Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Týnec nad Sázavou
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
2.20 km, 40 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 60 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 60 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 60 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 2113504 60 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 60 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2103723 90 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 90 Kč
2.10 km, 70 m, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0003 Kamarádová Zdeňka Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 60 Kč
DKP0952 Lampová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2112724 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 60 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
PGP0751 Novotná Barbora SK Praga C 2099512 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 60 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C 2099527 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
2.30 km, 55 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice C 2113491 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 60 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 7208207 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 60 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 60 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 52316 60 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 682643 60 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga C 2106747 60 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany B 2085564 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 60 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga B 2099524 60 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 90 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 90 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 52597 90 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 90 Kč
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice C 2103294 60 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0461 Matějková Julie OK Kamenice C 60 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 60 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 60 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 49641 60 Kč
KAM0460 Holubářová Anna OK Kamenice C 1421298 60 Kč
LME0451 Machová Anna SK Los Mělník B 2060278 60 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 60 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 60 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha B 2020713 60 Kč
NNN0013 Šodorová Katarína Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 90 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 90 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 90 Kč
2.90 km, 115 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 100 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 100 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 100 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 100 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš C 7205018 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 150 Kč
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice C 436964 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B zapůjčit 140 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha A 2021848 100 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha B 436435 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 2051546 150 Kč
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 100 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 100 Kč
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 100 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 100 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 100 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 100 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C zapůjčit 190 Kč
4.70 km, 160 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 100 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 100 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 100 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 100 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
FSP8686 Skripniková Petra VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 100 Kč
VSP9051 Němečková Hana USK Praha C 53013 100 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 100 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
TJP7350 Huková Petra TJ Sokol Troja C 411756 100 Kč
DKP2001 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka 2102804 100 Kč
69X8651 Trdá Lucie HO Humanita C 2111818 150 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 150 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 150 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 150 Kč
3.80 km, 150 m, 17 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 100 Kč
KNC0078 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. 515078 100 Kč
KNC0077 Ludvíková Katarina Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
ROU7877 Bradáčová Petra SKOB Roudnice nad Labem 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 100 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 100 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
SLP7963 Kučerová Lenka OOB Slavia Praha C 51286 100 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
28C7400 Štěpová Dana Neregistrovaní Štěpovi 2099486 100 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 150 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 150 Kč
NNN0012 Šodorová Magda Neregistrovaní 682660 150 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 150 Kč
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
TJP6552 Nováková Jana TJ Sokol Troja C 416114 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7253 Kučerová Michaela OB Říčany C 2800339 100 Kč
PGP6153 Tichovská Jitka SK Praga C 53005 100 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 100 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 150 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 150 Kč
2.90 km, 100 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 150 Kč
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 60 Kč
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
2.20 km, 40 m, 9 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
NNN0002 Kamarád Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 60 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C 1413896 60 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 52319 60 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52321 60 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52976 60 Kč
TAP0803 Bublík František KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 60 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 60 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš C 2044885 60 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 60 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 90 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 90 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 90 Kč
2.10 km, 70 m, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2031373 60 Kč
KAM0803 Ševčík Kristián OK Kamenice C 2113391 60 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 60 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 60 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 100 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 410721 60 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 51835 60 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 60 Kč
SCP0700 Petráň Matěj OK Sparta Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 60 Kč
PGP1001 Darmovzal Šimon SK Praga C 2113498 60 Kč
KNC0800 Blaha Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
ROU0744 Bradáč Adam SKOB Roudnice nad Labem 51441 60 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 60 Kč
FSP0901 Bolina Eduard VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 100 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2102868 60 Kč
ZVO0701 Hlaváček Jan OB SK Zvole C 2106883 60 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš C 2104694 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
2.80 km, 80 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 2103760 60 Kč
TAP0506 Moláček Tadeáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 60 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2106879 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 2086455 60 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C 1417260 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 60 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 60 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085606 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 1398989 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 130 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 90 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš B 2042521 90 Kč
2.90 km, 115 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 60 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2103741 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 49642 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 60 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 60 Kč
ZVO0502 Jelínek Tomáš OB SK Zvole C 301533 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
FSP0300 Mařík Antonín VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 60 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 60 Kč
3.50 km, 140 m, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 100 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 100 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 100 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 100 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 100 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 100 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 150 Kč
3.80 km, 150 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 9101673 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš B 2058503 100 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 150 Kč
4.00 km, 155 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
37C9800 Křemen Štěpán Bez registrace 232739 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 100 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 100 Kč
5.70 km, 225 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 100 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 100 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 100 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 100 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 51596 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 100 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 100 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 100 Kč
39S9600 Jonáš Martin (SVK) KOBRA Bratislava 515307 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 100 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty 2087671 100 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 100 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 100 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 100 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 150 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 150 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 150 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 150 Kč
4.00 km, 155 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 100 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 100 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 100 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 100 Kč
NNN0011 Skalka Jakub Neregistrovaní 7208021 100 Kč
4.50 km, 175 m, 20 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
28Z7500 Moláčková Klára Neregistrovaná zapůjčit 140 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 2113411 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 100 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 41365 100 Kč
6KC7300 Čejka Tomáš Neregistrovaní 207820 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 100 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 100 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 100 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 100 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 100 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 51786 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
FSP7601 Svoboda Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 140 Kč
FSP7200 Mařík Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
DKP2002 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka 2103727 100 Kč
CHT‎7001 Vacek František OOB SK Chrast zapůjčit 190 Kč
4.00 km, 155 m, 17 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 2056265 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 2080902 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 100 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C zapůjčit 140 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
HCE6801 Kuttelwascher Radek TJ Hostivice C 1417254 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
TJP6302 Novák Petr TJ Sokol Troja C 53515 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 100 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 100 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 150 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 150 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 150 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 150 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 150 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 150 Kč
3.80 km, 150 m, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
PHK5502 Šlapák Zbyněk OK 99 Hradec Králové C 9163 100 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
TBM5602 Cigoš Petr KOS TJ Tesla Brno C 53268 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 100 Kč
2.90 km, 100 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 60 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 8040749 60 Kč
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 60 Kč
2.10 km, 70 m, 6 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1150 Vítová Marianne SPORTICUS team C 515154 60 Kč
SPC1300 Vít Damien SPORTICUS team C 515003 60 Kč
SLA1000 Kašpar Ladislav SKOB Slaný C 2099516 60 Kč
KAM1200 Bažata Alfredo OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 60 Kč
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 202233 60 Kč
6KC1050 Čejková Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 60 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
KAM1100 Zámečník Lukáš OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 7205568 60 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 60 Kč
KNC0009 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. 52259 60 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 60 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301359 60 Kč
TAP0906 Gregor Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 1400418 60 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 60 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 60 Kč
CEP1302 Černý Ota Čepíci C zapůjčit 100 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 60 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8642 60 Kč
ROU1233 Bradáčová Hana SKOB Roudnice nad Labem 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 60 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
FSP1150 Bolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 60 Kč
9BC7050 Šindelová Jana NNN zapůjčit 100 Kč
RIC6600 Hrdlička Petr OB Říčany C 2073697 60 Kč
RIC1000 Kindl Jiří OB Říčany C 2049636 60 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 60 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 60 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
NNN7777 Čižinská Nikola Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN8888 Čižinská Kristýna Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
2.50 km, 70 m, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
NNN Kamarádová Zdeňka Neregistrovaní 232127 60 Kč
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 60 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 60 Kč
81C0303 Kotulán Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 100 Kč
NNN0004 Ševčíková Jana Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
NNN0005 Ševčík Marek Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 60 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 60 Kč
KNC0001 Blaha Daniel Sokol Kostelec n. Č. l. 51400 60 Kč
CEP8100 Mazůrek Jan Čepíci C zapůjčit 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 60 Kč
DKP8002 Dolák Ondřej Oddíl OB Kotlářka 2086457 60 Kč
KPY0451 Řídká Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 60 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 60 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 60 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 60 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 60 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 100 Kč
9BC0500 Motyčková Marie NNN zapůjčit 100 Kč
RIC7854 Schnablová Renáta OB Říčany C 2085562 60 Kč
NNN0006 Balejová Veronika Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
PGP0010 Volf Jakub SK Praga půjčit čip 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav 232261 60 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 60 Kč
VSP7421 Augusta Jiří USK Praha C 2021838 60 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 60 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 60 Kč
24Z7150 Svobodová Markéta nereg ROZ 438638 60 Kč
TZL2001 Novotná Petra SKOB Zlín 2099525 60 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 60 Kč
4.30 km, 190 m, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
ZVO7401 Geleta Marek OB SK Zvole C 2102863 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 100 Kč
HCE0000 Černý David TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 100 Kč
HCE0100 Černý Petr TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
LBE9999 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun 52320 100 Kč
CEP8450 Černá Jana Čepíci C 2801043 100 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 100 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. zapůjčit 140 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C zapůjčit 140 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 100 Kč
RIC7901 Kindl Jiří OB Říčany C 2049633 100 Kč
VSP7555 Kašparová Eva USK Praha zapůjčit 140 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 100 Kč
NNN0007 Bořilová Magdaléna Neregistrovaní 682647 100 Kč
NNN0008 Bořil Pavel Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
NNN0009 Perkner Radim Neregistrovaní 436408 100 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 100 Kč
28C7401 Štěp Adam Neregistrovaní Štěpovi 2106876 100 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 100 Kč
SLP0100 Tesař Jakub OOB Slavia Praha C 2099489 100 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 100 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 100 Kč
celkem přihlášených: 835, vklad: 73340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.