Logo
Datum:
21.07.2021
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Pavlovec Jan
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10P     T10    

D10 2.85 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 C SOS Jindřichův Hradec 22:17
2. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:31 + 2:14
3. Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 25:21 + 3:04
4. Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 25:40 + 3:23
5. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 25:45 + 3:28
6. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 26:27 + 4:10
7. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 26:30 + 4:13
8. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 27:54 + 5:37
9. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 29:14 + 6:57
10. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 30:05 + 7:48
11. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 30:20 + 8:03
12. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 31:37 + 9:20
13. Šichová Zuzana ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno 31:52 + 9:35
14. Kottíková Anežka JJN1155 C Team Jizerky 35:08 + 12:51
15. Gelnerová Karolína KRL1350 C Kometa Kralovice 38:58 + 16:41
16. Fáberová Lucie KRL1351 C Kometa Kralovice 41:36 + 19:19
17. Valentová Ela KRL1253 C Kometa Kralovice 50:21 + 28:04
18. Fáberová Hana KRL1153 C Kometa Kralovice 51:13 + 28:56

D12A 3.35 km, 135 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 B Kometa Kralovice 31:19
2. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 33:10 + 1:51
3. Marková Eva ZBM0954 B SK Žabovřesky Brno 33:47 + 2:28
4. Kutlvašrová Pavla VRL0951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:20 + 3:01
5. Růtová Amálka JJN0951 C Team Jizerky 35:15 + 3:56
6. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:43 + 4:24
7. Volkova Maja 6510003 651 VZA Slávia ŽU Žilina 38:41 + 7:22
8. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 40:50 + 9:31
9. Tomíčková Eliška TBM1054 C KOS TJ Tesla Brno 41:39 + 10:20
10. Hanáková Aneta KRL0951 B Kometa Kralovice 42:13 + 10:54
11. Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 55:09 + 23:50
12. Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 58:11 + 26:52
13. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 60:34 + 29:15

D12B 3.09 km, 115 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíková Klára ZBM1057 C SK Žabovřesky Brno 26:38
2. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 30:02 + 3:24
3. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 36:49 + 10:11
4. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 37:55 + 11:17
4. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:55 + 11:17
6. Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 41:44 + 15:06
7. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 42:59 + 16:21
8. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 44:01 + 17:23
9. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 45:55 + 19:17
Mačinskaite Méta 5220026 522 ORIENS DISK

D14A 3.50 km, 150 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 B SK Praga 34:48
2. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 36:09 + 1:21
3. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 37:35 + 2:47
4. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 38:42 + 3:54
5. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 39:53 + 5:05
6. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:26 + 5:38
7. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 40:39 + 5:51
8. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 41:33 + 6:45
9. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 41:44 + 6:56
10. Běloušková Kateřina CTB0752 A SK OB Chotěboř 42:25 + 7:37
10. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 42:25 + 7:37
12. Mišeková Kateřina KAM0756 A OK Kamenice 46:38 + 11:50
13. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 47:15 + 12:27
14. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 49:24 + 14:36
15. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:15 + 17:27
16. Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 55:42 + 20:54
17. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 59:05 + 24:17

D14B 3.29 km, 135 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 30:06
2. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 32:47 + 2:41
3. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 33:04 + 2:58
4. Pokorná Anežka KRL0757 B Kometa Kralovice 34:48 + 4:42
5. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 35:06 + 5:00
6. Janíková Anna ZBM0862 B SK Žabovřesky Brno 36:38 + 6:32
7. Kropáčová Zuzana KRL0754 B Kometa Kralovice 39:27 + 9:21
8. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 39:29 + 9:23
9. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:07 + 10:01
10. Peňázová Charlotte ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno 41:00 + 10:54
11. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 43:12 + 13:06
12. Cicvárková Klára JJN0751 C Team Jizerky 48:24 + 18:18
13. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 51:28 + 21:22
14. Vokušová Veronika JJN0752 C Team Jizerky 60:38 + 30:32
15. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 62:57 + 32:51
16. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 64:06 + 34:00
17. Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno 66:46 + 36:40
18. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:50 + 38:44
19. Janulyte Aida 5220017 522 ORIENS 74:46 + 44:40
Valyavka Viktoriya 6510004 651 VZA Slávia ŽU Žilina DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov DISK

D16A 3.75 km, 160 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 35:30
2. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 37:42 + 2:12
3. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 40:34 + 5:04
4. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 41:46 + 6:16
5. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 44:23 + 8:53
6. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 46:28 + 10:58
7. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 48:06 + 12:36
8. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 49:01 + 13:31
9. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 49:03 + 13:33
10. Dvořáková Veronika PGP0659 B SK Praga 53:04 + 17:34
11. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 53:59 + 18:29
12. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 55:44 + 20:14
13. Výchová Veronika SRK0557 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:03 + 21:33
14. Škáchová Zuzana DKP0656 A Oddíl OB Kotlářka 58:02 + 22:32
15. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:58 + 25:28
16. Činčikaite Migle 5220014 522 ORIENS 61:13 + 25:43
17. Neumann Johanna 3990004 399 SV Lengefeld 62:23 + 26:53
18. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 62:24 + 26:54
19. Gelnerová Anna KRL0653 A Kometa Kralovice 63:09 + 27:39
20. Savruková Adéla TJN0656 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:14 + 27:44
21. Blažková Veronika SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec 67:03 + 31:33
22. Zahradníková Kateřina MOV0553 B SKOB Ostrava 67:35 + 32:05
23. Vlachová Adéla KRL0551 B Kometa Kralovice 69:15 + 33:45
24. Pekárková Bára ONO0655 B SKOB Ostrov 83:14 + 47:44
25. Fišarová Adéla KRL0651 B Kometa Kralovice 89:15 + 53:45

D16B 3.17 km, 130 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kevenaite Agile 5220015 522 ORIENS 37:46
2. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 41:37 + 3:51
3. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 41:56 + 4:10
4. Kupryte Gabriele 5220016 522 ORIENS 43:15 + 5:29
5. Gaižiunaite Toma 5220020 522 ORIENS 44:49 + 7:03
6. Gabreliunaite Ugné 5220023 522 ORIENS 45:08 + 7:22
7. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:24 + 8:38
8. Králová Lucie KRL0658 C Kometa Kralovice 57:08 + 19:22
9. Žiuraite Simona 5220011 522 ORIENS 66:35 + 28:49
10. Přibylová Anežka OSN0551 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:15 + 32:29
11. Batalova VIKTORIJA 5220018 522 ORIENS 93:52 + 56:06
Uksaaite Ugne 5220013 522 ORIENS DISK

D18A 4.06 km, 175 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 44:51
2. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 46:51 + 2:00
3. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 47:38 + 2:47
4. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 49:41 + 4:50
5. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:59 + 7:08
6. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 53:35 + 8:44
7. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 55:48 + 10:57
8. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 59:16 + 14:25
9. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 59:32 + 14:41
10. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 60:50 + 15:59
11. Dvořáková Hana PGP0355 A SK Praga 61:01 + 16:10
12. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 61:22 + 16:31
13. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 63:06 + 18:15
14. Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 63:34 + 18:43
15. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 76:32 + 31:41
16. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 82:47 + 37:56
17. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 113:57 + 69:06
18. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 118:52 + 74:01

D20A 4.37 km, 185 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5171

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 49:28 5568
2. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 49:50 + 0:22
3. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 52:40 + 3:12 5259
4. Girinskaite Malvina 5220019 522 ORIENS 58:15 + 8:47
5. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 58:36 + 9:08 4687
6. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 61:46 + 12:18 4381
7. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 A OK Dobříš 66:06 + 16:38 3963
8. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 82:24 + 32:56 2389
9. Patassiová Michaela 6550001 655 ŠK Sandberg 91:40 + 42:12
10. Nováková Eliška PDY0150 B Běhej Poděbrady 109:43 + 60:15 0

D21E 5.31 km, 235 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9023

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 46:44 9826
2. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 52:23 + 5:39 8833
3. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 54:47 + 8:03 8411
4. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 54:53 + 8:09 8393
5. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 55:33 + 8:49 8276
6. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 58:02 + 11:18 7839
7. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 59:31 + 12:47 7578
8. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 61:07 + 14:23 7297
9. Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 61:43 + 14:59 7191
10. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 62:01 + 15:17 7138
11. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 66:36 + 19:52 6332
12. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 67:24 + 20:40 6191
13. Surkova Polina PGP0157 A SK Praga 69:07 + 22:23 5889
14. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 69:35 + 22:51 5807
15. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 79:10 + 32:26 4122

D21A 4.85 km, 210 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7124

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 51:10 7344
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 52:01 + 0:51 7229
3. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 55:13 + 4:03 6797
4. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 58:19 + 7:09 6379
5. Chládková Simona KUO9651 C KOB Ústí nad Orlicí 58:34 + 7:24 6345
6. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 59:46 + 8:36 6184
7. Pavlíková Markéta DOK0053 R OK Doksy 60:08 + 8:58 6134
8. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 61:12 + 10:02 5990
9. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 62:59 + 11:49 5750
10. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 63:31 + 12:21 5678
11. Jansová Doubravka LPU9750 C OK Lokomotiva Pardubice 65:30 + 14:20 5410
12. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 66:32 + 15:22 5271
13. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 66:59 + 15:49 5210
14. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 67:20 + 16:10 5163
15. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 68:08 + 16:58 5055
16. Auermüllerová Anna ZBM0060 C SK Žabovřesky Brno 68:11 + 17:01 5048
17. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 68:50 + 17:40 4960
18. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 69:06 + 17:56 4924
19. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:12 + 19:02 4776
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 70:19 + 19:09 4760
21. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:48 + 20:38 4560
22. Kučerová Lucie STH9251 C SK Studenec 73:47 + 22:37 4293
23. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 73:59 + 22:49 4266
24. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 75:33 + 24:23 4054
25. Bernatíková Hana SIT0252 A OK SILESIA 77:24 + 26:14 3805
26. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 78:56 + 27:46 3598
27. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 79:20 + 28:10 3544
28. Kundratová Lucie JZL0051 C TJ Jižní svahy Zlín 79:55 + 28:45 3465
29. Kosíková Eliška TUR0052 C OOB TJ Turnov 81:13 + 30:03 3290
30. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 83:00 + 31:50 3049
31. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:27 + 32:17 2988
31. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 83:27 + 32:17 2988
33. Šmejcová Anna SJC9552 C Sportcentrum Jičín 91:05 + 39:55 1959
34. Valatkaite Julija 5230028 523 Medeina OK 103:52 + 52:42
Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor DISK 0

D21B 3.69 km, 170 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5579

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 46:17 5916
2. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 49:31 + 3:14 5550
3. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 51:58 + 5:41 5272
4. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 54:06 + 7:49 5031
5. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 54:13 + 7:56 5017
6. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 55:43 + 9:26 4847
7. Heraschenko Dianora 4010003 401 OC Muenchen 55:58 + 9:41
8. Kopecká Johana PGP9956 C SK Praga 56:00 + 9:43 4815
9. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:27 + 10:10 4764
10. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 57:19 + 11:02 4666
11. Hovorková Tereza KAM0154 A OK Kamenice 57:43 + 11:26 4621
12. Boros Kitti 1330002 133 ASKÖ Henndorf 58:49 + 12:32
13. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 62:20 + 16:03 4098
14. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 62:31 + 16:14 4077
15. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 62:49 + 16:32 4043
16. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 63:14 + 16:57 3996
17. Švihovská Eva JJN8350 C Team Jizerky 65:02 + 18:45 3792
18. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 65:42 + 19:25 3717
19. Jaugelaite Ona 5230030 523 Medeina OK 65:55 + 19:38
20. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 66:57 + 20:40 3575
21. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 67:11 + 20:54 3549
22. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 67:51 + 21:34 3473
23. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 68:18 + 22:01 3422
24. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 69:46 + 23:29 3256
25. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:33 + 25:16 3054
26. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:38 + 25:21 3044
27. Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 72:56 + 26:39 2897
28. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 73:28 + 27:11 2837
29. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 73:29 + 27:12 2835
30. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:37 + 29:20 2593
31. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 90:04 + 43:47 957
32. Hrabánková Zuzana PGP9950 C SK Praga 90:21 + 44:04 924
33. Pangrácová Anna DKL9150 C KOB Kladno 94:36 + 48:19 443
34. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 97:22 + 51:05 130
35. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 105:09 + 58:52 0

D21C 3.15 km, 145 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2496

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šperlová Zuzana 8080001 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 43:24
2. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 47:51 + 4:27 2759
3. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 53:49 + 10:25 2480
4. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 58:48 + 15:24 2248
5. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 78:25 + 35:01 1333
6. Kotyšanová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 91:30 + 48:06 722
7. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 106:47 + 63:23 9
8. Mačiukuniene Daina 5230025 523 Medeina OK 119:11 + 75:47
9. Markevičiene Inga 5230026 523 Medeina OK 135:10 + 91:46

D35A 4.08 km, 180 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 46:27
2. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 57:40 + 11:13
3. Tomíčková Dana 8170003 817 NEREG. ESOX ODEI 60:29 + 14:02
4. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 61:13 + 14:46
5. Straube Hanka 3990002 399 SV Lengefeld 63:11 + 16:44
6. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 68:47 + 22:20
7. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 70:07 + 23:40
8. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 78:36 + 32:09
9. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 80:22 + 33:55
10. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 80:46 + 34:19
11. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 92:37 + 46:10
Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno DISK

D35B 3.73 km, 165 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 42:41
2. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 44:34 + 1:53
3. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 44:55 + 2:14
4. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 48:19 + 5:38
5. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 53:18 + 10:37
6. Mureniene Agne 5230021 523 Medeina OK 54:21 + 11:40
7. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 55:40 + 12:59
8. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 58:04 + 15:23
9. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 66:26 + 23:45
10. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 68:48 + 26:07
11. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 113:23 + 70:42

D40A 3.93 km, 175 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:37
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 46:52 + 1:15
3. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 47:27 + 1:50
4. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 48:45 + 3:08
5. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 51:29 + 5:52
6. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 52:59 + 7:22
7. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 53:01 + 7:24
8. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 53:18 + 7:41
9. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 54:17 + 8:40
10. Ziv Keren 4710003 471 Emek Hefer Israel 55:01 + 9:24
11. Baláková Andrea 6720001 672 NYKOPING OK 56:30 + 10:53
12. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:42 + 11:05
13. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 57:07 + 11:30
14. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 58:01 + 12:24
15. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 58:14 + 12:37
16. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 59:54 + 14:17
17. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 65:00 + 19:23
18. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 67:58 + 22:21
19. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 68:21 + 22:44
20. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:22 + 35:45
21. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 83:13 + 37:36
22. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 98:32 + 52:55
Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava DISK

D40B 3.63 km, 160 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 45:05
2. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 47:38 + 2:33
3. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:55 + 3:50
4. Bauerová Kateřina SKV7751 C TJ Slovan Karlovy Vary 49:22 + 4:17
5. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 49:54 + 4:49
6. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 50:52 + 5:47
7. Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 53:53 + 8:48
8. Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:34 + 9:29
9. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 54:56 + 9:51
10. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 55:07 + 10:02
11. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 55:50 + 10:45
12. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 56:10 + 11:05
13. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 56:32 + 11:27
14. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 57:35 + 12:30
15. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:00 + 12:55
16. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 58:28 + 13:23
17. Vacíková Jana TEP7950 C Tempo Praha 61:46 + 16:41
18. Kottíková Pavlína JJN7751 C Team Jizerky 66:50 + 21:45
19. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 70:38 + 25:33
20. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 70:53 + 25:48
21. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 74:22 + 29:17
22. Přibylová Jana OSN7853 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:59 + 29:54
23. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 79:11 + 34:06
24. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 84:50 + 39:45
25. Valenčíková Irena ZPV7950 C KOB ZPV Prostějov 87:19 + 42:14
26. Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy 171:40 + 126:35
Hernandez Vanesa 3850002 385 SV IHW Alex Berlin DISK

D45A 3.81 km, 165 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Katlapa Linda 5050002 505 Ozons 42:39
2. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 45:28 + 2:49
3. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 47:47 + 5:08
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 49:46 + 7:07
5. Schneider-Schiess Silvia 6310002 631 LG Stettlen 49:51 + 7:12
6. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 51:53 + 9:14
7. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 52:57 + 10:18
8. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 54:54 + 12:15
9. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 57:02 + 14:23
10. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 57:05 + 14:26
11. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 57:29 + 14:50
12. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 58:25 + 15:46
13. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 59:36 + 16:57
14. Rasmussen Angelique 2310002 231 Allerod OK 62:44 + 20:05
15. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:50 + 20:11
16. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 63:10 + 20:31
17. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 63:26 + 20:47
18. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:42 + 26:03
19. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 69:11 + 26:32
20. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 70:55 + 28:16
21. Frenzel Friederike 4050001 405 OK Mark Brandenburg 72:23 + 29:44
22. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 107:44 + 65:05
Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice DISK

D45B 3.57 km, 145 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:27
2. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 53:17 + 4:50
3. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 55:49 + 7:22
4. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 56:41 + 8:14
5. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 66:48 + 18:21
6. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 69:44 + 21:17
7. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 71:48 + 23:21
8. Mašatová Zora PHK7599 OK 99 Hradec Králové 75:09 + 26:42
9. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 77:20 + 28:53
10. Bergrová Petra MOV7452 C SKOB Ostrava 79:40 + 31:13
11. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 82:20 + 33:53
12. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 82:36 + 34:09
13. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 85:45 + 37:18
14. Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec 85:46 + 37:19
15. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 92:37 + 44:10
16. Holíková Ilona ONO7552 C SKOB Ostrov 107:17 + 58:50
17. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 112:41 + 64:14
18. Hallikma Maret 2710002 271 Myracarud 117:14 + 68:47

D50A 3.70 km, 150 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 44:57
2. Wengrin Ágnes 4340002 434 TIPO OC 45:06 + 0:09
3. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 48:41 + 3:44
4. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 51:33 + 6:36
5. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 52:01 + 7:04
6. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 52:45 + 7:48
7. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 53:26 + 8:29
8. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 54:56 + 9:59
9. Kubald Katrin 3840001 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 55:14 + 10:17
10. Joonas Erika 2710012 271 Myracarud 55:42 + 10:45
11. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 57:08 + 12:11
12. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 58:21 + 13:24
13. Mare Parve 2710014 271 Myracarud 60:23 + 15:26
14. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 61:47 + 16:50
15. Leonhardt Annette 3850001 385 SV IHW Alex Berlin 63:51 + 18:54
16. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 65:23 + 20:26
17. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 73:30 + 28:33
18. Asboltné Kerekes Ágnes 4390001 439 Honvéd Bottyán 74:58 + 30:01
19. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 76:30 + 31:33
20. Trykozko Urszula 5840003 584 orienteering.waw.pl 80:50 + 35:53
21. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 81:35 + 36:38
22. Pánková Martina 6580002 658 TJ Rapid Bratislava, oddie 81:58 + 37:01
23. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 95:51 + 50:54
24. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 110:35 + 65:38
Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D50B 3.52 km, 135 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 44:54
2. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 47:21 + 2:27
3. Viksviene Renata 5220002 522 ORIENS 50:25 + 5:31
4. Jaugeliene Rasa 5230011 523 Medeina OK 55:01 + 10:07
5. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 55:18 + 10:24
6. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:18 + 11:24
7. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 56:56 + 12:02
8. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 57:23 + 12:29
9. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 60:16 + 15:22
10. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:28 + 15:34
11. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 60:33 + 15:39
12. Gabryšová Tereza LME6850 C SK Los Mělník 61:16 + 16:22
13. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 63:22 + 18:28
14. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 63:54 + 19:00
15. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 66:19 + 21:25
16. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 67:10 + 22:16
17. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 82:46 + 37:52
18. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 83:28 + 38:34
19. Wylenmann Jeanette 6330002 633 OLG Pfäffikon 84:00 + 39:06
20. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 85:20 + 40:26
21. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 94:37 + 49:43
22. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:07 + 51:13
Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha DISK
Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK

D55A 3.33 km, 130 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 36:00
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 37:52 + 1:52
3. Müller Anke 3890004 389 Post Dresden 38:17 + 2:17
4. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 45:01 + 9:01
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 45:48 + 9:48
6. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 46:55 + 10:55
7. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 47:18 + 11:18
8. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 47:55 + 11:55
9. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 52:23 + 16:23
10. Zvaigzne Mudite 5020002 502 A2 53:01 + 17:01
11. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 53:28 + 17:28
12. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 53:50 + 17:50
13. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 54:56 + 18:56
14. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 55:38 + 19:38
15. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 57:49 + 21:49
16. Bikeliene Ema 5210009 521 OK Labirintas 60:35 + 24:35
17. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 68:25 + 32:25
18. Feldmann Gudrun 3840007 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 68:46 + 32:46
19. Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 110:10 + 74:10
Bruvere Iveta 5050001 505 Ozons DISK

D55B 3.21 km, 115 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Misiuniene Irina 5230004 523 Medeina OK 43:25
2. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 43:37 + 0:12
3. Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 55:18 + 11:53
4. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 58:12 + 14:47
5. Bueschemann Evelyn 3860002 386 CTG Koblenz 61:06 + 17:41
6. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:17 + 22:52
7. Mikalauskiene Daiva 5250003 525 Saule OK 70:01 + 26:36
8. Marečková Iva ADA6551 C OOB Spartak Adamov 73:08 + 29:43
9. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 101:06 + 57:41
Brettschneider Gudrun 3840004 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin DISK
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK

D60 3.16 km, 115 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 36:50
2. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:23 + 0:33
3. Kuleva Angelina 3810001 381 AngyOL 38:29 + 1:39
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 39:55 + 3:05
5. Kutkiene Violeta 5230016 523 Medeina OK 41:18 + 4:28
6. Žiaukiene Daiva 5230010 523 Medeina OK 42:18 + 5:28
7. Denysenko Tamara 6510005 651 VZA Slávia ŽU Žilina 42:31 + 5:41
8. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 43:31 + 6:41
9. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 45:44 + 8:54
10. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 46:16 + 9:26
11. Jenövári Gabriella 4320003 432 HSE Budapest 48:35 + 11:45
12. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:06 + 12:16
13. Cerjaka Maija 5070002 507 Kapa OK 53:32 + 16:42
14. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 54:12 + 17:22
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 54:36 + 17:46
16. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:01 + 21:11
17. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 58:43 + 21:53
18. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 58:50 + 22:00
19. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:05 + 27:15
20. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 64:42 + 27:52
21. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 64:46 + 27:56
22. Garriga Sala Anna 2610003 261 Club Orientació Bergueda 64:54 + 28:04
23. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 69:07 + 32:17
24. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 72:46 + 35:56
25. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 77:06 + 40:16
26. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 86:09 + 49:19
27. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 94:48 + 57:58

D65 3.03 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Abola Alida 5050003 505 Ozons 34:34
2. Gvildiene Virginija 5230002 523 Medeina OK 40:04 + 5:30
3. Staneviciene Ruta 5210008 521 OK Labirintas 40:55 + 6:21
4. Krasuckiene Egle 5210005 521 OK Labirintas 40:58 + 6:24
5. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 6:53
6. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 41:39 + 7:05
7. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 41:43 + 7:09
8. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 42:04 + 7:30
9. Stanioniene Angele 5220022 522 ORIENS 42:54 + 8:20
10. Wysocka Jolanta 5820001 582 Slask-OTeam 44:49 + 10:15
11. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 45:19 + 10:45
12. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:20 + 11:46
13. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 47:17 + 12:43
14. Jenei Margit 4320002 432 HSE Budapest 47:36 + 13:02
15. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 48:43 + 14:09
16. Baleisiene Roma 5210003 521 OK Labirintas 49:06 + 14:32
17. Blommen Paulette 1510001 151 OMEGA 49:42 + 15:08
18. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 51:01 + 16:27
19. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 54:06 + 19:32
20. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 58:25 + 23:51
21. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 59:53 + 25:19
22. Dudiene Violeta 5240002 524 OK Rudamina 59:54 + 25:20
23. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:13 + 26:39
24. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 64:44 + 30:10
25. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 67:38 + 33:04
26. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 75:09 + 40:35
27. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 78:58 + 44:24
28. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 119:59 + 85:25

D70 2.55 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 33:19
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 37:19 + 4:00
3. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 40:43 + 7:24
4. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 42:36 + 9:17
5. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 43:15 + 9:56
6. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:45 + 12:26
7. Bumeliene Skaidra 5210002 521 OK Labirintas 46:56 + 13:37
8. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 48:06 + 14:47

D75 2.46 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eulitz Ilse 3980001 398 OLV WEIMAR 47:32
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 56:10 + 8:38
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 75:50 + 28:18
4. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 91:27 + 43:55
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 104:29 + 56:57

F3 3.34 km, 140 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 41:19
2. Francke Pavla TJN9999 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:20 + 0:01
3. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 43:51 + 2:32
4. Francke Karel DOK9999 OK Doksy 44:39 + 3:20
5. Cherniavsky Inessa 4010002 401 OC Muenchen 45:57 + 4:38
6. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 46:49 + 5:30
7. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 48:22 + 7:03
8. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 50:06 + 8:47
9. Tkáč Jan JJN6700 C Team Jizerky 50:55 + 9:36
10. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:51 + 11:32
11. Retka Jiří LTU8200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:05 + 11:46
12. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 53:28 + 12:09
13. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 54:41 + 13:22
14. Paurová Lenka 8040001 804 NEREG. PRAHA 55:09 + 13:50
15. Eensaar Ethel 2710015 271 Myracarud 56:09 + 14:50
16. Novák Kamil 8320001 832 57:19 + 16:00
17. Korbelová Petra 8070001 807 NEREG. NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ 58:06 + 16:47
18. Varga János 4330001 433 Vacuum SC 61:47 + 20:28
19. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 62:57 + 21:38
20. Křížová Darina 8080007 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 63:31 + 22:12
21. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 65:35 + 24:16
22. Zaoral Jiří 8160002 816 NEREG. TJ Stěbořice 66:32 + 25:13
23. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 67:08 + 25:49
24. Mazzarese Kenneth TRT9999 KOS Třešť 67:58 + 26:39
25. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 68:25 + 27:06
26. Beatrix Szebeniné Orsány 4380002 438 Budapest none club 68:38 + 27:19
27. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 69:37 + 28:18
28. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 72:00 + 30:41
29. Burešová Anna NNN Neregistrovaní 72:35 + 31:16
30. Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 72:38 + 31:19
31. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 74:22 + 33:03
32. Richterová Ilona TAP6953 C KOB Tretra Praha 76:06 + 34:47
33. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 78:05 + 36:46
34. Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 79:11 + 37:52
35. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 79:28 + 38:09
36. Cichra Pavel TAP7401 C KOB Tretra Praha 81:46 + 40:27
37. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 83:12 + 41:53
38. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 89:24 + 48:05
39. GÖSSWEIN Judit 4350004 435 MAFC 92:53 + 51:34
40. Průšová Johanka DLT0651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 94:32 + 53:13
41. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 94:54 + 53:35
42. Vilz Marion 4020002 402 TV Eitelborn 96:38 + 55:19
43. Zaoral Jan 8160001 816 NEREG. TJ Stěbořice 99:50 + 58:31
44. Chwiejczak Dorota 5840004 584 orienteering.waw.pl 101:00 + 59:41
45. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 101:08 + 59:49
46. Olbrycht Anna 5830002 583 OLBnO1 111:52 + 70:33
47. Javůrková Eva 8170004 817 NEREG. ESOX ODEI 112:49 + 71:30
48. Keszthelyi Ildikó 4370001 437 MAKE 137:35 + 96:16
Skuhrovcová Helena SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Kuhl Bettina 3830002 383 VS Berlin DISK
Pinterová Kateřina VBM6651 C VSK Mendelu Brno DISK

F5 4.75 km, 210 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdaba VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 51:35
2. Pataki Gabor 4420001 442 PVS 54:34 + 2:59
3. Venev Kiril OLAND Team 56:20 + 4:45
4. Depta Monika 4000002 400 OLG Siegerland 58:57 + 7:22
5. Juklíček Jakub 8050001 805 NEREG. ZuKuŠiJo 60:57 + 9:22
6. Pataki Virag 4420002 442 PVS 62:26 + 10:51
7. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 63:08 + 11:33
8. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 69:20 + 17:45
9. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 71:03 + 19:28
10. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 73:01 + 21:26
11. Juklíčková Zuzana 8050002 805 NEREG. ZuKuŠiJo 76:43 + 25:08
12. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 77:37 + 26:02
13. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 79:32 + 27:57
14. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 81:51 + 30:16
15. Neumann Lena 3990005 399 SV Lengefeld 83:16 + 31:41
16. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 84:14 + 32:39
17. Piroska Bacsó 4350003 435 MAFC 88:51 + 37:16
18. Ludvig István 4350002 435 MAFC 89:02 + 37:27
19. Ludvig Agnes 4350001 435 MAFC 89:12 + 37:37
20. Janeček Jiří SOB0001 C SOBSA 97:28 + 45:53
21. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 100:16 + 48:41
22. Melichar Jaromír LLI6301 C LOK-o Liberec 100:40 + 49:05
23. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 100:41 + 49:06
24. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 101:52 + 50:17
25. Herter Laszlo 4360001 436 MAFC BUD 102:58 + 51:23
26. Zsolt Szebeni 4380001 438 Budapest none club 109:27 + 57:52
27. Pavel Jiří JJN7100 C Team Jizerky 111:46 + 60:11
28. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 114:38 + 63:03
29. Schejbalová Kristina 8180001 818 NEREG. OSTRAVA 120:55 + 69:20
30. Šafka Jan KAM6649 OK Kamenice 126:25 + 74:50
31. Pavlova Lenka JJN0850 C Team Jizerky 126:51 + 75:16
32. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 127:26 + 75:51
33. Pavlova Irena JJN7650 C Team Jizerky 128:05 + 76:30
34. Schejbal Vladimír 8180002 818 NEREG. OSTRAVA 128:08 + 76:33
35. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 128:26 + 76:51
36. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SK OB Horní Benešov 147:01 + 95:26
37. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 161:01 + 109:26
38. Pytlík Jaroslav 8240001 824 NEREG. Pytlík 175:34 + 123:59
Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering DISK
Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno DISK

H10 2.84 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 16:32
2. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 18:27 + 1:55
3. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 20:28 + 3:56
4. Hikl Martin ZBM1104 C SK Žabovřesky Brno 21:48 + 5:16
5. Mazzarese David TRT1100 C KOS Třešť 23:24 + 6:52
6. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 23:43 + 7:11
7. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 24:00 + 7:28
8. Čihák Matěj HOR1100 C TJ Jiskra Hořice 24:05 + 7:33
9. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 25:05 + 8:33
10. Forst Matouš PZR1100 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:01 + 9:29
11. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 26:14 + 9:42
12. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 27:45 + 11:13
13. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:39 + 13:07
14. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 31:26 + 14:54
15. Švihovský Daniel JJN1101 C Team Jizerky 35:58 + 19:26
16. Haller Maxmilián KRL1102 C Kometa Kralovice 37:41 + 21:09
17. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 47:35 + 31:03
18. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 47:56 + 31:24
19. Janík Jan UBM1301 C MENISKOS Brno 51:43 + 35:11
20. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 59:46 + 43:14

H12A 3.24 km, 95 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 24:35
2. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:08 + 1:33
3. Junek Šimon DKP1011 C Oddíl OB Kotlářka 27:01 + 2:26
4. Kutlvašr Vladimír VRL1002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:00 + 3:25
5. Toman Matěj LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:33 + 3:58
6. Čihák Jakub HOR0901 B TJ Jiskra Hořice 29:03 + 4:28
7. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 29:17 + 4:42
8. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 30:16 + 5:41
9. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 31:15 + 6:40
10. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 33:49 + 9:14
11. Murenas Aleksas 5230019 523 Medeina OK 36:04 + 11:29
12. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 39:56 + 15:21
13. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 40:08 + 15:33
14. Drulia Tauras 5230008 523 Medeina OK 45:37 + 21:02
15. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 50:50 + 26:15
16. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 61:07 + 36:32

H12B 3.11 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 29:24
2. Bejvančický Jan KRL1003 C Kometa Kralovice 33:57 + 4:33
3. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 35:06 + 5:42
4. Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:24 + 7:00
5. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 38:05 + 8:41
6. Tkáč Jakub JJN1001 C Team Jizerky 38:09 + 8:45
7. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 38:34 + 9:10
8. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 41:11 + 11:47
9. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 51:48 + 22:24
10. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 54:05 + 24:41
11. Švihovský Matyáš JJN1000 C Team Jizerky 62:26 + 33:02
12. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 68:47 + 39:23

H14A 4.06 km, 155 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 30:59
2. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 37:21 + 6:22
3. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 41:32 + 10:33
4. Turek Jakub SKV0801 B TJ Slovan Karlovy Vary 42:27 + 11:28
5. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 43:33 + 12:34
6. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 44:17 + 13:18
7. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 44:25 + 13:26
8. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 45:03 + 14:04
9. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 49:02 + 18:03
10. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 50:03 + 19:04
11. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 50:22 + 19:23
12. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 50:51 + 19:52
13. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 51:38 + 20:39
14. Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 52:01 + 21:02
15. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 52:58 + 21:59
16. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 53:10 + 22:11
17. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 53:30 + 22:31
18. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 55:26 + 24:27
19. Kumbier Lionel 4040002 404 Berliner Turnerschaft 58:25 + 27:26
20. Volkov Maksym 6510002 651 VZA Slávia ŽU Žilina 59:57 + 28:58
21. Linhart Adam TZL0814 B SKOB Zlín 60:25 + 29:26
22. Nožička Jan JJN0800 B Team Jizerky 65:33 + 34:34
23. Drulia Aras 5230009 523 Medeina OK 76:10 + 45:11
24. Neumann Rasmus 3990003 399 SV Lengefeld 112:10 + 81:11
Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný DISK

H14B 3.50 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wylenmann Lorenz 6330003 633 OLG Pfäffikon 37:11
2. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Žabovřesky Brno 40:31 + 3:20
3. Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 46:24 + 9:13
4. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 58:27 + 21:16
5. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:26 + 29:15
6. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 89:56 + 52:45
7. Přibyl Daniel OSN0808 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 97:56 + 60:45
8. Tarela Eimantas 5230023 523 Medeina OK 106:26 + 69:15
Jankas Jakubas 5220024 522 ORIENS DISK
Bogužinskas Kasparas 5230022 523 Medeina OK DISK

H16A 4.54 km, 210 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koliáš Štěpán DKP0610 A Oddíl OB Kotlářka 41:43
2. Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 42:18 + 0:35
3. Wylenmann Leander 6330004 633 OLG Pfäffikon 42:24 + 0:41
4. Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy 44:58 + 3:15
5. Nielsen Erik Groenborg 2310004 231 Allerod OK 45:50 + 4:07
6. Murenas Kasparas 5230020 523 Medeina OK 45:52 + 4:09
7. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 47:47 + 6:04
8. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 48:25 + 6:42
9. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 48:27 + 6:44
10. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 48:46 + 7:03
11. Heller Jiří ROU0501 A SKOB Roudnice nad Labem 48:49 + 7:06
12. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 53:08 + 11:25
13. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:17 + 11:34
14. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 57:29 + 15:46
15. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 58:30 + 16:47
16. Strolia Salvijus 5220009 522 ORIENS 62:02 + 20:19
17. Mackevičius Tadas 5220008 522 ORIENS 65:20 + 23:37
18. Zrník Tomáš OSN0606 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:22 + 26:39
19. Šolmanis Uvis 5060002 506 Auseklis IK 71:01 + 29:18
20. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 75:51 + 34:08
21. Bozděch Tobiáš KPY0504 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:42 + 34:59
22. Eshel Sahar 4710002 471 Emek Hefer Israel 89:00 + 47:17
23. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 96:13 + 54:30
24. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 106:54 + 65:11
25. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 126:27 + 84:44

H16B 4.22 km, 185 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 50:23
2. Kropáč Filip KRL0503 B Kometa Kralovice 60:08 + 9:45
3. Karvelis Džiugas 5220007 522 ORIENS 62:45 + 12:22
4. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 64:15 + 13:52
5. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:12 + 20:49
6. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 74:28 + 24:05
7. Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 98:29 + 48:06
Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice DISK

H18A 5.34 km, 260 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 39:51
2. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 41:03 + 1:12
3. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 41:50 + 1:59
4. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 42:31 + 2:40
5. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 44:12 + 4:21
6. Nielsen Hans Groenborg 2310003 231 Allerod OK 44:47 + 4:56
7. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 46:03 + 6:12
8. Procinger Jakub VRL0305 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:20 + 8:29
9. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 48:45 + 8:54
10. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 48:50 + 8:59
11. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 49:16 + 9:25
12. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 51:37 + 11:46
13. Wylenmann Aurel 6330005 633 OLG Pfäffikon 52:52 + 13:01
14. Novota Lukáš Mário 6540002 654 ATU Košice 53:49 + 13:58
15. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 55:53 + 16:02
16. Dundáček Karel SJH0401 B SOS Jindřichův Hradec 56:32 + 16:41
17. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 58:45 + 18:54
18. Snížek Martin DOR0405 A OK Dobříš 59:29 + 19:38
19. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 63:59 + 24:08
20. Weissar Samuel LPM0300 B OK Lokomotiva Plzeň 64:34 + 24:43
21. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 67:45 + 27:54
22. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 69:18 + 29:27
23. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 79:04 + 39:13
24. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:28 + 55:37
25. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 132:34 + 92:43

H18B 4.41 km, 195 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl Jan OSN0300 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:00
2. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:44 + 9:44
3. Spundzevičius Gytis 5220021 522 ORIENS 69:39 + 18:39
4. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 136:14 + 85:14

H20A 5.45 km, 295 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5184

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 53:46 5420
2. Paleček Ondřej STH0105 R SK Studenec 56:52 + 3:06 5135
3. Zalaba Tomáš SHK0105 A OK Slavia Hradec Králové 58:22 + 4:36 4997
4. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 67:12 + 13:26 4184
5. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 71:57 + 18:11 3747
6. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 79:34 + 25:48 3046

H20B 4.26 km, 205 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Růta Matyáš JJN0102 B Team Jizerky 61:00
2. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 62:34 + 1:34

H21E 7.94 km, 435 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8756

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 67:09 8875
2. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 68:06 + 0:57 8753
3. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 68:58 + 1:49 8641
4. Fürst Matouš DOK9602 R OK Doksy 69:16 + 2:07 8603
5. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 69:28 + 2:19 8577
6. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 69:33 + 2:24 8566
7. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 72:13 + 5:04 8223
8. Bořil Jan TB9700 TBM KOS TJ Tesla Brno 73:10 + 6:01
9. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 73:35 + 6:26 8047
10. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 73:45 + 6:36 8026
11. Kretzschmar Matthias 3870005 387 USV TU Dresden 74:01 + 6:52
12. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 74:47 + 7:38 7893
13. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 74:50 + 7:41 7887
14. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 76:50 + 9:41 7629
15. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 76:56 + 9:47 7616
16. Nakvosas Gytis TBM9508 C KOS TJ Tesla Brno 77:10 + 10:01 7586
17. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:00 + 11:51 7351
18. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 79:23 + 12:14 7301
19. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 79:24 + 12:15 7299
20. Gipas Marijonas 5230012 523 Medeina OK 79:56 + 12:47
21. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:11 + 13:02 7198
22. Barany Tamas 1330001 133 ASKÖ Henndorf 80:49 + 13:40
23. Dulius Dominykas 5270001 527 OSK Arboro 82:56 + 15:47
24. Hubáček Michal LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 88:50 + 21:41 6086
25. Mitrikas Darius 5270002 527 OSK Arboro 88:58 + 21:49
26. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 89:23 + 22:14 6015
27. Mockaitis Rejus 5230029 523 Medeina OK 93:32 + 26:23
28. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 94:44 + 27:35 5327
29. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 99:39 + 32:30 4694
30. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:49 + 39:40 3772
31. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 120:03 + 52:54 2070
32. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 145:58 + 78:49 0

H21A 7.21 km, 395 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6994

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 64:43 7706
2. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 73:42 + 8:59 6834
3. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 77:43 + 13:00 6444
4. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 79:21 + 14:38 6285
5. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 79:39 + 14:56 6256
6. Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 79:41 + 14:58 6253
7. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 79:46 + 15:03 6245
8. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 82:21 + 17:38 5994
9. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 83:01 + 18:18 5929
10. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 83:17 + 18:34 5903
11. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 84:34 + 19:51 5779
12. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 85:32 + 20:49 5685
13. Karásek Matěj SJC0001 R Sportcentrum Jičín 85:48 + 21:05 5659
14. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 85:53 + 21:10 5651
15. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 86:52 + 22:09 5555
16. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 89:26 + 24:43 5306
17. Richter Friedmar 3870001 387 USV TU Dresden 90:03 + 25:20
18. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 91:46 + 27:03 5080
19. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 93:00 + 28:17 4960
20. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 93:01 + 28:18 4958
21. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 94:15 + 29:32 4838
22. Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:18 + 29:35 4834
23. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 95:22 + 30:39 4730
24. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 95:24 + 30:41 4727
25. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 96:04 + 31:21 4662
26. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 98:52 + 34:09 4390
27. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 102:05 + 37:22 4078
28. Kříž Jan 8080006 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 103:03 + 38:20
29. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 113:40 + 48:57 2953
30. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 120:48 + 56:05 2261
31. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 124:38 + 59:55 1889
32. Gipas Augustinas 5230013 523 Medeina OK 129:10 + 64:27
Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava DISK 0
Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Šklíba David TJN9902 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0

H21B 5.75 km, 310 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5779

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 59:16 5860
2. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 60:00 + 0:44 5790
3. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 61:05 + 1:49 5686
4. Pešík Marek JLI8301 C OB Jizerky 61:37 + 2:21 5635
5. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 62:06 + 2:50 5588
6. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:53 + 3:37 5513
7. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:11 + 4:55 5388
8. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 66:15 + 6:59 5189
9. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:27 + 9:11 4978
10. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 68:29 + 9:13 4974
11. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:36 + 9:20 4963
12. Roudný Václav LPU0001 C OK Lokomotiva Pardubice 69:08 + 9:52 4912
13. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 69:30 + 10:14 4877
14. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:07 + 10:51 4817
15. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 72:12 + 12:56 4617
16. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 72:53 + 13:37 4552
17. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 73:46 + 14:30 4467
18. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 76:21 + 17:05 4218
19. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 81:05 + 21:49 3763
20. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 85:08 + 25:52 3374
21. Malý Jakub SVS9100 C Orientklub Vsetín 93:52 + 34:36 2535
22. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 96:21 + 37:05 2296
23. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 116:17 + 57:01 380
24. Bugár Gergely 4320004 432 HSE Budapest 125:16 + 66:00
Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov DISK 0

H21C 5.00 km, 270 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2836

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ludvík Matyáš STB9801 C TJ Stadion Nový Bor 50:06 3082
2. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 56:10 + 6:04 2768
3. Bauer Matyáš SKV0402 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:18 + 8:12 2658
4. Hasman Ondřej VPM0002 C KOS Slavia Plzeň 60:06 + 10:00 2565
5. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 64:04 + 13:58 2360
6. Pavel Martin JJN0004 C Team Jizerky 67:25 + 17:19 2187
7. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 68:05 + 17:59 2152
8. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 69:36 + 19:30 2074
9. Thiemel Jiří TBM8905 C KOS TJ Tesla Brno 78:26 + 28:20 1617
10. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 86:48 + 36:42 1185
11. Brettschneider Max 3840005 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 94:30 + 44:24
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK 0

H35A 5.45 km, 280 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 52:07
2. Marchenko Alexey 4710001 471 Emek Hefer Israel 54:42 + 2:35
3. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 58:29 + 6:22
4. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 60:26 + 8:19
5. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:24 + 9:17
6. Yakir Goldner 4710004 471 Emek Hefer Israel 63:21 + 11:14
7. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 69:32 + 17:25
8. Viles Lleí 2610002 261 Club Orientació Bergueda 71:08 + 19:01
9. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 71:21 + 19:14
10. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 75:46 + 23:39
11. Drulia Mantas 5230007 523 Medeina OK 77:49 + 25:42
12. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 79:07 + 27:00
13. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 79:43 + 27:36
14. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 80:42 + 28:35
15. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 85:11 + 33:04
16. Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 90:32 + 38:25
17. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 98:25 + 46:18
18. Schwartz Matthias 4040001 404 Berliner Turnerschaft 101:37 + 49:30
19. Valenčík Radim ZPV7901 C KOB ZPV Prostějov 103:32 + 51:25
Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha DISK
Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín DISK

H35B 4.42 km, 225 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubský Aleš KUL8401 C KOB Ústí nad Labem 51:24
2. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 73:20 + 21:56
3. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 80:12 + 28:48
4. Bolf Vojtěch TAP8300 C KOB Tretra Praha 96:03 + 44:39
5. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 139:30 + 88:06

H40A 5.23 km, 275 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 46:19
2. Murenas Aurimas 5230018 523 Medeina OK 51:41 + 5:22
3. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 54:30 + 8:11
4. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 54:48 + 8:29
5. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 55:43 + 9:24
6. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 58:31 + 12:12
7. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:47 + 13:28
8. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 60:06 + 13:47
9. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:19 + 14:00
10. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 60:25 + 14:06
11. Aubets Ramon 2610006 261 Club Orientació Bergueda 61:10 + 14:51
12. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 66:33 + 20:14
13. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 68:02 + 21:43
13. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 68:02 + 21:43
15. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 69:35 + 23:16
16. Lehmann Karsten 3870004 387 USV TU Dresden 70:54 + 24:35
17. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 72:16 + 25:57
18. Rohner Uwe 3850003 385 SV IHW Alex Berlin 72:50 + 26:31
19. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 77:10 + 30:51
20. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 77:23 + 31:04
21. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 82:33 + 36:14
22. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 85:06 + 38:47
23. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 85:13 + 38:54
24. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 89:07 + 42:48
25. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 91:00 + 44:41
26. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 95:15 + 48:56
27. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 96:40 + 50:21
28. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 105:07 + 58:48
29. Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno 108:20 + 62:01

H40B 4.38 km, 210 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 44:27
2. Volkov Alexander 6510001 651 VZA Slávia ŽU Žilina 50:04 + 5:37
3. Šperl Milan 8080002 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 50:49 + 6:22
4. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 54:25 + 9:58
5. Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 65:15 + 20:48
6. Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov 67:04 + 22:37
7. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:47 + 23:20
8. Přibyl Jan OSN7801 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:16 + 25:49
9. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 73:54 + 29:27
10. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 91:31 + 47:04

H45A 5.23 km, 245 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 48:22
2. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 49:59 + 1:37
3. Eansaar Rain 2710016 271 Myracarud 50:12 + 1:50
4. Ahtiainen Akseli 3020001 302 Kalevan Rasti 50:26 + 2:04
5. SCHMIEDEBERG Nils 3920001 392 OK Ost 50:52 + 2:30
6. Krasuski Marcin 5840001 584 orienteering.waw.pl 52:59 + 4:37
7. Johansson Magnus 6720004 672 NYKOPING OK 54:00 + 5:38
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 54:12 + 5:50
9. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 54:22 + 6:00
10. Fjodorov Ain 2710003 271 Myracarud 54:42 + 6:20
11. Cerjaks Kaspars 5070001 507 Kapa OK 54:48 + 6:26
12. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 59:39 + 11:17
13. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 60:54 + 12:32
14. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 61:48 + 13:26
15. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 63:19 + 14:57
16. Cherniavsky Sergey 4010001 401 OC Muenchen 66:14 + 17:52
17. Schwarzenberger Stefan 6310001 631 LG Stettlen 66:25 + 18:03
18. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 66:46 + 18:24
19. Bleidorn Stefan 3850004 385 SV IHW Alex Berlin 68:02 + 19:40
20. Nielsen Niels-Peter Vest 2310001 231 Allerod OK 69:38 + 21:16
20. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 69:38 + 21:16
22. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 69:54 + 21:32
22. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 69:54 + 21:32
24. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 70:13 + 21:51
25. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 73:36 + 25:14
26. Biolik Grzegorz CHC7608 C K.O.B. Choceň 75:05 + 26:43
27. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 75:28 + 27:06
28. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 76:40 + 28:18
29. Vaitiekus Arturas 5230003 523 Medeina OK 77:30 + 29:08
30. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 86:51 + 38:29
31. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 88:51 + 40:29
32. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 91:52 + 43:30
33. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:01 + 47:39
34. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 99:31 + 51:09
35. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 99:50 + 51:28
36. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:54 + 52:32
37. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Rosice 105:00 + 56:38
38. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 115:21 + 66:59
39. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 117:48 + 69:26
40. Gaižutis Ramunas 5230014 523 Medeina OK 128:48 + 80:26
Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK

H45B 4.20 km, 185 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 46:46
2. Sicker Rene 3930002 393 Wehrsdorf OL-Team 51:50 + 5:04
3. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 57:45 + 10:59
4. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 59:13 + 12:27
5. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 64:54 + 18:08
6. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 66:03 + 19:17
7. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 67:04 + 20:18
8. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 67:53 + 21:07
9. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:28 + 22:42
10. Keraišis Marius 5230027 523 Medeina OK 74:08 + 27:22
11. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 74:20 + 27:34
12. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 75:35 + 28:49
13. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:44 + 30:58
14. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 78:13 + 31:27
15. Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 83:42 + 36:56
16. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 86:06 + 39:20
17. Furmánek Zdeněk KVS7400 C SKOB Kobra Vsetín 100:19 + 53:33
18. Balga Jiří DKP7302 C Oddíl OB Kotlářka 102:02 + 55:16
19. Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 104:11 + 57:25
20. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 106:06 + 59:20
21. Mačiukunas Gediminas 5230024 523 Medeina OK 164:16 + 117:30

H50A 4.55 km, 205 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wylenmann Peter 6330001 633 OLG Pfäffikon 38:20
2. Hallikma Heiti 2710004 271 Myracarud 44:20 + 6:00
3. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 45:14 + 6:54
4. Korb Randy 2710010 271 Myracarud 49:14 + 10:54
5. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:21 + 11:01
6. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 49:28 + 11:08
7. Kettunen Petri 3020002 302 Kalevan Rasti 49:42 + 11:22
8. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 50:44 + 12:24
9. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 51:14 + 12:54
10. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 53:22 + 15:02
11. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 54:13 + 15:53
12. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 54:36 + 16:16
13. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 56:59 + 18:39
14. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:36 + 20:16
15. Novota Mikuláš 6540001 654 ATU Košice 59:04 + 20:44
16. Tänav Tonu 2710007 271 Myracarud 59:14 + 20:54
17. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 59:58 + 21:38
18. Jobst Henry 3840008