Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.05.2018
Místo konání:
Kytín
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     H90     T4     T7     TF    
2.60 km, 45 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 60 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 60 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 60 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 60 Kč
DOR0853 Doležalová Anna OK Dobříš C 2113413 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52891 60 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 100 Kč
PLU1050 Matyšková Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2090864 100 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 100 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 100 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 100 Kč
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP0850 Oliveriusová Anna Báječné ženy v orientačním běhu C 2119205 60 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 60 Kč
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 60 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 60 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 51628 60 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 60 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 60 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 60 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086467 60 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 60 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 2103268 60 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 60 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 60 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2102816 60 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2075608 60 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 60 Kč
FSP1053 Ježková Viktorie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný C 428278 60 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 2115714 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 60 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 60 Kč
DOR0954 Hrdličková Markéta OK Dobříš C 2050485 60 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 60 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 60 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C 52893 60 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ZBP0952 Voburková Simona OOB SK Zbraslav C 2099491 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 100 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C 2104707 60 Kč
ROU0877 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 100 Kč
NNN0860 Petřinová Natálie Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
2.90 km, 70 m, 8 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 1413720 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 60 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka C 2129222 60 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 60 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 60 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2127896 60 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 995813 60 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole C 2125341 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 60 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 60 Kč
KPY0650 Černá Anežka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 60 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 60 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 2113061 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 2044895 60 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 2080957 60 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
ZBP0650 Voburková Lucie OOB SK Zbraslav C zapůjčit 100 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 100 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 100 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 2111742 100 Kč
NNN0660 Petřinová Vendula Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
4.00 km, 80 m, 9 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 60 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 60 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0461 Matějková Julie OK Kamenice C 7209438 60 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 60 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 60 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 04641 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 60 Kč
DOR0553 Hrdličková Klára OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 100 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 100 Kč
5.20 km, 150 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 100 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 100 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 100 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 100 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 100 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 100 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C 2092423 100 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2125370 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 100 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 100 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 100 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 100 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno C 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 100 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 2096246 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 100 Kč
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš C 2104693 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 150 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 150 Kč
5.90 km, 240 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 100 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
5.90 km, 240 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 150 Kč
5.90 km, 240 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice B 1600872 100 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 100 Kč
DKP9151 Palasová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 100 Kč
2AC8650 Mrázková Petra Holky od vedle zapůjčit 140 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 100 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 100 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 150 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 150 Kč
8.20 km, 290 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 100 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 100 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8009755 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 100 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 100 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 100 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 897345 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 150 Kč
69X8650 Helikarová Kateřina HO Humanita 2035157 150 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 150 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 150 Kč
4.40 km, 150 m, 10 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 7207365 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 100 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC7850 Ludvíková Katarina Sokol Kostelec n. Č. l. 52256 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 2053563 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 100 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 100 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 100 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 100 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 100 Kč
DKP7754 Ellederová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 52761 100 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 100 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 9200991 100 Kč
DKP7650 Nekvasilová Monika Oddíl OB Kotlářka C 2129196 100 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 100 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš C 2104697 100 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 150 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 190 Kč
ROU8150 Eiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 150 Kč
2SD7650 Pánková Vendula SKH Hradec Králové zapůjčit 190 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 150 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 150 Kč
6.30 km, 170 m, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 100 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 100 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086453 100 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 100 Kč
LBE7999 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun 981846 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 100 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 2800328 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 150 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 150 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 150 Kč
3.90 km, 90 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2086460 100 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 100 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 100 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 100 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 100 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 150 Kč
5.20 km, 95 m, 11 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
TAP6951 Smolková Romana KOB Tretra Praha C 2099515 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 100 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSS Přírodověda Praha C 51580 100 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 100 Kč
SJP6750 Srbová Libuše KČT Slavoj Praha C 361982 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 150 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
3.90 km, 90 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko, z. s. C 2011795 100 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 100 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 150 Kč
2.80 km, 90 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 60 Kč
1.90 km, 40 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
2.80 km, 60 m, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 60 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
TAP0904 Protiva Jan KOB Tretra Praha C 1420795 60 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 60 Kč
KAM0804 Vít Samuel Aron OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0803 Ševčík Kristián OK Kamenice C 2113391 60 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 60 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 60 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 60 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 2115704 60 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 60 Kč
FSP0802 Ohnůtek Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
RIC0804 Kubát Lukáš OB Říčany C 2060266 60 Kč
DOR0807 Doležal Jakub OK Dobříš C 2050488 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš C 2104702 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 60 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 60 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 60 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 100 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 100 Kč
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 60 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 60 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 60 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
BZP1002 Oliverius Filip Báječné ženy v orientačním běhu C 2127889 60 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 60 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 60 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
KNC0802 Šťovíček Vojta Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
KAM1003 Vít Benjamin Adam OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 60 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 60 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2102821 60 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 53535 60 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 60 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 60 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 60 Kč
2HC1000 Prox Jan NNN Px 2127588 60 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 60 Kč
DOR0906 Hladký Vojtěch OK Dobříš C 2058508 60 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 60 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 428268 60 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 428228 60 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
ODV1005 Moravec Adam TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 100 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 60 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
3.30 km, 70 m, 9 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 9201323 60 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 60 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
ROZ0702 Šantora Marek OK Roztoky C 2103774 60 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103722 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 60 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 60 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
OLP0700 Strnad Jakub PSK Olymp Praha C 515033 60 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 60 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2103743 60 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086464 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 60 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2800343 60 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 100 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C 2129245 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
DKP0607 Nekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086469 60 Kč
PGP0607 Čechmánek Václav SK Praga C 8575 60 Kč
DKP0608 Rippl Matouš Oddíl OB Kotlářka C 2086466 60 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2125354 60 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2125355 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 60 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2104691 60 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52887 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2102674 100 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 100 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 100 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 100 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný C 2099522 100 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 100 Kč
JES0601 Berki Lucián OK Rakovník C 320292 100 Kč
4.60 km, 170 m, 10 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 60 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 60 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 60 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 60 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 60 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha B 443072 60 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 60 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 52621 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany B 2069070 60 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš C 2044894 60 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 60 Kč
SLA0503 Víšek Kryštof SKOB Slaný C zapůjčit 100 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice B 2083424 100 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 100 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 100 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 100 Kč
RIC0512 Vlasaný Jan OB Říčany C 2096254 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 100 Kč
6.30 km, 205 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 100 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086459 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 100 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 100 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 100 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha B 2021842 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 8660469 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 1420812 100 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 100 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 100 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 100 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 2800293 150 Kč
6YC0200 Hrubý František Neregistrovaní 2115729 150 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 150 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 0 Kč
8.00 km, 270 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 100 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 100 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky B 7944 100 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 100 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C 7207779 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha B 1420751 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany B 2096270 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 150 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 150 Kč
8.00 km, 270 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSS Přírodověda Praha C 336081 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 150 Kč
8.00 km, 270 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
TAP9900 Zmátlo Jan KOB Tretra Praha C 2113369 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 100 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 150 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 150 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 150 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 150 Kč
12.50 km, 370 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 100 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 100 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 100 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
ROZ9100 Daněk Vojtěch OK Roztoky C 49155 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 100 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 100 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 100 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 100 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 100 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 100 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 150 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 150 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 150 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 150 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 150 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 150 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 150 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 150 Kč
6.30 km, 205 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 100 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 100 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2086470 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 100 Kč
NNN8301 Votruba Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 100 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 140 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 100 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 140 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 100 Kč
6KC-000 Martin Ouda Neregistrovaný 100 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka C 2129219 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
RIC7402 Růžička Jan OB Říčany C 7202894 100 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 150 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 190 Kč
JES7500 Vaníček Petr OK Rakovník 8808 150 Kč
9.50 km, 290 m, 15 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 140 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 100 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 100 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 100 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
ZVO7505 Blažek Martin OB SK Zvole C 49975 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 100 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 150 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 150 Kč
DKP8106 Margold Martin Oddíl OB Kotlářka C 8560 150 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 150 Kč
5.60 km, 95 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7200 Vít David SPORTICUS team C 7204503 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 100 Kč
DKP7101 Elleder Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2800307 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 442875 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 100 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 100 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 150 Kč
8.20 km, 270 m, 14 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 100 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 100 Kč
TAP6400 Zmátlo Radek KOB Tretra Praha C 2115722 100 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 100 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
HCE7000 Vavřina Jan TJ Hostivice C 1421904 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 100 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 51596 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 100 Kč
SJP5900 Srb Martin KČT Slavoj Praha C 361908 100 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany 2112780 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 150 Kč
NNN6401 Chvojka Zbyšek Neregistrovaní 2800314 150 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 150 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51672 150 Kč
5.60 km, 95 m, 9 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 100 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 100 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 150 Kč
5.10 km, 95 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
DOR4400 Aschermann Michal OK Dobříš C 2031374 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
TUV4600 Dvořák Jaromír SOK TJ Turnov C 51274 100 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 100 Kč
2.80 km, 90 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 100 Kč
1.90 km, 40 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
4.20 km, 150 m, 8 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 100 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 140 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 100 Kč
81C0303 Kotulán Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 140 Kč
81C0101 Bernát Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 140 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
NNN0051 Kratochvílová Hana Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 100 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 100 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 100 Kč
99Z7650 Rážová Milena Lísteček 2129195 100 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 100 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 886251 100 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 100 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116469 100 Kč
2HC7400 Prox Jakub NNN Px 2111745 100 Kč
2HC8350 Proxová Lada NNN Px 2111736 100 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 100 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 100 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2104695 100 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 100 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2115078 100 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 100 Kč
DOR8650 Nováčková Anna OK Dobříš 2104710 100 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš 2111608 100 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 100 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 100 Kč
DOR7553 Hrdličková Monika OK Dobříš 2131181 150 Kč
9EC0100 Lác Jan Příbram 8655463 150 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 150 Kč
NNN0010 Pětník Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN0060 Dyrynková Barbora Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN0011 Vintr Radek Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN0012 Vintr Matěj Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN0013 Vintr Jakub Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN0061 Vintrová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
NNN0020 Doval Marek Neregistrovaní zapůjčit 190 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 150 Kč
7.20 km, 230 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. 2124773 100 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 100 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 100 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 150 Kč
9EC7900 Hostička Jan Příbram zapůjčit 190 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 150 Kč
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1253 Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 224915 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 07939 60 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 224869 60 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 60 Kč
PGP1300 Darmovzal Marek SK Praga C 232906 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 60 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 60 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 1421894 60 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
FSP1056 Kukačková Johana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 60 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný C 438033 60 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU0650 Tomanová Tereza SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU1151 Horová Adéla SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
LOU0852 Daňková Zuzana SK Moravan Louňovice C zapůjčit 100 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
ODV0751 Pilchová Sofie TJ Aero Odolena Voda C 428285 60 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 60 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 60 Kč
NNN0014 Vintr Filip Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 60 Kč
celkem přihlášených: 980, vklad: 88760 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.