Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti

Datum:
10.10.2020
Místo konání:
Plzeň – Aktivity centrum Krašovská
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H80     T3     T4    

D16

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 250 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 250 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 250 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 250 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8003639 250 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 250 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 250 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 250 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 250 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 250 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň B 8516419 250 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 250 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 250 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha A 8149886 250 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 250 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 250 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 250 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 250 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 8116743 250 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8004317 250 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 250 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 8149896 250 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 250 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 250 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 250 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8663114 250 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 250 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 250 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 250 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 250 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 250 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 8013862 250 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 250 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 250 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 250 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 250 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 8033251 250 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 250 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 250 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 250 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 250 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 250 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 250 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 250 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8033267 250 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 250 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 2134349 250 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň A 2082947 250 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 375 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 375 Kč

D18

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 250 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 250 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 250 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 250 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 250 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 250 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 250 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 250 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 250 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 250 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 250 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 250 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 250 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 250 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 250 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 250 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 250 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 250 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 250 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 250 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8670778 250 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 250 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 250 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 250 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 250 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 250 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 250 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 250 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 250 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 250 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 250 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 375 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 375 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 375 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 375 Kč

D20

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8655484 250 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov B 8404050 250 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 250 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 250 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 250 Kč
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 250 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 250 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8659403 250 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 250 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 250 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 250 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 250 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 250 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno R 8656742 250 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8656601 250 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava R 8516430 250 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice E 8100401 250 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 250 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 8109301 250 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 250 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 250 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 250 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering B 8660521 375 Kč

D21

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 250 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 250 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 250 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 250 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 250 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 250 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 250 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 8116683 250 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 250 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 250 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 250 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 250 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 250 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 250 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 250 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 250 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 250 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 250 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 250 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 250 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 250 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno R 8644886 250 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 250 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 250 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 250 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 250 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 250 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 250 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 250 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 250 Kč

D35

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 250 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 250 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 250 Kč

D40

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 250 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 250 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 250 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 250 Kč

D45

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 250 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 250 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 250 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 250 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 250 Kč

D50

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 250 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 250 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 250 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 250 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 250 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 250 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 250 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 250 Kč

D55

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 250 Kč

H16

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 250 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 250 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 250 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 250 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 250 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 250 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 250 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 8061505 250 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 250 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 250 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 250 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha B 8655418 250 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 250 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 250 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 250 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA B 8667526 250 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 250 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 250 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 250 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov B 8028820 250 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 250 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 250 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 250 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko A 8000241 250 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 250 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 8680403 250 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 250 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 250 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 250 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 250 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 250 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 250 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 250 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 250 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 250 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 250 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 250 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 250 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 250 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 250 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 250 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 250 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 250 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 250 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 250 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 250 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680413 250 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 250 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 250 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 250 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 250 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 250 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň A 8670487 250 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662716 250 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660407 375 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 375 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 375 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 375 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 375 Kč

H18

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 8680302 250 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 250 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 250 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 250 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 250 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 250 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 250 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 250 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 250 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 250 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 250 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 250 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 250 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 250 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 8414097 250 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 250 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 250 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 250 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8090134 250 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 250 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 8670824 250 Kč
STH0302 Procinger Jakub SK Studenec A 8004345 250 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice A 8680308 250 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 250 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 250 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 250 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 250 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 250 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 250 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 250 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 250 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 250 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 250 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 250 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 250 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 250 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 250 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 375 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 375 Kč

H20

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 250 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno R 8655419 250 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 250 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 250 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava R 8656540 250 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 8334332 250 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 250 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 250 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 250 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 250 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice A 8663176 250 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 250 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 250 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 250 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec R 8656505 250 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 250 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 250 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín R 8499900 250 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 8662363 250 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 250 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 250 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 250 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 250 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno B 8200031 250 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno B 8100023 250 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 250 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662443 250 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 250 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 250 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660476 375 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering B 8109361 375 Kč

H21

(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 250 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 250 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 250 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 250 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 250 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 250 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 250 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 250 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 250 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 250 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 250 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 250 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 250 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 250 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 250 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 250 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 250 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 250 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 250 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 250 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 250 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 250 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 250 Kč
SSU9400 Rauturier Maxime SK Severka Šumperk R 8277807 250 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 250 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 250 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 250 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 250 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 250 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 250 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 250 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 250 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 250 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 250 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 250 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 250 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 250 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 250 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 250 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 250 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 250 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 250 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 250 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 250 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 250 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 250 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 8660448 250 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 250 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 250 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 250 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 250 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 250 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 250 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 250 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 250 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 250 Kč
ZBM9810 Ullmann Silvan SK Žabovřesky Brno R 8641415 250 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice C 7207704 250 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 375 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 375 Kč

H35

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 250 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 250 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 250 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 250 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C 7777781 250 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 250 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 250 Kč

H40

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 250 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 8655417 250 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 250 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 250 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 250 Kč

H45

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 250 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 250 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 250 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 250 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 250 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 250 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 250 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 250 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 250 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 250 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 250 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 250 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 250 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 250 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 250 Kč

H50

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 250 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 250 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 250 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 250 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 250 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 250 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 250 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 250 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 250 Kč

H55

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 250 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 250 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 250 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 250 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 250 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 250 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 250 Kč

H60

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 200 Kč

H65

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 200 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 200 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 200 Kč

H80

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 200 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 200 Kč

T3

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 150 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 8013933 150 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 150 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 150 Kč
ONO0599 Medunová Barbora SKOB Ostrov 150 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 8061404 150 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 150 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 1400426 150 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov C 150 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 150 Kč
ONO0655 Pekárková Barbora SKOB Ostrov C 2083364 150 Kč

T4

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno C 8680585 150 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 150 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 150 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 150 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 150 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 150 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 150 Kč
celkem přihlášených: 415, vklad: 103900 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.