Logo

Startovka závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Datum:
24.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D3     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     D65B     D70A     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H20C     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H70B     H75A     H75B     H80A     T4A     T4B     T8    

D16A 4.90 km, 230 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 451 Czakó Boglárka 67HXXX2 8031118 MOM Budapest
11:36:00 452 Hubáčková Dagmar LCE0351 9102885 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:40:00 453 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
11:44:00 454 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:48:00 455 Tichá Marie TZL0253 2091544 A SKOB Zlín
11:52:00 456 Dittrichová Michaela SKM0251 253379 A KOB Směr Kroměříž
11:56:00 457 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A OOB TJ Slezan Opava
12:00:00 458 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A SJH Jindřichův Hradec
12:04:00 459 Kroniková Štěpánka SHK0150 2017683 B OK Slavia Hradec Králové
12:08:00 460 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 C SK Žabovřesky Brno
12:12:00 461 Šmelíková Dorota LCE0260 1399951 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:16:00 462 Mašínová Anna TJN0152 2056303 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:20:00 463 Holečková Petra SHK0250 410360 A OK Slavia Hradec Králové
12:24:00 464 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
12:28:00 465 Zempléni Lilla 67HXXX3 1841194 MOM Budapest
12:32:00 466 Kochová Anna SJC0153 7208206 A Sportcentrum Jičín
12:36:00 467 Gárdonyi Csilla 67HXXX1 8636765 MOM Budapest
12:40:00 468 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A OK 99 Hradec Králové

D16B 4.60 km, 220 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 501 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B OK Dobříš
09:33:00 502 Nedomlelová Lucie TJN0256 2080843 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:36:00 503 Matějková Barbora SJC0156 2075653 A Sportcentrum Jičín
09:39:00 504 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A OB Říčany
09:42:00 505 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A OOB TJ Slovan Luhačovice
09:45:00 506 Fejfarová Tereza LPU0360 7210100 A OK Lokomotiva Pardubice
09:48:00 507 Bejvlová Karolína PGP0256 2058463 A SK Praga
09:51:00 508 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 B OK Slavia Hradec Králové
09:54:00 509 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:57:00 510 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 511 Tokárová Regina VPM0151 2035737 A KOS Slavia Plzeň
10:03:00 512 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A Nejdek Orienteering
10:06:00 513 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 A OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 514 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 B OK Chrastava
10:12:00 515 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 B Kometa Kralovice
10:15:00 516 Marková Ema STE0252 7205017 A SK SKI-OB Šternberk
10:18:00 517 Thýnová Martina SHK0350 7206547 A OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 518 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice

D16C 4.20 km, 220 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 523 Řadová Lucie DKP0251 897371 B Oddíl OB Kotlářka
09:34:00 526 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:37:00 527 Janků Anna SJC0252 7719774 A Sportcentrum Jičín
09:40:00 529 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
09:43:00 530 Marešová Klára NEK0250 2067349 B Nejdek Orienteering
09:46:00 531 Blahová Pavla EKP0153 8653088 B VŠTJ Ekonom Praha
09:49:00 532 Rosendorfová Lenka TAP0153 2099481 B KOB TRETRA Praha
09:52:00 533 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A TJ Stadion Nový Bor
09:55:00 534 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
09:58:00 535 Starková Terezie CHT0251 9102283 B OOB SK Chrast
10:01:00 536 Kočová Halina TZL0255 2091546 A SKOB Zlín
10:04:00 537 Tichá Julie TZL0252 2091554 B SKOB Zlín
10:07:00 538 Kovářová Jana CET0251 1398986 B TJ Loko Česká Třebová
10:10:00 539 Čeleďová Justýna TZL0152 436954 B SKOB Zlín
10:13:00 540 Linková Lucie TJN0257 2032102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:16:00 541 Greschnerová Tereza ASU0299 7203336 B Magnus Orienteering
10:19:00 542 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B SK SKI-OB Šternberk
10:22:00 543 Kejmarová Jana STH0152 51108 B SK Studenec
10:25:00 544 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A OOB TJ Turnov
10:28:00 545 Raková Petra SHK0251 2049526 B OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 546 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 547 Štráchalová Diana KRE0150 7207771 A OOB TJ Sokol Křemže
10:37:00 548 Škáchová Magdalena KAM0151 7207772 A OK Kamenice
10:40:00 549 Kosová Tereza SRK0151 7207356 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:43:00 550 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 A K.O.B. Choceň
10:46:00 551 Svobodová Anna VTA0151 682635 B SC vebr-sport
10:49:00 552 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 B SOB Olomouc
10:52:00 553 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A TJ TŽ Třinec
10:55:00 554 Klacková Štěpánka SJC0253 2082909 B Sportcentrum Jičín
10:58:00 555 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A SJH Jindřichův Hradec
11:01:00 556 Vejražková Róza SJC0151 2056270 A Sportcentrum Jičín
11:04:00 557 Černá Kateřina VPM0250 2073702 A KOS Slavia Plzeň

D18A 6.10 km, 300 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 351 Sárközy Zsófia 67HXXX4 7990513 MOM Budapest
11:39:00 352 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A OK Chrastava
11:43:00 353 Semrádová Jana CHC9951 425544 A K.O.B. Choceň
11:47:00 354 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A SK Žabovřesky Brno
11:51:00 355 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A SKOB Zlín
11:55:00 356 Hojná Eliška SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
11:59:00 357 Thýnová Nikola SHK0051 2032191 A OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 358 Firešová Markéta ZBM9951 897355 A SK Žabovřesky Brno
12:07:00 359 Opálková Martina BBM0050 7207019 A BETA URSUS Orienteering
12:11:00 360 Větříčková Andrea SHK9951 7205002 A OK Slavia Hradec Králové
12:15:00 361 Zlámalová Nikola SJC9951 2056287 A Sportcentrum Jičín
12:19:00 362 Kalenská Dominika STH9958 7201776 A SK Studenec
12:23:00 363 Chaloupská Barbora PHK9951 682365 A OK 99 Hradec Králové
12:27:00 364 Nechanická Klára OSN0050 7203324 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:31:00 365 Peterová Jana LPU0057 897364 A OK Lokomotiva Pardubice
12:35:00 366 Sieglová Eliška PGP9954 7201197 A SK Praga
12:39:00 367 Janošíkova Tereza UOL9950 2059758 E SOB Olomouc
12:43:00 368 Kopecká Anna LPU9958 1006615 A OK Lokomotiva Pardubice

D18B 5.60 km, 275 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 558 Riby Rose LTP0051 7200323 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:35:00 559 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A KOS TJ Tesla Brno
09:38:00 560 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 B OOB TJ Slovan Luhačovice
09:41:00 561 Voltrová Alena ROZ9951 7205027 B OK Roztoky
09:44:00 562 Miklušová Tereza ZBM9960 8222299 A SK Žabovřesky Brno
09:47:00 563 Chaloupková Kateřina CHC0051 320290 A K.O.B. Choceň
09:50:00 564 Odehnalová Klára ZBM9956 1400403 A SK Žabovřesky Brno
09:53:00 565 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A OK Kamenice
09:56:00 566 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A OK 99 Hradec Králové
09:59:00 567 Hájková Lenka SOP0050 7207857 A OOB TJ Slezan Opava
10:02:00 568 Borovičková Valerie LPU0054 682622 A OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 569 Zrníková Adéla OSN0099 416210 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:08:00 570 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
10:11:00 571 Tichá Veronika TZL9951 2086867 A SKOB Zlín
10:14:00 572 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
10:17:00 573 Špringlová Kamila TBM0050 331291 A KOS TJ Tesla Brno
10:20:00 574 Zatloukalová Romana ZLH9950 2025342 A OOB TJ Zlaté Hory
10:23:00 575 Čechová Klára AOP9951 410174 A Orientační Běh Opava

D18C 5.00 km, 265 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 580 Matulíková Aneta TZL0050 331362 B SKOB Zlín
09:35:00 583 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B SK Studenec
09:38:00 584 Nentvichová Klára DOR9950 2045314 B OK Dobříš
09:41:00 586 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B KČT Aš
09:44:00 587 Matušková Jana RBK9999 2111809 B SK Radioklub Blansko
09:47:00 588 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:50:00 589 Štefková Klára TBM0059 7204506 B KOS TJ Tesla Brno
09:53:00 590 Nechutová Aneta SJI9950 439123 A OK Jihlava
09:56:00 591 Bruková Magda TRI0054 7205020 A TJ TŽ Třinec
09:59:00 592 Filipová Tereza LPU0050 2091516 A OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 593 Boháčová Anna CTB0051 8884 B SK OB Chotěboř
10:05:00 594 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B Kometa Kralovice
10:08:00 595 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
10:11:00 596 Malivánková Eva ZBM9952 122 B SK Žabovřesky Brno
10:14:00 597 Thořová Markéta TUR9952 7206529 A OOB TJ Turnov
10:17:00 598 Waňková Martina LPU9959 9102570 A OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 599 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
10:23:00 600 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A OOB TJ Slezan Opava
10:26:00 601 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 A OK Jihlava
10:29:00 602 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A OOB TJ Slovan Luhačovice

D20A 6.50 km, 335 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 251 Horvátová Hana ASU9797 980354 A Magnus Orienteering
11:45:00 252 Fukalová Hana AOP9850 52957 R Orientační Běh Opava
11:49:00 253 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R OK Lokomotiva Plzeň
11:53:00 254 Kavánková Iva TZL9753 7204981 R SKOB Zlín
11:57:00 255 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 A K.O.B. Choceň
12:01:00 256 Linková Alena TUR9751 1403419 R OOB TJ Turnov
12:05:00 257 Veljačiková Hana PGP9756 7202891 A SK Praga
12:09:00 258 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A OK Jiskra Nový Bor
12:13:00 259 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 R SK Praga
12:17:00 260 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 R OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:21:00 261 Šimůnková Gabriela TAP9755 7779755 R KOB TRETRA Praha
12:25:00 262 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R KOS TJ Tesla Brno
12:29:00 263 Vyhnálková Barbora RIC9850 9101106 E OB Říčany
12:33:00 264 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R TJ TŽ Třinec
12:37:00 265 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R TJ TŽ Třinec
12:41:00 266 Staňová Karolína BOR9853 2111769 A OK Jiskra Nový Bor
12:45:00 267 Odehnalová Tereza ZBM9757 1007533 R SK Žabovřesky Brno
12:49:00 268 Čechová Tereza KAM9852 2058511 R OK Kamenice

D20B 5.80 km, 310 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 605 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C KOB Konice
09:33:00 606 Mantuano Eszter 61H9750 2082338 SPA
09:36:00 607 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 B OK Jihlava
09:39:00 608 Kohlová Monika TUR9756 231929 B OOB TJ Turnov
09:42:00 609 Knížková Šárka TJN9852 2070852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:45:00 610 Novotná Klára ZLH9851 331363 B OOB TJ Zlaté Hory
09:48:00 611 Voltrová Hana ROZ9752 438639 B OK Roztoky
09:51:00 612 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 R OOB TJ Turnov
09:54:00 613 Vývodová Jana ASU9852 2027242 A Magnus Orienteering
09:57:00 614 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 B SK Žabovřesky Brno
10:00:00 615 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:03:00 616 Hájková Eliška KAM9851 515001 A OK Kamenice
10:06:00 617 Nováková Tereza DKP9751 886271 E Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 618 Grycová Veronika TBM9859 9988889 R KOS TJ Tesla Brno
10:12:00 619 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 R SKOB Zlín
10:15:00 620 Červená Adéla SHK9755 7205001 A OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 621 Fürstová Anna LLI9854 2056306 B TJ Loko Liberec

D21A 9.80 km, 580 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 101 Zvěřinová Martina LPU8357 7202878 E OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 102 Čermáková Magdalena LCE9155 890118 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:42:00 103 Fenclová Marta LPU7667 301173 E OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 104 Jirčáková Martina LCE8951 889305 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:50:00 105 Wiśniewska Hanna CHC9051 504050 C K.O.B. Choceň
11:54:00 106 Rufferová Iva TUR8354 822282 E OOB TJ Turnov
11:58:00 107 Šístková Iveta LPU8654 515102 R OK Lokomotiva Pardubice
12:02:00 108 Bochenková Martina DKP8758 434840 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 109 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E SK Žabovřesky Brno
12:10:00 110 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 C OK Kamenice
12:14:00 111 Tesařová Markéta ZBM9456 9201068 E SK Žabovřesky Brno
12:18:00 112 Hiklová Natalia ZBM8350 9111118 E SK Žabovřesky Brno
12:22:00 113 Matějů Martina PGP8556 995832 R SK Praga
12:26:00 114 Kozáková Zdenka TBM7952 515006 R KOS TJ Tesla Brno
12:30:00 115 Jedličková Zuzana SHK8150 1008173 E OK Slavia Hradec Králové
12:34:00 116 Hlavová Hana ZBM8888 515450 R SK Žabovřesky Brno
12:38:00 117 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E SK Žabovřesky Brno
12:42:00 118 Knapová Jana LPU9053 906217 E OK Lokomotiva Pardubice
12:46:00 119 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E SK OB Chotěboř
12:50:00 120 Mechlová Lenka SHK9051 7207704 E OK Slavia Hradec Králové
12:54:00 121 Horčičková Vendula LCE9353 515413 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:58:00 122 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E SK Žabovřesky Brno
13:02:00 123 Indráková Adélka ZBM9153 8009153 E SK Žabovřesky Brno
13:06:00 124 Omová Michaela TUR8153 7205003 E OOB TJ Turnov

D21B 8.10 km, 440 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:37:00 622 Hepnerová Martina SHK8152 1398689 C OK Slavia Hradec Králové
09:40:00 623 Fundová Eliška SHK9351 995884 C OK Slavia Hradec Králové
09:43:00 624 Mrázková Romana SJC8351 500556 C Sportcentrum Jičín
09:46:00 625 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
09:49:00 626 Šiková Karolína LPM9651 7201820 R OK Lokomotiva Plzeň
09:52:00 627 Masopustová Elis PGP8656 49844 C SK Praga
09:55:00 628 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C OOB TJ Turnov
09:58:00 629 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
10:01:00 630 Hiršová Gabriela ZBM9651 7200367 R SK Žabovřesky Brno
10:04:00 631 Benešová Jana CTB9452 920682 C SK OB Chotěboř
10:07:00 632 Vozdová Klára ASU8964 515189 C Magnus Orienteering
10:10:00 633 Myslivcová Pavla SHK9352 2051524 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 634 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C USK Praha
10:16:00 635 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 636 Hrstková Vladěna ZBM8787 7209360 C SK Žabovřesky Brno
10:22:00 637 Štěrbová Daniela PHK8951 1700076 E OK 99 Hradec Králové
10:25:00 638 Krafková Lucie TUR8650 876522 E OOB TJ Turnov
10:28:00 639 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 640 Štičková Anna LLI9651 7200361 E TJ Loko Liberec
10:34:00 641 Zháňalová Barbora ZBM9354 1668661 E SK Žabovřesky Brno
10:37:00 642 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
10:40:00 643 Teplá Karolína SHK9251 1008174 R OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 644 Horová Pavla LPU9457 887927 R OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 645 Knapová Lenka LPU9351 2011864 R OK Lokomotiva Pardubice

D21C 7.20 km, 350 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:38:00 694 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:41:00 646 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C VŠSK MFF UK Praha
09:44:00 648 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
09:47:00 649 Bialožytová Tereza PGP9055 8780 C SK Praga
09:50:00 650 Hermannová Anna TAP9251 232132 C KOB TRETRA Praha
09:53:00 651 Šmidrkalová Monika NPA9051 2073708 C SK LOB Nová Paka
09:56:00 652 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 C KOB Dobruška
09:59:00 653 Kožinová Anna PGP9350 7200338 C SK Praga
10:02:00 654 Snížková Petra DKP7752 51845 C Oddíl OB Kotlářka
10:05:00 655 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
10:08:00 656 Chvalová Věra LPM9452 236994 C OK Lokomotiva Plzeň
10:11:00 657 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 658 Staňková Lucie ASU8756 7203330 C Magnus Orienteering
10:17:00 659 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:20:00 660 Neradová Alena LIT8551 886283 C KOB Litvínov
10:23:00 661 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
10:26:00 662 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 663 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
10:32:00 664 Zamazalová Kateřina TAP9053 416010 C KOB TRETRA Praha
10:35:00 665 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:38:00 666 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
10:41:00 667 Kamenická Kateřina PHK9353 9930312 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 668 Vozdová Aneta KSU9394 897363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:47:00 669 Janů Hana KSU9393 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:50:00 670 Kulhavá Eliška LPU9657 887635 R OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 671 Hlubučková Kristýna KAM9551 7003009 C OK Kamenice
10:56:00 672 Rollier Monika PHK8051 8005907 E OK 99 Hradec Králové
10:59:00 673 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 674 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C SKOB Zlín
11:05:00 675 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
11:08:00 676 Nováková Zuzana NPA9151 515421 R SK LOB Nová Paka
11:11:00 677 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 R TJ TŽ Třinec
11:14:00 678 Vališová Martina OSN9696 981804 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:17:00 679 Křečková Lenka ASU9271 515412 C Magnus Orienteering
11:20:00 680 Žaloudková Klára LPU9461 7204993 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 681 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga
11:26:00 682 Procházková Klára LPU9451 940318 R OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 683 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 684 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 R OK Kamenice
11:35:00 685 Voborníková Alena CTB9451 2081369 E SK OB Chotěboř

D3 2.70 km, 120 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 3000 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B OK Dobříš
09:32:00 3001 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 C OB České Budějovice
09:34:00 3002 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
09:36:00 3003 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
09:38:00 3004 Vejražka David KPY0401 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:40:00 3005 Horák Martin VSP0601 51649 C USK Praha
09:42:00 3006 Termer Štěpán LTU0800 425571 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:44:00 3007 Baldrianová Eva VSP0751 888639 C USK Praha
09:46:00 3008 Hančová Karolína VRL0952 9246 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:48:00 3009 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
09:50:00 3010 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
09:52:00 3011 Vejražková Anna KPY0750 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:54:00 3012 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 C SK Praga
09:56:00 3013 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
09:58:00 3014 Zakouřilová Klára VSP0850 2032113 C USK Praha
10:00:00 3015 Čečková Karolína SHK0650 331315 C OK Slavia Hradec Králové
10:02:00 3016 Bambousková Julie DOR0650 2044895 C OK Dobříš
10:04:00 3017 Podrábský Ctibor VLI7001 2058472 C Slavia Liberec orienteering
10:06:00 3018 Šimerka Ondřej PGP0800 2067935 C SK Praga
10:08:00 3019 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 C ZOOB Rumburk
10:10:00 3020 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
10:12:00 3021 Baloghová Milena TJN0750 2073663 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 3022 Procházková Doubravka ADA0651 981840 B OOB Spartak Adamov
10:16:00 3023 Jíra Filip ROZ0500 7941 B OK Roztoky
10:18:00 3024 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 3025 Dolejší Jan STB0601 438039 C TJ Stadion Nový Bor
10:22:00 3026 Svoboda Jan VTA0701 7207619 C SC vebr-sport
10:24:00 3027 Zurynek Jan EKP0602 2102694 C VŠTJ Ekonom Praha
10:26:00 3028 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
10:28:00 3029 Malá Anežka JIL0751 9099 C OK Jilemnice
10:30:00 3030 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
10:32:00 3031 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B TJ Stadion Nový Bor
10:34:00 3032 Nigrin Matouš DOR0303 2067311 OK Dobříš
10:36:00 3033 Pitrmucová Lucie JIL0651 426343 B OK Jilemnice
10:38:00 3034 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 C SK OB Chotěboř
10:40:00 3035 Držka Filip LPU0901 9324 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 3036 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
10:44:00 3037 Mullis Carolina DKP0951 2075698 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 3038 Vakant 0 Vakant
10:48:00 3039 Vakant 0 Vakant
10:50:00 3040 Vakant 0 Vakant
10:52:00 3041 Vakant 0 Vakant
10:54:00 3042 Vakant 0 Vakant
10:56:00 3043 Vakant 0 Vakant
10:58:00 3044 Vakant 0 Vakant
11:00:00 3045 Vakant 0 Vakant
11:02:00 3046 Vakant 0 Vakant
11:04:00 3047 Vakant 0 Vakant
11:06:00 3048 Vakant 0 Vakant
11:08:00 3049 Vakant 0 Vakant
11:10:00 3050 Vakant 0 Vakant
11:12:00 3051 Vakant 0 Vakant
11:14:00 3052 Vakant 0 Vakant
11:16:00 3053 Vakant 0 Vakant
11:18:00 3054 Vakant 0 Vakant
11:20:00 3055 Vakant 0 Vakant
11:22:00 3056 Vakant 0 Vakant
11:24:00 3057 Vakant 0 Vakant
11:26:00 3058 Vakant 0 Vakant
11:28:00 3059 Vakant 0 Vakant
11:30:00 3060 Vakant 0 Vakant
11:32:00 3061 Vakant 0 Vakant
11:34:00 3062 Vakant 0 Vakant
11:36:00 3063 Vakant 0 Vakant
11:38:00 3064 Vakant 0 Vakant
11:40:00 3065 Vakant 0 Vakant
11:42:00 3066 Vakant 0 Vakant
11:44:00 3067 Vakant 0 Vakant
11:46:00 3068 Vakant 0 Vakant
11:48:00 3069 Vakant 0 Vakant
11:50:00 3070 Vakant 0 Vakant
11:52:00 3071 Vakant 0 Vakant
11:54:00 3072 Vakant 0 Vakant
11:56:00 3073 Vakant 0 Vakant
11:58:00 3074 Vakant 0 Vakant
12:00:00 3075 Vakant 0 Vakant
12:02:00 3076 Vakant 0 Vakant
12:04:00 3077 Vakant 0 Vakant
12:06:00 3078 Vakant 0 Vakant
12:08:00 3079 Vakant 0 Vakant
12:10:00 3080 Vakant 0 Vakant
12:12:00 3081 Vakant 0 Vakant
12:14:00 3082 Vakant 0 Vakant

D35A 6.50 km, 300 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 695 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
09:37:00 696 Dittrichová Andrea SKM7750 52208 C KOB Směr Kroměříž
09:43:00 697 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
09:49:00 698 Tichovská Hana PGP8251 51688 C SK Praga
09:55:00 699 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
10:01:00 700 Teringlová Martina VCB7851 52113 C OB České Budějovice
10:07:00 701 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 702 Pavelcová Gabriela NPA7851 2070822 C SK LOB Nová Paka
10:19:00 703 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 704 Tesařová Anna SCP8257 51567 C OK Sparta Praha
10:31:00 705 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C Oddíl OB Kotlářka

D35B 5.40 km, 275 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 708 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
09:40:00 709 Kuncová Jana UOL7854 9803 C SOB Olomouc
09:46:00 710 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
09:52:00 711 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
09:58:00 712 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
10:04:00 713 Ondráčková Veronika EKP7850 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
10:10:00 714 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:16:00 715 Kubečková Zdena PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 716 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering
10:28:00 717 Havlínová Zuzana SCP8150 51574 C OK Sparta Praha

D40A 5.70 km, 270 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 720 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C OOB TJ Turnov
09:35:00 721 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
09:38:00 722 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:41:00 723 Zakouřilová Helena VSP7453 52268 C USK Praha
09:44:00 724 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:47:00 725 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
09:50:00 726 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
09:53:00 727 Janovská Petra PGP7355 1470169 C SK Praga
09:56:00 728 Kroniková Jana SHK7350 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
09:59:00 729 Milánová Jindřiška TBM7475 443078 C KOS TJ Tesla Brno
10:02:00 730 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
10:05:00 731 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:08:00 732 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
10:11:00 733 Nechanická Daniela OSN7557 7205038 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 734 Šimerková Olga PGP7551 682094 C SK Praga
10:17:00 735 Kučerová Marie VSP7551 53546 C USK Praha
10:20:00 736 Heřmánková Pavla TUR7777 995831 C OOB TJ Turnov
10:23:00 737 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:26:00 738 Grycová Petra TBM7467 230679 C KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 739 Šimšová Jana MFP7651 682683 C VŠSK MFF UK Praha
10:32:00 740 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 741 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:38:00 742 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
10:41:00 743 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
10:44:00 744 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 745 Petráňová Jana SCP7555 301357 C OK Sparta Praha

D40B 4.70 km, 220 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 747 Nováková Markéta RUM7451 4641716 C ZOOB Rumburk
10:42:00 748 Kosková Třísková Lenka VLI7554 2113480 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 749 Janderová Markéta SOB7750 2051485 C SOBSA
10:48:00 750 Procházková Martina SOP7351 433097 C OOB TJ Slezan Opava
10:51:00 751 Karpíšková Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:54:00 752 Tomandlová Radka 5IX7550 2099521 NOK HoRa
10:57:00 753 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:00:00 754 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Žabovřesky Brno
11:03:00 755 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
11:06:00 756 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:09:00 757 Nováková Alena KRE7450 7207776 C OOB TJ Sokol Křemže
11:12:00 758 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
11:15:00 759 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 760 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:21:00 761 Burešová Kateřina VLI7456 2113385 C Slavia Liberec orienteering
11:24:00 762 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:27:00 763 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:30:00 764 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
11:33:00 765 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:36:00 766 Miklušová Dagmar 47S7350 8123457 TJ Rapid Bratislava
11:39:00 767 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 768 Chvátilová Pavlína PHK7450 9430 C OK 99 Hradec Králové
11:45:00 769 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
11:48:00 770 Alblová Lucie LME7555 420448 C SK Los Mělník
11:51:00 771 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš

D45A 5.20 km, 250 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 774 Procházková Alexandra VLI7051 416258 C Slavia Liberec orienteering
09:33:00 775 Horáková Lenka VSP7255 51728 C USK Praha
09:36:00 776 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
09:39:00 777 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
09:42:00 778 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
09:45:00 779 Křivdová Lenka CHC7251 2025366 C K.O.B. Choceň
09:48:00 780 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:51:00 781 Würzová Kateřina FYD6952 515004 C Jizerský klub OB Frýdlant
09:54:00 782 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
09:57:00 783 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
10:00:00 784 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
10:03:00 785 Dulovcová Marie KRE7051 51411 C OOB TJ Sokol Křemže
10:06:00 786 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:09:00 787 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
10:12:00 788 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
10:15:00 789 Sieglová Dagmar MFP7050 443075 C VŠSK MFF UK Praha
10:18:00 790 Macháčková Michaela FYD7299 8328 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:21:00 791 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:24:00 792 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C VSK Mendelu Brno
10:27:00 793 Grycová Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 794 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 795 Kubáňová Jana TBM7275 7204525 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 796 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:39:00 797 Kožinová Jana PGP6651 502089 C SK Praga
10:42:00 798 Chupeková Silvia VZA7251 7204971 Slávia ŽU Žilina
10:45:00 799 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OOB Vamberk

D45B 4.20 km, 195 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:37:00 802 Kyselová Jana ROU7050 2043619 C SKOB Roudnice nad Labem
09:40:00 803 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
09:43:00 804 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
09:46:00 805 Kliglová Radka TBM7261 2067216 C KOS TJ Tesla Brno
09:49:00 806 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
09:52:00 807 Svobodová Martina KTA7151 9101708 C SK Kotnov Tábor
09:55:00 808 Semíková Iva KAM6850 2035702 C OK Kamenice
09:58:00 809 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice
10:01:00 810 Petrová Martina 6YC6850 232196 Neregistrovaní
10:04:00 811 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
10:07:00 812 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice
10:10:00 813 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:13:00 814 Burdová Simona LDC6851 440493 C KOB Děčín
10:16:00 815 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:19:00 816 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 817 Kaděrová Barbora HAV7051 49428 C OB Havířov
10:25:00 818 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
10:28:00 819 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 820 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:34:00 821 Krčová Martina KSU7272 442855 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:37:00 822 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
10:40:00 823 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:43:00 824 Šmelíková Hana ASU6999 2012280 C Magnus Orienteering
10:46:00 825 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:49:00 826 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov

D50A 4.70 km, 240 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 829 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:35:00 830 Teplá Hana SHK6561 9125 C OK Slavia Hradec Králové
09:38:00 831 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
09:41:00 832 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
09:44:00 833 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
09:47:00 834 Vričanová Sylva HAV6751 8815 C OB Havířov
09:50:00 835 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
09:53:00 836 Smolková Alena PGP6450 53567 C SK Praga
09:56:00 837 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
09:59:00 838 Chroustová Petra VBM6655 995867 C VSK Mendelu Brno
10:02:00 839 Zalabová Martina SJC6657 2053545 C Sportcentrum Jičín
10:05:00 840 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C KOB Konice
10:08:00 841 Komersová Jana KNC6550 52265 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:11:00 842 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
10:14:00 843 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSS Přírodověda Praha
10:17:00 844 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
10:20:00 845 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 846 Smutná Jana VAM6251 9676 C OOB Vamberk
10:26:00 847 Wurzelová Dana CHT6654 8006654 C OOB SK Chrast
10:29:00 848 Novotná Petra PHK6651 4146 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 849 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga

D50B 3.80 km, 190 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 852 Hubáčková 0 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice
10:39:00 853 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 854 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 855 Veselská Kateřina VLI6551 7711 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 856 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
10:51:00 857 Hanzlová Svatava HAV6651 49329 C OB Havířov
10:54:00 858 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
10:57:00 859 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 860 Svobodová Lenka ROU6650 2043618 C SKOB Roudnice nad Labem
11:03:00 861 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 862 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C OK Dobříš
11:09:00 863 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 864 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
11:15:00 865 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C VŠTJ Ekonom Praha
11:18:00 866 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
11:21:00 867 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
11:24:00 868 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 869 Nováková Irena OKP6651 236111 C SK OK 24 Praha
11:30:00 870 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 871 Miturová Radka MLA6552 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
11:36:00 872 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:39:00 873 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice

D55A 4.50 km, 210 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 875 Voltrová Svatava ROZ6150 438643 C OK Roztoky
09:37:00 876 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
09:43:00 877 Sládková Eva TEH5751 51398 C Sokol Tehov
09:49:00 878 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
09:55:00 879 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB TRETRA Praha
10:01:00 880 Jermanová Eva TJN6150 425590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:07:00 881 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 882 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:19:00 883 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
10:25:00 884 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:00 885 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:37:00 886 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 887 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
10:49:00 888 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 889 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
11:01:00 890 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:07:00 891 Hrstková Dana SJI6051 995881 C OK Jihlava
11:13:00 892 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice

D55B 3.60 km, 175 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:57:00 893 Davi Jana ASU6199 416848 C Magnus Orienteering
10:03:00 894 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
10:09:00 895 Hrušková Zdeňka OSN5950 590124 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:15:00 896 Kubátová Ivana BOR6152 8464 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 897 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
10:27:00 898 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 899 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:39:00 900 Špičáková Lenka DKP5850 8642 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 901 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
10:51:00 902 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:57:00 903 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:03:00 904 Sochorová Hana HAV6250 52943 C OB Havířov
11:09:00 905 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 906 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
11:21:00 907 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:27:00 908 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 909 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín

D60A 4.10 km, 190 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:44:00 911 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
09:50:00 912 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
09:56:00 913 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
10:02:00 914 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 915 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 916 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
10:20:00 917 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:26:00 918 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:32:00 919 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:38:00 920 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 921 Mrázková Ivana DKP5650 2095936 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 922 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
10:56:00 923 Horová Magda VSP5450 9782 C USK Praha

D60B 3.00 km, 145 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:58:00 926 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
10:04:00 927 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:10:00 928 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 929 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:22:00 930 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 931 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 932 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB TRETRA Praha
10:40:00 933 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:46:00 934 Opavová Stanislava MLA5451 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
10:52:00 935 Novotná Jiřina LPU5654 9290 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 936 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:04:00 937 Vávrová Beáta ASU5651 682341 C Magnus Orienteering
11:10:00 938 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno

D65A 3.40 km, 150 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 940 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
09:41:00 941 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
09:47:00 942 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C Slavia Liberec orienteering
09:53:00 943 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
09:59:00 944 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
10:05:00 945 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
10:11:00 946 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín

D65B 3.00 km, 145 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 947 Kubíková Hela VLI4851 8242 Slavia Liberec orienteering
11:05:00 948 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
11:11:00 949 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 950 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 951 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
11:29:00 952 Křížová Zdenka PZR5051 2023804 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:35:00 953 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov

D70A 3.20 km, 145 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 961 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C OK Sparta Praha
10:29:00 962 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
10:35:00 963 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C SK Praga
10:41:00 954 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 955 Kubíková Květa LPU4752 9247 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 956 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
10:59:00 957 Haňkovská Jana PGP4050 51698 C SK Praga
11:05:00 958 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H16A 7.20 km, 360 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:38:00 401 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A OK 99 Hradec Králové
11:42:00 402 Coufal Jáchym ZBM0200 1400432 A SK Žabovřesky Brno
11:46:00 403 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A K.O.B. Choceň
11:50:00 404 Synek Petr DOK0200 7207878 A OK Doksy
11:54:00 405 Adámek Filip ABM0101 9102569 A KOB ALFA Brno
11:58:00 406 Haltof Marek TRI0200 9101677 A TJ TŽ Třinec
12:02:00 407 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:06:00 408 Féder Medard LCE0111 7204989 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:10:00 409 Zalaba Tomáš SJC0101 7839783 A Sportcentrum Jičín
12:14:00 410 Světnický František STE0204 2027218 A SK SKI-OB Šternberk
12:18:00 411 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:22:00 412 Milán Tomáš ZBM0111 7070007 A SK Žabovřesky Brno
12:26:00 413 Gajda Jan KAM0105 9201064 A OK Kamenice
12:30:00 414 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A SK Praga
12:34:00 415 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:38:00 416 Šimša Martin PGP0309 2090836 A SK Praga
12:42:00 417 Metelka Ondřej PHK0101 2058465 A OK 99 Hradec Králové
12:46:00 418 Richtr Lukáš VPM0204 2042518 A KOS Slavia Plzeň

H16B 6.40 km, 315 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 964 Pipek Ondřej LPU0203 7200907 A OK Lokomotiva Pardubice
09:33:00 965 Melišík Martin TAP0200 2080913 B KOB TRETRA Praha
09:36:00 966 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A TJ TŽ Třinec
09:39:00 967 Tokár Radim VPM0300 2049567 A KOS Slavia Plzeň
09:42:00 968 Budský Ondřej TJN0105 1398985 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:45:00 969 Bek Jiří CHA0103 436431 B OK Chrastava
09:48:00 970 Macek Ondřej LPU0209 2075644 A OK Lokomotiva Pardubice
09:51:00 971 Švarc Antonín DKP0203 981832 A Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 972 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
09:57:00 973 Malačka Milan DKP0210 446345 A Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 974 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A KOB TRETRA Praha
10:03:00 975 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 976 Kostka Jiří AOP0201 2085648 A Orientační Běh Opava
10:09:00 977 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A OK Dobříš
10:12:00 978 Adamec Martin TJN0106 2080828 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 979 Rücker Jan HOR0201 2025353 A TJ Jiskra Hořice
10:18:00 980 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A OK Jilemnice
10:21:00 981 Valík Adam AOP0301 2081359 A Orientační Běh Opava

H16C 6.00 km, 280 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 987 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 A SK Praga
09:34:00 988 Bartík Filip TZL0202 2091549 B SKOB Zlín
09:37:00 990 Lill Petr BSO0203 8687 C KOB Baník Sokolov
09:40:00 991 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
09:43:00 993 Valášek Václav KAM0100 336743 B OK Kamenice
09:46:00 994 Valenta Adam OPI0102 2091535 B Orientační sporty Písek
09:49:00 995 Krč Matěj KSU0101 2058481 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:52:00 996 Porkert Jan SHK0100 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
09:55:00 997 Hecl František KSU0201 2058486 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:58:00 998 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
10:01:00 999 Hankovec Hugo KAM0201 436446 B OK Kamenice
10:04:00 1000 Matuš Vít VRB0202 2067396 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:07:00 1001 Melichna Matěj DKL0102 682699 B KOB Kladno
10:10:00 1002 Janas Petr PGP0200 2060249 A SK Praga
10:13:00 1003 Kligl Radim TBM0103 2042517 A KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 1004 Šimek Štěpán UOL0104 52729 B SOB Olomouc
10:19:00 1005 Lukašák Šimon STE0202 2032192 A SK SKI-OB Šternberk
10:22:00 1006 Šmol David DOK0100 2053517 A OK Doksy
10:25:00 1007 Dostál František UOL0201 2088178 B SOB Olomouc
10:28:00 1008 Pompura Daniel 1TSXXXX 2008502 Terezka Banska Bystrica
10:31:00 1009 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 1010 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B OK Dobříš
10:37:00 1011 Chovanec Václav TZL0201 218977 A SKOB Zlín
10:40:00 1012 Svoboda Radek STE0207 2032142 B SK SKI-OB Šternberk
10:43:00 1013 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
10:46:00 1014 Ježek Jakub JIL0104 2035716 B OK Jilemnice
10:49:00 1015 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 1016 Lička Adam TBM0326 7202856 A KOS TJ Tesla Brno
10:55:00 1017 Doležal Matyáš STE0208 2073721 B SK SKI-OB Šternberk
10:58:00 1018 Mayer Šimon KSH0202 2078478 B OB Kašperské Hory
11:01:00 1019 Tuharský Erik TRI0100 7202876 B TJ TŽ Třinec
11:04:00 1020 Rusin Vojtěch BRU0301 2032387 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:07:00 1021 Hájek Kryštof TUR0212 9102562 B OOB TJ Turnov
11:10:00 1022 Fábera David SHK0305 2088201 A OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 1023 Klaška Martin DKP0100 9889 B Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 1024 Šafář Martin KSU0105 2056308 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:19:00 1025 Škvor Adam KAM0202 425596 A OK Kamenice

H18A 9.10 km, 470 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 301 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:41:00 302 Jirka Mikuláš STE0000 7202871 A SK SKI-OB Šternberk
11:45:00 303 Hlaváč Ondřej ZBM9901 2059757 A SK Žabovřesky Brno
11:49:00 304 Pavlovec Dan BOR0001 887936 A OK Jiskra Nový Bor
11:53:00 305 Nagy Josef TJN0006 2069092 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:57:00 306 Chvátil Šimon PHK9908 2035744 A OK 99 Hradec Králové
12:01:00 307 Kavalír Jáchym PHK9901 7202866 A OK 99 Hradec Králové
12:05:00 308 Šabata Milan SRK9904 7205561 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:09:00 309 Horčička Vít STE9919 682370 A SK SKI-OB Šternberk
12:13:00 310 Chupek Jakub JPV9911 7200370 A Oddíl OS SK Prostějov
12:17:00 311 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A TJ TŽ Třinec
12:21:00 312 Rusin Jan LPU0008 2032380 A OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 313 Ormay Mihaly 61H9901 8636768 SPA
12:29:00 314 Dekrét Jakub ZBM9907 2088141 A SK Žabovřesky Brno
12:33:00 315 Čech Petr SJI0001 2075680 A OK Jihlava
12:37:00 316 Roudný Martin LPU0002 7202872 A OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 317 Křivda Tomáš CHC9901 9200535 A K.O.B. Choceň
12:45:00 318 Fencl Jonáš LPU9902 2070827 A OK Lokomotiva Pardubice

H18B 8.00 km, 455 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 1026 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A OK Slavia Hradec Králové
09:35:00 1027 Synek Antonín DOK0001 7209352 A OK Doksy
09:38:00 1028 Valík Tomáš AOP0001 7203453 A Orientační Běh Opava
09:41:00 1029 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 B OOB TJ Turnov
09:44:00 1030 Goldschmidt Tobiáš 47S0003 2045678 TJ Rapid Bratislava
09:47:00 1031 Holesz Sebastian TRI9902 2073753 B TJ TŽ Třinec
09:50:00 1032 Šrámek Ondřej KSU9909 2053548 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:53:00 1033 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
09:56:00 1034 Jílek Ondřej KSU9908 2056285 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:59:00 1035 Sabol Josef CTB9902 436413 B SK OB Chotěboř
10:02:00 1036 Vítek Karel PGP9904 7207350 A SK Praga
10:05:00 1037 Roudný Václav LPU0001 7207061 A OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 1038 Matoušek Matěj KSU0005 2080935 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:11:00 1039 Volák Ondřej LPU0010 2011790 A OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 1040 Novotný Marek TJN9901 232325 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 1041 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
10:20:00 1042 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A KOS TJ Tesla Brno
10:23:00 1043 Kalman Erik 61H9902 8088801 SPA

H18C 7.20 km, 340 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1052 Rajnoha David TBM0003 7204496 B KOS TJ Tesla Brno
09:33:00 1055 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
09:36:00 1056 Kaprál Jan SSU0000 7207780 B SK Severka Šumperk
09:39:00 1057 Florián Vojtěch ABM9901 438043 B KOB ALFA Brno
09:42:00 1058 Gilík Marek SOP9904 7207868 B OOB TJ Slezan Opava
09:45:00 1059 Procházka Jakub SOP9903 7207864 B OOB TJ Slezan Opava
09:48:00 1060 Postolka Jáchym DKL9900 888621 B KOB Kladno
09:51:00 1061 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:54:00 1062 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
09:57:00 1063 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř
10:00:00 1064 Komenda Jan ZBM9902 9201065 B SK Žabovřesky Brno
10:03:00 1065 Vavřík Tomáš MOV0004 1403424 B SKOB Ostrava
10:06:00 1066 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
10:09:00 1067 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 B OK Jilemnice
10:12:00 1068 Samek Tomáš PHK0001 1413977 A OK 99 Hradec Králové
10:15:00 1069 Beneš Miroslav KON9915 1418762 B KOB Konice
10:18:00 1070 Buk Petr ROU0001 2075666 A SKOB Roudnice nad Labem

H20A 10.30 km, 560 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 201 Sláma Dušan ASU9843 7204978 R Magnus Orienteering
11:40:00 202 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 A Sportcentrum Jičín
11:44:00 203 Egei Patrik 61H9800 2037814 SPA
11:48:00 204 Bořil Jan SJI9700 7200584 R OK Jihlava
11:52:00 205 Semrád Ladislav CHC9701 2053577 R K.O.B. Choceň
11:56:00 206 Starý Ondra PHK9813 2025354 A OK 99 Hradec Králové
12:00:00 207 Pek Daniel SHK9803 7980810 R OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 208 Vystavěl Ondřej JPV9807 1602633 R Oddíl OS SK Prostějov
12:08:00 209 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R OK Doksy
12:12:00 210 Navrátil Šimon PGP9702 681882 E SK Praga
12:16:00 211 Netuka Vojtěch SHK9701 1396847 R OK Slavia Hradec Králové
12:20:00 212 Wolf Filip TUR9701 9101181 R OOB TJ Turnov
12:24:00 213 Hausenblas Šimon KAM9803 361923 A OK Kamenice
12:28:00 214 Sýkora Vojtěch LCE9801 7200378 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:32:00 215 Bendák Jan PHK9800 7681889 A OK 99 Hradec Králové
12:36:00 216 Hirš Otakar ZBM9801 7200360 R SK Žabovřesky Brno
12:40:00 217 Vandas Daniel PHK9805 9110998 R OK 99 Hradec Králové
12:44:00 218 Semerád Antonín DKP9801 8632138 R Oddíl OB Kotlářka

H20B 9.40 km, 500 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1071 Kalenský Aleš STH9801 331426 B SK Studenec
09:33:00 1072 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A OK Kamenice
09:36:00 1073 Werner Michal PGP9705 2080959 A SK Praga
09:39:00 1074 Novák Aleš PGP9808 7202855 A SK Praga
09:42:00 1075 Melichar Vojtěch LLI9802 7200375 B TJ Loko Liberec
09:45:00 1076 Moravec Jakub KAM9702 7201811 A OK Kamenice
09:48:00 1077 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:51:00 1078 Michek David TJN9802 2027247 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:54:00 1079 Šmaus Jan TJN9700 2067320 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:57:00 1080 Žák Jan LPU9802 2025379 A OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 1081 Bartoš Vojtěch PGP9809 9102565 B SK Praga
10:03:00 1082 Kašpar Ludvík BOR9805 7200544 B OK Jiskra Nový Bor
10:06:00 1083 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 A SOB Olomouc
10:09:00 1084 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 B OK Jilemnice
10:12:00 1085 Mielec Jaromír AOP9701 515123 A Orientační Běh Opava
10:15:00 1086 Gebrt Jan SHK9801 7202576 R OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 1087 Mikel David TZL9703 7208084 A SKOB Zlín
10:21:00 1088 Cienciala Jan TRI9801 1400410 B TJ TŽ Třinec

H20C 7.90 km, 435 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 1091 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B KOB Kladno
09:37:00 1093 Drozd Michal BBM9701 331262 B BETA URSUS Orienteering
09:40:00 1094 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
09:43:00 1095 Pokorný David SRK9701 8000049 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:46:00 1096 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:49:00 1097 Ransdorf Jakub TAP9805 9201323 A KOB TRETRA Praha
09:52:00 1098 Frýba Dominik SJI9702 7200599 A OK Jihlava

H21A 15.60 km, 845 m, 26 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 1 Vavrys Johan LCE9302 553457 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:07:00 2 Mokrý Stanislav ZBM9202 886812 R SK Žabovřesky Brno
11:11:00 3 Procházka David LPU9113 515162 E OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 4 Grundmann Jan LPU9410 515487 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 5 Horvát Petr ASU9447 886264 E Magnus Orienteering
11:23:00 6 Schulhof Jan TUR8900 8627110 R OOB TJ Turnov
11:27:00 7 Zvěřina Petr LPU8208 887920 R OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 8 Valeš Jiří LPM9502 7201192 R OK Lokomotiva Plzeň
11:35:00 9 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
11:39:00 10 Poklop Martin SSU8802 1007536 E SK Severka Šumperk
11:43:00 11 Zimmermann Štěpán ZBM9101 911220 E SK Žabovřesky Brno
11:47:00 12 Flašar Jan PGP8610 9418870 R SK Praga
11:51:00 13 Petržela Jan PHK9200 9920924 E OK 99 Hradec Králové
11:55:00 14 Zbranek Roman ASU8808 8422248 R Magnus Orienteering
11:59:00 15 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
12:03:00 16 Kolovský František LPM9202 887626 R OK Lokomotiva Plzeň
12:07:00 17 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
12:11:00 18 Liszka Krisztian 61H9201 1408162 SPA
12:15:00 19 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
12:19:00 20 Hájek Daniel ZBM8919 9890118 E SK Žabovřesky Brno
12:23:00 21 Fürst Matouš LLI9603 7003006 E TJ Loko Liberec
12:27:00 22 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E Sportcentrum Jičín
12:31:00 23 Rollier Baptiste PHK8200 8629571 E OK 99 Hradec Králové
12:35:00 24 Kubát Pavel PHK9101 7207507 E OK 99 Hradec Králové
12:39:00 25 Nožka Radek LPU9005 515166 E OK Lokomotiva Pardubice
12:43:00 26 Procházka Jan PGP8407 515110 E SK Praga
12:47:00 27 Král Vojtěch SSU8841 7207366 E SK Severka Šumperk
12:51:00 28 Minář Marek ASU9444 8396969 E Magnus Orienteering
12:55:00 29 Šedivý Jan PGP8409 1406172 E SK Praga
12:59:00 30 Nykodým Miloš ZBM9005 1003623 E SK Žabovřesky Brno
13:03:00 31 Kubelka Tomáš LPU9307 889299 E OK Lokomotiva Pardubice
13:07:00 32 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering

H21B 12.30 km, 665 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 1099 Landovský Tomáš PGP9103 910714 C SK Praga
09:35:00 1100 Záveský Filip LPU9306 7207493 C OK Lokomotiva Pardubice
09:38:00 1101 Šmelík Martin ASU9644 682340 R Magnus Orienteering
09:41:00 1102 Burda Matěj BOR9608 7667667 R OK Jiskra Nový Bor
09:44:00 1103 Nečas Jiří TZL9101 7887934 R SKOB Zlín
09:47:00 1104 Šmehlík Eduard SHK8702 515483 C OK Slavia Hradec Králové
09:50:00 1105 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:53:00 1106 Zimmermann Jakub ZBM8928 995810 C SK Žabovřesky Brno
09:56:00 1107 Panchártek Jan PHK8802 553446 C OK 99 Hradec Králové
09:59:00 1108 Hovorka Lukáš LPU9001 981816 C OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 1109 Kamenický Jeroným OSN9549 551995 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:05:00 1110 Argaláš Michal TRI9301 887630 R TJ TŽ Třinec
10:08:00 1111 Perůtka Jan LCE8801 52705 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:11:00 1112 Přibyl Bronislav TZL8603 53362 C SKOB Zlín
10:14:00 1113 Nakvosas Gytis 17LXXX1 1394123 OK Azuolas
10:17:00 1114 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C SK Žabovřesky Brno
10:20:00 1115 Bravený Vít ZBM9102 888891 C SK Žabovřesky Brno
10:23:00 1116 Dlabaja Štěpán TZL8508 7995797 R SKOB Zlín
10:26:00 1117 Kozák Osvald TBM8201 515009 R KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 1118 Valenta Jiří LCE9201 896968 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:32:00 1119 Navrátil Boris KAM9203 515444 R OK Kamenice
10:35:00 1120 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 1121 Kettner Lukáš KAM9403 887640 R OK Kamenice
10:41:00 1122 Tomanek Daniel KSU7410 7200324 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:44:00 1123 Komanec Václav SHK8406 995807 R OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 1124 Baier Martin TUR7603 7677777 R OOB TJ Turnov
10:50:00 1125 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
10:53:00 1126 Mudrák Štěpán LCE9601 7210097 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:56:00 1127 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 1128 Kantor Ondřej TRI9103 920676 R TJ TŽ Třinec
11:02:00 1129 Udržal Tomáš LPU8002 886715 E OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 1130 Kettner Vojtěch KAM9601 897360 E OK Kamenice

H21C 11.00 km, 590 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:39:00 1131 Doležel Ondřej STE9202 51123 C SK SKI-OB Šternberk
09:42:00 1132 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
09:45:00 1133 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C Magnus Orienteering
09:48:00 1134 Bugár Gergely 61H9200 9101950 SPA
09:51:00 1135 Horyna Roman LCE7602 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:54:00 1136 Fibír Tomáš FSP7901 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:57:00 1137 Vlach Jiří AOV7900 7202896 C OOB TJ Baník Ostrava
10:00:00 1138 Procházka Jan PGP8206 886265 C SK Praga
10:03:00 1139 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 1140 Sháněl Jan CHC9402 2053589 C K.O.B. Choceň
10:09:00 1141 Benroth Martin TZL9206 553455 C SKOB Zlín
10:12:00 1142 Landovský Jakub PGP9601 7210114 R SK Praga
10:15:00 1143 Bořil Tomáš ZBM8833 681876 C SK Žabovřesky Brno
10:18:00 1144 Peterka Vojtěch LLI7502 515503 C TJ Loko Liberec
10:21:00 1145 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Žabovřesky Brno
10:24:00 1146 Košárek Pavel PGP7107 51568 C SK Praga
10:27:00 1147 Kolín Jan DKP7701 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 1148 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
10:33:00 1149 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
10:36:00 1150 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C O-mikron
10:39:00 1151 Zelenka Tomáš PHK9001 886259 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 1152 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 1153 Král Václav SSU8243 887940 C SK Severka Šumperk
10:48:00 1154 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
10:51:00 1155 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R SK Žabovřesky Brno
10:54:00 1156 Červinka Jan OKP8901 436949 C SK OK 24 Praha
10:57:00 1157 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 1158 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
11:03:00 1159 Grätsch Markus 71D9600 9080057 USV TU Dresden
11:06:00 1160 Kovář Miroslav SJC8104 7201777 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 1161 Matuš Vojtěch VRB9606 2067391 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:12:00 1162 Fodor Petr TUR8103 981821 C OOB TJ Turnov
11:15:00 1163 Glonek Jakub AOP9602 1625050 E Orientační Běh Opava
11:18:00 1164 Palas Jan ZBM8507 500267 C SK Žabovřesky Brno
11:21:00 1165 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:24:00 1166 Kos Tomáš LPU9303 7207362 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 1167 Kozák Petr KAM6501 51733 C OK Kamenice
11:30:00 1168 Kazda Adam ZBM9104 232343 C SK Žabovřesky Brno
11:33:00 1169 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C SKOB Zlín
11:36:00 1170 Čermák Jan LPU9301 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice

H21D 9.50 km, 490 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:46:00 1176 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C OK Kamenice
09:49:00 1178 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
09:52:00 1180 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
09:55:00 1182 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
09:58:00 1183 Drábek Jan ZBM8511 49690 C SK Žabovřesky Brno
10:01:00 1184 Pašek František KAM7600 523000 C OK Kamenice
10:04:00 1185 Wolf Daniel TUR9100 8086808 C OOB TJ Turnov
10:07:00 1186 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C OK Jihlava
10:10:00 1187 Zajíc Vítězslav TAP8610 515469 C KOB TRETRA Praha
10:13:00 1188 Křivda Martin CHC9501 2025344 C K.O.B. Choceň
10:16:00 1189 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 1190 Fajkus Radim JPV9509 1602630 C Oddíl OS SK Prostějov
10:22:00 1191 Hradec Pavel TUR8801 995821 E OOB TJ Turnov
10:25:00 1192 Holas Ondřej TUR8501 515048 C OOB TJ Turnov
10:28:00 1193 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
10:31:00 1194 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
10:34:00 1195 Morandini Viktor 61H8700 2086866 SPA
10:37:00 1196 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 1197 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:43:00 1198 Turczer Petr KSU7945 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:46:00 1199 Žaloudek Petr SJC8309 7890000 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 1200 Mokrý Ondřej ABM9410 886814 C KOB ALFA Brno
10:52:00 1201 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C Magnus Orienteering
10:55:00 1202 Hruška Jakub ZBM9515 1591995 C SK Žabovřesky Brno
10:58:00 1203 Hledík Jakub CHT9501 7207628 C OOB SK Chrast
11:01:00 1204 Srb Vladimír SJI7801 2059730 C OK Jihlava
11:04:00 1205 Vištejn Jiří SNA9301 207839 C TJ START Náchod
11:07:00 1206 Skoupý Jan STE9411 2027239 C SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 1207 Mašata Matěj PHK9601 2045215 R OK 99 Hradec Králové
11:13:00 1208 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín
11:16:00 1209 Zakouřil Vít TUR9301 886823 C OOB TJ Turnov

H35A 9.40 km, 510 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 1210 Bláha Jan SHK8215 9145 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 1211 Kárník Jan LPU7811 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 1212 Bencúr Juraj LCE7701 682377 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 1213 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 1214 Krmaš Václav SRK8001 9521 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 1215 Janeček Oldřich MFP8200 8215015 C VŠSK MFF UK Praha
11:10:00 1216 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
11:13:00 1217 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 1218 Uhlík Michal SJC8007 7207702 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 1219 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
11:22:00 1220 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 1221 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C Orientační Běh Opava
11:28:00 1222 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:31:00 1223 Nývlt Martin DKP8200 1207407 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 1224 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 1225 Oma Jakub TUR8002 800320 C OOB TJ Turnov
11:40:00 1226 Seidl Miroslav EKP7402 888643 C VŠTJ Ekonom Praha
11:43:00 1227 Mrázek Jiří DKP7911 7922111 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 1228 Ondráček Radim EKP7414 2045232 C VŠTJ Ekonom Praha

H35B 8.20 km, 450 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 1231 Hanslian David LCE7835 995852 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 1232 Weiner Jakub SHK7911 9140 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 1233 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
10:16:00 1234 Stehlík Miroslav ZBM8208 897391 C SK Žabovřesky Brno
10:19:00 1235 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:22:00 1236 Kautský Jiří 9BC8200 7260018 NNN
10:25:00 1237 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C Orientační sporty Písek
10:28:00 1238 Růžička Lukáš KSU7849 2108888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:31:00 1239 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
10:34:00 1240 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
10:37:00 1241 Finstrle Luděk ZBM7902 2067240 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 1242 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 1243 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 1244 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:49:00 1245 Hanák Jan SLA8002 9201329 C SKOB Slaný
10:52:00 1246 Paclík Roman SHK7801 7202780 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 1247 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C OK Sparta Praha
10:58:00 1248 Bubela Tomáš ASU8101 7456789 C Magnus Orienteering

H40A 8.80 km, 480 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 1252 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:32:00 1253 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 1254 Rada Pavel ABM7401 8004 C KOB ALFA Brno
10:38:00 1255 Nehasil David BOR7713 995805 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 1256 Borunský Tomáš AOP7402 682655 C Orientační Běh Opava
10:44:00 1257 Pernička Petr TZL7336 7207038 C SKOB Zlín
10:47:00 1258 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 1259 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 1260 Zámečník David KAM7500 2060207 C OK Kamenice
10:56:00 1261 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:59:00 1262 Milán Pavel TBM7227 53242 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 1263 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:05:00 1264 Horák Pavel VSP7305 2032184 C USK Praha
11:08:00 1265 Průša Michal VSP7310 553437 C USK Praha
11:11:00 1266 Pospíšil Vítek PGP6803 681612 C SK Praga
11:14:00 1267 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
11:17:00 1268 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
11:20:00 1269 Bambousek Martin DOR7302 2045316 C OK Dobříš
11:23:00 1270 Gregor Martin CTB7701 887165 C SK OB Chotěboř
11:26:00 1271 Švadlena Pavel CHC7502 2011854 C K.O.B. Choceň
11:29:00 1272 Netopil Libor VAM7401 1700083 C OOB Vamberk
11:32:00 1273 Ehl Jiří TBM7701 887901 C KOS TJ Tesla Brno
11:35:00 1274 Jedlička Michal SHK7309 7208023 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 1275 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
11:41:00 1276 Dittrich Pavel SKM7501 52207 C KOB Směr Kroměříž
11:44:00 1277 Novák Jiří NPA7502 682098 C SK LOB Nová Paka
11:47:00 1278 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
11:50:00 1279 Palát Petr ABM7415 52056 C KOB ALFA Brno
11:53:00 1280 Hepner David SHK7601 1008172 C OK Slavia Hradec Králové
11:56:00 1281 Matějů Luboš PGP7601 682623 C SK Praga

H40B 7.00 km, 330 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:44:00 1282 Balej Jiří KAM7201 2067243 C OK Kamenice
09:47:00 1283 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:50:00 1284 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
09:53:00 1285 Šmol Marcel DOK7300 2053516 C OK Doksy
09:56:00 1286 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
09:59:00 1287 Synek Marcel DOK7600 2056288 C OK Doksy
10:02:00 1288 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
10:05:00 1289 Mastela Rafal HAV7300 2032311 C OB Havířov
10:08:00 1290 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
10:11:00 1291 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
10:14:00 1292 Molnár Péter 68HXXXX 45190 Alpokalja szabadidosport Környezetvédő Egyesület
10:17:00 1293 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1294 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
10:23:00 1295 Sedlář Petr TBM7319 410254 C KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 1296 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
10:29:00 1297 Střelba Ondřej KTA7501 7209464 C SK Kotnov Tábor
10:32:00 1298 Tomandl Jan 5IX7001 2090861 NOK HoRa
10:35:00 1299 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:38:00 1300 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
10:41:00 1301 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 1302 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
10:47:00 1303 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
10:50:00 1304 Ekert Vladimír VLI7600 2058477 C Slavia Liberec orienteering
10:53:00 1305 Albl Miloslav LME7600 420455 C SK Los Mělník
10:56:00 1306 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
10:59:00 1307 Boudný Jan SCP7417 51773 C OK Sparta Praha
11:02:00 1308 Biolik Grzegorz 46P7600 770327 Trackcourse
11:05:00 1309 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:08:00 1310 Kolář Viktor HOR7300 2049537 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 1311 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 1312 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:17:00 1313 Orany Tomáš SJI7311 52966 C OK Jihlava

H45A 7.50 km, 360 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 1320 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:00 1321 Mareček Petr OSN6900 7205032 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:35:00 1322 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
10:38:00 1323 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
10:41:00 1324 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 Tabáni Spartacus
10:44:00 1325 Doucha Jiří SNA7105 9626 C TJ START Náchod
10:47:00 1326 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
10:50:00 1327 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
10:53:00 1328 Valík Luděk AOP7101 7203322 C Orientační Běh Opava
10:56:00 1329 Mrkvička Jiří TJN7101 2020748 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 1330 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 1331 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
11:05:00 1332 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
11:08:00 1333 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
11:11:00 1334 Gajda Jan VSP6801 515108 C USK Praha
11:14:00 1335 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
11:17:00 1336 Chaloupský David PHK7103 682359 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 1337 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 1338 Janas Petr PGP7106 7201200 C SK Praga
11:26:00 1339 Cych Piotr 33P6800 1010100 Echo Twardogóra
11:29:00 1340 Chupek Jozef VZA7102 7204980 Slávia ŽU Žilina
11:32:00 1341 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
11:35:00 1342 Drahoňovský Aleš TUR7201 888638 C OOB TJ Turnov
11:38:00 1343 Klech Richard VRB7201 436946 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:41:00 1344 Fiala Jan BBM7205 7207495 C BETA URSUS Orienteering
11:44:00 1345 Sadílek Martin VIC6901 52293 C OB Vizovice
11:47:00 1346 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:50:00 1347 Zuzánek Zdeněk TJN5901 1302798 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:53:00 1348 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
11:56:00 1349 Fučík Karel VBM7246 720921 C VSK Mendelu Brno

H45B 6.10 km, 310 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1350 Hořčička Petr UOL7007 682380 C SOB Olomouc
09:33:00 1351 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
09:36:00 1352 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
09:39:00 1353 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
09:42:00 1354 Kaděra Pavel HAV7100 253120 C OB Havířov
09:45:00 1355 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
09:48:00 1356 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:51:00 1357 Sławiński Marcin 3NP7100 1603314 3BRt
09:54:00 1358 Kligl Vladislav TBM6910 53264 C KOS TJ Tesla Brno
09:57:00 1359 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 1360 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
10:03:00 1361 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
10:06:00 1362 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
10:09:00 1363 Urbaník Robert VLI7002 8292 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 1364 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 1365 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C OK Jilemnice
10:18:00 1366 Kovář Jindřich MAS6800 2026166 C KČT Aš
10:21:00 1367 Hankovec Petr KAM7101 995898 C OK Kamenice
10:24:00 1368 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:27:00 1369 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 1370 Černý Libor MLA6901 301466 C MLOK Mariánské Lázně
10:33:00 1371 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 1372 Koten Pavel RIC7200 2060262 C OB Říčany
10:39:00 1373 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
10:42:00 1374 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 1375 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:48:00 1376 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
10:51:00 1377 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C SKOB Ostrava
10:54:00 1378 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
10:57:00 1379 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 C OK Netopýr Zákupy
11:00:00 1380 Kolář Tomáš SLA7103 887615 C SKOB Slaný
11:03:00 1381 Vébr Jiří VTA6901 515484 C SC vebr-sport
11:06:00 1382 Mikluš Marián 47S7200 8000029 TJ Rapid Bratislava
11:09:00 1383 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
11:12:00 1384 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
11:15:00 1385 Černoch Karel TZL6835 8933 C SKOB Zlín
11:18:00 1386 Pachnik Dariusz STB6901 8632433 C TJ Stadion Nový Bor
11:21:00 1387 Fürst Aleš LLI6801 436961 C TJ Loko Liberec
11:24:00 1388 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
11:27:00 1389 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
11:30:00 1390 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C Slavia Liberec orienteering
11:33:00 1391 Filičko Marek LPU7102 301168 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 1392 Žejdlík Michal LTP7001 682100 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:39:00 1393 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:42:00 1394 Rigó Marek ODR7101 52756 C SKOB Odry
11:45:00 1395 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
11:48:00 1396 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:51:00 1397 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
11:54:00 1398 Rýdl Jiří TJN7000 2096117 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:57:00 1399 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 1400 Beneš Jan SJH7001 336767 C SJH Jindřichův Hradec
12:03:00 1401 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering

H50A 6.50 km, 340 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:46:00 1410 Siegl Roman MFP6700 443101 C VŠSK MFF UK Praha
09:49:00 1411 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C OK Jiskra Nový Bor
09:52:00 1412 Řeháček Petr SBR6302 51873 C SKOB Bruntál
09:55:00 1413 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
09:58:00 1414 Teringl Radek VCB6502 8044 C OB České Budějovice
10:01:00 1415 Vrubel Karel TZL6401 53143 C SKOB Zlín
10:04:00 1416 Adámek Libor ABM6707 207849 C KOB ALFA Brno
10:07:00 1417 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 1418 Křivda Ivan CHC6701 9552 C K.O.B. Choceň
10:13:00 1419 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:16:00 1420 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 1421 Schuster Martin AOP6502 995843 C Orientační Běh Opava
10:22:00 1422 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 1423 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 1424 Suk Jiří MFP6401 515016 C VŠSK MFF UK Praha
10:31:00 1425 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C OOB Vamberk
10:34:00 1426 Egei Tamas 61H6300 8636776 SPA
10:37:00 1427 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
10:40:00 1428 Bendák Petr LTU6500 2085654 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:43:00 1429 Hadač Miroslav AOP6501 682679 C Orientační Běh Opava
10:46:00 1430 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 1431 Šmelík Juraj LCE6603 7208215 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:52:00 1432 Kamenický Jan PHK6601 232255 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 1433 Škvor Martin KAM6700 52267 C OK Kamenice
10:58:00 1434 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 1435 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
11:04:00 1436 Novotný Milan PHK6502 2045248 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 1437 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C SK Praga
11:10:00 1438 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 1439 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka

H50B 5.50 km, 315 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:45:00 1440 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
09:48:00 1441 Soldán Vladimír JPV6526 2020730 C Oddíl OS SK Prostějov
09:51:00 1442 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
09:54:00 1443 Zatloukal Tomáš ZLH6701 420422 C OOB TJ Zlaté Hory
09:57:00 1444 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 1445 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 1446 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
10:06:00 1447 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 1448 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:12:00 1449 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
10:15:00 1450 Müller Rico 71D6400 2032226 USV TU Dresden
10:18:00 1451 Würz Jiří LTP6502 7204992 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:21:00 1452 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:24:00 1453 Sklenář Miroslav AOP6302 7200359 C Orientační Běh Opava
10:27:00 1454 Žanda Jan CTB6701 7260028 C SK OB Chotěboř
10:30:00 1455 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:33:00 1456 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
10:36:00 1457 Koltai Zoltan 61H6700 362952 SPA
10:39:00 1458 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:42:00 1459 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:45:00 1460 Reichl Michal MKP6402 51701 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:48:00 1461 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
10:51:00 1462 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 1463 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:57:00 1464 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 1465 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:03:00 1466 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C SKOB Bruntál
11:06:00 1467 Patočka Petr BBM6300 553436 C BETA URSUS Orienteering
11:09:00 1468 Peřinka Jan AOP6301 887168 C Orientační Běh Opava
11:12:00 1469 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
11:15:00 1470 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:18:00 1471 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
11:21:00 1472 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Orienteering
11:24:00 1473 Klaška Pavel DKP6500 53550 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 1474 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
11:30:00 1475 Stárek Filip TUR6602 1403053 C OOB TJ Turnov

H55A 6.00 km, 315 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 1480 Blabla Zdeněk PCB5901 51406 C SKP České Budějovice
10:05:00 1481 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:08:00 1482 Tupec Jiří VAM5801 9581 C OOB Vamberk
10:11:00 1483 Neumann Jaroslav STE5902 8276 C SK SKI-OB Šternberk
10:14:00 1484 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
10:17:00 1485 Romanovský Alois SJH6101 331118 C SJH Jindřichův Hradec
10:20:00 1486 Hirš Libor VBM6000 7201772 C VSK Mendelu Brno
10:23:00 1487 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C SK OK 24 Praha
10:26:00 1488 Slezák Libor LCE6207 889301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:29:00 1489 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:32:00 1490 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
10:35:00 1491 Milota Josef MLA5801 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
10:38:00 1492 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:41:00 1493 Mareček Jiří ADA5901 2032120 C OOB Spartak Adamov
10:44:00 1494 Lužný Ladislav HAV6000 336792 C OB Havířov
10:47:00 1495 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C Oddíl OS SK Prostějov
10:50:00 1496 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
10:53:00 1497 Nešpor Jan TTR6101 995847 C OOB Třebíč
10:56:00 1498 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:59:00 1499 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 1500 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
11:05:00 1501 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 1502 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
11:11:00 1503 Kožina Petr PGP6000 1700084 C SK Praga
11:14:00 1504 Poloprutský Tomáš VLI6205 2080996 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 1505 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:20:00 1506 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
11:23:00 1507 Grepl Ladislav KON6111 433100 C KOB Konice
11:26:00 1508 Václavek Tomáš STE5809 1401181 C SK SKI-OB Šternberk

H55B 4.90 km, 265 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:39:00 1509 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
09:43:00 1510 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:47:00 1511 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB TRETRA Praha
09:51:00 1512 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:55:00 1513 Vlk Josef LDC5801 7700058 C KOB Děčín
09:59:00 1514 Svobodný Petr DKP5800 49871 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 1515 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C OK Dobříš
10:07:00 1516 Janás Jiří BOR6201 8478 C OK Jiskra Nový Bor
10:11:00 1517 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
10:15:00 1518 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
10:19:00 1519 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
10:23:00 1520 Pavelek Luděk AOP5801 8811 C Orientační Běh Opava
10:27:00 1521 Kovář Karel LTP6102 7205033 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:31:00 1522 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:35:00 1523 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 1524 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:43:00 1525 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:47:00 1526 Dikoš Pavel BOR6003 50000 C OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 1527 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:55:00 1528 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB TRETRA Praha
10:59:00 1529 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
11:03:00 1530 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
11:07:00 1531 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:11:00 1532 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 1533 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 1534 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
11:23:00 1535 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
11:27:00 1536 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H60A 5.50 km, 280 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 1538 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 1539 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 1540 Janů Zdeněk KSU5749 886293 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:39:00 1541 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C SKOB Zlín
10:42:00 1542 Jirka Jiří ZPV5501 301599 C KOB ZPV Prostějov
10:45:00 1543 Dušátko Petr PHK5702 2112740 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 1544 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
10:51:00 1545 Jakobi Zdeněk HAV5701 336721 C OB Havířov
10:54:00 1546 Juračka Zdeněk HAV5702 52752 C OB Havířov
10:57:00 1547 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 1548 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:03:00 1549 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 1550 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
11:09:00 1551 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 1552 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:15:00 1553 Nečas Rudolf TZL5703 7209287 C SKOB Zlín
11:18:00 1554 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
11:21:00 1555 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
11:24:00 1556 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:27:00 1557 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C OOB TJ Turnov
11:30:00 1558 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice

H60B 4.60 km, 235 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 1560 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
09:34:00 1561 Šomvársky Ján NNN5500 232173 Neregistrovaní (NNN)
09:37:00 1562 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
09:40:00 1563 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
09:43:00 1564 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
09:46:00 1565 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
09:49:00 1566 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:52:00 1567 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
09:55:00 1568 Poklop Lubomír UOL5601 52425 C SOB Olomouc
09:58:00 1569 Klimpl Petr LPU5401 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:01:00 1570 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
10:04:00 1571 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB TRETRA Praha
10:07:00 1572 Sýkora Jiří OOP5400 8863 C TJ Opava
10:10:00 1573 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
10:13:00 1574 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:16:00 1575 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00 1576 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
10:22:00 1577 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
10:25:00 1578 John Vladimír OLP5502 49500 C PSK Olymp Praha
10:28:00 1579 Robotka Libor PBM5303 52027 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:31:00 1580 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín

H65A 5.00 km, 230 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 1582 Rejmont Milan LTU4801 9777 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:33:00 1583 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
10:36:00 1584 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
10:39:00 1585 Edward Bartkowiak 34P4800 412412 WKS Grunwald Poznań
10:42:00 1586 Babický Tomáš RUM5001 8890 C ZOOB Rumburk
10:45:00 1587 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C OK Sparta Praha
10:48:00 1588 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
10:51:00 1589 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
10:54:00 1590 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
10:57:00 1591 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
11:00:00 1592 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
11:03:00 1593 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
11:06:00 1594 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
11:09:00 1595 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:00 1596 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
11:15:00 1597 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
11:18:00 1598 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C USK Praha
11:21:00 1599 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 1600 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
11:27:00 1601 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
11:30:00 1602 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
11:33:00 1603 Uher Petr VSP5001 52269 C USK Praha
11:36:00 1604 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 1605 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
11:42:00 1606 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C Slavia Liberec orienteering
11:45:00 1607 Telecký Martin BFM5201 2113052 C SKOB Frýdek - Místek
11:48:00 1608 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
11:51:00 1609 Hegedüs Zoltan 61H5200 45417 SPA

H65B 4.20 km, 210 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 1612 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:09:00 1613 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
10:12:00 1614 Richtr Jiří JEN5001 7777 C OB Jenišovice
10:15:00 1615 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava
10:18:00 1616 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
10:21:00 1617 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
10:24:00 1618 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha
10:27:00 1619 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:30:00 1620 Kotecký Roman 13G4900 8040749 Octavian Droobers
10:33:00 1621 Stehno Pavel DKP4900 51760 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 1622 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:39:00 1623 Zelený Vladimír PGP4800 51863 C SK Praga
10:42:00 1624 Dokoupil Vladimír VBM4806 53305 C VSK Mendelu Brno
10:45:00 1625 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:48:00 1626 Bárta Miroslav JEN5201 7778 C OB Jenišovice
10:51:00 1627 Jurčák Karel SOP5101 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
10:54:00 1628 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
10:57:00 1629 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 1630 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
11:03:00 1631 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
11:06:00 1632 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:09:00 1633 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 1634 Rančák Josef BOR5004 886284 C OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 1635 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:18:00 1636 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
11:21:00 1637 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 1638 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha

H70A 4.10 km, 225 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:44:00 1641 Fišák Jan MLA4401 1421916 C MLOK Mariánské Lázně
09:50:00 1642 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:56:00 1643 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:02:00 1644 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný
10:08:00 1645 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:14:00 1646 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:20:00 1647 Novotný Jiří SLP4601 51621 C OOB Slavia Praha
10:26:00 1648 Janda Josef KAD4701 301667 C Originální Vivalín Team Kadaň
10:32:00 1649 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 1650 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
10:44:00 1651 Šmelík Ľudo LCE4301 2104604 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:50:00 1652 Koč Zdeněk MKP4700 9101102 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:56:00 1653 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
11:02:00 1654 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:08:00 1655 Chmelík Aleš VBM4732 2085633 C VSK Mendelu Brno

H70B 3.60 km, 145 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1657 Waldemar Pietkiewicz 34P4300 2023855 WKS Grunwald Poznań
10:06:00 1658 Blažek Václav SBR4701 51904 C SKOB Bruntál
10:12:00 1659 Dohnal Josef VSP4300 51743 C USK Praha
10:18:00 1660 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 1661 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
10:30:00 1662 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C OK Sparta Praha
10:36:00 1663 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:42:00 1664 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
10:48:00 1665 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno
10:54:00 1666 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
11:00:00 1667 Peterka Josef LLI4702 51204 C TJ Loko Liberec
11:06:00 1668 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
11:12:00 1669 Procházka Aleš DKP4700 49885 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 1670 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 1671 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha

H75A 3.70 km, 175 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 1672 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
10:23:00 1673 Attl Vladimír PGP3800 682666 C SK Praga
10:29:00 1674 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
10:35:00 1675 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
10:41:00 1676 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 1677 Klawun Kendray Werner George LTP4201 2112867 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:53:00 1678 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín

H75B 3.30 km, 165 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 1680 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 1681 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 1682 Hlavatý Karel SJP4200 53507 C KČT Slavoj Praha
11:14:00 1683 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 1684 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:26:00 1685 Lisý Jan ONO4201 301501 C SKOB Ostrov
11:32:00 1686 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C TJ Jiskra Nejdek

H80A 3.30 km, 170 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:41:00 1687 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
09:47:00 1688 Mašek Pavel BOR3602 8544 C OK Jiskra Nový Bor
09:53:00 1689 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
09:59:00 1690 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:05:00 1691 Havlík Jaroslav SJC3601 9005225 C Sportcentrum Jičín

T4A 3.90 km, 200 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 4000 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
09:33:00 4001 Fialová Tereza TZL9090 887934 SKOB Zlín
09:35:00 4002 Vaňková Saša LDC8550 51239 C KOB Děčín
09:37:00 4003 Hlava Miroslav KON6515 500581 C KOB Konice
09:39:00 4004 Chroustová Lenka ZBM9457 331025 C SK Žabovřesky Brno
09:41:00 4005 Horáková Barbora VSP0150 331064 B USK Praha
09:43:00 4006 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
09:45:00 4007 Licková Štěpánka LTU0452 2057583 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:47:00 4008 Kršák Karel VIC5902 1006613 C OB Vizovice
09:49:00 4009 Běloušek Pavel CTB7601 51837 SK OB Chotěboř
09:51:00 4010 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
09:53:00 4011 Baloghová Lída TJN0150 2027211 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:55:00 4012 Jirásková Kateřina PGP8852 53556 C SK Praga
09:57:00 4013 Beranová Kristína TZL8553 2083393 C SKOB Zlín
09:59:00 4014 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
10:01:00 4015 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 4016 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
10:05:00 4017 Nejman Stanislav TUR9500 7205012 C OOB TJ Turnov
10:07:00 4018 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B USK Praha
10:09:00 4019 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 4020 Hanušová Zdena SJC7253 2102083 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 4021 Ježowicz Roman 79X8000 2113390 Žižkovský tygři
10:15:00 4022 Vlachová Dita SBR7750 410731 C SKOB Bruntál
10:17:00 4023 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
10:19:00 4024 Bernášek Jiří STB8101 682354 C TJ Stadion Nový Bor
10:21:00 4025 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
10:23:00 4026 Milán Jakub TBM0411 888640 A KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 4027 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
10:27:00 4028 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:29:00 4029 Málková Věra 8FX6550 2118474 TJ Kobylisy
10:31:00 4030 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C SKOB Ostrava
10:33:00 4031 Kolář Matyáš PGP0304 897393 B SK Praga
10:35:00 4032 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:37:00 4033 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
10:39:00 4034 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 B OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 4035 Marková Hana LLI0450 2060281 B TJ Loko Liberec
10:43:00 4036 Dolejší Miloš STB6701 52907 C TJ Stadion Nový Bor
10:45:00 4037 Blaha Michal EKP0402 2075608 B VŠTJ Ekonom Praha
10:47:00 4038 Matuška Pavel 5RX7000 2801035 NNN
10:49:00 4039 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B OK Kamenice
10:51:00 4040 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
10:53:00 4041 Uhlíková Šárka 64C8150 51180 Ekonom Praha Outdoor
10:55:00 4042 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:57:00 4043 Gryc Ondřej TBM0406 888648 B KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 4044 Kubecová Jana STB7399 206351 C TJ Stadion Nový Bor
11:01:00 4045 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 4046 Blahová Markéta EKP6951 224915 C VŠTJ Ekonom Praha
11:05:00 4047 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:07:00 4048 Würzová Karolína FYD9852 49995 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:09:00 4049 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
11:11:00 4050 Teringlová Vendula VCB0451 232975 B OB České Budějovice
11:13:00 4051 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
11:15:00 4052 Čaloun Michal 62X6800 2109695 Neregistrovaní - VLI
11:17:00 4053 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 4054 Tóth Ivett 25H7850 339871 Tabáni Spartacus
11:21:00 4055 Procházková Marie SOP9551 49302 C OOB TJ Slezan Opava
11:23:00 4056 Marková Jana LLI7152 2049529 C TJ Loko Liberec
11:25:00 4057 Chvátilová Johana PHK0450 362000 B OK 99 Hradec Králové
11:27:00 4058 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
11:29:00 4059 Marek Martin LLI7000 2049593 C TJ Loko Liberec
11:31:00 4060 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 4061 Dittrichová Lucie SKM0551 53811 B KOB Směr Kroměříž
11:35:00 4062 Blaha Jiří EKP0401 7209480 B VŠTJ Ekonom Praha
11:37:00 4063 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:39:00 4064 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:41:00 4065 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
11:43:00 4066 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
11:45:00 4067 Vystavěl Dušan JPV6317 52426 C Oddíl OS SK Prostějov
11:47:00 4068 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:49:00 4069 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
11:51:00 4070 Vakant 0 Vakant
11:53:00 4071 Vakant 0 Vakant
11:55:00 4072 Vakant 0 Vakant
11:57:00 4073 Vakant 0 Vakant
11:59:00 4074 Vakant 0 Vakant
12:01:00 4075 Vakant 0 Vakant
12:03:00 4076 Vakant 0 Vakant
12:05:00 4077 Vakant 0 Vakant
12:07:00 4078 Vakant 0 Vakant
12:09:00 4079 Vakant 0 Vakant
12:11:00 4080 Vakant 0 Vakant
12:13:00 4081 Vakant 0 Vakant
12:15:00 4082 Vakant 0 Vakant
12:17:00 4083 Vakant 0 Vakant
12:19:00 4084 Vakant 0 Vakant
12:21:00 4085 Vakant 0 Vakant
12:23:00 4086 Vakant 0 Vakant
12:25:00 4087 Vakant 0 Vakant
12:27:00 4088 Vakant 0 Vakant
12:29:00 4089 Vakant 0 Vakant
12:31:00 4090 Vakant 0 Vakant
12:33:00 4091 Vakant 0 Vakant
12:35:00 4092 Vakant 0 Vakant
12:37:00 4093 Vakant 0 Vakant
12:39:00 4094 Vakant 0 Vakant
12:41:00 4095 Vakant 0 Vakant
12:43:00 4096 Vakant 0 Vakant
12:45:00 4097 Vakant 0 Vakant
12:47:00 4098 Vakant 0 Vakant
12:49:00 4099 Vakant 0 Vakant

T4B 4.00 km, 190 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 5000 Kolařík Petr 6IX9200 0 Velkomoravský klub Uherské Hradiště
09:32:00 5001 Wagner Martina 1VD6450 6502 SG Zittau Süd
09:34:00 5002 Poloprutská Lucie VLI9950 49951 B Slavia Liberec orienteering
09:36:00 5003 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
09:38:00 5004 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
09:40:00 5005 Bartoš Václav MLA0101 1421913 B MLOK Mariánské Lázně
09:42:00 5006 Pilcová Sabina JPV9898 1007538 B Oddíl OS SK Prostějov
09:44:00 5007 Robotková Lenka PBM5451 52051 C TJ Spartak 1. Brněnská
09:46:00 5008 Neumann David STE0101 2027241 B SK SKI-OB Šternberk
09:48:00 5009 Kosíková Eliška VSP0051 9101185 C USK Praha
09:50:00 5010 Bican Martin OPI0101 2091533 C Orientační sporty Písek
09:52:00 5011 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná
09:54:00 5012 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 B OK Jiskra Nový Bor
09:56:00 5013 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:58:00 5014 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C Orientační sporty Písek
10:00:00 5015 Kavánková Jana 37CXXX1 218976 Bez registrace
10:02:00 5016 Kopáček Jiří DOR6100 0 OK Dobříš
10:04:00 5017 Hejna Hynek LLI0300 682626 C TJ Loko Liberec
10:06:00 5018 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:08:00 5019 Žandová Hana CTB7052 339558 C SK OB Chotěboř
10:10:00 5020 Kahudová Dominika OPI0158 2116200 C Orientační sporty Písek
10:12:00 5021 Šritrová Lenka TUR0250 51808 B OOB TJ Turnov
10:14:00 5022 Zurynek Jan EKP7003 49964 C VŠTJ Ekonom Praha
10:16:00 5023 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:18:00 5024 Hudská Štěpánka TUR0450 1403054 B OOB TJ Turnov
10:20:00 5025 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
10:22:00 5026 Bradáč David LLI0203 2032132 C TJ Loko Liberec
10:24:00 5027 Tachezy Jan DOR5802 416159 OK Dobříš
10:26:00 5028 Škvorová Barbora KAM9150 7208079 C OK Kamenice
10:28:00 5029 Kyselová Nela ROU9951 434804 C SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 5030 Klinkerová Jitka KAM6450 7205037 C OK Kamenice
10:32:00 5031 Koporová Lenka ZBM9753 53721 B SK Žabovřesky Brno
10:34:00 5032 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:36:00 5033 Hřivna Jakub PGP0305 2800293 B SK Praga
10:38:00 5034 Hankovcová Helena KAM0350 442879 B OK Kamenice
10:40:00 5035 Kosíková Helena VSP6550 9101184 C USK Praha
10:42:00 5036 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 B Slavia Liberec orienteering
10:44:00 5037 Škácha Vít KAM0309 682695 B OK Kamenice
10:46:00 5038 Kavalírová Julie PHK9753 207804 B OK 99 Hradec Králové
10:48:00 5039 Zabořil Vojtěch JEN0101 2060290 B OB Jenišovice
10:50:00 5040 Nigrin Radek DOR7202 2067310 OK Dobříš
10:52:00 5041 Ochmann Jens 1VD7500 411418 SG Zittau Süd
10:54:00 5042 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 B USK Praha
10:56:00 5043 Kopáčková Alena DOR6450 0 C OK Dobříš
10:58:00 5044 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 5045 Podrábská Marie VLI0251 2078462 B Slavia Liberec orienteering
11:02:00 5046 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B SK Studenec
11:04:00 5047 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C Orientační sporty Písek
11:06:00 5048 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:08:00 5049 Klinkerová Magdaléna ROZ9950 49155 C OK Roztoky
11:10:00 5050 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:12:00 5051 Vavřík René MOV7000 1403416 C SKOB Ostrava
11:14:00 5052 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
11:16:00 5053 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B OK Dobříš
11:18:00 5054 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:20:00 5055 Pitrmucová Šárka JIL7852 253359 C OK Jilemnice
11:22:00 5056 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 5057 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
11:26:00 5058 Gajda Martin KAM0405 9201061 A OK Kamenice
11:28:00 5059 Kučera Jáchym DOR0301 2044898 B OK Dobříš
11:30:00 5060 Neužil Vít OPI0103 2091537 B Orientační sporty Písek
11:32:00 5061 Hřivna Ondřej PGP0505 2061767 C SK Praga
11:34:00 5062 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C OK Jilemnice
11:36:00 5063 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:38:00 5064 Fátor Jan DOB7907 981808 C KOB Dobruška
11:40:00 5065 Svízel Vojtěch 37CXXX2 331424 Bez registrace
11:42:00 5066 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:44:00 5067 Margoldová Barbora DKP8654 2095945 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 5068 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 OK Dobříš
11:48:00 5069 Novák Jakub KRE0201 7207620 B OOB TJ Sokol Křemže
11:50:00 5070 Vakant 0 Vakant
11:52:00 5071 Vakant 0 Vakant
11:54:00 5072 Vakant 0 Vakant
11:56:00 5073 Vakant 0 Vakant
11:58:00 5074 Vakant 0 Vakant
12:00:00 5075 Vakant 0 Vakant
12:02:00 5076 Vakant 0 Vakant
12:04:00 5077 Vakant 0 Vakant
12:06:00 5078 Vakant 0 Vakant
12:08:00 5079 Vakant 0 Vakant
12:10:00 5080 Vakant 0 Vakant
12:12:00 5081 Vakant 0 Vakant
12:14:00 5082 Vakant 0 Vakant
12:16:00 5083 Vakant 0 Vakant
12:18:00 5084 Vakant 0 Vakant
12:20:00 5085 Vakant 0 Vakant
12:22:00 5086 Vakant 0 Vakant
12:24:00 5087 Vakant 0 Vakant
12:26:00 5088 Vakant 0 Vakant
12:28:00 5089 Vakant 0 Vakant
12:30:00 5090 Vakant 0 Vakant
12:32:00 5091 Vakant 0 Vakant
12:34:00 5092 Vakant 0 Vakant
12:36:00 5093 Vakant 0 Vakant
12:38:00 5094 Vakant 0 Vakant
12:40:00 5095 Vakant 0 Vakant
12:42:00 5096 Vakant 0 Vakant
12:44:00 5097 Vakant 0 Vakant
12:46:00 5098 Vakant 0 Vakant
12:48:00 5099 Vakant 0 Vakant

T8 8.30 km, 440 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 6000 Gazda Viktor TRI9203 49395 C TJ TŽ Třinec
09:33:00 6001 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
09:35:00 6002 Walach Ondřej TRI9601 2102776 C TJ TŽ Třinec
09:37:00 6003 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
09:39:00 6004 Neumann Josef TUR8407 1984123 C OOB TJ Turnov
09:41:00 6005 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
09:43:00 6006 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
09:45:00 6007 Waněk Adam LPU9505 1602634 C OK Lokomotiva Pardubice
09:47:00 6008 Hejduk Zdeněk BSO0201 7875 B KOB Baník Sokolov
09:49:00 6009 Lavičková Michaela PGP9656 2035163 C SK Praga
09:51:00 6010 Chromá Adéla TBM8870 888602 C KOS TJ Tesla Brno
09:53:00 6011 Čermák Matyáš KAM9501 232426 C OK Kamenice
09:55:00 6012 Posselt Martin TJN9501 9102087 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:57:00 6013 Skácel Dalibor 97CXXXX 2116490 No register
09:59:00 6014 Šitina Jakub LTU0001 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:01:00 6015 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
10:03:00 6016 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:05:00 6017 Hájek Adam KAM9202 2019240 C OK Kamenice
10:07:00 6018 Jordanov Alexandr ZBM9503 7209357 C SK Žabovřesky Brno
10:09:00 6019 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
10:11:00 6020 Pešek Martin LPM9602 7200329 C OK Lokomotiva Plzeň
10:13:00 6021 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 6022 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
10:17:00 6023 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 6024 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 C Orientační sporty Písek
10:21:00 6025 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
10:23:00 6026 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:25:00 6027 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B SK Praga
10:27:00 6028 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
10:29:00 6029 Přibyl Ivan PFP5900 49808 C VŠSK PedF UK Praha
10:31:00 6030 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OOB Vamberk
10:33:00 6031 Panchártková Tereza LTU8950 515140 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 6032 Veverka Tomáš VAM8401 9669 C OOB Vamberk
10:37:00 6033 Azebová Nina PHK8855 981820 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 6034 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 B TJ Loko Liberec
10:41:00 6035 Raisr Ivo 74CXXXX 1421297 NER
10:43:00 6036 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C OK Kamenice
10:45:00 6037 Tichá Tereza SJH9452 995864 C SJH Jindřichův Hradec
10:47:00 6038 Zlámal David SJC9603 2053542 C Sportcentrum Jičín
10:49:00 6039 Flašarová Kristýna PGP9054 49617 C SK Praga
10:51:00 6040 Hašek Patrik LTU0000 2057579 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:53:00 6041 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
10:55:00 6042 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno
10:57:00