Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0952 | Pokorná SáraPokorná Sára | OK Kamenice | C | 2118500 | 60 Kč |
LOU0850 | Šunková BertaŠunková Berta | SK Moravan Louňovice | zapůjčit | 100 Kč | |
DKP1051 | Kváčová AnnaKváčová Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086457 | 60 Kč |
DKP0862 | Zemanová EliškaZemanová Eliška | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086452 | 60 Kč |
BZP0850 | Oliveriusová AnnaOliveriusová Anna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113471 | 60 Kč |
SLA0851 | Václavíková AmálieVáclavíková Amálie | SKOB Slaný | C | zapůjčit | 100 Kč |
DKP0859 | Zákoucká BarboraZákoucká Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103761 | 60 Kč |
24C1050 | Andrade IrisAndrade Iris | OK Vršovice | 60 Kč | ||
TAP1150 | Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora | KOB Tretra Praha | C | 2080988 | 60 Kč |
PGP0951 | Štěpová BarboraŠtěpová Barbora | SK Praga | C | 2099527 | 60 Kč |
FSP0952 | Šenková BarboraŠenková Barbora | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8878 | 60 Kč |
DOR0952 | Baštová JustýnaBaštová Justýna | OK Dobříš | C | 2058512 | 60 Kč |
DOR0853 | Doležalová AnnaDoležalová Anna | OK Dobříš | C | 2104699 | 60 Kč |
DOR0954 | Hrdličková MarkétaHrdličková Markéta | OK Dobříš | C | 2104696 | 60 Kč |
DOR1051 | Neuerová EliškaNeuerová Eliška | OK Dobříš | C | 2050493 | 60 Kč |
MFP0950 | Blahutová LucieBlahutová Lucie | Matfyz Praha | C | 405999 | 60 Kč |
MFP1054 | Pavlů MariePavlů Marie | Matfyz Praha | C | 246874 | 60 Kč |
RBK0855 | Smutná MarkétaSmutná Markéta | SK Radioklub Blansko | 0 | 60 Kč | |
PGP0952 | Svatá LucieSvatá Lucie | SK Praga | C | 2801038 | 60 Kč |
VSP1152 | Rodová AnežkaRodová Anežka | USK Praha | C | 2081382 | 60 Kč |
NNN1416 | Poláková ViktoriePoláková Viktorie | Neregistrovaní | zapůjčit | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0756 | Mišeková KateřinaMišeková Kateřina | OK Kamenice | C | 682675 | 60 Kč |
KAM1050 | Mišeková LucieMišeková Lucie | OK Kamenice | C | 682648 | 60 Kč |
KPY0750 | Vejražková AnnaVejražková Anna | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2060247 | 60 Kč |
DKL0750 | Pilátová RozáliePilátová Rozálie | KOB Kladno | C | 2103252 | 60 Kč |
KNC0750 | Havlová TerezaHavlová Tereza | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420401 | 60 Kč |
KNC0751 | Ludvíková NatálieLudvíková Natálie | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420403 | 60 Kč |
SLA0750 | Straková DenisaStraková Denisa | SKOB Slaný | C | 224355 | 60 Kč |
DKP1052 | Buriánová ŽofieBuriánová Žofie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086460 | 60 Kč |
DKP0951 | Mullis CarolinaMullis Carolina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075698 | 60 Kč |
TAP0850 | Bulířová ŽofieBulířová Žofie | KOB Tretra Praha | C | 2113070 | 60 Kč |
DKP0864 | Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086451 | 60 Kč |
DKP0950 | Janatová ViolkaJanatová Violka | Oddíl OB Kotlářka | C | 9785 | 60 Kč |
TAP0851 | Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 100 Kč |
FSP0777 | Fibírová LucieFibírová Lucie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2081361 | 60 Kč |
VSP0853 | Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena | USK Praha | C | 2073706 | 60 Kč |
HCE0751 | Vavřinová JohanaVavřinová Johana | TJ Hostivice | C | 2118496 | 60 Kč |
VSP0855 | Malečková PavlínaMalečková Pavlína | USK Praha | C | 2067959 | 60 Kč |
KAM0950 | Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena | OK Kamenice | C | 2084931 | 60 Kč |
KAM0850 | Hejsková MagdalenaHejsková Magdalena | OK Kamenice | C | 2075611 | 60 Kč |
KAM0754 | Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta | OK Kamenice | C | 2084937 | 60 Kč |
ROU0950 | Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta | SKOB Roudnice nad Labem | C | 53537 | 60 Kč |
ROU0750 | Buková HanaBuková Hana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2031369 | 60 Kč |
PGP0750 | Ptáčková HanaPtáčková Hana | SK Praga | C | 51639 | 60 Kč |
LTP0951 | Lošťáková ElaLošťáková Ela | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 682083 | 60 Kč |
DOB0770 | Mácová NatálieMácová Natálie | KOB Dobruška | C | 2088194 | 60 Kč |
DKP0857 | Hladíková JulieHladíková Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092422 | 60 Kč |
FSP0753 | Geffertová AgátaGeffertová Agáta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092410 | 60 Kč |
KAM0757 | Lichtenbergová ZuzanaLichtenbergová Zuzana | OK Kamenice | C | 7209345 | 60 Kč |
PGP0852 | Přibíková TerezaPřibíková Tereza | SK Praga | C | 51748 | 60 Kč |
ZVO0851 | Mikulová TerezaMikulová Tereza | OB SK Zvole | C | 2099509 | 60 Kč |
DOR0851 | Housková AdélaHousková Adéla | OK Dobříš | C | 2050490 | 60 Kč |
DOR0953 | Petriláková AmáliePetriláková Amálie | OK Dobříš | C | 7205024 | 60 Kč |
RIC0750 | Hudosová KristýnaHudosová Kristýna | OB Říčany | C | 2069056 | 60 Kč |
RIC0850 | Kindlová AnežkaKindlová Anežka | OB Říčany | C | 2060265 | 60 Kč |
RIC0852 | Michalská KristýnaMichalská Kristýna | OB Říčany | C | 2096263 | 60 Kč |
RIC0950 | Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena | OB Říčany | C | 2049649 | 60 Kč |
RIC0756 | Stoklasová EliškaStoklasová Eliška | OB Říčany | C | 2049643 | 60 Kč |
KAM0951 | Balejová SofieBalejová Sofie | OK Kamenice | C | 2096218 | 60 Kč |
FSP0755 | Leinweberová JulieLeinweberová Julie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116469 | 60 Kč |
VSP0854 | Ehlerová AnnaEhlerová Anna | USK Praha | C | 2081391 | 60 Kč |
ZVO0752 | Švejdová KarolínaŠvejdová Karolína | OB SK Zvole | C | 436408 | 60 Kč |
9JC0850 | Paldusová NelaPaldusová Nela | neregistrovaní - Všenory | zapůjčit | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0554 | Nováková NinaNováková Nina | OK Kamenice | C | 2113491 | 60 Kč |
VSP0751 | Baldrianová EvaBaldrianová Eva | USK Praha | C | 888639 | 60 Kč |
TAP0655 | Sotonová ŠárkaSotonová Šárka | KOB Tretra Praha | B | zapůjčit | 100 Kč |
KNC0555 | Ludvíková AliceLudvíková Alice | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420404 | 60 Kč |
ZVO0556 | Linhartová KláraLinhartová Klára | OB SK Zvole | B | 2079497 | 60 Kč |
ZVO0557 | Švecová KarolínaŠvecová Karolína | OB SK Zvole | B | 2079493 | 60 Kč |
KAM0652 | Chramostová JulieChramostová Julie | OK Kamenice | C | 2099495 | 60 Kč |
DKL0651 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | C | 2080902 | 60 Kč |
HCE0650 | Müllerová HanaMüllerová Hana | TJ Hostivice | C | 7208098 | 60 Kč |
EKP0651 | Izáková EvaIzáková Eva | VŠTJ Ekonom Praha | C | 336137 | 60 Kč |
SOB0550 | Němcová MagdalénaNěmcová Magdaléna | SOBSA | C | zapůjčit | 100 Kč |
KAM0751 | Žemlová BarboraŽemlová Barbora | OK Kamenice | C | 52122 | 60 Kč |
DKP0653 | Duhová AnnaDuhová Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086467 | 60 Kč |
ROU0653 | Krejčová HanaKrejčová Hana | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 100 Kč |
24C0650 | Andrade MiriamAndrade Miriam | OK Vršovice | 2800322 | 60 Kč | |
PGP0655 | Priehodová NelaPriehodová Nela | SK Praga | B | 2096266 | 60 Kč |
LTP0650 | Lošťáková SáraLošťáková Sára | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7202578 | 60 Kč |
DOB0661 | Mácová ŠtěpánkaMácová Štěpánka | KOB Dobruška | C | 2088190 | 60 Kč |
KSH0852 | Mayerová DanielaMayerová Daniela | OB Kašperské Hory | C | 416181 | 60 Kč |
28Z0550 | Hudčeková KláraHudčeková Klára | Neregistrovaná | 2124804 | 60 Kč | |
MFP0650 | Pangracová AnnaPangracová Anna | Matfyz Praha | C | 218784 | 60 Kč |
PGP0553 | Chmelařová RomanaChmelařová Romana | SK Praga | B | 2102851 | 60 Kč |
PGP0657 | Štěpová KateřinaŠtěpová Kateřina | SK Praga | B | 2099524 | 60 Kč |
FSP0653 | Svobodová AdrianaSvobodová Adriana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116476 | 60 Kč |
FSP0650 | Maříková AlžbětaMaříková Alžběta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092374 | 60 Kč |
PGP0654 | Vozábalová HanaVozábalová Hana | SK Praga | B | 2106747 | 60 Kč |
DKP0650 | Siebertová MagdalenaSiebertová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | B | 886251 | 60 Kč |
ROU0550 | Dobiášová AnnaDobiášová Anna | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099520 | 60 Kč |
DOR0650 | Bambousková JulieBambousková Julie | OK Dobříš | C | 2044895 | 60 Kč |
DOR0655 | Housková BarboraHousková Barbora | OK Dobříš | C | 2080957 | 60 Kč |
DOR0553 | Hrdličková KláraHrdličková Klára | OK Dobříš | C | 2104707 | 60 Kč |
DOR0651 | Koubková TerezaKoubková Tereza | OK Dobříš | C | 2073727 | 60 Kč |
DOR0657 | Magazu AnnabelleMagazu Annabelle | OK Dobříš | C | 2104705 | 60 Kč |
DOR0750 | Mirčeva TerezaMirčeva Tereza | OK Dobříš | C | 2044891 | 60 Kč |
DOR0656 | Neuerová AnnaNeuerová Anna | OK Dobříš | C | 2080954 | 60 Kč |
DOR0659 | Šáchová MagdalenaŠáchová Magdalena | OK Dobříš | C | 2111608 | 60 Kč |
DOR0751 | Vlašaná KarolínaVlašaná Karolína | OK Dobříš | C | 2044887 | 60 Kč |
RIC0651 | Kotenová MarkétaKotenová Markéta | OB Říčany | C | 2069057 | 60 Kč |
RIC0655 | Kotková AdélaKotková Adéla | OB Říčany | C | 2049632 | 60 Kč |
RIC0656 | Michalská SáraMichalská Sára | OB Říčany | C | 2096230 | 60 Kč |
RIC0652 | Polívková BeátaPolívková Beáta | OB Říčany | C | 2073696 | 60 Kč |
RIC0653 | Růžičková EmaRůžičková Ema | OB Říčany | C | 361931 | 60 Kč |
RIC0657 | Vláčilová AnnaVláčilová Anna | OB Říčany | C | 52857 | 60 Kč |
MFP0550 | Blahutová MartinaBlahutová Martina | Matfyz Praha | B | 53611 | 60 Kč |
KAM0551 | Balejová JulieBalejová Julie | OK Kamenice | B | 2061855 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0359 | Smutná Anna MarieSmutná Anna Marie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103705 | 60 Kč |
DKP0459 | Nekvasilová TerezaNekvasilová Tereza | Oddíl OB Kotlářka | C | 04641 | 60 Kč |
KPY0450 | Pavlíčková HanaPavlíčková Hana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 1470170 | 60 Kč |
KAM0459 | Čapková LucieČapková Lucie | OK Kamenice | C | 2103294 | 60 Kč |
VSP0352 | Berounská AdélaBerounská Adéla | USK Praha | C | 7202884 | 60 Kč |
TAP0452 | Bulířová EmaBulířová Ema | KOB Tretra Praha | A | 2088202 | 60 Kč |
ZVO0452 | Kramlová BarboraKramlová Barbora | OB SK Zvole | B | 2083385 | 60 Kč |
ZVO0353 | Kramlová KateřinaKramlová Kateřina | OB SK Zvole | C | 2083376 | 60 Kč |
ZVO0352 | Švecová AnežkaŠvecová Anežka | OB SK Zvole | B | 2079492 | 60 Kč |
MFP0551 | Šimšová PavlaŠimšová Pavla | Matfyz Praha | B | 428269 | 60 Kč |
DKP0460 | Ripplová EmmaRipplová Emma | Oddíl OB Kotlářka | C | 2112752 | 60 Kč |
FSP0450 | Cincibusová LenkaCincibusová Lenka | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8666 | 60 Kč |
EKP0351 | Janečková JosefínaJanečková Josefína | VŠTJ Ekonom Praha | B | 2067977 | 60 Kč |
PGP0353 | Chrzová EliškaChrzová Eliška | SK Praga | C | zapůjčit | 100 Kč |
ROU0351 | Buková AnežkaBuková Anežka | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2059749 | 60 Kč |
ROU0453 | Krejčová LucieKrejčová Lucie | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 100 Kč |
KAM0457 | Trešlová VeronikaTrešlová Veronika | OK Kamenice | C | 2075615 | 60 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 436929 | 60 Kč |
KAM0358 | Semíková JulieSemíková Julie | OK Kamenice | C | 2080943 | 60 Kč |
ROU0350 | Dobiášová JitkaDobiášová Jitka | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099529 | 60 Kč |
DOR0455 | Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika | OK Dobříš | B | 434596 | 60 Kč |
DOR0353 | Baštová JulieBaštová Julie | OK Dobříš | C | 2050483 | 60 Kč |
DOR0350 | Jirasová AnežkaJirasová Anežka | OK Dobříš | B | 2045303 | 60 Kč |
DOR0351 | Nentvichová JulieNentvichová Julie | OK Dobříš | A | 2045307 | 60 Kč |
DOR0452 | Vlašaná MichaelaVlašaná Michaela | OK Dobříš | C | 2044884 | 60 Kč |
RIC0450 | De Heij LauraDe Heij Laura | OB Říčany | B | 443070 | 60 Kč |
RIC0452 | Kotenová BarboraKotenová Barbora | OB Říčany | C | 2060260 | 60 Kč |
RIC0550 | Pelantová MartinaPelantová Martina | OB Říčany | B | 2051504 | 60 Kč |
RIC0552 | Pokorná TereziePokorná Terezie | OB Říčany | B | 2085564 | 60 Kč |
RIC0457 | Vláčilová BarboraVláčilová Barbora | OB Říčany | C | 52859 | 60 Kč |
PGP0352 | Čermáková KláraČermáková Klára | SK Praga | B | 2099498 | 60 Kč |
ZVO0454 | Švejdová EliškaŠvejdová Eliška | OB SK Zvole | C | 2023955 | 60 Kč |
SKV0351 | Řeháková GabrielaŘeháková Gabriela | TJ Slovan Karlovy Vary | B | 7202893 | 60 Kč |
KAM0458 | Štěpánková JulieŠtěpánková Julie | OK Kamenice | C | 2075612 | 90 Kč |
KAM0355 | Chramostová AmálieChramostová Amálie | OK Kamenice | C | 2088703 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROZ0150 | Čermáková KateřinaČermáková Kateřina | OK Roztoky | C | 2069045 | 100 Kč |
ROZ0250 | Chalupová AnetaChalupová Aneta | OK Roztoky | C | 2092423 | 100 Kč |
KNC0250 | Votavová ŽofieVotavová Žofie | Sokol Kostelec n. Č. l. | B | 446355 | 100 Kč |
EKP0153 | Blahová PavlaBlahová Pavla | VŠTJ Ekonom Praha | A | 8653088 | 100 Kč |
PGP0255 | Tomaidesová Adéla AnnaTomaidesová Adéla Anna | SK Praga | C | 1418751 | 100 Kč |
VSP0256 | Berounská AnnaBerounská Anna | USK Praha | C | 7202895 | 100 Kč |
TAP0253 | Popová VeronikaPopová Veronika | KOB Tretra Praha | B | 1418760 | 100 Kč |
TAP0252 | Popová JanaPopová Jana | KOB Tretra Praha | B | 1418759 | 100 Kč |
PGP0254 | Černá AnetaČerná Aneta | SK Praga | C | 2106727 | 100 Kč |
DKL0150 | Horychová ZuzanaHorychová Zuzana | KOB Kladno | C | 515197 | 100 Kč |
ROU0451 | Černá EmaČerná Ema | SKOB Roudnice nad Labem | A | 2080901 | 100 Kč |
ZVO0152 | Vallová KristýnaVallová Kristýna | OB SK Zvole | C | 2035151 | 100 Kč |
DKL0151 | Geislerová AnetaGeislerová Aneta | KOB Kladno | B | 2042535 | 100 Kč |
DKP0151 | Kalousková MarieKalousková Marie | Oddíl OB Kotlářka | B | 443091 | 100 Kč |
EKP0256 | Fantová KateřinaFantová Kateřina | VŠTJ Ekonom Praha | C | 49632 | 100 Kč |
KAM0250 | Semíková LucieSemíková Lucie | OK Kamenice | A | 515426 | 100 Kč |
DOR0250 | Kastnerová JessicaKastnerová Jessica | OK Dobříš | B | 2042536 | 100 Kč |
DOR0251 | Petriláková AnežkaPetriláková Anežka | OK Dobříš | B | 7205018 | 100 Kč |
KAM0257 | Selucká AlžbětaSelucká Alžběta | OK Kamenice | C | 2083407 | 100 Kč |
PGP0154 | Doubková EmmaDoubková Emma | SK Praga | C | 7207774 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROZ0050 | Sedláčková LindaSedláčková Linda | OK Roztoky | B | 232535 | 100 Kč |
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 2800315 | 100 Kč |
DKL0050 | Benešová HanaBenešová Hana | KOB Kladno | C | 49640 | 100 Kč |
ROZ9951 | Voltrová AlenaVoltrová Alena | OK Roztoky | A | 7205027 | 100 Kč |
ROZ9950 | Klinkerová MagdalénaKlinkerová Magdaléna | OK Roztoky | C | 7209448 | 100 Kč |
SLA0051 | Straková VeronikaStraková Veronika | SKOB Slaný | C | 219276 | 100 Kč |
PGP0050 | Sobotková AnnaSobotková Anna | SK Praga | C | 2080975 | 100 Kč |
DKP9950 | Illnerová KateřinaIllnerová Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 9888 | 100 Kč |
DOR9950 | Nentvichová KláraNentvichová Klára | OK Dobříš | B | 2045314 | 100 Kč |
RIC9950 | Formánková AnnaFormánková Anna | OB Říčany | C | 2060261 | 100 Kč |
RIC0051 | Šrámková HanaŠrámková Hana | OB Říčany | A | 2031355 | 100 Kč |
DKP9953 | Klikarová IvanaKlikarová Ivana | Oddíl OB Kotlářka | B | 2094474 | 100 Kč |
PGP9955 | Škarková KateřinaŠkarková Kateřina | SK Praga | B | 7207777 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7260013 | 100 Kč |
TAP9755 | Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela | KOB Tretra Praha | R | 7779755 | 100 Kč |
SCP7950 | Hojná SilvieHojná Silvie | OK Sparta Praha | C | 7260005 | 100 Kč |
SCP7555 | Petráňová JanaPetráňová Jana | OK Sparta Praha | C | 301357 | 100 Kč |
TAP9052 | Tihonová HanaTihonová Hana | KOB Tretra Praha | C | 232158 | 100 Kč |
VSP7850 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | USK Praha | C | 9784 | 100 Kč |
PGP5850 | Zelená MarkétaZelená Markéta | SK Praga | C | 2080958 | 100 Kč |
ROZ9752 | Voltrová HanaVoltrová Hana | OK Roztoky | B | 438639 | 100 Kč |
FSP6153 | Karasová JanaKarasová Jana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 301140 | 100 Kč |
MFP7050 | Sieglová DagmarSieglová Dagmar | Matfyz Praha | C | 443075 | 100 Kč |
VSP5450 | Horová MagdaHorová Magda | USK Praha | C | 9782 | 100 Kč |
DKP5753 | Setínková ZuzanaSetínková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8945 | 100 Kč |
PGP9053 | Ježková DominikaJežková Dominika | SK Praga | C | 7300087 | 100 Kč |
7QX8650 | Studničná LenkaStudničná Lenka | Neregistrovaní - Studničná | 2115067 | 100 Kč | |
DKP8756 | Pospíšilová MariePospíšilová Marie | Oddíl OB Kotlářka | R | 7875600 | 100 Kč |
DKP8651 | Plochová DominikaPlochová Dominika | Oddíl OB Kotlářka | R | 7207077 | 100 Kč |
DKP7753 | Mullis KateřinaMullis Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075697 | 100 Kč |
HCE8850 | Kudrnáčová LucieKudrnáčová Lucie | TJ Hostivice | C | 2800345 | 100 Kč |
TAP8153 | Znamenáčková HelenaZnamenáčková Helena | KOB Tretra Praha | C | 2092438 | 100 Kč |
DKP8154 | Janatová LucieJanatová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | C | 9999888 | 100 Kč |
FSP8989 | Rydlová EvaRydlová Eva | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 889669 | 100 Kč |
TAP9251 | Hermannová AnnaHermannová Anna | KOB Tretra Praha | C | 232132 | 100 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 100 Kč |
KAM9853 | Sheshikova AnastasiaSheshikova Anastasia | OK Kamenice | A | 1600872 | 100 Kč |
PGP9350 | Kožinová AnnaKožinová Anna | SK Praga | C | 7200338 | 100 Kč |
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 100 Kč |
DKP9052 | Setínková JanaSetínková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8947 | 100 Kč |
PGP6651 | Kožinová JanaKožinová Jana | SK Praga | C | 502089 | 100 Kč |
EKP6550 | Janečková DagmarJanečková Dagmar | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51594 | 100 Kč |
VSP7450 | Svobodová JitkaSvobodová Jitka | USK Praha | C | 9102142 | 100 Kč |
PGP9850 | Janovská KateřinaJanovská Kateřina | SK Praga | R | 7208324 | 100 Kč |
SLP5951 | Chloupková JanaChloupková Jana | OOB Slavia Praha | C | 51546 | 100 Kč |
VSP9051 | Němečková HanaNěmečková Hana | USK Praha | C | 53013 | 100 Kč |
PGP8154 | Bartalošová JanaBartalošová Jana | SK Praga | C | 2084985 | 100 Kč |
BZP8751 | Krupová TerezaKrupová Tereza | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2088730 | 100 Kč |
TAP9053 | Zamazalová KateřinaZamazalová Kateřina | KOB Tretra Praha | C | 416010 | 100 Kč |
DKP8351 | Burešová LenkaBurešová Lenka | Oddíl OB Kotlářka | C | 2099482 | 100 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 100 Kč |
SCP9050 | Černá EliškaČerná Eliška | OK Sparta Praha | C | 2088205 | 100 Kč |
6IC9050 | Hlaváčová AnnaHlaváčová Anna | Ner Sinkovsky | 2067975 | 100 Kč | |
PGP8155 | Košárková IvaKošárková Iva | SK Praga | C | 2082714 | 100 Kč |
SJC8952 | Fujáčková IvanaFujáčková Ivana | Sportcentrum Jičín | E | 897345 | 100 Kč |
EKP8756 | Trčková HelenaTrčková Helena | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2087687 | 100 Kč |
DKP8758 | Bochenková MartinaBochenková Martina | Oddíl OB Kotlářka | C | 434840 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP7851 | Dlouhá MartaDlouhá Marta | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2099494 | 100 Kč |
FSP9550 | Kápičková MichaelaKápičková Michaela | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1602627 | 100 Kč |
DKL8550 | Gottvaldová DenisaGottvaldová Denisa | KOB Kladno | C | 2106734 | 100 Kč |
TAP9054 | Káninská MarkétaKáninská Markéta | KOB Tretra Praha | C | 361934 | 100 Kč |
KNC9850 | Kopecká EliškaKopecká Eliška | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 7202873 | 100 Kč |
46X8800 | Jurgová MartinaJurgová Martina | Krutě Kruté Krůty | 2087707 | 100 Kč | |
6YC8951 | Šlégrová StanislavaŠlégrová Stanislava | Neregistrovaní | 100 Kč | ||
TAP8150 | Šubrtová VěraŠubrtová Věra | KOB Tretra Praha | C | 2080987 | 100 Kč |
ROZ9553 | Zajícová KateřinaZajícová Kateřina | OK Roztoky | C | 1420234 | 100 Kč |
PGP8853 | Marečková EditaMarečková Edita | SK Praga | C | 52106 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
FSP7852 | Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207837 | 100 Kč |
ROZ7050 | Sedláčková PetraSedláčková Petra | OK Roztoky | C | 7921 | 100 Kč |
BZP7750 | Svítilová PavlaSvítilová Pavla | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 1417125 | 100 Kč |
BZP7351 | Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113516 | 100 Kč |
TJP6550 | Pecharová MichaelaPecharová Michaela | TJ Sokol Troja | C | 301536 | 100 Kč |
BZP7650 | Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2102806 | 100 Kč |
SOB7750 | Janderová MarkétaJanderová Markéta | SOBSA | C | 2051485 | 100 Kč |
STH7451 | Junková PetraJunková Petra | SK Studenec | C | 220254 | 100 Kč |
DKP8052 | Procházková JanaProcházková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 7205568 | 100 Kč |
VIC7752 | Rydlová JanaRydlová Jana | OB Vizovice | C | 426333 | 100 Kč |
PGP7651 | Haková MagdaHaková Magda | SK Praga | C | 2051544 | 100 Kč |
TAP7950 | Sotonová JitkaSotonová Jitka | KOB Tretra Praha | 301182 | 100 Kč | |
EKP7955 | Seidlová BarboraSeidlová Barbora | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7207365 | 100 Kč |
TAP7552 | Siegerová LucieSiegerová Lucie | KOB Tretra Praha | C | 51850 | 100 Kč |
KNC7801 | Ludvíková KatarinaLudvíková Katarina | Sokol Kostelec n. Č. l. | 438604 | 100 Kč | |
TAP7450 | Popová VeronikaPopová Veronika | KOB Tretra Praha | C | 1418756 | 100 Kč |
KRL7951 | Křížová LenkaKřížová Lenka | Kometa Kralovice | C | 2800313 | 100 Kč |
PGP7558 | Forštová JitkaForštová Jitka | SK Praga | C | 440405 | 100 Kč |
FSP7555 | Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515173 | 100 Kč |
DKP8051 | Izdná PetraIzdná Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103714 | 100 Kč |
PGP7650 | Ryšavá MagdalenaRyšavá Magdalena | SK Praga | C | 2085586 | 100 Kč |
BZP7651 | Papicová SilviePapicová Silvie | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2113471 | 100 Kč |
UVP7450 | Bohatá PavlaBohatá Pavla | Slovan Praha | C | 7920 | 100 Kč |
PGP7562 | Pokorná MagdalénaPokorná Magdaléna | SK Praga | C | 899177 | 100 Kč |
EKP7453 | Izáková IvanaIzáková Ivana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 361968 | 100 Kč |
SOB7550 | Němcová BarboraNěmcová Barbora | SOBSA | C | zapůjčit | 140 Kč |
PGP7559 | Malečková IvaMalečková Iva | SK Praga | C | 2067949 | 100 Kč |
ZVO7451 | Marholdová MartinaMarholdová Martina | OB SK Zvole | C | 438635 | 100 Kč |
PGP7454 | Vildmonová PavlaVildmonová Pavla | SK Praga | C | 7207787 | 100 Kč |
PGP7551 | Šimerková OlgaŠimerková Olga | SK Praga | C | 682094 | 100 Kč |
EKP7257 | Konečná MarcelaKonečná Marcela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 725724 | 100 Kč |
PGP7350 | Ptáčková KateřinaPtáčková Kateřina | SK Praga | C | 51555 | 100 Kč |
SLA7351 | Kolářová MichaelaKolářová Michaela | SKOB Slaný | C | 981813 | 100 Kč |
DCE8050 | Kučerová BerenikaKučerová Berenika | KOB Dobřichovice | C | 2102812 | 100 Kč |
24C7550 | Andrade MilenaAndrade Milena | OK Vršovice | 2081371 | 100 Kč | |
CEP8050 | Pilařová KateřinaPilařová Kateřina | Čepíci | C | 2800224 | 100 Kč |
TEP7850 | Městková LucieMěstková Lucie | Tempo Praha | C | 2102815 | 100 Kč |
LTP7758 | Lošťáková IvanaLošťáková Ivana | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7202864 | 100 Kč |
DKL7550 | Geislerová DitaGeislerová Dita | KOB Kladno | C | 888635 | 100 Kč |
81C0050 | Mácová MartinaMácová Martina | Cirkus Čakovice | 1400418 | 100 Kč | |
TJP8250 | Berglová LucieBerglová Lucie | TJ Sokol Troja | C | 8631577 | 100 Kč |
OKP7454 | Bezpalcová ZuzanaBezpalcová Zuzana | SK OK 24 Praha | C | 232137 | 100 Kč |
DKP7852 | Hladíková ZuzanaHladíková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092421 | 100 Kč |
OKP7350 | Balusková IdaBalusková Ida | SK OK 24 Praha | C | 681852 | 100 Kč |
9GX7700 | Chmelařová ZuzanaChmelařová Zuzana | Chmelíci | 2106887 | 100 Kč | |
FSP8051 | Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 887950 | 100 Kč |
FSP7351 | Maříková MarkétaMaříková Markéta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090855 | 100 Kč |
ROU7951 | Havláková DanielaHavláková Daniela | SKOB Roudnice nad Labem | C | 51434 | 100 Kč |
DCE5550 | Mrázová PavlaMrázová Pavla | KOB Dobřichovice | C | 07868 | 100 Kč |
ROU7451 | Dobiášová HanaDobiášová Hana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099485 | 100 Kč |
DOR7653 | Forstereviczová JanaForstereviczová Jana | OK Dobříš | C | 2082934 | 100 Kč |
DOR7551 | Housková MonikaHousková Monika | OK Dobříš | C | 2044893 | 100 Kč |
DOR7450 | Jirasová JanaJirasová Jana | OK Dobříš | C | 2080951 | 100 Kč |
DOR7656 | Petriláková PetraPetriláková Petra | OK Dobříš | C | 2092419 | 100 Kč |
ROU7850 | Hellerová AlenaHellerová Alena | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2081373 | 100 Kč |
RIC7299 | Hudosová GabrielaHudosová Gabriela | OB Říčany | C | 2056283 | 100 Kč |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 2073694 | 100 Kč |
RIC7352 | Kotková LenkaKotková Lenka | OB Říčany | C | 2085603 | 100 Kč |
RIC8050 | Krumlovská BarboraKrumlovská Barbora | OB Říčany | C | 2049650 | 100 Kč |
RIC7850 | Pračková ZitaPračková Zita | OB Říčany | C | 2045228 | 100 Kč |
RIC7351 | Růžičková LucieRůžičková Lucie | OB Říčany | C | 331656 | 100 Kč |
RIC7251 | Šrámková IvaŠrámková Iva | OB Říčany | C | 2035141 | 100 Kč |
RIC7650 | Tolarová IvanaTolarová Ivana | OB Říčany | C | 2073688 | 100 Kč |
MFP7953 | Blahutová HankaBlahutová Hanka | Matfyz Praha | C | 51928 | 100 Kč |
3LC7450 | Stauchová IvaStauchová Iva | Lipaňáci | 7201201 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 100 Kč |
KPY6051 | Kohlová AlenaKohlová Alena | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 53182 | 100 Kč |
ZVO6451 | Zimmerová LenkaZimmerová Lenka | OB SK Zvole | C | 428220 | 100 Kč |
VSP6650 | Němečková JarmilaNěmečková Jarmila | USK Praha | C | 2103280 | 100 Kč |
DKL7050 | Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava | KOB Kladno | C | 49647 | 100 Kč |
KNC6150 | Havlíčková JindraHavlíčková Jindra | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 9201322 | 100 Kč |
SOB7151 | Janečková VeronikaJanečková Veronika | SOBSA | C | 53017 | 100 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 438643 | 100 Kč |
KNC6750 | Čiháková LenkaČiháková Lenka | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 7207855 | 100 Kč |
SLA7251 | Straková JanaStraková Jana | SKOB Slaný | C | 8579 | 100 Kč |
PGP6352 | Ježková ReginaJežková Regina | SK Praga | C | 51660 | 100 Kč |
KNC6452 | Votavová RenataVotavová Renata | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 253105 | 100 Kč |
HCE6451 | Mudrová MartinaMudrová Martina | TJ Hostivice | C | 51984 | 100 Kč |
EKP6951 | Blahová MarkétaBlahová Markéta | VŠTJ Ekonom Praha | C | 224915 | 100 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 100 Kč |
TAP7152 | Melišíková RadkaMelišíková Radka | KOB Tretra Praha | C | 2081352 | 100 Kč |
PGP5550 | Doležalová VlastaDoležalová Vlasta | SK Praga | C | 52095 | 100 Kč |
TAP6253 | Tihonová JindraTihonová Jindra | KOB Tretra Praha | C | 232161 | 100 Kč |
TAP6950 | Úlehlová MonikaÚlehlová Monika | KOB Tretra Praha | C | 2092376 | 100 Kč |
VSP7150 | Beranová IvaBeranová Iva | USK Praha | C | 2021834 | 100 Kč |
SLA6950 | Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila | SKOB Slaný | C | 224894 | 100 Kč |
DKL7251 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | C | 897353 | 100 Kč |
TAP6851 | Šimůnková MartinaŠimůnková Martina | KOB Tretra Praha | C | 442851 | 100 Kč |
SCP6150 | Kavková DanaKavková Dana | OK Sparta Praha | C | 446418 | 100 Kč |
OKP6550 | Valentová HelenaValentová Helena | SK OK 24 Praha | C | 52099 | 100 Kč |
SLA6852 | Kašparová IrenaKašparová Irena | SKOB Slaný | C | 336731 | 100 Kč |
LME6950 | Ždimerová MonikaŽdimerová Monika | SK Los Mělník | C | 232357 | 100 Kč |
FSP6651 | Cincibusová IvanaCincibusová Ivana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8668 | 100 Kč |
KTA6951 | Hudečková HelenaHudečková Helena | SK Kotnov Tábor | C | 9101705 | 100 Kč |
MFP6850 | Forstová LenkaForstová Lenka | Matfyz Praha | C | 2079501 | 100 Kč |
DKL7153 | Surkova NadeždaSurkova Nadežda | KOB Kladno | C | 2060437 | 100 Kč |
KNC7151 | Dobešová MonikaDobešová Monika | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52256 | 100 Kč |
DKP6150 | Malačková JanaMalačková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 232646 | 100 Kč |
HCE6450 | Kettnerová LenkaKettnerová Lenka | TJ Hostivice | C | 7202877 | 100 Kč |
DKP5851 | Svobodná EvaSvobodná Eva | Oddíl OB Kotlářka | C | 301365 | 100 Kč |
PGP6153 | Tichovská JitkaTichovská Jitka | SK Praga | C | 53005 | 100 Kč |
ROU7150 | Buková JanaBuková Jana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 331208 | 100 Kč |
ROU7051 | Buková ZdeňkaBuková Zdeňka | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2059753 | 100 Kč |
6YC6750 | Hrubá VeronikaHrubá Veronika | Neregistrovaní | 2080907 | 100 Kč | |
DKL7150 | Bejčková JanaBejčková Jana | KOB Kladno | C | 301616 | 100 Kč |
DKP6553 | Foglarová NaďaFoglarová Naďa | Oddíl OB Kotlářka | C | 2060251 | 100 Kč |
KNC6550 | Komersová JanaKomersová Jana | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52265 | 100 Kč |
ZVO7152 | Bártová PavlaBártová Pavla | OB SK Zvole | C | 2083418 | 100 Kč |
DKP6651 | Illnerová DanielaIllnerová Daniela | Oddíl OB Kotlářka | C | 231939 | 100 Kč |
EKP5650 | Fantová LibušeFantová Libuše | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51583 | 100 Kč |
DCE5450 | Procházková MilušeProcházková Miluše | KOB Dobřichovice | C | 1954721 | 100 Kč |
DOR6150 | Bochenková JanaBochenková Jana | OK Dobříš | C | 232174 | 100 Kč |
TJP6451 | Baziková LucieBaziková Lucie | TJ Sokol Troja | C | 434807 | 100 Kč |
NNN6969 | Hájková SoňaHájková Soňa | Neregistrovaní | 436409 | 100 Kč | |
SOB7152 | Hadačová PavlaHadačová Pavla | SOBSA | C | 2113485 | 100 Kč |
TAP5951 | Hermannová MartaHermannová Marta | KOB Tretra Praha | C | 416003 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJP4750 | Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra | TJ Sokol Troja | C | 53540 | 100 Kč |
VSP5850 | Soukupová MichaelaSoukupová Michaela | USK Praha | C | 232190 | 100 Kč |
KNC5750 | Šilerová ZdenaŠilerová Zdena | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 2023962 | 100 Kč |
TJP5250 | Wolkerová DagmarWolkerová Dagmar | TJ Sokol Troja | C | 51289 | 100 Kč |
TAP5452 | Hejtmánková AlenaHejtmánková Alena | KOB Tretra Praha | C | 53641 | 100 Kč |
BZP5850 | Kujanová MartinaKujanová Martina | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 301647 | 100 Kč |
DCE5650 | Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina | KOB Dobřichovice | C | 07870 | 100 Kč |
PGP6250 | Hrabánková IlonaHrabánková Ilona | SK Praga | C | 232184 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MKP5150 | Zemánková EvaZemánková Eva | SK Meteor Kačerov | C | 51697 | 60 Kč |
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 51698 | 60 Kč |
PGP4750 | Kubátová MiladaKubátová Milada | SK Praga | C | 2067222 | 60 Kč |
KTA4351 | Hudečková AlenaHudečková Alena | SK Kotnov Tábor | C | 416338 | 60 Kč |
DKP5150 | Stehnová HanaStehnová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 51799 | 60 Kč |
SCP4650 | Lohrová JarmilaLohrová Jarmila | OK Sparta Praha | C | 219220 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJP3651 | Bláhová BlankaBláhová Blanka | KČT Slavoj Praha | C | 51148 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP1000 | Bašus OndřejBašus Ondřej | OK Sparta Praha | C | 51554 | 60 Kč |
STH0801 | Junek MatoušJunek Matouš | SK Studenec | C | 1302784 | 60 Kč |
STH1001 | Junek ŠimonJunek Šimon | SK Studenec | C | 7756777 | 60 Kč |
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | C | 2075606 | 60 Kč |
KAM1000 | Sláma KryštofSláma Kryštof | OK Kamenice | C | 2116478 | 60 Kč |
5FX0700 | Svoboda FilipSvoboda Filip | MMOB Praha | 2120069 | 60 Kč | |
EKP1108 | Seidl MarekSeidl Marek | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51610 | 60 Kč |
DKP1111 | Janata MatějJanata Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 8277 | 60 Kč |
KRL0901 | Kříž MatějKříž Matěj | Kometa Kralovice | C | 2090857 | 60 Kč |
TAP0903 | Cichra PatrikCichra Patrik | KOB Tretra Praha | C | 2113483 | 60 Kč |
DKP0906 | Franěk AdamFraněk Adam | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086461 | 60 Kč |
DKP0905 | Dvořák PatrikDvořák Patrik | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086463 | 60 Kč |
MFP0901 | Forst AlbertForst Albert | Matfyz Praha | C | 410727 | 60 Kč |
DKP0718 | Studnička JakubStudnička Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086458 | 60 Kč |
HCE1000 | Müller KarelMüller Karel | TJ Hostivice | C | 232490 | 60 Kč |
PGP1001 | Darmovzal ŠimonDarmovzal Šimon | SK Praga | C | 2113498 | 60 Kč |
HCE0800 | Kolenec JanKolenec Jan | TJ Hostivice | C | 1421906 | 60 Kč |
TAP1001 | Nitsch OndřejNitsch Ondřej | KOB Tretra Praha | zapůjčit | 100 Kč | |
CEP0900 | Pilař FrantišekPilař František | Čepíci | C | 1413334 | 60 Kč |
ZVO0901 | Hlaváček KarelHlaváček Karel | OB SK Zvole | C | 2116191 | 60 Kč |
PGP0900 | Brettl TobiášBrettl Tobiáš | SK Praga | C | 246850 | 60 Kč |
DKP1002 | Machar DanMachar Dan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102804 | 60 Kč |
KAM1002 | Rejšek ČeněkRejšek Čeněk | OK Kamenice | C | zapůjčit | 100 Kč |
DOR0807 | Doležal JakubDoležal Jakub | OK Dobříš | C | 2104710 | 60 Kč |
DOR0905 | Foršt BrunoForšt Bruno | OK Dobříš | 2058510 | 60 Kč | |
DOR0906 | Hladký VojtěchHladký Vojtěch | OK Dobříš | C | 2104703 | 60 Kč |
DOR0900 | Jiras FrantišekJiras František | OK Dobříš | C | 2080953 | 60 Kč |
DOR0808 | Kubeček TomášKubeček Tomáš | OK Dobříš | C | 2104693 | 60 Kč |
LOU0701 | Měrka NikolaMěrka Nikola | SK Moravan Louňovice | zapůjčit | 100 Kč | |
MFP0701 | Pavlů MatějPavlů Matěj | Matfyz Praha | C | 1418769 | 60 Kč |
RBK0830 | Motejzlík ProkopMotejzlík Prokop | SK Radioklub Blansko | 0 | 60 Kč | |
RBK0831 | Pokorný VojtěchPokorný Vojtěch | SK Radioklub Blansko | 0 | 60 Kč | |
ZVO0902 | Švejda JáchymŠvejda Jáchym | OB SK Zvole | C | 53535 | 60 Kč |
NNN1415 | Dostál JorikDostál Jorik | Neregistrovaní | zapůjčit | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0706 | Svítil PatrikSvítil Patrik | SK Praga | C | 2103707 | 60 Kč |
TAP0704 | Motyčka FilipMotyčka Filip | KOB Tretra Praha | C | 1420233 | 60 Kč |
PGP0700 | Jandera KryštofJandera Kryštof | SK Praga | C | 7300279 | 60 Kč |
DKP0711 | Procházka VítProcházka Vít | Oddíl OB Kotlářka | C | 2088179 | 60 Kč |
DKL0900 | Pilát JaromírPilát Jaromír | KOB Kladno | C | 2113486 | 60 Kč |
DKP0800 | Šubrt JáchymŠubrt Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | C | 887932 | 60 Kč |
ZVO0802 | Linhart JakubLinhart Jakub | OB SK Zvole | C | 2115685 | 60 Kč |
KNC0701 | Volek RobinVolek Robin | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 438614 | 60 Kč |
ROZ0700 | Svoboda FrantišekSvoboda František | OK Roztoky | C | 2102709 | 60 Kč |
DKP0716 | Maroušek DominikMaroušek Dominik | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086453 | 60 Kč |
FSP0900 | Fibír JakubFibír Jakub | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2081385 | 60 Kč |
DKP0811 | Izdný LukášIzdný Lukáš | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 100 Kč |
VSP0800 | Jedlička AlešJedlička Aleš | USK Praha | C | 2067940 | 60 Kč |
KAM0700 | Rejšek VáclavRejšek Václav | OK Kamenice | C | 2084939 | 60 Kč |
SOB0800 | Němec JaromírNěmec Jaromír | SOBSA | C | zapůjčit | 100 Kč |
DKP0714 | Vostrý JonášVostrý Jonáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086459 | 60 Kč |
DKP0712 | Černý VojtěchČerný Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086469 | 60 Kč |
PGP0800 | Šimerka OndřejŠimerka Ondřej | SK Praga | C | 2067935 | 60 Kč |
PGP0704 | Kosák EliášKosák Eliáš | SK Praga | C | 2800310 | 60 Kč |
TAP0703 | Pohl LukášPohl Lukáš | KOB Tretra Praha | C | 2060250 | 60 Kč |
ZVO0701 | Hlaváček JanHlaváček Jan | OB SK Zvole | C | 2106883 | 60 Kč |
PGP0803 | Priehoda ErikPriehoda Erik | SK Praga | C | 2113420 | 60 Kč |
DKL0700 | Geisler RichardGeisler Richard | KOB Kladno | C | 2067952 | 60 Kč |
TAP0801 | Šubrt OndřejŠubrt Ondřej | KOB Tretra Praha | C | 2085632 | 60 Kč |
DKP0713 | Daněk JanDaněk Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103722 | 60 Kč |
LBE0700 | Skála ŠimonSkála Šimon | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52316 | 60 Kč |
LBE0701 | Gärtner VáclavGärtner Václav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52974 | 60 Kč |
PGP0801 | Chmelař DavidChmelař David | SK Praga | C | 2106731 | 60 Kč |
SLA0700 | Beran FrantišekBeran František | SKOB Slaný | C | zapůjčit | 100 Kč |
KAM0802 | Hylmar VojtěchHylmar Vojtěch | OK Kamenice | C | zapůjčit | 100 Kč |
SLA0601 | Václavík MartinVáclavík Martin | SKOB Slaný | C | 2099522 | 60 Kč |
FSP0800 | Skripnik MatoušSkripnik Matouš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2800931 | 60 Kč |
FSP0706 | Vrba MatyášVrba Matyáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092380 | 60 Kč |
FSP0708 | Svoboda FabiánSvoboda Fabián | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116495 | 60 Kč |
PGP0904 | Vozábal DavidVozábal David | SK Praga | C | zapůjčit | 100 Kč |
JES0700 | Miller TomášMiller Tomáš | OK Rakovník | 7207882 | 60 Kč | |
ROU0801 | Havlák ŠtěpánHavlák Štěpán | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2084986 | 60 Kč |
DOR0903 | Koma LukášKoma Lukáš | OK Dobříš | C | 2104702 | 60 Kč |
DOR0800 | Kučera TeodorKučera Teodor | OK Dobříš | C | 2044899 | 60 Kč |
DOR0805 | Magazu LukasMagazu Lukas | OK Dobříš | C | 2104694 | 60 Kč |
DOR0803 | Matys OndřejMatys Ondřej | OK Dobříš | C | 2050495 | 60 Kč |
ROU0702 | Heller JakubHeller Jakub | SKOB Roudnice nad Labem | C | 51438 | 60 Kč |
KAM0800 | Šimek MatoušŠimek Matouš | OK Kamenice | C | 2102547 | 60 Kč |
RIC0703 | Krumlovský VojtěchKrumlovský Vojtěch | OB Říčany | C | 2073698 | 60 Kč |
RIC0705 | Němeček ŠtěpánNěmeček Štěpán | OB Říčany | C | 2085615 | 60 Kč |
RIC0700 | Pelant JanPelant Jan | OB Říčany | C | 2060263 | 60 Kč |
VSP0803 | Rod MatyášRod Matyáš | USK Praha | C | 2075699 | 60 Kč |
NNN0816 | Plecitý MatoušPlecitý Matouš | Neregistrovaní | 52761 | 60 Kč | |
KAM0702 | Bažata AlbertoBažata Alberto | OK Kamenice | C | 2084940 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0502 | Dlouhý AlešDlouhý Aleš | SK Praga | B | 2086527 | 60 Kč |
ROZ0800 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | OK Roztoky | C | 2092429 | 60 Kč |
TAP0605 | Tofel ŠimonTofel Šimon | KOB Tretra Praha | C | 2113396 | 60 Kč |
KAM0503 | Milota JakubMilota Jakub | OK Kamenice | C | 2099497 | 60 Kč |
DKL0500 | Pilát BořivojPilát Bořivoj | KOB Kladno | B | 2115077 | 60 Kč |
PGP0605 | Střelba AntonínStřelba Antonín | SK Praga | B | 2099508 | 60 Kč |
TAP0602 | Bulíř JáchymBulíř Jáchym | KOB Tretra Praha | B | 2103723 | 60 Kč |
DKP0502 | Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | B | 886289 | 60 Kč |
DKP0602 | Ledinský MatějLedinský Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087643 | 60 Kč |
DKP0601 | Izdný VítIzdný Vít | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 100 Kč |
VSP0500 | Nemšovský FilipNemšovský Filip | USK Praha | B | 2035710 | 60 Kč |
TAP0501 | Černý MatoušČerný Matouš | KOB Tretra Praha | B | 7207616 | 60 Kč |
JES0600 | Urbanec VáclavUrbanec Václav | OK Rakovník | C | 8808 | 60 Kč |
JES0601 | Berki LuciánBerki Lucián | OK Rakovník | C | 8809 | 60 Kč |
VSP0606 | Meier DavidMeier David | USK Praha | B | 232246 | 60 Kč |
HCE0600 | Hradil MartinHradil Martin | TJ Hostivice | C | 1398989 | 60 Kč |
MLA0501 | Černý JonášČerný Jonáš | MLOK Mariánské Lázně | B | 1421915 | 60 Kč |
SLA0800 | Zápotocký JiříZápotocký Jiří | SKOB Slaný | C | 2075658 | 60 Kč |
PGP0503 | Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš | SK Praga | B | 2084972 | 60 Kč |
ZVO0601 | Bárta ViktorBárta Viktor | OB SK Zvole | C | 2083401 | 60 Kč |
KPY0503 | Vaňha JanVaňha Jan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 53731 | 60 Kč |
KPY0500 | Michálek MichalMichálek Michal | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 515401 | 60 Kč |
PGP0600 | Brettl FilipBrettl Filip | SK Praga | C | 7995 | 60 Kč |
DKP0604 | Machar MatějMachar Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 51793 | 60 Kč |
FSP0600 | Skripnik NikolaSkripnik Nikola | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092396 | 60 Kč |
FSP0601 | Klepetko AdamKlepetko Adam | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092382 | 60 Kč |
JES0602 | Vaníček ViktorVaníček Viktor | OK Rakovník | C | 60 Kč | |
JES0604 | Šafařík JosefŠafařík Josef | OK Rakovník | 237000 | 60 Kč | |
ROU0602 | Havlák RenéHavlák René | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 100 Kč |
DOR0603 | Dragoun MatějDragoun Matěj | OK Dobříš | C | 2104706 | 60 Kč |
DOR0509 | Forsterevicz OndřejForsterevicz Ondřej | OK Dobříš | 2113413 | 60 Kč | |
DOR0601 | Havlíček MartinHavlíček Martin | OK Dobříš | C | 2080952 | 60 Kč |
DOR0501 | Hronza ŠtěpánHronza Štěpán | OK Dobříš | C | 2067307 | 60 Kč |
DOR0701 | Jiras AntonínJiras Antonín | OK Dobříš | C | 2042522 | 60 Kč |
DOR0505 | Jiras JanJiras Jan | OK Dobříš | B | 2042521 | 60 Kč |
RIC0603 | Kohoutek TomášKohoutek Tomáš | OB Říčany | C | 2049645 | 60 Kč |
RIC0507 | Krumlovský TomášKrumlovský Tomáš | OB Říčany | C | 2073699 | 60 Kč |
KAM0500 | Mišoň DanielMišoň Daniel | OK Kamenice | C | 2084943 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0308 | Mareš AlbertMareš Albert | Oddíl OB Kotlářka | B | 2103741 | 60 Kč |
ROZ0500 | Jíra FilipJíra Filip | OK Roztoky | B | 7941 | 60 Kč |
KPY0401 | Vejražka DavidVejražka David | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2060246 | 60 Kč |
EKP0401 | Blaha JiříBlaha Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | B | 7209480 | 60 Kč |
EKP0402 | Blaha MichalBlaha Michal | VŠTJ Ekonom Praha | B | 2075608 | 60 Kč |
TAP0502 | Melišík JanMelišík Jan | KOB Tretra Praha | B | 2081357 | 60 Kč |
ZVO0400 | Kačer JakubKačer Jakub | OB SK Zvole | C | 2115679 | 60 Kč |
TAP0504 | Sork DominikSork Dominik | KOB Tretra Praha | B | 2092402 | 60 Kč |
KNC0303 | Kozadajev AdamKozadajev Adam | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 224867 | 60 Kč |
VSP0300 | Trnka Martin junTrnka Martin jun | USK Praha | C | 2021842 | 60 Kč |
UVP0400 | Bohatý JanBohatý Jan | Slovan Praha | C | 7915 | 60 Kč |
SOB0400 | Němec MarekNěmec Marek | SOBSA | C | zapůjčit | 100 Kč |
TAP0402 | Černý AntonínČerný Antonín | KOB Tretra Praha | B | 7207629 | 60 Kč |
DKL0402 | Surkov JurySurkov Jury | KOB Kladno | C | 2070405 | 60 Kč |
PGP0408 | Kabát MartinKabát Martin | SK Praga | B | 2099511 | 60 Kč |
TAP0401 | Šťastný Tomᚊťastný Tomáš | KOB Tretra Praha | C | 2103235 | 60 Kč |
DKL0401 | Pinkava FrantišekPinkava František | KOB Kladno | 2051546 | 60 Kč | |
DKL0410 | Korynta MartinKorynta Martin | KOB Kladno | 428223 | 60 Kč | |
PGP0404 | Janas AdamJanas Adam | SK Praga | B | 443090 | 60 Kč |
ZVO0502 | Jelínek TomášJelínek Tomáš | OB SK Zvole | C | 301533 | 60 Kč |
KAM0404 | Jedlička JakubJedlička Jakub | OK Kamenice | B | 2075622 | 60 Kč |
DOR0302 | Forsterevicz MatoušForsterevicz Matouš | OK Dobříš | C | 2104708 | 60 Kč |
DOR0411 | Herynek JanHerynek Jan | OK Dobříš | C | 2044894 | 60 Kč |
DOR0300 | Hronza JakubHronza Jakub | OK Dobříš | C | 2067309 | 60 Kč |
DOR0304 | Ouška FilipOuška Filip | OK Dobříš | C | 2050486 | 60 Kč |
DOR0409 | Petrilák MatoušPetrilák Matouš | OK Dobříš | B | 7204994 | 60 Kč |
DOR0405 | Snížek MartinSnížek Martin | OK Dobříš | B | 2042541 | 60 Kč |
DOR0406 | Snížek OndřejSnížek Ondřej | OK Dobříš | B | 2042548 | 60 Kč |
ROU0501 | Heller JiříHeller Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | B | 2085605 | 60 Kč |
RIC0401 | Holeček ŠtěpánHoleček Štěpán | OB Říčany | B | 2069053 | 60 Kč |
RIC0400 | Mucha OndřejMucha Ondřej | OB Říčany | C | 2096235 | 60 Kč |
RIC0303 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | OB Říčany | B | 2031371 | 60 Kč |
KAM0407 | Podzemský LukášPodzemský Lukáš | OK Kamenice | C | zapůjčit | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0309 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | B | 9982 | 100 Kč |
DKP0107 | Novák PřemyslNovák Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | B | 2106739 | 100 Kč |
DKP0110 | Klement DavidKlement David | Oddíl OB Kotlářka | C | 1421299 | 100 Kč |
SOB0201 | Janeček OndřejJaneček Ondřej | SOBSA | C | 4188 | 100 Kč |
ROZ0101 | Jirásek KryštofJirásek Kryštof | OK Roztoky | C | 7944 | 100 Kč |
TAP0200 | Melišík MartinMelišík Martin | KOB Tretra Praha | A | 2080913 | 100 Kč |
KAM0309 | Škácha VítŠkácha Vít | OK Kamenice | A | 682695 | 100 Kč |
DKP0205 | Šubrt MatějŠubrt Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 888625 | 100 Kč |
DKL0102 | Melichna MatějMelichna Matěj | KOB Kladno | B | 682699 | 100 Kč |
PGP0203 | Sobotka VojtěchSobotka Vojtěch | SK Praga | C | 682364 | 100 Kč |
ROZ0200 | Svoboda JáchymSvoboda Jáchym | OK Roztoky | C | 7943 | 100 Kč |
DKL0101 | Kohout VáclavKohout Václav | KOB Kladno | C | 2080903 | 100 Kč |
ROZ0100 | Felkel JonášFelkel Jonáš | OK Roztoky | C | 2069043 | 100 Kč |
KAM0204 | Hejsek FilipHejsek Filip | OK Kamenice | B | 2050496 | 100 Kč |
DKL0104 | Surkov AleksandrSurkov Aleksandr | KOB Kladno | C | 2070409 | 100 Kč |
ZVO0101 | Marhold OndřejMarhold Ondřej | OB SK Zvole | C | 2023808 | 100 Kč |
PGP0304 | Kolář MatyášKolář Matyáš | SK Praga | B | 897393 | 100 Kč |
TAP0106 | Šťastný PetrŠťastný Petr | KOB Tretra Praha | C | 7207779 | 100 Kč |
DKP0106 | Tesařík JáchymTesařík Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095931 | 100 Kč |
6YC0200 | Hrubý FrantišekHrubý František | Neregistrovaní | 2115729 | 100 Kč | |
KAM0301 | Chaloupka ViktorChaloupka Viktor | OK Kamenice | B | 443069 | 100 Kč |
ZVO0102 | Brachtl AdamBrachtl Adam | OB SK Zvole | C | 887903 | 100 Kč |
DKP0211 | Siebert OndřejSiebert Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 888632 | 100 Kč |
DOR0301 | Kučera JáchymKučera Jáchym | OK Dobříš | A | 2044898 | 100 Kč |
RIC0100 | Pethö AlexPethö Alex | OB Říčany | C | 2096270 | 100 Kč |
PGP0204 | Kolský PavelKolský Pavel | SK Praga | B | 2075683 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP0010 | Rohlík MatějRohlík Matěj | KOB Tretra Praha | C | 1420751 | 100 Kč |
DKP9907 | Ridzoň DanielRidzoň Daniel | Oddíl OB Kotlářka | B | 2102784 | 100 Kč |
DOR9900 | Koubek VáclavKoubek Václav | OK Dobříš | B | 2058503 | 100 Kč |
TAP0013 | Fenton AdamFenton Adam | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP8606 | Kurz MatoušKurz Matouš | SK Praga | C | 2108874 | 100 Kč |
FSP7400 | Kurfürst PavelKurfürst Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207827 | 100 Kč |
TAP9702 | Vlášek JakubVlášek Jakub | KOB Tretra Praha | A | 7779702 | 100 Kč |
EKP8310 | Pidrman MilanPidrman Milan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2067264 | 100 Kč |
TAP8701 | Beneš FilipBeneš Filip | KOB Tretra Praha | C | 232187 | 100 Kč |
SCP7400 | Bašus PetrBašus Petr | OK Sparta Praha | C | 7200592 | 100 Kč |
VSP6201 | Němeček JanNěmeček Jan | USK Praha | C | 682682 | 100 Kč |
ROZ6900 | Šimík DanielŠimík Daniel | OK Roztoky | C | 2051487 | 100 Kč |
KNC8101 | Besta LukášBesta Lukáš | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 303945 | 100 Kč |
LOU7600 | Šunka JanŠunka Jan | SK Moravan Louňovice | 7205005 | 100 Kč | |
PGP6405 | Čermák RadekČermák Radek | SK Praga | C | 1413333 | 100 Kč |
DKP8109 | Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 2080999 | 100 Kč |
DKP9301 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 1700077 | 100 Kč |
PGP6803 | Pospíšil VítekPospíšil Vítek | SK Praga | C | 681612 | 100 Kč |
PGP8302 | Sysel OndřejSysel Ondřej | SK Praga | C | 515038 | 100 Kč |
TAP8902 | Černý MartinČerný Martin | KOB Tretra Praha | C | 887637 | 100 Kč |
MFP6700 | Siegl RomanSiegl Roman | Matfyz Praha | C | 443101 | 100 Kč |
TAP8706 | Cikhardt JakubCikhardt Jakub | KOB Tretra Praha | C | 232143 | 100 Kč |
SLP8503 | Fišer JiříFišer Jiří | OOB Slavia Praha | C | 7111117 | 100 Kč |
KPY8600 | Kohl OndřejKohl Ondřej | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301370 | 100 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 8632139 | 100 Kč |
PGP8401 | Buzek MartinBuzek Martin | SK Praga | C | 7051263 | 100 Kč |
DOB8737 | Hošek RadimHošek Radim | KOB Dobruška | C | 9998737 | 100 Kč |
EKP7402 | Seidl MiroslavSeidl Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 888643 | 100 Kč |
EKP7002 | Blaha OndřejBlaha Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 9700729 | 100 Kč |
ZBP7800 | Pražák JiříPražák Jiří | OOB SK Zbraslav | C | 53583 | 100 Kč |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 7202874 | 100 Kč |
DKP7203 | Vojtík PetrVojtík Petr | Oddíl OB Kotlářka | C | 51870 | 100 Kč |
PGP6100 | Tichovský MartinTichovský Martin | SK Praga | C | 51682 | 100 Kč |
MKP6402 | Reichl MichalReichl Michal | SK Meteor Kačerov | C | 51701 | 100 Kč |
PGP6501 | Kondrát MartinKondrát Martin | SK Praga | C | 2067946 | 100 Kč |
EKP8304 | Borák MichalBorák Michal | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2042532 | 100 Kč |
FSP7611 | Nitsch KarelNitsch Karel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8914 | 100 Kč |
DKP8306 | Janata MartinJanata Martin | Oddíl OB Kotlářka | R | 888608 | 100 Kč |
FSP7612 | Hrouda MartinHrouda Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7207862 | 100 Kč |
SPC7312 | Lebeda DušanLebeda Dušan | SPORTICUS team | C | 51596 | 100 Kč |
DKP0210 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | A | 446345 | 100 Kč |
FSP7901 | Fibír TomášFibír Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515067 | 100 Kč |
PGP9702 | Navrátil ŠimonNavrátil Šimon | SK Praga | E | 681882 | 100 Kč |
MKP4700 | Koč ZdeněkKoč Zdeněk | SK Meteor Kačerov | C | 51706 | 100 Kč |
PGP0309 | Šimša MartinŠimša Martin | SK Praga | A | 2090836 | 100 Kč |
MFP7100 | Šimša JaromírŠimša Jaromír | Matfyz Praha | C | 51712 | 100 Kč |
PGP7506 | Pokorný OndřejPokorný Ondřej | SK Praga | C | 682686 | 100 Kč |
KAM9804 | Křemen ŠtěpánKřemen Štěpán | OK Kamenice | C | 232739 | 100 Kč |
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 100 Kč |
PGP8108 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | SK Praga | C | 7203451 | 100 Kč |
PGP6000 | Kožina PetrKožina Petr | SK Praga | C | 1700084 | 100 Kč |
EKP6701 | Janeček JuraJaneček Jura | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51587 | 100 Kč |
MKP8800 | Maška MarekMaška Marek | SK Meteor Kačerov | C | 336744 | 100 Kč |
DKL7400 | Surkov IvanSurkov Ivan | KOB Kladno | C | 2070411 | 100 Kč |
AOP9602 | Glonek JakubGlonek Jakub | Orientační Běh Opava | E | 1625050 | 100 Kč |
PGP9503 | Veselý JakubVeselý Jakub | SK Praga | C | 7209346 | 100 Kč |
ROU9601 | Buk MichalBuk Michal | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2075669 | 100 Kč |
PGP8407 | Procházka JanProcházka Jan | SK Praga | E | 515110 | 100 Kč |
PGP0101 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | A | 8636798 | 100 Kč |
FSP7600 | Vondra JiříVondra Jiří | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092409 | 100 Kč |
PGP7405 | Komín DavidKomín David | SK Praga | C | 9767 | 100 Kč |
MFP7808 | Král AlešKrál Aleš | Matfyz Praha | C | 887613 | 100 Kč |
PGP8700 | Sysel CtiborSysel Ctibor | SK Praga | C | 515161 | 100 Kč |
VSP8800 | Samek JakubSamek Jakub | USK Praha | C | 1418767 | 100 Kč |
PGP8010 | Bartaloš TomášBartaloš Tomáš | SK Praga | C | 2084951 | 100 Kč |
VSP7000 | Bořánek PetrBořánek Petr | USK Praha | C | 9101108 | 100 Kč |
DKP6601 | Illner JakubIllner Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 515448 | 100 Kč |
TAP8511 | Makovský JakubMakovský Jakub | KOB Tretra Praha | C | 7778511 | 100 Kč |
PGP9405 | Uhlíř MarekUhlíř Marek | SK Praga | C | 331157 | 100 Kč |
OKP6200 | Novák IvoNovák Ivo | SK OK 24 Praha | C | 51679 | 100 Kč |
PGP7106 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | C | 7201200 | 100 Kč |
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | A | 2060249 | 100 Kč |
TAP8610 | Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav | KOB Tretra Praha | C | 515469 | 100 Kč |
EKP5800 | Fanta MiroslavFanta Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51147 | 100 Kč |
17L9500 | Nakvosas GytisNakvosas Gytis | (LTU) OK Azuolas | 1394123 | 100 Kč | |
KPY8700 | Klomínský VáclavKlomínský Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2059735 | 100 Kč |
FSP7502 | Skripnik OndřejSkripnik Ondřej | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7204999 | 100 Kč |
KTA8901 | Krška VojtěchKrška Vojtěch | SK Kotnov Tábor | C | 2080931 | 100 Kč |
PGP7107 | Košárek PavelKošárek Pavel | SK Praga | C | 51568 | 100 Kč |
DKP9600 | Illner VojtěchIllner Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 899156 | 100 Kč |
TAP8808 | Hodek MichalHodek Michal | KOB Tretra Praha | C | 515433 | 100 Kč |
ZBP7302 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 995800 | 100 Kč |
DOR0102 | Tachezy JanTachezy Jan | OK Dobříš | B | 2104701 | 100 Kč |
SHK9251 | Teplá KarolínaTeplá Karolína | OK Slavia Hradec Králové | R | 1008174 | 100 Kč |
ASU9644 | Šmelík MartinŠmelík Martin | Magnus Orienteering | R | 682340 | 100 Kč |
RIC9800 | Černohorský MikulášČernohorský Mikuláš | OB Říčany | B | 2069051 | 100 Kč |
RIC7302 | Pračka TomášPračka Tomáš | OB Říčany | C | 448935 | 100 Kč |
SRK9002 | Ptáček JiříPtáček Jiří | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9491 | 100 Kč |
MFP7301 | Blahuta MarekBlahuta Marek | Matfyz Praha | C | 897349 | 100 Kč |
LBE8801 | Šimon JakubŠimon Jakub | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52979 | 100 Kč |
SLA8002 | Hanák JanHanák Jan | SKOB Slaný | C | 8800 | 100 Kč |
ROU0001 | Buk PetrBuk Petr | SKOB Roudnice nad Labem | A | 2075666 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKL9800 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 49648 | 100 Kč |
DKP7900 | Hopanyuk AnatoliyHopanyuk Anatoliy | Oddíl OB Kotlářka | C | 682700 | 100 Kč |
PGP9903 | Ždimera JanŽdimera Jan | SK Praga | B | 336710 | 100 Kč |
46X8900 | Jurga VáclavJurga Václav | Krutě Kruté Krůty | 2800296 | 100 Kč | |
KTA9201 | Hudeček PetrHudeček Petr | SK Kotnov Tábor | C | 410750 | 100 Kč |
2PX7800 | Zapletal JanZapletal Jan | PGP-PHI | zapůjčit | 140 Kč | |
2PX8800 | Odstrčil PetrOdstrčil Petr | PGP-PHI | zapůjčit | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY7800 | Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 420417 | 100 Kč |
JPV7307 | Vláčil DanielVláčil Daniel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 887622 | 100 Kč |
SOB7300 | Jandera TomášJandera Tomáš | SOBSA | C | 7300190 | 100 Kč |
STH7801 | Junek PetrJunek Petr | SK Studenec | C | 9090 | 100 Kč |
SOB7001 | Janeček OndřejJaneček Ondřej | SOBSA | C | 53016 | 100 Kč |
KPY7400 | Vejražka JiříVejražka Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2801249 | 100 Kč |
PGP7406 | Přibík MartinPřibík Martin | SK Praga | C | 682331 | 100 Kč |
DKL7900 | Pilát MiroslavPilát Miroslav | KOB Kladno | C | 2103282 | 100 Kč |
ROZ7500 | Svoboda JiříSvoboda Jiří | OK Roztoky | C | 7205040 | 100 Kč |
KTA7501 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Kotnov Tábor | C | 7209464 | 100 Kč |
PGP8100 | Doležal MartinDoležal Martin | SK Praga | C | 1700081 | 100 Kč |
DKP7703 | Collis MarkCollis Mark | Oddíl OB Kotlářka | C | 41365 | 100 Kč |
DKL8000 | Jedlička MichalJedlička Michal | KOB Kladno | C | 1416366 | 100 Kč |
KRL7800 | Kříž DušanKříž Dušan | Kometa Kralovice | C | 2801021 | 100 Kč |
DKL6901 | Šemelík PetrŠemelík Petr | KOB Kladno | C | 515065 | 100 Kč |
ZVO7601 | Švec KarelŠvec Karel | OB SK Zvole | C | 2092351 | 100 Kč |
SCP7507 | Šístek DanielŠístek Daniel | OK Sparta Praha | C | 1406141 | 100 Kč |
DKP7901 | Ledinský MartinLedinský Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087675 | 100 Kč |
PGP7602 | Nemšovský PetrNemšovský Petr | SK Praga | C | 899152 | 100 Kč |
SOB7500 | Němec JanNěmec Jan | SOBSA | C | zapůjčit | 140 Kč |
ROU7301 | Krejčí LadislavKrejčí Ladislav | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 140 Kč |
CEP7700 | Pilař MarekPilař Marek | Čepíci | C | 2800223 | 100 Kč |
4WX7800 | Michálek JosefMichálek Josef | DREAM TEAM JENEČ | 682627 | 100 Kč | |
TJP7801 | Bergl TomášBergl Tomáš | TJ Sokol Troja | C | 7202860 | 100 Kč |
DKP7401 | Hladík ZdeněkHladík Zdeněk | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087701 | 100 Kč |
ROU7505 | Černý MichalČerný Michal | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2085613 | 100 Kč |
9GX7200 | Chmelař BohumilChmelař Bohumil | Chmelíci | 2111706 | 100 Kč | |
RBK7215 | Šindelka AntonínŠindelka Antonín | SK Radioklub Blansko | C | 2060227 | 100 Kč |
SJC8203 | Lepšík PetrLepšík Petr | Sportcentrum Jičín | C | 515133 | 100 Kč |
ROU7904 | Šlapánek RenéŠlapánek René | SKOB Roudnice nad Labem | C | 51436 | 100 Kč |
DCE5500 | Procházka AntonínProcházka Antonín | KOB Dobřichovice | C | 1955315 | 100 Kč |
DOR7301 | Arnošt KamilArnošt Kamil | OK Dobříš | C | 2044896 | 100 Kč |
DOR7302 | Bambousek MartinBambousek Martin | OK Dobříš | C | 2045316 | 100 Kč |
DOR7501 | Foršt JakubForšt Jakub | OK Dobříš | C | 236022 | 100 Kč |
DOR7601 | Houska JindřichHouska Jindřich | OK Dobříš | C | 2050492 | 100 Kč |
DOR8100 | Chmelík PetrChmelík Petr | OK Dobříš | 2058502 | 100 Kč | |
DOR7101 | Kučera PavelKučera Pavel | OK Dobříš | C | 2044897 | 100 Kč |
DOR8001 | Matys JanMatys Jan | OK Dobříš | C | 2104704 | 100 Kč |
ROU7708 | Heller JiříHeller Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | C | 331503 | 100 Kč |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 2060262 | 100 Kč |
RIC7703 | Michalský RichardMichalský Richard | OB Říčany | C | 2092426 | 100 Kč |
RIC7400 | Pelant MichalPelant Michal | OB Říčany | C | 2069060 | 100 Kč |
RIC7401 | Polívka PetrPolívka Petr | OB Říčany | C | 2073693 | 100 Kč |
RIC7301 | Tolar JanTolar Jan | OB Říčany | C | 2073691 | 100 Kč |
MFP7704 | Pavlů JiříPavlů Jiří | Matfyz Praha | C | 8098 | 100 Kč |
EKP7500 | Poborský PetrPoborský Petr | VŠTJ Ekonom Praha | C | 232116 | 100 Kč |
PGP7610 | Svatý JakubSvatý Jakub | SK Praga | C | 7207869 | 100 Kč |
3LC7300 | Stauch MichalStauch Michal | Lipaňáci | 7204524 | 100 Kč | |
KAD7101 | Řehák MiroslavŘehák Miroslav | Originální Vivalín Team Kadaň | C | 7207367 | 100 Kč |
VSP7423 | Rod JanRod Jan | USK Praha | C | 2088220 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP7203 | Baldrian PetrBaldrian Petr | SK Praga | C | 2460 | 100 Kč |
8FX6500 | Málek MartinMálek Martin | TJ Kobylisy | 1418753 | 100 Kč | |
ROZ6801 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OK Roztoky | C | 51894 | 100 Kč |
DKL6600 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 49646 | 100 Kč |
TAP5501 | Fiala ZdeněkFiala Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 7209455 | 100 Kč |
LME7102 | Izák PavelIzák Pavel | SK Los Mělník | C | 2061860 | 100 Kč |
KPY5701 | Dobeš VáclavDobeš Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301374 | 100 Kč |
VSP5100 | Hora VladimírHora Vladimír | USK Praha | C | 7200325 | 100 Kč |
SLA7002 | Straka LukášStraka Lukáš | SKOB Slaný | C | 2118484 | 100 Kč |
KNC6602 | Votava PetrVotava Petr | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52894 | 100 Kč |
TAP5802 | Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír | KOB Tretra Praha | C | 682651 | 100 Kč |
ZVO7102 | Kraml MartinKraml Martin | OB SK Zvole | C | 2031360 | 100 Kč |
DKP7100 | Šubrt AntonínŠubrt Antonín | Oddíl OB Kotlářka | C | 7201757 | 100 Kč |
TAP6102 | Tihon JaroslavTihon Jaroslav | KOB Tretra Praha | C | 515440 | 100 Kč |
ROZ7100 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | OK Roztoky | C | 416137 | 100 Kč |
DKL7200 | Kohout ZdeněkKohout Zdeněk | KOB Kladno | C | 2116190 | 100 Kč |
SCP5900 | Kavka JiříKavka Jiří | OK Sparta Praha | C | 8222225 | 100 Kč |
FSP6700 | Krausz MilanKrausz Milan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 682118 | 100 Kč |
ZVO6401 | Hájek TomášHájek Tomáš | OB SK Zvole | C | 515007 | 100 Kč |
PGP6801 | Maleček VítMaleček Vít | SK Praga | C | 2067268 | 100 Kč |
FSP6605 | Cincibus PavelCincibus Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8669 | 100 Kč |
MFP6301 | Forst LiborForst Libor | Matfyz Praha | C | 1418752 | 100 Kč |
TAP7200 | Černý DanielČerný Daniel | KOB Tretra Praha | 2103742 | 100 Kč | |
JES7001 | Bílý MilanBílý Milan | OK Rakovník | C | 7208235 | 100 Kč |
HCE5900 | Kettner PavelKettner Pavel | TJ Hostivice | C | 515105 | 100 Kč |
DKP4900 | Stehno PavelStehno Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 51760 | 100 Kč |
EKP6912 | Kabát JanKabát Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 886298 | 100 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 51643 | 100 Kč |
ROU6901 | Buk JiříBuk Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099501 | 100 Kč |
MFP6401 | Suk JiříSuk Jiří | Matfyz Praha | C | 515016 | 100 Kč |
MLA6901 | Černý LiborČerný Libor | MLOK Mariánské Lázně | C | 301466 | 100 Kč |
NNN5500 | Šomvársky JánŠomvársky Ján | Neregistrovaní | 232173 | 100 Kč | |
PGP5200 | Sysel ZdeněkSysel Zdeněk | SK Praga | C | 52107 | 100 Kč |
ZVO6501 | Valla ZdeněkValla Zdeněk | OB SK Zvole | C | 2031359 | 100 Kč |
DKP6704 | Velichkov PetarVelichkov Petar | Oddíl OB Kotlářka | C | 2070840 | 100 Kč |
KSH6900 | Mayer TomášMayer Tomáš | OB Kašperské Hory | C | 416184 | 100 Kč |
LBE7000 | Uhlíř PatrikUhlíř Patrik | TJ Lokomotiva Beroun | C | 331179 | 100 Kč |
DKP6901 | Kalousek JiříKalousek Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 443079 | 100 Kč |
FSP7200 | Mařík KarelMařík Karel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2090852 | 100 Kč |
FSP6304 | Šimek Tomᚊimek Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1403434 | 100 Kč |
MFP6300 | Hric JanHric Jan | Matfyz Praha | C | 515200 | 100 Kč |
ZVO6902 | Brachtl DanielBrachtl Daniel | OB SK Zvole | C | 887907 | 100 Kč |
DCE6100 | Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav | KOB Dobřichovice | C | 232041 | 100 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 7206545 | 100 Kč |
SCP6200 | Veljačik PavelVeljačik Pavel | OK Sparta Praha | C | 2800319 | 100 Kč |
DOR6900 | Jiras JiříJiras Jiří | OK Dobříš | 2120631 | 100 Kč | |
NNN6565 | Šlechta EvženŠlechta Evžen | Neregistrovaní | zapůjčit | 140 Kč | |
RIC6905 | Šrámek PetrŠrámek Petr | OB Říčany | C | 2035144 | 100 Kč |
TJP6401 | Bazika MiroslavBazika Miroslav | TJ Sokol Troja | C | 434809 | 100 Kč |
TAP6301 | Hermann PetrHermann Petr | KOB Tretra Praha | C | 232133 | 100 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 7209351 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP6100 | Vrabec MartinVrabec Martin | OK Sparta Praha | C | 51571 | 100 Kč |
HCE5901 | Kudrnáč MartinKudrnáč Martin | TJ Hostivice | C | 301371 | 100 Kč |
ZVO6101 | Strejc JaroslavStrejc Jaroslav | OB SK Zvole | C | 515124 | 100 Kč |
VSP5600 | Soukup VáclavSoukup Václav | USK Praha | C | 232045 | 100 Kč |
FSP6104 | Borovička MilanBorovička Milan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515097 | 100 Kč |
7VX5400 | Vávra PetrVávra Petr | StillAliveCZ | 100 Kč | ||
MAS5401 | Hájek JanHájek Jan | OOB Aš | C | 7885 | 100 Kč |
SOB5501 | Zákostelecký FrantišekZákostelecký František | SOBSA | C | 7207854 | 100 Kč |
KBP4500 | Valter PetrValter Petr | KBP Praha | C | 6645 | 100 Kč |
MKP5800 | Tomaščin JaroslavTomaščin Jaroslav | SK Meteor Kačerov | C | 51691 | 100 Kč |
OKP5600 | Šámal VáclavŠámal Václav | SK OK 24 Praha | C | 436401 | 100 Kč |
DKP6000 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | C | 981822 | 100 Kč |
OLP5502 | John VladimírJohn Vladimír | PSK Olymp Praha | C | 49500 | 100 Kč |
DKP5800 | Svobodný PetrSvobodný Petr | Oddíl OB Kotlářka | C | 49871 | 100 Kč |
ROU6202 | Buk MiloslavBuk Miloslav | SKOB Roudnice nad Labem | C | 331058 | 100 Kč |
81C5400 | Kotulán JiříKotulán Jiří | Cirkus Čakovice | 2099493 | 100 Kč | |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 100 Kč |
FSP5300 | Wald FrantišekWald František | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7210122 | 100 Kč |
MKP5401 | Koč LumírKoč Lumír | SK Meteor Kačerov | C | 336747 | 100 Kč |
DCE5400 | Jaroš VladimírJaroš Vladimír | KOB Dobřichovice | C | 7210121 | 100 Kč |
DOR5800 | Nentvich LubomírNentvich Lubomír | OK Dobříš | C | 2104700 | 100 Kč |
HCE6100 | Štětina JiříŠtětina Jiří | TJ Hostivice | C | 49154 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 60 Kč |
TJP4700 | Ryšavý VítRyšavý Vít | TJ Sokol Troja | C | 51332 | 60 Kč |
KPY4600 | Duda FrantišekDuda František | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2103786 | 60 Kč |
MKP4900 | Čenovský JiříČenovský Jiří | SK Meteor Kačerov | C | 51667 | 60 Kč |
FSP4300 | Čadil JanČadil Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 53267 | 60 Kč |
SLP4601 | Novotný JiříNovotný Jiří | OOB Slavia Praha | C | 51621 | 60 Kč |
EKP5212 | Borák StanislavBorák Stanislav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2042539 | 60 Kč |
UVP4600 | Matějů IvanMatějů Ivan | Slovan Praha | C | 995838 | 60 Kč |
UVP4700 | Klimánek MiloslavKlimánek Miloslav | Slovan Praha | C | 7906 | 60 Kč |
SCP5201 | Hojný OldřichHojný Oldřich | OK Sparta Praha | C | 52111 | 60 Kč |
DKL5201 | Brumek StanislavBrumek Stanislav | KOB Kladno | C | 51343 | 60 Kč |
PGP4800 | Zelený VladimírZelený Vladimír | SK Praga | C | 51863 | 60 Kč |
SCP4501 | Valášek JosefValášek Josef | OK Sparta Praha | C | 2084946 | 60 Kč |
DCE4401 | Paul JosefPaul Josef | KOB Dobřichovice | C | 301171 | 60 Kč |
MKP5000 | Toušek MiloslavToušek Miloslav | SK Meteor Kačerov | C | 51655 | 60 Kč |
DKL4800 | Fujan SlávaFujan Sláva | KOB Kladno | C | 49645 | 60 Kč |
PGP5000 | Kolský AlexanderKolský Alexander | SK Praga | C | 2073709 | 60 Kč |
KAM5200 | Paldus PetrPaldus Petr | OK Kamenice | zapůjčit | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJP4201 | Šubrt VáclavŠubrt Václav | TJ Sokol Troja | C | 428292 | 60 Kč |
TJP4200 | Veselý RadkoVeselý Radko | TJ Sokol Troja | C | 2092395 | 60 Kč |
PGP3800 | Attl VladimírAttl Vladimír | SK Praga | C | 682666 | 60 Kč |
DKP3800 | Ďurčat JozefĎurčat Jozef | Oddíl OB Kotlářka | C | 51763 | 60 Kč |
KNC3800 | Kalivoda VladimírKalivoda Vladimír | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52260 | 60 Kč |
SJP3501 | Bláha SvatoplukBláha Svatopluk | KČT Slavoj Praha | C | 08797 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
FSP1050 | Kurfürstová MarieKurfürstová Marie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1407430 | 60 Kč |
SCP1450 | Vrabcová OlívieVrabcová Olívie | OK Sparta Praha | C | 51558 | 60 Kč |
SCP1250 | Bašusová OlgaBašusová Olga | OK Sparta Praha | C | 51561 | 60 Kč |
SCP1200 | Petráň LukášPetráň Lukáš | OK Sparta Praha | C | 301359 | 60 Kč |
KAM1151 | Pokorná ElenPokorná Elen | OK Kamenice | C | 2118482 | 60 Kč |
LOU1051 | Šunková SáraŠunková Sára | SK Moravan Louňovice | zapůjčit | 100 Kč | |
LOU1200 | Šunka HubertŠunka Hubert | SK Moravan Louňovice | zapůjčit | 100 Kč | |
LOU7550 | Šunková KarolínaŠunková Karolína | SK Moravan Louňovice | 60 Kč | ||
LPM1250 | Schrage Anna WalravinaSchrage Anna Walravina | OK Lokomotiva Plzeň | C | 60 Kč | |
STH1201 | Junek KryštofJunek Kryštof | SK Studenec | C | 7202572 | 60 Kč |
DKP1153 | Procházková AnetaProcházková Aneta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086464 | 60 Kč |
TZL1301 | Beran MatoušBeran Matouš | SKOB Zlín | C | 60 Kč | |
DKP1251 | Collis EmmaCollis Emma | Oddíl OB Kotlářka | C | 202233 | 60 Kč |
KNC0901 | Havlová VeronikaHavlová Veronika | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52264 | 60 Kč | |
DKP0715 | Salinger JakubSalinger Jakub | Oddíl OB Kotlářka | 2086454 | 60 Kč | |
FSP1200 | Nitsch LukášNitsch Lukáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 232957 | 60 Kč |
DKP0812 | Karych AlexanderKarych Alexander | Oddíl OB Kotlářka | 2086455 | 60 Kč | |
DKP1353 | Karychová RenéeKarychová Renée | Oddíl OB Kotlářka | 2086456 | 60 Kč | |
DKP1053 | Doláková HanaDoláková Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086466 | 60 Kč |
DKP1351 | Izdná HelenaIzdná Helena | Oddíl OB Kotlářka | C | zapůjčit | 100 Kč |
DKP0751 | Sanna VivianSanna Vivian | Oddíl OB Kotlářka | C | 887925 | 60 Kč |
HCE1200 | Pinkr JosefPinkr Josef | TJ Hostivice | C | 1417247 | 60 Kč |
HCE1300 | Pinkr JanPinkr Jan | TJ Hostivice | C | 2113504 | 60 Kč |
KAM7751 | Rejšková BlankaRejšková Blanka | OK Kamenice | C | 2103702 | 60 Kč |
SPC1150 | Vítová MarianneVítová Marianne | SPORTICUS team | C | 515154 | 60 Kč |
SPC1300 | Vít DamienVít Damien | SPORTICUS team | C | 515003 | 60 Kč |
SPC8450 | Vítová MarkétaVítová Markéta | SPORTICUS team | C | 515125 | 60 Kč |
DKL1101 | Lukavský VítLukavský Vít | KOB Kladno | C | 336741 | 60 Kč |
DKP1004 | Zákoucký VáclavZákoucký Václav | Oddíl OB Kotlářka | 2086468 | 60 Kč | |
59Z1300 | Darmovzal MarekDarmovzal Marek | Uhříněves | 2113358 | 60 Kč | |
MFP1201 | Král EduardKrál Eduard | Matfyz Praha | 52139 | 60 Kč | |
DKP1050 | Cajthamlová AnnaCajthamlová Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086470 | 60 Kč |
DKP1250 | Cajthamlová BarboraCajthamlová Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092360 | 60 Kč |
TAP1151 | Pohlová SandraPohlová Sandra | KOB Tretra Praha | C | 2103246 | 60 Kč |
SLA1200 | Zápotocký TomášZápotocký Tomáš | SKOB Slaný | C | 2087720 | 60 Kč |
CEP1300 | Pilař JiříPilař Jiří | Čepíci | C | 53459 | 60 Kč |
TEP1300 | Pecánek MatějPecánek Matěj | Tempo Praha | C | 51647 | 60 Kč |
DOB1050 | Mácová BarboraMácová Barbora | KOB Dobruška | C | 2113513 | 60 Kč |
3BX1250 | Michálková VeronikaMichálková Veronika | ČaČua | 53606 | 60 Kč | |
3BX1400 | Michálek BonifácMichálek Bonifác | ČaČua | zapůjčit | 100 Kč | |
LBE0950 | Uhlířová MarieUhlířová Marie | TJ Lokomotiva Beroun | C | 2103787 | 60 Kč |
LBE1150 | Uhlířová EliškaUhlířová Eliška | TJ Lokomotiva Beroun | C | 331238 | 60 Kč |
DKP1102 | Hladík FilipHladík Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2096233 | 60 Kč |
MFP1051 | Pangrácová EvaPangrácová Eva | Matfyz Praha | C | 2103268 | 60 Kč |
TAP0909 | Kamenický PavelKamenický Pavel | KOB Tretra Praha | zapůjčit | 100 Kč | |
NNN0002 | Němcová RozaNěmcová Roza | Neregistrovaní | 7210118 | 60 Kč | |
TAP0845 | Ryppelová AnnaRyppelová Anna | KOB Tretra Praha | 2124784 | 60 Kč | |
KAM1251 | Rejšková KláraRejšková Klára | OK Kamenice | C | zapůjčit | 100 Kč |
FSP2222 | Geffertová MartaGeffertová Marta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 2092388 | 60 Kč | |
ZVO1250 | Mikulová StellaMikulová Stella | OB SK Zvole | C | 2116193 | 60 Kč |
TAP1300 | Holata VojtěchHolata Vojtěch | KOB Tretra Praha | 2115740 | 60 Kč | |
ROU1301 | Havlák TobiášHavlák Tobiáš | SKOB Roudnice nad Labem | C | zapůjčit | 100 Kč |
SLA1151 | Václavíková AnnaVáclavíková Anna | SKOB Slaný | C | zapůjčit | 100 Kč |
ROU1101 | Dobiáš JaromírDobiáš Jaromír | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099506 | 60 Kč |
ROU1150 | Dobiášová EliškaDobiášová Eliška | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099514 | 60 Kč |
DOR1152 | Magazu SophiaMagazu Sophia | OK Dobříš | C | 2111602 | 60 Kč |
NNN0777 | Šuráňová HedvikaŠuráňová Hedvika | Neregistrovaní | 2088714 | 60 Kč | |
KAM1300 | Mišek MichalMišek Michal | OK Kamenice | C | 2088709 | 60 Kč |
SCP1350 | Khelová BáraKhelová Bára | OK Sparta Praha | C | 416140 | 60 Kč |
ZVO1401 | Mikulová LauraMikulová Laura | OB SK Zvole | 538632 | 60 Kč | |
DKP0909 | Bárta JáchymBárta Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | zapůjčit | 100 Kč | |
FSP0705 | Nahi AdamNahi Adam | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 51854 | 60 Kč |
TJP1100 | Bergl JonášBergl Jonáš | TJ Sokol Troja | 07904 | 60 Kč | |
TJP1450 | Berglová AmálieBerglová Amálie | TJ Sokol Troja | 2113488 | 60 Kč | |
PGP1051 | Dlouhá JulieDlouhá Julie | SK Praga | C | zapůjčit | 100 Kč |
NNN0894 | Čižinská NikolaČižinská Nikola | Neregistrovaní | 60 Kč | ||
NNN1094 | Čižinská KristýnaČižinská Kristýna | Neregistrovaní | 60 Kč | ||
NNN1194 | Švehlová JaroslavaŠvehlová Jaroslava | Neregistrovaní | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM9154 | Kamererová KláraKamererová Klára | OK Kamenice | C | 52932 | 60 Kč |
PGP2800 | Samohýl RichardSamohýl Richard | SK Praga | C | 52098 | 60 Kč |
DKL0450 | Pilátová AmáliePilátová Amálie | KOB Kladno | C | 2113496 | 60 Kč |
VSP7257 | Berounská HelenaBerounská Helena | USK Praha | C | 411611 | 60 Kč |
VSP7203 | Berounský PetrBerounský Petr | USK Praha | C | 2103777 | 60 Kč |
DKP8161 | Ledinská LeonaLedinská Leona | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102803 | 60 Kč |
6YC7151 | Černá MarcelaČerná Marcela | Neregistrovaní | 2113445 | 60 Kč | |
8AX7000 | Mertlová HelenaMertlová Helena | Neregistrovaní - Helena Mertlová | zapůjčit | 100 Kč | |
8AX9500 | Mertl MichalMertl Michal | Neregistrovaní - Helena Mertlová | zapůjčit | 100 Kč | |
HCE8200 | Pinkr JosefPinkr Josef | TJ Hostivice | C | 1421894 | 60 Kč |
VSP0651 | Jedličková JosefínaJedličková Josefína | USK Praha | C | 443085 | 60 Kč |
KNC0401 | Dobešová MarieDobešová Marie | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52259 | 60 Kč | |
ROU7550 | Pěkná EvaPěkná Eva | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2080840 | 60 Kč |
PGP0407 | Šimerka JakubŠimerka Jakub | SK Praga | C | 682658 | 60 Kč |
HCE7450 | Kolencová MartaKolencová Marta | TJ Hostivice | C | 1421899 | 60 Kč |
KTA6351 | Zemanová AlenaZemanová Alena | SK Kotnov Tábor | C | 232359 | 60 Kč |
99Z7800 | Priehodová KateřinaPriehodová Kateřina | Lísteček | zapůjčit | 100 Kč | |
3BX8350 | Michálková MichaelaMichálková Michaela | ČaČua | 2120649 | 60 Kč | |
DKP7353 | Daňková DanielaDaňková Daniela | Oddíl OB Kotlářka | zapůjčit | 100 Kč | |
LBE6850 | Skálová PetraSkálová Petra | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52976 | 60 Kč |
KTA8851 | Kršková LenkaKršková Lenka | SK Kotnov Tábor | C | 232351 | 60 Kč |
TAP8100 | Holata RadekHolata Radek | KOB Tretra Praha | C | 2067966 | 60 Kč |
DOR8000 | Füllsack DavidFüllsack David | OK Dobříš | 2090856 | 60 Kč | |
DOR7451 | Koubková DanielaKoubková Daniela | OK Dobříš | 2073728 | 60 Kč | |
DOR7851 | Kučerová BáraKučerová Bára | OK Dobříš | 2044892 | 60 Kč | |
DOR7350 | Mirčeva LenkaMirčeva Lenka | OK Dobříš | C | 2082940 | 60 Kč |
DOR6651 | Nentvichová RomanaNentvichová Romana | OK Dobříš | C | 2058509 | 60 Kč |
RIC7852 | Stoklasová KamilaStoklasová Kamila | OB Říčany | C | 2096252 | 60 Kč |
TAP0050 | Hofmanová AlžbětaHofmanová Alžběta | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 100 Kč |
TJP5500 | Cedrych KarelCedrych Karel | TJ Sokol Troja | C | 446334 | 60 Kč |
SLA7452 | Husáková PetraHusáková Petra | SKOB Slaný | C | 426378 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
8FX6550 | Málková VěraMálková Věra | TJ Kobylisy | 2118474 | 100 Kč | |
SCP8250 | Vrabcová RomanaVrabcová Romana | OK Sparta Praha | C | 2080934 | 100 Kč |
KPY6850 | Míchalová MarcelaMíchalová Marcela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 682670 | 100 Kč |
JPV7757 | Vláčilová KateřinaVláčilová Kateřina | Oddíl OS SK Prostějov | C | 09943 | 100 Kč |
28Z8150 | Dubská RadkaDubská Radka | Neregistrovaná | 100 Kč | ||
KNC7800 | Havlová EvaHavlová Eva | Sokol Kostelec n. Č. l. | 515078 | 100 Kč | |
TAP7752 | Cichrová IvetaCichrová Iveta | KOB Tretra Praha | C | 2111618 | 100 Kč |
VSP6550 | Kosíková HelenaKosíková Helena | USK Praha | C | 9101184 | 100 Kč |
VSP7461 | Bártíková IrenaBártíková Irena | USK Praha | C | 2070890 | 100 Kč |
HCE7350 | Hradilová KatarínaHradilová Katarína | TJ Hostivice | C | 49153 | 100 Kč |
MFP6950 | Pelikánová LuciePelikánová Lucie | Matfyz Praha | C | 410387 | 100 Kč |
TAP8000 | Šubrt EvženŠubrt Evžen | KOB Tretra Praha | C | 2085631 | 100 Kč |
3BX8000 | Michálek JanMichálek Jan | ČaČua | 2099517 | 100 Kč | |
NNN0001 | Došla JanDošla Jan | Neregistrovaní | zapůjčit | 140 Kč | |
28C7400 | Štěpová DanaŠtěpová Dana | Neregistrovaní Štěpovi | 2099486 | 100 Kč | |
6KC9500 | Bláha DavidBláha David | Neregistrovaní | zapůjčit | 140 Kč | |
SJC8765 | Lepšíková EvaLepšíková Eva | Sportcentrum Jičín | C | 8946 | 100 Kč |
8RC7300 | Paulů RobertPaulů Robert | BZP | zapůjčit | 140 Kč | |
DOR7401 | Bašta JaroslavBašta Jaroslav | OK Dobříš | 2112756 | 100 Kč | |
DOR7452 | Baštová JanaBaštová Jana | OK Dobříš | 2113394 | 100 Kč | |
DOR7650 | Havlíčková KateřinaHavlíčková Kateřina | OK Dobříš | 2082932 | 100 Kč | |
DOR7853 | Magazu RadkaMagazu Radka | OK Dobříš | 2115078 | 100 Kč | |
7VX8650 | Vávrová RútVávrová Rút | StillAliveCZ | zapůjčit | 140 Kč | |
RIC7350 | De Heij MargitaDe Heij Margita | OB Říčany | C | 2095933 | 100 Kč |
RIC0510 | Němeček MatoušNěmeček Matouš | OB Říčany | C | 2080984 | 100 Kč |
RIC7452 | Němečková MichaelaNěmečková Michaela | OB Říčany | C | 2080986 | 100 Kč |
RIC7602 | Pokorný StanislavPokorný Stanislav | OB Říčany | 2073680 | 100 Kč | |
VSP6101 | Jedlička JanJedlička Jan | USK Praha | C | 52272 | 100 Kč |
SCP7850 | Khelová PetraKhelová Petra | OK Sparta Praha | C | 416140 | 100 Kč |
FSP8465 | Cincibusová JanaCincibusová Jana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 8665 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ROZ7350 | Jírová MonikaJírová Monika | OK Roztoky | C | 1415713 | 100 Kč |
TAP7201 | Jirous JiříJirous Jiří | KOB Tretra Praha | C | 442867 | 100 Kč |
TAP8300 | Bolf VojtěchBolf Vojtěch | KOB Tretra Praha | 2118471 | 100 Kč | |
VSP7351 | Trnková DanaTrnková Dana | USK Praha | C | 2021823 | 100 Kč |
HCE9750 | Náhlíková ErikaNáhlíková Erika | TJ Hostivice | C | 51986 | 100 Kč |
5EZ8400 | Doležal JanDoležal Jan | Neregistrovaní - Doležal | 53008 | 100 Kč | |
SOB6802 | Janík PavelJaník Pavel | SOBSA | C | 2090842 | 100 Kč |
SOB6750 | Janíková MartinaJaníková Martina | SOBSA | C | 2090841 | 100 Kč |
SPC7200 | Vít DavidVít David | SPORTICUS team | C | 7204503 | 100 Kč |
PFP5900 | Přibyl IvanPřibyl Ivan | VŠSK PedF UK Praha | C | 49808 | 100 Kč |
PFP6950 | Přibylová EvaPřibylová Eva | VŠSK PedF UK Praha | C | 411773 | 100 Kč |
TAP7606 | Pohl ZdeněkPohl Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 9527 | 100 Kč |
6YC8701 | Fojtů PetrFojtů Petr | Neregistrovaní | zapůjčit | 140 Kč | |
28C7401 | Štěp AdamŠtěp Adam | Neregistrovaní Štěpovi | 2106876 | 100 Kč | |
ZVO7951 | Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana | OB SK Zvole | C | 2099503 | 100 Kč |
TAP8462 | Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina | KOB Tretra Praha | C | 53640 | 100 Kč |
DOR7800 | Hronza JanHronza Jan | OK Dobříš | C | 2067308 | 100 Kč |
DOR7702 | Koma VítKoma Vít | OK Dobříš | 2050487 | 100 Kč | |
DOR6100 | Kopáček JiříKopáček Jiří | OK Dobříš | 443077 | 100 Kč | |
DOR6450 | Kopáčková AlenaKopáčková Alena | OK Dobříš | C | 436940 | 100 Kč |
DOR6600 | Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav | OK Dobříš | 2092439 | 100 Kč | |
RIC7901 | Kindl JiříKindl Jiří | OB Říčany | C | 2049633 | 100 Kč |
RIC7303 | Kohoutek JanKohoutek Jan | OB Říčany | C | 2096228 | 100 Kč |
KAM7151 | Vilhumová LucieVilhumová Lucie | OK Kamenice | zapůjčit | 140 Kč | |
9JC7900 | Paldusová DanielaPaldusová Daniela | neregistrovaní - Všenory | zapůjčit | 140 Kč |