Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace)

Datum:
18.09.2021
Místo konání:
Pohoří (Jílové u Prahy)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Na Požárech, 1:15 000, E=5m, stav srpen 2021
Ředitel závodu:
Jedlička Adam - R3
Hlavní rozhodčí:
Pašek František - R1
Stavitel tratí:
Semík Luboš - R2
JURY:
Janata Martin, Procházka Jan, Mrázek Jan
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    

D16 4.80 km, 65 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport
12:02:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
12:05:00 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
12:05:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava
12:05:00 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:08:00 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:08:00 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice
12:08:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:11:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A OB Říčany
12:11:00 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
12:11:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:14:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
12:14:00 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 B OB SK Zvole
12:14:00 Ošmerová Tereza SKM0550 8680307 B KOB Směr Kroměříž
12:17:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 B SKOB Zlín
12:17:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:17:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
12:20:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
12:20:00 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
12:20:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
12:23:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A KOS TJ Tesla Brno
12:23:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:23:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
12:26:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
12:26:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:29:00 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B OK 99 Hradec Králové
12:29:00 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
12:29:00 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 A SOB Olomouc
12:32:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B OB České Budějovice
12:32:00 Kožíšková Kateřina VPM0652 8008298 A KOS Slavia Plzeň
12:32:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
12:35:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
12:35:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
12:35:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
12:38:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
12:41:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:41:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
12:44:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A Slavia Liberec orienteering
12:44:00 Plachá Zita STA0551 8116810 B OK Střelka
12:44:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
12:47:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
12:47:00 Kurečková Klára TBM0667 8008286 B KOS TJ Tesla Brno
12:47:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
12:50:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
12:50:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
12:50:00 Venusová Anna STE0554 2148071 B SK SKI-OB Šternberk
12:53:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
12:53:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
12:53:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
12:56:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
12:56:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B SKOB Ostrov
12:56:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B KOB Tretra Praha
12:59:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
12:59:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
12:59:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:02:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
13:02:00 Košková Martina SHK0652 8113524 A OK Slavia Hradec Králové
13:02:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A OOB SK Chrast
13:05:00 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 C SK Žabovřesky Brno
13:05:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
13:05:00 Pekařová Nela VTA0552 7207889 A SC vebr-sport
13:08:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
13:08:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A Slavia Liberec orienteering
13:08:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
13:11:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
13:11:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:11:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B SK Žabovřesky Brno
13:14:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
13:14:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
13:14:00 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
13:17:00 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
13:17:00 Holíková Simona ONO0553 8660587 A SKOB Ostrov
13:17:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
13:20:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
13:20:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
13:20:00 Pekárková Bára ONO0655 21263914 B SKOB Ostrov
13:23:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
13:23:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
13:23:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
13:26:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
13:26:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka

D18 5.70 km, 70 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:07:00 Adámková Klára JIL0452 8680319 A OK Jilemnice
13:07:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
13:07:00 Tichá Dorotea DKP0351 8656590 A Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Kopecká Valentýna VSP0453 8033251 B USK Praha
13:10:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
13:10:00 Podrábská Alžběta JJN0452 8663120 A Team Jizerky
13:13:00 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A USK Praha
13:13:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 B OK Střelka
13:13:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A KOB ALFA Brno
13:16:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
13:16:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice
13:16:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
13:19:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B OK Dobříš
13:19:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 Šánová Julie KSU0494 8662732 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:22:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
13:22:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
13:22:00 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A Team Jizerky
13:25:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B OOB SK Chrast
13:25:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
13:25:00 Pilná Klára OSN0452 8302004 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:28:00 Čapková Lucie KAM0459 8226331 A OK Kamenice
13:28:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
13:28:00 Tučková Anna LPU0455 9310 C OK Lokomotiva Pardubice
13:31:00 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A OK 99 Hradec Králové
13:31:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 A Orientační Běh Opava
13:31:00 Vrbková Magdalena RBK0454 8006757 C SK Radioklub Blansko
13:34:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
13:34:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
13:34:00 Thýnová Martina SHK0350 8670778 A OK Slavia Hradec Králové
13:37:00 Bártová Adéla LPU0353 8109309 B OK Lokomotiva Pardubice
13:37:00 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
13:37:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
13:40:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
13:40:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
13:40:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
13:43:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
13:43:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
13:43:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B KOB Tretra Praha
13:46:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
13:46:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 A OK Lokomotiva Pardubice
13:46:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 B SOS Jindřichův Hradec
13:49:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
13:49:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
13:49:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
13:52:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
13:52:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
13:52:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:55:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
13:55:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
13:55:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
13:58:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
13:58:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
13:58:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
14:01:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:01:00 Kološová Veronika LPU0351 8109308 A OK Lokomotiva Pardubice
14:01:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:04:00 Bulířová Ema TAP0452 8033267 A KOB Tretra Praha
14:04:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
14:04:00 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
14:07:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B USK Praha
14:07:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B Orientační sporty Písek
14:07:00 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň
14:10:00 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
14:10:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A OB SK Zvole
14:10:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice
14:13:00 Hankovcová Helena KAM0350 8660595 A OK Kamenice
14:13:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
14:13:00 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 A Orientační sporty Písek
14:16:00 Hovořáková Karolína PBM0351 8660438 A TJ Spartak 1. brněnská
14:16:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
14:16:00 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 A Oddíl OB Kotlářka

D20 6.50 km, 70 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Podrábská Marie JJN0251 8660394 A Team Jizerky
12:01:00 Sanna Karin DKP0250 8240702 A Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Brožková Lucie LPU0154 8667525 A OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:07:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
12:07:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
12:10:00 Kočová Halina TZL0255 8660396 R SKOB Zlín
12:10:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
12:13:00 Kalousková Marie DKP0151 8030301 A Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 A OK Slavia Hradec Králové
12:16:00 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
12:19:00 Aschermannová Tereza VSP0253 8662698 A USK Praha
12:19:00 Marková Ema SSU0252 8655379 A SK Severka Šumperk
12:22:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 R OOB TJ Turnov
12:22:00 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
12:25:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 E OK Kamenice
12:25:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:28:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A OK Kamenice
12:28:00 Holečková Petra SHK0250 8660572 A OK Slavia Hradec Králové
12:31:00 Horáková Barbora VSP0150 8670797 R USK Praha
12:31:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A OK Dobříš
12:34:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A Nejdek Orienteering
12:34:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
12:37:00 Matějková Barbora TUR0156 8191119 R OOB TJ Turnov
12:37:00 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
12:40:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:40:00 Miklušová Tamara ZBM0260 8434822 E SK Žabovřesky Brno
12:43:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:43:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
12:46:00 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 A OK Lokomotiva Pardubice
12:46:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A OB Říčany
12:49:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
12:49:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 A OK SILESIA
12:52:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
12:52:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:55:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:55:00 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 R Team Jizerky
12:58:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
12:58:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A SC vebr-sport
13:01:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov

D21 7.60 km, 90 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
12:01:00 Kabáthová Eva LCE8966 8660368 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:01:00 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 Grycová Kateřina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
12:04:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
12:04:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
12:04:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
12:07:00 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
12:07:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
12:07:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 C OK Lokomotiva Plzeň
12:07:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
12:10:00 Mechlová Lenka SHK9051 8014472 E OK Slavia Hradec Králové
12:10:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
12:10:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:10:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
12:13:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
12:13:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C SK Praga
12:13:00 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
12:16:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
12:16:00 Horová Pavla UOL9454 8656525 C SOB Olomouc
12:16:00 Kosová Denisa PHK9150 8656691 E OK 99 Hradec Králové
12:16:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R OOB TJ Turnov
12:19:00 Doležalová Monika KAM8851 8116683 E OK Kamenice
12:19:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
12:19:00 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C OK Lokomotiva Pardubice
12:19:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
12:22:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
12:22:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
12:22:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
12:25:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
12:25:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
12:25:00 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 Vyhnálková Barbora PGP9854 8656685 E SK Praga
12:28:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
12:28:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R OK Lokomotiva Plzeň
12:28:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 R OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E SK Žabovřesky Brno
12:31:00 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C OOB TJ Turnov
12:31:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C K.O.B. Choceň
12:31:00 Štěrbová Daniela PHK8951 1700076 C OK 99 Hradec Králové
12:34:00 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
12:34:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
12:34:00 Opálková Martina TBM0056 8659381 R KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 E SK Žabovřesky Brno
12:37:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
12:37:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
12:37:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
12:40:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
12:40:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 R OK Doksy
12:40:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 E OK Lokomotiva Pardubice
12:43:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
12:43:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
12:43:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R SK Severka Šumperk
12:43:00 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:46:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
12:46:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
12:46:00 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R OOB TJ Turnov
12:46:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Žabovřesky Brno
12:49:00 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
12:49:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
12:49:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 R OOB TJ Turnov
12:49:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
12:52:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín

H16 7.00 km, 80 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Dvořáček Michal ZBM0513 8517357 C SK Žabovřesky Brno
12:02:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B KOB Tretra Praha
12:02:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 B OOB SK Chrast
12:05:00 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
12:05:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
12:05:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
12:08:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
12:08:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
12:08:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
12:11:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:11:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
12:11:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
12:14:00 Keller Filip CHT0503 2115707 B OOB SK Chrast
12:14:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A KOS Slavia Plzeň
12:14:00 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A OK Jihlava
12:17:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
12:17:00 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
12:20:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
12:20:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B SK Žabovřesky Brno
12:20:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
12:23:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 A SKOB Roudnice nad Labem
12:23:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
12:23:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Žabovřesky Brno
12:26:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:26:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A OK Lokomotiva Pardubice
12:26:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
12:29:00 Sobotka Ivo OPI0600 8226381 A Orientační sporty Písek
12:29:00 Vodička Igor UOL0502 8662672 B SOB Olomouc
12:32:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
12:32:00 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A OK Lokomotiva Plzeň
12:32:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
12:35:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2088202 A KOB Tretra Praha
12:35:00 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
12:35:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:38:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
12:38:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:41:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:41:00 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A TJ Spartak 1. brněnská
12:41:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
12:44:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
12:44:00 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
12:44:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
12:47:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
12:47:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:50:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
12:50:00 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
12:50:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
12:53:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
12:53:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
12:56:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 A SKOB Zlín
12:56:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
12:56:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:59:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
12:59:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
12:59:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
13:02:00 Doucha Martin SNA0501 8076025 B TJ START Náchod
13:02:00 Klösel Samuel AOP0504 8237738 C Orientační Běh Opava
13:02:00 Podolský Petr SHK0507 8014546 B OK Slavia Hradec Králové
13:05:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
13:05:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš
13:05:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
13:08:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
13:08:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
13:08:00 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky
13:11:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
13:11:00 Němec David LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
13:11:00 Trepáč Adam STE0504 8071293 B SK SKI-OB Šternberk
13:14:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:14:00 Pachnik Jędrzej TJN0607 8000568 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:14:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
13:17:00 Hájek Dominik LPU0607 8660514 A OK Lokomotiva Pardubice
13:17:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
13:17:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
13:20:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
13:20:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:20:00 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
13:23:00 Čermák Martin PHK0502 8226370 B OK 99 Hradec Králové
13:23:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C OOB TJ Turnov
13:23:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
13:26:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
13:26:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
13:26:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
13:29:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:29:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
13:29:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:32:00 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň

H18 7.80 km, 115 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:52:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:52:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B OK Jilemnice
12:52:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
12:55:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
12:55:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
12:55:00 Valík Adam AOP0301 8648578 A Orientační Běh Opava
12:58:00 Mellan Jonáš TUR0308 8008292 B OOB TJ Turnov
12:58:00 Milán Jakub ZBM0407 8651737 A SK Žabovřesky Brno
12:58:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:01:00 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A TJ TŽ Třinec
13:01:00 Hanousek Matěj RBK0404 8667988 B SK Radioklub Blansko
13:01:00 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
13:04:00 Bejvl Marek LME0400 8061505 A SK Los Mělník
13:04:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
13:04:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A OK Jihlava
13:07:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A OK Lokomotiva Plzeň
13:07:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
13:07:00 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
13:10:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
13:10:00 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 A OK Dobříš
13:10:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
13:13:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
13:13:00 Oujezdský Matyáš ZBM0307 1111187 A SK Žabovřesky Brno
13:13:00 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B K.O.B. Choceň
13:16:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
13:16:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
13:16:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
13:19:00 Fábera David SHK0305 8656641 A OK Slavia Hradec Králové
13:19:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 A SKOB Zlín
13:19:00 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A Team Jizerky
13:22:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
13:22:00 Mrózek Paweł SIT0402 8002604 B OK SILESIA
13:22:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
13:25:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
13:25:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
13:25:00 Šrámek Jaromír RIC0303 8226426 A OB Říčany
13:28:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A KOB Baník Sokolov
13:28:00 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B SK LOB Nová Paka
13:28:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:31:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 A OK Dobříš
13:31:00 Neumann Matěj PHK0400 8667962 A OK 99 Hradec Králové
13:31:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
13:34:00 Čech Vít AOP0302 8004316 A Orientační Běh Opava
13:34:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
13:34:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
13:37:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
13:37:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
13:37:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
13:40:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
13:40:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
13:40:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
13:43:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
13:43:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
13:43:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
13:46:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
13:46:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:46:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A TJ Slovan Karlovy Vary
13:49:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
13:49:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
13:49:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A OK Lokomotiva Pardubice
13:52:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
13:52:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
13:52:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
13:55:00 Deim Michal VTA0402 8670756 A SC vebr-sport
13:55:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A SK Radioklub Blansko
13:55:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A OK 99 Hradec Králové
13:58:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
13:58:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 A SK Žabovřesky Brno
13:58:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:01:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
14:01:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:01:00 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
14:04:00 Karásek František PLU0301 8061407 A TJ SOKOL Plumlov
14:04:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 B SKOB Zlín
14:04:00 Pachnik Stanisław TJN0307 8632433 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:07:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
14:07:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
14:07:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
14:10:00 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B TJ START Náchod
14:10:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B SOS Jindřichův Hradec
14:10:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 B OK Jilemnice
14:13:00 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
14:13:00 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B KOB Tretra Praha
14:13:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Žabovřesky Brno
14:16:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
14:16:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
14:16:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
14:19:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:19:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš

H20 8.50 km, 135 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
12:00:00 Paleček Ondřej STH0105 8656505 R SK Studenec
12:03:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 A SK Žabovřesky Brno
12:06:00 Nechanický Jan TBM0200 8656601 R KOS TJ Tesla Brno
12:09:00 Jirka Matyáš UOL0203 8655429 A SOB Olomouc
12:09:00 Mencl Jan TUR0201 8461739 A OOB TJ Turnov
12:12:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
12:12:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R K.O.B. Choceň
12:15:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Kostka Jiří AOP0201 8012870 R Orientační Běh Opava
12:18:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
12:21:00 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
12:21:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R SK Praga
12:24:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R OK Lokomotiva Pardubice
12:27:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 A OK SILESIA
12:30:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A USK Praha
12:30:00 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E KOS TJ Tesla Brno
12:33:00 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
12:33:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A OOB TJ Turnov
12:36:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
12:39:00 Janda Ondřej KAM0113 8663176 A OK Kamenice
12:39:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
12:42:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 R KOS TJ Tesla Brno
12:42:00 Féder Medard LCE0111 8662443 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:45:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
12:45:00 Richtr Lukáš TUR0204 8656696 E OOB TJ Turnov
12:48:00 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 R OOB TJ Turnov
12:48:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 A Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Žabovřesky Brno
12:51:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
12:54:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 R OK Kamenice
12:54:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
12:57:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 A OOB Třebíč
12:57:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
13:00:00 Dostál František UOL0201 8516416 B SOB Olomouc
13:00:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
13:03:00 Bílý Jakub DOK0104 8662323 R OK Doksy
13:03:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 B TJ TŽ Třinec
13:06:00 Newiak Nick NEK0101 8109361 A Nejdek Orienteering
13:06:00 Svoboda Radek STE0207 8022671 A SK SKI-OB Šternberk
13:09:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 A Oddíl OB Kotlářka
13:09:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
13:12:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice

H21 11.30 km, 305 m, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:00:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
12:00:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
12:00:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
12:03:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
12:03:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
12:03:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
12:06:00 Karásek Matěj SJC0001 8050013 R Sportcentrum Jičín
12:06:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov
12:06:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
12:09:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
12:09:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
12:09:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:12:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
12:12:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
12:12:00 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 R TJ TŽ Třinec
12:12:00 Komanec Václav SHK8406 8076028 C OK Slavia Hradec Králové
12:15:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
12:15:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:15:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:15:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
12:18:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
12:18:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
12:18:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C SK Praga
12:21:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
12:21:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
12:21:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
12:24:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
12:24:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:24:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 8680600 C OOB TJ Turnov
12:24:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
12:27:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
12:27:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 E SK Severka Šumperk
12:27:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
12:30:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
12:30:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:30:00 Luštický Martin TUR8700 8680589 R OOB TJ Turnov
12:30:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
12:33:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C OK Doksy
12:33:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
12:33:00 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
12:33:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
12:36:00 Henych Petr VLI6001 8013907 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 Král Vojtěch SSU8841 8656562 E SK Severka Šumperk
12:36:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
12:36:00 Vavrys Johan LCE9302 8662426 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:39:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
12:39:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
12:39:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:39:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
12:42:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
12:42:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
12:42:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
12:42:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
12:45:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
12:45:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C OOB SK Chrast
12:45:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
12:45:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R OK Lokomotiva Plzeň
12:48:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
12:48:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
12:48:00 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
12:48:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
12:51:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
12:51:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
12:51:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:54:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
12:54:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
12:54:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
12:54:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
12:57:00 Krška Vojtěch VCB8901 2080931 C OB České Budějovice
12:57:00 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Žabovřesky Brno
12:57:00 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
12:57:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
13:00:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
13:00:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 Rollier Baptiste PHK8200 1394262 E OK 99 Hradec Králové
13:00:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
13:03:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
13:03:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C KOB Dobruška
13:03:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava
13:03:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R SK Praga
13:06:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Žabovřesky Brno
13:06:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
13:06:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
13:06:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R SK Praga
13:09:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
13:09:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:09:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C SK Praga
13:09:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
13:12:00 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C OK 99 Hradec Králové
13:12:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:12:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
13:12:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
13:15:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
13:15:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:15:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
13:15:00 Ullmann Silvan ZBM9810 0 R SK Žabovřesky Brno
13:18:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
13:18:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E K.O.B. Choceň
13:18:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
13:18:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
13:21:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:21:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
13:21:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
13:21:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice