Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

Datum:
10.04.2020
Místo konání:
Nová Skalka /okres Česká Lípa/
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     B5     D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T4     T6    
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 Ano Ano Ano 420 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ano Ano 420 Kč
13D6600 Boeck Thomas (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1021266 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2126358 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C 2126368 Ano Ano Ano 420 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 Ano Ano Ano 420 Kč
32D7750 Hernandez Farfan Vanessa (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 410121 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 420 Kč
48D0001 Matussek Jakob (GER) OL-Team Wehrsdorf 2084107 Ne Ano Ne 150 Kč
0400022 Eikeland Julie 040 - (NOR) INTEAM 421722 Ano Ano Ano 420 Kč
ZVO1153 Kolářová Alena OB SK Zvole C 2135175 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI7852 Sládková Klára Slavia Liberec orienteering C 2092397 Ano Ano Ano 420 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ne Ano Ano 300 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 Ano Ano Ano 420 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ne Ano Ne 150 Kč
LBE8152 Žufníčková Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 981802 Ano Ano Ano 420 Kč
0540003 Zuzana Múčková 054 - Knotkovci 253102 Ano Ano Ano 420 Kč
0540004 Radka Čermáková 054 - Knotkovci zapůjčit Ano Ano Ano 540 Kč
0540005 Tibor Knotek 054 - Knotkovci zapůjčit Ano Ano Ano 540 Kč
0760003 Schmidt Christoph 076 - (GER) TSG Wiesloch - Schmidt family 1396451 Ano Ano Ano 420 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 Ano Ano Ano 420 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 Ano Ne Ne 150 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
13D6750 Boeck Ute (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 671407 Ano Ano Ano 420 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 Ano Ano Ano 420 Kč
13D6751 Käding Kirsten (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 670305 Ano Ano Ano 420 Kč
19D8800 Smuda Benjamin (GER) SSV Planeta Radebeul 300690 Ano Ano Ano 420 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 2083384 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 Ano Ano Ano 420 Kč
0320001 Šustek Jan 032 - Neregistrovaný Příbram 8648564 Ano Ano Ano 420 Kč
48D7801 Dethloff Sebastian (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 Ano Ano Ne 300 Kč
1VP7950 Nowicka-Szmyt Katarzyna (POL) HKS Azymut Mochy 1427325 Ano Ano Ano 420 Kč
23D5900 Gläser Kay-Olaf (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 8459008 Ano Ano Ano 420 Kč
0800001 Vaňková Martina 080 - SK Skivelo Olomouc 2103250 Ne Ano Ne 150 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 8010800 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 Ano Ano Ano 320 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2001996 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 Ano Ano Ano 320 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK1052 Veselá Martina SK Radioklub Blansko C 2034000 Ano Ano Ano 320 Kč
TJN1156 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 320 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 Ne Ano Ne 110 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 Ne Ano Ne 110 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 Ne Ano Ne 110 Kč
ROU1251 Hejcmanová Amálie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ne Ne 150 Kč
ROU1059 Pocnerová Magdaléna SKOB Roudnice nad Labem 2031369 Ano Ne Ne 110 Kč
17S1150 Schwarzová Katarína (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7080080 Ano Ano Ano 320 Kč
0700005 Brzobohatá Eliška 070 - Klub dobré zprávy1 2144054 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU1050 Manethová Anna SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
DKP1257 van Dongen Annemiek Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 320 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 8950 Ano Ano Ano 320 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 53205 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 Ano Ano Ano 320 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 Ano Ano Ano 320 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 Ano Ano Ano 320 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný C 436970 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 Ano Ne Ne 110 Kč
LBE1050 Horová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 2148216 Ano Ano Ano 320 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 320 Kč
71D1150 Löhning Lisa (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 Ano Ano Ano 320 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 Ne Ano Ne 110 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 Ne Ano Ne 110 Kč
3LD1150 Krüger Lianne Joséfine (GER) Berliner Turnerschaft 440468 Ano Ano Ano 320 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 Ano Ano Ano 320 Kč
66P7605 Pabich Hanna (POL) UKS Azymut Pabianice 886698 Ano Ano Ano 320 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov C 2134259 Ano Ano Ano 320 Kč
DKP1154 Šavelová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 320 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný B 2109678 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0851 Oliveriusová Anna KOB Kladno C 2119205 Ano Ano Ano 420 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 Ano Ano Ano 420 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 8482070 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko C 53201 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0854 Mužná Josefína Sportcentrum Jičín C 4348 Ano Ano Ano 420 Kč
84D0850 Knaupová Jana (GER) MTV Braunschweig 8080716 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 Ano Ano Ano 420 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 Ano Ano Ano 420 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 420 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 Ano Ne Ne 150 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 Ne Ano Ne 150 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 Ano Ano Ano 420 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0852 Kučerová Veronika SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 420 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2104592 Ano Ano Ano 420 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 Ne Ano Ne 150 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ne Ano Ne 150 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 Ano Ano Ano 420 Kč
71D0852 Holfeld Anna (GER) USV TU Dresden 8606410 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 Ano Ano Ano 420 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 Ne Ano Ne 150 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C 2143411 Ano Ano Ano 420 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 420 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek C 2064782 Ano Ne Ano 300 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 8033247 Ne Ne Ano 150 Kč
17S0950 Schwarzová Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2112736 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 53537 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 Ano Ano Ano 420 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 Ano Ano Ano 540 Kč
DKP0863 Šavelová Julie Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 540 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 Ano Ano Ano 420 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 Ano Ano Ano 420 Kč
MLA0752 Székelyová Viktória MLOK Mariánské Lázně C 1421911 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 Ano Ano Ano 420 Kč
19D0650 Lindig Stanja (GER) SSV Planeta Radebeul 8606409 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 515065 Ano Ano Ano 420 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0654 Rumlová Eliška KOB Kladno C 53194 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 8660587 Ano Ano Ano 420 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 Ne Ano Ne 150 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 2419974 Ano Ne Ne 150 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0655 Pekárková Barbora SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0751 Svobodová Andrea SKOB Slaný C 995793 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0656 Pospíšilová Zuzana SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 420 Kč
1VP0653 Szmyt Aleksandra (POL) HKS Azymut Mochy 8062023 Ano Ano Ano 420 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 420 Kč
71D0750 Helling Finja (GER) USV TU Dresden 7300349 Ano Ano Ano 420 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 Ano Ano Ano 420 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 Ano Ano Ano 420 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 2121757 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 Ne Ano Ne 150 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 8648551 Ne Ne Ano 150 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 8660429 Ne Ne Ano 150 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 Ano Ano Ano 420 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 2082930 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 Ano Ano Ano 420 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 2039145 Ano Ano Ano 420 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 8226374 Ano Ano Ano 540 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 Ano Ano Ano 570 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 Ano Ano Ano 570 Kč
0160001 Plevová Barbora 016 - AC TJ Jičín 2115006 Ano Ne Ne 210 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 8116743 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 Ano Ano Ano 570 Kč
0280002 Herne Liv 028 - (SWE) Tumba Mälarhöjden OK 9905131 Ne Ano Ano 420 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 8516920 Ne Ano Ano 420 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO0554 Kučerová Eliška SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 570 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš B 8660361 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 Ano Ano Ano 570 Kč
71D8900 Klein Franka (GER) USV TU Dresden 8670957 Ano Ano Ano 570 Kč
0520011 Sebjoernsen Heidi Kristina 052 - (NOR) Fossum IF 7040523 Ano Ano Ano 570 Kč
0520015 Hagen Kathinka Zahl 052 - (NOR) Fossum IF 9115771 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 Ano Ano Ano 570 Kč
3LD0450 Mauch Pina (GER) Berliner Turnerschaft 8190604 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 331011 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 Ne Ne Ano 210 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 Ano Ano Ano 570 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 Ano Ano Ano 570 Kč
0400004 Holtermann Une 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0400005 Kjørholt Lie Anine 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0400012 Schjerven Eline 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0400013 Enghult Emma 040 - (NOR) INTEAM 2109362 Ano Ano Ano 570 Kč
0400014 Hjortland Ida Sofie 040 - (NOR) INTEAM 980370 Ano Ano Ano 570 Kč
0400025 Schjerven Mina 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0400027 Gjelstad Rebård Gjendine 040 - (NOR) INTEAM 682230 Ano Ano Ano 570 Kč
0400030 Mobråthen Ingrid 040 - (NOR) INTEAM 229639 Ano Ano Ano 570 Kč
0490002 Niklasson Alva Marika 049 - (NOR) Nydalen Skiklubb 8516553 Ano Ano Ano 570 Kč
71D0351 Barthel Elsa Marie (GER) USV TU Dresden 8666010 Ano Ano Ano 570 Kč
43S0250 Kostercová Viktória (SVK) Športový klub Sandberg 8099144 Ano Ano Ano 570 Kč
0520012 Jendal Helene 052 - (NOR) Fossum IF 1422641 Ano Ano Ano 570 Kč
0520023 Jendal Selma 052 - (NOR) Fossum IF 8680029 Ano Ano Ano 570 Kč
43S0251 Patassiová Michaela (SVK) Športový klub Sandberg 8670509 Ano Ano Ano 570 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM0261 Heroudková Adéla SK Žabovřesky Brno B 0 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 Ne Ne Ano 210 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 Ano Ano Ano 570 Kč
0700009 Glybovská Pavla 070 - Klub dobré zprávy1 2144032 Ano Ano Ne 420 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava A 8434822 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 8242002 Ano Ano Ano 720 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ano Ano Ano 570 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 8516755 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno B 49640 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 Ano Ano Ano 570 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 7203458 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 Ano Ano Ano 570 Kč
0400033 Ausen Elise 040 - (NOR) INTEAM 2077258 Ano Ano Ano 570 Kč
0520013 Kvaalsgard Ingrid Gylterud 052 - (NOR) Fossum IF 9600113 Ano Ano Ano 570 Kč
0520014 Jomaas Karen Hoel 052 - (NOR) Fossum IF 7202441 Ano Ano Ano 570 Kč
0520019 Katla Pernille Jebens 052 - (NOR) Fossum IF 9102595 Ano Ano Ano 570 Kč
0520031 Holo Aasne 052 - (NOR) Fossum IF 674167 Ano Ano Ano 570 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 Ano Ano Ano 570 Kč
3LD0050 Adorján Luca Eszter (GER) Berliner Turnerschaft 9021200 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 Ano Ano Ano 720 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2HD8650 Rickmeyer Tina (GER) Angy OL 8028926 Ano Ano Ano 570 Kč
18D9450 Kraemer Theresa (GER) Post SV Dresden 1994620 Ano Ano Ano 570 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 Ano Ano Ano 0 Kč
18D9750 Müller Dorothea (GER) Post SV Dresden 8606417 Ano Ano Ano 570 Kč
0400001 Westin Kjersti 040 - (NOR) INTEAM 997856 Ano Ano Ano 570 Kč
0400009 Westin Emilie 040 - (NOR) INTEAM 8221331 Ano Ano Ano 570 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano 570 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 Ano Ano Ano 570 Kč
0420005 Herashchenko Dianora 042 - (UKR) SRC Peleng 8061995 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR9350 Sedileková Ela OOB TJ Turnov C 8116746 Ano Ano Ano 570 Kč
71D9350 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 8052893 Ano Ano Ano 570 Kč
0520022 Hjermstad Ragnhild 052 - (NOR) Fossum IF 8260796 Ano Ano Ano 570 Kč
0520029 Bjoernstad Victoria Haestad 052 - (NOR) Fossum IF 7110299 Ano Ano Ano 570 Kč
CHC9051 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň E 8640913 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano 570 Kč
3LD8650 Kulow Anicó (GER) Berliner Turnerschaft 8001986 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 Ne Ne Ano 210 Kč
0650001 Tuomisto Anu 065 - (FIN) NTNUI 8657307 Ano Ano Ano 570 Kč
0660002 Trösse Christiane 066 - (NOR) FanaVaregg 8632142 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 8007177 Ano Ano Ano 570 Kč
0680001 Lundanes Ingrid 068 - (NOR) NTNUI 8645079 Ano Ano Ano 570 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 8033071 Ano Ano Ano 570 Kč
0730001 Benjaminsen Andrine 073 - (NOR) Norwegian Team 8645099 Ano Ano Ano 570 Kč
0730002 Olaussen Kamilla 073 - (NOR) Norwegian Team 8280693 Ano Ano Ano 570 Kč
0730003 Jahren Silje Ekroll 073 - (NOR) Norwegian Team 8641461 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ano Ano Ano 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 Ne Ne Ano 210 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 86660507 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 Ano Ano Ano 570 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano 570 Kč
0170001 Čechová Lenka 017 - Neregistrovaní - ZOO 2129212 Ano Ano Ano 570 Kč
0230001 Miśkiewicz Martyna 023 - (POL) adidas Runners Warsaw 8660530 Ano Ano Ano 570 Kč
71D5500 Truslove Katherine (GER) USV TU Dresden 8113139 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 570 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 8033244 Ano Ano Ano 570 Kč
23P8952 Górska Kinga (POL) OK!Sport Warszawa 2034196 Ano Ano Ano 570 Kč
0450005 Bergmann Lucca 045 - (GER) OSC Kassel 900521 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 Ano Ne Ano 420 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 7210234 Ne Ano Ne 210 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 8000426 Ano Ano Ano 570 Kč
0510001 Sønsterudbråten Karoline 051 - (NOR) Lillomarka OL 9960912 Ano Ano Ano 570 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 570 Kč
43S9051 Kotrlová Katarína (SVK) Športový klub Sandberg 8004608 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ne Ano Ne 210 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 Ne Ne Ano 210 Kč
3LD9350 Fell Ronja (GER) Berliner Turnerschaft 8442202 Ano Ano Ano 570 Kč
0770002 Jansová Martina 077 - ROB Pardubice 2067239 Ano Ano Ano 570 Kč
0810001 Pecoldová Pavlína 081 - Cookies & Pancakes 8066680 Ano Ano Ano 570 Kč
47S9950 Miklušová Tereza (SVK) TJ Rapid Bratislava 8222299 Ano Ano Ano 570 Kč
3WP9550 Mazan Aleksandra (POL) KOS BnO Szczecin 8650884 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU8952 Líbalová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano 570 Kč
0010001 Pangrácová Marie 001 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 Ano Ano Ano 570 Kč
0130002 Sønsterudbråten Mathilde 013 - (NOR) Lillomarka OL 7991031 Ano Ano Ano 570 Kč
19D8650 Wiedenfeld Anne (GER) SSV Planeta Radebeul 2087 Ano Ano Ano 570 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ano 570 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 Ano Ano Ano 570 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano 570 Kč
0230002 Wojciechowicz Agnieszka 023 - (POL) adidas Runners Warsaw 7200382 Ano Ano Ano 570 Kč
0010002 Pangrácová Anna 001 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8518315 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8754 Vágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 8653299 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 Ano Ano Ano 570 Kč
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 Ano Ano Ano 570 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný C 897346 Ano Ano Ano 570 Kč
0410001 Arsentjeva Darja 041 - (GER) Dresden 2055102 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano 570 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 Ano Ano Ano 570 Kč
1VP9850 Murawska Marta (POL) HKS Azymut Mochy 7200180 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 500267 Ano Ano Ano 570 Kč
86S8950 Vríčanová Janka (SVK) Slávia ZU Žilina 9102150 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 Ano Ano Ano 570 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 570 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 Ano Ano Ano 570 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 8660506 Ne Ano Ne 210 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 9969 Ano Ano Ano 570 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 Ano Ano Ano 570 Kč
17S1452 Nemcova Erika (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 416753 Ano Ano Ano 570 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 570 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 Ano Ano Ano 570 Kč
TTR9352 Jánská Radka OOB Třebíč C 2125373 Ano Ano Ano 570 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 Ano Ano Ano 570 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 570 Kč
53P7850 Śliwczyńska Ilona (POL) Team 360° 7121278 Ano Ano Ano 570 Kč
0060001 McCreadie Victoria 006 - (GBR) RSOC 8643401 Ano Ano Ano 570 Kč
19D8450 Engelhardt Katja (GER) SSV Planeta Radebeul 8606482 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ne Ne 210 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 570 Kč
18D8451 Bader Anne (GER) Post SV Dresden 8404290 Ano Ano Ano 570 Kč
0530002 Ehrl Blandine 053 - (GER) OC München 8201026 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 Ano Ano Ano 570 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 570 Kč
21G8450 Hill Radka (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C Ano Ano Ano 570 Kč
0210001 Valenčíková Irena 021 - IRV Team 8226360 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE8250 Černická Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 2420021 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO8350 Hrzinová Hana SKOB Ostrov C 8682 Ano Ano Ano 570 Kč
0420002 Cherniavsky Inessa 042 - (UKR) SRC Peleng 7204579 Ano Ano Ano 570 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 570 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP8250 Berglová Lucie TJ Sokol Troja C 8631577 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 Ano Ano Ano 570 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU8250 Manethová Jana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ne Ano Ne 250 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano 570 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano 570 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 570 Kč
MLA7752 Székelyová Erika MLOK Mariánské Lázně C 2059738 Ano Ano Ano 570 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 Ano Ano Ano 570 Kč
84D7850 Knaupová Ivana (GER) MTV Braunschweig 8090278 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano 570 Kč
27S7850 Komanová Kristína (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226357 Ano Ano Ano 570 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 Ano Ano Ano 570 Kč
0250001 Badia Comas, Nuria 025 - (GER) OC München 01983 Ano Ano Ano 570 Kč
0310004 Verbraken Linda 031 - (BEL) Trol Belgium 8643047 Ano Ano Ano 570 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano 570 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 Ano Ne Ne 210 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 Ano Ano Ano 570 Kč
1UD7850 Tröße Andrea (GER) SV TU Ilmenau 8240978 Ano Ano Ano 570 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 720 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 570 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano 570 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 Ano Ano Ano 570 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 570 Kč
48D7850 Herrmann Cathleen (GER) OL-Team Wehrsdorf 1978305 Ano Ano Ne 420 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 Ne Ano Ne 210 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 570 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 8041178 Ano Ano Ano 570 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš C 2104697 Ano Ano Ano 570 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 Ano Ne Ne 210 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 Ne Ano Ne 210 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ano Ano Ano 570 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. Brněnská C 2094550 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 Ano Ano Ano 570 Kč
0700002 Benešová Marika 070 - Klub dobré zprávy1 2103782 Ne Ano Ne 210 Kč
0700004 Brzobohatá Pavla 070 - Klub dobré zprávy1 2144057 Ne Ano Ne 210 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 8670462 Ano Ne Ne 210 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano 720 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 720 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C 2109690 Ano Ano Ano 570 Kč
0040002 Schneider-Schiess Silvia 004 - (SUI) LG Stettlen 8662084 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 570 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 Ano Ne Ne 210 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 49883 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 570 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 570 Kč
19D7450 Lindig Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 300672 Ano Ano Ano 570 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano 570 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ano Ano Ano 570 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 8072469 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 570 Kč
19D7050 Scheuermann Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 300630 Ano Ano Ano 570 Kč
0400002 Westin Lenka 040 - (NOR) INTEAM 997811 Ano Ano Ano 570 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 570 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 570 Kč
0500001 Manoilova Olga 050 - (GER) OC-Muenchen 235848 Ano Ano Ano 570 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 Ne Ano Ne 210 Kč
23D7500 Frenzel Frieda (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 7750203 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 Ano Ano Ano 570 Kč
71D7150 Holfeld Christina (GER) USV TU Dresden 8041071 Ano Ano Ano 570 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 Ano Ano Ano 570 Kč
1QD7250 Zschaeckel Daniela (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 9005172 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 570 Kč
0590004 Lüthi Mirjam 059 - (SUI) Ulu Reisewelt 8653021 Ano Ano Ano 570 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7201767 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ano Ano Ano 570 Kč
66P7610 Sztranek Iwona (POL) UKS Azymut Pabianice 9060601 Ano Ano Ano 570 Kč
66P7601 Konc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 7204651 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano 570 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano 570 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 8123457 Ano Ano Ano 570 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 Ano Ano Ano 570 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 570 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 570 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 Ano Ano Ano 570 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 Ano Ano Ano 570 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano 570 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 Ano Ano Ano 570 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 570 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7552 Holíková Ilona SKOB Ostrov C 2087686 Ano Ano Ano 570 Kč
0270001 Zámečníková Jitka 027 - Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 570 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ne 420 Kč
0420003 Herashchenko Eleonora 042 - (UKR) SRC Peleng 2068663 Ano Ano Ano 570 Kč
1VP7250 Murawska Ewa (POL) HKS Azymut Mochy 1427324 Ano Ano Ano 570 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ne 420 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 570 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ne Ne 250 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 Ano Ano Ano 570 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 Ano Ne Ano 420 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 570 Kč
ZVO7552 Bartáková Alena OB SK Zvole C 1008172 Ano Ano Ne 420 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 570 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 570 Kč
13D6950 Kubald Katrin (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 8150269 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 8109327 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 570 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 Ano Ano Ne 420 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 Ano Ano Ano 570 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 Ano Ano Ano 570 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 570 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 72093640 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 570 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 570 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ne Ano Ne 210 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52654 Ano Ano Ano 570 Kč
0350002 Depta Monika 035 - (GER) OLG Siegerland 8632430 Ano Ano Ano 570 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 570 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 570 Kč
1VP7050 Nowak Barbara (POL) HKS Azymut Mochy 8636186 Ano Ano Ano 570 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6501 Drechsel Ines (GER) USV TU Dresden 2005299 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano 570 Kč
71D7050 Helling Claudia (GER) USV TU Dresden 7631970 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6650 Richter Sabine (GER) USV TU Dresden 8606452 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6950 Woy Anja (GER) USV TU Dresden 8290569 Ano Ano Ano 570 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ne 420 Kč
29D7050 Zelenin Jekaterina (GER) USG Chemnitz 1399070 Ano Ano Ano 570 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 570 Kč
TAP6952 Pavlů Veronika KOB Tretra Praha C 232198 Ano Ano Ano 570 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ano Ano Ano 570 Kč
0590009 Purrer Johanna 059 - (SUI) Ulu Reisewelt 8020566 Ano Ano Ano 570 Kč
4HP6800 Wolowczyk Mariola (POL) UNTS Warszawa 8000847 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 570 Kč
0730004 Barkholt Susanne 073 - (NOR) Norwegian Team 8414141 Ano Ano Ano 570 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 720 Kč
1QD6750 Leonhardt Annette (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8672101 Ano Ano Ano 720 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 570 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 570 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 570 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 570 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 570 Kč
19D0000 Wiedenfeld Ute (GER) SSV Planeta Radebeul 8606480 Ano Ano Ano 570 Kč
ADA6551 Marečková Iva OOB Spartak Adamov C 2032121 Ano Ano Ano 570 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM6350 Konečná Hana BETA URSUS Orienteering C 2124753 Ano Ano Ano 570 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 570 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 570 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 570 Kč
0310003 De Meyer Betty 031 - (BEL) Trol Belgium 8499499 Ano Ano Ano 570 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ne 420 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ano Ano Ano 570 Kč
0490003 Åsten Pamela 049 - (NOR) Nydalen Skiklubb 8001286 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6150 Buhler Birgit (GER) USV TU Dresden 8231161 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6351 Hellmann Kerstin (GER) USV TU Dresden 1091963 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 8130762 Ano Ano Ano 570 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 570 Kč
23D6301 Graumann Heidi (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 8201263 Ano Ano Ano 570 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM6351 Galíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 49658 Ano Ano Ano 570 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 420 Kč
12R0001 Miroshnichenko Elena (RUS) OK Kaliningrad 2055103 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 Ano Ano Ano 420 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ano Ano Ano 420 Kč
0440002 Värton Saima 044 - (EST) ILVES 8636859 Ano Ano Ano 420 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 420 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 420 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ne 300 Kč
57P6050 Movko Marina (POL) Azymut 45 Gdynia 2300540 Ano Ano Ano 420 Kč
57P5850 Soloveva Elena (POL) Azymut 45 Gdynia 2055111 Ano Ano Ano 420 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ne 300 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ano Ano Ano 420 Kč
4HP5850 Krochmal Małgorzata (POL) UNTS Warszawa 8080258 Ano Ano Ano 420 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 420 Kč
82D5950 Kretzschmar Ute (GER) OLV Weimar 901508 Ano Ano Ano 540 Kč
0860002 Loughman Eileen 086 - (IRL) CNOC 10856 Ano Ano Ano 540 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ano Ano Ano 420 Kč
19D5450 Tonn Gisela (GER) SSV Planeta Radebeul 8012554 Ano Ano Ano 420 Kč
19D5550 Janus Andrea (GER) SSV Planeta Radebeul 8201940 Ano Ano Ano 420 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9201066 Ano Ano Ano 420 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 420 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 420 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 420 Kč
57P5550 Lazareva Natalia (POL) Azymut 45 Gdynia 2055107 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 420 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 Ano Ano Ano 420 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov 303959 Ano Ano Ano 420 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 420 Kč
1UD5450 Tröße Renate (GER) SV TU Ilmenau 8050254 Ano Ano Ano 420 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano 420 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 Ano Ano Ano 420 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 420 Kč
71D5050 Lucke Helga (GER) USV TU Dresden 1950112 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 420 Kč
0590007 Baumann Rita 059 - (SUI) Ulu Reisewelt 8400938 Ano Ano Ano 420 Kč
0860001 O'Neill Jean 086 - (IRL) CNOC 8719046 Ano Ano Ano 540 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 420 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 420 Kč
39L4450 Maija Jansone (LAT) RIGA SENIORS 8080101 Ano Ano Ano 420 Kč
0590006 Eglin Annamarie 059 - (SUI) Ulu Reisewelt 2048016 Ano Ano Ano 420 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 Ano Ano Ano 320 Kč
DKL1000 Oliverius Filip KOB Kladno C 2127889 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 Ano Ano Ano 320 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 Ano Ano Ano 320 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 Ano Ano Ano 320 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 Ano Ano Ano 320 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 Ano Ano Ano 320 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 Ano Ano Ano 320 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov C 2148165 Ano Ano Ano 320 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ano 320 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 52319 Ano Ano Ne 220 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 Ano Ano Ano 320 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 52976 Ano Ano Ano 320 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk OOB Aš C 2087666 Ano Ano Ano 320 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 Ano Ano Ano 320 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 Ano Ano Ano 320 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 Ano Ano Ano 320 Kč
18D1100 Bader Gustav (GER) Post SV Dresden 1853 Ano Ano Ano 320 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C 02244 Ano Ano Ano 320 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 Ano Ano Ano 320 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 Ne Ano Ne 110 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 Ano Ano Ano 320 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 Ano Ano Ano 320 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 Ano Ano Ano 320 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 Ano Ano Ano 320 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 51142 Ano Ano Ano 320 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 Ano Ano Ano 320 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany C 2419902 Ano Ano Ano 320 Kč
0070001 Benc Štěpán 007 - Tišnov zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 Ano Ano Ano 320 Kč
0120003 Hay Lukas 012 - (GER) OC München 1967296 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 Ano Ano Ano 320 Kč
CEP1100 Paulů Max Čepíci C 2148212 Ano Ano Ano 320 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 49643 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano 320 Kč
LBE1201 Hora Vít TJ Lokomotiva Beroun C 981803 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 Ano Ano Ano 320 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 Ne Ano Ne 110 Kč
PBM1111 Podhrázský Tomáš TJ Spartak 1. Brněnská C 2103242 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU1202 Maneth Antonín SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 Ano Ano Ano 420 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 Ano Ano Ano 420 Kč
0060004 McCreadie Russell 006 - (GBR) RSOC 7201907 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 Ano Ano Ne 300 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 336741 Ano Ano Ano 420 Kč
31D0800 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 Ano Ano Ano 420 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 Ano Ne Ne 150 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 420 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 Ano Ano Ano 420 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 Ano Ano Ano 420 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 Ne Ano Ne 150 Kč
0250002 Badia Landefeld, Gil 025 - (GER) OC München 8288822 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 Ano Ano Ano 420 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun B 8045205 Ano Ne Ne 150 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ano Ano Ano 420 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 Ano Ano Ano 420 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 886288 Ano Ano Ano 420 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 Ano Ano Ano 420 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš B 301726 Ano Ano Ano 420 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 Ne Ano Ano 300 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam OOB Aš C 2087659 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 Ne Ano Ne 150 Kč
LME0800 Skřipský Tomáš SK Los Mělník C 2029208 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 Ne Ano Ne 150 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 Ano Ano Ano 420 Kč
3LD0900 Krüger Louis Antoine (GER) Berliner Turnerschaft 8112009 Ano Ano Ano 420 Kč
3LD0800 Kumbier Lionel (GER) Berliner Turnerschaft 8118208 Ano Ano Ano 420 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0803 Pocner Vít SKOB Roudnice nad Labem C 2419906 Ano Ne Ne 150 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 Ano Ano Ano 420 Kč
0760002 Schmidt Daniel 076 - (GER) TSG Wiesloch - Schmidt family 8019922 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 Ano Ano Ano 420 Kč
1UD0800 Tröße Moritz (GER) SV TU Ilmenau 8190608 Ano Ano Ano 420 Kč
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 7300545 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 2099522 Ano Ano Ano 420 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 Ano Ano Ano 420 Kč
0120002 Hay Jack 012 - (GER) OC München 8102007 Ano Ano Ano 420 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 8061404 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 Ano Ano Ano 420 Kč
84D0600 Knaup Jonas (GER) MTV Braunschweig 8060724 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov B 8028820 Ano Ano Ano 420 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0707 Pěnička Šimon Sportcentrum Jičín C 2102085 Ano Ano Ano 420 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 Ano Ano Ano 420 Kč
LBE0702 Friedel Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 52317 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 1400426 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 420 Kč
MAS0701 Brabec Matěj OOB Aš B 2026167 Ano Ano Ano 420 Kč
1VP0700 Murawski Rafał (POL) HKS Azymut Mochy 1427322 Ano Ano Ano 420 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 Ne Ano Ne 150 Kč
LBE0703 Bureš Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52974 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 Ne Ano Ne 150 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 Ano Ano Ano 420 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek B 2064781 Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0704 Hejcman Jaroslav SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ne Ne 190 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov C 301430 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 Ne Ano Ne 150 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8005438 Ne Ne Ano 150 Kč
ZVO0602 Geleta Šimon OB SK Zvole C 2106879 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 8045083 Ano Ano Ano 420 Kč
66P7609 Sztranek Maciej (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 Ano Ano Ano 420 Kč
66P7603 Krempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 8035590 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 Ne Ne Ano 150 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 Ne Ne Ano 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663120 Ano Ano Ano 420 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 Ano Ano Ne 380 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 Ano Ano Ano 540 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBR0501 Vlach Timothy SKOB Bruntál C 2075674 Ano Ano Ano 570 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 Ano Ano Ano 570 Kč
32D5500 Lange Jonas (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8629608 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 Ano Ano Ano 570 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 Ano Ano Ano 570 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano 570 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 Ano Ano Ano 570 Kč
48D0401 Matussek Valentin (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048102 Ne Ano Ne 210 Kč
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 1451524 Ano Ano Ano 570 Kč
0490004 Niklasson Nils Anders 049 - (NOR) Nydalen Skiklubb 8516234 Ano Ano Ano 570 Kč
71D0500 Löhning Jakob (GER) USV TU Dresden 8220405 Ano Ano Ano 570 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 Ano Ne Ne 210 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 Ano Ano Ano 570 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 8103015 Ano Ano Ano 570 Kč
0520002 Berg Boerge Nilsen 052 - (NOR) Fossum IF 8662247 Ano Ano Ano 570 Kč
0520004 Strisland Eirik Vie 052 - (NOR) Fossum IF 8044343 Ano Ano Ano 570 Kč
0520021 Romoeren Philip 052 - (NOR) Fossum IF 8662268 Ano Ano Ano 570 Kč
0520024 Strisland Sindre Vie 052 - (NOR) Fossum IF 8680104 Ano Ano Ano 570 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU0504 Hejcman Jan SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ne Ne 250 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 570 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. Brněnská A 8028870 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 Ne Ne Ano 210 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 Ano Ano Ano 570 Kč
0750002 Eastwood Rasmus 075 - (NOR) Lillomarka Orienteringslag 681798 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 Ne Ne Ano 210 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 Ano Ano Ano 570 Kč
3WP0401 Kotkowiak Piotr (POL) KOS BnO Szczecin 9201342 Ano Ano Ano 570 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 Ano Ano Ano 570 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52042 Ano Ano Ano 570 Kč
0400007 Van Raaji Viljan 040 - (NOR) INTEAM 7511099 Ano Ano Ano 570 Kč
0400008 Holt Henrik 040 - (NOR) INTEAM 1304024 Ano Ano Ano 570 Kč
0400010 Østby Oliver 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0400011 Fjære Kristoffer 040 - (NOR) INTEAM 7595046 Ano Ano Ano 570 Kč
0400016 Slokvik Åsmund 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0400018 Kornmo Halvard 040 - (NOR) INTEAM 7070773 Ano Ano Ano 570 Kč
0400024 Rosenvold Anders 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0400026 Evensen Sondre 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0400028 Mahisen Tobias 040 - (NOR) INTEAM 7208212 Ano Ano Ano 570 Kč
0400029 Ausen Martin 040 - (NOR) INTEAM 902990 Ano Ano Ano 570 Kč
0400031 Mathisen Vetle 040 - (NOR) INTEAM 7000603 Ano Ano Ano 570 Kč
0400032 Brevik Hallgeir 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0400034 Ringheim Iver 040 - (NOR) INTEAM 8000951 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov C 8660918 Ano Ano Ano 570 Kč
0520001 Saetnan Birk 052 - (NOR) Fossum IF 7060903 Ano Ano Ano 570 Kč
0520026 Hagen Sondre Zahl 052 - (NOR) Fossum IF 9182623 Ano Ano Ano 570 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 Ano Ano Ano 570 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 301433 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 52183 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 Ne Ne Ano 210 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 Ne Ne Ano 210 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 Ano Ano Ano 570 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno B 2080903 Ano Ano Ne 420 Kč
0400015 Hjelseth Jakob 040 - (NOR) INTEAM 7207288 Ano Ano Ano 570 Kč
0400017 Birkeland Skriubakken Håvard 040 - (NOR) INTEAM zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
0380001 Vold Mathias 038 - (NOR) Lillomarka OL 1396365 Ano Ano Ano 570 Kč
71D0102 Klein Marek (GER) USV TU Dresden 8606484 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680598 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 Ano Ano Ne 420 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 8099132 Ano Ano Ano 570 Kč
0520005 Myhre Eivind Berner 052 - (NOR) Fossum IF 7210010 Ano Ano Ano 570 Kč
0520007 Stoermer Emil 052 - (NOR) Fossum IF 9201373 Ano Ano Ano 570 Kč
0520008 Bjoernstad Erik Haestad 052 - (NOR) Fossum IF 7001100 Ano Ano Ano 570 Kč
0520020 Gisholt Peter 052 - (NOR) Fossum IF 9002016 Ano Ano Ano 570 Kč
0520025 Kverme Sivert 052 - (NOR) Fossum IF 8290901 Ano Ano Ano 570 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 Ano Ano Ano 570 Kč
23D0001 Frenzel Oskar (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 7020215 Ano Ano Ano 570 Kč
0600001 Jonsson Isak 060 - (NOR) Nydalens SK 8040801 Ano Ano Ano 570 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 Ano Ano Ano 570 Kč
0050001 Eijsink Henrik 005 - (NOR) Nydalens SK 8100796 Ano Ano Ano 570 Kč
18D9100 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 Ano Ano Ano 570 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 8606439 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 Ano Ano Ano 570 Kč
0220001 Sølberg Andreas 022 - (SWE) IFK Göteborg Orientering 2135588 Ano Ano Ano 570 Kč
19D7901 Dittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 8606434 Ano Ano Ano 570 Kč
0290001 Luis Nogueira 029 - (ESP) COMA Málaga 8647673 Ano Ano Ano 570 Kč
0340001 Milvaques Casadó Luis 034 - (ESP) S.D. CORRECAMINOS 8664989 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov C 8180295 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 Ne Ano Ne 210 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 Ano Ano Ano 570 Kč
0450001 Blumenstein Bojan 045 - (GER) OSC Kassel 8663311 Ano Ano Ano 570 Kč
0450002 Bergmann Sebastian 045 - (GER) OSC Kassel 8702207 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ne Ano Ne 210 Kč
18D9602 Kamolz Anton (GER) Post SV Dresden 8606425 Ano Ano Ano 570 Kč
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 8606499 Ano Ano Ano 570 Kč
71D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 8606454 Ano Ano Ano 570 Kč
71D9300 Zelenin Anatoly (GER) USV TU Dresden 8210593 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6350 Peters Nils (GER) USV TU Dresden 7891000 Ano Ano Ano 570 Kč
0530001 Despetovic Tihomir 053 - (GER) OC München 8657246 Ano Ano Ano 570 Kč
0520009 Hjermstad Erling 052 - (NOR) Fossum IF 9901182 Ano Ano Ano 570 Kč
0520018 Stoermer Oskar 052 - (NOR) Fossum IF 8050596 Ano Ano Ano 570 Kč
0520030 Hjermstad Oeyvind 052 - (NOR) Fossum IF 9901181 Ano Ano Ano 570 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 8656707 Ano Ano Ano 570 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 8028864 Ano Ano Ano 570 Kč
0560001 Roth Beat 056 - (NOR) Nydalens SK 8642053 Ano Ano Ano 570 Kč
0570001 Kollerud Steinar 057 - (NOR) Lillomarka OL 681782 Ano Ano Ano 570 Kč
0580001 Osmoen Jon Aukrust 058 - (NOR) Nydalens SK 8645082 Ano Ano Ano 570 Kč
CHC8904 Stefański Dawid K.O.B. Choceň C 8645199 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 8660448 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 Ne Ne Ano 210 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 Ne Ne Ano 210 Kč
0630001 Westergård Vegard Jarvis 063 - (NOR) NTNUI 9999987 Ano Ano Ano 570 Kč
0620001 Jonsson Elias 062 - (NOR) NTNUI 8130399 Ano Ano Ano 570 Kč
0640001 Eidsmo Håvard Sandstad 064 - (NOR) IFK Göteborg Orientering 7130998 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 8680573 Ano Ano Ano 570 Kč
0670001 Heimdal Audun 067 - (NOR) NTNUI 8080297 Ano Ano Ano 570 Kč
23D9600 Graumann Leo (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 8299609 Ano Ano Ano 570 Kč
0720001 Breivik Eirik Langedal 072 - (NOR) NTNUI 8250898 Ano Ano Ano 570 Kč
0730005 Lundanes Olav 073 - (NOR) Norwegian Team 8111187 Ano Ano Ano 570 Kč
0730006 Kinneberg Eskil 073 - (NOR) Norwegian Team 8645081 Ano Ano Ano 570 Kč
0730007 Fosser Kasper 073 - (NOR) Norwegian Team Ano Ano Ano 570 Kč
0730008 Steiwer Gaute Hallan 073 - (NOR) Norwegian Team 8310190 Ano Ano Ano 570 Kč
0730009 Dæhli Magne 073 - (NOR) Norwegian Team 8645094 Ano Ano Ano 570 Kč
0730010 Haugen Ivar 073 - (NOR) Norwegian Team Ano Ano Ano 570 Kč
0780001 de la Pascua Aragon Pablo 078 - (ESP) Koovee 8040050 Ano Ano Ano 570 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ne 420 Kč
LCE9502 Wołowczyk Krzysztof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8640915 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 Ano Ano Ano 570 Kč
18D8800 Müller Philipp (GER) Post SV Dresden 8606488 Ano Ano Ano 720 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 Ano Ne Ne 260 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C 8667513 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 Ano Ano Ano 570 Kč
18D7700 Patommel Jens (GER) Post SV Dresden 9101195 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 Ano Ano Ano 570 Kč
0120001 Weinig Peter 012 - (GER) OC München 1971255 Ano Ano Ano 570 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy A 8662323 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 8662366 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ano Ano Ne 420 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 Ne Ano Ne 210 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 570 Kč
0170002 Jakub Malý 017 - Neregistrovaní - ZOO 2129248 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH9601 Novák Jakub SOS Jindřichův Hradec C 8116723 Ano Ano Ano 570 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7506 Fujáček Jan Sportcentrum Jičín C 7031575 Ano Ano Ano 570 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ano Ano Ano 570 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 Ano Ano Ano 570 Kč
0400019 Kornmo Håkon 040 - (NOR) INTEAM 7070774 Ano Ano Ano 570 Kč
0400020 Gløersen Mathias 040 - (NOR) INTEAM 9434014 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 570 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano 570 Kč
0450003 Müller Markus 045 - (GER) OSC Kassel 2795 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR9107 Mižúr Peter OOB TJ Turnov C 8116746 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 Ano Ano Ano 570 Kč
71D9100 Buhler Stefan (GER) USV TU Dresden 771991 Ano Ano Ano 570 Kč
71D9001 Knitsch Sebastian (GER) USV TU Dresden 8080390 Ano Ano Ano 570 Kč
71D7301 Lenk Andreas (GER) USV TU Dresden 8606461 Ano Ano Ano 570 Kč
71D0000 Olunczek Andrej (GER) USV TU Dresden 8400051 Ano Ano Ano 570 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 Ano Ano Ano 570 Kč
0460001 Benjaminsen Mathias 046 - (NOR) Lillomarka OL 681781 Ano Ano Ano 570 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 570 Kč
1QD9700 Zschaeckel Robin (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 973101 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 Ne Ne Ano 210 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín A 8499900 Ano Ano Ano 570 Kč
23D8800 Graumann Bodo (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 8071088 Ano Ano Ano 570 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 Ano Ano Ano 570 Kč
0770001 Šimáček Ondřej 077 - ROB Pardubice 7001123 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 Ano Ano Ano 570 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano 570 Kč
0810002 Dvořáček Dan 081 - Cookies & Pancakes 8629750 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 Ano Ano Ano 570 Kč
3WP9200 Mazan Bartłomiej (POL) KOS BnO Szczecin 8100192 Ano Ano Ano 570 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano 720 Kč
23P9303 Cała Wojciech (POL) OK!Sport Warszawa 886617 Ano Ano Ano 720 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 Ano Ano Ano 720 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 Ano Ano Ano 720 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 Ano Ano Ano 720 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 49667 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 Ano Ano Ano 570 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 570 Kč
0130001 Bredesen Didrik 013 - (NOR) Lillomarka OL 8001938 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 Ano Ano Ano 570 Kč
58P9800 Urbaniak Jerzy (POL) Ks Spójnia Warszawa 8640905 Ano Ano Ano 570 Kč
0240001 Klíma Kamil 024 - SK Olympia Praha SPS 8667960 Ano Ano Ano 570 Kč
0010003 Marek Spilka 001 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2104586 Ano Ano Ano 570 Kč
0010004 Jan Semerád 001 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2083362 Ano Ano Ano 570 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ne 420 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 Ano Ano Ano 570 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 Ano Ano Ano 570 Kč
LPU9101 Weibauer Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 9250 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 Ano Ano Ano 570 Kč
86S8900 Vríčan Peter (SVK) Slávia ZU Žilina 9201671 Ano Ano Ano 570 Kč
71D9903 Gawlitza Franz (GER) USV TU Dresden 8606401 Ano Ano Ano 570 Kč
71D8201 Schmotz Martin (GER) USV TU Dresden 02211 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 8680614 Ano Ano Ano 570 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 Ano Ano Ano 570 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano 570 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice C 7201818 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 Ano Ano Ano 570 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 Ano Ano Ano 570 Kč
3LD9800 Pfeil Arved (GER) Berliner Turnerschaft 2094477 Ano Ano Ano 570 Kč
4HP9700 Wolowczyk Michal (POL) UNTS Warszawa 9200094 Ano Ano Ano 570 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406961 Ano Ano Ano 570 Kč
66P7600 Krempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 8002652 Ano Ano Ano 570 Kč
66P8200 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 886310 Ano Ano Ano 570 Kč
66P8501 Łubis Michał (POL) UKS Azymut Pabianice 8026570 Ano Ano Ano 570 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ne 420 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 Ano Ano Ano 570 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano 570 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 Ano Ano Ano 720 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 8010150 Ano Ano Ano 570 Kč
0060002 McCreadie Stuart 006 - (GBR) RSOC 864316 Ano Ano Ano 570 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 570 Kč
18D8400 Kraemer Peter (GER) Post SV Dresden 9002828 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 570 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 Ano Ano Ano 570 Kč
EKP7703 Bém Robert VŠTJ Ekonom Praha C 2144060 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 Ano Ano Ano 570 Kč
0210002 Radim Valenčík 021 - IRV Team 8517455 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE7901 Hora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 2148240 Ano Ano Ano 570 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 Ano Ano Ano 570 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ano Ano Ano 570 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 Ano Ano Ano 570 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 7003022 Ano Ano Ano 570 Kč
MAS7800 Křížek Filip OOB Aš C 8660453 Ano Ano Ano 570 Kč
18D8201 Bader Leif (GER) Post SV Dresden 8211110 Ano Ano Ano 570 Kč
0530003 Hacker Louis 053 - (GER) OC München 8141184 Ano Ano Ano 570 Kč
3LD8100 Schwartz Matthias (GER) Berliner Turnerschaft 8719081 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín C 8170578 Ano Ano Ano 570 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 570 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 Ano Ano Ano 570 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 2801037 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 Ano Ano Ano 570 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 1459070 Ano Ano Ano 570 Kč
0100002 Kainzbauer Peter 010 - (AUT) WAT.OL 7777300 Ano Ano Ano 570 Kč
0150001 Kábrt Filip 015 - OK Viníci 51473 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 Ano Ano Ano 570 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 Ano Ano Ano 570 Kč
0540001 Kamil Knotek 054 - Knotkovci 49437 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 Ne Ano Ne 210 Kč
ZBM8202 Podhrázský Zbyšek SK Žabovřesky Brno 7205034 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 Ano Ano Ano 570 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 570 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 Ano Ano Ano 570 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 8226368 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 Ano Ano Ano 570 Kč
19D8000 Roessler Karsten (GER) SSV Planeta Radebeul 8662454 Ano Ano Ano 570 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 Ano Ano Ano 570 Kč
84D7700 Knaup Jan (GER) MTV Braunschweig 8011177 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 Ano Ne Ne 210 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 570 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 570 Kč
27S7902 Koman Marek (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226311 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 Ano Ano Ano 570 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8667981 Ano Ne Ne 210 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 570 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 Ano Ano Ano 570 Kč
1VP7600 Szmyt Łukasz (POL) HKS Azymut Mochy 1427323 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 Ano Ano Ano 570 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 8300373 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 Ne Ano Ne 210 Kč
3LD7600 Distler Carl W. (GER) Berliner Turnerschaft 8657685 Ano Ano Ano 570 Kč
3LD7901 Kühschelm Leopold (GER) Berliner Turnerschaft 8632425 Ano Ano Ano 570 Kč
3LD8000 Schwartz Tobias (GER) Berliner Turnerschaft 8110680 Ano Ano Ano 570 Kč
3LD7900 Krüger Ronny (GER) Berliner Turnerschaft 8001979 Ano Ano Ano 570 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ano Ano Ano 570 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8160579 Ano Ano Ano 570 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano 570 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8109394 Ano Ano Ano 570 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 Ano Ano Ano 570 Kč
0250003 Landefeld, Rico 025 - (GER) OC München 1301782 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ano Ano Ano 570 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 Ne Ano Ne 210 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 Ano Ano Ano 570 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 Ano Ne Ne 210 Kč
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč 303960 Ano Ano Ano 570 Kč
PBM7800 Robotka Jan TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 570 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2HD6400 Müller Rico (GER) Angy OL 8020222 Ano Ano Ano 570 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 Ano Ano Ano 570 Kč
53P7300 Błachut Igor (POL) Team 360° 7202770 Ano Ano Ano 570 Kč
32D5501 Lange Udo (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8151271 Ano Ano Ano 569 Kč
0040001 Schwarzenberger Stefan 004 - (SUI) LG Stettlen 8641466 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 Ano Ano Ano 570 Kč
0100001 Puchegger Stephan 010 - (AUT) WAT.OL 8000026 Ano Ano Ano 570 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci C 2135166 Ano Ano Ano 570 Kč
0140001 Rode Gerrit 014 - (GER) SC- Helsa 8019929 Ano Ano Ano 570 Kč
0190001 Pacyna Krzysztof 019 - (POL) UKS ENERGETYK Dychów 8001098 Ano Ano Ano 570 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 570 Kč
53P7000 Krasuski Bartłomiej (POL) Team 360° 8040670 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 Ano Ano Ano 570 Kč
32D6800 Bleidorn Stefan (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8241268 Ano Ano Ano 570 Kč
32D7200 Uwe Röhner (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8662646 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 Ano Ano Ano 570 Kč
23P7200 Krasuski Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 8060972 Ano Ano Ano 570 Kč
0420001 Cherniavsky Sergey 042 - (UKR) SRC Peleng 8303014 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 1452964 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 Ano Ano Ano 570 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 Ne Ano Ne 210 Kč
1VP7302 Murawski Piotr (POL) HKS Azymut Mochy 7200182 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 Ne Ano Ne 210 Kč
71D7000 Klose Sven (GER) USV TU Dresden 8606432 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 Ano Ano Ano 570 Kč
0520006 Tonna Eivind 052 - (NOR) Fossum IF 9999999 Ano Ano Ano 570 Kč
0520016 Nilsen Bernard 052 - (NOR) Fossum IF 8663362 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8160180 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 Ano Ano Ano 570 Kč
1QD6700 Zschaeckel Raik (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8081067 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano 570 Kč
3LD7300 Adorján Péter (GER) Berliner Turnerschaft 9150573 Ano Ano Ano 570 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 Ano Ano Ano 570 Kč
0660001 Kocbach Jan 066 - (NOR) FanaVaregg 8632143 Ano Ano Ano 570 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ano Ano Ne 420 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 Ano Ano Ano 570 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 Ano Ano Ano 570 Kč
0750001 Eastwood Steinar 075 - (NOR) Lillomarka Orienteringslag 2107322 Ano Ano Ano 570 Kč
0760001 Schmidt Marcus 076 - (GER) TSG Wiesloch - Schmidt family 8645059 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 Ano Ano Ano 570 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7105 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín C 7208222 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 Ano Ano Ano 570 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ano Ano Ano 570 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 570 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 8009153 Ano Ano Ano 570 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano 570 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 2042517 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ano Ano Ano 570 Kč
0270002 Zámečník Pavel 027 - Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 Ano Ano Ano 570 Kč
0300001 Pešek Vladimír 030 - TJ Sokol Košov 2115010 Ano Ano Ne 420 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 2061825 Ano Ano Ano 570 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ne 420 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 Ano Ano Ano 570 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 Ano Ano Ano 570 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 Ano Ano Ano 570 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 Ano Ne Ano 420 Kč
0700008 Glybovský Ilja 070 - Klub dobré zprávy1 2144081 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 Ano Ano Ano 570 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 570 Kč
DKP7202 Novák Oldřich Oddíl OB Kotlářka C 9721120 Ano Ano Ano 720 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 570 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 570 Kč
13D6601 Demmig Sven (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 8200466 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 Ano Ano Ano 570 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ano Ano 570 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 8091212 Ano Ano Ano 570 Kč
19D7000 Lindig Thomas (GER) SSV Planeta Radebeul 336106 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 Ano Ano Ano 570 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano 570 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 570 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 8640904 Ano Ano Ano 570 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ne Ano Ne 210 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 570 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 570 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 570 Kč
0400023 Gulbrandsen Per Olav 040 - (NOR) INTEAM 889122 Ano Ano Ano 570 Kč
23P7000 Marszałek Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 1970244 Ano Ano Ano 570 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 570 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 Ano Ano Ano 570 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6700 Lubs Alexander (GER) USV TU Dresden 8200267 Ano Ano Ano 570 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 570 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ne 420 Kč
0520003 Jomaas Christian 052 - (NOR) Fossum IF 7202449 Ano Ano