Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2022
Místo konání:
Hradešín
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D60     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     T5     TF     Z1     Z2     Z3    

D10

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1252 Dobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 100 Kč
DKP1452 Večerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 100 Kč
DKP1358 Výborná Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086456 100 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 100 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 100 Kč
KNC1250 Štolbová Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7260002 100 Kč
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 100 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 100 Kč
KAM1253 Bradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 100 Kč
DKP1360 Dvořáková Šarlota Oddíl OB Kotlářka C 2219068 100 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 100 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 100 Kč
ROZ1252 Sýkorová Žofie OK Roztoky C 2213813 100 Kč
PGP1253 Všetečková Stela SK Praga C 2420038 100 Kč
PGP1451 Litschmannová Barbora SK Praga C 7003048 100 Kč
VSP1250 Reichelová Šárka USK Praha C 2148132 100 Kč
DKP1453 Janečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 100 Kč
0090001 Kovalová Karolína 009 - BSO 301433 100 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 100 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 8328667 100 Kč
DOR1253 Komová Barbora OK Dobříš C 2420070 100 Kč
DOR1254 Nalezencová Tereza OK Dobříš C 2111602 100 Kč
ODV1350 Matoušková Edita TJ Aero Odolena Voda C 2211645 100 Kč
ODV1250 Štěpánková Linda TJ Aero Odolena Voda C 2211646 100 Kč
TAP1256 Ouhrabková Bára KOB Tretra Praha C 8022683 100 Kč
RIC1250 Kavková Valerie OB Říčany C 2211451 100 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 100 Kč
RIC1351 Řeháková Berta OB Říčany C 2113041 100 Kč
RIC1251 Šimůnková Kateřina OB Říčany 2211462 100 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2222797 100 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1550 Bednaříková Eva KOB Tretra Praha C 8660566 80 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 80 Kč
DKP1450 Collis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 80 Kč
KNC1450 Dvořáková Anežka Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 80 Kč
KAM1451 Pelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 80 Kč
DKP1362 Heczková Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086461 80 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 80 Kč
ZVO1352 Michalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 80 Kč
MFP1450 Váchová Pavlína Matfyz Praha C 21521 80 Kč
LOU1351 Kabáth Karolína Ida SK Moravan Louňovice C 232005 80 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 80 Kč
KAM1456 Voleská Andrea OK Kamenice C 2222807 80 Kč
VSP1251 Mrázová Lucie USK Praha C 2219002 80 Kč
LBE1250 Králová Helena TJ Lokomotiva Beroun C 52974 80 Kč
KAM1458 Sankotová Sára OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
DKP1260 Faltusová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2086457 80 Kč
KAM1457 Zoubková Hana OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
KNC1350 Andrlová Hana Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 80 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 80 Kč
0090002 Kovalová Adriana 009 - BSO 301432, 80 Kč
ODV1251 Barhoňová Marie TJ Aero Odolena Voda C 2211636 80 Kč
DOR1451 Hrušková Tereza OK Dobříš C 2125343 80 Kč
DOR1452 Hrušková Zuzana OK Dobříš C 2058516 80 Kč
DKP1555 Dudová Marta Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
RIC1452 Silovská Natálie OB Říčany C 2148223 80 Kč
0210001 Čermáková Emílie 021 - Jednorázový 7003028 80 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 80 Kč
DKL1350 Datlová Anna KOB Kladno C 995851 80 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 80 Kč

D12

(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 100 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 100 Kč
ZVO1052 Neubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 2222825 100 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 100 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 2152859 100 Kč
DKP1168 Tomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 8112161 100 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 100 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 100 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 100 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 8116709 100 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 100 Kč
DKP1172 Dvořáková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2219066 100 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C 8445327 100 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 100 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 100 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 100 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga B 2134299 100 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga B 2144052 100 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 100 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 100 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 2080980 100 Kč
DKP1063 Vaněčková Anna Oddíl OB Kotlářka C 8026583 100 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 2095946 100 Kč
KAM1153 Fuchsová Barbora OK Kamenice C 2221442 100 Kč
LOU1054 Dušková Tereza SK Moravan Louňovice C 2143392 100 Kč
PGP1058 Škodová Denisa SK Praga B 8076645 100 Kč
DKP1165 Tarešová Sofie Oddíl OB Kotlářka C 1409093 100 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 100 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 100 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha 49639 100 Kč
TAP1155 Rypáčková Šárka KOB Tretra Praha B 8014509 100 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 100 Kč
DKP1167 Havlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2221458 100 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice B 8017382 100 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 100 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2144044 100 Kč
PGP1060 Všetečková Dora SK Praga C 2419930 100 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga B 2085003 100 Kč
LBE1152 Králová Žofie TJ Lokomotiva Beroun C 981803 100 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2000586 100 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 8066729 100 Kč
DKP1064 Adámková Sára Oddíl OB Kotlářka C 8025 100 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 100 Kč
PGP1055 Starostová Lucie SK Praga C 2151445 100 Kč
PGP1155 Mrázková Berta SK Praga B 771771 100 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole B 8680608 100 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 100 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha B 8051246 100 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 100 Kč
DOR1057 Basistová Aneta OK Dobříš C 2044896 100 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš B 2127569 100 Kč
DOR1058 Komová Johana OK Dobříš B 2420057 100 Kč
DOR1155 Košťáková Emma OK Dobříš C 2224513 100 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš B 8016029 100 Kč
DOR1150 Pecklová Laura OK Dobříš C 8015304 100 Kč
DOR1059 Tafijčuková Veronika OK Dobříš C zapůjčit 140 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 2211662 100 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga B 2125327 100 Kč
TAP1061 Brumovská Markéta KOB Tretra Praha C 2771916 100 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 2146028 100 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 100 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 100 Kč
DKP1160 Tomešová Stella Oddíl OB Kotlářka C 330608 100 Kč
LBE1050 Horová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 2148216 100 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha B 8107742 150 Kč
TAP1058 Horová Adéla KOB Tretra Praha C 2181304 150 Kč

D14

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 100 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 100 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha B 8034538 100 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 100 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 100 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 100 Kč
ROZ0959 Vaňková Barbora OK Roztoky B 8196045 100 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 100 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 2103732 100 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 100 Kč
ROZ0956 Kuglerová Anna OK Roztoky C zapůjčit 140 Kč
KAM0858 Vondrášková Kateřina OK Kamenice C 2145641 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 8080812 100 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 100 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 100 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 8033262 100 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 100 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha 232648 100 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 8107757 100 Kč
PDY0953 Jindrová Ema Běhej Poděbrady C 53640 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 100 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 100 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka A 8116730 100 Kč
PGP0963 Labská Kateřina SK Praga C 2224798 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 100 Kč
LBE0851 Kollmannová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 886288 100 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 100 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 100 Kč
PGP0965 Buchtová Hana SK Praga C 100 Kč
VSP0856 Reichelová Helena USK Praha C 2148067 100 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga B 2143361 100 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha B 405999 100 Kč
ZVO0956 Fišerová Emma OB SK Zvole C 2083401 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 100 Kč
LOU0853 Vaughanová Sára SK Moravan Louňovice C 2143394 100 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 100 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 100 Kč
ROZ0950 Čelikovská Kateřina OK Roztoky C 2419943 100 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 8076032 100 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 100 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 100 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 8007179 100 Kč
DOR0957 Košťáková Anna OK Dobříš C 7008092 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 100 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš B 8006772 100 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 2420054 100 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 100 Kč
TAP0862 Bednářová Štěpánka KOB Tretra Praha C 2222802 100 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 100 Kč
ZVO0955 Sedmerová Nela OB SK Zvole C 2135178 100 Kč
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 2146031 100 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 100 Kč
RIC0952 Herynková Lucie OB Říčany C 2112780 100 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 100 Kč
PGP0960 Tomášková Ines SK Praga C 2212049 100 Kč
LOU0855 Líznerová Anna SK Moravan Louňovice C 2143387 100 Kč
KAM0955 Slabá Veronika OK Kamenice C 2421357 100 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 100 Kč
PGP0958 Vladařová Anna SK Praga C 2001919 100 Kč
MKP0950 Hercubová Dominika SK Meteor Kačerov C 2260139 100 Kč
MKP0951 Blahůtová Alžběta SK Meteor Kačerov C 2260152 100 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 100 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 100 Kč
PGP0855 Paldusová Nela SK Praga C 2111750 100 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 150 Kč
ZVO0957 Zástavová Barbora OB SK Zvole C 2222820 150 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C 2181309 150 Kč

D16

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka B 2419952 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 100 Kč
DKP0762 Pecháčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2000559 100 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 100 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 100 Kč
KAM0757 Lichtenbergová Zuzana OK Kamenice C 8154977 100 Kč
PDY0651 Matějková Kateřina Běhej Poděbrady C 2102808 100 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 100 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 100 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 100 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 100 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 100 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha A 8085108 100 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 100 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 8014519 100 Kč
MFP0650 Pangrácová Anna Matfyz Praha C 218784 100 Kč
ODV0752 Houdková Kateřina TJ Aero Odolena Voda C 2211631 100 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 100 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole B 2125370 100 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 100 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 8226391 100 Kč
RIC0756 Stoklasová Eliška OB Říčany C 2073691 100 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 100 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka A 8076607 100 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 8066788 100 Kč

D18

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 100 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga B 8003663 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 100 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno B 2115077 100 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2125341 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 8226419 100 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 100 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole A 8033297 100 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 100 Kč

D21K Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8183166 140 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 140 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 140 Kč
DKP8762 Hrdličková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8107771 140 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 8113516 140 Kč
PGP8751 Bartoňová Radka SK Praga C 7300801 140 Kč
PEN0250 Vydrová Zuzana OK RECO Sport C 2113100 140 Kč
EKP8750 Kožíšková Jana VŠTJ Ekonom Praha 2133907 140 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 140 Kč
SJC8759 Kovářová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 140 Kč
0220001 Fojtů Jitka 022 - Neregistrovaní 2212746 140 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 140 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 140 Kč

D21L Rank. koef.: 1

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 140 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 140 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 140 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 140 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 140 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 140 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 140 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 140 Kč
CHT9652 Hledíková Lucie OOB SK Chrast C 8033202 140 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 140 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 140 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 140 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 140 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 140 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 140 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 140 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 140 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 140 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 140 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 140 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 9201760 140 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 140 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 140 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 140 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 140 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 140 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 140 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 140 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 140 Kč
DKP9450 Řada Hanka Oddíl OB Kotlářka C 7945000 140 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 140 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 140 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 140 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 140 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 140 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 140 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 140 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 140 Kč
0030001 Tichá Veronika 003 - Ticháči 2091555 140 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 140 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Brno Žabovřesky C 8660446 140 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 140 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 140 Kč
SJH8150 Gregorová Kamila SOS Jindřichův Hradec E 8660904 140 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 8656627 140 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 140 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 200 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 7210234 200 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 200 Kč

D35

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 140 Kč
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 140 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 140 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 140 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 140 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 140 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 140 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 140 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 140 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 140 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 140 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 140 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 140 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 140 Kč
DKP8252 Červená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2213796 140 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 140 Kč
PGP8156 Súkupová Hana SK Praga C 2224777 140 Kč
PDY8051 Jindrová Klára Běhej Poděbrady C 2219009 140 Kč
KAM8350 Pelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 140 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 140 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 140 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 140 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 140 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 140 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha 9201752 140 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 8105239 140 Kč
DKP8551 Havlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8454037 140 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8042126 140 Kč
MFP8250 Janečková Lenka Matfyz Praha C 416119 140 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 140 Kč
0240001 Škovroňová Hana 024 - Dolní Lutyně 442880 140 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 140 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 140 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 8410791 140 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C 7210928 140 Kč
LBE8152 Žufníčková Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 1452976 140 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 140 Kč
FSP7955 Knýbelová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2221478 140 Kč
KNC8050 Andrlova Vendula Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 140 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 140 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 140 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 140 Kč
DKP8151 Janečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 140 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2087694 140 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 140 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 140 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 140 Kč
EKP7750 Matoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 140 Kč
DOR7856 Basistová Darina OK Dobříš C 2045317 140 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 140 Kč
DOR8151 Košťáková Petra OK Dobříš C 8196035 140 Kč
DOR7853 Magazu Radmila OK Dobříš C 8012880 140 Kč
DOR7950 Pecklová Jarmila OK Dobříš C 2111610 140 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 140 Kč
0160002 Veverka Radka 016 - Splašený veverky 2771914 140 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 140 Kč
RIC8051 Grimmerová Mariana OB Říčany C 2800318 140 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 140 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 140 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 140 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 140 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 140 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 140 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 140 Kč
DKL8052 Lohová Monika KOB Kladno C 8008263 200 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 200 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 200 Kč

D45

(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 140 Kč
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 140 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 140 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 140 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 140 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 140 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 140 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 140 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 1000451 140 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 140 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 140 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 140 Kč
DKP6952 Heczková Jana Oddíl OB Kotlářka 2086463 140 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 140 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2039095 140 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 140 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2039819 140 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 140 Kč
ROU7454 Zábranská Ivana SKOB Roudnice nad Labem C 2069099 140 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 140 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 140 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 8162869 140 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 140 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 140 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 140 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 140 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 140 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 140 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 140 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 140 Kč
0170002 Dobešová Monika 017 - 6878 KNC 9201322 140 Kč
ROU7553 Krátká Marta SKOB Roudnice nad Labem C 2181949 140 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 140 Kč
KPY7550 Varhaníková Halka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 140 Kč
FSP7750 Hüblová Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000593 140 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 140 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 140 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 140 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 140 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 140 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 140 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 140 Kč
LBE7450 Uhlířová Lada TJ Lokomotiva Beroun C 218788 140 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 140 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 140 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 140 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 140 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2104706 140 Kč
ODV7655 Vyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 140 Kč
0150002 Hrušková Jana 015 - Neregistrovaní Hruškovi 2121891 140 Kč
TAP7251 Brumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 140 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 2069042 140 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany C 2131184 140 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 140 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 140 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 140 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 200 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 200 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 200 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 200 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 200 Kč

D55

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 140 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 140 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 140 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 140 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 140 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 140 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 140 Kč
0200001 Krakorova Iva 020 - Malesice SI 2211447 140 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 140 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 140 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 140 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 140 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 140 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 140 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 200 Kč

D60

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 140 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 140 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 140 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 140 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 140 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 140 Kč

D65

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
0540003 Tovazhnianska Zhanna 054 - (UKR) --- 2219023 100 Kč

D75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8063085 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 80 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 1413334 80 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 2219072 80 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 1700085 80 Kč
DKP1207 Šťovíček Filip Oddíl OB Kotlářka C 2771490 80 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 80 Kč
LBE1400 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun C 981846 80 Kč
LBE1500 Král Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun C 1451524 80 Kč
KAM1207 Sankot Jakub OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
DKP1507 Faltus Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086458 80 Kč
KPY1200 Galuška Viktor SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 80 Kč
SAD1301 Červenka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 682358 80 Kč
LOU1301 Hendrich Jáchym SK Moravan Louňovice C 2219012 80 Kč
0080001 Nedas Jan 008 - Neregistrovaný 8580 80 Kč
SFM1400 Sebera Eduard O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 80 Kč
BZP1300 Pospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běhu C 2152843 80 Kč
RIC1402 Havlíček Kristián OB Říčany C 2420001 80 Kč
RIC1401 Lhotský František OB Říčany C 2211490 80 Kč
RIC1407 Seidl Kryštof OB Říčany C 51610 80 Kč
DKP1508 Tomeš Matěj Oddíl OB Kotlářka C 331606 80 Kč
DKP1402 Valenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2102804 80 Kč
PGP1303 Kosák Damián SK Praga C 2800310 80 Kč
PGP1402 Veselý Hubert SK Praga C zapůjčit 120 Kč
TAP1308 Frabša Jan KOB Tretra Praha C 80 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2419920 80 Kč
SJC1502 Drobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 7431985 80 Kč

H10

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 100 Kč
PGP1202 Doležel Adam SK Praga C 2219013 100 Kč
ROZ1201 Homuta Eliáš OK Roztoky C 2224778 100 Kč
KAM1205 Bína Richard OK Kamenice C 2213799 100 Kč
DKP1304 Žižkovský Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2152887 100 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 100 Kč
DKP1403 Rippel Nikolas Oddíl OB Kotlářka C 8066793 100 Kč
PGP1203 Řehák Prokop SK Praga C 2420053 100 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 100 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 9900 100 Kč
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2181921 100 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 100 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 100 Kč
KAM1203 Pelikán Vít OK Kamenice C 2148226 100 Kč
ROU1401 Brotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2181327 100 Kč
LBE1301 Beran Matouš TJ Lokomotiva Beroun C 2099525 100 Kč
SAD1200 Arnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 51648 100 Kč
DKL1301 Drašar Matouš KOB Kladno C 2000590 100 Kč
KAM1301 Fuchs Vojtěch OK Kamenice C 2221472 100 Kč
TAP1303 Rypáček Radim KOB Tretra Praha C 8008303 100 Kč
TAP1304 Jakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 100 Kč
SJC1401 Kazda Albert Sportcentrum Jičín C 2114994 100 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8119529 100 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 100 Kč
FSP1201 Kužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 100 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 100 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 100 Kč
DOR1202 Dostál Václav OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR1305 Košťák Hubert OK Dobříš C 7008105 100 Kč
DKP1303 Duda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 2124772 100 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 2039997 100 Kč
RIC1301 Grimmer Kryštof OB Říčany C 2069053 100 Kč
RIC1206 Krejčík Daniel OB Říčany C 2060263 100 Kč
RIC1204 Martinez Galicia Pablo OB Říčany C 2113061 100 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany C 2419902 100 Kč
RIC1400 Pračka Michal OB Říčany C 426373 100 Kč
PGP1201 Veselý Vilém SK Praga C 2001984 100 Kč
TAP1401 Hýbl Šimon KOB Tretra Praha C 51628 100 Kč
DKP1210 Valenta Filip Oddíl OB Kotlářka C 2087696 100 Kč
TAP1302 Hora Karel KOB Tretra Praha C 2181931 150 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 8105233 150 Kč

H12

(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha B 8670452 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem B 2143362 100 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice B 1418764 100 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 8461732 100 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 100 Kč
KNC1100 Pačes Vítězslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 2134271 100 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2260367 100 Kč
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky B 8154992 100 Kč
DKP1012 Šťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 100 Kč
PDY1105 Jindra Jáchym Běhej Poděbrady C 2181938 100 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice B 2135200 100 Kč
KAM1102 Čížik Matyáš OK Kamenice C 8410790 100 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C 2067203 100 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky B 8047192 100 Kč
PGP1104 Černý Dominik SK Praga C 2151452 100 Kč
TAP1108 Gross Adam KOB Tretra Praha C 2181293 100 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 100 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 100 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 8009522 100 Kč
KPY1100 Hendrych Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2213770 100 Kč
TAP1109 Jakubský Pavel KOB Tretra Praha C 2120625 100 Kč
KAM1103 Voleský Viktor OK Kamenice C 2102864 100 Kč
TAP1107 Doleček David KOB Tretra Praha C 2181933 100 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 100 Kč
DKP1015 Dobal David Oddíl OB Kotlářka C 2086454 100 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 8063084 100 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 1451523 100 Kč
DKL1001 Homola Šimon KOB Kladno C 2126358 100 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8026639 100 Kč
FSP1103 Hübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 100 Kč
SAD1101 Červenka Daniel Sportovní akademie Dobříš C 52690 100 Kč
KNC1000 Andrle Hynek Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 100 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 2020719 100 Kč
PGP1005 Šňupárek Jenda SK Praga C 8680429 100 Kč
LOU1003 Hendrich Matyáš SK Moravan Louňovice C 2419975 100 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 100 Kč
DKP1016 Mošnička Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2086459 100 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 100 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8116800 100 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 100 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice B 2116478 100 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 100 Kč
DKP1013 Fanta Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2222843 100 Kč
SAD1102 Homolka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 361921 100 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 100 Kč
ODV1006 Houdek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 2211656 100 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 100 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 100 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš B 2000603 100 Kč
DOR1105 Jetel Václav OK Dobříš C 2039792 100 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš B 2131198 100 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš B 2104698 100 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš B 8003628 100 Kč
DOR1113 Baláš Jan OK Dobříš C 2039827 100 Kč
DOR1005 Beller Štěpán OK Dobříš C 2224528 100 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda B 2148154 100 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 100 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany B 8226428 100 Kč
RIC1005 Stoklasa Štěpán OB Říčany C 2801026 100 Kč
TAP1106 Sedlář Prokop KOB Tretra Praha C 8076650 100 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha B 2801022 100 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 2148079 100 Kč
MKP1000 Narendra Dominik SK Meteor Kačerov C 2260174 100 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7756777 150 Kč
DKP1212 Junek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 2008986 150 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 150 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha C 2260330 150 Kč

H14

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 100 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 100 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2039161 100 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice B 8004883 100 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 100 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 100 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 100 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 7300820 100 Kč
KNC0900 Čečetka Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 2420029 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 100 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 100 Kč
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2420017 100 Kč
DKP0824 Vaněček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8670805 100 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka B 8047223 100 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 100 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 100 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 100 Kč
PGP0906 Černý Jakub SK Praga C 2221455 100 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 100 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 100 Kč
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 100 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun B 8045205 100 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 100 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8445310 100 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga B 8005120 100 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 100 Kč
TAP0914 Sotona Filip KOB Tretra Praha B 2084997 100 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka A 8080822 100 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga B 2129227 100 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 7210909 100 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 100 Kč
KPY0903 Galuška Radovan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52678 100 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 100 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 8006740 100 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 8016296 100 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš B 8162879 100 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš B 2104702 100 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 100 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 100 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš B 8226363 100 Kč
DOR0806 Peckl Kryštof OK Dobříš B 8016300 100 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 2212737 100 Kč
DKP0923 Gurecký Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2113488 100 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 100 Kč
ZVO0804 Hamrle Jindřich OB SK Zvole C 2135187 100 Kč
ZVO0905 Hinks-Edwards Adam OB SK Zvole C 2001940 100 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8105268 100 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 8066787 150 Kč
KAM1007 Janda Josef OK Kamenice C 2771967 150 Kč
ROZ0804 Tomáš Kamilo OK Roztoky C 8008277 150 Kč

H16

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0704 Neubauer René OB SK Zvole C 2019229 100 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 100 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2134283 100 Kč
SLA0701 Hůlka Jonáš SKOB Slaný C 2129245 100 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 100 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 100 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka B 8648614 100 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 8670812 100 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8154983 100 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 100 Kč
KPY0601 Galuška Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 100 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 100 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C 2039793 100 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 100 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 8516417 100 Kč
DOR0606 Hošek Ondřej OK Dobříš C 2039783 100 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš B 8014485 100 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 100 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 8109330 100 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 100 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga B 8140934 150 Kč
0530005 Vít Kovář 053 - Dezorientovaní šnečci 2419907 150 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha B 8154987 150 Kč
ROU0704 Hejcman Jaroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2001925 150 Kč

H18

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 100 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 100 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 100 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 100 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 100 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 100 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 100 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 100 Kč

H21L Rank. koef.: 1

(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 140 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 140 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 140 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 140 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 140 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 140 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 140 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 140 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 140 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 140 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 140 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 140 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 140 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 140 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 140 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 7717777 140 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 140 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 140 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 8140918 140 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 140 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 140 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 140 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 140 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 140 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 140 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 140 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8162824 140 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 7030567 140 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 140 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 140 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 140 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 140 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 140 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 140 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga R 8644492 140 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 140 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 140 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 140 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 140 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 140 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 140 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8680318 140 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 140 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 140 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 140 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 140 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 140 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 140 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 140 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 140 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 140 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 140 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 140 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 140 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 8016307 140 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 140 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 140 Kč
ODV0300 Vyšínský Adam TJ Aero Odolena Voda C 49610 140 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 140 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 140 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 140 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 140 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 140 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 140 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 8116718 140 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 140 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 140 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 140 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 140 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 140 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga R 8663127 140 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 140 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656666 140 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680616 140 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 140 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 140 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 200 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 200 Kč
0280001 Klícha Martin 028 - Rafkarna IDEA Cycling Team 9510 200 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 200 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 2099502 200 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 200 Kč

H21K Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 140 Kč
PGP8708 Bartoň Jaroslav SK Praga C 2800298 140 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 140 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole B 2023809 140 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 200 Kč

H35

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 140 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 140 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 140 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 140 Kč
ROZ8200 Homuta Jan OK Roztoky zapůjčit 180 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 140 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8105248 140 Kč
DKP8005 Dvořák Petr Oddíl OB Kotlářka C 2219062 140 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 8105281 140 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 140 Kč
KAM8200 Pelikán Tomáš OK Kamenice C 2420069 140 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 140 Kč
0130001 Beran Pavel 013 - Berani 2224516 140 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 140 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 140 Kč
ZVO8002 Michalík Bohumil OB SK Zvole C 2419954 140 Kč
DKP8607 Havlík Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8047131 140 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 140 Kč
LOU8001 Kabáth Petr SK Moravan Louňovice C 336701 140 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 140 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 140 Kč
0290001 Všetečka MIchal 029 - Tigi Shu 899164 140 Kč
DKP8208 Szymanský Filip Oddíl OB Kotlářka C 8008302 140 Kč
BOR7901 Kábrt Filip OK Jiskra Nový Bor C 51473 140 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 140 Kč
ODV8600 Kelnar Martin TJ Aero Odolena Voda C 2148159 140 Kč
PGP7901 Svoboda Lukáš SK Praga C 51658 140 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 140 Kč
FSP7802 Hübl Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102821 140 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 140 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 140 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 140 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 140 Kč
PGP8005 Doležel Jiří SK Praga C 2152839 140 Kč
DKP8003 Mošnička Michal Oddíl OB Kotlářka C 2086460 140 Kč
DKP7905 Janeček Petr Oddíl OB Kotlářka C 8226347 140 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 140 Kč
PGP7902 Stepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 140 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 140 Kč
0500002 Palaščak Ján 050 - Gumídci 7003034 140 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 140 Kč
0160001 Veverka Jan 016 - Splašený veverky 2102695 140 Kč
DKP8107 Duda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 140 Kč
RIC8003 Krejčík Jan OB Říčany 2073690 140 Kč
RIC8001 Silovský Tomáš OB Říčany C 8667534 140 Kč
DKP7801 Tomeš Radim Oddíl OB Kotlářka C 8017397 140 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka C 04641 140 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 140 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 140 Kč
LBE7901 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 2148240 140 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 200 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 200 Kč

H45

(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 140 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 140 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 140 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 140 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 140 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 140 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 140 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 140 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 140 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 140 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 140 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 140 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 140 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 140 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 140 Kč
DKP7704 Vondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 140 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 140 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 140 Kč
KAM7301 Lichtenberg Martin OK Kamenice C 2151400 140 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 140 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 140 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 140 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8105251 140 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 140 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 140 Kč
DKP7303 Řehořek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2181928 140 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 7008099 140 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 140 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8105246 140 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 140 Kč
KPY7700 Galuška Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 140 Kč
FSP7602 Knýbel Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 140 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 140 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 140 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 140 Kč
0110001 Sadil Milan 011 - Neregistrovaný - Šeberov 8107729 140 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 140 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 140 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 140 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 140 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 140 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 140 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 140 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 140 Kč
0150001 Hruška Peter 015 - Neregistrovaní Hruškovi 2125321 140 Kč
TAP7202 Brumovský Martin KOB Tretra Praha C 2229843 140 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 140 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 140 Kč
RIC7501 Končický Lukáš OB Říčany C 2127565 140 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 8033236 140 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 140 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 8222077 140 Kč
ZVO7403 Hamrle Jindřich OB SK Zvole C 2135186 140 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 140 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 140 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 140 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 140 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 8414092 200 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 200 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 8196080 200 Kč
0270001 Votruba Ondřej 027 - Praha 9 2224137 200 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 200 Kč

H55

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 140 Kč
HAV6508 Korčák Marián OB Havířov C 232612 140 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 140 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 140 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 140 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 140 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 140 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 8670816 140 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 140 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 140 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 200 Kč

H60

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 140 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 140 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 140 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 8237694 140 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 140 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 140 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 140 Kč
PGP6004 Pasničenko Viktor SK Praga C 8116705 140 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 140 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 140 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 140 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 140 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 200 Kč

H65

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 51769 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 100 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 100 Kč

H70

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 100 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 100 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 100 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 100 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 150 Kč

H75

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 100 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 100 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 100 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 150 Kč

H80

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 100 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C 515056 100 Kč

T3

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 140 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 140 Kč
0010002 Večerková Daniela 001 - NoWay 2039145 140 Kč
SCP6151 Vrabcová Jindra OK Sparta Praha C 51570 140 Kč
DVP7401 Řehák Jiří DVP ORIENTATION C 361965 140 Kč
ROZ7950 Vaňková Alice OK Roztoky C 2229813 140 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 140 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 140 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 8648638 140 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 140 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 140 Kč
0180001 Šnejdarová Miroslava 018 - není členem 2420046 140 Kč
0200002 Krakoro Jan 020 - Malesice SI 140 Kč
0200003 Rudolfova Anna 020 - Malesice SI 140 Kč
PDY8800 Král Martin Běhej Poděbrady C 2127599 140 Kč
ZVO8051 Michalíková Jana OB SK Zvole C 2222799 140 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 140 Kč
0230001 Tučný Jan 023 - Tučňáci OB 2131195 140 Kč
0230002 Malá Martina 023 - Tučňáci OB 2148228 140 Kč
ODV7852 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2148051 140 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 8008306 140 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 140 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 140 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 140 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8471111 140 Kč
PEN9850 Vydrová Anna OK RECO Sport C 2113055 140 Kč
FSP7951 Kukačková Renata VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2124773 140 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 140 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 140 Kč
0100001 Tareš Jiří 010 - Šneci 1078115 140 Kč
0100002 Slabá Daniela 010 - Šneci 2212707 140 Kč
0120001 Fialová Štěpánka 012 - 000 2152880 140 Kč
0140001 Nováček David 014 - potenciální orienťák zapůjčit 180 Kč
ODV7853 Houdková Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2211626 140 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 140 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondrej OK Dobříš C 2131196 140 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 140 Kč
ZVO7453 Švejdová Martina OB SK Zvole C 2148129 140 Kč
0510005 Barhoňová Dana 051 - ODV- 2 2148164 140 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 140 Kč
0550002 Kuželková Marta 055 - BEZ 2151386 140 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 140 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 200 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín C 8663156 200 Kč
0300001 Vobořilová Markéta 030 - CZAR 2039125 200 Kč

T5

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Večerka Daniel 001 - NoWay 7002605 140 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 140 Kč
LOU8350 Topičová Anna SK Moravan Louňovice C 2143396 140 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 140 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C 2039798 140 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 140 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 7008109 140 Kč
KPY8001 Žák David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2421374 140 Kč
LBE9250 Čechová Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 140 Kč
0060001 Reichelová Monika 006 - BC 2148243 140 Kč
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 140 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 8667989 140 Kč
ODV8001 Houdek Richard TJ Aero Odolena Voda C 2211640 140 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 140 Kč
DOR7702 Koma Vít OK Dobříš C 2124789 140 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 140 Kč
0520002 Švejda Karel 052 - Zvole 2219022 140 Kč
RIC8600 Lhotský Ondřej OB Říčany C 2211469 140 Kč
0530004 Kovář Libor 053 - Dezorientovaní šnečci zapůjčit 180 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 140 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 140 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 200 Kč
0300002 Vaněk Tomáš 030 - CZAR 8667986 200 Kč

TF

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST1751 Málková Antonie OB Strakonice C 1418753 80 Kč
KAM8650 Bínová Jana OK Kamenice C 2219019 80 Kč
DVP1601 Šťovíček David DVP ORIENTATION C 2214526 80 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515490 80 Kč
PDY1551 Holatová Veronika Běhej Poděbrady C 2260357 80 Kč
0190001 Nykodým Daniel 019 - KOB Konice(KON) 52723 80 Kč
MFP1501 Král Maxmilián Matfyz Praha 51835 80 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 80 Kč
0260001 Větvička Vojtěch 026 - Větvičky zapůjčit 120 Kč
0260002 Větvička Antonín 026 - Větvičky zapůjčit 120 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 80 Kč
TEP1450 Němcová Rozárie Tempo Praha C 7210118 80 Kč
FSP1501 Kukačka Janek VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 80 Kč
0050001 Andrlova Ina 005 - Kostelec nad cernymi lesy Frgg2 80 Kč
DKP1951 Karbanová Laura Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
DKP1752 Míková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8537 80 Kč
TAP1307 Stuchlík Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
0510004 Štěpánek Šimon 051 - ODV- 2 2148169 80 Kč
RIC1650 Silovská Adéla OB Říčany C 2212750 80 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 8680605 80 Kč
VIP1950 Hýblová Beáta SK VIPrahlo C 7211289 80 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C 2103702 80 Kč
MKP1401 Narendra Adrian SK Meteor Kačerov 80 Kč
ODV1550 Lazarová Diana TJ Aero Odolena Voda C 2148168 80 Kč
TAP8153 Nováková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 80 Kč
SPC1902 Ouhrabka Lukáš SPORTICUS team C 2031372 80 Kč
ZBP1950 Moráčková Heda OOB SK Zbraslav 80 Kč

Z1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0170001 Korytář Matěj 017 - 6878 KNC 224867 100 Kč
MFP1150 Janečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 100 Kč
PGP1650 Svobodová Marie SK Praga C 7003029 100 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 100 Kč
DKP1554 Izdná Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2086465 100 Kč

Z2

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Čečetková Eva 002 - 6876 KNC 7205039 100 Kč
0170003 Řezníček Svatopluk 017 - 6878 KNC 303937 100 Kč
KPY7701 Nedas Dušan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
SFM1200 Sebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy C 8162860 100 Kč

Z3

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0070001 Buchtová Iva 007 - Dezorientovaní šneci zapůjčit 140 Kč
0250001 Srbová Libuše 025 - Slavoj Praha 361982 100 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2075620 100 Kč
TAP7602 Novák Filip KOB Tretra Praha C 218783 100 Kč
celkem přihlášených: 1036, vklad: 125680 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.