | DOR0650 | C | OK Dobříš | 36:22 | + 12:29 |
12. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 37:21 | + 13:28 |
13. | Jandová Eva | DOR0752 | C | OK Dobříš | 40:26 | + 16:33 |
14. | Kotenová Markéta | RIC0651 | C | OB Říčany | 41:28 | + 17:35 |
15. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:51 | + 19:58 |
16. | Neuerová Anna | DOR0656 | OK Dobříš | 44:56 | + 21:03 | |
17. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 45:58 | + 22:05 |
18. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | OK Kamenice | 48:22 | + 24:29 |
19. | Kotková Adéla | RIC0655 | C | OB Říčany | 52:59 | + 29:06 |
20. | Řeháková Mirka | SKV0652 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:54 | + 30:01 |
21. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | C | OB Říčany | 55:04 | + 31:11 |
22. | Chramostová Julie | KAM0652 | C | OK Kamenice | 56:18 | + 32:25 |
23. | Čadková Marcela | KRL0654 | C | Kometa Kralovice | 59:39 | + 35:46 |
24. | Vosátková Julie | RIC0755 | C | OB Říčany | 61:01 | + 37:08 |
25. | Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | 62:58 | + 39:05 |
26. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | C | Kometa Kralovice | 63:40 | + 39:47 |
27. | Hejsková Magdalena | KAM0850 | C | OK Kamenice | 68:44 | + 44:51 |
28. | Bestová Tereza | Letci v akci | 98:27 | + 74:34 | ||
Gelnerová Anna | KRL0653 | C | Kometa Kralovice | DISK | ||
Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | DISK | ||
Roučková Karolína | KRL0656 | C | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | VŠSK MFF UK Praha | 30:12 | |
2. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | B | OK Kamenice | 30:52 | + 0:40 |
3. | Šauli Kateřina | VPM0456 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:02 | + 0:50 |
4. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 32:24 | + 2:12 |
5. | Víšková Veronika | KAM0452 | B | OK Kamenice | 33:33 | + 3:21 |
6. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 33:46 | + 3:34 |
7. | Balejová Julie | KAM0551 | C | OK Kamenice | 34:19 | + 4:07 |
8. | Malečková Hana | PGP0550 | B | SK Praga | 34:42 | + 4:30 |
9. | Blažková Veronika | SJH0551 | C | SJH Jindřichův Hradec | 35:36 | + 5:24 |
10. | Beranová Hana | VSP0455 | C | USK Praha | 36:09 | + 5:57 |
11. | Švecová Karolína | ZVO0557 | C | OB SK Zvole | 36:26 | + 6:14 |
12. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | C | USK Praha | 36:35 | + 6:23 |
13. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:37 | + 7:25 |
14. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | C | Kometa Kralovice | 38:07 | + 7:55 |
15. | Vlachová Adéla | KRL0551 | C | Kometa Kralovice | 38:38 | + 8:26 |
16. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:54 | + 8:42 |
17. | Nosková Barbora | VSP0457 | C | USK Praha | 40:36 | + 10:24 |
18. | Kulová Laura | ONO0552 | C | SKOB Ostrov | 41:12 | + 11:00 |
19. | Beránková Šárka | VPM0551 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:22 | + 12:10 |
20. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | C | SKOB Ostrov | 42:37 | + 12:25 |
21. | Dvořáková Štěpánka | ONO0451 | C | SKOB Ostrov | 42:49 | + 12:37 |
22. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 44:23 | + 14:11 |
23. | Morávková Zuzana | SRK0551 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:29 | + 15:17 |
24. | Bartošová Marie | MLA0451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 47:39 | + 17:27 |
25. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 50:20 | + 20:08 |
26. | Rendová Kateřina | KAM0550 | C | OK Kamenice | 50:55 | + 20:43 |
27. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | C | OB SK Zvole | 50:57 | + 20:45 |
28. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 51:06 | + 20:54 |
29. | Křížková Marie | MAS0450 | C | KČT Aš | 51:53 | + 21:41 |
30. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 58:45 | + 28:33 |
31. | Vosátková Eliška | RIC0553 | C | OB Říčany | 72:25 | + 42:13 |
32. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 90:29 | + 60:17 |
Synková Barbora | DOK0450 | C | OK Doksy | DISK | ||
Štěpánská Tereza | KRL0553 | C | Kometa Kralovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvlová Karolína | LME0250 | A | SK Los Mělník | 30:33 | |
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 31:39 | + 1:06 |
3. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 32:21 | + 1:48 |
4. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:12 | + 2:39 |
5. | Černá Kateřina | MLA0251 | B | MLOK Mariánské Lázně | 33:52 | + 3:19 |
6. | Tichá Dorotea | DKP0351 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:40 | + 4:07 |
7. | Holečková Petra | SHK0250 | A | OK Slavia Hradec Králové | 35:08 | + 4:35 |
8. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:12 | + 4:39 |
9. | Chaloupková Hana | KAM0252 | B | OK Kamenice | 36:07 | + 5:34 |
10. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 37:08 | + 6:35 |
11. | Janků Anna | SJC0252 | A | Sportcentrum Jičín | 38:00 | + 7:27 |
12. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | OK Kamenice | 38:08 | + 7:35 |
13. | Kinštová Tereza | SJH0251 | B | SJH Jindřichův Hradec | 38:21 | + 7:48 |
14. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:27 | + 7:54 |
15. | Linková Lucie | TUR0251 | B | OOB TJ Turnov | 38:29 | + 7:56 |
16. | Thýnová Martina | SHK0350 | B | OK Slavia Hradec Králové | 38:56 | + 8:23 |
17. | Nedomlelová Lucie | TJN0256 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:58 | + 8:25 |
18. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 39:00 | + 8:27 |
19. | Vítová Lucie | BSO0250 | B | KOB Baník Sokolov | 40:23 | + 9:50 |
20. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:38 | + 10:05 |
21. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:27 | + 10:54 |
22. | Staňková Radka | VPM0452 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:38 | + 11:05 |
23. | Sobotková Klára | PZR0351 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:25 | + 11:52 |
24. | Marešová Klára | NEJ0250 | B | TJ Jiskra Nejdek | 42:34 | + 12:01 |
25. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 42:38 | + 12:05 |
26. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | B | SK Studenec | 43:01 | + 12:28 |
27. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 43:17 | + 12:44 |
28. | Richtrová Kamila | VPM0451 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 43:21 | + 12:48 |
29. | Suchá Simona | SHK0351 | B | OK Slavia Hradec Králové | 44:03 | + 13:30 |
30. | Janečková Josefína | EKP0351 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 44:52 | + 14:19 |
31. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 45:11 | + 14:38 |
32. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 45:40 | + 15:07 |
33. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | B | TJ Jiskra Nejdek | 46:17 | + 15:44 |
34. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 47:09 | + 16:36 |
35. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 47:30 | + 16:57 |
36. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | B | OK Dobříš | 47:40 | + 17:07 |
37. | Řeháková Gabriela | SKV0351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:00 | + 17:27 |
38. | Fišarová Eliška | KRL0351 | B | Kometa Kralovice | 48:44 | + 18:11 |
39. | Švecová Anežka | ZVO0352 | C | OB SK Zvole | 49:14 | + 18:41 |
40. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 49:18 | + 18:45 |
41. | Popová Veronika | TAP0253 | C | KOB TRETRA Praha | 50:19 | + 19:46 |
42. | Vitebská Eliška | TJN0350 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:10 | + 20:37 |
43. | Dočkalová Klára | SJI0250 | B | OK Jihlava | 55:14 | + 24:41 |
44. | Kroniková Sylvie | SHK0450 | B | OK Slavia Hradec Králové | 55:20 | + 24:47 |
45. | Besedová Katka | PHK0351 | B | OK 99 Hradec Králové | 57:12 | + 26:39 |
46. | Fantová Kateřina | EKP0256 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 60:43 | + 30:10 |
47. | Štěpánková Ema | KAM0255 | B | OK Kamenice | 61:08 | + 30:35 |
48. | Kovářová Lucie | VPM0350 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:07 | + 34:34 |
49. | Nešporová Marie | TTR0351 | B | OOB Třebíč | 66:27 | + 35:54 |
50. | Křížová Daniela | MAS0250 | C | KČT Aš | 67:06 | + 36:33 |
51. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 67:26 | + 36:53 |
52. | Vodičková Johana | LPU0354 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 69:43 | + 39:10 |
53. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 71:30 | + 40:57 |
54. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 73:19 | + 42:46 |
55. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 78:31 | + 47:58 |
56. | Vrtišková Kateřina | ZVO0351 | C | OB SK Zvole | 83:35 | + 53:02 |
57. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:41 | + 53:08 |
58. | Náměstková Radka | EKP0353 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 85:06 | + 54:33 |
59. | Chramostová Amálie | KAM0355 | C | OK Kamenice | 121:42 | + 91:09 |
Popová Jana | TAP0252 | C | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 37:35 | |
2. | Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | 40:50 | + 3:15 |
3. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 41:31 | + 3:56 |
4. | Matějková Barbora | SJC0156 | B | Sportcentrum Jičín | 41:47 | + 4:12 |
5. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 43:13 | + 5:38 |
6. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | B | K.O.B. Choceň | 43:59 | + 6:24 |
7. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:12 | + 7:37 |
8. | Nováková Světlana | NPA0151 | B | SK LOB Nová Paka | 46:44 | + 9:09 |
9. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | A | OK Kamenice | 47:45 | + 10:10 |
10. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 48:08 | + 10:33 |
11. | Mašínová Anna | TJN0152 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:15 | + 10:40 |
12. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 49:18 | + 11:43 |
13. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 50:40 | + 13:05 |
14. | Hápová Petra | PHK0051 | B | OK 99 Hradec Králové | 50:49 | + 13:14 |
15. | Zimová Barbora | SHK0151 | B | OK Slavia Hradec Králové | 51:10 | + 13:35 |
16. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 52:03 | + 14:28 |
17. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 53:26 | + 15:51 |
18. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:35 | + 16:00 |
19. | Riby Rose | LTP0051 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:38 | + 16:03 |
20. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | B | Kometa Kralovice | 53:43 | + 16:08 |
21. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | OK Slavia Hradec Králové | 54:52 | + 17:17 |
22. | Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:20 | + 17:45 |
23. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 56:44 | + 19:09 |
24. | Šklíbová Míša | TJN0153 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:27 | + 19:52 |
25. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:41 | + 20:06 |
26. | Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | 57:56 | + 20:21 |
27. | Staňková Markéta | VPM0153 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:11 | + 20:36 |
28. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:45 | + 22:10 |
29. | Boháčová Anna | CTB0051 | B | SK OB Chotěboř | 60:04 | + 22:29 |
30. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | B | KOB TRETRA Praha | 60:08 | + 22:33 |
31. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | C | OB SK Zvole | 62:10 | + 24:35 |
32. | Baloghová Lída | TJN0150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:21 | + 26:46 |
33. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 64:39 | + 27:04 |
34. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 66:41 | + 29:06 |
35. | Pelikánová Máša | MFP0050 | B | VŠSK MFF UK Praha | 67:18 | + 29:43 |
36. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:27 | + 30:52 |
37. | Kosíková Eliška | VSP0051 | C | USK Praha | 71:50 | + 34:15 |
38. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:49 | + 36:14 |
39. | Mudrová Lenka | KRL0052 | B | Kometa Kralovice | 75:11 | + 37:36 |
40. | Lučanová Barbora | MAS0051 | C | KČT Aš | 76:05 | + 38:30 |
41. | Straková Veronika | SLA0051 | B | SKOB Slaný | 92:00 | + 54:25 |
42. | Náměstková Denisa | EKP0154 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 103:07 | + 65:32 |
43. | Šimšová Barbora | MFP0150 | B | VŠSK MFF UK Praha | 110:02 | + 72:27 |
44. | Nováková Kateřina | KRE0052 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 111:09 | + 73:34 |
Filipová Tereza | LPU0050 | B | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | B | K.O.B. Choceň | 51:23 | |
2. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 51:57 | + 0:34 |
3. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 52:52 | + 1:29 |
4. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 53:01 | + 1:38 |
5. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 54:34 | + 3:11 |
6. | Nejezchlebová Martina | TUR9951 | B | OOB TJ Turnov | 55:43 | + 4:20 |
7. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | OK Kamenice | 56:05 | + 4:42 |
8. | Nechutová Aneta | PZR9951 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:45 | + 5:22 |
9. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 57:12 | + 5:49 |
10. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 57:50 | + 6:27 |
11. | Hojná Dominika | SJH9852 | B | SJH Jindřichův Hradec | 58:21 | + 6:58 |
12. | Urbanová Markéta | STH9953 | B | SK Studenec | 59:44 | + 8:21 |
13. | Fürstová Anna | LLI9854 | B | TJ Loko Liberec | 60:00 | + 8:37 |
14. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 60:08 | + 8:45 |
15. | Kopecká Johana | VSP9950 | B | USK Praha | 60:13 | + 8:50 |
16. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | B | OK Kamenice | 60:40 | + 9:17 |
17. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | 62:03 | + 10:40 |
18. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:19 | + 10:56 |
19. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 63:50 | + 12:27 |
20. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 64:26 | + 13:03 |
21. | Nentvichová Klára | DOR9950 | B | OK Dobříš | 67:39 | + 16:16 |
22. | Pelcová Tereza | MAS9853 | B | KČT Aš | 71:51 | + 20:28 |
23. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 72:16 | + 20:53 |
24. | Knížková Šárka | TJN9852 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 72:44 | + 21:21 |
25. | Kroupová Eliška | VPM9853 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 72:54 | + 21:31 |
26. | Kyselová Nela | ROU9951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 76:22 | + 24:59 |
27. | Kubíčková Kateřina | PHK9955 | B | OK 99 Hradec Králové | 77:20 | + 25:57 |
28. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | B | OK Jihlava | 78:18 | + 26:55 |
29. | Barnetová Veronika | LPU9952 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 80:52 | + 29:29 |
30. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 81:46 | + 30:23 |
31. | Klikarová Zuzana | DKP9952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:24 | + 33:01 |
32. | Zurynková Michaela | EKP9850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 89:11 | + 37:48 |
33. | Pohořalá Anna | ROU9954 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 97:44 | + 46:21 |
Lišková Hana | KPY9951 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Klikarová Ivana | DKP9953 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 50:38 | 6690 | |
2. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 59:15 | + 8:37 | 5792 |
3. | Linková Alena | TUR9751 | R | OOB TJ Turnov | 62:25 | + 11:47 | 5462 |
4. | Hrabánková Klára | PGP9654 | A | SK Praga | 62:37 | + 11:59 | 5442 |
5. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 65:57 | + 15:19 | 5094 |
6. | Obytová Kateřina | VPM9752 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 75:36 | + 24:58 | 4089 |
7. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 76:26 | + 25:48 | 4003 |
8. | Šádková Lucie | PHK9654 | B | OK 99 Hradec Králové | 94:22 | + 43:44 | 2135 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bochenková Ivana | SJC8952 | C | Sportcentrum Jičín | 65:09 | 8918 | |
2. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 65:44 | + 0:35 | 8840 |
3. | Štičková Anna | LLI9651 | E | TJ Loko Liberec | 67:05 | + 1:56 | 8660 |
4. | Procházková Marie | KAM9554 | R | OK Kamenice | 67:23 | + 2:14 | 8620 |
5. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 68:33 | + 3:24 | 8464 |
6. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 68:58 | + 3:49 | 8409 |
7. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 69:59 | + 4:50 | 8273 |
8. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | C | SK Žabovřesky Brno | 73:53 | + 8:44 | 7753 |
9. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 74:49 | + 9:40 | 7628 |
10. | Burdová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 76:52 | + 11:43 | 7354 |
11. | Aschermannová Petra | KAM9354 | C | OK Kamenice | 79:21 | + 14:12 | 7023 |
12. | Chvalová Věra | LPM9452 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 79:28 | + 14:19 | 7008 |
13. | Novotná Barbora | SHK8658 | C | OK Slavia Hradec Králové | 80:55 | + 15:46 | 6814 |
14. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 82:56 | + 17:47 | 6545 |
15. | Kazdová Lenka | SJC8484 | C | Sportcentrum Jičín | 83:11 | + 18:02 | 6512 |
16. | Setínková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 85:32 | + 20:23 | 6198 |
17. | Šrámková Michaela | SJH9352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 85:36 | + 20:27 | 6189 |
18. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 91:18 | + 26:09 | 5428 |
19. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 93:11 | + 28:02 | 5177 |
20. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 93:28 | + 28:19 | 5139 |
21. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 93:57 | + 28:48 | 5075 |
22. | Benešová Jana | SJH9451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 95:15 | + 30:06 | 4901 |
23. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | C | SK LOB Nová Paka | 95:40 | + 30:31 | 4846 |
24. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 96:21 | + 31:12 | 4754 |
25. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 106:00 | + 40:51 | 3467 |
26. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 109:46 | + 44:37 | 2964 |
27. | Doležalová Barbora | VPM9252 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 119:58 | + 54:49 | 1603 |
Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | DISK | 0 | ||
Lesová Markéta | VPM8494 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | 0 | ||
Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soukupová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 68:43 | 7759 | |
2. | Sedláčková Oldřiška | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 75:54 | + 7:11 | 7051 |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 76:29 | + 7:46 | 6993 |
4. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:30 | + 10:47 | 6696 |
5. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:45 | + 11:02 | 6671 |
6. | Šákrová Michaela | BOR8850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 81:08 | + 12:25 | 6535 |
7. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 83:35 | + 14:52 | 6293 |
8. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 84:36 | + 15:53 | 6193 |
9. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 89:23 | + 20:40 | 5721 |
10. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 90:37 | + 21:54 | 5600 |
11. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | C | SKOB Ostrov | 91:26 | + 22:43 | 5519 |
12. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | C | OK Slavia Hradec Králové | 91:31 | + 22:48 | 5511 |
13. | Boumová Irena | VSP7751 | C | USK Praha | 92:15 | + 23:32 | 5438 |
14. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 94:05 | + 25:22 | 5258 |
15. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 94:07 | + 25:24 | 5254 |
16. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 94:29 | + 25:46 | 5218 |
17. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 100:17 | + 31:34 | 4646 |
18. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | C | OOB SK Zbraslav | 102:40 | + 33:57 | 4411 |
19. | Karbanová Vendula | DKP8350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 104:06 | + 35:23 | 4270 |
20. | Kettnerová Dana | KAM8952 | C | OK Kamenice | 107:06 | + 38:23 | 3974 |
21. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 108:56 | + 40:13 | 3793 |
22. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 120:53 | + 52:10 | 2615 |
Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | ||
Škvorová Barbora | KAM9150 | C | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Zamrzlová Eva | SJC8759 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Helikarová Kateřina | 69X8650 | HO Humanita | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špicarová Michaela | SJC8754 | C | Sportcentrum Jičín | 85:44 | 3401 | |
2. | Trdá Lucie | 9PC8650 | HO Humanita | 94:52 | + 9:08 | ||
3. | Foglarová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:25 | + 12:41 | 2982 |
4. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 98:48 | + 13:04 | 2969 |
5. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 102:52 | + 17:08 | 2835 |
6. | Klusáková Barbora | DKP9157 | C | Oddíl OB Kotlářka | 108:21 | + 22:37 | 2653 |
7. | Gottliebová Petra | KPY8752 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 109:45 | + 24:01 | 2607 |
8. | Černá Eliška | SCP9050 | C | OK Sparta Praha | 113:37 | + 27:53 | 2479 |
9. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 124:44 | + 39:00 | 2112 |
10. | Bohuňková Veronika | NNN0069 | Neregistrovaní | 127:15 | + 41:31 | ||
11. | Silovská Hana | EKP8459 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 144:36 | + 58:52 | 1455 |
Janečková Lenka | MFP8250 | C | VŠSK MFF UK Praha | DISK | 0 | ||
Synková Šárka | DOK7650 | C | OK Doksy | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:48 | |
2. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 60:40 | + 4:52 |
3. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 62:08 | + 6:20 |
4. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 63:12 | + 7:24 |
5. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 63:13 | + 7:25 |
6. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:50 | + 8:02 |
7. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 65:54 | + 10:06 |
8. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | OK Kamenice | 66:18 | + 10:30 |
9. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 66:26 | + 10:38 |
10. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 68:37 | + 12:49 |
11. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:36 | + 13:48 |
12. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 71:46 | + 15:58 |
13. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 74:13 | + 18:25 |
14. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 74:26 | + 18:38 |
15. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 74:38 | + 18:50 |
16. | Šauli Iva | VPM7852 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 76:08 | + 20:20 |
17. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 76:37 | + 20:49 |
18. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 83:23 | + 27:35 |
19. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 87:51 | + 32:03 |
20. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 92:51 | + 37:03 |
21. | Šimková Markéta | LME7755 | C | SK Los Mělník | 97:00 | + 41:12 |
22. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 98:20 | + 42:32 |
23. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 98:54 | + 43:06 |
24. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 104:00 | + 48:12 |
25. | Ječmenová Věra | ONO8050 | C | SKOB Ostrov | 117:17 | + 61:29 |
26. | Jedličková Tereza | KAM7950 | C | OK Kamenice | 140:24 | + 84:36 |
Straka Dan | KAM7551 | C | OK Kamenice | 66:30 | + 10:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:56 | |
2. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | C | OK Kamenice | 55:14 | + 1:18 |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:12 | + 2:16 |
4. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:27 | + 3:31 |
5. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | C | USK Praha | 58:06 | + 4:10 |
6. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 58:24 | + 4:28 |
7. | Náměstková Veronika | EKP7351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 59:45 | + 5:49 |
8. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 60:25 | + 6:29 |
9. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 62:25 | + 8:29 |
10. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 62:38 | + 8:42 |
11. | Horáková Lenka | VSP7255 | C | USK Praha | 64:38 | + 10:42 |
12. | Kovářová Jitka | VPM7350 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:04 | + 12:08 |
13. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 67:37 | + 13:41 |
14. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 68:32 | + 14:36 |
15. | Jandová Lenka | KAD7250 | C | Originální Vivalín Team Kadaň | 69:16 | + 15:20 |
16. | Beranová Iva | VSP7150 | C | USK Praha | 71:01 | + 17:05 |
17. | Hejduková Jana | BSO7250 | C | KOB Baník Sokolov | 72:41 | + 18:45 |
18. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 73:05 | + 19:09 |
19. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 74:53 | + 20:57 |
20. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 75:50 | + 21:54 |
21. | Marešová Marcela | NEJ7450 | C | TJ Jiskra Nejdek | 76:51 | + 22:55 |
22. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 77:15 | + 23:19 |
23. | Hanušová Zdena | SJC7253 | C | Sportcentrum Jičín | 77:38 | + 23:42 |
24. | Richtrová Lucie | VPM7451 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 78:22 | + 24:26 |
25. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 78:32 | + 24:36 |
26. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 78:40 | + 24:44 |
27. | Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | 78:46 | + 24:50 |
28. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | C | OK Kamenice | 81:49 | + 27:53 |
29. | Tichá Dagmar | DKP7250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:07 | + 30:11 |
30. | Kuřáková Zlara | SUL7556 | C | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 88:13 | + 34:17 |
31. | Shaviv Michal | SK Haná orienteering | 94:28 | + 40:32 | ||
32. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 97:48 | + 43:52 |
33. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 100:41 | + 46:45 |
34. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 116:27 | + 62:31 |
35. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 128:37 | + 74:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | OK Kamenice | 43:20 | |
2. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:53 | + 2:33 |
3. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:09 | + 4:49 |
4. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 50:21 | + 7:01 |
5. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:25 | + 7:05 |
6. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 51:50 | + 8:30 |
7. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:18 | + 8:58 |
8. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 52:56 | + 9:36 |
8. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 52:56 | + 9:36 |
10. | Bejčková Jana | DKL7150 | C | KOB Kladno | 52:57 | + 9:37 |
11. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 53:30 | + 10:10 |
12. | Staňková Marcela | VPM6951 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 53:50 | + 10:30 |
13. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 54:05 | + 10:45 |
14. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 55:32 | + 12:12 |
15. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 56:45 | + 13:25 |
16. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 57:28 | + 14:08 |
17. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB TRETRA Praha | 58:36 | + 15:16 |
18. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:38 | + 15:18 |
19. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:04 | + 16:44 |
20. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:15 | + 16:55 |
21. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 60:50 | + 17:30 |
22. | Kamarytová Martina | MLA6651 | C | MLOK Mariánské Lázně | 61:27 | + 18:07 |
23. | Danihelová Janka | NEJ6550 | C | TJ Jiskra Nejdek | 62:18 | + 18:58 |
24. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:54 | + 21:34 |
25. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 65:50 | + 22:30 |
26. | Samerin Jana | SK Haná orienteering | 66:06 | + 22:46 | ||
27. | Tokárová Regina | NEJ6950 | C | TJ Jiskra Nejdek | 68:48 | + 25:28 |
28. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 70:26 | + 27:06 |
29. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:28 | + 27:08 |
30. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:45 | + 37:25 |
31. | Jandová Hana | LCV7150 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 82:02 | + 38:42 |
32. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 82:04 | + 38:44 |
33. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 83:12 | + 39:52 |
34. | Noiman Anat | SK Haná orienteering | 86:30 | + 43:10 | ||
35. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 86:45 | + 43:25 |
36. | Kyselová Jana | ROU7050 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 88:59 | + 45:39 |
37. | Baziková Lucie | TJP6451 | C | TJ Sokol Troja | 91:43 | + 48:23 |
38. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 98:44 | + 55:24 |
Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 46:37 | |
2. | Bochenková Jana | DOR6150 | C | OK Dobříš | 47:39 | + 1:02 |
3. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 48:52 | + 2:15 |
4. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 50:59 | + 4:22 |
5. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:52 | + 6:15 |
6. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:19 | + 6:42 |
7. | Čechlovská Jana | CHA6250 | C | OK Chrastava | 54:13 | + 7:36 |
8. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | C | OK Chrastava | 54:33 | + 7:56 |
9. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:04 | + 8:27 |
10. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:42 | + 9:05 |
11. | Vejvodová Mirka | LPM5750 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 55:53 | + 9:16 |
12. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:30 | + 9:53 |
13. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 57:44 | + 11:07 |
14. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 57:46 | + 11:09 |
15. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 59:09 | + 12:32 |
16. | Tenglerová Helena | MLA6551 | C | MLOK Mariánské Lázně | 59:55 | + 13:18 |
17. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 61:41 | + 15:04 |
18. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 62:44 | + 16:07 |
19. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 66:24 | + 19:47 |
20. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 67:06 | + 20:29 |
21. | Tachezy Ruth | DOR6451 | C | OK Dobříš | 68:04 | + 21:27 |
22. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 68:40 | + 22:03 |
23. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 68:57 | + 22:20 |
24. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:54 | + 23:17 |
25. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 72:48 | + 26:11 |
26. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 75:54 | + 29:17 |
27. | Kosíková Helena | VSP6550 | C | USK Praha | 79:42 | + 33:05 |
28. | Macháčková Jana | SHK6450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 80:32 | + 33:55 |
29. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:26 | + 34:49 |
30. | Svobodová Lenka | ROU6650 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 85:01 | + 38:24 |
31. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 88:34 | + 41:57 |
32. | Nentvichová Romana | DOR6651 | C | OK Dobříš | 93:02 | + 46:25 |
33. | Lipman Yael | SK Haná orienteering | 93:20 | + 46:43 | ||
34. | Waiss Hagit | SK Haná orienteering | 129:15 | + 82:38 | ||
Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 38:20 | |
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:02 | + 3:42 |
3. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:30 | + 4:10 |
4. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 42:54 | + 4:34 |
5. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:04 | + 6:44 |
6. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:59 | + 8:39 |
7. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 49:22 | + 11:02 |
8. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:55 | + 11:35 |
9. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 51:16 | + 12:56 |
10. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 52:07 | + 13:47 |
11. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:56 | + 14:36 |
12. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:34 | + 18:14 |
13. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:32 | + 19:12 |
14. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:06 | + 25:46 |
15. | Kadavá Eva | CHA5750 | C | OK Chrastava | 64:18 | + 25:58 |
16. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 66:26 | + 28:06 |
17. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:05 | + 28:45 |
18. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:28 | + 33:08 |
19. | Nativ Ruth | SK Haná orienteering | 80:47 | + 42:27 | ||
20. | Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | 83:07 | + 44:47 |
21. | Regev Yael | SK Haná orienteering | 95:53 | + 57:33 | ||
22. | Dagon Orna | SK Haná orienteering | 102:22 | + 64:02 | ||
23. | Shmueli Nurit | SK Haná orienteering | 147:52 | + 109:32 | ||
Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opavová Stanislava | MLA5451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 39:49 | |
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 40:48 | + 0:59 |
3. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:22 | + 1:33 |
4. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 45:03 | + 5:14 |
5. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:23 | + 5:34 |
6. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | OB České Budějovice | 45:59 | + 6:10 |
7. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | TJ Loko Liberec | 50:51 | + 11:02 |
8. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:56 | + 11:07 |
9. | Kubátová Lenka | SKV5551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:38 | + 11:49 |
10. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 51:40 | + 11:51 |
11. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 52:01 | + 12:12 |
12. | Mágrová Ivana | LCV5550 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 53:28 | + 13:39 |
13. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 53:53 | + 14:04 |
14. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 58:44 | + 18:55 |
15. | Jelínková Jana | RUZ5552 | C | TJ Růžená | 60:42 | + 20:53 |
16. | Mishli Lisa | SK Haná orienteering | 68:50 | + 29:01 | ||
17. | Matoušková Marie | LJN5550 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 69:02 | + 29:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 35:54 | |
2. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:31 | + 7:37 |
3. | Kubíková Květa | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:58 | + 11:04 |
4. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:30 | + 12:36 |
5. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 50:01 | + 14:07 |
6. | Městková Eva | TEP4851 | C | Tempo Praha | 53:06 | + 17:12 |
7. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 53:22 | + 17:28 |
8. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 53:56 | + 18:02 |
9. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:57 | + 23:03 |
10. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:59 | + 25:05 |
11. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:15 | + 32:21 |
12. | Ravid Dalia | SK Haná orienteering | 70:04 | + 34:10 | ||
Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 41:43 | |
2. | Beránková Pavla | VPM4350 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:52 | + 4:09 |
3. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 49:19 | + 7:36 |
4. | Krausová Marie | LLI4451 | C | TJ Loko Liberec | 51:56 | + 10:13 |
5. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | C | SK Praga | 58:07 | + 16:24 |
6. | Jedličková Jindra | VPM4550 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:55 | + 19:12 |
7. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 76:17 | + 34:34 |
8. | De Costa Roni | SK Haná orienteering | 77:34 | + 35:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | C | TJ Růžená | 29:40 | |
2. | Heczko Erik | VLI0804 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:55 | + 0:15 |
3. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | 35:53 | + 6:13 |
4. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 44:39 | + 14:59 |
5. | Habán Eduard | VLI0800 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:00 | + 15:20 |
6. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 47:09 | + 17:29 |
7. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 69:45 | + 40:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Tadeáš | CST0601 | C | OB Strakonice | 26:37 | |
2. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 27:08 | + 0:31 |
3. | Stehlík Jakub | LPM0700 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 27:21 | + 0:44 |
4. | Dolejší Jan | STB0601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 27:48 | + 1:11 |
5. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 28:16 | + 1:39 |
6. | Tichý Hubert | DKP0600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:30 | + 1:53 |
7. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | C | SKOB Ostrov | 29:45 | + 3:08 |
8. | Horák Martin | VSP0601 | C | USK Praha | 30:06 | + 3:29 |
9. | Střelba Antonín | PGP0605 | C | SK Praga | 30:56 | + 4:19 |
10. | Donda Jakub | ONO0700 | C | SKOB Ostrov | 31:14 | + 4:37 |
11. | Podrábský Ctibor | Slavia Liberec orienteering | 31:48 | + 5:11 | ||
12. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:53 | + 6:16 |
13. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 35:15 | + 8:38 |
14. | Biersak Petr | KRL0701 | C | Kometa Kralovice | 35:48 | + 9:11 |
15. | Bejvančický Josef | KRL0703 | C | Kometa Kralovice | 41:58 | + 15:21 |
16. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | OB České Budějovice | 42:16 | + 15:39 |
17. | Kouřil Vojta | KPY0700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:48 | + 23:11 |
18. | Besta Radek | Letci v akci | 49:49 | + 23:12 | ||
19. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 62:42 | + 36:05 |
20. | Pop Jonáš | TAP0600 | C | KOB TRETRA Praha | 66:39 | + 40:02 |
21. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:32 | + 41:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průša Dominik | VSP0406 | B | USK Praha | 26:04 | |
2. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 26:24 | + 0:20 |
3. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 26:51 | + 0:47 |
4. | Hasman Jakub | VPM0501 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 27:50 | + 1:46 |
5. | Prášil Tomáš | TTR0501 | C | OOB Třebíč | 29:00 | + 2:56 |
6. | Blaha Jiří | EKP0401 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 29:02 | + 2:58 |
7. | Sork Dominik | TAP0504 | C | KOB TRETRA Praha | 30:38 | + 4:34 |
8. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 30:57 | + 4:53 |
9. | Kurz Ondřej | VPM0503 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 31:10 | + 5:06 |
10. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 31:13 | + 5:09 |
11. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 31:41 | + 5:37 |
12. | Pelc Matyáš | CST0401 | C | OB Strakonice | 33:08 | + 7:04 |
13. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 33:22 | + 7:18 |
14. | Král Adam | MFP0507 | B | VŠSK MFF UK Praha | 34:28 | + 8:24 |
15. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 35:29 | + 9:25 |
16. | Vítek Matěj | SJI0500 | C | OK Jihlava | 35:31 | + 9:27 |
17. | Jelínek Filip | RUZ0500 | B | TJ Růžená | 35:36 | + 9:32 |
18. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 36:43 | + 10:39 |
19. | Kuc Radim | SCP0400 | C | OK Sparta Praha | 37:14 | + 11:10 |
20. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 37:59 | + 11:55 |
21. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:20 | + 12:16 |
22. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 38:49 | + 12:45 |
23. | Stehlík Šimon | LPM0501 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 38:52 | + 12:48 |
24. | Nosek Daniel | VSP0409 | C | USK Praha | 40:43 | + 14:39 |
25. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 41:45 | + 15:41 |
26. | Schnabl David | RIC0508 | C | OB Říčany | 43:40 | + 17:36 |
27. | Sobota Ondřej | VPM0502 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:48 | + 18:44 |
28. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:51 | + 18:47 |
29. | Bejvl Marek | LME0400 | B | SK Los Mělník | 46:34 | + 20:30 |
29. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 46:34 | + 20:30 |
31. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 48:30 | + 22:26 |
32. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | C | SK Praga | 54:34 | + 28:30 |
33. | Tolar Hynek | RIC0505 | C | OB Říčany | 56:04 | + 30:00 |
34. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 66:08 | + 40:04 |
35. | Morávek Martin | SRK0503 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 69:18 | + 43:14 |
36. | Bohuslav Josef | LPM0401 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 73:02 | + 46:58 |
37. | Šoupa Martin | LPM0500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 74:35 | + 48:31 |
38. | Hejsek Lukáš | KAM0400 | C | OK Kamenice | 74:42 | + 48:38 |
39. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 75:54 | + 49:50 |
Donda Jiří | ONO0403 | C | SKOB Ostrov | DISK | ||
Vondra Tomáš | FSP0500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:12 | |
2. | Synek Petr | DOK0200 | B | OK Doksy | 38:48 | + 0:36 |
3. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 38:51 | + 0:39 |
4. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:18 | + 1:06 |
5. | Kurz Šimon | VPM0208 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 39:34 | + 1:22 |
6. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:19 | + 2:07 |
7. | Malačka Milan | DKP0210 | B | Oddíl OB Kotlářka | 41:47 | + 3:35 |
8. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | B | OK Kamenice | 41:49 | + 3:37 |
9. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 42:01 | + 3:49 |
10. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | B | OK 99 Hradec Králové | 42:50 | + 4:38 |
11. | Fábera David | SHK0305 | B | OK Slavia Hradec Králové | 42:52 | + 4:40 |
12. | Gajda Martin | KAM0405 | B | OK Kamenice | 43:18 | + 5:06 |
13. | Hojný Jáchym | SJH0301 | B | SJH Jindřichův Hradec | 44:19 | + 6:07 |
14. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:53 | + 6:41 |
15. | Štregl Matyáš | VRL0301 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:01 | + 6:49 |
16. | Macek Ondřej | LPU0209 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 45:52 | + 7:40 |
16. | Tokár Radim | NEJ0300 | B | TJ Jiskra Nejdek | 45:52 | + 7:40 |
18. | Štefan Vít | STH0202 | B | SK Studenec | 45:53 | + 7:41 |
19. | Janas Petr | PGP0200 | B | SK Praga | 46:54 | + 8:42 |
20. | Pipek Ondřej | LPU0203 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 47:19 | + 9:07 |
21. | Zemánek Mikuláš | SRK0201 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:37 | + 9:25 |
22. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:50 | + 10:38 |
22. | Link Lukáš | STH0205 | B | SK Studenec | 48:50 | + 10:38 |
24. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 49:18 | + 11:06 |
25. | Škácha Vít | KAM0309 | B | OK Kamenice | 49:49 | + 11:37 |
26. | Tůma Šimon | TAP0400 | B | KOB TRETRA Praha | 50:04 | + 11:52 |
26. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:04 | + 11:52 |
28. | Šípek Stanislav | SRK0304 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:09 | + 11:57 |
29. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | B | TJ Růžená | 50:14 | + 12:02 |
30. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 50:42 | + 12:30 |
31. | Flegl Martin | SRK0300 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:32 | + 13:20 |
32. | Škvor Adam | KAM0202 | B | OK Kamenice | 52:23 | + 14:11 |
33. | Lejbl Jakub | LBE0200 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 53:02 | + 14:50 |
34. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 54:05 | + 15:53 |
35. | Tuma Matěj | SJC0202 | A | Sportcentrum Jičín | 54:39 | + 16:27 |
36. | Lill Petr | BSO0203 | B | KOB Baník Sokolov | 54:45 | + 16:33 |
37. | Šesták Štěpán | MLA0302 | B | MLOK Mariánské Lázně | 55:04 | + 16:52 |
38. | Kovář Ondřej | VPM0200 | B | KOS Slavia VŠ Plzeň | 55:11 | + 16:59 |
39. | Tkáč Juraj | SJI0200 | B | OK Jihlava | 55:25 | + 17:13 |
40. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | OK Kamenice | 55:39 | + 17:27 |
41. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | B | OK Slavia Hradec Králové | 56:12 | + 18:00 |
42. | Bolehovský Michal | EKP0200 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 56:56 | + 18:44 |
42. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | OK Kamenice | 56:56 | + 18:44 |
44. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | B | KOB Baník Sokolov | 57:23 | + 19:11 |
45. | Mayer Šimon | KSH0202 | C | OB Kašperské Hory | 57:51 | + 19:39 |
46. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:12 | + 20:00 |
47. | Černík Adam | SHK0404 | B | OK Slavia Hradec Králové | 58:57 | + 20:45 |
48. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 59:13 | + 21:01 |
49. | Kodytek Adam | SHK0402 | B | OK Slavia Hradec Králové | 59:33 | + 21:21 |
50. | Křížek Filip | MAS0301 | C | KČT Aš | 60:55 | + 22:43 |
51. | Cvrček Adam | DOR0204 | C | OK Dobříš | 62:48 | + 24:36 |
52. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 63:04 | + 24:52 |
53. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:13 | + 25:01 |
54. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | B | KOB Baník Sokolov | 64:44 | + 26:32 |
55. | Renda Michal | KAM0207 | B | OK Kamenice | 68:39 | + 30:27 |
56. | Hanák Jakub | DOR0205 | C | OK Dobříš | 71:18 | + 33:06 |
57. | Hronza Jakub | DOR0300 | C | OK Dobříš | 71:33 | + 33:21 |
58. | Novák Jakub | KRE0201 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 75:24 | + 37:12 |
59. | Šustr Antonín | KSH0201 | B | OB Kašperské Hory | 75:48 | + 37:36 |
60. | Horák Pavel ml. | VSP0301 | C | USK Praha | 78:18 | + 40:06 |
61. | Křížek Josef | MAS0201 | C | KČT Aš | 78:36 | + 40:24 |
62. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 87:53 | + 49:41 |
63. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | C | KČT Aš | 99:24 | + 61:12 |
64. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | C | OB SK Zvole | 113:24 | + 75:12 |
65. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 129:56 | + 91:44 |
Peterka Jakub | LLI0404 | B | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Haller Jiří | KRL0202 | C | Kometa Kralovice | DISK | ||
Oncirk Jan | ONO0301 | B | SKOB Ostrov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 45:47 | |
2. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 46:48 | + 1:01 |
3. | Tichý Radomír | SHK0000 | B | OK Slavia Hradec Králové | 50:12 | + 4:25 |
4. | Synek Antonín | DOK0001 | B | OK Doksy | 50:14 | + 4:27 |
5. | Newiak Nick | NEJ0101 | B | TJ Jiskra Nejdek | 50:51 | + 5:04 |
6. | Samek Tomáš | PHK0001 | B | OK 99 Hradec Králové | 51:25 | + 5:38 |
7. | Siegl Matyáš | PGP0104 | A | SK Praga | 52:05 | + 6:18 |
8. | Nagy Josef | TJN0006 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:55 | + 7:08 |
9. | Šmol David | DOK0100 | B | OK Doksy | 53:09 | + 7:22 |
10. | Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:17 | + 8:30 |
11. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 54:18 | + 8:31 |
12. | Galbavý Matěj | CHA0000 | B | OK Chrastava | 54:40 | + 8:53 |
13. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 54:58 | + 9:11 |
14. | Bílý Jakub | LTP0104 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:59 | + 9:12 |
15. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:12 | + 9:25 |
16. | Janda Ondřej | DOR0100 | B | OK Dobříš | 55:37 | + 9:50 |
17. | Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | 55:45 | + 9:58 |
18. | Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 57:58 | + 12:11 |
19. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | B | KOB TRETRA Praha | 59:08 | + 13:21 |
20. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 59:26 | + 13:39 |
21. | Valášek Václav | KAM0100 | B | OK Kamenice | 59:41 | + 13:54 |
22. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 61:06 | + 15:19 |
23. | Langr Jan | SHK0101 | B | OK Slavia Hradec Králové | 61:29 | + 15:42 |
24. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 62:46 | + 16:59 |
25. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 63:28 | + 17:41 |
26. | Koudelka Tomáš | SJH0003 | B | SJH Jindřichův Hradec | 65:07 | + 19:20 |
27. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 66:46 | + 20:59 |
28. | Černý Jan | MAS0100 | B | KČT Aš | 67:58 | + 22:11 |
29. | Solomko Adam | BSO0002 | B | KOB Baník Sokolov | 68:03 | + 22:16 |
30. | Blaha Petr | KAM0104 | B | OK Kamenice | 68:51 | + 23:04 |
31. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 70:18 | + 24:31 |
32. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 73:48 | + 28:01 |
33. | Záboj Petr | SJI0101 | B | OK Jihlava | 77:17 | + 31:30 |
34. | Bartoš Václav | PGP0105 | C | SK Praga | 79:55 | + 34:08 |
35. | Dědek Matěj | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | 80:57 | + 35:10 |
36. | Postolka Jonáš | DKL0100 | C | KOB Kladno | 89:29 | + 43:42 |
37. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | B | OB SK Zvole | 94:27 | + 48:40 |
38. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 99:26 | + 53:39 |
39. | Forst Antonín | MFP0101 | B | VŠSK MFF UK Praha | 102:05 | + 56:18 |
40. | Hejduk Jan | BSO0001 | C | KOB Baník Sokolov | 105:04 | + 59:17 |
Kučera Jan | PHK0100 | B | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 52:03 | |
2. | Škvor Ota | KAM9900 | A | OK Kamenice | 53:36 | + 1:33 |
3. | Janeček Mirek | TJN9804 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:09 | + 5:06 |
4. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | A | OOB TJ Turnov | 59:50 | + 7:47 |
5. | Bartoš Vojtěch | PGP9809 | A | SK Praga | 60:10 | + 8:07 |
6. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 60:13 | + 8:10 |
7. | Doležal Vít | SJC9802 | B | Sportcentrum Jičín | 62:00 | + 9:57 |
8. | Novák Filip | TJN9801 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:42 | + 12:39 |
9. | Michek David | TJN9802 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 66:03 | + 14:00 |
10. | Vydra Martin | STH9902 | B | SK Studenec | 66:16 | + 14:13 |
11. | Novák Aleš | PGP9808 | B | SK Praga | 68:13 | + 16:10 |
12. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | B | KOB TRETRA Praha | 69:35 | + 17:32 |
13. | Žák Jan | LPU9802 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 71:08 | + 19:05 |
14. | Novotný Marek | TJN9901 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:34 | + 19:31 |
15. | Bek Ondřej | CHA9904 | B | OK Chrastava | 74:17 | + 22:14 |
16. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 74:26 | + 22:23 |
17. | Kalenský Aleš | STH9801 | C | SK Studenec | 75:22 | + 23:19 |
18. | Sabol Josef | CTB9902 | B | SK OB Chotěboř | 77:19 | + 25:16 |
19. | Hasal Martin | PGP9804 | B | SK Praga | 78:38 | + 26:35 |
20. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | C | KOB Kladno | 84:33 | + 32:30 |
21. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | B | OK 99 Hradec Králové | 85:15 | + 33:12 |
22. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | B | OK Jihlava | 85:48 | + 33:45 |
23. | Postolka Jáchym | DKL9900 | B | KOB Kladno | 86:27 | + 34:24 |
24. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 88:56 | + 36:53 |
25. | Zieba Jakub | NEJ9800 | B | TJ Jiskra Nejdek | 89:32 | + 37:29 |
26. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | C | Oddíl OB Kotlářka | 102:39 | + 50:36 |
Sladkovský Jaromír | TAP9902 | B | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 71:17 | 6720 | |
2. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 79:54 | + 8:37 | 6031 |
3. | Pokorný David | SRK9701 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 81:47 | + 10:30 | 5880 |
4. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 82:34 | + 11:17 | 5818 |
5. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 83:55 | + 12:38 | 5710 |
6. | Zlámal David | SJC9603 | B | Sportcentrum Jičín | 84:11 | + 12:54 | 5688 |
7. | Štál Jan | SJC9601 | B | Sportcentrum Jičín | 85:32 | + 14:15 | 5580 |
8. | Míča Tomáš | LPU9707 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 92:59 | + 21:42 | 4984 |
9. | Frank Jiří | MAS9600 | B | KČT Aš | 94:33 | + 23:16 | 4859 |
10. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 95:56 | + 24:39 | 4749 |
11. | Koucký Martin | EKP9700 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 115:10 | + 43:53 | 3210 |
12. | Juren Lukáš | LTP9703 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 184:56 | + 113:39 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 99:39 | 9474 | |
2. | Fürst Matouš | LLI9603 | E | TJ Loko Liberec | 101:10 | + 1:31 | 9334 |
3. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 102:01 | + 2:22 | 9255 |
4. | Kozák Petr | KAM6501 | C | OK Kamenice | 103:28 | + 3:49 | 9121 |
5. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 103:57 | + 4:18 | 9076 |
6. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 104:35 | + 4:56 | 9017 |
7. | Bouchal Jiří | VPM8449 | R | KOS Slavia VŠ Plzeň | 106:22 | + 6:43 | 8852 |
8. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | R | SK Žabovřesky Brno | 106:31 | + 6:52 | 8838 |
9. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 106:50 | + 7:11 | 8809 |
10. | Beneš Jan | SJC8703 | C | Sportcentrum Jičín | 106:52 | + 7:13 | 8806 |
11. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 107:31 | + 7:52 | 8745 |
12. | Kettner Lukáš | KAM9403 | C | OK Kamenice | 107:54 | + 8:15 | 8710 |
13. | Horáček Michal | VLI7700 | R | Slavia Liberec orienteering | 108:14 | + 8:35 | 8679 |
14. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 108:20 | + 8:41 | 8670 |
15. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | C | OK Jiskra Nový Bor | 109:28 | + 9:49 | 8565 |
16. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 110:17 | + 10:38 | 8489 |
17. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 110:27 | + 10:48 | 8474 |
17. | Kazda Ondřej | SJC8202 | C | Sportcentrum Jičín | 110:27 | + 10:48 | 8474 |
19. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 110:31 | + 10:52 | 8467 |
20. | Seidl Miroslav | EKP7402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 110:35 | + 10:56 | 8461 |
21. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 112:24 | + 12:45 | 8293 |
22. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 113:11 | + 13:32 | 8220 |
23. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 115:12 | + 15:33 | 8033 |
24. | Landovský Jakub | PGP9601 | R | SK Praga | 117:11 | + 17:32 | 7850 |
25. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 117:16 | + 17:37 | 7842 |
26. | Červák Jan | LCE8001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 123:00 | + 23:21 | 7311 |
27. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 124:06 | + 24:27 | 7209 |
28. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | C | Magnus Orienteering | 125:55 | + 26:16 | 7040 |
29. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 127:52 | + 28:13 | 6860 |
30. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 128:01 | + 28:22 | 6846 |
31. | Holas Štěpán | SJC8702 | C | Sportcentrum Jičín | 128:15 | + 28:36 | 6824 |
32. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 129:42 | + 30:03 | 6690 |
33. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 130:07 | + 30:28 | 6651 |
34. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 131:07 | + 31:28 | 6558 |
35. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 131:15 | + 31:36 | 6546 |
36. | Paclík Roman | SHK7801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 133:17 | + 33:38 | 6358 |
37. | Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | 133:57 | + 34:18 | 6296 |
38. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 134:01 | + 34:22 | 6290 |
39. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 137:03 | + 37:24 | 6009 |
40. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 137:37 | + 37:58 | 5956 |
41. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 138:40 | + 39:01 | 5859 |
42. | Junek Vladimír | TJP8400 | C | TJ Sokol Troja | 139:40 | + 40:01 | 5766 |
43. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 140:28 | + 40:49 | 5692 |
44. | Hyka Jan | TUR9002 | C | OOB TJ Turnov | 142:43 | + 43:04 | 5483 |
45. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 142:52 | + 43:13 | 5470 |
46. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 143:53 | + 44:14 | 5375 |
47. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 144:50 | + 45:11 | 5287 |
48. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 146:35 | + 46:56 | 5125 |
49. | Macura Jan | MLA9306 | C | MLOK Mariánské Lázně | 148:19 | + 48:40 | 4964 |
50. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 148:22 | + 48:43 | 4960 |
51. | Martínek Robert | VPM7700 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 174:39 | + 75:00 | 2524 |
52. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 183:39 | + 84:00 | 1690 |
53. | Schulhof Jan | TUR8900 | C | OOB TJ Turnov | 201:36 | + 101:57 | 27 |
Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | DISK | 0 | ||
Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 | ||
Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avner Asaf | OOL9200 | C | SK Haná orienteering | 94:00 | 7467 | |
2. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 101:45 | + 7:45 | 6929 |
3. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 106:29 | + 12:29 | 6600 |
4. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 107:03 | + 13:03 | 6561 |
5. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 109:17 | + 15:17 | 6406 |
6. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 109:54 | + 15:54 | 6363 |
7. | Neumann Petr | 6YC8700 | C | Neregistrovaní | 109:59 | + 15:59 | |
8. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 110:18 | + 16:18 | 6335 |
9. | Kučera Tomáš | STH9402 | C | SK Studenec | 111:56 | + 17:56 | 6221 |
10. | Václavík Jan | VPM8701 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 112:55 | + 18:55 | 6153 |
11. | Vodička Oldřich | LPU7715 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 113:03 | + 19:03 | 6144 |
12. | Klapal Jan | LPU9006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 114:19 | + 20:19 | 6056 |
13. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 114:25 | + 20:25 | 6049 |
14. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 115:57 | + 21:57 | 5942 |
15. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 117:22 | + 23:22 | 5844 |
16. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB TRETRA Praha | 121:06 | + 27:06 | 5585 |
17. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 123:08 | + 29:08 | 5443 |
18. | Beneš Filip | TAP8701 | C | KOB TRETRA Praha | 126:13 | + 32:13 | 5229 |
19. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 129:10 | + 35:10 | 5024 |
20. | Badura Václav | SKV8101 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 130:47 | + 36:47 | 4912 |
21. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 134:36 | + 40:36 | 4647 |
22. | Tůma Martin | 69X8200 | HO Humanita | 134:43 | + 40:43 | ||
23. | Procházka Vít | KPY8000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 144:38 | + 50:38 | 3950 |
24. | Lužnický Jiří | 69X8500 | HO Humanita | 148:50 | + 54:50 | ||
25. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 163:15 | + 69:15 | 2656 |
26. | Hristov Petko | DKL8600 | C | KOB Kladno | 197:45 | + 103:45 | 260 |
Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Valach Marek | TAP9703 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 | ||
Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusák Martin | DKP8704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:57 | 6147 | |
2. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 87:45 | + 0:48 | 6091 |
3. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 88:47 | + 1:50 | 6020 |
4. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 88:54 | + 1:57 | 6012 |
5. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 89:37 | + 2:40 | 5962 |
6. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 93:02 | + 6:05 | 5725 |
7. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 97:33 | + 10:36 | 5412 |
8. | Svoboda Jakub | ROU9301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 98:35 | + 11:38 | 5341 |
9. | Dvash Ori | SK Haná orienteering | 100:05 | + 13:08 | |||
10. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 102:31 | + 15:34 | 5068 |
11. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 104:14 | + 17:17 | 4949 |
12. | Vrabec Tomáš | SCP8700 | C | OK Sparta Praha | 107:13 | + 20:16 | 4742 |
13. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 109:03 | + 22:06 | 4615 |
14. | Knepr Lukáš | BSO9401 | C | KOB Baník Sokolov | 112:08 | + 25:11 | 4402 |
15. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 113:33 | + 26:36 | 4303 |
16. | Forejt Michal | ROU9002 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 114:10 | + 27:13 | 4261 |
17. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 115:05 | + 28:08 | 4197 |
18. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 117:37 | + 30:40 | 4022 |
19. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 118:51 | + 31:54 | 3936 |
20. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 120:10 | + 33:13 | 3845 |
21. | Synek Marcel | DOK7600 | C | OK Doksy | 124:27 | + 37:30 | 3548 |
22. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 126:17 | + 39:20 | 3421 |
23. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 126:36 | + 39:39 | 3399 |
24. | Večeřa Martin | TJN9105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 171:19 | + 84:22 | 301 |
25. | Vágner Vladislav | SJC8602 | C | Sportcentrum Jičín | 176:49 | + 89:52 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:27 | |
2. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 69:51 | + 0:24 |
3. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 70:10 | + 0:43 |
4. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 74:21 | + 4:54 |
5. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 76:56 | + 7:29 |
6. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 77:14 | + 7:47 |
7. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 79:19 | + 9:52 |
8. | Les Martin | VPM7906 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 79:35 | + 10:08 |
9. | Kučera Petr | MFP7602 | C | VŠSK MFF UK Praha | 79:40 | + 10:13 |
10. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 81:03 | + 11:36 |
11. | Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 82:46 | + 13:19 |
12. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 86:24 | + 16:57 |
13. | Hájek Jiří | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 88:38 | + 19:11 |
14. | Michálek Josef | 4WX7800 | DREAM TEAM JENEČ | 88:52 | + 19:25 | |
15. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 89:47 | + 20:20 |
16. | Hankovec Petr | KAM7101 | C | OK Kamenice | 96:06 | + 26:39 |
17. | Sládeček Petr | RIC7702 | C | OB Říčany | 98:13 | + 28:46 |
18. | Halachi Lior | SK Haná orienteering | 99:48 | + 30:21 | ||
19. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 100:54 | + 31:27 |
20. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 100:56 | + 31:29 |
21. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 108:44 | + 39:17 | |
22. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 110:17 | + 40:50 |
23. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 112:26 | + 42:59 |
24. | Dvořák Pavel | LPM7805 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 116:49 | + 47:22 |
25. | Křížek Filip | MAS7800 | C | KČT Aš | 117:46 | + 48:19 |
26. | Soukup David | SKV7601 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 121:44 | + 52:17 |
27. | Morávek Martin | SRK7701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 129:00 | + 59:33 |
28. | Hronza Jan | DOR7800 | C | OK Dobříš | 131:28 | + 62:01 |
29. | Burša Pavel | NNNN | 147:49 | + 78:22 | ||
30. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | C | OK Kamenice | 148:58 | + 79:31 |
31. | Michálek Jan | 3BX8000 | ČaČua | 148:59 | + 79:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | C | USK Praha | 58:45 | |
2. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 59:56 | + 1:11 |
3. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 60:07 | + 1:22 |
4. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 63:16 | + 4:31 |
5. | Arnošt Kamil | DOR7301 | C | OK Dobříš | 64:12 | + 5:27 |
6. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:35 | + 6:50 |
7. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 67:39 | + 8:54 |
8. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 68:04 | + 9:19 |
9. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:07 | + 10:22 |
10. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 69:36 | + 10:51 |
11. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 71:54 | + 13:09 |
12. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 75:00 | + 16:15 |
13. | Ptáček Jan | PVP7200 | C | VSS Přírodověda Praha | 75:13 | + 16:28 |
14. | Janda Pavel | DOR7600 | C | OK Dobříš | 76:57 | + 18:12 |
15. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 76:59 | + 18:14 |
16. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 79:28 | + 20:43 |
17. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:48 | + 21:03 |
18. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 80:12 | + 21:27 |
19. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 80:39 | + 21:54 |
20. | Folprecht Eduard | TUV7304 | C | SOK TJ Turnov | 82:41 | + 23:56 |
21. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 83:45 | + 25:00 |
22. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 85:37 | + 26:52 |
23. | Vokurka Jan | TJN7501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 86:52 | + 28:07 |
24. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 87:12 | + 28:27 |
25. | Šmol Marcel | DOK7300 | C | OK Doksy | 88:45 | + 30:00 |
26. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 100:06 | + 41:21 |
27. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 106:34 | + 47:49 |
28. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 109:55 | + 51:10 |
29. | Svoboda Jiří | ROZ7500 | C | OK Roztoky | 113:12 | + 54:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:16 | |
2. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | OK Kamenice | 59:32 | + 2:16 |
3. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 60:23 | + 3:07 |
4. | Škvor Martin | KAM6700 | C | OK Kamenice | 60:47 | + 3:31 |
5. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 62:03 | + 4:47 |
6. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 62:34 | + 5:18 |
7. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:16 | + 6:00 |
8. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 64:20 | + 7:04 |
9. | Hasman Jan | VPM6901 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:04 | + 7:48 |
10. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 65:37 | + 8:21 |
11. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 65:52 | + 8:36 |
12. | Rydl Jiří | TJN7000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:31 | + 11:15 |
13. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 69:26 | + 12:10 |
14. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 70:43 | + 13:27 |
15. | Dundáček Milan | SJH6902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 71:21 | + 14:05 |
16. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 71:43 | + 14:27 |
17. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | 72:43 | + 15:27 |
18. | Háp Pavel | PHK7101 | C | OK 99 Hradec Králové | 72:55 | + 15:39 |
19. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 73:12 | + 15:56 |
20. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:44 | + 16:28 |
21. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 74:20 | + 17:04 |
22. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:55 | + 17:39 |
23. | Černý Libor | MLA6901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 75:12 | + 17:56 |
24. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 75:57 | + 18:41 |
25. | Kalista Jiří | PGP7105 | C | SK Praga | 76:02 | + 18:46 |
26. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:28 | + 19:12 |
27. | Saraga Eli | SK Haná orienteering | 76:47 | + 19:31 | ||
28. | Käss Pavel | BSO7000 | C | KOB Baník Sokolov | 80:50 | + 23:34 |
29. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 81:36 | + 24:20 |
30. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 82:46 | + 25:30 |
31. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 83:48 | + 26:32 |
32. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 85:03 | + 27:47 |
33. | Staněk Rostislav | VPM6801 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 85:39 | + 28:23 |
34. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 87:58 | + 30:42 |
35. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | C | MLOK Mariánské Lázně | 88:31 | + 31:15 |
36. | Velichkov Petar | DKP6704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:27 | + 32:11 |
37. | Würz Jiří | LTP6502 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 90:40 | + 33:24 |
38. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 92:45 | + 35:29 |
39. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:12 | + 35:56 |
40. | Shaviv Ran | SK Haná orienteering | 93:19 | + 36:03 | ||
41. | Liška Jindřich | KPY6700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 93:54 | + 36:38 |
42. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 93:59 | + 36:43 |
43. | Černý Radomír | HCE6901 | C | TJ Hostivice | 94:34 | + 37:18 |
44. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 103:16 | + 46:00 |
45. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | OK Kamenice | 103:42 | + 46:26 |
46. | Šustr Pavel | KSH7001 | C | OB Kašperské Hory | 106:34 | + 49:18 |
47. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 108:01 | + 50:45 |
48. | Renda Miroslav | KAM7106 | C | OK Kamenice | 108:42 | + 51:26 |
49. | Dvash Ran | SK Haná orienteering | 109:52 | + 52:36 | ||
50. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 110:50 | + 53:34 |
51. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 111:06 | + 53:50 |
52. | Žáček Martin | FSP6803 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 117:06 | + 59:50 |
53. | Lejbl Ladislav | LBE6900 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 121:47 | + 64:31 |
54. | Bazika Miroslav | TJP6401 | C | TJ Sokol Troja | 132:10 | + 74:54 |
55. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 144:11 | + 86:55 |
56. | Nosek Jan | VSP6910 | C | USK Praha | 152:02 | + 94:46 |
57. | Twig Ron | SK Haná orienteering | 175:37 | + 118:21 | ||
58. | Kozelka Jan | LCV7000 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 189:34 | + 132:18 |
Shchori Yoram | SK Haná orienteering | DISK | ||||
Kraml Martin | ZVO7102 | C | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 49:41 | |
2. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 50:53 | + 1:12 |
3. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:02 | + 2:21 |
4. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 52:16 | + 2:35 |
5. | Kurz Zdeněk | VPM6301 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 56:33 | + 6:52 |
6. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 57:07 | + 7:26 |
7. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 58:30 | + 8:49 |
8. | Ročejdl Marek | KAM6400 | C | OK Kamenice | 59:10 | + 9:29 |
9. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:35 | + 10:54 |
10. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:27 | + 13:46 |
11. | Noiman Ziv | SK Haná orienteering | 63:52 | + 14:11 | ||
12. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 65:47 | + 16:06 |
13. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 66:02 | + 16:21 |
14. | Yofe Pavel | SK Haná orienteering | 66:13 | + 16:32 | ||
15. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 67:30 | + 17:49 |
16. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 67:45 | + 18:04 |
17. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:54 | + 18:13 |
18. | Valtr Pavel | MFP6600 | VŠSK MFF UK Praha | 68:50 | + 19:09 | |
19. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:58 | + 19:17 |
20. | Amar Itzik | SK Haná orienteering | 70:06 | + 20:25 | ||
21. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 74:28 | + 24:47 |
22. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 76:50 | + 27:09 |
23. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 82:07 | + 32:26 |
24. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 83:08 | + 33:27 |
25. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 84:14 | + 34:33 |
26. | Brit Edo | SK Haná orienteering | 84:34 | + 34:53 | ||
27. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:19 | + 37:38 |
28. | Yevsaev Arie | SK Haná orienteering | 93:10 | + 43:29 | ||
29. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 100:09 | + 50:28 |
30. | Levavi Shai | SK Haná orienteering | 101:01 | + 51:20 | ||
31. | Melamed Dror | SK Haná orienteering | 106:31 | + 56:50 | ||
32. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 143:20 | + 93:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:04 | |
2. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:43 | + 0:39 |
3. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:14 | + 3:10 |
4. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:16 | + 3:12 |
5. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 48:32 | + 3:28 |
6. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:27 | + 7:23 |
7. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:31 | + 7:27 |
8. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 52:56 | + 7:52 |
9. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:06 | + 8:02 |
10. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 53:18 | + 8:14 |
11. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:33 | + 11:29 |
12. | Ludvík Petr | STB5701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 57:14 | + 12:10 |
13. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 57:32 | + 12:28 |
14. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 57:58 | + 12:54 |
15. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:50 | + 14:46 |
16. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 60:18 | + 15:14 |
17. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:39 | + 15:35 |
18. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 60:58 | + 15:54 |
19. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 62:46 | + 17:42 |
20. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 62:57 | + 17:53 |
21. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 65:08 | + 20:04 |
22. | Segal David | SK Haná orienteering | 66:15 | + 21:11 | ||
23. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 66:29 | + 21:25 |
24. | Avner Uzi | SK Haná orienteering | 69:32 | + 24:28 | ||
25. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 71:05 | + 26:01 |
26. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 71:42 | + 26:38 |
27. | Amiaz Eytan | SK Haná orienteering | 72:15 | + 27:11 | ||
28. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 72:34 | + 27:30 |
29. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 73:17 | + 28:13 |
30. | Hnyk Michal | SKV6002 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:49 | + 31:45 |
31. | Glazer Ilan | SK Haná orienteering | 79:15 | + 34:11 | ||
32. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 82:35 | + 37:31 |
33. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 85:03 | + 39:59 |
34. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 90:34 | + 45:30 |
35. | Štětina Jiří | HCE6100 | C | TJ Hostivice | 95:56 | + 50:52 |
36. | Regev Shmuel | SK Haná orienteering | 97:51 | + 52:47 | ||
37. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 99:20 | + 54:16 |
38. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 100:05 | + 55:01 |
39. | Doležal Jan | VPM5701 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 116:48 | + 71:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 39:27 | |
2. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:27 | + 2:00 |
3. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 43:03 | + 3:36 |
4. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:49 | + 4:22 |
5. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:35 | + 6:08 |
6. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:09 | + 13:42 |
7. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:15 | + 14:48 |
8. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 55:06 | + 15:39 |
9. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 55:58 | + 16:31 |
10. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:15 | + 16:48 |
11. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:08 | + 17:41 |
12. | Hájek Jan | MAS5401 | C | KČT Aš | 57:36 | + 18:09 |
13. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 58:21 | + 18:54 |
14. | Kaynar Doron | SK Haná orienteering | 59:47 | + 20:20 | ||
15. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 60:07 | + 20:40 |
16. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:20 | + 21:53 |
17. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:58 | + 22:31 |
18. | Chotětický Václav | MAS5200 | C | KČT Aš | 63:23 | + 23:56 |
19. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 65:43 | + 26:16 |
20. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 69:04 | + 29:37 |
21. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:05 | + 31:38 |
22. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 71:49 | + 32:22 |
23. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 73:59 | + 34:32 |
24. | Halchmi Avner | SK Haná orienteering | 74:32 | + 35:05 | ||
25. | Yodfat Ofer | SK Haná orienteering | 74:49 | + 35:22 | ||
26. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 75:27 | + 36:00 |
27. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 77:49 | + 38:22 |
28. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 79:38 | + 40:11 |
29. | Ben Shitrit Meir | SK Haná orienteering | 81:05 | + 41:38 | ||
30. | Shmueli Asher | SK Haná orienteering | 84:37 | + 45:10 | ||
31. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 84:43 | + 45:16 |
32. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | C | TJ Růžená | 92:05 | + 52:38 |
33. | Mishli Yuval | SK Haná orienteering | 94:26 | + 54:59 | ||
34. | Chotětický Jan | KČT Aš | 94:51 | + 55:24 | ||
35. | Manor Moshe | SK Haná orienteering | 95:18 | + 55:51 | ||
36. | Lipman Rami | SK Haná orienteering | 138:43 | + 99:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:16 | |
2. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 36:57 | + 3:41 |
3. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 37:18 | + 4:02 |
4. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:06 | + 4:50 |
5. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 40:57 | + 7:41 |
6. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:18 | + 9:02 |
7. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 42:31 | + 9:15 |
8. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 43:52 | + 10:36 |
9. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 44:29 | + 11:13 |
10. | Beránek Petr | VPM4502 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:02 | + 11:46 |
11. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 45:24 | + 12:08 |
12. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:56 | + 14:40 |
13. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:29 | + 15:13 |
14. | Peterka Josef | LLI4702 | C | TJ Loko Liberec | 48:39 | + 15:23 |
14. | Janda Josef | KAD4701 | C | Originální Vivalín Team Kadaň | 48:39 | + 15:23 |
16. | Avital Ofer | SK Haná orienteering | 48:44 | + 15:28 | ||
17. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:47 | + 15:31 |
18. | Štregl Tomáš | VRL5001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:59 | + 15:43 |
19. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 50:00 | + 16:44 |
20. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 51:19 | + 18:03 |
21. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 53:00 | + 19:44 |
22. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | 53:09 | + 19:53 |
23. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 54:28 | + 21:12 |
24. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 55:05 | + 21:49 |
25. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:09 | + 23:53 |
26. | Rychtecký Josef | VCB4801 | C | OB České Budějovice | 59:32 | + 26:16 |
27. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 62:36 | + 29:20 |
28. | Abugani Shmuel | SK Haná orienteering | 66:55 | + 33:39 | ||
29. | Pokorný Karel | TCB4701 | C | SK Technik České Budějovice | 77:39 | + 44:23 |
30. | Abraham Yuval | SK Haná orienteering | 81:19 | + 48:03 | ||
31. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 110:46 | + 77:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:20 | |
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 36:47 | + 1:27 |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:23 | + 5:03 |
4. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:00 | + 12:40 |
5. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 49:11 | + 13:51 |
6. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 49:50 | + 14:30 |
7. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 55:11 | + 19:51 |
8. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:02 | + 20:42 |
9. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 58:51 | + 23:31 |
10. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 59:24 | + 24:04 |
11. | Šafařík Bedřich | CST4601 | C | OB Strakonice | 59:27 | + 24:07 |
12. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 60:06 | + 24:46 |
13. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 60:20 | + 25:00 |
14. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 63:02 | + 27:42 |
15. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 64:44 | + 29:24 |
16. | Dvořák Jaromír | PGP4601 | C | SK Praga | 64:48 | + 29:28 |
17. | Kraus Jan | LLI4501 | C | TJ Loko Liberec | 64:50 | + 29:30 |
18. | Dohnal Josef | VSP4300 | C | USK Praha | 69:17 | + 33:57 |
19. | Shefi Shaul | SK Haná orienteering | 70:46 | + 35:26 | ||
20. | Levin Oded | SK Haná orienteering | 77:42 | + 42:22 | ||
21. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:57 | + 44:37 |
22. | Ravid Moshe | SK Haná orienteering | 83:49 | + 48:29 | ||
Berg David | SK Haná orienteering | DISK | ||||
Mudr Stanislav | DCE4400 | C | KOB Dobřichovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | NEJ4100 | C | TJ Jiskra Nejdek | 41:52 | |
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 42:17 | + 0:25 |
3. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 47:04 | + 5:12 |
4. | Rychlý Rudolf | MKP4100 | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 53:43 | + 11:51 | |
5. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:02 | + 19:10 |
6. | Minski Menachem | SK Haná orienteering | 71:04 | + 29:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:22 | |
2. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:39 | + 8:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | C | SKOB Ostrov | 25:32 | |
2. | Neuerová Eliška | DOR1051 | OK Dobříš | 29:10 | + 3:38 | |
3. | Gregorová Alice | CTB0751 | C | SK OB Chotěboř | 32:18 | + 6:46 |
4. | Halík Libor | MAS0700 | C | KČT Aš | 32:20 | + 6:48 |
5. | Novák Jakub | 81C0801 | Cirkus Čakovice | 36:36 | + 11:04 | |
6. | Štok Honzík | DKP0900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:38 | + 11:06 |
7. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 36:50 | + 11:18 |
8. | Křížek Ivo | MAS0801 | C | KČT Aš | 39:11 | + 13:39 |
9. | Langer Lukáš | TJN0807 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:20 | + 15:48 |
10. | Dvořáková Tereza | OK Lokomotiva Plzeň | 44:52 | + 19:20 | ||
11. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 46:08 | + 20:36 |
12. | Uhlík Tomáš | LME1000 | C | SK Los Mělník | 48:22 | + 22:50 |
13. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 51:49 | + 26:17 |
14. | Beránková Markéta | VPM7452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:16 | + 26:44 | |
15. | Mrázková Berta | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | 53:53 | + 28:21 |
15. | Poslední Šimon | SK Praga | 53:53 | + 28:21 | ||
17. | Soukupová Eliška | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:10 | + 28:38 | ||
18. | Michálková Veronika | 3BX1250 | ČaČua | 54:41 | + 29:09 | |
19. | Křížek Vilém | MAS1000 | C | KČT Aš | 56:36 | + 31:04 |
20. | Gregor Ondřej | BSO1200 | C | KOB Baník Sokolov | 59:19 | + 33:47 |
21. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 63:39 | + 38:07 |
22. | Janečková Kristýna | MFP1150 | C | VŠSK MFF UK Praha | 63:42 | + 38:10 |
23. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | C | OK Kamenice | 66:43 | + 41:11 |
24. | Kazdová Rozárie | Sportcentrum Jičín | 69:00 | + 43:28 | ||
25. | Karban Ondřej | DKP1100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:44 | + 52:12 |
26. | Kozelka David | LCV5000 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 80:16 | + 54:44 |
27. | Beran Matouš | TZL1301 | C | SKOB Zlín | 122:20 | + 96:48 |
28. | Bozděch Vojta | PGP1000 | C | SK Praga | 123:20 | + 97:48 |
Gregor Richard | BSO0900 | C | KOB Baník Sokolov | DISK | ||
Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řehořek Jaroš | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:01 | ||
2. | Kronika Miroslav | NNNN | 29:54 | + 0:53 | ||
3. | Nosková Klára | VSP0255 | C | USK Praha | 38:07 | + 9:06 |
4. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:24 | + 10:23 |
5. | Víšková Alena | KAM7451 | C | OK Kamenice | 40:28 | + 11:27 |
6. | Trnka Martin jun | VSP0300 | C | USK Praha | 40:44 | + 11:43 |
7. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:52 | + 11:51 |
8. | Vambera Filip | Neregistr | 42:47 | + 13:46 | ||
9. | Rendová Iva | KAM7152 | C | OK Kamenice | 43:59 | + 14:58 |
10. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 44:10 | + 15:09 |
11. | Novotná Viktorka | TJN0250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:11 | + 17:10 |
12. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:32 | + 18:31 |
13. | Hejsková Bohumila | KAM6852 | C | OK Kamenice | 48:01 | + 19:00 |
14. | Jílková Radka | ZBP7751 | C | OOB SK Zbraslav | 48:31 | + 19:30 |
15. | Karpíšková Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:36 | + 19:35 | |
16. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 48:50 | + 19:49 |
17. | Černá Kateřina | TJ Hostivice | 49:18 | + 20:17 | ||
18. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 49:34 | + 20:33 | |
19. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 50:48 | + 21:47 |
20. | Peremská Dana | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:28 | + 22:27 | |
21. | Dolejší Miloš | STB6701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 53:15 | + 24:14 |
22. | Boháč Zdeněk | CTB | SK OB Chotěboř | 54:03 | + 25:02 | |
23. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:40 | + 26:39 |
24. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 56:38 | + 27:37 |
25. | Zenková Regina | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:02 | + 28:01 | |
26. | Křížková Jitka | MAS8050 | C | KČT Aš | 57:31 | + 28:30 |
27. | Černý Petr | TJ Hostivice | 59:44 | + 30:43 | ||
28. | Kurzová Pavlína | Neregistrovani csos | 60:13 | + 31:12 | ||
29. | Lišková Hana | KPY6650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:42 | + 31:41 |
30. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 61:05 | + 32:04 |
31. | Černý David | TJ Hostivice | 61:21 | + 32:20 | ||
32. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 62:17 | + 33:16 |
33. | Jakub Emingr | Neregistrovani csos | 63:10 | + 34:09 | ||
34. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 68:09 | + 39:08 |
35. | Vrtišková Kateřina | ZVO7452 | C | OB SK Zvole | 71:38 | + 42:37 |
36. | Uhlík Jitka | LME7450 | C | SK Los Mělník | 75:24 | + 46:23 |
37. | Kopecká Alena | VSP7250 | C | USK Praha | 76:04 | + 47:03 |
38. | Trnka Marek | VSP0402 | C | USK Praha | 76:24 | + 47:23 |
39. | Štěpánková Adéla | OK Kamenice | 77:00 | + 47:59 | ||
40. | Kučerová Michaela | Neregistrovaní | 78:11 | + 49:10 | ||
41. | Pokorná Linda | PGP0350 | C | SK Praga | 79:06 | + 50:05 |
42. | Ferbasová Zdeňka | Neregistr | 83:56 | + 54:55 | ||
43. | Syrovátková Ivera | Neregistrovaní | 94:27 | + 65:26 | ||
44. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 105:37 | + 76:36 |
45. | Máslo Miroslav | SHK4001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 118:17 | + 89:16 |
Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Kalistová Jarmila | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Robert | SLA | SKOB Slaný | 43:24 | ||
2. | Špichar Petr | SJC8801 | C | Sportcentrum Jičín | 53:08 | + 9:44 |
3. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 65:56 | + 22:32 |
4. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 73:11 | + 29:47 |
5. | Janeček Jiří | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:35 | + 32:11 |
6. | Uhlík Jan | LME7200 | C | SK Los Mělník | 79:36 | + 36:12 |
7. | Lohr Ivo | Neregistr | 89:05 | + 45:41 | ||
8. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 89:37 | + 46:13 |
9. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 90:57 | + 47:33 |
10. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 99:42 | + 56:18 |
11. | Sobotka Petr | PZR7008 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 103:34 | + 60:10 |
12. | Šimon Igor | NNNN | 106:20 | + 62:56 | ||
13. | Prokopová Daniela | NNN | 125:30 | + 82:06 | ||
14. | Horák Ivo | NNN | 125:36 | + 82:12 | ||
15. | Feixová Tereza | Neregistr | 126:31 | + 83:07 | ||
16. | Šťastná Bára | NNNN | 126:48 | + 83:24 | ||
17. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 200:55 | + 157:31 |
Rulc Zdeněk | LJN7201 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Nosková Pavla | VSP7261 | C | USK Praha | DISK | ||
Barborková Lenka | NNN | DISK |