Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

Datum:
10.04.2020
Místo konání:
Nová Skalka /okres Česká Lípa/
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     B5     D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T4     T6    
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný 2109682 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný 2109683 Ano Ano Ano 420 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ano Ano 420 Kč
13D6600 Boeck Thomas (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1021266 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2126358 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C 2126368 Ano Ano Ano 420 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 Ano Ano Ano 420 Kč
32D7750 Hernandez Farfan Vanessa (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 410121 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ano Ano Ano 420 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
13D6750 Boeck Ute (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 671407 Ano Ano Ano 420 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 Ano Ano Ano 420 Kč
13D6751 Käding Kirsten (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 670305 Ano Ano Ano 420 Kč
19D8800 Smuda Benjamin (GER) SSV Planeta Radebeul 300690 Ano Ano Ano 420 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín 2083384 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 Ano Ano Ano 420 Kč
0320001 Šustek Jan 032 - Neregistrovaný Příbram 8648564 Ano Ano Ano 420 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín 8010800 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný 2109680 Ano Ano Ano 320 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2001996 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný 2109686 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 2099514 Ano Ano Ano 320 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK1052 Veselá Martina SK Radioklub Blansko C 2034000 Ano Ano Ano 320 Kč
TJN1156 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 53205 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín 8112770 Ano Ano Ano 320 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 Ano Ano Ano 320 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov 2102673 Ano Ano Ano 320 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín 2102071 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný 436970 Ano Ano Ano 320 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný B 2109678 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0851 Oliveriusová Anna KOB Kladno C 2119205 Ano Ano Ano 420 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko C 2115694 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 Ano Ano Ano 420 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 8482070 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko C 53201 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín 8071009 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín 2114998 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0854 Mužná Josefína Sportcentrum Jičín 4348 Ano Ano Ano 420 Kč
84D0850 Knaupová Jana (GER) MTV Braunschweig 8080716 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 Ano Ano Ano 420 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 Ano Ano Ano 420 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 420 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano 420 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8116744 Ano Ano Ano 420 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 Ano Ano Ano 420 Kč
MLA0752 Székelyová Viktória MLOK Mariánské Lázně 1421911 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 Ano Ano Ano 420 Kč
19D0650 Lindig Stanja (GER) SSV Planeta Radebeul 8606409 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 515065 Ano Ano Ano 420 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha 2067230 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0654 Rumlová Eliška KOB Kladno C 53194 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov 8660587 Ano Ano Ano 420 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 Ano Ano Ano 570 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný 8660529 Ano Ano Ano 570 Kč
0160001 Plevová Barbora 016 - AC TJ Jičín 2115006 Ano Ne Ne 210 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 8116743 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 Ano Ano Ano 570 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 Ano Ano Ano 570 Kč
0280002 Herne Liv 028 - (SWE) Tumba Mälarhöjden OK 9905131 Ne Ano Ano 420 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 8516920 Ne Ano Ano 420 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano 570 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano 570 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ano Ano Ano 570 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 8516755 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný 219276 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno B 49640 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 Ano Ano Ano 570 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 7203458 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2HD8650 Rickmeyer Tina (GER) Angy OL 8028926 Ano Ano Ano 570 Kč
18D9450 Kraemer Theresa (GER) Post SV Dresden 1994620 Ano Ano Ano 570 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 570 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 86660507 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 Ano Ano Ano 570 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano 570 Kč
0170001 Čechová Lenka 017 - Neregistrovaní - ZOO 2129212 Ano Ano Ano 570 Kč
0230001 Miśkiewicz Martyna 023 - (POL) adidas Runners Warsaw 8660530 Ano Ano Ano 570 Kč
71D5500 Truslove Katherine (GER) USV TU Dresden 8113139 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU8952 Líbalová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno 8100025 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano 570 Kč
0010001 Pangrácová Marie 001 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 Ano Ano Ano 570 Kč
0130002 Sønsterudbråten Mathilde 013 - (NOR) Lillomarka OL 7991031 Ano Ano Ano 570 Kč
19D8650 Wiedenfeld Anne (GER) SSV Planeta Radebeul 2087 Ano Ano Ano 570 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ano 570 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 Ano Ano Ano 570 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano 570 Kč
0230002 Wojciechowicz Agnieszka 023 - (POL) adidas Runners Warsaw 7200382 Ano Ano Ano 570 Kč
0010002 Pangrácová Anna 001 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8518315 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8754 Vágnerová Michaela Sportcentrum Jičín 8653299 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 Ano Ano Ano 570 Kč
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 Ano Ano Ano 570 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín 8010200 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín 8172882 Ano Ano Ano 570 Kč
53P7850 Śliwczyńska Ilona (POL) Team 360° 7121278 Ano Ano Ano 570 Kč
0060001 McCreadie Victoria 006 - (GBR) RSOC 8643401 Ano Ano Ano 570 Kč
19D8450 Engelhardt Katja (GER) SSV Planeta Radebeul 8606482 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín 8008010 Ano Ano Ano 570 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný 2109679 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný 2148214 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín 2115001 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 570 Kč
21G8450 Hill Radka (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín 9979 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C Ano Ano Ano 570 Kč
0210001 Valenčíková Irena 021 - IRV Team x Ano Ano Ano 570 Kč
LBE8250 Černická Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 2420021 Ano Ano Ano 570 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ano Ano Ano 570 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 570 Kč
MLA7752 Székelyová Erika MLOK Mariánské Lázně 2059738 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno 8115113 Ano Ano Ano 570 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín 8113000 Ano Ano Ano 570 Kč
84D7850 Knaupová Ivana (GER) MTV Braunschweig 8090278 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov 9200732 Ano Ano Ano 570 Kč
27S7850 Komanová Kristína (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226357 Ano Ano Ano 570 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 Ano Ano Ano 570 Kč
0250001 Badia Comas, Nuria 025 - (GER) OC München 01983 Ano Ano Ano 570 Kč
0310004 Verbraken Linda 031 - (BEL) Trol Belgium 8643047 Ano Ano Ano 570 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 570 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano 570 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 Ano Ano Ano 570 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha 361968 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov 301420 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 570 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 Ano Ano Ano 570 Kč
0040002 Schneider-Schiess Silvia 004 - (SUI) LG Stettlen 8662084 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 570 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 Ano Ne Ne 210 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 49883 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný 981813 Ano Ano Ano 570 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 570 Kč
19D7450 Lindig Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 300672 Ano Ano Ano 570 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný 8028831 Ano Ano Ano 570 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 570 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ano Ano Ano 570 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 8072469 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 570 Kč
0270001 Zámečníková Jitka 027 - Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 570 Kč
19D7050 Scheuermann Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 300630 Ano Ano Ano 570 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný 515052 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný 2109689 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 570 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný 2109690 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný 8579 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 570 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 570 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 Ano Ano Ano 570 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín 2115014 Ano Ano Ano 570 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano 570 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 2106724 Ano Ano Ano 570 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 570 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7552 Holíková Ilona SKOB Ostrov 2087686 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 570 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 570 Kč
13D6950 Kubald Katrin (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 8150269 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov 9101105 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný 8033240 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný 336731 Ano Ano Ano 570 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 Ano Ano Ne 420 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 Ano Ano Ano 570 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 Ano Ano Ano 570 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno 53489 Ano Ano Ano 570 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí 72093640 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 570 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno 53288 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 570 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ne Ano Ne 210 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov 51809 Ano Ano Ano 570 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř 2080977 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52654 Ano Ano Ano 570 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 570 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 570 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 570 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno 682079 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 570 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín 886513 Ano Ano Ano 570 Kč
19D0000 Wiedenfeld Ute (GER) SSV Planeta Radebeul 8606480 Ano Ano Ano 570 Kč
ADA6551 Marečková Iva OOB Spartak Adamov C 2032121 Ano Ano Ano 570 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM6350 Konečná Hana BETA URSUS Orienteering C 2124753 Ano Ano Ano 570 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 570 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha 2800325 Ano Ano Ano 570 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha 8222227 Ano Ano Ano 570 Kč
0310003 De Meyer Betty 031 - (BEL) Trol Belgium 8499499 Ano Ano Ano 570 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ne 420 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 420 Kč
12R0001 Miroshnichenko Elena (RUS) OK Kaliningrad 2055103 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno 8648559 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov 2085653 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano 420 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno 8301247 Ano Ano Ano 420 Kč
19D5450 Tonn Gisela (GER) SSV Planeta Radebeul 8012554 Ano Ano Ano 420 Kč
19D5550 Janus Andrea (GER) SSV Planeta Radebeul 8201940 Ano Ano Ano 420 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering 9201066 Ano Ano Ano 420 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232515 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha 682101 Ano Ano Ano 420 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano 420 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha 8680418 Ano Ano Ano 420 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano 420 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 420 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 420 Kč
39L4450 Maija Jansone (LAT) RIGA SENIORS 8080101 Ano Ano Ano 420 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 Ano Ano Ano 320 Kč
DKL1000 Oliverius Filip KOB Kladno C 2127889 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 Ano Ano Ano 320 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín 9914 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín 2115002 Ano Ano Ano 320 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 Ano Ano Ano 320 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 Ano Ano Ano 320 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 Ano Ano Ano 320 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 Ano Ano Ano 320 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný 2087720 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín 4298 Ano Ano Ano 320 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany 2419902 Ano Ano Ano 320 Kč
0070001 Benc Štěpán 007 - Tišnov zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099506 Ano Ano Ano 320 Kč
0120003 Hay Lukas 012 - (GER) OC München 1967296 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 2115009 Ano Ano Ano 320 Kč
CEP1100 Paulů Max Čepíci C 2148212 Ano Ano Ano 320 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 49643 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný 425546 Ano Ano Ano 320 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 Ano Ano Ano 420 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 Ano Ano Ano 420 Kč
0060004 McCreadie Russell 006 - (GBR) RSOC 7201907 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 Ano Ano Ano 420 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 Ano Ano Ne 300 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 336741 Ano Ano Ano 420 Kč
31D0800 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín 8109334 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 Ano Ano Ano 420 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín 2115011 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín 8654389 Ano Ne Ne 150 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 420 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 Ano Ano Ano 420 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 Ano Ano Ano 420 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2111800 Ne Ano Ne 150 Kč
0250002 Badia Landefeld, Gil 025 - (GER) OC München 8288822 Ano Ano Ano 420 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 7300545 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 2099522 Ano Ano Ano 420 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 Ano Ano Ano 420 Kč
0120002 Hay Jack 012 - (GER) OC München 8102007 Ano Ano Ano 420 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov 8061404 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín 2114992 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 Ano Ano Ano 420 Kč
84D0600 Knaup Jonas (GER) MTV Braunschweig 8060724 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov B 8028820 Ano Ano Ano 420 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 Ano Ano Ano 420 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 Ano Ano Ano 420 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0707 Pěnička Šimon Sportcentrum Jičín 2102085 Ano Ano Ano 420 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano 420 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 51438 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 Ano Ano Ano 420 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBR0501 Vlach Timothy SKOB Bruntál C 2075674 Ano Ano Ano 570 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 Ano Ano Ano 570 Kč
32D5500 Lange Jonas (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8629608 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 Ano Ano Ano 570 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 Ano Ano Ano 570 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano 570 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice 2099497 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 Ano Ano Ano 570 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný 439143 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný 8028872 Ano Ano Ano 570 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52042 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 Ano Ano Ano 570 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno B 2080903 Ano Ano Ne 420 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 Ano Ano Ano 570 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 Ano Ano Ano 570 Kč
0050001 Eijsink Henrik 005 - (NOR) Nydalens SK 8100796 Ano Ano Ano 570 Kč
18D9100 Kraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 Ano Ano Ano 570 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 8606439 Ano Ano Ano 570 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno 8108810 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín 8003099 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 Ano Ano Ano 570 Kč
0220001 Sølberg Andreas 022 - (SWE) IFK Göteborg Orientering 2135588 Ano Ano Ano 570 Kč
19D7901 Dittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 8606434 Ano Ano Ano 570 Kč
0290001 Luis Nogueira 029 - (ESP) COMA Málaga 8647673 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno 8644875 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C 8667513 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 Ano Ano Ano 570 Kč
18D7700 Patommel Jens (GER) Post SV Dresden 9101195 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 Ano Ano Ano 570 Kč
0120001 Weinig Peter 012 - (GER) OC München 1971255 Ano Ano Ano 570 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy A 8662323 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ano Ano Ne 420 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 Ne Ano Ne 210 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 570 Kč
0170002 Jakub Malý 017 - Neregistrovaní - ZOO 2129248 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH9601 Novák Jakub SOS Jindřichův Hradec C 8116723 Ano Ano Ano 570 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7506 Fujáček Jan Sportcentrum Jičín 7031575 Ano Ano Ano 570 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ano Ano Ano 570 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 Ano Ano Ano 570 Kč
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP9200 Šunda Marek USK Praha 7210926 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno 49667 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný 51715 Ano Ano Ano 570 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 570 Kč
0130001 Bredesen Didrik 013 - (NOR) Lillomarka OL 8001938 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga 336710 Ano Ano Ano 570 Kč
58P9800 Urbaniak Jerzy (POL) Ks Spójnia Warszawa 8640905 Ano Ano Ano 570 Kč
0240001 Klíma Kamil 024 - SK Olympia Praha SPS 8667960 Ano Ano Ano 570 Kč
0010003 Marek Spilka 001 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2104586 Ano Ano Ano 570 Kč
0010004 Jan Semerád 001 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2083362 Ano Ano Ano 570 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 Ano Ano Ano 570 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín 8055001 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 8010150 Ano Ano Ano 570 Kč
0060002 McCreadie Stuart 006 - (GBR) RSOC 864316 Ano Ano Ano 570 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 570 Kč
18D8400 Kraemer Peter (GER) Post SV Dresden 9002828 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný 887615 Ano Ano Ano 570 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 Ano Ano Ano 570 Kč
EKP7703 Bém Robert VŠTJ Ekonom Praha 2144060 Ano Ano Ano 570 Kč
0210002 Radim Valenčík 021 - IRV Team x Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 Ano Ano Ano 570 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný 2801037 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný 2109693 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný 2109691 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7100 Matoušek Martin SKOB Slaný 2109677 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný 2148075 Ano Ano Ano 570 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 1459070 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov 8662290 Ano Ano Ano 570 Kč
0100002 Kainzbauer Peter 010 - (AUT) WAT.OL 7777300 Ano Ano Ano 570 Kč
0150001 Kábrt Filip 015 - OK Viníci 51473 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín 2115757 Ano Ano Ano 570 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 570 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 8226368 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 Ano Ano Ano 570 Kč
19D8000 Roessler Karsten (GER) SSV Planeta Radebeul 8662454 Ano Ano Ano 570 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 Ano Ano Ano 570 Kč
84D7700 Knaup Jan (GER) MTV Braunschweig 8011177 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín 8654390 Ano Ne Ne 210 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno 8662331 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 570 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha 232116 Ano Ano Ano 570 Kč
27S7902 Koman Marek (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8226311 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 Ano Ano Ano 570 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice 682629 Ano Ano Ano 570 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8667981 Ano Ne Ne 210 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 Ano Ano Ano 570 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov 8116753 Ano Ano Ano 570 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8109394 Ano Ano Ano 570 Kč
0250003 Landefeld, Rico 025 - (GER) OC München 1301782 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ano Ano Ano 570 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2HD6400 Müller Rico (GER) Angy OL 8020222 Ano Ano Ano 570 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 Ano Ano Ano 570 Kč
53P7300 Błachut Igor (POL) Team 360° 7202770 Ano Ano Ano 570 Kč
32D5501 Lange Udo (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8151271 Ano Ano Ano 569 Kč
0040001 Schwarzenberger Stefan 004 - (SUI) LG Stettlen 8641466 Ano Ano Ano 570 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga 8636797 Ano Ano Ano 570 Kč
0100001 Puchegger Stephan 010 - (AUT) WAT.OL 8000026 Ano Ano Ano 570 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci C 2135166 Ano Ano Ano 570 Kč
0140001 Rode Gerrit 014 - (GER) SC- Helsa 8019929 Ano Ano Ano 570 Kč
0190001 Pacyna Krzysztof 019 - (POL) UKS ENERGETYK Dychów 8001098 Ano Ano Ano 570 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 570 Kč
0270002 Zámečník Pavel 027 - Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 570 Kč
53P7000 Krasuski Bartłomiej (POL) Team 360° 8040670 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín 8008015 Ano Ano Ano 570 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7105 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín C 7208222 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 Ano Ano Ano 570 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ano Ano Ano 570 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 570 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí 7210242 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 8009153 Ano Ano Ano 570 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano 570 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno 2042517 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov 2087685 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno 2083369 Ano Ano Ano 570 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 Ano Ano Ano 570 Kč
0300001 Pešek Vladimír 030 - TJ Sokol Košov 2115010 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 Ano Ano Ano 570 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 570 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 570 Kč
13D6601 Demmig Sven (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 8200466 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný 2118484 Ano Ano Ano 570 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ano Ano 570 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 8091212 Ano Ano Ano 570 Kč
19D7000 Lindig Thomas (GER) SSV Planeta Radebeul 336106 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 Ano Ano Ano 570 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha 8676001 Ano Ano Ano 570 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov 52181 Ano Ano Ano 570 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 570 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 570 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 8640904 Ano Ano Ano 570 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ne Ano Ne 210 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ano Ano Ano 570 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 Ano Ano Ano 570 Kč
16D6800 Vogl Roland (GER) SV Mietraching 8077022 Ano Ano Ano 570 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 Ano Ano Ano 570 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor 1418754 Ano Ano Ano 570 Kč
JPV6800 Pelikán Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 352344 Ano Ano Ano 570 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 570 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ano Ano Ano 570 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí 2106728 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 570 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor 1416365 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano 570 Kč
0280001 Herne Andreas 028 - (SWE) Tumba Mälarhöjden OK 990513 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 Ano Ano Ano 570 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
57D6500 Knitsch Wolfram (GER) Post-SV Chemnitz 7000026 Ne Ne Ne 570 Kč
13D6400 Käding Bernd (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 640915 Ne Ne Ne 570 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 Ne Ne Ne 570 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 Ne Ne Ne 570 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 Ne Ne Ne 570 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ne Ne Ne 570 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ne Ne Ne 570 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha 8000236 Ne Ne Ne 570 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ne Ne Ne 570 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ne Ne Ne 570 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno 515090 Ne Ne Ne 570 Kč
0310005 Vervoort Karl 031 - (BEL) Trol Belgium 8124124 Ne Ne Ne 570 Kč
0310006 Goossens Dirk 031 - (BEL) Trol Belgium 8625757 Ne Ne Ne 570 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ne Ne Ne 570 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 Ne Ne Ne 570 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 231248 Ne Ne Ne 570 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano 420 Kč
18D5800 Kraemer Werner (GER) Post SV Dresden 8629988 Ano Ano Ano 420 Kč
12R0002 Miroshnichenko Victor (RUS) OK Kaliningrad 2300501 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín 9907 Ano Ano Ano 420 Kč
19D0001 Wiedenfeld Frank (GER) SSV Planeta Radebeul 8606479 Ano Ano Ano 420 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně 8656692 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 Ano Ano Ano 420 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2056301 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha 8222225 Ano Ano Ano 420 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 53523 Ano Ne Ne 150 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 Ano Ano Ano 420 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano 420 Kč
12R0003 Arsentiev Victor (RUS) OK Kaliningrad 2055101 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 Ano Ano Ano 420 Kč
0100004 Huemer Meinrad 010 - (AUT) WAT.OL 8000071 Ano Ano Ano 420 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 Ano Ano Ano 420 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 420 Kč
19D5300 Tonn Konrad (GER) SSV Planeta Radebeul 8606453 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 Ano Ano Ano 420 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 416833 Ano Ano Ano 420 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha 8632855 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering 8606435 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha 7207870 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice 9087 Ano Ano Ano 420 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov 1511127 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano 420 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 Ano Ano Ano 420 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano 420 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 420 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 420 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno 8320135 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno 8656614 Ano Ano Ano 420 Kč
0100003 Kainzbauer Josef 010 - (AUT) WAT.OL 46348 Ano Ano Ano 420 Kč
0100005 Siegert Reinhard 010 - (AUT) WAT.OL 46333 Ano Ano Ano 420 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová 2085582 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering 1602616 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 Ano Ano Ano 420 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano 420 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov 8644556 Ano Ano Ano 420 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný 8806 Ano Ano Ano 420 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8303001 Ano Ano Ano 420 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně 8657099 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno 2083416 Ano Ano Ano 420 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0080001 Kempf Adolf 008 - (SUI) KTV Altdorf /SUI/ 2043928 Ano Ano Ano 420 Kč
39L3800 Andris Kalnins (LAT) RIGA SENIORS 8080606 Ano Ano Ano 420 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín 8010900 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 52015 Ano Ano Ano 320 Kč
0060003 McCreadie Tristan 006 - (GBR) RSOC 7201894 Ano Ano Ano 320 Kč
KVS0953 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín C 7062009 Ano Ano Ano 320 Kč
21G1850 Hill Lucy (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
RIC1451 Posch Klára OB Říčany zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
0070002 Benc Vítek 007 - Tišnov zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 Ano Ne Ne 110 Kč
DKL1301 Drašar Matouš KOB Kladno C 49644 Ano Ano Ano 320 Kč
84D1450 Knaupová Anna (GER) MTV Braunschweig 7709 Ano Ano Ano 320 Kč
0210003 Valenčíková Helena 021 - IRV Team x Ano Ano Ano 320 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 Ano Ne Ne 110 Kč
LBE1350 Černická Anežka TJ Lokomotiva Beroun C 2419916 Ano Ano Ano 320 Kč
LTP1200 Klein David OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1202 Bureš Kryštof Slavia Liberec orienteering C 2113385 Ano Ne Ne 110 Kč
0250004 Badia Landefeld, Pol 025 - (GER) OC München 2078957 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 Ne Ano Ano 220 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín 2082905 Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín 2102072 Ano Ano Ano 320 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020001 Richterová Ilona 002 - BEZKLUB 2029220 Ano Ano Ano 330 Kč
0030001 Cichra Pavel 003 - MIKI 2127555 Ano Ano Ano 330 Kč
BBM7651 Kadlecová Gabriela BETA URSUS Orienteering C 2117693 Ano Ano Ano 330 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 Ano Ano Ano 330 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 8660522 Ano Ano Ano 330 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ano Ano 330 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 2099529 Ano Ano Ano 330 Kč
ROU6802 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 2099487 Ano Ano Ano 330 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 330 Kč
ROU0603 Coufal Kryštof SKOB Roudnice nad Labem C 2095975 Ano Ano Ano 330 Kč
ROU0951 Coufalová Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2102790 Ano Ano Ano 330 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 Ne Ano Ne 110 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 Ano Ne Ne 110 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ano 330 Kč
BBM0850 Kutscherauerová Ella BETA URSUS Orienteering C Ano Ano Ano 330 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059775 Ne Ano Ne 110 Kč
TJN7551 Koníčková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
0260001 Pěnička Martin 026 - Jičín neregistrovaný zapůjčit Ne Ano Ano 300 Kč
0260002 Pěnička Ondřej 026 - Jičín neregistrovaný zapůjčit Ano Ne Ano 300 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný 2129245 Ano Ano Ano 450 Kč
57D6750 Knitsch Beate (GER) Post-SV Chemnitz 1670628 Ano Ano Ne 300 Kč
16D6850 Vogl Karin (GER) SV Mietraching 8227227 Ano Ano Ano 450 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 Ano Ano Ano 450 Kč
13D7051 Grassow Petra (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 8700222 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 Ano Ano Ne 300 Kč
ROU7400 Coufal Marek SKOB Roudnice nad Labem C 2095958 Ano Ano Ano 450 Kč
ROU7552 Coufalová Monika SKOB Roudnice nad Labem C 2095921 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano 450 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 Ano Ano Ano 450 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov 9101184 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 Ano Ano Ano 450 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 8660525 Ano Ano Ano 450 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný 336766 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO7752 Dondová Kateřina SKOB Ostrov 2102677 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO7600 Donda Jiří SKOB Ostrov 2102676 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 450 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 Ano Ano Ano 450 Kč
13D6701 Grassow Thomas (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 8290467 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM0350 Škondrová Šárka BETA URSUS Orienteering C 2133889 Ano Ano Ano 450 Kč
0110001 Raudenská Lenka 011 - nereg 2134309 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný 438033 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný 428278 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný 8028857 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2106740 Ne Ano Ano 300 Kč
0200001 Paulů Tadeáš 020 - KrTa zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 Ne Ano Ne 150 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ne Ano Ne 150 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ne Ano Ne 150 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2095955 Ne Ano Ne 150 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ano Ano Ne 300 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 Ne Ano Ne 150 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ne Ano Ano 300 Kč
0330001 Vobořilová Markéta 033 - CZAR 301198 Ano Ano Ano 450 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 Ano Ano Ano 450 Kč
13D8900 Boeck Sascha (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 891013 Ano Ano Ano 450 Kč
0180001 Kašpar Miroslav 018 - -- 2419993 Ano Ano Ano 450 Kč
19D6901 Scheuermann Jürgen (GER) SSV Planeta Radebeul 300657 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ne Ano Ne 150 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 Ne Ano Ne 150 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha 8007180 Ne Ano Ano 300 Kč
0330002 Vaňek Tomáš 033 - CZAR 8667986 Ano Ano Ano 450 Kč
celkem přihlášených: 682, vklad: 328799 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.