Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na klasické trati (finále)

Klubová startovka

Datum:
19.09.2021
Místo konání:
Pohoří (Jílové u Prahy)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Na Požárech, 1:15 000, E=5m, stav srpen 2021
Ředitel závodu:
Jedlička Adam - R3
Hlavní rozhodčí:
Valášek Petr - R1
Stavitel tratí:
Škvor Martin - R1
JURY:
Janata Martin, Procházka Jan, Mrázek Jan
Kluby:
ABM     AOP     AOV     BSO     CTB     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HOR     CHA     CHC     CHT     JIL     JJN     JPV     KAM     KON     KPY     KSU     LCE     LDC     LLI     LME     LPM     LPU     LTP     MBM     MFP     MLA     MOV     NEK     NPA     OKP     ONO     OPI     OSN     PBM     PDY     PGP     PHK     PLU     RBK     RIC     ROU     ROZ     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SNA     SRK     SSU     STA     STB     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TRI     TTR     TUR     TZL     UOL     VCB     VLI     VPM     VRL     VSP     VTA     ZBM     ZVO    
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:08:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 E D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C H21B
10:09:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C H21B
10:13:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B D18B
10:18:00 Klösel Samuel AOP0504 8237738 C H16C
11:00:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C H21B
11:29:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A D16B
11:51:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 R H21B
12:15:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A D16A
12:37:00 Valík Adam AOP0301 8648578 A H18A
13:13:00 Kostka Jiří AOP0201 8012870 R H20A
13:13:00 Čech Vít AOP0302 8004316 R H18A
13:15:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A H18C
10:48:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16C
11:18:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 R D21B
11:35:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D21B
10:02:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21C
10:03:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B H16B
10:21:00 Klement David DKP0110 8080816 B H20B
10:22:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B D18B
10:24:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 A H20B
10:27:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B H20B
10:30:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21B
10:30:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A H18B
10:35:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A D16B
10:36:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C H21B
10:40:00 Sanna Karin DKP0250 8240702 A D20B
10:44:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A D16B
11:06:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16C
11:07:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21C
11:09:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A H18B
11:12:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C H21B
11:15:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A H20B
11:15:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B H16C
11:28:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21C
12:09:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A H18A
12:22:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A H16A
12:30:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R D20A
12:43:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A D16A
12:48:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A D18A
12:56:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A D18A
12:57:00 Malačka Milan DKP0210 8017712 A H20A
13:16:00 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C H21C
13:23:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A H16B
10:10:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R H21C
10:20:00 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 R D21C
10:25:00 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 A D20B
10:48:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C H21B
11:00:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A H20B
11:06:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 R H20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D16B
10:09:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C H16C
10:10:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A D20B
10:18:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A H18B
10:21:00 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A H18B
10:40:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B D18C
11:06:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A H18B
11:17:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A H18C
12:07:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A D16A
13:07:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21C
10:56:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21B
11:39:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Rücker Jan HOR0201 8140917 A H20B
12:26:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A H16A
12:32:00 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:55:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B H18C
10:53:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C D21B
10:55:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C H21C
10:57:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R H20B
11:03:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21B
11:16:00 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B D16C
11:30:00 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B H16C
11:54:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H21B
12:51:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21A
13:39:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B D18B
10:26:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A D16B
11:03:00 Keller Filip CHT0503 2115707 B H16C
11:04:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C H21B
10:24:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A H16B
10:27:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B H18B
10:31:00 Adámková Klára JIL0452 8680319 A D18B
10:40:00 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A D16C
11:15:00 Malý Antonín JIL0501 8680403 A H16B
11:25:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A D18B
11:33:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A H16C
11:41:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 B H18C
13:09:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R H20A
13:12:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 E D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Podrábská Marie JJN0251 8660394 A D20B
10:05:00 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A H18C
10:51:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A H16B
10:52:00 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 R D20B
10:55:00 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A D18B
11:28:00 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A D18B
12:14:00 Habán Oliver JJN0602 8655464 A H16A
12:33:00 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A H18A
12:45:00 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H20B
10:45:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A D20B
10:10:00 Čapková Lucie KAM0459 8226331 A D18B
10:20:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A D16B
10:49:00 Hankovcová Helena KAM0350 8660595 A D18C
11:03:00 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A H20B
12:12:00 Doležalová Monika KAM8851 8116683 E D21A
12:49:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 R H20A
12:53:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A H18A
12:53:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 R H20A
12:56:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E D21A
13:02:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E D20A
13:19:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 8226385 B H16C
10:58:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 B D16C
10:04:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C H21C
10:07:00 Šánová Julie KSU0494 8662732 B D18C
10:12:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B H18B
10:22:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 B D16C
10:24:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 B H16C
10:29:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B H18C
10:39:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 A H16C
10:42:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B H16C
10:45:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C H21B
10:52:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21C
10:57:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H18B
11:21:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A H16B
11:30:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R H21B
11:37:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A D20B
10:12:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C H21B
10:41:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A D16B
10:45:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A H16C
11:17:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R D21B
11:21:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C H21B
11:39:00 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E H21B
11:48:00 Vavrys Johan LCE9302 8662426 R H21B
12:26:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R D20A
12:39:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E H21A
12:44:00 Kabáthová Eva LCE8966 8660368 E D21A
13:14:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B D16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21C
13:05:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Bejvl Marek LME0400 8061505 A H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C D21B
10:44:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 C D21B
10:54:00 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A H16B
11:20:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R D21B
12:41:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A H18A
12:58:00 Němec David LPM0504 8648544 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B H16C
10:04:00 Bártová Adéla LPU0353 8109309 B D18B
10:06:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A H18B
10:08:00 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C D21C
10:10:00 Tučková Anna LPU0455 9310 C D18C
10:12:00 Vališ Jan LPU0210 8109304 B H20B
10:15:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A H16B
10:16:00 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B D16C
10:17:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21C
10:19:00 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 A D20B
10:21:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A H16B
10:25:00 Kološová Veronika LPU0351 8109308 A D18C
10:28:00 Brožková Lucie LPU0154 8667525 A D20B
10:39:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A H16B
10:45:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A H20B
10:47:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A H18C
10:54:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C H21B
11:00:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A H18B
11:01:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B D16C
11:01:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A D18B
11:02:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R D21B
11:04:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A D18B
11:08:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C D21B
11:16:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A D18B
11:24:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H16C
11:24:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A H18B
11:26:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 R D21B
11:38:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A H18C
12:19:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21A
12:19:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 A D16A
12:21:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H20A
12:23:00 Procházka David LPU9113 8656511 R H21A
12:33:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A H20A
12:41:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R H20A
12:51:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A D16A
13:00:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 E D21A
13:04:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 E D21A
13:09:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A H18A
13:40:00 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C D21A
13:43:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E H21A
14:07:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:31:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21B
10:14:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Kováč František MLA0201 8656612 B H20B
10:11:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H18C
10:31:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B D18C
11:42:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B H16C
11:45:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A H16B
11:14:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A D16B
11:16:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Newiak Nick NEK0101 8109361 A H20B
10:34:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A D20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B H16C
10:45:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A H18B
11:11:00 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A H18C
11:20:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A H18C
11:29:00 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B D16C
10:17:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A D16B
10:28:00 Pekárková Bára ONO0655 2126391 B D16C
10:31:00 Holíková Simona ONO0553 8660587 A D16C
10:40:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A D18B
10:56:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16B
10:57:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B H16C
12:42:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A H16A
12:49:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 A D18C
10:46:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B D18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Pilná Klára OSN0452 8302004 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C H21C
10:52:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A D18B
11:06:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A H16B
11:27:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A H16B
12:39:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A D16A
12:46:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A H16A
12:54:00 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21B
10:00:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B H16C
10:11:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C D21B
10:11:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21C
10:15:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21B
10:19:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R H21C
10:20:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C D21B
10:21:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H16C
10:22:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A D18C
10:26:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21C
10:30:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H16C
10:36:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H18B
10:39:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H18B
10:49:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D16C
10:52:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B D16C
10:56:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B H18C
11:08:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A D16B
11:10:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C H21C
11:17:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A D16B
11:22:00 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A D18B
11:33:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C H21B
11:36:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C H21B
11:40:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21C
12:24:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E D21A
12:28:00 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E D21A
12:37:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A H20A
13:01:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H18A
13:15:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R H21A
13:17:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R H20A
13:20:00 Vyhnálková Barbora PGP9854 8656685 E D21A
13:59:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Čermák Martin PHK0502 8226370 B H16B
10:23:00 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C D21C
10:29:00 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B D16B
10:47:00 Štěrbová Daniela PHK8951 1700076 C D21B
10:53:00 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A H18C
11:12:00 Málek David PHK0504 8000239 B H16C
11:27:00 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C H21B
12:09:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R H20A
12:47:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21A
13:03:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A D16A
13:10:00 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A D20A
13:17:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 R H18A
13:18:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R D20A
13:27:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E H21A
13:28:00 Kosová Denisa PHK9150 8656691 E D21A
14:11:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Karásek František PLU0301 8061407 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Hanousek Matěj RBK0404 8667988 B H18C
10:19:00 Vrbková Magdalena RBK0454 8006757 C D18C
13:10:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A D20B
10:23:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A D16B
11:02:00 Šrámek Jaromír RIC0303 8226426 A H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C H21C
11:13:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21C
11:13:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16C
11:19:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A D18B
11:27:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 A H16C
12:44:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B D16B
10:17:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C D21B
10:43:00 Raková Petra SHK0251 2049526 A D20B
10:48:00 Podolský Petr SHK0507 8014546 B H16B
10:51:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H21B
10:59:00 Košková Martina SHK0652 8113524 A D16B
11:06:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R H21B
11:08:00 Fábera David SHK0305 8656641 A H18C
11:12:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H18B
11:21:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B H16C
11:29:00 Mechlová Lenka SHK9051 8014472 E D21B
11:57:00 Komanec Václav SHK8406 8076028 C H21B
12:20:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R D21A
12:21:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A H18A
12:22:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 A D20A
12:34:00 Holečková Petra SHK0250 8660572 A D20A
12:40:00 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A D18A
13:32:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 A H20B
10:59:00 Mrózek Paweł SIT0402 8002604 B H18C
11:18:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B H16C
12:46:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A D16B
10:23:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21B
10:25:00 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B D16C
10:27:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C H21B
10:36:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B H16C
10:39:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21B
10:43:00 Karásek Matěj SJC0001 8050013 R H21C
10:50:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D21B
10:55:00 Malínská Nela SJC0650 8344417 B D16C
12:16:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R D21A
12:43:00 Palas Jan SJC8507 8008014 C H21A
13:31:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B H18B
10:16:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A D18B
12:16:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 B D18A
12:38:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A H16C
10:21:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H21B
10:28:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21C
10:54:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A H18B
11:09:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A H16B
11:44:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A H18C
12:07:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Ošmerová Tereza SKM0550 8680307 B D16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B H18C
10:36:00 Doucha Martin SNA0501 8076025 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A D16B
10:58:00 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A D16C
12:11:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A D16A
12:14:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:59:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R D21B
12:11:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C H21A
12:42:00 Marková Ema SSU0252 8655379 A D20A
12:52:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E D21A
13:11:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 E H21A
13:51:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 R H21A
13:55:00 Král Vojtěch SSU8841 8656562 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 B D18B
11:20:00 Plachá Zita STA0551 8116810 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D18C
10:13:00 Venusová Anna STE0554 2148071 B D16C
10:46:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B D16C
11:00:00 Trepáč Adam STE0504 8071293 B H16B
12:17:00 Světnický František STE0204 8656687 A H20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:11:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A D16B
10:42:00 Link Lukáš STH0205 8659414 A H20B
10:51:00 Paleček Ondřej STH0105 8656505 R H20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C D21B
10:30:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B H16B
10:46:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B D18B
10:51:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B H16C
10:57:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B H16B
11:00:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2088202 A H16C
11:14:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R D21B
11:18:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C H21B
11:23:00 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B H18C
11:27:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B H18B
11:28:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B D16C
12:10:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A H16A
12:13:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R H20A
12:29:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A H20A
12:30:00 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A H16A
12:36:00 Bulířová Ema TAP0452 8033267 A D18A
13:00:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R D18A
13:06:00 Elleder David TAP0615 8116696 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21C
10:14:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R D21B
10:28:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D18B
10:35:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C D21B
10:42:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A H18B
10:47:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A D16B
11:03:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A H18B
11:04:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A D16C
11:05:00 Kurečková Klára TBM0667 8008286 B D16B
11:07:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A D16C
11:09:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H20B
11:11:00 Opálková Martina TBM0056 8670458 R D21B
11:11:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D16B
11:23:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C D21B
11:42:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C H21B
12:15:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E H21A
12:25:00 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E H20A
12:45:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 R H20A
12:50:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A H16A
12:54:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D20A
13:11:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A D16A
13:12:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E D21A
13:18:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A H16A
13:47:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B H16B
10:09:00 Pachnik Jędrzej TJN0607 8000568 A H16B
10:37:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D16C
10:38:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A D16B
10:49:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A D20B
11:25:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A D16C
11:31:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 A D16C
12:50:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 R D20A
12:55:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B D16C
10:19:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B D18B
10:20:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H18C
10:23:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B H18C
10:26:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B H18C
10:28:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B D18C
10:33:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 B H20B
10:46:00 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 R H21C
11:05:00 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A H18C
11:10:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B H18B
10:15:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 A H20B
12:34:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R H20B
10:06:00 Houžvička David TUR0501 8680576 C H16C
10:09:00 Mencl Jan TUR0201 8461739 A H20B
10:13:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B D20B
10:16:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R H21C
10:24:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C H21B
10:32:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R D21B
10:33:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C H21B
10:39:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A H20B
10:42:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21B
10:42:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B H16B
10:43:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B D16C
10:43:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B D18C
10:50:00 Mellan Jonáš TUR0308 8008292 B H18C
11:19:00 Neumann Josef TUR8407 8606459 C H21C
11:25:00 Luštický Martin TUR8700 8680589 R H21C
11:26:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A H18C
11:31:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R H21C
11:32:00 Nieke Patricia TUR9552 8170663 R D21B
11:45:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 R H21B
12:18:00 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A H16A
12:27:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C H21A
12:31:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A D16A
12:35:00 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A D16A
12:36:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E D21A
12:40:00 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C D21A
12:58:00 Matějková Barbora TUR0156 8191119 R D20A
12:59:00 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A D16A
13:03:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R H21A
13:05:00 Richtr Lukáš TUR0204 8656696 E H20A
13:06:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 R D20A
13:07:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R H21A
13:16:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 A H18B
10:31:00 Kočová Halina TZL0255 8660396 R D20B
10:35:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 B H18C
10:38:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C D21B
10:41:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C D21B
10:54:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B H16C
10:57:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C H21B
11:09:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21B
11:09:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 A H16C
11:12:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A H16B
11:24:00 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C H21B
12:32:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R D21A
12:38:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A H16A
12:47:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A D16A
13:04:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 A H20B
10:34:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B D18C
10:48:00 Dostál František UOL0201 8516416 B H20B
11:05:00 Horová Pavla UOL9454 8656525 C D21B
11:07:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A D18B
11:22:00 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 A D16C
11:26:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D16B
11:36:00 Vodička Igor UOL0502 8662672 B H16C
12:08:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A D18A
12:18:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A D18C
10:34:00 Krška Vojtěch VCB8901 2080931 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A D16B
10:37:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B D18C
11:01:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21C
11:13:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A D18B
11:15:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C H21B
11:19:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A D16C
11:34:00 Henych Petr VLI6001 8013907 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A H16B
10:33:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A H18B
11:23:00 Kožíšková Kateřina VPM0652 8008298 A D16B
12:25:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A H18A
12:52:00 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A D18B
10:37:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A D18B
11:15:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A H18B
11:18:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A H16B
12:29:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Kopecká Valentýna VSP0453 8033251 B D18C
10:34:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B D16C
10:34:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B D18B
10:36:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A H20B
10:37:00 Horáková Barbora VSP0150 8670797 R D20B
10:46:00 Aschermannová Tereza VSP0253 8662698 A D20B
11:21:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 A H18B
11:31:00 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A D18B
11:35:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B H18C
12:13:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A H18A
12:17:00 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A H18A
12:20:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A D18A
12:23:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A D16A
12:28:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A D18A
12:48:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21A
13:14:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:53:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A D16B
11:10:00 Pekařová Nela VTA0552 7207889 A D16C
11:32:00 Deim Michal VTA0402 8670756 A H18C
12:10:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C D21C
10:07:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H21C
10:12:00 Dvořáček Michal ZBM0513 8517357 C H16C
10:18:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21B
10:18:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B H16B
10:38:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 7200360 A H18C
10:40:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C H21C
10:44:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A H18C
10:50:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B D16B
11:14:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 A H18C
11:18:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R H20B
11:24:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A H16B
12:08:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E D21A
12:12:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D18A
12:24:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D18A
12:35:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H21A
12:57:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A H18A
12:59:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R H21A
13:01:00 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 A H20A
13:02:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H16A
13:08:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R D21A
13:24:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E D21A
13:35:00 Ullmann Silvan ZBM9810 8641415 R H21A
13:36:00 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E D21A
14:03:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A D18B
11:03:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A H16B
12:27:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A D16A