Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.05.2022
Místo konání:
Chyňava, okr. Beroun, objekt bývalých kasáren
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35K     D35L     D45K     D45L     D55L     D60     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35L     H35K     H45L     H45K     H55L     H55K     H60     H65     H70     H75     K     T6     TF     Z1     Z2    

D10F 2.20 km, 20 m, 10 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 100 Kč
DKP1360 Dvořáková Šarlota Oddíl OB Kotlářka 2086469 100 Kč
DOR1451 Hrušková Tereza OK Dobříš C 2125343 100 Kč
DOR1452 Hrušková Zuzana OK Dobříš C 2058516 100 Kč
KAM1451 Pelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 100 Kč
LBE1350 Černická Anežka TJ Lokomotiva Beroun C 2419916 100 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 100 Kč
ZVO1352 Michalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 100 Kč
DKL1350 Datlová Anna KOB Kladno C 995851 100 Kč
RIC1250 Kavková Valerie OB Říčany C 2211465 100 Kč

D10 1.40 km, 20 m, 8 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 100 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 100 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 100 Kč
KAM1252 Dobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 100 Kč
KAM1253 Bradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 100 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 100 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 8116709 100 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 100 Kč
VSP1251 Mrázová Lucie USK Praha C 2219002 100 Kč
DKP1256 Maroušková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2129223 100 Kč
DKP1453 Janečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 100 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2222797 100 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 100 Kč
PGP1253 Všetečková Stela SK Praga C 2420038 100 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 100 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 100 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 100 Kč
RIC1351 Řeháková Berta OB Říčany C 2113041 100 Kč
DOR1253 Komová Barbora OK Dobříš C 2420070 100 Kč

D12 2.00 km, 25 m, 11 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 2152859 100 Kč
KAM1153 Fuchsová Barbora OK Kamenice C 2221442 100 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 100 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 100 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 100 Kč
DKP1167 Havlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2221458 100 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 2080980 100 Kč
ZVO1052 Neubauerová Magdaléna OB SK Zvole C 2222825 100 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga B 2125327 100 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 100 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga B 2134299 100 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 8051246 100 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 100 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 8183103 100 Kč
TAP1155 Rypáčková Šárka KOB Tretra Praha C 8014509 100 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 100 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 100 Kč
DOR1155 Košťáková Emma OK Dobříš C 2224513 100 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 100 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C 8445327 100 Kč
KPY1150 Kroupová Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 100 Kč
PGP1058 Škodová Denisa SK Praga C 8076645 100 Kč
DKP1170 Beranová Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2260345 100 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 100 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 100 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 8107742 100 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga B 2085003 100 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 100 Kč
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 100 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha 49639 100 Kč
0070002 Dvořáková Alžběta 007 - Petřiny Run zapůjčit 150 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 100 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 8680608 100 Kč
DKP1160 Tomešová Stella Oddíl OB Kotlářka C 330608 100 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 100 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 100 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 100 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 100 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 100 Kč
PGP1060 Všetečková Dora SK Praga C 2419930 100 Kč
FSP1151 Benešová Ludmila VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029157 100 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000586 100 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 100 Kč
0230002 Brumovská Markéta 023 - Brumíci 2771916 100 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 2146028 100 Kč
DOR1058 Komová Johana OK Dobříš B 2124789 100 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 8015304 100 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 100 Kč
DKP1165 Tarešová Sofie Oddíl OB Kotlářka C 1078115 100 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 2095946 100 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 8066729 150 Kč

D14 3.00 km, 40 m, 12 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0950 Hill Daisy SKOB Slaný C 7210809 100 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 100 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 100 Kč
PGP0963 Labská Kateřina SK Praga C 2224798 100 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 100 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 8034538 100 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 100 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 100 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 100 Kč
VSP0953 Kuiper Jana Simona USK Praha C 2219008 100 Kč
DKL0852 Václavíková Stela KOB Kladno C 2126368 100 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 100 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 8007179 100 Kč
DOR0957 Košťáková Anna OK Dobříš C 7008092 100 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš B 8006772 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 8013954 100 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 100 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 8080814 100 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 100 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga B 2143361 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 100 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha 232648 100 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 100 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš C 2067311 100 Kč
PGP0960 Tomášková Ines SK Praga C 2212049 100 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 100 Kč
PGP0961 Tomášková Linda SK Praga C 2212003 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 100 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha B 405999 100 Kč
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 8047240 100 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 100 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8085108 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 100 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 100 Kč
TAP0959 Axon Amelie KOB Tretra Praha C 2222800 100 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 100 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 100 Kč
KAM0858 Vondrášková Kateřina OK Kamenice C 2145641 100 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 100 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 100 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 100 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 8033262 100 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 100 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 100 Kč
RIC0952 Herynková Lucie OB Říčany C 2112780 100 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 100 Kč
ZVO0956 Fišerová Emma OB SK Zvole C 2083401 100 Kč
RIC0854 Bouřová Natálie OB Říčany C 2131200 100 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 2103732 100 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 100 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 100 Kč
ZVO0955 Sedmerová Nela OB SK Zvole C 2135178 150 Kč

D16 4.40 km, 50 m, 12 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 170 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 170 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 170 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 170 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 170 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 170 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 170 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 2419974 170 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 170 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 170 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 170 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 170 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 170 Kč
TAP0657 Švábová Alžběta KOB Tretra Praha C 2000545 170 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 8066788 170 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 170 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 170 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 170 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 8226391 170 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8445334 170 Kč
ZVO0653 Hocková Kristýna OB SK Zvole C 2420022 170 Kč
ZVO0654 Hocková Jolana OB SK Zvole C 2419979 170 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 170 Kč

D18 5.20 km, 50 m, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 8109422 170 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 2088701 170 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 170 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 170 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 170 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 170 Kč
KPY0552 Pokorná Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 170 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 170 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 170 Kč
RIC0555 Volná Hana OB Říčany C 2148201 170 Kč

D21L 8.40 km, 70 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 170 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 170 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 170 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 170 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 8140929 170 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 170 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín C 8000426 170 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 170 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 170 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 170 Kč
PGP9354 Fořtová Johana SK Praga C 8226366 170 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole A 8033297 170 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 170 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 170 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 170 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 170 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 170 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 170 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice R 8404001 170 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 170 Kč
PGP0455 Krejčová Lucie SK Praga A 8517325 170 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 170 Kč

D21K 4.30 km, 40 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 170 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 170 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný C 2085001 170 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 170 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 8113516 170 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 170 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 170 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 7211289 170 Kč
0090003 Ščehovičová Zuzana 009 - EBB 305982 221 Kč
0120001 Makaloušová Hana 012 - Špindl sportuje 8005424 221 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 170 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 2115758 170 Kč
TJP8750 Kuklová Jana TJ Sokol Troja C 51328 170 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 170 Kč

D35K 4.30 km, 40 m, 13 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA8450 Hill Radka SKOB Slaný C 2039170 170 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 170 Kč
PGP8156 Súkupová Hana SK Praga C 2224777 170 Kč
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 170 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 170 Kč
SLA7850 Grisová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 170 Kč
PGP8751 Bartoňová Radka SK Praga C 7300801 170 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 170 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 170 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 170 Kč
KAM8350 Pelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 170 Kč
LBE8250 Černická Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 2420021 170 Kč
0040002 Janečková Markéta 004 - . 8033270 221 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 170 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 170 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 170 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 170 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 170 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 170 Kč
FSP7750 Hüblová Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000593 170 Kč
FSP7955 Knýbelová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2221478 170 Kč
FSP8151 Pinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 170 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 170 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 170 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 170 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 170 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 340 Kč

D35L 6.10 km, 50 m, 15 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 170 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 170 Kč
DKP8551 Havlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8454037 170 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 170 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 170 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 170 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 170 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 170 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 170 Kč
DOR8151 Košťáková Petra OK Dobříš C 7008105 170 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 170 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 170 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 170 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 170 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha 52139 221 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 170 Kč
DKP8252 Červená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2213796 170 Kč
EKP7750 Matoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 170 Kč
TAP8152 Jakubská Jitka KOB Tretra Praha C 2124803 170 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 170 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 170 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8042126 170 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 170 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 170 Kč
LBE8152 Žufníčková Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 52320 170 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 170 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 170 Kč
0170002 Bozděchová Lenka 017 - PGP 2080966 221 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 170 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 170 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 170 Kč
PGP8756 Krupová Tereza SK Praga C 2088730 170 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 170 Kč

D45K 3.10 km, 40 m, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 170 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 170 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 170 Kč
KAM7552 Štěpánková Adéla OK Kamenice C 2087652 170 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 170 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 170 Kč
0050001 Studnickova Katarina 005 - Nereg zapůjčit 271 Kč
ROU7553 Krátká Marta SKOB Roudnice nad Labem C 2181949 170 Kč
TAP7758 Pohlová Petra KOB Tretra Praha C 9527 170 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 170 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 170 Kč
FSP7551 Slavíčková Renata VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260154 170 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 170 Kč
0230003 Brumovská Rhea 023 - Brumíci 2224524 221 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany C 2131184 170 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 170 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 170 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 170 Kč
KPY7550 Varhaníková Halka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 170 Kč
TAP7755 Ellederová Zdenka KOB Tretra Praha C 170 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 340 Kč

D45L 5.20 km, 50 m, 15 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 170 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 170 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 170 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 170 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 170 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 170 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 170 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 170 Kč
LBE7450 Uhlířová Lada TJ Lokomotiva Beroun C 170 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 170 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 170 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 170 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 170 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 170 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 170 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 170 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 8013488 170 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 170 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 170 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 170 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 170 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 170 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 170 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 170 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 170 Kč
ODV7655 Vyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 170 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 170 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 170 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 170 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 170 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 170 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 170 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 170 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 170 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 170 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2104706 170 Kč

D55L 4.30 km, 40 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 170 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 170 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 170 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 170 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 170 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 170 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 170 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 170 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 170 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 170 Kč

D60 3.60 km, 30 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 170 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 170 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 170 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 170 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 170 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 170 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 170 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 170 Kč

D65 3.60 km, 30 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč

D75 2.90 km, 30 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 100 Kč

H10 1.60 km, 20 m, 9 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 100 Kč
TAP1303 Rypáček Radim KOB Tretra Praha C 8008303 100 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 100 Kč
SAD1200 Arnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 51648 100 Kč
DOR1305 Košťák Hubert OK Dobříš C 1078109 100 Kč
KAM1203 Pelikán Vít OK Kamenice C 2148226 100 Kč
DKP1401 Jager Robert Oddíl OB Kotlářka C 2212004 100 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 100 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 100 Kč
DOR1202 Dostál Václav OK Dobříš C 8857 100 Kč
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2181921 100 Kč
TAP1304 Jakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 100 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 100 Kč
TAP1401 Hýbl Šimon KOB Tretra Praha C 51628 100 Kč
DKP1210 Valenta Filip Oddíl OB Kotlářka C 888632 100 Kč
DKP1402 Valenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2103743 100 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 100 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 100 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 2039997 100 Kč
KPY1200 Galuška Viktor SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 100 Kč
DKP1212 Junek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 2008986 150 Kč

H10F 2.20 km, 20 m, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE1301 Beran Matouš TJ Lokomotiva Beroun C 2099525 100 Kč
KAM1301 Fuchs Vojtěch OK Kamenice C 2221472 100 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2419920 100 Kč
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 2003281 100 Kč
DOR1303 Műller Filip OK Dobříš C 2151384 100 Kč
DOR1304 Műller Robin OK Dobříš C 2151380 100 Kč
DKP1303 Duda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 2124772 100 Kč
LBE1200 Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 100 Kč
SAD1301 Červenka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 682358 100 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 1407428 100 Kč
0150001 Cabrnoch Lukáš 015 - Nižbor 53520 100 Kč
0190002 Ouda Tomáš 019 - T5 kladno 2129186 100 Kč
ROU1401 Brotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2181327 100 Kč

H12 2.60 km, 30 m, 12 kontrol

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C 1418764 100 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 100 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 100 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 100 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice B 2135200 100 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 100 Kč
DKP1013 Fanta Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2222843 100 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 100 Kč
DOR1105 Jetel Václav OK Dobříš C 2039792 100 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 2151399 100 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 100 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 100 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš B 8003628 100 Kč
KAM1103 Voleský Viktor OK Kamenice C 2102864 100 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš B 2125357 100 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš B 2104698 100 Kč
DOR1109 Basista Tobiáš OK Dobříš C 2058514 100 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2260367 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 100 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 100 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 100 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 2143335 100 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 100 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 100 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 100 Kč
TAP1109 Jakubský Pavel KOB Tretra Praha C 2120625 100 Kč
SAD1101 Červenka Daniel Sportovní akademie Dobříš C 52690 100 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 2148079 100 Kč
KPY1100 Hendrych Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52678 100 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 8047192 100 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8026639 100 Kč
FSP1103 Hübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 100 Kč
FSP1102 Pinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 100 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice B 2116478 100 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 100 Kč
DKL1001 Homola Šimon KOB Kladno C 2126358 100 Kč
0170003 Bozděch Vojta 017 - PGP zapůjčit 150 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 100 Kč
LBE1005 Toman David TJ Lokomotiva Beroun C 1452974 100 Kč
0190003 Ouda Kryštof 019 - T5 kladno 2129177 100 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany B 8226428 100 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 1451523 100 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 100 Kč
KAM1102 Čížik Matyáš OK Kamenice C 8410790 100 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha B 8014503 100 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 150 Kč
PGP1005 Šňupárek Jenda SK Praga C 8680429 150 Kč

H14 3.70 km, 50 m, 15 kontrol

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 100 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 100 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 100 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 100 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 8014555 100 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 100 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 100 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2000602 100 Kč
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 100 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 100 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha B 8026650 100 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 100 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8445310 100 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 100 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš B 2080953 100 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 100 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 8226363 100 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 100 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 8042137 100 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 100 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun B 8045205 100 Kč
DKP0924 Novák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 100 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 100 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga B 2129227 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 100 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 8066787 100 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 100 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086453 100 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 100 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 2143351 100 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 8016296 100 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 100 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 100 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 100 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 100 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 100 Kč
FSP0808 Klimeš Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029197 100 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 100 Kč
FSP0805 Slavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029184 100 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 100 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 100 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 100 Kč
0190004 Ouda Filip 019 - T5 kladno 2129190 100 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 8226412 100 Kč
RIC0807 Volný Ondřej OB Říčany C 2148148 100 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš B 2104702 100 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 8016300 100 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 7210909 100 Kč
KPY0903 Galuška Radovan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52678 100 Kč
DKP0919 Špalek Filip Oddíl OB Kotlářka C 8024734 100 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 150 Kč

H16 6.00 km, 60 m, 13 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 8075984 170 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 8670812 170 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 170 Kč
HCE0700 Mackovič Adam TJ Hostivice C 8196081 170 Kč
DKP0725 Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka B 2211630 170 Kč
ZVO0704 Neubauer René OB SK Zvole C 2019229 170 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 170 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2148146 170 Kč
DOR0606 Hošek Ondřej OK Dobříš C 2039783 170 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 170 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 170 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 170 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 8332266 170 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2134283 170 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 170 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8154983 170 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 8140934 170 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 981846 170 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 170 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 170 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 170 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka B 8648614 170 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 170 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 170 Kč
PGP0712 Bugan Matěj SK Praga C 8119497 170 Kč
FSP0710 Brdička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029174 170 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 170 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 170 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 8667515 170 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 170 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 8061461 170 Kč
RIC0710 Měrka Nikola OB Říčany C 2211498 170 Kč
RIC0711 Smítka Jiří OB Říčany C 2096246 170 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 8516417 170 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 170 Kč

H18 8.40 km, 60 m, 24 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 170 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 170 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 170 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 170 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 170 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš C 2045302 170 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 170 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 170 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 170 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 170 Kč

H21K 8.40 km, 60 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 170 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 170 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 170 Kč
ODV0300 Vyšínský Adam TJ Aero Odolena Voda C 49610 170 Kč
0090002 Gajdoš Martin 009 - EBB 2039802 221 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 170 Kč
0220001 Hartoš Radim 022 - SSK Vítkovice 8066754 221 Kč
RIC0307 Smítka Vít OB Říčany C 2073692 170 Kč
DOR9801 Los Jago OK Dobříš C 2104700 170 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 170 Kč

H21L 11.90 km, 100 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 170 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 170 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 170 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 170 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 170 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 170 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 7030567 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 170 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 170 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 170 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 170 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 170 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 170 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 170 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 170 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 170 Kč
0130001 Bouda Petr 013 - Ztraceni 7300555 221 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 170 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 170 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 2104586 170 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 170 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha C 807641 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 170 Kč

H35L 9.00 km, 70 m, 22 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8105248 170 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 170 Kč
DKP8607 Havlík Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8047131 170 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 170 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 170 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 170 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 170 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 170 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 170 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 170 Kč
PGP8400 Doležal Jan SK Praga C 53008 170 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 170 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 170 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 170 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 170 Kč
0040001 Janeček Petr 004 - . 8226347 221 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 170 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 170 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 170 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 170 Kč
DKL8602 Jakovec Petr KOB Kladno C 1425370 170 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 170 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 170 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 170 Kč
SLP7803 Sajal Martin OOB Slavia Praha C 9005230 170 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 170 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 340 Kč
1VD8100 Härtelt Daniel (GER) SG Zittau Süd 8120051 442 Kč

H35K 6.00 km, 60 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 170 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 170 Kč
0030001 Vrátný Ondřej 003 - Alcedo Praha 2117431 221 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 170 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 170 Kč
LBE8001 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 170 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 170 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 170 Kč
MKP8402 Burgr Richard SK Meteor Kačerov C 336744 170 Kč
DKL8200 Cabrnoch Pavel KOB Kladno C 515075 170 Kč
FSP7802 Hübl Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102821 170 Kč
LOU8000 Břízek Petr SK Moravan Louňovice C 2143409 170 Kč

H45L 7.20 km, 60 m, 16 kontrol

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7602 Hill Richard SKOB Slaný C 1150693 170 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 170 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 170 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 170 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 170 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 170 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 170 Kč
DOR7703 Jiroušek Pavel OK Dobříš C 2104705 170 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 8196070 170 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 170 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 170 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 170 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 170 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 170 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 8196080 170 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 170 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 170 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 170 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 170 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 170 Kč
DOR7404 Gregor Radovan OK Dobříš C 2125353 170 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 170 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 170 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 170 Kč
DKP7303 Řehořek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2181928 170 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 170 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 170 Kč
TAP7700 Jakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 170 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 170 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 170 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 8116702 170 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 170 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 170 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 170 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 170 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 170 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 170 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 170 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 170 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 170 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 170 Kč
0190001 Ouda Martin 019 - T5 kladno 2129214 221 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 170 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 170 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 170 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 170 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 8226339 170 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 170 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 170 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 170 Kč
DKP7602 Špalek Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8022687 170 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 170 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 340 Kč

H45K 5.50 km, 60 m, 11 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 170 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 170 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 8226410 170 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 170 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 8107759 170 Kč
DOR7102 Šácha Marek OK Dobříš C 2104696 170 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 170 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 170 Kč
KAM7000 Štěpánek Petr OK Kamenice C 2075612 170 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 170 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 170 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 170 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 8039980 170 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 170 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 170 Kč
FSP7602 Knýbel Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 170 Kč
0230001 Brumovský Martin 023 - Brumíci 2229843 221 Kč
DOR7602 Nekolný Karel OK Dobříš C 2039799 170 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 170 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 170 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 7008099 170 Kč
KPY7700 Galuška Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 170 Kč
KAM7501 Čížik Marek OK Kamenice C 8154982 170 Kč

H55L 5.50 km, 60 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 170 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 170 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 170 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 170 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 8183149 170 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 170 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 170 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 170 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 170 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 170 Kč

H55K 4.30 km, 40 m, 11 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 170 Kč

H60 5.10 km, 30 m, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 170 Kč
PGP6004 Pasničenko Viktor SK Praga C 8116705 170 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 170 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 170 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 170 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 170 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 170 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 170 Kč

H65 5.10 km, 30 m, 14 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 100 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 100 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 100 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
DKL5701 Knotek Kamil KOB Kladno 49370 100 Kč

H70 3.80 km, 30 m, 12 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 100 Kč

H75 3.80 km, 30 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 NOSÁL STANISLAV TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 100 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 100 Kč
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 100 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 100 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 100 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 100 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 100 Kč

K 1.50 km

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0120003 Dunková Anna 012 - Špindl sportuje 8014547 30 Kč

T6 6.30 km, 70 m, 14 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 170 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 170 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 170 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 170 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 8008306 170 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 170 Kč
PLU1050 Matyšková Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2090864 170 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 170 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 170 Kč
KAM8200 Pelikán Tomáš OK Kamenice C 2420069 170 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 170 Kč
0020001 Kralovanská Denisa 002 - NER - Kralovanská zapůjčit 220 Kč
DKP8107 Duda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 170 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondrej OK Dobříš C 2131196 170 Kč
DOR7803 Basista Tomáš OK Dobříš C 2050498 170 Kč
DOR7856 Basistová Darina OK Dobříš C 2045317 170 Kč
0070001 Dvořák Petr 007 - Petřiny Run zapůjčit 220 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 8667989 170 Kč
0080002 Píša Pavel 008 - neregistrovaní 2111813 170 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 170 Kč
0100001 Tomeš Radim 010 - nereg. 331606 170 Kč
0110001 Míchal Martin 011 - Slovan Dubí 682688 170 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 515403 170 Kč
ODV8600 Kelnar Martin TJ Aero Odolena Voda C 2148159 170 Kč
0130002 Bouda Milan 013 - Ztraceni 7300556 170 Kč
0140001 Tučný Jan 014 - Tučňáci OB 2131195 170 Kč
0140002 Malá Martina 014 - Tučňáci OB 2148228 170 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 170 Kč
0160001 Beran Pavel 016 - bbb 2224516 170 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 170 Kč
0180001 Kalous David 018 - ABC zapůjčit 220 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8471111 170 Kč
0210003 Matějková Hana 021 - Matějkovi 416154 170 Kč
0210004 Matějka Zbyněk 021 - Matějkovi 2087646 170 Kč
0240001 Myslík Martin 024 - Apollo Art zapůjčit 220 Kč
0240002 David Martin 024 - Apollo Art zapůjčit 220 Kč
0240003 Mráz Michal 024 - Apollo Art zapůjčit 220 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 170 Kč
DKP8209 Hořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 170 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 170 Kč
0250001 Palaščak Ján 025 - Gumídci 7003034 170 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 170 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 170 Kč

TF 2.20 km, 20 m, 10 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1550 Hill Lucy SKOB Slaný C 2039807 100 Kč
SCP1650 Šístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 100 Kč
DKP1752 Míková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8537 100 Kč
SMR1700 Lukavec Tomáš SNS Smržovka C 7204495 100 Kč
SMR1850 Lukavcová Zuzana SNS Smržovka C 7204493 100 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 100 Kč
ZBP7602 Zoubek Petr OOB SK Zbraslav C 53587 100 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 2113048 100 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 100 Kč
SJC1701 Fujáček Vojtěch Sportcentrum Jičín C 897345 100 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 100 Kč
DOR1750 Műllerová Helena OK Dobříš zapůjčit 150 Kč
DKP1555 Dudová Marta Oddíl OB Kotlářka C 8332288 100 Kč
VIP1950 Hýblová Beáta SK VIPrahlo C 7210112 100 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 100 Kč
DKP1305 Chromec Filip Oddíl OB Kotlářka C 2103749 100 Kč
0150002 Cabrnoch Matěj 015 - Nižbor 53577 100 Kč
FSP1402 Beneš Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 100 Kč
FSP1850 Benešová Květoslava VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 100 Kč
FSP1250 Brdičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 100 Kč
FSP1400 Pinkava Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 100 Kč
0170001 Bozděchová Bára 017 - PGP 51707 100 Kč
0200001 Bartoňová Veronika 020 - Dezorientovaní 51861 100 Kč
0210001 Matějka Václav 021 - Matějkovi zapůjčit 150 Kč
0210002 Matějka Antonín 021 - Matějkovi zapůjčit 150 Kč
SAD1102 Homolka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 361921 100 Kč
FSP1950 Vondrová Aneta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 100 Kč
1VD1800 Härtelt Jacopo (GER) SG Zittau Süd 8440500 100 Kč

Z1 1.30 km, 20 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7804 Műller Jiří OK Dobříš 0 100 Kč
DOR7951 Nedbálková Veronika OK Dobříš 0 100 Kč

Z2 2.30 km, 20 m, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 100 Kč
0060001 Klapka Radim 006 - Neregistr 307330 100 Kč
0080001 Píšová Jitka 008 - neregistrovaní 2035170 100 Kč
DCE8250 Štrossová Veronika KOB Dobřichovice 7869 100 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 100 Kč
0120002 Makaloušová Anna 012 - Špindl sportuje 8066763 100 Kč
0180002 Kalous kevin 018 - ABC zapůjčit 150 Kč
0180003 Kalous Danny 018 - ABC zapůjčit 150 Kč
PGP7652 Svatá Ivana SK Praga C 2214515 100 Kč
0260001 Sierov Eduard 026 - ZVO 0000 100 Kč
celkem přihlášených: 815, vklad: 117206 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.