Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Úvaly, koupaliště
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Vidrholec-Hol 1 : 10 000, ekv. 2,5 m, stav 09/2021
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí:
Nitsch Karel - R3
JURY:
Rollier Monika, Sysel Ctibor, Malačka Milan
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     TF    

D10 2.80 km, 15 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
11:06:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
11:09:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C OK Dobříš
11:12:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
11:15:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice
11:21:00 Reichelová Šárka 0160004 2148132 BC
11:24:00 Neškudlová Anna KAM1152 52118 C OK Kamenice
11:27:00 Fodorová Natálie TUR1155 0 C OOB TJ Turnov
11:30:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
11:33:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
11:36:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C SK Praga
11:39:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
11:45:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C SK Praga
11:48:00 Jelínková Alžběta ROZ1250 2103774 C OK Roztoky
11:51:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš
11:54:00 Čevelová Adéla RIC1150 52400 C OB Říčany
11:57:00 Havlíková Zuzana DKP1167 2221458 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Svobodová Adéla ODV1150 2148157 C TJ Aero Odolena Voda
12:03:00 Havlíková Tereza DKP1166 2420008 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Janečková Kristýna MFP1150 448933 C Matfyz Praha
12:09:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
12:12:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice

D10F 2.00 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Ledinská Lucie DKP1253 2260370 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C OK Kamenice
11:40:00 Suchanová Nela MKP1351 2260141 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:42:00 Collis Emma DKP1251 202233 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Sýkorová Žofie ROZ1252 2181308 OK Roztoky
11:46:00 Neškudlová Kateřina KAM1450 52122 C OK Kamenice
11:48:00 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
11:52:00 Rybecká Eliška ROZ1152 2103283 OK Roztoky
11:54:00 Večerková Klára DKP1452 2181307 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Bradnová Lenka KAM1253 2181952 C OK Kamenice
11:58:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C OB Říčany
12:00:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
12:04:00 Grande Ema PGP1251 8656517 C SK Praga

D12 3.10 km, 20 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 C KOB Tretra Praha
11:18:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B USK Praha
11:21:00 Herynková Lucie RIC0952 2112780 C OB Říčany
11:24:00 Pompachová Natálie TAP0952 8226392 C KOB Tretra Praha
11:27:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
11:30:00 Řehořková Ema DKP0956 2146031 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
11:36:00 Čelikovská Kateřina ROZ0950 2419943 C OK Roztoky
11:39:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 C USK Praha
11:42:00 Schuhmeierová Alena ROZ0952 2420033 C OK Roztoky
11:45:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
11:48:00 Vaculovičová Alžběta DOR0956 8006772 C OK Dobříš
11:51:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
11:54:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
11:57:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B OB Říčany
12:00:00 Vaněčková Anna TJP1050 2113500 C TJ Sokol Troja
12:03:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
12:06:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
12:09:00 Basistová Aneta DOR1057 2044896 C OK Dobříš
12:12:00 Prchlíková Kristýna LOU1053 2143353 C SK Moravan Louňovice
12:15:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C OK Kamenice
12:18:00 Lenská Tereza DKP1054 8042115 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C KOB Tretra Praha
12:24:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 C OB Říčany
12:27:00 Horová Adéla TAP1058 2181304 C KOB Tretra Praha
12:30:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
12:33:00 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C OK Dobříš
12:36:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga
12:39:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:42:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B Oddíl OB Kotlářka
12:45:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
12:48:00 Svobodová Ema ODV0951 7000706 C TJ Aero Odolena Voda
12:51:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B USK Praha
12:54:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C Oddíl OB Kotlářka
12:57:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C Matfyz Praha
13:00:00 Dušková Tereza LOU1054 2143392 C SK Moravan Louňovice
13:03:00 Hercubová Dominika MKP0950 2260139 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:06:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
13:09:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
13:12:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
13:15:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
13:18:00 Geffertová Marta FSP1054 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:21:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
13:24:00 Stará Magdalena FSP1051 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:27:00 Brumovská Markéta 0070003 2771916 Benatecti

D14 3.90 km, 35 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
11:19:00 Matoušková Sára ODV0855 2420054 C TJ Aero Odolena Voda
11:22:00 Kučerová Jana SLP0850 2042501 C OOB Slavia Praha
11:25:00 Syblíková Rozálie ODV0856 2419987 C TJ Aero Odolena Voda
11:28:00 Břízková Anna LOU0851 2143393 C SK Moravan Louňovice
11:31:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B TJ Aero Odolena Voda
11:34:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
11:37:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B KOB Kladno
11:40:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B SK Moravan Louňovice
11:46:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Grimmerová Valerie RIC0754 2085573 C OB Říčany
11:52:00 Čelikovská Tereza ROZ0750 2419924 C OK Roztoky
11:55:00 Ptáčková Hana PGP0750 8149880 C SK Praga
11:58:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 B Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
12:04:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
12:07:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:10:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
12:13:00 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 B KOB Kladno
12:16:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
12:19:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
12:22:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
12:25:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:28:00 Dolejšová Josefína KAM0857 2138160 C OK Kamenice
12:31:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
12:34:00 Vondrášková Kateřina KAM0858 2145641 C OK Kamenice
12:37:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
12:40:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:43:00 Bublíková Klára TAP0752 8014519 B KOB Tretra Praha
12:46:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
12:49:00 Stoklasová Eliška RIC0756 2049643 C OB Říčany
12:52:00 Oliveriusová Anna DKL0851 2119205 B KOB Kladno
12:55:00 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B SK Praga
12:58:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
13:01:00 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C OK Dobříš
13:04:00 Hüblová Agáta FSP0853 2029179 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:07:00 Ovčáčková Barbora TAP0856 2125338 C KOB Tretra Praha
13:10:00 Vavřinová Johana HCE0751 2118496 C TJ Hostivice
13:13:00 Reichelová Helena VSP0856 2148067 C USK Praha
13:16:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
13:19:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:22:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
13:25:00 Geffertová Agáta FSP0753 2029168 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:28:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B OB SK Zvole
13:31:00 Houdková Kateřina ODV0752 428273 C TJ Aero Odolena Voda

D16 4.30 km, 25 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:59:00 Pompachová Karolína TAP0652 8033259 C KOB Tretra Praha
12:02:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
12:05:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 C KOB Tretra Praha
12:08:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Baxová Kateřina LBE0651 2419974 C TJ Lokomotiva Beroun
12:14:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
12:17:00 Svobodová Adriana FSP0653 2029178 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:20:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
12:23:00 Večerková Ema DKP0657 2419952 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
12:29:00 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
12:32:00 Polívková Beáta RIC0652 8226420 C OB Říčany
12:35:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
12:38:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 Chobotová Klára ROZ0550 2103263 C OK Roztoky
12:44:00 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B SK Praga
12:47:00 Šebánková Alžběta DLP0652 1150697 C OOB TJ Dukla Praha
12:50:00 Pangrácová Anna MFP0650 218784 C Matfyz Praha
12:53:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
12:56:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
12:59:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
13:02:00 Šantorová Eliška ROZ0552 8109422 B OK Roztoky
13:05:00 Chmelařová Romana PGP0553 2102851 C SK Praga

D18 4.60 km, 40 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Kándlová Ema PGP0356 2113085 C SK Praga
12:21:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
12:24:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 C OK Kamenice
12:30:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
12:33:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:36:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B SK Praga
12:39:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B USK Praha
12:42:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 C SK Praga
12:45:00 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 C KOB Kladno
12:48:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
12:51:00 Nentvichová Julie DOR0351 2044900 B OK Dobříš

D21L 5.30 km, 40 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
11:25:00 Řada Hanka DKP9450 7945000 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C SNS Smržovka
11:31:00 Havelíková Kateřina PGP9256 8667999 C SK Praga
11:34:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C KOB Konice
11:37:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 Čermáková Kateřina ROZ0150 2069045 C OK Roztoky
11:43:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 R USK Praha
11:49:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
11:52:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
11:55:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
11:58:00 Hovorková Tereza KAM0154 2800330 A OK Kamenice
12:01:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 A Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
12:07:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
12:10:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
12:13:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
12:19:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:25:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
12:28:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:31:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:34:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:37:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:40:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
12:43:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 A SK Praga
12:46:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
12:49:00 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C OK Sparta Praha
12:52:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
12:55:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C SK Praga
12:58:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
13:01:00 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
13:04:00 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové
13:07:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C OK Roztoky
13:13:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:16:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 C OK Roztoky
13:19:00 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB Tretra Praha
13:22:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
13:25:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
13:28:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C KOB Tretra Praha
13:31:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga

D21K 4.60 km, 40 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Vallová Kristýna ZVO0152 2035151 C OB SK Zvole
13:03:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
13:06:00 Janečková Lenka MFP8250 416119 C Matfyz Praha
13:09:00 Votavová Žofie KNC0250 8008265 B Sokol Kostelec n. Č. l.
13:12:00 Cvrčková Helena TAP9151 7009151 C KOB Tretra Praha
13:15:00 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 C KOB Kladno
13:18:00 Kamererová Klára KAM9154 8660506 C OK Kamenice
13:21:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
13:24:00 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 7209448 C OK Roztoky
13:27:00 Benešová Hana DKL0050 8113516 C KOB Kladno
13:30:00 Straková Veronika SLA0051 219276 C SKOB Slaný
13:33:00 Šákrová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
13:36:00 Bartoňová Radka PGP8751 7300801 C SK Praga
13:39:00 Turczerová Hana KSU9393 8670790 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D35 4.30 km, 30 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Herynková Irena RIC7750 2131184 C OB Říčany
11:20:00 Kučerová Lenka SLP7963 51286 C OOB Slavia Praha
11:23:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
11:26:00 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Petráňová Jana SCP7555 8014523 C OK Sparta Praha
11:32:00 Havlíková Barbora DKP8551 2260376 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C KOB Kladno
11:38:00 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
11:44:00 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
11:47:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
11:53:00 Sotonová Jitka TAP7950 2420031 C KOB Tretra Praha
11:56:00 Baxová Irena LBE7951 2148217 C TJ Lokomotiva Beroun
11:59:00 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C SK Praga
12:02:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 Hüblová Kateřina FSP7750 2000593 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
12:11:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C KOB Tretra Praha
12:17:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
12:20:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
12:23:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:26:00 Bublíková Zuzana TAP7751 2108884 C KOB Tretra Praha
12:29:00 Grimmerová Mariana RIC8051 2800318 C OB Říčany
12:32:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:35:00 Siegerová Lucie TAP7552 51850 C KOB Tretra Praha
12:38:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
12:41:00 Blahůtová Klára MKP8150 2260152 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:44:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
12:47:00 Němečková Tereza DKP7953 2260346 C Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:53:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C SKOB Roudnice nad Labem
12:59:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
13:02:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
13:05:00 Izdná Petra DKP8051 2103714 C Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Králová Michaela MFP7959 7205563 C Matfyz Praha
13:11:00 Hejtmánková Kateřina PDY8450 53640 C Běhej Poděbrady
13:14:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:17:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
13:20:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 C KOB Tretra Praha
13:23:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
13:26:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
13:29:00 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C OB Říčany
13:32:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
13:35:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C OK Dobříš
13:38:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
13:41:00 Chmelařová Zuzana PGP7761 2106887 C SK Praga
13:44:00 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C Oddíl OB Kotlářka
13:47:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D45 4.00 km, 30 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Kučerová Marie VSP7551 53546 C USK Praha
11:18:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
11:21:00 Straková Jana SLA7251 8579 C SKOB Slaný
11:24:00 Řeháková Jana DVP7351 1000451 C DVP ORIENTATION
11:27:00 Kohoutová Zdeňka DKL7251 897353 C KOB Kladno
11:30:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
11:33:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:36:00 Protivová Monika TAP7651 2419962 C KOB Tretra Praha
11:39:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:42:00 Přibíková Monika PGP7256 301618 C SK Praga
11:45:00 Slavíčková Renata FSP7551 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:48:00 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:51:00 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha
11:54:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:57:00 Klinkerová Jitka ROZ6450 8517320 C OK Roztoky
12:00:00 Hlubučková Šárka KAM6851 232398 C OK Kamenice
12:03:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:06:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
12:09:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
12:12:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:15:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
12:18:00 Víšková Alena KAM7451 51618 C OK Kamenice
12:21:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C OK Dobříš
12:24:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C SKOB Slaný
12:27:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
12:30:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
12:33:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:36:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
12:39:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
12:42:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C SK Praga
12:45:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
12:48:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
12:51:00 Bohatá Pavla UVP7450 7920 C Slovan Praha
12:54:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
12:57:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C USK Praha
13:00:00 Čermáková Gabriela KAM6752 232397 C OK Kamenice
13:03:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C OK Dobříš
13:06:00 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C Matfyz Praha
13:09:00 Daňková Daniela DKP7353 2134260 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 Lazarová Pavla RIC7651 2085572 C OB Říčany
13:15:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
13:18:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:21:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
13:24:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany
13:27:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
13:30:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
13:33:00 Hrušková Jana 0140001 2125321 Neregistrovaní Hruškovi
13:36:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
13:39:00 Brabencová Alena SOB7150 887945 C SOBSA
13:42:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
13:45:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
13:48:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
13:51:00 Hrubá Veronika 0130001 2080907 6YC
13:54:00 Tichá Dagmar DKP7250 1470164 C Oddíl OB Kotlářka

D55 3.10 km, 25 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:23:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:26:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:32:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
12:35:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
12:38:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
12:41:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
12:44:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
12:47:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
12:50:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
12:53:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
12:56:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:59:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:02:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
13:05:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
13:11:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:17:00 Chloupková Jana SLP5951 51546 C OOB Slavia Praha
13:20:00 Aschermannová Eva KAM6550 301628 C OK Kamenice

D65 2.80 km, 25 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:27:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
12:33:00 Nováková Jiřina UVP4950 7998 C Slovan Praha
12:39:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
12:45:00 Dlasková Anna DKP5350 51795 C Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
12:57:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
13:03:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C OK Sparta Praha

D75 2.10 km, 20 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga
11:07:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10 2.70 km, 15 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Karban Ondřej DKP1100 8116800 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Junek Kryštof STH1201 2008986 C SK Studenec
11:31:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 C OB Říčany
11:34:00 Matějovský Vojtěch DKP1209 2771503 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
11:40:00 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C Běhej Poděbrady
11:43:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
11:49:00 Červený Antonín DKP1211 2181921 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Vaněk Lukáš ROZ1101 2029192 C OK Roztoky
11:55:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:58:00 Hora Karel TAP1302 2181931 C KOB Tretra Praha
12:01:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Protiva Mikuláš TAP1100 2029143 C KOB Tretra Praha
12:07:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
12:10:00 Míka Zbyněk DKP1301 2419920 C Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Basista Tobiáš DOR1109 2058514 C OK Dobříš
12:16:00 Chudoba Jiří DKL1102 2000552 C KOB Kladno
12:19:00 Arnošt Daniel VSP1200 51648 C USK Praha
12:22:00 Sedlář Prokop TAP1106 7205567 C KOB Tretra Praha
12:25:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
12:28:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
12:31:00 Kamenický Karel TAP1105 2134256 C KOB Tretra Praha
12:34:00 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C Běhej Poděbrady
12:37:00 Burgr Adam MKP1100 51704 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:40:00 Makovec Martin PDY1302 2029151 C Běhej Poděbrady

H10F 2.00 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Čevela Marek RIC1300 52218 C OB Říčany
11:02:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 C SK VIPrahlo
11:04:00 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C OB Říčany
11:06:00 Valenta Filip DKP1210 2171104 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Hübl Hugo FSP1103 2000572 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:10:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
11:12:00 Král Eduard MFP1201 51835 Matfyz Praha
11:14:00 Pelikán Vít KAM1203 2148226 C OK Kamenice
11:16:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:18:00 Grimmer Kryštof RIC1301 2069053 C OB Říčany
11:20:00 Valenta Ondřej DKP1402 2171108 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Jindra Jáchym PDY1105 2181938 C Běhej Poděbrady
11:24:00 Karban Štěpán DKP1313 2087694 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Škopek Ondřej PDY1104 2181937 C Běhej Poděbrady
11:28:00 Fodor Patrik TUR1331 981821 C OOB TJ Turnov
11:30:00 Petráň Lukáš TAP1200 301359 C KOB Tretra Praha

H12 3.30 km, 20 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
11:11:00 Junek Šimon DKP1011 7756777 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C TJ Aero Odolena Voda
11:15:00 Černý Martin RIC1004 2096260 C OB Říčany
11:17:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda
11:19:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B USK Praha
11:21:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
11:23:00 Čermák Vojtěch ROZ1002 2103292 C OK Roztoky
11:25:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 C OK Kamenice
11:27:00 Protiva Jan TAP0904 2419957 C KOB Tretra Praha
11:29:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 C OK Dobříš
11:31:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C KOB Tretra Praha
11:33:00 Vokůrka Václav ROZ1000 2029218 C OK Roztoky
11:35:00 Koten Daniel 0270002 2148127 019
11:37:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
11:39:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
11:41:00 Novák Adam DLP0901 2133917 C OOB TJ Dukla Praha
11:43:00 Červený Jiří DKP1008 2260367 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Oliverius Filip DKL1000 2127889 C KOB Kladno
11:47:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
11:49:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:51:00 Sotona Filip TAP0914 0 C KOB Tretra Praha
11:53:00 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C OK Kamenice
11:55:00 Švarc František DKP0911 981832 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Hendrich Matyáš LOU1003 2419975 SK Moravan Louňovice
11:59:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
12:01:00 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C KOB Tretra Praha
12:03:00 Hanák Kryštof SLA1100 9201329 C SKOB Slaný
12:05:00 Kapoun Jáchym LBE1002 0 C TJ Lokomotiva Beroun
12:07:00 Cháma Ondřej PDY0902 2260343 C Běhej Poděbrady
12:09:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
12:11:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 B KOB Tretra Praha
12:13:00 Vozábal David PGP0904 2129227 B SK Praga
12:15:00 Porsch Jan DOR0904 2111612 B OK Dobříš
12:17:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C KOB Tretra Praha
12:19:00 Prox Jan RIC1003 8226428 C OB Říčany
12:21:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
12:23:00 Fišer Adam ROZ0902 2029216 OK Roztoky
12:25:00 Stínka Jan DKL1002 2126368 C KOB Kladno
12:27:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha
12:29:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
12:31:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 C OK Dobříš
12:35:00 Neškudla Jan KAM1005 1418764 C OK Kamenice
12:37:00 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 C OK Dobříš
12:39:00 Homola Šimon DKL1001 2126358 C KOB Kladno
12:41:00 Stoklasa Štěpán RIC1005 2096252 C OB Říčany
12:43:00 Nedoma Oliver PDY1000 2144101 C Běhej Poděbrady
12:45:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
12:47:00 Kolbeshkin Vasilij KAM1008 446327 C OK Kamenice
12:49:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:51:00 Kubec Adam DOB0900 2073719 C KOB Dobruška
12:53:00 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
12:57:00 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 2001940 C OB SK Zvole
12:59:00 Makovec Tadeáš PDY1001 2419998 C Běhej Poděbrady
13:01:00 Lazar David RIC1001 2049634 C OB Říčany
13:03:00 Houdek Jakub ODV1006 428268 C TJ Aero Odolena Voda

H14 3.70 km, 25 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Havlík Patrik DKP0819 8014555 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B OK Dobříš
11:25:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 B Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
11:29:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C SK Praga
11:31:00 Kapoun Matěj LBE0801 0 C TJ Lokomotiva Beroun
11:33:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C SK Praga
11:35:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
11:37:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Svoboda František ROZ0700 2103238 C OK Roztoky
11:41:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
11:43:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Bureš Šimon LBE0703 1150699 C TJ Lokomotiva Beroun
11:47:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 B Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
11:51:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
11:55:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C OK Kamenice
11:59:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 B OK Dobříš
12:01:00 Šmíd František DKP0821 9893 C Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Vaněček Jan TJP0800 8670805 C TJ Sokol Troja
12:05:00 Baxa David LBE0800 8045205 B TJ Lokomotiva Beroun
12:07:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 B SK Praga
12:11:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
12:13:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:17:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B OB SK Zvole
12:19:00 Melichar Šimon DKP0708 1000461 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C KOB Tretra Praha
12:23:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
12:25:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
12:27:00 Lazar Tomáš RIC0704 2049535 C OB Říčany
12:29:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
12:31:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
12:33:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C SK Praga
12:35:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
12:39:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 Matys Ondřej DOR0803 8226363 B OK Dobříš
12:43:00 Slavíček David FSP0805 2029184 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:45:00 Baumruk Štěpán DKP0917 2420017 C Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 Kvasnička Tomáš MKP0801 2260167 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:49:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
12:53:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B USK Praha
12:57:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B Oddíl OB Kotlářka
12:59:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 C KOB Tretra Praha
13:01:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B SK Praga
13:05:00 Daněk Jan DKP0713 2103722 B Oddíl OB Kotlářka
13:07:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C SK Praga
13:09:00 Weiss Hugo DKP0725 2125369 C Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 B OB Říčany
13:13:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
13:15:00 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 C Běhej Poděbrady
13:17:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
13:19:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:21:00 Tomáš Kamilo ROZ0804 8008277 C OK Roztoky
13:23:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C SK Praga
13:25:00 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 C KOB Tretra Praha

H16 4.50 km, 30 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:17:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
12:20:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Městka Václav VSP0600 8028854 A USK Praha
12:26:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
12:29:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
12:32:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš
12:35:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 Jirásek Šimon ROZ0602 7948 C OK Roztoky
12:41:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
12:44:00 Klepetko Adam FSP0601 2029189 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:47:00 Reichel Tomáš 0160003 2113413 BC
12:50:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
12:53:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B USK Praha
12:56:00 Havlíček Martin DOR0601 8516417 C OK Dobříš
12:59:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:02:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
13:05:00 Lorenc Václav DOR0702 2044885 A OK Dobříš
13:08:00 Izdný Vít DKP0601 0 C Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
13:14:00 Kakrda Matěj PDY0602 2171119 C Běhej Poděbrady
13:17:00 Kohoutek Vojtěch DKP0503 2051516 C Oddíl OB Kotlářka
13:20:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
13:23:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
13:26:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:29:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C KOB Tretra Praha
13:32:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
13:35:00 Volejník Ondřej PDY0601 2181930 C Běhej Poděbrady

H18 5.50 km, 30 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:32:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
11:35:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
11:38:00 Král Quido PGP0410 1450165 C SK Praga
11:41:00 Swart Benjamin DKL0300 682646 C KOB Kladno
11:44:00 Šimša Martin PGP0309 2090836 A SK Praga
11:47:00 Horák Pavel ml. VSP0301 434600 C USK Praha
11:50:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
11:53:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B KOB Tretra Praha

H21L 7.60 km, 50 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Straka Tomáš SLA9702 51715 C SKOB Slaný
11:18:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:22:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
11:24:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C KOB Konice
11:26:00 Šafka Jan SLP7704 7799 C OOB Slavia Praha
11:28:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
11:30:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
11:32:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C SK Praga
11:34:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Valach Marek TAP9703 442844 C KOB Tretra Praha
11:38:00 Klícha Martin 0190001 9510 Rafkarna IDEA Cycling Team
11:40:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
11:42:00 Reichel Vít 0160001 2148162 BC
11:44:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
11:46:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
11:48:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
11:50:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
11:52:00 Bouda Petr 0020001 7300555 No Name
11:54:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
11:56:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C SK Praga
11:58:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:00:00 Sajal Martin SPC7803 9005230 SPORTICUS team
12:02:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
12:04:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
12:08:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
12:10:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
12:12:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C SK Praga
12:14:00 Jirásek Kryštof ROZ0101 7944 C OK Roztoky
12:16:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E SK Praga
12:18:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 R USK Praha
12:20:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C OK Jiskra Nový Bor
12:22:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C SPORTICUS team
12:24:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
12:26:00 Bouda Milan 0020002 7300556 No Name
12:28:00 Protiva Tomáš TAP8400 1420795 C KOB Tretra Praha
12:30:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
12:32:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
12:34:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:36:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 Pucherna Jan TAP7701 8151177 C KOB Tretra Praha
12:40:00 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C Sportcentrum Jičín
12:42:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
12:44:00 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
12:46:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
12:48:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
12:50:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
12:54:00 Šákr Vít BOR9301 2032136 C OK Jiskra Nový Bor
12:56:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
12:58:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 Buk Ondřej ROU0102 8662366 B SKOB Roudnice nad Labem
13:02:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
13:04:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
13:06:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
13:08:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Charousek Matěj PGP0207 8140918 C SK Praga
13:12:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:14:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 A Oddíl OB Kotlářka
13:16:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
13:18:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
13:20:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
13:22:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C KOB Tretra Praha
13:24:00 Bašus Petr SCP7400 8226400 C OK Sparta Praha
13:26:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C Oddíl OB Kotlářka
13:28:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
13:30:00 Havelík Jaroslav PVP9000 8565 C VSK Přírodní vědy Praha
13:32:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
13:34:00 Modrý Marek SCP8807 2056442 C OK Sparta Praha

H21K 5.50 km, 30 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Bartoň Jaroslav PGP8708 2800298 C SK Praga
12:05:00 Kohout Václav DKL0101 8008284 A KOB Kladno
12:08:00 Honzák Tomáš JHB7702 7201753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:11:00 Los Jago DOR9801 2104700 OK Dobříš

H35 6.00 km, 35 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
11:25:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
11:28:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
11:31:00 Berný Jan ODV7702 52117 C TJ Aero Odolena Voda
11:34:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga
11:37:00 Lounek Jakub PDY8200 8116667 C Běhej Poděbrady
11:40:00 Dobyáš Petr KAM7802 2039199 C OK Kamenice
11:43:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Bureš Kamil LBE7900 232346 C TJ Lokomotiva Beroun
11:49:00 Král Aleš MFP7808 887613 C Matfyz Praha
11:52:00 Havlík Tomáš DKP8607 2171110 C Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C SK Praga
11:58:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C TJ Aero Odolena Voda
12:01:00 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C SK Praga
12:04:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
12:07:00 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C OK Kamenice
12:10:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
12:13:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
12:16:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C KOB Dobruška
12:19:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
12:22:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:25:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
12:28:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
12:31:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:34:00 Kubeček Lukáš DOR8300 2090856 C OK Dobříš
12:37:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 Súkup Jaroslav PGP7900 2029214 C SK Praga
12:43:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
12:49:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
12:52:00 Matyšek Bronislav PLU7823 515418 C TJ SOKOL Plumlov
12:55:00 Pucherna Petr TAP8001 8001090 C KOB Tretra Praha
12:58:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
13:01:00 Vinš Pavel DKL6900 51684 C KOB Kladno
13:04:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
13:07:00 Vaněček Jan TJP8000 8004120 C TJ Sokol Troja
13:10:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
13:16:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
13:19:00 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
13:22:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
13:25:00 Kofroň Jan LBE8001 1426044 C TJ Lokomotiva Beroun
13:28:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:31:00 Blahůt Jan MKP8100 2260163 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:34:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H45 5.20 km, 30 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
11:03:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
11:06:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
11:09:00 Herynek Petr RIC7305 8004274 C OB Říčany
11:12:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
11:15:00 Gemperle František MFP7102 8680580 C Matfyz Praha
11:18:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
11:21:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
11:24:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
11:27:00 Šimša Jaromír MFP7100 51712 C Matfyz Praha
11:30:00 Lazar Jindřich RIC7504 2127577 C OB Říčany
11:33:00 Řehořek Jan DKP7303 2181928 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:39:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Komers František KNC6800 553432 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:45:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
11:48:00 Swart Jan DKL7001 2144071 C KOB Kladno
11:51:00 Černý Daniel TAP7200 2103742 C KOB Tretra Praha
11:54:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Prchlík Milan LOU7300 2143391 C SK Moravan Louňovice
12:00:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C OB SK Zvole
12:03:00 Hruška Peter 0140002 2121891 Neregistrovaní Hruškovi
12:06:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C OB Říčany
12:09:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
12:12:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
12:15:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:18:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
12:24:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
12:27:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
12:30:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
12:33:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
12:36:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
12:39:00 Koten Petr 0270001 2001999 019
12:42:00 Kubát Tomáš RIC7503 8226407 C OB Říčany
12:45:00 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C SK Praga
12:48:00 Kapoun Luděk LBE7400 1451524 C TJ Lokomotiva Beroun
12:51:00 Brachtl Daniel ZVO6902 887907 C OB SK Zvole
12:54:00 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C Matfyz Praha
12:57:00 Vavřina Jan HCE7000 1421904 C TJ Hostivice
13:00:00 Vaculovič Radim DOR7505 8119443 C OK Dobříš
13:03:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2120848 C Oddíl OB Kotlářka
13:06:00 Král Lukáš 0120001 2143372 Netrefím domu
13:09:00 Stěpanov Ilja 0010001 8109367 žádný
13:12:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
13:15:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
13:18:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
13:21:00 Sedláček Milan 0250001 0 Újezd nad Lesy
13:24:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
13:27:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:30:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
13:33:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
13:36:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
13:39:00 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
13:42:00 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 2032184 C USK Praha
13:45:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
13:48:00 Večerka Daniel 0040001 7002605 NoWay
13:51:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C OOB SK Zbraslav
13:54:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga
13:57:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
14:00:00 Tolar Jan RIC7301 8226339 C OB Říčany
14:03:00 Arnošt Kamil VSP7301 434596 C USK Praha
14:06:00 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
14:09:00 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C OB Říčany
14:12:00 Chmelař Bohumil PGP7204 2111706 C SK Praga

H55 4.10 km, 30 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:41:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
12:44:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
12:47:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
12:50:00 Reichl Michal MKP6402 51701 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:53:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
12:56:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
12:59:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
13:02:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
13:05:00 Votava Petr KNC6602 8003604 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:08:00 Aschermann David KAM6500 428289 C OK Kamenice
13:11:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
13:14:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
13:17:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
13:20:00 Kopečný Mojmír TAP6402 232200 C KOB Tretra Praha
13:23:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
13:26:00 Nentvich Lubomír DOR5800 8033232 C OK Dobříš
13:29:00 Hlubuček Tomáš KAM6603 232428 C OK Kamenice
13:32:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
13:35:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
13:38:00 Mack Tomáš KAM6601 416156 C OK Kamenice
13:41:00 Jánek Ladislav LPU6103 7200905 C OK Lokomotiva Pardubice
13:44:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:47:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
13:50:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C KOB Dobřichovice
13:53:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C Matfyz Praha
13:56:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
13:59:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.

H65 3.40 km, 30 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
12:25:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
12:31:00 Paukert Milan TJP5000 8648617 C TJ Sokol Troja
12:37:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
12:43:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:49:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
12:55:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
13:01:00 Šťovíček Jan DVP5001 51548 C DVP ORIENTATION
13:07:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
13:13:00 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C OK Sparta Praha
13:19:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno
13:25:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice

H75 2.70 km, 30 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Hlavatý Karel SJP4200 53507 KČT Slavoj Praha
11:17:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
11:29:00 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný
11:35:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:41:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice

T1 3.20 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C OK Kamenice
11:00:00 Svoboda Jan ODV7605 8028846 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Svobodová Štěpánka 0150001 347887 -
11:00:00 Szárszoi Ondrej DOR7405 2131196 OK Dobříš
11:00:00 Šavelová Julie DKP0863 2260351 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C SK Praga
11:00:00 Švejdová Martina ZVO7453 2148129 C OB SK Zvole
11:00:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C OB Říčany
11:00:00 Váchová Soňa MFP1050 2099500 C Matfyz Praha
11:00:00 Vavřinová Jarmila HCE6950 0 C TJ Hostivice
11:00:00 Houdek Richard 428285
11:00:00 Houdková Lenka 52887
11:00:00 Albrecht Vladimír KAM7800 981812 C OK Kamenice
11:00:00 Basista Tomáš DOR7803 2050498 C OK Dobříš
11:00:00 Basistová Darina DOR7856 2045317 C OK Dobříš
11:00:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Brumovská Rhea 0070002 2224524 Benatecti
11:00:00 Brumovský Štěpán 0070001 2229843 Benatecti
11:00:00 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Červená Lenka DKP8252 2260362 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Dvořák Josef 0220001 0 Zaklínači z Kaer Morhen
11:00:00 Dvořáková Adina 0220004 0 Zaklínači z Kaer Morhen
11:00:00 Filip Hruška 0180004 0 Bez klubu
11:00:00 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Haková Magda PGP7651 2051549 C SK Praga
11:00:00 Havlíček Tomáš DOR5801 2080952 OK Dobříš
11:00:00 Havlíčková Kateřina DOR7650 2082932 C OK Dobříš
11:00:00 Hejnová Martina VSP7354 411502 C USK Praha
11:00:00 Hezký Vítězslav DOR7504 2127571 OK Dobříš
11:00:00 Horáková Dana TAP5850 2000547 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
11:00:00 Klepetko David 0280001 2129229 Šutri
11:00:00 Králová Lucie 0120002 0 Netrefím domu
11:00:00 Kuželková Marta 0180003 0 Bez klubu
11:00:00 Lang Marek 0210004 0 ***
11:00:00 Langová Veronika 0210001 0 ***
11:00:00 Langová Ema 0210003 0 ***
11:00:00 Langová Karolína 0210002 0 ***
11:00:00 Lenský David DKP7802 7008094 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Linda Vavříková 0220002 0 Zaklínači z Kaer Morhen
11:00:00 Linhart Václav 0090001 8226440 Na rozhraní
11:00:00 Malá Martina 0060001 2148228 Tučňáci OB
11:00:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
11:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
11:00:00 Nedas Dušan 0080001 8580 xxx
11:00:00 Nedoma David PDY7300 2127609 C Běhej Poděbrady
11:00:00 Odehnal Jakub 0050001 52932 NER
11:00:00 Pelikánová Lenka KAM8350 2181334 C OK Kamenice
11:00:00 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C OK Kamenice

T2 5.20 km, 35 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bauerová Pavla 0260001 8226433 Novákovi
11:00:00 Beier Petr PDY7800 2102782 Běhej Poděbrady
11:00:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
11:00:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
11:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:00:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
11:00:00 Kocur Tomáš ODV8900 2148159 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C OB SK Zvole
11:00:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
11:00:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
11:00:00 Pelikán Tomáš KAM8200 2420069 C OK Kamenice
11:00:00 Pompach Petr TAP7801 9102143 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Prouzová Jitka DKP9152 49823 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Reichelová Monika 0160002 2148243 BC
11:00:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
11:00:00 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Vaňková Alice 0100001 2181308 ROZ
11:00:00 Vlk Lukáš 0230001 0 DKP
11:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
11:00:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha

TF 2.00 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Albrecht Jiří KAM1700 515491 C OK Kamenice
11:00:00 Aster Thomas SLA9602 442871 C SKOB Slaný
11:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
11:00:00 Bartoňová Veronika 0020004 51861 No Name
11:00:00 Bouda Sofie 0020003 0 No Name
11:00:00 Collis Helena DKP1450 517704 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Ema Dvořáková 0220003 1234 Zaklínači z Kaer Morhen
11:00:00 Frolov Roman DKP1505 887925 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Gregorova Hana 0070001 41365 Benatecti
11:00:00 Hezká Zuzana DOR1351 2125345 C OK Dobříš
11:00:00 Holatová Veronika PDY1551 2260357 C Běhej Poděbrady
11:00:00 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C OK Dobříš
11:00:00 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C OK Dobříš
11:00:00 Hýblová Beáta 0240001 7211289 VIPrahlé mládí
11:00:00 Chromec Filip 0110001 0 Kotlářka
11:00:00 Karban Zdeněk DKP7700 2100980 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Koubová Marlen FSP1153 2221467 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Kučerová Eva SLP1050 2102856 C OOB Slavia Praha
11:00:00 Lounek Richard PDY1500 2060237 C Běhej Poděbrady
11:00:00 Lukavcová Zuzana SMR1850 0 C SNS Smržovka
11:00:00 Lukavec Tomáš SMR1700 0 C SNS Smržovka
11:00:00 Matějovská Anežka 0170001 0 OB Kotlářka
11:00:00 Matoušková Edita ODV1350 2148160 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
11:00:00 Müller Filip 0200001 0 BušMuž
11:00:00 Müller Robin 0200002 0 BušMuž
11:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
11:00:00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
11:00:00 Prášilová Alžběta SJC1651 7207016 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Pucherna Štěpán TAP1400 7518567 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Puchernová Adéla TAP1650 7151177 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Rejšková Blanka KAM7751 2103702 C OK Kamenice
11:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Suchanová Ema MKP1550 2260120 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:00:00 Vácha Pavel MFP7901 21521 C Matfyz Praha
11:00:00 Wielgusová Lota FSP1252 2221495 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha