Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Eliška | VLI1450 | Slavia Liberec orienteering | 28:22 | ||
2. | Maroušková Julie | DKP1256 | Oddíl OB Kotlářka | 38:01 | + 9:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 23:27 | ||
2. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 29:28 | + 6:01 | |
3. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 34:22 | + 10:55 | |
4. | Komová Barbora | DOR1253 | OK Dobříš | 35:37 | + 12:10 | |
5. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 38:33 | + 15:06 | |
6. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | OK Sparta Praha | 40:52 | + 17:25 | |
7. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 44:18 | + 20:51 | |
8. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 44:36 | + 21:09 | |
9. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 49:35 | + 26:08 | |
10. | Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | 51:25 | + 27:58 | |
11. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 55:26 | + 31:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | OOB TJ Turnov | 21:42 | ||
2. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 27:25 | + 5:43 | |
3. | Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:32 | + 6:50 | |
4. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 30:35 | + 8:53 | |
5. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 31:04 | + 9:22 | |
6. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 33:48 | + 12:06 | |
7. | Hill Daisy | SLA0950 | SKOB Slaný | 33:50 | + 12:08 | |
8. | Řehořková Ema | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 35:22 | + 13:40 | |
9. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 35:56 | + 14:14 | |
10. | Komová Johana | DOR1058 | OK Dobříš | 36:45 | + 15:03 | |
11. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 40:41 | + 18:59 | |
12. | Štěpánková Emma | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 42:28 | + 20:46 | |
13. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 42:29 | + 20:47 | |
14. | Neubauerová Magdaléma | ZVO1052 | OB SK Zvole | 50:41 | + 28:59 | |
15. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | OK Kamenice | 50:57 | + 29:15 | |
16. | Stará Magdalena | FSP1051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:41 | + 48:59 | |
17. | Kunstová Anežka | SLA1050 | SKOB Slaný | 74:28 | + 52:46 | |
18. | Hrstková Eliška | SLA1053 | SKOB Slaný | 83:26 | + 61:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 26:02 | ||
2. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 27:30 | + 1:28 | |
3. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 28:34 | + 2:32 | |
4. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 29:17 | + 3:15 | |
5. | Kunášková Karolína | VLI0851 | Slavia Liberec orienteering | 29:27 | + 3:25 | |
6. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 29:35 | + 3:33 | |
7. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 29:42 | + 3:40 | |
8. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 30:04 | + 4:02 | |
9. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 30:22 | + 4:20 | |
10. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 30:38 | + 4:36 | |
11. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 30:49 | + 4:47 | |
12. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 30:52 | + 4:50 | |
13. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 31:20 | + 5:18 | |
14. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 31:37 | + 5:35 | |
15. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 31:42 | + 5:40 | |
16. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 32:26 | + 6:24 | |
17. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | 32:39 | + 6:37 | |
18. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 32:40 | + 6:38 | |
19. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 33:00 | + 6:58 | |
20. | Michálková Ema | BOR0857 | OK Jiskra Nový Bor | 33:11 | + 7:09 | |
21. | Soukupová Marie | BOR0952 | OK Jiskra Nový Bor | 33:29 | + 7:27 | |
22. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 33:33 | + 7:31 | |
23. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 33:39 | + 7:37 | |
24. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | OK Jiskra Nový Bor | 33:49 | + 7:47 | |
25. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 34:16 | + 8:14 | |
26. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:43 | + 9:41 | |
27. | Pražáková Nella | JJN0853 | Team Jizerky | 35:54 | + 9:52 | |
28. | Nožičková Eva | JJN0852 | Team Jizerky | 36:18 | + 10:16 | |
29. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 36:20 | + 10:18 | |
30. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 36:28 | + 10:26 | |
31. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | Slavia Liberec orienteering | 36:31 | + 10:29 | |
32. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:45 | + 10:43 | |
33. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 37:15 | + 11:13 | |
34. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 37:17 | + 11:15 | |
35. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:02 | + 13:00 | |
36. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 39:29 | + 13:27 | |
37. | Fibírová Lucie | FSP0777 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:13 | + 14:11 | |
38. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | OK Jiskra Nový Bor | 40:34 | + 14:32 | |
39. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 40:46 | + 14:44 | |
40. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 41:20 | + 15:18 | |
41. | Václavíková Amálie | SLA0851 | SKOB Slaný | 41:56 | + 15:54 | |
42. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 42:10 | + 16:08 | |
43. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 42:58 | + 16:56 | |
44. | Lampová Amálie | DKP0752 | Oddíl OB Kotlářka | 43:25 | + 17:23 | |
45. | Fuchsová Eliška | LTP0851 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:52 | + 18:50 | |
46. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 45:09 | + 19:07 | |
47. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:29 | + 23:27 | |
48. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 52:04 | + 26:02 | |
49. | Zemanová Eliška | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | 52:26 | + 26:24 | |
50. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | 59:13 | + 33:11 | |
51. | Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | 69:36 | + 43:34 | |
52. | Stará Žofie | FSP0851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:14 | + 45:12 | |
53. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 74:27 | + 48:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 39:41 | ||
2. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 41:38 | + 1:57 | |
3. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 41:50 | + 2:09 | |
4. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 42:08 | + 2:27 | |
5. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 42:35 | + 2:54 | |
6. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:05 | + 3:24 | |
7. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 44:06 | + 4:25 | |
8. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 45:39 | + 5:58 | |
9. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 47:26 | + 7:45 | |
10. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 49:42 | + 10:01 | |
11. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 50:39 | + 10:58 | |
12. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 53:12 | + 13:31 | |
13. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 53:20 | + 13:39 | |
14. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 53:53 | + 14:12 | |
15. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:58 | + 15:17 | |
16. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:01 | + 15:20 | |
17. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 55:09 | + 15:28 | |
18. | Podoubská Adéla | TJN0658 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:44 | + 16:03 | |
19. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 59:18 | + 19:37 | |
20. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | OK Jiskra Nový Bor | 61:17 | + 21:36 | |
21. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 62:50 | + 23:09 | |
22. | Háková Eliška | TJN0654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:31 | + 25:50 | |
23. | Koudelková Eliška | BOR0652 | OK Jiskra Nový Bor | 74:44 | + 35:03 | |
24. | Pekárková Barbora | ONO0655 | SKOB Ostrov | 78:40 | + 38:59 | |
25. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 81:00 | + 41:19 | |
26. | Medunová Bára | ONO0555 | SKOB Ostrov | 82:03 | + 42:22 | |
Svobodová Adriana | FSP0653 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | DISK | |||
Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | USK Praha | 59:32 | ||
2. | Tomášková Linda | TAP0455 | KOB Tretra Praha | 63:14 | + 3:42 | |
3. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | Oddíl OB Kotlářka | 66:00 | + 6:28 | |
4. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 66:07 | + 6:35 | |
5. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 66:08 | + 6:36 | |
6. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 66:55 | + 7:23 | |
7. | Andrlová Lea | VLI0453 | Slavia Liberec orienteering | 67:05 | + 7:33 | |
8. | Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 68:35 | + 9:03 | |
9. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 75:25 | + 15:53 | |
10. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 76:29 | + 16:57 | |
11. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 78:51 | + 19:19 | |
12. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 83:46 | + 24:14 | |
13. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 84:51 | + 25:19 | |
14. | Burešová Eliška | VLI0456 | Slavia Liberec orienteering | 85:43 | + 26:11 | |
15. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 91:57 | + 32:25 | |
16. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 93:15 | + 33:43 | |
17. | Brožková Kateřina | JJN0450 | Team Jizerky | 93:17 | + 33:45 | |
18. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 95:02 | + 35:30 | |
19. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 98:21 | + 38:49 | |
20. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 108:03 | + 48:31 | |
21. | Řeháková Ludmila | PGP0454 | SK Praga | 121:49 | + 62:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | OK Doksy | 74:50 | 1922 | ||
2. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 81:56 | + 7:06 | 1767 | |
3. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 86:51 | + 12:01 | 1659 | |
4. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 97:25 | + 22:35 | 1427 | |
5. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 102:07 | + 27:17 | 1324 | |
6. | Linková Lucie | JJN0254 | Team Jizerky | 104:41 | + 29:51 | 1267 | |
Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | SSU9651 | SK Severka Šumperk | 63:27 | 9302 | ||
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 68:03 | + 4:36 | 8691 | |
3. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 68:38 | + 5:11 | 8613 | |
4. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 68:45 | + 5:18 | 8598 | |
5. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 70:54 | + 7:27 | 8312 | |
6. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 73:50 | + 10:23 | 7922 | |
7. | Svobodová Barbora | JJN8950 | Team Jizerky | 76:55 | + 13:28 | 7512 | |
8. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 81:23 | + 17:56 | 6918 | |
9. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 81:26 | + 17:59 | 6911 | |
10. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 81:39 | + 18:12 | 6883 | |
11. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 82:27 | + 19:00 | 6776 | |
12. | Neradová Alena | TUR8551 | OOB TJ Turnov | 86:05 | + 22:38 | 6293 | |
13. | Pangrácová Marie | DKL9051 | KOB Kladno | 89:29 | + 26:02 | 5841 | |
14. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | OK Doksy | 89:53 | + 26:26 | 5788 | |
15. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 92:16 | + 28:49 | 5471 | |
16. | Hovorková Tereza | KAM0154 | OK Kamenice | 92:20 | + 28:53 | 5462 | |
17. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 93:08 | + 29:41 | 5356 | |
18. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 99:16 | + 35:49 | 4541 | |
19. | Pangrácová Anna | DKL9150 | KOB Kladno | 100:59 | + 37:32 | 4312 | |
20. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 103:56 | + 40:29 | 3920 | |
21. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 108:35 | + 45:08 | 3302 | |
22. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 118:01 | + 54:34 | 2048 | |
23. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 129:52 | + 66:25 | 473 | |
24. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 134:13 | + 70:46 | 0 | |
Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 50:56 | ||
2. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 52:08 | + 1:12 | |
3. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 52:34 | + 1:38 | |
4. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 53:55 | + 2:59 | |
5. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 54:20 | + 3:24 | |
6. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 56:25 | + 5:29 | |
7. | Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | 60:33 | + 9:37 | |
8. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 63:49 | + 12:53 | |
9. | Míková Šárka | DKP8255 | Oddíl OB Kotlářka | 67:20 | + 16:24 | |
Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Jana | FSP8353 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:48 | ||
2. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:53 | + 1:05 | |
3. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | OK Kamenice | 61:26 | + 11:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heřmánková Pavla | TUR7777 | OOB TJ Turnov | 48:41 | ||
2. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 49:35 | + 0:54 | |
3. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 50:02 | + 1:21 | |
4. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:52 | + 8:11 | |
5. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 59:48 | + 11:07 | |
6. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 60:11 | + 11:30 | |
7. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 62:31 | + 13:50 | |
8. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 63:57 | + 15:16 | |
9. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 64:23 | + 15:42 | |
10. | Kučerová Berenika | DCE8050 | KOB Dobřichovice | 65:27 | + 16:46 | |
11. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 65:57 | + 17:16 | |
12. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:02 | + 18:21 | |
13. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 67:21 | + 18:40 | |
14. | Kučerková Romana | STB8196 | TJ Stadion Nový Bor | 68:27 | + 19:46 | |
15. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | OK Dobříš | 68:33 | + 19:52 | |
16. | Turková Martina | SKV7852 | TJ Slovan Karlovy Vary | 70:16 | + 21:35 | |
17. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | 73:45 | + 25:04 | |
18. | Magazu Radka | DOR7853 | OK Dobříš | 75:13 | + 26:32 | |
19. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 76:23 | + 27:42 | |
20. | Jakubská Jitka | 0010003 | 76:44 | + 28:03 | ||
21. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 76:54 | + 28:13 | |
22. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 79:24 | + 30:43 | |
23. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 79:52 | + 31:11 | |
24. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 80:11 | + 31:30 | |
25. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 81:38 | + 32:57 | |
26. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 82:10 | + 33:29 | |
27. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 84:55 | + 36:14 | |
28. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 90:03 | + 41:22 | |
29. | Stará Vendula | FSP8150 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:25 | + 42:44 | |
30. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 91:39 | + 42:58 | |
31. | Šťovíčková Dagmar | DVP7650 | DVP ORIENTATION | 98:30 | + 49:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 36:31 | ||
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 37:02 | + 0:31 | |
3. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 39:55 | + 3:24 | |
4. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 40:48 | + 4:17 | |
5. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 40:59 | + 4:28 | |
6. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 42:35 | + 6:04 | |
7. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 43:03 | + 6:32 | |
8. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 43:40 | + 7:09 | |
9. | Dvorská Marie | VLI7454 | Slavia Liberec orienteering | 43:42 | + 7:11 | |
10. | Hrušková Blanka | DOR7555 | OK Dobříš | 47:42 | + 11:11 | |
11. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 48:20 | + 11:49 | |
12. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 48:59 | + 12:28 | |
13. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:03 | + 14:32 | |
14. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:19 | + 14:48 | |
15. | Štěpová Dana | PGP7456 | SK Praga | 52:42 | + 16:11 | |
16. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 53:25 | + 16:54 | |
17. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 53:45 | + 17:14 | |
18. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 56:36 | + 20:05 | |
19. | Janoušková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 66:00 | + 29:29 | |
20. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:02 | + 35:31 | |
21. | Krátká Marta | ROU7553 | SKOB Roudnice nad Labem | 82:41 | + 46:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Houžvičková Karolína | TUR7254 | OOB TJ Turnov | 29:53 | ||
2. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 44:20 | + 14:27 | |
3. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 49:46 | + 19:53 | |
4. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 50:22 | + 20:29 | |
5. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 57:53 | + 28:00 | |
6. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 69:57 | + 40:04 | |
7. | Řeháková Jana | DVP7351 | DVP ORIENTATION | 72:02 | + 42:09 | |
8. | Černá Jana | TAP7250 | KOB Tretra Praha | 73:57 | + 44:04 | |
9. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 98:47 | + 68:54 | |
Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rýdlová Magda | JJN6850 | Team Jizerky | 42:34 | ||
2. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 44:00 | + 1:26 | |
3. | Linková Iva | TUV6850 | SOK TJ Turnov | 46:01 | + 3:27 | |
4. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:15 | + 4:41 | |
5. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 47:47 | + 5:13 | |
6. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:28 | + 5:54 | |
7. | Fürstová Katka | LLI6950 | LOK-o Liberec | 48:31 | + 5:57 | |
8. | Himmelová Marie | KAM6952 | OK Kamenice | 49:23 | + 6:49 | |
9. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 51:57 | + 9:23 | |
10. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 54:15 | + 11:41 | |
11. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 54:27 | + 11:53 | |
12. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 56:13 | + 13:39 | |
13. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 56:42 | + 14:08 | |
14. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 60:47 | + 18:13 | |
15. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 61:03 | + 18:29 | |
16. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 64:08 | + 21:34 | |
17. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 70:52 | + 28:18 | |
18. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 71:18 | + 28:44 | |
19. | Hrubá Veronika | 0040001 | 72:03 | + 29:29 | ||
20. | Nožičková Renata | JJN6950 | Team Jizerky | 75:05 | + 32:31 | |
21. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 79:44 | + 37:10 | |
22. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 81:48 | + 39:14 | |
23. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 81:59 | + 39:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 40:49 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 41:08 | + 0:19 | |
3. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 44:56 | + 4:07 | |
4. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 46:06 | + 5:17 | |
5. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 48:12 | + 7:23 | |
6. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 53:13 | + 12:24 | |
7. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 58:09 | + 17:20 | |
8. | Slezáčková Věra | KAS6550 | KOB Kamenický Šenov | 58:26 | + 17:37 | |
9. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 58:38 | + 17:49 | |
10. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 59:06 | + 18:17 | |
11. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 59:32 | + 18:43 | |
12. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:04 | + 20:15 | |
13. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 63:25 | + 22:36 | |
14. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 67:01 | + 26:12 | |
15. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 68:11 | + 27:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 43:39 | ||
2. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:47 | + 1:08 | |
3. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 48:10 | + 4:31 | |
4. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 49:05 | + 5:26 | |
5. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:51 | + 8:12 | |
6. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 52:44 | + 9:05 | |
7. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 56:33 | + 12:54 | |
8. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 62:42 | + 19:03 | |
9. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 75:53 | + 32:14 | |
10. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 75:57 | + 32:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 35:17 | ||
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 45:07 | + 9:50 | |
3. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 45:45 | + 10:28 | |
4. | Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:12 | + 13:55 | |
5. | Šumberová Zuzana | VLI5351 | Slavia Liberec orienteering | 49:57 | + 14:40 | |
6. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 51:43 | + 16:26 | |
7. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 53:58 | + 18:41 | |
8. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 72:36 | + 37:19 | |
9. | Lusková Olga | CHA5650 | OK Chrastava | 78:54 | + 43:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 39:11 | ||
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 45:31 | + 6:20 | |
3. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 61:32 | + 22:21 | |
4. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 61:52 | + 22:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 50:32 | ||
2. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 95:44 | + 45:12 | |
3. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 109:16 | + 58:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubský Filip | 0010001 | 37:49 | |||
2. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 56:00 | + 18:11 | |
3. | Šťovíček Filip | DKP1207 | Oddíl OB Kotlářka | 60:47 | + 22:58 | |
4. | Hýbl Orlík | VIP1400 | SK VIPrahlo | 68:07 | + 30:18 | |
Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Matějovský Vojtěch | DKP1209 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benda Daniel | PGP1100 | SK Praga | 22:35 | ||
2. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:29 | + 1:54 | |
3. | Horáček Jáchym | VLI1111 | Slavia Liberec orienteering | 26:02 | + 3:27 | |
4. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 26:20 | + 3:45 | |
5. | Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 28:46 | + 6:11 | |
6. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 31:37 | + 9:02 | |
7. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 31:38 | + 9:03 | |
8. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 31:42 | + 9:07 | |
9. | Chudoba Jiří | DKL1102 | KOB Kladno | 34:42 | + 12:07 | |
10. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 35:09 | + 12:34 | |
11. | Jakubský Pavel | 0010002 | 36:53 | + 14:18 | ||
12. | Kašpar Adam | DOR1101 | OK Dobříš | 38:21 | + 15:46 | |
13. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 43:43 | + 21:08 | |
14. | Lukavský Vít | DKL1101 | KOB Kladno | 73:15 | + 50:40 | |
Kunst Miroslav | SLA1101 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 24:47 | ||
2. | Žemlík Eduard | TUR0909 | OOB TJ Turnov | 24:54 | + 0:07 | |
3. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 25:54 | + 1:07 | |
4. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 27:58 | + 3:11 | |
5. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 28:44 | + 3:57 | |
6. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 30:37 | + 5:50 | |
7. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 32:50 | + 8:03 | |
8. | Hradil Michal | HCE0900 | TJ Hostivice | 33:27 | + 8:40 | |
9. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 34:07 | + 9:20 | |
10. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 36:58 | + 12:11 | |
11. | Švarc František | DKP0911 | Oddíl OB Kotlářka | 43:02 | + 18:15 | |
12. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 44:36 | + 19:49 | |
13. | Fibír Jakub | FSP0900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:17 | + 21:30 | |
14. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 46:28 | + 21:41 | |
15. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 48:01 | + 23:14 | |
16. | Koma Lukáš | DOR0903 | OK Dobříš | 49:41 | + 24:54 | |
17. | Šťovíček Jan | DKP1012 | Oddíl OB Kotlářka | 50:52 | + 26:05 | |
18. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 50:58 | + 26:11 | |
19. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 81:08 | + 56:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUR0711 | OOB TJ Turnov | 38:07 | ||
2. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 41:04 | + 2:57 | |
3. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:49 | + 4:42 | |
4. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 44:47 | + 6:40 | |
5. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 44:58 | + 6:51 | |
6. | Lorenc Václav | DOR0702 | OK Dobříš | 45:19 | + 7:12 | |
7. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 45:22 | + 7:15 | |
8. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:25 | + 8:18 | |
9. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 47:10 | + 9:03 | |
10. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 47:38 | + 9:31 | |
11. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 48:44 | + 10:37 | |
12. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 48:57 | + 10:50 | |
13. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 49:48 | + 11:41 | |
14. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 49:53 | + 11:46 | |
15. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 50:41 | + 12:34 | |
16. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:45 | + 12:38 | |
16. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 50:45 | + 12:38 | |
18. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 51:11 | + 13:04 | |
19. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 52:14 | + 14:07 | |
20. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:37 | + 14:30 | |
21. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 53:26 | + 15:19 | |
22. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 54:02 | + 15:55 | |
23. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 56:02 | + 17:55 | |
24. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 56:29 | + 18:22 | |
25. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 56:30 | + 18:23 | |
26. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 57:35 | + 19:28 | |
27. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 58:00 | + 19:53 | |
28. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 59:44 | + 21:37 | |
28. | Nožička Jan | JJN0800 | Team Jizerky | 59:44 | + 21:37 | |
30. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 60:05 | + 21:58 | |
31. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 60:24 | + 22:17 | |
32. | Studnička Jakub | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 61:40 | + 23:33 | |
33. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:14 | + 24:07 | |
34. | Havlík Patrik | DKP0819 | Oddíl OB Kotlářka | 62:34 | + 24:27 | |
35. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | OK Jiskra Nový Bor | 62:59 | + 24:52 | |
36. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 63:10 | + 25:03 | |
37. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 64:12 | + 26:05 | |
38. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 64:18 | + 26:11 | |
39. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:06 | + 26:59 | |
40. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | Oddíl OB Kotlářka | 66:07 | + 28:00 | |
41. | Weiss Hugo | DKP0725 | Oddíl OB Kotlářka | 66:58 | + 28:51 | |
42. | Beneš Filip | VLI0708 | Slavia Liberec orienteering | 67:20 | + 29:13 | |
43. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 71:15 | + 33:08 | |
44. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 73:34 | + 35:27 | |
45. | Zyma Petr | PGP0807 | SK Praga | 86:08 | + 48:01 | |
46. | Klimeš Vincent | FSP0808 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 106:46 | + 68:39 | |
47. | Neubauer René | ZVO0704 | OB SK Zvole | 154:49 | + 116:42 | |
Kolář David | ZVO0805 | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Habán Oliver | JJN0602 | Team Jizerky | 54:58 | ||
2. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 58:21 | + 3:23 | |
3. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 60:23 | + 5:25 | |
4. | Mairich Filip | JJN0600 | Team Jizerky | 61:16 | + 6:18 | |
5. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | 63:44 | + 8:46 | |
6. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 66:20 | + 11:22 | |
7. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 66:34 | + 11:36 | |
8. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 67:37 | + 12:39 | |
9. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 68:17 | + 13:19 | |
10. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 70:16 | + 15:18 | |
11. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 71:24 | + 16:26 | |
12. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 72:16 | + 17:18 | |
13. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | Oddíl OB Kotlářka | 72:40 | + 17:42 | |
14. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 73:16 | + 18:18 | |
15. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:04 | + 19:06 | |
16. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 74:50 | + 19:52 | |
17. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 75:47 | + 20:49 | |
18. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 77:20 | + 22:22 | |
19. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 77:30 | + 22:32 | |
20. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 77:51 | + 22:53 | |
21. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 80:48 | + 25:50 | |
22. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 82:17 | + 27:19 | |
23. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 84:50 | + 29:52 | |
24. | Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 85:18 | + 30:20 | |
25. | Červinka Lukáš | FSP0603 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 87:41 | + 32:43 | |
26. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 88:20 | + 33:22 | |
27. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 88:31 | + 33:33 | |
28. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 90:59 | + 36:01 | |
29. | Klepetko Adam | FSP0601 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 97:01 | + 42:03 | |
30. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 102:28 | + 47:30 | |
31. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | KOB Tretra Praha | 105:34 | + 50:36 | |
32. | Jelínek Šimon | BOR0510 | OK Jiskra Nový Bor | 114:00 | + 59:02 | |
33. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 122:54 | + 67:56 | |
34. | Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | 137:07 | + 82:09 | |
Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | DISK | |||
Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | DISK | |||
Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 69:05 | ||
2. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | Team Jizerky | 69:06 | + 0:01 | |
3. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 69:22 | + 0:17 | |
4. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 72:46 | + 3:41 | |
5. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 81:30 | + 12:25 | |
6. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 83:19 | + 14:14 | |
7. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 85:20 | + 16:15 | |
8. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 86:35 | + 17:30 | |
9. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | KOB Kamenický Šenov | 87:37 | + 18:32 | |
10. | Mellan Jonáš | TUR0308 | OOB TJ Turnov | 94:48 | + 25:43 | |
11. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB Tretra Praha | 95:39 | + 26:34 | |
12. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 96:04 | + 26:59 | |
13. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 104:39 | + 35:34 | |
14. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 105:17 | + 36:12 | |
15. | Řehoř Vojta | JJN0303 | Team Jizerky | 108:22 | + 39:17 | |
16. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 112:29 | + 43:24 | |
17. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 122:51 | + 53:46 | |
18. | Kozák Jakub | ROU0401 | SKOB Roudnice nad Labem | 148:04 | + 78:59 | |
Kužel Jan | FSP0400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 76:31 | 2029 | ||
2. | Klement David | DKP0110 | Oddíl OB Kotlářka | 99:37 | + 23:06 | 1633 | |
3. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 116:18 | + 39:47 | 1347 | |
4. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 128:56 | + 52:25 | 1131 | |
5. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 134:37 | + 58:06 | 1034 | |
Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Růta Matyáš | JJN0102 | Team Jizerky | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fürst Matouš | DOK9602 | OK Doksy | 92:20 | 8440 | ||
2. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 94:07 | + 1:47 | 8283 | |
3. | Habán Ivo | VLI7707 | Slavia Liberec orienteering | 95:16 | + 2:56 | 8181 | |
4. | Tkáč Matěj | JJN0401 | Team Jizerky | 103:02 | + 10:42 | 7494 | |
5. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 104:23 | + 12:03 | 7375 | |
6. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 107:14 | + 14:54 | 7123 | |
7. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 109:30 | + 17:10 | 6923 | |
8. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 112:00 | + 19:40 | 6702 | |
9. | Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 114:18 | + 21:58 | 6498 | |
10. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 114:21 | + 22:01 | 6494 | |
11. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 114:22 | + 22:02 | 6493 | |
12. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 116:11 | + 23:51 | 6332 | |
13. | Najman Jaroslav | BOR7909 | OK Jiskra Nový Bor | 116:41 | + 24:21 | 6288 | |
14. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 120:15 | + 27:55 | 5972 | |
15. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 120:22 | + 28:02 | 5962 | |
16. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 122:45 | + 30:25 | 5751 | |
17. | Šmaus Antonín | JJN0001 | Team Jizerky | 123:47 | + 31:27 | 5660 | |
18. | Michek David | TJN9802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 127:59 | + 35:39 | 5289 | |
19. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 128:32 | + 36:12 | 5240 | |
20. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 129:10 | + 36:50 | 5184 | |
21. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 134:35 | + 42:15 | 4705 | |
22. | Spilka Marek | DKL8300 | KOB Kladno | 146:52 | + 54:32 | 3620 | |
23. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 150:19 | + 57:59 | 3315 | |
24. | Švorc Martin | DKL7100 | KOB Kladno | 173:29 | + 81:09 | 1267 | |
Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 95:22 | 6205 | ||
2. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 107:45 | + 12:23 | 5524 | |
3. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 109:13 | + 13:51 | 5444 | |
4. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 110:13 | + 14:51 | 5389 | |
5. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Litvínov | 117:57 | + 22:35 | 4964 | |
Bradáč Jakub | LLI0002 | LOK-o Liberec | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 74:06 | ||
2. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 75:52 | + 1:46 | |
3. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 77:39 | + 3:33 | |
4. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 86:15 | + 12:09 | |
5. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 87:04 | + 12:58 | |
6. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 94:10 | + 20:04 | |
7. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 98:37 | + 24:31 | |
8. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Litvínov | 106:07 | + 32:01 | |
9. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 109:37 | + 35:31 | |
10. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 114:40 | + 40:34 | |
11. | Kovář Jindřich | MAS6800 | OOB Aš | 126:54 | + 52:48 | |
12. | Klíma Kamil | DKL8201 | KOB Kladno | 127:21 | + 53:15 | |
13. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 130:44 | + 56:38 | |
14. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | OK Jiskra Nový Bor | 147:15 | + 73:09 | |
Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havel Josef | KNC7800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 108:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 82:43 | ||
2. | Čech Jan | FSP7900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 85:45 | + 3:02 | |
3. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 96:01 | + 13:18 | |
4. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 101:05 | + 18:22 | |
5. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 102:57 | + 20:14 | |
6. | Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | 103:25 | + 20:42 | |
7. | Dvořáček Dan | MFP7903 | Matfyz Praha | 104:51 | + 22:08 | |
8. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 107:51 | + 25:08 | |
9. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 117:53 | + 35:10 | |
10. | Vilém Stanislav | VLI7703 | Slavia Liberec orienteering | 123:58 | + 41:15 | |
11. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 124:35 | + 41:52 | |
12. | Jakubský Ondřej | 0010004 | 135:58 | + 53:15 | ||
13. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 136:29 | + 53:46 | |
14. | Šťovíček Jan | DVP7703 | DVP ORIENTATION | 142:38 | + 59:55 | |
15. | Starý Jan | FSP7800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 199:39 | + 116:56 | |
Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 47:33 | ||
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 53:03 | + 5:30 | |
3. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 57:10 | + 9:37 | |
4. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 57:54 | + 10:21 | |
5. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 59:04 | + 11:31 | |
6. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 60:40 | + 13:07 | |
7. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 60:50 | + 13:17 | |
8. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 61:09 | + 13:36 | |
9. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 61:50 | + 14:17 | |
10. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 62:23 | + 14:50 | |
11. | Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 62:46 | + 15:13 | |
12. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 63:03 | + 15:30 | |
13. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 64:32 | + 16:59 | |
14. | Řehořek Jan | 0220001 | 65:38 | + 18:05 | ||
15. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 65:40 | + 18:07 | |
16. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 65:53 | + 18:20 | |
17. | Bureš Michal | VLI7601 | Slavia Liberec orienteering | 65:58 | + 18:25 | |
18. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 66:12 | + 18:39 | |
19. | Novotný Tomáš | TUR7405 | OOB TJ Turnov | 66:16 | + 18:43 | |
20. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 66:51 | + 19:18 | |
21. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 67:38 | + 20:05 | |
22. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 68:23 | + 20:50 | |
23. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 70:46 | + 23:13 | |
24. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 75:22 | + 27:49 | |
25. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 75:42 | + 28:09 | |
26. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 77:32 | + 29:59 | |
27. | Dostál Tomáš | DLP7400 | OOB TJ Dukla Praha | 78:48 | + 31:15 | |
28. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 79:29 | + 31:56 | |
29. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 81:17 | + 33:44 | |
30. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | OK Jiskra Nový Bor | 83:54 | + 36:21 | |
31. | Svoboda Miroslav | FSP7402 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 84:21 | + 36:48 | |
32. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 84:30 | + 36:57 | |
33. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB Tretra Praha | 91:23 | + 43:50 | |
34. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 92:49 | + 45:16 | |
35. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 93:25 | + 45:52 | |
36. | Milota Jan | KAM7200 | OK Kamenice | 100:15 | + 52:42 | |
37. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 100:48 | + 53:15 | |
38. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 112:41 | + 65:08 | |
39. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 129:27 | + 81:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Foršt Jakub | DOR7501 | OK Dobříš | 69:27 | ||
2. | Klepetko David | 0270001 | 77:44 | + 8:17 | ||
3. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 117:33 | + 48:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:47 | ||
2. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 57:26 | + 7:39 | |
3. | Rýdl Jiří | JJN7000 | Team Jizerky | 60:12 | + 10:25 | |
4. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:20 | + 12:33 | |
5. | Zaydlar Michal | JLI7100 | OB Jizerky | 63:48 | + 14:01 | |
6. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 64:11 | + 14:24 | |
7. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 65:02 | + 15:15 | |
8. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 66:52 | + 17:05 | |
9. | Fürst Aleš | LLI6801 | LOK-o Liberec | 68:09 | + 18:22 | |
10. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 68:11 | + 18:24 | |
11. | Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:59 | + 19:12 | |
12. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 77:46 | + 27:59 | |
13. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 81:50 | + 32:03 | |
14. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 83:06 | + 33:19 | |
15. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 86:34 | + 36:47 | |
16. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 89:13 | + 39:26 | |
17. | Machara Martin | BOR6900 | OK Jiskra Nový Bor | 90:04 | + 40:17 | |
18. | Bartoň Jan | FSP7000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 92:14 | + 42:27 | |
19. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 95:13 | + 45:26 | |
20. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 95:27 | + 45:40 | |
21. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 96:12 | + 46:25 | |
22. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 96:17 | + 46:30 | |
23. | Martinec Pavel | LTP7003 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 113:36 | + 63:49 | |
Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 46:28 | ||
2. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 48:33 | + 2:05 | |
3. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 53:47 | + 7:19 | |
4. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 58:45 | + 12:17 | |
5. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 59:17 | + 12:49 | |
6. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 63:39 | + 17:11 | |
7. | Hartman Aleš | VSP6506 | USK Praha | 63:52 | + 17:24 | |
8. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 79:06 | + 32:38 | |
9. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 84:40 | + 38:12 | |
10. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 86:43 | + 40:15 | |
11. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 93:14 | + 46:46 | |
12. | Hurta Vladimír | PGP6305 | SK Praga | 96:45 | + 50:17 | |
13. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 107:55 | + 61:27 | |
Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 54:01 | ||
2. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 56:56 | + 2:55 | |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 62:22 | + 8:21 | |
4. | Pasnichenko Viktor | PGP6004 | SK Praga | 62:28 | + 8:27 | |
5. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 62:33 | + 8:32 | |
6. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 67:47 | + 13:46 | |
7. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 71:36 | + 17:35 | |
8. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 73:06 | + 19:05 | |
9. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 74:22 | + 20:21 | |
10. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 77:26 | + 23:25 | |
11. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 80:58 | + 26:57 | |
12. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 85:15 | + 31:14 | |
13. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 89:28 | + 35:27 | |
14. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 98:32 | + 44:31 | |
15. | Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 100:54 | + 46:53 | |
16. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 119:30 | + 65:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:08 | ||
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 44:36 | + 3:28 | |
3. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 50:28 | + 9:20 | |
4. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 51:55 | + 10:47 | |
5. | John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 53:49 | + 12:41 | |
6. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 56:40 | + 15:32 | |
7. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 58:59 | + 17:51 | |
8. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 60:19 | + 19:11 | |
9. | Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | 60:30 | + 19:22 | |
10. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 65:21 | + 24:13 | |
11. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 66:32 | + 25:24 | |
12. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 69:24 | + 28:16 | |
13. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 71:48 | + 30:40 | |
14. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 72:39 | + 31:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 42:41 | ||
2. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 45:11 | + 2:30 | |
3. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 48:51 | + 6:10 | |
4. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 51:35 | + 8:54 | |
5. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 53:39 | + 10:58 | |
6. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 57:36 | + 14:55 | |
7. | Rančák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 57:40 | + 14:59 | |
8. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 62:21 | + 19:40 | |
9. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 63:27 | + 20:46 | |
10. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 71:21 | + 28:40 | |
11. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 83:30 | + 40:49 | |
12. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 91:22 | + 48:41 | |
13. | Lusk Karel | CHA5002 | OK Chrastava | 141:30 | + 98:49 | |
Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | KOB Kladno | 46:13 | ||
2. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:48 | + 8:35 | |
3. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 58:19 | + 12:06 | |
4. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 60:38 | + 14:25 | |
5. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 72:42 | + 26:29 | |
6. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 80:26 | + 34:13 | |
7. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 82:34 | + 36:21 | |
Šplíchal Jura | 0170001 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 63:38 | ||
2. | Rychlý Rudolf | MKP4100 | SK GORDIC Praha Kačerov | 68:49 | + 5:11 | |
3. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 121:48 | + 58:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rakovec Pavel | SCP1501 | OK Sparta Praha | 30:37 | ||
2. | Beneš Tadeáš | FSP1105 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:49 | + 9:12 | |
3. | Beneš Lukáš | FSP1500 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:54 | + 9:17 | |
4. | Nosek Jakub | FSP1003 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:52 | + 10:15 | |
5. | Čech Jan | FSP1401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:49 | + 16:12 | |
6. | Kosák Damián | 0210001 | 47:07 | + 16:30 | ||
7. | Schulhof Matěj | TUR2020 | OOB TJ Turnov | 54:14 | + 23:37 | |
8. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 54:36 | + 23:59 | |
9. | Pokorná Nela | PGP0552 | SK Praga | 55:45 | + 25:08 | |
10. | Lejsek Mikulas | 0070001 | 58:34 | + 27:57 | ||
11. | Šťovíček David | DVP1601 | DVP ORIENTATION | 61:20 | + 30:43 | |
12. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 61:29 | + 30:52 | |
13. | Hartl Jakub | ODV1400 | TJ Aero Odolena Voda | 63:45 | + 33:08 | |
14. | Svítilová Veronika | PGP1550 | SK Praga | 63:49 | + 33:12 | |
15. | Kameník Zachar Daniel | BOR1400 | OK Jiskra Nový Bor | 65:32 | + 34:55 | |
16. | Patka Jonáš | BOR1600 | OK Jiskra Nový Bor | 67:21 | + 36:44 | |
17. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:46 | + 41:09 | |
18. | Najmanová Eliška a Klárka | SLA8004 | SKOB Slaný | 75:10 | + 44:33 | |
19. | Hartl Dominik | 0190001 | 85:09 | + 54:32 | ||
20. | Hýblová Beáta | 0030001 | 93:32 | + 62:55 | ||
21. | Franz Vojta | 0060001 | 98:04 | + 67:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Obuškevič Jan | SMR7000 | SNS Smržovka | 58:42 | ||
2. | Kolář Jan | ZVO7901 | OB SK Zvole | 63:00 | + 4:18 | |
3. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 73:34 | + 14:52 | |
4. | Hančl Martin | ROU7601 | SKOB Roudnice nad Labem | 83:43 | + 25:01 | |
5. | Srb Martin | 0260002 | 86:05 | + 27:23 | ||
6. | Franz Jakub | 0060002 | 89:03 | + 30:21 | ||
7. | Srbová Libuše | 0260001 | 96:55 | + 38:13 | ||
8. | Vojtěchovský Martin | 0090001 | 105:32 | + 46:50 | ||
9. | Svítil Petr | PGP7810 | SK Praga | 117:22 | + 58:40 | |
10. | Macholdová Iva | SMR7452 | SNS Smržovka | 122:49 | + 64:07 | |
11. | Tučný Jan | 0020001 | 136:35 | + 77:53 | ||
Lác Jan Ladislav | DOR0103 | OK Dobříš | DISK | |||
Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | DISK | |||
Malá Martina | 0020002 | DISK | ||||
Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | DISK |