Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUV0998 | C | SOK TJ Turnov | 23:54 | |
2. | Mullis Carolina | DKP0951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:15 | + 0:21 |
3. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:08 | + 2:14 |
4. | Mišeková Lucie | KAM1050 | C | OK Kamenice | 28:59 | + 5:05 |
5. | Feřtová Anežka | 42Z0850 | Neregistrovaní - Feřtovi | 29:06 | + 5:12 | |
6. | Nejedlová Karolína | LLI0852 | C | TJ Loko Liberec | 29:20 | + 5:26 |
7. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | C | USK Praha | 29:43 | + 5:49 |
8. | Černá Adéla | HCE0850 | C | TJ Hostivice | 33:34 | + 9:40 |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 33:50 | + 9:56 |
10. | Míková Sofie | TJN0950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:11 | + 10:17 |
11. | Nováková Barborka | TUV0852 | C | SOK TJ Turnov | 36:32 | + 12:38 |
12. | Ehlerová Anna | VSP0854 | C | USK Praha | 37:23 | + 13:29 |
13. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:37 | + 13:43 |
14. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | C | USK Praha | 38:07 | + 14:13 |
15. | Lošťáková Ela | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:30 | + 16:36 |
16. | Březinová Antonie | CHA0851 | C | OK Chrastava | 40:41 | + 16:47 |
17. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | C | USK Praha | 41:20 | + 17:26 |
18. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 43:01 | + 19:07 |
19. | Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | 49:45 | + 25:51 |
20. | Růtová Amálka | TJN0951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:07 | + 29:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 16:41 | |
2. | Waldhauserová Eliška | BOR0757 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:12 | + 2:31 |
3. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 19:26 | + 2:45 |
4. | Zitková Andrea | LPU0751 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:15 | + 3:34 |
5. | Baloghová Mile | TJN0750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:42 | + 4:01 |
6. | Mayerová Daniela | KSH0852 | C | OB Kašperské Hory | 20:44 | + 4:03 |
7. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 22:08 | + 5:27 |
8. | Ferbasová Matylda | TUR0762 | C | OOB TJ Turnov | 23:58 | + 7:17 |
9. | Ekertová Jana | VLI0750 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:49 | + 8:08 |
10. | Zabořilová Anna | JEN0951 | C | OB Jenišovice | 25:07 | + 8:26 |
11. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 25:35 | + 8:54 |
12. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 26:10 | + 9:29 |
13. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | C | OB Říčany | 28:43 | + 12:02 |
14. | Nožičková Eva | TJN0852 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:17 | + 12:36 |
15. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 31:34 | + 14:53 |
16. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | OK Kamenice | 31:50 | + 15:09 |
17. | Mácová Natálie | DOB0770 | C | KOB Dobruška | 33:04 | + 16:23 |
18. | Synková Elena | DOK0850 | C | OK Doksy | 34:39 | + 17:58 |
19. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | C | OB Říčany | 35:19 | + 18:38 |
20. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:15 | + 20:34 |
21. | Gajdová Michaela | VSP0752 | C | USK Praha | 40:21 | + 23:40 |
Vokušová Veronika | TJN0756 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | B | OK Chrastava | 19:23 | |
2. | Pelantová Martina | RIC0550 | B | OB Říčany | 19:54 | + 0:31 |
3. | Morávková Zuzana | SRK0551 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:56 | + 1:33 |
4. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | B | OK Kamenice | 21:15 | + 1:52 |
5. | Malečková Hana | VSP0553 | B | USK Praha | 21:58 | + 2:35 |
6. | Mellanová Judita | TUV0559 | B | SOK TJ Turnov | 22:25 | + 3:02 |
7. | Pecková Tereza | VLI0551 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:12 | + 3:49 |
8. | Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | 24:00 | + 4:37 |
9. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | B | SK Studenec | 24:09 | + 4:46 |
10. | Holíková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 24:39 | + 5:16 |
11. | Skalová Jolana | TJN0653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:50 | + 5:27 |
12. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | OK Kamenice | 25:39 | + 6:16 |
13. | Hájková Tereza | TUV0558 | C | SOK TJ Turnov | 25:53 | + 6:30 |
14. | Štemberová Bára | TJN0650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:12 | + 6:49 |
15. | Řeháková Mirka | SKV0652 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 27:00 | + 7:37 |
16. | Vamberová Markéta | TUR0657 | C | OOB TJ Turnov | 27:04 | + 7:41 |
17. | Kotková Adéla | RIC0655 | C | OB Říčany | 27:39 | + 8:16 |
18. | Haasová Klára | LPU0655 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:35 | + 9:12 |
19. | Matěásková Šárka | JIL0551 | B | OK Jilemnice | 28:50 | + 9:27 |
20. | Bártová Alžběta | LPU0551 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:53 | + 9:30 |
21. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | C | TJ Růžená | 29:28 | + 10:05 |
22. | Černá Justina | HCE0652 | C | TJ Hostivice | 29:50 | + 10:27 |
23. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 30:04 | + 10:41 |
24. | Kotenová Markéta | RIC0651 | C | OB Říčany | 30:20 | + 10:57 |
25. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | VŠSK MFF UK Praha | 30:39 | + 11:16 |
26. | Vilémová Eliška | VLI0655 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:40 | + 12:17 |
27. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:55 | + 13:32 |
28. | Mácová Štěpánka | DOB0661 | C | KOB Dobruška | 33:45 | + 14:22 |
29. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 34:12 | + 14:49 |
30. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 34:38 | + 15:15 |
31. | Pešanová Emma | LTU0850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:13 | + 15:50 |
32. | Kejvalová Radka | SJC0552 | C | Sportcentrum Jičín | 36:56 | + 17:33 |
33. | Kubcová Anna | DOB0550 | C | KOB Dobruška | 37:58 | + 18:35 |
34. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | C | OOB TJ Turnov | 39:46 | + 20:23 |
35. | Hovorková Marie | LDC0650 | C | KOB Děčín | 41:13 | + 21:50 |
36. | Pešanová Valerie | LTU0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:51 | + 22:28 |
37. | Lamačová Barbora | BOR0750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:16 | + 24:53 |
38. | Alblová Zuzana | LME0660 | C | SK Los Mělník | 55:37 | + 36:14 |
39. | Čečková Karolína | SHK0650 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:59 | + 40:36 |
40. | Pitrmucová Lucie | JIL0651 | C | OK Jilemnice | 61:08 | + 41:45 |
41. | Pastuszková Laura | VSP0654 | C | USK Praha | 84:03 | + 64:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | 19:38 | |
2. | Tichá Dorotea | DKP0351 | A | Oddíl OB Kotlářka | 21:14 | + 1:36 |
3. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 21:49 | + 2:11 |
4. | Richtrová Kamila | VPM0451 | A | KOS Slavia Plzeň | 22:40 | + 3:02 |
5. | Fišarová Eliška | KRL0351 | B | Kometa Kralovice | 22:56 | + 3:18 |
6. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | OK Kamenice | 22:58 | + 3:20 |
7. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | B | OK Jilemnice | 23:13 | + 3:35 |
8. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:32 | + 3:54 |
9. | Štraitová Jolana | VSP0456 | B | USK Praha | 23:38 | + 4:00 |
10. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 23:51 | + 4:13 |
11. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | B | Nejdek Orienteering | 23:57 | + 4:19 |
11. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 23:57 | + 4:19 |
13. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 24:05 | + 4:27 |
14. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 24:08 | + 4:30 |
15. | Bártová Adéla | LPU0353 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 24:21 | + 4:43 |
16. | Pilná Natálie | VRL0351 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:51 | + 5:13 |
17. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 25:15 | + 5:37 |
18. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 25:17 | + 5:39 |
19. | Janečková Josefína | EKP0351 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 25:26 | + 5:48 |
20. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:48 | + 6:10 |
21. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem, | 25:57 | + 6:19 |
22. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 25:58 | + 6:20 |
23. | Kubáková Nela | SJH0451 | B | SJH Jindřichův Hradec | 26:10 | + 6:32 |
24. | Randáková Adéla | VRL0452 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:13 | + 6:35 |
25. | Brožková Tereza | KUO0451 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 26:54 | + 7:16 |
26. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 27:08 | + 7:30 |
27. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 27:53 | + 8:15 |
28. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 27:57 | + 8:19 |
29. | Petrásová Hana | LPU0380 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:19 | + 8:41 |
30. | Šauli Kateřina | VPM0456 | B | KOS Slavia Plzeň | 28:21 | + 8:43 |
31. | Marková Hana | LLI0450 | B | TJ Loko Liberec | 28:26 | + 8:48 |
32. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 28:34 | + 8:56 |
33. | Beranová Hana | VSP0455 | C | USK Praha | 29:02 | + 9:24 |
34. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 29:19 | + 9:41 |
35. | Rumlenová Tereza | BOR0453 | B | OK Jiskra Nový Bor | 29:35 | + 9:57 |
36. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:44 | + 10:06 |
37. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | VŠSK MFF UK Praha | 29:58 | + 10:20 |
38. | Novotná Jitka | SJH0454 | B | SJH Jindřichův Hradec | 30:01 | + 10:23 |
39. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 30:27 | + 10:49 |
40. | Řeháková Gabriela | SKV0351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:36 | + 10:58 |
41. | Smolková Barbora | TAP0356 | B | KOB TRETRA Praha | 30:43 | + 11:05 |
42. | Veselá Aneta | SJH0352 | B | SJH Jindřichův Hradec | 31:26 | + 11:48 |
43. | Kotenová Barbora | RIC0452 | C | OB Říčany | 31:32 | + 11:54 |
44. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 31:38 | + 12:00 |
45. | Licková Štěpánka | LTU0452 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:52 | + 12:14 |
46. | Pilná Klára | OSN0452 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:57 | + 12:19 |
47. | Vitebská Eliška | TJN0350 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:15 | + 12:37 |
48. | Hošková Kateřina | LTU0451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:21 | + 12:43 |
49. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:32 | + 12:54 |
50. | Kuříková Zuzana | JIL0353 | C | OK Jilemnice | 33:25 | + 13:47 |
51. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | B | USK Praha | 33:35 | + 13:57 |
52. | Ziebová Veronika | NEK0450 | B | Nejdek Orienteering | 34:06 | + 14:28 |
53. | Marečková Ema | OSN0450 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:35 | + 14:57 |
54. | Kosinová Kristýna | SJC0453 | B | Sportcentrum Jičín | 35:20 | + 15:42 |
55. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | C | OOB TJ Turnov | 35:54 | + 16:16 |
56. | Nejedlová Josefína | LLI0350 | C | TJ Loko Liberec | 36:01 | + 16:23 |
57. | Aschermannová Klára | VSP0454 | B | USK Praha | 36:53 | + 17:15 |
58. | Kubecová Magdalena | STB0550 | B | TJ Stadion Nový Bor | 38:14 | + 18:36 |
59. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:30 | + 19:52 |
60. | Kociánová Hana | SHK0351 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:37 | + 20:59 |
61. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 40:52 | + 21:14 |
62. | Lamačová Pavlína | TUR0451 | C | OOB TJ Turnov | 47:30 | + 27:52 |
63. | Růžičková Eliška | SJC0452 | C | Sportcentrum Jičín | 48:21 | + 28:43 |
64. | Messnerová Lucie | VRL0456 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:08 | + 29:30 |
65. | Balková Markéta | OPI0450 | B | Orientační sporty Písek | 50:15 | + 30:37 |
Knobová Agáta | VRL0453 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekařová Jana | TUR0252 | A | OOB TJ Turnov | 27:32 | |
2. | Kodytková Denisa | SHK0252 | B | OK Slavia Hradec Králové | 28:44 | + 1:12 |
3. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 31:43 | + 4:11 |
4. | Linková Lucie | TJN0257 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:46 | + 4:14 |
5. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | B | Kometa Kralovice | 32:10 | + 4:38 |
6. | Blahová Pavla | EKP0153 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 32:36 | + 5:04 |
7. | Nováková Světlana | NPA0151 | B | SK LOB Nová Paka | 32:41 | + 5:09 |
8. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 32:46 | + 5:14 |
9. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:47 | + 5:15 |
10. | Titzová Adéla | VSP0250 | B | USK Praha | 32:52 | + 5:20 |
11. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | OK Slavia Hradec Králové | 32:57 | + 5:25 |
12. | Brožková Lucie | KUO0151 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 33:22 | + 5:50 |
13. | Raková Petra | SHK0251 | B | OK Slavia Hradec Králové | 33:32 | + 6:00 |
14. | Tymešová Anna | BOR0253 | B | OK Jiskra Nový Bor | 33:34 | + 6:02 |
15. | Kejmarová Jana | STH0152 | B | SK Studenec | 34:12 | + 6:40 |
16. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | B | KOB TRETRA Praha | 35:06 | + 7:34 |
17. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 35:24 | + 7:52 |
18. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 35:30 | + 7:58 |
19. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 36:12 | + 8:40 |
20. | Machová Viktorie | PHK0252 | B | OK 99 Hradec Králové | 36:17 | + 8:45 |
21. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:37 | + 9:05 |
22. | Kubíčková Iva | LPU0157 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:44 | + 9:12 |
23. | Halamová Barbora | TAP0150 | B | KOB TRETRA Praha | 37:12 | + 9:40 |
24. | Vítová Lucie | BSO0250 | B | KOB Baník Sokolov | 37:14 | + 9:42 |
25. | Popová Jana | TAP0252 | B | KOB TRETRA Praha | 37:16 | + 9:44 |
26. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:41 | + 10:09 |
27. | Chaloupková Hana | KAM0252 | B | OK Kamenice | 38:09 | + 10:37 |
28. | Šimšová Barbora | MFP0150 | B | VŠSK MFF UK Praha | 38:15 | + 10:43 |
29. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | B | USK Praha | 38:36 | + 11:04 |
30. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | C | OK Jilemnice | 38:43 | + 11:11 |
31. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 39:10 | + 11:38 |
32. | Marešová Klára | NEK0250 | B | Nejdek Orienteering | 39:43 | + 12:11 |
33. | Budská Anna | TJN0253 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:02 | + 12:30 |
34. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 40:16 | + 12:44 |
35. | Staňková Markéta | VPM0153 | B | KOS Slavia Plzeň | 40:23 | + 12:51 |
36. | Slámová Taťána | OSN0250 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:26 | + 12:54 |
37. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 40:46 | + 13:14 |
38. | Růžičková Vendula | CHA0252 | B | OK Chrastava | 41:39 | + 14:07 |
39. | Rybářová Tereza | BOR0153 | B | OK Jiskra Nový Bor | 42:36 | + 15:04 |
40. | Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | 43:41 | + 16:09 |
41. | Popová Veronika | TAP0253 | B | KOB TRETRA Praha | 44:16 | + 16:44 |
42. | Baloghová Lída | TJN0150 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:33 | + 18:01 |
43. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 46:15 | + 18:43 |
44. | Olszanka Gabriela | TUR0152 | C | OOB TJ Turnov | 46:31 | + 18:59 |
45. | Dočkalová Klára | SJI0250 | B | OK Jihlava | 46:49 | + 19:17 |
46. | Votavová Žofie | KNC0250 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 47:19 | + 19:47 |
47. | Suchánková Eliška | PHK0250 | B | OK 99 Hradec Králové | 47:25 | + 19:53 |
48. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 50:15 | + 22:43 |
49. | Charouzková Eliška | TAP0254 | C | KOB TRETRA Praha | 62:32 | + 35:00 |
50. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 64:05 | + 36:33 |
51. | Mojžíšková Lucie | KAM0253 | B | OK Kamenice | 64:51 | + 37:19 |
Zimová Barbora | SHK0151 | B | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 29:41 | |
2. | Kopecká Johana | VSP9950 | A | USK Praha | 30:17 | + 0:36 |
3. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 30:25 | + 0:44 |
4. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 31:38 | + 1:57 |
5. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | 33:54 | + 4:13 |
6. | Thořová Markéta | TUR9952 | A | OOB TJ Turnov | 34:23 | + 4:42 |
7. | Kováříková Marie | KAM0050 | C | OK Kamenice | 34:36 | + 4:55 |
8. | Šrámková Hana | RIC0051 | B | OB Říčany | 35:12 | + 5:31 |
9. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | B | SK Praga | 36:24 | + 6:43 |
10. | Hrnčířová Magda | STH0051 | B | SK Studenec | 37:10 | + 7:29 |
11. | Boháčová Anna | CTB0051 | B | SK OB Chotěboř | 37:45 | + 8:04 |
12. | Nováková Markéta | KUO0099 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 38:34 | + 8:53 |
13. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 40:09 | + 10:28 |
14. | Mudrová Lenka | KRL0052 | C | Kometa Kralovice | 40:29 | + 10:48 |
15. | Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | C | OK Roztoky | 41:45 | + 12:04 |
16. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | B | Kometa Kralovice | 41:48 | + 12:07 |
17. | Nentvichová Klára | DOR9950 | B | OK Dobříš | 43:18 | + 13:37 |
18. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:52 | + 15:11 |
19. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:15 | + 15:34 |
20. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | B | KOS Slavia Plzeň | 56:23 | + 26:42 |
21. | Míchalová Šárka | KPY0050 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:15 | + 27:34 |
22. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:09 | + 32:28 |
Kosíková Eliška | VSP0051 | C | USK Praha | DISK | ||
Macháčková Barbora | FYD0051 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | DISK | ||
Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Lenka | LTP9750 | R | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:49 | 3798 | |
2. | Gorczyca Maria | 34P9750 | WKS Grunwald Poznań | 32:15 | + 1:26 | ||
3. | Knížková Šárka | TJN9852 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:12 | + 5:23 | 3272 |
4. | Kašparová Adéla | VSP9850 | C | USK Praha | 37:27 | + 6:38 | 3150 |
5. | Balcarová Barbora | LLI9751 | B | TJ Loko Liberec | 43:02 | + 12:13 | 2603 |
6. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | B | OK Jihlava | 43:46 | + 12:57 | 2532 |
7. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 44:27 | + 13:38 | 2465 |
8. | Fürstová Anna | LLI9854 | B | TJ Loko Liberec | 44:57 | + 14:08 | 2416 |
9. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 46:20 | + 15:31 | 2281 |
10. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | B | OK Kamenice | 46:34 | + 15:45 | 2258 |
11. | Murawska Marta | 3CP9850 | Azymut Mochy | 49:18 | + 18:29 | ||
12. | Kohlová Monika | TUR9756 | B | OOB TJ Turnov | 54:30 | + 23:41 | 1482 |
13. | Zurynková Michaela | EKP9850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 71:51 | + 41:02 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 40:32 | 9820 | |
2. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 41:21 | + 0:49 | 9628 |
3. | Štičková Anna | LLI9651 | E | TJ Loko Liberec | 41:41 | + 1:09 | 9550 |
4. | Matějů Martina | PGP8556 | C | SK Praga | 41:57 | + 1:25 | 9487 |
4. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:57 | + 1:25 | 9487 |
6. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 42:22 | + 1:50 | 9389 |
7. | Aschermannová Petra | KAM9354 | C | OK Kamenice | 42:32 | + 2:00 | 9350 |
8. | Mechlová Lenka | SHK9051 | E | OK Slavia Hradec Králové | 44:01 | + 3:29 | 9002 |
9. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 44:49 | + 4:17 | 8814 |
10. | Šístková Iveta | LPU8654 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 45:13 | + 4:41 | 8721 |
10. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 45:13 | + 4:41 | 8721 |
12. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | C | OK Kamenice | 45:29 | + 4:57 | 8658 |
13. | Valešová Jana | PHK9154 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:45 | + 5:13 | 8595 |
14. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 45:46 | + 5:14 | 8591 |
15. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:00 | + 6:28 | 8302 |
16. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:24 | + 6:52 | 8208 |
17. | Kašková Kateřina | CHA7850 | R | OK Chrastava | 47:49 | + 7:17 | 8110 |
18. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 49:03 | + 8:31 | 7821 |
19. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:33 | + 9:01 | 7704 |
20. | Svobodová Barbora | TJN8952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:02 | + 9:30 | 7590 |
21. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 50:25 | + 9:53 | 7500 |
22. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB TRETRA Praha | 50:40 | + 10:08 | 7442 |
23. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:36 | + 11:04 | 7223 |
24. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:13 | + 11:41 | 7078 |
25. | Hanáková Magda | KRL9651 | C | Kometa Kralovice | 52:54 | + 12:22 | 6918 |
26. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:01 | + 12:29 | 6890 |
27. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 53:05 | + 12:33 | 6875 |
28. | Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | 55:48 | + 15:16 | 6237 |
29. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 56:41 | + 16:09 | 6030 |
30. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 56:59 | + 16:27 | 5959 |
31. | Wysocka Malwina | DOB8585 | C | KOB Dobruška | 58:09 | + 17:37 | 5686 |
32. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 59:02 | + 18:30 | 5478 |
33. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 59:23 | + 18:51 | 5396 |
34. | Kochová Nikola | TUR9358 | C | OOB TJ Turnov | 60:17 | + 19:45 | 5185 |
35. | Havlová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:00 | + 20:28 | 5017 |
36. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 61:24 | + 20:52 | ||
37. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 61:46 | + 21:14 | 4837 |
38. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 64:18 | + 23:46 | 4242 |
39. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:40 | + 24:08 | 4156 |
40. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 65:11 | + 24:39 | 4035 |
41. | Boumová Irena | KSH7756 | C | OB Kašperské Hory | 67:01 | + 26:29 | 3605 |
42. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 67:46 | + 27:14 | 3429 |
43. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 69:41 | + 29:09 | 2979 |
44. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 69:46 | + 29:14 | 2959 |
45. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 70:13 | + 29:41 | 2854 |
46. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 71:51 | + 31:19 | 2471 |
47. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 72:25 | + 31:53 | 2338 |
Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | DISK | 0 | ||
Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 49:46 | 5827 | |
2. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:03 | + 4:17 | 5378 |
3. | Žitná Jana | SMB9251 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 54:15 | + 4:29 | 5357 |
4. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 55:21 | + 5:35 | 5242 |
5. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 57:36 | + 7:50 | 5006 |
6. | Vejstrková Zuzana | CHA8852 | C | OK Chrastava | 58:19 | + 8:33 | 4931 |
7. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 59:26 | + 9:40 | 4814 |
8. | Špičáková Barbora | DKP8250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:48 | + 10:02 | 4776 |
9. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 60:09 | + 10:23 | 4739 |
10. | Würzová Anna | FYD9451 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 60:23 | + 10:37 | 4715 |
11. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 62:18 | + 12:32 | 4514 |
12. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 63:51 | + 14:05 | 4351 |
13. | Švihovská Eva | SJC8352 | C | Sportcentrum Jičín | 64:40 | + 14:54 | 4266 |
14. | Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 66:02 | + 16:16 | 4123 |
15. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 66:06 | + 16:20 | 4116 |
16. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:14 | + 16:28 | 4102 |
17. | Valešová Martina | CHA9651 | C | OK Chrastava | 67:49 | + 18:03 | 3936 |
18. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 68:27 | + 18:41 | 3869 |
19. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 68:31 | + 18:45 | 3862 |
19. | Bartoňová Radka | PGP8751 | C | SK Praga | 68:31 | + 18:45 | 3862 |
21. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 70:32 | + 20:46 | 3651 |
22. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:05 | + 23:19 | 3384 |
23. | Zatloukalová Jana | TUR8651 | C | OOB TJ Turnov | 79:24 | + 29:38 | 2722 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zeman Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 38:19 | 4879 | |
2. | Horová Klára | PGP8455 | C | SK Praga | 44:29 | + 6:10 | 4242 |
3. | Grundmanová Lenka | CHC8651 | C | K.O.B. Choceň | 45:34 | + 7:15 | 4130 |
4. | Nováková Zuzana | NPA9151 | R | SK LOB Nová Paka | 50:54 | + 12:35 | 3580 |
5. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 53:42 | + 15:23 | 3291 |
6. | Höferová Petra | SJC8761 | C | Sportcentrum Jičín | 54:43 | + 16:24 | 3186 |
7. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 55:06 | + 16:47 | 3146 |
8. | Černá Eliška | SCP9050 | C | OK Sparta Praha | 55:21 | + 17:02 | 3120 |
9. | Gottvaldová Denisa | DKL8550 | C | KOB Kladno | 58:14 | + 19:55 | 2823 |
10. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Litvínov | 63:53 | + 25:34 | 2239 |
11. | Peterková Viktorie | LLI7551 | C | TJ Loko Liberec | 72:42 | + 34:23 | 1329 |
12. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:06 | + 40:47 | 669 |
13. | Vokálová Jaroslava | CHA8250 | OK Chrastava | 80:38 | + 42:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čečková Martina | SHK7753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:27 | |
2. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 32:00 | + 3:33 |
3. | Lankašová Barbora | CHA8050 | C | OK Chrastava | 32:43 | + 4:16 |
4. | Kutlvašrová Vladimíra | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:11 | + 5:44 |
5. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:27 | + 6:00 |
6. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 35:03 | + 6:36 |
7. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 35:30 | + 7:03 |
8. | Tichovská Hana | PGP8251 | C | SK Praga | 36:06 | + 7:39 |
9. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | C | Magnus Orienteering | 40:26 | + 11:59 |
10. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | C | TJ Stadion Nový Bor | 43:11 | + 14:44 |
11. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 43:20 | + 14:53 |
12. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 45:00 | + 16:33 |
13. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | C | SPORTICUS team | 46:24 | + 17:57 |
14. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:55 | + 19:28 |
15. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 48:19 | + 19:52 |
16. | Seidlová Barbora | EKP7955 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:55 | + 34:28 |
17. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 67:33 | + 39:06 |
18. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 73:30 | + 45:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | OK Kamenice | 30:59 | |
2. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 32:09 | + 1:10 |
3. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:38 | + 1:39 |
4. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 33:14 | + 2:15 |
5. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 33:40 | + 2:41 |
6. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 33:49 | + 2:50 |
7. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 35:08 | + 4:09 |
8. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 35:13 | + 4:14 |
9. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 35:15 | + 4:16 |
10. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 35:43 | + 4:44 |
11. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:30 | + 5:31 |
12. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 36:39 | + 5:40 |
13. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 36:45 | + 5:46 |
14. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:58 | + 5:59 |
15. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:11 | + 7:12 |
16. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | C | USK Praha | 38:29 | + 7:30 |
17. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 38:30 | + 7:31 |
18. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 38:36 | + 7:37 |
19. | Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | 38:45 | + 7:46 |
20. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 38:46 | + 7:47 |
21. | Alblová Lucie | LME7555 | C | SK Los Mělník | 39:11 | + 8:12 |
22. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:41 | + 9:42 |
23. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 41:23 | + 10:24 |
24. | Mairichová Radka | TJN7450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:48 | + 11:49 |
25. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 42:51 | + 11:52 |
26. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:54 | + 11:55 |
26. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 42:54 | + 11:55 |
28. | Štreglová Andrea | VRL7552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:57 | + 11:58 |
29. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 43:29 | + 12:30 |
30. | Šaldová Jana | JIL7555 | C | OK Jilemnice | 45:00 | + 14:01 |
31. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 45:07 | + 14:08 |
32. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:29 | + 16:30 |
33. | Horáková Lenka | VSP7255 | C | USK Praha | 47:48 | + 16:49 |
34. | Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | 48:12 | + 17:13 |
35. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:43 | + 18:44 |
35. | Ježková Romana | JIL7552 | C | OK Jilemnice | 49:43 | + 18:44 |
37. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | C | OOB SK Chrast | 50:15 | + 19:16 |
38. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:06 | + 20:07 |
39. | Popová Veronika | TAP7450 | C | KOB TRETRA Praha | 54:38 | + 23:39 |
40. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 56:19 | + 25:20 |
41. | Hájková Magdalena | TUV7351 | C | SOK TJ Turnov | 56:27 | + 25:28 |
42. | Rindová Kateřina | LLI7450 | C | TJ Loko Liberec | 57:07 | + 26:08 |
43. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 57:34 | + 26:35 |
44. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:14 | + 27:15 |
45. | Růtová Martina | TJN7652 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:31 | + 27:32 |
46. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 58:45 | + 27:46 |
47. | Kolářová Michaela | SLA7351 | C | SKOB Slaný | 60:37 | + 29:38 |
48. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:39 | + 29:40 |
49. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 60:56 | + 29:57 |
50. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 62:04 | + 31:05 |
51. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:39 | + 31:40 |
52. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 62:49 | + 31:50 |
53. | Bártíková Irena | VSP7461 | C | USK Praha | 64:38 | + 33:39 |
54. | Míková Markéta | TJN7351 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:43 | + 33:44 |
55. | Lamačová Dana | TUR7451 | C | OOB TJ Turnov | 65:12 | + 34:13 |
56. | Mácová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 65:23 | + 34:24 | |
57. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:55 | + 35:56 |
58. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 67:22 | + 36:23 |
59. | De Heij Margita | RIC7350 | C | OB Říčany | 68:14 | + 37:15 |
60. | Ferbasová Zdeňka | TUR7361 | C | OOB TJ Turnov | 69:54 | + 38:55 |
61. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 72:53 | + 41:54 |
62. | Šašková Petra | SOB7451 | C | SOBSA | 75:44 | + 44:45 |
63. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 84:33 | + 53:34 | |
64. | Vokušová Dana | TJN7750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 85:58 | + 54:59 |
65. | Nejedlová Lucie | LLI7350 | C | TJ Loko Liberec | 96:15 | + 65:16 |
66. | Synková Šárka | DOK7650 | C | OK Doksy | 124:34 | + 93:35 |
Mellanová Veronika | TUV7251 | C | SOK TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:06 | |
2. | Würzová Kateřina | FYD6952 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 33:17 | + 2:11 |
3. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:34 | + 2:28 |
4. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:12 | + 4:06 |
5. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 35:31 | + 4:25 |
6. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:05 | + 5:59 |
7. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 37:12 | + 6:06 |
8. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 37:21 | + 6:15 |
9. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:28 | + 6:22 |
10. | Nowak Barbara | 3CP7050 | Azymut Mochy | 37:43 | + 6:37 | |
11. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 38:20 | + 7:14 |
12. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | C | USK Praha | 39:16 | + 8:10 |
13. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 39:43 | + 8:37 |
14. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 39:59 | + 8:53 |
15. | Vlkanova Hana | PHK7050 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:08 | + 9:02 |
16. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 40:52 | + 9:46 |
17. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:32 | + 10:26 |
18. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:56 | + 10:50 |
19. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:40 | + 11:34 |
20. | Kašparová Marie | ZAK7250 | C | OK Netopýr Zákupy | 42:42 | + 11:36 |
21. | Beranová Iva | VSP7150 | C | USK Praha | 43:13 | + 12:07 |
22. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 45:26 | + 14:20 |
23. | Waňková Dita | LPU7158 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:05 | + 14:59 |
24. | Šmausová Gabriela | TJN6951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:18 | + 15:12 |
25. | Burdová Simona | LDC6851 | C | KOB Děčín | 46:47 | + 15:41 |
26. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:02 | + 15:56 |
27. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:05 | + 15:59 |
28. | Hudosová Gabriela | RIC7299 | C | OB Říčany | 47:08 | + 16:02 |
29. | Tokárová Regina | VPM6950 | C | KOS Slavia Plzeň | 47:14 | + 16:08 |
30. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 47:30 | + 16:24 |
31. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:50 | + 17:44 |
32. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 48:59 | + 17:53 |
33. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB TRETRA Praha | 49:03 | + 17:57 |
34. | Dittrtová Lucie | LME6852 | C | SK Los Mělník | 49:30 | + 18:24 |
35. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 50:11 | + 19:05 |
36. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | C | OK Kamenice | 52:34 | + 21:28 |
37. | Langrová Monika | SHK7251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 52:36 | + 21:30 |
38. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 53:11 | + 22:05 |
39. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:52 | + 22:46 |
40. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 54:43 | + 23:37 |
41. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 54:50 | + 23:44 |
42. | Žihlová Lucie | LLI6952 | C | TJ Loko Liberec | 54:58 | + 23:52 |
43. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:15 | + 24:09 |
44. | Nožičková Renata | TJN6953 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:37 | + 27:31 |
45. | Přibíková Monika | PGP7256 | C | SK Praga | 59:45 | + 28:39 |
46. | Hadačová Pavla | SOB7152 | C | SOBSA | 60:41 | + 29:35 |
47. | Řehořová Lenka | TJN7250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:18 | + 30:12 |
48. | Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | 66:02 | + 34:56 |
49. | Pokorná Hana | TJN6950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 69:55 | + 38:49 |
50. | Vitebská Lenka | TJN7051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 76:22 | + 45:16 |
51. | Petrová Martina | 6YC6850 | Neregistrovaní | 86:43 | + 55:37 | |
52. | Murawska Ewa | 3CP7250 | Azymut Mochy | 91:41 | + 60:35 | |
Labská Bohuslava | LLI6951 | C | TJ Loko Liberec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 31:22 | |
2. | Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:54 | + 4:32 |
3. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 38:55 | + 7:33 |
4. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:28 | + 8:06 |
5. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:42 | + 8:20 |
6. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:51 | + 9:29 |
7. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:58 | + 9:36 |
8. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 41:17 | + 9:55 |
9. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:38 | + 10:16 |
10. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 42:05 | + 10:43 |
11. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:24 | + 11:02 |
12. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:48 | + 11:26 |
13. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 42:50 | + 11:28 |
14. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:54 | + 11:32 |
15. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 43:36 | + 12:14 |
16. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 44:50 | + 13:28 |
17. | Hubáčková Jana | EKP6250 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:10 | + 13:48 |
18. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:01 | + 15:39 |
19. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 49:49 | + 18:27 |
20. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 51:04 | + 19:42 |
21. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 53:20 | + 21:58 |
22. | Čechlovská Jana | CHA6250 | C | OK Chrastava | 53:46 | + 22:24 |
23. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 53:52 | + 22:30 |
24. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 54:07 | + 22:45 |
25. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 55:48 | + 24:26 |
26. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:30 | + 25:08 |
27. | Valachová Jana | LPU6654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:58 | + 25:36 |
28. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 59:01 | + 27:39 |
29. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 61:53 | + 30:31 |
Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 30:38 | |
2. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 36:16 | + 5:38 |
3. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:28 | + 6:50 |
4. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 38:00 | + 7:22 |
5. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 38:57 | + 8:19 |
6. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 40:05 | + 9:27 |
7. | Bochenková Jana | DOR6150 | C | OK Dobříš | 41:31 | + 10:53 |
8. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:02 | + 11:24 |
9. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:59 | + 13:21 |
10. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB TRETRA Praha | 46:08 | + 15:30 |
11. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:33 | + 18:55 |
12. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:51 | + 19:13 |
13. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 50:21 | + 19:43 |
14. | Dlouhá Jana | DKP5950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:40 | + 25:02 |
15. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 59:08 | + 28:30 |
16. | Špičáková Lenka | DKP5850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:03 | + 29:25 |
17. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 71:19 | + 40:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:31 | |
2. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:35 | + 3:04 |
3. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:44 | + 3:13 |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:48 | + 4:17 |
5. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 31:45 | + 6:14 |
6. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 32:25 | + 6:54 |
7. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 32:35 | + 7:04 |
8. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:22 | + 7:51 |
9. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 35:03 | + 9:32 |
10. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 35:53 | + 10:22 |
11. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | OB České Budějovice | 35:58 | + 10:27 |
12. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 36:07 | + 10:36 |
13. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:08 | + 11:37 |
14. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 39:00 | + 13:29 |
15. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 39:04 | + 13:33 |
16. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 40:17 | + 14:46 |
17. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:22 | + 19:51 |
18. | Jelínková Jana | RUZ5552 | C | TJ Růžená | 47:26 | + 21:55 |
19. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 47:45 | + 22:14 |
20. | Kadečková Jana | JEN5651 | C | OB Jenišovice | 53:58 | + 28:27 |
Matoušková Marie | LJN5550 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 33:31 | |
2. | Omová Jana | TUR5150 | C | OOB TJ Turnov | 34:26 | + 0:55 |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:13 | + 2:42 |
4. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 37:43 | + 4:12 |
5. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 40:13 | + 6:42 |
6. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:00 | + 7:29 |
7. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:17 | + 8:46 |
8. | Městková Eva | TEP4851 | C | Tempo Praha | 43:18 | + 9:47 |
9. | Vokálová Pavla | CHA4951 | C | OK Chrastava | 50:51 | + 17:20 |
10. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 57:24 | + 23:53 |
11. | Richtrová Jaroslava | JEN5251 | C | OB Jenišovice | 63:15 | + 29:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:56 | |
2. | Dvořáková Ladislava | PGP4451 | C | SK Praga | 45:21 | + 6:25 |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 80:58 | + 42:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 29:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Matouš | STH0801 | C | SK Studenec | 20:31 | |
2. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:04 | + 0:33 |
3. | Polák Tomáš | CHA0801 | C | OK Chrastava | 22:29 | + 1:58 |
4. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:19 | + 3:48 |
5. | Žemlík Eduard | TUV0901 | C | SOK TJ Turnov | 25:18 | + 4:47 |
6. | Novotný Dalibor | VLI0808 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:51 | + 6:20 |
7. | Šálek Richard | TUR0702 | C | OOB TJ Turnov | 28:15 | + 7:44 |
8. | Šebelka Jakub | VLI1002 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:17 | + 11:46 |
9. | Čečka Matěj | SHK0901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:34 | + 12:03 |
10. | Kejval Vojtěch | SJC0902 | C | Sportcentrum Jičín | 34:01 | + 13:30 |
11. | Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | 35:46 | + 15:15 |
12. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:14 | + 17:43 |
13. | Gajda Petr | VSP0903 | C | USK Praha | 46:22 | + 25:51 |
14. | Seidl Marek | EKP1108 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:16 | + 28:45 |
15. | Machar Dan | DKP1002 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:57 | + 33:26 |
16. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 54:24 | + 33:53 |
Bašus Ondřej | SCP1000 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Kučera Jakub | VSP0900 | C | USK Praha | DISK | ||
Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | DISK | ||
Hovorka Jaroslav | SOK TJ Turnov TUV | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machar Eda | DKP0803 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:01 | |
2. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:16 | + 0:15 |
3. | Tomášek Prokop | TUV0701 | C | SOK TJ Turnov | 18:55 | + 0:54 |
4. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 19:01 | + 1:00 |
5. | Mairich Martin | TJN0812 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:24 | + 1:23 |
6. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:01 | + 2:00 |
7. | Nožička Jan | TJN0809 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:19 | + 2:18 |
8. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | C | OOB TJ Turnov | 20:29 | + 2:28 |
9. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | C | TJ Růžená | 20:41 | + 2:40 |
10. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 21:40 | + 3:39 |
11. | Vondra Matěj | LTU0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 21:42 | + 3:41 |
12. | Řehoř Hynek | TJN0700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:21 | + 4:20 |
13. | Škorpil Marek | HOR0900 | C | TJ Jiskra Hořice | 22:24 | + 4:23 |
13. | Kouřil Vojta | KPY0700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:24 | + 4:23 |
15. | Kučera Teodor | DOR0800 | C | OK Dobříš | 22:28 | + 4:27 |
16. | Habán Eduard | VLI0800 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:41 | + 4:40 |
17. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | C | OOB TJ Turnov | 23:06 | + 5:05 |
18. | Šebelka Matěj | VLI0805 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:58 | + 5:57 |
19. | Vokurka Antonín | TJN0800 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:02 | + 7:01 |
20. | De Heij Robert | RIC0800 | C | OB Říčany | 26:04 | + 8:03 |
21. | Vilém Štěpán | VLI0902 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:59 | + 8:58 |
22. | Horáček Jakub | JEN0800 | C | OB Jenišovice | 27:54 | + 9:53 |
23. | Lazar Tomáš | RIC0704 | C | OB Říčany | 28:01 | + 10:00 |
24. | Horáček Dominik | JEN0804 | C | OB Jenišovice | 29:20 | + 11:19 |
25. | Bureš David | VLI0707 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:44 | + 14:43 |
26. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | 34:55 | + 16:54 |
27. | Vokurka Václav | TJN1000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:19 | + 23:18 |
28. | Murawski Rafal | 3CP0700 | Azymut Mochy | 42:28 | + 24:27 | |
29. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 46:30 | + 28:29 |
Hyxa Jan | VLI0702 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Šimek Matouš | KAM0800 | C | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melišík Jan | TAP0502 | B | KOB TRETRA Praha | 19:01 | |
2. | Svoboda Antonín | VPM0601 | C | KOS Slavia Plzeň | 19:16 | + 0:15 |
3. | Štrait Vilém | VSP0701 | B | USK Praha | 19:23 | + 0:22 |
4. | Prášil Tomáš | TTR0501 | B | OOB Třebíč | 19:40 | + 0:39 |
5. | Vítek Matěj | SJI0500 | B | OK Jihlava | 20:30 | + 1:29 |
6. | Hanuš Filip | VRL0604 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:21 | + 2:20 |
7. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 22:18 | + 3:17 |
8. | Mairich Filip | TJN0603 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:46 | + 3:45 |
9. | Hudos Václav | RIC0503 | C | OB Říčany | 23:11 | + 4:10 |
10. | Štěpánek Jan | TBM0607 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:31 | + 4:30 |
11. | Sork Dominik | TAP0504 | C | KOB TRETRA Praha | 23:55 | + 4:54 |
12. | Jelínek Filip | RUZ0500 | B | TJ Růžená | 24:41 | + 5:40 |
13. | Votoček Michal | JIL0601 | C | OK Jilemnice | 25:12 | + 6:11 |
14. | Nemšovský Filip | VSP0500 | C | USK Praha | 25:21 | + 6:20 |
15. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 26:00 | + 6:59 |
16. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:02 | + 7:01 |
17. | Skripnik Nikola | FSP0600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:08 | + 7:07 |
18. | Sucharda Tomáš | JIL0502 | C | OK Jilemnice | 27:21 | + 8:20 |
19. | Semecký Vít | TAP0601 | C | KOB TRETRA Praha | 28:10 | + 9:09 |
20. | Heczko Erik | VLI0804 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:11 | + 10:10 |
21. | Lazák Jan | LTU0500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:18 | + 10:17 |
22. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 30:07 | + 11:06 |
23. | Janků Štěpán | SJC0501 | B | Sportcentrum Jičín | 30:34 | + 11:33 |
24. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 30:38 | + 11:37 |
25. | Březina Karel | CHA0605 | C | OK Chrastava | 30:52 | + 11:51 |
26. | Matouš Marek | JEN0602 | C | OB Jenišovice | 31:06 | + 12:05 |
27. | Míka Albert | TJN0601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:48 | + 12:47 |
28. | Meier David | VSP0606 | C | USK Praha | 31:50 | + 12:49 |
29. | Morávek Martin | SRK0503 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:23 | + 13:22 |
30. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 33:19 | + 14:18 |
31. | Dolejší Jan | STB0601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:06 | + 15:05 |
32. | Horák Martin | VSP0601 | C | USK Praha | 34:34 | + 15:33 |
33. | Šašek Martin | LLI0501 | C | TJ Loko Liberec | 35:15 | + 16:14 |
34. | Pěnička Jan | TJN0501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:03 | + 20:02 |
35. | Maškarinec Marek | VLI0501 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:53 | + 20:52 |
36. | Mencl Josef | VSP0602 | C | USK Praha | 41:27 | + 22:26 |
37. | Pelc Tadeáš | CST0601 | C | OB Strakonice | 42:20 | + 23:19 |
38. | Tolar Hynek | RIC0505 | C | OB Říčany | 42:24 | + 23:23 |
39. | Maňour Vojtěch | VSP0502 | C | USK Praha | 43:00 | + 23:59 |
40. | Machar Matěj | DKP0604 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:28 | + 28:27 |
41. | Pop Jonáš | TAP0600 | C | KOB TRETRA Praha | 59:29 | + 40:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 17:01 | |
2. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia Plzeň | 17:35 | + 0:34 |
3. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:55 | + 0:54 |
4. | Škácha Vít | KAM0309 | B | OK Kamenice | 18:29 | + 1:28 |
5. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | A | OK 99 Hradec Králové | 18:48 | + 1:47 |
6. | Kurz Ondřej | VPM0503 | B | KOS Slavia Plzeň | 18:56 | + 1:55 |
7. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | TJ Loko Liberec | 19:11 | + 2:10 |
8. | Průša Dominik | VSP0406 | B | USK Praha | 19:19 | + 2:18 |
9. | Krpata Michal | LPU0403 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 19:38 | + 2:37 |
10. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:52 | + 2:51 |
11. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 19:55 | + 2:54 |
12. | Štěrba Marek | SKV0401 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 20:14 | + 3:13 |
13. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:24 | + 3:23 |
14. | Tkáč Matěj | TJN0401 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:36 | + 3:35 |
15. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 21:10 | + 4:09 |
16. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 21:11 | + 4:10 |
17. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 21:16 | + 4:15 |
18. | Waněk Hubert | LPU0309 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 21:21 | + 4:20 |
19. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 21:54 | + 4:53 |
19. | Haas Filip | LPU0401 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 21:54 | + 4:53 |
21. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 21:58 | + 4:57 |
22. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | B | OK Kamenice | 22:05 | + 5:04 |
23. | Oncirk Jan | ONO0301 | B | SKOB Ostrov | 22:40 | + 5:39 |
24. | Hojný Jáchym | SJH0301 | B | SJH Jindřichův Hradec | 22:42 | + 5:41 |
25. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:43 | + 5:42 |
26. | Flegl Martin | SRK0300 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:44 | + 5:43 |
27. | Fábera David | SHK0305 | A | OK Slavia Hradec Králové | 22:58 | + 5:57 |
28. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 22:59 | + 5:58 |
28. | Procinger Jakub | VRL0305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:59 | + 5:58 |
30. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 23:46 | + 6:45 |
31. | Hřivna Jakub | PGP0305 | B | SK Praga | 23:47 | + 6:46 |
32. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | B | OK Kamenice | 23:50 | + 6:49 |
33. | Blaha Michal | EKP0402 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 23:51 | + 6:50 |
34. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | B | USK Praha | 23:55 | + 6:54 |
35. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | B | TJ Růžená | 24:02 | + 7:01 |
36. | Bednařík Vilém | VLI0509 | B | Slavia Liberec orienteering | 24:12 | + 7:11 |
37. | Lesák Ondřej | TJN0306 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:28 | + 7:27 |
37. | Choutka Matěj | NPA0402 | B | SK LOB Nová Paka | 24:28 | + 7:27 |
39. | Kabát Martin | PGP0408 | B | SK Praga | 24:29 | + 7:28 |
40. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 24:33 | + 7:32 |
41. | Socha Ondřej | BOR0302 | B | OK Jiskra Nový Bor | 24:37 | + 7:36 |
42. | Zabořil Ondřej | JEN0401 | B | OB Jenišovice | 24:58 | + 7:57 |
43. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | B | KOB Baník Sokolov | 25:03 | + 8:02 |
44. | Kolář Šimon | SHK0405 | B | OK Slavia Hradec Králové | 25:09 | + 8:08 |
45. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 25:15 | + 8:14 |
46. | Řehoř Vojta | TJN0303 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:20 | + 8:19 |
47. | Černík Adam | SHK0404 | B | OK Slavia Hradec Králové | 25:24 | + 8:23 |
48. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 25:58 | + 8:57 |
49. | Mellan Jonáš | TUR0308 | C | OOB TJ Turnov | 26:59 | + 9:58 |
50. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 27:06 | + 10:05 |
51. | Blaha Jiří | EKP0401 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 27:16 | + 10:15 |
52. | Petrilák Matouš | DOR0409 | B | OK Dobříš | 28:06 | + 11:05 |
53. | Suchánek Adam | PHK0403 | B | OK 99 Hradec Králové | 28:13 | + 11:12 |
54. | Kašpar Vojtěch | BOR0402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:19 | + 11:18 |
54. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 28:19 | + 11:18 |
56. | Titz Adam | VSP0401 | C | USK Praha | 28:22 | + 11:21 |
56. | Trnka Martin jun | VSP0300 | C | USK Praha | 28:22 | + 11:21 |
58. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 28:28 | + 11:27 |
59. | Waldhauser Štěpán | BOR0409 | B | OK Jiskra Nový Bor | 28:33 | + 11:32 |
59. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 28:33 | + 11:32 |
61. | Typlt Tomáš | NPA0406 | B | SK LOB Nová Paka | 28:39 | + 11:38 |
62. | Staňa Ondřej | BOR0301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:48 | + 11:47 |
63. | Bejvl Marek | LME0400 | B | SK Los Mělník | 29:03 | + 12:02 |
64. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 29:12 | + 12:11 |
65. | Tichý Lubomír | SHK0303 | B | OK Slavia Hradec Králové | 29:34 | + 12:33 |
66. | Pelc Matyáš | CST0401 | B | OB Strakonice | 30:17 | + 13:16 |
67. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | B | OK Slavia Hradec Králové | 30:20 | + 13:19 |
68. | Tměj Adam | SJC0407 | C | Sportcentrum Jičín | 30:21 | + 13:20 |
69. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 30:25 | + 13:24 |
70. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 30:28 | + 13:27 |
71. | Ekert Tomáš | VLI0302 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:39 | + 13:38 |
72. | Donda Jiří | ONO0403 | B | SKOB Ostrov | 31:19 | + 14:18 |
73. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 31:24 | + 14:23 |
74. | Kuc Radim | SCP0400 | B | OK Sparta Praha | 31:29 | + 14:28 |
75. | Vitvar Radim | SJC0404 | B | Sportcentrum Jičín | 31:34 | + 14:33 |
76. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 32:15 | + 15:14 |
77. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 32:30 | + 15:29 |
78. | Horák Pavel ml. | VSP0301 | C | USK Praha | 32:48 | + 15:47 |
79. | Šedivka Pavel | LTU0401 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:50 | + 15:49 |
80. | Rind Matyáš | LLI0400 | C | TJ Loko Liberec | 33:15 | + 16:14 |
81. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 34:05 | + 17:04 |
82. | Růžička Jan | SJC0406 | B | Sportcentrum Jičín | 34:39 | + 17:38 |
83. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | B | Sportcentrum Jičín | 34:41 | + 17:40 |
84. | Hejna Hynek | LLI0300 | C | TJ Loko Liberec | 34:44 | + 17:43 |
85. | Filsak Rafael | SJC0301 | C | Sportcentrum Jičín | 36:21 | + 19:20 |
86. | Fajfer Filip | NPA0401 | B | SK LOB Nová Paka | 37:20 | + 20:19 |
87. | Kodytek Adam | SHK0402 | B | OK Slavia Hradec Králové | 38:49 | + 21:48 |
88. | Šitina Tomáš | LTU0300 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:50 | + 22:49 |
89. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB TRETRA Praha | 40:32 | + 23:31 |
90. | Bičík Štěpán | TUV0405 | C | SOK TJ Turnov | 56:29 | + 39:28 |
91. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:07 | + 60:06 |
Kašpar Štěpán | BOR0403 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | B | OK Jilemnice | 23:52 | |
2. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | B | KOS Slavia Plzeň | 24:47 | + 0:55 |
3. | Ježek Jakub | JIL0104 | B | OK Jilemnice | 26:19 | + 2:27 |
4. | Hájek Kryštof | TUR0212 | B | OOB TJ Turnov | 26:38 | + 2:46 |
5. | Melišík Martin | TAP0200 | B | KOB TRETRA Praha | 27:49 | + 3:57 |
6. | Klaška Martin | DKP0100 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:22 | + 4:30 |
7. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | A | KOB TRETRA Praha | 28:39 | + 4:47 |
8. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:50 | + 4:58 |
9. | Mühlbach Aleš | STH0104 | B | SK Studenec | 29:33 | + 5:41 |
10. | Valášek Václav | KAM0100 | B | OK Kamenice | 29:47 | + 5:55 |
11. | Langr Jan | SHK0101 | B | OK Slavia Hradec Králové | 29:55 | + 6:03 |
12. | Janda Ondřej | DOR0100 | A | OK Dobříš | 30:05 | + 6:13 |
13. | Mayer Šimon | KSH0202 | B | OB Kašperské Hory | 30:17 | + 6:25 |
13. | Růta Matyáš | TJN0102 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:17 | + 6:25 |
15. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 31:13 | + 7:21 |
16. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 32:04 | + 8:12 |
17. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | OK Kamenice | 32:07 | + 8:15 |
18. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 32:08 | + 8:16 |
19. | Bradáč David | LLI0203 | C | TJ Loko Liberec | 32:24 | + 8:32 |
20. | Bolehovský Michal | VSP0202 | B | USK Praha | 33:49 | + 9:57 |
21. | Tománek Josef | BOR0102 | B | OK Jiskra Nový Bor | 33:54 | + 10:02 |
22. | Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | 34:01 | + 10:09 |
23. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:18 | + 10:26 |
24. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:24 | + 10:32 |
25. | Dostál Jakub | VRL0104 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:38 | + 10:46 |
26. | Blaha Petr | KAM0104 | B | OK Kamenice | 36:06 | + 12:14 |
27. | Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | 36:26 | + 12:34 |
28. | Zabořil Vojtěch | JEN0101 | B | OB Jenišovice | 36:55 | + 13:03 |
29. | Černý Jan | MAS0100 | B | KČT Aš | 37:04 | + 13:12 |
30. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | C | TJ Loko Liberec | 37:08 | + 13:16 |
31. | Mrskoč Marek | LPU0205 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 37:11 | + 13:19 |
32. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:28 | + 13:36 |
33. | Vlastník Matouš | JIL0201 | B | OK Jilemnice | 37:55 | + 14:03 |
34. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 38:04 | + 14:12 |
35. | Mencl Jan | JEN0201 | C | OB Jenišovice | 38:39 | + 14:47 |
36. | Mejsnar Jaroslav | VRL0202 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:10 | + 15:18 |
37. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:25 | + 16:33 |
38. | Porkert Jan | SHK0100 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:26 | + 16:34 |
39. | Novák Jakub | KRE0201 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 41:05 | + 17:13 |
40. | Vambera Matyáš | TUR0111 | C | OOB TJ Turnov | 41:39 | + 17:47 |
41. | Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 41:42 | + 17:50 |
42. | Bartoš Václav | MLA0101 | C | MLOK Mariánské Lázně | 42:21 | + 18:29 |
43. | Svoboda Vojtěch | VPM0207 | C | KOS Slavia Plzeň | 44:01 | + 20:09 |
44. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 44:20 | + 20:28 |
45. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | OK Kamenice | 44:36 | + 20:44 |
46. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:08 | + 22:16 |
47. | Průša Kryštof | VSP0102 | B | USK Praha | 46:42 | + 22:50 |
48. | Pachel Jakub | ZAM0202 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:49 | + 22:57 |
49. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | B | KOB Baník Sokolov | 56:42 | + 32:50 |
50. | Mikuláš Jan | VCB0103 | C | OB České Budějovice | 64:26 | + 40:34 |
51. | Pecháček Vít | RIC0101 | C | OB Říčany | 64:55 | + 41:03 |
52. | Šťastný Jan | TUR0211 | OOB TJ Turnov | 74:42 | + 50:50 | |
53. | Nejedlo Matouš | LLI0101 | C | TJ Loko Liberec | 75:58 | + 52:06 |
Longin Jan | TAP0103 | B | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Marek | TJN9901 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:44 | |
2. | Vlastník Šimon | JIL9904 | B | OK Jilemnice | 33:43 | + 1:59 |
3. | Tichý Radomír | SHK0000 | A | OK Slavia Hradec Králové | 34:04 | + 2:20 |
4. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | B | OOB TJ Turnov | 35:00 | + 3:16 |
5. | Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:24 | + 3:40 |
6. | Šitina Jakub | LTU0001 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:50 | + 6:06 |
7. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | A | OK Jihlava | 37:58 | + 6:14 |
8. | Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | 38:10 | + 6:26 |
9. | Sabol Josef | CTB9902 | B | SK OB Chotěboř | 38:27 | + 6:43 |
10. | Bek Ondřej | CHA9904 | B | OK Chrastava | 38:33 | + 6:49 |
11. | Sladkovský Jaromír | TAP9902 | B | KOB TRETRA Praha | 38:39 | + 6:55 |
12. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | B | OK 99 Hradec Králové | 39:44 | + 8:00 |
13. | Galbavý Matěj | CHA0000 | B | OK Chrastava | 40:13 | + 8:29 |
14. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 41:42 | + 9:58 |
15. | Solomko Adam | BSO0002 | B | KOB Baník Sokolov | 43:55 | + 12:11 |
16. | Varga Ondřej | KNC9900 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 46:33 | + 14:49 |
17. | Vydra Martin | STH9902 | B | SK Studenec | 48:55 | + 17:11 |
18. | Dědek Matěj | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | 49:00 | + 17:16 |
19. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 50:30 | + 18:46 |
20. | Ježek Vít | JIL9903 | C | OK Jilemnice | 51:14 | + 19:30 |
21. | Dittrt Štěpán | LME0001 | C | SK Los Mělník | 52:16 | + 20:32 |
22. | Pavel Martin | TJN0004 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:05 | + 23:21 |
23. | Postolka Jáchym | DKL9900 | B | KOB Kladno | 55:06 | + 23:22 |
24. | Hejduk Jan | BSO0001 | B | KOB Baník Sokolov | 64:35 | + 32:51 |
Vítek Karel | PGP9904 | A | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | B | TJ Loko Liberec | 35:06 | 4318 | |
2. | Hrouda Matěj | JIL9804 | B | OK Jilemnice | 35:51 | + 0:45 | 4233 |
3. | Kalenský Aleš | STH9801 | B | SK Studenec | 38:47 | + 3:41 | 3900 |
4. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:27 | + 4:21 | 3824 |
5. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | B | OK Jiskra Nový Bor | 39:37 | + 4:31 | 3805 |
6. | Míča Tomáš | LPU9707 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 39:51 | + 4:45 | 3779 |
7. | Faltejsek Jan | PHK9802 | B | OK 99 Hradec Králové | 42:14 | + 7:08 | 3509 |
8. | Hasal Martin | PGP9804 | B | SK Praga | 44:20 | + 9:14 | 3270 |
9. | Hlubuček Tomáš | CHA9704 | B | OK Chrastava | 47:26 | + 12:20 | 2919 |
10. | Zieba Jakub | NEK9800 | B | Nejdek Orienteering | 47:29 | + 12:23 | 2913 |
11. | Bečvář Petr | OPI9800 | B | Orientační sporty Písek | 47:34 | + 12:28 | 2903 |
12. | Košek Jan | LLI9801 | B | TJ Loko Liberec | 48:49 | + 13:43 | 2762 |
13. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | B | OK Jihlava | 48:59 | + 13:53 | 2743 |
14. | Křemen Štěpán | KAM9804 | C | OK Kamenice | 52:45 | + 17:39 | 2315 |
15. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:53 | + 19:47 | 2073 |
16. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | B | KOB Kladno | 60:53 | + 25:47 | 1392 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 39:30 | 9509 | |
2. | Dragowski Kuba | TUR9003 | R | OOB TJ Turnov | 39:55 | + 0:25 | 9414 |
3. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 42:06 | + 2:36 | 8914 |
4. | Fürst Matouš | LLI9603 | E | TJ Loko Liberec | 42:56 | + 3:26 | 8723 |
5. | Wolf Daniel | TUR9100 | C | OOB TJ Turnov | 43:28 | + 3:58 | 8601 |
6. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 43:34 | + 4:04 | 8578 |
7. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 43:44 | + 4:14 | 8540 |
8. | Burda Matěj | BOR9608 | R | OK Jiskra Nový Bor | 44:19 | + 4:49 | 8406 |
9. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 44:34 | + 5:04 | 8349 |
10. | Rzenca Krzysztof | 38P9600 | UKS Orientus Lodz | 45:26 | + 5:56 | ||
11. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 45:44 | + 6:14 | 8081 |
12. | Oma Jakub | TUR8002 | C | OOB TJ Turnov | 45:46 | + 6:16 | 8074 |
13. | Palas Jan | ZBM8507 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:01 | + 6:31 | 8017 |
14. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:11 | + 6:41 | 7978 |
15. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 46:22 | + 6:52 | 7936 |
16. | Malý Aleš | JIL8702 | C | OK Jilemnice | 47:24 | + 7:54 | 7700 |
17. | Pova Ondřej | KRL9304 | C | Kometa Kralovice | 47:26 | + 7:56 | 7692 |
18. | Šákr Vít | BOR9301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:38 | + 8:08 | 7646 |
19. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 48:00 | + 8:30 | 7562 |
20. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:06 | + 8:36 | 7539 |
21. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 48:09 | + 8:39 | 7528 |
22. | Sysel Ctibor | PGP8700 | C | SK Praga | 48:15 | + 8:45 | 7505 |
23. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:20 | + 8:50 | 7486 |
24. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 48:21 | + 8:51 | 7482 |
25. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 48:33 | + 9:03 | 7436 |
26. | Seidl Miroslav | EKP7402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:38 | + 9:08 | 7417 |
27. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 48:48 | + 9:18 | 7379 |
28. | Žaloudek Petr | SJC8309 | C | Sportcentrum Jičín | 49:32 | + 10:02 | 7211 |
29. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 49:49 | + 10:19 | 7146 |
30. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:02 | + 10:32 | 7096 |
31. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 50:17 | + 10:47 | 7039 |
32. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 50:27 | + 10:57 | 7001 |
33. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:57 | + 11:27 | 6886 |
34. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 51:32 | + 12:02 | 6753 |
35. | Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | 51:43 | + 12:13 | 6711 |
36. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | C | SK Praga | 52:31 | + 13:01 | 6528 |
37. | Picek Jan | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:46 | + 13:16 | 6470 |
38. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 52:56 | + 13:26 | 6432 |
39. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 53:06 | + 13:36 | 6394 |
40. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 53:29 | + 13:59 | 6306 |
41. | Podzinski Rafal | 38P9101 | UKS Orientus Lodz | 53:53 | + 14:23 | ||
42. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:12 | + 14:42 | 6142 |
43. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 54:14 | + 14:44 | 6134 |
44. | Lazák Tomáš | LTU9102 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:29 | + 14:59 | 6077 |
45. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 54:52 | + 15:22 | 5989 |
46. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 55:14 | + 15:44 | 5905 |
47. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB TRETRA Praha | 55:43 | + 16:13 | 5794 |
48. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:33 | + 17:03 | 5604 |
49. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 56:43 | + 17:13 | 5565 |
50. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 56:54 | + 17:24 | 5523 |
51. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:25 | + 17:55 | 5405 |
52. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 57:31 | + 18:01 | 5382 |
53. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:44 | + 18:14 | 5333 |
54. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 58:01 | + 18:31 | 5268 |
55. | Vlček Martin | TUR8702 | C | OOB TJ Turnov | 58:02 | + 18:32 | 5264 |
56. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 58:17 | + 18:47 | 5207 |
57. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 58:29 | + 18:59 | 5161 |
58. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 58:31 | + 19:01 | 5153 |
59. | Václavík Jan | VPM8701 | C | KOS Slavia Plzeň | 59:00 | + 19:30 | 5042 |
59. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 59:00 | + 19:30 | 5042 |
61. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 59:05 | + 19:35 | 5023 |
62. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 59:12 | + 19:42 | 4997 |
63. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 59:16 | + 19:46 | 4981 |
64. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 59:36 | + 20:06 | 4905 |
65. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 60:46 | + 21:16 | 4638 |
66. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 62:16 | + 22:46 | 4294 |
67. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 62:32 | + 23:02 | ||
68. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 64:35 | + 25:05 | 3763 |
69. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:43 | + 27:13 | 3275 |
70. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 70:37 | + 31:07 | 2381 |
71. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 74:04 | + 34:34 | 1591 |
72. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 76:53 | + 37:23 | 946 |
Fujáček Jan | SCP7506 | C | OK Sparta Praha | DISK | 0 | ||
Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | ||
Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | DISK | 0 | ||
Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 38:08 | 8891 | |
2. | Vištejn Jiří | SNA9301 | C | TJ START Náchod | 44:41 | + 6:33 | 7669 |
3. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 45:53 | + 7:45 | 7445 |
4. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:24 | + 10:16 | 6976 |
5. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 48:51 | + 10:43 | 6892 |
6. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 49:08 | + 11:00 | 6839 |
7. | Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | 49:22 | + 11:14 | 6795 |
8. | Hošek Radim | DOB8737 | C | KOB Dobruška | 50:13 | + 12:05 | 6637 |
9. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 51:11 | + 13:03 | 6457 |
10. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:04 | + 14:56 | 6105 |
11. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:16 | + 15:08 | 6068 |
12. | Šafařík Ivo | CST7401 | C | OB Strakonice | 53:29 | + 15:21 | 6028 |
13. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 56:13 | + 18:05 | 5518 |
14. | Beneš Filip | TAP8701 | C | KOB TRETRA Praha | 57:02 | + 18:54 | 5365 |
15. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:08 | + 19:00 | 5347 |
16. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | A | KOB TRETRA Praha | 57:46 | + 19:38 | 5229 |
17. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:30 | + 20:22 | 5092 |
18. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | C | OK Chrastava | 59:00 | + 20:52 | 4999 |
19. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 60:11 | + 22:03 | 4778 |
20. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 60:47 | + 22:39 | 4666 |
21. | Štryncl Pavel | 92X7700 | Jizerky | 61:17 | + 23:09 | ||
22. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 63:57 | + 25:49 | 4075 |
23. | Kučera Tomáš | STH9402 | C | SK Studenec | 64:49 | + 26:41 | 3914 |
24. | Vrabec Tomáš | SCP8700 | C | OK Sparta Praha | 67:29 | + 29:21 | 3416 |
25. | Petr Jan | TJN8200 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:34 | + 30:26 | 3214 |
26. | Janata Pavel | TJN8400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 68:35 | + 30:27 | 3211 |
27. | Francke Michal | TJN8600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 70:46 | + 32:38 | 2804 |
28. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 80:25 | + 42:17 | 1004 |
29. | Posselt Martin | TJN9501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 85:12 | + 47:04 | 112 |
30. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 89:31 | + 51:23 | 0 |
31. | Artzi Yaron | 24I8300 | Israel Orienteering | 90:34 | + 52:26 | ||
32. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 92:59 | + 54:51 | 0 |
33. | Žáček Martin | FSP6803 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 95:21 | + 57:13 | 0 |
34. | Kadečka Adam | JEN9601 | C | OB Jenišovice | 102:50 | + 64:42 | 0 |
Žemlík Pavel | TUV7135 | C | SOK TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Švihovský Jaromír | SJC8005 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Pešan Jan | LTU7400 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | 0 | ||
Zatloukal Václav | TUR8703 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Večeřa Martin | TJN9105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 56:10 | 2048 | |
2. | Křenek Tomáš | LLI8300 | C | TJ Loko Liberec | 64:49 | + 8:39 | 1798 |
3. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 69:24 | + 13:14 | 1665 |
4. | Skalka Jakub | 5RX9101 | NNN | 76:03 | + 19:53 | ||
5. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | C | SJH Jindřichův Hradec | 94:17 | + 38:07 | 945 |
6. | Bartoň Jaroslav | PGP8708 | C | SK Praga | 101:23 | + 45:13 | 739 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:34 | |
2. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 43:13 | + 2:39 |
3. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 45:35 | + 5:01 |
4. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 47:51 | + 7:17 |
5. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 49:02 | + 8:28 |
6. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 49:18 | + 8:44 |
7. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:50 | + 9:16 |
8. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 50:01 | + 9:27 |
9. | Fukátko Jan | LPU8105 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:34 | + 10:00 |
10. | Procházka Vít | KPY8000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:24 | + 17:50 |
11. | Vokál Vojtěch | CHA7900 | C | OK Chrastava | 59:27 | + 18:53 |
12. | Drągowski Piotr | DOB8200 | C | KOB Dobruška | 59:31 | + 18:57 |
13. | Hartvich Otto | OPI6900 | C | Orientační sporty Písek | 59:42 | + 19:08 |
14. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | OK Kamenice | 60:40 | + 20:06 |
15. | Vančura Martin | ASU8049 | C | Magnus Orienteering | 64:15 | + 23:41 |
16. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 64:22 | + 23:48 |
17. | Šašek Luděk | SOB6901 | C | SOBSA | 69:25 | + 28:51 |
18. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 69:45 | + 29:11 |
19. | Machar Pavel | DKP7903 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:40 | + 31:06 |
20. | Máca Petr | 81C8000 | Cirkus Čakovice | 81:18 | + 40:44 | |
21. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 83:06 | + 42:32 |
22. | Morávek Martin | SRK7701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 84:48 | + 44:14 |
23. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 102:37 | + 62:03 |
24. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 157:43 | + 117:09 |
Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:13 | |
2. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 41:13 | + 1:00 |
3. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 42:43 | + 2:30 |
4. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | C | USK Praha | 43:27 | + 3:14 |
5. | Gajda Jan | VSP6801 | C | USK Praha | 45:38 | + 5:25 |
6. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 47:41 | + 7:28 |
7. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 48:15 | + 8:02 |
8. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 48:37 | + 8:24 |
9. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 49:32 | + 9:19 |
10. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:19 | + 10:06 |
11. | Folprecht Eduard | TUV7304 | C | SOK TJ Turnov | 50:37 | + 10:24 |
12. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:00 | + 10:47 |
13. | Janda Pavel | DOR7600 | C | OK Dobříš | 51:12 | + 10:59 |
14. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:38 | + 11:25 |
15. | Albl Miloslav | LME7600 | C | SK Los Mělník | 52:35 | + 12:22 |
16. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 53:12 | + 12:59 |
17. | Vokurka Jan | TJN7501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:30 | + 14:17 |
18. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 55:29 | + 15:16 |
19. | Kejval Jaromír | SJC7300 | C | Sportcentrum Jičín | 55:31 | + 15:18 |
20. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 55:47 | + 15:34 |
21. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 56:22 | + 16:09 |
22. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 57:04 | + 16:51 |
23. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 57:42 | + 17:29 |
24. | Christl Ivan | TUR7310 | C | OOB TJ Turnov | 57:54 | + 17:41 |
25. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | C | OK Chrastava | 60:19 | + 20:06 |
26. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:37 | + 21:24 |
27. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 61:52 | + 21:39 |
28. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | C | SK Praga | 62:30 | + 22:17 |
29. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 62:52 | + 22:39 |
30. | Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | 65:28 | + 25:15 |
31. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 65:49 | + 25:36 |
32. | Synek Marcel | DOK7600 | C | OK Doksy | 65:50 | + 25:37 |
33. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 66:07 | + 25:54 |
34. | Čečka Jiří | SHK7600 | C | OK Slavia Hradec Králové | 68:03 | + 27:50 |
35. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:14 | + 28:01 |
36. | Mareš Alexander | NEK7300 | C | Nejdek Orienteering | 70:18 | + 30:05 |
37. | Skal Jaroslav | TJN7504 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:55 | + 31:42 |
38. | Štrait Martin | VSP7602 | C | USK Praha | 76:33 | + 36:20 |
39. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 81:58 | + 41:45 |
40. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 83:06 | + 42:53 |
41. | Holík Jaromír | NEJ7500 | C | TJ Jiskra Nejdek | 85:04 | + 44:51 |
42. | Murawski Piotr | 3CP7300 | Azymut Mochy | 89:13 | + 49:00 | |
43. | Hájek Jan | TUV7301 | C | SOK TJ Turnov | 89:40 | + 49:27 |
44. | Pitrmuc Jan | JIL7703 | C | OK Jilemnice | 92:20 | + 52:07 |
45. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 96:34 | + 56:21 |
46. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | C | OK Jilemnice | 113:10 | + 72:57 |
47. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 122:58 | + 82:45 |
Würz Bohuslav | LTP7307 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | DISK | ||
Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Vambera Filip | TUR7305 | C | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:57 | |
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 37:12 | + 3:15 |
3. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:00 | + 4:03 |
4. | Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | 38:09 | + 4:12 |
5. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 38:48 | + 4:51 |
6. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 40:12 | + 6:15 |
7. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | C | OK Jilemnice | 40:13 | + 6:16 |
8. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia Plzeň | 40:25 | + 6:28 |
9. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:42 | + 6:45 |
10. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | 40:49 | + 6:52 |
11. | Kamenický Jan | PHK6601 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:27 | + 7:30 |
12. | Mareček Petr | OSN6900 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:57 | + 8:00 |
13. | Háp Pavel | PHK7101 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:35 | + 8:38 |
14. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 43:05 | + 9:08 |
15. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 43:35 | + 9:38 |
16. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:09 | + 10:12 |
17. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:18 | + 10:21 |
18. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 44:31 | + 10:34 |
19. | Aschermann Jan | VSP6902 | C | USK Praha | 44:47 | + 10:50 |
20. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:59 | + 11:02 |
21. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 45:05 | + 11:08 |
22. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 46:44 | + 12:47 |
23. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 46:47 | + 12:50 |
24. | Votoček Tomáš | JIL7041 | C | OK Jilemnice | 47:00 | + 13:03 |
25. | Řehák Miroslav | KAD7101 | C | Originální Vivalín Team Kadaň | 47:16 | + 13:19 |
26. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 47:32 | + 13:35 |
27. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 48:27 | + 14:30 |
28. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 49:02 | + 15:05 |
29. | Kruliš Petr | 8KC6900 | ZŠ a MŠ Chotyně | 52:07 | + 18:10 | |
30. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:16 | + 18:19 |
31. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:42 | + 18:45 |
32. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:42 | + 19:45 |
33. | Svoboda Radek | VPM6903 | C | KOS Slavia Plzeň | 53:52 | + 19:55 |
34. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:31 | + 20:34 |
35. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | C | OK Netopýr Zákupy | 54:49 | + 20:52 |
36. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:34 | + 22:37 |
37. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | TJ Loko Liberec | 57:11 | + 23:14 |
38. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:11 | + 24:14 |
39. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:22 | + 24:25 |
40. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:57 | + 25:00 |
41. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 58:59 | + 25:02 |
42. | Staněk Rostislav | VPM6801 | C | KOS Slavia Plzeň | 59:41 | + 25:44 |
43. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 59:50 | + 25:53 | |
44. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | OK Kamenice | 60:06 | + 26:09 |
45. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:43 | + 28:46 |
46. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:31 | + 29:34 |
47. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 64:48 | + 30:51 |
48. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 66:47 | + 32:50 |
49. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 66:53 | + 32:56 |
50. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 67:17 | + 33:20 |
51. | Bulíř Jiří | 44C6801 | Neregistrovaní | 69:01 | + 35:04 | |
52. | Kroupa Štěpán | VPM6904 | C | KOS Slavia Plzeň | 69:40 | + 35:43 |
53. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 72:24 | + 38:27 |
54. | Javůrek Jaromír | VSP7110 | C | USK Praha | 75:30 | + 41:33 |
55. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 75:36 | + 41:39 |
56. | Švancar Martin | CHA7000 | C | OK Chrastava | 79:17 | + 45:20 |
57. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 79:23 | + 45:26 |
58. | De Heij Michel | RIC6900 | C | OB Říčany | 108:45 | + 74:48 |
Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Lamač Jaroslav | TUR7203 | C | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 31:52 | |
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:54 | + 1:02 |
3. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:35 | + 1:43 |
4. | Valášek Petr | KAM6600 | C | OK Kamenice | 34:09 | + 2:17 |
5. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 34:10 | + 2:18 |
6. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 35:08 | + 3:16 |
7. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:39 | + 3:47 |
8. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | C | KOB TRETRA Praha | 35:40 | + 3:48 |
9. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 36:24 | + 4:32 |
10. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 37:01 | + 5:09 |
11. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:43 | + 5:51 |
12. | Hartman Aleš | VSP6506 | C | USK Praha | 38:40 | + 6:48 |
13. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:04 | + 7:12 |
14. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:36 | + 7:44 |
15. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:39 | + 7:47 |
16. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 40:16 | + 8:24 |
17. | Ročejdl Marek | KAM6400 | C | OK Kamenice | 40:34 | + 8:42 |
18. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 42:58 | + 11:06 |
19. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:27 | + 12:35 |
20. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 45:42 | + 13:50 |
21. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 46:46 | + 14:54 |
22. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:28 | + 15:36 |
23. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 50:25 | + 18:33 |
24. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 50:26 | + 18:34 |
25. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:39 | + 18:47 |
26. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:11 | + 19:19 |
27. | Mechl Miroslav | JIL6301 | C | OK Jilemnice | 52:18 | + 20:26 |
28. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:07 | + 21:15 |
29. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:13 | + 21:21 |
30. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 56:26 | + 24:34 |
31. | Votava Petr | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:34 | + 28:42 |
32. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:04 | + 31:12 |
33. | Kavalek Miroslav | CHA6300 | C | OK Chrastava | 73:06 | + 41:14 |
34. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 75:05 | + 43:13 |
35. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 80:39 | + 48:47 |
Málek Martin | 8FX6500 | TJ Kobylisy | DISK | |||
Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 29:00 | |
2. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:56 | + 0:56 |
3. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 30:41 | + 1:41 |
4. | Bartovský Pavel | VPM6101 | C | KOS Slavia Plzeň | 31:39 | + 2:39 |
5. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 33:01 | + 4:01 |
6. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 33:24 | + 4:24 |
7. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 33:34 | + 4:34 | |
8. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 34:32 | + 5:32 |
9. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 35:55 | + 6:55 |
9. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 35:55 | + 6:55 |
11. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:09 | + 7:09 |
12. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 37:10 | + 8:10 |
13. | Švarc Jiří | TUR6204 | C | OOB TJ Turnov | 37:50 | + 8:50 |
14. | Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 41:02 | + 12:02 |
15. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:19 | + 12:19 |
16. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:39 | + 12:39 |
17. | Hoidekr Pavel | LLI5901 | C | TJ Loko Liberec | 41:57 | + 12:57 |
18. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:58 | + 12:58 |
19. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 42:45 | + 13:45 |
20. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 42:59 | + 13:59 |
21. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 43:27 | + 14:27 |
21. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 43:27 | + 14:27 |
23. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 43:49 | + 14:49 |
24. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 44:29 | + 15:29 |
25. | Mareš Hynek | TUR6100 | C | OOB TJ Turnov | 45:37 | + 16:37 |
26. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 45:57 | + 16:57 |
27. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB TRETRA Praha | 46:47 | + 17:47 |
28. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:05 | + 19:05 |
29. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:17 | + 19:17 |
30. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 49:11 | + 20:11 |
31. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 49:20 | + 20:20 |
32. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 50:13 | + 21:13 |
33. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:52 | + 21:52 |
34. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 53:43 | + 24:43 |
35. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 55:04 | + 26:04 |
36. | Pěnička Libor | TJN6000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:24 | + 28:24 |
37. | Bičík Miroslav | TUV6101 | C | SOK TJ Turnov | 63:36 | + 34:36 |
38. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 71:59 | + 42:59 |
Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 25:35 | |
2. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 29:44 | + 4:09 |
3. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:48 | + 4:13 |
4. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 29:50 | + 4:15 |
5. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 31:54 | + 6:19 |
6. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:56 | + 6:21 |
7. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:49 | + 7:14 |
8. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:20 | + 7:45 |
9. | Štěrba Pavel | LPU5408 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:35 | + 8:00 |
10. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:34 | + 8:59 |
11. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 34:36 | + 9:01 |
12. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 39:43 | + 14:08 |
13. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 40:07 | + 14:32 |
13. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:07 | + 14:32 |
15. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:31 | + 19:56 |
16. | Hájek Jan | MAS5401 | C | KČT Aš | 47:05 | + 21:30 |
17. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:14 | + 21:39 |
18. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 47:18 | + 21:43 |
19. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:55 | + 23:20 |
20. | Šomvársky Ján | NNN5500 | Neregistrovaní (NNN) | 49:55 | + 24:20 | |
21. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 50:51 | + 25:16 |
22. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 51:52 | + 26:17 |
Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 28:37 | |
2. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:03 | + 0:26 |
3. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 29:10 | + 0:33 |
4. | Conrad Helmut | 33D4501 | USV TU Dresden | 31:09 | + 2:32 | |
5. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 31:16 | + 2:39 |
6. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:46 | + 6:09 |
7. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 38:31 | + 9:54 |
8. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 39:17 | + 10:40 |
9. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:33 | + 10:56 |
10. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 40:07 | + 11:30 |
11. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 40:19 | + 11:42 |
12. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 42:20 | + 13:43 |
13. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:01 | + 14:24 |
14. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 43:19 | + 14:42 |
15. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:11 | + 15:34 |
16. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 44:57 | + 16:20 |
17. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 45:09 | + 16:32 |
18. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 49:21 | + 20:44 |
19. | Richtr Jiří | JEN5001 | C | OB Jenišovice | 51:55 | + 23:18 |
20. | Bárta Miroslav | JEN5201 | C | OB Jenišovice | 52:09 | + 23:32 |
21. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:19 | + 24:42 |
22. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 54:07 | + 25:30 |
23. | Lukavec Míla | TJN4901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:33 | + 25:56 |
24. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | C | OOB TJ Turnov | 55:07 | + 26:30 |
25. | Rychtecký Josef | VCB4801 | C | OB České Budějovice | 56:30 | + 27:53 |
26. | Kadečka Jiří | JEN5002 | C | OB Jenišovice | 58:50 | + 30:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:54 | |
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 27:58 | + 3:04 |
3. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 29:42 | + 4:48 |
4. | Šafařík Bedřich | CST4601 | C | OB Strakonice | 30:21 | + 5:27 |
5. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 31:04 | + 6:10 |
6. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:37 | + 6:43 |
7. | Smetana Radim | CHA4700 | C | OK Chrastava | 32:14 | + 7:20 |
8. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 32:22 | + 7:28 |
9. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:22 | + 8:28 |
10. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 33:42 | + 8:48 |
11. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:47 | + 9:53 |
12. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 37:15 | + 12:21 |
13. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 37:16 | + 12:22 |
14. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | C | TJ START Náchod | 37:30 | + 12:36 |
15. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:38 | + 14:44 |
16. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 40:50 | + 15:56 |
17. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 43:27 | + 18:33 |
18. | Dohnal Josef | VSP4300 | C | USK Praha | 44:49 | + 19:55 |
19. | Dvořák Jaromír | PGP4601 | C | SK Praga | 50:32 | + 25:38 |
20. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:51 | + 27:57 |
21. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:14 | + 36:20 |
22. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 71:46 | + 46:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 27:24 | |
2. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 27:56 | + 0:32 |
3. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:58 | + 4:34 |
4. | Frey Jaromír | NEJ4100 | C | TJ Jiskra Nejdek | 35:08 | + 7:44 |
5. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:20 | + 8:56 |
6. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 37:49 | + 10:25 |
7. | Javůrek Jaromír | 17X4100 | Aktivity v přirodě | 39:08 | + 11:44 | |
8. | Petrželka Pavel | TJN3800 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:43 | + 16:19 |
9. | Štrojsa Josef | KAS4000 | C | KOB Kamenický Šenov | 53:44 | + 26:20 |
Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:09 | |
2. | Horáček Jáchym | VLI1111 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:06 | + 1:57 |
3. | Šenberk Jakub | Neregistrovaní ( NNN | 24:25 | + 2:16 | ||
4. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:44 | + 3:35 |
5. | Rybář Vítek | Neregistrovaní ( NNN | 26:02 | + 3:53 | ||
6. | Lamač Vítek | BOR1100 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:09 | + 7:00 |
7. | Drahoňovský Jakub | TUR1006 | C | OOB TJ Turnov | 29:38 | + 7:29 |
8. | Feřtová Eliška | 42Z1050 | Neregistrovaní - Feřtovi | 30:01 | + 7:52 | |
9. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:12 | + 8:03 |
10. | Lazar David | RIC1001 | C | OB Říčany | 30:24 | + 8:15 |
11. | Pradeová radka | Neregistrovaní ( NNN | 31:44 | + 9:35 | ||
12. | Kubátová Karolína | Neregistrovaní ( NNN | 31:56 | + 9:47 | ||
13. | Blažková Karolína | TUR0851 | C | OOB TJ Turnov | 33:18 | + 11:09 |
14. | Válková Karolína | TUV0951 | C | SOK TJ Turnov | 34:26 | + 12:17 |
15. | Suchardová Ella | JIL0951 | C | OK Jilemnice | 35:11 | + 13:02 |
16. | Mácová Barbora | DOB1050 | C | KOB Dobruška | 36:14 | + 14:05 |
17. | Kubec Adam | DOB0900 | C | KOB Dobruška | 36:41 | + 14:32 |
18. | Rybář Jiříček | Neregistrovaní ( NNN | 38:18 | + 16:09 | ||
19. | Karásek Vojtěch | TUR0811 | C | OOB TJ Turnov | 38:20 | + 16:11 |
20. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:50 | + 16:41 |
21. | Chmelíková Anežka | DOR1050 | C | OK Dobříš | 38:57 | + 16:48 |
22. | Pešík Matouš | VLI0903 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:32 | + 17:23 |
23. | Lučan Ondřej | LPU1101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:35 | + 17:26 |
24. | Bureš Kryštov | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 39:42 | + 17:33 | |
25. | Lučan Matěj | LPU0903 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:49 | + 17:40 |
26. | Mullis Robert | DKP1200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:32 | + 21:23 |
27. | Šašek David | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 44:32 | + 22:23 | |
28. | Procházková Anička | KPY1550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:34 | + 22:25 |
29. | Tomešová Evelína | Sportcentrum Jič SJC | 45:04 | + 22:55 | ||
30. | Labská Karolína | LLI9952 | C | TJ Loko Liberec | 46:36 | + 24:27 |
31. | Junek Kryštof | STH1201 | C | SK Studenec | 48:34 | + 26:25 |
32. | Bašusová Olga | SCP1250 | C | OK Sparta Praha | 49:00 | + 26:51 |
33. | Kubáková Laura | SJH1550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:12 | + 27:03 |
34. | Rafajová Justyna | NNN1150 | Neregistrovaní (NNN) | 50:42 | + 28:33 | |
35. | Vágner Ota | Neregistrovaní ( NNN | 51:13 | + 29:04 | ||
36. | Čejka Antonín | Neregistrovaní ( NNN | 51:49 | + 29:40 | ||
37. | Rafaj Hynek | NNN1400 | Neregistrovaní (NNN) | 52:48 | + 30:39 | |
38. | Lankaš Toník | OK Chrastava CHA | 54:13 | + 32:04 | ||
39. | Vondrová Adélka | LTUzzzz | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:58 | + 32:49 | |
40. | Teringlová Veronika | VCB1251 | C | OB České Budějovice | 55:26 | + 33:17 |
41. | Trojanová Vendula | VLI1052 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:08 | + 33:59 |
42. | Drbohlavová Zuzanka | Slavia Liberec o VLI | 59:07 | + 36:58 | ||
43. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 59:09 | + 37:00 |
44. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 61:12 | + 39:03 |
45. | Kučerková Adéla | STB | TJ Stadion Nový Bor | 62:42 | + 40:33 | |
46. | Khelová Bára | SCP1350 | C | OK Sparta Praha | 69:32 | + 47:23 |
47. | Uhrová Kristýna | Neregistrovaní ( NNN | 72:15 | + 50:06 | ||
48. | Uher Vojtěch | Neregistrovaní ( NNN | 74:16 | + 52:07 | ||
49. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | C | SPORTICUS team | 81:17 | + 59:08 |
50. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | C | SPORTICUS team | 85:22 | + 63:13 |
51. | Hájková Alžběta | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 102:31 | + 80:22 | |
Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Fecko Richard | NEK1100 | C | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 24:24 | |
2. | Feřt Martin | 42Z7700 | Neregistrovaní - Feřtovi | 24:33 | + 0:09 | |
3. | Havránek Štěpán | NNN8602 | Neregistrovaní (NNN) | 25:38 | + 1:14 | |
4. | Vágnerová Viktorie | Neregistrovaní ( NNN | 26:08 | + 1:44 | ||
5. | Jarolímek Tomáš | NNN8601 | Neregistrovaní (NNN) | 26:54 | + 2:30 | |
6. | Kejvalová Kamila | SJC7450 | C | Sportcentrum Jičín | 27:31 | + 3:07 |
7. | Žilinská Nela | Neregistrovaní ( NNN | 27:47 | + 3:23 | ||
8. | Štěrba Jan | Neregistrovaní ( NNN | 28:41 | + 4:17 | ||
9. | Houdová Adéla | JIL0356 | C | OK Jilemnice | 28:42 | + 4:18 |
10. | Šimková Markéta | KAM7153 | C | OK Kamenice | 28:53 | + 4:29 |
11. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 29:44 | + 5:20 |
12. | Sochová Petra | BOR7363 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:48 | + 5:24 |
13. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:08 | + 5:44 |
14. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 30:37 | + 6:13 |
15. | Savičová Gabriela | SKV7952 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:03 | + 7:39 |
16. | Hájková Daniela | JIL9451 | C | OK Jilemnice | 32:50 | + 8:26 |
17. | Votavová Renata | KNC6452 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 32:58 | + 8:34 |
18. | Hejnová Martina | VSP7354 | C | USK Praha | 33:02 | + 8:38 |
19. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 33:03 | + 8:39 |
20. | Balek Zdeněk | NNN6300 | Neregistrovaní (NNN) | 34:22 | + 9:58 | |
21. | Pitrmucová Šárka | JIL7852 | C | OK Jilemnice | 34:38 | + 10:14 |
21. | Veselá Lenka | Neregistrovaní ( NNN | 34:38 | + 10:14 | ||
23. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:49 | + 10:25 |
24. | Mencl Martin | JEN7301 | C | OB Jenišovice | 36:20 | + 11:56 |
25. | Bartoš Jiří | Neregistrovaní ( NNN | 36:43 | + 12:19 | ||
26. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:46 | + 12:22 |
27. | Feřtová Jitka | 42Z7850 | Neregistrovaní - Feřtovi | 37:05 | + 12:41 | |
28. | Lazarová Pavla | Neregistrovaní ( NNN | 37:19 | + 12:55 | ||
29. | Nováková Zuzana | TUV7950 | C | SOK TJ Turnov | 37:28 | + 13:04 |
30. | Titzová Pavlína | VSP7463 | C | USK Praha | 37:55 | + 13:31 |
31. | Šálek Jaromír | TUR6502 | C | OOB TJ Turnov | 38:38 | + 14:14 |
32. | Kosíková Helena | VSP | USK Praha | 39:17 | + 14:53 | |
33. | Melišík Michael | TAP7100 | C | KOB TRETRA Praha | 40:14 | + 15:50 |
34. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 40:40 | + 16:16 |
35. | Dolejší Miloš | STB6701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 40:42 | + 16:18 |
36. | Štemberová Iva | TJN7550 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:43 | + 17:19 |
36. | Vilémová Denisa | Neregistrovaní ( NNN | 41:43 | + 17:19 | ||
38. | Bláhová Markéta | EKP | VŠTJ Ekonom Praha | 41:51 | + 17:27 | |
39. | Válková Martina | TUV7051 | C | SOK TJ Turnov | 42:25 | + 18:01 |
39. | Koucká Jana | Neregistrovaní ( NNN | 42:25 | + 18:01 | ||
41. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:26 | + 18:02 |
42. | Kopecká Alena | VSP7250 | C | USK Praha | 42:46 | + 18:22 |
43. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 44:54 | + 20:30 | |
44. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:19 | + 20:55 |
45. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 48:31 | + 24:07 |
46. | Blažková Petra | TUR0650 | C | OOB TJ Turnov | 48:58 | + 24:34 |
47. | Sedlatá Kateřina | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 49:07 | + 24:43 | |
48. | Hřivna Ondřej | NNN0500 | Neregistrovaní (NNN) | 50:04 | + 25:40 | |
49. | Hronová Katarína | VSP7570 | C | USK Praha | 50:38 | + 26:14 |
50. | Černá Petra | HCE7751 | C | TJ Hostivice | 50:41 | + 26:17 |
51. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 51:16 | + 26:52 |
52. | Válková Marcela | NNN4 | Neregistrovaní (NNN) | 52:46 | + 28:22 | |
53. | Trojan Vašek | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 55:15 | + 30:51 | |
54. | Punčochářová Simona | 4LC0050 | Neregistrovaná - Punčochářová | 55:28 | + 31:04 | |
55. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 55:40 | + 31:16 |
56. | Hillebrandová Petra | NNN9601 | Neregistrovaní (NNN) | 59:38 | + 35:14 | |
57. | Vondrová Denisa | LTU7950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:22 | + 35:58 | |
58. | Procingerová Ilona | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:54 | + 36:30 |
59. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | 63:33 | + 39:09 |
60. | Brožková Kateřina | Neregistrovaní ( NNN | 64:06 | + 39:42 | ||
61. | Synková Barbora | DOK0450 | C | OK Doksy | 68:35 | + 44:11 |
62. | Janasová Barbora | PGP7152 | C | SK Praga | 70:22 | + 45:58 |
63. | Hybnerová Lenka | Neregistrovaní ( NNN | 75:35 | + 51:11 | ||
64. | Horáček Tomáš | JEN7700 | C | OB Jenišovice | 79:51 | + 55:27 |
65. | Patreíková Michaela | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 84:40 | + 60:16 | |
66. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 92:36 | + 68:12 | |
67. | Krbcová Aneta | SPC0656 | SPORTICUS team | 121:07 | + 96:43 | |
Zítková Michaela | TUV8551 | C | SOK TJ Turnov | DISK | ||
Matoušek Jaroslav | NNN | Neregistrovaní (NNN) | DISK | |||
Sešínová Hana | Neregistrovaní ( NNN | DISK | ||||
Vágner Václav | Neregistrovaní ( NNN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Titz Pavel | VSP7400 | C | USK Praha | 55:45 | |
2. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 60:56 | + 5:11 |
3. | Jaunsproge Mara | Neregistrovaní ( NNN | 61:16 | + 5:31 | ||
4. | Veselý Oldřich | SHJ7101 | SJH Jindřichův H SJH | 64:39 | + 8:54 | |
5. | Urbánek Petr | NNN81 | Neregistrovaní (NNN) | 64:51 | + 9:06 | |
6. | Stárek Filip | TUR | OOB TJ Turnov | 65:13 | + 9:28 | |
7. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 65:26 | + 9:41 |
8. | Marková Jana | LLI7152 | C | TJ Loko Liberec | 66:04 | + 10:19 |
9. | Pešík Michal | 92X7701 | Jizerky | 66:27 | + 10:42 | |
10. | Ehler Tomáš | VSP8102 | C | USK Praha | 67:47 | + 12:02 |
11. | Jirous Jiří | 68:17 | + 12:32 | |||
12. | Vít Daniel | BSO7300 | C | KOB Baník Sokolov | 71:11 | + 15:26 |
13. | Krejčí Lukáš | NNN8500 | Neregistrovaní (NNN) | 74:01 | + 18:16 | |
14. | Hájek Jan | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 74:38 | + 18:53 | |
15. | Brendl Radek | NPA | SK LOB Nová Paka | 75:33 | + 19:48 | |
16. | Rejmont Milan | LTU4801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:43 | + 20:58 |
17. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:49 | + 22:04 |
18. | Beránek Petr | NNN8100 | Neregistrovaní (NNN) | 77:57 | + 22:12 | |
19. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 79:28 | + 23:43 |
20. | Bureš Michal | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 80:49 | + 25:04 | |
21. | Langrová Anna | 5SC9750 | Kolčavy SHK | 82:03 | + 26:18 | |
22. | Paroulková Iva | LLI7151 | C | TJ Loko Liberec | 83:51 | + 28:06 |
23. | Trylč Jakub | Neregistrovaní ( NNN | 84:23 | + 28:38 | ||
24. | Sýkorka Ivan | Neregistrovaní ( NNN | 84:34 | + 28:49 | ||
25. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 84:59 | + 29:14 |
26. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 85:15 | + 29:30 | |
27. | David Tomáš | Neregistrovaní ( NNN | 87:19 | + 31:34 | ||
28. | Rind Pavel | LLI7400 | C | TJ Loko Liberec | 90:23 | + 34:38 |
29. | Lipenský Robert | CHA7201 | C | OK Chrastava | 90:54 | + 35:09 |
30. | Náhlíková Erika | HCE9750 | C | TJ Hostivice | 91:27 | + 35:42 |
31. | Bartkowiak Eduard | Neregistrovaní ( NNN | 91:47 | + 36:02 | ||
32. | Kubičková Bára | SJH9551 | C | SJH Jindřichův Hradec | 94:31 | + 38:46 |
33. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 94:57 | + 39:12 |
34. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 95:28 | + 39:43 |
35. | Ježowicz Roman | 79X8000 | Žižkovský tygři | 98:03 | + 42:18 | |
36. | Zámečník Pavel | 3VX9600 | Zámečníci | 99:36 | + 43:51 | |
37. | Pěnička Tomáš | TJN0202 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 99:49 | + 44:04 |
38. | Lišková Adélka | CHA0254 | C | OK Chrastava | 99:50 | + 44:05 |
39. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 100:58 | + 45:13 |
40. | Adolph Zdeňka | NNN8350 | Neregistrovaní (NNN) | 101:40 | + 45:55 | |
41. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 106:58 | + 51:13 |
42. | Černý Radomír | HCE6901 | C | TJ Hostivice | 109:23 | + 53:38 |
43. | Kopecký Kryštof | 5RX9301 | NNN | 110:51 | + 55:06 | |
44. | Javůrková Gabriela | VSP7260 | C | USK Praha | 123:32 | + 67:47 |
45. | Mencl Miloslav | VSP6505 | C | USK Praha | 127:56 | + 72:11 |
46. | Adolph Jeff | NNN7300 | Neregistrovaní (NNN) | 137:15 | + 81:30 | |
47. | Danková Irena | CHA7551 | C | OK Chrastava | 139:01 | + 83:16 |
Setínková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Wűrz Martin | Neregistrovaní ( NNN | DISK | ||||
Danko Štěpán | CHA0301 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Havel Michal | LDC8901 | C | KOB Děčín | DISK | ||
Albrecht Vladimír | KAM7800 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Bradáčová Marie | LLI7550 | C | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Khelová Petra | SCP7850 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Heinlová Iva | RUM8551 | C | ZOOB Rumburk | DISK | ||
Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | DISK |