Výsledky závodu: Česká Kanada 2016 - E1

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Sysel Ctibor - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D10L     D12A     D12B     D14A     D14B     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T1     T2    
D10
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 16:34
2. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 17:57 + 1:23
3. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:11 + 1:37
4. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 18:30 + 1:56
5. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 20:36 + 4:02
6. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 22:31 + 5:57
7. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 22:47 + 6:13
8. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 26:25 + 9:51
9. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 27:05 + 10:31
10. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 28:32 + 11:58
11. Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 30:22 + 13:48
12. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 30:23 + 13:49
13. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 30:28 + 13:54
14. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 32:18 + 15:44
15. Kotuliaková Lea 27S0750 Farmaceut Bratislava 35:17 + 18:43
16. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 36:31 + 19:57
17. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 37:22 + 20:48
18. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 37:30 + 20:56
19. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 38:53 + 22:19
20. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 42:38 + 26:04
21. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 43:59 + 27:25
22. Roučková Karolína KRL0656 Kometa Kralovice 47:12 + 30:38
23. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 54:15 + 37:41
24. Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 57:07 + 40:33
25. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 59:09 + 42:35
D10L
2.80 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 17:47
2. Baracsi Lena 49H0750 Hóbagoly 18:05 + 0:18
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 18:18 + 0:31
4. Urbanová Anna SJH0753 SJH Jindřichův Hradec 18:39 + 0:52
5. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 19:44 + 1:57
6. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:11 + 3:24
7. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 22:34 + 4:47
8. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:38 + 5:51
9. Stölting Kira 2ID1050 OL Team Lippe 25:24 + 7:37
10. Rozsívalová Adéla KON0760 KOB Konice 26:16 + 8:29
11. DELAUME Charlotte 85F0750 AVON OK 26:50 + 9:03
12. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB TRETRA Praha 27:16 + 9:29
13. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 27:46 + 9:59
14. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 28:26 + 10:39
15. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:29 + 10:42
16. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 28:43 + 10:56
17. Lilli Stadler 46A065x OL Naturfreunde Linz 30:07 + 12:20
18. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 30:13 + 12:26
19. Nowak Zofia 97P0850 KS Hades Poznań 31:14 + 13:27
20. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 32:31 + 14:44
21. Marhoulová Kateřina 1IX0750 NERMarhule 35:35 + 17:48
22. Bubeníková Denisa SJH0852 SJH Jindřichův Hradec 35:52 + 18:05
23. Bubeníková Nicol SJH0853 SJH Jindřichův Hradec 36:05 + 18:18
24. Reichlová Pavla KSU0888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:23 + 19:36
25. Reichlová Lucie KSU0850 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:41 + 43:54
Pokorná Ema PGP0950 SK Praga DISK
Kalinová Ella EKP0961 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D12A
2.60 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 23:45
2. Machová Anna LME0451 SK Los Mělník 25:33 + 1:48
3. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 25:38 + 1:53
4. Lili Lantai 44H0500 Veszprémi Honvéd SE 27:54 + 4:09
5. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 28:41 + 4:56
6. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 29:41 + 5:56
7. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 29:57 + 6:12
8. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 30:51 + 7:06
9. Kripulevičiute Vytaute 18L0450 SM Gaja 31:42 + 7:57
10. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 34:10 + 10:25
11. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 35:02 + 11:17
12. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 36:03 + 12:18
13. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:04 + 15:19
14. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:18 + 17:33
15. Skundaite Auguste 18L0550 SM Gaja 48:51 + 25:06
Vehmas Ronja 31F0450 Finland - non registered DISK
D12B
2.40 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 25:31
2. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 26:04 + 0:33
3. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 27:09 + 1:38
4. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 27:23 + 1:52
5. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:50 + 2:19
6. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 32:04 + 6:33
7. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 33:04 + 7:33
8. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 35:33 + 10:02
9. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 36:45 + 11:14
10. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 37:24 + 11:53
11. Baracsi Hanna 49H0550 Hóbagoly 38:30 + 12:59
12. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 38:47 + 13:16
13. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 46:14 + 20:43
14. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 47:00 + 21:29
15. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 49:44 + 24:13
16. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 53:29 + 27:58
17. Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 84:07 + 58:36
D14A
3.10 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 21:41
2. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 23:58 + 2:17
3. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 24:11 + 2:30
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:42 + 3:01
5. Chaloupková Hana KAM0252 OK Kamenice 25:37 + 3:56
6. Block Amelia 38P025x UKS Orientus Lodz 26:53 + 5:12
7. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:52 + 6:11
8. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 29:13 + 7:32
9. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 29:17 + 7:36
10. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:39 + 8:58
11. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 30:40 + 8:59
12. Pataki Virág Lara BBM0250 BETA URSUS Orienteering 31:52 + 10:11
13. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 32:28 + 10:47
14. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:42 + 14:01
15. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 36:03 + 14:22
16. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 36:17 + 14:36
17. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:28 + 16:47
18. Šafaříková Lucie CST0351 OB Strakonice 41:03 + 19:22
19. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 45:08 + 23:27
20. Ceulemans Lisse 27B-050 TROL Belgium 46:06 + 24:25
21. Gola Martyna 38P035x UKS Orientus Lodz 46:40 + 24:59
22. Kinclová Natálie LTU0350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:49 + 28:08
23. Nowak Maria 97P0350 KS Hades Poznań 56:59 + 35:18
D14B
3.00 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 27:00
2. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 29:21 + 2:21
3. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 31:18 + 4:18
4. Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky 31:24 + 4:24
5. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 35:27 + 8:27
6. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:32 + 8:32
7. Černá Aneta PGP0254 SK Praga 37:06 + 10:06
8. Boróka Lantai 44H0202 Veszprémi Honvéd SE 37:48 + 10:48
9. Baracsi Luca 49H0350 Hóbagoly 41:00 + 14:00
10. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:58 + 14:58
11. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 43:41 + 16:41
12. Kándlová Ema DCE0351 KOB Dobřichovice 67:52 + 40:52
13. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:25 + 48:25
Lara Zupan 2FS025x OK Komenda DISK
D16
3.40 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 26:57
2. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 27:28 + 0:31
3. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 27:32 + 0:35
4. Deptulska Maria 1CP0050 UKS Siódemka Rumia 29:13 + 2:16
5. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 29:59 + 3:02
6. Dominika Mérő 44H0150 Veszprémi Honvéd SE 30:07 + 3:10
7. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 30:19 + 3:22
8. Zeiner Elena 19A0050 OLC Graz 31:08 + 4:11
9. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 31:14 + 4:17
10. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 31:35 + 4:38
11. Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice 32:28 + 5:31
12. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 32:33 + 5:36
13. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 33:10 + 6:13
14. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 34:22 + 7:25
15. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 35:38 + 8:41
16. Vankevich Darya 31B0150 КСО Березино BLR 36:29 + 9:32
17. Zeiner Dora 19A0150 OLC Graz 37:33 + 10:36
18. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 38:55 + 11:58
19. Kováčiková Jolana KNC0051 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:50 + 12:53
20. Novotná Tereza ZLH0051 OOB TJ Zlaté Hory 41:09 + 14:12
21. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:12 + 14:15
22. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 41:55 + 14:58
23. Rusá Vendula DCE0150 KOB Dobřichovice 43:23 + 16:26
24. Nika Poljanšek 91S006x OK Azimut 43:36 + 16:39
25. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:57 + 19:00
26. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 47:13 + 20:16
27. Patricija Primožič 2FS005x OK Komenda 50:33 + 23:36
28. Zatloukalová Hana SSU0158 SK Severka Šumperk 52:44 + 25:47
29. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 54:48 + 27:51
30. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 64:51 + 37:54
31. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 74:46 + 47:49
32. Zielińska Magdalena 97P0050 KS Hades Poznań 102:52 + 75:55
Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D18
3.90 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 29:17
2. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 31:44 + 2:27
3. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:47 + 2:30
4. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 33:18 + 4:01
5. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 33:46 + 4:29
6. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 34:28 + 5:11
7. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 35:09 + 5:52
8. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 35:26 + 6:09
9. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 36:00 + 6:43
10. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 36:37 + 7:20
11. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 37:48 + 8:31
12. Pataki Réka Dalida BBM9951 BETA URSUS Orienteering 38:24 + 9:07
13. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:46 + 9:29
14. Vankevich Alieksandra 31B9800 КСО Березино BLR 40:54 + 11:37
15. Zatloukalová Romana SSU9950 SK Severka Šumperk 41:40 + 12:23
16. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 41:49 + 12:32
17. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 42:00 + 12:43
18. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 43:23 + 14:06
19. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:33 + 15:16
20. Novotná Klára ZLH9851 OOB TJ Zlaté Hory 44:59 + 15:42
21. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 44:59 + 15:42
22. Dambrauskaite Ieva 18L9950 SM Gaja 45:37 + 16:20
23. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:20 + 19:03
24. Polona Jezeršek 2FS985x OK Komenda 48:24 + 19:07
25. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 48:40 + 19:23
26. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 49:55 + 20:38
27. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 50:44 + 21:27
28. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:22 + 26:05
29. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:26 + 28:09
Hauerlandová Natálie LCE9851 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D20
4.30 km, 130 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 31:37 7610
2. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 33:17 + 1:40 7249
3. Gorczyca Maria 33:37 + 2:00
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 35:09 + 3:32 6844
5. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 35:51 + 4:14 6692
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 37:07 + 5:30 6417
7. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 37:51 + 6:14 6258
8. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 40:32 + 8:55 5676
9. Gineikaite Ugne 18L9850 SM Gaja 44:04 + 12:27
10. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 44:49 + 13:12 4747
11. Náhlíková Erika HCE9750 TJ Hostivice 67:36 + 35:59 0
12. Nikitczenko Natasza 38P975x UKS Orientus Lodz 68:19 + 36:42
13. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 71:41 + 40:04 0
D21E
5.30 km, 140 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8892
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 34:09 9477
2. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 37:08 + 2:59 8751
3. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 38:23 + 4:14 8447
4. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 38:25 + 4:16 8439
5. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 38:27 + 4:18 8431
6. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 38:29 + 4:20 8423
7. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 40:16 + 6:07 7989
8. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 40:22 + 6:13 7965
9. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 40:53 + 6:44 7839
10. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 41:47 + 7:38 7620
11. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:26 + 8:17 7462
12. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:45 + 8:36 7385
13. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 43:07 + 8:58 7296
14. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 43:23 + 9:14 7231
15. Březinová Marie SSU9191 SK Severka Šumperk 43:55 + 9:46 7101
16. Stankiewicz Agata 38P9450 UKS Orientus Lodz 45:12 + 11:03
17. Stevens Victoria 15G8951 DRONGO 45:44 + 11:35
18. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 53:12 + 19:03 4843
D21A
4.90 km, 145 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7064
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 37:04 7236
2. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 38:02 + 0:58 7057
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 38:53 + 1:49 6899
4. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 39:50 + 2:46 6722
5. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:16 + 3:12 6641
6. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 40:50 + 3:46 6536
7. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 40:58 + 3:54 6511
8. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 41:05 + 4:01 6490
9. Sramkova Vendula 26N8450 Hemsedal IL 41:08 + 4:04
10. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 41:12 + 4:08 6468
11. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 41:14 + 4:10 6462
12. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:25 + 4:21 6428
13. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:21 + 5:17 6254
14. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 43:29 + 6:25 6043
15. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 44:41 + 7:37 5820
16. Rusá Šárka KAM9157 OK Kamenice 45:33 + 8:29 5659
17. Ježková Barbora CHA8850 OK Chrastava 45:38 + 8:34 5644
18. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 45:43 + 8:39 5628
19. Dambrauskaite Egle 18L9250 SM Gaja 45:45 + 8:41
20. Wurzelová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:09 + 9:05 5548
21. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 47:14 + 10:10 5346
22. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 47:16 + 10:12 5340
23. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:29 + 10:25 5300
24. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 47:44 + 10:40 5253
25. Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 47:58 + 10:54 5210
26. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 48:35 + 11:31 5095
27. Straková Andrea KAM9152 OK Kamenice 49:24 + 12:20 4943
28. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:01 + 12:57 4829
29. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 50:03 + 12:59 4822
30. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:22 + 13:18 4764
31. Macková Lucia KAM9151 OK Kamenice 50:56 + 13:52 4658
32. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:12 + 16:08 4237
33. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:56 + 16:52 4100
34. Collis Blanka 15G8200 DRONGO 55:39 + 18:35
35. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:19 + 20:15 3471
36. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 61:48 + 24:44 2638
37. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 64:15 + 27:11 2182
38. Reich Katrin 44D8400 OLV Steinberg 64:49 + 27:45
39. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:09 + 29:05 1829
40. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 76:26 + 39:22 0
41. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 103:39 + 66:35 0
Smoradová Barbora ZBM9053 SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21B
4.40 km, 120 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5954
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Veselá Anna VPM9250 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:17 6163
2. Ebnerová Eva KON8277 KOB Konice 41:20 + 2:03 5863
3. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 41:31 + 2:14 5836
4. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 41:47 + 2:30 5797
5. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 41:53 + 2:36 5783
6. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 43:04 + 3:47 5610
7. Janošíková Lenka UOL7651 SOB Olomouc 43:28 + 4:11 5551
8. Klinkerová Tereza ROZ9350 OK Roztoky 43:30 + 4:13 5546
9. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 4:22 5524
10. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 43:43 + 4:26 5515
11. Līgate Kitija 21L8350 ZVOC 45:47 + 6:30
12. Benešová Iveta SJH9351 SJH Jindřichův Hradec 46:03 + 6:46 5173
13. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 46:33 + 7:16 5100
14. Kršáková Veronika VIC9090 OB Vizovice 47:29 + 8:12 4964
15. Kršáková Marie VIC9191 OB Vizovice 49:05 + 9:48 4730
16. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 49:07 + 9:50 4725
17. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 49:49 + 10:32 4622
18. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:28 + 11:11 4527
19. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 50:42 + 11:25 4493
20. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 51:37 + 12:20 4359
21. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 51:57 + 12:40 4310
22. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 52:25 + 13:08 4242
23. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:03 + 15:46 3857
24. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 57:17 + 18:00 3530
25. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 58:42 + 19:25 3323
26. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 63:52 + 24:35 2568
27. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 76:35 + 37:18 708
28. Klinkerová Jitka KAM6450 OK Kamenice 99:39 + 60:22 0
D21C
4.10 km, 110 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3467
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 42:24 3550
2. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 43:18 + 0:54 3479
3. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 44:38 + 2:14 3372
4. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 45:36 + 3:12 3295
5. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 45:54 + 3:30 3271
6. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB TRETRA Praha 46:24 + 4:00 3231
7. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 46:41 + 4:17 3209
8. Bauerová Kateřina SKV7751 TJ Slovan Karlovy Vary 47:44 + 5:20 3125
9. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 47:53 + 5:29
10. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:58 + 5:34 3106
11. Ouhrabková Radka EKP8151 VŠTJ Ekonom Praha 50:17 + 7:53 2921
12. Fidrmucová Linda UOL8650 SOB Olomouc 50:24 + 8:00 2912
13. Šponarová Lucie ZAM9151 OB T.J. Sokol Žamberk 51:11 + 8:47 2849
14. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Vary 54:38 + 12:14
15. Hašková Arina 5DX8650 Neregistrovaní - Haškovi 55:54 + 13:30
16. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 56:11 + 13:47 2450
17. Jakubková Vendula ABM9262 KOB Moira Brno 59:22 + 16:58
18. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 59:28 + 17:04
19. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 60:06 + 17:42 2138
20. Weislová Adéla TJP9750 TJ Sokol Troja 61:02 + 18:38 2063
21. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 62:04 + 19:40 1981
22. Hríbiková Andrea 51S8450 ŠK Hadveo Banská Bystrica 64:57 + 22:33
23. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 68:29 + 26:05 1469
24. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 68:39 + 26:15 1456
25. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 70:03 + 27:39 1344
26. Kršková Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 95:17 + 52:53 0
27. Badis Anissa 54H8750 Dva Kuku Orienteering 99:54 + 57:30
D35A
4.00 km, 115 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 36:09
2. Minakova Ekaterina 11R8050 Orienta-MosCompass 36:29 + 0:20
3. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 37:04 + 0:55
4. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 37:35 + 1:26
5. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 38:26 + 2:17
6. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 38:43 + 2:34
7. Sullivan Rachel 34G7850 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 39:43 + 3:34
8. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 40:16 + 4:07
9. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:27 + 4:18
10. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 42:52 + 6:43
11. Bukovacová Alena ZBM7454 SK Žabovřesky Brno 43:45 + 7:36
12. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:13 + 8:04
13. Rotzler Mirjam 5GX7850 OLG Aesch 44:25 + 8:16
14. Bultrowicz Agnieszka 97P9750 KS Hades Poznań 46:03 + 9:54
15. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 46:37 + 10:28
16. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 52:17 + 16:08
17. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 53:55 + 17:46
18. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 60:57 + 24:48
D35B
3.60 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 30:00
2. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:38 + 2:38
3. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 34:13 + 4:13
4. Farkas Fruzsina 49H7750 Hóbagoly 35:27 + 5:27
5. Giuganino Barbara 33I8150 CO2 36:29 + 6:29
6. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 36:37 + 6:37
7. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 37:52 + 7:52
8. Firešová Andrea ZBM7353 SK Žabovřesky Brno 38:07 + 8:07
9. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 38:34 + 8:34
10. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:53 + 9:53
11. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 40:03 + 10:03
12. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 41:26 + 11:26
13. Vellechová Radka AOV8050 OOB TJ Baník Ostrava 41:39 + 11:39
14. Lux Andrea 49H7500 Hóbagoly 42:10 + 12:10
15. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 42:31 + 12:31
16. Holubová Eva SBR8051 SKOB Bruntál 42:38 + 12:38
17. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 44:22 + 14:22
18. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:44 + 14:44
19. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 45:10 + 15:10
20. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 45:49 + 15:49
21. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 48:12 + 18:12
22. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 48:20 + 18:20
23. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:28 + 19:28
24. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 50:13 + 20:13
25. Irena Hacin Kolner 2FS815x OK Komenda 52:37 + 22:37
26. Preclíková Jana TUR8160 OOB TJ Turnov 53:53 + 23:53
27. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 54:03 + 24:03
28. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 56:49 + 26:49
29. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:32 + 41:32
30. Nataša Bogataj 91S816x OK Azimut 85:38 + 55:38
Bednaříková Lenka LCE7667 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D40A
3.80 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 32:46
2. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:58 + 1:12
3. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 35:54 + 3:08
4. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 36:49 + 4:03
5. Frenzel Frieda 23D7500 ESV Lok Berlin-Schöneweide 38:36 + 5:50
6. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 38:49 + 6:03
7. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:18 + 6:32
8. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 40:33 + 7:47
9. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 46:13 + 13:27
10. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 49:12 + 16:26
11. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 51:13 + 18:27
12. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 51:26 + 18:40
13. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 54:03 + 21:17
14. Rohanová Markéta PVP7251 VSS Přírodověda Praha 59:26 + 26:40
D40B
3.50 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 33:03
2. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:31 + 0:28
3. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 34:15 + 1:12
4. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:20 + 2:17
5. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 36:47 + 3:44
6. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 38:59 + 5:56
7. Tršová Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 40:04 + 7:01
8. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 40:25 + 7:22
9. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 40:41 + 7:38
10. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 40:47 + 7:44
11. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 41:47 + 8:44
12. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 41:55 + 8:52
13. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:57 + 8:54
14. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 42:20 + 9:17
15. Borovičková Lenka FSP7350 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:01 + 9:58
16. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:18 + 11:15
17. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:38 + 11:35
18. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 45:43 + 12:40
19. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 45:47 + 12:44
20. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 46:37 + 13:34
21. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 47:16 + 14:13
22. Romana Zupan 2FS765x OK Komenda 48:13 + 15:10
23. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:17 + 15:14
24. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:30 + 17:27
25. Paurová lenka LTU6452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:31 + 17:28
26. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:04 + 18:01
27. Kotuliaková Petra 27S7551 Farmaceut Bratislava 53:16 + 20:13
28. Halamová Anna TAP7350 KOB TRETRA Praha 54:21 + 21:18
29. Hartmann Meike 2BD7400 TGV Horn 54:55 + 21:52
30. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 56:19 + 23:16
31. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 68:19 + 35:16
32. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 91:34 + 58:31
D45A
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wengrin Ágnes 12H6951 Tipo Orienteering Club 29:52
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:19 + 1:27
3. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 31:48 + 1:56
4. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 32:16 + 2:24
5. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 32:39 + 2:47
6. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 32:54 + 3:02
7. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 33:17 + 3:25
8. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:34 + 3:42
9. Müllerová Zorka 3XX6700 POT 34:11 + 4:19
10. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:15 + 4:23
11. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 34:40 + 4:48
12. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 34:51 + 4:59
13. Antoine-Delaume Sophie 85F7000 AVON OK 35:03 + 5:11
14. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 36:00 + 6:08
15. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 36:59 + 7:07
16. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 37:16 + 7:24
17. Mokrá Regina ABM6854 KOB Moira Brno 37:58 + 8:06
18. Németh Ágnes 12H6950 Tipo Orienteering Club 38:07 + 8:15
19. Gorczyca Magdalena 97P0001 KS Hades Poznań 38:17 + 8:25
20. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 38:25 + 8:33
21. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 39:12 + 9:20
22. Németh Zsoltné 44H6850 Veszprémi Honvéd SE 39:14 + 9:22
23. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 39:39 + 9:47
24. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:29 + 10:37
25. Aschacher Angelika 32A6950 HSV OL Wiener Neustadt 40:29 + 10:37
26. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 40:50 + 10:58
27. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 46:10 + 16:18
28. Šimůnková Martina TAP6851 KOB TRETRA Praha 48:00 + 18:08
29. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 58:21 + 28:29
30. Pretnar Irma 2BS6950 Kamniški orientacijski klub 64:16 + 34:24
D45B
3.40 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Iva PZR7171 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:49
2. Časnochová Tatiana 51S7050 ŠK Hadveo Banská Bystrica 34:19 + 0:30
3. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 36:51 + 3:02
4. Ebinger Mónika 12H7050 Tipo Orienteering Club 37:53 + 4:04
5. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:01 + 4:12
6. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 38:19 + 4:30
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 39:58 + 6:09
8. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 40:02 + 6:13
9. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 40:23 + 6:34
10. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:59 + 7:10
11. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 42:04 + 8:15
12. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 45:13 + 11:24
13. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 45:45 + 11:56
14. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:30 + 12:41
15. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 47:16 + 13:27
16. Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 48:31 + 14:42
17. Dobešová Monika KNC7151 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:20 + 16:31
18. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 50:54 + 17:05
19. Wagner Birgit 46A685x OL Naturfreunde Linz 52:22 + 18:33
20. Marjanca Poljanšek 91S715x OK Azimut 52:30 + 18:41
21. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 54:39 + 20:50
22. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 55:42 + 21:53
23. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 61:20 + 27:31
24. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 62:39 + 28:50
25. Zatloukalová Eva SSU7050 SK Severka Šumperk 64:47 + 30:58
26. Novotná Jitka ZLH7050 OOB TJ Zlaté Hory 64:51 + 31:02
27. Čermáková Gabriela KAM6752 OK Kamenice 66:31 + 32:42
28. Kováčiková Lenka KNC0002 Sokol Kostelec n. Č. l. 73:11 + 39:22
29. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 73:18 + 39:29
30. Malinowska Agnieszka 76P7150 Rodzina z Teresina 109:09 + 75:20
D50A
3.40 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 31:00
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:22 + 0:22
3. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 32:15 + 1:15
4. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:52 + 2:52
5. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 35:32 + 4:32
6. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 36:04 + 5:04
7. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 36:26 + 5:26
8. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 37:05 + 6:05
9. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:31 + 6:31
10. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 37:56 + 6:56
11. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 38:51 + 7:51
12. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 40:38 + 9:38
13. Dittrichová Lenka KON6285 KOB Konice 41:06 + 10:06
14. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 41:14 + 10:14
15. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 42:20 + 11:20
16. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 43:09 + 12:09
17. Gollmann Birgit 12A6450 Naturfreunde Wien 44:30 + 13:30
18. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 45:41 + 14:41
19. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:48 + 14:48
20. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 47:48 + 16:48
21. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:41 + 18:41
22. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:38 + 21:38
23. Zeiner Elisabeth 19A6550 OLC Graz 53:40 + 22:40
24. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 56:37 + 25:37
Teo Dóra 41H1650 HUN-Mix DISK
D50B
3.20 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 37:02
2. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:34 + 2:32
3. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 45:44 + 8:42
4. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 45:45 + 8:43
5. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 47:35 + 10:33
6. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 47:38 + 10:36
7. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 47:59 + 10:57
8. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 48:46 + 11:44
9. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:07 + 13:05
10. Schreiber Hannelore 72A6300 HSV Langenlebarn 60:29 + 23:27
11. Silvia Pietsch 66A635x NF Wien 67:42 + 30:40
12. Rusá Lenka DCE6452 KOB Dobřichovice 70:10 + 33:08
13. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 86:53 + 49:51
14. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 90:40 + 53:38
15. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 129:27 + 92:25
Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně DISK
D55
3.20 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 28:46
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 32:46 + 4:00
3. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 33:12 + 4:26
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 35:34 + 6:48
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 35:44 + 6:58
6. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 36:15 + 7:29
7. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 38:03 + 9:17
8. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 38:10 + 9:24
9. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 38:31 + 9:45
10. Brettschneider Gudrun 13D6050 Kaulsdorfer OLV Berlin 39:59 + 11:13
11. Czaschová Irena SBR6150 SKOB Bruntál 41:00 + 12:14
12. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 41:03 + 12:17
13. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 41:21 + 12:35
14. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:52 + 13:06
15. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:02 + 13:16
16. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:09 + 13:23
17. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:05 + 14:19
18. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 43:33 + 14:47
19. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:12 + 15:26
20. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:21 + 17:35
21. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 49:01 + 20:15
22. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:08 + 22:22
23. Deredos Nina 38P615x UKS Orientus Lodz 51:41 + 22:55
24. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 51:47 + 23:01
25. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 53:47 + 25:01
26. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 69:57 + 41:11
D60
2.60 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Májová Paulína 39S5351 KOBRA Bratislava 29:38
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 31:28 + 1:50
3. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 34:17 + 4:39
4. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 34:38 + 5:00
5. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 34:44 + 5:06
6. Dambrauskiene Genovaite 18L5650 SM Gaja 34:50 + 5:12
7. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 35:13 + 5:35
8. Vajcová Hana CHA5651 OK Chrastava 35:15 + 5:37
9. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 36:51 + 7:13
10. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 37:00 + 7:22
11. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 38:46 + 9:08
12. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 39:24 + 9:46
13. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 40:04 + 10:26
14. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 40:10 + 10:32
15. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 40:12 + 10:34
16. Margit Jenei 27H5450 BÖF 40:46 + 11:08
17. Ponweiser Christine 32A5650 HSV OL Wiener Neustadt 43:41 + 14:03
18. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 45:50 + 16:12
19. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 46:40 + 17:02
20. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 49:56 + 20:18
21. Hardy Jan 62A5350 Australopers Tasmania 51:38 + 22:00
22. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 56:24 + 26:46
Lenkei Erzsébet 46H5650 Hidegkúti Spartacus DISK
Ildikó Keszthelyi 27H5050 BÖF DISK
D65
2.60 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 28:36
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 31:50 + 3:14
3. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 32:04 + 3:28
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:13 + 5:37
5. Oudin Marie-Reine 48F495x C.O.Colmar 37:08 + 8:32
6. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 37:49 + 9:13
D70
2.20 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 34:58
2. Lemnitzer Erika 13D4250 Kaulsdorfer OLV Berlin 35:01 + 0:03
3. Wagner Elfi 46A465x OL Naturfreunde Linz 36:12 + 1:14
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 38:47 + 3:49
5. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 43:01 + 8:03
6. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 56:43 + 21:45
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 60:33 + 25:35
8. Provazníková Svatava TJP4250 TJ Sokol Troja 75:05 + 40:07
D75
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eulitz Ilse 82D3950 OLV Weimar 29:16
2. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 38:35 + 9:19
3. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:22 + 14:06
4. Schubert Gisela 82D4150 OLV Weimar 56:26 + 27:10
H10L
2.80 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vehmas Pessi 17:13
2. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 18:44 + 1:31
3. Novák Richard AOV0800 OOB TJ Baník Ostrava 19:40 + 2:27
4. Molnar Agoston 49H0800 Hóbagoly 20:20 + 3:07
5. Holub Ivan SBR0800 SKOB Bruntál 20:23 + 3:10
6. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 20:31 + 3:18
7. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 20:41 + 3:28
8. Havlín Prokop DKP0705 Oddíl OB Kotlářka 22:13 + 5:00
9. Novák Viktor AOV0801 OOB TJ Baník Ostrava 22:36 + 5:23
10. Škorpil Marek 23:19 + 6:06
11. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 23:47 + 6:34
12. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:43 + 7:30
13. Zielinski Tomasz 97P0700 KS Hades Poznań 25:21 + 8:08
14. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:33 + 8:20
15. Kříž Matěj KRL0901 Kometa Kralovice 25:46 + 8:33
16. Matics Marcell MAFC2008 26:49 + 9:36
17. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 27:29 + 10:16
18. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 28:22 + 11:09
19. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 31:10 + 13:57
20. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 31:12 + 13:59
21. Novotný Michal KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:45 + 18:32
22. Vlach Antonín AOV0700 OOB TJ Baník Ostrava 37:52 + 20:39
23. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 40:52 + 23:39
Gajda Petr VSP0903 USK Praha DISK
H10
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:42
2. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 17:40 + 2:58
3. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 18:13 + 3:31
4. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 18:14 + 3:32
5. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 18:56 + 4:14
6. Bultrowicz Tymoteusz 97P0600 KS Hades Poznań 20:47 + 6:05
7. Rok Bogataj 91S060x OK Azimut 21:14 + 6:32
8. Matyšek Ondřej PGP0703 SK Praga 22:32 + 7:50
9. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 22:45 + 8:03
10. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 23:13 + 8:31
11. Čechmánek Václav PVP0600 VSS Přírodověda Praha 23:21 + 8:39
12. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 23:48 + 9:06
13. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:01 + 9:19
14. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 24:20 + 9:38
15. Městka Václav VSP0600 USK Praha 24:25 + 9:43
16. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 26:15 + 11:33
17. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 26:34 + 11:52
18. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:54 + 12:12
19. Gergő Bálint 44H0600 Veszprémi Honvéd SE 27:49 + 13:07
20. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 28:34 + 13:52
21. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 29:02 + 14:20
22. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 29:33 + 14:51
23. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 31:24 + 16:42
24. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 31:49 + 17:07
25. Kosák Jonáš PGP0603 SK Praga 35:12 + 20:30
26. Pobuda Jan SJH0603 SJH Jindřichův Hradec 38:28 + 23:46
27. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:00 + 25:18
28. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 40:05 + 25:23
29. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 42:04 + 27:22
30. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 44:56 + 30:14
31. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 45:31 + 30:49
32. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:11 + 31:29
33. Cveček Jan SSU0701 SK Severka Šumperk 50:33 + 35:51
34. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 52:13 + 37:31
35. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:59 + 39:17
36. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:12 + 41:30
37. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:55 + 84:13
H12A
3.00 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 18:46
2. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 20:37 + 1:51
3. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 21:06 + 2:20
4. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 21:25 + 2:39
5. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 22:17 + 3:31
6. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 22:53 + 4:07
7. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 24:49 + 6:03
8. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 24:56 + 6:10
9. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 24:57 + 6:11
10. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 27:12 + 8:26
11. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 28:12 + 9:26
12. Ádám Bálint 44H0400 Veszprémi Honvéd SE 28:53 + 10:07
13. Bukovác Filip ZBM0501 SK Žabovřesky Brno 29:35 + 10:49
14. Cionoiu Daniel 52D0500 TV Coburg-Neuses 31:50 + 13:04
15. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 33:11 + 14:25
16. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 33:51 + 15:05
17. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 35:13 + 16:27
18. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 37:19 + 18:33
19. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:47 + 19:01
20. Janas Adam PGP0404 SK Praga 38:08 + 19:22
21. Ráž Miloslav PGP0406 SK Praga 39:32 + 20:46
22. Kasza Tomáš ZBM0512 SK Žabovřesky Brno 41:19 + 22:33
23. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:50 + 23:04
24. Kotuliak Viktor 27S0400 Farmaceut Bratislava 45:22 + 26:36
25. Gineika Julius 18L0501 SM Gaja 45:44 + 26:58
26. Šimkunas Edvinas 18L0500 SM Gaja 71:15 + 52:29
27. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:33 + 55:47
28. Tilen Zupan 2FS040x OK Komenda 83:35 + 64:49
H12B
2.60 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 20:20
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 21:38 + 1:18
3. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 23:25 + 3:05
4. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 24:18 + 3:58
5. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 26:41 + 6:21
6. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:54 + 8:34
7. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 29:50 + 9:30
8. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 30:23 + 10:03
9. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:36 + 10:16
10. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 30:59 + 10:39
11. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 32:50 + 12:30
12. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 33:11 + 12:51
13. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 33:15 + 12:55
14. Potužník Viktor SJH0504 SJH Jindřichův Hradec 34:58 + 14:38
15. Bednařík Sebastián LCE0401 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:01 + 18:41
16. Novák Igor AOV0501 OOB TJ Baník Ostrava 42:05 + 21:45
17. Holub Mikuláš SBR0500 SKOB Bruntál 79:19 + 58:59
18. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 95:35 + 75:15
Molnar Vince 49H0500 Hóbagoly DISK
H14A
3.40 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 22:08
2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 23:55 + 1:47
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:18 + 2:10
4. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:39 + 3:31
5. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 25:53 + 3:45
6. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 25:55 + 3:47
7. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 26:14 + 4:06
8. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 26:26 + 4:18
9. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 26:43 + 4:35
10. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 27:00 + 4:52
11. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 27:14 + 5:06
12. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 27:21 + 5:13
13. Benedek Bálint 44H0200 Veszprémi Honvéd SE 28:12 + 6:04
14. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 28:24 + 6:16
15. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:24 + 6:16
16. Słomczyński Ignacy 38P030y UKS Orientus Lodz 28:54 + 6:46
17. Dániel Angyal 44H0300 Veszprémi Honvéd SE 29:24 + 7:16
18. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 29:54 + 7:46
19. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 31:15 + 9:07
20. Bartos Zbigniew 38P030x UKS Orientus Lodz 31:32 + 9:24
21. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 32:00 + 9:52
22. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:04 + 9:56
23. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 32:34 + 10:26
24. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 34:20 + 12:12
25. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 34:25 + 12:17
26. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 34:35 + 12:27
27. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 35:23 + 13:15
28. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 35:26 + 13:18
29. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 38:32 + 16:24
30. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 39:01 + 16:53
31. Kovacs Peter 41H0200 HUN-Mix 57:15 + 35:07
H14B
3.30 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejsek Filip KAM0204 OK Kamenice 30:40
2. Průša Jan DKL0201 KOB Kladno 32:38 + 1:58
3. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:56 + 3:16
4. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 35:59 + 5:19
5. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 37:09 + 6:29
6. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 40:38 + 9:58
7. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 42:02 + 11:22
8. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 42:11 + 11:31
9. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 42:34 + 11:54
10. Novotný Erik ZLH0301 OOB TJ Zlaté Hory 50:18 + 19:38
11. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:48 + 21:08
12. Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 62:21 + 31:41
13. Termer Václav LTU0202 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:28 + 31:48
14. Bence Vass 44H0301 Veszprémi Honvéd SE 63:57 + 33:17
15. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 64:30 + 33:50
16. Haller Jiří KRL0202 Kometa Kralovice 70:31 + 39:51
17. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 90:02 + 59:22
H16
3.90 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 23:48
2. Matic Blaž 2FS000x OK Komenda 23:56 + 0:08
3. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 24:05 + 0:17
4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 24:11 + 0:23
5. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 24:16 + 0:28
6. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 24:56 + 1:08
7. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:08 + 1:20
8. Žan Ravnikar 2FS001x OK Komenda 25:33 + 1:45
9. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:09 + 2:21
10. Rzenca Piotr 38P0102 UKS Orientus Lodz 26:31 + 2:43
11. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:11 + 3:23
12. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 28:18 + 4:30
13. Deredos Bruno 38P010y UKS Orientus Lodz 28:47 + 4:59
14. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:48 + 5:00
15. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:51 + 5:03
16. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 28:55 + 5:07
17. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:16 + 5:28
18. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 30:10 + 6:22
19. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:49 + 7:01
20. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 33:04 + 9:16
21. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 34:44 + 10:56
22. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 34:54 + 11:06
23. Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 35:20 + 11:32
24. Bartos Grzegorz 38P010x UKS Orientus Lodz 36:26 + 12:38
25. Staněk Ondra HAV0002 OB Havířov 36:34 + 12:46
26. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 37:18 + 13:30
27. MONTEMONT Lucas 84F0100 ORIENTALP 37:37 + 13:49
28. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:59 + 15:11
29. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:15 + 15:27
30. Bálint Tokai-Kiss 44H0000 Veszprémi Honvéd SE 41:25 + 17:37
31. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 42:12 + 18:24
32. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 43:00 + 19:12
33. András Etlinger 44H0100 Veszprémi Honvéd SE 44:48 + 21:00
34. Zimmer Jan ZVO0001 OB SK Zvole 51:51 + 28:03
35. Kaděra Vojta HAV0000 OB Havířov 59:05 + 35:17
36. Felkel Jonáš ROZ0100 OK Roztoky 66:59 + 43:11
37. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 72:32 + 48:44
38. Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald 89:12 + 65:24
H18
4.20 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 25:32
2. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 25:32 + 0:00
3. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 27:38 + 2:06
4. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 28:04 + 2:32
5. Mark Bogataj 91S980x OK Azimut 28:06 + 2:34
6. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:08 + 2:36
7. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 28:37 + 3:05
8. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 29:13 + 3:41
9. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 29:15 + 3:43
10. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:44 + 4:12
11. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:48 + 4:16
12. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 30:17 + 4:45
13. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:28 + 4:56
14. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:29 + 4:57
15. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 30:58 + 5:26
16. Brantner Niklas 32A9800 HSV OL Wiener Neustadt 32:44 + 7:12
17. Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:46 + 7:14
18. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 34:00 + 8:28
19. Kovacs Robert 41H9900 HUN-Mix 34:20 + 8:48
20. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 34:30 + 8:58
21. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 35:33 + 10:01
22. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:44 + 10:12
23. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 37:22 + 11:50
24. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:44 + 13:12
25. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 39:30 + 13:58
26. Novák Pavel AOV9801 OOB TJ Baník Ostrava 42:24 + 16:52
27. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 43:34 + 18:02
28. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:22 + 18:50
29. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 45:08 + 19:36
30. Dechtiar Viktoras 18L9900 SM Gaja 47:50 + 22:18
31. Zuchmański Przemysław 38P980x UKS Orientus Lodz 50:24 + 24:52
H20
4.60 km, 130 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Stefan 74A9600 Leibnitzer Athletik Club 29:47
2. Gremmel Richard 28A9700 HSV PINKAFELD 32:16 + 2:29
3. Zschaeckel Robin 21D9700 SV IHW Alex 78 e. V. 34:16 + 4:29
4. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 38:24 + 8:37 0
5. Vehmas Miika 61F9700 EsSu 38:34 + 8:47
6. Kováčik Jurko KNC0001 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:27 + 12:40
7. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 43:16 + 13:29 0
8. Jochec Michal VIC9704 OB Vizovice 52:52 + 23:05
H21E
6.30 km, 175 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9232
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 34:23 9483
2. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 35:22 + 0:59 9226
3. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 36:17 + 1:54 8987
4. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 37:46 + 3:23 8599
5. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 37:54 + 3:31 8564
6. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 38:05 + 3:42 8516
7. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 38:31 + 4:08 8403
8. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:39 + 4:16 8368
9. Minakov Alexander 11R8200 Orienta-MosCompass 38:48 + 4:25
10. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 38:51 + 4:28 8316
11. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 38:59 + 4:36 8281
12. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 39:25 + 5:02 8168
13. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 39:33 + 5:10 8133
14. Nejc Zorman 2FS950x OK Komenda 39:34 + 5:11
15. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 39:36 + 5:13 8120
16. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 39:55 + 5:32 8038
17. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 39:58 + 5:35 8024
18. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 40:02 + 5:39 8007
19. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 40:27 + 6:04 7898
20. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 40:27 + 6:04 7898
21. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 40:35 + 6:12 7863
22. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 40:48 + 6:25 7807
23. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 41:09 + 6:46 7715
24. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 41:22 + 6:59 7659
25. Rzenca Krzysztof 38P9600 UKS Orientus Lodz 41:41 + 7:18
26. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:45 + 7:22 7559
27. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 41:49 + 7:26 7541
28. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 42:04 + 7:41 7476
29. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 42:34 + 8:11 7345
30. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:38 + 8:15 7328
31. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 43:04 + 8:41 7215
32. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:04 + 8:41 7215
33. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 43:11 + 8:48 7184
34. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 43:12 + 8:49 7180
35. Šurgan Štefan TUR7900 OOB TJ Turnov 43:16 + 8:53 7163
36. Pryjma Fryderyk JPV9803 Oddíl OS SK Prostějov 43:25 + 9:02 7123
37. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 43:43 + 9:20 7045
38. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 44:36 + 10:13 6814
39. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 44:43 + 10:20 6784
40. Paszyński Piotr 38P810x UKS Orientus Lodz 44:52 + 10:29
41. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 45:19 + 10:56 6627
42. Stevens Ben 15G8701 DRONGO 46:11 + 11:48
43. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 46:12 + 11:49 6396
44. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 46:33 + 12:10 6305
45. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 46:43 + 12:20 6261
46. Kočíb Jan TJN9303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:31 + 14:08 5791
47. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 48:33 + 14:10 5783
48. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:29 + 15:06 5539
49. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 50:38 + 16:15 5238
50. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 52:27 + 18:04 4764
51. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:14 + 19:51 4298
52. Charuba Łukasz 38P900x UKS Orientus Lodz 55:17 + 20:54
53. Gyimesi Zoltán 41H7201 HUN-Mix 63:59 + 29:36
54. Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice 67:30 + 33:07 833
H21A
5.70 km, 170 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7756
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 39:20 7790
2. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:34 + 0:14 7744
3. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 39:37 + 0:17 7735
4. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 40:50 + 1:30 7496
5. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 41:04 + 1:44 7450
6. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 41:06 + 1:46 7443
7. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 41:51 + 2:31 7296
8. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 42:04 + 2:44 7254
9. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 42:18 + 2:58 7208
10. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:23 + 3:03 7191
11. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 42:27 + 3:07 7178
12. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 42:28 + 3:08 7175
13. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 42:31 + 3:11 7165
14. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 42:35 + 3:15 7152
15. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 42:53 + 3:33 7093
16. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 43:19 + 3:59 7008
17. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:23 + 4:03 6995
18. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 43:27 + 4:07 6982
19. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 44:48 + 5:28 6717
20. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 45:19 + 5:59 6615
21. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 45:34 + 6:14 6566
22. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 45:50 + 6:30 6514
23. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:50 + 6:30 6514
24. Lazák Tomáš LTU9102 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:23 + 7:03 6406
25. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:44 + 7:24 6337
26. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 46:47 + 7:27 6328
27. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 46:56 + 7:36 6298
28. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 47:03 + 7:43 6275
29. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 47:37 + 8:17 6164
30. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 47:54 + 8:34 6108
31. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 48:06 + 8:46 6069
32. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 48:21 + 9:01 6020
33. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 48:53 + 9:33 5915
34. Brabec Jaroslav ZBM8242 SK Žabovřesky Brno 48:57 + 9:37 5902
35. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:12 + 11:52 5460
36. Stoszek Jakub AOP8300 Orientační Běh Opava 51:43 + 12:23 5359
37. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 52:10 + 12:50 5271
38. Yagami Yosuke 13J8300 Tokiwa Forest Runners 52:32 + 13:12
39. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 53:57 + 14:37 4920
40. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 55:05 + 15:45 4698
41. Ota Takahiro 14J8600 michinokai 56:13 + 16:53
42. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 56:19 + 16:59 4456
43. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 58:41 + 19:21 3991
44. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 65:01 + 25:41 2748
Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK 0
H21B
5.10 km, 130 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5953
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 35:55 6233
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 37:37 + 1:42 5964
3. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 39:31 + 3:36 5664
4. Giles Samuel 34G9400 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 41:12 + 5:17
5. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 41:29 + 5:34 5353
6. Trávníček Jan UOL7501 SOB Olomouc 41:51 + 5:56 5295
7. Brettschneider Moritz 13D8600 Kaulsdorfer OLV Berlin 42:30 + 6:35
8. László David ROZ9502 OK Roztoky 43:11 + 7:16 5084
9. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:45 + 7:50 4995
10. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:40 + 8:45 4850
11. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:46 + 9:51 4676
12. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 45:49 + 9:54
13. Vlach Oldřich AOV7700 OOB TJ Baník Ostrava 45:57 + 10:02 4647
14. Nouza Petr ml. SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 46:12 + 10:17 4608
15. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 46:22 + 10:27 4582
16. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:54 + 10:59 4497
17. Mlateček Jiří TYN9501 OOB SK Týniště nad Orlicí 47:12 + 11:17 4450
18. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 47:31 + 11:36 4400
19. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 47:54 + 11:59 4339
20. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 48:19 + 12:24 4273
21. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 48:34 + 12:39 4234
22. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 49:47 + 13:52 4042
23. Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice 50:16 + 14:21 3965
24. Nishina Keishi 13J8900 Tokiwa Forest Runners 51:03 + 15:08
25. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 51:26 + 15:31 3781
26. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 52:10 + 16:15 3665
27. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 52:20 + 16:25 3639
28. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 54:01 + 18:06 3373
29. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 20:15 3033
30. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 57:31 + 21:36 2820
31. Stannett Scott 34G8700 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 59:36 + 23:41
32. Ligats Janis 21L8200 ZVOC 60:26 + 24:31
33. Rudolf Laták 27H7400 BÖF 61:33 + 25:38
34. Brettschneider Max 13D8400 Kaulsdorfer OLV Berlin 65:19 + 29:24
35. Evans Thomas 34G8900 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 75:45 + 39:50
36. Troake Kriss 34G9200 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 93:25 + 57:30
H21C
4.60 km, 125 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3627
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tsiak Aliksander 31B8500 КСО Березино BLR 36:02
2. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 37:35 + 1:33 3696
3. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:36 + 2:34 3600
4. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 38:45 + 2:43 3585
5. Peterek Vít AOP8600 Orientační Běh Opava 39:02 + 3:00 3559
6. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 40:47 + 4:45 3393
7. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:51 + 6:49 3197
8. Schimm Petr BSO8202 KOB Baník Sokolov 43:45 + 7:43 3112
9. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 46:02 + 10:00 2896
10. Randík Jan SOB8703 SOBSA 46:13 + 10:11 2879
11. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 47:08 + 11:06 2792
12. Kalousek Tomáš ZAM8901 OB T.J. Sokol Žamberk 48:32 + 12:30 2659
13. Žídek Karel TUR8207 OOB TJ Turnov 48:59 + 12:57 2617
14. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:28 + 15:26 2382
15. Hríbik Miroslav 51S8500 ŠK Hadveo Banská Bystrica 52:12 + 16:10
16. Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk 53:14 + 17:12 2214
17. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 53:52 + 17:50 2154
18. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 55:20 + 19:18 2015
19. Sveikauskas Julius 18L8900 SM Gaja 57:31 + 21:29
20. Otrusina David VBM8205 VSK Mendelu Brno 57:32 + 21:30 1807
21. Knotek Kamil OLP8501 PSK Olymp Praha 59:05 + 23:03 1660
22. Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice 69:34 + 33:32
H35A
4.60 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 30:16
2. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 32:12 + 1:56
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 33:27 + 3:11
4. Marek Martin VIC7624 OB Vizovice 33:40 + 3:24
5. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 33:40 + 3:24
6. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 34:23 + 4:07
7. Vyoral Jan VIC7615 OB Vizovice 34:37 + 4:21
8. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 34:41 + 4:25
9. Hašek Jakub 5DX8000 Neregistrovaní - Haškovi 35:16 + 5:00
10. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 35:42 + 5:26
11. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 35:48 + 5:32
12. Dargacz Piotr 1ID7700 Gymnasion Offenbach 36:03 + 5:47
13. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 36:40 + 6:24
14. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 36:57 + 6:41
15. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:41 + 7:25
16. Hofer Michael 5GX8100 OLG Aesch 38:34 + 8:18
17. Weibl Zoltán 54H7700 Dva Kuku Orienteering 38:47 + 8:31
18. Les Martin VPM7906 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:59 + 8:43
19. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 39:47 + 9:31
20. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 40:24 + 10:08
21. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 40:52 + 10:36
22. Blaž Kolner 2FS810x OK Komenda 41:10 + 10:54
23. Brambilla Stefano 33I6700 CO2 42:04 + 11:48
24. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 44:54 + 14:38
25. Dominik Zalewski 79P810x zielonkacup.com 45:04 + 14:48
26. Collis Mark 15G7700 DRONGO 45:51 + 15:35
27. Cionoiu Gheorghe 52D6100 TV Coburg-Neuses 84:54 + 54:38
H35B
4.40 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 38:14
2. Klemen Kenda 91S811x OK Azimut 38:42 + 0:28
3. Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina 39:14 + 1:00
4. Cveček Martin PVP7400 VSS Přírodověda Praha 46:53 + 8:39
5. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 64:32 + 26:18
6. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 68:00 + 29:46
7. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 69:45 + 31:31
8. Tőzsér András 54H7600 Dva Kuku Orienteering 72:41 + 34:27
9. Bubla Jiří 5MX7700 Neregistrovaní - Bubla 74:45 + 36:31
10. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 113:28 + 75:14
Ehrreich Rudolf 71A8100 Ehrreich Family DISK
H40A
4.40 km, 120 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ellis Geoffrey 34G7600 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 28:37
2. Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 29:13 + 0:36
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 29:14 + 0:37
4. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 32:13 + 3:36
5. WITTBERGER Georg 44A7000 FSPV Erste Bank 32:46 + 4:09
6. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 33:35 + 4:58
7. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 34:10 + 5:33
8. Molnar Domokos 49H7501 Hóbagoly 34:26 + 5:49
9. Vehmas Mikko 31F7300 Finland - non registered 34:39 + 6:02
10. Marston Neil 26N7200 Hemsedal IL 34:49 + 6:12
11. Hill Richard 21G7600 Airienteers 35:36 + 6:59
12. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 36:01 + 7:24
13. Zámečník David KAM7500 OK Kamenice 36:25 + 7:48
14. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 37:10 + 8:33
15. Gyula Matics 52H755x MAFC 37:18 + 8:41
16. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 37:25 + 8:48
17. Johnston-Davis Philip 34G7300 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 38:09 + 9:32
18. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 38:58 + 10:21
19. Kocsik Arpad 49H7300 Hóbagoly 40:32 + 11:55
20. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:50 + 12:13
21. Byrne Wayne 34G8000 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 41:16 + 12:39
22. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 41:17 + 12:40
23. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:18 + 12:41
24. Liston John 34G7100 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 42:02 + 13:25
25. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:18 + 14:41
26. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:14 + 15:37
27. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 47:33 + 18:56
28. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:27 + 20:50
29. Hall Ian 34G7200 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 65:04 + 36:27
30. Thunwall Mats 1HS7300 SK Trim/Virsbo 72:53 + 44:16
H40B
4.30 km, 115 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 34:44
2. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 35:54 + 1:10
3. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 36:39 + 1:55
4. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 36:45 + 2:01
5. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 36:53 + 2:09
6. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 37:06 + 2:22
7. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 38:20 + 3:36
8. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 38:32 + 3:48
9. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 40:58 + 6:14
10. Péter Sági 52H760x MAFC 41:47 + 7:03
11. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 43:17 + 8:33
12. Bence Bálint 44H7500 Veszprémi Honvéd SE 44:29 + 9:45
13. Gregor Zupan 2FS760x OK Komenda 45:24 + 10:40
14. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 45:51 + 11:07
15. Kovacs Robert 41H7300 HUN-Mix 46:11 + 11:27
16. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 11:29
17. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 47:01 + 12:17
18. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 47:30 + 12:46
19. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 49:59 + 15:15
20. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 52:46 + 18:02
21. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 53:21 + 18:37
22. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 54:06 + 19:22
23. Boštjan Bogataj 91S761x OK Azimut 59:13 + 24:29
24. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 59:51 + 25:07
25. Szentgyörgyi Zsolt 41H7200 HUN-Mix 70:27 + 35:43
26. Kotuliak Ivan 27S7400 Farmaceut Bratislava 70:45 + 36:01
H45A
4.40 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 32A6801 HSV OL Wiener Neustadt 29:07
2. Schmiedeberg Nils 21D6701 SV IHW Alex 78 e. V. 30:13 + 1:06
3. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:57 + 2:50
4. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 32:32 + 3:25
5. Buytaert Frank 27B7100 TROL Belgium 33:25 + 4:18
6. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 33:42 + 4:35
7. Brantner Martin 32A6901 HSV OL Wiener Neustadt 34:03 + 4:56
8. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 34:21 + 5:14
9. Pretnar Janez 2BS6700 Kamniški orientacijski klub 34:30 + 5:23
10. Zschaeckel Raik 21D6700 SV IHW Alex 78 e. V. 34:31 + 5:24
11. Baracsi Gabor 49H7100 Hóbagoly 35:06 + 5:59
12. Dvořáček Petr TBM7013 KOS TJ Tesla Brno 35:46 + 6:39
13. Szabolcs Tornai 25H710x Tabáni Spartacus 36:25 + 7:18
14. DELAUME Jean-Marc 85F7100 AVON OK 36:26 + 7:19
15. Tibor Vass 44H6900 Veszprémi Honvéd SE 36:30 + 7:23
16. Siegfried Stadler 46A690x OL Naturfreunde Linz 36:32 + 7:25
17. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 39:50 + 10:43
18. Zieliński Paweł 97P6800 KS Hades Poznań 40:06 + 10:59
19. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 40:07 + 11:00
20. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 41:14 + 12:07
21. Pataki Gabor BBM6702 BETA URSUS Orienteering 41:20 + 12:13
22. Klaška Jan 3ZX710x Klaška 41:40 + 12:33
23. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 43:17 + 14:10
24. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 44:31 + 15:24
25. Mokrý Jan ABM6611 KOB Moira Brno 44:40 + 15:33
26. Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 44:59 + 15:52
27. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 46:09 + 17:02
28. Woods Robert 34G6901 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 46:12 + 17:05
29. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 46:38 + 17:31
30. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 46:46 + 17:39
31. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:27 + 19:20
32. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 48:58 + 19:51
33. Collins Steven 34G6700 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 52:30 + 23:23
34. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:01 + 23:54
35. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 53:50 + 24:43
36. Gorczyca Jacek 97P7100 KS Hades Poznań 54:18 + 25:11
37. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 54:20 + 25:13
38. Poole Christopher 34G6100 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 55:13 + 26:06
39. Hojný Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 57:08 + 28:01
40. Müller Robert 3XX6900 POT 57:19 + 28:12
41. Lipphart-Kirchmeir Harald 32A6700 HSV OL Wiener Neustadt 58:23 + 29:16
42. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:47 + 36:40
43. VAK 68:25 + 39:18
44. Barker-Pilsworth Andrew 34G7000 RAFO (Royal Air Force Orienteering) 70:24 + 41:17
45. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:28 + 61:21
46. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 157:40 + 128:33
H45B
4.30 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Allwinger Herwig 1DS6700 Mariborski OK 32:45
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:42 + 0:57
3. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 35:09 + 2:24
4. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:56 + 3:11
5. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 36:10 + 3:25
6. Aleš Poljanšek 91S710x OK Azimut 36:31 + 3:46
7. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 37:02 + 4:17
8. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 39:39 + 6:54
9. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 40:11 + 7:26
10. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 40:33 + 7:48
11. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:20 + 10:35
12. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 44:50 + 12:05
13. Mentler Balázs 54H6800 Dva Kuku Orienteering 45:49 + 13:04
14. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:14 + 13:29
15. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 46:38 + 13:53
16. Dankó István 12H6901 Tipo Orienteering Club 46:44 + 13:59
17. Pap László 12H5600 Tipo Orienteering Club 47:06 + 14:21
18. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:42 + 14:57
19. Ipsics László 12H6800 Tipo Orienteering Club 47:52 + 15:07
20. Zatloukal Tomáš SSU6700 SK Severka Šumperk 48:47 + 16:02
21. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 49:22 + 16:37
22. Lukašák Štefan STE6700 SK SKI-OB Šternberk 49:36 + 16:51
23. Bulíř Jiří 44C6801 Neregistrovaní 50:13 + 17:28
24. Faggyas László 12H6600 Tipo Orienteering Club 50:13 + 17:28
25. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 50:24 + 17:39
26. Kašpar Jaroslav UOL7004 SOB Olomouc 50:30 + 17:45
27. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 51:41 + 18:56
28. BAECHLER Olivier 34C6800 OLC SKOG Fribourg 52:45 + 20:00
29. Malinowski Zbigniew 76P6800 Rodzina z Teresina 53:10 + 20:25
30. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:58 + 21:13
31. Gyula Lantai 44H7100 Veszprémi Honvéd SE 54:33 + 21:48
32. Kaděra Pavel HAV7100 OB Havířov 54:49 + 22:04
33. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:56 + 25:11
34. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 58:22 + 25:37
35. Kasza Ladislav ZBM7100 SK Žabovřesky Brno 70:21 + 37:36
36. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:13 + 45:28
37. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 80:43 + 47:58
38. Skalka Michal LTU6702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 100:07 + 67:22
H50A
4.10 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 30:12
2. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 30:35 + 0:23
3. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 30:48 + 0:36
4. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 30:50 + 0:38
5. Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:04 + 0:52
6. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 31:39 + 1:27
7. GROTE Andreas 34C6400 OLC SKOG Fribourg 31:56 + 1:44
8. Wolfgang Kradischnig 46A630x OL Naturfreunde Linz 32:23 + 2:11
9. Molnár Tibor 41H6300 HUN-Mix 32:55 + 2:43
10. Opetnik Sigfried hunmix 33:20 + 3:08
11. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:58 + 3:46
12. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 34:04 + 3:52
13. Braun Emanuel 32A6601 HSV OL Wiener Neustadt 34:20 + 4:08
14. Hermann Claus 32A5901 HSV OL Wiener Neustadt 34:45 + 4:33
15. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 35:15 + 5:03
16. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 36:05 + 5:53
17. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:23 + 6:11
18. Werner Pietsch 66A660x NF Wien 36:26 + 6:14
19. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 36:45 + 6:33
20. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 36:46 + 6:34
21. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 37:12 + 7:00
22. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 38:07 + 7:55
23. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 38:10 + 7:58
24. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 39:00 + 8:48
25. Kellner Gerhard 32A6200 HSV OL Wiener Neustadt 39:47 + 9:35
26. Hubáček Jaroslav LCE6311 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:20 + 10:08
27. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:38 + 10:26
28. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 41:41 + 11:29
29. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:01 + 11:49
30. Deredos Andrzej 38P630x UKS Orientus Lodz 48:34 + 18:22
31. Constantin Banu 14R6200 USAMVBT TIMISOARA 52:29 + 22:17
32. Zeiner Harald 19A6300 OLC Graz 54:57 + 24:45
33. Árpád Magyari 25H660x Tabáni Spartacus 64:37 + 34:25
34. Zsolt Németh 44H6500 Veszprémi Honvéd SE 65:58 + 35:46
H50B
4.00 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 33:27
2. Švarc Jiří 8YC6200 NNNN 33:48 + 0:21
3. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 34:15 + 0:48
4. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:17 + 1:50
5. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 35:58 + 2:31
6. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 36:16 + 2:49
7. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 37:25 + 3:58
8. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 38:02 + 4:35
9. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 38:06 + 4:39
10. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 38:11 + 4:44
11. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 39:00 + 5:33
12. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 39:19 + 5:52
13. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:22 + 5:55
14. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 39:50 + 6:23
15. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 39:52 + 6:25
16. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 41:21 + 7:54
17. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 44:11 + 10:44
18. Světnický Alexandr STE6333 SK SKI-OB Šternberk 45:43 + 12:16
19. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 46:40 + 13:13
20. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 47:04 + 13:37
21. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 47:34 + 14:07
22. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 52:54 + 19:27
23. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 64:36 + 31:09
24. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 79:28 + 46:01
H55A
3.90 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 28:40
2. Andreas Spengler 2ND610x ESV Lok Dessau 29:02 + 0:22
3. Varga József 41H6000 HUN-Mix 29:35 + 0:55
4. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:04 + 1:24
5. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 30:34 + 1:54
6. Köck Erwin 32A6100 HSV OL Wiener Neustadt 31:10 + 2:30
7. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 31:13 + 2:33
8. Szlatényi Ferenc 41H6100 HUN-Mix 32:41 + 4:01
9. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:28 + 4:48
10. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 33:30 + 4:50
11. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 33:32 + 4:52
12. MONTEMONT Patrice 84F6100 ORIENTALP 33:35 + 4:55
13. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:39 + 5:59
14. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 35:14 + 6:34
15. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 35:33 + 6:53
16. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 36:57 + 8:17
17. Čechlovský Josef CHA5900 OK Chrastava 37:48 + 9:08
18. Zapletal Josef 66A5900 NF Wien 38:27 + 9:47
19. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 38:35 + 9:55
20. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 40:56 + 12:16
21. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:09 + 12:29
22. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 42:05 + 13:25
23. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 42:57 + 14:17
24. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 43:19 + 14:39
25. Le Calvez Jeno 82F570x Individuel 44:47 + 16:07
26. HEDIGER Rolf 34C5900 OLC SKOG Fribourg 45:11 + 16:31
27. Mayer Ewald 32A5700 HSV OL Wiener Neustadt 46:52 + 18:12
28. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 49:10 + 20:30
29. Lenkei Győző 46H5700 Hidegkúti Spartacus 54:23 + 25:43
30. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:44 + 30:04
31. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 59:22 + 30:42
H55B
3.60 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 35:15
2. Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 37:20 + 2:05
3. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 37:41 + 2:26
4. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 40:22 + 5:07
5. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 44:25 + 9:10
6. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 46:18 + 11:03
7. Pross Josef KOR6100 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:53 + 11:38
8. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 47:33 + 12:18
9. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 49:19 + 14:04
10. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 52:00 + 16:45
11. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:18 + 21:03
12. Lewandowski Krzysztof 38P580x UKS Orientus Lodz 59:25 + 24:10
13. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 66:15 + 31:00
H60
3.50 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 28:10
2. Brettschneider Gerhard 13D5400 Kaulsdorfer OLV Berlin 28:50 + 0:40
3. Trydzensi Henadzi 21B5500 Peleng-Vimpel BLR 32:16 + 4:06
4. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 32:46 + 4:36
5. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 34:05 + 5:55
6. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 34:51 + 6:41
7. Genevois Frederic 12A5500 Naturfreunde Wien 35:05 + 6:55
8. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 35:11 + 7:01
9. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 35:39 + 7:29
10. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 36:06 + 7:56
11. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 36:35 + 8:25
12. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 36:58 + 8:48
13. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 37:00 + 8:50
14. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 37:24 + 9:14
15. Pidner Valentin 32A5600 HSV OL Wiener Neustadt 37:54 + 9:44
16. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 38:24 + 10:14
17. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:01 + 10:51
18. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 39:38 + 11:28
19. Elson Robert 62A5200 Australopers Tasmania 39:40 + 11:30
20. Máj Štefan 39S5201 KOBRA Bratislava 39:47 + 11:37
21. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 40:00 + 11:50
22. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 40:36 + 12:26
23. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 42:18 + 14:08
24. Oudin Bernard 48F520x C.O.Colmar 43:35 + 15:25
25. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:50 + 15:40
26. Dambrauskas Algimantas 18L5300 SM Gaja 44:08 + 15:58
27. Schweifer Erwin 32A5200 HSV OL Wiener Neustadt 44:43 + 16:33
28. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 44:52 + 16:42
29. József Bugár 27H5300 BÖF 45:11 + 17:01
30. Mertz André 48F510x C.O.Colmar 45:26 + 17:16
31. Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 46:46 + 18:36
32. Seiner Siegfried 34A5500 Orienteering Klosterneuburg 48:53 + 20:43
33. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 48:56 + 20:46
34. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 48:56 + 20:46
35. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:01 + 21:51
36. Novák Miroslav 3AC5500 NER - Novakovi 51:48 + 23:38
37. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 53:57 + 25:47
38. Hauerland Jaroslav LCE5501 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:57 + 26:47
39. János Magyar 27H5200 BÖF 55:49 + 27:39
40. Paszyński Józef 38P530x UKS Orientus Lodz 58:44 + 30:34
41. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 64:05 + 35:55
42. Janošík Antonín UOL5201 SOB Olomouc 65:42 + 37:32
43. Tore Öhman 32S560x OK Grip 67:32 + 39:22
44. Herold Rudolf 13D5200 Kaulsdorfer OLV Berlin 69:33 + 41:23
H65
3.00 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 26:38
2. Liljeström Åge 21F4700 Helsingin Suunnistajat 27:17 + 0:39
3. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 27:42 + 1:04
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 28:15 + 1:37
5. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 29:05 + 2:27
6. Komárek Jaromír KSU4900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:47 + 3:09
7. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 30:07 + 3:29
8. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:11 + 3:33
9. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 31:01 + 4:23
10. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 31:51 + 5:13
11. SCHWANITZ Juergen 59D4900 OLA TSV Deggendorf 33:05 + 6:27
12. Ponweiser Franz 32A5100 HSV OL Wiener Neustadt 34:28 + 7:50
13. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:27 + 8:49
14. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 36:31 + 9:53
15. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:44 + 10:06
16. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 37:01 + 10:23
17. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 37:20 + 10:42
18. Lukaseder Hubert 72A4900 HSV Langenlebarn 37:26 + 10:48
19. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 40:18 + 13:40
20. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 41:15 + 14:37
21. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 41:34 + 14:56
22. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 41:52 + 15:14
23. Peter Stadler 46A480x OL Naturfreunde Linz 42:38 + 16:00
24. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 43:07 + 16:29
25. Szűcs B. Levente 46H5000 Hidegkúti Spartacus 47:55 + 21:17
26. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 51:44 + 25:06
27. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 52:12 + 25:34
28. Soviš Ivan SBR4601 SKOB Bruntál 74:35 + 47:57
Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava DISK
Richter Rudolf ADA5113 OOB Spartak Adamov DISK
H70
2.80 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:19
2. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 31:24 + 5:05
3. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 35:06 + 8:47
4. Lux Ivan 49H4600 Hóbagoly 36:18 + 9:59
5. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 37:25 + 11:06
6. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 37:28 + 11:09
7. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 37:47 + 11:28
8. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:08 + 11:49
9. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 39:20 + 13:01
10. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:27 + 13:08
11. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 41:32 + 15:13
12. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 42:13 + 15:54
13. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 43:41 + 17:22
14. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 44:08 + 17:49
15. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 47:32 + 21:13
16. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 51:39 + 25:20
17. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 54:12 + 27:53
18. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 55:15 + 28:56
H75
2.50 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 32:32
2. Wagner Max 46A380x OL Naturfreunde Linz 37:44 + 5:12
3. Lemnitzer Eberhard 13D3750 Kaulsdorfer OLV Berlin 38:38 + 6:06
4. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 41:10 + 8:38
5. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 46:04 + 13:32
6. Fuchs Franz 46A400x OL Naturfreunde Linz 61:38 + 29:06
H80
2.30 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 32:38
2. Vondra Jaroslav FSP3300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:06 + 9:28
3. Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:13 + 28:35
4. Fierlinger Adolf 46A360x OL Naturfreunde Linz 68:39 + 36:01
HDR
2.80 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 16:30
2. Šteinfest Šimon 17:29 + 0:59
3. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 17:34 + 1:04
4. Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina 18:08 + 1:38
5. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 18:45 + 2:15
6. Pospíšil Filip BZP Báječné ženy v orientačním běhu 18:51 + 2:21
7. Rychtárik Tadeáš SJH0901 SJH Jindřichův Hradec 21:46 + 5:16
8. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 21:57 + 5:27
9. Štěrba Lukáš SKV1001