Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, žebříček A, WRE

Datum:
21.05.2022
Místo konání:
Nejdek - Oldřichov
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D20C     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H20C     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H75     H80     M21E     T3     T5     W21E    

D10C 1.21 km, 5 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 150 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 150 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 150 Kč
KSU1250 Růžičková Zuzana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 150 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 150 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553446 150 Kč
VPM1351 Jedličková Alžběta KOS Slavia Plzeň 1490 150 Kč

D12C 1.21 km, 5 m, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 150 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 150 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov B 8228221 150 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 150 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 150 Kč

D14C 2.02 km, 15 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 150 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 150 Kč

D16A 3.00 km, 20 m, 14 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 200 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 200 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 200 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 200 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 200 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 200 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 200 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 200 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 200 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 200 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava A 8648623 200 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 200 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 200 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka A 8076607 200 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 200 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 200 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava A 8670472 200 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 200 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 200 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 200 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 200 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 200 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 200 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 200 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov A 8014471 200 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 200 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 200 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8445307 200 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 200 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 200 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 200 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 200 Kč
ZTC0652 Kožíšková Kateřina Západočeské sportovní centrum OB A 8008298 200 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8445334 200 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 200 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky A 8660429 200 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8663174 200 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 200 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 200 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 200 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 200 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 200 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 200 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 8113524 200 Kč

D16C 2.72 km, 15 m, 13 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8655488 190 Kč

D18A 3.28 km, 25 m, 15 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 200 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 200 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 200 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 200 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 200 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 200 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 200 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 200 Kč
PGP0455 Krejčová Lucie SK Praga A 8517325 200 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 200 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 200 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 200 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava A 8004330 200 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec A 8660369 200 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov A 8666872 200 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 200 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 200 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 200 Kč
ZTC0551 Beránková Šárka Západočeské sportovní centrum OB A 8516419 200 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 200 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka A 8482108 200 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 200 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 200 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha A 8516920 200 Kč
ZTC0451 Richtrová Kamila Západočeské sportovní centrum OB A 8629751 200 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 200 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 200 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8031412 200 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 200 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov A 8004351 200 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 200 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 200 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 200 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 200 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka A 8116810 200 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 8116770 200 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Brno Žabovřesky A 8660409 200 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8250121 200 Kč
LPU0451 Pilná Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8302004 200 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 200 Kč
LPU0456 Stoklasová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice A 8149874 200 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 200 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 200 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 200 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole A 8033297 200 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 200 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 200 Kč

D18C 2.89 km, 15 m, 11 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 190 Kč

D20A 3.37 km, 35 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.06

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov R 8107724 200 Kč
TUR0255 Chrástová Tereza OOB TJ Turnov A 8680409 200 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 200 Kč
TBM0362 Mulíčková Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8656699 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové E 8656623 200 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 200 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice E 8670788 200 Kč
SIT0251 Mrózek Teresa OK SILESIA R 8656736 200 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice E 8656606 200 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov A 8033269 200 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka R 8022662 200 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 200 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha R 8654912 200 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660403 200 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 200 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8013867 200 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 200 Kč
LCE0250 Dittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8655387 200 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 200 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 200 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 200 Kč
SHK0360 Vávrová Vanda OK Slavia Hradec Králové R 8680365 200 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové R 8670778 200 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové R 8660572 200 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 200 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 200 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 200 Kč

D20C 2.90 km, 20 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.06

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK0353 Kalašová Anna OK Doksy C 7209352 190 Kč

D21A 4.14 km, 50 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 190 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 190 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 190 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 8660390 190 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 190 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 190 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 190 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 190 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 190 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 190 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 8033264 190 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 190 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 190 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 190 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 190 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 190 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 190 Kč
TJN8154 Janatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 190 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 190 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 190 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 8656627 190 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8107748 190 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 190 Kč
VPM9191 Kamarytová Marie KOS Slavia Plzeň C 8656581 190 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 190 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 190 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 190 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 190 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 190 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 190 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 8230897 190 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 8015315 190 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 190 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering C 8660521 190 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8656704 190 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 190 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové C 553442 190 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary C 8656573 190 Kč
0030001 Hrdličková Jana 003 - KK Slavia Praha 8107771 190 Kč

D21B 3.39 km, 55 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.06

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9750 Nedbálková Hana OK Jiskra Nový Bor C 1441628 190 Kč

D35 3.32 km, 35 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 190 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 190 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 190 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 190 Kč
ONO8650 Hynková Jana SKOB Ostrov C 8488887 190 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 190 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 2181285 190 Kč
LPU8355 Jahn Odvody Dana OK Lokomotiva Pardubice C 9292 190 Kč

D40 2.99 km, 35 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 190 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 190 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 190 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 190 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 190 Kč
UOL7051 Bartoňová Eva SOB Olomouc C 682350 190 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 8113500 190 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 190 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 8660525 190 Kč

D45 3.07 km, 25 m, 11 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 190 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 8022372 190 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 190 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 190 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 8030636 190 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 190 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 190 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 190 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 190 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 190 Kč
VPM7452 Beránková Markéta KOS Slavia Plzeň C 09129 190 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 190 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 190 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 190 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 190 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 190 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 190 Kč

D50 2.42 km, 65 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 190 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 190 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 190 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 190 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 190 Kč
JES7251 Jandová Lenka OK Rakovník C 301670 190 Kč
19D7050 Scheuermann Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 8606473 190 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 190 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 190 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 190 Kč

D55 2.30 km, 30 m, 10 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 190 Kč

D60 2.04 km, 10 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 170 Kč

D65 2.23 km, 10 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 170 Kč

D70 1.50 km, 5 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 170 Kč

D75 1.50 km, 5 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 170 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 170 Kč

H10C 1.21 km, 5 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE1301 Beran Matouš TJ Lokomotiva Beroun C 2099525 150 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 150 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 150 Kč
JIL1500 Kolín Jonáš OK Jilemnice C 9000007 150 Kč
VPM1300 Rauch Tobiáš KOS Slavia Plzeň C 887624 150 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 150 Kč
VPM1301 Křenek Martin KOS Slavia Plzeň C 8000359 150 Kč

H12C 1.21 km, 5 m, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2146030 150 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 150 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 150 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 150 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov B 8119462 150 Kč
VPM1102 Jedlička Josef KOS Slavia Plzeň C 232337 150 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary B 8013923 150 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 1451523 150 Kč
VPM1101 Křenek Jan KOS Slavia Plzeň C 8000358 150 Kč

H14C 2.83 km, 70 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 150 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 150 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8076548 150 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 150 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 7210909 150 Kč

H16A 3.36 km, 25 m, 13 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 200 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8004271 200 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín A 8190207 200 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 200 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 200 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 200 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 200 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín A 8170602 200 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 200 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 200 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 200 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 200 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 200 Kč
ZTC0700 Stehlík Jakub Západočeské sportovní centrum OB A 8013478 200 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 200 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín A 8654570 200 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 200 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 200 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 200 Kč
ZTC0601 Svoboda Antonín Západočeské sportovní centrum OB A 8651736 200 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 200 Kč
PGP0610 Koliáš Štěpán SK Praga A 8076030 200 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 200 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 200 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 200 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 200 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 200 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8670828 200 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 200 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 200 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice A 8670751 200 Kč
LPU0612 Fajfr Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8014543 200 Kč
LPU0714 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice A 8667506 200 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 200 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662739 200 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662435 200 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 200 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 200 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka A 8075979 200 Kč

H16C 2.97 km, 70 m, 12 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232239 190 Kč

H18A 3.66 km, 30 m, 15 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 200 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 200 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8032771 200 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680578 200 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 200 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 200 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 200 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 200 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 200 Kč
ZTC0504 Němec David Západočeské sportovní centrum OB A 8648544 200 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 200 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 200 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 200 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 200 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 200 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 200 Kč
ZTC0501 Stehlík Šimon Západočeské sportovní centrum OB A 8670487 200 Kč
SIT0402 Mrózek Paweł OK SILESIA A 8002604 200 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA A 8663128 200 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 200 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 200 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 200 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 200 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 200 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 200 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 200 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 200 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 200 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov A 8680593 200 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 200 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha A 8116720 200 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 200 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Brno Žabovřesky A 8660412 200 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 200 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 200 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 200 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga A 8670467 200 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 8482062 200 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 200 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 200 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 200 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 200 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 200 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 200 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 200 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 200 Kč

H18C 3.16 km, 40 m, 14 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 190 Kč

H20A 3.97 km, 35 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.06

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8680421 200 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 200 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 200 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava R 8648578 200 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka R 8080811 200 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice R 8680302 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava E 8012870 200 Kč
TUR0301 Štregl Matyáš OOB TJ Turnov R 8662306 200 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava R 8004316 200 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 200 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8011036 200 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 200 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové E 8656647 200 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 200 Kč
TBM0200 Nechanický Jan KOS TJ Tesla Brno R 8000321 200 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc A 8516416 200 Kč
ZTC0303 Čepička Ladislav Západočeské sportovní centrum OB A 8648588 200 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk R 8656687 200 Kč
ZTC0204 Richtr Lukáš Západočeské sportovní centrum OB E 8656696 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky R 8660432 200 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 200 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656535 200 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice R 8000543 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 200 Kč
ZTC0301 Šauli Filip Západočeské sportovní centrum OB A 8656560 200 Kč
JJN0302 Vitebský Lukáš Team Jizerky A 8662688 200 Kč
ZTC0300 Tokár Radim Západočeské sportovní centrum OB A 8660914 200 Kč

H20C 3.10 km, 25 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.06

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 190 Kč

H21A 5.33 km, 100 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.06

(114)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno C 8655419 190 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 190 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň C 8656615 190 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 8116783 190 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 190 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 8663206 190 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy C 8662323 190 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 190 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 80766578 190 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 190 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 190 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 190 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 190 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 190 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 190 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 190 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 190 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 190 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656507 190 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 190 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 8680600 190 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 190 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 190 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 190 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 190 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 190 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8645931 190 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 190 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 190 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 190 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 190 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 190 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 8090130 190 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 190 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 190 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 190 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 190 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 8226383 190 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 190 Kč
JJN8508 Dlabaja Štěpán Team Jizerky C 8185818 190 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 190 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 190 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 190 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 190 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 190 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 190 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 190 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 190 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8656538 190 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 190 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 190 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 190 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 190 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 9101679 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 190 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 190 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 190 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 8080816 190 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha R 8201203 190 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 190 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 8107754 190 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 190 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 190 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 190 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656636 190 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 190 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 8005143 190 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 190 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 8657096 190 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 190 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava C 8656540 190 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 190 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8656693 190 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 190 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 190 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 190 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 190 Kč
LPU7818 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8667505 190 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 190 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 190 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 190 Kč
LCE7901 Glončák Peter OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670774 190 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662439 190 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662697 190 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 190 Kč
TUR8917 Dudík Petr OOB TJ Turnov C 52870 190 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 190 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 190 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 190 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 190 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 8670465 190 Kč
TUR0000 Karásek Matěj OOB TJ Turnov C 8050013 190 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 190 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 190 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 190 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 190 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice C 7207704 190 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 190 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 190 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha C 8076041 190 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 190 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8680318 190 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 190 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 1421922 190 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 190 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 190 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 190 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 190 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 190 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 190 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 8656598 190 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 8003625 190 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 190 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 190 Kč

H21B 4.49 km, 70 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov C 9102149 190 Kč
SJC8400 Jahn Petr Sportcentrum Jičín C 8005159 190 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 190 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 190 Kč

H35 3.99 km, 35 m, 16 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín C 8170578 190 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 8007185 190 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 190 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8003596 190 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 190 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 190 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 190 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 190 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 190 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8445317 190 Kč

H40 3.62 km, 60 m, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 190 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 190 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 8410796 190 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 7000511 190 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 190 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 190 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8226438 190 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 8113499 190 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 8010150 190 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 8051253 190 Kč

H45 3.62 km, 45 m, 14 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 190 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 8116829 190 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 190 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 190 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 8003522 190 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 190 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 190 Kč
PHK6803 Kos Michal OK 99 Hradec Králové C 2073747 190 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 190 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 190 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 190 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 190 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 190 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662438 190 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 190 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 190 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 7008099 190 Kč
VPM7502 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 7209476 190 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 190 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 8237667 190 Kč

H50 3.21 km, 15 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 190 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 190 Kč
ONO7001 Ševčík Jiří SKOB Ostrov C 2102671 190 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8007013 190 Kč
SKV7002 Frühauf Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 2134297 190 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 190 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 2127658 190 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 190 Kč
19D6901 Scheuermann Jürgen (GER) SSV Planeta Radebeul 8606469 190 Kč
ONO7000 Hynek Petr SKOB Ostrov C 301490 190 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 190 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 8410794 190 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8660433 190 Kč
JJN7000 Rýdl Jiří Team Jizerky C 8662707 190 Kč

H55 3.27 km, 25 m, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 190 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 190 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 190 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 190 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 190 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 190 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 190 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 8054119 190 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 190 Kč

H60 2.86 km, 20 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 170 Kč
52D5900 Krämer Stephan (GER) TV Coburg-Neuses 8361959 170 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 170 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 170 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 170 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 170 Kč

H65 2.73 km, 15 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 170 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8004724 170 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 170 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 170 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 170 Kč

H75 1.64 km, 15 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JES4701 Janda Josef OK Rakovník C 301667 170 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 170 Kč

H80 1.64 km, 15 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV4201 Frűhauf Ladislav TJ Slovan Karlovy Vary C 301523 170 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 170 Kč

M21E 5.94 km, 90 m, 26 kontrol Rank. koef.: 1.06

(43)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9549 21060 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov E 8651708 200 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 200 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 200 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 8656686 200 Kč
AOP9501 24708 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 8648541 200 Kč
TBM9919 32164 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 200 Kč
SJC8007 41513 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín R 8003099 200 Kč
TBM9437 20169 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 200 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron R 8656681 200 Kč
CHC9501 33352 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 200 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 200 Kč
TBM8201 12082 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 200 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 200 Kč
CHC9901 28597 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 200 Kč
TBM0101 42422 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno E 8656745 200 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 200 Kč
TUR9100 18128 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 8015289 200 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 200 Kč
PGP0101 37839 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 200 Kč
SSU9001 19812 Melecký Martin SK Severka Šumperk R 8680373 200 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 8409111 200 Kč
CHC9701 33064 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 200 Kč
KAM9602 24672 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 200 Kč
JIL0107 27029 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 200 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 200 Kč
SJI7313 15210 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 200 Kč
TJN8306 11119 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 200 Kč
PGP9503 33960 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 200 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8063501 200 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 200 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 200 Kč
ZBM9801 28594 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 200 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 200 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 200 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 200 Kč
LPU0002 34087 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 200 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 200 Kč
KAM0105 34088 Gajda Jan OK Kamenice R 8656513 200 Kč
LCE8803 8149 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662442 200 Kč
LCE9300 18881 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660447 200 Kč
LCE9501 20162 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 200 Kč
LCE9801 25347 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 200 Kč
PHK9805 28599 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 200 Kč

T3 2.93 km, 40 m, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 150 Kč
0010002 Beranová Kristína 001 - Berani z Berouna 2083393 150 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515491 150 Kč
SJC8759 Kovářová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 150 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 150 Kč
SKV8653 Mahar Valerie TJ Slovan Karlovy Vary C 8020223 150 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 8154978 150 Kč
0020001 Vítková Elen 002 - Jiskra Nejdek 20876932087693 150 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 150 Kč
0020002 Veselá Anna 002 - Jiskra Nejdek zapůjčit 190 Kč
LLI6051 Štičková Eva LOK-o Liberec C 253133 150 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 150 Kč

T5 4.79 km, 40 m, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Beran Pavel 001 - Berani z Berouna 2224516 150 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 150 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 150 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 150 Kč
SKV9401 Novák Karel TJ Slovan Karlovy Vary C 7211246 150 Kč
VPM7602 Jedlička Jiří KOS Slavia Plzeň C 1466 150 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 150 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2127865 150 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49382 150 Kč

W21E 4.66 km, 60 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(43)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8650 3100 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 200 Kč
TUR9552 4138 Nieke Patricia OOB TJ Turnov E 8021495 200 Kč
TBM9898 37451 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 200 Kč
TBM0055 34091 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 200 Kč
TZL9753 33967 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 200 Kč
SJC9951 41690 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 200 Kč
TUR9999 37754 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8014489 200 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 200 Kč
TBM0058 34093 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8100027 200 Kč
TAP9755 32901 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 200 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8656691 200 Kč
TBM0050 41503 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 200 Kč
KAM9851 42438 Hájková Eliška OK Kamenice R 8404001 200 Kč
DKP0156 44084 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 200 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 200 Kč
TBM0151 44141 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 200 Kč
TBM0056 41436 Opálková Martina KOS TJ Tesla Brno R 8659381 200 Kč
PGP9854 28600 Vyhnálková Barbora SK Praga E 8656685 200 Kč
KAM9852 22097 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 200 Kč
PGP0157 33511 Surkova Polina SK Praga R 8014405 200 Kč
SJH9451 25996 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 8656518 200 Kč
SJH8150 1840 Gregorová Kamila SOS Jindřichův Hradec E 8660904 200 Kč
PHK0151 42423 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 200 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky E 8660431 200 Kč
ZBM9153 2430 Finstrlová Adéla SK Brno Žabovřesky E 8644883 200 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky E 8660421 200 Kč
ZBM9757 33114 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 200 Kč
LPU9757 23043 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 8656515 200 Kč
LPU0057 34092 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 200 Kč
LPU9053 2942 Stehlíková Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656728 200 Kč
TZL9453 33112 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 200 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 200 Kč
LCE8951 2566 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 200 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660599 200 Kč
LCE8966 2673 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660368 200 Kč
SSU9651 20209 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 200 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 200 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 200 Kč
SHK0051 34105 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 200 Kč
PGP8556 5576 Matějů Martina SK Praga E 8680605 200 Kč
CHC9951 41489 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 200 Kč
KAM9354 38788 Landovská Petra OK Kamenice E 8102793 200 Kč
31D7350 5658 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 200 Kč
celkem přihlášených: 669, vklad: 127660 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.