Logo

Startovka závodu: Bohemia orienteering - E5

Datum:
28.07.2019
Místo konání:
Filipov
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80    

D10 2.50 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:10:00 1743 Tomášková Matilda TUV0998 2120062 B SOK TJ Turnov
09:20:28 288 Pompe Greta 3510915 2190 351 SV ROBOTRON DRESDEN
09:22:18 943 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 B OB Jenišovice
09:32:49 1640 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:36:47 506 Grantskalna Krista 4530911 4660146 453 KAPA OK CARNIKAVA
09:46:19 1754 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
09:56:46 1615 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 1179 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416173 C MLOK Mariánské Lázně
10:13:00 1876 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C SK Žabovřesky Brno
10:15:00 1178 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
10:17:00 111 Marager Dagmar 2231109 1428673 223 ALLEROED OK
10:19:00 30 Korstjens Domi 1531004 2086822 153 KOL OVERPELT
10:21:00 1793 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
10:23:00 303 Klawin Tina 3550602 2112867 355 SACHSEN MARATHON
10:25:00 298 Knorr Luise 3531006 440491 353 OLV POTSDAM
10:27:00 95 Zlatanova Diana 1910940 8652495 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:29:00 1291 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
10:31:00 968 Mišeková Lucie KAM1050 2134268 C OK Kamenice
10:33:00 668 Mohn Jonna 6350904 8280709 635 OLC KAPREOLO

D12A 2.80 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:10:00 765 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
09:15:14 1877 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno
09:21:53 1774 Janošíková Marie VCB0752 8116697 B OB České Budějovice
09:30:36 967 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 B OK Kamenice
09:31:21 505 Grantskalna Grieta 4530710 8680091 453 KAPA OK CARNIKAVA
09:31:22 1579 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:42:40 812 Gregorová Alice DKP0758 7208080 C Oddíl OB Kotlářka
09:43:28 793 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 B SK OB Chotěboř
09:46:45 1033 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:50:59 549 Stabina Anete 4580703 8642110 458 AZIMUTS OK
09:53:16 854 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 C Oddíl OB Kotlářka
09:54:56 533 Patricija Valaine 4570713 9180007 457 OGRE OK/SC
09:59:21 1893 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
10:02:16 1612 Mastníková Lenka TJN0859 8662720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:02:51 1620 Nožičková Eva TJN0852 2078479 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 1636 Pražáková Nella TJN0854 8662699 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 1385 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 B ZOOB Rumburk
10:15:00 1562 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
10:17:00 295 Fischer Mila 3530702 8654361 353 OLV POTSDAM
10:19:00 62 Dianova Raja 1910723 2102495 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:21:00 1664 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 1542 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C KOB Tretra Praha
10:25:00 636 Roshchina Mariia 5920703 899145 592 MSU MOSCOW

D12B 2.50 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 917 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 B OK Chrastava
10:03:35 1716 Novotná Karolína TUR0853 2095926 B OOB TJ Turnov
10:16:40 1832 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
10:18:06 538 Abula Kitija 4580813 8642106 458 AZIMUTS OK
10:58:27 1839 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 B KOS Slavia Plzeň
11:01:00 546 Morite Morite 4580814 8653185 458 AZIMUTS OK
11:03:00 1624 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 1799 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
11:07:00 1157 Potůčková Emílie LTU0752 425571 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:09:00 81 Naumova Melisa 1910722 2029997 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:11:00 1207 Frantová Natálie N060707 2134264 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC
11:13:00 65 Atanasova Ivet 1910529 502551 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:15:00 469 Freimane Tina 4510006 305686 451 AUSEKLIS
11:17:00 70 Georgieva Tanya 1910719 2034121 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:19:00 669 Mohn Lilianne 6350703 8200107 635 OLC KAPREOLO
11:21:00 259 Streibert Jule 3450810 7201224 345 USV TU DRESDEN
11:23:00 1077 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
11:25:00 1465 Bauerová Aneta SKV0752 2059774 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:27:00 1140 Imrišková Natálie LTU0751 2057584 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D14A 3.10 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 920 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 A OK Chrastava
09:43:42 1656 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:44:41 847 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
09:52:44 953 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
09:54:30 1708 Mellanová Judita TUR0559 8660382 B OOB TJ Turnov
09:56:09 1174 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B Matfyz Praha
10:07:00 1246 Holíková Simona ONO0553 2087704 B SKOB Ostrov
10:08:54 1828 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
10:14:34 1360 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B OB Říčany
10:15:03 1715 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
10:18:04 1014 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:26:28 1696 Hájková Tereza TUR0556 9102562 B OOB TJ Turnov
10:26:33 848 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 522 Elize Bremze 4570512 8661470 457 OGRE OK/SC
10:33:00 498 Birzkope Marta marija 4530612 8663295 453 KAPA OK CARNIKAVA
10:35:00 485 Sasko Kristiana 4510003 8636808 451 AUSEKLIS
10:37:00 586 Činčikaite Migle 4780510 9860729 478 ORIENS OK
10:39:00 739 Petruniak Tetiana 8010609 1007707 801 KIEV REGION
10:41:00 1773 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B OB České Budějovice
10:43:00 1647 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 512 Lice licite Liene 4530613 8650300 453 KAPA OK CARNIKAVA
10:47:00 1590 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 291 Schlittermann Clara 3520502 5109 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.
10:51:00 74 Ilieva Elena 1910509 2012195 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:53:00 588 Gabreliunaite Ugne 4780507 1206986 478 ORIENS OK
10:55:00 458 Barenghi Lucilla 4240603 7062100 424 VERESE ORIENTEERING
10:57:00 312 Neumann Johanna 3590502 7777077 359 SV LENGEFELD
10:59:00 737 Mahlych Anastasiia 8010604 1007669 801 KIEV REGION
11:01:00 71 Georgieva Yulia 1910518 8300536 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE

D14B 2.70 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:40:00 1665 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:55:57 1591 Dušková Viktorie TJN0654 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:23 1599 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:31 1845 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:04 592 Kevenaite Agile 4780503 2082960 478 ORIENS OK
10:37:32 1878 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 B SK Žabovřesky Brno
10:41:00 63 Dimitrova Stanimira 1910533 7209460 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:43:00 598 Zdanevičiute Ugne 4780606 2024096 478 ORIENS OK
10:45:00 595 Uksaite Ugne 4780509 303162 478 ORIENS OK
10:47:00 707 Patassiová Patrícia 6750504 2119192 675 FARMACEUT BRATISLAVA
10:49:00 1245 Holíková Petra ONO0653 2087719 C SKOB Ostrov
10:51:00 101 Štambuk Lucija 2110607 5729 211 OK MERZ
10:53:00 1891 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B SK Žabovřesky Brno
10:55:00 419 Borbás Ágota 4010504 8072605 401 KALOCSAI TERM. TSE
10:57:00 1210 Měchurová Zuzana N060504 2118481 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC

D16A 3.60 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 443 Mag Viktória 4080304 8035704 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE
09:58:05 849 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A Oddíl OB Kotlářka
10:02:15 146 Staugaard Sigrid 2320403 661661 232 FIF HILLEROD
10:02:30 1816 Martanová Lea VLI0555 8662713 A Slavia Liberec orienteering
10:08:26 1430 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A OK Slavia Hradec Králové
10:10:51 1541 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A KOB Tretra Praha
10:16:01 75 Ilieva Yana 1910307 2029978 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:19:12 1559 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
10:19:57 462 Bluma Irbe 4510317 8632500 451 AUSEKLIS
10:23:40 442 Mag Fruzsina 4080303 8035702 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE
10:24:24 1827 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
10:26:59 444 Nagy Szilvia 4080305 8664630 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE
10:29:30 1820 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
10:33:33 643 Yurchuk Maria 5950303 2080415 595 FOTON MOSCOW
10:34:04 841 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A Oddíl OB Kotlářka
10:34:13 1630 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:34 1784 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 B OB České Budějovice
10:41:27 1698 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
10:41:56 82 Nenkova Reneta 1910306 1411907 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:47:07 84 Peneva Jana 1910330 7204927 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:49:37 1366 Černá Ema ROU0451 8662284 A SKOB Roudnice nad Labem
10:51:00 1275 Chrzová Eliška PGP0353 2125333 B SK Praga
10:53:00 504 Dzerve Una undine 4530304 8657244 453 KAPA OK CARNIKAVA
10:55:00 1919 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 464 Cera Liva 4510328 8019999 451 AUSEKLIS
10:59:00 1833 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
11:01:00 1252 Šafaříková Lucie OPI0350 8004272 B Orientační sporty Písek
11:03:00 140 Hedemann Amanda 2310401 8055505 231 FAABORG OK
11:05:00 734 Bulava Daria 8010408 1007706 801 KIEV REGION
11:07:00 55 Aleksandrova Emili 1910308 2800603 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:09:00 1855 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 B USK Praha
11:11:00 750 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
11:13:00 1137 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:15:00 365 Dalos Réka 3920403 1396156 392 MAFC BUDAJENO
11:17:00 104 Štambuk Zdenka 2110406 5768 211 OK MERZ
11:19:00 738 Matveieva Iryna 8010402 2040811 801 KIEV REGION
11:21:00 537 Zozefine Zavjalova 4570404 8661463 457 OGRE OK/SC
11:23:00 313 Neumann Lena 3590301 7122003 359 SV LENGEFELD
11:25:00 211 Lassalle Pauline 2940401 1001976 294 CO AMBERIEU
11:27:00 1151 Licková Štěpánka LTU0452 8662730 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:29:00 1064 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 B KOB Děčín

D16B 2.90 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:10:00 1028 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:57:14 336 Berkecz Dóra 3900304 8000976 390 SZEGEDI VASUTAS SE
09:58:36 890 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:11:00 72 Hristiva Plamena 1910320 2012202 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:13:00 1478 Smolíková Zuzana SKV0453 2116479 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:00 800 Kándlová Ema DCE0351 53591 C KOB Dobřichovice
10:17:00 1141 Junková Anna LTU0453 2057581 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:19:00 461 Baltmane Paula 4510418 2085068 451 AUSEKLIS
10:21:00 474 Gulbe Matra 4510403 8630818 451 AUSEKLIS
10:23:00 552 Strazdina Anete anna 4580311 1394782 458 AZIMUTS OK
10:25:00 978 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice

D18A 3.70 km, 11 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1815 Martanová Elin VLI0252 8659420 A Slavia Liberec orienteering
10:04:40 1327 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
10:13:35 192 Virtanen Heta 2750102 336898 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT
10:18:12 846 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A Oddíl OB Kotlářka
10:20:44 1571 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
10:21:48 954 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
10:27:20 985 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A OK Kamenice
10:32:29 539 Caune Agnija 4580106 8653187 458 AZIMUTS OK
10:36:59 437 Pataki Virag Iara 4050201 1396265 405 PVS PÉCS
10:39:23 387 Divin Judit 3950204 2061648 395 TABÁNI SPARTACUS
10:40:24 1650 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:11 839 Sanna Karin DKP0250 7200326 B Oddíl OB Kotlářka
10:55:31 1308 Titzová Adéla PGP0257 2035748 B SK Praga
10:56:00 1554 Popová Jana TAP0252 1418759 B KOB Tretra Praha
10:58:53 1852 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 820 Kalousková Marie DKP0151 8030301 B Oddíl OB Kotlářka
11:03:00 1604 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 550 Stabina Zanda 4580102 8653190 458 AZIMUTS OK
11:07:00 1309 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 B SK Praga
11:09:00 556 Vimba Elizabete 4600103 2008858 460 ZIEMELKURZEME OK
11:11:00 706 Patassiová Michaela 6750203 8670509 675 FARMACEUT BRATISLAVA
11:13:00 838 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 209 Lassalle Léna 2940102 1000993 294 CO AMBERIEU
11:17:00 640 Chernykh Zoya 5940201 8638312 594 LVS KHIMKI
11:19:00 603 Systad Johanne Midttun 5010101 2086830 501 LYN SKI
11:21:00 862 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
11:23:00 1962 Mašatová Eliška NER 53163 NER
11:25:00 1056 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A OOB TJ Slovan Luhačovice

D18B 3.10 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:20:00 332 Apró Vivien 3900101 2052341 390 SZEGEDI VASUTAS SE
09:21:54 348 Riesing Hanna 3900116 8000982 390 SZEGEDI VASUTAS SE
09:36:27 1721 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
09:40:42 358 Zagyva Rebeka 3900224 8000977 390 SZEGEDI VASUTAS SE
09:46:48 589 Gyrinskite Malvina 4780201 8648802 478 ORIENS OK
10:05:05 421 Borbás Zita 4010103 8667794 401 KALOCSAI TERM. TSE
10:14:01 350 Sigmond Éva 3900218 8000974 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:15:57 1256 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
10:21:00 61 Boneva Betina 1910104 8652497 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:23:00 1594 Janečková Lucie TJN0157 2111794 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 548 Slikšjane Annija 4580210 8642103 458 AZIMUTS OK
10:27:00 1902 Zatloukalová Hana ZLH0150 224900 B OOB TJ Zlaté Hory
10:29:00 613 Nordvik Ida 5040201 2075690 504 KOLBOTN & SKIMT OL
10:31:00 1584 Budská Anna TJN0253 7201759 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D20A 3.80 km, 12 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 1431 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
10:07:04 951 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 R OK Kamenice
10:14:36 952 Aschermannová Karolína KAM0051 8100500 A OK Kamenice
10:20:21 852 Voltrová Alena DKP9956 8181015 A Oddíl OB Kotlářka
10:22:44 105 Tišljar Ana 2120001 8050200 212 OK ORION
10:25:52 1132 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:48:38 1903 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 B OOB TJ Zlaté Hory
10:51:00 547 Skopane Elina 4580009 8653186 458 AZIMUTS OK
10:53:00 436 Pataki Reka Dalida 4059902 7207213 405 PVS PÉCS
10:55:00 1756 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B SKOB Zlín
10:57:00 477 Lapina Laura 4510024 8081040 451 AUSEKLIS
10:59:00 1320 Cych Agnieszka PHK9966 889175 R OK 99 Hradec Králové
11:01:00 1889 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno

D20B 3.20 km, 10 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:40:00 1285 Kopecká Johana PGP9956 2021848 B SK Praga
09:40:23 356 Vajda Luca 3909923 8000986 390 SZEGEDI VASUTAS SE
09:51:34 78 Ivanova Simona 1919936 8655644 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
09:53:41 354 Szokol Kamilla 3900026 2052344 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:03:11 1273 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
10:27:00 345 Mayer Zsófia 3909914 8000980 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:27:48 1026 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:38:20 338 Farkas Lili 3900006 8000967 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:38:24 1378 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B OK Roztoky
10:41:00 1628 Pěničková Martina TJN0052 2069075 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 572 Dambrauskaite Ieva 4759907 7203788 475 SM GAJA KAUNAS
10:45:00 450 O'brien Norah 4199902 1401406 419 CORK-O
10:47:00 1324 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 1717 Paříková Iva TUR0061 1403056 C OOB TJ Turnov

D21E 4.60 km, 13 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1515 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
10:00:07 200 Otsamo Pihla 2799501 8637622 279 MUSTAMAKKI
10:05:48 656 Brunner Anina 6319301 8222220 631 BUSSOLA OK
10:08:40 198 Hulkkonen Niina 2799503 9950303 279 MUSTAMAKKI
10:09:13 650 Kalinina Veronika 5970001 1410114 597 OMEGA
10:10:42 1881 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
10:13:00 1262 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
10:15:25 629 Wiktor Lucyna 5558801 8636523 555 WKS SLASK
10:21:10 199 Koskinen Noora 2799704 8636162 279 MUSTAMAKKI
10:24:02 794 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
10:28:42 833 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
10:31:21 170 Prieto del campo María 2499802 8130398 249 MALARRURA
10:32:30 1714 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R OOB TJ Turnov
10:38:59 1336 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 665 Beeler Nadja 6349001 8040290 634 OCR WINTERTHUR
11:03:00 339 Gerber Csenge 3909807 8118098 390 SZEGEDI VASUTAS SE
11:05:00 156 Ruiz Alonso Esmeralda 2427401 8197412 242 MURCIA-O
11:07:00 694 Sedileková Ela 6719301 8116746 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA
11:09:00 161 Moreno Guadalupe 2447001 8422409 244 TOLEDO ORIENTACION
11:11:00 316 Schwartz Renée 3608100 1676767 360 OSC KASSEL
11:13:00 322 Hillebrand Uta 3649300 8663314 364 TURN KLUBB HANNOVER
11:15:00 1890 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
11:17:00 980 Stormer Julie KAM9352 218856 C OK Kamenice
11:19:00 1055 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice

D21A 4.20 km, 11 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:10:00 1122 Peterová Jana LPU0057 8656599 R OK Lokomotiva Pardubice
09:18:42 1560 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C KOB Tretra Praha
09:19:00 914 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
09:24:30 1572 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
09:24:55 960 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
09:26:00 1853 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:28:34 1648 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:29:20 24 Henkes Elisabeth 1519001 501923 151 OLG SANKT VITH ARDOC
09:30:28 1720 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 R OOB TJ Turnov
09:34:21 1712 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
09:36:15 1446 Vejražková Rozárka SJC0151 8680323 A Sportcentrum Jičín
09:45:58 1290 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
09:46:15 1723 Thořová Markéta TUR9952 7206529 R OOB TJ Turnov
09:48:09 1317 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
09:48:36 961 Hlubučková Kristýna KAM9551 8663175 C OK Kamenice
09:51:28 1473 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:52:19 994 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
09:54:11 1812 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
09:55:48 1281 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C SK Praga
09:59:31 659 Husner Eveline 6329703 8150497 632 OLK WIGGERTAL
10:04:05 1020 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:04:58 100 Štambuk Iva 2119102 5765 211 OK MERZ
10:05:36 772 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:08:43 1288 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
10:11:00 1451 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
10:13:00 1272 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
10:15:00 1439 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A Sportcentrum Jičín
10:17:00 915 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
10:19:00 91 Veselinova Ilieva Tsveta 1919821 2029952 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:21:00 1029 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:23:00 679 Müller Andrea 6367403 11 636 THURGORIENTA
10:25:00 255 Rickmeyer Tina 3458614 8028926 345 USV TU DRESDEN
10:27:00 176 Sander Kaisa 2529502 9102066 252 OK ILVES TARTU
10:29:00 28 Deschepper Aurélie 1528700 7554400 152 BALISE 10
10:31:00 1705 Luštická Lucie TUR8650 876522 C OOB TJ Turnov
10:33:00 896 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
10:35:00 933 Valešová Martina CHA9651 8194 C OK Chrastava
10:37:00 1945 Szenci Kristyna VLI8605 2058475 Slavia Liberec orienteering
10:39:00 749 Fukalová Hana AOP9850 2103679 C Orientační Běh Opava
10:41:00 1340 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 1564 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
10:45:00 1217 Pecoldová Pavlína N108401 8631588 N10 NEREGISTR. PRAHA 5
10:47:00 1261 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga

D21B 3.50 km, 10 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:40:00 1438 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
09:46:18 1703 Linková Alena TUR9751 1403419 C OOB TJ Turnov
09:57:47 1888 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
09:59:49 1078 Balcarová Barbora LLI9751 434595 C LOK-o Liberec
10:04:17 950 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C OK Kamenice
10:04:20 1635 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:04:25 1380 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
10:09:10 894 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:11:53 422 Dénes Orsolya 4019506 46051 401 KALOCSAI TERM. TSE
10:13:52 1195 Čechová Lenka N019001 2129212 N01 NEREGISTR. VSETÍN
10:23:01 18 Wartbichler Gisa 1228905 8103103 122 HSV OL WIENER NEUSTADT
10:27:26 373 Liskány Krisztina 3938809 1394565 393 TIPO OC BUDAPEST
10:29:29 1449 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
10:29:40 1668 Žuchová Daniela TJN9750 2020749 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:31 1232 Kutáčová Ivana NPA7852 2060300 C SK LOB Nová Paka
10:37:12 1006 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:39:09 760 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C Magnus Orienteering
10:41:00 780 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:43:00 1100 Adamčíková Zdeňka LOV8750 52946 C lepus.cz
10:45:00 1200 Smolová Anna N038401 428255 N03 NEREGISTR. OB ŠTÍPA
10:47:00 1065 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
10:49:00 898 Náhlíková Erika HCE9750 51986 C TJ Hostivice
10:51:00 1370 Kyselová Nela ROU9951 434804 C SKOB Roudnice nad Labem
10:53:00 1084 Fürstová Anna LLI9854 8659388 C LOK-o Liberec

D21C 2.90 km, 10 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1466 Bauerová Kateřina SKV7751 2059772 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:04:59 885 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
09:05:27 1073 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
09:06:40 1468 Krafčiková Monika SKV8751 2085621 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:07:10 1213 Pangrácová Marie N079002 8028804 N20 Český svaz neslyšících spo
09:10:24 1539 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
09:18:20 1030 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:22:12 1476 Ondrová Kateřina SKV8951 416217 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:29:44 1573 Procházková Ivana TEH8451 51397 C Sokol Tehov
09:31:39 1076 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C KOB Litvínov
09:35:43 1670 Baziková Justýna TJP9851 2115758 C TJ Sokol Troja
09:41:18 1868 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
09:41:39 807 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
09:53:00 1657 Štemberová Natálie TJN9851 2027247 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 1067 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
10:03:00 1481 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:05:00 775 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:07:00 1673 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
10:09:00 216 Boucher Thea 2989802 333322 298 VINCENNES
10:11:00 687 Studer Christiane 6386902 8270269 638 OLG MURTEN
10:13:00 681 Baumgartner Carla 6380107 8241003 638 OLG MURTEN
10:15:00 824 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
10:17:00 1068 Benešová Zuzana LIT8353 2106732 C KOB Litvínov
10:19:00 1850 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:21:00 453 O'cleirigh Patricia 4206602 2081307 420 AJAX
10:23:00 692 Hríbiková Andrea 6718404 2066979 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA
10:25:00 231 Gericke Madeline 3419108 5032 341 KAULSDORFER OLV BERLIN
10:27:00 261 Erlebach Kim 3469302 8112244 346 BSV HALLE AMMENDORF
10:29:00 1306 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga
10:31:00 1341 Veselá Jana PHK8650 7772 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 1017 Jirásková Pavla KPY7950 416330 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:35:00 850 Typltová Hana DKP8760 7207357 C Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 908 Ježková Barbora CHA8850 8004126 C OK Chrastava

D35A 3.90 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:10:00 817 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
09:10:52 315 Straube Hanka 3597304 8100973 359 SV LENGEFELD
09:22:17 651 Kheldert Elena 5977403 502896 597 OMEGA
09:26:53 501 Dzerve Agnese 4537702 8628445 453 KAPA OK CARNIKAVA
09:31:08 916 Lankašová Barbora CHA8050 4212 C OK Chrastava
09:35:51 1807 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
09:49:42 126 Bobach Helle 2278204 899015 227 AALBORG OK
09:54:35 1442 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 1142 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:13:00 621 Biolik Agnieszka 5517701 8197778 551 TRACKCOURSE
10:15:00 678 Bächi Ursina 6368001 8642080 636 THURGORIENTA
10:17:00 1194 Placková Veronika MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
10:19:00 635 Roshchina Ianina 5928202 7510140 592 MSU MOSCOW
10:21:00 64 Dimova Desislava 1918403 2030005 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:23:00 1527 Marková Eva STE7550 8028882 C SK SKI-OB Šternberk
10:25:00 1680 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
10:27:00 1484 Asterová Jana SLA7451 442858 C SKOB Slaný
10:29:00 1188 Pivcová Žaneta MLA8050 8033228 C MLOK Mariánské Lázně

D35B 3.30 km, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:40:00 1259 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
09:43:07 1402 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C OK Sparta Praha
09:44:47 571 Krasauske Giedre 4748301 8301011 474 OK MEDEINA KAUNAS
09:45:22 1736 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
09:46:40 1022 Kopecká Magdaléna KPY8250 2148140 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:57:22 940 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
10:02:19 1390 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
10:06:16 1524 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
10:09:13 770 Dlouhá Marta BZP7851 1886930 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:15:36 785 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice
10:24:41 1537 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
10:34:06 1906 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
10:41:00 1416 Schejbalová Karina SCP8050 410788 C OK Sparta Praha
10:43:00 1093 Křenková Geislerová Blanka LLI8450 51207 C LOK-o Liberec
10:45:00 323 Becker Claudia 3657702 8111977 365 BERLINER TURNERSCHAFT
10:47:00 418 Bartók Katalin 4018309 45994 401 KALOCSAI TERM. TSE
10:49:00 927 Poláková Veronika CHA8150 8186 C OK Chrastava
10:51:00 1240 Múčková Zuzana OLP8302 2086841 PSK Olymp Praha
10:53:00 792 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
10:55:00 253 Rewig Laura 3458408 8111144 345 USV TU DRESDEN
10:57:00 1895 Šichová Radka ZBM8051 434829 C SK Žabovřesky Brno

D40A 3.90 km, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 641 Bannikova Elena 5957701 8630814 595 FOTON MOSCOW
09:40:09 1173 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
09:45:01 1778 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
09:46:12 1576 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
09:48:49 1783 Teringlová Martina VCB7851 7206531 C OB České Budějovice
09:49:54 922 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava
09:50:35 1744 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
09:56:13 1289 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
10:06:14 289 Pompe Katja 3517616 8606443 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:13:28 731 Balakova Andrea 7107701 7770701 710 NYKOPING OK
10:14:24 1328 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:18:30 647 Afanasyeva Irina 5967701 206545 596 PIONEERS SARATOV
10:19:21 1829 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
10:24:43 1459 Komárková Lenka SJH7651 995845 C SJH Jindřichův Hradec
10:25:50 1357 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
10:31:00 555 Haberkorne-vimba Eva 4607602 2300823 460 ZIEMELKURZEME OK
10:33:00 1786 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice
10:35:00 779 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:37:00 777 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:39:00 296 Fischer Yvonne 3537901 6406 353 OLV POTSDAM
10:41:00 1163 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:43:00 459 Marson Marta 4247602 7604110 424 VERESE ORIENTEERING
10:45:00 159 Perez Ramos Maica 2437901 347008 243 CRON
10:47:00 428 Rostás Anikó 4017505 8041075 401 KALOCSAI TERM. TSE
10:49:00 670 Mohn Monika 6357702 8170777 635 OLC KAPREOLO

D40B 3.30 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:20:00 269 Wendler-groß Wiebke 3497802 8078888 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG
09:53:28 1177 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
10:08:20 1150 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:10:35 1879 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
10:15:23 1629 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:16:08 1609 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 1008 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:23:00 1775 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
10:25:00 1589 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 663 Rohweder Martina 6337802 8230678 633 SKI-O SWISS
10:29:00 1224 Zýková Martina N137702 887905 N13 NEREGISTR. PRAHA 12
10:31:00 969 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
10:33:00 1197 Karafiátová Lucie N027601 2134251 N02 NEREGISTR. NOVÝ BOR
10:35:00 463 Cera Liga 4517627 2078918 451 AUSEKLIS
10:37:00 164 Schulze Evelyn 2457803 980483 245 COBI
10:39:00 1596 Kobrlová Gabriela TJN7654 4124 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:41:00 1544 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
10:43:00 856 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 1089 Hejnová Simona LLI7651 2134282 C LOK-o Liberec
10:47:00 195 Skog Paula 2777701 1190773 277 KALEVAN RASTI
10:49:00 799 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
10:51:00 1623 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 439 Laurinyecz Katalin 4077602 2069572 407 CSIPA SE
10:55:00 300 Petri Jana 3537804 361242 353 OLV POTSDAM
10:57:00 1875 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
10:59:00 1505 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
11:01:00 1202 Zámečníková Jitka N047401 2103763 N04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINY
11:03:00 781 Udovichenko Svetlana 5971976 2113992 597 OMEGA
11:05:00 513 Ulme Gundega 4537606 8650188 453 KAPA OK CARNIKAVA
11:07:00 673 Schulthess Eveline 6357807 7780606 635 OLC KAPREOLO

D45A 3.50 km, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 627 Depta Monika 5547001 7777773 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA
09:07:11 944 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
09:20:51 145 Staugaard Maria 2327202 500129 232 FIF HILLEROD
09:23:04 1821 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
09:27:17 751 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
09:43:23 1113 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
09:43:45 1838 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň
09:43:52 619 Utskarpen Audrun 5067402 504728 506 IL GEOFORM
09:44:34 987 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
09:50:03 238 Zschäckel Daniela 3427201 9005172 342 SONNENSCHEIN BERLIN
09:51:36 991 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C OK Kamenice
09:58:27 206 Tassin Elodie 2927302 8111073 292 CMO
09:59:29 1453 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
10:01:00 996 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
10:03:00 1313 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
10:05:00 56 Angelova Petranka 1917402 2029955 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:07:00 1755 Kundratová Jana TZL7350 53360 C SKOB Zlín
10:09:00 1634 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 1169 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
10:13:00 118 Rasmussen Angelique Groen 2237202 981611 223 ALLEROED OK
10:15:00 696 Bialeková Martina 6727303 7201767 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB
10:17:00 367 Ebinger Mónika 3937003 2086834 393 TIPO OC BUDAPEST
10:19:00 778 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:21:00 1267 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
10:23:00 1149 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 293 Schlittermann Silke 3527001 5108 352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.
10:27:00 1102 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 1488 Matoušková Markéta SLA7352 2109690 C SKOB Slaný
10:31:00 1732 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
10:33:00 1467 Danihelová Janka SKV6552 232202 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:35:00 262 Lischewski Sandra 3467401 1401178 346 BSV HALLE AMMENDORF
10:37:00 1738 Mellanová Veronika TUV7251 411597 C SOK TJ Turnov
10:39:00 165 Calvo Nuria 2467102 8202022 246 FRONTELA O
10:41:00 1376 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:43:00 1954 Týflová Radka BOR 7209434 OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 1858 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
10:47:00 1814 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 1769 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OB Vamberk
10:51:00 1131 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:53:00 726 Lundstrom Annika 7067200 720223 706 SUNDBYBERGS IK
10:55:00 1337 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 1938 Trykozko Ulzsula 360 770327 360 OSC KASSEL
10:59:00 1377 Klinkerová Jitka ROZ6450 7205037 C OK Roztoky

D45B 3.20 km, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 265 Drese Evi 3487002 9021970 348 OLV USLAR
10:08:38 1704 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
10:12:49 789 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
10:14:20 1050 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:20:34 1818 Novotná Jana VLI7350 2058476 C Slavia Liberec orienteering
10:23:27 1361 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
10:44:25 1057 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:49:51 1316 Azebová Martina PHK6757 49890 C OK 99 Hradec Králové
10:52:06 1532 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
10:56:18 1866 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
10:56:42 560 Velkere Iveta 4617302 8645140 461 ALUKSNE OK
11:01:00 773 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:03:00 1631 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 986 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C OK Kamenice
11:07:00 1645 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 1825 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
11:11:00 1901 Zatloukalová Eva ZLH7051 2027210 C OOB TJ Zlaté Hory
11:13:00 1496 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:15:00 1061 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:17:00 1152 Paurová Lenka LTU6452 2060203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 1330 Maňáková Silvie PHK7151 224890 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 1369 Kyselová Jana ROU7050 2043619 C SKOB Roudnice nad Labem
11:23:00 1661 Vitebská Lenka TJN7051 1398973 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 1621 Nožičková Renata TJN6953 2070806 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 113 Marager Marlene 2237106 2086053 223 ALLEROED OK
11:29:00 173 Verge rubio Anna 2507102 886799 250 MONTSANT ORIENTACIO
11:31:00 29 Bronckaers Marcia 1537205 2086821 153 KOL OVERPELT
11:33:00 1971 Rykalová Jitka NER 7210243 NER
11:35:00 5 Kennedy Elise 1037402 332972 103 BENNELONG NORTHSIDE
11:37:00 337 Csató Szilvia 3907429 2052342 390 SZEGEDI VASUTAS SE
11:39:00 1325 Hlaváčková Renata PHK7060 301191 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 1555 Popová Veronika TAP7450 1418756 C KOB Tretra Praha
11:43:00 714 Brém Knorová Martina 6777102 2066093 677 KLUB OB MARTIN
11:45:00 1694 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
11:47:00 1497 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C TJ START Náchod

D50A 3.40 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:10:00 1235 Valentová Helena OKP6550 52099 C SK OK 24 Praha
09:17:27 1511 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:26:31 119 Fogh Hanne 2246702 7011222 224 FSK ORIENTERING
09:26:52 1864 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C SC vebr-sport
09:30:04 223 Eades Lorna 3256700 2030746 325 INTERLOPERS
09:31:57 233 Kubald Katrin 3416901 8150269 341 KAULSDORFER OLV BERLIN
09:37:02 377 Wengrin Ágnes 3936905 1396223 393 TIPO OC BUDAPEST
09:40:23 1904 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
09:47:05 190 Molnar Pia 2746602 206370 274 MARIEFORS SKIKLUB
09:53:38 236 Leonhardt Annette 3426707 9672101 342 SONNENSCHEIN BERLIN
10:01:34 924 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
10:05:20 1408 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:05:55 600 Groeneveld Mietta 4916802 680203 491 THOR HAGUE
10:09:08 23 Wlcek Sonja 1246801 2052199 124 WAT OL
10:11:00 825 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 1299 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga
10:15:00 1105 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
10:17:00 1107 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 1154 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 278 Hinkel Katja 3516506 2035208 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:23:00 438 Absoltné Kerekes Ágnes 4066001 416604 406 HBS NYIREGYHÁZA
10:25:00 258 Richter Sabine 3456601 8606452 345 USV TU DRESDEN
10:27:00 1597 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00 375 Németh Ágnes 3936901 339831 393 TIPO OC BUDAPEST
10:31:00 1419 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:33:00 13 Aschacher Angelika 1226903 9080469 122 HSV OL WIENER NEUSTADT
10:35:00 185 Kallela Sari 2716701 9201391 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT
10:37:00 446 Cseresnyés Ágnes 4096802 2056155 409 TIPO TKE BUDAPEST
10:39:00 1182 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 1907 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:43:00 1561 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
10:45:00 652 Pretnar Irma 6216902 1398945 621 KAMNIŠKI O-KLUB
10:47:00 1417 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
10:49:00 1553 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
10:51:00 415 Szlatényi Teodóra 4006604 2056160 400 OSC BUDAORS
10:53:00 20 Eschlböck Gudrun 1236802 8445522 123 NATURFREUNDE LINZ
10:55:00 230 Feldmann Gudrun 3416609 5061 341 KAULSDORFER OLV BERLIN
10:57:00 945 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:59:00 982 Stormer Lucie KAM6750 2133203 C OK Kamenice
11:01:00 776 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:03:00 1448 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 906 Gorčicová Ivana CHA6550 8179 C OK Chrastava

D50B 3.10 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 1429 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
09:51:35 596 Viksviene Renata 4786911 8654422 478 ORIENS OK
10:02:45 243 Thomas Sylvia 3446900 8060669 344 OL-TEAM WEHRSDORF
10:04:00 889 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:05:36 516 Vabulniece Liga 4556902 8645133 455 APE OK
10:12:22 274 Cruse Katrin 3516603 8040766 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:16:11 432 Tóthné Pfeiffer Zsuzsan 4036902 505277 403 PÉCSI OE SPORTKOR
10:18:07 360 Sallai Sara 3916501 46073 391 SZEGEDI VSE
10:24:43 1472 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:46:25 50 Servais Corinne 1606601 7484937 160 ASUB
10:51:00 341 Gyöngyösi Jolán 3906509 45227 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:53:00 1421 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 897 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
10:57:00 1426 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 1482 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:01:00 133 Nielsen Jannie 2286502 1402050 228 HOLBAEK OK
11:03:00 1375 Svobodová Lenka ROU6650 2043618 C SKOB Roudnice nad Labem
11:05:00 208 Fino Béatrice 2946803 2079529 294 CO AMBERIEU
11:07:00 1025 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:09:00 346 Miklós Rita 3906828 2087749 390 SZEGEDI VASUTAS SE
11:11:00 1942 Tichá Anna BOR 9828 OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 1486 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
11:15:00 1091 Hořáková Petra LLI6953 8547 C LOK-o Liberec
11:17:00 1085 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C LOK-o Liberec
11:19:00 786 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice

D55A 3.20 km, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 1381 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
10:04:28 281 Juckelandt Sabine 3516308 8606442 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:06:38 660 Husner Lily 6326101 8041161 632 OLK WIGGERTAL
10:10:53 12 Gollmann Birgit 1216402 230609 121 NATURFREUNDE OL WIEN+
10:13:03 730 Andersson Susanne 7096401 433228 709 PITEA IF OK
10:24:59 1333 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:31:26 482 Priedite Iveta 4510001 2057533 451 AUSEKLIS
10:33:39 250 Leideck Heike 3456403 620713 345 USV TU DRESDEN
10:37:13 903 Čechlovská Jana CHA6250 8175 C OK Chrastava
10:42:39 708 Belicová Elena 6766201 307259 676 KLUB OB ATU KOŠICE
10:46:48 1136 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:51:00 804 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:53:00 134 Alm Guri 2296304 2083209 229 OK HTF
10:55:00 174 Laev Riina 2516301 351679 251 SK MERCURY
10:57:00 774 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:59:00 26 Henkes-johanns Maria 1516403 8300008 151 OLG SANKT VITH ARDOC
11:01:00 244 Buhler Birgit 3456402 611123 345 USV TU DRESDEN
11:03:00 620 Stanton Talyn 5216400 8155096 521 AUCKLAND OC
11:05:00 272 Ansorge Silke 3516420 2035203 351 SV ROBOTRON DRESDEN
11:07:00 713 Sádecká Judita 6766203 307378 676 KLUB OB ATU KOŠICE
11:09:00 515 Rozentale Ieva 4546302 2021263 454 MONA OK
11:11:00 52 Renard Francoise 1616301 8664168 161 CO LIÉGE
11:13:00 496 Zvaigzne Mud 4526202 9990555 452 A2 ULBROKA
11:15:00 1671 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
11:17:00 865 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
11:19:00 1957 Meldere Sarmite 8061453 462 OK KO Riga
11:21:00 565 Bikeliene Ema 4726402 303287 472 LABIRINTAS VILNIUS

D55B 2.70 km, 9 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:20:00 942 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C OB Jenišovice
09:29:49 1135 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:30:59 225 Brettschneider Dr.gudrun 3416004 5066 341 KAULSDORFER OLV BERLIN
09:38:29 1271 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
09:59:59 1565 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
10:21:00 1469 Krejčová Vlasta SKV6351 331098 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:23:00 1503 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
10:25:00 1475 Ondrová Jana SKV6401 301522 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:27:00 36 Bruyninckx Miek 1556004 703062 155 TROL
10:29:00 123 Aabye Anneli 2266401 440293 226 BALLERUP OK
10:31:00 689 Moosberger Esther 6405601 8333322 640 OL REGIO OLTEN

D60 2.90 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:40:00 306 Kuleva Angelina 3575700 101105 357 CHEMNITZ INDIVID.
10:09:40 1319 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:10:04 1474 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:12:37 1314 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
10:26:47 625 Wysocka Jolanta 5535601 886619 553 SLASK O-TEAM
10:35:11 180 Hakomaki Kirsi 2715707 40729 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT
10:35:25 1602 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:35:50 399 Jenövári Gabriella 3975701 8383380 397 HSE BUDAPEST
10:36:47 801 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:37:19 1574 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
10:37:35 1005 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
10:41:00 1405 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
10:43:00 1092 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C LOK-o Liberec
10:45:00 932 Vajcová Hana CHA5651 8566 C OK Chrastava
10:47:00 1119 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 909 Kadavá Eva CHA5750 8171 C OK Chrastava
10:51:00 1471 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:53:00 499 Cerjaka Maija 4535917 8650184 453 KAPA OK CARNIKAVA
10:55:00 717 Ohlsson Anna-karin 7025802 7581007 702 TULLINGE SK
10:57:00 902 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
10:59:00 510 Kosmaceva Tamara 4535605 8650334 453 KAPA OK CARNIKAVA
11:01:00 574 Dambrauskiene Genute 4755609 8651234 475 SM GAJA KAUNAS
11:03:00 805 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:05:00 1420 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 809 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 138 Nielsen Lise 2295901 8303059 229 OK HTF
11:11:00 733 Fenmen Nermin 7815600 8021156 781 ANKARA GSM
11:13:00 1388 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C TJ Růžená
11:15:00 1041 Hudzieczková Danuta KVS5751 2020711 C SKOB Kobra Vsetín
11:17:00 33 Vanreusel Jen 1535802 440482 153 KOL OVERPELT
11:19:00 1052 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:21:00 1765 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
11:23:00 871 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
11:25:00 919 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
11:27:00 483 Prindule Aina 4515706 2030243 451 AUSEKLIS
11:29:00 108 Galle Annemette 2225502 888491 222 THOK HELSINGE
11:31:00 623 Olbrycht Anna 5525602 412377 552 OLBnO WARSZAWA
11:33:00 1040 Hrbasová Jana KVS5551 53680 C SKOB Kobra Vsetín
11:35:00 467 Duze Dace 4515805 202123 451 AUSEKLIS
11:37:00 1428 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 42 Choprix Noelle 1565901 320306 156 ALTAIR

D65 2.50 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1854 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
09:11:50 370 Horváth Magda 3935206 8070952 393 TIPO OC BUDAPEST
09:16:50 1749 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
09:24:07 567 Krasuckiene Egle 4725404 500411 472 LABIRINTAS VILNIUS
09:27:46 928 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
09:36:56 930 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
09:48:38 724 Lindkvist Anneli 7055402 682488 705 GUSTAVSBERGS OK
09:52:10 1724 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
09:54:33 1072 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
09:57:08 221 Sands Carol 3245102 8242318 324 BOK(W)
10:01:00 1352 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:03:00 380 Jenei Margit 3945401 4660121 394 BOF BUDAORS
10:05:00 563 Dudiene Violeta 4715202 1301702 471 RUDAMINA OK
10:07:00 468 Freimane Beata 4515002 8000888 451 AUSEKLIS
10:09:00 1550 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
10:11:00 1499 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:13:00 1477 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:00 1 Pallas Robyn 1015302 8650866 101 CENTRAL COAST
10:17:00 1689 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:19:00 1253 Volencová Ivana OTK5250 2103245 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:21:00 4 Hardy Jan 1025302 1418737 102 AUSTRALOPERS TASMANIA
10:23:00 1583 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 1685 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:27:00 829 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 476 Kraze Anfisa 4510004 200233 451 AUSEKLIS
10:31:00 475 Hartmane Inese 4510002 207939 451 AUSEKLIS
10:33:00 127 Bobach Kirsten 2275202 8201985 227 AALBORG OK
10:35:00 1605 Lukavcová Lenka TJN5452 8259 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 1975 Renger Rita 2711 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:39:00 492 Vitola Benita 4515411 200655 451 AUSEKLIS

D70 2.40 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 121 Jorgensen Inge 2254501 362410 225 OK ROSKILDE
09:15:27 481 Plaude Mara 4510005 245778 451 AUSEKLIS
09:19:27 1808 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
09:23:59 1575 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
09:35:17 1116 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:01:00 913 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
10:03:00 1111 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 486 Seglina Silvija 4514921 2005129 451 AUSEKLIS
10:07:00 1508 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
10:09:00 1414 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
10:11:00 107 Hansen Ruth 2214501 355594 221 OK SKAERMEN
10:13:00 721 Lindblom Inger 7044902 7490413 704 OK ORINTO
10:15:00 999 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov

D75 2.40 km, 10 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 1002 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
10:08:19 330 Eulitz Ilse 3693901 1969 369 OLV WEIMAR

H10 2.50 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 764 Lamač Vítek BOR1100 7111317 C OK Jiskra Nový Bor
09:01:23 1010 Hladký Radovan KOR0900 7003046 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:08:39 1826 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
09:11:49 1193 Placek Tomas MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně
09:18:15 1144 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:18:53 810 Gregor Marek DKP0914 887165 C Oddíl OB Kotlářka
09:27:00 1771 Janošík Ivan VCB1002 331401 C OB České Budějovice
09:27:04 294 Fischer Leander 3530903 8654362 353 OLV POTSDAM
09:35:37 525 Jonikans Valters 4570923 8661461 457 OGRE OK/SC
09:40:25 1543 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
09:52:50 1780 Minařík Josef VCB0903 2104593 C OB České Budějovice
10:00:00 1167 Forst Albert MFP0901 218782 C Matfyz Praha
10:02:00 1023 Kopecký Oldřich KPY0900 515401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:04:00 160 Losada Gabriel 2440902 8659370 244 TOLEDO ORIENTACION
10:06:00 7 Morris Samuel 1030903 8020232 103 BENNELONG NORTHSIDE
10:08:00 1894 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C SK Žabovřesky Brno
10:10:00 1302 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
10:12:00 675 Schulthess Maurice 6351009 8308210 635 OLC KAPREOLO
10:14:00 267 Groß Matti 3490903 6518 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG

H12A 2.80 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1742 Tomášek Prokop TUV0701 2120075 B SOK TJ Turnov
09:04:29 1693 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
09:10:26 1822 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 B Slavia Liberec orienteering
09:14:10 1791 Vlček Tomáš VIC0713 7210090 B OB Vizovice
09:16:41 534 Renars Grasis 4570709 8661467 457 OGRE OK/SC
09:19:23 1489 Zápotocký Jiří SLA0800 7300545 B SKOB Slaný
09:22:09 509 Graudins Rudolfs 4530708 8650303 453 KAPA OK CARNIKAVA
09:25:12 1883 Ježek David ZBM0813 8667953 C SK Žabovřesky Brno
09:27:01 1180 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
09:27:29 1782 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B OB České Budějovice
09:29:57 530 Lukass Silins 4570710 8661468 457 OGRE OK/SC
09:39:19 1619 Nožička Jan TJN0809 2088176 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:42:55 532 Olivers Plocins 4570706 8665414 457 OGRE OK/SC
09:44:53 1278 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
09:45:44 147 Staugaard Torbj 2320704 7208284 232 FIF HILLEROD
09:52:05 818 Junek Matouš DKP0817 8660910 C Oddíl OB Kotlářka
09:52:36 508 Graudins Roberts 4530709 8650301 453 KAPA OK CARNIKAVA
10:00:00 851 Veljačik Jonáš DKP0818 2800319 C Oddíl OB Kotlářka
10:02:00 535 Sterns Bruno 4570716 8667943 457 OGRE OK/SC
10:04:00 1495 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
10:06:00 1860 Termer Štěpán VSP0807 2113047 B USK Praha
10:08:00 645 Afanasyev Igor 5960803 2121877 596 PIONEERS SARATOV
10:10:00 79 Kolev Svetlozar 1910725 2073599 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:12:00 1753 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B SKOB Zlín
10:14:00 307 Cain Fidelius 3580701 8180307 358 TSV KARLSHORST
10:16:00 1133 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:18:00 1143 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 309 Flach Julius 3580705 2130081 358 TSV KARLSHORST
10:22:00 601 Groeneveld Odin 4910703 5151 491 THOR HAGUE
10:24:00 142 Hedemann Aske 2310703 9000033 231 FAABORG OK
10:26:00 529 Levkans Ernests 4570721 8661462 457 OGRE OK/SC
10:28:00 314 Neumann Rasmus 3590803 7707777 359 SV LENGEFELD
10:30:00 1303 Svítil Patrik PGP0706 2103707 B SK Praga

H12B 2.50 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:20:00 1608 Mairich Martin TJN0812 2096129 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:38:42 1710 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 C OOB TJ Turnov
09:46:24 541 Kaininš Matiss 4580715 8653189 458 AZIMUTS OK
09:50:39 926 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
09:55:42 1873 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 C SK Žabovřesky Brno
10:08:30 1009 Hladký Matěj KOR0700 7003026 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:18:01 410 Matics Marcell 3990802 46082 399 MAFC BUDAPEST
10:20:00 1051 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:22:00 241 Höbig Felix 3430802 6370 343 SV BAD DUBEN
10:24:00 1711 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
10:26:00 1138 Hrůza Ondřej LTU0703 2057579 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 1915 Cers Oto 2049496 451 AUSEKLIS
10:30:00 11 Ehrreich Rudolf Alexander 1210803 8668174 121 NATURFREUNDE OL WIEN+
10:32:00 1869 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
10:34:00 1206 Bršťák Tomáš N060706 2113398 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC
10:36:00 57 Atanasov Aleksandar 1910726 8208266 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:38:00 89 Nikolaev Ognyan 1910717 7009415 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:40:00 605 Hoboel Eskil 5020802 2086833 502 OPPSAL ORIENTEERING
10:42:00 83 Yulianov Samuil 1910527 2012199 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:44:00 1655 Štembera Vítek TJN0801 8662690 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 1642 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H14A 3.60 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 649 Kalinin Matvey 5970602 8652408 597 OMEGA
10:10:28 747 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov
10:12:07 385 Csoboth Márton 3950614 8664612 395 TABÁNI SPARTACUS
10:14:11 1697 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 B OOB TJ Turnov
10:14:32 536 Vitolins Audris Odo 4570511 8661469 457 OGRE OK/SC
10:16:31 1540 Kovalchuk Serafim 8010507 1007705 801 KIEV REGION
10:16:55 1494 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:18:14 1354 Brosch Ondřej RBK0606 2061789 B SK Radioklub Blansko
10:19:36 1558 Smolka Jakub TAP0500 2096222 B KOB Tretra Praha
10:21:54 642 Yurchuk Andrey 5950604 8652418 595 FOTON MOSCOW
10:27:16 181 Ikola Aapo 2710505 8633025 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT
10:28:49 1386 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
10:33:17 489 Solmanis Uvis 4510608 8200100 451 AUSEKLIS
10:38:41 383 Bujdosó Márk 3950807 8080705 395 TABÁNI SPARTACUS
10:40:31 112 Marager Johannes 2230607 8631602 223 ALLEROED OK
10:42:41 115 Nielsen Erik Groenborg 2230604 8656158 223 ALLEROED OK
10:42:43 962 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
10:45:34 511 Lecinskis Emils 4530514 8680080 453 KAPA OK CARNIKAVA
10:47:45 386 Csoboth Mihály 3950815 8224488 395 TABÁNI SPARTACUS
10:48:47 593 Mackevičius Tadas 4780604 8644510 478 ORIENS OK
10:55:52 1189 Pivec Jan MLA0503 9201380 B MLOK Mariánské Lázně
10:56:27 1614 Míka Albert TJN0601 8662743 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 1666 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 524 Fisers Emils 4570514 8667941 457 OGRE OK/SC
11:04:00 1546 Černý Matouš TAP0501 7207616 C KOB Tretra Praha
11:06:00 1300 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B SK Praga
11:08:00 557 Vimba Francis 4600604 2008866 460 ZIEMELKURZEME OK
11:10:00 576 Račickas Matas 4750505 8668936 475 SM GAJA KAUNAS
11:12:00 497 Arnicans Roberts 4530515 8650317 453 KAPA OK CARNIKAVA
11:14:00 594 Strole Salvuus 4780505 7203285 478 ORIENS OK
11:16:00 735 Drach Ivan 8010605 1007703 801 KIEV REGION
11:18:00 1611 Mastník Ondřej TJN0507 8662692 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 1146 Lazák Jan LTU0500 2057590 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 709 Janšo Jakub Karol 6760606 2051421 676 KLUB OB ATU KOŠICE
11:24:00 80 Mandev Ivailo 1910531 7300280 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:26:00 1587 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:28:00 73 Ibrjamov Berk 1910528 7000239 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:30:00 85 Petrov Ivan 1910524 2102494 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:32:00 69 Georgiev Bojan 1910532 2034132 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:34:00 68 Filipov Teodor 1910514 8300009 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:36:00 1607 Mairich Filip TJN0603 8662281 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:38:00 54 Ahmedov Dzhan 1910515 7300150 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:40:00 131 Vang Bobach Christoff 2270607 7205423 227 AALBORG OK
11:42:00 526 Kristers Sidorovs 4570508 8661466 457 OGRE OK/SC
11:44:00 1181 Janoch Samuel MLA0502 1421918 B MLOK Mariánské Lázně
11:46:00 528 Kugenieks Adrians 4570615 8667942 457 OGRE OK/SC
11:48:00 527 Kristofers Plocins 4570505 8661464 457 OGRE OK/SC
11:50:00 523 Emils Sulcs 4570607 8661465 457 OGRE OK/SC
11:52:00 473 Grasis Markus 4510523 7111333 451 AUSEKLIS
11:54:00 183 Kallela Lenni 2710603 9201395 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT
11:56:00 1247 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 B Orientační sporty Písek
11:58:00 590 Kareckas Kimantas 4780514 1207000 478 ORIENS OK

H14B 3.30 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 484 Sampins Roberts 4510614 8007711 451 AUSEKLIS
09:11:59 1156 Potůček Oto LTU0501 2057586 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:13:43 1836 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B KOS Slavia Plzeň
09:38:25 1323 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
09:59:09 591 Karvelis Džiugas 4780502 1206977 478 ORIENS OK
09:59:10 578 Kreišmonas Gintaras 4750503 1451887 475 SM GAJA KAUNAS
10:00:00 798 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C KOB Dobřichovice
10:02:00 1394 Vlach Timothy SBR0501 2075674 C SKOB Bruntál
10:04:00 347 Őze Dániel 3900615 8000963 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:06:00 1011 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:08:00 577 Gražys Emilis 4750504 2118437 475 SM GAJA KAUNAS
10:10:00 478 Leina Augusts 4510607 200383 451 AUSEKLIS
10:12:00 480 Maulins Rudolfs 4510519 2801006 451 AUSEKLIS
10:14:00 60 Bonev Viktor 1910516 2012200 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:16:00 1088 Hejna Štěpán LLI0602 7210309 C LOK-o Liberec
10:18:00 1211 Uher Adam N060503 2118473 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC
10:20:00 90 Todorov Ivan 1910510 2029965 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:22:00 1625 Pěnička Jan TJN0501 2070823 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:24:00 503 Dzerve Marcis 4530503 8657212 453 KAPA OK CARNIKAVA
10:26:00 466 Cinitis Uvis 4510520 2086492 451 AUSEKLIS
10:28:00 1205 Andrš Matěj N060605 2118502 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC
10:30:00 273 Balla Georg 3510601 2015605 351 SV ROBOTRON DRESDEN

H16A 4.10 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 1307 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
09:52:17 1659 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:33 1603 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:03 956 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
10:17:20 1283 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
10:21:59 1856 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
10:26:22 490 Stana Gustavs 4510422 8006008 451 AUSEKLIS
10:28:31 844 Škácha Vít DKP0310 8654883 B Oddíl OB Kotlářka
10:32:16 116 Nielsen Hans Groenborg 2230303 8664243 223 ALLEROED OK
10:33:02 1387 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A TJ Růžená
10:33:06 1287 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 B SK Praga
10:33:07 1432 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 828 Mareš Albert DKP0308 2103741 B Oddíl OB Kotlářka
10:38:09 351 Szabó Levente 3900319 8636767 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:41:49 86 Petrov Kaloyan 1910311 8655951 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:43:04 1099 Bejvl Marek LME0400 2056261 B SK Los Mělník
10:45:46 1264 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
10:49:11 711 Novota Lukáš 6760304 2025333 676 KLUB OB ATU KOŠICE
10:49:41 349 Schubert Ambrus 3900317 8000961 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:49:57 334 Barta Máté 3900403 8000962 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:50:00 702 Kukurugya Šimon 6730402 2049991 673 SANDBERG BRATISLAVA
10:52:00 67 Dragoev Tervel 1910334 2800461 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:54:00 1644 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 114 Marager Valdemar 2230308 8621059 223 ALLEROED OK
10:58:00 1162 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 1632 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 646 Afanasyev Oleg 5960302 439222 596 PIONEERS SARATOV
11:04:00 1545 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB Tretra Praha
11:06:00 1707 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
11:08:00 184 Kallela Luca 2710302 9201393 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT
11:10:00 1861 Titz Adam VSP0401 2032183 C USK Praha
11:12:00 1566 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B KOB Tretra Praha
11:14:00 1588 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:16:00 742 Yatsenko Volodymyr 8010406 1007704 801 KIEV REGION
11:18:00 1249 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B Orientační sporty Písek
11:20:00 1382 Novák Daniel RUM0301 2801020 C ZOOB Rumburk
11:22:00 1155 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 741 Tatarnikov Mykhailo 8010403 2103535 801 KIEV REGION
11:26:00 745 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
11:28:00 1276 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
11:30:00 66 Dragoev Ivailo 1910335 8655577 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:32:00 519 Aleksans Ronalds 4570419 8667944 457 OGRE OK/SC
11:34:00 1925 Melnis Marks 451 2030249 451 AUSEKLIS
11:36:00 87 Shterev Preslav 1910138 8044368 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:38:00 1296 Ráž Miloslav PGP0406 9102085 C SK Praga
11:40:00 1274 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 B SK Praga
11:42:00 1359 Udovichenko Maxim 5972005 2110094 597 OMEGA
11:44:00 454 Mitzafon Peleg 4210302 2071589 421 LEV HASHARON MENASHE
11:46:00 520 Andersons Jekabs toms 4570417 8656779 457 OGRE OK/SC

H16B 3.50 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:40:00 1848 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:53:13 1454 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SJH Jindřichův Hradec
10:04:00 1086 Hejna Hynek LLI0300 7055011 B LOK-o Liberec
10:16:07 542 Klavinš Renars 4580412 8644925 458 AZIMUTS OK
10:18:06 472 Gills Arvids 4510409 8122221 451 AUSEKLIS
10:26:47 1709 Mertlík Jakub TUR0307 2108912 C OOB TJ Turnov
10:29:03 491 Ummers Emils 4510425 8667912 451 AUSEKLIS
10:31:12 1884 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
10:31:15 359 Zagyva Zalán 390 2052334 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:37:59 58 Bonev Dani 1910312 7300266 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:40:00 664 Rohweder Ronny 6330204 8200802 633 SKI-O SWISS
10:42:00 597 Voroblievas Voroblia 4780408 1206988 478 ORIENS OK
10:44:00 580 Skunda Kristupas 4750402 8011248 475 SM GAJA KAUNAS
10:46:00 452 O'cleirigh Emmet 4200403 51018 420 AJAX
10:48:00 76 Ilkov Georgi 1910313 2029951 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:50:00 579 Pileckas Justas 4750401 2134526 475 SM GAJA KAUNAS
10:52:00 1031 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:54:00 1610 Marek Matěj TJN0409 2103701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 1024 Michálek Michal KPY0500 2091542 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:58:00 1015 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 1183 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
11:02:00 1075 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov

H18A 4.50 km, 12 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:10:00 1892 Pompura Daniel ZBM0108 2008502 C SK Žabovřesky Brno
09:14:12 984 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A OK Kamenice
09:16:18 1695 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
09:16:32 344 Jónás Ferenc 3900113 8646130 390 SZEGEDI VASUTAS SE
09:16:32 872 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
09:17:54 352 Szabó Marcell 3900120 8000973 390 SZEGEDI VASUTAS SE
09:25:19 1280 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
09:25:39 88 Shterev Veselin 1910137 8136369 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
09:36:21 638 Chernykh Misha 5940202 8643721 594 LVS KHIMKI
09:39:37 715 Knor Martin 6770201 2066091 677 KLUB OB MARTIN
09:41:53 988 Škvor Adam KAM0202 425596 B OK Kamenice
09:46:21 394 Nagy Péter 3950211 8042201 395 TABÁNI SPARTACUS
09:48:44 1277 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
09:48:50 1552 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
09:51:47 835 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B Oddíl OB Kotlářka
09:53:17 1729 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
10:01:04 77 Ivanov Aleksandar 1910139 8212100 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:03:58 874 Šmol David DOK0100 2042545 B OK Doksy
10:10:00 901 Bek Jiří CHA0103 436431 B OK Chrastava
10:12:00 521 Andris Svilans 4570222 8655433 457 OGRE OK/SC
10:14:00 144 Hedemann Peter 2310102 8115511 231 FAABORG OK
10:16:00 22 Gessl Konrad 1240102 8040301 124 WAT OL
10:18:00 1586 Budský Ondřej TJN0105 8656738 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 1514 Šabata Radek SRK0202 2070826 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 826 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 1764 Šimek Štěpán UOL0104 52733 C SOB Olomouc
10:26:00 867 Kubec Michal DOK0103 7207878 B OK Doksy
10:28:00 384 Bujdosó Zoltán 3950206 8020217 395 TABÁNI SPARTACUS
10:30:00 1844 Dostál Jakub VRL0104 8670450 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:00 955 Gajda Jan KAM0105 8656513 A OK Kamenice
10:34:00 93 Zhelyazkov Nedkov Nikolay 1910142 1007828 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:36:00 701 Kukurugya Matěj 6730101 2049990 673 SANDBERG BRATISLAVA
10:38:00 1090 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C LOK-o Liberec
10:40:00 1121 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 455 Yogev Rotem 4210101 7207802 421 LEV HASHARON MENASHE

H18B 3.90 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1534 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
09:40:47 993 Víšek Martin KAM0102 9101674 B OK Kamenice
09:44:48 1752 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
10:18:34 821 Klaška Martin DKP0100 8322332 A Oddíl OB Kotlářka
10:24:01 1639 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 1627 Pěnička Tomáš TJN0202 2069079 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 1849 Procinger Jan VRL0102 2082910 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 662 Rohweder Leon 6330103 8040401 633 SKI-O SWISS
10:36:00 1638 Romaniuk Vojtěch TJN0205 2070855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:38:00 947 Albrecht Adam KAM0203 995899 C OK Kamenice
10:40:00 1079 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
10:42:00 1164 Zamastil Michal LTU0203 2057576 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H20A 5.30 km, 13 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:20:00 990 Škvor Ota KAM9900 981828 A OK Kamenice
09:20:54 1616 Nagy Josef TJN0006 8656507 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:26:49 1880 Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 2045678 C SK Žabovřesky Brno
09:30:29 1433 Tichý Radomír SHK0000 7300181 R OK Slavia Hradec Králové
09:40:54 280 Höck Kilian 3510018 8606474 351 SV ROBOTRON DRESDEN
09:59:36 44 Vandeghinste Grégoire 1579900 8644890 157 HOC
10:19:08 1161 Šitina Jakub LTU0001 8662680 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 1080 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 A LOK-o Liberec
10:22:00 51 Eyen Guillaume 1610002 8444719 161 CO LIÉGE
10:24:00 1887 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B SK Žabovřesky Brno
10:26:00 1444 Semiginovský Šimon SJC0005 2056271 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 979 Stormer Emil KAM0000 9201373 C OK Kamenice

H20B 3.70 km, 10 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 342 Győri Bertalan 3900010 2052340 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:09:19 575 Dechtiar Viktoras 4759906 8663339 475 SM GAJA KAUNAS
10:30:00 868 Meduna Jakub DOK0000 888634 B OK Doksy
10:32:00 1622 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 1266 Čtrnáct Šimon PGP0001 2121096 C SK Praga

H21E 6.20 km, 16 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 1335 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
09:52:30 1054 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
09:52:53 197 Ahola Joonas 2799602 8636177 279 MUSTAMAKKI
10:03:22 441 Gösswein Csaba 4088501 2004470 408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE
10:04:04 1440 Mrázek Jan SJC8102 7717777 R Sportcentrum Jičín
10:06:44 1719 Schulhof Jan TUR8900 8660452 C OOB TJ Turnov
10:08:50 657 Zingg Luca 6319302 8030693 631 BUSSOLA OK
10:10:01 381 Bakó Áron 3959201 8101092 395 TABÁNI SPARTACUS
10:10:05 957 Glonek Jakub KAM9602 1625050 E OK Kamenice
10:10:29 19 Wartbichler Christian 1228806 8201288 122 HSV OL WIENER NEUSTADT
10:11:31 392 Liszka Krisztián 3959205 1408162 395 TABÁNI SPARTACUS
10:13:11 179 Heinmann Kristo 2558901 8645022 255 OK PEKO
10:13:54 1706 Luštický Martin TUR8700 7092626 R OOB TJ Turnov
10:14:18 193 Anttolainen Aleksi 2769301 8639454 276 LAHDEN SUUNNISTAJAT
10:16:53 1757 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
10:24:04 395 Ormay Mihály 3959902 8636768 395 TABÁNI SPARTACUS
10:24:53 1805 Horáček Michal VLI7700 500290 C Slavia Liberec orienteering
10:25:43 248 Kundisch Wieland 3458512 8606454 345 USV TU DRESDEN
10:35:05 388 Divin Péter 3959803 8060398 395 TABÁNI SPARTACUS
10:35:14 1701 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A OOB TJ Turnov
10:36:22 1722 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
10:41:00 47 Van baelen Michael 1599201 1199256 159 D-TEAM
10:42:57 992 Šmelík Martin KAM9604 682340 C OK Kamenice
10:50:00 873 Škoda Jakub DOK8800 1302790 R OK Doksy
10:52:00 1312 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
10:54:00 1344 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 958 Gray Daniel KAM0003 8644940 C OK Kamenice
10:58:00 1019 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 1513 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 1293 Landovský Jakub PGP9601 7209346 C SK Praga
11:04:00 1021 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:06:00 1364 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
11:08:00 369 Gyimesi Zoltán 3937212 8448444 393 TIPO OC BUDAPEST
11:10:00 582 Nakvosas Gytis 4779503 1394123 477 OSK AŽUOLAS
11:12:00 10866 Kleston Danil 595 8631537 595 FOTON MOSCOW
11:14:00 864 Fürst Matouš DOK9602 8651739 E OK Doksy
11:16:00 178 Papp Tanel 2549500 7206061 254 OK VORU
11:18:00 169 Prieto del campo Álvaro 2499501 8051295 249 MALARRURA
11:20:00 92 Zhelyaskov Dimitar 1919805 8208233 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:22:00 1979 Uibopin Kerst 345 8080192 345 USV TU DRESDEN
11:24:00 1980 Birnstock Jan 345 8337338 345 USV TU DRESDEN
11:26:00 1727 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
11:28:00 1728 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
11:30:00 1129 Volák Ondřej LPU0010 8656613 R OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 1263 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
11:34:00 1269 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
11:36:00 983 Stormer Oskar KAM9600 8050596 C OK Kamenice
11:38:00 1110 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 1125 Roudný Martin LPU0002 8656520 R OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 977 Semík Ondřej KAM9401 8651935 R OK Kamenice
11:44:00 974 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 R OK Kamenice
11:46:00 964 Udovichenko Igor 5971999 7207150 597 OMEGA
11:48:00 1294 Procházka Jan PGP8206 8656639 C SK Praga
11:50:00 1297 Semerád Antonín PGP9807 1394693 C SK Praga
11:52:00 1304 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga

H21A 5.20 km, 12 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1920 Kettner Lukáš KAM9403 887640 C OK Kamenice
09:11:30 972 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
09:12:24 1874 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
09:15:21 815 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
09:15:38 1436 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
09:19:17 1595 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:19:24 1447 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
09:22:09 756 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
09:22:52 531 Neimanis Nauris 4579201 86667946 457 OGRE OK/SC
09:23:15 752 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C Orientační Běh Opava
09:26:36 886 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
09:30:18 795 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
09:31:39 693 Mižúr Peter 6719102 8116785 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA
09:39:42 1493 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
09:40:15 1613 Michek David TJN9802 8655371 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:42:03 910 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
09:43:18 869 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
09:43:24 1053 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:46:00 1279 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
09:48:44 904 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
09:52:40 239 Zschäckel Robin 3429702 973101 342 SONNENSCHEIN BERLIN
09:55:51 971 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
09:57:33 1148 Lazák Tomáš LTU9102 8662728 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:58:07 1637 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 761 Šrubař Michal ASU8606 8002099 C Magnus Orienteering
10:02:00 168 Lázaro Diego 2489600 8657357 248 ULTRA MAXIMUS
10:04:00 355 Vajda Balázs 3909422 2019801 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:06:00 256 Riebisch Martin 3458709 1300912 345 USV TU DRESDEN
10:08:00 1106 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 1130 Žák Jan LPU9802 2025379 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 493 Zideluns Janis 4519010 1396657 451 AUSEKLIS
10:14:00 863 Francke Jan DOK8400 688312 C OK Doksy
10:16:00 907 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C OK Chrastava
10:18:00 391 Lengyel Ádám 3959613 8199604 395 TABÁNI SPARTACUS
10:20:00 1674 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
10:22:00 254 Rewig Thomas 3458207 8444555 345 USV TU DRESDEN
10:24:00 934 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
10:26:00 1342 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 1069 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
10:30:00 1216 Dvořáček Dan N107902 8629750 N10 NEREGISTR. PRAHA 5
10:32:00 1830 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 1512 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 1450 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 1618 Novotný Marek TJN9901 8680399 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 1435 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B Sportcentrum Jičín
10:42:00 674 Schulthess Lukas 6357908 8308166 635 OLC KAPREOLO
10:44:00 740 Sheremet Oleksandr 8018401 1302734 801 KIEV REGION
10:46:00 754 Šulc Václav AOP9200 49474 C Orientační Běh Opava
10:48:00 45 Deferme Miel 1599603 1981205 159 D-TEAM
10:50:00 46 Toon Melis 1599202 1333334 159 D-TEAM
10:52:00 667 Mohn Christian 6357401 8211274 635 OLC KAPREOLO
10:54:00 1923 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R OK Doksy
10:56:00 1126 Roudný Václav LPU0001 8656528 A OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 1365 Buk Petr ROU0001 8662366 A SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 823 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 959 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
11:04:00 1916 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín

H21B 4.60 km, 11 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 963 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
09:31:04 1233 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
09:44:58 1567 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
09:48:00 1255 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
09:53:23 1117 Moravec Marek LPU8811 416269 C OK Lokomotiva Pardubice
09:59:30 1593 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:21 1070 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:04:08 1651 Šmaus Antonín TJN0001 2025357 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:04:46 1331 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:06:13 1305 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
10:08:48 1652 Šmaus Jan TJN9700 2067320 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:09:37 228 Brettschneider Moritz 3418607 5056 341 KAULSDORFER OLV BERLIN
10:11:14 788 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
10:19:12 1557 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C KOB Tretra Praha
10:20:40 1018 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:20:52 102 Štambuk Mario 2119203 889671 211 OK MERZ
10:21:16 357 Viczián Péter 3908727 45242 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:23:30 335 Bereczki Máté 3909005 505239 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:29:54 1374 Svoboda Jakub ROU9301 301695 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 1457 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
10:32:00 1311 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
10:34:00 98 Štambuk Andro 2119905 7041999 211 OK MERZ
10:36:00 1196 Malý Jakub N019102 2129248 N01 NEREGISTR. VSETÍN
10:38:00 1811 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 685 Studer Dominic 6389903 8625418 638 OLG MURTEN
10:42:00 784 Málek Martin CST8902 1425376 C OB Strakonice
10:44:00 15 Koiser Bernd 1228707 7987313 122 HSV OL WIENER NEUSTADT
10:46:00 103 Štambuk Matej 2119504 889172 211 OK MERZ
10:48:00 1683 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
10:50:00 430 Tóth Péter 4039601 1396129 403 PÉCSI OE SPORTKOR
10:52:00 1362 Pecháček Libor RIC7600 2069067 C OB Říčany
10:54:00 1208 Kříž Jan N067501 2117425 N06 NEREGISTR. VYSOKÁ PEC
10:56:00 425 Kopasz Róbert 4019210 411980 401 KALOCSAI TERM. TSE
10:58:00 99 Štambuk Dario 2115901 7111959 211 OK MERZ
11:00:00 1675 Krejbich Daniel TJP9901 2086847 C TJ Sokol Troja
11:02:00 149 Mahou Alvaro 2419302 308375 241 COTA TORREJON DE ARDOZ
11:04:00 1525 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
11:06:00 494 Zideluns Mikelis 4518512 8300333 451 AUSEKLIS
11:08:00 301 Bersuck Lukas 3549502 7050495 354 BIELEFELDER TG
11:10:00 1926 Zvagulis Ricards 451 2030248 451 AUSEKLIS
11:12:00 1175 Valach Adam MFP9400 7003029 C Matfyz Praha
11:14:00 887 Koucký Roman EKP6301 2102701 C VŠTJ Ekonom Praha
11:16:00 602 Systad Audun Midttun 5019803 2086832 501 LYN SKI
11:18:00 1063 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
11:20:00 1203 Šperl Milan N058001 995895 N05 NEREGISTR. NEJDEK
11:22:00 1071 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov

H21C 4.20 km, 9 kontrol, Start: 4

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:20:00 1570 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
09:26:31 975 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C OK Kamenice
09:34:31 1649 Šklíba David TJN9902 2053560 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:05:09 27 Wedekind Konstantin 1518904 501933 151 OLG SANKT VITH ARDOC
10:06:24 362 Dalos Áron 3929504 233595 392 MAFC BUDAJENO
10:20:00 1870 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:22:00 682 Berthold Noah 6380206 1415266 638 OLG MURTEN
10:24:00 227 Brettschneider Max 3418406 5078 341 KAULSDORFER OLV BERLIN
10:26:00 1238 Knotek Kamil OLP8501 49437 PSK Olymp Praha
10:28:00 970 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C OK Kamenice
10:30:00 691 Hríbik Miroslav 6718503 2300847 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA
10:32:00 827 Klusák Martin DKP8704 8557 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 1871 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:36:00 1859 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
10:38:00 1295 Procházka Tomáš PGP8207 515114 C SK Praga
10:40:00 1007 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:42:00 1363 Pecháček Vít RIC0101 2069066 C OB Říčany
10:44:00 1569 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 1389 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko

H35A 4.60 km, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1127 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
09:33:15 830 Mrázek Jiří DKP7911 7922111 C Oddíl OB Kotlářka
09:33:37 1713 Neumann Josef TUR8407 1984123 C OOB TJ Turnov
09:40:16 1813 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
09:56:12 925 Polák Jaroslav CHA7500 7201775 C OK Chrastava
09:56:28 558 Vimba Martins 4607701 8017777 460 ZIEMELKURZEME OK
10:03:05 1437 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:03:30 1399 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
10:04:06 1766 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
10:04:58 1857 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
10:08:43 1464 Bauer Lukáš SKV7701 8644880 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:11:14 1831 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
10:17:22 1166 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C KČT Aš
10:27:05 634 Roshchin Roman 5928001 8661648 592 MSU MOSCOW
10:27:40 1463 Badura Václav SKV8101 7200904 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:29:25 1914 Cardenas Francisco Leiva 8304007 249 MALARRURA
10:30:00 637 Malin Sergei 5938000 505915 593 KMS ST.PETERSBURG
10:32:00 666 Brunner Jan 6348102 7201567 634 OCR WINTERTHUR
10:34:00 1355 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
10:36:00 1401 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
10:38:00 630 Wiktor Wojciech 5558202 7207543 555 WKS SLASK
10:40:00 1492 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
10:42:00 1406 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
10:44:00 1192 Placek Petr MLA8000 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 158 Peňaranda Marcos Tomas 2438403 7200028 243 CRON
10:48:00 1367 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
10:50:00 1413 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
10:52:00 129 Popp Andreas 2278105 351242 227 AALBORG OK
10:54:00 744 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
10:56:00 97 Gagné Jean Francois 2018001 7212324 201 MONTREAL RAMBLERS
10:58:00 1977 Schellenberger Peter 1411908 370 LVB LEIPZIG
11:00:00 257 Richter Friedmar 3458116 8003139 345 USV TU DRESDEN
11:02:00 1339 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 1502 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:06:00 1810 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 329 Distler Carl W. 3687601 1411910 368 BERLINER TSC

H35B 4.00 km, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:10:00 1687 Kříž Lukáš TTR8201 515159 C OOB Třebíč
09:36:40 1867 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
09:37:52 1918 Senbergs Jurijs 4518104 8399938 451 AUSEKLIS
09:44:37 94 Zlatanov Nikolai 1918441 7300424 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
10:06:58 1653 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:10:00 1034 Videcký Jan KSU7504 446440 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:12:00 769 Schimm Petr BSO8202 2067926 C KOB Baník Sokolov
10:14:00 1905 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
10:16:00 1212 Klíma Kamil N078201 8667960 N07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHA
10:18:00 878 Lhotský Petr DVP8100 1450167 C DVP ORIENTATION
10:20:00 10 Ehrreich Rudolf 1218101 9149149 121 NATURFREUNDE OL WIEN+
10:22:00 1409 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
10:24:00 1158 Procházka Martin LTU8101 9779 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H40A 4.60 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 423 Dénes Zoltán 4017207 2019787 401 KALOCSAI TERM. TSE
09:55:00 1530 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
10:02:23 125 Bobach Claus 2277701 9005057 227 AALBORG OK
10:04:08 811 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:27 502 Dzerve Gatis 4537601 8655202 453 KAPA OK CARNIKAVA
10:19:05 892 Čech Jan FSP7900 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:20:19 921 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
10:24:50 427 Nagy Viktor 4017701 8455018 401 KALOCSAI TERM. TSE
10:35:11 1578 Balogh Jan TJN7500 2027211 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:41:04 1171 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
10:41:17 162 Garcia Gorrotxategi Zig 2457502 980484 245 COBI
10:45:48 166 Hernandez Antonio 2467301 1933232 246 FRONTELA O
10:50:00 622 Biolik Grzegorz 5517602 8210276 551 TRACKCOURSE
10:52:00 1301 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
10:54:00 417 Baksa Csaba 4017808 954 401 KALOCSAI TERM. TSE
10:56:00 1074 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C KOB Litvínov
10:58:00 249 Lehmann Karsten 3457818 7300414 345 USV TU DRESDEN
11:00:00 1190 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
11:02:00 1536 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
11:04:00 695 Šimoník Milan 6717505 2126379 671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA
11:06:00 1790 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
11:08:00 408 Matics Gyula 3997501 8163264 399 MAFC BUDAPEST
11:10:00 1682 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C TJ Sokol Troja
11:12:00 791 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:14:00 268 Groß Sebastian 3497401 8140214 349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG
11:16:00 1062 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín

H40B 3.80 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1872 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C SK Žabovřesky Brno
09:17:32 1027 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:30:43 465 Cers Kaspars 4517526 8010333 451 AUSEKLIS
09:54:24 1746 Stibor Zbyněk TVR7600 301259 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
09:55:41 1678 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
09:56:24 881 Šťovíček Jan DVP7703 981810 C DVP ORIENTATION
09:59:15 412 Sági Péter 3997604 888370 399 MAFC BUDAPEST
10:00:00 1243 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
10:02:00 1145 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:04:00 644 Yurchuk Sergey 5957702 2300578 595 FOTON MOSCOW
10:06:00 1391 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
10:08:00 1032 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:10:00 540 Caune Gaidars 4587707 1394783 458 AZIMUTS OK
10:12:00 1490 Zápotocký Luboš SLA7500 2801037 C SKOB Slaný
10:14:00 853 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
10:16:00 1788 Udovichenko Roma 5971974 1421661 597 OMEGA
10:18:00 1760 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:20:00 1797 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 1265 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
10:24:00 1533 Koska Bronislav STH7701 2086871 C SK Studenec
10:26:00 842 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka

H45A 4.50 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:20:00 237 Schmiedeberg Nils 3426704 1390570 342 SONNENSCHEIN BERLIN
09:20:46 17 Stockmayer Michael 1226801 8220668 122 HSV OL WIENER NEUSTADT
09:22:33 553 Pompe Tilo 3517017 501907 351 SV ROBOTRON DRESDEN
09:29:10 500 Cerjaks Kaspars 4537016 8643013 453 KAPA OK CARNIKAVA
09:30:51 1691 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
09:33:33 194 Ahtiainen Akseli 2777202 8664491 277 KALEVAN RASTI
09:39:30 188 Venäläinen Toni 2737000 8364183 273 VALKEAKOSKEN HAKA
09:43:29 1251 Šafařík Ivo OPI7402 434828 C Orientační sporty Písek
09:52:10 1768 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OB Vamberk
09:53:56 240 Zschaeckel Raik 3426703 8081067 342 SONNENSCHEIN BERLIN
09:54:17 581 Budriunas Justas 4767000 1333342 476 INDIVID. VILNIUS
09:54:37 317 Bleidorn Stefan 3616801 8241268 361 SV IHW ALEX BERLIN 78
09:54:40 729 Andersson Hakan 7087401 9741203 708 HALMSTAD OK
09:55:59 148 Staugaard Ulrik 2327001 701070 232 FIF HILLEROD
09:59:45 1452 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
10:03:26 311 Spranger Lutz 3586704 7670724 358 TSV KARLSHORST
10:06:46 1282 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
10:12:26 397 Tornai Szabolcs 3967101 8434004 396 SZABI SE
10:15:35 1504 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
10:20:00 1772 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
10:22:00 117 Nielsen Niels Peter Vest 2237301 981612 223 ALLEROED OK
10:24:00 1617 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 684 Studer Andreas 6387001 8040870 638 OLG MURTEN
10:28:00 1172 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C Matfyz Praha
10:30:00 797 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice
10:32:00 1633 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 822 Klaška Pavel DKP6500 9889 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 276 Farrak Holger 3517019 2057 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:38:00 376 Szlávik Zoltán 3937308 8664649 393 TIPO OC BUDAPEST
10:40:00 310 Krieger Thomas 3587403 8051274 358 TSV KARLSHORST
10:42:00 234 Finkenstädt Björn 3426806 8657683 342 SONNENSCHEIN BERLIN
10:44:00 205 Marcher Wolfgang 2927001 9731017 292 CMO
10:46:00 1147 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:48:00 1066 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
10:50:00 1483 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
10:52:00 457 Barenghi Beniamino 4247301 7197300 424 VERESE ORIENTEERING
10:54:00 110 Marager Anders 2237005 1413395 223 ALLEROED OK
10:56:00 931 Švancar Martin CHA7000 8178 C OK Chrastava
10:58:00 1081 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
11:00:00 976 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
11:02:00 1953 Škoch Jan 2102695 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 1952 Kábrt Filip 51473 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 1741 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C SOK TJ Turnov
11:08:00 420 Borbás Nándor 4017102 8082671 401 KALOCSAI TERM. TSE
11:10:00 1487 Matoušek Martin SLA7100 2109677 C SKOB Slaný
11:12:00 1201 Zámečník Pavel N047202 2801012 N04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINY
11:14:00 1268 Drbal Jan PGP7101 8654900 C SK Praga

H45B 3.80 km, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:40:00 1733 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:03:18 746 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
10:14:50 1885 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C SK Žabovřesky Brno
10:31:41 488 Silins Valters 4517301 1603089 451 AUSEKLIS
10:40:00 1223 Zýka Vít N137201 887921 N13 NEREGISTR. PRAHA 12
10:42:00 1824 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 893 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:46:00 424 Horváth Norbert 4017412 921 401 KALOCSAI TERM. TSE
10:48:00 1643 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00 1748 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:52:00 1819 Novotný Jiří VLI7102 2078464 C Slavia Liberec orienteering
10:54:00 507 Graudins Rinalds 4537207 1399588 453 KAPA OK CARNIKAVA
10:56:00 471 Gegeris Atis 4517216 1423607 451 AUSEKLIS
10:58:00 366 Dankó István 3936913 45132 393 TIPO OC BUDAPEST
11:00:00 426 Kovács János 4017311 45465 401 KALOCSAI TERM. TSE
11:02:00 374 Molnár Attila 3937007 701224 393 TIPO OC BUDAPEST
11:04:00 843 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 1013 Vých Luboš KOR7300 2095976 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:08:00 1897 Tejkal Karel ZBP7000 53584 C OOB SK Zbraslav
11:10:00 1803 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 1865 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
11:14:00 1843 Dostál Dalibor VRL7308 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 1348 Eisner Leo PVP7003 51578 C VSK Přírodní vědy Praha
11:18:00 1215 Skácel Dalibor N097301 2116490 N09 NEREGISTR. LIBEREC 02
11:20:00 59 Bonev Dian 1917401 9995555 191 VARIANT 5 TARGOVISHTE
11:22:00 1379 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
11:24:00 1731 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
11:26:00 1725 Vambera Filip TUR7305 2103248 C OOB TJ Turnov
11:28:00 1660 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H50A 4.20 km, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 981 Stormer Leif KAM6701 960115 C OK Kamenice
10:01:03 191 Virtanen Antti 2756801 435723 275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT
10:26:28 989 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
10:33:07 632 Ignatev Aleksandr 5916700 206529 591 YAROSLAVL
10:33:17 1781 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
10:35:01 653 Pretnar Janez 6216701 1652011 621 KAMNIŠKI O-KLUB
10:37:43 1740 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
10:38:01 935 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
10:38:07 40 Vervoort Wim 1556905 8630901 155 TROL
10:39:20 618 Egge Guttorm 5066501 1302878 506 IL GEOFORM
10:40:50 214 Le gland Christophe 2976901 1740410 297 ANNECY SPORTS ORIENTATION
10:42:56 435 Pataki Gabor 4056703 670122 405 PVS PÉCS
10:43:08 783 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
10:44:27 628 Depta Piotr 5546502 501904 554 MKS PAULINUM JELENIA GORA
10:46:08 275 Cruse Kay 3516604 8230366 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:49:13 599 Binsch Olaf 4916901 690128 491 THOR HAGUE
10:51:01 210 Lassalle Pascal 2946704 1000705 294 CO AMBERIEU
10:52:49 171 Borras ripolles Joan 2506901 8638380 250 MONTSANT ORIENTACIO
10:55:39 517 Vabulnieks Maris 4556601 8645138 455 APE OK
11:00:00 196 Huttunen Matti 2786601 8630831 278 PIHKANISKAT
11:02:00 204 Zenevre Manuel 2916901 8099991 291 HAUTES VOSGES ORIENTATION
11:04:00 1083 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
11:06:00 1153 Petržela Pavel LTU6301 8662681 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 368 Faggyas László 3936604 4468 393 TIPO OC BUDAPEST
11:10:00 363 Dalos Attila 3926701 1396205 392 MAFC BUDAJENO
11:12:00 229 Demmig Sven 3416602 8200466 341 KAULSDORFER OLV BERLIN
11:14:00 1392 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
11:16:00 34 Baert Serge 1546500 8448449 154 NSV AMEL
11:18:00 712 Novota Mikuláš 6766002 2025332 676 KLUB OB ATU KOŠICE
11:20:00 16 Pidner Valentin 1225604 8477477 122 HSV OL WIENER NEUSTADT
11:22:00 251 Mueller Rico 3456413 2032226 345 USV TU DRESDEN
11:24:00 393 Magyari Árpád 3956616 2050687 395 TABÁNI SPARTACUS
11:26:00 31 Korstjens Patrick 1536703 7005039 153 KOL OVERPELT
11:28:00 1234 Müller Robert OAV6900 553456 C Orienteering Adventure
11:30:00 6 Morris Eric 1036901 8633233 103 BENNELONG NORTHSIDE
11:32:00 1763 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
11:34:00 608 Mella Stein 5026605 2086835 502 OPPSAL ORIENTEERING
11:36:00 604 Systad Rolv Anders 5016502 2086831 501 LYN SKI
11:38:00 753 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava
11:40:00 1016 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:42:00 21 Eschlböck Rainer 1236501 8303040 123 NATURFREUNDE LINZ

H50B 3.60 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 353 Szencz Attila 3906721 2019802 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:06:06 819 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:54 1455 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
10:15:29 551 Stabinš Maris 4586801 8642105 458 AZIMUTS OK
10:22:25 1521 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:34:05 888 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:36:45 1134 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:37:22 584 Nakvosas Vidmantas 4776701 8635553 477 OSK AŽUOLAS
10:40:31 1667 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:09 1425 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:25 1332 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:54:30 1103 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
10:55:27 1087 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
10:55:58 378 Zagyi László 3936710 8406702 393 TIPO OC BUDAPEST
11:00:00 371 Ipsics László 3936802 9680319 393 TIPO OC BUDAPEST
11:02:00 1900 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
11:04:00 840 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 995 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
11:08:00 1160 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:10:00 612 Nordvik Bjorn 5046502 7000162 504 KOLBOTN & SKIMT OL
11:12:00 143 Hedemann Henning 2316604 9000055 231 FAABORG OK
11:14:00 1035 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
11:16:00 372 Károlyi Gyula 3936411 45484 393 TIPO OC BUDAPEST
11:18:00 440 Szucs Peter 4076901 2069574 407 CSIPA SE
11:20:00 137 Jensen Lars tykaer 2296702 8303002 229 OK HTF
11:22:00 1461 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
11:24:00 763 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
11:26:00 1943 Tichý Radomír BOR 7206348 OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 704 Patassi Michal 6756901 2104622 675 FARMACEUT BRATISLAVA

H55A 4.10 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:40:00 340 Gerber Markus 3906408 8100464 390 SZEGEDI VASUTAS SE
09:47:27 973 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
09:53:15 37 Laenen Wiet 1556003 8001964 155 TROL
09:55:48 328 Spengler Andreas 3676101 7300152 367 ESV LOK DESSAU
09:57:55 451 O'cleirigh Aonghus 4206001 2031824 420 AJAX
10:02:44 416 Varga József 4006002 8090560 400 OSC BUDAORS
10:03:07 1646 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:23 414 Szlatényi Ferenc 4006103 2056161 400 OSC BUDAORS
10:13:15 905 Gorčica Pavel CHA6200 8174 C OK Chrastava
10:16:06 941 Švarc Jiří JEN6201 682108 C OB Jenišovice
10:16:19 1286 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
10:17:20 447 Egei Tamas 4096301 8636776 409 TIPO TKE BUDAPEST
10:18:25 189 Molnar Geza 2746101 504238 274 MARIEFORS SKIKLUB
10:29:30 1270 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
10:31:53 661 Rohweder Arne 6336201 8170162 633 SKI-O SWISS
10:32:11 566 Bikelis Vytautas 4726101 303007 472 LABIRINTAS VILNIUS
10:35:42 413 Molnár Tibor 4006301 8664650 400 OSC BUDAORS
10:36:45 151 Mahou Luis 2416201 439120 241 COTA TORREJON DE ARDOZ
10:40:00 1418 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
10:42:00 14 Koeck Erwin 1225302 8196153 122 HSV OL WIENER NEUSTADT
10:44:00 279 Hinkel Udo 3516407 1413420 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:46:00 703 Kniebügl Anton 6746400 416747 674 KOBRA BRATISLAVA
10:48:00 38 Van dyck Erik 1556401 8321201 155 TROL
10:50:00 639 Chernykh Sergei 5946203 8638340 594 LVS KHIMKI
10:52:00 456 Perchonok Dmitry 4226200 7010662 422 EMEK HEFER
10:54:00 245 Buhler Michael Gerhard 3456404 620617 345 USV TU DRESDEN
10:56:00 1168 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
10:58:00 175 Laev Urmas 2516202 351674 251 SK MERCURY
11:00:00 514 Lacis Sandris 4546201 888958 454 MONA OK
11:02:00 25 Henkes Freddy 1516202 8196288 151 OLG SANKT VITH ARDOC
11:04:00 132 Nielsen Henrik 2286001 8646075 228 HOLBAEK OK
11:06:00 1322 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 302 Wehrhöfer-bersuck Dieter 3546101 7000150 354 BIELEFELDER TG
11:10:00 802 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
11:12:00 1563 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
11:14:00 1809 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 710 Janšo Karol 6766205 2051437 676 KLUB OB ATU KOŠICE
11:18:00 305 Binsch Thomas 3566200 620204 356 SC KLECKEN
11:20:00 224 Hunt David 3266001 8641546 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 610 Mella Thor 5026401 2086855 502 OPPSAL ORIENTEERING
11:24:00 382 Bujdosó István 3956408 7020217 395 TABÁNI SPARTACUS
11:26:00 321 Hase Michael 3636300 8630265 363 KARLHORSTER TSV BERLIN
11:28:00 53 Korf Aliaksandr 1726100 682134 172 SKO ORON MINSK

H55B 3.30 km, 10 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:20:00 758 Funda Jiří API6401 2102854 C OK Andante Písek
09:32:37 187 Tuomi Pertti 2726301 2086827 272 ASKOLAN URHEILIJAT
09:47:12 266 Drese Werner 3486101 1271061 348 OLV USLAR
09:51:29 1407 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:00:12 264 Vilz Wolfgang 3476401 8104444 347 TV EITELBORN
10:06:50 518 Dandens Viesturs 4566100 207961 456 ALUKSNE-APE OK
10:12:45 700 Ščehovič Roman 6726402 305982 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB
10:20:00 361 Vass Zoltan 3916302 45910 391 SZEGEDI VSE
10:22:00 1049 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:24:00 1767 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
10:26:00 1626 Pěnička Libor TJN6000 2060231 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 186 Sipiläinen Petri 2716404 2086826 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT
10:30:00 1669 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
10:32:00 1422 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 324 Janssen Heere Dirks 3656001 456496 365 BERLINER TURNERSCHAFT
10:36:00 1737 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
10:38:00 545 Latvers Martinš 4585908 1394781 458 AZIMUTS OK
10:40:00 585 Cicenas Ruímantas 4786212 8651324 478 ORIENS OK
10:42:00 697 Nemec Juraj 6726001 406942 672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB
10:44:00 1935 Čech Přemysl 51518 SVS Orientklub Vsetín

H60A 3.70 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 1601 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:52:03 722 Burman Ulf 7055801 8000522 705 GUSTAVSBERGS OK
09:56:52 495 Zvaigzne Edmunds 4525801 8008811 452 A2 ULBROKA
09:57:37 1185 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:02:52 803 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
10:07:31 1528 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
10:07:52 1318 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:21:19 587 Dauderis Rimantas 4785913 8719027 478 ORIENS OK
10:23:43 561 Velkeris Vilnis 4615601 8645135 461 ALUKSNE OK
10:24:21 460 Sugiyama Takashi 4255500 7344030 425 SANS SOUCI
10:25:59 32 Vandijck Jackie 1535501 440442 153 KOL OVERPELT
10:29:10 1120 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:01 282 Juckelandt Wolf-gerold 3515509 1106055 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:35:04 139 Kristensen Arne 2305900 213996 230 HERLUFSHOLM OK
10:39:39 271 Ansorge Ronald 3515902 7040959 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:40:23 912 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
10:42:04 718 Ohlsson Göran 7025501 7550430 702 TULLINGE SK
10:44:10 1170 Minchev Ivan MFP5700 51769 C Matfyz Praha
10:48:13 1423 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:28 611 Solberg Ingar 5035701 2086837 503 OLDERSKOG IL
10:50:00 135 Dall Soeren 2295705 8621070 229 OK HTF
10:52:00 1549 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
10:54:00 212 Le calvez Jeno 2955700 2097140 295 LORIENT
10:56:00 213 Bottemer Christian 2965501 35277 296 CO STRASBOURG
10:58:00 569 Bajoriunas Gediminas 4735500 1390123 473 SAULE 0K
11:00:00 1547 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
11:02:00 49 Bruylant Dominique 1605803 9201734 160 ASUB
11:04:00 1702 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
11:06:00 1758 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
11:08:00 923 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
11:10:00 124 Aabye Niels 2265902 886581 226 BALLERUP OK
11:12:00 624 Olbrycht Janusz 5525501 886663 552 OLBnO WARSZAWA
11:14:00 43 Vandeghinste Etienne 1565600 1281956 156 ALTAIR
11:16:00 1101 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:18:00 1004 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
11:20:00 900 Formanko Dušan 678 2099591 678 RAPID BRATISLAVA

H60B 3.00 km, 13 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 727 Eriksson Anders 7075901 434020 707 STROMSTAD
10:07:16 1254 Blabla Zdeněk PCB5901 51406 C SKP České Budějovice
10:08:00 1236 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
10:12:40 343 Hajagos Henrik 3905911 45221 390 SZEGEDI VASUTAS SE
10:28:53 1237 Knotek Kamil OLP5701 49370 C PSK Olymp Praha
10:30:10 1672 Cedrych Karel TJP5500 53523 C TJ Sokol Troja
10:35:48 1592 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:15 1404 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
10:42:24 870 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
10:57:20 1538 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
11:00:00 220 Graham Andrew 3235500 2015798 323 SARUM TISBURY
11:02:00 716 Thomée Anders 7015900 450816 701 IFK MORA OK
11:04:00 787 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C OB Strakonice
11:06:00 1427 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 895 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice

H65A 3.30 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1802 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
09:32:24 226 Brettschneider Gerhard 3415403 5075 341 KAULSDORFER OLV BERLIN
09:46:31 1823 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
09:52:02 562 Duda Kostas 4715301 8420420 471 RUDAMINA OK
09:52:16 1109 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
09:52:58 35 Aerts André 1555406 1720934 155 TROL
09:55:34 796 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:00:53 1112 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:58 1699 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
10:04:05 725 Öhlund Per 7055203 27266 705 GUSTAVSBERGS OK
10:04:15 182 Jylha Kari 2715306 7300159 271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT
10:05:34 543 Lapinš Aldis 4585104 1394801 458 AZIMUTS OK
10:06:15 568 Krasuckis Rimantas 4725203 2068058 472 LABIRINTAS VILNIUS
10:13:24 564 Lukasevicius Juozas 4715303 8111115 471 RUDAMINA OK
10:13:29 1847 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:53 1806 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
10:21:56 808 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
10:28:20 767 Miřijovský Přemysl BOV5001 232153 C TJ Baník Ostrava OKD
10:30:00 1745 Pospíšil Karel TVR5000 51950 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:32:00 3 Elson Robert 1025201 9200580 102 AUSTRALOPERS TASMANIA
10:34:00 1750 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:36:00 109 Galle Ole 2225201 1301728 222 THOK HELSINGE
10:38:00 1165 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
10:40:00 929 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
10:42:00 1128 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 1159 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:46:00 573 Dambrauskas Algimantas 4755308 8651233 475 SM GAJA KAUNAS
10:48:00 1834 Urválek Jiří VLI4701 1602616 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 2 Price Colin 1015301 8636570 101 CENTRAL COAST
10:52:00 1688 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
10:54:00 379 Bugár József 3945302 2072282 394 BOF BUDAORS
10:56:00 723 Jonsson Leif 7055004 351569 705 GUSTAVSBERGS OK
10:58:00 861 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
11:00:00 1582 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 1498 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
11:04:00 626 Wysocki Andrzej 5535102 222893 553 SLASK O-TEAM
11:06:00 402 Magyar János 3985201 448981 398 MAKE BUDAPEST
11:08:00 1761 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:10:00 1403 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
11:12:00 918 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
11:14:00 1045 Hamáček Bohuslav LBE5000 411760 C TJ Lokomotiva Beroun
11:16:00 319 Härtelt Helmut 3625102 8301951 362 SSV PLANETA RADEBEUL
11:18:00 1284 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
11:20:00 658 Husner Anton 6325302 8160453 632 OLK WIGGERTAL

H65B 2.90 km, 12 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 544 Lapinš Maris 4585305 394808 458 AZIMUTS OK
09:19:05 1039 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C SKOB Kobra Vsetín
09:26:10 1470 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:31:15 1739 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
09:38:25 762 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
09:48:50 120 Folander Kim 2245101 7207947 224 FSK ORIENTERING
09:49:19 1684 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
10:00:00 232 Herold Rudolf 3415205 5085 341 KAULSDORFER OLV BERLIN
10:02:00 882 Šťovíček Jan DVP5001 51548 C DVP ORIENTATION
10:04:00 1759 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:06:00 470 Freimanis Patriks 4515213 8111800 451 AUSEKLIS
10:08:00 448 O'brien Liam 4195401 1401408 419 CORK-O
10:10:00 400 Molnár Gábor 3975002 502368 397 HSE BUDAPEST

H70 3.00 km, 12 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:10:00 246 Conrad Helmut 3454015 7501901 345 USV TU DRESDEN
09:16:17 1730 Gurka Jiří TUV4601 8101111 C SOK TJ Turnov
09:28:10 1700 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C OOB TJ Turnov
09:28:15 222 Sands Tim 3244901 8670621 324 BOK(W)
09:28:30 1351 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:28:40 1400 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
09:29:02 1353 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:29:40 1681 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
09:30:30 690 Moosberger Max 6404601 8222233 640 OL REGIO OLTEN
09:31:46 128 Bobach Poul 2274703 8201986 227 AALBORG OK
09:38:57 937 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
09:43:49 1510 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:50:03 1606 Lukavec Míla TJN4901 2060202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:03:24 207 Sol Michel 2934800 2000210 293 OPA MONTIGNY
10:04:17 1899 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
10:10:00 39 Vanderstraeten Vic 1554907 230756 155 TROL
10:12:00 1501 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:14:00 1491 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Mladá Boleslav
10:16:00 242 Kern Wilmar 3434501 504611 343 SV BAD DUBEN
10:18:00 1315 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
10:20:00 1535 Dubský Josef SUL4700 8135 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:22:00 1048 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C TJ Lokomotiva Beroun
10:24:00 719 Öhman Mans 7034800 17501 703 VISBORGS OK
10:26:00 911 Kadavý Zdeněk CHA4901 8155 C OK Chrastava
10:28:00 998 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
10:30:00 136 Hansen Vagn 2296503 2030236 229 OK HTF
10:32:00 48 Barbier Georges 1604902 7793304 160 ASUB
10:34:00 252 Müller Rainer 3454906 2222222 345 USV TU DRESDEN
10:36:00 1936 Matoušek Lubomír TJN4700 7791 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:38:00 766 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
10:40:00 631 Michałek Janusz 5564801 886317 556 KOS MODRZEW SKWIERZYNA

H75 2.60 km, 11 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:20:00 720 Lindblom Ingemar 7044401 7441027 704 OK ORINTO
09:25:01 891 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:27:51 320 Schmalfeld Tassilo 3624001 900684 362 SSV PLANETA RADEBEUL
09:48:20 1176 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
09:49:11 1770 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
09:59:56 122 Svendsen Ole 2254302 501138 225 OK ROSKILDE
10:12:43 686 Studer Christian 6384204 64091 638 OLG MURTEN
10:20:00 1346 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:22:00 768 Schimm Dieter BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov
10:24:00 680 Schallberger Josef 6374400 432677 637 OLG GOLDAU
10:26:00 836 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 1456 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 1434 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 106 Hansen Mogens 2214202 504434 221 OK SKAERMEN
10:34:00 1001 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov
10:36:00 327 Güth Hans 3674202 8626409 367 ESV LOK DESSAU
10:38:00 304 Klawun Krendray Werner 3554201 8662453 355 SACHSEN MARATHON

H80 2.40 km, 10 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 479 Licis Arno 4513915 2128395 451 AUSEKLIS
10:11:39 1334 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:12:27 277 Heinemann Rolf 3513705 8654365 351 SV ROBOTRON DRESDEN
10:15:28 688 Kempf Adolf 6392600 2043928 639 KTV ALTDORF
10:30:00 270 Binsch Karl-heinz 3503900 930625 350 TSV AHLDEN