Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E4

Datum:
27.07.2019
Místo konání:
Filipov
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Burda Matěj - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění a jedno vážnější, natažení úponu kyčle. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80    
D10
1.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 17:15
2. Pompe Greta 3510915 351 SV ROBOTRON DRESDEN 19:44 + 2:29
3. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 21:34 + 4:19
4. Grantskalna Krista 4530911 453 KAPA OK CARNIKAVA 23:02 + 5:47
5. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:49 + 6:34
6. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 25:19 + 8:04
7. Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 27:44 + 10:29
8. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 28:52 + 11:37
9. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:09 + 13:54
10. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 32:05 + 14:50
11. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 32:53 + 15:38
12. Mohn Jonna 6350904 635 OLC KAPREOLO 36:12 + 18:57
13. Marager Dagmar 2231109 223 ALLEROED OK 48:15 + 31:00
14. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 52:03 + 34:48
15. Knorr Luise 3531006 353 OLV POTSDAM 74:50 + 57:35
16. Korstjens Domi 1531004 153 KOL OVERPELT 75:33 + 58:18
D12A
2.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 22:28
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 23:33 + 1:05
3. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:09 + 3:41
4. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 28:34 + 6:06
5. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 29:31 + 7:03
6. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 32:13 + 9:45
7. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 34:17 + 11:49
8. Stabina Anete 4580703 458 AZIMUTS OK 34:54 + 12:26
9. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:58 + 12:30
10. Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 35:22 + 12:54
11. Grantskalna Grieta 4530710 453 KAPA OK CARNIKAVA 37:19 + 14:51
12. Patricija Valaine 4570713 457 OGRE OK/SC 37:45 + 15:17
13. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 38:13 + 15:45
14. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:34 + 17:06
15. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:00 + 18:32
16. Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:26 + 20:58
17. Dianova Raja 1910723 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 44:13 + 21:45
18. Roshchina Mariia 5920703 592 MSU MOSCOW 49:52 + 27:24
19. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 52:06 + 29:38
20. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 53:26 + 30:58
21. Fischer Mila 3530702 353 OLV POTSDAM 58:29 + 36:01
22. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:05 + 43:37
23. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 66:09 + 43:41
D12B
1.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 18:28
2. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 21:24 + 2:56
3. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 22:05 + 3:37
4. Abula Kitija 4580813 458 AZIMUTS OK 22:47 + 4:19
5. Naumova Melisa 1910722 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 28:52 + 10:24
6. Morite Morite 4580814 458 AZIMUTS OK 30:02 + 11:34
7. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 36:42 + 18:14
8. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 38:24 + 19:56
9. Atanasova Ivet 1910529 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 44:34 + 26:06
10. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:08 + 26:40
11. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:43 + 36:15
12. Freimane Tina 4510006 451 AUSEKLIS 60:04 + 41:36
13. Georgieva Tanya 1910719 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 60:20 + 41:52
14. Frantová Natálie N060707 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 63:29 + 45:01
15. Mohn Lilianne 6350703 635 OLC KAPREOLO 75:23 + 56:55
Imrišková Natálie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov DISK
Streibert Jule 3450810 345 USV TU DRESDEN DISK
D14A
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 25:28
2. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:38 + 2:10
3. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 28:00 + 2:32
4. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 29:33 + 4:05
5. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 4:57
6. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 31:42 + 6:14
7. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 32:02 + 6:34
8. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:40 + 7:12
9. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 32:48 + 7:20
10. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 33:39 + 8:11
11. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 34:00 + 8:32
12. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 34:18 + 8:50
13. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 35:34 + 10:06
14. Lice licite Liene 4530613 453 KAPA OK CARNIKAVA 38:03 + 12:35
15. Schlittermann Clara 3520502 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 38:18 + 12:50
16. Činčikaite Migle 4780510 478 ORIENS OK 39:40 + 14:12
17. Birzkope Marta marija 4530612 453 KAPA OK CARNIKAVA 42:05 + 16:37
18. Elize Bremze 4570512 457 OGRE OK/SC 43:29 + 18:01
19. Petruniak Tetiana 8010609 801 KIEV REGION 43:52 + 18:24
20. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 44:39 + 19:11
21. Sasko Kristiana 4510003 451 AUSEKLIS 46:25 + 20:57
22. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:58 + 24:30
23. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:08 + 26:40
24. Ilieva Elena 1910509 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 53:22 + 27:54
25. Neumann Johanna 3590502 359 SV LENGEFELD 55:35 + 30:07
26. Barenghi Lucilla 4240603 424 VERESE ORIENTEERING 58:42 + 33:14
27. Georgieva Yulia 1910518 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 59:13 + 33:45
28. Gabreliunaite Ugne 4780507 478 ORIENS OK 66:08 + 40:40
29. Mahlych Anastasiia 8010604 801 KIEV REGION 91:07 + 65:39
D14B
1.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kevenaite Agile 4780503 478 ORIENS OK 36:48
2. Dušková Viktorie TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:32 + 2:44
3. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:52 + 5:04
4. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:07 + 15:19
5. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:15 + 21:27
6. Uksaite Ugne 4780509 478 ORIENS OK 60:45 + 23:57
7. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 62:17 + 25:29
8. Patassiová Patrícia 6750504 675 FARMACEUT BRATISLAVA 64:12 + 27:24
9. Dimitrova Stanimira 1910533 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 71:09 + 34:21
10. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 72:23 + 35:35
11. Zdanevičiute Ugne 4780606 478 ORIENS OK 77:29 + 40:41
12. Štambuk Lucija 2110607 211 OK MERZ 93:10 + 56:22
Borbás Ágota 4010504 401 KALOCSAI TERM. TSE DISK
Měchurová Zuzana N060504 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 71:25 + 34:37
D16A
2.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mag Viktória 4080304 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 23:05
2. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 23:27 + 0:22
3. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 24:37 + 1:32
4. Staugaard Sigrid 2320403 232 FIF HILLEROD 24:42 + 1:37
5. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 25:38 + 2:33
6. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 27:02 + 3:57
7. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 27:54 + 4:49
8. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 28:43 + 5:38
9. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 29:21 + 6:16
10. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 29:30 + 6:25
11. Mag Fruzsina 4080303 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 30:08 + 7:03
12. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 30:14 + 7:09
13. Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:37 + 7:32
14. Nagy Szilvia 4080305 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 31:33 + 8:28
15. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 31:47 + 8:42
16. Dzerve Una undine 4530304 453 KAPA OK CARNIKAVA 31:58 + 8:53
17. Yurchuk Maria 5950303 595 FOTON MOSCOW 32:07 + 9:02
18. Peneva Jana 1910330 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 32:15 + 9:10
19. Ilieva Yana 1910307 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 33:00 + 9:55
20. Nenkova Reneta 1910306 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 35:33 + 12:28
21. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 36:01 + 12:56
22. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 36:20 + 13:15
23. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:00 + 13:55
24. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 37:37 + 14:32
25. Bluma Irbe 4510317 451 AUSEKLIS 37:43 + 14:38
26. Matveieva Iryna 8010402 801 KIEV REGION 38:24 + 15:19
27. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 38:36 + 15:31
28. Hedemann Amanda 2310401 231 FAABORG OK 39:04 + 15:59
29. Štambuk Zdenka 2110406 211 OK MERZ 39:32 + 16:27
30. Dalos Réka 3920403 392 MAFC BUDAJENO 40:22 + 17:17
31. Bulava Daria 8010408 801 KIEV REGION 40:37 + 17:32
32. Cera Liva 4510328 451 AUSEKLIS 41:06 + 18:01
33. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 42:48 + 19:43
34. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:06 + 20:01
35. Aleksandrova Emili 1910308 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 43:32 + 20:27
36. Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 46:07 + 23:02
37. Zozefine Zavjalova 4570404 457 OGRE OK/SC 48:25 + 25:20
38. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 49:35 + 26:30
39. Lassalle Pauline 2940401 294 CO AMBERIEU 57:15 + 34:10
40. Neumann Lena 3590301 359 SV LENGEFELD 64:13 + 41:08
Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D16B
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:00
2. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:40 + 12:40
3. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 46:56 + 17:56
4. Hristiva Plamena 1910320 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 49:16 + 20:16
5. Gulbe Matra 4510403 451 AUSEKLIS 51:42 + 22:42
6. Baltmane Paula 4510418 451 AUSEKLIS 53:04 + 24:04
7. Berkecz Dóra 3900304 390 SZEGEDI VASUTAS SE 54:38 + 25:38
8. Smolíková Zuzana SKV0453 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:00 + 32:00
9. Strazdina Anete anna 4580311 458 AZIMUTS OK 61:08 + 32:08
10. Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 64:28 + 35:28
D18A
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 24:47
2. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 27:06 + 2:19
3. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 29:41 + 4:54
4. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 29:53 + 5:06
5. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 30:21 + 5:34
6. Virtanen Heta 2750102 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT 32:12 + 7:25
7. Pataki Virag Iara 4050201 405 PVS PÉCS 32:56 + 8:09
8. Chernykh Zoya 5940201 594 LVS KHIMKI 33:22 + 8:35
9. Divin Judit 3950204 395 TABÁNI SPARTACUS 34:57 + 10:10
10. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 36:05 + 11:18
11. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 37:00 + 12:13
12. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 37:10 + 12:23
13. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:33 + 13:46
14. Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:22 + 14:35
15. Systad Johanne Midttun 5010101 501 LYN SKI 40:05 + 15:18
16. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 40:36 + 15:49
17. Titzová Adéla PGP0257 B SK Praga 41:33 + 16:46
18. Vimba Elizabete 4600103 460 ZIEMELKURZEME OK 42:01 + 17:14
19. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 42:18 + 17:31
20. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:24 + 17:37
21. Caune Agnija 4580106 458 AZIMUTS OK 43:01 + 18:14
22. Mašatová Eliška NER NER 46:07 + 21:20
23. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 47:05 + 22:18
24. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 49:08 + 24:21
25. Patassiová Michaela 6750203 675 FARMACEUT BRATISLAVA 56:12 + 31:25
26. Stabina Zanda 4580102 458 AZIMUTS OK 60:52 + 36:05
27. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 92:55 + 68:08
Lassalle Léna 2940102 294 CO AMBERIEU DISK
D18B
2.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 30:36
2. Sigmond Éva 3900218 390 SZEGEDI VASUTAS SE 35:16 + 4:40
3. Riesing Hanna 3900116 390 SZEGEDI VASUTAS SE 36:33 + 5:57
4. Apró Vivien 3900101 390 SZEGEDI VASUTAS SE 39:46 + 9:10
5. Borbás Zita 4010103 401 KALOCSAI TERM. TSE 41:21 + 10:45
6. Gyrinskite Malvina 4780201 478 ORIENS OK 42:42 + 12:06
7. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 46:21 + 15:45
8. Slikšjane Annija 4580210 458 AZIMUTS OK 49:56 + 19:20
9. Boneva Betina 1910104 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 51:11 + 20:35
10. Zagyva Rebeka 3900224 390 SZEGEDI VASUTAS SE 52:55 + 22:19
11. Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 55:27 + 24:51
12. Janečková Lucie TJN0157 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:41 + 44:05
13. Nordvik Ida 5040201 504 KOLBOTN & SKIMT OL 100:20 + 69:44
D20A
2.60 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6772
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 36:37 7288
2. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 37:41 + 1:04 7106
3. Tišljar Ana 2120001 212 OK ORION 41:36 + 4:59
4. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 44:37 + 8:00 5921
5. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 44:42 + 8:05 5907
6. Cych Agnieszka PHK9966 R OK 99 Hradec Králové 45:30 + 8:53 5770
7. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 46:09 + 9:32 5659
8. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:03 + 10:26 5506
9. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 48:55 + 12:18 5187
10. Pataki Reka Dalida 4059902 405 PVS PÉCS 50:38 + 14:01
11. Skopane Elina 4580009 458 AZIMUTS OK 51:57 + 15:20
12. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 55:21 + 18:44 4088
13. Lapina Laura 4510024 451 AUSEKLIS 59:12 + 22:35
D20B
2.20 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3175
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 30:49 3692
2. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 34:45 + 3:56 3353
3. Vajda Luca 3909923 390 SZEGEDI VASUTAS SE 36:01 + 5:12
4. Szokol Kamilla 3900026 390 SZEGEDI VASUTAS SE 36:52 + 6:03
5. Ivanova Simona 1919936 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 37:57 + 7:08
6. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 44:52 + 14:03 2480
7. Mayer Zsófia 3909914 390 SZEGEDI VASUTAS SE 46:06 + 15:17
8. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 47:40 + 16:51 2239
9. Dambrauskaite Ieva 4759907 475 SM GAJA KAUNAS 48:09 + 17:20
10. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:59 + 19:10 2039
11. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:23 + 21:34 1832
12. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 55:00 + 24:11 1606
13. Farkas Lili 3900006 390 SZEGEDI VASUTAS SE 55:07 + 24:18
14. O'brien Norah 4199902 419 CORK-O 57:30 + 26:41
D21E
3.30 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8665
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otsamo Pihla 2799501 279 MUSTAMAKKI 33:09
2. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 36:02 + 2:53 8767
3. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 36:22 + 3:13 8688
4. Kalinina Veronika 5970001 597 OMEGA 36:50 + 3:41
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 36:59 + 3:50 8541
6. Hulkkonen Niina 2799503 279 MUSTAMAKKI 37:03 + 3:54
7. Wiktor Lucyna 5558801 555 WKS SLASK 37:36 + 4:27
8. Koskinen Noora 2799704 279 MUSTAMAKKI 38:04 + 4:55
9. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 38:13 + 5:04 8248
10. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 39:53 + 6:44 7852
11. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 41:26 + 8:17 7484
12. Brunner Anina 6319301 631 BUSSOLA OK 42:05 + 8:56
13. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 42:11 + 9:02 7305
14. Prieto del campo María 2499802 249 MALARRURA 43:08 + 9:59
15. Beeler Nadja 6349001 634 OCR WINTERTHUR 44:54 + 11:45
16. Gerber Csenge 3909807 390 SZEGEDI VASUTAS SE 48:16 + 15:07
17. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 49:10 + 16:01 5646
18. Ruiz Alonso Esmeralda 2427401 242 MURCIA-O 49:15 + 16:06
19. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 49:58 + 16:49 5456
20. Stormer Julie KAM9352 C OK Kamenice 51:01 + 17:52 5206
21. Sedileková Ela 6719301 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 56:47 + 23:38
22. Moreno Guadalupe 2447001 244 TOLEDO ORIENTACION 69:00 + 35:51
23. Hillebrand Uta 3649300 364 TURN KLUBB HANNOVER 75:52 + 42:43
24. Schwartz Renée 3608100 360 OSC KASSEL 76:19 + 43:10
Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21A
2.80 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7542
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 33:41 7804
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 35:13 + 1:32 7472
3. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 35:47 + 2:06 7350
4. Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 35:50 + 2:09 7339
5. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 36:03 + 2:22 7292
6. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 36:31 + 2:50 7191
7. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:41 + 3:00 7155
8. Husner Eveline 6329703 632 OLK WIGGERTAL 37:49 + 4:08
9. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:49 + 5:08 6694
10. Henkes Elisabeth 1519001 151 OLG SANKT VITH ARDOC 39:10 + 5:29
11. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 39:13 + 5:32 6608
12. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 39:25 + 5:44 6565
13. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 39:35 + 5:54 6529
14. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 39:49 + 6:08 6478
15. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 40:30 + 6:49 6330
16. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 40:48 + 7:07 6266
17. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 41:46 + 8:05 6057
18. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 42:11 + 8:30 5967
19. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 42:15 + 8:34 5952
20. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 42:26 + 8:45 5913
21. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 42:48 + 9:07 5833
22. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 43:24 + 9:43 5704
23. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 44:16 + 10:35 5516
24. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 44:42 + 11:01 5423
25. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 44:47 + 11:06 5405
26. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 45:48 + 12:07 5185
27. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 45:55 + 12:14 5160
28. Štambuk Iva 2119102 211 OK MERZ 46:04 + 12:23
29. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 46:09 + 12:28 5109
30. Sander Kaisa 2529502 252 OK ILVES TARTU 46:35 + 12:54
31. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 46:50 + 13:09 4962
32. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:54 + 13:13 4947
33. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 48:41 + 15:00 4562
34. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 48:53 + 15:12 4518
35. Szenci Kristyna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 55:28 + 21:47 3096
36. Veselinova Ilieva Tsveta 1919821 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 59:50 + 26:09
37. Müller Andrea 6367403 636 THURGORIENTA 61:08 + 27:27
38. Deschepper Aurélie 1528700 152 BALISE 10 61:29 + 27:48
39. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:25 + 28:44 1593
40. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 66:48 + 33:07 646
41. Rickmeyer Tina 3458614 345 USV TU DRESDEN 67:01 + 33:20
Pecoldová Pavlína N108401 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 DISK
D21B
2.30 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 33:44 5491
2. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 36:10 + 2:26 5132
3. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 36:31 + 2:47 5080
4. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 38:04 + 4:20 4852
5. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:51 + 6:07 4588
6. Wartbichler Gisa 1228905 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 40:22 + 6:38
7. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:03 + 7:19 4411
8. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 41:14 + 7:30 4384
9. Liskány Krisztina 3938809 393 TIPO OC BUDAPEST 41:37 + 7:53
10. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:54 + 8:10 4286
11. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 42:32 + 8:48 4192
12. Dénes Orsolya 4019506 401 KALOCSAI TERM. TSE 42:45 + 9:01
13. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 44:34 + 10:50 3892
14. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 44:43 + 10:59 3870
15. Fürstová Anna LLI9854 C LOK-o Liberec 45:15 + 11:31 3792
16. Čechová Lenka N019001 N01 NEREGISTR. VSETÍN 45:28 + 11:44
17. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 46:18 + 12:34 3637
18. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 49:35 + 15:51 3152
19. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 56:19 + 22:35 2159
20. Smolová Anna N038401 N03 NEREGISTR. OB ŠTÍPA 56:29 + 22:45
21. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 57:53 + 24:09 1927
22. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 78:38 + 44:54 0
Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
D21C
1.90 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3534
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pangrácová Marie N079002 N20 Český svaz neslyšících spo 28:37
2. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 33:02 + 4:25 3662
3. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 34:02 + 5:25 3558
4. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 35:44 + 7:07 3383
5. Veselá Jana PHK8650 C OK 99 Hradec Králové 37:05 + 8:28 3244
6. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 38:03 + 9:26 3144
7. Krafčiková Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 38:11 + 9:34 3130
8. Boucher Thea 2989802 298 VINCENNES 40:39 + 12:02
9. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:04 + 12:27 2833
10. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 42:10 + 13:33 2720
11. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 42:31 + 13:54 2683
12. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 43:01 + 14:24 2632
13. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:33 + 14:56 2577
14. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:36 + 14:59 2572
15. Procházková Ivana TEH8451 C Sokol Tehov 44:15 + 15:38 2505
16. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 44:45 + 16:08 2453
17. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 44:54 + 16:17 2438
18. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 47:42 + 19:05 2149
19. Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:43 + 20:06 2044
20. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:11 + 21:34 1893
21. Studer Christiane 6386902 638 OLG MURTEN 52:36 + 23:59
22. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 55:18 + 26:41 1365
23. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 55:41 + 27:04 1325
24. Baumgartner Carla 6380107 638 OLG MURTEN 63:54 + 35:17
25. Hríbiková Andrea 6718404 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 64:24 + 35:47
26. Erlebach Kim 3469302 346 BSV HALLE AMMENDORF 69:03 + 40:26
27. Syslová Edita PGP8853 C SK Praga 72:04 + 43:27 0
28. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 77:23 + 48:46 0
29. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:08 + 60:31 0
30. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 94:05 + 65:28 0
31. Gericke Madeline 3419108 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 102:13 + 73:36
32. O'cleirigh Patricia 4206602 420 AJAX 118:43 + 90:06
D35A
2.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kheldert Elena 5977403 597 OMEGA 34:56
2. Dzerve Agnese 4537702 453 KAPA OK CARNIKAVA 37:29 + 2:33
3. Straube Hanka 3597304 359 SV LENGEFELD 37:51 + 2:55
4. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 38:03 + 3:07
5. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 38:21 + 3:25
6. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 39:56 + 5:00
7. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 44:32 + 9:36
8. Bobach Helle 2278204 227 AALBORG OK 46:12 + 11:16
9. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:04 + 17:08
10. Bächi Ursina 6368001 636 THURGORIENTA 54:48 + 19:52
11. Roshchina Ianina 5928202 592 MSU MOSCOW 58:32 + 23:36
12. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 65:44 + 30:48
13. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 68:22 + 33:26
14. Biolik Agnieszka 5517701 551 TRACKCOURSE 70:30 + 35:34
15. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 73:01 + 38:05
16. Dimova Desislava 1918403 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 81:01 + 46:05
17. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 94:47 + 59:51
18. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 137:40 + 102:44
D35B
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:42
2. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 34:39 + 2:57
3. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 35:54 + 4:12
4. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 37:10 + 5:28
5. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 39:35 + 7:53
6. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 40:10 + 8:28
7. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 42:22 + 10:40
8. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 45:44 + 14:02
9. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 45:53 + 14:11
10. Krasauske Giedre 4748301 474 OK MEDEINA KAUNAS 47:17 + 15:35
11. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 49:19 + 17:37
12. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C LOK-o Liberec 58:11 + 26:29
13. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 58:34 + 26:52
14. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 63:13 + 31:31
15. Becker Claudia 3657702 365 BERLINER TURNERSCHAFT 75:30 + 43:48
16. Bartók Katalin 4018309 401 KALOCSAI TERM. TSE 81:04 + 49:22
17. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 115:07 + 83:25
18. Múčková Zuzana OLP8302 PSK Olymp Praha 120:40 + 88:58
19. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 133:18 + 101:36
D40A
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bannikova Elena 5957701 595 FOTON MOSCOW 31:12
2. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 31:16 + 0:04
3. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 32:16 + 1:04
4. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 32:33 + 1:21
5. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 34:42 + 3:30
6. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 36:05 + 4:53
7. Balakova Andrea 7107701 710 NYKOPING OK 38:40 + 7:28
8. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 38:54 + 7:42
9. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 39:45 + 8:33
10. Pompe Katja 3517616 351 SV ROBOTRON DRESDEN 39:49 + 8:37
11. Afanasyeva Irina 5967701 596 PIONEERS SARATOV 42:16 + 11:04
12. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 42:35 + 11:23
13. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 43:00 + 11:48
14. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 44:22 + 13:10
15. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 47:11 + 15:59
16. Mohn Monika 6357702 635 OLC KAPREOLO 47:43 + 16:31
17. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 49:44 + 18:32
18. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 50:05 + 18:53
19. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:00 + 19:48
20. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 51:27 + 20:15
21. Haberkorne-vimba Eva 4607602 460 ZIEMELKURZEME OK 51:56 + 20:44
22. Marson Marta 4247602 424 VERESE ORIENTEERING 60:52 + 29:40
23. Fischer Yvonne 3537901 353 OLV POTSDAM 61:13 + 30:01
24. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:37 + 40:25
25. Perez Ramos Maica 2437901 243 CRON 80:29 + 49:17
Rostás Anikó 4017505 401 KALOCSAI TERM. TSE DISK
D40B
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wendler-groß Wiebke 3497802 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 30:34
2. Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 38:43 + 8:09
3. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 42:20 + 11:46
4. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:34 + 14:00
5. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:06 + 17:32
6. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:15 + 17:41
7. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 48:42 + 18:08
8. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 50:46 + 20:12
9. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 53:24 + 22:50
10. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 53:33 + 22:59
11. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:41 + 24:07
12. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 54:46 + 24:12
13. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 55:02 + 24:28
14. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:15 + 26:41
15. Zámečníková Jitka N047401 N04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINY 64:14 + 33:40
16. Zýková Martina N137702 N13 NEREGISTR. PRAHA 12 64:26 + 33:52
17. Cera Liga 4517627 451 AUSEKLIS 64:55 + 34:21
18. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 65:19 + 34:45
19. Karafiátová Lucie N027601 N02 NEREGISTR. NOVÝ BOR 66:05 + 35:31
20. Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 68:00 + 37:26
21. Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:36 + 41:02
22. Rohweder Martina 6337802 633 SKI-O SWISS 72:53 + 42:19
23. Joucla Patricia 2917602 291 HAUTES VOSGES ORIENTATION 75:59 + 45:25
24. Schulthess Eveline 6357807 635 OLC KAPREOLO 79:27 + 48:53
25. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:50 + 50:16
26. Schulze Evelyn 2457803 245 COBI 80:53 + 50:19
27. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 85:11 + 54:37
28. Skog Paula 2777701 277 KALEVAN RASTI 91:46 + 61:12
29. Laurinyecz Katalin 4077602 407 CSIPA SE 93:14 + 62:40
30. Petri Jana 3537804 353 OLV POTSDAM 99:44 + 69:10
Ulme Gundega 4537606 453 KAPA OK CARNIKAVA DISK
Udovichenko Svetlana 5971976 597 OMEGA DISK
D45A
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Depta Monika 5547001 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA 26:38
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 28:08 + 1:30
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 32:43 + 6:05
4. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 32:45 + 6:07
5. Utskarpen Audrun 5067402 506 IL GEOFORM 33:03 + 6:25
6. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 33:18 + 6:40
7. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 34:29 + 7:51
8. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 37:03 + 10:25
9. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 37:27 + 10:49
10. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 37:56 + 11:18
11. Staugaard Maria 2327202 232 FIF HILLEROD 38:47 + 12:09
12. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 39:22 + 12:44
13. Tassin Elodie 2927302 292 CMO 39:48 + 13:10
14. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 40:28 + 13:50
15. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 40:31 + 13:53
16. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 41:21 + 14:43
17. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 42:02 + 15:24
18. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 42:25 + 15:47
19. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:35 + 18:57
20. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 46:59 + 20:21
21. Rasmussen Angelique Groen 2237202 223 ALLEROED OK 47:40 + 21:02
22. Ebinger Mónika 3937003 393 TIPO OC BUDAPEST 47:58 + 21:20
23. Bialeková Martina 6727303 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB 48:58 + 22:20
24. Zschäckel Daniela 3427201 342 SONNENSCHEIN BERLIN 50:38 + 24:00
25. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 50:43 + 24:05
25. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 50:43 + 24:05
27. Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:22 + 24:44
28. Lischewski Sandra 3467401 346 BSV HALLE AMMENDORF 51:58 + 25:20
29. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:36 + 25:58
30. Schlittermann Silke 3527001 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 54:29 + 27:51
31. Angelova Petranka 1917402 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 55:04 + 28:26
32. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 55:26 + 28:48
33. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 56:23 + 29:45
34. Bauere Irena 462 462 OK KO Riga 56:46 + 30:08
35. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:28 + 30:50
36. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 61:05 + 34:27
37. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:57 + 35:19
38. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 62:16 + 35:38
39. Calvo Nuria 2467102 246 FRONTELA O 67:29 + 40:51
40. Trykozko Ulzsula 360 360 OSC KASSEL 67:40 + 41:02
41. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 82:48 + 56:10
42. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 85:52 + 59:14
43. Sobotková Lenka OPI7401 C Orientační sporty Písek 126:02 + 99:24
Lundstrom Annika 7067200 706 SUNDBYBERGS IK DISK
D45B
1.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 26:45
2. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 32:38 + 5:53
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:06 + 7:21
4. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 38:32 + 11:47
5. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 39:36 + 12:51
6. Drese Evi 3487002 348 OLV USLAR 41:58 + 15:13
7. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 43:09 + 16:24
8. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 45:48 + 19:03
9. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 46:58 + 20:13
10. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 47:12 + 20:27
11. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 48:47 + 22:02
12. Brém Knorová Martina 6777102 677 KLUB OB MARTIN 49:10 + 22:25
13. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:43 + 22:58
14. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 51:40 + 24:55
15. Rykalová Jitka NER NER 52:34 + 25:49
16. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:15 + 26:30
17. Velkere Iveta 4617302 461 ALUKSNE OK 54:31 + 27:46
18. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 54:57 + 28:12
19. Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 58:36 + 31:51
20. Zupan Romana 6227401 622 OC KOMENDA 59:20 + 32:35
21. Csató Szilvia 3907429 390 SZEGEDI VASUTAS SE 59:34 + 32:49
22. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 59:50 + 33:05
23. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 60:37 + 33:52
24. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 61:07 + 34:22
25. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 62:51 + 36:06
26. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:38 + 36:53
27. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 65:31 + 38:46
28. Paurová Lenka LTU6452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:51 + 39:06
29. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 66:18 + 39:33
30. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:17 + 41:32
31. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 72:31 + 45:46
32. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 76:53 + 50:08
33. Marager Marlene 2237106 223 ALLEROED OK 83:26 + 56:41
34. Verge rubio Anna 2507102 250 MONTSANT ORIENTACIO 85:29 + 58:44
Bronckaers Marcia 1537205 153 KOL OVERPELT DISK
D50A
2.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stormer Lucie KAM6750 C OK Kamenice 29:34
2. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 29:53 + 0:19
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:41 + 2:07
4. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 31:50 + 2:16
5. Eades Lorna 3256700 325 INTERLOPERS 35:37 + 6:03
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 36:14 + 6:40
7. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 36:16 + 6:42
8. Kubald Katrin 3416901 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 37:02 + 7:28
9. Molnar Pia 2746602 274 MARIEFORS SKIKLUB 38:01 + 8:27
10. Groeneveld Mietta 4916802 491 THOR HAGUE 39:37 + 10:03
11. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 40:53 + 11:19
12. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 41:11 + 11:37
13. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 41:48 + 12:14
14. Leonhardt Annette 3426707 342 SONNENSCHEIN BERLIN 42:47 + 13:13
15. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 43:17 + 13:43
16. Németh Ágnes 3936901 393 TIPO OC BUDAPEST 44:12 + 14:38
17. Wengrin Ágnes 3936905 393 TIPO OC BUDAPEST 45:25 + 15:51
18. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 45:45 + 16:11
19. Fogh Hanne 2246702 224 FSK ORIENTERING 46:17 + 16:43
20. Eschlböck Gudrun 1236802 123 NATURFREUNDE LINZ 49:25 + 19:51
21. Wlcek Sonja 1246801 124 WAT OL 50:06 + 20:32
22. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 50:25 + 20:51
23. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:07 + 21:33
24. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 52:06 + 22:32
25. Cseresnyés Ágnes 4096802 409 TIPO TKE BUDAPEST 53:07 + 23:33
26. Hinkel Katja 3516506 351 SV ROBOTRON DRESDEN 56:22 + 26:48
27. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:30 + 26:56
28. Aschacher Angelika 1226903 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 56:56 + 27:22
29. Richter Sabine 3456601 345 USV TU DRESDEN 60:39 + 31:05
30. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 61:52 + 32:18
31. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:41 + 35:07
32. Absoltné Kerekes Ágnes 4066001 406 HBS NYIREGYHÁZA 65:12 + 35:38
33. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 66:03 + 36:29
34. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 69:56 + 40:22
35. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 73:05 + 43:31
36. Kallela Sari 2716701 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 74:51 + 45:17
37. Pretnar Irma 6216902 621 KAMNIŠKI O-KLUB 75:49 + 46:15
38. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 79:51 + 50:17
39. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 81:19 + 51:45
40. Feldmann Gudrun 3416609 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 86:36 + 57:02
41. Szlatényi Teodóra 4006604 400 OSC BUDAORS 102:38 + 73:04
Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
D50B
1.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 28:28
2. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 29:47 + 1:19
3. Viksviene Renata 4786911 478 ORIENS OK 32:48 + 4:20
4. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:28 + 9:00
5. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:08 + 10:40
6. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 39:24 + 10:56
7. Vabulniece Liga 4556902 455 APE OK 39:53 + 11:25
8. Cruse Katrin 3516603 351 SV ROBOTRON DRESDEN 40:52 + 12:24
9. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 42:20 + 13:52
10. Hořáková Petra LLI6953 C LOK-o Liberec 42:58 + 14:30
11. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 44:25 + 15:57
12. Tóthné Pfeiffer Zsuzsan 4036902 403 PÉCSI OE SPORTKOR 44:32 + 16:04
13. Thomas Sylvia 3446900 344 OL-TEAM WEHRSDORF 45:23 + 16:55
14. Sallai Sara 3916501 391 SZEGEDI VSE 45:27 + 16:59
15. Servais Corinne 1606601 160 ASUB 48:16 + 19:48
16. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 53:31 + 25:03
17. Gyöngyösi Jolán 3906509 390 SZEGEDI VASUTAS SE 54:11 + 25:43
18. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:14 + 30:46
19. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 60:01 + 31:33
20. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 64:19 + 35:51
21. Miklós Rita 3906828 390 SZEGEDI VASUTAS SE 66:12 + 37:44
22. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:44 + 38:16
23. Nielsen Jannie 2286502 228 HOLBAEK OK 69:13 + 40:45
24. Fino Béatrice 2946803 294 CO AMBERIEU 75:19 + 46:51
25. Tichá Anna NER NER 86:19 + 57:51
D55A
1.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 27:55
2. Husner Lily 6326101 632 OLK WIGGERTAL 32:29 + 4:34
3. Alm Guri 2296304 229 OK HTF 33:12 + 5:17
4. Gollmann Birgit 1216402 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 33:55 + 6:00
5. Leideck Heike 3456403 345 USV TU DRESDEN 35:13 + 7:18
6. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 36:50 + 8:55
7. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 38:52 + 10:57
8. Priedite Iveta 4510001 451 AUSEKLIS 39:02 + 11:07
9. Juckelandt Sabine 3516308 351 SV ROBOTRON DRESDEN 39:10 + 11:15
10. Andersson Susanne 7096401 709 PITEA IF OK 39:17 + 11:22
11. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:12 + 16:17
12. Stanton Talyn 5216400 521 AUCKLAND OC 46:21 + 18:26
13. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 46:26 + 18:31
14. Belicová Elena 6766201 676 KLUB OB ATU KOŠICE 47:41 + 19:46
15. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 50:33 + 22:38
16. Laev Riina 2516301 251 SK MERCURY 50:34 + 22:39
17. Buhler Birgit 3456402 345 USV TU DRESDEN 51:04 + 23:09
17. Bikeliene Ema 4726402 472 LABIRINTAS VILNIUS 51:04 + 23:09
19. Rozentale Ieva 4546302 454 MONA OK 57:01 + 29:06
20. Ansorge Silke 3516420 351 SV ROBOTRON DRESDEN 57:31 + 29:36
21. Renard Francoise 1616301 161 CO LIÉGE 57:48 + 29:53
22. Sádecká Judita 6766203 676 KLUB OB ATU KOŠICE 57:50 + 29:55
23. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 64:46 + 36:51
24. Zvaigzne Mud 4526202 452 A2 ULBROKA 64:50 + 36:55
25. Henkes-johanns Maria 1516403 151 OLG SANKT VITH ARDOC 70:30 + 42:35
26. Meldere Sarmite 462 OK KO Riga 88:13 + 60:18
27. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 91:36 + 63:41
D55B
1.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:50
2. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 38:03 + 0:13
3. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 38:32 + 0:42
4. Brettschneider Dr.gudrun 3416004 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 41:58 + 4:08
5. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 42:27 + 4:37
6. Ondrová Jana SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:58 + 15:08
7. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 58:24 + 20:34
8. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 69:58 + 32:08
9. Bruyninckx Miek 1556004 155 TROL 125:58 + 88:08
Moosberger Esther 6405601 640 OL REGIO OLTEN DISK
D60
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 3575700 357 CHEMNITZ INDIVID. 26:07
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 28:33 + 2:26
3. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 29:08 + 3:01
4. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 29:14 + 3:07
5. Hakomaki Kirsi 2715707 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 33:35 + 7:28
6. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 34:47 + 8:40
7. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 35:58 + 9:51
8. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:04 + 10:57
9. Wysocka Jolanta 5535601 553 SLASK O-TEAM 37:20 + 11:13
10. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 38:10 + 12:03
11. Jenövári Gabriella 3975701 397 HSE BUDAPEST 39:19 + 13:12
12. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:16 + 14:09
13. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 41:48 + 15:41
14. Cerjaka Maija 4535917 453 KAPA OK CARNIKAVA 42:40 + 16:33
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 42:49 + 16:42
16. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 43:45 + 17:38
17. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 43:55 + 17:48
18. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 44:56 + 18:49
19. Dambrauskiene Genute 4755609 475 SM GAJA KAUNAS 46:47 + 20:40
20. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:16 + 21:09
21. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 47:39 + 21:32
22. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 49:48 + 23:41
23. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 50:40 + 24:33
24. Kosmaceva Tamara 4535605 453 KAPA OK CARNIKAVA 50:57 + 24:50
25. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 51:17 + 25:10
26. Fenmen Nermin 7815600 781 ANKARA GSM 51:45 + 25:38
27. Vanreusel Jen 1535802 153 KOL OVERPELT 55:54 + 29:47
28. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 57:01 + 30:54
29. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 60:23 + 34:16
30. Ohlsson Anna-karin 7025802 702 TULLINGE SK 61:59 + 35:52
31. Nielsen Lise 2295901 229 OK HTF 62:11 + 36:04
32. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 63:21 + 37:14
33. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 70:39 + 44:32
34. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 72:30 + 46:23
35. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 72:50 + 46:43
36. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 74:24 + 48:17
37. Galle Annemette 2225502 222 THOK HELSINGE 86:11 + 60:04
38. Choprix Noelle 1565901 156 ALTAIR 88:28 + 62:21
39. Olbrycht Anna 5525602 552 OLBnO WARSZAWA 99:20 + 73:13
40. Prindule Aina 4515706 451 AUSEKLIS 106:51 + 80:44
Duze Dace 4515805 451 AUSEKLIS DISK
D65
1.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horváth Magda 3935206 393 TIPO OC BUDAPEST 26:44
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 32:47 + 6:03
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 33:59 + 7:15
4. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 37:26 + 10:42
5. Krasuckiene Egle 4725404 472 LABIRINTAS VILNIUS 40:49 + 14:05
6. Sands Carol 3245102 324 BOK(W) 42:58 + 16:14
7. Lindkvist Anneli 7055402 705 GUSTAVSBERGS OK 43:36 + 16:52
8. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 44:55 + 18:11
9. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 45:36 + 18:52
10. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 47:03 + 20:19
11. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:58 + 27:14
12. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:56 + 29:12
13. Dudiene Violeta 4715202 471 RUDAMINA OK 57:50 + 31:06
14. Jenei Margit 3945401 394 BOF BUDAORS 58:47 + 32:03
15. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 59:36 + 32:52
16. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:30 + 34:46
17. Freimane Beata 4515002 451 AUSEKLIS 63:28 + 36:44
18. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 66:27 + 39:43
19. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:20 + 40:36
20. Renger Rita 351 SV ROBOTRON DRESDEN 69:43 + 42:59
21. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:28 + 43:44
22. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 73:35 + 46:51
23. Pallas Robyn 1015302 101 CENTRAL COAST 83:14 + 56:30
24. Hardy Jan 1025302 102 AUSTRALOPERS TASMANIA 85:55 + 59:11
25. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 117:33 + 90:49
26. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 137:30 + 110:46
Kraze Anfisa 4510004 451 AUSEKLIS DISK
Vitola Benita 4515411 451 AUSEKLIS DISK
Bobach Kirsten 2275202 227 AALBORG OK DISK
D70
1.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 30:20
2. Jorgensen Inge 2254501 225 OK ROSKILDE 35:37 + 5:17
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 39:51 + 9:31
4. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 40:03 + 9:43
5. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 42:06 + 11:46
6. Plaude Mara 4510005 451 AUSEKLIS 45:28 + 15:08
7. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 48:00 + 17:40
8. Seglina Silvija 4514921 451 AUSEKLIS 51:01 + 20:41
9. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 53:07 + 22:47
10. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 53:08 + 22:48
Lindblom Inger 7044902 704 OK ORINTO DISK
D75
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 56:40
2. Eulitz Ilse 3693901 369 OLV WEIMAR 79:47 + 23:07
H10
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 18:11
2. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 19:42 + 1:31
3. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 22:30 + 4:19
4. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:51 + 5:40
5. Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 23:55 + 5:44
6. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 24:31 + 6:20
7. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 25:40 + 7:29
8. Jonikans Valters 4570923 457 OGRE OK/SC 26:38 + 8:27
9. Fischer Leander 3530903 353 OLV POTSDAM 26:52 + 8:41
10. Losada Gabriel 2440902 244 TOLEDO ORIENTACION 27:47 + 9:36
11. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 28:48 + 10:37
12. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:02 + 11:51
13. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 33:09 + 14:58
14. Kopecký Oldřich KPY0900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:44 + 15:33
15. Schulthess Maurice 6351009 635 OLC KAPREOLO 35:23 + 17:12
16. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 47:43 + 29:32
Groß Matti 3490903 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG DISK
H12A
2.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 19:10
2. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 21:42 + 2:32
3. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 22:24 + 3:14
4. Renars Grasis 4570709 457 OGRE OK/SC 23:06 + 3:56
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 23:25 + 4:15
6. Graudins Rudolfs 4530708 453 KAPA OK CARNIKAVA 24:10 + 5:00
7. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 26:41 + 7:31
8. Olivers Plocins 4570706 457 OGRE OK/SC 26:46 + 7:36
9. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 26:55 + 7:45
10. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 27:06 + 7:56
11. Janoch Mikuláš MLA0700 B MLOK Mariánské Lázně 27:27 + 8:17
12. Sterns Bruno 4570716 457 OGRE OK/SC 30:58 + 11:48
13. Lukass Silins 4570710 457 OGRE OK/SC 31:12 + 12:02
14. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 31:17 + 12:07
15. Staugaard Torbj 2320704 232 FIF HILLEROD 31:32 + 12:22
16. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:06 + 13:56
17. Kolev Svetlozar 1910725 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 34:13 + 15:03
18. Afanasyev Igor 5960803 596 PIONEERS SARATOV 34:44 + 15:34
19. Svítil Patrik PGP0706 B SK Praga 38:14 + 19:04
20. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 42:14 + 23:04
21. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 42:55 + 23:45
22. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 43:02 + 23:52
23. Flach Julius 3580705 358 TSV KARLSHORST 44:26 + 25:16
24. Graudins Roberts 4530709 453 KAPA OK CARNIKAVA 44:42 + 25:32
25. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 44:47 + 25:37
26. Cain Fidelius 3580701 358 TSV KARLSHORST 45:36 + 26:26
27. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 46:43 + 27:33
28. Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:36 + 31:26
29. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:14 + 32:04
30. Groeneveld Odin 4910703 491 THOR HAGUE 66:44 + 47:34
31. Neumann Rasmus 3590803 359 SV LENGEFELD 74:13 + 55:03
32. Hedemann Aske 2310703 231 FAABORG OK 84:45 + 65:35
33. Levkans Ernests 4570721 457 OGRE OK/SC 94:13 + 75:03
H12B
1.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:07
2. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 21:36 + 7:29
3. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 21:50 + 7:43
4. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:37 + 11:30
5. Kaininš Matiss 4580715 458 AZIMUTS OK 26:03 + 11:56
6. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 27:46 + 13:39
6. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 27:46 + 13:39
8. Hoboel Eskil 5020802 502 OPPSAL ORIENTEERING 27:56 + 13:49
9. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 30:11 + 16:04
10. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:44 + 17:37
11. Matics Marcell 3990802 399 MAFC BUDAPEST 33:33 + 19:26
12. Höbig Felix 3430802 343 SV BAD DUBEN 34:26 + 20:19
13. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:02 + 22:55
14. Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:32 + 29:25
15. Nikolaev Ognyan 1910717 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 46:56 + 32:49
16. Ehrreich Rudolf Alexander 1210803 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 51:10 + 37:03
17. Bršťák Tomáš N060706 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 55:04 + 40:57
18. Cers Oto 451 AUSEKLIS 69:02 + 54:55
19. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 72:07 + 58:00
Atanasov Aleksandar 1910726 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Yulianov Samuil 1910527 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
H14A
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 26:18
2. Kalinin Matvey 5970602 597 OMEGA 26:29 + 0:11
3. Kovalchuk Serafim 8010507 801 KIEV REGION 28:05 + 1:47
4. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 28:08 + 1:50
5. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 31:15 + 4:57
5. Csoboth Márton 3950614 395 TABÁNI SPARTACUS 31:15 + 4:57
7. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 32:00 + 5:42
8. Mackevičius Tadas 4780604 478 ORIENS OK 32:36 + 6:18
9. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 32:39 + 6:21
10. Vitolins Audris Odo 4570511 457 OGRE OK/SC 33:31 + 7:13
11. Fisers Emils 4570514 457 OGRE OK/SC 33:43 + 7:25
12. Vang Bobach Christoff 2270607 227 AALBORG OK 33:45 + 7:27
13. Bujdosó Márk 3950807 395 TABÁNI SPARTACUS 34:59 + 8:41
14. Marager Johannes 2230607 223 ALLEROED OK 35:22 + 9:04
15. Yurchuk Andrey 5950604 595 FOTON MOSCOW 35:53 + 9:35
16. Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 36:04 + 9:46
17. Lecinskis Emils 4530514 453 KAPA OK CARNIKAVA 37:08 + 10:50
18. Račickas Matas 4750505 475 SM GAJA KAUNAS 37:29 + 11:11
19. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 37:55 + 11:37
20. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 38:30 + 12:12
21. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:41 + 12:23
22. Solmanis Uvis 4510608 451 AUSEKLIS 38:42 + 12:24
23. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 38:54 + 12:36
24. Ikola Aapo 2710505 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 40:22 + 14:04
25. Janšo Jakub Karol 6760606 676 KLUB OB ATU KOŠICE 40:33 + 14:15
26. Drach Ivan 8010605 801 KIEV REGION 41:30 + 15:12
27. Vimba Francis 4600604 460 ZIEMELKURZEME OK 41:51 + 15:33
28. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 42:01 + 15:43
29. Csoboth Mihály 3950815 395 TABÁNI SPARTACUS 43:22 + 17:04
30. Nielsen Erik Groenborg 2230604 223 ALLEROED OK 43:48 + 17:30
31. Emils Sulcs 4570607 457 OGRE OK/SC 46:40 + 20:22
32. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:19 + 21:01
33. Strole Salvuus 4780505 478 ORIENS OK 48:27 + 22:09
34. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:39 + 24:21
35. Arnicans Roberts 4530515 453 KAPA OK CARNIKAVA 51:18 + 25:00
36. Ahmedov Dzhan 1910515 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 52:10 + 25:52
37. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:21 + 28:03
38. Mandev Ivailo 1910531 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 57:01 + 30:43
39. Filipov Teodor 1910514 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 63:15 + 36:57
40. Kristofers Plocins 4570505 457 OGRE OK/SC 68:41 + 42:23
41. Kareckas Kimantas 4780514 478 ORIENS OK 69:59 + 43:41
Petrov Ivan 1910524 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Kugenieks Adrians 4570615 457 OGRE OK/SC DISK
Georgiev Bojan 1910532 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Kallela Lenni 2710603 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT DISK
Ibrjamov Berk 1910528 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Grasis Markus 4510523 451 AUSEKLIS DISK
Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H14B
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:23
2. Sampins Roberts 4510614 451 AUSEKLIS 28:43 + 0:20
3. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:03 + 6:40
4. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 35:27 + 7:04
5. Cinitis Uvis 4510520 451 AUSEKLIS 37:51 + 9:28
6. Kreišmonas Gintaras 4750503 475 SM GAJA KAUNAS 42:57 + 14:34
7. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 42:59 + 14:36
8. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 46:03 + 17:40
9. Vlach Timothy SBR0501 C SKOB Bruntál 53:27 + 25:04
10. Gražys Emilis 4750504 475 SM GAJA KAUNAS 53:33 + 25:10
11. Hejna Štěpán LLI0602 C LOK-o Liberec 53:40 + 25:17
12. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:27 + 27:04
13. Karvelis Džiugas 4780502 478 ORIENS OK 56:15 + 27:52
14. Leina Augusts 4510607 451 AUSEKLIS 57:04 + 28:41
15. Maulins Rudolfs 4510519 451 AUSEKLIS 60:44 + 32:21
16. Őze Dániel 3900615 390 SZEGEDI VASUTAS SE 69:34 + 41:11
17. Bonev Viktor 1910516 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 71:31 + 43:08
18. Uher Adam N060503 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 99:51 + 71:28
Todorov Ivan 1910510 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Andrš Matěj N060605 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC DISK
H16A
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:43
2. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 18:50 + 0:07
3. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:36 + 2:53
4. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 21:38 + 2:55
5. Novota Lukáš 6760304 676 KLUB OB ATU KOŠICE 22:45 + 4:02
6. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 22:59 + 4:16
7. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 24:23 + 5:40
8. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 25:18 + 6:35
9. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 25:33 + 6:50
10. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 25:42 + 6:59
11. Szabó Levente 3900319 390 SZEGEDI VASUTAS SE 26:18 + 7:35
12. Nielsen Hans Groenborg 2230303 223 ALLEROED OK 26:19 + 7:36
13. Stana Gustavs 4510422 451 AUSEKLIS 26:23 + 7:40
14. Dragoev Tervel 1910334 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 26:55 + 8:12
15. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 26:59 + 8:16
16. Afanasyev Oleg 5960302 596 PIONEERS SARATOV 27:52 + 9:09
17. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:57 + 9:14
18. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 28:14 + 9:31
19. Kukurugya Šimon 6730402 673 SANDBERG BRATISLAVA 28:28 + 9:45
20. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 29:55 + 11:12
21. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 30:57 + 12:14
22. Schubert Ambrus 3900317 390 SZEGEDI VASUTAS SE 31:33 + 12:50
22. Petrov Kaloyan 1910311 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 31:33 + 12:50
24. Barta Máté 3900403 390 SZEGEDI VASUTAS SE 31:39 + 12:56
25. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 32:22 + 13:39
26. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 33:07 + 14:24
27. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 34:31 + 15:48
28. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 34:54 + 16:11
29. Yatsenko Volodymyr 8010406 801 KIEV REGION 35:39 + 16:56
30. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:37 + 17:54
31. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:56 + 18:13
32. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 37:39 + 18:56
33. Melnis Marks 451 451 AUSEKLIS 39:01 + 20:18
34. Tatarnikov Mykhailo 8010403 801 KIEV REGION 39:08 + 20:25
35. Marager Valdemar 2230308 223 ALLEROED OK 39:50 + 21:07
36. Kallela Luca 2710302 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 41:01 + 22:18
37. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:45 + 25:02
38. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:40 + 27:57
39. Aleksans Ronalds 4570419 457 OGRE OK/SC 47:32 + 28:49
40. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 47:45 + 29:02
41. Dragoev Ivailo 1910335 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 49:06 + 30:23
42. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 54:47 + 36:04
43. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 59:10 + 40:27
44. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 64:24 + 45:41
45. Udovichenko Maxim 5972005 597 OMEGA 86:20 + 67:37
H16B
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:08
2. Ummers Emils 4510425 451 AUSEKLIS 23:26 + 4:18
3. Klavinš Renars 4580412 458 AZIMUTS OK 23:44 + 4:36
4. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 23:53 + 4:45
5. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 25:46 + 6:38
6. Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 25:58 + 6:50
7. Bonev Dani 1910312 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 29:21 + 10:13
8. Gills Arvids 4510409 451 AUSEKLIS 30:03 + 10:55
9. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 31:19 + 12:11
10. Zagyva Zalán 390 390 SZEGEDI VASUTAS SE 33:37 + 14:29
11. Rohweder Ronny 6330204 633 SKI-O SWISS 34:30 + 15:22
12. Voroblievas Voroblia 4780408 478 ORIENS OK 38:09 + 19:01
13. Skunda Kristupas 4750402 475 SM GAJA KAUNAS 42:06 + 22:58
14. O'cleirigh Emmet 4200403 420 AJAX 44:13 + 25:05
15. Ilkov Georgi 1910313 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 50:06 + 30:58
16. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:17 + 33:09
17. Pileckas Justas 4750401 475 SM GAJA KAUNAS 64:31 + 45:23
18. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:32 + 46:24
Mella Sturla Rognskog 5020406 502 OPPSAL ORIENTEERING DISK
H18A
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 27:58
2. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 28:01 + 0:03
3. Szabó Marcell 3900120 390 SZEGEDI VASUTAS SE 29:48 + 1:50
4. Bujdosó Zoltán 3950206 395 TABÁNI SPARTACUS 30:25 + 2:27
5. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 30:40 + 2:42
6. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 31:27 + 3:29
7. Jónás Ferenc 3900113 390 SZEGEDI VASUTAS SE 31:57 + 3:59
8. Nagy Péter 3950211 395 TABÁNI SPARTACUS 32:51 + 4:53
9. Shterev Veselin 1910137 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 33:25 + 5:27
10. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 33:43 + 5:45
11. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 34:23 + 6:25
12. Ivanov Aleksandar 1910139 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 34:47 + 6:49
13. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 36:22 + 8:24
14. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 37:17 + 9:19
15. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 37:33 + 9:35
16. Knor Martin 6770201 677 KLUB OB MARTIN 38:14 + 10:16
17. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 38:56 + 10:58
18. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 39:28 + 11:30
19. Andris Svilans 4570222 457 OGRE OK/SC 40:09 + 12:11
20. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 40:20 + 12:22
21. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 42:38 + 14:40
22. Chernykh Misha 5940202 594 LVS KHIMKI 46:06 + 18:08
23. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 46:08 + 18:10
24. Hedemann Peter 2310102 231 FAABORG OK 48:22 + 20:24
25. Gessl Konrad 1240102 124 WAT OL 50:28 + 22:30
26. Hořák Jaroslav LLI0102 C LOK-o Liberec 50:51 + 22:53
27. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 54:52 + 26:54
28. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:59 + 28:01
29. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 64:56 + 36:58
30. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:56 + 76:58
H18B
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:05
2. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 35:08 + 3:03
3. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 35:17 + 3:12
4. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 37:49 + 5:44
5. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:09 + 9:04
6. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:10 + 11:05
7. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:29 + 16:24
8. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 49:45 + 17:40
9. Rohweder Leon 6330103 633 SKI-O SWISS 53:15 + 21:10
10. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:30 + 21:25
11. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 89:09 + 57:04
H20A
3.30 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6215
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 32:36 6539
2. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 35:06 + 2:30 6087
3. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 35:29 + 2:53 6018
4. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:12 + 4:36 5708
5. Vandeghinste Grégoire 1579900 157 HOC 41:06 + 8:30
6. Höck Kilian 3510018 351 SV ROBOTRON DRESDEN 41:41 + 9:05
7. Stormer Emil KAM0000 C OK Kamenice 42:00 + 9:24 4841
8. Eyen Guillaume 1610002 161 CO LIÉGE 43:54 + 11:18
9. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:49 + 12:13 4332
10. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 51:33 + 18:57 3115
11. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 54:18 + 21:42 2618
H20B
2.40 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 38:46
2. Győri Bertalan 3900010 390 SZEGEDI VASUTAS SE 40:13 + 1:27
3. Dechtiar Viktoras 4759906 475 SM GAJA KAUNAS 45:34 + 6:48
4. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:49 + 18:03
5. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 106:45 + 67:59
H21E
4.40 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8728
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ahola Joonas 2799602 279 MUSTAMAKKI 35:23
2. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 37:56 + 2:33 8904
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 38:28 + 3:05 8783
4. Anttolainen Aleksi 2769301 276 LAHDEN SUUNNISTAJAT 38:39 + 3:16
5. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 39:44 + 4:21 8498
6. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 40:07 + 4:44 8411
7. Ormay Mihály 3959902 395 TABÁNI SPARTACUS 40:10 + 4:47
8. Prieto del campo Álvaro 2499501 249 MALARRURA 40:40 + 5:17
9. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 41:06 + 5:43 8190
10. Liszka Krisztián 3959205 395 TABÁNI SPARTACUS 41:22 + 5:59
11. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 41:31 + 6:08 8096
12. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 41:33 + 6:10 8088
13. Gösswein Csaba 4088501 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 41:57 + 6:34
14. Zingg Luca 6319302 631 BUSSOLA OK 42:14 + 6:51
15. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 42:44 + 7:21 7821
16. Bakó Áron 3959201 395 TABÁNI SPARTACUS 42:49 + 7:26
17. Wartbichler Christian 1228806 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 43:24 + 8:01
18. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 43:50 + 8:27 7573
19. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 44:31 + 9:08 7419
20. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 44:37 + 9:14 7397
21. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 45:43 + 10:20 7149
22. Semerád Antonín PGP9807 C SK Praga 45:47 + 10:24 7134
23. Zhelyaskov Dimitar 1919805 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 45:55 + 10:32
24. Kundisch Wieland 3458512 345 USV TU DRESDEN 45:57 + 10:34
25. Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 46:35 + 11:12 6953
26. Heinmann Kristo 2558901 255 OK PEKO 46:39 + 11:16
27. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 47:06 + 11:43 6837
28. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 47:15 + 11:52 6803
29. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 47:44 + 12:21 6694
30. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 47:47 + 12:24 6683
31. Divin Péter 3959803 395 TABÁNI SPARTACUS 48:33 + 13:10
32. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 48:50 + 13:27 6446
33. Van baelen Michael 1599201 159 D-TEAM 49:27 + 14:04
34. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 53:36 + 18:13 5371
35. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 54:07 + 18:44 5255
36. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 56:17 + 20:54 4766
37. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:55 + 21:32 4623
38. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:30 + 22:07 4492
39. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 59:43 + 24:20 3992
40. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:03 + 29:40 2790
41. Gray Daniel KAM0003 C OK Kamenice 65:49 + 30:26 2617
42. Udovichenko Igor 5971999 597 OMEGA 70:20 + 34:57
43. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 76:17 + 40:54 257
44. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 85:08 + 49:45 0
45. Gyimesi Zoltán 3937212 393 TIPO OC BUDAPEST 101:20 + 65:57
46. Kleston Danil 595 595 FOTON MOSCOW 108:39 + 73:16
Nakvosas Gytis 4779503 477 OSK AŽUOLAS DISK
Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy DISK 0
Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice DISK 0
H21A
3.60 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7500
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 31:32 8022
2. Schulthess Lukas 6357908 635 OLC KAPREOLO 33:33 + 2:01
3. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 34:24 + 2:52 7387
4. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:44 + 4:12 7092
5. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 37:06 + 5:34 6790
6. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 37:07 + 5:35 6786
7. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 37:35 + 6:03 6683
8. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 37:36 + 6:04 6679
9. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 38:11 + 6:39 6550
10. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 39:19 + 7:47 6299
11. Neimanis Nauris 4579201 457 OGRE OK/SC 39:25 + 7:53
12. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 40:08 + 8:36 6118
13. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:11 + 8:39 6107
14. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 40:20 + 8:48 6074
15. Mižúr Peter 6719102 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 40:28 + 8:56
16. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 40:56 + 9:24 5941
16. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 40:56 + 9:24 5941
18. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 41:19 + 9:47 5856
19. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 9:50 5845
20. Vajda Balázs 3909422 390 SZEGEDI VASUTAS SE 41:31 + 9:59
21. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:06 + 10:34 5683
21. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 42:06 + 10:34 5683
23. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 43:20 + 11:48 5410
23. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 43:20 + 11:48 5410
25. Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:48 + 12:16 5307
26. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:51 + 12:19 5296
27. Lázaro Diego 2489600 248 ULTRA MAXIMUS 44:17 + 12:45
28. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 44:42 + 13:10 5108
29. Riebisch Martin 3458709 345 USV TU DRESDEN 45:21 + 13:49
30. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:23 + 13:51 4956
31. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 45:50 + 14:18 4857
32. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 46:00 + 14:28 4820
33. Mohn Christian 6357401 635 OLC KAPREOLO 46:11 + 14:39
34. Zschäckel Robin 3429702 342 SONNENSCHEIN BERLIN 46:48 + 15:16
35. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 46:56 + 15:24 4613
36. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 47:37 + 16:05 4462
37. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 47:48 + 16:16 4422
38. Sheremet Oleksandr 8018401 801 KIEV REGION 49:18 + 17:46
39. Rewig Thomas 3458207 345 USV TU DRESDEN 49:46 + 18:14
40. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 49:48 + 18:16 3979
41. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 49:49 + 18:17 3975
42. Lengyel Ádám 3959613 395 TABÁNI SPARTACUS 50:04 + 18:32
43. Zideluns Janis 4519010 451 AUSEKLIS 52:20 + 20:48
44. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 56:05 + 24:33 2588
45. Šulc Václav AOP9200 C Orientační Běh Opava 57:09 + 25:37 2352
46. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 60:14 + 28:42 1670
47. Toon Melis 1599202 159 D-TEAM 66:13 + 34:41
48. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 67:35 + 36:03 43
49. Dvořáček Dan N107902 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 76:28 + 44:56
50. Deferme Miel 1599603 159 D-TEAM 81:12 + 49:40
Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy DISK 0
Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice DISK 0
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
H21B
3.10 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6104
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 35:42 6328
2. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 35:52 + 0:10 6300
3. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 39:37 + 3:55 5683
4. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 39:48 + 4:06 5653
5. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 4:52 5526
6. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 40:57 + 5:15 5463
7. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 41:18 + 5:36 5405
8. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 42:13 + 6:31 5255
9. Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:17 + 6:35 5244
10. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 42:39 + 6:57 5183
11. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:39 + 7:57 5018
12. Bereczki Máté 3909005 390 SZEGEDI VASUTAS SE 44:24 + 8:42
13. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 46:35 + 10:53 4535
14. Štambuk Mario 2119203 211 OK MERZ 46:53 + 11:11
15. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 47:15 + 11:33 4426
16. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:24 + 11:42 4401
17. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 47:32 + 11:50 4379
18. Štambuk Andro 2119905 211 OK MERZ 47:59 + 12:17
19. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 48:25 + 12:43 4233
20. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:18 + 13:36 4088
21. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 49:22 + 13:40 4077
22. Brettschneider Moritz 3418607 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 49:52 + 14:10
23. Viczián Péter 3908727 390 SZEGEDI VASUTAS SE 51:25 + 15:43
24. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 52:12 + 16:30 3610
25. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 53:06 + 17:24 3462
26. Malý Jakub N019102 N01 NEREGISTR. VSETÍN 53:52 + 18:10
27. Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 55:54 + 20:12 3001
28. Studer Dominic 6389903 638 OLG MURTEN 56:28 + 20:46
29. Systad Audun Midttun 5019803 501 LYN SKI 56:49 + 21:07
30. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 58:48 + 23:06 2523
31. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 59:03 + 23:21 2482
32. Štambuk Matej 2119504 211 OK MERZ 59:12 + 23:30
33. Koiser Bernd 1228707 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 59:43 + 24:01
34. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 60:09 + 24:27 2301
35. Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja 61:20 + 25:38 2106
36. Mahou Alvaro 2419302 241 COTA TORREJON DE ARDOZ 62:42 + 27:00
37. Kopasz Róbert 4019210 401 KALOCSAI TERM. TSE 63:38 + 27:56
38. Kříž Jan N067501 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 65:06 + 29:24
39. Tóth Péter 4039601 403 PÉCSI OE SPORTKOR 67:05 + 31:23
40. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 67:57 + 32:15 1017
41. Štambuk Dario 2115901 211 OK MERZ 70:36 + 34:54
42. Zideluns Mikelis 4518512 451 AUSEKLIS 72:36 + 36:54
43. Zvagulis Ricards 451 451 AUSEKLIS 82:40 + 46:58
44. Bersuck Lukas 3549502 354 BIELEFELDER TG 85:46 + 50:04
Šperl Milan N058001 N05 NEREGISTR. NEJDEK DISK
H21C
2.40 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2133
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Tomáš PGP8207 C SK Praga 24:46 2487
2. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 30:44 + 5:58 2058
3. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 33:33 + 8:47 1855
4. Šklíba David TJN9902 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:47 + 12:01 1623
5. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 38:36 + 13:50 1492
6. Dalos Áron 3929504 392 MAFC BUDAJENO 39:12 + 14:26
7. Wedekind Konstantin 1518904 151 OLG SANKT VITH ARDOC 43:27 + 18:41
8. Brettschneider Max 3418406 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 45:15 + 20:29
9. Berthold Noah 6380206 638 OLG MURTEN 46:00 + 21:14
10. Knotek Kamil OLP8501 PSK Olymp Praha 46:15 + 21:29
11. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 46:20 + 21:34 937
12. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 47:20 + 22:34 865
13. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 50:47 + 26:01 617
14. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:38 + 26:52 556
15. Hríbik Miroslav 6718503 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 56:36 + 31:50
16. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 63:23 + 38:37 0
17. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 100:51 + 76:05 0
H35A
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nybraaten Jim Oeystein 5057801 505 IL TYRVING 32:40
2. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 35:36 + 2:56
3. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 35:53 + 3:13
4. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 36:24 + 3:44
5. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 36:48 + 4:08
6. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 37:16 + 4:36
7. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 41:49 + 9:09
8. Malin Sergei 5938000 593 KMS ST.PETERSBURG 42:52 + 10:12
9. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 43:26 + 10:46
10. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 43:30 + 10:50
11. Brunner Jan 6348102 634 OCR WINTERTHUR 44:46 + 12:06
12. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 45:33 + 12:53
13. Vimba Martins 4607701 460 ZIEMELKURZEME OK 46:17 + 13:37
14. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 46:59 + 14:19
15. Roshchin Roman 5928001 592 MSU MOSCOW 47:10 + 14:30
16. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:37 + 14:57
17. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 49:37 + 16:57
18. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:58 + 18:18
19. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 51:02 + 18:22
20. Cardenas Francisco Leiva 249 MALARRURA 51:05 + 18:25
21. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 53:06 + 20:26
22. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 54:21 + 21:41
23. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 54:32 + 21:52
24. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 56:50 + 24:10
25. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 56:53 + 24:13
26. Distler Carl W. 3687601 368 BERLINER TSC 57:01 + 24:21
27. Peňaranda Marcos Tomas 2438403 243 CRON 57:39 + 24:59
28. Wiktor Wojciech 5558202 555 WKS SLASK 57:50 + 25:10
29. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 60:41 + 28:01
30. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 60:55 + 28:15
31. Schellenberger Peter 370 LVB LEIPZIG 61:32 + 28:52
32. Reisenger Holm 362 362 SSV PLANETA RADEBEUL 63:04 + 30:24
33. Popp Andreas 2278105 227 AALBORG OK 66:02 + 33:22
34. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 71:27 + 38:47
35. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 71:46 + 39:06
36. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 77:14 + 44:34
37. Gagné Jean Francois 2018001 201 MONTREAL RAMBLERS 82:16 + 49:36
38. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 116:04 + 83:24
H35B
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 32:17
2. Zlatanov Nikolai 1918441 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 32:39 + 0:22
3. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 34:58 + 2:41
4. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:03 + 14:46
5. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:25 + 15:08
6. Senbergs Jurijs 4518104 451 AUSEKLIS 47:57 + 15:40
7. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 54:39 + 22:22
8. Lhotský Petr DVP8100 C DVP ORIENTATION 56:09 + 23:52
9. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 60:39 + 28:22
10. Klíma Kamil N078201 N07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHA 71:15 + 38:58
11. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 98:07 + 65:50
Ehrreich Rudolf 1218101 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ DISK
H40A
2.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dénes Zoltán 4017207 401 KALOCSAI TERM. TSE 27:51
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 28:39 + 0:48
3. Bobach Claus 2277701 227 AALBORG OK 31:06 + 3:15
4. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:19 + 5:28
5. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 33:38 + 5:47
6. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 33:39 + 5:48
7. Dzerve Gatis 4537601 453 KAPA OK CARNIKAVA 34:03 + 6:12
8. Hernandez Antonio 2467301 246 FRONTELA O 35:40 + 7:49
9. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 36:40 + 8:49
10. Biolik Grzegorz 5517602 551 TRACKCOURSE 36:41 + 8:50
11. Nagy Viktor 4017701 401 KALOCSAI TERM. TSE 36:46 + 8:55
12. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 39:15 + 11:24
13. Lehmann Karsten 3457818 345 USV TU DRESDEN 39:30 + 11:39
14. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:34 + 11:43
15. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 40:04 + 12:13
16. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 43:27 + 15:36
17. Baksa Csaba 4017808 401 KALOCSAI TERM. TSE 43:35 + 15:44
18. Garcia Gorrotxategi Zig 2457502 245 COBI 44:06 + 16:15
19. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 46:40 + 18:49
20. Matics Gyula 3997501 399 MAFC BUDAPEST 49:22 + 21:31
21. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 52:07 + 24:16
22. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 54:02 + 26:11
23. Groß Sebastian 3497401 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 54:28 + 26:37
24. Šimoník Milan 6717505 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 58:00 + 30:09
25. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 84:08 + 56:17
H40B
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 28:23
2. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:41 + 5:18
3. Sági Péter 3997604 399 MAFC BUDAPEST 34:31 + 6:08
4. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 37:34 + 9:11
5. Cers Kaspars 4517526 451 AUSEKLIS 38:05 + 9:42
6. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:30 + 10:07
7. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 39:00 + 10:37
8. Šťovíček Jan DVP7703 C DVP ORIENTATION 43:48 + 15:25
9. Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 43:59 + 15:36
10. Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 46:15 + 17:52
11. Yurchuk Sergey 5957702 595 FOTON MOSCOW 46:57 + 18:34
12. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 49:22 + 20:59
13. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:53 + 22:30
14. Caune Gaidars 4587707 458 AZIMUTS OK 53:38 + 25:15
15. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 56:23 + 28:00
16. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 59:15 + 30:52
17. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 68:57 + 40:34
18. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 72:29 + 44:06
19. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 72:55 + 44:32
20. Udovichenko Roma 5971974 597 OMEGA 77:03 + 48:40
H45A
2.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 3426704 342 SONNENSCHEIN BERLIN 24:08
2. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 24:12 + 0:04
3. Pompe Tilo 3517017 351 SV ROBOTRON DRESDEN 24:29 + 0:21
4. Ahtiainen Akseli 2777202 277 KALEVAN RASTI 26:10 + 2:02
5. Stockmayer Michael 1226801 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 26:26 + 2:18
6. Cerjaks Kaspars 4537016 453 KAPA OK CARNIKAVA 27:01 + 2:53
7. Venäläinen Toni 2737000 273 VALKEAKOSKEN HAKA 27:53 + 3:45
8. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 29:20 + 5:12
9. Bleidorn Stefan 3616801 361 SV IHW ALEX BERLIN 78 29:33 + 5:25
10. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 29:38 + 5:30
11. Zschaeckel Raik 3426703 342 SONNENSCHEIN BERLIN 29:42 + 5:34
12. Spranger Lutz 3586704 358 TSV KARLSHORST 30:08 + 6:00
13. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 30:21 + 6:13
14. Staugaard Ulrik 2327001 232 FIF HILLEROD 30:26 + 6:18
15. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 30:54 + 6:46
16. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 31:37 + 7:29
17. Andersson Hakan 7087401 708 HALMSTAD OK 32:07 + 7:59
18. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 34:04 + 9:56
18. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 34:04 + 9:56
20. Budriunas Justas 4767000 476 INDIVID. VILNIUS 34:13 + 10:05
21. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 34:43 + 10:35
22. Tornai Szabolcs 3967101 396 SZABI SE 34:48 + 10:40
23. Nielsen Niels Peter Vest 2237301 223 ALLEROED OK 36:06 + 11:58
24. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:23 + 12:15
25. Szlávik Zoltán 3937308 393 TIPO OC BUDAPEST 36:37 + 12:29
26. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 37:06 + 12:58
27. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 37:12 + 13:04
28. Studer Andreas 6387001 638 OLG MURTEN 37:38 + 13:30
29. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 39:05 + 14:57
30. Farrak Holger 3517019 351 SV ROBOTRON DRESDEN 40:34 + 16:26
31. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 41:20 + 17:12
32. Krieger Thomas 3587403 358 TSV KARLSHORST 41:23 + 17:15
33. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:24 + 17:16
34. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 41:32 + 17:24
35. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 42:19 + 18:11
36. Marcher Wolfgang 2927001 292 CMO 45:15 + 21:07
37. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 51:00 + 26:52
38. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 52:41 + 28:33
39. Finkenstädt Björn 3426806 342 SONNENSCHEIN BERLIN 53:10 + 29:02
40. Barenghi Beniamino 4247301 424 VERESE ORIENTEERING 63:10 + 39:02
41. Zupan Gregor 6227402 622 OC KOMENDA 64:57 + 40:49
42. Švancar Martin CHA7000 C OK Chrastava 71:16 + 47:08
43. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:21 + 55:13
44. Marager Anders 2237005 223 ALLEROED OK 89:09 + 65:01
Zámečník Pavel N047202 N04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINY DISK
Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 40:17 + 16:09
H45B
2.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 23:09
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 26:05 + 2:56
3. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 26:19 + 3:10
4. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 28:21 + 5:12
5. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:30 + 7:21
6. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 31:13 + 8:04
7. Silins Valters 4517301 451 AUSEKLIS 32:23 + 9:14
8. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 33:40 + 10:31
9. Zýka Vít N137201 N13 NEREGISTR. PRAHA 12 36:07 + 12:58
10. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 36:18 + 13:09
11. Graudins Rinalds 4537207 453 KAPA OK CARNIKAVA 36:52 + 13:43
12. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:25 + 14:16
13. Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 37:40 + 14:31
14. Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering 38:02 + 14:53
15. Horváth Norbert 4017412 401 KALOCSAI TERM. TSE 39:51 + 16:42
16. Kovács János 4017311 401 KALOCSAI TERM. TSE 40:24 + 17:15
17. Dankó István 3936913 393 TIPO OC BUDAPEST 40:40 + 17:31
18. Eisner Leo PVP7003 C VSK Přírodní vědy Praha 41:36 + 18:27
19. Gegeris Atis 4517216 451 AUSEKLIS 42:10 + 19:01
20. Yagyonok Boris 595 FOTON MOSCOW 42:42 + 19:33
21. Molnár Attila 3937007 393 TIPO OC BUDAPEST 45:52 + 22:43
22. Yagyonok Pjotr 595 FOTON MOSCOW 46:02 + 22:53
23. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 48:12 + 25:03
24. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 51:48 + 28:39
25. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:10 + 29:01
26. Škácha Michal DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka 54:20 + 31:11
27. Tejkal Karel ZBP7000 C OOB SK Zbraslav 54:34 + 31:25
28. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:17 + 41:08
29. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 67:40 + 44:31
H50A
2.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Virtanen Antti 2756801 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT 21:11
2. Stormer Leif KAM6701 C OK Kamenice 21:35 + 0:24
3. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 23:46 + 2:35
4. Morris Eric 1036901 103 BENNELONG NORTHSIDE 24:25 + 3:14
5. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 24:41 + 3:30
6. Pretnar Janez 6216701 621 KAMNIŠKI O-KLUB 25:10 + 3:59
7. Le gland Christophe 2976901 297 ANNECY SPORTS ORIENTATION 26:39 + 5:28
8. Egge Guttorm 5066501 506 IL GEOFORM 26:52 + 5:41
9. Ignatev Aleksandr 5916700 591 YAROSLAVL 27:30 + 6:19
10. Lassalle Pascal 2946704 294 CO AMBERIEU 27:55 + 6:44
11. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 27:59 + 6:48
12. Cruse Kay 3516604 351 SV ROBOTRON DRESDEN 28:51 + 7:40
13. Vervoort Wim 1556905 155 TROL 28:59 + 7:48
14. Zenevre Manuel 2916901 291 HAUTES VOSGES ORIENTATION 29:08 + 7:57
15. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 29:13 + 8:02
16. Borras ripolles Joan 2506901 250 MONTSANT ORIENTACIO 29:39 + 8:28
17. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 30:00 + 8:49
18. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:22 + 9:11
19. Depta Piotr 5546502 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA 30:36 + 9:25
20. Binsch Olaf 4916901 491 THOR HAGUE 31:13 + 10:02
21. Vabulnieks Maris 4556601 455 APE OK 31:40 + 10:29
22. Pataki Gabor 4056703 405 PVS PÉCS 32:43 + 11:32
23. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 33:25 + 12:14
24. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 33:49 + 12:38
25. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 34:03 + 12:52
26. Faggyas László 3936604 393 TIPO OC BUDAPEST 34:05 + 12:54
27. Huttunen Matti 2786601 278 PIHKANISKAT 34:53 + 13:42
28. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 34:59 + 13:48
29. Baert Serge 1546500 154 NSV AMEL 37:32 + 16:21
30. Systad Rolv Anders 5016502 501 LYN SKI 38:43 + 17:32
31. Magyari Árpád 3956616 395 TABÁNI SPARTACUS 40:33 + 19:22
32. Demmig Sven 3416602 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 41:29 + 20:18
33. Eschlböck Rainer 1236501 123 NATURFREUNDE LINZ 41:38 + 20:27
34. Dalos Attila 3926701 392 MAFC BUDAJENO 42:14 + 21:03
35. Pidner Valentin 1225604 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 45:18 + 24:07
36. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 46:27 + 25:16
37. Novota Mikuláš 6766002 676 KLUB OB ATU KOŠICE 48:10 + 26:59
38. Mueller Rico 3456413 345 USV TU DRESDEN 48:33 + 27:22
39. Korstjens Patrick 1536703 153 KOL OVERPELT 55:26 + 34:15
40. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:35 + 52:24
Mella Stein 5026605 502 OPPSAL ORIENTEERING DISK
H50B
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 26:08
2. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 26:47 + 0:39
3. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 27:07 + 0:59
4. Szencz Attila 3906721 390 SZEGEDI VASUTAS SE 27:09 + 1:01
5. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:58 + 1:50
6. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 29:29 + 3:21
7. Stabinš Maris 4586801 458 AZIMUTS OK 29:44 + 3:36
8. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:23 + 6:15
9. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:40 + 7:32
10. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 35:25 + 9:17
11. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 36:02 + 9:54
12. Zagyi László 3936710 393 TIPO OC BUDAPEST 36:03 + 9:55
13. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 36:45 + 10:37
14. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 37:04 + 10:56
15. Ipsics László 3936802 393 TIPO OC BUDAPEST 37:11 + 11:03
16. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 38:52 + 12:44
17. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:02 + 13:54
18. Hedemann Henning 2316604 231 FAABORG OK 40:52 + 14:44
19. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 40:56 + 14:48
20. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 42:34 + 16:26
21. Nordvik Bjorn 5046502 504 KOLBOTN & SKIMT OL 43:22 + 17:14
22. Nakvosas Vidmantas 4776701 477 OSK AŽUOLAS 47:41 + 21:33
23. Károlyi Gyula 3936411 393 TIPO OC BUDAPEST 48:28 + 22:20
24. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 56:48 + 30:40
25. Patassi Michal 6756901 675 FARMACEUT BRATISLAVA 62:14 + 36:06
26. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 63:42 + 37:34
27. Tichý Radomír NER NER 79:36 + 53:28
28. Tóth Zsolt 4036703 403 PÉCSI OE SPORTKOR 86:41 + 60:33
Szucs Peter 4076901 407 CSIPA SE DISK
Jensen Lars tykaer 2296702 229 OK HTF DISK
H55A
2.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gerber Markus 3906408 390 SZEGEDI VASUTAS SE 19:00
2. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 20:42 + 1:42
3. Spengler Andreas 3676101 367 ESV LOK DESSAU 22:53 + 3:53
4. Laenen Wiet 1556003 155 TROL 23:46 + 4:46
5. O'cleirigh Aonghus 4206001 420 AJAX 23:55 + 4:55
6. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:56 + 6:56
7. Koeck Erwin 1225302 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 25:58 + 6:58
8. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 26:19 + 7:19
9. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 27:05 + 8:05
10. Bikelis Vytautas 4726101 472 LABIRINTAS VILNIUS 27:12 + 8:12
11. Szlatényi Ferenc 4006103 400 OSC BUDAORS 27:21 + 8:21
12. Rohweder Arne 6336201 633 SKI-O SWISS 27:34 + 8:34
13. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 27:53 + 8:53
14. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 29:05 + 10:05
15. Egei Tamas 4096301 409 TIPO TKE BUDAPEST 30:18 + 11:18
16. Mahou Luis 2416201 241 COTA TORREJON DE ARDOZ 30:33 + 11:33
17. Molnár Tibor 4006301 400 OSC BUDAORS 30:36 + 11:36
18. Perchonok Dmitry 4226200 422 EMEK HEFER 31:15 + 12:15
19. Varga József 4006002 400 OSC BUDAORS 31:39 + 12:39
20. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 31:45 + 12:45
21. Molnar Geza 2746101 274 MARIEFORS SKIKLUB 32:06 + 13:06
22. Kniebügl Anton 6746400 674 KOBRA BRATISLAVA 32:18 + 13:18
23. Chernykh Sergei 5946203 594 LVS KHIMKI 32:34 + 13:34
23. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 32:34 + 13:34
25. Hinkel Udo 3516407 351 SV ROBOTRON DRESDEN 33:39 + 14:39
26. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 33:51 + 14:51
27.