Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
18.06.2017
Místo konání:
Litošice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2070847 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 60 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 60 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 60 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 60 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 60 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 90 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 90 Kč
2.70 km, 25 m, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 60 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 49874 60 Kč
TAP0551 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha C 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 60 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2801042 60 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 90 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 90 Kč
3.60 km, 50 m, 13 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 2035733 100 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 100 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 100 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 2088202 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 100 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 100 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha B 2096249 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 100 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 100 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0002115012 100 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 100 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 100 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 100 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 100 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 100 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 100 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 100 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 150 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 150 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 150 Kč
3.60 km, 50 m, 13 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 160 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 160 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 160 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 160 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 160 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 160 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 160 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 160 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 160 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 160 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 160 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 160 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 160 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 160 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 160 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 160 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 160 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 160 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 160 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 160 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 160 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2097287 160 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 160 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 160 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 160 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 160 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 160 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 160 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8632141 160 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 160 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 160 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 1416362 160 Kč
TAP0254 Charouzková Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 160 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C 2106727 160 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 160 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 160 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 160 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 160 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 160 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 160 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 160 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 160 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 160 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 160 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 160 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 160 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 160 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 160 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 160 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 160 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 160 Kč
SHK0253 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové C 9136 160 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 160 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 160 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 160 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 160 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 240 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 240 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 240 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha B 2020712 240 Kč
3.60 km, 55 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 160 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 160 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 160 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 160 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 160 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 160 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 160 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 160 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 160 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 160 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 160 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 160 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 160 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 160 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 160 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 160 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 160 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 160 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 160 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 240 Kč
3.60 km, 55 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 160 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 160 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 160 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 160 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2042510 160 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 160 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice B 426398 160 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 160 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 160 Kč
5.20 km, 100 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 170 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 170 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 170 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 170 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 170 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 170 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 170 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 170 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 170 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 170 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 170 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 170 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 7207704 170 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 170 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 170 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 170 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 170 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 170 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 170 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 170 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 170 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 170 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 170 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 255 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 255 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 255 Kč
4.50 km, 75 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
BSO9150 Procházková Monika KOB Baník Sokolov C 7260017 170 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 170 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 170 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 170 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 170 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 170 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 170 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 170 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 170 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 170 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 255 Kč
3.70 km, 70 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 170 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 170 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 170 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 170 Kč
SHK9050 Smoradová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 170 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 170 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 170 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 170 Kč
4.20 km, 80 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 160 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 160 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 160 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 160 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 160 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 160 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 160 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 160 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 160 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 160 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 160 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 160 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 160 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 240 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 240 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 240 Kč
4.20 km, 75 m, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 160 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 160 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 160 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 160 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 160 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 160 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 160 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 160 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 160 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 160 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 160 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 160 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 160 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SJH Jindřichův Hradec C 995845 160 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 160 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 160 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 160 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 160 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 160 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 160 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 160 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 160 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 160 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 160 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 160 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 160 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 160 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 160 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 160 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 240 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 240 Kč
4.10 km, 70 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 160 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 160 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 160 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 160 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 160 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 160 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 160 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 160 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 160 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 160 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 160 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 160 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 160 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 160 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 160 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 160 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 160 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 160 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 160 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 160 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 160 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 160 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 160 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 160 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 160 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 160 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 160 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 160 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 160 Kč
3.80 km, 75 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 160 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 160 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 160 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 160 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 160 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 160 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 160 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 160 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 160 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 160 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 160 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 160 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 160 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 160 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0002053545 160 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 160 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 160 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 160 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 160 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 160 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 160 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 160 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 160 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 240 Kč
3.70 km, 70 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 160 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 160 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 160 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 160 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 160 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 160 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 160 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 160 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 160 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 160 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 160 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 160 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 160 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 160 Kč
3.60 km, 55 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421925 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 120 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 120 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 120 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 120 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 120 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 120 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 120 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 180 Kč
3.10 km, 40 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 120 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 120 Kč
2.40 km, 30 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 120 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 120 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 120 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 120 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 120 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 120 Kč
2.40 km, 30 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 60 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
LPU1040 Stehlík Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 2103279 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 90 Kč
2.30 km, 25 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
2.90 km, 30 m, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 60 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 60 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 60 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 60 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 60 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 60 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 60 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 60 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 90 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 90 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 90 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 90 Kč
4.30 km, 70 m, 13 kontrol
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 100 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 100 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 100 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 100 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060395 100 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 436440 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 100 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 100 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 09624 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 100 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 100 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0002114995 100 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 100 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 100 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 100 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 100 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 100 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 100 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 100 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 100 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 100 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 100 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 100 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 100 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 100 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 100 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 100 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 150 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha B 2073716 150 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 150 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 150 Kč
4.40 km, 80 m, 16 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 9102081 160 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 160 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 232205 160 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 160 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 160 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 160 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 160 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 160 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 160 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 160 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 160 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 160 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 160 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 160 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 160 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 160 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 160 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 160 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 160 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 160 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 160 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 160 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 160 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 8418 160 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 160 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 160 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 160 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 160 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 160 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 160 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 160 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 160 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 160 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 160 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 160 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 160 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 0002800321 160 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 160 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 160 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 160 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 160 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 160 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 160 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 160 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 160 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 160 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 160 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 160 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 160 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 160 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 160 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 240 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 240 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 240 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 240 Kč
4.40 km, 110 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 160 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 160 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 160 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 160 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 160 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 160 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 436413 160 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 160 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 160 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 160 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 160 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 160 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 160 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 160 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 160 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 160 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 8683 160 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 160 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 160 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 160 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 160 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 240 Kč
4.40 km, 110 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 160 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 160 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 160 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové B 9464 160 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 160 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 160 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec B 7200375 160 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 160 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 160 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 160 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 160 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 160 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 160 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 160 Kč
6.90 km, 160 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 170 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 170 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 170 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 170 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 170 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 170 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 170 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 170 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 170 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 170 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 7106922 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9040 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 170 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 170 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 170 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 170 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 170 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 170 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 170 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 170 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 170 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 170 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 170 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 170 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 170 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 170 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 170 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 170 Kč
SNA9301 Vištejn Jiří TJ START Náchod C 207839 170 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 2115001 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 170 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 170 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 170 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 170 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 255 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 255 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 255 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 255 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 255 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 255 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 255 Kč
5.60 km, 120 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 170 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C zapůjčit 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 170 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 170 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 170 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 170 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 170 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 170 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 170 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 170 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 170 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 170 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 170 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 170 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 170 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 170 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 255 Kč
4.50 km, 75 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 170 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 170 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 170 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 170 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9491 170 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 170 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 170 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 170 Kč
5.20 km, 130 m, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 160 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 160 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 160 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 160 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 160 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 160 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 160 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 160 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 160 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 160 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 160 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 160 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 160 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 160 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 160 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 160 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 160 Kč
5.10 km, 105 m, 21 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 160 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 160 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 160 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 160 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 160 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 160 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 160 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 160 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 160 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 160 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 160 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 160 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 160 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 160 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 160 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 160 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 160 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 160 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 160 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 160 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 160 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 160 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 160 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 160 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 160 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 160 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 160 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 240 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 240 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 240 Kč
5.10 km, 100 m, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 160 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 160 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 160 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 160 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 160 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 160 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 160 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 160 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 160 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 160 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 160 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 160 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 160 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 160 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 160 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 160 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 160 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 160 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 160 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 160 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 160 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 160 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 160 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 160 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 160 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 160 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 160 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 160 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 160 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 160 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 240 Kč
4.80 km, 85 m, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 160 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 160 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 160 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 160 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 160 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 160 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 160 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 160 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 160 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 160 Kč
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2088146 160 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 160 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 160 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 160 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 160 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 160 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 160 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 160 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 160 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 160 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 160 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 240 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 240 Kč
4.60 km, 80 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 160 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 160 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 160 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 160 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 160 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 160 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9581 160 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 160 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 160 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 160 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 160 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 160 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 160 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 160 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 160 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 160 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 160 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 160 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 160 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 160 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 160 Kč
4.40 km, 110 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 120 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 120 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 120 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 120 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 120 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 120 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 120 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 120 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 120 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 120 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 120 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 120 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 120 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 120 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 180 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 180 Kč
3.90 km, 80 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 120 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 120 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 120 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 120 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 120 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 120 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 120 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 120 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
3.60 km, 75 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 120 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 120 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 120 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 120 Kč
3.10 km, 40 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 120 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 120 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 120 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 120 Kč
2.40 km, 30 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 120 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 120 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 120 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 120 Kč
2.00 km, 20 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 60 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 60 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2090869 60 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 60 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
LPU1090 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 2104609 60 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 60 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 60 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 60 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 60 Kč
3.00 km, 30 m, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 60 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 60 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 60 Kč
4JC0001 Vodička Lukáš nereg 60 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 60 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 60 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 60 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 60 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 60 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 405984 60 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 60 Kč
6YC7151 Černá Marcela Neregistrovaní 2113445 60 Kč
PHK3951 Novotná Marie OK 99 Hradec Králové C 9421 60 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 60 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 60 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 60 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 60 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 60 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 60 Kč
LTU7950 Vondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
TJN0000 Potměšil Šimon OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 60 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 60 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
CHT2051 Kašparová Lucie OOB SK Chrast 53141 60 Kč
TAP9950 Johanisová Eliška KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 60 Kč
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže C 416242 60 Kč
KRE2222 Mařík Karel OOB TJ Sokol Křemže 428717 60 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 60 Kč
4.60 km, 80 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 120 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 120 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 405983 120 Kč
5RX9301 Kopecký Kryštof NNN 120 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 120 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 120 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 120 Kč
SHK7800 Suchý Petr OK Slavia Hradec Králové C 2069098 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 120 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 120 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 120 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 120 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš 2092439 120 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 120 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering C 49954 120 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 120 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 180 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 180 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 180 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 180 Kč
celkem přihlášených: 1095, vklad: 148480 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.