Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Izdná Helena | DKP1351 | Oddíl OB Kotlářka | 27:25 | ||
2. | Neyrinck Nina | VSP1350 | USK Praha | 28:44 | + 1:19 | |
3. | Hrušková Tereza | DOR1451 | OK Dobříš | 30:43 | + 3:18 | |
4. | Andrlová Hana | KNC1350 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 30:46 | + 3:21 | |
5. | Hrušková Zuzana | DOR1452 | OK Dobříš | 33:26 | + 6:01 | |
6. | Mikulová Laura | ZVO1450 | OB SK Zvole | 34:47 | + 7:22 | |
7. | Kavková Valerie | RIC1250 | OB Říčany | 35:14 | + 7:49 | |
8. | Kůdelová Nela | TAP1255 | KOB Tretra Praha | 36:42 | + 9:17 | |
9. | Výborná Barbora | DKP1358 | Oddíl OB Kotlářka | 36:54 | + 9:29 | |
10. | Košárková Aneta | PGP1255 | SK Praga | 37:50 | + 10:25 | |
11. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:42 | + 11:17 | |
12. | Sedláková Helena | DKP1352 | Oddíl OB Kotlářka | 39:27 | + 12:02 | |
13. | Malá Lucia | DKP1357 | Oddíl OB Kotlářka | 41:53 | + 14:28 | |
14. | Kvasničková Julie | KDZ1452 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 41:59 | + 14:34 | |
15. | Kůdelová Eliška | TAP1451 | KOB Tretra Praha | 43:54 | + 16:29 | |
16. | Neškudlová Kateřina | KAM1450 | OK Kamenice | 51:48 | + 24:23 | |
17. | Forštová Linda | DOR1350 | OK Dobříš | 57:50 | + 30:25 | |
18. | Pelikánová Jitka | KAM1451 | OK Kamenice | 59:51 | + 32:26 | |
19. | Seemann Eliška | KDZ1451 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 69:08 | + 41:43 | |
20. | Mrázová Lucie | VSP1251 | USK Praha | 87:37 | + 60:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 22:05 | ||
2. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 23:38 | + 1:33 | |
3. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | KOB Tretra Praha | 27:09 | + 5:04 | |
4. | Maroušková Julie | DKP1256 | Oddíl OB Kotlářka | 32:50 | + 10:45 | |
5. | Večerková Klára | DKP1452 | Oddíl OB Kotlářka | 34:07 | + 12:02 | |
6. | Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | 34:34 | + 12:29 | |
7. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 34:51 | + 12:46 | |
8. | Grande Ema | PGP1251 | SK Praga | 35:49 | + 13:44 | |
9. | Sýkorová Žofie | ROZ1252 | OK Roztoky | 36:03 | + 13:58 | |
10. | Janečková Eliška | DKP1453 | Oddíl OB Kotlářka | 39:39 | + 17:34 | |
11. | Dobyášová Kateřina | KAM1252 | OK Kamenice | 46:51 | + 24:46 | |
12. | Proxová Veronika | RIC1350 | OB Říčany | 46:52 | + 24:47 | |
13. | Nalezencová Tereza | DOR1254 | OK Dobříš | 47:11 | + 25:06 | |
14. | Lohová Dora | DKL1352 | KOB Kladno | 48:53 | + 26:48 | |
15. | Řeháková Berta | RIC1351 | OB Říčany | 63:28 | + 41:23 | |
16. | Collis Emma | DKP1251 | Oddíl OB Kotlářka | 102:44 | + 80:39 | |
Pešková Marie | LOU1252 | SK Moravan Louňovice | DISK | |||
Pavlíková Barbora | ODV1252 | TJ Aero Odolena Voda | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | KOB Tretra Praha | 25:50 | ||
2. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 29:55 | + 4:05 | |
3. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | OB Říčany | 31:56 | + 6:06 | |
4. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | SK Praga | 32:12 | + 6:22 | |
5. | Břízková Alžběta | LOU1153 | SK Moravan Louňovice | 32:26 | + 6:36 | |
6. | Mikulová Stella | ZVO1250 | OB SK Zvole | 32:32 | + 6:42 | |
7. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 32:48 | + 6:58 | |
8. | Mišeková Lucie | KAM1050 | OK Kamenice | 33:35 | + 7:45 | |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 34:15 | + 8:25 | |
10. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 34:19 | + 8:29 | |
11. | Kalinová Lisa | SPC1158 | SPORTICUS team | 34:27 | + 8:37 | |
12. | Blehová Barbora | DOR1151 | OK Dobříš | 34:47 | + 8:57 | |
13. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 34:48 | + 8:58 | |
14. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 35:16 | + 9:26 | |
15. | Hezká Adéla | DOR1053 | OK Dobříš | 36:22 | + 10:32 | |
16. | Knýbelová Anna | FSP1152 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:33 | + 10:43 | |
17. | Tomešová Evelína | DKP1168 | Oddíl OB Kotlářka | 37:38 | + 11:48 | |
18. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:45 | + 11:55 | |
19. | Jirásková Mia | VSP1150 | USK Praha | 37:57 | + 12:07 | |
20. | Šňupárková Barborka | PGP1152 | SK Praga | 38:11 | + 12:21 | |
21. | Lohová Anna | DKL1151 | KOB Kladno | 38:40 | + 12:50 | |
22. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | OK Kamenice | 39:11 | + 13:21 | |
23. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 39:25 | + 13:35 | |
24. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | OB SK Zvole | 39:29 | + 13:39 | |
25. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 39:37 | + 13:47 | |
26. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 43:08 | + 17:18 | |
27. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 44:45 | + 18:55 | |
28. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 45:24 | + 19:34 | |
29. | Škodová Denisa | PGP1058 | SK Praga | 45:33 | + 19:43 | |
30. | Öner Eda | VSP1154 | USK Praha | 46:21 | + 20:31 | |
31. | Brumovská Markéta | 0250002 | Brumíci | 46:23 | + 20:33 | |
32. | Jirásková Viola | VSP1151 | USK Praha | 47:01 | + 21:11 | |
33. | Fuchsová Barbora | KAM1153 | OK Kamenice | 47:42 | + 21:52 | |
34. | Geffertová Marta | FSP1054 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:45 | + 21:55 | |
35. | Havlíková Tereza | DKP1166 | Oddíl OB Kotlářka | 48:12 | + 22:22 | |
36. | Čevelová Adéla | RIC1150 | OB Říčany | 49:03 | + 23:13 | |
37. | Vedralová Eliška | KAM1052 | OK Kamenice | 49:04 | + 23:14 | |
38. | Kubásková Nikola | FSP1055 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:20 | + 23:30 | |
39. | Dlouhá Julie | PGP1051 | SK Praga | 51:04 | + 25:14 | |
40. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | Oddíl OB Kotlářka | 56:56 | + 31:06 | |
41. | Topičová Laura | LOU1152 | SK Moravan Louňovice | 57:14 | + 31:24 | |
42. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | Oddíl OB Kotlářka | 59:30 | + 33:40 | |
43. | Vodičková Josefina | ZVO1152 | OB SK Zvole | 60:47 | + 34:57 | |
44. | Jarošová Hana | PGP1059 | SK Praga | 61:03 | + 35:13 | |
45. | Kulhavá Eliška | ZVO1151 | OB SK Zvole | 63:03 | + 37:13 | |
45. | Hrstková Eliška | SLA1053 | SKOB Slaný | 63:03 | + 37:13 | |
47. | Neškudlová Anna | KAM1152 | OK Kamenice | 64:00 | + 38:10 | |
48. | Brzobohatá Eliška | KDZ1150 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 64:53 | + 39:03 | |
49. | Horová Vendula | LBE1050 | TJ Lokomotiva Beroun | 64:58 | + 39:08 | |
50. | Pohlová Sandra | TAP1151 | KOB Tretra Praha | 67:49 | + 41:59 | |
51. | Pokorná Elen | KAM1151 | OK Kamenice | 76:40 | + 50:50 | |
52. | Nohová Adéla | KPY1051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:01 | + 51:11 | |
53. | Kovaříková Anna | KDZ1153 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 110:21 | + 84:31 | |
Mrázková Berta | PGP1155 | SK Praga | DISK | |||
Starostová Lucie | PGP1055 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 25:48 | ||
2. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 26:15 | + 0:27 | |
3. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:02 | + 3:14 | |
4. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 29:59 | + 4:11 | |
5. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 30:46 | + 4:58 | |
6. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 31:19 | + 5:31 | |
7. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | OK Roztoky | 31:41 | + 5:53 | |
8. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 31:47 | + 5:59 | |
9. | Michalíková Klára | ZVO0954 | OB SK Zvole | 32:25 | + 6:37 | |
10. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 32:30 | + 6:42 | |
11. | Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:21 | + 8:33 | |
12. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 34:37 | + 8:49 | |
13. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 34:55 | + 9:07 | |
14. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 35:12 | + 9:24 | |
15. | Byrtusová Klára | SIT0851 | OK SILESIA | 35:41 | + 9:53 | |
16. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 35:55 | + 10:07 | |
17. | Ellederová Eva | TAP0860 | KOB Tretra Praha | 35:56 | + 10:08 | |
18. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 37:29 | + 11:41 | |
19. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 37:36 | + 11:48 | |
20. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | OB SK Zvole | 40:34 | + 14:46 | |
21. | Zemanová Eliška | DKP0862 | Oddíl OB Kotlářka | 41:47 | + 15:59 | |
22. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 42:23 | + 16:35 | |
23. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 42:28 | + 16:40 | |
24. | Herynková Lucie | RIC0952 | OB Říčany | 42:59 | + 17:11 | |
25. | Břízková Anna | LOU0851 | SK Moravan Louňovice | 43:28 | + 17:40 | |
26. | Jirásková Laura | VSP0952 | USK Praha | 44:09 | + 18:21 | |
27. | Řehořková Ema | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 45:11 | + 19:23 | |
28. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 45:31 | + 19:43 | |
29. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 46:01 | + 20:13 | |
30. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:19 | + 20:31 | |
31. | Žambochová Anežka | PGP0962 | SK Praga | 46:36 | + 20:48 | |
32. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB Tretra Praha | 47:23 | + 21:35 | |
33. | Ryppelová Anna | TAP0954 | KOB Tretra Praha | 49:33 | + 23:45 | |
34. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 51:13 | + 25:25 | |
35. | Reichelová Helena | VSP0856 | USK Praha | 51:19 | + 25:31 | |
36. | Hüblová Agáta | FSP0853 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:11 | + 27:23 | |
37. | Kalinová Ella | SPC0961 | SPORTICUS team | 56:08 | + 30:20 | |
38. | Štěpánková Emma | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 56:33 | + 30:45 | |
39. | Berná Klára | ODV0851 | TJ Aero Odolena Voda | 56:36 | + 30:48 | |
40. | Václavíková Stela | DKL0852 | KOB Kladno | 56:49 | + 31:01 | |
41. | Kopecká Marie | VSP0951 | USK Praha | 57:09 | + 31:21 | |
42. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | USK Praha | 57:19 | + 31:31 | |
43. | Líznerová Anna | LOU0855 | SK Moravan Louňovice | 61:55 | + 36:07 | |
44. | Sedmerová Nela | ZVO0955 | OB SK Zvole | 64:48 | + 39:00 | |
45. | Košťáková Anna | DOR0957 | OK Dobříš | 66:24 | + 40:36 | |
46. | Pokorná Sára | KAM0952 | OK Kamenice | 66:37 | + 40:49 | |
47. | Dolejšová Josefína | KAM0857 | OK Kamenice | 74:37 | + 48:49 | |
48. | Tomášková Linda | PGP0961 | SK Praga | 76:45 | + 50:57 | |
49. | Dudlová Hana | ODV0854 | TJ Aero Odolena Voda | 79:02 | + 53:14 | |
50. | Labská Kateřina | PGP0963 | SK Praga | 79:12 | + 53:24 | |
51. | Hill Daisy | SLA0950 | SKOB Slaný | 84:36 | + 58:48 | |
52. | Hezká Tereza | DOR0855 | OK Dobříš | 86:03 | + 60:15 | |
53. | Bouřová Natálie | RIC0854 | OB Říčany | 105:39 | + 79:51 | |
Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | DISK | |||
Vaughanová Sára | LOU0853 | SK Moravan Louňovice | DISK | |||
Schuhmeierová Alena | ROZ0952 | OK Roztoky | DISK | |||
Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | DISK | |||
Chudobová Eliška | DKL0850 | KOB Kladno | DISK | |||
Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | DISK | |||
Vladařová Anna | PGP0958 | SK Praga | DISK | |||
Fišerová Emma | ZVO0956 | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 31:57 | ||
2. | Vozábalová Hana | PGP0654 | SK Praga | 34:36 | + 2:39 | |
3. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:05 | + 3:08 | |
4. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:55 | + 4:58 | |
5. | Fibírová Lucie | FSP0777 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:49 | + 9:52 | |
6. | Večerková Ema | DKP0657 | Oddíl OB Kotlářka | 45:18 | + 13:21 | |
7. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 45:27 | + 13:30 | |
8. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 45:46 | + 13:49 | |
9. | Geffertová Agáta | FSP0753 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:19 | + 14:22 | |
10. | Hocková Jolana | ZVO0654 | OB SK Zvole | 47:41 | + 15:44 | |
11. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 48:06 | + 16:09 | |
12. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB Tretra Praha | 50:18 | + 18:21 | |
13. | Petřinová Vendy | 0240001 | Petřinovi | 50:46 | + 18:49 | |
14. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | OB SK Zvole | 50:54 | + 18:57 | |
15. | Stoklasová Eliška | RIC0756 | OB Říčany | 54:09 | + 22:12 | |
16. | Houdková Kateřina | ODV0752 | TJ Aero Odolena Voda | 54:16 | + 22:19 | |
17. | Forštová Ema | DOR0658 | OK Dobříš | 54:25 | + 22:28 | |
18. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | OB Říčany | 55:31 | + 23:34 | |
19. | Herynková Klára | RIC0758 | OB Říčany | 69:33 | + 37:36 | |
20. | Pecháčková Barbora | DKP0762 | Oddíl OB Kotlářka | 83:40 | + 51:43 | |
21. | Chadimová Julie | KPY0751 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:43 | + 51:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 29:32 | ||
2. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:31 | + 3:59 | |
3. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 36:13 | + 6:41 | |
4. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 43:49 | + 14:17 | |
5. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:08 | + 14:36 | |
6. | Víšková Veronika | KAM0452 | OK Kamenice | 48:03 | + 18:31 | |
7. | Štěpánková Julie | KAM0458 | OK Kamenice | 51:58 | + 22:26 | |
8. | Volná Hana | RIC0555 | OB Říčany | 53:53 | + 24:21 | |
9. | Gemperlová Eliška | PGP0556 | SK Praga | 60:48 | + 31:16 | |
10. | Švejdová Eliška | ZVO0454 | OB SK Zvole | 65:10 | + 35:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | SK Praga | 53:16 | 7128 | ||
2. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 53:29 | + 0:13 | 7101 | |
3. | Hovorková Tereza | KAM0154 | OK Kamenice | 56:32 | + 3:16 | 6709 | |
4. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 58:26 | + 5:10 | 6466 | |
5. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 60:39 | + 7:23 | 6182 | |
6. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 62:21 | + 9:05 | 5964 | |
7. | Hořejší Jana | DKP9052 | Oddíl OB Kotlářka | 62:45 | + 9:29 | 5912 | |
8. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 65:27 | + 12:11 | 5566 | |
9. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 65:58 | + 12:42 | 5500 | |
10. | Blaťáková Radka | SLP8451 | OOB Slavia Praha | 66:38 | + 13:22 | 5414 | |
11. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 66:43 | + 13:27 | 5404 | |
12. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 67:01 | + 13:45 | 5365 | |
13. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:26 | + 19:10 | 4671 | |
14. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 73:01 | + 19:45 | 4596 | |
15. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 73:33 | + 20:17 | 4527 | |
16. | Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 73:49 | + 20:33 | 4493 | |
17. | Míková Šárka | DKP8255 | Oddíl OB Kotlářka | 76:46 | + 23:30 | 4115 | |
18. | Kopecká Eliška | KNC9850 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 83:13 | + 29:57 | 3288 | |
19. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 109:03 | + 55:47 | 0 | |
Hrdličková Jana | 0300001 | KK Slavia Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 42:44 | 2548 | ||
2. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | Běhej Poděbrady | 43:51 | + 1:07 | 2484 | |
3. | Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:38 | + 1:54 | 2439 | |
4. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:32 | + 2:48 | 2388 | |
5. | Kamererová Klára | KAM9154 | OK Kamenice | 46:44 | + 4:00 | 2320 | |
6. | Baziková Justýna | TJP9851 | TJ Sokol Troja | 50:24 | + 7:40 | 2111 | |
7. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 51:16 | + 8:32 | 2062 | |
8. | Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | OK Roztoky | 53:20 | + 10:36 | 1944 | |
9. | Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | 55:22 | + 12:38 | 1828 | |
10. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:01 | + 13:17 | 1791 | |
11. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 64:32 | + 21:48 | 1306 | |
12. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 68:47 | + 26:03 | 1064 | |
13. | Koubová Lenka | ROU9554 | SKOB Roudnice nad Labem | 69:23 | + 26:39 | 1030 | |
14. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 81:43 | + 38:59 | 328 | |
Voborská Jana | PGP8454 | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bozděchová Lenka | 0260001 | PGP | 38:28 | ||
2. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | Běhej Poděbrady | 41:18 | + 2:50 | |
3. | Špičáková Barbora | DKP8250 | Oddíl OB Kotlářka | 41:21 | + 2:53 | |
4. | Čevelová Ivana | RIC7853 | OB Říčany | 43:37 | + 5:09 | |
5. | Rypáčková Dana | SPC7955 | SPORTICUS team | 43:48 | + 5:20 | |
6. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 44:05 | + 5:37 | |
7. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 45:07 | + 6:39 | |
8. | Křížová Lenka | KRL7951 | Kometa Kralovice | 45:12 | + 6:44 | |
9. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 46:46 | + 8:18 | |
10. | Forštová Jitka | PGP7558 | SK Praga | 47:06 | + 8:38 | |
11. | Bartoňová Radka | PGP8751 | SK Praga | 47:20 | + 8:52 | |
12. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:41 | + 9:13 | |
13. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | OK Dobříš | 47:45 | + 9:17 | |
14. | Kalinová Markéta | SPC8259 | SPORTICUS team | 47:54 | + 9:26 | |
14. | Mědílková Iva | SPC7160 | SPORTICUS team | 47:54 | + 9:26 | |
16. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 49:21 | + 10:53 | |
17. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | SPORTICUS team | 49:42 | + 11:14 | |
18. | Proxová Lada | RIC8350 | OB Říčany | 51:03 | + 12:35 | |
19. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 51:06 | + 12:38 | |
20. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 51:24 | + 12:56 | |
21. | Blahutová Hanka | MFP7953 | Matfyz Praha | 51:30 | + 13:02 | |
22. | Geševa Radka | LOU8150 | SK Moravan Louňovice | 51:36 | + 13:08 | |
23. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:42 | + 13:14 | |
24. | Kučerová Berenika | DCE8050 | KOB Dobřichovice | 51:43 | + 13:15 | |
25. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 52:20 | + 13:52 | |
26. | Janečková Markéta | 0080002 | . | 52:48 | + 14:20 | |
27. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:25 | + 14:57 | |
28. | Kazdová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | 54:11 | + 15:43 | |
29. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 54:27 | + 15:59 | |
30. | Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | 54:28 | + 16:00 | |
31. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 54:58 | + 16:30 | |
32. | Nováková Ivana | DLP8150 | OOB TJ Dukla Praha | 55:06 | + 16:38 | |
33. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 55:14 | + 16:46 | |
34. | Izdná Petra | DKP8051 | Oddíl OB Kotlářka | 55:24 | + 16:56 | |
35. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 55:48 | + 17:20 | |
36. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:50 | + 18:22 | |
37. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 57:15 | + 18:47 | |
38. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 57:30 | + 19:02 | |
39. | Smolková Alena | OKP6452 | SK OK 24 Praha | 57:32 | + 19:04 | |
40. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:41 | + 19:13 | |
41. | Pilátová Petra | DKL8051 | KOB Kladno | 57:57 | + 19:29 | |
42. | Košťáková Petra | DOR8151 | OK Dobříš | 58:44 | + 20:16 | |
43. | Havlíková Barbora | DKP8551 | Oddíl OB Kotlářka | 59:19 | + 20:51 | |
44. | Vrabcová Romana | SCP8250 | OK Sparta Praha | 60:52 | + 22:24 | |
44. | Jakubská Jitka | TAP8152 | KOB Tretra Praha | 60:52 | + 22:24 | |
46. | Grisová Kateřina | SLA7850 | SKOB Slaný | 61:09 | + 22:41 | |
47. | Karasová Jana | FSP6153 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:59 | + 23:31 | |
48. | Knýbelová Lucie | FSP7955 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:22 | + 23:54 | |
49. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:34 | + 24:06 | |
50. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 63:26 | + 24:58 | |
51. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:20 | + 27:52 | |
52. | Bazinková Blanka | ROU8151 | SKOB Roudnice nad Labem | 67:17 | + 28:49 | |
53. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 68:26 | + 29:58 | |
54. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | SK Moravan Louňovice | 70:17 | + 31:49 | |
55. | Johanovská Tereza | DKP8659 | Oddíl OB Kotlářka | 70:33 | + 32:05 | |
56. | Mikeszová Martina | DKP8162 | Oddíl OB Kotlářka | 71:13 | + 32:45 | |
57. | Šichová Jaroslava | DLP8052 | OOB TJ Dukla Praha | 71:34 | + 33:06 | |
58. | Baxová Irena | LBE7951 | TJ Lokomotiva Beroun | 72:54 | + 34:26 | |
59. | Lohová Monika | DKL8052 | KOB Kladno | 74:36 | + 36:08 | |
60. | Andrlova Vendula | KNC8050 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 75:45 | + 37:17 | |
61. | Grimmerová Mariana | RIC8051 | OB Říčany | 77:53 | + 39:25 | |
62. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 81:21 | + 42:53 | |
63. | Hüblová Kateřina | FSP7750 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 96:52 | + 58:24 | |
Magazu Radmila | DOR7853 | OK Dobříš | DISK | |||
Lounková Zuzana | PDY8550 | Běhej Poděbrady | DISK | |||
Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 36:52 | ||
2. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 39:58 | + 3:06 | |
3. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 41:32 | + 4:40 | |
4. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 42:05 | + 5:13 | |
5. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 43:28 | + 6:36 | |
6. | Valentová Helena | OKP6550 | SK OK 24 Praha | 43:37 | + 6:45 | |
7. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 43:52 | + 7:00 | |
8. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 45:37 | + 8:45 | |
9. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 45:51 | + 8:59 | |
10. | Petráňová Jana | SCP7555 | OK Sparta Praha | 47:02 | + 10:10 | |
11. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:59 | + 12:07 | |
12. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 51:28 | + 14:36 | |
13. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 51:41 | + 14:49 | |
14. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 52:09 | + 15:17 | |
15. | Rožková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 53:09 | + 16:17 | |
16. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 55:39 | + 18:47 | |
17. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 56:14 | + 19:22 | |
18. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 56:39 | + 19:47 | |
19. | Hrušková Blanka | DOR7555 | OK Dobříš | 56:46 | + 19:54 | |
20. | Svítilová Pavla | PGP7764 | SK Praga | 57:41 | + 20:49 | |
21. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 58:25 | + 21:33 | |
22. | Dudlová Jana | ODV7751 | TJ Aero Odolena Voda | 58:53 | + 22:01 | |
23. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 59:00 | + 22:08 | |
24. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 60:42 | + 23:50 | |
25. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 61:41 | + 24:49 | |
26. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 62:27 | + 25:35 | |
27. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 63:37 | + 26:45 | |
28. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 64:07 | + 27:15 | |
29. | Miklušová Dagmar | 0140002 | Rapid Bratislava | 65:36 | + 28:44 | |
30. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 66:27 | + 29:35 | |
31. | Žižková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 66:44 | + 29:52 | |
32. | Víšková Alena | KAM7451 | OK Kamenice | 69:36 | + 32:44 | |
33. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 71:45 | + 34:53 | |
34. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 72:18 | + 35:26 | |
35. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 74:00 | + 37:08 | |
36. | Uhlířová Lada | LBE7450 | TJ Lokomotiva Beroun | 74:57 | + 38:05 | |
36. | Tichá Dagmar | DKP7250 | Oddíl OB Kotlářka | 74:57 | + 38:05 | |
38. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 76:39 | + 39:47 | |
39. | Petrová Martina | TAP6852 | KOB Tretra Praha | 76:49 | + 39:57 | |
40. | Šejnová Magdalena | PGP7053 | SK Praga | 79:25 | + 42:33 | |
41. | Ellederová Zdenka | TAP7755 | KOB Tretra Praha | 80:11 | + 43:19 | |
42. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 80:35 | + 43:43 | |
43. | Štěpová Dana | PGP7456 | SK Praga | 83:26 | + 46:34 | |
44. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 85:37 | + 48:45 | |
45. | Hrušková Jana | 0280001 | Neregistrovaní Hruškovi | 87:05 | + 50:13 | |
46. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 88:18 | + 51:26 | |
47. | Bradáčová Marie | LLI7550 | LOK-o Liberec | 88:33 | + 51:41 | |
48. | Klofáčová Romana | SLP6951 | OOB Slavia Praha | 89:08 | + 52:16 | |
49. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 90:52 | + 54:00 | |
50. | Paulů Markéta | CEP7650 | Čepíci | 91:50 | + 54:58 | |
51. | Šunková Karolína | LOU7550 | SK Moravan Louňovice | 94:50 | + 57:58 | |
52. | Slavíčková Renata | FSP7551 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 98:56 | + 62:04 | |
53. | Herynková Irena | RIC7750 | OB Říčany | 100:36 | + 63:44 | |
54. | Krátká Marta | ROU7553 | SKOB Roudnice nad Labem | 101:49 | + 64:57 | |
55. | Pokorná Kamila | KAM7452 | OK Kamenice | 121:10 | + 84:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 35:37 | ||
2. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:12 | + 1:35 | |
3. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 37:21 | + 1:44 | |
4. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 39:33 | + 3:56 | |
5. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 39:46 | + 4:09 | |
6. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 40:10 | + 4:33 | |
7. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB Tretra Praha | 45:38 | + 10:01 | |
8. | Baziková Lucie | TJP6451 | TJ Sokol Troja | 45:46 | + 10:09 | |
9. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:28 | + 10:51 | |
10. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | SK Praga | 47:18 | + 11:41 | |
11. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 47:29 | + 11:52 | |
12. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 48:34 | + 12:57 | |
13. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:44 | + 13:07 | |
14. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 54:56 | + 19:19 | |
15. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 58:14 | + 22:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 48:33 | ||
2. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 49:37 | + 1:04 | |
3. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:13 | + 6:40 | |
4. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 55:35 | + 7:02 | |
5. | Šámalová Hana | OKP6151 | SK OK 24 Praha | 57:39 | + 9:06 | |
6. | Jeřábková Jana | OKP6150 | SK OK 24 Praha | 60:16 | + 11:43 | |
7. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 63:23 | + 14:50 | |
8. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | KOB Kladno | 64:06 | + 15:33 | |
9. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 69:08 | + 20:35 | |
10. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 85:41 | + 37:08 | |
11. | Nováková Pavla | DOK5950 | OK Doksy | 105:44 | + 57:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 32:40 | ||
2. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 36:06 | + 3:26 | |
3. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 36:30 | + 3:50 | |
4. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 38:39 | + 5:59 | |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 42:06 | + 9:26 | |
6. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 44:36 | + 11:56 | |
7. | Dlasková Anna | DKP5350 | Oddíl OB Kotlářka | 44:50 | + 12:10 | |
8. | Nováková Jiřina | UVP4950 | Slovan Praha | 44:57 | + 12:17 | |
9. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | OK Sparta Praha | 54:23 | + 21:43 | |
10. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 59:40 | + 27:00 | |
Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 48:17 | ||
2. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 50:17 | + 2:00 | |
3. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 56:11 | + 7:54 | |
4. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 57:09 | + 8:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duda Wiktor | DKP1303 | Oddíl OB Kotlářka | 28:41 | ||
2. | Kosák Damián | PGP1303 | SK Praga | 29:42 | + 1:01 | |
3. | Rippel Nikolas | DKP1403 | Oddíl OB Kotlářka | 31:56 | + 3:15 | |
4. | Pinkr Jan | HCE1300 | TJ Hostivice | 32:00 | + 3:19 | |
5. | Bürger Adam | KAM1206 | OK Kamenice | 32:18 | + 3:37 | |
6. | Kazda Albert | SJC1401 | Sportcentrum Jičín | 32:29 | + 3:48 | |
7. | Karban Štěpán | DKP1313 | Oddíl OB Kotlářka | 34:39 | + 5:58 | |
8. | Beran Matouš | LBE1301 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:15 | + 7:34 | |
9. | Harant Kryštof | TAP1201 | KOB Tretra Praha | 36:19 | + 7:38 | |
10. | Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:06 | + 8:25 | |
11. | Seidl Kryštof | RIC1407 | OB Říčany | 37:52 | + 9:11 | |
12. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 44:13 | + 15:32 | |
13. | Öner Efe Michael | VSP1401 | USK Praha | 48:33 | + 19:52 | |
14. | Kalina Oskar | SPC1502 | SPORTICUS team | 48:50 | + 20:09 | |
15. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 51:11 | + 22:30 | |
16. | Lhotský František | RIC1401 | OB Říčany | 73:32 | + 44:51 | |
Hendrich Jáchym | LOU1301 | SK Moravan Louňovice | DISK | |||
Wohanka Metoděj | VRL1601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Čevela Marek | RIC1300 | OB Říčany | DISK | |||
Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Kryštof | DKP1212 | Oddíl OB Kotlářka | 22:48 | ||
2. | Janeček Tomáš | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 23:12 | + 0:24 | |
3. | Matějů Josef | VLI1300 | Slavia Liberec orienteering | 24:21 | + 1:33 | |
4. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 25:07 | + 2:19 | |
5. | Rypáček Radim | TAP1303 | KOB Tretra Praha | 27:47 | + 4:59 | |
6. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | OK Roztoky | 28:06 | + 5:18 | |
7. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 28:13 | + 5:25 | |
8. | Matějů Eda | VLI1200 | Slavia Liberec orienteering | 28:22 | + 5:34 | |
9. | Jakubský Filip | TAP1304 | KOB Tretra Praha | 28:40 | + 5:52 | |
10. | Kazda František | SJC1201 | Sportcentrum Jičín | 29:04 | + 6:16 | |
11. | Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 30:12 | + 7:24 | |
12. | Míka Zbyněk | DKP1301 | Oddíl OB Kotlářka | 32:17 | + 9:29 | |
13. | Petráň Lukáš | TAP1200 | KOB Tretra Praha | 32:43 | + 9:55 | |
14. | Pelikán Vít | KAM1203 | OK Kamenice | 33:57 | + 11:09 | |
15. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 35:29 | + 12:41 | |
16. | Veselý Vilém | PGP1201 | SK Praga | 35:49 | + 13:01 | |
17. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 36:56 | + 14:08 | |
18. | Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:36 | + 16:48 | |
19. | Šich Jaroslav | DLP1200 | OOB TJ Dukla Praha | 41:25 | + 18:37 | |
20. | Szárszoi Eduard | DOR1203 | OK Dobříš | 45:24 | + 22:36 | |
21. | Pračka Michal | RIC1400 | OB Říčany | 45:26 | + 22:38 | |
22. | Grimmer Kryštof | RIC1301 | OB Říčany | 57:02 | + 34:14 | |
23. | Jůza Bruno | KDZ1200 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 83:19 | + 60:31 | |
Matějovský Vojtěch | DKP1209 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Jelínek Filip | ROZ1203 | OK Roztoky | DISK | |||
Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Havlíček Kristián | RIC1402 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:25 | ||
2. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 29:23 | + 3:58 | |
3. | Bašus Ondřej | KAM1004 | OK Kamenice | 30:00 | + 4:35 | |
4. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 31:14 | + 5:49 | |
5. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | OK Roztoky | 31:21 | + 5:56 | |
6. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 32:16 | + 6:51 | |
7. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | OK Dobříš | 32:42 | + 7:17 | |
8. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 33:36 | + 8:11 | |
9. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 34:00 | + 8:35 | |
10. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | KOB Tretra Praha | 34:08 | + 8:43 | |
11. | Kamenický Karel | TAP1105 | KOB Tretra Praha | 34:55 | + 9:30 | |
12. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 35:19 | + 9:54 | |
13. | Andrle Hynek | KNC1000 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 36:52 | + 11:27 | |
14. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 37:05 | + 11:40 | |
15. | Piškule František | ODV1003 | TJ Aero Odolena Voda | 38:00 | + 12:35 | |
16. | Vokůrka Václav | ROZ1000 | OK Roztoky | 38:33 | + 13:08 | |
17. | Junek Šimon | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 39:24 | + 13:59 | |
18. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | OK Dobříš | 42:23 | + 16:58 | |
19. | Jakubský Pavel | TAP1109 | KOB Tretra Praha | 44:04 | + 18:39 | |
20. | Jetel Václav | DOR1105 | OK Dobříš | 44:29 | + 19:04 | |
21. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:59 | + 20:34 | |
22. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:44 | + 21:19 | |
23. | Homola Šimon | DKL1001 | KOB Kladno | 47:14 | + 21:49 | |
24. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 47:54 | + 22:29 | |
25. | Stoklasa Štěpán | RIC1005 | OB Říčany | 52:42 | + 27:17 | |
26. | Šňupárek Jenda | PGP1005 | SK Praga | 52:43 | + 27:18 | |
27. | Novák Denis | TAP1007 | KOB Tretra Praha | 53:16 | + 27:51 | |
28. | Berný Jáchym | ODV1000 | TJ Aero Odolena Voda | 55:02 | + 29:37 | |
29. | Hruška Tomáš | DOR1002 | OK Dobříš | 55:33 | + 30:08 | |
30. | Kapoun Jáchym | LBE1002 | TJ Lokomotiva Beroun | 56:12 | + 30:47 | |
31. | Čížik Matyáš | KAM1102 | OK Kamenice | 57:55 | + 32:30 | |
32. | Nitsch Ondřej | FSP1000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:21 | + 32:56 | |
33. | Kvasnička Jakub | KDZ1100 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 63:39 | + 38:14 | |
34. | Vyskočil Vít | DLP1006 | OOB TJ Dukla Praha | 65:54 | + 40:29 | |
35. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 67:10 | + 41:45 | |
36. | Lounek Alexandr | PDY1100 | Běhej Poděbrady | 69:29 | + 44:04 | |
37. | Jindra Jáchym | PDY1105 | Běhej Poděbrady | 70:37 | + 45:12 | |
38. | Hendrych Lukáš | KPY1100 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 70:56 | + 45:31 | |
39. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 77:18 | + 51:53 | |
40. | Hůlka Josef | FSP1104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 79:25 | + 54:00 | |
41. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 79:35 | + 54:10 | |
42. | Plašil Eduard | KPY1001 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 80:29 | + 55:04 | |
43. | Hendrich Matyáš | LOU1003 | SK Moravan Louňovice | 88:50 | + 63:25 | |
44. | Pačes Vítězslav | KNC1100 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 91:38 | + 66:13 | |
Nosek Jakub | FSP1003 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Neškudla Jan | KAM1005 | OK Kamenice | DISK | |||
Svášek Filip | ROZ1102 | OK Roztoky | DISK | |||
Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Hübl Hugo | FSP1103 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Karban Ondřej | DKP1100 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 26:49 | ||
2. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:42 | + 0:53 | |
3. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | SK Praga | 28:50 | + 2:01 | |
4. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 31:14 | + 4:25 | |
5. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 34:32 | + 7:43 | |
6. | Kříž Matěj | KAM0900 | OK Kamenice | 34:57 | + 8:08 | |
7. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 35:42 | + 8:53 | |
7. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 35:42 | + 8:53 | |
9. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 36:20 | + 9:31 | |
10. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 36:30 | + 9:41 | |
11. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 37:12 | + 10:23 | |
12. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 38:02 | + 11:13 | |
13. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 38:20 | + 11:31 | |
14. | Šnejdar Martin | PGP0806 | SK Praga | 38:36 | + 11:47 | |
15. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 38:58 | + 12:09 | |
16. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 39:00 | + 12:11 | |
17. | Baxa David | LBE0800 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:40 | + 12:51 | |
18. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 40:29 | + 13:40 | |
19. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 41:07 | + 14:18 | |
20. | Fibír Jakub | FSP0900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:50 | + 16:01 | |
21. | Svoboda Adam | DKP0913 | Oddíl OB Kotlářka | 44:56 | + 18:07 | |
22. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 45:50 | + 19:01 | |
23. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 46:49 | + 20:00 | |
24. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB Tretra Praha | 48:31 | + 21:42 | |
25. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 48:39 | + 21:50 | |
26. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 49:23 | + 22:34 | |
27. | Piškule Štěpán | ODV0900 | TJ Aero Odolena Voda | 51:09 | + 24:20 | |
28. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 52:42 | + 25:53 | |
29. | Sedlář Lumír | TAP0810 | KOB Tretra Praha | 52:55 | + 26:06 | |
30. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 52:59 | + 26:10 | |
31. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 54:02 | + 27:13 | |
32. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | OB Říčany | 54:08 | + 27:19 | |
33. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | Oddíl OB Kotlářka | 54:16 | + 27:27 | |
34. | Jedlička Aleš | VSP0800 | USK Praha | 54:48 | + 27:59 | |
35. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 55:27 | + 28:38 | |
36. | Peckl Kryštof | DOR0806 | OK Dobříš | 56:30 | + 29:41 | |
37. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 59:50 | + 33:01 | |
38. | Havlík Patrik | DKP0819 | Oddíl OB Kotlářka | 60:00 | + 33:11 | |
39. | Volný Ondřej | RIC0807 | OB Říčany | 60:57 | + 34:08 | |
40. | Vozábal David | PGP0904 | SK Praga | 61:44 | + 34:55 | |
41. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 62:23 | + 35:34 | |
42. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 65:51 | + 39:02 | |
43. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | USK Praha | 66:19 | + 39:30 | |
44. | Zyma Petr | PGP0807 | SK Praga | 66:37 | + 39:48 | |
45. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 66:48 | + 39:59 | |
46. | Gregor Marek | DKP0914 | Oddíl OB Kotlářka | 67:01 | + 40:12 | |
47. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 67:48 | + 40:59 | |
47. | Pačes František | KNC0801 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 67:48 | + 40:59 | |
49. | Baumruk Štěpán | DKP0917 | Oddíl OB Kotlářka | 69:26 | + 42:37 | |
50. | Kolář David | ZVO0805 | OB SK Zvole | 81:44 | + 54:55 | |
51. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 82:14 | + 55:25 | |
52. | Hinks-Edwards Adam | ZVO0905 | OB SK Zvole | 84:37 | + 57:48 | |
53. | Kantůrek Tomáš | DLP0902 | OOB TJ Dukla Praha | 90:17 | + 63:28 | |
54. | Gešev Martin | LOU0900 | SK Moravan Louňovice | 90:35 | + 63:46 | |
55. | Hamrle Jindřich | ZVO0804 | OB SK Zvole | 91:01 | + 64:12 | |
56. | Gabriel Štěpán | ZVO0803 | OB SK Zvole | 91:37 | + 64:48 | |
57. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | SKOB Roudnice nad Labem | 97:15 | + 70:26 | |
58. | Slavíček David | FSP0805 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 114:21 | + 87:32 | |
59. | Grisa Filip | SLA0801 | SKOB Slaný | 131:31 | + 104:42 | |
60. | Kapoun Matěj | LBE0801 | TJ Lokomotiva Beroun | 137:01 | + 110:12 | |
Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | DISK | |||
Novák Adam | DKP0924 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Hylmar Vojtěch | KAM0802 | OK Kamenice | DISK | |||
Švejda Jáchym | ZVO0902 | OB SK Zvole | DISK | |||
Zavadil Štěpán | KAM0902 | OK Kamenice | DISK | |||
Kraus Hynek | ZVO0801 | OB SK Zvole | DISK | |||
Foršt Bruno | DOR0905 | OK Dobříš | DISK | |||
Grisa Dominik | SLA0900 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:33 | ||
2. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:00 | + 1:27 | |
3. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | Oddíl OB Kotlářka | 31:16 | + 2:43 | |
4. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 35:12 | + 6:39 | |
5. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 36:02 | + 7:29 | |
6. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 36:45 | + 8:12 | |
7. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 37:54 | + 9:21 | |
8. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 39:07 | + 10:34 | |
9. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 39:17 | + 10:44 | |
10. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 40:21 | + 11:48 | |
11. | Jirous Erik | TAP0705 | KOB Tretra Praha | 40:39 | + 12:06 | |
12. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 41:09 | + 12:36 | |
13. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 43:07 | + 14:34 | |
14. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 43:29 | + 14:56 | |
15. | Melichar Šimon | DKP0708 | Oddíl OB Kotlářka | 43:33 | + 15:00 | |
16. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 43:46 | + 15:13 | |
17. | Bugan Matěj | PGP0712 | SK Praga | 46:19 | + 17:46 | |
18. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 46:54 | + 18:21 | |
19. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 50:03 | + 21:30 | |
20. | Motyčka Filip | TAP0704 | KOB Tretra Praha | 50:16 | + 21:43 | |
21. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 51:58 | + 23:25 | |
22. | Brumovský Štěpán | TAP0706 | KOB Tretra Praha | 55:36 | + 27:03 | |
23. | Salinger Jakub | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 57:55 | + 29:22 | |
24. | Svoboda František | ROZ0700 | OK Roztoky | 59:09 | + 30:36 | |
25. | Vostrý Jonáš | DKP0714 | Oddíl OB Kotlářka | 59:56 | + 31:23 | |
26. | Havlíček Martin | DOR0601 | OK Dobříš | 60:28 | + 31:55 | |
27. | Brabec Vojtěch | CEP0600 | Čepíci | 67:00 | + 38:27 | |
28. | Neubauer René | ZVO0704 | OB SK Zvole | 78:45 | + 50:12 | |
29. | Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | 79:38 | + 51:05 | |
30. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 84:36 | + 56:03 | |
Mackovič Adam | HCE0700 | TJ Hostivice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 31:37 | ||
2. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 32:07 | + 0:30 | |
3. | Kužel Jan | FSP0400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:40 | + 1:03 | |
4. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 33:06 | + 1:29 | |
4. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 33:06 | + 1:29 | |
6. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 36:38 | + 5:01 | |
7. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 42:08 | + 10:31 | |
8. | Krátký Štěpán | ROU0503 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:58 | + 12:21 | |
9. | Marhold Václav | ZVO0501 | OB SK Zvole | 44:58 | + 13:21 | |
10. | Reichel Tomáš | 0130001 | BC | 59:53 | + 28:16 | |
11. | Žebrák Adam | KPY0505 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:40 | + 35:03 | |
Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | DISK | |||
Kapoun Luděk | LBE0501 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | |||
Vejražka David | KPY0401 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB Spartak Adamov | 40:55 | 2659 | ||
2. | Bradáč David | LLI0203 | LOK-o Liberec | 42:07 | + 1:12 | 2596 | |
3. | Rožek Vilém | RIC0301 | OB Říčany | 54:06 | + 13:11 | 1965 | |
4. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | OB SK Zvole | 59:51 | + 18:56 | 1662 | |
5. | Los Jago | DOR9801 | OK Dobříš | 60:02 | + 19:07 | 1653 | |
6. | Vacek Vladimír | KNC9300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 72:36 | + 31:41 | 991 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Jan | PGP8409 | SK Praga | 34:04 | 7190 | ||
2. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 38:13 | + 4:09 | 6441 | |
3. | Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:35 | + 4:31 | 6375 | |
4. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 38:46 | + 4:42 | 6342 | |
5. | Seidl Miroslav | RIC7407 | OB Říčany | 40:40 | + 6:36 | 5999 | |
6. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 41:41 | + 7:37 | 5815 | |
7. | Bradáč Jakub | LLI0002 | LOK-o Liberec | 42:01 | + 7:57 | 5755 | |
8. | Axmann Šimon | DKP8700 | Oddíl OB Kotlářka | 42:16 | + 8:12 | 5710 | |
9. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 42:43 | + 8:39 | 5629 | |
10. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 42:55 | + 8:51 | 5593 | |
11. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:45 | + 9:41 | 5442 | |
12. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 44:27 | + 10:23 | 5316 | |
13. | Štěňha Martin | SPC7608 | SPORTICUS team | 44:45 | + 10:41 | 5262 | |
14. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 44:51 | + 10:47 | 5244 | |
15. | Lebeda Dušan | SPC7312 | SPORTICUS team | 44:55 | + 10:51 | 5232 | |
16. | Matoušek Martin | SPC7604 | SPORTICUS team | 45:17 | + 11:13 | 5166 | |
17. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 47:39 | + 13:35 | 4739 | |
18. | Kalina Miroslav | SPC8211 | SPORTICUS team | 47:58 | + 13:54 | 4682 | |
19. | Valach Marek | TAP9703 | KOB Tretra Praha | 48:48 | + 14:44 | 4531 | |
19. | Blahuta Marek | MFP7301 | Matfyz Praha | 48:48 | + 14:44 | 4531 | |
21. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 48:53 | + 14:49 | 4516 | |
22. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:56 | + 14:52 | 4507 | |
23. | Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | 48:59 | + 14:55 | 4498 | |
24. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 50:21 | + 16:17 | 4252 | |
25. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 53:21 | + 19:17 | 3710 | |
26. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 56:40 | + 22:36 | 3112 | |
27. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:38 | + 23:34 | 2937 | |
28. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 58:57 | + 24:53 | 2700 | |
29. | Křemen Štěpán | KAM9804 | OK Kamenice | 59:29 | + 25:25 | ||
30. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:57 | + 25:53 | 2519 | |
31. | Pecka Marek | EKP9000 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:41 | + 26:37 | 2387 | |
32. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 63:26 | + 29:22 | ||
33. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 74:11 | + 40:07 | 0 | |
34. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 86:20 | + 52:16 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 45:53 | ||
2. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:48 | + 0:55 | |
3. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 49:01 | + 3:08 | |
4. | Klváček Aleš | PTE8527 | TJ Sokol Ptení | 49:29 | + 3:36 | |
5. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:15 | + 7:22 | |
6. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 53:43 | + 7:50 | |
7. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | TJ SOKOL Plumlov | 54:04 | + 8:11 | |
8. | Neškudla Jan | KAM8000 | OK Kamenice | 54:59 | + 9:06 | |
9. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:36 | + 12:43 | |
10. | Mikluš Marián | 0140001 | Rapid Bratislava | 58:47 | + 12:54 | |
11. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:52 | + 14:59 | |
12. | Fojtů Petr | PDY8700 | Běhej Poděbrady | 63:22 | + 17:29 | |
13. | Kamenický Jan | TAP7900 | KOB Tretra Praha | 63:46 | + 17:53 | |
14. | Doležal Martin | PGP8100 | SK Praga | 63:49 | + 17:56 | |
15. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:56 | + 20:03 | |
16. | Vondráček Martin | DKP7704 | Oddíl OB Kotlářka | 65:58 | + 20:05 | |
17. | Svoboda Jiří | DKP7504 | Oddíl OB Kotlářka | 69:07 | + 23:14 | |
18. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 70:11 | + 24:18 | |
19. | Foršt Jakub | DOR7501 | OK Dobříš | 73:27 | + 27:34 | |
20. | Hora Michal | LBE7901 | TJ Lokomotiva Beroun | 75:00 | + 29:07 | |
21. | Lounek Jakub | PDY8200 | Běhej Poděbrady | 75:01 | + 29:08 | |
22. | Koten Petr | 0120001 | - | 75:10 | + 29:17 | |
23. | Všetečka MIchal | 0060001 | Tigi-Shu | 76:33 | + 30:40 | |
24. | Pinkr Josef | HCE8200 | TJ Hostivice | 79:52 | + 33:59 | |
25. | Kautský Jiří | SCP8201 | OK Sparta Praha | 80:43 | + 34:50 | |
26. | Havlík Tomáš | DKP8607 | Oddíl OB Kotlářka | 83:09 | + 37:16 | |
27. | Bartoň Jan | FSP7000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 88:58 | + 43:05 | |
28. | Janeček Petr | 0080001 | . | 89:40 | + 43:47 | |
29. | Bartoň Jaroslav | PGP8708 | SK Praga | 90:57 | + 45:04 | |
30. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 93:16 | + 47:23 | |
31. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 95:25 | + 49:32 | |
32. | Jůza David | KDZ8200 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 99:58 | + 54:05 | |
33. | Perkner Radim | ZVO8001 | OB SK Zvole | 101:13 | + 55:20 | |
34. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 107:33 | + 61:40 | |
35. | Havel Josef | KNC7800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 111:52 | + 65:59 | |
36. | Hübl Karel | FSP7802 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 115:49 | + 69:56 | |
Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | DISK | |||
Homuta Jan | ROZ8200 | OK Roztoky | DISK | |||
Kelnar Martin | 0200003 | ODV- 2 | DISK | |||
Pavlík Michal | 0200004 | ODV- 2 | DISK | |||
Starý Jan | FSP7800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Dobyáš Petr | KAM7802 | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 36:03 | ||
2. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 36:29 | + 0:26 | |
3. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 37:46 | + 1:43 | |
4. | Drbal Jan | PGP7101 | SK Praga | 39:28 | + 3:25 | |
5. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 40:05 | + 4:02 | |
5. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 40:05 | + 4:02 | |
7. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 40:39 | + 4:36 | |
8. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 41:02 | + 4:59 | |
9. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 41:03 | + 5:00 | |
10. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | LOK-o Liberec | 41:21 | + 5:18 | |
11. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 41:56 | + 5:53 | |
12. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:58 | + 5:55 | |
13. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 42:40 | + 6:37 | |
14. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 42:52 | + 6:49 | |
15. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 43:31 | + 7:28 | |
16. | Hill Richard | SLA7602 | SKOB Slaný | 43:32 | + 7:29 | |
17. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 43:37 | + 7:34 | |
18. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 43:44 | + 7:41 | |
19. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 43:46 | + 7:43 | |
20. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 44:44 | + 8:41 | |
21. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 45:21 | + 9:18 | |
22. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 45:39 | + 9:36 | |
23. | Odehnal Luděk | ADA7400 | OOB Spartak Adamov | 45:54 | + 9:51 | |
24. | Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | 46:21 | + 10:18 | |
25. | Gemperle František | MFP7102 | Matfyz Praha | 47:33 | + 11:30 | |
26. | Byrtus Petr | SIT7702 | OK SILESIA | 47:41 | + 11:38 | |
27. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 49:09 | + 13:06 | |
28. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | SPORTICUS team | 50:00 | + 13:57 | |
29. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 50:03 | + 14:00 | |
30. | Ptáček Jan | PGP7205 | SK Praga | 50:35 | + 14:32 | |
31. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 51:25 | + 15:22 | |
32. | Hrstka Pavel | SLA7501 | SKOB Slaný | 52:31 | + 16:28 | |
33. | Končický Lukáš | RIC7501 | OB Říčany | 52:54 | + 16:51 | |
34. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | KOB Tretra Praha | 53:53 | + 17:50 | |
35. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 55:33 | + 19:30 | |
36. | Kvasnička Ladislav | KDZ7400 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 56:13 | + 20:10 | |
37. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 57:01 | + 20:58 | |
38. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 57:16 | + 21:13 | |
39. | Beran Jaroslav | SLA7601 | SKOB Slaný | 57:33 | + 21:30 | |
40. | Knýbel Pavel | FSP7602 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:48 | + 21:45 | |
41. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 58:17 | + 22:14 | |
42. | Tejkl Jiří | DOB7700 | KOB Dobruška | 59:50 | + 23:47 | |
43. | Večerka Daniel | 0090001 | NoWay | 60:29 | + 24:26 | |
44. | Grisa Petr | SLA7600 | SKOB Slaný | 60:43 | + 24:40 | |
45. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 60:50 | + 24:47 | |
46. | Hruška Jan | DOR7000 | OK Dobříš | 61:39 | + 25:36 | |
47. | Lacina Martin | DKP7502 | Oddíl OB Kotlářka | 61:56 | + 25:53 | |
48. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:14 | + 27:11 | |
49. | Valenta Jan | ROZ6600 | OK Roztoky | 63:35 | + 27:32 | |
50. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 64:31 | + 28:28 | |
51. | Zavadil Pavel | KAM6401 | OK Kamenice | 66:38 | + 30:35 | |
52. | Prox Jakub | RIC7406 | OB Říčany | 68:29 | + 32:26 | |
53. | Herynek Petr | RIC7305 | OB Říčany | 68:33 | + 32:30 | |
54. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | OB SK Zvole | 69:10 | + 33:07 | |
55. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 69:45 | + 33:42 | |
56. | Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | 69:53 | + 33:50 | |
57. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 70:24 | + 34:21 | |
58. | Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | 72:34 | + 36:31 | |
59. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 73:05 | + 37:02 | |
59. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:05 | + 37:02 | |
61. | Štěp Adam | PGP7407 | SK Praga | 74:30 | + 38:27 | |
62. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | SK Praga | 75:21 | + 39:18 | |
63. | Kapoun Luděk | LBE7400 | TJ Lokomotiva Beroun | 75:44 | + 39:41 | |
64. | Hruška Peter | 0280002 | Neregistrovaní Hruškovi | 79:46 | + 43:43 | |
65. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 89:23 | + 53:20 | |
66. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 93:10 | + 57:07 | |
67. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | 110:27 | + 74:24 | |
Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | DISK | |||
Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:24 | ||
2. | Slavík Viktor | PGP6300 | SK Praga | 43:11 | + 1:47 | |
3. | Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 44:23 | + 2:59 | |
4. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:29 | + 3:05 | |
5. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 49:44 | + 8:20 | |
6. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 52:21 | + 10:57 | |
7. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 52:28 | + 11:04 | |
8. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:36 | + 12:12 | |
9. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 54:18 | + 12:54 | |
10. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 56:08 | + 14:44 | |
11. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 61:22 | + 19:58 | |
12. | Mrva Pavel | KAS6000 | KOB Kamenický Šenov | 69:33 | + 28:09 | |
Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | OOB TJ Turnov | 35:22 | ||
2. | Pasničenko Viktor | PGP6004 | SK Praga | 42:05 | + 6:43 | |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 44:52 | + 9:30 | |
4. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 46:01 | + 10:39 | |
5. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 47:39 | + 12:17 | |
6. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 56:17 | + 20:55 | |
7. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 56:20 | + 20:58 | |
8. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:12 | + 25:50 | |
9. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 64:50 | + 29:28 | |
10. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 88:32 | + 53:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 28:05 | ||
2. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 34:19 | + 6:14 | |
3. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 35:04 | + 6:59 | |
4. | John Vladimír | DLP5500 | OOB TJ Dukla Praha | 39:07 | + 11:02 | |
5. | Šámal Václav | OKP5600 | SK OK 24 Praha | 40:49 | + 12:44 | |
6. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 41:45 | + 13:40 | |
7. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 42:54 | + 14:49 | |
8. | Novák Tom | DOK5500 | OK Doksy | 43:34 | + 15:29 | |
9. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 45:06 | + 17:01 | |
10. | Knotek Kamil | DKL5701 | KOB Kladno | 49:14 | + 21:09 | |
11. | Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:27 | + 22:22 | |
12. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 50:55 | + 22:50 | |
13. | Kotecký Roman | PGP4900 | SK Praga | 50:59 | + 22:54 | |
14. | Neumann Zbyněk | PGP5303 | SK Praga | 51:57 | + 23:52 | |
15. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 54:31 | + 26:26 | |
16. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 60:22 | + 32:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 40:50 | ||
2. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:32 | + 4:42 | |
3. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 71:14 | + 30:24 | |
4. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 71:48 | + 30:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | KOB Kladno | 34:08 | ||
2. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:31 | + 0:23 | |
3. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 35:09 | + 1:01 | |
4. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 45:54 | + 11:46 | |
5. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 46:00 | + 11:52 | |
6. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 46:37 | + 12:29 | |
7. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 52:33 | + 18:25 | |
8. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 53:21 | + 19:13 | |
9. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 53:38 | + 19:30 | |
10. | Mudr Stanislav | DCE4400 | KOB Dobřichovice | 59:31 | + 25:23 | |
11. | Němec Vladimír | SLA4202 | SKOB Slaný | 83:12 | + 49:04 | |
12. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 249:54 | + 215:46 | |
Šplíchal Jiří | OKP4500 | SK OK 24 Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dudl Jan | ODV7703 | TJ Aero Odolena Voda | 26:54 | ||
2. | Kubáková Laura | JHB1550 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 29:51 | + 2:57 | |
3. | Michalíková Jana | ZVO8051 | OB SK Zvole | 32:35 | + 5:41 | |
4. | Dudl Vojtěch | ODV0600 | TJ Aero Odolena Voda | 43:06 | + 16:12 | |
5. | Švejdová Martina | ZVO7453 | OB SK Zvole | 54:33 | + 27:39 | |
6. | Petřinová Beáta | 0240003 | Petřinovi | 56:15 | + 29:21 | |
Kroupová Marie | KPY1150 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slíva Mikuláš | SCP0601 | OK Sparta Praha | 27:20 | ||
2. | Polan Miroslav | 0100001 | Spartak Praha 4 | 30:10 | + 2:50 | |
3. | Červinková Barbora | OKP9351 | SK OK 24 Praha | 30:51 | + 3:31 | |
4. | Novák Filip | TAP7602 | KOB Tretra Praha | 35:20 | + 8:00 | |
5. | Prouza Jaromír | DKP8705 | Oddíl OB Kotlářka | 36:39 | + 9:19 | |
6. | Ptáček Josef | DKP7204 | Oddíl OB Kotlářka | 38:42 | + 11:22 | |
7. | Kukačková Renata | FSP7951 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:56 | + 12:36 | |
8. | Svobodová Štěpánka | 0150001 | bez klubu | 40:35 | + 13:15 | |
9. | Petřinová Naty | 0240002 | Petřinovi | 40:54 | + 13:34 | |
10. | Kukačková Johana | FSP1056 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:55 | + 13:35 | |
11. | Houdek Richard | 0200002 | ODV- 2 | 47:05 | + 19:45 | |
12. | Peckl Martin | DOR7701 | OK Dobříš | 47:33 | + 20:13 | |
13. | Pešková Erika | LOU8250 | SK Moravan Louňovice | 48:47 | + 21:27 | |
14. | Kuželková Marta | 0220001 | bez klubu x | 50:03 | + 22:43 | |
15. | Cichra Pavel | TAP7401 | KOB Tretra Praha | 51:53 | + 24:33 | |
16. | Břízek Petr | LOU8000 | SK Moravan Louňovice | 52:48 | + 25:28 | |
17. | Pohlová Petra | TAP7758 | KOB Tretra Praha | 53:15 | + 25:55 | |
18. | Brumovská Rhea | 0250003 | Brumíci | 54:16 | + 26:56 | |
19. | Košťáková Emma | DOR1155 | OK Dobříš | 55:04 | + 27:44 | |
20. | Trčková Helena | EKP8756 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:34 | + 28:14 | |
21. | Večerková Daniela | 0090002 | NoWay | 60:32 | + 33:12 | |
22. | Žižkovský Daniel | 65:38 | + 38:18 | |||
23. | Krákorová Iva | 66:25 | + 39:05 | |||
24. | Rousová Jana | DKL6950 | KOB Kladno | 66:47 | + 39:27 | |
25. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | Oddíl OB Kotlářka | 81:44 | + 54:24 | |
26. | Lenka Houdková | 0200001 | ODV- 2 | 85:45 | + 58:25 | |
27. | Hořejší Karolína | KPY0950 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 106:53 | + 79:33 | |
Hezká Zuzana | DOR7855 | OK Dobříš | DISK | |||
Kuiperová Olga | 0070001 | Kuipers | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB Tretra Praha | 32:13 | ||
2. | Svobodná Tereza | DKP9350 | Oddíl OB Kotlářka | 33:31 | + 1:18 | |
3. | Vojtěchovský Martin | 0270001 | Dezorientovaní | 39:16 | + 7:03 | |
4. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | SK OK 24 Praha | 40:10 | + 7:57 | |
5. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:00 | + 8:47 | |
6. | Kondělková Radka | 0020001 | OB | 42:22 | + 10:09 | |
7. | Berný Jan | ODV7702 | TJ Aero Odolena Voda | 43:29 | + 11:16 | |
8. | Švejda Karel | 0230001 | Zvole | 44:07 | + 11:54 | |
9. | Truncová Lenka | ODV7852 | TJ Aero Odolena Voda | 45:55 | + 13:42 | |
10. | Topič Jiří | LOU7800 | SK Moravan Louňovice | 47:17 | + 15:04 | |
11. | Szárszoi Ondrej | DOR7405 | OK Dobříš | 49:20 | + 17:07 | |
12. | Syblíková Rozálie | ODV0856 | TJ Aero Odolena Voda | 49:23 | + 17:10 | |
13. | Sýkora Rudolf | 51:09 | + 18:56 | |||
14. | Pelikánová Lenka | KAM8350 | OK Kamenice | 52:28 | + 20:15 | |
15. | Kuglerová Anna | 55:14 | + 23:01 | |||
16. | Svobodný Petr | DKP5800 | Oddíl OB Kotlářka | 55:38 | + 23:25 | |
17. | Laga Jakub | ZBP1300 | OOB SK Zbraslav | 56:08 | + 23:55 | |
18. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | OK Dobříš | 57:11 | + 24:58 | |
19. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 58:01 | + 25:48 | |
20. | Hošek Ondřej | DOR0606 | OK Dobříš | 63:46 | + 31:33 | |
21. | Rosenbergová Eva | 0020002 | OB | 69:28 | + 37:15 | |
22. | Tolarová Ivana | RIC7650 | OB Říčany | 69:45 | + 37:32 | |
23. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 70:34 | + 38:21 | |
24. | Marholdová Martina | ZVO7451 | OB SK Zvole | 78:09 | + 45:56 | |
25. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | SKOB Slaný | 78:34 | + 46:21 | |
26. | Hořejší Jan | DKP8209 | Oddíl OB Kotlářka | 81:51 | + 49:38 | |
27. | Odehnal Jakub | 0050002 | NER | 84:42 | + 52:29 | |
28. | Brumovský Martin | 0250001 | Brumíci | 88:01 | + 55:48 | |
29. | Trnobranský Dominik | ODV1100 | TJ Aero Odolena Voda | 93:38 | + 61:25 | |
30. | Trnobranský Miloš | 0200005 | ODV- 2 | 94:43 | + 62:30 | |
31. | Slámová Michaela | KAM8051 | OK Kamenice | 102:14 | + 70:01 | |
Berná Markéta | ODV7651 | TJ Aero Odolena Voda | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompach Petr | TAP7801 | KOB Tretra Praha | 37:45 | ||
2. | Dneboský František | 0180001 | OK Vršovice | 41:10 | + 3:25 | |
3. | Dvořák Petr | 0290001 | Lucifer | 43:08 | + 5:23 | |
4. | Kolář Jan | ZVO7901 | OB SK Zvole | 44:52 | + 7:07 | |
5. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 47:21 | + 9:36 | |
6. | Studnička Jakub | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 55:12 | + 17:27 | |
7. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | OK Roztoky | 55:53 | + 18:08 | |
8. | Kovaříková Barbora | 0290002 | Lucifer | 56:03 | + 18:18 | |
9. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 56:06 | + 18:21 | |
10. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 57:11 | + 19:26 | |
11. | Zmátlo Jan | 0010002 | Pippa | 62:35 | + 24:50 | |
12. | Gregor Radovan | DOR7404 | OK Dobříš | 62:38 | + 24:53 | |
13. | Maška Marek | MKP8800 | SK GORDIC Praha Kačerov | 62:55 | + 25:10 | |
14. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 68:28 | + 30:43 | |
15. | Pelikán Tomáš | KAM8200 | OK Kamenice | 68:31 | + 30:46 | |
16. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | SK Praga | 68:52 | + 31:07 | |
17. | Bleha Stanislav | DOR7503 | OK Dobříš | 76:23 | + 38:38 | |
18. | Plch Martin | 0170001 | neregistrovaný | 80:37 | + 42:52 | |
19. | Zmátlo Radek | 0010001 | Pippa | 89:27 | + 51:42 | |
20. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 93:37 | + 55:52 | |
21. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 94:14 | + 56:29 | |
22. | Lhotský Ondřej | RIC8600 | OB Říčany | 98:26 | + 60:41 | |
23. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 106:23 | + 68:38 | |
24. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 113:16 | + 75:31 | |
25. | Hruška Filip | 0220002 | bez klubu x | 113:43 | + 75:58 | |
26. | Pospíšil Pavel | 0160001 | BBK | 113:45 | + 76:00 | |
Jurkiewicz Patrik | SCP7800 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Zmatlova Anna | 0040001 | Nejsem v klubu | DISK | |||
Kopchuk Vladyslav | 0340001 | Kopchuk Vladyslav | DISK | |||
Graffová Clara | 0330001 | Graffová Clara | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Marek | PGP1400 | SK Praga | 27:04 | ||
2. | Narovcová Julie | 33:09 | + 6:05 | |||
3. | Svítilová Veronika | PGP1550 | SK Praga | 35:22 | + 8:18 | |
4. | Matějů Antonín | 36:05 | + 9:01 | |||
5. | Šístková Šárka | SCP1650 | OK Sparta Praha | 36:53 | + 9:49 | |
6. | Kukačková Jana | FSP1251 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:45 | + 10:41 | |
7. | Kukačka Janek | FSP1501 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:57 | + 10:53 | |
8. | Vaněk Petr | ZBP1200 | OOB SK Zbraslav | 38:15 | + 11:11 | |
9. | Čermáková Emílie | 0210001 | Emilka | 39:40 | + 12:36 | |
10. | Matějů Emil | VLI1500 | Slavia Liberec orienteering | 41:49 | + 14:45 | |
11. | Jůzová Beáta | KDZ1550 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 43:26 | + 16:22 | |
12. | Matějovská Anežka | DKP1454 | Oddíl OB Kotlářka | 43:29 | + 16:25 | |
13. | Hořejší Kristýna | KPY1251 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:52 | + 20:48 | |
14. | Hezká Zuzana | DOR1351 | OK Dobříš | 49:59 | + 22:55 | |
15. | Mullis Elizabeth | DKP1651 | Oddíl OB Kotlářka | 51:05 | + 24:01 | |
16. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 54:38 | + 27:34 | |
17. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | OK Sparta Praha | 56:44 | + 29:40 | |
18. | Petřinová Sára | 0240004 | Petřinovi | 61:27 | + 34:23 | |
19. | Moráčková Meda | ZBP1750 | OOB SK Zbraslav | 62:11 | + 35:07 | |
20. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 66:31 | + 39:27 | |
21. | Dudová Marta | DKP1555 | Oddíl OB Kotlářka | 68:10 | + 41:06 | |
22. | Seeman Vít | 75:39 | + 48:35 | |||
23. | Kovář Jakub | SJC1902 | Sportcentrum Jičín | 80:41 | + 53:37 | |
24. | Brabec Diviš | 81:18 | + 54:14 | |||
25. | Zoubek Petr | ZBP7602 | OOB SK Zbraslav | 82:06 | + 55:02 | |
Vrabec Adrian | SCP1500 | OK Sparta Praha | DISK |