Logo

Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Datum:
16.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Zimmermann Jakub - R1
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     D65B     D70     D75     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H20C     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H70B     H75A     H75B     H80     M12C     M14     M16     M18     M20     M21     M40     M45     M50     M55     M60     M65     T4     T8     W12C     W14     W16     W18     W21     W35     W40     W45     W50     W55     W60     W65    

D16A 4.90 km, 320 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:33:00 451 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:37:00 452 Poborská Eliška DKP0358 232179 A Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 453 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
12:45:00 454 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A SK Žabovřesky Brno
12:49:00 455 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A KOB Směr Kroměříž
12:53:00 456 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
12:57:00 457 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
13:01:00 458 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
13:05:00 459 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
13:09:00 460 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:13:00 461 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
13:17:00 462 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 A SK Žabovřesky Brno
13:21:00 463 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
13:25:00 464 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
13:29:00 465 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
13:33:00 466 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
13:37:00 467 Holečková Petra SHK0250 8654906 A OK Slavia Hradec Králové
13:41:00 468 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové

D16B 3.80 km, 230 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 A SKOB Zlín
10:10:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Vávrová Vanda HOR0350 2108890 A TJ Jiskra Hořice
10:19:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A SOB Olomouc
10:22:00 Černochová Michaela PLU0351 2061817 A TJ SOKOL Plumlov
10:25:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SJH Jindřichův Hradec
10:28:00 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
10:34:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A Kometa Kralovice
10:43:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A OK Kamenice
10:46:00 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8662747 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
10:55:00 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A TJ TŽ Třinec
10:58:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice

D16C 3.50 km, 235 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Mazurek Joanna CHC0353 889178 C K.O.B. Choceň
10:02:00 Mudráková Eliška LCE0352 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:04:00 Kovářová Jana LPU0251 1421908 B OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A Nejdek Orienteering
10:08:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
10:10:00 Raclavská Zuzana UOL0251 2092434 B SOB Olomouc
10:12:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Bídová Markéta UOL0352 2124801 B SOB Olomouc
10:18:00 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 Vitebská Eliška TJN0350 8662748 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 A OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 Tichá Julie TZL0252 2091554 A SKOB Zlín
10:30:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 A Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 Bártová Adéla LPU0353 2102522 B OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Petriláková Anežka Rozári DOR0251 7205018 B OK Dobříš
10:38:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B Orientační Běh Opava
10:40:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
10:42:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:44:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:48:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
10:50:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín

D18A 6.40 km, 380 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 351 Golová Tereza VIC0162 8645925 A OB Vizovice
12:46:00 352 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
12:50:00 353 Nováková Světlana NPA0151 2122276 B SK LOB Nová Paka
12:54:00 354 Kochová Anna SJC0153 8656631 A Sportcentrum Jičín
12:58:00 355 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
13:02:00 356 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
13:06:00 357 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:10:00 358 Ciesiólka Katarzyna CHC0055 9201008 A K.O.B. Choceň
13:14:00 359 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
13:18:00 360 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A Sportcentrum Jičín
13:22:00 361 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 A KOS TJ Tesla Brno
13:26:00 362 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A Sportcentrum Jičín
13:30:00 363 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:34:00 364 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 A KOS TJ Tesla Brno
13:38:00 365 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A OK Slavia Hradec Králové
13:42:00 366 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
13:46:00 367 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A OOB TJ Slezan Opava
13:50:00 368 Peterová Jana LPU0057 8656599 A OK Lokomotiva Pardubice

D18B 5.00 km, 280 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 A KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
11:31:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B OOB TJ Turnov
11:37:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
11:40:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
11:43:00 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:49:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 A OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 B USK Praha
11:55:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 A SK Studenec
11:58:00 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
12:01:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
12:07:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
12:10:00 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:13:00 Borovičková Valérie LPU0054 682622 A OK Lokomotiva Pardubice

D18C 4.40 km, 275 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B SKOB Zlín
11:38:00 Filipová Tereza SRK0050 2091516 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:41:00 Rybářová Tereza BOR0153 2801018 B OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
11:47:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:50:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 B OB SK Zvole
11:53:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:56:00 Kosová Tereza SRK0151 8660596 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:59:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C SK Studenec
12:02:00 Štrosová Jana MOV0051 2025346 C SKOB Ostrava
12:05:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B Orientační sporty Písek

D20A 7.00 km, 410 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:48:00 251 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A SKOB Zlín
12:52:00 252 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
12:56:00 253 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
13:00:00 254 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
13:04:00 255 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A OK Slavia Hradec Králové
13:08:00 256 Grycová Veronika TBM9859 9988889 R KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 257 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E OB Říčany
13:16:00 258 Waňková Martina LPU9959 9102570 A OK Lokomotiva Pardubice
13:20:00 259 Thořová Markéta TUR9952 7206529 R OOB TJ Turnov
13:24:00 260 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
13:28:00 261 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
13:32:00 262 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R SK Praga
13:36:00 263 Cych Agnieszka PHK9966 889175 R OK 99 Hradec Králové
13:40:00 264 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A OK Lokomotiva Pardubice
13:44:00 265 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
13:48:00 266 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R SK Praga
13:52:00 267 Janošíkova Tereza SSU9953 8656582 E SK Severka Šumperk
13:56:00 268 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E OK 99 Hradec Králové

D20B 5.60 km, 310 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
11:15:00 Vývodová Jana ASU9852 8655412 A Magnus Orienteering
11:18:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
11:21:00 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 B OOB TJ Zlaté Hory
11:24:00 Habigerová Jana KSU9888 2053582 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:27:00 Kubecová Kateřina BOR9959 7996010 A OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 A OOB TJ Zlaté Hory
11:33:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
11:36:00 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A OK Jiskra Nový Bor
11:39:00 Miklušová Tereza ZBM9960 0 A SK Žabovřesky Brno
11:42:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
11:45:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
11:48:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
11:51:00 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A OK Roztoky
11:54:00 Knížková Šárka TJN9852 8659402 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:57:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R OK Lokomotiva Plzeň
12:00:00 Fukalová Hana AOP9850 2103679 R Orientační Běh Opava

D21A 9.60 km, 530 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 101 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C OOB TJ Turnov
12:44:00 102 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416 R SK Žabovřesky Brno
12:48:00 103 Stankiewicz Agata 77P9450 8646294 Polish Military Team
12:52:00 104 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
12:56:00 105 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 106 Poklopová Lenka SSU8952 1007544 E SK Severka Šumperk
13:04:00 107 Knapová Lenka LPU9351 2011864 R OK Lokomotiva Pardubice
13:08:00 108 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R OK Lokomotiva Plzeň
13:12:00 109 Teplá Karolína SHK9251 8656708 E OK Slavia Hradec Králové
13:16:00 110 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 E KOS TJ Tesla Brno
13:20:00 111 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
13:24:00 112 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C Oddíl OB Kotlářka
13:28:00 113 Horová Pavla LPU9457 8656525 C OK Lokomotiva Pardubice
13:32:00 114 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
13:36:00 115 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
13:40:00 116 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
13:44:00 117 Indráková Adélka ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
13:48:00 118 Kosová Denisa PHK9150 8629757 E OK 99 Hradec Králové
13:52:00 119 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:56:00 120 Mechlová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
14:00:00 121 Knapová Jana LPU9053 8644877 E OK Lokomotiva Pardubice
14:04:00 122 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
14:08:00 123 Hiklová Natalia ZBM8350 9111118 R SK Žabovřesky Brno
14:12:00 124 Hornik Aleksandra 77P9650 8645196 Polish Military Team

D21B 7.50 km, 460 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Slavíková Silvie PGP9751 1407423 E SK Praga
10:13:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R TJ TŽ Třinec
10:16:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
10:19:00 Šímová Jana PHK8569 553442 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
10:28:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
10:31:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
10:34:00 Slusarczyk Katarzyna 23P8951 8636522 OK!Sport Warszawa
10:37:00 Hošeková Vanda ASU9696 7200369 C Magnus Orienteering
10:40:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
10:49:00 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E SK OB Chotěboř
10:52:00 Novotná Tereza PHK9255 8654892 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Vozdová Klára ASU8964 515189 C Magnus Orienteering
10:58:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
11:01:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
11:04:00 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:07:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 Gwózdz Ewa 77P9050 8625543 Polish Military Team
11:16:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
11:19:00 Vališová Martina OSN9696 981804 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D21C 6.80 km, 405 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
10:13:00 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:15:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
10:17:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
10:19:00 Flašarová Kristýna PGP9054 49617 C SK Praga
10:21:00 Sabelová Markéta TRI9656 8656740 C TJ TŽ Třinec
10:23:00 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
10:25:00 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:27:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
10:29:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
10:31:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C VSK Mendelu Brno
10:33:00 Kettnerová Dana KAM8952 7201193 C OK Kamenice
10:35:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C SKOB Zlín
10:39:00 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
10:43:00 Červená Adéla SHK9755 7205001 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C Oddíl OB Kotlářka

D35A 6.60 km, 380 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
11:25:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko, z. s.
11:31:00 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
11:37:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
12:01:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C OK Chrastava
12:07:00 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice

D35B 5.30 km, 295 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C SKOB Ostrava
10:44:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
10:50:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
10:56:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
11:02:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
11:14:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
11:20:00 Korecká Lenka CHT8053 515504 C OOB SK Chrast
11:26:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava

D40A 5.60 km, 260 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
10:28:00 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
10:40:00 Heřmánková Pavla TUR7777 995831 C OOB TJ Turnov
10:44:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
10:48:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
10:56:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
11:00:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
11:04:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice
11:12:00 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice

D40B 4.70 km, 240 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
10:04:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:08:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
10:12:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
10:16:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
10:20:00 Brožková Květa KUO7451 887160 C KOB Ústí nad Orlicí
10:24:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
10:28:00 Linková Eva STH7753 253377 C SK Studenec
10:32:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C OB Říčany
10:36:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 Komárková Lenka SJH7651 995845 C SJH Jindřichův Hradec
10:44:00 Kuncová Jana UOL7854 9803 C SOB Olomouc
10:48:00 Fukátková Miroslava VIC7658 8303001 C OB Vizovice

D45A 5.00 km, 245 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk
10:57:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Průšová Markéta VSP7256 53160 C USK Praha
11:03:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
11:09:00 Valíková Petra AOP7351 980374 C Orientační Běh Opava
11:12:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
11:15:00 Šmelíková Hana ASU6999 2012280 C Magnus Orienteering
11:18:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
11:27:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C OB Říčany
11:30:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 1400448 C SKOB Zlín
11:33:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
11:36:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
11:39:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
11:42:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:45:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:48:00 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc

D45B 4.20 km, 280 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C KOB ALFA Brno
10:05:00 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
10:09:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
10:13:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
10:17:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
10:29:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:33:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
10:37:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
10:41:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
10:45:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C OB Říčany
10:49:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
10:53:00 Kubecová Jana STB7399 206351 C TJ Stadion Nový Bor
10:57:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
11:01:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C KČT - OB Holešov
11:05:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
11:09:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:13:00 Rampírová Klára HAV7155 301227 OB Havířov
11:17:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec

D50A 4.70 km, 240 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C OK Chrastava
11:04:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
11:12:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8659 C TJ TŽ Třinec
11:16:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:24:00 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
11:28:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
11:32:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
11:36:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:40:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
11:48:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:52:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
11:56:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:00:00 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové
12:04:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
12:08:00 Holinková Hana ZPV6777 52587 C KOB ZPV Prostějov

D50B 4.00 km, 260 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Rýdlová Magda TJN6850 7726 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:05:00 Petrová Martina 6YC6850 232196 Neregistrovaní
10:08:00 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
10:11:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:14:00 Roubalíková Iva 3SX6450 2102820 ZŠ Těšetice
10:17:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
10:23:00 Ženčáková Marie 47C6850 2032185 ASPV OA Šumperk
10:26:00 Chroustová Petra VBM6655 2080978 C VSK Mendelu Brno
10:29:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:32:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:38:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
10:41:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:50:00 Hanzlová Svatava HAV6651 1426031 C OB Havířov
10:53:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
10:56:00 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk

D55A 4.40 km, 270 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Vavrušová Helena TAP6152 232195 C KOB Tretra Praha
10:07:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
10:11:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
10:15:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
10:27:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
10:31:00 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OOB Vamberk
10:35:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D55B 3.60 km, 230 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
10:10:00 Felklová Jarmila 47C6050 433098 ASPV OA Šumperk
10:14:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
10:18:00 Strachotová Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
10:22:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
10:26:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:30:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:34:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno

D60A 4.10 km, 270 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
10:57:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
11:05:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:17:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:21:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
11:29:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:37:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:41:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
11:45:00 Horová Magda VSP5450 9782 C USK Praha

D60B 3.40 km, 215 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
10:41:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
10:46:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:51:00 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
10:56:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
11:01:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:11:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Špacírová Danuše UOL5852 52730 C SOB Olomouc
11:26:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:31:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
11:36:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice

D65A 3.60 km, 230 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
10:53:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
11:05:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
11:11:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
11:17:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava

D65B 3.20 km, 210 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:23:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:28:00 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering

D70 3.30 km, 225 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
10:07:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
10:19:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
10:25:00 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice

D75 3.20 km, 210 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
10:08:00 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga

H16A 7.50 km, 460 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:31:00 401 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
12:35:00 402 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
12:39:00 403 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň
12:43:00 404 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:47:00 405 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:51:00 406 Link Lukáš STH0205 7204987 A SK Studenec
12:55:00 407 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A OB Kašperské Hory
12:59:00 408 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
13:03:00 409 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:07:00 410 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:11:00 411 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
13:15:00 412 Čech Vít AOP0302 8656547 A Orientační Běh Opava
13:19:00 413 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:23:00 414 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
13:27:00 415 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
13:31:00 416 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A OK Lokomotiva Pardubice
13:35:00 417 Kurzyp Stanislaw CHC0202 1401454 A K.O.B. Choceň
13:39:00 418 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové

H16B 6.60 km, 380 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 Janas Petr PGP0200 2060249 A SK Praga
10:31:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
10:37:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A KOS Slavia Plzeň
10:40:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B OK Jilemnice
10:43:00 Kovářík Tomáš KAM0300 8656648 A OK Kamenice
10:46:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 A OK Dobříš
10:49:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
10:58:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
11:01:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
11:04:00 Průša Dominik VSP0406 2032107 A USK Praha
11:07:00 Milán Jakub TBM0411 8651737 A KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
11:13:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka

H16C 5.90 km, 325 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Doušek Tomáš TBM0401 7207618 A KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
11:21:00 Patterman Prokop KSU0333 442865 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:23:00 Tkáč Juraj SJI0200 2080961 B OK Jihlava
11:25:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 436440 B SJH Jindřichův Hradec
11:27:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 A SK SKI-OB Šternberk
11:29:00 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 B OOB TJ Zlaté Hory
11:33:00 Sliž Rostislav TRI0302 49381 B TJ TŽ Třinec
11:35:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B KOB Baník Sokolov
11:37:00 Blank Noah SKM0201 436930 B KOB Směr Kroměříž
11:39:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
11:41:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
11:43:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč
11:45:00 Šišma Vojtěch LPU0204 7208077 B OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B TJ Loko Liberec
11:49:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
11:51:00 Novák Adam LPU0320 2096140 B OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
11:55:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 Tichý Lubomír SHK0303 7206348 B OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A SK SKI-OB Šternberk
12:01:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 7210914 A Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:05:00 Peňáz Radek VRB0313 2092364 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:07:00 Kučera Jáchym DOR0301 8660917 A OK Dobříš
12:09:00 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A SJH Jindřichův Hradec
12:11:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:13:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 2092391 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:15:00 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
12:17:00 Hecl František KSU0201 8662428 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:19:00 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 A SK Praga
12:21:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
12:23:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 A TJ TŽ Třinec
12:25:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
12:27:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
12:29:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A TJ Loko Liberec
12:31:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A OK Kamenice
12:33:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
12:35:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A Orientační Běh Opava
12:37:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B KOS Slavia Plzeň
12:39:00 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A OK Lokomotiva Pardubice

H18A 8.90 km, 490 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 301 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
13:05:00 302 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
13:09:00 303 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
13:13:00 304 Čech Petr SJI0001 8656540 A OK Jihlava
13:17:00 305 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A OK Jiskra Nový Bor
13:21:00 306 Bílý Jakub LTP0104 8662323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:25:00 307 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:29:00 308 Mareš Vít BOR0000 8662363 A OK Jiskra Nový Bor
13:33:00 309 Féder Medard LCE0111 7204989 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:37:00 310 Krawczyňski Mikolaj CHC0001 7203701 A K.O.B. Choceň
13:41:00 311 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:45:00 312 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A OK Lokomotiva Pardubice
13:49:00 313 Rusin Jan LPU0008 8656619 A OK Lokomotiva Pardubice
13:53:00 314 Gajda Jan KAM0105 9201064 A OK Kamenice
13:57:00 315 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
14:01:00 316 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A TJ TŽ Třinec
14:05:00 317 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A SK Severka Šumperk
14:09:00 318 Roudný Martin LPU0002 8656620 A OK Lokomotiva Pardubice

H18B 7.70 km, 470 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A OK Chrastava
10:45:00 Šitina Jakub LTU0001 2057577 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:48:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A TJ TŽ Třinec
10:54:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 Janda Přemek TZL0103 7208084 B SKOB Zlín
11:00:00 Panovec Kryštof LCE0011 9102885 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:03:00 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A SK SKI-OB Šternberk
11:06:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A OK 99 Hradec Králové
11:15:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Samek Tomáš PHK0001 8656629 A OK 99 Hradec Králové
11:21:00 Budský Ondřej TJN0105 7201759 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:24:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:30:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A KOB ALFA Brno
11:33:00 Melichar Petr LLI0001 8659416 A TJ Loko Liberec

H18C 6.80 km, 405 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk
11:29:00 Babišta Antonín KSU0111 2080935 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:31:00 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
11:33:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
11:35:00 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
11:37:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
11:39:00 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:43:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:45:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
11:47:00 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B OK Dobříš
11:49:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B KOB Kladno
11:51:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
11:53:00 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A Orientační Běh Opava
11:55:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
11:57:00 Newiak Nick NEK0101 2096220 A Nejdek Orienteering
11:59:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A TJ TŽ Třinec
12:01:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
12:03:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:05:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
12:07:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 A Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 A SK Praga
12:11:00 Roslaniec Mateusz CHC0002 895003 B K.O.B. Choceň
12:13:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
12:15:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A OK Jilemnice

H20A 11.10 km, 570 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 201 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
12:46:00 202 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
12:50:00 203 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:54:00 204 Černocký Libor LCE9803 8656550 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:58:00 205 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R OK Slavia Hradec Králové
13:02:00 206 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
13:06:00 207 Horčička Vít STE9919 8656558 E SK SKI-OB Šternberk
13:10:00 208 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R OK 99 Hradec Králové
13:14:00 209 Bendák Jan PHK9800 7681889 R OK 99 Hradec Králové
13:18:00 210 Bednarski Jan LCE9805 8040198 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:22:00 211 Hlaváč Ondřej ZBM9901 2059757 R SK Žabovřesky Brno
13:26:00 212 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
13:30:00 213 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:34:00 214 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
13:38:00 215 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
13:42:00 216 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
13:46:00 217 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:50:00 218 Sláma Dušan ASU9843 7204978 R Magnus Orienteering

H20B 8.80 km, 480 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 Procházka Jakub SOP9903 7207864 B OOB TJ Slezan Opava
10:17:00 Ježek Vít JIL9903 7210404 A OK Jilemnice
10:20:00 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A KOB ALFA Brno
10:26:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B KOB Tretra Praha
10:29:00 Procházka Zdeněk SOP9901 7209362 A OOB TJ Slezan Opava
10:32:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A OK Jilemnice
10:35:00 Locker Tomáš SRK9802 2017682 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 Sabol Josef CTB9902 436413 A SK OB Chotěboř
10:41:00 Novotný Marek TJN9901 8659418 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:44:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
10:47:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
10:50:00 Michek David TJN9802 8655371 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 B OOB TJ Slezan Opava
10:56:00 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 A OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B OK Jihlava
11:02:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
11:05:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H20C 7.70 km, 470 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
10:06:00 Ondráček Radek KSU9933 2056305 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:09:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:12:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:15:00 Vostál Dominik UOL9901 1400425 B SOB Olomouc
10:18:00 Foltýn Tomáš SJI9801 219260 B OK Jihlava
10:21:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 A SK Žabovřesky Brno
10:24:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno

H21A 15.10 km, 730 m, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:51:00 1 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
11:55:00 2 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
11:59:00 3 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
12:03:00 4 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
12:07:00 5 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C KOB Dobruška
12:11:00 6 Král Vojtěch SSU8841 8629754 E SK Severka Šumperk
12:15:00 7 Kolovský František LPM9202 8656683 E OK Lokomotiva Plzeň
12:19:00 8 Argaláš Michal TRI9301 887630 C TJ TŽ Třinec
12:23:00 9 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
12:27:00 10 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:31:00 11 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno
12:35:00 12 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R SK Žabovřesky Brno
12:39:00 13 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
12:43:00 14 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 C SK Žabovřesky Brno
12:47:00 15 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
12:51:00 16 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
12:55:00 17 Kolárik Jan TZL9003 8000665 C SKOB Zlín
12:59:00 18 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
13:03:00 19 Čech Radovan TBM7835 7210124 C KOS TJ Tesla Brno
13:07:00 20 Olejnik Michal 77P9200 8653291 Polish Military Team
13:11:00 21 Kubelka Tomáš LPU9307 889299 E OK Lokomotiva Pardubice
13:15:00 22 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R Orientační Běh Opava
13:19:00 23 Wolowczyk Krzysztof LCE9502 8640915 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:23:00 24 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R TJ Loko Liberec
13:27:00 25 Šedivý Jan PGP8409 8644492 E SK Praga
13:31:00 26 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
13:35:00 27 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
13:39:00 28 Hájek Daniel ZBM8919 8644878 E SK Žabovřesky Brno
13:43:00 29 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
13:47:00 30 Pawlak Bartosz 77P9000 8645200 Polish Military Team
13:51:00 31 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
13:55:00 32 Minář Marek ASU9444 8396969 E Magnus Orienteering

H21B 12.50 km, 640 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
10:58:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
11:02:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
11:14:00 Kutlu Orhan LPU9616 8637632 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C Orientační Běh Opava
11:22:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:30:00 Král Václav SSU8243 332966 C SK Severka Šumperk
11:34:00 Kozák Osvald TBM8201 515009 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 R TJ TŽ Třinec
11:50:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 C SK Praga
11:54:00 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
11:58:00 Horyna Roman LCE7602 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:02:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
12:06:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
12:10:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
12:14:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:22:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C KOB Tretra Praha
12:26:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 E OOB TJ Turnov
12:30:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 Přibyl Bronislav TZL8603 53362 C SKOB Zlín
12:38:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
12:42:00 Smola Michal TZL8131 515174 R SKOB Zlín
12:46:00 Korbinian Lehner NNN96A1 8112255 Neregistrovaní
12:50:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
12:54:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E Magnus Orienteering
12:58:00 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering

H21C 11.10 km, 560 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
10:05:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
10:08:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
10:11:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 R SK Žabovřesky Brno
10:14:00 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
10:17:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
10:20:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C SK Praga
10:23:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C TJ Loko Liberec
10:26:00 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Žabovřesky Brno
10:32:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
10:35:00 Landovský Jakub PGP9601 7210114 C SK Praga
10:38:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
10:41:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Pátek Michal CHC8603 8025343 C K.O.B. Choceň
10:47:00 Pavlů Ondřej PGP8904 8232039 C SK Praga
10:50:00 Čech Jan SJI9601 7003044 C OK Jihlava
10:53:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
10:59:00 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
11:02:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
11:05:00 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C K.O.B. Choceň
11:08:00 Fiala Jan BBM7205 8636192 C BETA URSUS Orienteering
11:11:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 Kadlec Jan SJI8306 2073707 C OK Jihlava
11:20:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
11:23:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
11:26:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
11:29:00 Záveský Filip LPU9306 8656510 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Hruška Jakub ZBM9515 8660404 C SK Žabovřesky Brno
11:35:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:41:00 Melecký Martin AOP9001 920663 C Orientační Běh Opava
11:44:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:47:00 Brlica Pavel ZBM9302 8660414 E SK Žabovřesky Brno
11:50:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno

H21D 9.60 km, 530 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Podziňski Rafal 77P9100 8640917 Polish Military Team
09:33:00 Matuš Vojtěch VRB9606 2067391 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
09:36:00 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:39:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C OOB SK Chrast
09:42:00 Kowalski Wojciech 77P8200 8640918 Polish Military Team
09:45:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:48:00 Henek Michal RBK8605 515193 C SK Radioklub Blansko
09:51:00 Axmann Šimon DKP8700 49839 C Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 Wenslaw Mateusz 77P8700 9101164 Polish Military Team
09:57:00 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín

H35A 9.60 km, 530 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:27:00 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
11:33:00 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C OOB Třebíč
11:36:00 Dwojak Wojciech 77P8100 8640911 Polish Military Team
11:39:00 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C OK Jihlava
11:42:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:48:00 Frainšic Michal BFM8303 7211290 C SKOB Frýdek - Místek
11:51:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
11:54:00 Šabatka Petr LPU8106 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 Novotný Jiří TZL8001 515192 C SKOB Zlín
12:00:00 Hikl Tomáš ZBM8100 9920011 C SK Žabovřesky Brno
12:03:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
12:06:00 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno
12:12:00 Richert Marcin 77P7900 9101161 Polish Military Team

H35B 8.30 km, 490 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Stehlík Miroslav ZBM8208 8009153 C SK Žabovřesky Brno
10:21:00 Videcký Jan KSU7504 446440 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:25:00 Věžník Roman TTR7901 7205015 C OOB Třebíč
10:29:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
10:33:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
10:37:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
10:45:00 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:49:00 Korecký Miroslav CHT7901 301360 C OOB SK Chrast
10:53:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
10:57:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
11:01:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 Souček Tomáš SHK8200 7203456 C OK Slavia Hradec Králové

H40A 8.80 km, 480 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
11:14:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C OK Dobříš
11:17:00 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C K.O.B. Choceň
11:20:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
11:23:00 Zámečník David KAM7500 2060207 C OK Kamenice
11:26:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
11:29:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
11:35:00 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C Orientační Běh Opava
11:38:00 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
11:41:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C SK SKI-OB Šternberk
11:44:00 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
11:47:00 Moskva Roman ZLH7501 7506161 C OOB TJ Zlaté Hory
11:50:00 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
11:53:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
11:56:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
12:02:00 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
12:05:00 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
12:08:00 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha

H40B 7.10 km, 425 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
10:04:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:07:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:10:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
10:13:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:16:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
10:19:00 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
10:22:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
10:25:00 Marek Antonín STE7501 2049564 C SK SKI-OB Šternberk
10:28:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
10:31:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:34:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
10:37:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
10:40:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
10:46:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko, z. s.
10:52:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:55:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov

H45A 7.50 km, 460 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 Tabáni Spartacus
10:39:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
10:42:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
10:45:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:48:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
10:51:00 Kovářík Tomáš KAM6901 51498 C OK Kamenice
10:54:00 Klech Richard VRB7201 436946 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:57:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
11:00:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
11:06:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
11:12:00 Petřivalský Marek STE6907 1004660 C SK SKI-OB Šternberk
11:15:00 Gryc Tomáš TBM6903 995875 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
11:21:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:27:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
11:30:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
11:33:00 Podmolík Tomáš TZL6915 1400443 C SKOB Zlín
11:36:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 Sobczyňski Kalikst CHC7101 9595959 C K.O.B. Choceň
11:42:00 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
11:45:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:48:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
11:51:00 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:54:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
11:57:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Šidla Jan TZL6808 7053367 C SKOB Zlín
12:03:00 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C OK Slavia Hradec Králové

H45B 6.20 km, 340 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Kučera Pavel DOR7101 7207345 C OK Dobříš
10:05:00 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
10:08:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:11:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
10:14:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
10:17:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
10:20:00 Vališ Jan LPU7104 2091562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Zabořil Michal JEN7101 7781 C OB Jenišovice
10:26:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C OB Říčany
10:29:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
10:32:00 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
10:35:00 Lazák Jan LTU6900 2057593 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:38:00 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:44:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
10:47:00 Kolář Viktor SHK7300 2049537 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 Vlček Roman SKM7000 7200330 C KOB Směr Kroměříž
10:53:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 Odehnal Roman ABM6909 232879 C KOB ALFA Brno
10:59:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
11:02:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
11:05:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
11:08:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:11:00 Šňupárek Martin TBM7107 7205008 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
11:17:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
11:20:00 Rýdl Jiří TJN7000 8662707 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:23:00 Čech Tomáš AOP7001 2045205 C Orientační Běh Opava
11:26:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
11:29:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C KOS TJ Tesla Brno

H50A 6.50 km, 370 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Pavlík Radek ASU6849 920658 C Magnus Orienteering
10:28:00 Smutný Radek ABM6701 438049 C KOB ALFA Brno
10:32:00 Stárek Filip TUR6602 1403053 C OOB TJ Turnov
10:36:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:40:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C OB Vizovice
10:48:00 Černoch Karel TZL6835 8933 C SKOB Zlín
10:52:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
10:56:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
11:04:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:08:00 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
11:16:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
11:28:00 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:32:00 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
11:36:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:40:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C TJ Loko Liberec
11:44:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
11:48:00 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C OK 99 Hradec Králové
11:52:00 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové
11:56:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
12:04:00 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
12:08:00 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:12:00 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
12:16:00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
12:20:00 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka

H50B 5.60 km, 310 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
09:33:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
09:36:00 Žanda Jan CTB6701 7260028 C SK OB Chotěboř
09:39:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
09:42:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2087712 C SOB Olomouc
09:45:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
09:48:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
09:51:00 Roubalík Radovan 3SX6400 2102813 ZŠ Těšetice
09:54:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
09:57:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8828 C TJ Sokol Ptení
10:03:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
10:06:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 Koltai Zoltan 25H6700 362952 Tabáni Spartacus
10:12:00 Opletal Petr HAV6402 336721 C OB Havířov
10:15:00 Hošťálek Dan KRN6808 2106880 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:18:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:21:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
10:24:00 Kopečný Mojmír TAP6402 232200 C KOB Tretra Praha
10:27:00 Mokrý Pavel ABM6801 7006801 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
10:33:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
10:39:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:42:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
10:45:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:48:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
10:51:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:57:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
11:00:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C KČT - OB Holešov

H55A 5.90 km, 325 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
10:03:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Rajnošek Zdeněk BZR6301 8481963 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:09:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
10:15:00 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
10:18:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
10:21:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:24:00 Slezák Libor LCE6207 889301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
10:30:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:33:00 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
10:36:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:39:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
10:42:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
10:45:00 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
10:48:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
10:51:00 Křeček Miroslav ZPV6213 52581 C KOB ZPV Prostějov
10:54:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
10:57:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
11:00:00 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:03:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
11:06:00 Ženčák Jaroslav 47C6100 2060274 ASPV OA Šumperk
11:09:00 Hlaváč Jiří TBM6116 515497 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
11:15:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha

H55B 5.00 km, 280 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
10:04:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:07:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:10:00 Felkl Luděk 47C6000 52589 ASPV OA Šumperk
10:13:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
10:16:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
10:19:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:22:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:25:00 Opletal Jaroslav HAV6200 253121 C OB Havířov
10:28:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
10:31:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:34:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
10:37:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
10:40:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
10:43:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
10:46:00 Doseděl Emil STE6100 2049563 C SK SKI-OB Šternberk
10:49:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
10:55:00 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
10:58:00 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava
11:01:00 Kolář Rudolf SBR6300 7207359 C SKOB Bruntál
11:04:00 Peřinka Jan AOP6301 887168 C Orientační Běh Opava
11:07:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
11:10:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
11:13:00 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering

H60A 5.60 km, 260 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
11:27:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
11:30:00 Guga Romuald CHC5501 889177 C K.O.B. Choceň
11:33:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
11:36:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
11:39:00 Juračka Zdeněk HAV5702 52752 C OB Havířov
11:42:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
11:45:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:48:00 Václavek Jiří STE5701 1401181 C SK SKI-OB Šternberk
11:51:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
11:54:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
11:57:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
12:00:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
12:03:00 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
12:06:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
12:09:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 Zdráhal Robert OOL5707 895219 C SK Haná orienteering
12:15:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
12:18:00 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
12:21:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:24:00 Nečas Rudolf TZL5703 7209287 C SKOB Zlín
12:27:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk

H60B 4.40 km, 270 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
10:50:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:54:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
10:58:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:02:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
11:06:00 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 SKOB Zlín
11:14:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
11:18:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
11:22:00 Špičák František CEL5628 52744 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
11:26:00 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
11:30:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
11:34:00 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OOB Vamberk
11:38:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
11:46:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
11:50:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
11:58:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
12:06:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
12:10:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno

H65A 5.00 km, 245 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
10:09:00 Herdegen Ondřej BOV5200 7203331 C TJ Baník Ostrava OKD
10:12:00 Komárek Jaromír KSU4900 2102554 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:15:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
10:18:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
10:21:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
10:24:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
10:30:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
10:33:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:36:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C SOB Olomouc
10:39:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering

H65B 4.20 km, 280 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:29:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
11:33:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
11:37:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
11:41:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
11:45:00 Ptáček Ladislav BBM5300 4739 C BETA URSUS Orienteering
11:49:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská
11:53:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
11:57:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
12:01:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
12:05:00 Jurčák Karel SOP5101 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
12:09:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
12:13:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
12:17:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
12:21:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H70A 4.10 km, 270 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:05:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
10:09:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:13:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:17:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
10:21:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:25:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
10:29:00 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C SOK TJ Turnov
10:33:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:37:00 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno

H70B 3.60 km, 240 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
10:07:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
10:11:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
10:15:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
10:19:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
10:23:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
10:31:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
10:35:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně

H75A 3.60 km, 230 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
11:35:00 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:41:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
11:47:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín
11:53:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
11:59:00 Šmelík Ĺudo LCE4301 2104604 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H75B 3.40 km, 215 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
10:06:00 Němec Vladimír SLA4202 502087 C SKOB Slaný
10:11:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
10:16:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
10:21:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor

H80 3.30 km, 225 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

M12C 3.30 km, 215 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Ondovčík Daniel SPE0801 219138 KOB Sokol Pezinok
10:05:00 Valach Eli SPE0703 2111072 KOB Sokol Pezinok
10:08:00 Mikloš Matúš SPE0702 406924 KOB Sokol Pezinok
10:11:00 Syrový Tomáš SPE0601 1407857 KOB Sokol Pezinok
10:14:00 Šmelík Daniel RBA0702 442590 TJ Rapid Bratislava
10:17:00 Jančík Filip SPE0604 2120014 KOB Sokol Pezinok

M14 5.10 km, 295 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:29:00 Kotuliak Viktor FBA0401 2085594 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:32:00 Novosad Adam FBA0506 2103264 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:35:00 Janšo Jakub Karol TKE0602 2051421 Klub OB ATU Košice
09:38:00 Koman Ján FBA0504 2124800 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:41:00 Kováč Marek TNR0401 0 ŠK Triturus Nitra
09:44:00 Kasza Tomáš FBA0503 2078496 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:47:00 Pajger Miroslav VZA0502 2092474 Slávia ŽU Žilina
09:50:00 Bukovac Filip FBA0501 2096113 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:53:00 Mikloš Andrej SPE0401 1407840 KOB Sokol Pezinok
09:56:00 Kukurugya Šimon SKS0402 2049991 Športový klub Sandberg
09:59:00 Šipoš Šimon SPE0406 2120012 KOB Sokol Pezinok

M16 6.60 km, 380 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:46:00 Kuník Stanislav SPE0305 1407839 KOB Sokol Pezinok
09:49:00 Kubik Maximilián RBA0303 2092468 TJ Rapid Bratislava
09:52:00 Ditri Nicholas SPE0304 1407838 KOB Sokol Pezinok
09:55:00 Jurčík Tomáš VZA0301 7210250 Slávia ŽU Žilina
09:58:00 Havlík Adam SPE0201 1407834 KOB Sokol Pezinok
10:01:00 Schenk Michal RBA0201 434810 TJ Rapid Bratislava
10:04:00 Sláma Richard TKE0303 2008508 Klub OB ATU Košice
10:07:00 Šipoš Tomáš SPE0311 2120011 KOB Sokol Pezinok
10:10:00 Novota Lukáš Mário TKE0302 2025333 Klub OB ATU Košice
10:13:00 Fedor Tibor SPE0303 416725 KOB Sokol Pezinok
10:16:00 Roháč Martin TKE0301 1408128 Klub OB ATU Košice

M18 7.70 km, 470 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Kuník Radoslav SPE0103 219148 KOB Sokol Pezinok
09:33:00 Oravec Matúš ZMT0101 2066094 Klub OB Martin
09:36:00 Topor Matúš SPE0102 1407849 KOB Sokol Pezinok
09:39:00 Kukurugya Matej SKS0103 2049990 Športový klub Sandberg
09:42:00 Goldschmidt Tobiáš RBA0003 2045678 TJ Rapid Bratislava
09:45:00 Šimo Matúš SPE0107 2088725 KOB Sokol Pezinok
09:48:00 Ondrejka Tomáš VZA0001 2025367 Slávia ŽU Žilina
09:51:00 Ditri Dominic SPE0002 1407842 KOB Sokol Pezinok
09:54:00 Jonáš Adam BBA0101 7209670 KOBRA Bratislava

M20 8.80 km, 480 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Kuník Branislav SPE9901 1407835 KOB Sokol Pezinok
10:05:00 Chupek Jakub VZA9901 8655373 Slávia ŽU Žilina
10:08:00 Lovás Dominik RBA9902 2045687 TJ Rapid Bratislava

M21 12.50 km, 640 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Piják Ondrej BBA8204 9900077 KOBRA Bratislava
09:33:00 Drenčák Tomáš TKE8502 307345 Klub OB ATU Košice
09:36:00 Košut Martin 02K 49180 ROB klub KYSUCA n.o.
09:39:00 Oľhava Richard TKE8802 307266 Klub OB ATU Košice
09:42:00 Sokolík Tomáš SPE9109 219111 KOB Sokol Pezinok
09:45:00 Tysz Adam TKE8703 2020702 Klub OB ATU Košice
09:48:00 Šurgan Štefan HBB7905 515024 ŠK HADVEO Banská Bystrica
09:51:00 Papuga Miroslav TKE9002 886720 Klub OB ATU Košice
09:54:00 Hraboš Matej HBB9501 7698697 ŠK HADVEO Banská Bystrica
09:57:00 Mušinský Tomáš TKE9301 920667 Klub OB ATU Košice
10:00:00 Bukovac Pavol FBA8102 232004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
10:03:00 Krajčík Michal TKE8704 8656741 Klub OB ATU Košice
10:06:00 Dávidík Marian BBA7713 2090843 KOBRA Bratislava
10:09:00 Bukovac Maroš FBA7601 525005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
10:12:00 Kubina Filip SKS8901 8656707 Športový klub Sandberg
10:15:00 Glončák Peter FBA7901 2012281 TJ Slávia Farmaceut Bratislava

M40 8.80 km, 480 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Mikluš Marián RBA7204 8000029 TJ Rapid Bratislava
09:35:00 Jančík Tomáš SPE7603 2118096 KOB Sokol Pezinok
09:38:00 Hammer Juraj TKE7701 442909 Klub OB ATU Košice
09:41:00 Hrnčiar Dušan FBA7703 2104597 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:44:00 Šabo Mikuláš RBA7820 8228888 TJ Rapid Bratislava
09:47:00 Viskup Peter VZA7402 8049 Slávia ŽU Žilina
09:50:00 Eliáš Michal RBA6604 2120021 TJ Rapid Bratislava
09:53:00 Šimoník Milan HBB7501 2126379 ŠK HADVEO Banská Bystrica
09:56:00 Borský Martin FBA7704 435206 TJ Slávia Farmaceut Bratislava

M45 7.50 km, 460 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Chupek Jozef VZA7101 7204980 Slávia ŽU Žilina
09:33:00 Kasza Ladislav FBA7102 2078497 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:36:00 Porubský Július TNR7301 2045596 ŠK Triturus Nitra
09:39:00 Petrinec Juraj BBA6403 640640 KOBRA Bratislava
09:42:00 Roháč Zdenko TKE7301 2051301 Klub OB ATU Košice
09:45:00 Hierweg Karol BBA5801 406918 KOBRA Bratislava
09:48:00 Vandlíček Peter VZA7300 682120 Slávia ŽU Žilina
09:51:00 Velgos Martin TKE7202 2051422 Klub OB ATU Košice

M50 6.50 km, 370 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Jerguš Martin TKE6702 232217 Klub OB ATU Košice
09:34:00 Jurčík Peter VZA6802 406973 Slávia ŽU Žilina
09:37:00 Pollák Jozef TKE6001 920651 Klub OB ATU Košice
09:40:00 Mlynárik Peter VBA6501 876002 C ŠK VAZKA Bratislava
09:43:00 Kniebügl Anton BBA6401 416747 KOBRA Bratislava
09:46:00 Sláma Peter TKE6401 9102083 Klub OB ATU Košice
09:49:00 Šoltés František SSN6202 307398 KOB Čingov Spišská Nová Ves
09:52:00 Novota Mikuláš TKE6002 2025332 Klub OB ATU Košice

M55 5.90 km, 325 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Pompura Ladislav TBB6301 406991 ŠK Terezka Banská Bystrica
09:33:00 Papuga František TKE6302 307290 Klub OB ATU Košice
09:36:00 Košut Ján 02K63AA 1409500 ROB klub KYSUCA n.o.
09:39:00 Nemec Juraj EBB6001 406942 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica
09:42:00 Takács Csaba TKE6205 8639460 Klub OB ATU Košice
09:45:00 Mazúr Milan RBA6201 910191 TJ Rapid Bratislava
09:48:00 Janšo Karol TKE6206 2051437 Klub OB ATU Košice
09:51:00 Filö György KYS6302 9633077 Klub OB Kysak
09:54:00 Palička Miroslav SSN5902 416561 KOB Čingov Spišská Nová Ves
09:57:00 Repáč Ivan EBB5901 2102809 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica

M60 5.60 km, 260 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Formanko Dušan RBA5801 2099591 TJ Rapid Bratislava
09:33:00 Mitelman Milan VZA5801 338388 Slávia ŽU Žilina
09:36:00 Poláček Pavol SPE5501 1407867 KOB Sokol Pezinok
09:39:00 Onder Anton TKE5401 416528 Klub OB ATU Košice
09:42:00 Petrinec Milan RBA5802 307357 TJ Rapid Bratislava
09:45:00 Piják Jaroslav SPE5801 1407868 KOB Sokol Pezinok
09:48:00 Polakovič Peter VZA5501 416537 Slávia ŽU Žilina
09:51:00 Oravec Ivan SPE5502 219143 KOB Sokol Pezinok
09:54:00 Kuchta Ján TKE5701 2051335 Klub OB ATU Košice

M65 5.00 km, 245 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Vávra Viktor RBA5001 307365 TJ Rapid Bratislava
09:33:00 Máj Štefan BBA5201 8390839 KOBRA Bratislava
09:36:00 Roháč Igor TKE4301 307263 Klub OB ATU Košice
09:39:00 Gajdošík Jozef VZA5200 416540 Slávia ŽU Žilina

T4 4.20 km, 270 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:44:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
09:45:00 Stehlík Šimon 7CC1300 2111772 S-team
09:46:00 Šunková Karolína LOU7550 0 C SK Moravan Louňovice
09:47:00 Tóth Ivett 25H7850 339871 Tabáni Spartacus
09:48:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
09:49:00 Chorvátová Barbora SPE9052 406928 KOB Sokol Pezinok
09:51:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
09:52:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
09:53:00 Drbalová Jindřiška NNNDR51 0 Neregistrovaní
09:54:00 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
09:56:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B OB Říčany
09:57:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 A OK Dobříš
09:58:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
09:59:00 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
10:01:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
10:03:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
10:05:00 Špičáková Lenka DKP5850 8642 C Oddíl OB Kotlářka
10:06:00 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
10:07:00 Žandová Hana CTB7052 339558 C SK OB Chotěboř
10:08:00 Janků Martin STE0404 2035728 B SK SKI-OB Šternberk
10:09:00 Fousek Vojtěch RBK0403 1414504 B SK Radioklub Blansko
10:10:00 Blaha Michal EKP0402 8655418 A VŠTJ Ekonom Praha
10:11:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C OB Vizovice
10:13:00 Kutajová Vladimíra VZA9352 7005043 Slávia ŽU Žilina
10:14:00 Synková Marcela DOK5751 2053519 C OK Doksy
10:15:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B OB Říčany
10:17:00 Locker Daniel SRK0200 405991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 Šabová Elenka RBA10AA 883488 TJ Rapid Bratislava
10:20:00 Beneš Jindřich KON0404 1418768 A KOB Konice
10:22:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 A OK Kamenice
10:24:00 Jirka Matyáš ZPV0201 7202871 B KOB ZPV Prostějov
10:25:00 Kolařík Petr 6IX9200 887941 Velkomoravský klub Uherské Hradiště
10:26:00 Kováč Marek TNR73AB 0 ŠK Triturus Nitra
10:27:00 Slotová Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
10:28:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B OK Roztoky
10:29:00 Gorčicová Eliška CHA9150 8197 C OK Chrastava
10:30:00 Tesařová Marcela LCE9450 515074 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:00 Hríbik Miroslav HBB8501 2300847 ŠK HADVEO Banská Bystrica
10:33:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
10:35:00 Oľhavová Hana ASU9199 416555 C Magnus Orienteering
10:36:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C SKOB Zlín
10:38:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
10:39:00 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
10:43:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:45:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
10:47:00 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:49:00 Pajger Šimon VZA 2092475 Slávia ŽU Žilina
10:51:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
10:52:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
10:53:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
10:54:00 Bohunská Jana KRN8651 2106886 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:55:00 Blank Radka SKM7351 53809 KOB Směr Kroměříž
10:56:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
10:57:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
10:58:00 Doseděl Štěpán STE0206 2108907 C SK SKI-OB Šternberk
10:59:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
11:00:00 Herna Ida FBA7253 2103272 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
11:01:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 C OK Doksy
11:02:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín
11:03:00 Novosad Tibor FBA7103 2103265 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
11:05:00 Synek Antonín DOK5600 2053518 C OK Doksy
11:07:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
11:08:00 Fousek Matěj RBK0402 1413719 B SK Radioklub Blansko
11:09:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 A SK Praga
11:10:00 Porubská Andrea TNR7651 406967 ŠK Triturus Nitra
11:11:00 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
11:13:00 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 B TJ Jiskra Hořice
11:15:00 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
11:17:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
11:19:00 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
11:21:00 Paulíčková Tereza UOL75XX 2069082 SOB Olomouc
11:23:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
11:24:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
11:26:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
11:28:00 Hríbiková Andrea HBB8451 2066979 ŠK HADVEO Banská Bystrica
11:29:00 Kuncová Eliška SSU8951 7003039 C SK Severka Šumperk
11:31:00 Odehnal Tomáš ADA0500 2053552 B OOB Spartak Adamov
11:32:00 Blaha Jiří EKP0401 8655423 A VŠTJ Ekonom Praha
11:33:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
11:35:00 Štábl Patrik KSU0606 446437 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Hejna Hynek LLI0300 7055011 C TJ Loko Liberec
11:39:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:40:00 Kašparová Lucie CHT9652 53141 C OOB SK Chrast
11:42:00 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C Oddíl OB Kotlářka

T8 7.70 km, 440 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
09:38:00 Stehlíková Alžbeta 7CC8750 8087 S-team
09:41:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C SK Radioklub Blansko
09:44:00 Karch Peter SPE9112 416749 KOB Sokol Pezinok
09:47:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
09:50:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C SKOB Zlín
09:53:00 Mianowska Julia LCE0154 886685 B OOB TJ Slovan Luhačovice
09:56:00 Neumann Josef 33D8402 1984123 USV TU Dresden
10:02:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
10:05:00 Gryc Ondřej TBM0406 888648 A KOS TJ Tesla Brno
10:08:00 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C OK Jihlava
10:11:00 Rajnošková Lea BZR8451 52964 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:14:00 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
10:17:00 Karásek Adam ZPV0001 2070842 B KOB ZPV Prostějov
10:20:00 Dadák Michal LCE9003 301552 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:23:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C SK Radioklub Blansko
10:26:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
10:29:00 Fujak Vladimir 37S7200 425448 Kysucke Nove Mesto
10:32:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
10:35:00 Prokeš Tomáš SHK7503 7204995 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:41:00 Rudolf Matěj 65X 0 Laněk
10:44:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 Choutka Jaroslav BZR8000 53664 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:50:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:53:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:56:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
10:59:00 Strýček Jan ADA0503 2073679 A OOB Spartak Adamov
11:02:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:05:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
11:08:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Gorčicová Eliška CHA9150 8197 C OK Chrastava
11:14:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
11:17:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
11:20:00 Koman Marek FBA7905 2124765 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
11:23:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:29:00 Hrabánková Ilona PGP6250 0 C SK Praga
11:32:00 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
11:35:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C SOB Olomouc
11:38:00 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B TJ Loko Liberec
11:41:00 Drábková Zuzana TBM8452 2125377 C KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Viskupová Ludmila VZA7651 416884 Slávia ŽU Žilina
11:47:00 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C OK Kamenice
11:50:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
11:53:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C OK Lokomotiva Pardubice

W12C 3.30 km, 215 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:29:00 Kotuliaková Lea FBA0751 2078498 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:32:00 Šipošová Hana SPE0951 2111076 KOB Sokol Pezinok
09:35:00 Šoltésová Paulína SSN 416711 KOB Čingov Spišská Nová Ves
09:38:00 Toporová Kristína SPE0751 219131 KOB Sokol Pezinok
09:41:00 Valyavka Viktoriya VZA0851 502256 Slávia ŽU Žilina
09:44:00 Kurucová Petra SPE0651 1407845 KOB Sokol Pezinok
09:47:00 Jurčíková Nina VZA0752 416589 Slávia ŽU Žilina
09:50:00 Eliášová Hana RBA0651 2120024 TJ Rapid Bratislava
09:53:00 Šipošová Lucia SPE0654 2111075 KOB Sokol Pezinok

W14 3.50 km, 220 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Toporová Karolína SPE0452 406940 KOB Sokol Pezinok
09:34:00 Herna Nicole FBA0552 2104581 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:37:00 Repáčová Adriana EBB0552 2102852 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica
09:40:00 Pompurová Kamila TBB0551 416705 ŠK Terezka Banská Bystrica
09:43:00 Herna Rebecca FBA0553 2104582 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:46:00 Havlíková Ema SPE0451 1407844 KOB Sokol Pezinok
09:49:00 Vorlíčková Martina SKS0551 2049985 Športový klub Sandberg
09:52:00 Ježíková Gabriela SPE0551 8060806 KOB Sokol Pezinok
09:55:00 Porubská Lenka TNR0451 7210405 ŠK Triturus Nitra
09:58:00 Rohaľová Ivona SKS0453 2049997 Športový klub Sandberg
10:01:00 Ježíková Natália SPE0454 1407843 KOB Sokol Pezinok
10:04:00 Mihaličová Simona TKE0551 2032148 Klub OB ATU Košice
10:07:00 Fedorová Klára SPE0455 2111071 KOB Sokol Pezinok

W16 3.80 km, 230 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Mozolíková Michaela SPE0254 2120017 KOB Sokol Pezinok
09:34:00 Kuriaková Terézia VZA 416591 Slávia ŽU Žilina
09:37:00 Velgosová Miroslava TKE0351 2051329 Klub OB ATU Košice
09:40:00 Honzírková Ema SKS0351 445611 Športový klub Sandberg
09:43:00 Kutišová Nina SPE0353 406925 KOB Sokol Pezinok
09:46:00 Filipová Petronela TKE0352 307352 Klub OB ATU Košice
09:49:00 Ondovčíková Eva SPE0358 2111093 KOB Sokol Pezinok
09:52:00 Kostercová Viktória SKS0251 2079535 Športový klub Sandberg
09:55:00 Ivanková Sandra TKE0253 8631587 Klub OB ATU Košice
09:58:00 Patassiová Michaela FBA0252 2104620 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
10:01:00 Weissová Ĺuboslava TKE0252 2032149 Klub OB ATU Košice

W18 5.00 km, 280 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Jánošová Veronika SKS0151 2049998 Športový klub Sandberg
09:34:00 Kubenová Alžbeta RBA0151 445622 TJ Rapid Bratislava
09:37:00 Pajtášová Katarína SKS0152 2079539 Športový klub Sandberg
09:40:00 Hrabošová Magdaléna FBA0052 2045171 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:43:00 Velgosová Michaela TKE0151 2051450 Klub OB ATU Košice
09:49:00 Roháčová Viktória TKE0051 1403139 Klub OB ATU Košice
09:52:00 Ondovčíková Lucia SPE0051 2111094 KOB Sokol Pezinok

W21 7.50 km, 460 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Košutová Katarína VZA9751 515451 Slávia ŽU Žilina
09:34:00 Kovalančíková Lucia HBB9351 2012276 ŠK HADVEO Banská Bystrica
09:37:00 Papugová Martina TKE9551 2051353 Klub OB ATU Košice
09:40:00 Kotrlová Katarína SKS9051 2102783 Športový klub Sandberg
09:43:00 Papugová Andrea TKE9751 2051346 Klub OB ATU Košice
09:46:00 Poštulková Andrea VZA9351 7207885 Slávia ŽU Žilina
09:49:00 Papugová Katarína TKE9255 232225 Klub OB ATU Košice
09:52:00 Jablonovská Lenka SPE9063 2008513 KOB Sokol Pezinok
09:55:00 Sedileková Ela HBB9352 2066973 ŠK HADVEO Banská Bystrica
09:58:00 Chupeková Silvia VZA7250 7204971 Slávia ŽU Žilina
10:01:00 Krajčíková Kristína TKE9254 2020726 Klub OB ATU Košice
10:04:00 Miklušová Tereza RBA9952 8222299 TJ Rapid Bratislava

W35 6.60 km, 380 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Ďurčová Alena VZA7753 1152125 Slávia ŽU Žilina
09:34:00 Bukovacová Alena FBA7451 522004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
09:37:00 Ondovčíková Daniela SPE7852 338220 KOB Sokol Pezinok
09:40:00 Bialeková Martina EBB7351 7201767 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica

W40 5.60 km, 260 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:57:00 Kotuliaková Petra FBA7552 2078494 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
10:00:00 Vávrová Erika RBA7751 9201324 TJ Rapid Bratislava
10:03:00 Jančíková Lenka SPE 0 KOB Sokol Pezinok
10:06:00 Breinerová Martina TKE7652 2051442 Klub OB ATU Košice
10:09:00 Komanová Kristína FBA7853 2124760 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
10:12:00 Slámová Jana TKE7252 7207626 Klub OB ATU Košice
10:15:00 Toporová Ĺubica SPE7552 5576 KOB Sokol Pezinok

W45 5.00 km, 245 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 Miklušová Dagmar RBA7351 8123457 TJ Rapid Bratislava
09:48:00 Šmelíková Barbora VBA6951 307356 ŠK VAZKA Bratislava
09:51:00 Pánková Martina RBA6953 445621 TJ Rapid Bratislava
09:54:00 Barillová Alena SSN6951 307384 KOB Čingov Spišská Nová Ves
09:57:00 Poštulková Zuzana VZA7051 8630 Slávia ŽU Žilina

W50 4.70 km, 240 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Jergušová Anna Mária TKE6651 232109 Klub OB ATU Košice
09:33:00 Mušinská Eva TKE6451 2032145 Klub OB ATU Košice
09:36:00 Papugová Elena TKE6552 416733 Klub OB ATU Košice

W55 4.40 km, 270 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Belicová Elena TKE6251 307259 Klub OB ATU Košice
09:34:00 Kumová Iva RBA6252 307367 TJ Rapid Bratislava
09:37:00 Sádecká Judita TKE6253 307378 Klub OB ATU Košice
09:40:00 Denysenko Tamara VZA6151 7200270 Slávia ŽU Žilina
09:43:00 Pijáková Iveta SPE6251 1407866 KOB Sokol Pezinok

W60 4.10 km, 270 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Polakovičová Elena VZA5850 2008505 Slávia ŽU Žilina
09:35:00 Poláčková Darina SPE5852 1407865 KOB Sokol Pezinok
09:39:00 Vávrová Beata RBA5651 682341 TJ Rapid Bratislava

W65 3.60 km, 230 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Májová Paulína BBA5351 8350835 KOBRA Bratislava
09:34:00 Kavecká Soňa SPE4851 1407848 KOB Sokol Pezinok
09:37:00 Polónyiová Darina VZA4850 416514 Slávia ŽU Žilina