Startovka závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Kunratice u České Kamenice, louka SZ od obce (50.8261078N, 14.3910592E)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:10 000, e=5 m; ISOM 2017; vodovzdorně upravená; stav léto 2020
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R1
Kluby:
ABM     AOP     BBM     BOR     BSO     CTB     DKP     DOK     DOR     EKP     FSP     HOR     CHA     CHC     CHT     JIL     JZL     KAM     KAS     KON     KPY     KRL     KSU     KUL     LCE     LDC     LLI     LME     LPM     LPU     LTP     ONO     OSN     PBM     PGP     PHK     PLU     RBK     RIC     ROU     ROZ     SHK     SIT     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SRK     SSU     STB     STE     STH     TAP     TBM     TJN     TRI     TTR     TUR     TZL     UOL     VCB     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     VTA     ZBM     Ostatní kluby
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
340 8656699 Mulíčková Markéta ABM0362 A D18 11:58:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
448 8000238 Cetlová Magdaléna AOP0552 A D16 11:45:00
299 8656684 Valík Adam AOP0301 A H18 12:08:00
353 8656710 Pachmannová Bára AOP0351 A D18 12:24:00
322 8004316 Čech Vít AOP0302 A H18 12:54:00
45 8656686 Hadač Filip AOP9301 R H21 13:05:00
498 8660378 Holasová Barbora AOP0651 A D16 13:25:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
257 8659381 Opálková Martina BBM0050 R D20 13:10:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
211 8655456 Pavlovec Dan BOR0001 R H20 11:50:00
371 2800957 Tymešová Anna BOR0253 A D18 13:00:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
293 8655420 Kohoutek Oldřich BSO0301 A H18 11:56:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
110 8660906 Voborníková Alena CTB9451 R D21 12:07:00
127 8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E D21 12:41:00
136 8656518 Benešová Jana CTB9452 R D21 12:59:00
(21)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
333 8414107 Poborská Eliška DKP0358 A D18 11:44:00
294 8226408 Mareš Albert DKP0308 A H18 11:58:00
342 8240702 Sanna Karin DKP0250 A D18 12:02:00
219 8656538 Novák Přemysl DKP0107 A H20 12:06:00
8653088 Blahová Pavla DKP0155 B T 12:12:00
301 8654883 Škácha Vít DKP0310 A H18 12:12:00
348 8656590 Tichá Dorotea DKP0351 A D18 12:14:00
7201760 Škáchová Petra DKP7054 C T 12:16:00
8518311 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C T 12:20:00
121 8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C D21 12:29:00
124 8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 E D21 12:35:00
359 2103705 Smutná Anna Marie DKP0359 A D18 12:36:00
8667544 Pospíšil Ondřej DKP8717 C T 12:42:00
316 8080811 Malačka Milan DKP0210 A H18 12:42:00
320 8080830 Sedláček Jaroslav DKP0309 A H18 12:50:00
249 8654888 Škáchová Magdalena DKP0156 R D20 12:54:00
135 8080833 Plochová Dominika DKP8651 R D21 12:57:00
324 8020122 Švarc Antonín DKP0203 A H18 12:58:00
137 8656549 Bochenková Martina DKP8758 C D21 13:01:00
491 8080810 Škáchová Viktorie DKP0655 A D16 13:11:00
146 8080824 Pospíšilová Marie DKP8756 R D21 13:19:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200371 Synek Antonín DOK7800 C T 11:30:00
202 8657097 Synek Antonín DOK0001 A H20 11:32:00
1 8656596 Škoda Jakub DOK8800 R H21 11:37:00
8116777 Dolejší Jan DOK0602 B T 11:46:00
295 8657096 Synek Petr DOK0200 A H18 12:00:00
7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 B T 12:14:00
223 8662323 Bílý Jakub DOK0104 A H20 12:14:00
24 8657100 Koštejn Vít DOK9800 C H21 12:23:00
28 8651739 Fürst Matouš DOK9602 R H21 12:31:00
8656618 Novák Daniel DOK8700 C T 12:33:00
886261 Kapounová Jitka DOK6050 C T 12:39:00
8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C T 12:49:00
51279 Bílý Petr DOK6800 C T 13:08:00
886255 Novák Tom DOK5500 C T 13:12:00
886256 Nováková Pavla DOK5950 C T 13:19:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C T 13:25:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
288 8116741 Kučera Jáchym DOR0301 A H18 11:46:00
394 8654908 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A H16 12:01:00
396 8662308 Janda Jakub DOR0403 A H16 12:05:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659399 Pecka Jan EKP6800 C T 11:54:00
7209480 Blahová Markéta EKP6951 C T 12:17:00
8667983 Blaha Ondřej EKP7002 C T 13:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682118 Krausz Milan FSP6700 C T 12:50:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
281 8659404 Rücker Jan HOR0201 A H18 11:32:00
345 8680365 Vávrová Vanda HOR0350 A D18 12:08:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8153 Smetana Radim CHA4700 C T 12:32:00
367 8515530 Růžičková Vendula CHA0252 A D18 12:52:00
255 8516430 Pavlíková Markéta CHA0050 A D20 13:06:00
497 8116690 Matyášová Kristýna CHA0555 A D16 13:23:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
5 8053577 Semrád Ladislav CHC9701 C H21 11:45:00
212 8656615 Švadlena Michal CHC0101 A H20 11:52:00
60 8656592 Křivda Tomáš CHC9901 E H21 13:35:00
272 8301161 Shánělová Štěpánka CHC0152 A D20 13:40:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
21 8667987 Hledík Jakub CHT9501 C H21 12:17:00
8680611 Ondráčková Lucie CHT9254 C T 12:48:00
8033202 Kašparová Lucie CHT9652 C T 13:27:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
444 8670793 Gottsteinová Ema JIL0451 A D16 11:37:00
297 8680308 Vlastník Matouš JIL0201 A H18 12:04:00
465 2127638 Janovská Vendula JIL0453 A D16 12:19:00
232 8660463 Gottstein Jonáš JIL0107 A H20 12:32:00
473 2078451 Matěásková Šárka JIL0551 A D16 12:35:00
361 8656606 Karlová Anna JIL0352 A D18 12:40:00
476 2124766 Kopecká Anna JIL0552 B D16 12:41:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
243 7203458 Kundratová Lucie JZL0051 B D20 12:42:00
(23)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205 8663176 Janda Ondřej KAM0113 A H20 11:38:00
4 8651935 Semík Ondřej KAM9401 C H21 11:43:00
452 8226331 Čapková Lucie KAM0459 A D16 11:53:00
9 8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R H21 11:53:00
292 8680302 Škvor Adam KAM0202 A H18 11:54:00
454 8667985 Balejová Julie KAM0551 A D16 11:57:00
341 8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A D18 12:00:00
14 8644887 Kettner Vojtěch KAM9601 R H21 12:03:00
8404001 Hájková Eliška KAM9851 C T 12:10:00
8662741 Jíra Tomáš KAM9802 C T 12:13:00
350 8670788 Semíková Lucie KAM0250 A D18 12:18:00
226 8221133 Šafka Sebastian KAM0101 R H20 12:20:00
8028869 Zimmerová Kateřina KAM9850 C T 12:30:00
52279 Semík Luboš KAM6201 C T 12:47:00
253 8100401 Šafková Sofie KAM0153 E D20 13:02:00
8663163 Jíra Filip KAM0506 B T 13:07:00
256 8100500 Aschermannová Karolína KAM0051 A D20 13:08:00
430 8656715 Gajda Martin KAM0405 A H16 13:13:00
51 8654886 Kettner Lukáš KAM9403 R H21 13:17:00
149 8656609 Čechová Tereza KAM9852 E D21 13:25:00
267 8648575 Hovorková Tereza KAM0154 A D20 13:30:00
58 8656521 Glonek Jakub KAM9602 E H21 13:31:00
155 8271093 Landovská Petra KAM9354 E D21 13:37:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116704 Hnízdil Matěj KAS0301 B T 12:18:00
8517454 Hnízdil Jan KAS7100 C T 12:28:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
381 8660477 Beneš Jindřich KON0404 B H16 11:35:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1470170 Pavlíček Lubomír KPY7800 C T 11:32:00
442 8226325 Pavlíčková Hana KPY0450 A D16 11:33:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C T 13:11:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
365 8648560 Fišarová Eliška KRL0351 A D18 12:48:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
303 8680426 Stryk Štěpán KSU0306 B H18 12:16:00
411 8662429 Štábl Adam KSU0401 A H16 12:35:00
416 8670783 Štábl Patrik KSU0606 A H16 12:45:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C T 12:55:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092938 Glöckner Michael KUL7000 C T 12:46:00
8662371 Jareš Ondřej KUL0600 C T 12:56:00
8226415 Jareš Daniel KUL6900 C T 13:05:00
8226387 Dvořák Radim KUL7501 C T 13:13:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
201 8662443 Féder Medard LCE0111 R H20 11:30:00
338 8660400 Bednaříková Sára LCE0252 A D18 11:54:00
106 8662427 Jirčáková Martina LCE8951 R D21 11:59:00
303912 Müllerová Markéta LCE9453 C T 12:09:00
221 8662750 Panovec Kryštof LCE0011 A H20 12:10:00
8662442 Cahel Marek LCE8803 C T 12:23:00
27 8662697 Klusáček Matěj LCE8903 R H21 12:29:00
33 8660447 Chloupek Adam LCE9300 E H21 12:41:00
39 8662426 Vavrys Johan LCE9302 R H21 12:53:00
369 8662434 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A D18 12:56:00
42 8645928 Mudrák Štěpán LCE9601 E H21 12:59:00
260 2091521 Ressová Tereza LCE0052 A D20 13:16:00
147 8660599 Sklenářová Radka LCE9250 R D21 13:21:00
61 8656697 Sýkora Vojtěch LCE9801 E H21 13:37:00
158 8644881 Horčičková Vendula LCE9353 E D21 13:43:00
65 8629756 Hubáček Jonáš LCE9501 E H21 13:45:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C T 11:31:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C T 11:52:00
1425355 Vaňková Saša LDC8550 C T 12:21:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118932 David Tomáš LLI0000 C T 11:40:00
206 8656716 Bradáč Jakub LLI0002 A H20 11:40:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C T 11:57:00
434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C T 12:02:00
230 8659416 Melichar Petr LLI0001 A H20 12:28:00
8656608 Melichar Vojtěch LLI9802 C T 12:34:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C T 12:51:00
2032132 Bradáč David LLI0203 B T 12:54:00
8659388 Fürstová Anna LLI9854 C T 13:09:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
400 8061505 Bejvl Marek LME0400 A H16 12:13:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
104 8656698 Kamenická Karolína LPM9651 E D21 11:55:00
11 8656683 Kolovský František LPM9202 R H21 11:57:00
398 8648544 Němec David LPM0504 A H16 12:09:00
319 8648588 Čepička Ladislav LPM0303 A H18 12:48:00
46 8656689 Valeš Jiří LPM9502 R H21 13:07:00
435 8670487 Stehlík Šimon LPM0501 A H16 13:23:00
(35)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
385 8109312 Vališ Vojtěch LPU0512 B H16 11:43:00
208 8656613 Volák Ondřej LPU0010 R H20 11:44:00
388 8020220 Jelínek Filip LPU0514 A H16 11:49:00
10 8656519 Nožka Radek LPU9005 E H21 11:55:00
215 8656620 Roudný Martin LPU0002 E H20 11:58:00
218 8656528 Roudný Václav LPU0001 A H20 12:04:00
111 8656526 Udržalová Pavla LPU8552 R D21 12:09:00
113 8660902 Žaloudková Klára LPU9461 C D21 12:13:00
304 8666870 Jelínek Kryštof LPU0314 A H18 12:18:00
227 8656619 Rusin Jan LPU0008 R H20 12:22:00
307 8000543 Mareček Šimon LPU0222 A H18 12:24:00
407 8656502 Štichhauer Daniel LPU0405 A H16 12:27:00
309 8656535 Macek Ondřej LPU0209 A H18 12:28:00
355 8013925 Pušová Bára LPU0357 A D18 12:28:00
311 8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 B H18 12:32:00
123 8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E D21 12:33:00
313 8663186 Fejfar Lukáš LPU0310 A H18 12:36:00
360 8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A D18 12:38:00
32 8402048 Hovorka Lukáš LPU9001 C H21 12:39:00
34 8656530 Udržal Tomáš LPU8002 C H21 12:43:00
129 8651740 Fenclová Marta LPU7667 R D21 12:45:00
418 8663154 Šípek Ondřej LPU0505 A H16 12:49:00
366 8654913 Koberová Kateřina LPU0352 A D18 12:50:00
132 8663168 Knapová Lenka LPU9351 R D21 12:51:00
327 8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A H18 13:04:00
489 8667532 Brožková Tereza LPU0457 A D16 13:07:00
47 8656529 Zvěřina Petr LPU8208 R H21 13:09:00
141 8667519 Šístková Iveta LPU8654 R D21 13:09:00
258 8656599 Peterová Jana LPU0057 E D20 13:12:00
49 8137666 Kamenický Matěj LPU9036 R H21 13:13:00
143 8654895 Hančová Petra LPU9659 E D21 13:13:00
145 8656515 Nováková Tereza LPU9757 R D21 13:17:00
436 8656543 Haas Filip LPU0401 A H16 13:25:00
56 8656587 Kubelka Tomáš LPU9307 E H21 13:27:00
156 8644877 Knapová Jana LPU9053 E D21 13:39:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9201628 Martinec Pavel LTP7003 C T 11:42:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C T 13:01:00
7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C T 13:16:00
232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C T 13:18:00
263 8662288 Riby Rose LTP0051 A D20 13:22:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C T 13:23:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
399 8631582 Donda Jiří ONO0403 A H16 12:11:00
470 8660538 Holíková Simona ONO0553 A D16 12:29:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
302 8000321 Nechanický Jan OSN0200 A H18 12:14:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660433 Zřídkaveselý Libor PBM7207 C T 11:43:00
392 8028870 Strýček Jan PBM0503 A H16 11:57:00
344 8076002 Hovořáková Karolína PBM0351 A D18 12:06:00
349 8656786 Bednaříková Emma PBM0359 A D18 12:16:00
402 8660407 Odehnal Tomáš PBM0500 A H16 12:17:00
405 8660411 Zřídkaveselý Adam PBM0505 A H16 12:23:00
410 8670461 Bednařík Vilém PBM0509 A H16 12:33:00
(23)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
203 8636798 Janovský Tomáš PGP0101 R H20 11:34:00
285 8663127 Janas Petr PGP0200 A H18 11:40:00
6 8644492 Šedivý Jan PGP8409 R H21 11:47:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C T 11:49:00
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C T 11:53:00
8200025 Haňkovská Jana PGP4050 C T 11:55:00
8151151 Janas Petr PGP7106 C T 11:58:00
395 8116795 Dlouhý Aleš PGP0502 B H16 12:03:00
457 8226324 Štěpová Kateřina PGP0657 A D16 12:03:00
114 8656705 Sieglová Eliška PGP9954 E D21 12:15:00
9332 Voborská Jana PGP8454 C T 12:15:00
404 8667514 Kabát Martin PGP0408 A H16 12:21:00
352 8226361 Chrzová Eliška PGP0353 A D18 12:22:00
119 8663183 Bogarová Adélka PGP9056 E D21 12:25:00
26 8662310 Veselý Jakub PGP9503 C H21 12:27:00
29 8644884 Navrátil Šimon PGP9702 R H21 12:33:00
474 8656743 Šimšová Pavla PGP0557 A D16 12:37:00
314 8654907 Šimša Martin PGP0309 A H18 12:38:00
126 8680605 Matějů Martina PGP8556 R D21 12:39:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C T 12:43:00
40 8008610 Flašar Jan PGP8610 R H21 12:55:00
2129235 Šejnová Magdalena PGP7053 C T 13:29:00
63 8409111 Procházka Jan PGP8407 E H21 13:41:00
(23)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8644871 Chaloupská Pavlína PHK7051 C T 11:41:00
336 8656623 Vandasová Adéla PHK0255 A D18 11:50:00
102 8005907 Rollier Monika PHK8051 C D21 11:51:00
216 8656640 Metelka Ondřej PHK0101 R H20 12:00:00
115 8654892 Novotná Tereza PHK9255 R D21 12:17:00
23 8656628 Bendák Jan PHK9800 R H21 12:21:00
8660515 Chaloupský David PHK7103 C T 12:22:00
118 8656708 Hepnerová Martina PHK8150 C D21 12:23:00
467 0 Doudová Alžběta PHK0554 B D16 12:23:00
228 8656629 Samek Tomáš PHK0001 A H20 12:24:00
25 1394262 Rollier Baptiste PHK8200 E H21 12:25:00
315 8656647 Chaloupský Jakub PHK0302 A H18 12:40:00
8656632 Kavalír Jáchym PHK9901 R T 12:41:00
485 8660553 Neumannová Alžběta PHK0650 A D16 12:59:00
43 8627109 Petržela Jan PHK9200 E H21 13:01:00
424 8667962 Neumann Matěj PHK0400 A H16 13:01:00
494 8116745 Metelková Michaela PHK0550 A D16 13:17:00
496 8660575 Chvátilová Johana PHK0450 A D16 13:21:00
264 8660596 Kosová Tereza PHK0151 R D20 13:24:00
57 8644491 Kubát Pavel PHK9101 E H21 13:29:00
151 8629757 Kosová Denisa PHK9150 E D21 13:29:00
157 8644879 Chaloupská Barbora PHK9951 E D21 13:41:00
64 8656624 Vandas Daniel PHK9805 E H21 13:43:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
382 8667538 Černoch Martin PLU0500 B H16 11:37:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 B T 11:56:00
8516754 Otrubová Johana PLU7852 C T 12:35:00
8061407 Karásek František PLU0301 B T 12:57:00
423 8667537 Otruba František PLU0501 A H16 12:59:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C T 13:20:00
8667550 Otrubová Anna PLU0577 B T 13:22:00
8061460 Otrubová Karolína PLU0888 B T 13:28:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
383 8660437 Brosch Ondřej RBK0606 A H16 11:39:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C T 11:51:00
413 8000241 Fousek Vojtěch RBK0403 A H16 12:39:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
469 8660563 Pelantová Martina RIC0550 A D16 12:27:00
481 8004317 Pračková Ema RIC0451 A D16 12:51:00
262 8667540 Vyhnálková Marie RIC0151 A D20 13:20:00
150 8656685 Vyhnálková Barbora RIC9850 E D21 13:27:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2023803 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C T 11:48:00
455 8516925 Černá Ema ROU0451 A D16 11:59:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C T 12:11:00
233 8516425 Buk Petr ROU0001 A H20 12:34:00
2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C T 12:37:00
480 8517325 Krejčová Lucie ROU0453 A D16 12:49:00
431 8662349 Heller Jiří ROU0501 B H16 13:15:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1415713 Jírová Monika ROZ7350 C T 11:33:00
269 8516755 Sedláčková Linda ROZ0050 B D20 13:34:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
210 8670465 Tichý Radomír SHK0000 R H20 11:48:00
335 8660572 Holečková Petra SHK0250 A D18 11:48:00
305 8656641 Fábera David SHK0305 A H18 12:20:00
356 8670778 Thýnová Martina SHK0350 A D18 12:30:00
417 8662691 Kolář Šimon SHK0405 A H16 12:47:00
131 8663209 Červená Adéla SHK9755 C D21 12:49:00
326 8670458 Tichý Lubomír SHK0303 A H18 13:02:00
140 8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 E D21 13:07:00
142 8660574 Teplá Karolína SHK9251 E D21 13:11:00
433 8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 A H16 13:19:00
265 8656672 Thýnová Nikola SHK0051 R D20 13:26:00
152 8642186 Mechlová Lenka SHK9051 E D21 13:31:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
406 8663128 Byrtus Jakub SIT0502 B H16 12:25:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
214 8499900 Karásek Matěj SJC0001 R H20 11:56:00
107 8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R D21 12:01:00
20 8290987 Beneš Jan SJC8703 C H21 12:15:00
117 8030189 Benešová Lucie SJC8951 C D21 12:21:00
50 8010100 Mrázek Jan SJC8102 E H21 13:15:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
451 8226309 Blažková Veronika SJH0551 A D16 11:51:00
291 8656652 Hojný Jáchym SJH0301 A H18 11:52:00
393 8662342 Dundáček Karel SJH0401 B H16 11:59:00
2051486 Blažek Petr SJH7402 C T 12:04:00
462 8414138 Kubáková Nela SJH0451 B D16 12:13:00
358 8656531 Blažková Kateřina SJH0252 A D18 12:34:00
362 8116766 Kinštová Tereza SJH0251 A D18 12:42:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C T 12:44:00
426 8004613 Nouza Michal SJH0505 A H16 13:05:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
207 8656540 Čech Petr SJI0001 R H20 11:42:00
421 8116794 Vítek Matěj SJI0500 A H16 12:55:00
486 8660560 Srbová Michaela SJI0551 A D16 13:01:00
48 8116817 Prášil Marek SJI7313 R H21 13:11:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
346 8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A D18 12:10:00
461 8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A D16 12:11:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
386 8654894 Štěrba Marek SKV0401 A H16 11:45:00
51738 Savičová Gabriela SKV7952 C T 13:31:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
471 8518323 Cejpková Karolína SRK0552 A D16 12:31:00
412 8516923 Šeps Daniel SRK0504 A H16 12:37:00
484 8517323 Morávková Zuzana SRK0551 A D16 12:57:00
252 8659387 Šklíbová Veronika SRK0153 A D20 13:00:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
36 8656758 Schuster Marek SSU9303 R H21 12:47:00
44 8660591 Poklop Martin SSU8802 R H21 13:03:00
148 8640981 Štičková Anna SSU9651 E D21 13:23:00
55 8629754 Král Vojtěch SSU8841 E H21 13:25:00
154 8656582 Janošíkova Tereza SSU9953 E D21 13:35:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
450 8033222 Kubecová Magdalena STB0550 A D16 11:49:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C T 12:07:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
282 8656687 Světnický František STE0204 A H18 11:34:00
286 8655380 Lukašák Šimon STE0202 A H18 11:42:00
312 8090134 Svoboda Radek STE0207 A H18 12:34:00
241 7203461 Skoupá Vendula STE0152 A D20 12:38:00
368 8655379 Marková Ema STE0252 A D18 12:54:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
447 8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 A D16 11:43:00
343 8680409 Chrástová Tereza STH0251 A D18 12:04:00
298 8004345 Procinger Jakub STH0302 B H18 12:06:00
220 8109420 Mühlbach Aleš STH0104 A H20 12:08:00
225 8656505 Paleček Ondřej STH0105 A H20 12:18:00
310 8659413 Štefan Vít STH0202 A H18 12:30:00
245 8660568 Hrnčířová Magda STH0051 A D20 12:46:00
261 51108 Kejmarová Jana STH0152 A D20 13:18:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
332 8654912 Smolková Barbora TAP0356 A D18 11:42:00
387 8660513 Melišík Jan TAP0502 A H16 11:47:00
112 8119755 Šimůnková Gabriela TAP9755 R D21 12:11:00
222 8201203 Měšťan Ondřej TAP0100 A H20 12:12:00
472 8033267 Bulířová Ema TAP0452 A D16 12:33:00
415 8116696 Elleder David TAP0615 A H16 12:43:00
317 8654905 Melišík Martin TAP0200 A H18 12:44:00
8009702 Vlášek Jakub TAP9702 C T 13:00:00
428 8033221 Smolka Jakub TAP0500 A H16 13:09:00
(24)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
283 8670824 Lička Adam TBM0326 A H18 11:36:00
204 8655419 Kligl Radim TBM0103 R H20 11:36:00
209 8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A H20 11:46:00
390 8660548 Štěpánek Jan TBM0607 A H16 11:53:00
105 8656527 Korpasová Tereza TBM9898 C D21 11:57:00
19 8515513 Bořil Jan TBM9700 C H21 12:13:00
463 8123459 Doušková Kateřina TBM0679 A D16 12:15:00
22 8201000 Kozák Osvald TBM8201 E H21 12:19:00
229 8656745 Adámek Filip TBM0101 R H20 12:26:00
122 8660569 Vališová Martina TBM9669 C D21 12:31:00
31 8656558 Horčička Vít TBM9919 E H21 12:37:00
8125988 Grycová Veronika TBM9859 C T 12:38:00
414 8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A H16 12:41:00
35 8644873 Horvát Petr TBM9437 E H21 12:45:00
246 8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A D20 12:48:00
248 8656601 Nechanická Klára TBM0055 E D20 12:52:00
250 8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 A D20 12:56:00
254 8659389 Grycová Kateřina TBM0058 R D20 13:04:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C T 13:04:00
490 8667955 Ehlová Martina TBM0655 A D16 13:09:00
429 8100029 Račanský Jakub TBM0503 A H16 13:11:00
492 8414120 Dušková Tereza TBM0554 B D16 13:13:00
259 8662300 Špringlová Kamila TBM0050 A D20 13:14:00
159 8663149 Kozáková Zdenka TBM7952 E D21 13:45:00
(19)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331 8662747 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A D18 11:40:00
287 8662688 Vitebský Lukáš TJN0302 A H18 11:44:00
289 8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A H18 11:48:00
391 8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A H16 11:55:00
12 8303050 Janata Martin TJN8306 R H21 11:59:00
217 8656507 Nagy Josef TJN0006 R H20 12:02:00
397 8662716 Mairich Filip TJN0603 A H16 12:07:00
466 8662736 Štemberová Bára TJN0650 A D16 12:21:00
8680333 Šmaus Antonín TJN0001 C T 12:25:00
468 8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 A D16 12:25:00
354 8659384 Linková Lucie TJN0257 B D18 12:26:00
8659386 Růta Matyáš TJN0102 B T 12:27:00
357 8660394 Podrábská Marie TJN0259 A D18 12:32:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 B T 12:36:00
8662742 Picek Jan TJN9101 C T 13:24:00
232645 Pustai David TJN9301 C T 13:26:00
268 8660383 Šklíbová Míša TJN0153 A D20 13:32:00
270 8659403 Mašínová Anna TJN0152 R D20 13:36:00
273 8655484 Rýdlová Adéla TJN0151 A D20 13:42:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
3 8656669 Kantor Ondřej TRI9103 C H21 11:41:00
337 8662702 Bernatíková Hana TRI0253 B D18 11:52:00
224 8655466 Filipek Sebastian TRI0002 R H20 12:16:00
364 8656736 Mrózek Teresa TRI0251 A D18 12:46:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
213 8109391 Cícha Matěj TTR0102 B H20 11:54:00
432 8666871 Prášil Tomáš TTR0501 A H16 13:17:00
(31)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8404050 Paříková Iva TUR0061 B T 11:35:00
8013862 Novotná Michaela TUR0551 B T 11:37:00
446 8662713 Martanová Lea TUR0555 A D16 11:41:00
8663148 Thořová Markéta TUR9952 R T 11:50:00
8 8655449 Wolf Filip TUR9701 C H21 11:51:00
339 8659420 Martanová Elin TUR0253 A D18 11:56:00
13 8680589 Luštický Martin TUR8700 R H21 12:01:00
8666872 Hudská Štěpánka TUR0450 B T 12:01:00
108 8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R D21 12:03:00
16 8660452 Schulhof Jan TUR8900 R H21 12:07:00
8606459 Neumann Josef TUR8407 C T 12:08:00
18 8430131 Thoř Tomáš TUR9904 R H21 12:11:00
116 8310220 Rufferová Iva TUR8354 E D21 12:19:00
8403030 Váňa Martin TUR8401 C T 12:24:00
308 8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A H18 12:26:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C T 12:29:00
231 8680598 Zabořil Vojtěch TUR0110 A H20 12:30:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C T 12:31:00
409 8680581 Hoetzel Hugo TUR0505 A H16 12:31:00
30 8651708 Kamenický Jeroným TUR9549 R H21 12:35:00
125 8210495 Nieke Patricia TUR9552 R D21 12:37:00
38 8086808 Wolf Daniel TUR9100 R H21 12:51:00
133 8680582 Luštická Lucie TUR8650 C D21 12:53:00
483 8660382 Mellanová Judita TUR0559 A D16 12:55:00
41 500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H21 12:57:00
370 8660909 Pekařová Jana TUR0252 A D18 12:58:00
251 8191119 Matějková Barbora TUR0156 R D20 12:58:00
425 8680578 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B H16 13:03:00
427 8667503 Waldhauser Štěpán TUR0409 A H16 13:07:00
493 8680591 Novotná Barbora TUR0552 B D16 13:15:00
271 8680323 Vejražková Rozárka TUR0151 R D20 13:38:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
334 8660396 Kočová Halina TZL0255 A D18 11:46:00
101 8518318 Chovancová Zuzana TZL9754 C D21 11:49:00
103 8654917 Kavánková Iva TZL9753 C D21 11:53:00
460 8663192 Mrkvičková Ema TZL0451 A D16 12:09:00
300 8090126 Bartík Filip TZL0202 B H18 12:10:00
242 8662719 Nešporová Alžběta TZL0051 R D20 12:40:00
477 8050121 Batani Valentina TZL0551 A D16 12:43:00
420 8680364 Vaněk Bořek TZL0505 B H16 12:53:00
422 8663152 Pekárek Tobias TZL0502 A H16 12:57:00
139 8246428 Jeřábková Jitka TZL9453 R D21 13:05:00
53 8422248 Zbranek Roman TZL8808 R H21 13:21:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
443 8680425 Jílková Lenka UOL0654 A D16 11:35:00
445 8660355 Smékalová Viktorie UOL0450 B D16 11:39:00
351 8004346 Raclavská Vlaďka UOL0253 A D18 12:20:00
363 8660531 Bídová Markéta UOL0352 A D18 12:44:00
478 8662703 Binarová Adéla UOL0452 A D16 12:45:00
323 8516416 Dostál František UOL0201 B H18 12:56:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
456 8116671 Teringlová Vendula VCB0451 A D16 12:01:00
8028835 Teringl Radek VCB6502 C T 12:05:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
244 8645925 Golová Tereza VIC0162 A D20 12:44:00
8670808 Gola Miroslav VIC6808 C T 12:52:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8516753 Ježek Ladislav VLI4900 C T 11:38:00
2 500290 Horáček Michal VLI7700 C H21 11:39:00
336783 Matějů Kateřina VLI8054 C T 11:45:00
2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C T 11:47:00
449 8667522 Šestáková Marie VLI0452 A D16 11:47:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C T 11:59:00
464 8667966 Pecková Tereza VLI0551 A D16 12:17:00
1459052 Raisr Ivo VLI7803 C T 12:19:00
8111113 Škoda Přemek VLI5301 C T 12:59:00
8670820 Skácelová Marie VLI7552 C T 13:03:00
488 8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B D16 13:05:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 B T 13:15:00
8662685 Martan Jiří VLI7300 C T 13:17:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
284 8660914 Tokár Radim VPM0300 A H18 11:38:00
331267 Richtrová Lucie VPM7451 C T 11:39:00
296 8648584 Kurz Šimon VPM0208 A H18 12:02:00
306 8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A H18 12:22:00
318 8656560 Šauli Filip VPM0301 A H18 12:46:00
419 1400429 Kurz Ondřej VPM0503 A H16 12:51:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
453 8670740 Hanušová Kateřina VRL0455 A D16 11:55:00
487 8660465 Randáková Adéla VRL0452 A D16 13:03:00
515185 Randáková Helena VRL7452 C T 13:21:00
(17)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660554 Průšová Markéta VSP7256 C T 11:44:00
389 8667982 Průša Dominik VSP0406 A H16 11:51:00
458 8149886 Aschermannová Klára VSP0454 A D16 12:05:00
8655418 Blaha Michal VSP0412 B T 12:06:00
401 8005427 Nemšovský Filip VSP0500 A H16 12:15:00
403 8170805 Bolehovský Daniel VSP0508 A H16 12:19:00
2020710 Aschermann Jan VSP6902 C T 12:26:00
120 2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 C D21 12:27:00
408 8655423 Blaha Jiří VSP0411 A H16 12:29:00
2020707 Průša Kryštof VSP0102 B T 12:45:00
479 8028827 Malečková Hana VSP0553 A D16 12:47:00
321 8414097 Bolehovský Michal VSP0202 A H18 12:52:00
2032184 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C T 12:53:00
372 2020712 Aschermannová Tereza VSP0253 A D18 13:02:00
8667547 Průša Michal VSP7310 C T 13:06:00
495 8670459 Štraitová Jolana VSP0456 A D16 13:19:00
266 8670797 Horáková Barbora VSP0150 R D20 13:28:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659393 Dlouhý Matěj VTA0302 B T 12:00:00
347 8680299 Kosobudová Kateřina VTA0253 A D18 12:12:00
475 8670798 Kosobudová Anna VTA0551 A D16 12:39:00
247 8680284 Karbusová Kateřina VTA0055 B D20 12:50:00
7208073 Kosobud Dušan VTA7201 C T 13:10:00
(32)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
441 8660424 Finstrlová Julie ZBM0552 A D16 11:31:00
8660446 Odehnalová Klára ZBM9956 C T 11:34:00
8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 C T 11:36:00
384 8660412 Štěrbák Josef ZBM0409 A H16 11:41:00
7 8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 R H21 11:49:00
290 8116823 Urbánek Adam ZBM0302 A H18 11:50:00
8122122 Molnárová Monika ZBM9459 C T 12:03:00
15 8660448 Zimmermann Štěpán ZBM9101 R H21 12:05:00
109 8660420 Odehnalová Tereza ZBM9757 E D21 12:05:00
459 8660428 Ondrová Anna ZBM0553 A D16 12:07:00
17 8651709 Hlaváč Ondřej ZBM9901 E H21 12:09:00
8660429 Finstrlová Kristýna ZBM0752 B T 12:40:00
128 8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R D21 12:43:00
130 8660401 Šimková Johanka ZBM9350 R D21 12:47:00
37 8656722 Hirš Otakar ZBM9801 E H21 12:49:00
482 8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A D16 12:53:00
134 8660435 Firešová Markéta ZBM9951 R D21 12:55:00
8660450 Bravený Vít ZBM9102 C T 12:58:00
325 8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A H18 13:00:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C T 13:02:00
138 8660431 Hiklová Natalia ZBM8350 E D21 13:03:00
373 8660403 Barnatová Klára ZBM0352 A D18 13:04:00
7200319 Mesiarkinová Kamila ZBM8202 T 13:14:00
144 8644886 Zháňalová Barbora ZBM9354 R D21 13:15:00
52 8641415 Ullmann Silvan ZBM9810 C H21 13:19:00
434 8660439 Marek Vojtěch ZBM0410 A H16 13:21:00
54 8396969 Minář Marek ZBM9444 E H21 13:23:00
8002099 Šrubař Michal ZBM8606 T 13:32:00
59 8007609 Nykodým Miloš ZBM9005 E H21 13:33:00
153 8644883 Indráková Adéla ZBM9153 E D21 13:33:00
62 8180189 Hájek Daniel ZBM8919 E H21 13:39:00
274 410338 Auerműllerová Anna ZBM0060 A D20 13:44:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
66 8636552 Hubmann Daniel 101 SUI H21 14:00
160 8629570 Hauswirth Sabine 101 SUI D21 14:00
67 8641386 Hadorn Joey 101 SUI H21 14:02
161 8629580 Roos Elena 101 SUI D21 14:02
68 8629579 Howald Florian 101 SUI H21 14:04
162 8221297 Bachmann Sofie 101 SUI D21 14:04
69 8250197 Buchs Pascal 101 SUI H21 14:06
163 1406185 Alexandersson Tove 102 SWE D21 14:06