Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:51 | |
2. | Klapková Alžběta | PTE0852 | C | TJ Sokol Ptení | 21:30 | + 5:39 |
3. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 22:09 | + 6:18 |
4. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 23:28 | + 7:37 |
5. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 25:00 | + 9:09 |
6. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 25:56 | + 10:05 |
7. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | C | TJ Sokol Ptení | 26:04 | + 10:13 |
8. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 26:45 | + 10:54 |
9. | Burdová Hana | STE0852 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:07 | + 11:16 |
10. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 28:14 | + 12:23 |
11. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:55 | + 13:04 |
12. | Škodová Štěpánka | LCE0852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:34 | + 16:43 |
13. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:29 | + 17:38 |
14. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:19 | + 18:28 |
15. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:47 | + 19:56 |
16. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | VZA Žilina | 41:49 | + 25:58 |
17. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 53:24 | + 37:33 |
18. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:36 | + 39:45 |
19. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:52 | + 44:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 15:13 | |
2. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 16:53 | + 1:40 |
3. | Palátová Renáta | ABM0655 | C | KOB ALFA Brno | 17:57 | + 2:44 |
4. | Šaňáková Marie | UOL0651 | B | SOB Olomouc | 18:29 | + 3:16 |
5. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 18:48 | + 3:35 |
6. | Jílková Lenka | KON0666 | B | KOB Konice | 18:52 | + 3:39 |
7. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | B | SK Žabovřesky Brno | 19:02 | + 3:49 |
8. | Pazderníková Zdeňka | ASU0698 | B | Magnus Orienteering | 19:38 | + 4:25 |
9. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:55 | + 4:42 |
10. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | C | SOB Olomouc | 19:57 | + 4:44 |
11. | Zatloukalová Julie | STE0650 | B | SK SKI-OB Šternberk | 20:40 | + 5:27 |
12. | Matoušková Johana | STE0751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:42 | + 5:29 |
13. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 21:59 | + 6:46 |
14. | Halewicz Julia | 19P0751 | C | 23:08 | + 7:55 | |
15. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 23:38 | + 8:25 |
16. | Burdová Helena | STE0653 | B | SK SKI-OB Šternberk | 23:41 | + 8:28 |
17. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 24:20 | + 9:07 |
18. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 25:11 | + 9:58 |
19. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 26:28 | + 11:15 |
20. | Szeliga Sonia | 19P0750 | C | 27:49 | + 12:36 | |
21. | Čudková Kristýna | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | 27:54 | + 12:41 |
22. | Dráčová Barbora | UOL0652 | C | SOB Olomouc | 28:11 | + 12:58 |
23. | Janků Karolína | UOL0751 | C | SOB Olomouc | 28:28 | + 13:15 |
24. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:20 | + 18:07 |
25. | Rychtářová Barbora | MOV0653 | C | SKOB Ostrava | 33:26 | + 18:13 |
26. | Kopecká Nela | UOL0650 | B | SOB Olomouc | 34:02 | + 18:49 |
27. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 36:17 | + 21:04 |
28. | Slehová Martina | UOL0653 | C | SOB Olomouc | 36:40 | + 21:27 |
29. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:13 | + 22:00 |
30. | Dosedělová Tereza | PTE0755 | C | TJ Sokol Ptení | 37:22 | + 22:09 |
31. | Burešová Ema | MOV0656 | C | SKOB Ostrava | 41:58 | + 26:45 |
32. | Jungmannová Sofie | PTE0757 | C | TJ Sokol Ptení | 42:34 | + 27:21 |
33. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:10 | + 27:57 |
34. | Musálková Klára | MOV0750 | C | SKOB Ostrava | 45:33 | + 30:20 |
35. | Příhodová Veronika | PTE0750 | C | TJ Sokol Ptení | 57:52 | + 42:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž | 35:37 | |
2. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | B | SK Žabovřesky Brno | 36:39 | + 1:02 |
3. | Batani Valentina | TZL0551 | B | SKOB Zlín | 38:17 | + 2:40 |
4. | Smékalová Karolína | UOL0451 | A | SOB Olomouc | 39:50 | + 4:13 |
5. | Lukašáková Sára | STE0450 | A | SK SKI-OB Šternberk | 41:06 | + 5:29 |
6. | Rotková Markéta | ZBM0455 | A | SK Žabovřesky Brno | 42:56 | + 7:19 |
7. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | A | SKOB Zlín | 44:00 | + 8:23 |
8. | Ondrová Anna | ZBM0553 | B | SK Žabovřesky Brno | 44:04 | + 8:27 |
9. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:15 | + 8:38 |
10. | Dušková Tereza | TBM0554 | B | KOS TJ Tesla Brno | 44:24 | + 8:47 |
11. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 45:18 | + 9:41 |
12. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 45:51 | + 10:14 |
13. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 47:31 | + 11:54 |
14. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 48:20 | + 12:43 |
15. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 48:41 | + 13:04 |
16. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 48:59 | + 13:22 |
17. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 49:18 | + 13:41 |
18. | Navrátilová Marie | ASU0599 | B | Magnus Orienteering | 49:40 | + 14:03 |
19. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 52:03 | + 16:26 |
20. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 53:08 | + 17:31 |
21. | Neumannová Kristýna | STE0550 | B | SK SKI-OB Šternberk | 54:56 | + 19:19 |
22. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 55:19 | + 19:42 |
23. | Ježková Ivana | RBK0555 | B | SK Radioklub Blansko | 56:06 | + 20:29 |
24. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 57:50 | + 22:13 |
25. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:13 | + 22:36 |
26. | Pospíšilová Stella | STE0551 | B | SK SKI-OB Šternberk | 58:19 | + 22:42 |
27. | Klechová Karolína | AOP0452 | B | Orientační Běh Opava | 60:41 | + 25:04 |
28. | Miková Lenka | TBM0460 | B | KOS TJ Tesla Brno | 61:47 | + 26:10 |
29. | Haltofová Romana | TRI0451 | A | TJ TŽ Třinec | 62:05 | + 26:28 |
30. | Březinová Zuzana | TZL0453 | B | SKOB Zlín | 63:18 | + 27:41 |
31. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | B | Orientační Běh Opava | 66:22 | + 30:45 |
32. | Batani Valeria | TZL0550 | B | SKOB Zlín | 76:48 | + 41:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 36:48 | |
2. | Slehová Eliška | UOL0453 | C | SOB Olomouc | 38:20 | + 1:32 |
3. | Vorlová Eva | ASU0499 | B | Magnus Orienteering | 40:02 | + 3:14 |
4. | Janečková Adéla | PLU0452 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:24 | + 4:36 |
5. | Mališková Kristýna | LCE0552 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:49 | + 8:01 |
6. | Matoušková Jana | MOV0551 | C | SKOB Ostrava | 47:41 | + 10:53 |
7. | Konečná Julie | KSU0550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:09 | + 11:21 |
8. | Heclová Marie | KSU0454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:38 | + 11:50 |
9. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:54 | + 32:06 |
10. | Kulka Wiktoria | 19P0552 | C | 70:57 | + 34:09 | |
11. | Řeháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 73:58 | + 37:10 |
12. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | C | SKOB Bruntál | 80:05 | + 43:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatíková Hana | TRI0253 | B | TJ TŽ Třinec | 43:41 | |
2. | Hovořáková Karolína | ZBM0351 | B | SK Žabovřesky Brno | 48:47 | + 5:06 |
3. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 51:35 | + 7:54 |
4. | Vedrová Ela | TBM0357 | B | KOS TJ Tesla Brno | 52:47 | + 9:06 |
5. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:27 | + 10:46 |
6. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | C | SKOB Zlín | 59:31 | + 15:50 |
7. | Barnatová Klára | ZBM0352 | B | SK Žabovřesky Brno | 59:48 | + 16:07 |
8. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 67:47 | + 24:06 |
9. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 68:20 | + 24:39 |
10. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 69:37 | + 25:56 |
11. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | B | SOB Olomouc | 71:19 | + 27:38 |
12. | Raclavská Lenka | UOL0252 | B | SOB Olomouc | 79:19 | + 35:38 |
13. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:04 | + 37:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bídová Markéta | UOL0352 | C | SOB Olomouc | 66:34 | |
2. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 73:20 | + 6:46 |
3. | Procházková Sára | UOL0353 | C | SOB Olomouc | 109:18 | + 42:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:48 | |
2. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 70:33 | + 10:45 |
3. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 77:28 | + 17:40 |
4. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 88:22 | + 28:34 |
5. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 90:34 | + 30:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zatloukalová Hana | ZLH0150 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 101:29 | |
2. | Štrosová Jana | MOV0051 | C | SKOB Ostrava | 136:16 | + 34:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matušková Jana | RBK9999 | B | SK Radioklub Blansko | 77:32 | 3215 | |
2. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | B | SK Žabovřesky Brno | 89:32 | + 12:00 | 2864 |
3. | Pilcová Sabina | JPV9898 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 113:59 | + 36:27 | 2148 |
4. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 115:06 | + 37:34 | 2116 |
5. | Novotná Klára | ZLH9851 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 134:57 | + 57:25 | 1535 |
6. | Škrabalová Šárka | KON9888 | B | KOB Konice | 139:19 | + 61:47 | 1407 |
Holečková Anna | UOL9853 | C | SOB Olomouc | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 79:13 | 8444 | |
2. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 99:45 | + 20:32 | 6824 |
3. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 100:23 | + 21:10 | 6774 |
4. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 100:34 | + 21:21 | 6759 |
5. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 102:02 | + 22:49 | 6644 |
6. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 112:08 | + 32:55 | 5847 |
7. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 120:23 | + 41:10 | 5196 |
Dzik Justyna | 86P9750 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 76:26 | 4961 | |
2. | Zavadilová Simona | PTE8485 | C | TJ Sokol Ptení | 90:24 | + 13:58 | 4271 |
3. | Hulsey Martina | NNN8888 | C | Neregistrovaní | 92:06 | + 15:40 | |
4. | Stoklasová Barbora | PLU8976 | C | TJ SOKOL Plumlov | 98:30 | + 22:04 | 3871 |
5. | Drábková Zuzana | TBM8452 | C | KOS TJ Tesla Brno | 99:00 | + 22:34 | 3846 |
6. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 99:40 | + 23:14 | 3813 |
7. | Richterová Klára | JPV8550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 128:08 | + 51:42 | 2408 |
8. | Jirková Petra | VPM8450 | C | KOS Slavia Plzeň | 129:04 | + 52:38 | 2362 |
9. | Panaszek Justyna | 3EP8950 | C | 135:19 | + 58:53 | ||
10. | Cetkovská Tereza | JPV8750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 158:04 | + 81:38 | 929 |
11. | Czaschová Emílie | SBR8750 | C | SKOB Bruntál | 160:24 | + 83:58 | 814 |
Kaprálová Hana | PLU9082 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | 0 | ||
Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Górnicka-Antonowicz Anna | STE6851 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:25 | |
2. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 55:40 | + 0:15 |
3. | Chupeková Silvia | VZA7251 | C | 60:36 | + 5:11 | |
4. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 63:01 | + 7:36 |
5. | Tomičková Dana | C | 67:56 | + 12:31 | ||
6. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 69:47 | + 14:22 |
7. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 73:04 | + 17:39 |
8. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 75:57 | + 20:32 |
9. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 77:10 | + 21:45 |
10. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 81:29 | + 26:04 |
11. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 81:58 | + 26:33 |
12. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 87:15 | + 31:50 |
13. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB START Blansko, z. s. | 87:53 | + 32:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:41 | |
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 58:23 | + 5:42 |
3. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:12 | + 7:31 |
4. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 66:35 | + 13:54 |
5. | Kuncová Jana | UOL7854 | C | SOB Olomouc | 67:32 | + 14:51 |
6. | Mokrá Regina | ABM6854 | C | KOB ALFA Brno | 70:19 | + 17:38 |
7. | Matoušková Jana | STE7951 | C | SK SKI-OB Šternberk | 71:18 | + 18:37 |
8. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 71:57 | + 19:16 |
9. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 74:58 | + 22:17 |
10. | Rozsívalová Helena | KSU7070 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:35 | + 23:54 |
11. | Čecháčková Šárka | UOL7350 | C | SOB Olomouc | 79:58 | + 27:17 |
12. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 81:21 | + 28:40 |
13. | Popieluchová Ivona | BFM7453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 81:32 | + 28:51 |
14. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:00 | + 29:19 |
15. | Marszalek Maria | 14P7452 | C | 82:06 | + 29:25 | |
16. | Maťátková Marcela | STE7159 | C | SK SKI-OB Šternberk | 82:17 | + 29:36 |
17. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 84:30 | + 31:49 |
18. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:08 | + 32:27 |
19. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 85:18 | + 32:37 |
20. | Vellechová Radka | AOV8050 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 85:55 | + 33:14 |
21. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 90:12 | + 37:31 |
22. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 91:54 | + 39:13 |
23. | Baňska-Bodziona Aneta | 3EP7950 | C | 95:27 | + 42:46 | |
24. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 95:39 | + 42:58 |
25. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 97:12 | + 44:31 |
26. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | C | SOB Olomouc | 97:15 | + 44:34 |
27. | Mlčková Jana | KSU7383 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 99:23 | + 46:42 |
28. | Urbánková Lenka | ZBM7551 | C | SK Žabovřesky Brno | 107:47 | + 55:06 |
29. | Doubravová Blanka | ASU7499 | C | Magnus Orienteering | 108:46 | + 56:05 |
30. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 110:43 | + 58:02 |
31. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 112:13 | + 59:32 |
32. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 112:52 | + 60:11 |
33. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 143:04 | + 90:23 |
Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 65:55 | |
2. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 77:22 | + 11:27 |
3. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 77:44 | + 11:49 |
4. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 78:08 | + 12:13 |
5. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 80:08 | + 14:13 |
6. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 80:30 | + 14:35 |
7. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 85:31 | + 19:36 |
8. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 87:01 | + 21:06 |
9. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 87:03 | + 21:08 |
10. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 87:33 | + 21:38 |
11. | Vavrysová Lenka | LCE7451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 89:07 | + 23:12 |
12. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 102:32 | + 36:37 |
13. | Krčková Lenka | AOP7751 | C | Orientační Běh Opava | 152:02 | + 86:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:07 | |
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 57:57 | + 8:50 |
3. | Mudráková Tereza | LCE7252 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:58 | + 9:51 |
4. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 59:02 | + 9:55 |
5. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 59:55 | + 10:48 |
6. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 61:11 | + 12:04 |
7. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 62:06 | + 12:59 |
8. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:48 | + 14:41 |
9. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 98:45 | + 49:38 |
10. | Dorčáková Pavlína | MOV6951 | C | SKOB Ostrava | 100:03 | + 50:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:07 | |
2. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | SOB Olomouc | 61:35 | + 0:28 |
3. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 62:08 | + 1:01 |
4. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:37 | + 1:30 |
5. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:41 | + 2:34 |
6. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:05 | + 6:58 |
7. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 70:05 | + 8:58 |
8. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 73:03 | + 11:56 |
9. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 73:10 | + 12:03 |
10. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 73:56 | + 12:49 |
11. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SOB Olomouc | 74:23 | + 13:16 |
12. | Polášková Jana | KSU7171 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 76:34 | + 15:27 |
13. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 86:50 | + 25:43 |
14. | Spratková Iva | SFM6851 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 89:19 | + 28:12 |
15. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 90:23 | + 29:16 |
16. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SOB Olomouc | 93:01 | + 31:54 |
17. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 94:25 | + 33:18 |
18. | Zatloukalová Eva | ZLH7051 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 98:54 | + 37:47 |
18. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 98:54 | + 37:47 |
20. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 112:04 | + 50:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 40:18 | |
2. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:05 | + 3:47 |
3. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 47:52 | + 7:34 |
4. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 50:03 | + 9:45 |
5. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 53:19 | + 13:01 |
6. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 53:24 | + 13:06 |
7. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 56:34 | + 16:16 |
8. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 78:31 | + 38:13 |
9. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SOB Olomouc | 78:54 | + 38:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švejdíková Yvona | AOP6351 | C | Orientační Běh Opava | 44:05 | |
2. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 54:41 | + 10:36 |
3. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 61:27 | + 17:22 |
4. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 65:23 | + 21:18 |
5. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 66:37 | + 22:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB START Blansko, z. s. | 50:18 | |
2. | Slámová Hana | TBM4951 | C | KOS TJ Tesla Brno | 80:40 | + 30:22 |
3. | Dudíková Eva | JPV5757 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 92:45 | + 42:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 77:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 66:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 77:19 | |
Čadilová Alena | ASU5050 | C | Magnus Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 65:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek David | RBK0801 | C | SK Radioklub Blansko | 16:45 | |
2. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:59 | + 0:14 |
3. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 17:06 | + 0:21 |
4. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 18:11 | + 1:26 |
5. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 18:57 | + 2:12 |
6. | Holub Ivan | SBR0800 | C | SKOB Bruntál | 19:20 | + 2:35 |
7. | Mikuš Matěj | PTE0808 | C | TJ Sokol Ptení | 21:24 | + 4:39 |
8. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:19 | + 5:34 |
9. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 22:29 | + 5:44 |
10. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 23:27 | + 6:42 |
11. | Popieluch Martin | BFM0801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 23:31 | + 6:46 |
12. | Polášek Filip | KSU0818 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:07 | + 8:22 |
13. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 25:28 | + 8:43 |
14. | Matoušek Jan | STE0909 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:38 | + 8:53 |
15. | Paloncý Jan | KSU0808 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:44 | + 10:59 |
16. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:19 | + 14:34 |
17. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 35:47 | + 19:02 |
18. | Chmelář Filip | JPV0900 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:46 | + 26:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brosch Ondřej | RBK0606 | B | SK Radioklub Blansko | 15:52 | |
2. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | B | SK Žabovřesky Brno | 16:00 | + 0:08 |
3. | Borunský Matěj | AOP0600 | B | Orientační Běh Opava | 16:24 | + 0:32 |
4. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:54 | + 1:02 |
5. | Pachnik Jędrzej | 19P0600 | C | 17:17 | + 1:25 | |
6. | Bjolek Jan | BFM0601 | B | SKOB Frýdek - Místek | 17:37 | + 1:45 |
7. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | B | KOS TJ Tesla Brno | 17:48 | + 1:56 |
8. | Jordán Alexandr | KSU0626 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:01 | + 3:09 |
9. | Mudrák Daniel | TBM0629 | B | KOS TJ Tesla Brno | 19:03 | + 3:11 |
10. | Krupa Jan | TRI0706 | C | TJ TŽ Třinec | 20:00 | + 4:08 |
11. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 20:15 | + 4:23 |
12. | Soldán Robin | PLU0600 | C | TJ SOKOL Plumlov | 20:16 | + 4:24 |
13. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:24 | + 4:32 |
14. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 20:33 | + 4:41 |
15. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 21:41 | + 5:49 |
16. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 21:59 | + 6:07 |
17. | Pěček Jakub | SKM0700 | C | KOB Směr Kroměříž | 22:49 | + 6:57 |
18. | Marek Filip | ZBM0706 | C | SK Žabovřesky Brno | 22:51 | + 6:59 |
19. | Janeček Jáchym | UOL0700 | C | SOB Olomouc | 24:32 | + 8:40 |
20. | Menzel Antonín | MOV0700 | C | SKOB Ostrava | 24:38 | + 8:46 |
21. | Kurečka Jonáš | TRI0704 | C | TJ TŽ Třinec | 24:44 | + 8:52 |
22. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 24:48 | + 8:56 |
23. | Dwojak Gracjan | 19P0602 | C | 25:00 | + 9:08 | |
24. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 25:22 | + 9:30 |
25. | Navrátil Pavel | ASU0747 | C | Magnus Orienteering | 26:43 | + 10:51 |
26. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 32:02 | + 16:10 |
27. | Mitrenga Jan | TRI0702 | C | TJ TŽ Třinec | 36:42 | + 20:50 |
28. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:49 | + 23:57 |
29. | Mlček Vincenc | KSU0700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:41 | + 26:49 |
30. | Kaufman Jan | TRI0602 | C | TJ TŽ Třinec | 46:28 | + 30:36 |
31. | Švestka Štěpán | KVS0600 | C | SKOB Kobra Vsetín | 53:31 | + 37:39 |
MS | Jurczak Milosz | 88P9801 | C | 32:34 | + 16:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušek Tomáš | TBM0401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 33:49 | |
2. | Gryc Ondřej | TBM0406 | A | KOS TJ Tesla Brno | 35:20 | + 1:31 |
3. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | B | SK Žabovřesky Brno | 36:48 | + 2:59 |
4. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 37:09 | + 3:20 |
5. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 37:55 | + 4:06 |
6. | Hustý Adam | TZL0403 | B | SKOB Zlín | 38:20 | + 4:31 |
7. | Bednařík Vilém | VLI0509 | B | Slavia Liberec orienteering | 38:41 | + 4:52 |
8. | Ehl Ondřej | TBM0404 | A | KOS TJ Tesla Brno | 39:32 | + 5:43 |
9. | Štábl Adam | KSU0401 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:48 | + 5:59 |
10. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 42:19 | + 8:30 |
11. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 43:13 | + 9:24 |
12. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 43:23 | + 9:34 |
13. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:36 | + 9:47 |
14. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 43:37 | + 9:48 |
15. | Strýček Jan | ADA0503 | B | OOB Spartak Adamov | 44:13 | + 10:24 |
16. | Staszak Tomasz | 88P0400 | C | 45:21 | + 11:32 | |
17. | Bíčánek Jan | TRI0502 | B | TJ TŽ Třinec | 45:37 | + 11:48 |
18. | Otruba František | PLU0501 | B | TJ SOKOL Plumlov | 45:41 | + 11:52 |
19. | Eichler Vít | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 46:28 | + 12:39 |
20. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 46:36 | + 12:47 |
21. | Novosad Pavel | TZL0404 | A | SKOB Zlín | 47:29 | + 13:40 |
22. | Byrtus Jakub | TRI0508 | B | TJ TŽ Třinec | 47:32 | + 13:43 |
23. | Vodička Igor | UOL0502 | B | SOB Olomouc | 47:43 | + 13:54 |
24. | Ježek Filip | RBK0405 | B | SK Radioklub Blansko | 50:01 | + 16:12 |
25. | Hanousek Matěj | RBK0404 | B | SK Radioklub Blansko | 50:22 | + 16:33 |
26. | Štoudek Martin | ASU0448 | B | Magnus Orienteering | 51:25 | + 17:36 |
27. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | B | SK Žabovřesky Brno | 52:07 | + 18:18 |
28. | Vaněk Bořek | TZL0505 | B | SKOB Zlín | 52:56 | + 19:07 |
29. | Rada Štěpán | ABM0404 | C | KOB ALFA Brno | 54:57 | + 21:08 |
30. | Kirschner Damian | TRI0506 | B | TJ TŽ Třinec | 55:48 | + 21:59 |
31. | Štorek Jan | JPV0505 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 56:30 | + 22:41 |
32. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:30 | + 26:41 |
33. | Šperlich Jan | KSU0403 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:48 | + 26:59 |
34. | Krček Jan | AOP0500 | B | Orientační Běh Opava | 62:08 | + 28:19 |
35. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 71:26 | + 37:37 |
Vaněk Ondřej | TZL0402 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Pěček Dominik | SKM0401 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK | ||
Sikora Matěj | TRI0501 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonowicz Jan | STE0503 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:16 | |
2. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:49 | + 9:33 |
3. | Marszalek Patryk | 14P0500 | C | 47:30 | + 13:14 | |
4. | Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:19 | + 16:03 |
5. | Tomášek Adam | CEL0400 | B | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 50:34 | + 16:18 |
6. | Polášek Vít | KSU0402 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:49 | + 16:33 |
7. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:51 | + 19:35 |
8. | Karásek Antonín | PLU0503 | C | TJ SOKOL Plumlov | 56:49 | + 22:33 |
9. | Náhončík Jakub | UOL0400 | C | SOB Olomouc | 58:04 | + 23:48 |
10. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 59:02 | + 24:46 |
11. | Greschner Adam | ASU0547 | C | Magnus Orienteering | 62:07 | + 27:51 |
12. | Graubner Tadeáš | 13C0401 | C | 63:32 | + 29:16 | |
13. | Čecháček Adam | UOL0402 | C | SOB Olomouc | 65:20 | + 31:04 |
14. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 74:11 | + 39:55 |
15. | Grygar Václav | MOV0502 | C | SKOB Ostrava | 85:27 | + 51:11 |
16. | Maťátko Václav | STE0500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 88:30 | + 54:14 |
Poláček Tomáš | JPV0520 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Holub Mikuláš | SBR0500 | C | SKOB Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 53:44 | |
2. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 56:15 | + 2:31 |
3. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 60:48 | + 7:04 |
4. | Peňáz Radek | VRB0313 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 63:29 | + 9:45 |
5. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB ALFA Brno | 63:58 | + 10:14 |
6. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 64:28 | + 10:44 |
7. | Musil Štěpán | TBM0305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:22 | + 14:38 |
8. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 70:56 | + 17:12 |
9. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 74:07 | + 20:23 |
10. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 85:33 | + 31:49 |
11. | Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 86:45 | + 33:01 |
12. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | C | SK Žabovřesky Brno | 90:16 | + 36:32 |
13. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 100:17 | + 46:33 |
Fajkoš Lubomír | MOV0301 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:47 | |
2. | Karásek František | PLU0301 | C | TJ SOKOL Plumlov | 50:25 | + 3:38 |
3. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 50:34 | + 3:47 |
4. | Jedzok Vojtěch | UOL0202 | C | SOB Olomouc | 76:35 | + 29:48 |
5. | Poláček Lukáš | JPV0306 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 80:40 | + 33:53 |
Doseděl Štěpán | STE0206 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Spratek Adam | SFM0202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:33 | |
2. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | B | SKOB Zlín | 81:28 | + 6:55 |
3. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 87:47 | + 13:14 |
4. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 100:05 | + 25:32 |
5. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 103:55 | + 29:22 |
6. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | 111:03 | + 36:30 |
7. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 115:43 | + 41:10 |
8. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 120:37 | + 46:04 |
Venev Kiril | OOLOLD2 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 118:36 | |
Tomášek Ondřej | CEL0100 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 79:36 | |
2. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 91:32 | + 11:56 |
3. | Staszak Wiktor | 88P9802 | C | 93:52 | + 14:16 | |
4. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | SOB Olomouc | 99:10 | + 19:34 |
5. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 109:12 | + 29:36 |
6. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 132:25 | + 52:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalata Michal | 88P8901 | C | 71:22 | |||
2. | Kolárik Jan | TZL9003 | C | SKOB Zlín | 71:50 | + 0:28 | 8703 |
3. | Zimmermann Jakub | KON8911 | C | KOB Konice | 74:00 | + 2:38 | 8457 |
4. | Kozák Osvald | TBM8201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 77:01 | + 5:39 | 8115 |
5. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:17 | + 5:55 | 8085 |
6. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 79:05 | + 7:43 | 7881 |
7. | Dzioba Mateusz | 88P9500 | C | 79:10 | + 7:48 | ||
8. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:12 | + 9:50 | 7641 |
9. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 81:14 | + 9:52 | 7637 |
10. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB ALFA Brno | 83:07 | + 11:45 | 7423 |
11. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 83:15 | + 11:53 | 7408 |
12. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 83:29 | + 12:07 | 7382 |
13. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 85:06 | + 13:44 | 7198 |
14. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:27 | + 16:05 | 6932 |
15. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | C | SK Žabovřesky Brno | 88:58 | + 17:36 | 6760 |
16. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 91:04 | + 19:42 | 6522 |
17. | Matoušek Jiří | STE7504 | C | SK SKI-OB Šternberk | 94:30 | + 23:08 | 6132 |
18. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 95:14 | + 23:52 | 6049 |
19. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 95:57 | + 24:35 | 5968 |
20. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 101:06 | + 29:44 | 5384 |
21. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 103:14 | + 31:52 | 5142 |
22. | Montero Cárceles Elmar | MOV9602 | C | SKOB Ostrava | 104:58 | + 33:36 | 4945 |
23. | Chvátal Lukáš | ZBM8309 | C | SK Žabovřesky Brno | 106:22 | + 35:00 | 4786 |
24. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 106:29 | + 35:07 | 4773 |
25. | Píro Matěj | TTR8802 | C | OOB Třebíč | 113:17 | + 41:55 | 4002 |
Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 | ||
Smola Michal | TZL8131 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stupal František | JHB8603 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 87:58 | 5013 | |
2. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 88:36 | + 0:38 | 4978 |
3. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 88:49 | + 0:51 | 4965 |
4. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 90:26 | + 2:28 | 4874 |
5. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia Plzeň | 92:14 | + 4:16 | 4773 |
6. | Simeonov Milen Danielov | OOLOLD3 | C | SK Haná orienteering | 93:44 | + 5:46 | |
7. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 97:07 | + 9:09 | 4498 |
8. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 105:54 | + 17:56 | 4003 |
9. | Hrazdil Jiří | ZBM8418 | C | SK Žabovřesky Brno | 106:57 | + 18:59 | 3943 |
10. | Kašpar Petr | JPV9915 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 115:40 | + 27:42 | 3452 |
11. | Švestka Vít | KVS9700 | C | SKOB Kobra Vsetín | 131:48 | + 43:50 | 2543 |
12. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 148:39 | + 60:41 | 1593 |
Janko Kamil | 86P96 | C | DISK | ||||
Venev Simeon | OOLOLD1 | C | SK Haná orienteering | DISK | |||
Tomášek Tomáš | STE8000 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 56:54 | 3151 | |
2. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:30 | + 1:36 | 3073 |
3. | Kolář Rudolf | SBR6300 | C | SKOB Bruntál | 66:27 | + 9:33 | 2683 |
4. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 68:54 | + 12:00 | 2563 |
5. | Kolář Rudolf | ABR8901 | C | A-team NOVO Bruntál | 71:28 | + 14:34 | 2438 |
6. | Špičák František | CEL5628 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 79:04 | + 22:10 | 2065 |
7. | Polách David | 3MZ8000 | C | 180:50 | + 123:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 69:31 | |
2. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 71:25 | + 1:54 |
3. | Chupek Jozef | VZA7102 | C | 73:37 | + 4:06 | |
4. | Golinowski Pawel | 3EP7900 | C | 74:55 | + 5:24 | |
5. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 76:20 | + 6:49 |
6. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:31 | + 7:00 |
7. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 78:22 | + 8:51 |
8. | Hašek Jakub | 5DX8000 | C | 78:53 | + 9:22 | |
9. | Dzik Miroslaw | 86P7102 | C | 90:20 | + 20:49 | |
10. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Žabovřesky Brno | 94:36 | + 25:05 |
11. | Brosch Petr | RBK7111 | C | SK Radioklub Blansko | 98:12 | + 28:41 |
12. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Orientační Běh Opava | 101:37 | + 32:06 |
13. | Popieluch Michal | BFM7301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 104:23 | + 34:52 |
14. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 119:22 | + 49:51 |
15. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 149:58 | + 80:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 66:58 | |
2. | Rada Pavel | ABM7401 | C | KOB ALFA Brno | 67:29 | + 0:31 |
3. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 72:07 | + 5:09 |
4. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 78:40 | + 11:42 |
5. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 81:58 | + 15:00 |
6. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 82:45 | + 15:47 |
7. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 84:15 | + 17:17 |
8. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 85:13 | + 18:15 |
9. | Stężycki Grzegorz | 3EP8200 | C | 91:17 | + 24:19 | |
10. | Jurenka Pavel | JPV8101 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 93:44 | + 26:46 |
11. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 98:55 | + 31:57 |
12. | Stibor Zbyněk | VRB7601 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 99:26 | + 32:28 |
13. | Byrtus Petr | TRI7703 | C | TJ TŽ Třinec | 101:04 | + 34:06 |
14. | Novák Jan | STE7900 | C | SK SKI-OB Šternberk | 106:41 | + 39:43 |
15. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 108:34 | + 41:36 |
16. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 110:39 | + 43:41 |
17. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 113:02 | + 46:04 |
18. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 119:09 | + 52:11 |
19. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 122:41 | + 55:43 |
20. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 159:43 | + 92:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 67:45 | |
2. | Mudrák Pavel | TBM6900 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:54 | + 6:09 |
3. | Joňczy Daniel | 88P7500 | C | 75:27 | + 7:42 | |
4. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:20 | + 9:35 |
5. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 80:27 | + 12:42 |
6. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB START Blansko, z. s. | 81:19 | + 13:34 |
7. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 84:17 | + 16:32 |
8. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 86:27 | + 18:42 |
9. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 90:59 | + 23:14 |
10. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 91:02 | + 23:17 |
11. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 92:18 | + 24:33 |
12. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 94:39 | + 26:54 |
13. | Novosad Pavel | TZL7401 | C | SKOB Zlín | 94:57 | + 27:12 |
14. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 97:49 | + 30:04 |
15. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | C | KOB Směr Kroměříž | 99:20 | + 31:35 |
16. | Ježek Petr | RBK7201 | C | SK Radioklub Blansko | 101:59 | + 34:14 |
17. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 103:14 | + 35:29 |
18. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 107:09 | + 39:24 |
19. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 113:41 | + 45:56 |
20. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 119:58 | + 52:13 |
21. | Dušek Vladimír | TBM7400 | C | KOS TJ Tesla Brno | 122:11 | + 54:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | 62:27 | |
2. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 65:19 | + 2:52 |
3. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 71:23 | + 8:56 |
4. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 76:29 | + 14:02 |
5. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 82:28 | + 20:01 |
6. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 85:13 | + 22:46 |
7. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 86:07 | + 23:40 |
8. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 87:19 | + 24:52 |
9. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 95:37 | + 33:10 |
10. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 97:16 | + 34:49 |
11. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 97:58 | + 35:31 |
12. | Škrabálek Jan | KYL7000 | C | SK SP Kylešovice | 98:22 | + 35:55 |
13. | Kunz Petr | OTK6910 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 101:38 | + 39:11 |
14. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | 105:18 | + 42:51 |
15. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SOB Olomouc | 106:05 | + 43:38 |
16. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 116:27 | + 54:00 |
17. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 122:25 | + 59:58 |
18. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 126:09 | + 63:42 |
19. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 131:04 | + 68:37 |
Kulíšek Tomáš | HOB7101 | C | SKOB Horní Benešov | DISK | ||
Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:15 | |
2. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 67:25 | + 8:10 |
3. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:54 | + 10:39 |
4. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SKOB Horní Benešov | 70:23 | + 11:08 |
5. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | OB Havířov | 72:06 | + 12:51 |
6. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB ALFA Brno | 74:13 | + 14:58 |
7. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:02 | + 15:47 |
8. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 76:19 | + 17:04 |
9. | Kubíček Jiří | UOL6500 | C | SOB Olomouc | 78:45 | + 19:30 |
10. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:07 | + 19:52 |
11. | Mastela Rafal | HAV7300 | C | OB Havířov | 80:03 | + 20:48 |
12. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 82:09 | + 22:54 |
13. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 83:24 | + 24:09 |
14. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 84:00 | + 24:45 |
15. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 85:05 | + 25:50 |
16. | Marszalek Waldemar | 14P7301 | C | 89:01 | + 29:46 | |
17. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 90:53 | + 31:38 |
18. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 95:54 | + 36:39 |
19. | Mika Ladislav | TBM6801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 97:30 | + 38:15 |
20. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 105:17 | + 46:02 |
21. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 108:47 | + 49:32 |
22. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 126:31 | + 67:16 |
Novotný Petr | 5CZ7300 | C | Dukla Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 62:27 | |
2. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 67:16 | + 4:49 |
3. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 68:32 | + 6:05 |
4. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 71:26 | + 8:59 |
5. | Antonowicz Jerzy | STE6800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:54 | + 10:27 |
6. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 73:32 | + 11:05 |
7. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 73:47 | + 11:20 |
8. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 74:30 | + 12:03 |
9. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 75:22 | + 12:55 |
10. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 78:39 | + 16:12 |
11. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 82:35 | + 20:08 |
12. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 88:38 | + 26:11 |
13. | Forystek Jozef | 999 | C | WKS Wawel Krakov | 93:05 | + 30:38 |
14. | Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | 97:57 | + 35:30 |
15. | Zatloukal Tomáš | ZLH6701 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 100:54 | + 38:27 |
16. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 110:00 | + 47:33 |
17. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 175:28 | + 113:01 |
Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 55:40 | |
2. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 63:27 | + 7:47 |
3. | Plášek Martin | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:16 | + 15:36 |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 71:56 | + 16:16 |
5. | Galík Svatopluk | TZL6301 | C | SKOB Zlín | 76:39 | + 20:59 |
6. | Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB START Blansko, z. s. | 76:52 | + 21:12 |
7. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 79:43 | + 24:03 |
8. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 87:37 | + 31:57 |
9. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:03 | + 33:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB START Blansko, z. s. | 71:45 | |
2. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 75:08 | + 3:23 |
3. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:31 | + 7:46 |
4. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:50 | + 8:05 |
5. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 83:38 | + 11:53 |
6. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 89:00 | + 17:15 |
7. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 91:14 | + 19:29 |
8. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 93:26 | + 21:41 |
9. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 100:39 | + 28:54 |
10. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 110:18 | + 38:33 |
11. | Janošík Antonín | UOL5201 | C | SOB Olomouc | 123:29 | + 51:44 |
Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 48:12 | |
2. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 51:05 | + 2:53 |
3. | Háj Bohumil | TZL5601 | C | SKOB Zlín | 55:03 | + 6:51 |
4. | Uhmann Petr | TBM5103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:20 | + 11:08 |
5. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 61:18 | + 13:06 |
6. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 62:08 | + 13:56 |
7. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 62:29 | + 14:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 53:53 | |
2. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:28 | + 1:35 |
3. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 57:02 | + 3:09 |
4. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:08 | + 3:15 |
5. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 58:19 | + 4:26 |
6. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:46 | + 4:53 |
7. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 65:45 | + 11:52 |
8. | Pospíšil Karel | VRB5001 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 66:02 | + 12:09 |
9. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 66:15 | + 12:22 |
10. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 67:59 | + 14:06 |
11. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 68:54 | + 15:01 |
12. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 72:25 | + 18:32 |
13. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 75:53 | + 22:00 |
14. | Polínek Jaroslav | OTK5300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 79:03 | + 25:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:29 | |
2. | Pilc Oldřich | OOL5100 | C | SK Haná orienteering | 56:48 | + 11:19 |
3. | Sláma Dušan | TBM4730 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:42 | + 12:13 |
4. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 73:32 | + 28:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 43:22 | |
2. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 43:47 | + 0:25 |
3. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 45:17 | + 1:55 |
4. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 47:10 | + 3:48 |
5. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 49:19 | + 5:57 |
6. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 55:13 | + 11:51 |
7. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:40 | + 14:18 |
8. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 65:12 | + 21:50 |
9. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 75:24 | + 32:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 58:55 | |
2. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SOB Olomouc | 62:51 | + 3:56 |
3. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 70:46 | + 11:51 |
4. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 110:32 | + 51:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 46:50 | |
2. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:11 | + 0:21 |
3. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 77:12 | + 30:22 |
4. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | 87:17 | + 40:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 129:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 17:02 | |
2. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:54 | + 6:52 |
3. | Marszalek Dawid | 14P1002 | C | 24:18 | + 7:16 | |
4. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 26:17 | + 9:15 |
5. | Kotasová Klára | KRNYYYY | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:18 | + 10:16 |
6. | Kučerová Klaudie | STE0853 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:40 | + 10:38 |
7. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 27:50 | + 10:48 |
8. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 30:55 | + 13:53 |
9. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 31:44 | + 14:42 |
10. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 33:46 | + 16:44 |
11. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 34:45 | + 17:43 |
12. | Vojvodík Rudolf | MOV0800 | C | SKOB Ostrava | 36:42 | + 19:40 |
13. | Joňczy Michal | 88P0801 | C | 42:33 | + 25:31 | |
14. | Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:07 | + 31:05 |
15. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 48:22 | + 31:20 |
MS | Petlach Adam | KRN0702 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 26:43 | + 9:41 |
MS | Olekšová Natálie | KRN0652 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:15 | + 11:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Byrtusová Klára | TRI0852 | C | TJ TŽ Třinec | 19:45 | |
2. | Smetana Adam | VRB0800 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 20:11 | + 0:26 |
3. | Graubner Mikuláš | 13C1000 | C | 20:20 | + 0:35 | |
4. | Menzel František | MOVxxxx | C | SKOB Ostrava | 21:46 | + 2:01 |
5. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 21:49 | + 2:04 |
6. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 21:59 | + 2:14 |
7. | Pachnik Antoni | 19P1000 | C | 22:54 | + 3:09 | |
8. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 24:28 | + 4:43 |
9. | Musilová Anna | C | 25:36 | + 5:51 | ||
10. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 26:17 | + 6:32 |
11. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 27:11 | + 7:26 |
12. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 27:49 | + 8:04 |
13. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:36 | + 8:51 |
14. | Kulka Kornelia | 19P1001 | C | 28:48 | + 9:03 | |
15. | Škodová Michaela | LCExxxx | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:10 | + 9:25 |
16. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 29:14 | + 9:29 |
17. | Kulíšek Tadeáš | HOB1201 | C | SKOB Horní Benešov | 29:29 | + 9:44 |
18. | Kopecký Viktor | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 29:40 | + 9:55 |
19. | Musilová Iva | C | 29:43 | + 9:58 | ||
20. | Tomičková Eliška | C | 31:04 | + 11:19 | ||
21. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 32:03 | + 12:18 |
22. | Panna Matyáš | MOV1300 | C | SKOB Ostrava | 32:53 | + 13:08 |
23. | Jelínek Nikolas | C | 33:04 | + 13:19 | ||
24. | Kosíková Julie | VRB0750 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 33:15 | + 13:30 |
25. | Good Marie | SBR1250 | C | SKOB Bruntál | 35:32 | + 15:47 |
26. | Létal Hynek | SFM1001 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 35:38 | + 15:53 |
27. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 35:48 | + 16:03 |
28. | Stiborová Blanka | VRB7651 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 36:11 | + 16:26 |
29. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 36:21 | + 16:36 |
30. | Vellechová Marie | AOV1150 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 36:24 | + 16:39 |
31. | Nešporová Viktorie Anna | TZL1150 | C | SKOB Zlín | 36:50 | + 17:05 |
32. | Mikušová Kateřina | PTE1350 | C | TJ Sokol Ptení | 37:13 | + 17:28 |
33. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 37:46 | + 18:01 |
34. | Smola Jakub | 2AZ1100 | C | 38:31 | + 18:46 | |
35. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:44 | + 18:59 |
36. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 39:05 | + 19:20 |
37. | Tomášek Matěj | STE1202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:22 | + 21:37 |
38. | Tomičková Ivana | C | 43:19 | + 23:34 | ||
39. | Hašek Matěj | 5DX1600 | C | 43:34 | + 23:49 | |
40. | Ebnerová Alena | KON1171 | C | KOB Konice | 47:15 | + 27:30 |
41. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 49:25 | + 29:40 |
42. | Holcová Štěpánka | MOV | C | SKOB Ostrava | 52:08 | + 32:23 |
43. | Létalová Eva | SFM0888 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 54:45 | + 35:00 |
44. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 55:26 | + 35:41 |
45. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 55:28 | + 35:43 |
46. | Kozelský Miroslav | KRN7801 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 61:19 | + 41:34 |
Malý David | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Hana | ZPV6777 | C | KOB ZPV Prostějov | 20:57 | |
2. | Domagala Marcel | 19P6900 | C | 22:06 | + 1:09 | |
3. | Bíčánek Milan | TRI7701 | C | TJ TŽ Třinec | 24:43 | + 3:46 |
4. | Cameron Ian | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 26:10 | + 5:13 |
5. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 28:23 | + 7:26 |
6. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:13 | + 8:16 |
7. | Urbánek Petr | ZBM | C | SK Žabovřesky Brno | 29:58 | + 9:01 |
8. | Mikšíková Kateřina | PTE7375 | C | TJ Sokol Ptení | 31:36 | + 10:39 |
9. | Tomíček Oldřich | C | 33:16 | + 12:19 | ||
10. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 33:38 | + 12:41 |
11. | Vavrečka Michal | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 34:01 | + 13:04 |
12. | Matuška Pavel | RBK7001 | C | SK Radioklub Blansko | 35:25 | + 14:28 |
13. | Janejšková Alžběta | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 36:29 | + 15:32 |
14. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 36:48 | + 15:51 |
15. | Gřešková Jana | 25Z7650 | C | 36:56 | + 15:59 | |
16. | Grygarová Eva | MOV7753 | C | SKOB Ostrava | 37:11 | + 16:14 |
17. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 37:18 | + 16:21 |
18. | Graubnerová Martina | 13C7650 | C | 37:48 | + 16:51 | |
19. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:35 | + 17:38 |
19. | Vojvodíková Barbara | 7SC7550 | C | 38:35 | + 17:38 | |
21. | Šopík Vítězslav | OOL | C | SK Haná orienteering | 39:02 | + 18:05 |
22. | Dobrovolný Vladimír | TBM7009 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:20 | + 18:23 |
23. | Sitnicki Mariusz | 3EP7700 | C | 39:34 | + 18:37 | |
24. | Létal Jiří | SFM8202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 39:52 | + 18:55 |
25. | Owczarz Hanna | 3EP9050 | C | 40:27 | + 19:30 | |
26. | Benešová Jana | OOL | C | SK Haná orienteering | 40:33 | + 19:36 |
27. | Kolářová Lenka | NNNYYYY | C | Neregistrovaní | 40:46 | + 19:49 |
28. | Kratschmerová Jitka | VRB6250 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 42:22 | + 21:25 |
29. | Javůrek Antonín | C | 42:56 | + 21:59 | ||
30. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 43:09 | + 22:12 |
31. | Čecháček Petr | UOL6800 | C | SOB Olomouc | 43:20 | + 22:23 |
32. | Matušková Kateřina | 3KC4700 | C | 43:28 | + 22:31 | |
33. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:38 | + 25:41 |
34. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 46:41 | + 25:44 |
35. | Malý Karel | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 46:47 | + 25:50 |
36. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:19 | + 26:22 |
37. | Tomčíková Hana | VRB7879 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 47:55 | + 26:58 |
38. | David Vladimír | SFMXXYY | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 48:35 | + 27:38 |
39. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 48:43 | + 27:46 |
40. | Davidová Petra | SFMXYYY | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 49:29 | + 28:32 |
41. | Kaprál Michal | PLU89XX | C | TJ SOKOL Plumlov | 50:13 | + 29:16 |
42. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 50:17 | + 29:20 |
43. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:57 | + 30:00 |
44. | Procházka Jiří | ADA | C | OOB Spartak Adamov | 51:03 | + 30:06 |
45. | Zatloukalová Marika | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:05 | + 30:08 |
46. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 51:09 | + 30:12 |
47. | Benešová Jana | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:13 | + 30:16 |
48. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:01 | + 31:04 |
49. | Bruk Miroslav | TRI6100 | C | TJ TŽ Třinec | 52:14 | + 31:17 |
50. | Matoušek Ondřej | MOV0300 | C | SKOB Ostrava | 54:03 | + 33:06 |
51. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 57:46 | + 36:49 |
52. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 58:59 | + 38:02 |
53. | Sovišová Eva | SBR5251 | C | SKOB Bruntál | 60:48 | + 39:51 |
54. | Dorčák Jan | MOV0103 | C | SKOB Ostrava | 61:51 | + 40:54 |
55. | Juřeník Jakub | MOV0601 | C | SKOB Ostrava | 62:09 | + 41:12 |
56. | Střechovský Jan | C | 65:21 | + 44:24 | ||
57. | Veselý Martin | C | 65:33 | + 44:36 | ||
58. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 66:51 | + 45:54 |
59. | Zifčáková Miroslava | 4HC8751 | C | 67:11 | + 46:14 | |
60. | Good Eliška | SBR0550 | C | SKOB Bruntál | 68:14 | + 47:17 |
61. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 68:52 | + 47:55 |
62. | Pospíšilová Lucie | STE7551 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:30 | + 51:33 |
63. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 73:18 | + 52:21 |
64. | Cetlová Helena | AOP7550 | C | Orientační Běh Opava | 75:06 | + 54:09 |
65. | Davidová Tereza | SFMXXXY | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 77:33 | + 56:36 |
66. | David Vladimír | SFMXXXX | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 81:27 | + 60:30 |
67. | Dudová Julie | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 82:17 | + 61:20 |
68. | Vackovi Adrian, Marcela,Martin | C | 86:22 | + 65:25 | ||
69. | Zifčák Robin | 4HC7900 | C | 90:37 | + 69:40 | |
70. | Bednář Petr | ADA | C | OOB Spartak Adamov | 97:58 | + 77:01 |
Skoumalová Marie | KON4589 | C | KOB Konice | DISK | ||
Borets Anna | 38S8150 | C | VZA Žilina | DISK | ||
Borets Ivan | 38S0300 | C | VZA Žilina | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlobil Vladimír | C | 91:05 | |||
2. | Musil Radek | C | 101:35 | + 10:30 |