Logo

Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

Datum:
16.07.2021
Místo konání:
Budislav
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12B     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10     H10N     H12B     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P    

D10

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 450 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 Ano Ano Ano 450 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 Ano Ano Ano 450 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148069 Ano Ano Ano 450 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2419956 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 Ano Ano Ne 400 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C Ano Ano Ano 450 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK1159 Rábová Eliška SK Radioklub Blansko Ano Ano Ano 450 Kč
RBK1059 Rábová Markéta SK Radioklub Blansko Ano Ano Ano 450 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 336770 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko C 219251 Ne Ano Ano 400 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C Ano Ano Ano 450 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 53312 Ano Ano Ano 450 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0969 Kubíčková Nela OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2080950 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8302010 Ano Ano Ano 450 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 Ano Ano Ano 450 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 8013953 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC0952 Herynková Lucie OB Říčany C 2112780 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0989 Kotecká Marie Anna KOS TJ Tesla Brno C 440698 Ano Ne Ne 200 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno B 8517355 Ano Ano Ano 450 Kč
MKP0950 Hercubová Dominika SK GORDIC Praha Kačerov C 2260139 Ne Ne Ano 200 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast C 2419858 Ne Ano Ano 400 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 Ano Ano Ano 450 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C Ano Ano Ano 450 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 2128449 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 53602 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř A 8003607 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov B 8660375 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 Ano Ano Ano 450 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 331753 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0850 Melicharová Rozálie SOS Jindřichův Hradec C 8113522 Ano Ano Ano 450 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA0751 Svobodová Andrea SKOB Slaný C 995793 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 1413719 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 Ano Ne Ano 400 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 Ano Ano Ano 450 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 Ano Ano Ano 600 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662430 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava B 2126386 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663139 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno B 8008286 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM0652 Kendrová Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8518357 Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 Ano Ano Ano 600 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast A 8226328 Ano Ne Ano 600 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 Ano Ano Ano 600 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 8109308 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 Ano Ano Ano 600 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole A 8116827 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0456 Stoklasová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice A 8149874 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 Ano Ano Ano 600 Kč
(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 Ano Ano Ano 0 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0250 Dittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656732 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 Ano Ano Ano 600 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 8680366 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8951 Štěrbová Daniela OK 99 Hradec Králové C 1700076 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno R 8656742 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 Ne Ano Ano 600 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice E 8100401 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 Ano Ano Ano 600 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy R 8006747 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice C 8100500 Ano Ano Ano 600 Kč
0200001 Petráčková Klára 020 - - 995792 Ne Ne Ano 300 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 Ne Ano Ano 600 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 9933 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 887635 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9451 Čermáková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 Ne Ne Ano 300 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ne Ne Ano 300 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice E 8670788 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 Ano Ano Ano 600 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 8006733 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 8008510 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 8656501 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec C 331719 Ne Ano Ano 600 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 Ne Ano Ne 300 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 8663175 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 Ano Ano Ano 600 Kč
43S9051 Kubinová Katarína (SVK) Športový klub Sandberg 8004608 Ano Ano Ano 600 Kč
0500001 Plotzerová Adriana 050 - - doplnim Ano Ano Ano 600 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680368 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga C 8482105 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091521 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207020 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 Ano Ano Ano 600 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 Ano Ano Ano 600 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano 600 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 Ano Ano Ano 600 Kč
KUO8851 Záveská Anna KOB Ústí nad Orlicí C 49612 Ano Ano Ne 600 Kč
SIT0251 Mrózek Teresa OK SILESIA A 8656736 Ano Ano Ano 600 Kč
SIT0252 Bernatíková Hana OK SILESIA A 8662702 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8953 Nádvorníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9249 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662727 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9393 Turczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga C 331147 Ne Ano Ano 600 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV8577 Liscinska Lenka Oddíl OS SK Prostějov C 8220785 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM9857 Pompurová Terézia KOS TJ Tesla Brno C 416705 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 8477774 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 Ano Ano Ano 600 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 8140929 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 Ano Ano Ano 600 Kč
43S0252 Patassiová Michaela (SVK) Športový klub Sandberg C 2104620 Ano Ano Ano 600 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU2273 Mrózková Vendula OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 600 Kč
0010001 Palupčíková Nikola 001 - Xx 2058521 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano 600 Kč
0020001 Kardošová Romana 002 - 001-xx zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec C 8013849 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec 8667 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662431 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec 7208088 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL0056 Hodová Eliška SKOB Zlín C 8006746 Ano Ano Ano 600 Kč
0090001 Steblová Veronika 009 - nereg. 8775 Ano Ano Ano 600 Kč
0090002 Kurfürstová Alena 009 - nereg. zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 600 Kč
0150001 Roznětinská Barbora 015 - OB Zmrzlík zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering C 2045171 Ano Ano Ano 600 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9155 Hájková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 8644878 Ano Ano Ano 600 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 8656520 Ano Ano Ne 600 Kč
0390001 Vobořilová Markéta 039 - CZAR 301198 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 Ano Ano Ano 600 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 8663114 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava C 7210905 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9163 Oľhavová Hana SK Praga C 416555 Ne Ne Ano 300 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 600 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331151 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 Ne Ano Ano 600 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 53640 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8013844 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM7454 Bukovacová Alena TJ Spartak 1. brněnská C 8515557 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8062 Tomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno 8518312 Ano Ano Ne 600 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 600 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 Ano Ano Ano 600 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 8000002 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano 600 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 Ano Ano Ano 600 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 8656605 Ano Ano Ano 600 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 8226371 Ano Ano Ano 600 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 Ano Ano Ano 600 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 Ano Ano Ano 600 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 600 Kč
27S7850 Komanová Kristína (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226357 Ano Ano Ano 600 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany C 2131184 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 9001060 Ano Ano Ano 600 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 9822 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 Ano Ano Ano 600 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ano Ne Ne 300 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 Ano Ano Ano 600 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ano Ano Ano 600 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7953 Daňková Dagmar KOB START Blansko 49682 Ne Ano Ano 600 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 Ne Ano Ano 600 Kč
0480001 Marková Michaela 048 - Míša styl 2419939 Ano Ano Ano 600 Kč
0490001 Fišerová Zuzana 049 - ski valmez 2070831 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 Ne Ano Ne 300 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL7352 Vrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 600 Kč
0160001 Zámečníková Jitka 016 - NEREG. Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 600 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 600 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 Ano Ano Ano 600 Kč
0290002 Křivdová Lenka 029 - Sportovní klub hasičů KHK 8655490 Ano Ano Ano 600 Kč
0440002 Tomandlová Radka 044 - NOK HoRa 2099521 Ne Ano Ne 300 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 Ne Ano Ano 600 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ano Ano Ano 600 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 600 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 600 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144177 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY7651 Trnková Petra Běhej Poděbrady C zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
0280001 Paurová Lenka 028 - NEREG. PRAHA 2060203 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 600 Kč
0510001 Mašatova Zora 051 - nereg 207870 Ano Ano Ano 600 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 Ano Ano Ano 600 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 Ano Ano Ano 600 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 600 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ano Ano Ano 600 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 600 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 600 Kč
0080001 Tužilová Michaela 008 - Tužilovi 2020737 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ne Ano Ano 600 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 Ano Ano Ano 900 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 600 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 Ano Ano Ano 600 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 7209288 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM6666 Tomanová Elena SK Žabovřesky Brno C 2075673 Ano Ano Ano 600 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 600 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 600 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 8005133 Ano Ano Ano 600 Kč
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025010 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano 600 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 Ano Ano Ano 600 Kč
0270001 Hájková Lenka 027 - Neregistrovaný 232260 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 600 Kč

D60

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 Ano Ano Ano 450 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 450 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 450 Kč

D65

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 450 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 450 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 Ano Ano Ano 450 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano 450 Kč

D70

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 Ano Ano Ano 450 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ano Ano Ano 450 Kč

H10

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 500884 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM1212 Stachoň Štěpán SK Žabovřesky Brno C 976000 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL1203 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085611 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 Ano Ano Ano 450 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 8003650 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 Ano Ano Ano 450 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 7053367 Ano Ano Ano 450 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 Ano Ano Ano 450 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko C 52015 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM1404 Stachoň Ondřej SK Žabovřesky Brno C 7905090 Ano Ano Ano 450 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51830 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 Ano Ano Ano 450 Kč
0250001 Uchytil Ivo 025 - Měřín 2080939 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1402 Kotecký Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 52673 Ano Ne Ne 200 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49683 Ano Ano Ano 450 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8226395 Ne Ano Ne 200 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 Ne Ano Ne 200 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 450 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 Ne Ano Ne 200 Kč
PBM1007 Bukovác Lukáš TJ Spartak 1. brněnská C 8515555 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM1124 Kotecký Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 52691 Ano Ne Ne 200 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8303 Ne Ne Ano 200 Kč
CHT0902 Češík František OOB SK Chrast C Ano Ano Ano 450 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín B 8660354 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 Ano Ano Ano 450 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 Ano Ano Ano 450 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 Ano Ano Ano 450 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 Ano Ano Ano 450 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 2051534 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 Ano Ano Ano 600 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 2025344 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8662367 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř B 2118475 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302005 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř A 8226396 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 2039823 Ne Ano Ne 300 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
27S0503 Koman Ján (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226389 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM0501 Bukovác Filip TJ Spartak 1. brněnská A 8116740 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM0512 Kasza Tomáš TJ Spartak 1. brněnská B 8116805 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0515 Pekárek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8014532 Ano Ano Ano 600 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 Ne Ano Ano 600 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň A 8651736 Ano Ano Ne 600 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8662686 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 Ne Ano Ne 300 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň A 8013478 Ano Ano Ano 600 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 8008292 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8109419 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 2113419 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 Ano Ano Ano 600 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 Ano Ano Ano 600 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko A 8000241 Ano Ano Ano 600 Kč
(115)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 Ano Ne Ano 0 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 Ano Ne Ne 300 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 Ano Ano Ano 600 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670742 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice E 8645928 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662426 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno R 8655419 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 Ano Ano Ano 600 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 8656758 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 Ano Ano Ano 600 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno E 8100023 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7201825 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0200 Nechanický Jan KOS TJ Tesla Brno R 8000321 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 Ano Ano Ano 600 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 8656596 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice R 8000543 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín C 8068608 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín R 8050013 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 Ano Ano Ano 600 Kč
JJN0001 Šmaus Antonín Team Jizerky C 8680333 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM9508 Nakvosas Gytis KOS TJ Tesla Brno C 8635553 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662750 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 Ne Ano Ano 600 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 8401151 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8680318 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 Ano Ano Ano 600 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 Ano Ano Ano 600 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 Ne Ano Ano 600 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 Ano Ano Ano 600 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8022671 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0204 Richtr Lukáš OOB TJ Turnov E 8656696 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9305 Toman Viktor SK Praga C 8140923 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM7605 Bukovac Maroš TJ Spartak 1. brněnská C 8518355 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 Ne Ano Ano 600 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 Ano Ano Ano 600 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 Ne Ano Ano 600 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ne Ano Ne 300 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 Ano Ano Ano 600 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ne Ano Ne 300 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 Ano Ano Ano 600 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 8656707 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 Ano Ano Ano 600 Kč
0500002 Halouska Matěj 050 - - doplnim Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 Ano Ano Ano 600 Kč
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec 1400410 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 8028879 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 8303038 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 Ano Ano Ano 600 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM9902 Komenda Jan TJ Spartak 1. brněnská C 8660415 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 8660423 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 Ano Ano Ano 600 Kč
JJN0101 Budský Ondřej Team Jizerky B 8656738 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 600 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec 49382 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA8100 Dvořák Richard SKOB Slaný C 08800 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice 8116811 Ano Ano Ano 600 Kč
JJN0102 Růta Matyáš Team Jizerky B 8659386 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662433 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 8629758 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 436413 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 Ano Ano Ano 600 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656636 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662436 Ne Ano Ano 600 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8656735 Ano Ano Ne 600 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor C 8660584 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003618 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 Ano Ano Ano 600 Kč
0260001 Dvořáček Radek 026 - Doudleby nad Orlicí 682344 Ne Ne Ano 300 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL8803 Krajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný 8660529 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 8656559 Ano Ano Ano 600 Kč
CHT Mikan Tomáš OOB SK Chrast 9913 Ano Ano Ano 0 Kč
CHT77 Mikan Petr OOB SK Chrast 51871 Ano Ano Ano 0 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 8113526 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno C 232254 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM7540 Kasal Vít TJ Spartak 1. brněnská C 8008808 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava C 7200364 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C 2090849 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 Ne Ne Ano 300 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8515517 Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ne Ano Ne 300 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9500 Kostkan Tomáš TJ TŽ Třinec C 2060276 Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec 2102776 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 8005145 Ano Ano Ano 600 Kč
0040001 Jahoda Jiří 004 - (j)Elita 1428935 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 Ano Ano Ano 600 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 Ano Ano Ano 600 Kč
LDC8501 Duben Jan KOB Děčín C 416132 Ano Ano Ano 600 Kč
0080003 Tužil Matěj 008 - Tužilovi zapůjčit Ano Ano Ano 750 Kč
0090003 Pluške Zbyněk 009 - nereg. 8763 Ano Ano Ano 600 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 Ano Ano Ano 600 Kč
0040003 Sommer Jaroslav 004 - (j)Elita 2148176 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ano Ano Ano 600 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice C 8113519 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9310 Veselý Martin OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 600 Kč
VIC9801 Šiška Petr OB Vizovice C 2025335 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9496 Ano Ano Ano 600 Kč
0300001 Pražák Vojtěch 030 - Na výkon! 416300 Ano Ano Ano 600 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 8158158 Ne Ano Ano 600 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 8680600 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 814906 Ano Ano Ano 600 Kč
0390002 Tomáš Vaněk 039 - CZAR 8667986 Ano Ano Ano 600 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano 600 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 7207026 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 Ne Ne Ano 300 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 Ano Ano Ano 600 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 Ano Ano Ano 600 Kč
PLU7501 Travnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 Ano Ano Ano 600 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7302 Porubský Július KOS TJ Tesla Brno C 7210405 Ano Ano Ano 600 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 Ano Ano Ano 600 Kč
PLU8009 Špičák František TJ SOKOL Plumlov C 52410 Ne Ano Ne 300 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 8116783 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 Ano Ano Ano 600 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ano Ano Ano 600 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7903 Tomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno 8517311 Ano Ano Ne 600 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 Ne Ano Ne 300 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 Ano Ano Ano 600 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 9000002 Ano Ano Ano 600 Kč
0110001 Paseka Tomáš 011 - Mabruk Brno 2260171 Ano Ne Ne 300 Kč
0030001 Kozel Jiří 003 - Family Point 2260169 Ano Ano Ano 600 Kč
0030005 Šulák Ondřej 003 - Family Point zapůjčit Ano Ne Ne 350 Kč
0030006 Hrabec Roman 003 - Family Point 2260176 Ano Ano Ano 600 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C 2144084 Ne Ano Ne 300 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 Ano Ano Ano 600 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 Ano Ano Ano 600 Kč
0460001 Klapka Radim 046 - Neregistrovaný 307330 Ano Ano Ano 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 600 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 8670825 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 Ne Ano Ano 600 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 Ano Ano Ano 600 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená C 7208083 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 Ano Ano Ano 600 Kč
27S7902 Koman Marek (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226311 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 Ano Ano Ano 600 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 Ano Ano Ano 600 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano 600 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 600 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 8680410 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 Ne Ano Ano 600 Kč
0170002 Jirků František 017 - Jirků 2039175 Ne Ano Ne 300 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ano Ano 600 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH8003 Duba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 7300804 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2102791 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK8004 Brodecký Radek SK Radioklub Blansko C 410332 Ne Ano Ne 300 Kč
0380001 Dneboský František 038 - OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ne Ano Ano 600 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 Ne Ano Ne 300 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 8076006 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8022669 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC7608 Biolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 Ano Ne Ne 300 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 Ano Ano Ano 600 Kč
0160002 Zámečník Pavel 016 - NEREG. Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 600 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 600 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 Ano Ano Ne 600 Kč
PBM7100 Kasza Ladislav TJ Spartak 1. brněnská C 2078497 Ano Ano Ano 600 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 Ano Ano Ano 600 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 Ano Ano Ano 600 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 600 Kč
0350002 Píša Pavel 035 - neevidována 2111813 Ano Ano Ano 600 Kč
0440001 Tomandl Jan 044 - NOK HoRa 2090861 Ne Ano Ne 300 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 Ano Ano Ano 600 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 Ne Ano Ano 600 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 Ano Ano Ano 600 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 Ne Ano Ano 600 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 Ano Ano Ano 600 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 Ano Ano Ano 600 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 438033 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 Ano Ano Ano 600 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 Ano Ne Ne 300 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 2127638 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 Ano Ano Ano 600 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080908 Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 Ano Ano Ano 600 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 8014454 Ano Ano Ano 600 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ne Ano Ano 600 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 600 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7101 Panna Jan SKOB Ostrava C 2080824 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 Ano Ano Ano 600 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 600 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 Ano Ano Ano 600 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6733 Florian Michal KOS TJ Tesla Brno C 7201772 Ano Ano Ano 600 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ano Ano Ano 600 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 Ano Ano Ano 600 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003600 Ano Ano Ano 600 Kč
TUV6802 Šritr Martin