Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E5

Datum:
28.07.2019
Místo konání:
Filipov
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80    
D10
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 20:46
2. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 22:58 + 2:12
3. Grantskalna Krista 4530911 453 KAPA OK CARNIKAVA 24:26 + 3:40
4. Pompe Greta 3510915 351 SV ROBOTRON DRESDEN 24:35 + 3:49
5. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:17 + 4:31
6. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 27:32 + 6:46
7. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:00 + 7:14
8. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 29:13 + 8:27
9. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 31:23 + 10:37
10. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 32:44 + 11:58
11. Mohn Jonna 6350904 635 OLC KAPREOLO 34:07 + 13:21
12. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 34:27 + 13:41
13. Korstjens Domi 1531004 153 KOL OVERPELT 38:02 + 17:16
14. Marager Dagmar 2231109 223 ALLEROED OK 59:54 + 39:08
15. Knorr Luise 3531006 353 OLV POTSDAM 79:08 + 58:22
16. Zlatanova Diana 1910940 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 144:31 + 123:45
D12A
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 26:19
2. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 27:52 + 1:33
3. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:07 + 2:48
4. Stabina Anete 4580703 458 AZIMUTS OK 32:52 + 6:33
5. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 35:38 + 9:19
6. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 36:47 + 10:28
7. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 37:07 + 10:48
8. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:22 + 11:03
9. Grantskalna Grieta 4530710 453 KAPA OK CARNIKAVA 40:19 + 14:00
10. Dianova Raja 1910723 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 40:26 + 14:07
11. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 41:04 + 14:45
12. Fischer Mila 3530702 353 OLV POTSDAM 41:15 + 14:56
13. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 42:53 + 16:34
14. Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 43:37 + 17:18
15. Patricija Valaine 4570713 457 OGRE OK/SC 49:44 + 23:25
16. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 60:23 + 34:04
17. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:01 + 37:42
18. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:31 + 38:12
19. Roshchina Mariia 5920703 592 MSU MOSCOW 67:11 + 40:52
Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D12B
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 21:06
2. Abula Kitija 4580813 458 AZIMUTS OK 21:56 + 0:50
3. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 22:34 + 1:28
4. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 22:52 + 1:46
5. Bauerová Aneta SKV0752 B TJ Slovan Karlovy Vary 27:12 + 6:06
6. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 28:43 + 7:37
7. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 29:30 + 8:24
8. Morite Morite 4580814 458 AZIMUTS OK 30:03 + 8:57
9. Naumova Melisa 1910722 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 34:54 + 13:48
10. Georgieva Tanya 1910719 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 36:04 + 14:58
11. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:55 + 18:49
12. Atanasova Ivet 1910529 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 40:00 + 18:54
13. Frantová Natálie N060707 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 40:57 + 19:51
14. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:42 + 28:36
15. Imrišková Natálie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:33 + 31:27
16. Freimane Tina 4510006 451 AUSEKLIS 65:48 + 44:42
Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov DISK
D14A
3.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 30:22
2. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 32:40 + 2:18
3. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 38:14 + 7:52
4. Gabreliunaite Ugne 4780507 478 ORIENS OK 40:09 + 9:47
5. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:37 + 10:15
6. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 40:39 + 10:17
7. Činčikaite Migle 4780510 478 ORIENS OK 41:36 + 11:14
8. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 42:10 + 11:48
9. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 42:49 + 12:27
10. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 44:12 + 13:50
11. Sasko Kristiana 4510003 451 AUSEKLIS 45:10 + 14:48
12. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 45:19 + 14:57
13. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 45:31 + 15:09
14. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 45:48 + 15:26
15. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:59 + 15:37
16. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:28 + 16:06
17. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:20 + 16:58
18. Schlittermann Clara 3520502 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 48:34 + 18:12
19. Ilieva Elena 1910509 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 49:45 + 19:23
20. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 49:58 + 19:36
21. Lice licite Liene 4530613 453 KAPA OK CARNIKAVA 52:45 + 22:23
22. Barenghi Lucilla 4240603 424 VERESE ORIENTEERING 55:35 + 25:13
23. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 58:12 + 27:50
24. Birzkope Marta marija 4530612 453 KAPA OK CARNIKAVA 65:00 + 34:38
25. Elize Bremze 4570512 457 OGRE OK/SC 65:11 + 34:49
26. Petruniak Tetiana 8010609 801 KIEV REGION 66:15 + 35:53
27. Mahlych Anastasiia 8010604 801 KIEV REGION 69:47 + 39:25
28. Neumann Johanna 3590502 359 SV LENGEFELD 72:20 + 41:58
29. Georgieva Yulia 1910518 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 76:15 + 45:53
D14B
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Viktorie TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:17
2. Kevenaite Agile 4780503 478 ORIENS OK 33:15 + 3:58
3. Dimitrova Stanimira 1910533 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 36:47 + 7:30
4. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:48 + 7:31
5. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:27 + 9:10
6. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:47 + 15:30
7. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 44:56 + 15:39
8. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 45:29 + 16:12
9. Borbás Ágota 4010504 401 KALOCSAI TERM. TSE 55:33 + 26:16
10. Patassiová Patrícia 6750504 675 FARMACEUT BRATISLAVA 59:54 + 30:37
11. Uksaite Ugne 4780509 478 ORIENS OK 69:11 + 39:54
Zdanevičiute Ugne 4780606 478 ORIENS OK DISK
Měchurová Zuzana N060504 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 50:04 + 20:47
D16A
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staugaard Sigrid 2320403 232 FIF HILLEROD 41:36
2. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 42:56 + 1:20
3. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 45:38 + 4:02
4. Nagy Szilvia 4080305 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 46:33 + 4:57
5. Mag Viktória 4080304 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 46:35 + 4:59
6. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 46:47 + 5:11
7. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:24 + 5:48
8. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 48:43 + 7:07
9. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 49:00 + 7:24
10. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 50:29 + 8:53
11. Nenkova Reneta 1910306 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 51:43 + 10:07
12. Yurchuk Maria 5950303 595 FOTON MOSCOW 53:00 + 11:24
13. Mag Fruzsina 4080303 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 54:41 + 13:05
14. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 55:32 + 13:56
15. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 56:50 + 15:14
16. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 57:04 + 15:28
17. Ilieva Yana 1910307 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 57:32 + 15:56
18. Bluma Irbe 4510317 451 AUSEKLIS 57:39 + 16:03
19. Peneva Jana 1910330 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 58:09 + 16:33
20. Bulava Daria 8010408 801 KIEV REGION 59:27 + 17:51
21. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 63:07 + 21:31
22. Dzerve Una undine 4530304 453 KAPA OK CARNIKAVA 63:13 + 21:37
23. Štambuk Zdenka 2110406 211 OK MERZ 63:58 + 22:22
24. Aleksandrova Emili 1910308 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 65:00 + 23:24
25. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 65:13 + 23:37
26. Zozefine Zavjalova 4570404 457 OGRE OK/SC 66:47 + 25:11
27. Matveieva Iryna 8010402 801 KIEV REGION 68:30 + 26:54
28. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 68:41 + 27:05
29. Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:41 + 28:05
30. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:56 + 29:20
31. Cera Liva 4510328 451 AUSEKLIS 70:58 + 29:22
32. Hedemann Amanda 2310401 231 FAABORG OK 72:11 + 30:35
33. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 84:04 + 42:28
34. Dalos Réka 3920403 392 MAFC BUDAJENO 88:56 + 47:20
35. Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 93:57 + 52:21
36. Neumann Lena 3590301 359 SV LENGEFELD 107:04 + 65:28
37. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 118:50 + 77:14
Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering DISK
Lassalle Pauline 2940401 294 CO AMBERIEU DISK
D16B
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:10
2. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 47:45 + 7:35
3. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:38 + 12:28
4. Berkecz Dóra 3900304 390 SZEGEDI VASUTAS SE 54:20 + 14:10
5. Hristiva Plamena 1910320 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 56:21 + 16:11
6. Gulbe Matra 4510403 451 AUSEKLIS 61:35 + 21:25
7. Strazdina Anete anna 4580311 458 AZIMUTS OK 68:39 + 28:29
8. Baltmane Paula 4510418 451 AUSEKLIS 80:00 + 39:50
9. Smolíková Zuzana SKV0453 C TJ Slovan Karlovy Vary 81:16 + 41:06
10. Kándlová Ema DCE0351 C KOB Dobřichovice 88:17 + 48:07
D18A
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 46:47
2. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 47:05 + 0:18
3. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 47:35 + 0:48
4. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 48:31 + 1:44
5. Virtanen Heta 2750102 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT 52:49 + 6:02
6. Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:14 + 9:27
7. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 56:46 + 9:59
8. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:03 + 11:16
9. Chernykh Zoya 5940201 594 LVS KHIMKI 58:52 + 12:05
10. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 58:53 + 12:06
11. Titzová Adéla PGP0257 B SK Praga 59:55 + 13:08
12. Caune Agnija 4580106 458 AZIMUTS OK 60:49 + 14:02
13. Pataki Virag Iara 4050201 405 PVS PÉCS 63:32 + 16:45
14. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:43 + 17:56
15. Divin Judit 3950204 395 TABÁNI SPARTACUS 70:53 + 24:06
16. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 72:49 + 26:02
17. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 78:21 + 31:34
18. Stabina Zanda 4580102 458 AZIMUTS OK 78:38 + 31:51
19. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 79:41 + 32:54
20. Vimba Elizabete 4600103 460 ZIEMELKURZEME OK 82:31 + 35:44
21. Mašatová Eliška NER NER 97:25 + 50:38
22. Systad Johanne Midttun 5010101 501 LYN SKI 101:34 + 54:47
23. Patassiová Michaela 6750203 675 FARMACEUT BRATISLAVA 109:38 + 62:51
Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Lassalle Léna 2940102 294 CO AMBERIEU DISK
Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka DISK
D18B
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zagyva Rebeka 3900224 390 SZEGEDI VASUTAS SE 49:26
2. Gyrinskite Malvina 4780201 478 ORIENS OK 53:10 + 3:44
3. Riesing Hanna 3900116 390 SZEGEDI VASUTAS SE 57:05 + 7:39
4. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 58:28 + 9:02
5. Boneva Betina 1910104 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 64:25 + 14:59
6. Janečková Lucie TJN0157 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:54 + 20:28
7. Borbás Zita 4010103 401 KALOCSAI TERM. TSE 69:55 + 20:29
8. Slikšjane Annija 4580210 458 AZIMUTS OK 83:33 + 34:07
9. Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 89:17 + 39:51
10. Sigmond Éva 3900218 390 SZEGEDI VASUTAS SE 104:23 + 54:57
11. Nordvik Ida 5040201 504 KOLBOTN & SKIMT OL 105:45 + 56:19
Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady DISK
D20A
3.80 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6772
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 46:56 7097
2. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 48:10 + 1:14 6848
3. Tišljar Ana 2120001 212 OK ORION 49:58 + 3:02
4. Cych Agnieszka PHK9966 R OK 99 Hradec Králové 52:48 + 5:52 6147
5. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 55:32 + 8:36 5713
6. Pataki Reka Dalida 4059902 405 PVS PÉCS 56:16 + 9:20
7. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 56:41 + 9:45 5494
8. Skopane Elina 4580009 458 AZIMUTS OK 66:49 + 19:53
9. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:58 + 20:02 4097
10. Lapina Laura 4510024 451 AUSEKLIS 67:08 + 20:12
11. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 76:55 + 29:59 2774
12. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 78:37 + 31:41 2525
D20B
3.20 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3175
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Szokol Kamilla 3900026 390 SZEGEDI VASUTAS SE 44:39
2. Vajda Luca 3909923 390 SZEGEDI VASUTAS SE 48:42 + 4:03
3. Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 53:52 + 9:13 3577
4. Ivanova Simona 1919936 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 54:12 + 9:33
5. Dambrauskaite Ieva 4759907 475 SM GAJA KAUNAS 62:12 + 17:33
6. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:37 + 19:58 2984
7. O'brien Norah 4199902 419 CORK-O 65:29 + 20:50
8. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:34 + 21:55 2846
9. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 67:20 + 22:41 2769
10. Farkas Lili 3900006 390 SZEGEDI VASUTAS SE 68:31 + 23:52
11. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 70:33 + 25:54 2574
12. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 78:49 + 34:10 2140
13. Mayer Zsófia 3909914 390 SZEGEDI VASUTAS SE 79:20 + 34:41
14. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 93:50 + 49:11 1399
D21E
4.60 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8531
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 51:14 8888
2. Prieto del campo María 2499802 249 MALARRURA 51:16 + 0:02
3. Brunner Anina 6319301 631 BUSSOLA OK 51:25 + 0:11
4. Hulkkonen Niina 2799503 279 MUSTAMAKKI 51:26 + 0:12
5. Wiktor Lucyna 5558801 555 WKS SLASK 51:50 + 0:36
6. Kalinina Veronika 5970001 597 OMEGA 51:56 + 0:42
7. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 52:10 + 0:56 8623
8. Otsamo Pihla 2799501 279 MUSTAMAKKI 53:54 + 2:40
9. Koskinen Noora 2799704 279 MUSTAMAKKI 54:59 + 3:45
10. Beeler Nadja 6349001 634 OCR WINTERTHUR 56:57 + 5:43
11. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 57:01 + 5:47 7753
12. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 57:52 + 6:38 7517
13. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 59:02 + 7:48 7236
14. Gerber Csenge 3909807 390 SZEGEDI VASUTAS SE 59:36 + 8:22
15. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 59:59 + 8:45 6993
16. Ruiz Alonso Esmeralda 2427401 242 MURCIA-O 63:23 + 12:09
17. Sedileková Ela 6719301 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 71:38 + 20:24
18. Moreno Guadalupe 2447001 244 TOLEDO ORIENTACION 71:47 + 20:33
19. Schwartz Renée 3608100 360 OSC KASSEL 81:22 + 30:08
20. Stormer Julie KAM9352 C OK Kamenice 88:22 + 37:08 2727
21. Hillebrand Uta 3649300 364 TURN KLUBB HANNOVER 97:11 + 45:57
Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21A
4.20 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7542
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:55 7670
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 44:57 + 0:02 7642
3. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 47:13 + 2:18 7248
4. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 47:56 + 3:01 7109
5. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 50:17 + 5:22 6704
6. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 50:22 + 5:27 6671
7. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 51:56 + 7:01 6396
8. Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 52:16 + 7:21 6323
9. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 54:04 + 9:09 6014
10. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 55:00 + 10:05 5846
11. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 55:10 + 10:15 5801
12. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:42 + 11:47 5539
13. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 57:40 + 12:45 5368
14. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 58:16 + 13:21 5256
15. Pecoldová Pavlína N108401 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 58:28 + 13:33
16. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 58:42 + 13:47 5172
17. Štambuk Iva 2119102 211 OK MERZ 59:19 + 14:24
18. Rickmeyer Tina 3458614 345 USV TU DRESDEN 59:37 + 14:42
19. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 60:13 + 15:18 4916
20. Husner Eveline 6329703 632 OLK WIGGERTAL 61:46 + 16:51
21. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 62:22 + 17:27 4563
22. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 62:58 + 18:03 4455
23. Sander Kaisa 2529502 252 OK ILVES TARTU 64:46 + 19:51
24. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 64:50 + 19:55 4149
25. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:02 + 20:07 4105
26. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 65:06 + 20:11 4082
27. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 65:30 + 20:35 4007
28. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 67:17 + 22:22 3719
29. Henkes Elisabeth 1519001 151 OLG SANKT VITH ARDOC 67:20 + 22:25
30. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 71:26 + 26:31 3069
31. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 71:50 + 26:55 2998
32. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:24 + 27:29 2902
33. Veselinova Ilieva Tsveta 1919821 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 79:06 + 34:11
34. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:06 + 38:11 1263
35. Deschepper Aurélie 1528700 152 BALISE 10 83:31 + 38:36
36. Müller Andrea 6367403 636 THURGORIENTA 84:08 + 39:13
37. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 97:48 + 52:53 0
Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha DISK 0
D21B
3.50 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 50:54 5356
2. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 52:33 + 1:39 5165
3. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 52:52 + 1:58 5109
4. Liskány Krisztina 3938809 393 TIPO OC BUDAPEST 57:53 + 6:59
5. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 58:36 + 7:42 4517
6. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 58:37 + 7:43 4494
7. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:19 + 9:25 4306
8. Čechová Lenka N019001 N01 NEREGISTR. VSETÍN 63:11 + 12:17
9. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:36 + 13:42 3867
10. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 67:34 + 16:40 3560
11. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:39 + 16:45 3535
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 67:46 + 16:52 3506
13. Fürstová Anna LLI9854 C LOK-o Liberec 68:12 + 17:18 3447
14. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:12 + 19:18 3240
15. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 71:03 + 20:09 3143
16. Wartbichler Gisa 1228905 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 71:12 + 20:18
17. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 73:23 + 22:29 2907
18. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 74:08 + 23:14 2822
19. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 83:52 + 32:58 1899
20. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 92:39 + 41:45 1074
21. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 103:19 + 52:25 83
Dénes Orsolya 4019506 401 KALOCSAI TERM. TSE DISK
D21C
2.90 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 3534
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 54:51 3721
2. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 56:53 + 2:02 3582
3. Pangrácová Marie N079002 N20 Český svaz neslyšících spo 61:30 + 6:39
4. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 61:59 + 7:08 3258
5. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:02 + 7:11 3241
6. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:25 + 9:34 3084
7. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 67:32 + 12:41 2885
8. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:55 + 13:04 2849
9. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 68:06 + 13:15 2826
10. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 68:17 + 13:26 2803
11. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 68:22 + 13:31 2786
12. Procházková Ivana TEH8451 C Sokol Tehov 70:55 + 16:04 2625
13. Krafčiková Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 71:46 + 16:55 2564
14. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 72:59 + 18:08 2482
15. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 73:07 + 18:16 2463
16. Typltová Hana DKP8760 C Oddíl OB Kotlářka 75:05 + 20:14 2339
17. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 76:02 + 21:11 2275
18. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 77:38 + 22:47 2173
19. Boucher Thea 2989802 298 VINCENNES 85:57 + 31:06
20. Baumgartner Carla 6380107 638 OLG MURTEN 110:31 + 55:40
21. Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:17 + 56:26 257
22. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 143:01 + 88:10 0
23. O'cleirigh Patricia 4206602 420 AJAX 162:26 + 107:35
24. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 165:47 + 110:56 0
Gericke Madeline 3419108 341 KAULSDORFER OLV BERLIN DISK
Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
Syslová Edita PGP8853 C SK Praga DISK 0
Erlebach Kim 3469302 346 BSV HALLE AMMENDORF DISK
Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov DISK 0
D35A
3.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straube Hanka 3597304 359 SV LENGEFELD 51:29
2. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 55:42 + 4:13
3. Kheldert Elena 5977403 597 OMEGA 57:39 + 6:10
4. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 59:15 + 7:46
5. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 59:35 + 8:06
6. Dzerve Agnese 4537702 453 KAPA OK CARNIKAVA 61:18 + 9:49
7. Bobach Helle 2278204 227 AALBORG OK 70:40 + 19:11
8. Biolik Agnieszka 5517701 551 TRACKCOURSE 80:26 + 28:57
9. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 82:10 + 30:41
10. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:53 + 35:24
11. Bächi Ursina 6368001 636 THURGORIENTA 90:44 + 39:15
12. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 95:22 + 43:53
13. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 95:47 + 44:18
14. Dimova Desislava 1918403 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 96:08 + 44:39
15. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 103:30 + 52:01
16. Roshchina Ianina 5928202 592 MSU MOSCOW 129:55 + 78:26
17. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 135:22 + 83:53
18. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 149:04 + 97:35
D35B
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 52:05
2. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:17 + 1:12
3. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 53:24 + 1:19
4. Krasauske Giedre 4748301 474 OK MEDEINA KAUNAS 56:19 + 4:14
5. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 61:14 + 9:09
6. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 64:52 + 12:47
7. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 65:17 + 13:12
8. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 66:35 + 14:30
9. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 66:57 + 14:52
10. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 68:02 + 15:57
11. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C LOK-o Liberec 77:33 + 25:28
12. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 81:43 + 29:38
13. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 82:38 + 30:33
14. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 83:20 + 31:15
15. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 90:22 + 38:17
16. Bartók Katalin 4018309 401 KALOCSAI TERM. TSE 102:51 + 50:46
17. Becker Claudia 3657702 365 BERLINER TURNERSCHAFT 116:40 + 64:35
18. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 157:27 + 105:22
19. Múčková Zuzana OLP8302 PSK Olymp Praha 159:27 + 107:22
D40A
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 47:16
2. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 50:41 + 3:25
3. Bannikova Elena 5957701 595 FOTON MOSCOW 53:22 + 6:06
4. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 55:16 + 8:00
5. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 59:40 + 12:24
6. Balakova Andrea 7107701 710 NYKOPING OK 61:56 + 14:40
7. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 64:12 + 16:56
8. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 66:15 + 18:59
9. Pompe Katja 3517616 351 SV ROBOTRON DRESDEN 67:59 + 20:43
10. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 68:40 + 21:24
11. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 72:24 + 25:08
12. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 77:10 + 29:54
13. Mohn Monika 6357702 635 OLC KAPREOLO 77:49 + 30:33
14. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 78:49 + 31:33
15. Rostás Anikó 4017505 401 KALOCSAI TERM. TSE 79:01 + 31:45
16. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 81:40 + 34:24
17. Afanasyeva Irina 5967701 596 PIONEERS SARATOV 84:23 + 37:07
18. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 88:01 + 40:45
19. Haberkorne-vimba Eva 4607602 460 ZIEMELKURZEME OK 89:35 + 42:19
20. Fischer Yvonne 3537901 353 OLV POTSDAM 91:41 + 44:25
21. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:41 + 55:25
22. Perez Ramos Maica 2437901 243 CRON 136:41 + 89:25
Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové DISK
Marson Marta 4247602 424 VERESE ORIENTEERING DISK
D40B
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 53:41
2. Wendler-groß Wiebke 3497802 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 56:39 + 2:58
3. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:45 + 14:04
4. Zýková Martina N137702 N13 NEREGISTR. PRAHA 12 72:13 + 18:32
5. Zámečníková Jitka N047401 N04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINY 80:37 + 26:56
6. Rohweder Martina 6337802 633 SKI-O SWISS 83:04 + 29:23
7. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 83:59 + 30:18
8. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:46 + 31:05
9. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 86:39 + 32:58
10. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:00 + 33:19
11. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 92:34 + 38:53
12. Cera Liga 4517627 451 AUSEKLIS 97:59 + 44:18
13. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 100:53 + 47:12
14. Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:24 + 48:43
15. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 107:08 + 53:27
16. Karafiátová Lucie N027601 N02 NEREGISTR. NOVÝ BOR 108:18 + 54:37
17. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:30 + 55:49
18. Laurinyecz Katalin 4077602 407 CSIPA SE 112:27 + 58:46
19. Schulze Evelyn 2457803 245 COBI 114:56 + 61:15
20. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 116:04 + 62:23
21. Skog Paula 2777701 277 KALEVAN RASTI 119:01 + 65:20
22. Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 121:55 + 68:14
23. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 128:30 + 74:49
Petri Jana 3537804 353 OLV POTSDAM DISK
D45A
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Depta Monika 5547001 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA 44:47
2. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 47:55 + 3:08
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 50:58 + 6:11
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 54:17 + 9:30
5. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 55:39 + 10:52
6. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 56:25 + 11:38
7. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 59:44 + 14:57
8. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 59:50 + 15:03
9. Bialeková Martina 6727303 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB 60:53 + 16:06
10. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:34 + 16:47
11. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 61:45 + 16:58
12. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 61:54 + 17:07
13. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 62:13 + 17:26
14. Angelova Petranka 1917402 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 62:48 + 18:01
15. Zschäckel Daniela 3427201 342 SONNENSCHEIN BERLIN 67:40 + 22:53
16. Lundstrom Annika 7067200 706 SUNDBYBERGS IK 70:37 + 25:50
17. Tassin Elodie 2927302 292 CMO 71:13 + 26:26
18. Schlittermann Silke 3527001 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW. 74:01 + 29:14
19. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 75:18 + 30:31
20. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 75:42 + 30:55
21. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 76:20 + 31:33
22. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 76:22 + 31:35
23. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:02 + 32:15
24. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 79:04 + 34:17
25. Ebinger Mónika 3937003 393 TIPO OC BUDAPEST 79:15 + 34:28
26. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 79:27 + 34:40
27. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 82:15 + 37:28
28. Staugaard Maria 2327202 232 FIF HILLEROD 82:23 + 37:36
29. Utskarpen Audrun 5067402 506 IL GEOFORM 83:51 + 39:04
30. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 89:17 + 44:30
31. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 92:05 + 47:18
32. Rasmussen Angelique Groen 2237202 223 ALLEROED OK 97:36 + 52:49
33. Lischewski Sandra 3467401 346 BSV HALLE AMMENDORF 98:08 + 53:21
34. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 100:04 + 55:17
35. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 105:55 + 61:08
36. Trykozko Ulzsula 360 360 OSC KASSEL 108:24 + 63:37
37. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 115:10 + 70:23
38. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 115:28 + 70:41
39. Calvo Nuria 2467102 246 FRONTELA O 122:08 + 77:21
40. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 133:27 + 88:40
41. Danihelová Janka SKV6552 C TJ Slovan Karlovy Vary 155:59 + 111:12
Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Týflová Radka NER NER DISK
D45B
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:48
2. Drese Evi 3487002 348 OLV USLAR 58:46 + 1:58
3. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 61:17 + 4:29
4. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 62:10 + 5:22
5. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 65:01 + 8:13
6. Rykalová Jitka NER NER 65:23 + 8:35
7. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 73:49 + 17:01
8. Csató Szilvia 3907429 390 SZEGEDI VASUTAS SE 78:26 + 21:38
9. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 78:38 + 21:50
10. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 80:27 + 23:39
11. Paurová Lenka LTU6452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:28 + 24:40
12. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 87:54 + 31:06
13. Velkere Iveta 4617302 461 ALUKSNE OK 89:47 + 32:59
14. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 93:52 + 37:04
15. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:05 + 37:17
16. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 95:23 + 38:35
17. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 95:40 + 38:52
18. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 96:00 + 39:12
19. Bronckaers Marcia 1537205 153 KOL OVERPELT 98:44 + 41:56
20. Verge rubio Anna 2507102 250 MONTSANT ORIENTACIO 100:06 + 43:18
21. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 101:41 + 44:53
22. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 106:39 + 49:51
23. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 108:21 + 51:33
24. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 108:34 + 51:46
25. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 120:01 + 63:13
26. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 126:52 + 70:04
27. Krunková Bohuslava SNA7053 C TJ START Náchod 157:00 + 100:12
Marager Marlene 2237106 223 ALLEROED OK DISK
Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod DISK
Kennedy Elise 1037402 103 BENNELONG NORTHSIDE DISK
Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha DISK
D50A
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 54:21
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 59:55 + 5:34
3. Wlcek Sonja 1246801 124 WAT OL 60:06 + 5:45
4. Wengrin Ágnes 3936905 393 TIPO OC BUDAPEST 61:03 + 6:42
5. Fogh Hanne 2246702 224 FSK ORIENTERING 61:55 + 7:34
6. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 65:54 + 11:33
7. Molnar Pia 2746602 274 MARIEFORS SKIKLUB 66:17 + 11:56
8. Leonhardt Annette 3426707 342 SONNENSCHEIN BERLIN 68:19 + 13:58
9. Eades Lorna 3256700 325 INTERLOPERS 69:51 + 15:30
10. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 70:54 + 16:33
11. Németh Ágnes 3936901 393 TIPO OC BUDAPEST 71:00 + 16:39
12. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 72:27 + 18:06
13. Kubald Katrin 3416901 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 74:26 + 20:05
14. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:32 + 21:11
15. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 76:12 + 21:51
16. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 76:48 + 22:27
17. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 79:06 + 24:45
18. Richter Sabine 3456601 345 USV TU DRESDEN 79:23 + 25:02
19. Kallela Sari 2716701 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 80:10 + 25:49
20. Groeneveld Mietta 4916802 491 THOR HAGUE 82:36 + 28:15
21. Absoltné Kerekes Ágnes 4066001 406 HBS NYIREGYHÁZA 82:37 + 28:16
22. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 88:21 + 34:00
23. Eschlböck Gudrun 1236802 123 NATURFREUNDE LINZ 88:35 + 34:14
24. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:14 + 37:53
25. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:48 + 42:27
26. Hinkel Katja 3516506 351 SV ROBOTRON DRESDEN 99:23 + 45:02
27. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 99:58 + 45:37
28. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 104:42 + 50:21
29. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 110:54 + 56:33
30. Pretnar Irma 6216902 621 KAMNIŠKI O-KLUB 122:18 + 67:57
31. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 127:30 + 73:09
32. Jelínková Radka MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 135:37 + 81:16
Cseresnyés Ágnes 4096802 409 TIPO TKE BUDAPEST DISK
Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha DISK
Szlatényi Teodóra 4006604 400 OSC BUDAORS DISK
Aschacher Angelika 1226903 122 HSV OL WIENER NEUSTADT DISK
D50B
3.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sallai Sara 3916501 391 SZEGEDI VSE 64:05
2. Thomas Sylvia 3446900 344 OL-TEAM WEHRSDORF 66:10 + 2:05
3. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 66:32 + 2:27
4. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 68:09 + 4:04
5. Viksviene Renata 4786911 478 ORIENS OK 68:39 + 4:34
6. Tóthné Pfeiffer Zsuzsan 4036902 403 PÉCSI OE SPORTKOR 69:56 + 5:51
7. Cruse Katrin 3516603 351 SV ROBOTRON DRESDEN 71:36 + 7:31
8. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:46 + 9:41
9. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 75:17 + 11:12
10. Servais Corinne 1606601 160 ASUB 89:07 + 25:02
11. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 89:45 + 25:40
12. Macháčková Jana SHK6450 C OK Slavia Hradec Králové 90:54 + 26:49
13. Vabulniece Liga 4556902 455 APE OK 92:13 + 28:08
14. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 92:50 + 28:45
15. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 97:59 + 33:54
16. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 101:05 + 37:00
17. Gyöngyösi Jolán 3906509 390 SZEGEDI VASUTAS SE 129:48 + 65:43
18. Miklós Rita 3906828 390 SZEGEDI VASUTAS SE 161:58 + 97:53
19. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 164:25 + 100:20
Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Fino Béatrice 2946803 294 CO AMBERIEU DISK
Málková Věra CST6550 C OB Strakonice DISK
Nielsen Jannie 2286502 228 HOLBAEK OK DISK
Tichá Anna NER NER DISK
D55A
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Sabine 3516308 351 SV ROBOTRON DRESDEN 54:14
2. Andersson Susanne 7096401 709 PITEA IF OK 57:40 + 3:26
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 58:48 + 4:34
4. Gollmann Birgit 1216402 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 59:56 + 5:42
5. Husner Lily 6326101 632 OLK WIGGERTAL 64:51 + 10:37
6. Ansorge Silke 3516420 351 SV ROBOTRON DRESDEN 66:10 + 11:56
7. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:14 + 13:00
8. Belicová Elena 6766201 676 KLUB OB ATU KOŠICE 68:05 + 13:51
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 68:26 + 14:12
10. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 69:06 + 14:52
11. Stanton Talyn 5216400 521 AUCKLAND OC 69:46 + 15:32
12. Leideck Heike 3456403 345 USV TU DRESDEN 73:14 + 19:00
13. Henkes-johanns Maria 1516403 151 OLG SANKT VITH ARDOC 74:19 + 20:05
14. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 81:05 + 26:51
15. Alm Guri 2296304 229 OK HTF 81:43 + 27:29
16. Rozentale Ieva 4546302 454 MONA OK 82:55 + 28:41
17. Buhler Birgit 3456402 345 USV TU DRESDEN 87:15 + 33:01
18. Priedite Iveta 4510001 451 AUSEKLIS 87:27 + 33:13
19. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 88:10 + 33:56
20. Renard Francoise 1616301 161 CO LIÉGE 88:32 + 34:18
21. Zvaigzne Mud 4526202 452 A2 ULBROKA 91:55 + 37:41
22. Sádecká Judita 6766203 676 KLUB OB ATU KOŠICE 94:32 + 40:18
23. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 99:15 + 45:01
24. Laev Riina 2516301 251 SK MERCURY 110:25 + 56:11
Bikeliene Ema 4726402 472 LABIRINTAS VILNIUS DISK
D55B
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:15
2. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 54:42 + 1:27
3. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 62:04 + 8:49
4. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 66:52 + 13:37
5. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 69:53 + 16:38
6. Ondrová Jana SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 72:41 + 19:26
7. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 78:14 + 24:59
Brettschneider Dr.gudrun 3416004 341 KAULSDORFER OLV BERLIN DISK
Bruyninckx Miek 1556004 155 TROL DISK
D60
2.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 41:00
2. Hakomaki Kirsi 2715707 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 41:29 + 0:29
3. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:40 + 0:40
3. Jenövári Gabriella 3975701 397 HSE BUDAPEST 41:40 + 0:40
5. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 43:39 + 2:39
6. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 44:09 + 3:09
7. Kuleva Angelina 3575700 357 CHEMNITZ INDIVID. 46:30 + 5:30
8. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:00 + 6:00
9. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 47:06 + 6:06
10. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 48:36 + 7:36
11. Nielsen Lise 2295901 229 OK HTF 50:33 + 9:33
12. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 51:55 + 10:55
13. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 52:11 + 11:11
14. Cerjaka Maija 4535917 453 KAPA OK CARNIKAVA 55:10 + 14:10
15. Ohlsson Anna-karin 7025802 702 TULLINGE SK 56:23 + 15:23
16. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 57:18 + 16:18
17. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 57:53 + 16:53
18. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 58:31 + 17:31
19. Wysocka Jolanta 5535601 553 SLASK O-TEAM 58:37 + 17:37
20. Kosmaceva Tamara 4535605 453 KAPA OK CARNIKAVA 60:55 + 19:55
21. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 61:07 + 20:07
22. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 61:41 + 20:41
23. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 62:39 + 21:39
24. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 64:05 + 23:05
25. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:48 + 30:48
26. Fenmen Nermin 7815600 781 ANKARA GSM 71:59 + 30:59
27. Vanreusel Jen 1535802 153 KOL OVERPELT 83:19 + 42:19
28. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 86:34 + 45:34
29. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 100:27 + 59:27
30. Prindule Aina 4515706 451 AUSEKLIS 101:44 + 60:44
31. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 103:28 + 62:28
32. Choprix Noelle 1565901 156 ALTAIR 107:54 + 66:54
33. Olbrycht Anna 5525602 552 OLBnO WARSZAWA 110:10 + 69:10
Dambrauskiene Genute 4755609 475 SM GAJA KAUNAS DISK
Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Duze Dace 4515805 451 AUSEKLIS DISK
D65
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 38:32
2. Horváth Magda 3935206 393 TIPO OC BUDAPEST 42:15 + 3:43
2. Krasuckiene Egle 4725404 472 LABIRINTAS VILNIUS 42:15 + 3:43
4. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 45:42 + 7:10
5. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 47:49 + 9:17
6. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 48:33 + 10:01
7. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 48:39 + 10:07
8. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:04 + 10:32
9. Pallas Robyn 1015302 101 CENTRAL COAST 50:45 + 12:13
10. Jenei Margit 3945401 394 BOF BUDAORS 51:59 + 13:27
11. Vitola Benita 4515411 451 AUSEKLIS 56:38 + 18:06
12. Bobach Kirsten 2275202 227 AALBORG OK 59:21 + 20:49
13. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:12 + 21:40
14. Hardy Jan 1025302 102 AUSTRALOPERS TASMANIA 60:29 + 21:57
15. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 60:40 + 22:08
16. Dudiene Violeta 4715202 471 RUDAMINA OK 60:47 + 22:15
17. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 61:34 + 23:02
18. Freimane Beata 4515002 451 AUSEKLIS 63:28 + 24:56
19. Renger Rita 351 SV ROBOTRON DRESDEN 63:51 + 25:19
20. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 66:34 + 28:02
21. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 67:17 + 28:45
22. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 71:40 + 33:08
23. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 73:22 + 34:50
24. Sands Carol 3245102 324 BOK(W) 75:23 + 36:51
25. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 80:17 + 41:45
26. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:46 + 42:14
27. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 88:39 + 50:07
Lindkvist Anneli 7055402 705 GUSTAVSBERGS OK DISK
D70
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jorgensen Inge 2254501 225 OK ROSKILDE 40:00
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 44:28 + 4:28
3. Plaude Mara 4510005 451 AUSEKLIS 45:05 + 5:05
4. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 51:11 + 11:11
5. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 52:01 + 12:01
6. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 56:24 + 16:24
7. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 59:44 + 19:44
8. Seglina Silvija 4514921 451 AUSEKLIS 61:20 + 21:20
9. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 64:52 + 24:52
10. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 67:47 + 27:47
Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov DISK
D75
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 54:38
2. Eulitz Ilse 3693901 369 OLV WEIMAR 74:41 + 20:03
H10
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 21:49
2. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 22:01 + 0:12
3. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 22:18 + 0:29
4. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 23:20 + 1:31
5. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 23:57 + 2:08
6. Fischer Leander 3530903 353 OLV POTSDAM 24:05 + 2:16
7. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:09 + 2:20
8. Groß Matti 3490903 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 26:23 + 4:34
9. Losada Gabriel 2440902 244 TOLEDO ORIENTACION 27:59 + 6:10
10. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:09 + 7:20
11. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 32:15 + 10:26
12. Jonikans Valters 4570923 457 OGRE OK/SC 32:42 + 10:53
13. Kopecký Oldřich KPY0900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:35 + 11:46
14. Schulthess Maurice 6351009 635 OLC KAPREOLO 33:45 + 11:56
15. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 36:24 + 14:35
16. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 38:35 + 16:46
17. Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 45:07 + 23:18
H12A
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 25:02
2. Staugaard Torbj 2320704 232 FIF HILLEROD 25:44 + 0:42
3. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 26:01 + 0:59
4. Lukass Silins 4570710 457 OGRE OK/SC 28:02 + 3:00
5. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 28:19 + 3:17
6. Renars Grasis 4570709 457 OGRE OK/SC 30:44 + 5:42
7. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 31:00 + 5:58
8. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 31:32 + 6:30
9. Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:41 + 6:39
10. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 32:10 + 7:08
11. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 33:07 + 8:05
12. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 34:29 + 9:27
13. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 36:31 + 11:29
14. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 39:53 + 14:51
15. Olivers Plocins 4570706 457 OGRE OK/SC 40:54 + 15:52
16. Kolev Svetlozar 1910725 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 41:44 + 16:42
17. Graudins Rudolfs 4530708 453 KAPA OK CARNIKAVA 42:34 + 17:32
18. Afanasyev Igor 5960803 596 PIONEERS SARATOV 43:36 + 18:34
19. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:40 + 18:38
20. Graudins Roberts 4530709 453 KAPA OK CARNIKAVA 44:50 + 19:48
21. Svítil Patrik PGP0706 B SK Praga 46:38 + 21:36
22. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 50:22 + 25:20
23. Flach Julius 3580705 358 TSV KARLSHORST 53:21 + 28:19
24. Sterns Bruno 4570716 457 OGRE OK/SC 58:04 + 33:02
25. Cain Fidelius 3580701 358 TSV KARLSHORST 59:14 + 34:12
26. Groeneveld Odin 4910703 491 THOR HAGUE 66:44 + 41:42
27. Hedemann Aske 2310703 231 FAABORG OK 67:22 + 42:20
28. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 67:29 + 42:27
29. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 73:13 + 48:11
30. Levkans Ernests 4570721 457 OGRE OK/SC 79:50 + 54:48
31. Neumann Rasmus 3590803 359 SV LENGEFELD 83:03 + 58:01
32. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:50 + 58:48
H12B
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:10
2. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 20:23 + 0:13
3. Kaininš Matiss 4580715 458 AZIMUTS OK 22:15 + 2:05
4. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:11 + 3:01
5. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:49 + 5:39
6. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 26:25 + 6:15
7. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 26:42 + 6:32
8. Matics Marcell 3990802 399 MAFC BUDAPEST 28:08 + 7:58
9. Hoboel Eskil 5020802 502 OPPSAL ORIENTEERING 28:44 + 8:34
10. Höbig Felix 3430802 343 SV BAD DUBEN 30:12 + 10:02
11. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 31:15 + 11:05
12. Cers Oto 451 AUSEKLIS 31:20 + 11:10
13. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:44 + 12:34
14. Ehrreich Rudolf Alexander 1210803 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 38:03 + 17:53
15. Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:16 + 22:06
16. Yulianov Samuil 1910527 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 52:01 + 31:51
17. Nikolaev Ognyan 1910717 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 56:11 + 36:01
18. Atanasov Aleksandar 1910726 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 58:20 + 38:10
19. Bršťák Tomáš N060706 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 60:19 + 40:09
20. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 67:32 + 47:22
Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H14A
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 31:40
2. Yurchuk Andrey 5950604 595 FOTON MOSCOW 32:21 + 0:41
3. Kalinin Matvey 5970602 597 OMEGA 35:18 + 3:38
4. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 35:40 + 4:00
5. Bujdosó Márk 3950807 395 TABÁNI SPARTACUS 36:10 + 4:30
6. Marager Johannes 2230607 223 ALLEROED OK 37:07 + 5:27
7. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:37 + 5:57
8. Vimba Francis 4600604 460 ZIEMELKURZEME OK 40:54 + 9:14
9. Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 41:11 + 9:31
9. Vitolins Audris Odo 4570511 457 OGRE OK/SC 41:11 + 9:31
11. Solmanis Uvis 4510608 451 AUSEKLIS 41:24 + 9:44
12. Janšo Jakub Karol 6760606 676 KLUB OB ATU KOŠICE 41:36 + 9:56
13. Kovalchuk Serafim 8010507 801 KIEV REGION 43:05 + 11:25
14. Drach Ivan 8010605 801 KIEV REGION 44:27 + 12:47
15. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 44:59 + 13:19
16. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:08 + 13:28
17. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 45:44 + 14:04
18. Emils Sulcs 4570607 457 OGRE OK/SC 46:36 + 14:56
19. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 47:37 + 15:57
20. Nielsen Erik Groenborg 2230604 223 ALLEROED OK 47:40 + 16:00
21. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 47:45 + 16:05
22. Kareckas Kimantas 4780514 478 ORIENS OK 48:02 + 16:22
23. Georgiev Bojan 1910532 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 48:04 + 16:24
24. Arnicans Roberts 4530515 453 KAPA OK CARNIKAVA 49:53 + 18:13
25. Ahmedov Dzhan 1910515 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 50:10 + 18:30
26. Ikola Aapo 2710505 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 51:04 + 19:24
27. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 52:07 + 20:27
28. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:59 + 22:19
29. Račickas Matas 4750505 475 SM GAJA KAUNAS 54:01 + 22:21
30. Filipov Teodor 1910514 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 54:08 + 22:28
31. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:24 + 23:44
32. Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 55:31 + 23:51
33. Fisers Emils 4570514 457 OGRE OK/SC 57:57 + 26:17
34. Grasis Markus 4510523 451 AUSEKLIS 59:33 + 27:53
35. Csoboth Mihály 3950815 395 TABÁNI SPARTACUS 59:58 + 28:18
36. Strole Salvuus 4780505 478 ORIENS OK 60:59 + 29:19
37. Kugenieks Adrians 4570615 457 OGRE OK/SC 66:12 + 34:32
38. Lecinskis Emils 4530514 453 KAPA OK CARNIKAVA 69:01 + 37:21
39. Kristofers Plocins 4570505 457 OGRE OK/SC 70:50 + 39:10
40. Mackevičius Tadas 4780604 478 ORIENS OK 79:57 + 48:17
41. Vang Bobach Christoff 2270607 227 AALBORG OK 81:09 + 49:29
42. Mandev Ivailo 1910531 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 95:30 + 63:50
Petrov Ivan 1910524 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Ibrjamov Berk 1910528 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Csoboth Márton 3950614 395 TABÁNI SPARTACUS DISK
Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov DISK
Sobotka Ivo OPI0600 B Orientační sporty Písek 36:54 + 5:14
Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 106:27 + 74:47
H14B
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 41:15
2. Maulins Rudolfs 4510519 451 AUSEKLIS 45:50 + 4:35
3. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 51:54 + 10:39
4. Cinitis Uvis 4510520 451 AUSEKLIS 52:49 + 11:34
5. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:18 + 13:03
6. Kreišmonas Gintaras 4750503 475 SM GAJA KAUNAS 55:18 + 14:03
7. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:27 + 14:12
8. Őze Dániel 3900615 390 SZEGEDI VASUTAS SE 64:12 + 22:57
9. Todorov Ivan 1910510 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 66:51 + 25:36
10. Karvelis Džiugas 4780502 478 ORIENS OK 69:29 + 28:14
11. Gražys Emilis 4750504 475 SM GAJA KAUNAS 72:21 + 31:06
12. Bonev Viktor 1910516 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 72:49 + 31:34
13. Vlach Timothy SBR0501 C SKOB Bruntál 74:55 + 33:40
14. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:09 + 35:54
15. Sampins Roberts 4510614 451 AUSEKLIS 77:35 + 36:20
16. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 83:44 + 42:29
17. Hejna Štěpán LLI0602 C LOK-o Liberec 95:42 + 54:27
18. Uher Adam N060503 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 99:59 + 58:44
19. Leina Augusts 4510607 451 AUSEKLIS 102:00 + 60:45
20. Andrš Matěj N060605 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 103:15 + 62:00
H16A
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 37:08
2. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:58 + 2:50
3. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 41:36 + 4:28
4. Nielsen Hans Groenborg 2230303 223 ALLEROED OK 42:27 + 5:19
5. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 42:43 + 5:35
6. Novota Lukáš 6760304 676 KLUB OB ATU KOŠICE 43:08 + 6:00
7. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 44:40 + 7:32
8. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:05 + 7:57
9. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 45:09 + 8:01
10. Stana Gustavs 4510422 451 AUSEKLIS 48:31 + 11:23
11. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 48:56 + 11:48
12. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 49:55 + 12:47
13. Barta Máté 3900403 390 SZEGEDI VASUTAS SE 49:56 + 12:48
14. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 50:07 + 12:59
15. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 50:32 + 13:24
16. Kallela Luca 2710302 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 51:03 + 13:55
17. Szabó Levente 3900319 390 SZEGEDI VASUTAS SE 52:46 + 15:38
18. Schubert Ambrus 3900317 390 SZEGEDI VASUTAS SE 53:45 + 16:37
19. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:21 + 18:13
20. Marager Valdemar 2230308 223 ALLEROED OK 56:15 + 19:07
21. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:37 + 20:29
22. Dragoev Tervel 1910334 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 58:11 + 21:03
23. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 58:32 + 21:24
24. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:17 + 22:09
25. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 59:36 + 22:28
26. Afanasyev Oleg 5960302 596 PIONEERS SARATOV 59:43 + 22:35
27. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 59:45 + 22:37
28. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:15 + 24:07
29. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 63:27 + 26:19
30. Kukurugya Šimon 6730402 673 SANDBERG BRATISLAVA 63:45 + 26:37
31. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 64:25 + 27:17
32. Petrov Kaloyan 1910311 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 64:54 + 27:46
33. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 65:34 + 28:26
34. Yatsenko Volodymyr 8010406 801 KIEV REGION 67:25 + 30:17
35. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 69:40 + 32:32
36. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 75:16 + 38:08
37. Aleksans Ronalds 4570419 457 OGRE OK/SC 77:14 + 40:06
38. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 78:44 + 41:36
39. Tatarnikov Mykhailo 8010403 801 KIEV REGION 83:11 + 46:03
40. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:43 + 47:35
Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice DISK
Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga DISK
Melnis Marks 451 451 AUSEKLIS DISK
Dragoev Ivailo 1910335 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
H16B
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:49
2. Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 55:29 + 7:40
3. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 57:04 + 9:15
4. Klavinš Renars 4580412 458 AZIMUTS OK 58:07 + 10:18
5. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 60:45 + 12:56
6. Zagyva Zalán 390 390 SZEGEDI VASUTAS SE 63:28 + 15:39
7. Rohweder Ronny 6330204 633 SKI-O SWISS 68:03 + 20:14
8. Ummers Emils 4510425 451 AUSEKLIS 71:19 + 23:30
9. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 76:54 + 29:05
10. Pileckas Justas 4750401 475 SM GAJA KAUNAS 80:29 + 32:40
11. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:22 + 33:33
12. Voroblievas Voroblia 4780408 478 ORIENS OK 82:58 + 35:09
13. Skunda Kristupas 4750402 475 SM GAJA KAUNAS 85:36 + 37:47
14. Gills Arvids 4510409 451 AUSEKLIS 86:51 + 39:02
15. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 97:32 + 49:43
16. O'cleirigh Emmet 4200403 420 AJAX 97:36 + 49:47
17. Ilkov Georgi 1910313 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 106:25 + 58:36
18. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 110:35 + 62:46
Bonev Dani 1910312 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Mella Sturla Rognskog 5020406 502 OPPSAL ORIENTEERING DISK
H18A
4.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bujdosó Zoltán 3950206 395 TABÁNI SPARTACUS 41:15
2. Pompura Daniel ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno 42:06 + 0:51
3. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 47:01 + 5:46
4. Knor Martin 6770201 677 KLUB OB MARTIN 47:27 + 6:12
5. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 48:06 + 6:51
6. Szabó Marcell 3900120 390 SZEGEDI VASUTAS SE 48:16 + 7:01
7. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 48:39 + 7:24
8. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 49:38 + 8:23
8. Jónás Ferenc 3900113 390 SZEGEDI VASUTAS SE 49:38 + 8:23
10. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 49:52 + 8:37
11. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 52:15 + 11:00
12. Nagy Péter 3950211 395 TABÁNI SPARTACUS 54:00 + 12:45
13. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 56:31 + 15:16
14. Shterev Veselin 1910137 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 59:32 + 18:17
15. Chernykh Misha 5940202 594 LVS KHIMKI 60:09 + 18:54
16. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 62:16 + 21:01
17. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 62:56 + 21:41
18. Hedemann Peter 2310102 231 FAABORG OK 63:39 + 22:24
19. Andris Svilans 4570222 457 OGRE OK/SC 64:01 + 22:46
20. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 65:05 + 23:50
21. Gessl Konrad 1240102 124 WAT OL 68:28 + 27:13
22. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:38 + 28:23
23. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 75:05 + 33:50
24. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 75:38 + 34:23
25. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 78:21 + 37:06
26. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 82:36 + 41:21
27. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:50 + 44:35
28. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 85:58 + 44:43
29. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 137:17 + 96:02
Ivanov Aleksandar 1910139 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
H18B
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 45:48
2. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:23 + 2:35
3. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 59:00 + 13:12
4. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 60:20 + 14:32
5. Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:40 + 14:52
6. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:06 + 23:18
7. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:04 + 24:16
8. Rohweder Leon 6330103 633 SKI-O SWISS 74:53 + 29:05
9. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 78:51 + 33:03
10. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:41 + 37:53
11. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 121:58 + 76:10
H20A
5.30 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 53:15
2. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 56:52 + 3:37
3. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 61:02 + 7:47
4. Höck Kilian 3510018 351 SV ROBOTRON DRESDEN 62:03 + 8:48
5. Eyen Guillaume 1610002 161 CO LIÉGE 62:21 + 9:06
6. Vandeghinste Grégoire 1579900 157 HOC 63:30 + 10:15
7. Stormer Emil KAM0000 C OK Kamenice 68:22 + 15:07
8. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:31 + 17:16
Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec DISK
H20B
3.70 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Győri Bertalan 3900010 390 SZEGEDI VASUTAS SE 56:55
2. Dechtiar Viktoras 4759906 475 SM GAJA KAUNAS 61:16 + 4:21
3. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:56 + 17:01
4. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 74:20 + 17:25
5. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 134:06 + 77:11
H21E
6.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8563
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 53:25 8898
2. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 53:35 + 0:10 8830
3. Zingg Luca 6319302 631 BUSSOLA OK 57:36 + 4:11
4. Heinmann Kristo 2558901 255 OK PEKO 59:01 + 5:36
5. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 59:46 + 6:21 7845
6. Gösswein Csaba 4088501 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE 59:58 + 6:33
7. Liszka Krisztián 3959205 395 TABÁNI SPARTACUS 60:07 + 6:42
8. Ahola Joonas 2799602 279 MUSTAMAKKI 60:14 + 6:49
9. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 60:34 + 7:09 7686
10. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 61:05 + 7:40 7571
11. Bakó Áron 3959201 395 TABÁNI SPARTACUS 61:31 + 8:06
12. Ormay Mihály 3959902 395 TABÁNI SPARTACUS 61:37 + 8:12
13. Wartbichler Christian 1228806 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 62:35 + 9:10
14. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 64:38 + 11:13 7001
15. Divin Péter 3959803 395 TABÁNI SPARTACUS 66:03 + 12:38
16. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 67:37 + 14:12 6521
17. Nakvosas Gytis 4779503 477 OSK AŽUOLAS 67:56 + 14:31
18. Prieto del campo Álvaro 2499501 249 MALARRURA 68:27 + 15:02
19. Kundisch Wieland 3458512 345 USV TU DRESDEN 69:01 + 15:36
20. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 70:26 + 17:01 6070
21. Anttolainen Aleksi 2769301 276 LAHDEN SUUNNISTAJAT 70:32 + 17:07
22. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 71:35 + 18:10 5870
23. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 73:06 + 19:41 5617
24. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 73:19 + 19:54 5558
25. Van baelen Michael 1599201 159 D-TEAM 74:02 + 20:37
26. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 74:27 + 21:02 5365
27. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 75:15 + 21:50 5222
28. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:06 + 24:41 4784
29. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:20 + 24:55 4726
30. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 79:17 + 25:52 4566
31. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:48 + 31:23 3757
32. Uibopin Kerst 345 345 USV TU DRESDEN 86:51 + 33:26
33. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 121:42 + 68:17 0
34. Gyimesi Zoltán 3937212 393 TIPO OC BUDAPEST 135:32 + 82:07
Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Zhelyaskov Dimitar 1919805 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE DISK
Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga DISK 0
Procházka Jan PGP8206 C SK Praga DISK 0
Gray Daniel KAM0003 C OK Kamenice DISK 0
Birnstock Jan 345 345 USV TU DRESDEN DISK
Kleston Danil 595 595 FOTON MOSCOW DISK
H21A
5.20 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7500
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulthess Lukas 6357908 635 OLC KAPREOLO 48:35
2. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 50:38 + 2:03 7705
3. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 52:08 + 3:33 7468
4. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 53:23 + 4:48 7269
5. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 54:01 + 5:26 7159
6. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 54:17 + 5:42 7102
7. Mohn Christian 6357401 635 OLC KAPREOLO 54:50 + 6:15
8. Vajda Balázs 3909422 390 SZEGEDI VASUTAS SE 56:09 + 7:34
9. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:17 + 7:42 6799
10. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 58:01 + 9:26 6534
11. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 58:15 + 9:40 6484
12. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 58:37 + 10:02 6414
13. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 59:02 + 10:27 6338
14. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 59:33 + 10:58 6248
15. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 59:38 + 11:03 6220
16. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:45 + 11:10 6186
17. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 60:39 + 12:04 6044
18. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 60:55 + 12:20 5990
19. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 61:11 + 12:36 5937
20. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 61:31 + 12:56 5874
21. Neimanis Nauris 4579201 457 OGRE OK/SC 61:50 + 13:15
22. Zideluns Janis 4519010 451 AUSEKLIS 62:15 + 13:40
23. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 62:34 + 13:59 5714
24. Sheremet Oleksandr 8018401 801 KIEV REGION 63:31 + 14:56
25. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:55 + 15:20 5512
26. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 64:13 + 15:38 5456
27. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:24 + 17:49 5143
28. Mižúr Peter 6719102 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 66:50 + 18:15
29. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 66:55 + 18:20 5058
30. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 67:47 + 19:12 4926
31. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 69:05 + 20:30 4736
32. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 70:18 + 21:43 4559
33. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 70:53 + 22:18 4467
34. Zschäckel Robin 3429702 342 SONNENSCHEIN BERLIN 72:25 + 23:50
35. Lázaro Diego 2489600 248 ULTRA MAXIMUS 74:33 + 25:58
36. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 74:41 + 26:06 3945
37. Riebisch Martin 3458709 345 USV TU DRESDEN 75:11 + 26:36
38. Rewig Thomas 3458207 345 USV TU DRESDEN 75:32 + 26:57
39. Dvořáček Dan N107902 N10 NEREGISTR. PRAHA 5 79:31 + 30:56
40. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 79:37 + 31:02 3274
41. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 82:20 + 33:45 2902
42. Šulc Václav AOP9200 C Orientační Běh Opava 84:51 + 36:16 2559
43. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:42 + 37:07 2439
44. Lengyel Ádám 3959613 395 TABÁNI SPARTACUS 87:14 + 38:39
Lazák Tomáš LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK 0
Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín DISK 0
Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov DISK 0
H21B
4.60 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6104
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 51:24 6309
2. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 54:00 + 2:36 5991
3. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 54:10 + 2:46 5953
4. Brettschneider Moritz 3418607 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 55:36 + 4:12
5. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:27 + 7:03 5447
6. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 58:30 + 7:06 5424
7. Tóth Péter 4039601 403 PÉCSI OE SPORTKOR 58:50 + 7:26
8. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 58:58 + 7:34 5354
9. Bereczki Máté 3909005 390 SZEGEDI VASUTAS SE 58:59 + 7:35
10. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 59:16 + 7:52 5302
11. Koiser Bernd 1228707 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 60:22 + 8:58
12. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 60:37 + 9:13 5134
13. Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:38 + 11:14 4891
14. Studer Dominic 6389903 638 OLG MURTEN 63:21 + 11:57
15. Štambuk Andro 2119905 211 OK MERZ 64:49 + 13:25
16. Štambuk Matej 2119504 211 OK MERZ 64:53 + 13:29
17. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:23 + 13:59 4569
18. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:25 + 14:01 4550
19. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 65:29 + 14:05 4528
20. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 65:39 + 14:15 4494
21. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 65:56 + 14:32 4448
22. Mahou Alvaro 2419302 241 COTA TORREJON DE ARDOZ 66:14 + 14:50
23. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 66:32 + 15:08 4367
24. Viczián Péter 3908727 390 SZEGEDI VASUTAS SE 67:38 + 16:14
25. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 68:00 + 16:36 4193
26. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 68:27 + 17:03 4129
27. Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 69:03 + 17:39 4050
28. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 69:41 + 18:17 3968
29. Kříž Jan N067501 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC 75:06 + 23:42
30. Malý Jakub N019102 N01 NEREGISTR. VSETÍN 77:47 + 26:23
31. Štambuk Mario 2119203 211 OK MERZ 77:58 + 26:34
32. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 78:33 + 27:09 2999
33. Štambuk Dario 2115901 211 OK MERZ 78:46 + 27:22
34. Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja 79:21 + 27:57 2903
35. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 79:30 + 28:06 2877
36. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 81:45 + 30:21 2627
37. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 89:01 + 37:37 1846
38. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 91:21 + 39:57 1592
39. Systad Audun Midttun 5019803 501 LYN SKI 91:25 + 40:01
40. Zvagulis Ricards 451 451 AUSEKLIS 96:59 + 45:35
41. Bersuck Lukas 3549502 354 BIELEFELDER TG 99:50 + 48:26
42. Šperl Milan N058001 N05 NEREGISTR. NEJDEK 99:58 + 48:34
43. Zideluns Mikelis 4518512 451 AUSEKLIS 101:47 + 50:23
44. Kopasz Róbert 4019210 401 KALOCSAI TERM. TSE 102:24 + 51:00
45. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 109:40 + 58:16 0
H21C
4.20 km, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 2307
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 54:37 2504
2. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 59:29 + 4:52 2293
3. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 65:06 + 10:29 2058
4. Šklíba David TJN9902 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:44 + 11:07 2013
5. Dalos Áron 3929504 392 MAFC BUDAJENO 69:35 + 14:58
6. Brettschneider Max 3418406 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 79:25 + 24:48
7. Wedekind Konstantin 1518904 151 OLG SANKT VITH ARDOC 80:30 + 25:53
8. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 80:34 + 25:57 1442
9. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 83:18 + 28:41 1327
10. Hríbik Miroslav 6718503 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 85:24 + 30:47
11. Berthold Noah 6380206 638 OLG MURTEN 88:51 + 34:14
12. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 89:21 + 34:44 1093
13. Knotek Kamil OLP8501 PSK Olymp Praha 94:38 + 40:01
14. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 116:04 + 61:27 122
15. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 131:39 + 77:02 0
Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
H35A
4.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 46:22
2. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 49:41 + 3:19
3. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 50:10 + 3:48
4. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 51:14 + 4:52
5. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 55:05 + 8:43
6. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:06 + 9:44
6. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 56:06 + 9:44
8. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 57:07 + 10:45
9. Malin Sergei 5938000 593 KMS ST.PETERSBURG 57:45 + 11:23
10. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 57:47 + 11:25
11. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 58:53 + 12:31
12. Vimba Martins 4607701 460 ZIEMELKURZEME OK 59:06 + 12:44
13. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 59:34 + 13:12
14. Roshchin Roman 5928001 592 MSU MOSCOW 59:54 + 13:32
15. Wiktor Wojciech 5558202 555 WKS SLASK 60:15 + 13:53
16. Cardenas Francisco Leiva 249 MALARRURA 61:05 + 14:43
17. Richter Friedmar 3458116 345 USV TU DRESDEN 63:21 + 16:59
18. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 64:34 + 18:12
19. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 66:21 + 19:59
20. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 72:45 + 26:23
21. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 73:53 + 27:31
22. Distler Carl W. 3687601 368 BERLINER TSC 76:18 + 29:56
23. Popp Andreas 2278105 227 AALBORG OK 76:57 + 30:35
24. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 78:56 + 32:34
25. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 80:24 + 34:02
26. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 81:49 + 35:27
27. Brunner Jan 6348102 634 OCR WINTERTHUR 83:42 + 37:20
28. Peňaranda Marcos Tomas 2438403 243 CRON 87:50 + 41:28
29. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 90:12 + 43:50
30. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 98:49 + 52:27
31. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 101:20 + 54:58
32. Gagné Jean Francois 2018001 201 MONTREAL RAMBLERS 105:28 + 59:06
Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA DISK
Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha DISK
H35B
4.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 56:20
2. Zlatanov Nikolai 1918441 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE 65:58 + 9:38
3. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 65:59 + 9:39
4. Senbergs Jurijs 4518104 451 AUSEKLIS 72:23 + 16:03
5. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:50 + 26:30
6. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:07 + 31:47
7. Ehrreich Rudolf 1218101 121 NATURFREUNDE OL WIEN+ 100:09 + 43:49
8. Lhotský Petr DVP8100 C DVP ORIENTATION 106:23 + 50:03
9. Klíma Kamil N078201 N07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHA 107:47 + 51:27
10. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 109:48 + 53:28
11. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 141:21 + 85:01
H40A
4.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dénes Zoltán 4017207 401 KALOCSAI TERM. TSE 49:03
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 51:27 + 2:24
3. Bobach Claus 2277701 227 AALBORG OK 52:32 + 3:29
4. Dzerve Gatis 4537601 453 KAPA OK CARNIKAVA 54:28 + 5:25
5. Garcia Gorrotxategi Zig 2457502 245 COBI 58:00 + 8:57
6. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:57 + 12:54
7. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 62:31 + 13:28
8. Lehmann Karsten 3457818 345 USV TU DRESDEN 63:17 + 14:14
9. Nagy Viktor 4017701 401 KALOCSAI TERM. TSE 63:49 + 14:46
10. Hernandez Antonio 2467301 246 FRONTELA O 64:27 + 15:24
11. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 66:32 + 17:29
12. Biolik Grzegorz 5517602 551 TRACKCOURSE 66:49 + 17:46
13. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 67:34 + 18:31
14. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 69:52 + 20:49
15. Baksa Csaba 4017808 401 KALOCSAI TERM. TSE 70:30 + 21:27
16. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:57 + 21:54
17. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 71:32 + 22:29
18. Groß Sebastian 3497401 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG 74:47 + 25:44
19. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 77:13 + 28:10
20. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 79:23 + 30:20
21. Matics Gyula 3997501 399 MAFC BUDAPEST 79:28 + 30:25
22. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 83:40 + 34:37
23. Šimoník Milan 6717505 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA 89:31 + 40:28
24. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 89:39 + 40:36
25. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 103:22 + 54:19
26. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 121:22 + 72:19
H40B
3.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:13
2. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 49:08 + 0:55
3. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 55:01 + 6:48
4. Sági Péter 3997604 399 MAFC BUDAPEST 63:32 + 15:19
5. Cers Kaspars 4517526 451 AUSEKLIS 65:26 + 17:13
6. Šťovíček Jan DVP7703 C DVP ORIENTATION 66:13 + 18:00
7. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 67:12 + 18:59
8. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 70:20 + 22:07
9. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:08 + 30:55
10. Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 80:48 + 32:35
11. Yurchuk Sergey 5957702 595 FOTON MOSCOW 82:25 + 34:12
12. Udovichenko Roma 5971974 597 OMEGA 89:00 + 40:47
13. Caune Gaidars 4587707 458 AZIMUTS OK 93:11 + 44:58
14. Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 96:48 + 48:35
15. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:26 + 49:13
16. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 103:46 + 55:33
17. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 136:15 + 88:02
Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál DISK
Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc DISK
H45A
4.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompe Tilo 3517017 351 SV ROBOTRON DRESDEN 44:45
2. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 48:23 + 3:38
3. Stockmayer Michael 1226801 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 49:59 + 5:14
4. Schmiedeberg Nils 3426704 342 SONNENSCHEIN BERLIN 50:08 + 5:23
5. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 51:46 + 7:01
6. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 51:57 + 7:12
7. Cerjaks Kaspars 4537016 453 KAPA OK CARNIKAVA 52:06 + 7:21
8. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 52:13 + 7:28
9. Budriunas Justas 4767000 476 INDIVID. VILNIUS 52:28 + 7:43
10. Andersson Hakan 7087401 708 HALMSTAD OK 52:30 + 7:45
11. Zschaeckel Raik 3426703 342 SONNENSCHEIN BERLIN 52:59 + 8:14
12. Venäläinen Toni 2737000 273 VALKEAKOSKEN HAKA 53:48 + 9:03
13. Spranger Lutz 3586704 358 TSV KARLSHORST 56:08 + 11:23
14. Tornai Szabolcs 3967101 396 SZABI SE 56:36 + 11:51
15. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 59:04 + 14:19
16. Bleidorn Stefan 3616801 361 SV IHW ALEX BERLIN 78 59:13 + 14:28
17. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 60:10 + 15:25
18. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 61:09 + 16:24
19. Finkenstädt Björn 3426806 342 SONNENSCHEIN BERLIN 61:55 + 17:10
20. Marcher Wolfgang 2927001 292 CMO 62:18 + 17:33
21. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 62:19 + 17:34
22. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 63:35 + 18:50
23. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 63:54 + 19:09
24. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 64:16 + 19:31
25. Studer Andreas 6387001 638 OLG MURTEN 65:25 + 20:40
26. Nielsen Niels Peter Vest 2237301 223 ALLEROED OK 65:46 + 21:01
27. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 66:22 + 21:37
28. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:51 + 22:06
29. Ahtiainen Akseli 2777202 277 KALEVAN RASTI 67:31 + 22:46
30. Farrak Holger 3517019 351 SV ROBOTRON DRESDEN 67:48 + 23:03
31. Krieger Thomas 3587403 358 TSV KARLSHORST 69:59 + 25:14
32. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 70:16 + 25:31
33. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:31 + 26:46
34. Staugaard Ulrik 2327001 232 FIF HILLEROD 75:29 + 30:44
35. Szlávik Zoltán 3937308 393 TIPO OC BUDAPEST 78:09 + 33:24
36. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 84:40 + 39:55
37. Zámečník Pavel N047202 N04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINY 86:02 + 41:17
38. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 88:45 + 44:00
39. Kábrt Filip NER NER 98:22 + 53:37
40. Barenghi Beniamino 4247301 424 VERESE ORIENTEERING 103:37 + 58:52
41. Škoch Jan NER NER 107:59 + 63:14
42. Marager Anders 2237005 223 ALLEROED OK 119:40 + 74:55
Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 72:09 + 27:24
H45B
3.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 51:21
2. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 52:00 + 0:39
3. Zýka Vít N137201 N13 NEREGISTR. PRAHA 12 54:02 + 2:41
4. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:39 + 8:18
5. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 63:24 + 12:03
6. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 66:20 + 14:59
7. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 67:16 + 15:55
8. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 68:10 + 16:49
9. Silins Valters 4517301 451 AUSEKLIS 71:33 + 20:12
10. Dankó István 3936913 393 TIPO OC BUDAPEST 72:43 + 21:22
11. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:58 + 22:37
12. Gegeris Atis 4517216 451 AUSEKLIS 75:15 + 23:54
13. Horváth Norbert 4017412 401 KALOCSAI TERM. TSE 77:55 + 26:34
14. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 78:42 + 27:21
15. Eisner Leo PVP7003 C VSK Přírodní vědy Praha 87:24 + 36:03
16. Molnár Attila 3937007 393 TIPO OC BUDAPEST 103:57 + 52:36
17. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 111:13 + 59:52
18. Graudins Rinalds 4537207 453 KAPA OK CARNIKAVA 158:28 + 107:07
19. Dostál Dalibor VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 167:08 + 115:47
Novotný Jiří VLI7102 C Slavia Liberec orienteering DISK
Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov DISK
Škácha Michal DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H50A
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stormer Leif KAM6701 C OK Kamenice 41:07
2. Virtanen Antti 2756801 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT 45:19 + 4:12
3. Pretnar Janez 6216701 621 KAMNIŠKI O-KLUB 48:28 + 7:21
4. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 50:25 + 9:18
5. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 50:52 + 9:45
6. Ignatev Aleksandr 5916700 591 YAROSLAVL 51:13 + 10:06
7. Le gland Christophe 2976901 297 ANNECY SPORTS ORIENTATION 51:59 + 10:52
8. Morris Eric 1036901 103 BENNELONG NORTHSIDE 52:18 + 11:11
9. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 52:55 + 11:48
10. Pataki Gabor 4056703 405 PVS PÉCS 53:26 + 12:19
11. Binsch Olaf 4916901 491 THOR HAGUE 55:56 + 14:49
12. Depta Piotr 5546502 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA 56:00 + 14:53
13. Cruse Kay 3516604 351 SV ROBOTRON DRESDEN 56:28 + 15:21
14. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 58:15 + 17:08
15. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 58:27 + 17:20
16. Vervoort Wim 1556905 155 TROL 58:31 + 17:24
17. Lassalle Pascal 2946704 294 CO AMBERIEU 59:11 + 18:04
18. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 59:41 + 18:34
19. Systad Rolv Anders 5016502 501 LYN SKI 61:29 + 20:22
20. Baert Serge 1546500 154 NSV AMEL 67:13 + 26:06
21. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 69:39 + 28:32
22. Faggyas László 3936604 393 TIPO OC BUDAPEST 70:54 + 29:47
23. Borras ripolles Joan 2506901 250 MONTSANT ORIENTACIO 71:04 + 29:57
23. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:04 + 29:57
25. Magyari Árpád 3956616 395 TABÁNI SPARTACUS 71:11 + 30:04
26. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 71:25 + 30:18
27. Huttunen Matti 2786601 278 PIHKANISKAT 72:01 + 30:54
28. Demmig Sven 3416602 341 KAULSDORFER OLV BERLIN 74:16 + 33:09
29. Mella Stein 5026605 502 OPPSAL ORIENTEERING 78:32 + 37:25
30. Egge Guttorm 5066501 506 IL GEOFORM 78:41 + 37:34
31. Dalos Attila 3926701 392 MAFC BUDAJENO 80:03 + 38:56
32. Zenevre Manuel 2916901 291 HAUTES VOSGES ORIENTATION 80:46 + 39:39
33. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 84:46 + 43:39
34. Pidner Valentin 1225604 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 85:52 + 44:45
35. Mueller Rico 3456413 345 USV TU DRESDEN 86:10 + 45:03
36. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 86:41 + 45:34
37. Korstjens Patrick 1536703 153 KOL OVERPELT 90:57 + 49:50
38. Novota Mikuláš 6766002 676 KLUB OB ATU KOŠICE 92:28 + 51:21
39. Vabulnieks Maris 4556601 455 APE OK 112:23 + 71:16
Eschlböck Rainer 1236501 123 NATURFREUNDE LINZ DISK
Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H50B
3.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szencz Attila 3906721 390 SZEGEDI VASUTAS SE 52:43
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 53:40 + 0:57
3. Nakvosas Vidmantas 4776701 477 OSK AŽUOLAS 55:24 + 2:41
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 61:22 + 8:39
5. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:59 + 11:16
6. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 64:06 + 11:23
7. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 64:44 + 12:01
8. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:59 + 15:16
9. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 69:11 + 16:28
10. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 72:39 + 19:56
11. Ipsics László 3936802 393 TIPO OC BUDAPEST 76:37 + 23:54
12. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:41 + 23:58
13. Stabinš Maris 4586801 458 AZIMUTS OK 78:34 + 25:51
14. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 81:17 + 28:34
15. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 81:21 + 28:38
16. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 85:00 + 32:17
17. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 87:00 + 34:17
18. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:04 + 36:21
19. Patassi Michal 6756901 675 FARMACEUT BRATISLAVA 100:57 + 48:14
20. Hedemann Henning 2316604 231 FAABORG OK 103:40 + 50:57
21. Károlyi Gyula 3936411 393 TIPO OC BUDAPEST 105:14 + 52:31
22. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 113:39 + 60:56
23. Nordvik Bjorn 5046502 504 KOLBOTN & SKIMT OL 114:03 + 61:20
Szucs Peter 4076901 407 CSIPA SE DISK
Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Tichý Radomír NER NER DISK
H55A
4.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gerber Markus 3906408 390 SZEGEDI VASUTAS SE 42:33
2. Spengler Andreas 3676101 367 ESV LOK DESSAU 50:00 + 7:27
3. Mella Thor 5026401 502 OPPSAL ORIENTEERING 50:23 + 7:50
4. Egei Tamas 4096301 409 TIPO TKE BUDAPEST 52:29 + 9:56
5. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:43 + 10:10
6. Molnar Geza 2746101 274 MARIEFORS SKIKLUB 54:01 + 11:28
7. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 55:04 + 12:31
8. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 55:28 + 12:55
9. Rohweder Arne 6336201 633 SKI-O SWISS 57:25 + 14:52
10. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 57:47 + 15:14
11. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 59:00 + 16:27
12. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 59:43 + 17:10
13. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 60:16 + 17:43
14. Szlatényi Ferenc 4006103 400 OSC BUDAORS 62:02 + 19:29
15. Mahou Luis 2416201 241 COTA TORREJON DE ARDOZ 63:28 + 20:55
16. Bikelis Vytautas 4726101 472 LABIRINTAS VILNIUS 64:26 + 21:53
17. O'cleirigh Aonghus 4206001 420 AJAX 64:48 + 22:15
18. Varga József 4006002 400 OSC BUDAORS 65:51 + 23:18
19. Van dyck Erik 1556401 155 TROL 66:31 + 23:58
20. Perchonok Dmitry 4226200 422 EMEK HEFER 68:35 + 26:02
21. Hinkel Udo 3516407 351 SV ROBOTRON DRESDEN 69:01 + 26:28
22. Molnár Tibor 4006301 400 OSC BUDAORS 69:29 + 26:56
23. Chernykh Sergei 5946203 594 LVS KHIMKI 72:24 + 29:51
24. Kniebügl Anton 6746400 674 KOBRA BRATISLAVA 72:29 + 29:56
25. Koeck Erwin 1225302 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 75:13 + 32:40
26. Binsch Thomas 3566200 356 SC KLECKEN 77:59 + 35:26
27. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 78:05 + 35:32
28. Laev Urmas 2516202 251 SK MERCURY 78:54 + 36:21
29. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 79:47 + 37:14
30. Buhler Michael Gerhard 3456404 345 USV TU DRESDEN 80:40 + 38:07
31. Janšo Karol 6766205 676 KLUB OB ATU KOŠICE 82:47 + 40:14
32. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 84:27 + 41:54
33. Nielsen Henrik 2286001 228 HOLBAEK OK 85:19 + 42:46
34. Lacis Sandris 4546201 454 MONA OK 90:10 + 47:37
35. Henkes Freddy 1516202 151 OLG SANKT VITH ARDOC 92:26 + 49:53
36. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 96:04 + 53:31
37. Wehrhöfer-bersuck Dieter 3546101 354 BIELEFELDER TG 96:14 + 53:41
38. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 123:11 + 80:38
Laenen Wiet 1556003 155 TROL DISK
H55B
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:54
2. Drese Werner 3486101 348 OLV USLAR 57:58 + 9:04
3. Vass Zoltan 3916302 391 SZEGEDI VSE 59:58 + 11:04
4. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 65:39 + 16:45
5. Tuomi Pertti 2726301 272 ASKOLAN URHEILIJAT 66:31 + 17:37
6. Vilz Wolfgang 3476401 347 TV EITELBORN 69:01 + 20:07
7. Dandens Viesturs 4566100 456 ALUKSNE-APE OK 70:42 + 21:48
8. Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 72:09 + 23:15
9. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:35 + 23:41
10. Ščehovič Roman 6726402 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB 72:36 + 23:42
11. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 72:53 + 23:59
12. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 77:24 + 28:30
13. Čech Přemysl SVS Orientklub Vsetín 78:39 + 29:45
14. Cicenas Ruímantas 4786212 478 ORIENS OK 81:31 + 32:37
15. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 87:20 + 38:26
16. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 89:00 + 40:06
17. Sipiläinen Petri 2716404 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT 90:34 + 41:40
18. Janssen Heere Dirks 3656001 365 BERLINER TURNERSCHAFT 96:28 + 47:34
19. Latvers Martinš 4585908 458 AZIMUTS OK 130:49 + 81:55
H60A
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvaigzne Edmunds 4525801 452 A2 ULBROKA 54:18
2. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:12 + 0:54
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 58:18 + 4:00
4. Burman Ulf 7055801 705 GUSTAVSBERGS OK 58:30 + 4:12
5. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 63:00 + 8:42
6. Sugiyama Takashi 4255500 425 SANS SOUCI 63:13 + 8:55
7. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 64:05 + 9:47
8. Velkeris Vilnis 4615601 461 ALUKSNE OK 65:41 + 11:23
9. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 67:31 + 13:13
10. Kristensen Arne 2305900 230 HERLUFSHOLM OK 68:48 + 14:30
11. Solberg Ingar 5035701 503 OLDERSKOG IL 69:48 + 15:30
12. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 71:02 + 16:44
13. Vandijck Jackie 1535501 153 KOL OVERPELT 73:49 + 19:31
14. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 74:33 + 20:15
15. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 78:31 + 24:13
16. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 79:48 + 25:30
17. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 80:03 + 25:45
17. Dauderis Rimantas 4785913 478 ORIENS OK 80:03 + 25:45
19. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 80:34 + 26:16
20. Ohlsson Göran 7025501 702 TULLINGE SK 80:55 + 26:37
21. Ansorge Ronald 3515902 351 SV ROBOTRON DRESDEN 81:25 + 27:07
22. Dall Soeren 2295705 229 OK HTF 84:26 + 30:08
23. Olbrycht Janusz 5525501 552 OLBnO WARSZAWA 88:23 + 34:05
24. Bruylant Dominique 1605803 160 ASUB 90:30 + 36:12
25. Le calvez Jeno 2955700 295 LORIENT 90:45 + 36:27
26. Aabye Niels 2265902 226 BALLERUP OK 96:26 + 42:08
27. Vandeghinste Etienne 1565600 156 ALTAIR 96:39 + 42:21
28. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 98:50 + 44:32
29. Juckelandt Wolf-gerold 3515509 351 SV ROBOTRON DRESDEN 101:04 + 46:46
30. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 106:55 + 52:37
31. Bottemer Christian 2965501 296 CO STRASBOURG 108:00 + 53:42
32. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 109:02 + 54:44
33. Bajoriunas Gediminas 4735500 473 SAULE 0K 112:38 + 58:20
Formanko Dušan 678 678 RAPID BRATISLAVA DISK
H60B
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eriksson Anders 7075901 707 STROMSTAD 40:07
2. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 43:24 + 3:17
3. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 44:09 + 4:02
4. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 46:34 + 6:27
5. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 48:06 + 7:59
6. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 49:37 + 9:30
7. Hajagos Henrik 3905911 390 SZEGEDI VASUTAS SE 49:39 + 9:32
8. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:14 + 13:07
9. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 55:32 + 15:25
10. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 57:24 + 17:17
11. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 61:56 + 21:49
12. Graham Andrew 3235500 323 SARUM TISBURY 64:38 + 24:31
13. Thomée Anders 7015900 701 IFK MORA OK 73:28 + 33:21
14. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 73:54 + 33:47
Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H65A
3.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred