Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Datum:
09.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
Kategorie:
D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T3     T6    
D12C
2.80 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 24:40
2. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 24:41 + 0:01
3. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 25:24 + 0:44
4. Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 25:29 + 0:49
5. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:02 + 1:22
6. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 26:38 + 1:58
7. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 28:03 + 3:23
8. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 28:08 + 3:28
9. Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 28:33 + 3:53
10. Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 28:38 + 3:58
11. Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 29:31 + 4:51
12. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 29:37 + 4:57
13. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 30:33 + 5:53
14. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 30:44 + 6:04
15. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 31:06 + 6:26
16. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 31:19 + 6:39
17. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:24 + 6:44
18. Kohoutková Klára BSO0650 B KOB Baník Sokolov 31:37 + 6:57
19. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 31:39 + 6:59
20. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 31:43 + 7:03
21. Řeháková Mirka SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 33:19 + 8:39
22. Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 33:24 + 8:44
23. Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 36:33 + 11:53
24. Petriláková Amálie Rebek DOR0953 C OK Dobříš 37:25 + 12:45
25. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 38:06 + 13:26
26. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 38:45 + 14:05
27. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 40:24 + 15:44
28. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 40:32 + 15:52
29. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 45:25 + 20:45
30. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 46:38 + 21:58
31. Mušková Amálka N99 N99 47:22 + 22:42
32. Fialová Kateřina DOR0754 C OK Dobříš 48:52 + 24:12
33. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 49:37 + 24:57
34. Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 50:50 + 26:10
35. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 52:52 + 28:12
36. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 54:29 + 29:49
37. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 56:23 + 31:43
38. Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem 59:22 + 34:42
39. Zurynková Lenka EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha 60:20 + 35:40
40. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 70:07 + 45:27
41. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 76:18 + 51:38
42. Mušková Madla N99 N99 105:46 + 81:06
D14B
4.00 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 30:21
2. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 32:08 + 1:47
3. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 32:26 + 2:05
4. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 32:53 + 2:32
5. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 34:34 + 4:13
6. Škáchová Viktorie DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka 34:48 + 4:27
7. Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 34:55 + 4:34
8. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:24 + 5:03
9. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 35:36 + 5:15
10. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 36:14 + 5:53
11. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 36:39 + 6:18
12. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 37:15 + 6:54
13. Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:40 + 7:19
14. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:35 + 8:14
15. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 39:00 + 8:39
16. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 39:22 + 9:01
17. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 39:25 + 9:04
18. Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 39:52 + 9:31
19. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 40:05 + 9:44
20. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 40:48 + 10:27
21. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:51 + 10:30
22. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 41:18 + 10:57
23. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 41:33 + 11:12
24. Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:28 + 12:07
25. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 42:54 + 12:33
26. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 42:58 + 12:37
27. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 43:13 + 12:52
28. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 43:28 + 13:07
29. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 43:36 + 13:15
30. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:40 + 13:19
31. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 43:46 + 13:25
32. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 44:44 + 14:23
33. Adámková Klára JIL0452 B OK Jilemnice 45:47 + 15:26
34. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 45:55 + 15:34
35. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 46:08 + 15:47
36. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 46:10 + 15:49
37. Marková Hana LLI0450 B TJ Loko Liberec 46:30 + 16:09
38. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 46:36 + 16:15
39. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:52 + 16:31
40. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 47:06 + 16:45
41. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 47:29 + 17:08
42. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:02 + 17:41
43. Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 49:05 + 18:44
44. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 49:18 + 18:57
45. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:33 + 19:12
46. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:44 + 19:23
47. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 49:55 + 19:34
48. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 50:13 + 19:52
49. Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 50:53 + 20:32
50. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 51:26 + 21:05
51. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 52:12 + 21:51
52. Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 52:17 + 21:56
53. Janovská Vendula JIL0453 B OK Jilemnice 52:53 + 22:32
54. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:12 + 23:51
55. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 54:13 + 23:52
56. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 54:51 + 24:30
57. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 56:58 + 26:37
58. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 59:47 + 29:26
59. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 74:24 + 44:03
Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga DISK
D16A
5.10 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 40:00
2. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 40:56 + 0:56
3. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 41:02 + 1:02
4. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 41:23 + 1:23
5. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 42:54 + 2:54
6. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 42:58 + 2:58
7. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 44:06 + 4:06
8. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 44:07 + 4:07
9. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 44:43 + 4:43
10. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 47:23 + 7:23
11. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 48:32 + 8:32
12. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 48:53 + 8:53
13. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 49:05 + 9:05
14. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 49:23 + 9:23
15. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 49:29 + 9:29
16. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 49:47 + 9:47
17. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 50:59 + 10:59
18. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 51:02 + 11:02
19. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 51:16 + 11:16
20. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 52:27 + 12:27
21. Hankovcová Helena KAM0350 A OK Kamenice 52:43 + 12:43
22. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 53:21 + 13:21
23. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 53:30 + 13:30
24. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 53:53 + 13:53
25. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 54:22 + 14:22
26. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 55:19 + 15:19
27. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:22 + 15:22
28. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 55:48 + 15:48
29. Kodytková Denisa SHK0252 A OK Slavia Hradec Králové 56:41 + 16:41
30. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 58:39 + 18:39
31. Tichá Julie TZL0252 A SKOB Zlín 62:10 + 22:10
32. Nádeníčková Iva NEK0350 A Nejdek Orienteering 68:35 + 28:35
33. Nentvichová Julie DOR0351 A OK Dobříš 71:41 + 31:41
34. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 73:42 + 33:42
Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice DISK
Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov DISK
Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava DISK
Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice DISK
D16B
4.00 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Anna Marie DKP0359 B Oddíl OB Kotlářka 39:22
2. Podrábská Marie TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:32 + 2:10
3. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 44:28 + 5:06
4. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:23 + 6:01
5. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 46:08 + 6:46
6. Petriláková Anežka Rozár DOR0251 B OK Dobříš 46:14 + 6:52
7. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 47:56 + 8:34
8. Titzová Adéla VSP0250 B USK Praha 50:21 + 10:59
9. Řeháková Gabriela SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary 56:17 + 16:55
10. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 57:38 + 18:16
11. Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 58:03 + 18:41
12. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:19 + 21:57
13. Novotná Marie PGP0354 C SK Praga 61:55 + 22:33
14. Mojžíšková Klára KAM0356 B OK Kamenice 63:28 + 24:06
15. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:53 + 25:31
16. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 64:54 + 25:32
17. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 66:14 + 26:52
18. Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 69:14 + 29:52
19. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 70:51 + 31:29
20. Petříková Adéla MAS0352 B KČT Aš 71:28 + 32:06
21. Křížová Daniela MAS0250 B KČT Aš 79:46 + 40:24
22. Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem 92:28 + 53:06
Chrzová Eliška PGP0353 C SK Praga DISK
D18A
6.30 km, 240 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 55:49
2. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 57:42 + 1:53
3. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 58:11 + 2:22
4. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:08 + 3:19
5. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 62:05 + 6:16
6. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 62:07 + 6:18
7. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 63:10 + 7:21
8. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 63:12 + 7:23
9. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 65:05 + 9:16
10. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 66:41 + 10:52
11. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 67:23 + 11:34
12. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:05 + 14:16
13. Šrámková Hana RIC0051 A OB Říčany 71:03 + 15:14
14. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 71:17 + 15:28
15. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 71:43 + 15:54
16. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 72:24 + 16:35
17. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:23 + 17:34
18. Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 75:15 + 19:26
19. Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 75:42 + 19:53
20. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 76:00 + 20:11
21. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:25 + 20:36
22. Rosendorfová Lenka TAP0153 A KOB Tretra Praha 78:53 + 23:04
23. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 79:12 + 23:23
24. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 79:37 + 23:48
25. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 80:46 + 24:57
26. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 86:26 + 30:37
27. Štefková Klára TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno 89:20 + 33:31
28. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 89:42 + 33:53
29. Špendlíková Kamila LCE0051 A OOB TJ Slovan Luhačovice 97:57 + 42:08
D18B
4.80 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 56:27
2. Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 58:16 + 1:49
3. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 59:16 + 2:49
4. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 60:26 + 3:59
5. Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 60:47 + 4:20
6. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 61:53 + 5:26
7. Dědková Teodora TAP0051 B KOB Tretra Praha 63:55 + 7:28
8. Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 64:05 + 7:38
9. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 68:07 + 11:40
10. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 70:18 + 13:51
11. Zapalačová Petra DOK0154 C OK Doksy 70:22 + 13:55
12. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:03 + 15:36
13. Mudrová Lenka KRL0052 C Kometa Kralovice 83:36 + 27:09
14. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 83:43 + 27:16
15. Winzigová Gabriela OPI0157 C Orientační sporty Písek 105:42 + 49:15
Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha DISK
D20A
7.30 km, 280 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8074
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 59:43 8734
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 61:21 + 1:38 8505
3. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 61:50 + 2:07 8437
4. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 62:22 + 2:39 8362
5. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 64:47 + 5:04 8023
6. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 66:43 + 7:00 7751
7. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 67:39 + 7:56 7620
8. Sieglová Eliška PGP9954 R SK Praga 68:16 + 8:33 7534
9. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 70:18 + 10:35 7248
10. Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 70:52 + 11:09 7169
11. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 71:07 + 11:24 7134
12. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 72:35 + 12:52 6928
13. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 73:20 + 13:37 6822
14. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 74:29 + 14:46 6661
15. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 75:08 + 15:25 6570
16. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 76:34 + 16:51 6369
17. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 78:12 + 18:29 6139
18. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 78:23 + 18:40 6114
19. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 93:58 + 34:15 3926
20. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 106:01 + 46:18 2234
Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
D20B
5.10 km, 125 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4319
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 55:27 4667
2. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 55:38 + 0:11 4652
3. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 58:35 + 3:08 4414
4. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 59:37 + 4:10 4330
5. Kašparová Adéla VSP9850 B USK Praha 63:18 + 7:51 4032
6. Doležalová Dorotka VPM9950 B KOS Slavia Plzeň 69:59 + 14:32 3491
7. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 75:05 + 19:38 3078
8. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:15 + 26:48 2498
9. Škrlová Kristýna KRL9954 B Kometa Kralovice 105:49 + 50:22 590
Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D21E
8.70 km, 340 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9738
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 67:26 10777
2. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 71:15 + 3:49 10218
3. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 72:56 + 5:30 9972
4. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 73:55 + 6:29 9828
5. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 73:59 + 6:33 9818
6. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 74:03 + 6:37 9808
7. Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 76:02 + 8:36 9518
8. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 76:53 + 9:27 9394
9. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 78:48 + 11:22 9113
10. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 79:21 + 11:55 9033
11. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 79:28 + 12:02 9016
12. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 79:31 + 12:05 9008
13. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 79:36 + 12:10 8996
14. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 79:52 + 12:26 8957
15. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 80:15 + 12:49 8901
16. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 80:32 + 13:06 8860
17. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 80:57 + 13:31 8799
18. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 81:39 + 14:13 8696
19. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 82:26 + 15:00 8582
20. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 82:42 + 15:16 8543
21. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 83:20 + 15:54 8450
22. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 84:35 + 17:09 8267
23. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 86:07 + 18:41 8043
24. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 91:25 + 23:59 7267
25. Poklopová Lenka SSU8952 E SK Severka Šumperk 94:22 + 26:56 6835
Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové DISK 0
D21A
7.10 km, 245 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8393
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 62:37 9312
2. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 66:52 + 4:15 8736
3. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 67:34 + 4:57 8641
4. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:59 + 5:22 8585
5. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 68:04 + 5:27 8574
6. Petráčková Klára LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice 68:26 + 5:49 8524
7. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 71:47 + 9:10 8070
8. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 72:01 + 9:24 8039
9. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 72:06 + 9:29 8027
10. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 72:37 + 10:00 7957
11. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 72:43 + 10:06 7944
11. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 72:43 + 10:06 7944
13. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 72:44 + 10:07 7941
14. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 72:46 + 10:09 7937
15. Neumannová Kateřina PVP9250 C VSS Přírodověda Praha 73:20 + 10:43 7860
16. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 73:26 + 10:49 7847
17. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 74:43 + 12:06 7673
18. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:23 + 12:46 7583
19. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 76:56 + 14:19 7373
20. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 76:59 + 14:22 7366
21. Losmanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 77:10 + 14:33 7341
22. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 78:45 + 16:08 7127
22. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 78:45 + 16:08 7127
24. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 78:47 + 16:10 7122
25. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 79:09 + 16:32 7072
26. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 80:19 + 17:42 6914
27. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 81:38 + 19:01 6736
28. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 82:21 + 19:44 6639
29. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:42 + 20:05 6592
30. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 83:40 + 21:03 6461
31. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 84:13 + 21:36 6386
32. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 84:33 + 21:56 6341
33. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 85:50 + 23:13 6167
34. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 86:15 + 23:38 6111
35. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 86:23 + 23:46 6093
36. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 87:15 + 24:38 5975
37. Lavičková Michaela PGP9656 C SK Praga 88:48 + 26:11 5765
38. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 89:00 + 26:23 5738
39. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 89:40 + 27:03 5648
40. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 90:37 + 28:00 5519
41. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 92:45 + 30:08 5230
42. Luštická lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 93:13 + 30:36 5167
43. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 93:56 + 31:19 5070
44. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:12 + 32:35 4899
45. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 105:03 + 42:26 3564
46. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 110:19 + 47:42 2851
D21B
6.20 km, 240 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5854
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:23 6233
2. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:29 + 0:06 6225
3. Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 76:20 + 0:57 6156
4. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:28 + 1:05 6145
5. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 77:07 + 1:44 6091
6. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:32 + 4:09 5893
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 79:38 + 4:15 5885
8. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 80:59 + 5:36 5775
9. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:33 + 6:10 5728
10. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 81:45 + 6:22 5712
11. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 82:17 + 6:54 5668
12. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:49 + 15:26 4969
13. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 91:11 + 15:48 4939
14. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 91:18 + 15:55 4929
15. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 91:30 + 16:07 4913
16. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 91:33 + 16:10 4909
17. Studničná Lenka N078601 N07 Neregistrovani 92:33 + 17:10
18. Poláková Ivana LCE7953 C OOB TJ Slovan Luhačovice 100:26 + 25:03 4181
19. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 101:20 + 25:57 4107
20. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia Plzeň 101:33 + 26:10 4090
21. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 103:39 + 28:16 3918
22. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 110:44 + 35:21 3337
23. Mesiarkinová Kamil ASU8282 C Magnus Orienteering 192:04 + 116:41 0
D21C
5.30 km, 180 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4585
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 62:59 4939
2. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 63:59 + 1:00 4863
3. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 65:07 + 2:08 4777
4. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 66:52 + 3:53 4645
5. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:29 + 5:30 4522
6. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 75:21 + 12:22 4001
7. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 76:13 + 13:14 3935
8. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 77:03 + 14:04 3872
9. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 80:15 + 17:16 3629
10. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 82:03 + 19:04 3492
11. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 113:46 + 50:47 1085
12. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 114:05 + 51:06 1061
13. Sedlatá Kateřina CHC8951 C K.O.B. Choceň 126:24 + 63:25 126
14. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 137:53 + 74:54 0
Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín DISK 0
D35B
6.10 km, 245 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 60:13
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 63:04 + 2:51
3. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 65:10 + 4:57
4. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 66:21 + 6:08
5. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 71:26 + 11:13
6. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 73:18 + 13:05
7. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 74:09 + 13:56
8. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 81:09 + 20:56
9. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 83:35 + 23:22
10. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 83:40 + 23:27
11. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 87:51 + 27:38
12. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:52 + 28:39
13. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 89:57 + 29:44
14. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 97:00 + 36:47
15. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 99:57 + 39:44
16. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 102:09 + 41:56
17. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 105:58 + 45:45
18. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 106:08 + 45:55
19. Hönigová Iva N097801 N09 Neregistrovani 107:36 + 47:23
20. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 108:21 + 48:08
21. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 111:21 + 51:08
22. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 115:13 + 55:00
23. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 121:34 + 61:21
Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš DISK
D40B
5.40 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 47:59
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 55:09 + 7:10
3. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 55:13 + 7:14
4. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 55:58 + 7:59
5. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 56:00 + 8:01
6. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 58:43 + 10:44
7. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 59:12 + 11:13
8. Eglin Irene N117501 N11 Neregistrovani 60:09 + 12:10
9. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 61:17 + 13:18
10. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 61:30 + 13:31
11. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:43 + 13:44
12. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 63:26 + 15:27
13. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 64:20 + 16:21
14. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 64:38 + 16:39
15. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 65:08 + 17:09
16. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 67:09 + 19:10
17. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 67:32 + 19:33
18. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 68:13 + 20:14
19. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 68:37 + 20:38
20. Peteráčová Hyxová VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 68:59 + 21:00
21. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 69:34 + 21:35
22. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 70:47 + 22:48
23. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 75:49 + 27:50
24. Tomandlová Radka N017502 N01 Neregistrovani 77:39 + 29:40
25. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 82:51 + 34:52
26. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 83:39 + 35:40
27. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 83:56 + 35:57
28. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 85:45 + 37:46
29. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 86:46 + 38:47
30. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 87:08 + 39:09
31. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 88:20 + 40:21
32. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:56 + 41:57
33. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 90:19 + 42:20
34. Nekvasilová Monika DKP7650 C Oddíl OB Kotlářka 107:07 + 59:08
Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy DISK
Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D45B
4.80 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 45:22
2. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 48:02 + 2:40
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 52:58 + 7:36
4. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 53:11 + 7:49
5. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 53:29 + 8:07
6. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 55:20 + 9:58
7. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 58:07 + 12:45
8. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 59:05 + 13:43
9. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 60:21 + 14:59
10. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 60:25 + 15:03
11. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 60:46 + 15:24
12. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 62:37 + 17:15
13. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:31 + 19:09
14. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 64:51 + 19:29
15. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 66:34 + 21:12
16. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 67:08 + 21:46
17. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 67:40 + 22:18
18. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:51 + 22:29
19. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:24 + 23:02
20. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:51 + 23:29
21. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 70:07 + 24:45
22. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 70:26 + 25:04
23. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 70:53 + 25:31
24. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 71:11 + 25:49
25. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 71:19 + 25:57
26. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:02 + 27:40
27. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 74:02 + 28:40
28. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 76:01 + 30:39
29. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:39 + 34:17
30. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 80:04 + 34:42
31. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 80:54 + 35:32
32. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 81:48 + 36:26
32. Dittrtová Lucia LME6852 C SK Los Mělník 81:48 + 36:26
34. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 85:27 + 40:05
35. Tokárová Regina VPM6950 C KOS Slavia Plzeň 89:49 + 44:27
36. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 90:50 + 45:28
37. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 90:53 + 45:31
38. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:06 + 45:44
39. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 94:03 + 48:41
40. Bulířová Blanka N067301 N06 Neregistrovani 94:36 + 49:14
41. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 97:40 + 52:18
42. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 102:57 + 57:35
43. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 117:42 + 72:20
44. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 119:08 + 73:46
45. Nováková Martina 2102798 PDY Běhej Poděbrady 119:26 + 74:04
Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice DISK
Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice DISK
Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Buková Zdeňka ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
D50B
4.70 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:22
2. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 57:04 + 2:42
3. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 58:10 + 3:48
4. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 58:19 + 3:57
5. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 58:21 + 3:59
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 58:39 + 4:17
7. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 60:53 + 6:31
8. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 61:45 + 7:23
9. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:22 + 8:00
10. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 62:51 + 8:29
11. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 63:42 + 9:20
12. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 63:45 + 9:23
13. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 64:12 + 9:50
14. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:14 + 9:52
15. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 64:22 + 10:00
16. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 65:26 + 11:04
16. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 65:26 + 11:04
18. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 68:13 + 13:51
19. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 69:00 + 14:38
20. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 70:56 + 16:34
21. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:18 + 16:56
22. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 72:49 + 18:27
23. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 73:20 + 18:58
24. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 75:31 + 21:09
25. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 76:30 + 22:08
26. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 80:41 + 26:19
27. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:51 + 29:29
28. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 84:02 + 29:40
29. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 87:56 + 33:34
30. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 92:10 + 37:48
31. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 92:23 + 38:01
32. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 94:52 + 40:30
Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín DISK
D55B
4.30 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 51:28
2. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 56:56 + 5:28
3. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 64:33 + 13:05
4. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 67:17 + 15:49
5. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:15 + 16:47
6. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 70:54 + 19:26
7. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:12 + 19:44
8. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 71:19 + 19:51
9. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 71:46 + 20:18
10. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:26 + 22:58
11. Jeřábková Jana OKP6150 C SK OK 24 Praha 81:20 + 29:52
12. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 82:08 + 30:40
13. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 85:18 + 33:50
14. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 85:31 + 34:03
15. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 87:41 + 36:13
16. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:33 + 37:05
17. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 97:21 + 45:53
18. Krakorová Iva N186801 N18 Krakorova 121:17 + 69:49
Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy DISK
D60B
4.20 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 42:54
2. Wysocka Jolanta N105601 N10 Neregistrovani 44:43 + 1:49
3. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 50:33 + 7:39
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 52:47 + 9:53
5. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 52:49 + 9:55
6. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 53:20 + 10:26
7. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 53:49 + 10:55
8. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 57:16 + 14:22
9. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:17 + 16:23
10. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 63:33 + 20:39
11. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 66:37 + 23:43
12. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:03 + 24:09
13. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 67:23 + 24:29
14. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 69:10 + 26:16
15. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 69:31 + 26:37
16. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 72:06 + 29:12
17. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 74:49 + 31:55
18. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 79:33 + 36:39
19. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 107:26 + 64:32
D65B
3.80 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 44:28
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 45:20 + 0:52
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 49:03 + 4:35
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 50:19 + 5:51
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 52:36 + 8:08
6. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 56:51 + 12:23
7. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 59:28 + 15:00
8. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 60:53 + 16:25
9. Ender Irina N120001 N12 Neregistrovani 67:15 + 22:47
10. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 76:58 + 32:30
11. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 79:34 + 35:06
12. Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 81:38 + 37:10
13. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 84:59 + 40:31
D70B
3.60 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 74:20
2. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 74:54 + 0:34
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 98:11 + 23:51
D75B
3.40 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 79:32
H12C
2.80 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 21:01
2. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 21:59 + 0:58
3. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 22:56 + 1:55
4. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:28 + 2:27
5. Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 23:34 + 2:33
6. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:23 + 3:22
7. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:31 + 3:30
8. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 25:39 + 4:38
9. Skripnik Matouš FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:42 + 6:41
10. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 29:03 + 8:02
11. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 29:16 + 8:15
12. Šmelík Daniel LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:25 + 8:24
13. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 29:31 + 8:30
14. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:38 + 8:37
15. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 29:57 + 8:56
16. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 30:57 + 9:56
17. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 31:19 + 10:18
18. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 31:36 + 10:35
19. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 32:02 + 11:01
20. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 32:42 + 11:41
21. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 33:42 + 12:41
22. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 33:46 + 12:45
23. Myslík Vojtěch ONO0602 C SKOB Ostrov 35:27 + 14:26
24. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 37:20 + 16:19
25. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 37:28 + 16:27
26. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:58 + 16:57
27. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:23 + 18:22
28. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 41:15 + 20:14
29. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 41:28 + 20:27
30. Ječmen Matyáš ONO0600 C SKOB Ostrov 52:24 + 31:23
31. Šmahel Tadeáš OPI1000 C Orientační sporty Písek 56:29 + 35:28
32. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:52 + 35:51
33. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:07 + 42:06
34. Nekvasil Jakub DKP0607 C Oddíl OB Kotlářka 63:42 + 42:41
35. Volný Ondrej N030801 N03 Neregistrovani 71:51 + 50:50
36. Lukeš Josef N030701 N03 Neregistrovani 115:50 + 94:49
Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava DISK
H14B
5.70 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:04
2. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 39:54 + 2:50
3. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 40:01 + 2:57
4. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 40:24 + 3:20
5. Donda Jiří ONO0403 B SKOB Ostrov 40:31 + 3:27
6. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 40:35 + 3:31
7. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 40:44 + 3:40
8. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 41:04 + 4:00
9. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 41:34 + 4:30
10. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 42:18 + 5:14
11. Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 42:43 + 5:39
12. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 43:28 + 6:24
13. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 44:20 + 7:16
14. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 46:07 + 9:03
15. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 46:43 + 9:39
16. Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:08 + 10:04
17. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 47:20 + 10:16
18. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 48:23 + 11:19
19. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:29 + 11:25
20. Smolka Jakub TAP0500 C KOB Tretra Praha 50:18 + 13:14
21. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 52:23 + 15:19
22. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 52:28 + 15:24
23. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 53:19 + 16:15
24. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 53:21 + 16:17
25. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:08 + 18:04
26. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 55:36 + 18:32
27. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 57:32 + 20:28
28. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 58:19 + 21:15
29. Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 58:30 + 21:26
30. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 58:41 + 21:37
31. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 59:51 + 22:47
32. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 60:03 + 22:59
33. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 60:18 + 23:14
34. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 61:59 + 24:55
35. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 63:27 + 26:23
35. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:27 + 26:23
37. Dolejší Jan STB0601 B TJ Stadion Nový Bor 63:39 + 26:35
38. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:13 + 29:09
39. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 77:56 + 40:52
40. Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš 82:52 + 45:48
41. Šustr Ondřej KSH0501 B OB Kašperské Hory 93:17 + 56:13
42. Halač Viktor N030501 N03 Neregistrovani 95:46 + 58:42
43. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 99:11 + 62:07
44. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 102:16 + 65:12
45. Lukeš František N030502 N03 Neregistrovani 107:12 + 70:08
H16A
7.40 km, 345 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 53:58
2. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 54:11 + 0:13
3. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:21 + 0:23
4. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:23 + 1:25
5. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 56:06 + 2:08
6. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 56:10 + 2:12
7. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 56:59 + 3:01
8. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:14 + 3:16
9. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 58:13 + 4:15
10. Rusin Vojtěch LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice 58:30 + 4:32
11. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 58:50 + 4:52
12. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 58:54 + 4:56
13. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 58:56 + 4:58
14. Kovářík Tomáš KAM0300 A OK Kamenice 59:14 + 5:16
15. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 59:20 + 5:22
16. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 59:51 + 5:53
17. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 60:59 + 7:01
17. Mayer Šimon KSH0202 A OB Kašperské Hory 60:59 + 7:01
19. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 61:34 + 7:36
20. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 62:15 + 8:17
21. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:28 + 8:30
22. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 62:37 + 8:39
23. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 62:46 + 8:48
24. Spěváček Vojtěch VPM0205 A KOS Slavia Plzeň 62:47 + 8:49
25. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 63:04 + 9:06
26. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 63:54 + 9:56
27. Hojný Jáchym SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec 64:31 + 10:33
28. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 66:14 + 12:16
29. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 67:59 + 14:01
30. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 68:27 + 14:29
31. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 68:30 + 14:32
32. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 68:53 + 14:55
33. Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 69:05 + 15:07
34. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 70:53 + 16:55
34. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 70:53 + 16:55
36. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 72:08 + 18:10
37. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:43 + 18:45
38. Hankovec Hugo KAM0201 A OK Kamenice 76:51 + 22:53
39. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 79:46 + 25:48
40. Hřivna Jakub PGP0305 A SK Praga 84:55 + 30:57
Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov DISK
H16B
6.30 km, 195 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 53:14
2. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 53:58 + 0:44
3. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:37 + 2:23
4. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:33 + 4:19
5. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 57:45 + 4:31
6. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia Plzeň 58:48 + 5:34
7. Bolehovský Michal VSP0202 B USK Praha 63:45 + 10:31
8. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 64:09 + 10:55
9. Oncirk Jan ONO0301 A SKOB Ostrov 64:31 + 11:17
10. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 66:22 + 13:08
11. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 66:49 + 13:35
12. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:14 + 14:00
13. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:01 + 14:47
14. Horák Pavel ml. VSP0301 C USK Praha 71:03 + 17:49
15. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 72:45 + 19:31
16. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:00 + 19:46
17. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 73:15 + 20:01
18. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 74:06 + 20:52
19. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 79:10 + 25:56
20. Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 83:57 + 30:43
21. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 86:04 + 32:50
22. Šustr Antonín KSH0201 C OB Kašperské Hory 88:24 + 35:10
H18A
9.10 km, 425 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 60:59
2. Bořánek Michal SSU0007 A SK Severka Šumperk 64:30 + 3:31
3. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 65:14 + 4:15
3. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 65:14 + 4:15
5. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 65:35 + 4:36
6. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 66:20 + 5:21
7. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 67:13 + 6:14
8. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:38 + 6:39
9. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 67:50 + 6:51
10. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 69:02 + 8:03
11. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 69:10 + 8:11
12. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 69:11 + 8:12
13. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 71:58 + 10:59
14. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 73:21 + 12:22
15. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 73:22 + 12:23
16. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:38 + 12:39
17. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 73:57 + 12:58
18. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 74:07 + 13:08
19. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 74:32 + 13:33
20. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 74:36 + 13:37
21. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 75:03 + 14:04
22. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 75:25 + 14:26
23. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 75:32 + 14:33
24. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 77:17 + 16:18
25. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:08 + 21:09
26. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 83:47 + 22:48
27. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 84:07 + 23:08
28. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:20 + 24:21
29. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 87:42 + 26:43
30. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 90:23 + 29:24
31. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 91:15 + 30:16
32. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 91:33 + 30:34
33. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 94:55 + 33:56
34. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 97:07 + 36:08
35. Newiak Nick NEK0101 A Nejdek Orienteering 108:36 + 47:37
Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava DISK
H18B
7.00 km, 300 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 60:21
2. Siegl Matyáš PGP0104 B SK Praga 64:40 + 4:19
3. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 65:26 + 5:05
4. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 66:13 + 5:52
5. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 66:34 + 6:13
6. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:47 + 6:26
7. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:53 + 6:32
8. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 68:53 + 8:32
9. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 70:18 + 9:57
10. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 70:39 + 10:18
11. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 72:08 + 11:47
12. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 74:43 + 14:22
13. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 75:00 + 14:39
14. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:30 + 20:09
15. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 80:33 + 20:12
16. Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 84:36 + 24:15
17. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 88:15 + 27:54
18. Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 90:49 + 30:28
19. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:54 + 30:33
20. Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 99:46 + 39:25
21. Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy 111:03 + 50:42
22. Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 136:04 + 75:43
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
H20A
11.00 km, 440 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8693
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 72:51 9348
2. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 74:19 + 1:28 9166
3. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 74:37 + 1:46 9128
3. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 74:37 + 1:46 9128
5. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 74:53 + 2:02 9095
6. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 76:29 + 3:38 8896
7. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 78:37 + 5:46 8630
8. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 80:15 + 7:24 8426
9. Kavalír Jáchym PHK9901 R OK 99 Hradec Králové 82:53 + 10:02 8098
10. Horčička Vít STE9919 E SK SKI-OB Šternberk 85:18 + 12:27 7797
11. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 85:53 + 13:02 7724
12. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 86:16 + 13:25 7676
13. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:42 + 13:51 7622
14. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 88:15 + 15:24 7429
15. Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 98:33 + 25:42 6145
16. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:46 + 33:55 5121
17. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 106:52 + 34:01 5109
18. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:13 + 37:22 4691
19. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 110:49 + 37:58 4616
20. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 111:05 + 38:14 4583
21. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 112:28 + 39:37 4411
22. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 132:33 + 59:42 1908
Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy DISK 0
Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov DISK 0
Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
Král Jan ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno DISK 0
H20B
7.60 km, 310 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 3591
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ježek Vít JIL9903 B OK Jilemnice 86:06 4071
2. Bečvář Petr OPI9800 B Orientační sporty Písek 94:03 + 7:57 3744
3. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 97:23 + 11:17 3606
4. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 99:38 + 13:32 3514
5. Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering 102:58 + 16:52 3377
6. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 136:03 + 49:57 2015
H21E
14.40 km, 650 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9511
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 95:10 10517
2. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 101:28 + 6:18 9879
3. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 101:46 + 6:36 9849
4. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 101:49 + 6:39 9843
5. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 104:54 + 9:44 9531
6. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 107:47 + 12:37 9239
7. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 109:06 + 13:56 9105
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 109:38 + 14:28 9051
9. Kolovský František LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň 109:46 + 14:36 9038
10. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 110:09 + 14:59 8999
11. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 110:25 + 15:15 8972
12. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 110:32 + 15:22 8960
13. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 110:46 + 15:36 8936
14. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 111:08 + 15:58 8899
15. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 111:46 + 16:36 8835
16. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 111:58 + 16:48 8815
17. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 114:10 + 19:00 8592
18. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 114:32 + 19:22 8555
19. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 117:00 + 21:50 8305
20. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 117:45 + 22:35 8229
21. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 118:41 + 23:31 8134
22. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 119:18 + 24:08 8071
23. Dragowski Kuba TUR9003 E OOB TJ Turnov 120:02 + 24:52 7997
24. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 121:13 + 26:03 7877
25. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 121:58 + 26:48 7801
26. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 123:39 + 28:29 7631
27. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 125:09 + 29:59 7478
28. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 125:36 + 30:26 7433
29. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 127:11 + 32:01 7272
30. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 131:58 + 36:48 6788
31. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 132:32 + 37:22 6730
32. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 132:52 + 37:42 6696
33. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 138:52 + 43:42 6088
34. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 139:54 + 44:44 5983
Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
H21A
12.50 km, 475 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8194
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 94:59 8738
2. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 95:12 + 0:13 8718
3. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 96:28 + 1:29 8603
4. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 96:52 + 1:53 8566
5. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 97:35 + 2:36 8501
6. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 99:03 + 4:04 8368
7. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 99:22 + 4:23 8339
8. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 100:58 + 5:59 8194
9. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 101:20 + 6:21 8160
10. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 102:34 + 7:35 8048
11. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 102:54 + 7:55 8018
12. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 103:12 + 8:13 7991
13. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 103:30 + 8:31 7963
14. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 104:16 + 9:17 7894
15. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 104:24 + 9:25 7882
16. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 104:35 + 9:36 7865
17. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 104:54 + 9:55 7836
18. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 105:34 + 10:35 7775
19. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 105:46 + 10:47 7757
20. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 107:13 + 12:14 7625
21. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 107:59 + 13:00 7556
22. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 108:15 + 13:16 7532
23. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 108:34 + 13:35 7503
24. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 109:06 + 14:07 7454
25. Perůtka Jan LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice 109:24 + 14:25 7427
26. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:39 + 14:40 7404
27. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 110:21 + 15:22 7341
28. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 110:59 + 16:00 7283
29. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 111:08 + 16:09 7269
30. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 111:12 + 16:13 7263
31. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 111:22 + 16:23 7248
32. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 111:46 + 16:47 7212
33. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 114:44 + 19:45 6942
34. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 115:20 + 20:21 6888
35. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 116:02 + 21:03 6824
36. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 116:27 + 21:28 6786
37. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 116:56 + 21:57 6742
38. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 118:01 + 23:02 6644
39. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 119:52 + 24:53 6476
40. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 120:25 + 25:26 6426
41. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 120:52 + 25:53 6385
42. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 121:07 + 26:08 6362
43. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 122:32 + 27:33 6233
44. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 122:54 + 27:55 6200
45. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 123:01 + 28:02 6189
46. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 123:02 + 28:03 6188
47. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 129:42 + 34:43 5582
48. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 130:58 + 35:59 5466
49. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 132:11 + 37:12 5356
50. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 134:58 + 39:59 5103
51. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 136:04 + 41:05 5003
52. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 136:19 + 41:20 4980
53. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 136:36 + 41:37 4954
Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín DISK 0
Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno DISK 0
Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín DISK 0
Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
H21B
10.00 km, 375 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7337
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 84:52 7843
2. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:57 + 1:05 7745
3. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 85:58 + 1:06 7743
4. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 88:18 + 3:26 7531
5. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 94:20 + 9:28 6983
6. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 95:33 + 10:41 6872
7. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 97:31 + 12:39 6694
8. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 97:51 + 12:59 6663
9. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 99:28 + 14:36 6517
10. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 99:32 + 14:40 6511
11. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB Tretra Praha 99:50 + 14:58 6483
12. Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice 101:42 + 16:50 6314
13. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 102:44 + 17:52 6220
14. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 103:53 + 19:01 6115
15. Vaniš Ondřej TJN9500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:34 + 19:42 6053
16. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:08 + 21:16 5911
17. Šmejc Jakub SJC9401 C Sportcentrum Jičín 107:02 + 22:10 5829
18. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:10 + 24:18 5635
19. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 111:33 + 26:41 5419
20. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 114:03 + 29:11 5192
21. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 117:24 + 32:32 4887
22. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 118:01 + 33:09 4831
23. Zikmund Zdeněk SJC9703 C Sportcentrum Jičín 121:26 + 36:34 4521
24. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 136:35 + 51:43 3144
25. Hering Jan LPM8504 C OK Lokomotiva Plzeň 138:46 + 53:54 2946
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H21C
8.40 km, 380 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5465
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 81:11 6237
2. Vošta Zdeněk N148701 N14 Neregistrovani 86:04 + 4:53
3. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 89:23 + 8:12 5696
4. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:11 + 12:00 5446
5. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:45 + 29:34 4288
6. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 112:06 + 30:55 4199
7. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 114:58 + 33:47 4011
8. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 117:29 + 36:18 3845
9. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 122:28 + 41:17 3516
10. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 125:54 + 44:43 3290
11. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 140:38 + 59:27 2319
Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň DISK 0
Buzek Martin PGP8401 C SK Praga DISK 0
H35B
8.90 km, 380 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 77:56
2. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:54 + 6:58
3. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 85:36 + 7:40
4. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 87:20 + 9:24
5. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:55 + 9:59
6. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:48 + 10:52
7. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 88:57 + 11:01
8. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 89:52 + 11:56
9. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 89:56 + 12:00
10. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 91:04 + 13:08
11. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:46 + 13:50
12. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 92:41 + 14:45
13. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 93:35 + 15:39
14. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 95:39 + 17:43
15. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 96:35 + 18:39
16. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 96:52 + 18:56
17. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 101:11 + 23:15
18. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 102:09 + 24:13
19. Drągowski Piotr DOB8200 C KOB Dobruška 106:48 + 28:52
20. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 108:48 + 30:52
21. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 114:52 + 36:56
22. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 115:49 + 37:53
23. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 131:07 + 53:11
24. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 145:47 + 67:51
25. Nekvasil Michal DKP7501 C Oddíl OB Kotlářka 164:49 + 86:53
26. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 175:44 + 97:48
Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H40B
8.40 km, 340 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 64:45
2. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 68:19 + 3:34
3. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 73:07 + 8:22
4. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 73:30 + 8:45
5. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 73:50 + 9:05
6. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:14 + 11:29
7. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 77:54 + 13:09
8. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 81:37 + 16:52
9. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 81:54 + 17:09
10. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 82:42 + 17:57
11. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 83:02 + 18:17
12. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 85:14 + 20:29
13. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 87:42 + 22:57
14. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 87:45 + 23:00
15. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 88:34 + 23:49
16. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 88:35 + 23:50
17. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:37 + 23:52
18. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 88:38 + 23:53
19. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 88:45 + 24:00
20. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 91:51 + 27:06
21. Řehák Miroslav KAD7101 C Originální Vivalín Team Kadaň 92:09 + 27:24
22. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 92:38 + 27:53
23. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 94:19 + 29:34
24. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 96:06 + 31:21
25. Kubát Petr N99 N99 96:52 + 32:07
26. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 96:57 + 32:12
27. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 99:20 + 34:35
28. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 104:56 + 40:11
29. Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 105:42 + 40:57
30. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 107:24 + 42:39
31. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 109:29 + 44:44
32. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 109:38 + 44:53
33. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 115:23 + 50:38
34. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 116:43 + 51:58
35. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 119:44 + 54:59
36. Kott Alan N99 N99 127:03 + 62:18
37. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 143:05 + 78:20
38. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 144:03 + 79:18
39. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 147:06 + 82:21
40. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 149:37 + 84:52
H45B
7.30 km, 340 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:57
2. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:17 + 4:20
3. Eglin Michael N117302 N11 Neregistrovani 68:05 + 6:08
4. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 68:57 + 7:00
5. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 69:36 + 7:39
6. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 69:57 + 8:00
7. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 70:15 + 8:18
8. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 70:41 + 8:44
9. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 70:52 + 8:55
10. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 71:13 + 9:16
11. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 71:51 + 9:54
12. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 72:16 + 10:19
13. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 73:07 + 11:10
14. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:06 + 13:09
15. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 76:55 + 14:58
16. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 77:48 + 15:51
17. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 78:18 + 16:21
18. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 78:56 + 16:59
19. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 79:07 + 17:10
20. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 80:07 + 18:10
21. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 80:49 + 18:52
22. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 81:03 + 19:06
23. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 81:11 + 19:14
24. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 81:33 + 19:36
25. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 82:47 + 20:50
26. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 83:03 + 21:06
27. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 84:39 + 22:42
28. Klaška Jan N087300 N08 Neregistrovani 85:03 + 23:06
29. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 85:04 + 23:07
30. Tomandl Jan N017001 N01 Neregistrovani 85:14 + 23:17
31. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 85:44 + 23:47
32. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:45 + 25:48
33. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 87:54 + 25:57
34. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:35 + 28:38
35. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 90:48 + 28:51
36. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 91:28 + 29:31
37. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:42 + 29:45
38. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 92:47 + 30:50
39. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 93:31 + 31:34
40. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 94:09 + 32:12
41. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 95:48 + 33:51
42. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 96:06 + 34:09
43. Bulíř Jiří N066802 N06 Neregistrovani 98:42 + 36:45
44. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 99:28 + 37:31
45. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 101:07 + 39:10
46. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:13 + 40:16
47. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 102:25 + 40:28
48. Kohoutek Oldřich BSO7100 C KOB Baník Sokolov 104:00 + 42:03
49. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 105:23 + 43:26
50. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 109:47 + 47:50
51. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 111:07 + 49:10
52. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 111:20 + 49:23
53. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 111:31 + 49:34
54. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 115:27 + 53:30
55. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 118:03 + 56:06
56. Šustr Pavel KSH7001 C OB Kašperské Hory 120:39 + 58:42
57. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 122:41 + 60:44
58. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 135:48 + 73:51
59. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 153:01 + 91:04
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK
Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice DISK
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50B
6.50 km, 300 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 56:34
2. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 60:29 + 3:55
3. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 60:55 + 4:21
4. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 62:02 + 5:28
5. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 63:14 + 6:40
6. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 63:27 + 6:53
7. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 65:45 + 9:11
8. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 67:43 + 11:09
9. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 71:15 + 14:41
10. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 72:47 + 16:13
11. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 73:52 + 17:18
12. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 74:47 + 18:13
13. Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 75:55 + 19:21
14. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 76:04 + 19:30
15. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:13 + 23:39
16. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 80:28 + 23:54
17. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 83:17 + 26:43
18. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:02 + 29:28
19. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:28 + 29:54
20. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 87:14 + 30:40
21. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 87:38 + 31:04
22. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:04 + 33:30
23. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 92:17 + 35:43
24. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:39 + 36:05
25. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 93:06 + 36:32
26. Halač Jaroslav N036701 N03 Neregistrovani 94:15 + 37:41
27. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 96:24 + 39:50
28. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:04 + 43:30
29. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 105:12 + 48:38
30. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 112:12 + 55:38
31. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 133:37 + 77:03
32. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 159:09 + 102:35
33. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 218:50 + 162:16
Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň DISK
H55B
6.00 km, 290 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 53:27
2. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 53:42 + 0:15
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 56:21 + 2:54
4. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 61:38 + 8:11
5. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 66:03 + 12:36
6. Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 67:47 + 14:20
7. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 71:02 + 17:35
8. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 73:11 + 19:44
9. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 73:23 + 19:56
10. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 73:50 + 20:23
11. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 75:39 + 22:12
12. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 76:38 + 23:11
13. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:00 + 23:33
14. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 79:46 + 26:19
15. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 81:30 + 28:03
16. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 83:34 + 30:07
17. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 84:31 + 31:04
18. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:07 + 31:40
19. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 85:57 + 32:30
20. Dragowski Robert TUR5906 C OOB TJ Turnov 87:44 + 34:17
21. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:14 + 38:47
22. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 93:10 + 39:43
23. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 95:48 + 42:21
24. Novák Petr TJP6302 C TJ Sokol Troja 117:45 + 64:18
25. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 131:59 + 78:32
26. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 135:46 + 82:19
27. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 151:51 + 98:24
28. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 173:11 + 119:44
H60B
5.60 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 51:58
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 55:22 + 3:24
3. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:21 + 7:23
4. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 60:47 + 8:49
5. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 62:17 + 10:19
6. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 63:51 + 11:53
7. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:11 + 12:13
8. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 67:19 + 15:21
9. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 68:55 + 16:57
10. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 72:21 + 20:23
11. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 73:11 + 21:13
12. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 73:33 + 21:35
13. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 74:32 + 22:34
14. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 76:18 + 24:20
15. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 77:51 + 25:53
16. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:54 + 30:56
17. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 84:19 + 32:21
18. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 86:48 + 34:50
19. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 94:21 + 42:23
20. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 95:10 + 43:12
21. Chotětický Jan MAS5400 C KČT Aš 95:56 + 43:58
Šváb Jan VSP5801 C USK Praha DISK
H65B
5.30 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 52:32
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 58:37 + 6:05
3. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 58:48 + 6:16
4. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 62:11 + 9:39
5. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 62:12 + 9:40
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 63:03 + 10:31
7. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:35 + 15:03
8. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 68:01 + 15:29
9. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:14 + 15:42
10. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 69:28 + 16:56
11. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 71:05 + 18:33
12. Miřijovský Přemysl BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 72:41 + 20:09
13. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 74:23 + 21:51
14. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 76:00 + 23:28
15. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 85:18 + 32:46
16. Wysocki Andrzej N105102 N10 Neregistrovani 90:29 + 37:57
17. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:31 + 37:59
18. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 90:43 + 38:11
19. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 93:06 + 40:34
20. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 93:24 + 40:52
21. Ender Volker N120002 N12 Neregistrovani 96:17 + 43:45
22. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 96:51 + 44:19
23. Beránek Petr STB4900 C TJ Stadion Nový Bor 106:02 + 53:30
24. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 116:20 + 63:48
25. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 126:14 + 73:42
Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering DISK
H70B
4.60 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:56
2. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 52:32 + 1:36
3. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 61:37 + 10:41
4. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 61:38 + 10:42
5. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 68:07 + 17:11
6. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 68:17 + 17:21
7. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 68:47 + 17:51
8. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 75:39 + 24:43
9. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 77:48 + 26:52
10. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 83:23 + 32:27
11. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 90:31 + 39:35
12. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 91:06 + 40:10
13. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 106:28 + 55:32
14. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 107:42 + 56:46
15. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 115:54 + 64:58
H75B
4.20 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 57:53
2. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:08 + 3:15
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 64:33 + 6:40
4. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:36 + 34:43
Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H80B
3.80 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 66:55
2. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 70:49 + 3:54
P
2.70 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 20:03
2. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 26:49 + 6:46
3. Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 27:38 + 7:35
4. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 32:25 + 12:22
5. Ševčíková Olga ONO7699 SKOB Ostrov 34:36 + 14:33
6. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 35:25 + 15:22
7. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:35 + 16:32
8. Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec 39:00 + 18:57
9. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 40:08 + 20:05
10. Hladík Petr RUM ZOOB Rumburk 40:34 + 20:31
11. Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:31 + 24:28
12. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:12 + 25:09
13. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 46:44 + 26:41
14. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 47:33 + 27:30
15. Chmelíková Vlasta DOR7753 OK Dobříš 51:27 + 31:24
16. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:38 + 31:35
17. Urbanová Anna N208900 N20 Neregistrovaní 52:05 + 32:02
18. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 53:32 + 33:29
19. Synek Antonín DOK5600 C OK Doksy 55:02 + 34:59
20. Ullrichová Tereza N99 N99 55:39 + 35:36
21. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:29 + 36:26
22. Hejnová Barbora N99 N99 56:36 + 36:33
23. Hejnová Simona LLI7651 C TJ Loko Liberec 58:10 + 38:07
24. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 58:24 + 38:21
25. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 58:53 + 38:50
26. Udržal Jakub LPU OK Lokomotiva Pardubice 61:16 + 41:13
27. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 61:23 + 41:20
28. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 61:59 + 41:56
29. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 62:59 + 42:56
30. Klášková Amálie N99 N99 63:27 + 43:24
31. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 65:05 + 45:02
32. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 66:06 + 46:03
33. Synková Marcela DOK5751 C OK Doksy 66:54 + 46:51
34. Synková Barbora DOK0450 C OK Doksy 67:16 + 47:13
35. Hejnová Martina N99 N99 67:52 + 47:49
36. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 72:56 + 52:53
37. Martincová Natálie N99 N99 73:32 + 53:29
38. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 74:34 + 54:31
39. Martinec Pavel N99 N99 75:35 + 55:32
40. Straková Eva N99 N99 76:00 + 55:57
41. Fecko Richard NEK1100 C Nejdek Orienteering 81:46 + 61:43
42. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 89:14 + 69:11
43. Nekvasilová Julie DKP1252 C Oddíl OB Kotlářka 95:19 + 75:16
44. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 102:59 + 82:56
45. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 173:31 + 153:28
46. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 207:33 + 187:30
T3
3.10 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíba David N99 N99 25:50
2. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 29:45 + 3:55
3. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 31:17 + 5:27
4. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 31:54 + 6:04
5. Kubecová Jana STB7351 TJ Stadion Nový Bor 34:42 + 8:52
6. Mulíčková Zuzana ABM KOB ALFA Brno 35:42 + 9:52
7. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 36:22 + 10:32
8. Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:30 + 10:40
9. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:07 + 12:17
10. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 39:05 + 13:15
11. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:34 + 13:44
12. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 39:42 + 13:52
13. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 39:57 + 14:07
14. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 42:50 + 17:00
15. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 43:15 + 17:25
16. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 44:36 + 18:46
17. Žuchová Nikola TJN9352 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:10 + 20:20
18. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 46:11 + 20:21
19. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:03 + 22:13
20. Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 49:25 + 23:35
21. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 50:01 + 24:11
22. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 51:56 + 26:06
23. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:36 + 28:46
24. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 61:32 + 35:42
25. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 62:43 + 36:53
26. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 64:16 + 38:26
27. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 68:49 + 42:59
28. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 71:11 + 45:21
29. Hanslianová Barbora LCE8252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:08 + 46:18
30. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 72:48 + 46:58
31. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 76:13 + 50:23
32. Kubecová Markéta KAM0953 C OK Kamenice 80:03 + 54:13
33. Severýnová Popková Klár VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 133:02 + 107:12
T6
6.60 km, 205 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 59:48
2. Hlaváč Michal N197901 N19 Novy Bor 60:56 + 1:08
3. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:37 + 5:49
4. Podrábský Ctibor VLI7001 C Slavia Liberec orienteering 65:52 + 6:04
5. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 66:35 + 6:47
6. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 66:50 + 7:02
7. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:49 + 10:01
8. Pešík Michal N057701 N05 Neregistrovani 71:39 + 11:51
9. Mach Matěj LME9800 C SK Los Mělník 75:06 + 15:18
10. Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha 75:31 + 15:43
11. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 76:23 + 16:35
12. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 77:31 + 17:43
13. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 80:06 + 20:18
14. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 81:15 + 21:27
15. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 82:17 + 22:29
16. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 83:14 + 23:26
17. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 83:21 + 23:33
18. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 86:06 + 26:18
19. Machová Marie LME0050 C SK Los Mělník 86:24 + 26:36
20. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 87:54 + 28:06
21. Krejčí Lukáš TJN8500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:31 + 31:43
22. Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 91:41 + 31:53
23. Kinštová Dominika SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 95:14 + 35:26
24. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 102:08 + 42:20
25. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 102:49 + 43:01
26. Hicketier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 102:50 + 43:02
27. Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 105:12 + 45:24
28. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 107:55 + 48:07
29. Bronchart François LPU9641 OK Lokomotiva Pardubice 108:59 + 49:11
30. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 119:16 + 59:28
31. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 127:23 + 67:35
32. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 140:36 + 80:48
33. Košut Roman N029101 N02 Neregistrovani 141:57 + 82:09
34. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 177:26 + 117:38