Logo
Datum:
24.07.2021
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš - R3
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10     T10P    

D10 1.29 km, 60 m, 5 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 C SOS Jindřichův Hradec 12:01
2. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 12:34 + 0:33
3. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 13:33 + 1:32
4. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 13:48 + 1:47
5. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 14:02 + 2:01
6. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 14:23 + 2:22
7. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 15:05 + 3:04
8. Šichová Zuzana ZBM1155 C SK Žabovřesky Brno 15:14 + 3:13
9. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:27 + 3:26
10. Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 16:19 + 4:18
11. Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 16:27 + 4:26
12. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 16:32 + 4:31
13. Gelnerová Karolína KRL1350 C Kometa Kralovice 18:00 + 5:59
14. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 22:21 + 10:20
15. Turková Klára SKV1151 C TJ Slovan Karlovy Vary 28:05 + 16:04
16. Fáberová Lucie KRL1351 C Kometa Kralovice 31:53 + 19:52
Fáberová Hana KRL1153 C Kometa Kralovice DISK

D12A 1.56 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 B Kometa Kralovice 13:26
2. Kutlvašrová Pavla VRL0951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:14 + 0:48
3. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 14:19 + 0:53
4. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:49 + 1:23
5. Marková Eva ZBM0954 B SK Žabovřesky Brno 15:26 + 2:00
6. Volkova Maja 6510003 651 VZA Slávia ŽU Žilina 17:46 + 4:20
7. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 19:57 + 6:31
8. Hanáková Aneta KRL0951 B Kometa Kralovice 21:46 + 8:20
9. Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 24:05 + 10:39
10. Tomíčková Eliška TBM1054 C KOS TJ Tesla Brno 25:22 + 11:56
11. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 26:11 + 12:45
12. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 37:17 + 23:51

D12B 1.39 km, 60 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janíková Klára ZBM1057 C SK Žabovřesky Brno 14:51
2. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 15:05 + 0:14
3. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 15:21 + 0:30
4. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 16:12 + 1:21
5. Čadková Michaela KRL0954 C Kometa Kralovice 18:06 + 3:15
6. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 18:09 + 3:18
7. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 19:32 + 4:41
8. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:06 + 6:15
9. Mačinskaite Méta 5220026 522 ORIENS 26:35 + 11:44

D14A 1.87 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela PGP0957 B SK Praga 17:21
2. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:03 + 0:42
3. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 18:13 + 0:52
4. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 18:28 + 1:07
5. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 18:36 + 1:15
6. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 18:56 + 1:35
7. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 19:06 + 1:45
8. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 19:37 + 2:16
9. Mišeková Kateřina KAM0756 A OK Kamenice 19:51 + 2:30
10. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 21:07 + 3:46
11. Havlová Tereza KNC0750 A Sokol Kostelec n. Č. l. 23:36 + 6:15
12. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 24:03 + 6:42
13. Běloušková Kateřina CTB0752 A SK OB Chotěboř 24:25 + 7:04
14. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 24:32 + 7:11
15. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:54 + 7:33
16. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 26:44 + 9:23
17. Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 31:31 + 14:10
18. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 34:20 + 16:59

D14B 1.58 km, 85 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 15:14
2. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 15:49 + 0:35
3. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:10 + 1:56
4. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 17:25 + 2:11
5. Pokorná Anežka KRL0757 B Kometa Kralovice 17:55 + 2:41
6. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 18:14 + 3:00
7. Kropáčová Zuzana KRL0754 B Kometa Kralovice 20:05 + 4:51
8. Janíková Anna ZBM0862 B SK Žabovřesky Brno 20:09 + 4:55
9. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 21:38 + 6:24
10. Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 22:05 + 6:51
11. Cicvárková Klára JJN0751 C Team Jizerky 24:20 + 9:06
12. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 24:35 + 9:21
13. Janulyte Aida 5220017 522 ORIENS 25:57 + 10:43
14. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 31:03 + 15:49
15. Vokušová Veronika JJN0752 C Team Jizerky 31:18 + 16:04
16. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Rosice 33:43 + 18:29
17. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 34:43 + 19:29
18. Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno 34:52 + 19:38
19. Peňázová Charlotte ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno 40:02 + 24:48
20. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 57:12 + 41:58
Valyavka Viktoriya 6510004 651 VZA Slávia ŽU Žilina DISK

D16A 2.33 km, 120 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 23:53
2. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 24:48 + 0:55
3. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 30:36 + 6:43
4. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 31:18 + 7:25
5. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 32:22 + 8:29
6. Činčikaite Migle 5220014 522 ORIENS 33:42 + 9:49
7. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 34:13 + 10:20
8. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 35:26 + 11:33
9. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 36:05 + 12:12
10. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 37:12 + 13:19
11. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 37:34 + 13:41
12. Savruková Adéla TJN0656 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:52 + 13:59
13. Gelnerová Anna KRL0653 A Kometa Kralovice 38:36 + 14:43
14. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 39:17 + 15:24
15. Zahradníková Kateřina MOV0553 B SKOB Ostrava 39:41 + 15:48
16. Výchová Veronika SRK0557 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:01 + 16:08
17. Dvořáková Veronika PGP0659 B SK Praga 41:09 + 17:16
18. Vlachová Adéla KRL0551 B Kometa Kralovice 42:22 + 18:29
19. Fišarová Adéla KRL0651 B Kometa Kralovice 43:30 + 19:37
20. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 43:53 + 20:00
21. Škáchová Zuzana DKP0656 A Oddíl OB Kotlářka 47:30 + 23:37
22. Neumann Johanna 3990004 399 SV Lengefeld 49:37 + 25:44
23. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:29 + 26:36
24. Blažková Veronika SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec 64:07 + 40:14

D16B 1.97 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 20:10
2. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:54 + 2:44
3. Kevenaite Agile 5220015 522 ORIENS 23:19 + 3:09
4. Gabreliunaite Ugné 5220023 522 ORIENS 23:21 + 3:11
5. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 23:47 + 3:37
6. Kupryte Gabriele 5220016 522 ORIENS 28:24 + 8:14
7. Gaižiunaite Toma 5220020 522 ORIENS 29:14 + 9:04
8. Králová Lucie KRL0658 C Kometa Kralovice 33:02 + 12:52
9. Žiuraite Simona 5220011 522 ORIENS 34:53 + 14:43
10. Uksaaite Ugne 5220013 522 ORIENS 46:49 + 26:39
11. Přibylová Anežka OSN0551 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:52 + 28:42
12. Batalova VIKTORIJA 5220018 522 ORIENS 79:43 + 59:33

D18A 2.72 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 33:42
2. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 35:02 + 1:20
3. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 35:46 + 2:04
4. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 36:24 + 2:42
5. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 37:55 + 4:13
6. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 38:22 + 4:40
7. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:48 + 7:06
8. Dvořáková Hana PGP0355 A SK Praga 41:11 + 7:29
9. Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 41:38 + 7:56
10. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 41:45 + 8:03
11. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 46:19 + 12:37
12. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 47:52 + 14:10
13. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 48:47 + 15:05
14. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 52:50 + 19:08
15. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 54:09 + 20:27
16. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 59:02 + 25:20
17. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 60:02 + 26:20
18. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:22 + 39:40

D20A 2.71 km, 155 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6207

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 35:15 6602
2. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 37:43 + 2:28 6195
3. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 39:58 + 4:43 5824
4. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 41:23 + 6:08 5591
5. Girinskaite Malvina 5220019 522 ORIENS 44:59 + 9:44
6. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 45:00 + 9:45
7. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 48:01 + 12:46 4497
8. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 A OK Dobříš 53:07 + 17:52 3656
9. Nováková Eliška PDY0150 B Běhej Poděbrady 60:37 + 25:22 2419
10. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 67:21 + 32:06 1309

D21E 3.43 km, 210 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9313

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 38:56 9570
2. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 39:39 + 0:43 9404
3. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 41:32 + 2:36 8966
4. Omová Michaela TUR8153 R OOB TJ Turnov 43:26 + 4:30 8524
5. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 44:26 + 5:30 8291
6. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 44:44 + 5:48 8221
7. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 44:45 + 5:49 8217
8. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 45:11 + 6:15 8117
9. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 46:09 + 7:13 7892
10. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 48:27 + 9:31 7357
11. Surkova Polina PGP0157 A SK Praga 50:34 + 11:38 6864
12. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 52:14 + 13:18 6477
13. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 54:29 + 15:33 5953
14. Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 54:57 + 16:01 5845
15. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 54:58 + 16:02 5841
16. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 60:39 + 21:43 4519
17. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 63:15 + 24:19 3914

D21A 2.86 km, 170 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7124

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 42:31 7222
2. Chládková Simona KUO9651 C KOB Ústí nad Orlicí 42:59 + 0:28 7145
3. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 43:50 + 1:19 7004
4. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 44:33 + 2:02 6886
5. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 45:14 + 2:43 6773
6. Kosíková Eliška TUR0052 C OOB TJ Turnov 45:28 + 2:57 6734
7. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 46:15 + 3:44 6605
8. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 46:50 + 4:19 6508
9. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 46:58 + 4:27 6486
10. Jansová Doubravka LPU9750 C OK Lokomotiva Pardubice 47:21 + 4:50 6423
11. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 48:22 + 5:51 6255
12. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 49:37 + 7:06 6049
13. Pavlíková Markéta DOK0053 R OK Doksy 49:42 + 7:11 6035
14. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 49:56 + 7:25 5996
15. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 50:42 + 8:11 5870
16. Kundratová Lucie JZL0051 C TJ Jižní svahy Zlín 51:33 + 9:02 5729
17. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 52:24 + 9:53 5589
18. Šmejcová Anna SJC9552 C Sportcentrum Jičín 52:25 + 9:54 5586
19. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 52:30 + 9:59 5572
20. Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 52:56 + 10:25 5501
21. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 52:58 + 10:27 5495
22. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 53:18 + 10:47 5440
23. Bernatíková Hana SIT0252 A OK SILESIA 56:13 + 13:42 4958
24. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 56:30 + 13:59 4911
25. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 59:41 + 17:10 4385
26. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 59:47 + 17:16 4369
27. Auermüllerová Anna ZBM0060 C SK Žabovřesky Brno 60:01 + 17:30 4330
28. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 60:04 + 17:33 4322
29. Kučerová Lucie STH9251 C SK Studenec 63:46 + 21:15 3710
30. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 66:35 + 24:04 3245
31. Valatkaite Julija 5230028 523 Medeina OK 67:28 + 24:57
32. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:57 + 31:26 2028
33. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 76:59 + 34:28 1527
34. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 79:13 + 36:42 1158
35. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:26 + 36:55 1122
36. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 83:24 + 40:53 466

D21B 2.25 km, 125 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5579

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 38:25 5998
2. Hovorková Tereza KAM0154 A OK Kamenice 42:20 + 3:55 5472
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 43:51 + 5:26 5268
4. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:19 + 6:54 5071
5. Kopecká Johana PGP9956 C SK Praga 45:34 + 7:09 5037
6. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 46:39 + 8:14 4892
7. Jaugelaite Ona 5230030 523 Medeina OK 46:43 + 8:18
8. Heraschenko Dianora 4010003 401 OC Muenchen 47:25 + 9:00
9. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:09 + 9:44 4690
10. Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:49 + 10:24 4601
11. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 49:22 + 10:57 4527
12. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 50:08 + 11:43 4424
13. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 51:09 + 12:44 4287
14. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 51:39 + 13:14 4220
15. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 53:04 + 14:39 4030
16. Fürstová Anna LLI9854 C LOK-o Liberec 54:07 + 15:42 3889
17. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 54:23 + 15:58 3853
18. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:07 + 16:42 3755
19. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 55:28 + 17:03 3708
20. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 57:29 + 19:04 3437
21. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:01 + 20:36 3231
22. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:30 + 21:05 3166
23. Pangrácová Anna DKL9150 C KOB Kladno 62:56 + 24:31 2705
24. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 64:00 + 25:35 2561
25. Švihovská Eva JJN8350 C Team Jizerky 67:12 + 28:47 2131
26. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 70:21 + 31:56 1708
27. Ondrová Kateřina SKV8951 C TJ Slovan Karlovy Vary 71:24 + 32:59 1567
28. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 71:59 + 33:34 1489
29. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 72:26 + 34:01 1428
30. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 72:42 + 34:17 1393
31. Boros Kitti 1330002 133 ASKÖ Henndorf 73:40 + 35:15
Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK 0

D21C 2.04 km, 115 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2658

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šperlová Zuzana 8080001 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 41:21
2. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 50:56 + 9:35 2858
3. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 56:11 + 14:50 2605
4. Zámečníková Lenka 8120004 812 NEREG. Zámečníci 57:52 + 16:31
5. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 58:09 + 16:48 2510
6. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 69:06 + 27:45 1982
7. Oľhavová Hana PGP9163 C SK Praga 70:23 + 29:02 1920
8. Markevičiene Inga 5230026 523 Medeina OK 121:58 + 80:37
9. Mačiukuniene Daina 5230025 523 Medeina OK 145:55 + 104:34
10. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 179:33 + 138:12 0

D35A 2.72 km, 155 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 40:27
2. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 42:44 + 2:17
3. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 46:14 + 5:47
4. Straube Hanka 3990002 399 SV Lengefeld 47:19 + 6:52
5. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 52:06 + 11:39
6. Tomíčková Dana 8170003 817 NEREG. ESOX ODEI 59:24 + 18:57
7. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 62:30 + 22:03
8. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 65:23 + 24:56
9. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 73:03 + 32:36
10. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 79:07 + 38:40
11. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 84:17 + 43:50
12. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 89:14 + 48:47
Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice DISK

D35B 1.91 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 33:01
2. Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 33:24 + 0:23
3. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 37:49 + 4:48
4. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 42:02 + 9:01
5. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 42:31 + 9:30
6. Mureniene Agne 5230021 523 Medeina OK 45:55 + 12:54
7. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 50:08 + 17:07
8. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 53:27 + 20:26
9. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 148:28 + 115:27
Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice DISK

D40A 2.52 km, 145 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:13
2. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 35:51 + 0:38
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 35:51 + 0:38
4. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 36:17 + 1:04
5. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 37:22 + 2:09
6. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 37:54 + 2:41
7. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 39:03 + 3:50
8. Baláková Andrea 6720001 672 NYKOPING OK 39:38 + 4:25
9. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:00 + 5:47
10. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 41:57 + 6:44
11. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 42:16 + 7:03
11. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 42:16 + 7:03
13. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 45:44 + 10:31
14. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 48:42 + 13:29
15. Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň 49:31 + 14:18
16. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 49:59 + 14:46
17. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 50:41 + 15:28
18. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 50:48 + 15:35
19. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 53:00 + 17:47
20. Ziv Keren 4710003 471 Emek Hefer Israel 56:28 + 21:15
21. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 57:52 + 22:39
22. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 59:11 + 23:58
23. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 61:55 + 26:42
24. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 63:35 + 28:22
25. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 64:13 + 29:00
26. Turková Martina SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 66:05 + 30:52
27. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 66:16 + 31:03
28. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:47 + 51:34

D40B 1.84 km, 105 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 35:10
2. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 40:57 + 5:47
3. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 41:03 + 5:53
4. Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 41:05 + 5:55
5. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 41:23 + 6:13
6. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 41:35 + 6:25
7. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:05 + 6:55
8. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 42:32 + 7:22
9. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 42:40 + 7:30
10. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 44:18 + 9:08
11. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 47:06 + 11:56
12. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 47:49 + 12:39
13. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:57 + 12:47
14. Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:34 + 17:24
15. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 57:07 + 21:57
16. Přibylová Jana OSN7853 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:34 + 23:24
17. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:50 + 24:40
18. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 62:34 + 27:24
19. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 64:37 + 29:27
20. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 75:38 + 40:28
21. Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 83:57 + 48:47
22. Vacíková Jana TEP7950 C Tempo Praha 85:05 + 49:55
Káňová Hana SFM7652 C O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga DISK

D45A 2.38 km, 135 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 40:11
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 40:11
3. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 40:40 + 0:29
4. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 43:00 + 2:49
5. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 43:24 + 3:13
6. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 44:58 + 4:47
7. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 46:33 + 6:22
8. Schneider-Schiess Silvia 6310002 631 LG Stettlen 49:40 + 9:29
9. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 49:45 + 9:34
10. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 49:47 + 9:36
11. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 54:43 + 14:32
12. Rasmussen Angelique 2310002 231 Allerod OK 55:08 + 14:57
13. Katlapa Linda 5050002 505 Ozons 57:15 + 17:04
14. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:38 + 20:27
15. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 61:41 + 21:30
16. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 62:33 + 22:22
17. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 64:05 + 23:54
18. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:07 + 23:56
19. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 67:10 + 26:59
20. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 67:35 + 27:24
21. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 70:07 + 29:56
22. Frenzel Friederike 4050001 405 OK Mark Brandenburg 81:59 + 41:48
Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové DISK
Zámečníková Jitka 8120001 812 NEREG. Zámečníci DISK
Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň DISK

D45B 1.76 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 32:08
2. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 34:48 + 2:40
3. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:01 + 3:53
4. Mašatová Zora PHK7599 OK 99 Hradec Králové 50:47 + 18:39
5. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 52:23 + 20:15
6. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 55:05 + 22:57
7. Hallikma Maret 2710002 271 Myracarud 62:41 + 30:33
8. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 68:18 + 36:10
9. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 72:16 + 40:08
10. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 72:35 + 40:27
11. Bergrová Petra MOV7452 C SKOB Ostrava 73:31 + 41:23
12. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 75:52 + 43:44
13. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 77:25 + 45:17
14. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 78:54 + 46:46
15. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 95:09 + 63:01
16. Holíková Ilona ONO7552 C SKOB Ostrov 105:29 + 73:21
Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov DISK
Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering DISK
Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno DISK
Bradáčová Marie LLI7550 C LOK-o Liberec DISK

D50A 2.20 km, 125 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 33:01
2. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 36:17 + 3:16
3. Wengrin Ágnes 4340002 434 TIPO OC 37:00 + 3:59
4. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 40:19 + 7:18
5. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 40:32 + 7:31
6. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 41:53 + 8:52
7. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 42:12 + 9:11
8. Kubald Katrin 3840001 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 42:36 + 9:35
9. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 43:08 + 10:07
10. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 43:39 + 10:38
11. Škáchová Petra DKP7054 C Oddíl OB Kotlářka 44:25 + 11:24
12. Leonhardt Annette 3850001 385 SV IHW Alex Berlin 45:15 + 12:14
13. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 45:22 + 12:21
14. Joonas Erika 2710012 271 Myracarud 45:27 + 12:26
15. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 47:06 + 14:05
16. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 47:11 + 14:10
17. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 48:33 + 15:32
18. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 50:42 + 17:41
19. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 56:59 + 23:58
20. Mare Parve 2710014 271 Myracarud 57:18 + 24:17
21. Pánková Martina 6580002 658 TJ Rapid Bratislava, oddie 57:28 + 24:27
22. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 58:37 + 25:36
23. Trykozko Urszula 5840003 584 orienteering.waw.pl 61:31 + 28:30
24. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 61:36 + 28:35
25. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 62:39 + 29:38
26. Asboltné Kerekes Ágnes 4390001 439 Honvéd Bottyán 64:57 + 31:56
27. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 69:27 + 36:26
28. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 75:18 + 42:17
29. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 88:59 + 55:58
Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec DISK

D50B 1.57 km, 90 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 28:05
2. Gabryšová Tereza LME6850 C SK Los Mělník 30:37 + 2:32
3. Viksviene Renata 5220002 522 ORIENS 33:40 + 5:35
4. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 34:43 + 6:38
5. Jaugeliene Rasa 5230011 523 Medeina OK 35:20 + 7:15
6. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 37:22 + 9:17
7. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 41:38 + 13:33
8. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 41:58 + 13:53
9. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 43:39 + 15:34
10. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 46:44 + 18:39
11. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 47:00 + 18:55
12. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:26 + 19:21
13. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 47:28 + 19:23
14. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 49:04 + 20:59
15. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 52:33 + 24:28
16. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:44 + 24:39
17. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 57:18 + 29:13
18. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 58:17 + 30:12
19. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 61:16 + 33:11
20. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 70:25 + 42:20
21. Wylenmann Jeanette 6330002 633 OLG Pfäffikon 72:08 + 44:03
22. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 79:21 + 51:16
23. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 84:44 + 56:39
24. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 97:24 + 69:19
25. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 129:40 + 101:35

D55A 2.02 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Anke 3890004 389 Post Dresden 36:54
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 38:46 + 1:52
3. Bruvere Iveta 5050001 505 Ozons 38:53 + 1:59
4. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 41:31 + 4:37
5. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 43:53 + 6:59
6. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 44:34 + 7:40
7. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 49:06 + 12:12
8. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 53:05 + 16:11
9. Bikeliene Ema 5210009 521 OK Labirintas 56:16 + 19:22
10. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 58:11 + 21:17
11. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 58:31 + 21:37
12. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 59:44 + 22:50
13. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 62:55 + 26:01
14. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 64:36 + 27:42
15. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 65:46 + 28:52
16. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 65:54 + 29:00
17. Feldmann Gudrun 3840007 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 70:50 + 33:56
18. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 77:45 + 40:51
Zvaigzne Mudite 5020002 502 A2 DISK
Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK

D55B 1.48 km, 80 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 31:21
2. Misiuniene Irina 5230004 523 Medeina OK 31:24 + 0:03
3. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 32:41 + 1:20
4. Bueschemann Evelyn 3860002 386 CTG Koblenz 34:36 + 3:15
5. Cruse Katrin 3820003 382 (GER) Robotron Dresden 41:45 + 10:24
6. Mikalauskiene Daiva 5250003 525 Saule OK 43:54 + 12:33
7. Marečková Iva ADA6551 C OOB Spartak Adamov 43:56 + 12:35
8. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:01 + 29:40
9. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 69:34 + 38:13
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK

D60 1.41 km, 75 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žiaukiene Daiva 5230010 523 Medeina OK 23:21
2. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:19 + 0:58
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 26:36 + 3:15
4. Kutkiene Violeta 5230016 523 Medeina OK 27:19 + 3:58
5. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 28:31 + 5:10
6. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 28:52 + 5:31
7. Kuleva Angelina 3810001 381 AngyOL 29:42 + 6:21
8. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:22 + 8:01
9. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 32:05 + 8:44
10. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 38:00 + 14:39
11. Jenövári Gabriella 4320003 432 HSE Budapest 39:00 + 15:39
12. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 40:02 + 16:41
13. Denysenko Tamara 6510005 651 VZA Slávia ŽU Žilina 41:18 + 17:57
14. Garriga Sala Anna 2610003 261 Club Orientació Bergueda 42:45 + 19:24
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 43:49 + 20:28
16. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 43:54 + 20:33
17. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 44:14 + 20:53
18. Cerjaka Maija 5070002 507 Kapa OK 45:24 + 22:03
19. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 45:47 + 22:26
20. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 47:26 + 24:05
21. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:35 + 27:14
22. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 60:02 + 36:41
23. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 61:06 + 37:45
24. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 61:30 + 38:09
25. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 67:35 + 44:14
26. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 82:15 + 58:54

D65 1.39 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gvildiene Virginija 5230002 523 Medeina OK 23:20
2. Wysocka Jolanta 5820001 582 Slask-OTeam 26:08 + 2:48
3. Staneviciene Ruta 5210008 521 OK Labirintas 29:01 + 5:41
4. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 29:11 + 5:51
5. Abola Alida 5050003 505 Ozons 30:59 + 7:39
6. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 8:28
7. Jenei Margit 4320002 432 HSE Budapest 36:22 + 13:02
8. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 36:38 + 13:18
9. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 38:32 + 15:12
10. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 38:33 + 15:13
11. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:05 + 15:45
12. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 41:47 + 18:27
13. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 42:15 + 18:55
14. Dudiene Violeta 5240002 524 OK Rudamina 42:54 + 19:34
15. Krasuckiene Egle 5210005 521 OK Labirintas 43:43 + 20:23
16. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 43:49 + 20:29
17. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 44:47 + 21:27
18. Blommen Paulette 1510001 151 OMEGA 45:10 + 21:50
19. Baleisiene Roma 5210003 521 OK Labirintas 45:55 + 22:35
20. Stanioniene Angele 5220022 522 ORIENS 46:39 + 23:19
21. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 46:42 + 23:22
22. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 24:17
23. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 53:28 + 30:08
24. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 57:19 + 33:59
25. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 64:39 + 41:19
26. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 82:08 + 58:48
27. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:03 + 69:43

D70 1.34 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 27:22
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 33:20 + 5:58
3. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 33:39 + 6:17
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 34:05 + 6:43
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 34:10 + 6:48
6. Bumeliene Skaidra 5210002 521 OK Labirintas 35:21 + 7:59
7. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:25 + 16:03
8. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 45:15 + 17:53

D75 1.29 km, 65 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eulitz Ilse 3980001 398 OLV WEIMAR 42:50
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 63:54 + 21:04
3. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 110:19 + 67:29

F3 1.52 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 12:18
2. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 13:58 + 1:40
3. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 14:39 + 2:21
4. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 14:47 + 2:29
5. Mazzarese Kenneth TRT9999 KOS Třešť 15:18 + 3:00
6. Zaoral Jiří 8160002 816 NEREG. TJ Stěbořice 15:22 + 3:04
7. Retka Jiří LTU8200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:06 + 3:48
8. Tkáč Jan JJN6700 C Team Jizerky 16:48 + 4:30
9. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 17:34 + 5:16
10. Křížová Darina 8080007 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 18:15 + 5:57
11. Beranová Ivana VSP7150 C USK Praha 18:48 + 6:30
12. Eensaar Ethel 2710015 271 Myracarud 19:11 + 6:53
13. Cherniavsky Inessa 4010002 401 OC Muenchen 19:18 + 7:00
14. Brettschneider Gudrun 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 19:22 + 7:04
15. Žaloudková Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 20:08 + 7:50
16. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 20:33 + 8:15
17. Hernandez Vanessa 385 SV IHW Alex Berlin 21:15 + 8:57
18. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 21:32 + 9:14
19. Titzová Pavlína VSP7463 C USK Praha 21:38 + 9:20
20. Koťátko Barbora SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy 22:21 + 10:03
21. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 22:22 + 10:04
22. Paurová Lenka 8040001 804 NEREG. PRAHA 22:47 + 10:29
23. Čiháková Olga HOR7651 C TJ Jiskra Hořice 23:29 + 11:11
24. Varga János 4330001 433 Vacuum SC 23:58 + 11:40
25. Cichra Pavel TAP7401 C KOB Tretra Praha 24:33 + 12:15
26. Dolejší Miloš DOK6700 C OK Doksy 24:47 + 12:29
27. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:12 + 12:54
28. Beatrix Szebeniné Orsány 4380002 438 Budapest none club 26:14 + 13:56
29. Korbelová Petra 8070001 807 NEREG. NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ 26:15 + 13:57
30. Průšová Johanka DLT0651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 26:30 + 14:12
31. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 26:39 + 14:21
32. Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 28:24 + 16:06
33. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 28:59 + 16:41
34. Dvořáková Tereza LPM0952 C OK Lokomotiva Plzeň 29:02 + 16:44
35. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 29:07 + 16:49
36. Zaoral Jan 8160001 816 NEREG. TJ Stěbořice 30:27 + 18:09
37. Javůrková Eva 8170004 817 NEREG. ESOX ODEI 31:17 + 18:59
38. Pinterová Kateřina VBM6651 C VSK Mendelu Brno 32:09 + 19:51
39. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 32:35 + 20:17
40. Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 33:06 + 20:48
41. Vlasák Daniel NNN - neregistrovaní 33:27 + 21:09
42. Kušnier Martin NNN - neregistrovaní 33:59 + 21:41
43. Richterová Ilona TAP6953 C KOB Tretra Praha 34:17 + 21:59
44. Chwiejczak Dorota 5840004 584 orienteering.waw.pl 35:24 + 23:06
45. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 36:08 + 23:50
46. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 37:04 + 24:46
47. Vilz Marion 4020002 402 TV Eitelborn 37:32 + 25:14
48. Keszthelyi Ildikó 4370001 437 MAKE 39:16 + 26:58
49. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 40:14 + 27:56
50. Olbrycht Anna 5830002 583 OLBnO1 47:06 + 34:48
51. Skuhrovcová Helena SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary 49:12 + 36:54
52. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 51:35 + 39:17
53. GÖSSWEIN Judit 4350004 435 MAFC 52:46 + 40:28
54. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 53:28 + 41:10
55. Opltová Petra NNN - neregistrovaní 56:10 + 43:52
56. Hlavničková Anna 8300001 830 - NEREG. KUNRATICE 84:48 + 72:30
Kuhl Bettina 3830002 383 VS Berlin DISK
Korbel Michal NNN - neregistrovaní DISK

F5 3.10 km, 185 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Wojciech NNN - neregistrovaní 36:22
2. Pachnik Jedrzej NNN - neregistrovaní 39:31 + 3:09
3. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 40:54 + 4:32
4. Pataki Gabor 4420001 442 PVS 44:41 + 8:19
5. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 47:12 + 10:50
6. Pachnik Matgorzata NNN - neregistrovaní 50:31 + 14:09
7. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 51:59 + 15:37
8. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 53:46 + 17:24
9. Pataki Virag 4420002 442 PVS 55:31 + 19:09
10. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 56:08 + 19:46
11. Balogh Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:36 + 20:14
12. Juklíček Jakub 8050001 805 NEREG. ZuKuŠiJo 57:38 + 21:16
13. Hagen Nieke 3870006 387 USV TU Dresden 59:46 + 23:24
14. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 60:44 + 24:22
15. Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 62:01 + 25:39
16. Slavík Viktor PGP SK Praga 62:50 + 26:28
17. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 63:39 + 27:17
18. Juklíčková Zuzana 8050002 805 NEREG. ZuKuŠiJo 65:25 + 29:03
19. Kronika Miroslav 8310001 831 - SPORTeM 65:58 + 29:36
20. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 67:16 + 30:54
21. Venev Kiril OLAND Team 68:35 + 32:13
22. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 71:01 + 34:39
23. Žilinský Martin ZBM9999 SK Žabovřesky Brno 71:44 + 35:22
24. Neumann Lena 3990005 399 SV Lengefeld 72:14 + 35:52
25. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 73:31 + 37:09
26. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 75:40 + 39:18
27. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 76:02 + 39:40
28. Ludvig István 4350002 435 MAFC 77:36 + 41:14
29. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 80:07 + 43:45
30. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 85:39 + 49:17
31. Venev Simeon OLAND Team 86:29 + 50:07
32. Herter Laszlo 4360001 436 MAFC BUD 86:43 + 50:21
33. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 86:56 + 50:34
34. Piroska Bacsó 4350003 435 MAFC 87:29 + 51:07
35. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 89:09 + 52:47
36. Ludvig Agnes 4350001 435 MAFC 92:07 + 55:45
37. Nemtsov Boris 602 FOTON 92:35 + 56:13
38. Melichar Jaromír LLI6301 C LOK-o Liberec 95:04 + 58:42
39. Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 96:22 + 60:00
40. Hanáková Lenka KRL Kometa Kralovice 101:43 + 65:21
41. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 103:15 + 66:53
42. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 112:24 + 76:02
43. Zsolt Szebeni 4380001 438 Budapest none club 113:21 + 76:59
44. Loukota Josef HOR7100 C TJ Jiskra Hořice 115:06 + 78:44
45. Schejbal Vladimír 8180002 818 NEREG. OSTRAVA 121:17 + 84:55
46. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 125:33 + 89:11
47. Pavel Jiří JJN7100 C Team Jizerky 127:45 + 91:23
48. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 128:34 + 92:12
49. Pavlova Irena JJN7650 C Team Jizerky 128:50 + 92:28
50. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 130:00 + 93:38
51. Schejbalová Kristina 8180001 818 NEREG. OSTRAVA 135:25 + 99:03
52. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 151:22 + 115:00
53. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SK OB Horní Benešov 158:08 + 121:46
Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga DISK
Vála Petr NNN - neregistrovaní DISK
Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering DISK
Sobota Petr VPM7800 C KOS Slavia Plzeň DISK
Šimerka Jan 8110001 811 NEREG. Šimerka DISK

H10 1.38 km, 65 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 8:44
2. Hikl Martin ZBM1104 C SK Žabovřesky Brno 10:29 + 1:45
3. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 10:37 + 1:53
4. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 10:52 + 2:08
5. Haller Maxmilián KRL1102 C Kometa Kralovice 11:10 + 2:26
6. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 11:19 + 2:35
7. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 11:48 + 3:04
8. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 12:25 + 3:41
9. Mazzarese David TRT1100 C KOS Třešť 12:37 + 3:53
10. Čihák Matěj HOR1100 C TJ Jiskra Hořice 12:55 + 4:11
11. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 14:02 + 5:18
12. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 14:43 + 5:59
13. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 14:54 + 6:10
14. Forst Matouš PZR1100 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:23 + 7:39
15. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 17:13 + 8:29
16. Janík Jan UBM1301 C MENISKOS Brno 19:01 + 10:17
17. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 21:05 + 12:21
18. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 21:19 + 12:35
19. Švihovský Daniel JJN1101 C Team Jizerky 21:27 + 12:43
20. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 26:28 + 17:44

H12A 1.72 km, 85 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 11:49
2. Čihák Jakub HOR0901 B TJ Jiskra Hořice 13:10 + 1:21
3. Junek Šimon DKP1011 C Oddíl OB Kotlářka 13:34 + 1:45
4. Toman Matěj LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 14:34 + 2:45
5. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno 14:42 + 2:53
6. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 14:55 + 3:06
7. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:13 + 3:24
8. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 15:15 + 3:26
9. Kutlvašr Vladimír VRL1002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:20 + 3:31
10. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 16:26 + 4:37
11. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 17:32 + 5:43
12. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 19:36 + 7:47
13. Drulia Tauras 5230008 523 Medeina OK 21:45 + 9:56
14. Murenas Aleksas 5230019 523 Medeina OK 22:06 + 10:17
15. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 25:55 + 14:06

H12B 1.43 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 12:21
2. Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 14:34 + 2:13
3. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 15:22 + 3:01
4. Bejvančický Jan KRL1003 C Kometa Kralovice 15:44 + 3:23
5. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 16:24 + 4:03
6. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 16:46 + 4:25
7. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 22:12 + 9:51
8. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 22:13 + 9:52
9. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 22:17 + 9:56
10. Švihovský Matyáš JJN1000 C Team Jizerky 23:10 + 10:49
11. Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:26 + 11:05
12. Tkáč Jakub JJN1001 C Team Jizerky 30:27 + 18:06

H14A 2.29 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 17:06
2. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 19:09 + 2:03
3. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 20:16 + 3:10
4. Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 21:28 + 4:22
5. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 22:08 + 5:02
6. Turek Jakub SKV0801 B TJ Slovan Karlovy Vary 23:32 + 6:26
7. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 24:06 + 7:00
8. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 24:44 + 7:38
9. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 25:57 + 8:51
10. Nožička Jan JJN0800 B Team Jizerky 26:12 + 9:06
11. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 26:18 + 9:12
12. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 27:47 + 10:41
13. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 27:51 + 10:45
14. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 28:33 + 11:27
15. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 28:36 + 11:30
16. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 29:13 + 12:07
17. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 31:35 + 14:29
18. Linhart Adam TZL0814 B SKOB Zlín 31:40 + 14:34
19. Drulia Aras 5230009 523 Medeina OK 33:59 + 16:53
20. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 34:26 + 17:20
21. Kumbier Lionel 4040002 404 Berliner Turnerschaft 37:10 + 20:04
22. Volkov Maksym 6510002 651 VZA Slávia ŽU Žilina 52:53 + 35:47

H14B 1.65 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wylenmann Lorenz 6330003 633 OLG Pfäffikon 14:43
2. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Žabovřesky Brno 18:10 + 3:27
3. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 18:13 + 3:30
4. Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 25:26 + 10:43
5. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:48 + 11:05
6. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 29:14 + 14:31
7. Tarela Eimantas 5230023 523 Medeina OK 40:13 + 25:30
8. Bogužinskas Kasparas 5230022 523 Medeina OK 50:15 + 35:32
9. Jankas Jakubas 5220024 522 ORIENS 60:32 + 45:49

H16A 2.65 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 27:17
2. Koliáš Štěpán DKP0610 A Oddíl OB Kotlářka 28:08 + 0:51
3. Murenas Kasparas 5230020 523 Medeina OK 28:43 + 1:26
4. Wylenmann Leander 6330004 633 OLG Pfäffikon 31:23 + 4:06
5. Heller Jiří ROU0501 A SKOB Roudnice nad Labem 31:39 + 4:22
6. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:02 + 4:45
7. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 32:23 + 5:06
8. Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy 33:18 + 6:01
9. Nielsen Erik Groenborg 2310004 231 Allerod OK 34:42 + 7:25
10. Zrník Tomáš OSN0606 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:48 + 8:31
11. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 36:14 + 8:57
12. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 36:25 + 9:08
13. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 37:27 + 10:10
14. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 38:06 + 10:49
15. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 40:21 + 13:04
16. Šolmanis Uvis 5060002 506 Auseklis IK 49:59 + 22:42
17. Strolia Salvijus 5220009 522 ORIENS 52:08 + 24:51
18. Mackevičius Tadas 5220008 522 ORIENS 57:15 + 29:58
19. Bozděch Tobiáš KPY0504 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:55 + 30:38
20. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 59:02 + 31:45
21. Eshel Sahar 4710002 471 Emek Hefer Israel 63:04 + 35:47
22. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 64:00 + 36:43
23. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 69:35 + 42:18
24. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 82:26 + 55:09

H16B 2.05 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 28:21
2. Karvelis Džiugas 5220007 522 ORIENS 30:31 + 2:10
3. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:11 + 2:50
4. Kropáč Filip KRL0503 B Kometa Kralovice 33:11 + 4:50
5. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 33:13 + 4:52
6. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 34:00 + 5:39
7. Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:39 + 7:18
8. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice 80:21 + 52:00

H18A 2.88 km, 160 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 27:11
2. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 30:57 + 3:46
3. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 31:23 + 4:12
4. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 31:28 + 4:17
5. Nielsen Hans Groenborg 2310003 231 Allerod OK 31:35 + 4:24
6. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 35:21 + 8:10
7. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 35:46 + 8:35
8. Tkáč Matěj JJN0401 A Team Jizerky 36:11 + 9:00
9. Novota Lukáš Mário 6540002 654 ATU Košice 37:27 + 10:16
10. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 38:06 + 10:55
11. Snížek Martin DOR0405 A OK Dobříš 38:27 + 11:16
12. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 42:52 + 15:41
13. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 43:19 + 16:08
14. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 45:07 + 17:56
15. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 45:45 + 18:34
16. Procinger Jakub VRL0305 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:14 + 20:03
17. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 53:06 + 25:55
18. Weissar Samuel LPM0300 B OK Lokomotiva Plzeň 54:27 + 27:16
19. Dundáček Karel SJH0401 B SOS Jindřichův Hradec 57:09 + 29:58
20. Wylenmann Aurel 6330005 633 OLG Pfäffikon 57:14 + 30:03
21. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 61:03 + 33:52
22. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 62:25 + 35:14
23. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 98:26 + 71:15
24. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:10 + 74:59
Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc DISK

H18B 2.09 km, 110 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl Jan OSN0300 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:52
2. Spundzevičius Gytis 5220021 522 ORIENS 34:01 + 2:09
3. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:37 + 9:45
4. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 79:25 + 47:33

H20A 3.21 km, 200 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5184

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 40:34 5422
2. Zalaba Tomáš SHK0105 A OK Slavia Hradec Králové 42:34 + 2:00 5178
3. Jirka Matyáš UOL0203 A SOB Olomouc 44:26 + 3:52 4951
4. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 45:49 + 5:15 4782
5. Paleček Ondřej STH0105 R SK Studenec 55:01 + 14:27 3661
6. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 57:28 + 16:54 3362
7. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 58:01 + 17:27 3295
8. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 59:02 + 18:28 3171

H20B 2.34 km, 130 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:54
2. Růta Matyáš JJN0102 B Team Jizerky 36:38 + 9:44
3. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 36:46 + 9:52
4. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 57:31 + 30:37

H21E 5.17 km, 380 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9021

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 52:58 9262
2. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 54:50 + 1:52 8952
3. Fürst Matouš DOK9602 R OK Doksy 55:27 + 2:29 8850
4. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 55:35 + 2:37 8828
5. Kretzschmar Matthias 3870005 387 USV TU Dresden 57:51 + 4:53
6. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 58:02 + 5:04 8422
7. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 59:21 + 6:23 8203
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 59:57 + 6:59 8104
9. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 60:00 + 7:02 8096
10. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 60:58 + 8:00 7935
11. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:22 + 8:24 7869
12. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 61:38 + 8:40 7825
13. Nakvosas Gytis TBM9508 C KOS TJ Tesla Brno 62:46 + 9:48 7637
14. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 63:11 + 10:13 7568
15. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 63:37 + 10:39 7496
16. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 64:30 + 11:32 7350
17. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 65:00 + 12:02 7267
18. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 65:28 + 12:30 7189
19. Dulius Dominykas 5270001 527 OSK Arboro 66:24 + 13:26
20. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 67:36 + 14:38 6836
21. Barany Tamas 1330001 133 ASKÖ Henndorf 68:36 + 15:38
22. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 69:07 + 16:09 6584
23. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:14 + 18:16 6233
24. Gipas Marijonas 5230012 523 Medeina OK 71:23 + 18:25
25. Bořil Jan TB9700 TBM KOS TJ Tesla Brno 72:08 + 19:10
26. Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 73:31 + 20:33 5855
27. Mitrikas Darius 5270002 527 OSK Arboro 74:07 + 21:09
28. Hubáček Michal LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:42 + 28:44 4498
29. Mockaitis Rejus 5230029 523 Medeina OK 84:16 + 31:18
30. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:41 + 50:43 854
Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga DISK 0
Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK 0
Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice DISK 0

H21A 4.22 km, 310 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7076

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 51:18 7241
2. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 53:03 + 1:45 7005
3. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 53:14 + 1:56 6981
4. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 56:32 + 5:14 6536
5. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 57:14 + 5:56 6442
5. Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 57:14 + 5:56 6442
7. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 58:43 + 7:25 6242
8. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 59:15 + 7:57 6170
9. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 60:45 + 9:27 5968
10. Švihovský Jaromír JJN8000 C Team Jizerky 62:54 + 11:36 5679
11. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 63:28 + 12:10 5602
12. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 64:16 + 12:58 5494
13. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 64:34 + 13:16 5454
14. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 66:52 + 15:34 5144
15. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 67:31 + 16:13 5057
16. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 67:58 + 16:40 4996
17. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 68:23 + 17:05 4940
18. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 68:47 + 17:29 4886
19. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 68:59 + 17:41 4859
20. Richter Friedmar 3870001 387 USV TU Dresden 71:33 + 20:15
21. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 72:58 + 21:40 4323
22. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 74:53 + 23:35 4064
23. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 75:03 + 23:45 4042
24. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 75:51 + 24:33 3934
25. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 79:28 + 28:10 3447
26. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 79:32 + 28:14 3438
27. Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:56 + 30:38 3115
28. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 82:42 + 31:24 3011
29. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 83:06 + 31:48 2958
30. Kříž Jan 8080006 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 87:23 + 36:05
31. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 88:38 + 37:20 2212
32. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 94:02 + 42:44 1485
33. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 97:10 + 45:52 1063
34. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 103:30 + 52:12 210
Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava DISK 0
Gipas Augustinas 5230013 523 Medeina OK DISK

H21B 3.42 km, 235 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5675

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 45:45 5980
2. Oľhava Rastislav PGP8909 C SK Praga 48:40 + 2:55 5637
3. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:37 + 4:52 5409
4. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 51:28 + 5:43 5309
5. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:42 + 6:57 5164
6. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 53:31 + 7:46 5068
7. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 54:09 + 8:24 4994
8. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:12 + 12:27 4518
9. Pešík Marek JLI8301 C OB Jizerky 58:21 + 12:36 4501
10. Spilka Marek DKL8300 C KOB Kladno 61:30 + 15:45 4131
10. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 61:30 + 15:45 4131
12. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 62:48 + 17:03 3978
13. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:07 + 18:22 3824
14. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 69:04 + 23:19 3243
15. Malý Jakub SVS9100 C Orientklub Vsetín 71:50 + 26:05 2918
16. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 76:20 + 30:35 2390
17. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 77:11 + 31:26 2290
18. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 77:16 + 31:31 2280
19. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 77:51 + 32:06 2212
20. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 80:17 + 34:32 1926
21. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 81:33 + 35:48 1777
22. Bugár Gergely 4320004 432 HSE Budapest 104:03 + 58:18
Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice DISK 0
Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha DISK 0
Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov DISK 0
Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0

H21C 2.82 km, 165 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2836

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 46:15 3076
2. Ludvík Matyáš STB9801 C TJ Stadion Nový Bor 52:09 + 5:54 2744
3. Hasman Ondřej VPM0002 C KOS Slavia Plzeň 53:08 + 6:53 2689
4. Švarc Lukáš JEN9001 C OB Jenišovice 57:00 + 10:45 2472
5. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 64:04 + 17:49 2075
6. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 65:45 + 19:30 1981
7. Zámečník Pavel 8120003 812 NEREG. Zámečníci 66:58 + 20:43
8. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 70:24 + 24:09 1719
9. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 87:38 + 41:23 752
10. Brettschneider Max 3840005 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin 92:07 + 45:52
11. Pavel Martin JJN0004 C Team Jizerky 96:26 + 50:11 258
Thiemel Jiří TBM8905 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK 0

H35A 3.54 km, 215 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 40:19
2. Marchenko Alexey 4710001 471 Emek Hefer Israel 45:42 + 5:23
3. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 46:22 + 6:03
4. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:35 + 7:16
5. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 51:53 + 11:34
6. Yakir Goldner 4710004 471 Emek Hefer Israel 58:11 + 17:52
7. Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 59:25 + 19:06
8. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 62:30 + 22:11
9. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 63:58 + 23:39
10. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 64:04 + 23:45
11. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 65:21 + 25:02
12. Viles Lleí 2610002 261 Club Orientació Bergueda 71:29 + 31:10
13. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 74:08 + 33:49
14. Schwartz Matthias 4040001 404 Berliner Turnerschaft 79:47 + 39:28
15. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 81:06 + 40:47
16. Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 85:20 + 45:01
17. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 90:35 + 50:16
18. Drulia Mantas 5230007 523 Medeina OK 94:30 + 54:11
19. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 105:23 + 65:04
20. Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 116:56 + 76:37

H35B 2.25 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubský Aleš KUL8401 C KOB Ústí nad Labem 41:06
2. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 66:01 + 24:55
3. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 69:51 + 28:45
4. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 98:32 + 57:26

H40A 3.21 km, 200 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 34:26
2. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 39:15 + 4:49
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 41:48 + 7:22
4. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:28 + 8:02
5. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 43:40 + 9:14
6. Aubets Ramon 2610006 261 Club Orientació Bergueda 46:01 + 11:35
7. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 46:08 + 11:42
8. Murenas Aurimas 5230018 523 Medeina OK 48:07 + 13:41
9. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 51:20 + 16:54
10. Lehmann Karsten 3870004 387 USV TU Dresden 51:50 + 17:24
11. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 52:01 + 17:35
12. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 54:26 + 20:00
13. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 55:10 + 20:44
14. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 55:21 + 20:55
15. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 55:35 + 21:09
16. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 58:47 + 24:21
17. Rohner Uwe 3850003 385 SV IHW Alex Berlin 60:16 + 25:50
18. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 65:04 + 30:38
19. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 65:57 + 31:31
20. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 66:28 + 32:02
21. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 66:30 + 32:04
22. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 67:35 + 33:09
23. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 69:08 + 34:42
24. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 72:29 + 38:03
25. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 73:25 + 38:59
26. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 75:39 + 41:13
27. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 76:34 + 42:08
28. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 76:59 + 42:33
29. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 79:20 + 44:54
30. Neškudla Jan KAM8000 C OK Kamenice 79:25 + 44:59
31. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 86:14 + 51:48
32. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 86:45 + 52:19
33. Tomíček Oldřich TBM7903 KOS TJ Tesla Brno 92:27 + 58:01

H40B 2.10 km, 120 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 31:04
2. Volkov Alexander 6510001 651 VZA Slávia ŽU Žilina 31:22 + 0:18
3. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:22 + 16:18
4. Šperl Milan 8080002 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec 48:47 + 17:43
5. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 48:55 + 17:51
6. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 50:02 + 18:58
7. Přibyl Jan OSN7801 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:21 + 21:17
8. Paul Pavel CTB7601 C SK OB Chotěboř 53:55 + 22:51
9. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 63:00 + 31:56
10. Šmehlík Ondřej 8270001 827 NEREG. OSŽ 65:29 + 34:25
11. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 73:47 + 42:43
12. Svítil Petr PGP7810 C SK Praga 92:16 + 61:12
13. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 102:31 + 71:27

H45A 2.89 km, 165 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 33:23
2. Cerjaks Kaspars 5070001 507 Kapa OK 35:58 + 2:35
3. Eansaar Rain 2710016 271 Myracarud 36:16 + 2:53
4. Johansson Magnus 6720004 672 NYKOPING OK 36:39 + 3:16
5. Krasuski Marcin 5840001 584 orienteering.waw.pl 37:37 + 4:14
6. SCHMIEDEBERG Nils 3920001 392 OK Ost 38:20 + 4:57
7. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 38:24 + 5:01
8. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 38:58 + 5:35
9. Fjodorov Ain 2710003 271 Myracarud 40:14 + 6:51
10. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 41:50 + 8:27
11. Schwarzenberger Stefan 6310001 631 LG Stettlen 44:31 + 11:08
12. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 45:50 + 12:27
13. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 46:03 + 12:40
14. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 46:30 + 13:07
15. Biolik Grzegorz CHC7608 C K.O.B. Choceň 48:21 + 14:58
16. Bleidorn Stefan 3850004 385 SV IHW Alex Berlin 49:37 + 16:14
17. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 50:14 + 16:51
18. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 50:43 + 17:20
19. Nielsen Niels-Peter Vest 2310001 231 Allerod OK 51:37 + 18:14
20. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 52:30 + 19:07
21. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 52:48 + 19:25
22. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 53:35 + 20:12
23. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 54:17 + 20:54
24. Cherniavsky Sergey 4010001 401 OC Muenchen 55:11 + 21:48
25. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 55:51 + 22:28
26. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:24 + 25:01
27. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 60:11 + 26:48
28. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 62:10 + 28:47
29. Vaitiekus Arturas 5230003 523 Medeina OK 62:13 + 28:50
30. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 66:34 + 33:11
31. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:55 + 35:32
32. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 72:41 + 39:18
33. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 73:21 + 39:58
34. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 75:38 + 42:15
35. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:23 + 44:00
36. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 85:07 + 51:44
37. Zámečník Pavel! 8120002 812 NEREG. Zámečníci 85:33 + 52:10
38. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Rosice 87:15 + 53:52
39. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 88:33 + 55:10
40. Gaižutis Ramunas 5230014 523 Medeina OK 114:31 + 81:08
Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov DISK

H45B 1.97 km, 105 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 30:13
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 33:52 + 3:39
3. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 39:30 + 9:17
4.