Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy

Datum:
17.05.2014
Místo konání:
Rokytá
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P3     P6    
Nahrávám data...

D10L 3.70 km, 45 m, 5 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 50 Kč
EKP0551 Pecková TerezaPecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 50 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 50 Kč
LLI0450 Marková HanaMarková Hana LOK-o Liberec C 2060281 50 Kč
KPY0450 Pavlíčková HanaPavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060246 50 Kč
TUV0558 Hájková TerezaHájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 50 Kč
TUV0559 Mellanová JuditaMellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 50 Kč
VSP0751 Baldriánová EvaBaldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha C 51730 50 Kč
VSP0651 Jedličková JosefínaJedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
VSP0458 Kodejšová MarkétaKodejšová Markéta USK Praha C 2021828 50 Kč
VSP0853 Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena USK Praha C 111111 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová KláraZakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
FSP0450 Cincibusová LenkaCincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
KAM0651 Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 50 Kč

D10C 2.00 km, 30 m, 6 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková AdélaRandáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
MFP0551 Šimšová PavlaŠimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
SJH0453 Komárková JindraKomárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 50 Kč
MLA0451 Bartošová MarieBartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 50 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 50 Kč
VRL0552 Havlová KateřinaHavlová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9004 50 Kč
VLI0555 Martanová LeaMartanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 50 Kč
VLI0451 Podrábská AlžbětaPodrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 50 Kč
PHK0450 Chvátilová JohanaChvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
TJN0450 Zaňková NatálieZaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 50 Kč
VRL0453 Knobová AgátaKnobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2053583 50 Kč
DOK0450 Synková BarboraSynková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
VSP0454 Aschermannová KláraAschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
VSP0455 Beranová HanaBeranová Hana USK Praha C 2021831 50 Kč
VSP0453 Kopecká ValentýnaKopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0457 Nosková BarboraNosková Barbora USK Praha C 2058488 50 Kč
VSP0456 Štraitová JolanaŠtraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
KAM0650 Škáchová ViktorieŠkáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 50 Kč
VPM0456 Šauli KateřinaŠauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2060388 50 Kč
VCB0451 Teringlová VendulaTeringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
PGP0451 Haková MichaelaHaková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč

D12C 2.20 km, 35 m, 7 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0252 Randáková AlžbětaRandáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 90 Kč
SJH0352 Veselá AnetaVeselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 90 Kč
VPM0452 Staňková RadkaStaňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 90 Kč
TUV0252 Šritrová LenkaŠritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 90 Kč
STH0251 Chrástová TerezaChrástová Tereza SK Studenec B 9048 90 Kč
SJC0252 Janků AnnaJanků Anna Sportcentrum Jičín B 0002056293 90 Kč
TJN0250 Novotná ViktorieNovotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 90 Kč
VLI0251 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 90 Kč
JIL0352 Karlová AnnaKarlová Anna OK Jilemnice C 425535 90 Kč
BOR0251 Patzeltová EmmaPatzeltová Emma OK Jiskra Nový Bor C 4367 90 Kč
ROU0351 Buková AnežkaBuková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 90 Kč
BSO0250 Vítová LucieVítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 90 Kč
PHK0255 Vandasová AdélaVandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 90 Kč
TUR0251 Linková LucieLinková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 90 Kč
SHK0351 Suchá SimonaSuchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 90 Kč
SHK0350 Thýnová MartinaThýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 90 Kč
TJN0253 Budská AnnaBudská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 90 Kč
TJN0254 Hornychová KarolínaHornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 90 Kč
TJN0352 Kopecká TamaraKopecká Tamara OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 90 Kč
TJN0355 Mrkvičková VeronikaMrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 90 Kč
TJN0256 Nedomlelová LucieNedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 90 Kč
TJN0351 Nováková MarieNováková Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 90 Kč
TJN0350 Vitebská EliškaVitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 90 Kč
LPU0352 Koberová KateřinaKoberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 90 Kč
LPU0357 Pušová BáraPušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 90 Kč
NEJ0350 Nádeníčková IvaNádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 90 Kč
NEJ0250 Marešová KláraMarešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 90 Kč
NEJ0251 Slámová BarboraSlámová Barbora TJ Jiskra Nejdek 301424 90 Kč
VSP0253 Aschermannová TerezaAschermannová Tereza USK Praha B 2020712 90 Kč
VSP0254 Beranová EvaBeranová Eva USK Praha C 2021832 90 Kč
VSP0255 Nosková KláraNosková Klára USK Praha C 2058493 90 Kč
CHT0351 Ďoubalíková LenkaĎoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 90 Kč
KAM0350 Hankovcová HelenaHankovcová Helena OK Kamenice C 442879 90 Kč
DOK0250 Boskovská TerezaBoskovská Tereza OK Doksy C 7766 90 Kč
RIC0250 Sládečková BarboraSládečková Barbora OB Říčany B 448934 90 Kč
TAP0452 Bulířová EmaBulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 130 Kč
VRL0351 Pilná NatáliePilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 90 Kč
ABM0259 Holečková MichaelaHolečková Michaela KOB ALFA Brno C 337646 90 Kč

D14B 4.00 km, 105 m, 9 kontrol

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková TeodoraDědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 90 Kč
LTP0051 Riby RoseRiby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 90 Kč
MFP0150 Šimšová BarboraŠimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 90 Kč
CHT0151 Zlesáková AdélaZlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 90 Kč
DOB0051 Peterová JanaPeterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
TBM0058 Grycová KateřinaGrycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 90 Kč
VPM0153 Staňková MarkétaStaňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 90 Kč
OSN0050 Nechanická KláraNechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 90 Kč
STB0199 Dolejší KateřinaDolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 90 Kč
SJH0052 Hojná EliškaHojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 90 Kč
DKL0151 Geislerová AnetaGeislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 90 Kč
LTP0151 Pavlová MartinaPavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 90 Kč
CHC0051 Chaloupková KateřinaChaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 90 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 90 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 90 Kč
DKP0151 Kalousková MarieKalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
STH0053 Gallová VeronikaGallová Veronika SK Studenec C 2035745 90 Kč
STH0052 Zahradníková DenisaZahradníková Denisa SK Studenec C 425576 90 Kč
STH0051 Hrnčířová MagdaHrnčířová Magda SK Studenec C 9044 90 Kč
RIC0151 Vyhnálková MarieVyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 90 Kč
HOR0050 Rückerová ŠárkaRückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 90 Kč
SJC0153 Kochová AnnaKochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 90 Kč
SJC0151 Vejražková RózaVejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 90 Kč
OSN0055 Stoklasová DanielaStoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 90 Kč
VLI0252 Martanová ElinMartanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 90 Kč
BOR0151 Jeřábková NinaJeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 90 Kč
KRL0051 Biersaková DagmarBiersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 90 Kč
KRL0152 Šlechtová TerezaŠlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 90 Kč
SLA0051 Straková VeronikaStraková Veronika SKOB Slaný B 219276 90 Kč
PHK0051 Hápová PetraHápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
CHA0050 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 90 Kč
TUR0051 Hájková AnnaHájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 90 Kč
SHK0150 Kroniková ŠtěpánkaKroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
SHK0051 Thýnová NikolaThýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 90 Kč
TJN0150 Baloghová LídaBaloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 90 Kč
TJN0152 Mašínová AnnaMašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 90 Kč
TJN0151 Rydlová AdélaRydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 90 Kč
TJN0251 Rydlová MagdalénaRydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 90 Kč
TJN0156 Stuchlíková KatkaStuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 90 Kč
TJN0153 Šklíbová MíšaŠklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 90 Kč
SRK0151 Kosová TerezaKosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 90 Kč
SRK0153 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 90 Kč
ASU0097 Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 90 Kč
LPU0151 Držková BerenikaDržková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 90 Kč
LPU0050 Filipová TerezaFilipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
NEJ0151 Tokárová ReginaTokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 90 Kč
DOR0050 Bálková DenisaBálková Denisa OK Dobříš C 2067306 90 Kč
OSN0099 Zrníková AdélaZrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 90 Kč
BSO0150 Horová EliškaHorová Eliška KOB Baník Sokolov C 8687 90 Kč
RIC0051 Šrámková HanaŠrámková Hana OB Říčany B 2031355 90 Kč
CHT0153 Ďoubalíková MarieĎoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 90 Kč
KAM0050 Kováříková MarieKováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
KAM0151 Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
KAM0051 Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 90 Kč
KAM0153 Šafková SofieŠafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
ZBM0060 Auerműllerová AnnaAuerműllerová Anna SK Brno Žabovřesky B 0000410338 90 Kč
MLA0251 Černá KateřinaČerná Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 90 Kč
VPM0051 Svobodová AlexandraSvobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 90 Kč
VSP0150 Horáková BarboraHoráková Barbora USK Praha C 331064 90 Kč
MFP0050 Pelikánová MášaPelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 90 Kč
DOK0154 Zapalačová PetraZapalačová Petra OK Doksy C 51496 90 Kč
ZAM0051 Borovičková ValerieBorovičková Valerie OB T.J. Sokol Žamberk B 2053567 90 Kč
VPM0052 Lokajíčková KláraLokajíčková Klára KOS Slavia Plzeň C pozdeji 90 Kč
SHK0151 Zimová BarboraZimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 90 Kč

D16A 5.40 km, 210 m, 11 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9951 Waňková MartinaWaňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 190 Kč
JPV9898 Pilcová SabinaPilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 190 Kč
JPV9899 Soldánová TerezaSoldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 190 Kč
TRI9850 Szarzecová LucieSzarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 190 Kč
UOL9950 Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 190 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga A 981838 190 Kč
PGP9954 Sieglová EliškaSieglová Eliška SK Praga A 7201197 190 Kč
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 190 Kč
CHC9951 Semrádová JanaSemrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 190 Kč
CHC9852 Chaloupková VeronikaChaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 190 Kč
STH9958 Kalenská DominikaKalenská Dominika SK Studenec A 9955 190 Kč
MOV9852 Vývodová JanaVývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 190 Kč
STH9954 Jezdinská NatálieJezdinská Natálie SK Studenec A 330520 190 Kč
SOP9951 Poláková TerezaPoláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 190 Kč
RIC9850 Vyhnálková BarboraVyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 190 Kč
ABM9956 Odehnalová KláraOdehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0001400403 190 Kč
VLI9853 Doubková PetraDoubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 190 Kč
BOR9850 Kohoutová BarboraKohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 190 Kč
BOR9853 Staňová KarolínaStaňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 190 Kč
BOR9854 Nováková LucieNováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 190 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 190 Kč
BOR9959 Kubecová KateřinaKubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 190 Kč
PHK9951 Chaloupská BarboraChaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 190 Kč
TUR9851 Hudská LudmilaHudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 190 Kč
AOV9850 Fukalová HanaFukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 190 Kč
SHK9951 Větříčková AndreaVětříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 190 Kč
LPU9958 Kopecká AnnaKopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 190 Kč
SJI9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Jihlava A 2058511 190 Kč
LCE9952 Šmelíková TerezaŠmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 190 Kč
ZBM9951 Firešová MarkétaFirešová Markéta SK Brno Žabovřesky A 0000897355 190 Kč
AOP9951 Čechová KláraČechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 190 Kč

D16B 4.60 km, 125 m, 8 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová AnnaFürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 170 Kč
TAP9854 Poláková KateřinaPoláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 170 Kč
SJH9853 Dundáčková JulieDundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 170 Kč
PGP9952 Kolářová JohanaKolářová Johana SK Praga B 897346 170 Kč
VPM9852 Mikešová AdélaMikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 170 Kč
KNC9950 Čiháková BarboraČiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 170 Kč
SJH9852 Hojná DominikaHojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 170 Kč
ZVO9852 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 170 Kč
ZVO9851 Hájková EliškaHájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 170 Kč
KPY9951 Lišková HanaLišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 170 Kč
TAP9853 Poláková TerezaPoláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 170 Kč
VPM9853 Kroupová EliškaKroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 170 Kč
KNC9850 Kopecká EliškaKopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 170 Kč
STH9953 Urbanová MarkétaUrbanová Markéta SK Studenec B 9997 170 Kč
LTP9950 Žejdlíková KarolínaŽejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 232494 170 Kč
ROZ9951 Voltrová AlenaVoltrová Alena OK Roztoky B 438638 170 Kč
SJC9951 Zlámalová NikolaZlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 0002056287 170 Kč
VLI9950 Poloprutská LuciePoloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 170 Kč
KRL9951 Hanáková LenkaHanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 170 Kč
PHK9999 Kubíčková JanaKubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 170 Kč
TUR9999 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 170 Kč
TUR9952 Thořová MarkétaThořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 170 Kč
SHK9952 Malinová ApolenaMalinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 170 Kč
LPM9850 Kinkorová TerezaKinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 170 Kč
LPU9955 Šrenkelová IlonaŠrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 170 Kč
NEJ9950 Marešová AlexandraMarešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 170 Kč
SJI9851 Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 170 Kč
SJI9854 Vacková AnnaVacková Anna OK Jihlava B 336765 170 Kč
VSP9950 Kopecká JohanaKopecká Johana USK Praha C 2021848 170 Kč
PGP9950 Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana SK Praga B 331147 170 Kč

D18A 6.20 km, 235 m, 14 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9751 Tesařová JanaTesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 190 Kč
TRI9750 Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 190 Kč
TRI9656 Sabelová MarkétaSabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 190 Kč
TAP9755 Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 190 Kč
VRL9652 Hančová PetraHančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 190 Kč
PGP9650 Kožinová ZuzanaKožinová Zuzana SK Praga A 7003042 190 Kč
LLI9651 Štičková AnnaŠtičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 190 Kč
PGP9751 Slavíková SilvieSlavíková Silvie SK Praga A 246808 190 Kč
LTP9750 Kovářová LenkaKovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 190 Kč
PGP9654 Hrabánková KláraHrabánková Klára SK Praga A 232050 190 Kč
TZL9754 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 190 Kč
SJH9752 Peňázová VeronikaPeňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 190 Kč
OSN9696 Vališová MartinaVališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 190 Kč
SKV9752 Kubínová VeronikaKubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 190 Kč
LPM9651 Šiková KarolínaŠiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 190 Kč
LPM9650 Šiková BarboraŠiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 190 Kč
ABM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 190 Kč
VLI9750 Poloprutská KláraPoloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 190 Kč
BOR9751 Kameníková AndreaKameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 190 Kč
PHK9656 Machačová MichaelaMachačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 190 Kč
PHK9751 Novotná KláraNovotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 190 Kč
PHK9653 Šádková MartinaŠádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 190 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 190 Kč
SHK9755 Červená AdélaČervená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 190 Kč
SRK9752 Zemánková TerezaZemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000301107 190 Kč
ASU9797 Horvátová HanaHorvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 190 Kč
ASU9695 Petrasová ZuzanaPetrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 190 Kč
LPU9752 Fenclová TerezaFenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 190 Kč
LPU9658 Chládková SimonaChládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 190 Kč
LPU9657 Kulhavá EliškaKulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 190 Kč
DKP9751 Nováková TerezaNováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 190 Kč
DKP9652 Šňupárková AnnaŠňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 190 Kč
VBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 190 Kč
LCE9751 Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 190 Kč
ZBM9755 Nedbálková HanaNedbálková Hana SK Brno Žabovřesky A 0002042513 190 Kč
KSU9799 Smrčková DominikaSmrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 190 Kč
LTU9651 Koderičová TerezaKoderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 190 Kč
33D9651 Starke PaulaStarke Paula (GER) USV TU Dresden 2 9999999 190 Kč
SSU9661 Kašparová ZuzanaKašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 190 Kč

D18B 5.70 km, 180 m, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9751 Balcarová BarboraBalcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 170 Kč
SJH9751 Parkanová VeronikaParkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 170 Kč
VPM9752 Obytová KateřinaObytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 170 Kč
VPM9751 Hlinovská JohanaHlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 170 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky B 438639 170 Kč
PHK9654 Šádková LucieŠádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 170 Kč
TUR9755 Nejezchlebová BarboraNejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 170 Kč
TUR9753 Roškotová LucieRoškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 170 Kč
SHK9650 Myslivcová MarkétaMyslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 170 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín C 436954 170 Kč
VPM9753 Šafrhansová LucieŠafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 170 Kč

D20A 7.60 km, 270 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.06

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9450 Dlouhá HanaDlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 190 Kč
SJH9451 Benešová JanaBenešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 190 Kč
LLI9552 Hoidekrová LucieHoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 190 Kč
SKV9452 Kubínová RomanaKubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 190 Kč
AOP9450 Tesařová MarcelaTesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 190 Kč
LPM9452 Chvalová VěraChvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 190 Kč
ABM9560 Otrusinová JanaOtrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 190 Kč
LBE9450 Křivancová ZdeňkaKřivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 190 Kč
TUR9453 Brožová AnetaBrožová Aneta OOB TJ Turnov A 8213 190 Kč
TUR9552 Nieke PatriciaNieke Patricia OOB TJ Turnov B 1210495 190 Kč
LPU9558 Doleželová KateřinaDoleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 220400 190 Kč
LPU9460 Kosová ŠtěpánkaKosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 49371 190 Kč
LPU9451 Procházková KláraProcházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 190 Kč
LPU9458 Voborníková AlenaVoborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 190 Kč
LCE9555 Končáková KláraKončáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 190 Kč
KAM9550 Bořánková KarolínaBořánková Karolína OK Kamenice E 53599 190 Kč
KAM9551 Hlubučková KristýnaHlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 190 Kč
KAM9554 Procházková MarieProcházková Marie OK Kamenice A 7200333 190 Kč
ZBM9451 Chromá KateřinaChromá Kateřina SK Brno Žabovřesky E 0009201069 190 Kč
ZBM9452 Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna SK Brno Žabovřesky R 0002020737 190 Kč
ZBM9456 Tesařová MarkétaTesařová Markéta SK Brno Žabovřesky E 0009201068 190 Kč
PHK9551 Svobodová LenkaSvobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 190 Kč

D20B 6.30 km, 215 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.06

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9550 Košková AničkaKošková Anička LOK-o Liberec B 1398995 170 Kč
LPM9451 Kuberková LucieKuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 170 Kč

D21E 9.00 km, 380 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.06

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 190 Kč
DKP8756 Dlouhá MarieDlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 190 Kč
PGP8556 Spurná MartinaSpurná Martina SK Praga E 995832 190 Kč
PGP9154 Čermáková KristýnaČermáková Kristýna SK Praga C 53007 190 Kč
DKP8853 Karochová SimonaKarochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 190 Kč
AOP8152 Košárková IvaKošárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 190 Kč
TBM7952 Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 190 Kč
PGP9053 Ježková DominikaJežková Dominika SK Praga C 51658 190 Kč
PGP9350 Kožinová AnnaKožinová Anna SK Praga R 7200338 190 Kč
PGP8852 Smolková KateřinaSmolková Kateřina SK Praga C 53556 190 Kč
DKP8450 Kolínová KristýnaKolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 190 Kč
UOL9355 Šimková JohankaŠimková Johanka SOB Olomouc C 2011817 190 Kč
OSN8972 Wurzelová HanaWurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 190 Kč
UOL9052 Jakobová AdélkaJakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 190 Kč
SJC8456 Brožková RadkaBrožková Radka Sportcentrum Jičín E 0000500265 190 Kč
BOR9161 Burdová AdélaBurdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 190 Kč
BOR9051 Folbrechtová ŠárkaFolbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 190 Kč
PHK9150 Kosová DenisaKosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 190 Kč
PHK8051 Topinková MonikaTopinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 190 Kč
SHK9051 Mechlová LenkaMechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 190 Kč
SHK8150 Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 190 Kč
LPU8654 Duchová IvetaDuchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 190 Kč
LPU8752 Hermanová ZuzanaHermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 190 Kč
LPU9053 Knapová JanaKnapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 190 Kč
LPU9351 Knapová LenkaKnapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 190 Kč
LPU8499 Przyczková MichaelaPrzyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice E 981834 190 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 190 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha R 9784 190 Kč
VBM8553 Kociánová LenkaKociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 190 Kč
DKP8850 Svobodná ŠárkaSvobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 190 Kč
UOL9353 Horčičková VendulaHorčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 190 Kč
KAM8851 Doležalová MonikaDoležalová Monika OK Kamenice C 232409 190 Kč
ZBM8888 Hlavová HanaHlavová Hana SK Brno Žabovřesky E 0000515450 190 Kč
ZBM8966 Kabáthová EvaKabáthová Eva SK Brno Žabovřesky E 0007200341 190 Kč
ZBM9153 Indráková AdélkaIndráková Adélka SK Brno Žabovřesky E 0000897391 190 Kč
ZBM9353 Koporová PetraKoporová Petra SK Brno Žabovřesky C 0007200316 190 Kč
ZBM9354 Hrušková BarboraHrušková Barbora SK Brno Žabovřesky R 0001668661 190 Kč
ZBM8787 Hrstková VladěnaHrstková Vladěna SK Brno Žabovřesky E 7201204 190 Kč

D21A 8.10 km, 310 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.06

(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6652 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 51676 190 Kč
VRL7452 Randáková HelenaRandáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 190 Kč
DKP8550 Schütznerová LucieSchütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 190 Kč
KRN8353 Sukeníková ZuzanaSukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 190 Kč
TBM7654 Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 190 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 502089 190 Kč
CHT8851 Kopáčková IvaKopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 190 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 51636 190 Kč
VPM7995 Vodrážková KateřinaVodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 190 Kč
MBM8282 Mesiarkinová KamilaMesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 190 Kč
LBE7451 Vildmonová PavlaVildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 190 Kč
AOV8750 Petrová TerezaPetrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 190 Kč
DKP8154 Janatová LucieJanatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 190 Kč
DOB8751 Peterová VěraPeterová Věra KOB Dobruška C 682690 190 Kč
PGP8251 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 51688 190 Kč
KRN8456 Kopcová MichaelaKopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 190 Kč
TZL9252 Krejčíková MarieKrejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 190 Kč
TZL7155 Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 190 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 190 Kč
DKP8254 Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 190 Kč
VPM8787 Doležalová VendulaDoležalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 190 Kč
DKP8655 Foglarová KamilaFoglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 190 Kč
DOK6850 Hradecká PetraHradecká Petra OK Doksy C 897368 190 Kč
CHT8353 Matrasová KateřinaMatrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 190 Kč
UOL7051 Horčičková EvaHorčičková Eva SOB Olomouc C 682350 190 Kč
SOB8851 Choutková MagdalenaChoutková Magdalena SOBSA C 4183 190 Kč
SJC8484 Kazdová LenkaKazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 190 Kč
SJC8351 Mrázková RomanaMrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 190 Kč
TJN7754 Hrobařová LenkaHrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 190 Kč
VLI7750 Heczková BohdanaHeczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 190 Kč
VLI6151 Henychová ZuzanaHenychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 190 Kč
PGP8254 Bozděchová LenkaBozděchová Lenka SK Praga C 51707 190 Kč
PHK8855 Azebová NinaAzebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 190 Kč
PHK8753 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 190 Kč
PHK9154 Valešová JanaValešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 190 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 887906 190 Kč
LIT8551 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 886283 190 Kč
SHK9352 Myslivcová PavlaMyslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 190 Kč
SHK9351 Fundová EliškaFundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 51176 190 Kč
SHK8152 Hepnerová MartinaHepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 190 Kč
JHB8952 Králová IvetaKrálová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 190 Kč
LTU8451 Ulahelová JanaUlahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 190 Kč
ASU8756 Staňková LucieStaňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 190 Kč
LPU9357 Kulhavá ŠárkaKulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 190 Kč
LPU8552 Udržalová PavlaUdržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice E 2053588 190 Kč
PGP9353 Mikulášová HelenaMikulášová Helena SK Praga C 515453 190 Kč
VSP5450 Horová MagdaHorová Magda USK Praha C 9782 190 Kč
VSP7151 Kilarská MarcelaKilarská Marcela USK Praha C 1398972 190 Kč
VSP7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka USK Praha C 53598 190 Kč
SSU8151 Klíchová JanaKlíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 190 Kč
KAM9154 Kamererová KláraKamererová Klára OK Kamenice C 52932 190 Kč
KAM9151 Macková LuciaMacková Lucia OK Kamenice C 416156 190 Kč
KAM9350 Mrázová PavlaMrázová Pavla OK Kamenice C 515447 190 Kč
KAM9157 Rusá ŠárkaRusá Šárka OK Kamenice C 331162 190 Kč
ZBM8459 Tvarůžková PetraTvarůžková Petra SK Brno Žabovřesky C 0000051765 190 Kč
ZBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra SK Brno Žabovřesky R 0000995814 190 Kč
ZBM8954 Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 0000416329 190 Kč
KAM6951 Valášková ŠárkaValášková Šárka OK Kamenice C 232393 190 Kč
NPA8151 Píšová MonikaPíšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 190 Kč
NPA9051 Šmidrkalová MonikaŠmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 190 Kč
NPA9151 Kubátová ZuzkaKubátová Zuzka SK LOB Nová Paka R 515421 190 Kč
KSU9493 Hnilicová ŠárkaHnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 897370 190 Kč
SHK9151 Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 190 Kč
DCE7950 Jarošová KláraJarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 190 Kč

D21B 6.50 km, 245 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.06

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8557 Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 190 Kč
KRN8651 Bohunská JanaBohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 190 Kč
SMB9251 Žitná JanaŽitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 190 Kč
EKP8351 Pokorná KristýnaPokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 190 Kč
STB8297 Hanušová PetraHanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 190 Kč
SJH9352 Šrámková MichaelaŠrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 190 Kč
DKP8759 Setínková EvaSetínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 190 Kč
TJP8750 Kuklová JanaKuklová Jana TJ Sokol Troja C 51328 190 Kč
TJP8450 Kuklová KateřinaKuklová Kateřina TJ Sokol Troja C 51559 190 Kč
STH8951 Viková VendulaViková Vendula SK Studenec C 8889 190 Kč
VRL8353 Knoblochová KamilaKnoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 190 Kč
RBK9252 Pekárková MonikaPekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 190 Kč
SJC8355 Musilová VendulaMusilová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 190 Kč
VRL9254 Jebavá LucieJebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 190 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 190 Kč
TJN8853 Fólová MartinaFólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416834 190 Kč
TJN9252 Posseltová TerezaPosseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 190 Kč
KPY8852 Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 190 Kč
73C7650 Širůčková DanielaŠirůčková Daniela xxx 2056292 190 Kč
ZBP8050 Zoubková JanaZoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 190 Kč
PHK8557 Dušátková LenkaDušátková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9364 190 Kč
PHK8255 Novotná MartinaNovotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 190 Kč
CHA8852 Vejstrková ZuzanaVejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 190 Kč
CHA9150 Gorčicová EliškaGorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 190 Kč
SHK8950 Kettnerová DanaKettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 190 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita TerezieOndřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 190 Kč
VLI8051 Volfová JulieVolfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 190 Kč
VPM9250 Veselá AnnaVeselá Anna KOS Slavia Plzeň C 301402 190 Kč
LPU8151 Klimplová ZuzanaKlimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 190 Kč
LPU8454 Petrová DanielaPetrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 190 Kč
VSP7752 Gajdová KristinaGajdová Kristina USK Praha C 436445 190 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 232062 190 Kč
RBK8151 Kozumplíková AliceKozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 190 Kč
VAM8651 Smutná PavlaSmutná Pavla OB Vamberk C 9674 190 Kč
DKP9157 Klusáková BarboraKlusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 190 Kč
PGP8455 Horová KláraHorová Klára SK Praga C 51659 190 Kč
ZBM9150 Mezníková LucieMezníková Lucie SK Brno Žabovřesky C 0000515151 190 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 190 Kč
LIT8951 Neradová EvaNeradová Eva KOB Litvínov C 8115 190 Kč
EKP7850 Ondráčková VeronikaOndráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 190 Kč

D21C 6.10 km, 230 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.06

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7201195 190 Kč
FSP8051 Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 190 Kč
TAP8462 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 190 Kč
VRL8052 Dančáková MichaelaDančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 190 Kč
JIL8952 Augustinová BohdanaAugustinová Bohdana OK Jilemnice C 51116 190 Kč
JIL8851 Erbanová KarolínaErbanová Karolína OK Jilemnice C 425540 190 Kč
JIL8751 Králová TerezaKrálová Tereza OK Jilemnice C 9064 190 Kč
EKP8851 Štembergová LucieŠtembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 190 Kč
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 190 Kč
KPY8752 Gottliebová PetraGottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 190 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 190 Kč
BOR9957 Jeřábková EmaJeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 190 Kč
SKV8751 Žandová MonikaŽandová Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 190 Kč
LPU7958 Zitková RadkaZitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 190 Kč
SJI9056 Řezníčková TerezaŘezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 190 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 190 Kč
KPY8853 Vejrostová LenkaVejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 190 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 190 Kč
SCP8150 Havlínová ZuzanaHavlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 190 Kč

D35B 6.30 km, 215 m, 13 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
VRL7552 Štreglová AndreaŠtreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 170 Kč
PGP7557 Brettlová MartaBrettlová Marta SK Praga C 2060208 170 Kč
PGP7650 Ryšavá MagdalenaRyšavá Magdalena SK Praga C 51627 170 Kč
SLA7451 Asterová JanaAsterová Jana SKOB Slaný C 442858 170 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 170 Kč
EKP7257 Čečrdlová MarcelaČečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 170 Kč
VPM7551 Hasmanová LenkaHasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 170 Kč
RIC7552 Vyhnálková EvaVyhnálková Eva OB Říčany 889279 170 Kč
SJC7751 Fejková MarcelaFejková Marcela Sportcentrum Jičín C 0000009910 170 Kč
JIL7554 Vlastníková LucieVlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 170 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 170 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 170 Kč
PHK7450 Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 170 Kč
PHK6651 Novotná PetraNovotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 170 Kč
PHK7456 Samková RenátaSamková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 170 Kč
TEP7850 Městková LucieMěstková Lucie Tempo Praha C 49546 170 Kč
AOV7051 Fukalová RadmilaFukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 170 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 170 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 53546 170 Kč
VSP7650 Městková KateřinaMěstková Kateřina USK Praha C 51746 170 Kč
RIC7251 Šrámková IvaŠrámková Iva OB Říčany C 2035141 170 Kč
LPM7852 Bohuslavová JanaBohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 170 Kč
MFP7959 Králová MichaelaKrálová Michaela Matfyz Praha C 52139 170 Kč
KAM7450 Gajdová MagdalenaGajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 170 Kč
KAM6450 Klinkerová JitkaKlinkerová Jitka OK Kamenice C 7071964 170 Kč
KAM7054 Škáchová PetraŠkáchová Petra OK Kamenice C 434803 170 Kč
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 52118 170 Kč
VPM7852 Šauli IvaŠauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 170 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 52113 170 Kč
NPA7852 Tauchmanová IvanaTauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 170 Kč
PGP7651 Haková MagdaHaková Magda SK Praga C 2051544 170 Kč
FSP7851 Kuželová MichaelaKuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 170 Kč

D40B 5.60 km, 185 m, 12 kontrol

(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7151 Waňková DitaWaňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 170 Kč
VRL7153 Pilná LibušePilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 170 Kč
VRL7052 Hančová AliceHančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 170 Kč
CHT7352 Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 170 Kč
SLA7351 Kolářová MichaelaKolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 170 Kč
MFP7050 Sieglová DagmarSieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 170 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 170 Kč
VPM6951 Staňková MarcelaStaňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 170 Kč
DLT7251 Nosek MartinaNosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 170 Kč
STB7499 Dolejší LenkaDolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 170 Kč
PGP7256 Přibíková MonikaPřibíková Monika SK Praga C 301618 170 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 170 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 170 Kč
CHC7151 Švadlenová IvanaŠvadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 170 Kč
MLA7051 Bartošová JanaBartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 170 Kč
CHT7151 Švecová IvaŠvecová Iva OOB SK Chrast C 53167 170 Kč
TUV7351 Hájková MagdalenaHájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 170 Kč
TUV7251 Mellanová VeronikaMellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 170 Kč
CHC6951 Chaloupková LenkaChaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 170 Kč
STH7351 Kalenská KateřinaKalenská Kateřina SK Studenec C 410777 170 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 9676 170 Kč
SJC7451 Škorpilová JanaŠkorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 170 Kč
SJC7253 Hanušová ZdenaHanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 170 Kč
TJN7050 Posseltová RomanaPosseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 170 Kč
TJN6051 Zuzánková RůženaZuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 170 Kč
KRE7051 Dulovcová MarieDulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 170 Kč
VLI7452 Martanová DanielaMartanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 170 Kč
VLI7350 Novotná JanaNovotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 170 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 170 Kč
VLI7051 Procházková AlexandraProcházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 170 Kč
BOR7457 Janoušková IvetaJanoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 170 Kč
PHK6757 Azebová MartinaAzebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 170 Kč
PHK7051 Chaloupská PavlínaChaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 170 Kč
PHK7151 Maňáková SilvieMaňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 170 Kč
PHK7153 Růžičková KamilaRůžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 170 Kč
PHK7050 Vlkanova HanaVlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 170 Kč
SHK7051 Myslivcová LenkaMyslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 170 Kč
VAM7250 Vandasová MarkétaVandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 170 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 170 Kč
SRK7452 Zemánková EvaZemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 170 Kč
LPU6553 Čermáková RenataČermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 170 Kč
LPU6859 Kaplanová IvaKaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 170 Kč
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 170 Kč
LPU6954 Koberová LenkaKoberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 170 Kč
NEJ7450 Marešová MarcelaMarešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 170 Kč
LLI7151 Paroulková IvaParoulková Iva LOK-o Liberec C 253147 170 Kč
VSP7150 Beranová IvaBeranová Iva USK Praha C 2021834 170 Kč
VSP7099 Klapalová PavlaKlapalová Pavla USK Praha C 51589 170 Kč
VSP7261 Nosková PavlaNosková Pavla USK Praha C 2058494 170 Kč
VSP7256 Průšová MarkétaPrůšová Markéta USK Praha C 53160 170 Kč
VSP7351 Trnková DanaTrnková Dana USK Praha C 2021823 170 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 232401 170 Kč
VBM7079 Hiršová MarcelaHiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 170 Kč
JEN7457 Zabořilová RomanaZabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 170 Kč
BRU7152 Rusinová AlenaRusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 170 Kč
CHT7351 Ďoubalíková VeronikaĎoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 170 Kč
KAM7053 Hankovcová LenkaHankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 170 Kč
KAM6850 Semíková IvaSemíková Iva OK Kamenice C 2035702 170 Kč
KAM7350 Škvorová ZuzanaŠkvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 170 Kč
MLA7451 Černá MonikaČerná Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 170 Kč
VSP7255 Horáková LenkaHoráková Lenka USK Praha C 51728 170 Kč
OSN6955 Kamenická LenkaKamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 170 Kč
SSU6951 Kašparová IvanaKašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 170 Kč

D45B 5.30 km, 185 m, 12 kontrol

(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 170 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 170 Kč
EKP6252 Pecková IvanaPecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 170 Kč
PGP6650 Slavíková KateřinaSlavíková Kateřina SK Praga C 51275 170 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 170 Kč
TBM6969 Grycová JanaGrycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 170 Kč
TBM5855 Kuchařová AdaKuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 170 Kč
TBM6870 Nykodýmová MonikaNykodýmová Monika KOS TJ Tesla Brno C 232038 170 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 170 Kč
HCE6451 Mudrová MartinaMudrová Martina TJ Hostivice C 51984 170 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 170 Kč
STB6798 Abelová IvanaAbelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 170 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 410727 170 Kč
KAS6550 Slezáčková VěraSlezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 170 Kč
OKP6550 Valentová HelenaValentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 170 Kč
MLA6754 Bínová KathrinBínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 170 Kč
SCP6750 Šebková HelenaŠebková Helena OK Sparta Praha C 889283 170 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 170 Kč
OKP6450 Čechmánková HelenaČechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 170 Kč
LPM6850 Šoupová JanaŠoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 170 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 446418 170 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 170 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 170 Kč
SJC6657 Zalabová MartinaZalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 170 Kč
TJN6952 Picková HelenaPicková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 170 Kč
TJN6851 Pustaiová RomanaPustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 170 Kč
TJN6951 Šmausová GabrielaŠmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 170 Kč
DKP6651 Illnerová DanielaIllnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 170 Kč
SKV6551 Žandová MarieŽandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 170 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 170 Kč
PHK6756 Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 170 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 170 Kč
CHA6550 Gorčicová IvanaGorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 170 Kč
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 170 Kč
24D6650 Cruse KatrinCruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 170 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 170 Kč
VAM6452 Veverková YvetaVeverková Yveta OB Vamberk C 9678 170 Kč
VAM6451 Klapalová JanaKlapalová Jana OB Vamberk C 9681 170 Kč
TJN6850 Rydlová MagdaRydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 170 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 170 Kč
LTU6951 Bendáková JitkaBendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 170 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 170 Kč
NEJ6950 Tokárová ReginaTokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 301416 170 Kč
SJI6951 Čechová ZuzanaČechová Zuzana OK Jihlava C 980334 170 Kč
VAM6550 Kulová JanaKulová Jana OB Vamberk C 416317 170 Kč
TJN6750 Šmausová DanaŠmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 170 Kč
FSP6651 Cincibusová IvanaCincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 170 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 170 Kč
PHK6950 Kavalírová ZuzanaKavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 170 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 170 Kč
BOR6651 Marešová PavlínaMarešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 170 Kč
MFP6950 Pelikánová LuciePelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 170 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 170 Kč
KAM6650 Šafková PetraŠafková Petra OK Kamenice C 51278 170 Kč
33D6250 Leideck HeikeLeideck Heike (GER) USV TU Dresden 2 620713 170 Kč

D50B 4.90 km, 170 m, 12 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6051 Kohlová AlenaKohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 170 Kč
VRL6251 Vlachová HanaVlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 170 Kč
SCP6451 Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 170 Kč
PGP6352 Ježková ReginaJežková Regina SK Praga C 51660 170 Kč
KNC6150 Havlíčková JindraHavlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 170 Kč
LLI6351 Košková VlastaKošková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 170 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 51398 170 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 170 Kč
VPM5757 Bouchalová ZdenaBouchalová Zdena KOS Slavia Plzeň C 52378 170 Kč
OKP6451 Červinková JitkaČervinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 170 Kč
LPM5750 Vejvodová MirkaVejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 170 Kč
PGP6151 Jeřábková JanaJeřábková Jana SK Praga C 303948 170 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 170 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 438643 170 Kč
SJC6151 Benešová IvaBenešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 170 Kč
TJN6150 Jermanová EvaJermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 170 Kč
BOR6250 Jedličková ZdenaJedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 170 Kč
DOK6050 Kapounová JitkaKapounová Jitka OK Doksy C 886261 170 Kč
PHK6151 Hejnalová HanaHejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 170 Kč
PHK6251 Kubíčková MarcelaKubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 170 Kč
PHK5951 Panchártková JitkaPanchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 170 Kč
BZR6051 Rajnošková MarieRajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 170 Kč
LTU6351 Petrželová AlenaPetrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 170 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 170 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 52358 170 Kč
VSP6151 Michálková JiřinaMichálková Jiřina USK Praha C 51734 170 Kč
CHT6051 Řezníčková HanaŘezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 170 Kč
PGP6250 Hrabánková IlonaHrabánková Ilona SK Praga C 232184 170 Kč

D55B 4.50 km, 145 m, 13 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 170 Kč
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 170 Kč
LJN5550 Matoušková MarieMatoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 170 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 170 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 170 Kč
VRL5451 Nýdrlová EvaNýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 170 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 51862 170 Kč
VCB5651 Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 170 Kč
EKP5750 Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 170 Kč
TAP5452 Hejtmánková AlenaHejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 170 Kč
CHT5751 Žemličková JindraŽemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 170 Kč
DKP5851 Svobodná EvaSvobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 170 Kč
CHT5852 Jansová AlenaJansová Alena OOB SK Chrast C 51897 170 Kč
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 170 Kč
DOK5950 Nováková PavlaNováková Pavla OK Doksy C 886256 170 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 170 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 170 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 7917 170 Kč
BOR5351 Bartoňová MarieBartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 170 Kč
PHK5952 Balcarová EvaBalcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 170 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 170 Kč
KCK5756 Flašarová MarieFlašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 170 Kč
CHA5651 Vajcová HanaVajcová Hana OK Chrastava C 8566 170 Kč
CHA5550 Bradnová VěraBradnová Věra OK Chrastava C 8168 170 Kč
CHA5750 Kadavá EvaKadavá Eva OK Chrastava C 8171 170 Kč
SHK5852 Bláhová LubaBláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 170 Kč
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 170 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 170 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 170 Kč
DKP5651 Klusáková JitkaKlusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 170 Kč
JEN5452 Havlová JaroslavaHavlová Jaroslava OB Jenišovice C 4631 170 Kč
JEN5651 Kadečková JanaKadečková Jana OB Jenišovice C 411563 170 Kč
SMB5951 Svobodová HanaSvobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 170 Kč
NPA5552 Nováková JanaNováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 170 Kč

D60B 4.00 km, 115 m, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková JitkaNedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 120 Kč
DKP5150 Stehnová HanaStehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
SKV5351 Nováková SvatavaNováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 120 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 120 Kč
LBE5150 Tvrdková EvaTvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 120 Kč
TJN5450 Böhmová EvaBöhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 120 Kč
TJN5452 Lukavcová LenkaLukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 120 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 120 Kč
BOR5150 Úlehlová IvanaÚlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 120 Kč
PHK5351 Jiranová AlenaJiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 120 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 120 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
NPA5351 Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 120 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč

D65B 4.00 km, 115 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
KAS4551 Nejezchlebová VěraNejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 120 Kč
PGP4750 Kubátová MiladaKubátová Milada SK Praga C 2067222 120 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 120 Kč
TRI4650 Gavendová AnnaGavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 120 Kč
TEP4851 Městková EvaMěstková Eva Tempo Praha C 51647 120 Kč
CHA4650 Kašková EvaKašková Eva OK Chrastava C 8152 120 Kč
LTU4751 Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 120 Kč
LPU4752 Kubíková KvětaKubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
SCP4650 Lohrová JarmilaLohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 120 Kč
HSU4850 Kupcová VěroslavaKupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 120 Kč

D70B 3.60 km, 110 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 120 Kč
PGP4451 Dvořáková LadislavaDvořáková Ladislava SK Praga C 52096 120 Kč
BOV4251 Stará PavlaStará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 120 Kč
KAS4350 Štrojsová JaroslavaŠtrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 120 Kč

D75B 3.60 km, 110 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová BlankaBláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 120 Kč
BOR3750 Langrová MarieLangrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 120 Kč

H10L 3.70 km, 45 m, 5 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0601 Zlesák MatyášZlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 50 Kč
FSP0600 Skripnik NikolaSkripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
FSP0800 Skripnik MatoušSkripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
VPM0501 Hasman JakubHasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 50 Kč
STB0601 Dolejší JanDolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 50 Kč
LPM0500 Šoupa MartinŠoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
TJN0603 Mairich FilipMairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 50 Kč
TJN0601 Míka BertíkMíka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 50 Kč
TJN0700 Řehoř HynekŘehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 50 Kč
VSP0800 Jedlička AlešJedlička Aleš USK Praha C 2067940 50 Kč
VSP0606 Meier DavidMeier David USK Praha C 232246 50 Kč
VSP0602 Mencl JosefMencl Josef USK Praha C 2021850 50 Kč
VSP0600 Městka VáclavMěstka Václav USK Praha C 416121 50 Kč
VSP0500 Nemšovský FilipNemšovský Filip USK Praha C 2035710 50 Kč
VSP0701 Štrait VilémŠtrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
VSP0601 Horák MartinHorák Martin USK Praha C 51649 50 Kč
7BC0700 Surga DavidSurga David OB Jinonice 2049574 50 Kč
FSP0500 Vondra TomášVondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 50 Kč
TAP0602 Bulíř JáchymBulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
VPM0601 Svoboda AntonínSvoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C pozdeji 50 Kč

H10C 2.00 km, 30 m, 6 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0601 Kalous TomášKalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
PGP0404 Janas AdamJanas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
SJH0401 Dundáček KarelDundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 50 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SJP0500 Bláha MatyášBláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha VojtěchBláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
BOR0400 Janoušek SlávekJanoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 50 Kč
PHK0500 Pompach LukášPompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
TUR0500 Heřmánek PetrHeřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 50 Kč
TUR0501 Houžvička DavidHoužvička David OOB TJ Turnov C zapůjčit 90 Kč
TUR0503 Nejezchleb VojtěchNejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 50 Kč
SHK0403 Dohnálek TomášDohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 1400421 50 Kč
TJN0600 Dejnožka MartinDejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 50 Kč
TJN0404 Havíř KryštofHavíř Kryštof OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 50 Kč
TJN0400 Pokorný JanPokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 50 Kč
TJN0500 Rokos MarekRokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 50 Kč
TJN0401 Tkáč MatějTkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 50 Kč
VSP0405 Baldrián TomášBaldrián Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
VSP0407 Hejna IgorHejna Igor USK Praha C 411602 50 Kč
VSP0408 Hejna ViktorHejna Viktor USK Praha C 411604 50 Kč
VSP0409 Nosek DanielNosek Daniel USK Praha C 446366 50 Kč
VSP0406 Průša DominikPrůša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
VSP0400 Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
OSN0606 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 50 Kč
JEN0401 Zabořil OndřejZabořil Ondřej OB Jenišovice C 7780 50 Kč
LPM0401 Bohuslav PepíkBohuslav Pepík OK Lokomotiva Plzeň C 2011878 50 Kč
MFP0507 Král AdamKrál Adam Matfyz Praha C 51835 50 Kč
MLA0501 Černý JonášČerný Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 50 Kč
7BC0400 Surga JakubSurga Jakub OB Jinonice 446322 50 Kč
FSP0400 Kužel JanKužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 50 Kč
ABM Brandt AdamBrandt Adam KOB ALFA Brno zapůjčit 90 Kč
HOR0605 Kolář ŠimonKolář Šimon TJ Jiskra Hořice 2049536 50 Kč

H12C 2.40 km, 40 m, 7 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0205 Kříž PetrKříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 90 Kč
LLI0203 Bradáč DavidBradáč David LOK-o Liberec B 2032132 90 Kč
VRL0302 Waněk HubertWaněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 90 Kč
PGP0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán SK Praga B 9877 90 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga B 2060249 90 Kč
VRL0301 Štregl Matyᚊtregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 90 Kč
SLA0300 Kolář MatyášKolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 90 Kč
VPM0208 Kurz ŠimonKurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2058525 90 Kč
LLI0404 Peterka JakubPeterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 90 Kč
OSN0200 Nechanický JanNechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 90 Kč
KAS0301 Hnízdil MatějHnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 90 Kč
VPM0201 Hasman MarekHasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042515 90 Kč
TUV0203 Hájek KryštofHájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 90 Kč
TUV0308 Mellan JonášMellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 90 Kč
VLI0300 Novotný JaromírNovotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 90 Kč
PHK0302 Chaloupský JakubChaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 434594 90 Kč
SHK0303 Tichý LubomírTichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 90 Kč
TJN0300 Dejnožka VojtěchDejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 90 Kč
TJN0303 Řehoř VojtaŘehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 90 Kč
SRK0201 Zemánek MikulášZemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 90 Kč
NEJ0300 Tokár RadimTokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 90 Kč
LLI0201 Paroulek LukášParoulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 90 Kč
DOK0200 Synek PetrSynek Petr OK Doksy B 2053519 90 Kč
VSP0200 Kodejš OndřejKodejš Ondřej USK Praha C 2021827 90 Kč
RIC0303 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 90 Kč
BSO0301 Kohoutek OldřichKohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 232236 90 Kč
KAM0309 Škácha VítŠkácha Vít OK Kamenice C 682695 90 Kč
DKP0202 Lustig AdamLustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 90 Kč
MBM0200 Zátka JosefZátka Josef O-mikron 342558 90 Kč
VPM0301 Šauli FilipŠauli Filip KOS Slavia Plzeň B 2060398 90 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml.Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 90 Kč
LLI0400 Rind MatyášRind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 90 Kč
KAM0405 Gajda MartinGajda Martin OK Kamenice C 9201061 90 Kč

H14B 4.90 km, 110 m, 11 kontrol

(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr LukášRichtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
LTP0104 Bílý JakubBílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
LLI0001 Melichar PetrMelichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 90 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 90 Kč
MFP0300 Šimša MartinŠimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
LBE0200 Lejbl JakubLejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl LadislavLejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
PGP0101 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga B 887632 90 Kč
DKP0205 Šubrt MatějŠubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 90 Kč
DKP0210 Malačka MilanMalačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 90 Kč
SJH0001 Veselý VojtěchVeselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 90 Kč
MFP0103 Siegl MatyášSiegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 90 Kč
DKL0102 Melichna MatějMelichna Matěj KOB Kladno C 682699 90 Kč
ODV0000 Kdýr MatějKdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 90 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 90 Kč
TAP0001 Dědek MatějDědek Matěj KOB Tretra Praha B zapůjčit 130 Kč
MLA0101 Bartoš VáclavBartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 90 Kč
TAP0100 Měšťan OndřejMěšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 90 Kč
VPM0002 Hasman OndřejHasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 90 Kč
DCE0100 Tachezy JanTachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 90 Kč
HOR0201 Rücker JanRücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 90 Kč
SJC0101 Zalaba TomášZalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 90 Kč
TJN0001 Šmaus AntonínŠmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 90 Kč
BRU0001 Rusin JanRusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 90 Kč
BOR0101 Vávra PavelVávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 90 Kč
BOR0000 Mareš VítMareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 90 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 90 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
PHK0202 Bárta ŠimonBárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
PHK0101 Metelka OndřejMetelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 90 Kč
PHK0001 Samek TomášSamek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 90 Kč
SHK0100 Porkert JanPorkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 90 Kč
SHK0000 Tichý RadomírTichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 90 Kč
PZR0102 Poláček TomášPoláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 90 Kč
TJN0106 Adamec MartinAdamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 90 Kč
TJN0105 Budský OndřejBudský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 90 Kč
TJN0002 Němeček JosefNěmeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 90 Kč
TJN0004 Pavel MartinPavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 90 Kč
TJN0107 Rokos MichalRokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 90 Kč
TJN0102 Růta MatyášRůta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 90 Kč
LPU0004 Konvalinka JindřichKonvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý TadeášKulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný MartinRoudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 90 Kč
NEJ0002 Vecko JanVecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 2067346 90 Kč
SJI0001 Čech PetrČech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
DOK0001 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 2053518 90 Kč
VSP0001 Aschermann MartinAschermann Martin USK Praha C 2020710 90 Kč
VSP0102 Průša KryštofPrůša Kryštof USK Praha B 2020707 90 Kč
VSP0000 Semík JakubSemík Jakub USK Praha B 446363 90 Kč
DOK0100 Šmol DavidŠmol David OK Doksy B 2053509 90 Kč
TZL0001 Podmolík JonášPodmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 90 Kč
PHK0100 Kučera JanKučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 90 Kč
KAM0104 Blaha PetrBlaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 Kč
KAM0201 Hankovec HugoHankovec Hugo OK Kamenice B 436446 90 Kč
KAM0202 Škvor AdamŠkvor Adam OK Kamenice B 425596 90 Kč
KAM0101 Šafka SebastianŠafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 90 Kč
KAM0102 Víšek MartinVíšek Martin OK Kamenice B 218797 90 Kč
KAM0105 Gajda JanGajda Jan OK Kamenice B 9201064 90 Kč
VPM0001 Hašek JanHašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 90 Kč
VPM0101 Hašek AdamHašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 90 Kč
JIL0104 Ježek JakubJežek Jakub OK Jilemnice B 2035716 90 Kč
TAP0103 Longin JanLongin Jan KOB Tretra Praha B 981814 90 Kč
MFP0101 Forst AntonínForst Antonín Matfyz Praha C 218851 90 Kč
SJC0005 Semiginovský ŠimonSemiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 2056271 90 Kč
SJC0202 Tuma MatějTuma Matěj Sportcentrum Jičín B 2056295 90 Kč

H16A 6.90 km, 280 m, 13 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek PetrŠebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 190 Kč
LLI9802 Melichar VojtěchMelichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 190 Kč
JPV9807 Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 190 Kč
JPV9824 Kočí JosefKočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 190 Kč
TRI9807 Lanc VojtěchLanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 190 Kč
JPV9911 Chupek JakubChupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 190 Kč
TBM9901 Hlaváč OndřejHlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 190 Kč
SSU9911 Kašpar PetrKašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 190 Kč
DOK9800 Koštejn VítKoštejn Vít OK Doksy A 888634 190 Kč
LTP9802 Matějka LukášMatějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 190 Kč
TZL9801 Šiška PetrŠiška Petr SKOB Zlín A 2025335 190 Kč
CHC9901 Křivda TomášKřivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 190 Kč
BBM9800 Ptáček PatrikPtáček Patrik BETA URSUS Rosice A 980376 190 Kč
VRL9802 Starý OndraStarý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 190 Kč
DKP9801 Semerád AntonínSemerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 190 Kč
UOL9919 Horčička VítHorčička Vít SOB Olomouc A 682370 190 Kč
TRI9801 Cienciala JanCienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 190 Kč
PHK9908 Chvátil ŠimonChvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 190 Kč
PHK9905 Mašata MetodějMašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 190 Kč
PHK9805 Vandas DanielVandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 190 Kč
SHK9802 Hájek JakubHájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 190 Kč
SHK9801 Gebrt JanGebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 190 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 190 Kč
SRK9900 Šklíba MichalŠklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 190 Kč
LTU9801 Bendák JanBendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 190 Kč
LPU9902 Fencl JonášFencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 190 Kč
LCE9803 Černocký LiborČernocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 190 Kč
LCE9801 Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 190 Kč
LCE9911 Vopařil JanVopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201830 190 Kč
KAM9900 Škvor OtaŠkvor Ota OK Kamenice A 981828 190 Kč
ZBM9801 Hirš OtakarHirš Otakar SK Brno Žabovřesky A 0007200360 190 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 190 Kč
KAM9803 Hausenblas ŠimonHausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 190 Kč
KSU9906 Müller JonášMüller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 190 Kč
KSU9908 Jílek OndřejJílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 190 Kč

H16B 6.10 km, 230 m, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9804 Hasal MartinHasal Martin SK Praga B 7201194 170 Kč
FSP9801 Borovička TomášBorovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 170 Kč
STB9801 Ludvík MatyášLudvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 170 Kč
ODV9800 Ondřejček JiříOndřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 170 Kč
ODV9805 Novák AlešNovák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 170 Kč
MLA9802 Bartoš VojtěchBartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 170 Kč
KNC9900 Varga OndřejVarga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 170 Kč
STH9801 Kalenský AlešKalenský Aleš SK Studenec B 331426 170 Kč
SJC9802 Doležal VítDoležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 170 Kč
SJC9901 Macko LukášMacko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 170 Kč
TJN9804 Janeček MirekJaneček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 170 Kč
TJN9802 Michek DavidMichek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 170 Kč
TJN9801 Novák FilipNovák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 170 Kč
TJN9901 Novotný MarekNovotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 170 Kč
ZAM9801 Lauterbach DavidLauterbach David OB T.J. Sokol Žamberk B 416281 170 Kč
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 170 Kč
BOR9802 Birnbaum AdamBirnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 170 Kč
BOR9805 Kašpar LudvíkKašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 170 Kč
PHK9904 Hůlek MatějHůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 170 Kč
PHK9901 Kavalír JáchymKavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 170 Kč
PHK9801 Maňák MichalMaňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 170 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 170 Kč
LPU9802 Žák JanŽák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 170 Kč
NEJ9800 Zieba JakubZieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 170 Kč
PHK9900 Kučera KryšpínKučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 170 Kč
MFP9800 Pelikán LukášPelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 170 Kč
SJI9902 Šenkýř MatějŠenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 170 Kč

H18A 8.60 km, 310 m, 16 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek JakubVlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 190 Kč
LLI9603 Fürst MatoušFürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 190 Kč
PGP9702 Navrátil ŠimonNavrátil Šimon SK Praga A 681882 190 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín A 889320 190 Kč
AOP9701 Mielec JaromírMielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 190 Kč
PGP9706 Ježek OndřejJežek Ondřej SK Praga A 9005134 190 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 190 Kč
BBM9600 Ptáček PavelPtáček Pavel BETA URSUS Rosice A 886286 190 Kč
TZL9701 Podmolík JosefPodmolík Josef SKOB Zlín A 53354 190 Kč
ODV9700 Brázdil PetrBrázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 190 Kč
VRB9606 Matuš VojtěchMatuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 190 Kč
TUR9701 Wolf FilipWolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 190 Kč
AOP9602 Glonek JakubGlonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 190 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 190 Kč
PGP9604 Aster TomášAster Tomáš SK Praga A 442871 190 Kč
SJC9601 Štál JanŠtál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004743 190 Kč
SJC9703 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 190 Kč
TJN9601 Picek ŠtěpánPicek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 190 Kč
TJN9700 Šmaus JanŠmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 190 Kč
BOR9608 Burda MatějBurda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 190 Kč
PHK9601 Mašata MatějMašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 190 Kč
PHK9704 Růžička AdamRůžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 190 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 190 Kč
LPU9705 Kanta MartinKanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 190 Kč
SJI9700 Bořil JanBořil Jan OK Jihlava A 7200584 190 Kč
SJI9601 Čech JanČech Jan OK Jihlava A 7003044 190 Kč
SJI9702 Frýba DominikFrýba Dominik OK Jihlava A 7200599 190 Kč
SJI9602 Vacek VojtěchVacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 190 Kč
HLV9732 Sedláček OndřejSedláček Ondřej OB Holešov z.s. A 7200377 190 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 190 Kč
LCE9602 Slíva JanSlíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 190 Kč
LPM9702 Sova FrantišekSova František OK Lokomotiva Plzeň B 361920 190 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 190 Kč
KAM9700 Valášek JiříValášek Jiří OK Kamenice A 232245 190 Kč
33D9702 Salzmann HeinrichSalzmann Heinrich (GER) USV TU Dresden 2 2036285 190 Kč
CHC9602 Janeba VladimírJaneba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 190 Kč
SSU9609 Mikula JanMikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 190 Kč

H18B 7.10 km, 270 m, 16 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9705 Werner MichalWerner Michal SK Praga B 246900 170 Kč
PGP9701 Čermák AdamČermák Adam SK Praga B 7200334 170 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 170 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 170 Kč
EKP9700 Koucký MartinKoucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 170 Kč
SHK9604 Trejbal VáclavTrejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 170 Kč
LPU9611 Jurica JanJurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 170 Kč
LPU9609 Kaplan MartinKaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 170 Kč
MAS9600 Frank JiříFrank Jiří OOB Aš B 301505 170 Kč
PGP9601 Landovský JakubLandovský Jakub SK Praga B 502088 170 Kč
LPU9707 Míča TomášMíča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 170 Kč
TAP9602 Janáč VašekJanáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 170 Kč

H20A 12.00 km, 350 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1.06

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9509 Fajkus RadimFajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 190 Kč
SBR9501 Sklenář MartinSklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 190 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga R 995812 190 Kč
STE9411 Skoupý JanSkoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 190 Kč
DKP9401 Řada JakubŘada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 190 Kč
CHC9501 Křivda MartinKřivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 190 Kč
BBM9500 Záděra PavelZáděra Pavel BETA URSUS Rosice R 980371 190 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 190 Kč
TUR9502 Horák PatrikHorák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 190 Kč
ASU9447 Horvát PetrHorvát Petr Magnus Orienteering E 886264 190 Kč
ASU9444 Minář MarekMinář Marek Magnus Orienteering E 920700 190 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 190 Kč
LPU9505 Waněk AdamWaněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 190 Kč
PZR9505 Málek JanMálek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 190 Kč
LCE9501 Hubáček JonášHubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 190 Kč
KAM9401 Semík OndřejSemík Ondřej OK Kamenice R 920683 190 Kč
ABM9410 Mokrý OndřejMokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 190 Kč
OSN9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 190 Kč
18D Döllgast MoritzDöllgast Moritz (GER) Post SV Dresden 1180295 190 Kč
33D Backes RobertBackes Robert (GER) USV TU Dresden 2 338203 190 Kč

H20B 8.70 km, 370 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.06

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9501 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 170 Kč
SRK9509 Ptáček MartinPtáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 170 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 170 Kč
SJI9501 Koumar FrantišekKoumar František OK Jihlava B 682090 170 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 170 Kč
PGP9405 Uhlíř MarekUhlíř Marek SK Praga B 331157 170 Kč
DKP9500 Šňupárek VáclavŠňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 886607 170 Kč

H21E 15.10 km, 590 m, 32 kontrol Rank. koef.: 1.06

(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt MartinNývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 190 Kč
PGP8206 Procházka JanProcházka Jan SK Praga C 886265 190 Kč
PGP8401 Buzek MartinBuzek Martin SK Praga C 51263 190 Kč
DKP8004 Nývlt PetrNývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 190 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 190 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga R 52106 190 Kč
PGP7601 Matějů LubošMatějů Luboš SK Praga R 682623 190 Kč
PGP6803 Pospíšil VítekPospíšil Vítek SK Praga C 681612 190 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 515464 190 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 52105 190 Kč
PGP9002 Procházka PavelProcházka Pavel SK Praga C 515113 190 Kč
AOP7102 Košárek PavelKošárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 190 Kč
PGP8409 Šedivý JanŠedivý Jan SK Praga E 1406172 190 Kč
DKP8306 Janata MartinJanata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 190 Kč
TBM8201 Kozák OsvaldKozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 190 Kč
DOB7907 Fátor JanFátor Jan KOB Dobruška C 981808 190 Kč
AOP9301 Hadač FilipHadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 190 Kč
LPM9202 Kolovský FrantišekKolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 190 Kč
PGP6501 Kondrát MartinKondrát Martin SK Praga C 2067946 190 Kč
KRN8203 Kopec TomášKopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 190 Kč
TZL8002 Slováček TomášSlováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 190 Kč
PGP8610 Flašar JanFlašar Jan SK Praga R 887941 190 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 232019 190 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 190 Kč
VPM8449 Bouchal JiříBouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 190 Kč
SJC8818 Kodeda ŠtěpánKodeda Štěpán Sportcentrum Jičín E 515176 190 Kč
ABM9202 Mokrý StanislavMokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 190 Kč
SJC8709 Drobník MichalDrobník Michal Sportcentrum Jičín C 0000009905 190 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 190 Kč
SJC8309 Žaloudek PetrŽaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0007890000 190 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0000888645 190 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 190 Kč
BOR9007 Kořínek TomášKořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 190 Kč
PHK8602 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 190 Kč
PHK9104 Kamenický JakubKamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 190 Kč
PHK7901 Losman PetrLosman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 190 Kč
CHA6200 Gorčica PavelGorčica Pavel OK Chrastava C 8174 190 Kč
CHA7800 Kadavý PetrKadavý Petr OK Chrastava C 8188 190 Kč
CHA9300 Čechlovský JanČechlovský Jan OK Chrastava C 8200 190 Kč
SHK8406 Komanec VáclavKomanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 190 Kč
SHK7801 Paclík RomanPaclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 9137 190 Kč
SRK7807 Potštejnský JanPotštejnský Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009525 190 Kč
ASU9106 Hrobař ŠtěpánHrobař Štěpán Magnus Orienteering R 995859 190 Kč
LPU9036 Kamenický MatějKamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 190 Kč
LPU9307 Kubelka TomášKubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 190 Kč
LPU9005 Nožka RadekNožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 190 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 190 Kč
LPU8304 Štěrba ZbyněkŠtěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice C 500288 190 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 190 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice E 887920 190 Kč
VBM8801 Bravený AdamBravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 190 Kč
VBM8002 Henek VladanHenek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 190 Kč
SSU8243 Král VáclavKrál Václav SK Severka Šumperk C 52555 190 Kč
PGP8301 Hora VojtěchHora Vojtěch SK Praga C 1006283 190 Kč
LCE7602 Horyna RomanHoryna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 190 Kč
LCE9301 Hubáček MichalHubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 190 Kč
LCE8902 Slezák ZdeněkSlezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 190 Kč
ZBM8721 Zháňal JanZháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 0001111187 190 Kč
ZBM8928 Zimmermann JakubZimmermann Jakub SK Brno Žabovřesky C 0000995810 190 Kč
ZBM9005 Nykodým MilošNykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 0000515163 190 Kč
ZBM9300 Chloupek AdamChloupek Adam SK Brno Žabovřesky E 0000995849 190 Kč
ZBM9301 Klusáček JanKlusáček Jan SK Brno Žabovřesky R 0000899179 190 Kč
ZBM9302 Brlica PavelBrlica Pavel SK Brno Žabovřesky C 0000515462 190 Kč
CHC8801 Grundman VojtěchGrundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 190 Kč
CHC8502 Pešek OndřejPešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 190 Kč
CHC8603 Pátek MichalPátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 190 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 190 Kč
SSU8841 Král VojtěchKrál Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 190 Kč
AOP9202 Navrátil BorisNavrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 190 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 190 Kč
PGP9103 Landovský TomášLandovský Tomáš SK Praga C 910714 190 Kč
ZBM9102 Bravený VítBravený Vít SK Brno Žabovřesky R 888891 190 Kč
33D8500 Kundisch WielandKundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 2 1985456 190 Kč

H21A 13.10 km, 490 m, 27 kontrol Rank. koef.: 1.06

(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 920696 190 Kč
EKP7702 Kalous VladislavKalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 190 Kč
LLI7502 Peterka VojtěchPeterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 190 Kč
TZL8001 Novotný JiříNovotný Jiří SKOB Zlín C 515192 190 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 51637 190 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 190 Kč
BBM7205 Fiala JanFiala Jan BETA URSUS Rosice C 515468 190 Kč
TRI9301 Argaláš MichalArgaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 190 Kč
TRI9103 Kantor OndřejKantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 190 Kč
SCP7506 Fujáček JanFujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 190 Kč
SCP8200 Procházka TomášProcházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 190 Kč
XBM7103 Janas PetrJanas Petr ABND RACING TEAM C 7201200 190 Kč
VPM7702 Vodrážka OndřejVodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 190 Kč
MBM8606 Šrubař MichalŠrubař Michal O-mikron C 2051488 190 Kč
DOB8022 Hanč PetrHanč Petr KOB Dobruška C 981811 190 Kč
TZL9206 Benroth MartinBenroth Martin SKOB Zlín C 553455 190 Kč
AOV7900 Vlach JiříVlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 190 Kč
TZL9101 Nečas JiříNečas Jiří SKOB Zlín C 887934 190 Kč
AOP6501 Hadač MiroslavHadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 190 Kč
LPM7820 Suchý PetrSuchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 190 Kč
TZL9308 Kašpar MichalKašpar Michal SKOB Zlín C 886701 190 Kč
DKP7701 Kolín JanKolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 190 Kč
MFP7602 Kučera PetrKučera Petr Matfyz Praha C 515076 190 Kč
OKP8901 Červinka JanČervinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 190 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 9626 190 Kč
DKP8606 Ramba JiříRamba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 190 Kč
CHT8001 Matras TomášMatras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 190 Kč
ABM9211 Novotný OndřejNovotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 190 Kč
MBM8500 Pavelka JanPavelka Jan O-mikron C 897372 190 Kč
SJC8202 Kazda OndřejKazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 0000886288 190 Kč
SJC8005 Švihovský JaromírŠvihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0000500263 190 Kč
VLI6001 Henych PetrHenych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 190 Kč
VLI8901 Kobr TomášKobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 190 Kč
LBE9100 Šimon VáclavŠimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 190 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 190 Kč
PHK8701 Justa PavelJusta Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 190 Kč
PHK7605 Kadeřávek PetrKadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 190 Kč
PHK8802 Panchártek JanPanchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 190 Kč
PHK7601 Vítek PetrVítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 190 Kč
PHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 190 Kč
TTR7301 Prášil MarekPrášil Marek OOB Třebíč R 500580 190 Kč
SHK7601 Hepner DavidHepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 190 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 190 Kč
PHK8101 Novotný TomášNovotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 190 Kč
ASU8304 Khýn VítězslavKhýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 190 Kč
ASU8817 Navrátil TomášNavrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 190 Kč
LPU8701 Fiala PetrFiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 190 Kč
LPU9001 Hovorka LukášHovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 190 Kč
LPU8608 Kafka MilošKafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 190 Kč
LPU9006 Klapal JanKlapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 190 Kč
LPU8605 Lenner MiroslavLenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 190 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 52331 190 Kč
VBM7246 Fučík KarelFučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 190 Kč
VBM7401 Kořan PavelKořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 190 Kč
VBM8103 Mazal ZdeněkMazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 190 Kč
AOP9302 Rossmanith VojtaRossmanith Vojta Orientační Běh Opava C 889295 190 Kč
KAM9402 Kapal TomášKapal Tomáš OK Kamenice C 232267 190 Kč
KAM6501 Kozák PetrKozák Petr OK Kamenice C 51733 190 Kč
KAM9301 Rusý TomášRusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 190 Kč
ZBM6708 Přikryl PetrPřikryl Petr SK Brno Žabovřesky C 0000052008 190 Kč
ZBM7540 Kasal VítKasal Vít SK Brno Žabovřesky C 0007770000 190 Kč
ZBM7609 Pátek RichardPátek Richard SK Brno Žabovřesky C 0001976000 190 Kč
ZBM9101 Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky C 0000911220 190 Kč
ZBM9103 Švirák OndřejŠvirák Ondřej SK Brno Žabovřesky C 0000995802 190 Kč
VLI7707 Habán IvoHabán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 190 Kč
NPA7502 Novák JiříNovák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 190 Kč
TAP8610 Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 190 Kč
OSN9339 Kamenický TobiášKamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 190 Kč
LOV8601 Žaloudík JiříŽaloudík Jiří lepus.cz C 53534 190 Kč
LPU9301 Čermák JanČermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 190 Kč

H21B 9.90 km, 390 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.06

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6100 Tichovský MartinTichovský Martin SK Praga C 51682 190 Kč
TUV7500 Zakouřil TomášZakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 190 Kč
EKP8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 190 Kč
EKP8310 Pidrman MilanPidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 190 Kč
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 190 Kč
PGP8009 Voráček MichalVoráček Michal SK Praga C 8009 190 Kč
SMR7902 Pesničák JanPesničák Jan SNS Smržovka C 8266 190 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 190 Kč
EKP8608 Štemberg MilanŠtemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 190 Kč
PGP8605 Vlach MartinVlach Martin SK Praga C 51807 190 Kč
SJI8309 Jirků RomanJirků Roman OK Jihlava C 301273 190 Kč
CHT9204 Pitra MartinPitra Martin OOB SK Chrast C 52315 190 Kč
SNA8402 Pýcha LukášPýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 190 Kč
SLP8503 Fišer JiříFišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 190 Kč
SJC8006 Kazda JiříKazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 190 Kč
SJC8205 Hanzl TomášHanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 190 Kč
SJC7705 Musil PavelMusil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 190 Kč
SJC7531 Tomeš PetrTomeš Petr Sportcentrum Jičín