Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michalíková Klára | ZVO0954 | C | OB SK Zvole | 22:04 | |
2. | Vaněčková Anna | TJP1050 | C | TJ Sokol Troja | 22:29 | + 0:25 |
3. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:37 | + 1:33 |
4. | Kolářová Veronika | LOU1050 | C | SK Moravan Louňovice | 24:23 | + 2:19 |
5. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | C | USK Praha | 24:35 | + 2:31 |
6. | Magazu Sophia | DOR1152 | C | OK Dobříš | 25:52 | + 3:48 |
7. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | C | USK Praha | 26:20 | + 4:16 |
8. | Pangrácová Eva | MFP1051 | C | Matfyz Praha | 26:35 | + 4:31 |
9. | Mácová Barbora | DOB1050 | C | KOB Dobruška | 27:07 | + 5:03 |
10. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | C | SK Praga | 28:35 | + 6:31 |
11. | Řepková Anna | PGP1052 | C | SK Praga | 28:54 | + 6:50 |
12. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | C | OB SK Zvole | 29:40 | + 7:36 |
13. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:55 | + 8:51 |
14. | Havlová Veronika | KNC0950 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 32:30 | + 10:26 |
15. | Blehová Barbora | DOR1151 | C | OK Dobříš | 32:35 | + 10:31 |
16. | Lenská Tereza | DKP1054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:22 | + 16:18 |
17. | Procházková Aneta | DKP1153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:11 | + 18:07 |
18. | Fialová Kristýna | DOR1250 | C | OK Dobříš | 41:42 | + 19:38 |
19. | Hrstková Eliška | SLA1053 | C | SKOB Slaný | 42:13 | + 20:09 |
20. | Neškudlová Anna | KAM1152 | C | OK Kamenice | 44:46 | + 22:42 |
21. | Prchlíková Kristýna | LOU1053 | C | SK Moravan Louňovice | 51:05 | + 29:01 |
22. | Jakubesová Julie | TAP1052 | C | KOB Tretra Praha | 51:59 | + 29:55 |
23. | Rejšková Klára | KAM1251 | C | OK Kamenice | 52:09 | + 30:05 |
24. | Svobodová Adéla | ODV1150 | C | TJ Aero Odolena Voda | 54:56 | + 32:52 |
25. | Truncová Štěpánka | ODV1052 | C | TJ Aero Odolena Voda | 55:42 | + 33:38 |
26. | Hezká Adéla | DOR1053 | C | OK Dobříš | 58:50 | + 36:46 |
27. | Truncová Zuzana | ODV1051 | C | TJ Aero Odolena Voda | 58:54 | + 36:50 |
28. | Vítová Marianne | SPC1150 | C | SPORTICUS team | 59:05 | + 37:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mišeková Lucie | KAM1050 | C | OK Kamenice | 17:15 | |
2. | Štěpová Barbora | PGP0951 | C | SK Praga | 17:19 | + 0:04 |
3. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | C | OB Říčany | 17:27 | + 0:12 |
4. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 19:48 | + 2:33 |
5. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 21:13 | + 3:58 |
6. | Hrušková Tereza | PGP0953 | C | SK Praga | 21:14 | + 3:59 |
7. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | C | USK Praha | 26:59 | + 9:44 |
8. | Smutná Markéta | DLP0950 | C | OOB TJ Dukla Praha | 28:10 | + 10:55 |
9. | Zurynková Lenka | TJN0957 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:35 | + 11:20 |
10. | Baštová Justýna | DOR0952 | C | OK Dobříš | 28:59 | + 11:44 |
11. | Benáková Natálie | TAP0956 | C | KOB Tretra Praha | 34:19 | + 17:04 |
12. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 36:00 | + 18:45 |
13. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 39:08 | + 21:53 |
14. | Šunková Sára | LOU1051 | C | SK Moravan Louňovice | 44:49 | + 27:34 |
15. | Pilchová Linda | ODV0953 | C | TJ Aero Odolena Voda | 46:59 | + 29:44 |
16. | Svobodová Ema | ODV0951 | C | TJ Aero Odolena Voda | 51:15 | + 34:00 |
17. | Tvrdková Sofie Anna | DOR1055 | C | OK Dobříš | 70:17 | + 53:02 |
Pecklová Laura | DOR1150 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | B | USK Praha | 21:41 | |
2. | Mullis Carolina | DKP0951 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:19 | + 2:38 |
3. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | C | USK Praha | 24:24 | + 2:43 |
4. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 24:26 | + 2:45 |
5. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 25:55 | + 4:14 |
6. | Mayerová Daniela | KSH0852 | B | OB Kašperské Hory | 26:18 | + 4:37 |
7. | Snížková Adéla | DKP0850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:24 | + 4:43 |
8. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | B | OK Kamenice | 26:46 | + 5:05 |
9. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 29:14 | + 7:33 |
10. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:41 | + 8:00 |
11. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 29:53 | + 8:12 |
12. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 30:09 | + 8:28 |
13. | Lampová Amálie | DKP0752 | B | Oddíl OB Kotlářka | 31:16 | + 9:35 |
14. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | B | OK Dobříš | 31:21 | + 9:40 |
15. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | B | OK Kamenice | 32:14 | + 10:33 |
16. | Zemanová Eliška | DKP0862 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:53 | + 12:12 |
17. | Šunková Berta | LOU0850 | C | SK Moravan Louňovice | 34:04 | + 12:23 |
18. | Havlová Tereza | KNC0750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:21 | + 12:40 |
19. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | C | OB Říčany | 36:46 | + 15:05 |
20. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | C | OB Říčany | 37:22 | + 15:41 |
21. | Břízková Anna | LOU0851 | C | SK Moravan Louňovice | 37:24 | + 15:43 |
22. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | C | OK Dobříš | 37:28 | + 15:47 |
23. | Černá Adéla | HCE0850 | C | TJ Hostivice | 37:44 | + 16:03 |
24. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | C | OB SK Zvole | 37:54 | + 16:13 |
25. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | C | OB Říčany | 39:14 | + 17:33 |
26. | Mácová Natálie | DOB0770 | C | KOB Dobruška | 39:36 | + 17:55 |
27. | Vavřinová Johana | HCE0751 | C | TJ Hostivice | 40:51 | + 19:10 |
28. | Vařeková Marianna | RIC0760 | C | OB Říčany | 41:06 | + 19:25 |
29. | Nováková Zuzana | ZVO0850 | C | OB SK Zvole | 42:12 | + 20:31 |
30. | Krátká Linda | ROU0851 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 42:39 | + 20:58 |
31. | Housková Adéla | DOR0851 | C | OK Dobříš | 44:06 | + 22:25 |
32. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB Tretra Praha | 44:21 | + 22:40 |
33. | Leinweberová Julie | FSP0755 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:52 | + 24:11 |
34. | Fialová Kateřina | DOR0754 | B | OK Dobříš | 46:10 | + 24:29 |
35. | Herynková Klára | RIC0758 | C | OB Říčany | 46:53 | + 25:12 |
36. | Dostálová Judita | HCE0750 | C | TJ Hostivice | 46:55 | + 25:14 |
37. | Syblíková Rozarie | ODV0856 | C | TJ Aero Odolena Voda | 47:12 | + 25:31 |
38. | Ehlerová Anna | VSP0854 | C | USK Praha | 47:28 | + 25:47 |
39. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | C | KOB Kladno | 47:48 | + 26:07 |
40. | Pilchová Sofie | ODV0751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 50:56 | + 29:15 |
41. | Křečková Apolena | KAM0755 | C | OK Kamenice | 52:17 | + 30:36 |
42. | Kuželová Ela | FSP0750 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:11 | + 34:30 |
43. | Michalská Kristýna | RIC0852 | C | OB Říčany | 59:27 | + 37:46 |
44. | Votruba Hana | TAP0855 | C | KOB Tretra Praha | 61:02 | + 39:21 |
45. | Berná Klára | ODV0851 | C | TJ Aero Odolena Voda | 64:17 | + 42:36 |
46. | Blehová Veronika | DOR0852 | C | OK Dobříš | 78:00 | + 56:19 |
47. | Mikovcová Magdalena | TAP0858 | C | KOB Tretra Praha | 84:39 | + 62:58 |
48. | Reichelová Helena | 0030002 | C | 88:16 | + 66:35 | |
49. | Dudlová Hana | ODV0854 | C | TJ Aero Odolena Voda | 90:13 | + 68:32 |
50. | Hezká Tereza | DOR0855 | C | OK Dobříš | 120:26 | + 98:45 |
Ptáčková Hana | PGP0750 | B | SK Praga | DISK | ||
Vejražková Anna | KPY0750 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelantová Martina | RIC0550 | A | OB Říčany | 23:11 | |
2. | Balejová Julie | KAM0551 | A | OK Kamenice | 25:39 | + 2:28 |
3. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:14 | + 3:03 |
4. | Švecová Karolína | ZVO0557 | B | OB SK Zvole | 26:16 | + 3:05 |
5. | Nováková Nina | KAM0554 | B | OK Kamenice | 27:05 | + 3:54 |
6. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:18 | + 4:07 |
7. | Malečková Hana | VSP0553 | B | USK Praha | 27:48 | + 4:37 |
8. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | Matfyz Praha | 28:43 | + 5:32 |
9. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 29:26 | + 6:15 |
10. | Kotková Adéla | RIC0655 | B | OB Říčany | 29:44 | + 6:33 |
11. | Pecková Tereza | VLI0551 | B | Slavia Liberec orienteering | 33:00 | + 9:49 |
12. | Magazu Annabelle | DOR0657 | B | OK Dobříš | 34:49 | + 11:38 |
13. | Černá Justina | HCE0652 | B | TJ Hostivice | 35:35 | + 12:24 |
14. | Bambousková Julie | DOR0650 | B | OK Dobříš | 36:56 | + 13:45 |
15. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | B | SK Praga | 37:27 | + 14:16 |
16. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | B | KOB Tretra Praha | 38:36 | + 15:25 |
17. | Redlová Barbora | SLA0650 | B | SKOB Slaný | 39:41 | + 16:30 |
18. | Priehodová Nela | PGP0655 | B | SK Praga | 39:46 | + 16:35 |
19. | Linhartová Klára | ZVO0556 | B | OB SK Zvole | 41:00 | + 17:49 |
20. | Dostálová Lejla | DLP0650 | C | OOB TJ Dukla Praha | 41:35 | + 18:24 |
21. | Maříková Alžběta | FSP0650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:38 | + 18:27 |
22. | Polívková Beáta | RIC0652 | B | OB Říčany | 42:52 | + 19:41 |
23. | Krejčová Hana | ROU0653 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 46:29 | + 23:18 |
24. | Pompachová Karolína | TAP0652 | B | KOB Tretra Praha | 46:36 | + 23:25 |
25. | Horáčková Michaela | DKP0551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:43 | + 25:32 |
26. | Večerková Ema | DKP0657 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:48 | + 25:37 |
27. | Chobotová Klára | ROZ0550 | C | OK Roztoky | 50:01 | + 26:50 |
28. | Koubová Hana | DKP0558 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:54 | + 29:43 |
29. | Koubková Tereza | DOR0651 | C | OK Dobříš | 58:46 | + 35:35 |
30. | Housková Barbora | DOR0655 | B | OK Dobříš | 59:06 | + 35:55 |
31. | Machová Karolína | VSP0652 | C | USK Praha | 60:15 | + 37:04 |
32. | Ulbertová Lucie | DKL0652 | C | KOB Kladno | 60:19 | + 37:08 |
33. | Müllerová Hana | HCE0650 | C | TJ Hostivice | 66:42 | + 43:31 |
34. | Volná Hana | 0050007 | C | 67:06 | + 43:55 | |
35. | Baxová Kateřina | LBE0651 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 68:41 | + 45:30 |
36. | Puchernová Barbora | SCP0650 | C | OK Sparta Praha | 72:39 | + 49:28 |
37. | Brodská Kateřina | HCE0653 | C | TJ Hostivice | 80:40 | + 57:29 |
38. | Sotonová Šárka | TAP0655 | B | KOB Tretra Praha | 82:47 | + 59:36 |
39. | Mácová Štěpánka | DOB0661 | C | KOB Dobruška | 84:46 | + 61:35 |
40. | Přibíková Agáta | PGP0651 | C | SK Praga | 92:46 | + 69:35 |
41. | Michalská Sára | RIC0656 | C | OB Říčany | 107:58 | + 84:47 |
Šantorová Eliška | ROZ0552 | B | OK Roztoky | DISK | ||
Neuwirthová Nelli | RIC0554 | C | OB Říčany | DISK | ||
Halačová Emilie | 0050055 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 29:43 | |
2. | Krejčová Lucie | ROU0453 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 32:02 | + 2:19 |
3. | Dvořáková Hana | PGP0355 | B | SK Praga | 32:52 | + 3:09 |
4. | Čapková Lucie | KAM0459 | B | OK Kamenice | 33:26 | + 3:43 |
5. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:37 | + 3:54 |
6. | Švecová Anežka | ZVO0352 | B | OB SK Zvole | 33:50 | + 4:07 |
7. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 38:04 | + 8:21 |
8. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 38:08 | + 8:25 |
9. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:39 | + 8:56 |
10. | Končická Kateřina | RIC0352 | C | OB Říčany | 41:33 | + 11:50 |
11. | Jirasová Anežka | DOR0350 | C | OK Dobříš | 42:23 | + 12:40 |
12. | Víšková Veronika | KAM0452 | B | OK Kamenice | 46:00 | + 16:17 |
13. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | C | SKOB Slaný | 48:34 | + 18:51 |
14. | Baštová Julie | DOR0353 | B | OK Dobříš | 48:58 | + 19:15 |
15. | Pilátová Amálie | DKL0450 | C | KOB Kladno | 52:01 | + 22:18 |
16. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | C | OB SK Zvole | 52:05 | + 22:22 |
17. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 57:27 | + 27:44 |
18. | Vlašaná Michaela | DOR0452 | C | OK Dobříš | 60:31 | + 30:48 |
Švejdová Eliška | ZVO0454 | C | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermáková Klára | PGP0352 | B | SK Praga | 28:19 | |
2. | Chrzová Eliška | PGP0353 | B | SK Praga | 29:32 | + 1:13 |
3. | Petriláková Anežka Rozári | DOR0251 | B | OK Dobříš | 31:56 | + 3:37 |
4. | Popová Jana | TAP0252 | B | KOB Tretra Praha | 33:49 | + 5:30 |
5. | Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | 35:34 | + 7:15 |
6. | Blahová Pavla | DKP0155 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:55 | + 11:36 |
7. | Votavová Žofie | KNC0250 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 41:40 | + 13:21 |
8. | Popová Veronika | TAP0253 | B | KOB Tretra Praha | 48:15 | + 19:56 |
9. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 63:59 | + 35:40 |
10. | Horychová Zuzana | DKL0150 | C | KOB Kladno | 78:05 | + 49:46 |
Rousová Lucie | DKL0251 | C | KOB Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | 31:45 | 8546 | |
2. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 32:27 | + 0:42 | 8370 |
3. | Šístková Iveta | LPU8654 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 34:14 | + 2:29 | 7920 |
4. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:49 | + 3:04 | 7773 |
5. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 35:32 | + 3:47 | 7592 |
6. | Hájková Eliška | KAM9851 | C | OK Kamenice | 36:19 | + 4:34 | 7394 |
7. | Matějů Martina | PGP8556 | E | SK Praga | 37:06 | + 5:21 | 7196 |
8. | Bořánková Karolína | KAM9550 | C | OK Kamenice | 37:26 | + 5:41 | 7112 |
8. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:26 | + 5:41 | 7112 |
10. | Voltrová Alena | DKP9956 | A | Oddíl OB Kotlářka | 37:49 | + 6:04 | 7016 |
11. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 38:09 | + 6:24 | 6932 |
12. | Neumannová Kateřina | PGP9256 | C | SK Praga | 38:36 | + 6:51 | 6818 |
13. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 39:11 | + 7:26 | 6671 |
14. | Kamererová Valerie | KAM9452 | C | OK Kamenice | 39:26 | + 7:41 | 6608 |
15. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:42 | + 7:57 | 6540 |
16. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | C | OK Kamenice | 42:59 | + 11:14 | 5712 |
17. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 44:02 | + 12:17 | 5447 |
18. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 44:05 | + 12:20 | 5434 |
19. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 44:42 | + 12:57 | 5279 |
20. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 45:06 | + 13:21 | 5178 |
21. | Voltrová Hana | ROZ9752 | C | OK Roztoky | 45:16 | + 13:31 | 5136 |
22. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | B | OB SK Zvole | 45:23 | + 13:38 | 5106 |
23. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | B | OK Kamenice | 45:49 | + 14:04 | 4997 |
24. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | C | OOB SK Zbraslav | 46:12 | + 14:27 | 4900 |
24. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 46:12 | + 14:27 | 4900 |
26. | Kazdová Lenka | SJC8484 | C | Sportcentrum Jičín | 47:17 | + 15:32 | 4627 |
27. | Blaťáková Radka | SLP8451 | C | OOB Slavia Praha | 47:40 | + 15:55 | 4530 |
28. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 49:11 | + 17:26 | 4148 |
29. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 49:37 | + 17:52 | 4038 |
30. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:44 | + 17:59 | 4009 |
31. | Sajdlová Jana | NER1151 | C | 49:46 | + 18:01 | ||
32. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 50:26 | + 18:41 | 3832 |
33. | Marková Anna | LBE9250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 51:03 | + 19:18 | 3677 |
34. | Dlouhá Hana | DKP9450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:39 | + 19:54 | 3525 |
35. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 53:13 | + 21:28 | 3130 |
36. | Míchalová Šárka | KPY0050 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:06 | + 22:21 | 2907 |
37. | Burešová Lenka | DKP8351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:26 | + 25:41 | 2066 |
38. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:32 | + 25:47 | 2041 |
39. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 57:42 | + 25:57 | 1999 |
40. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 60:05 | + 28:20 | 1398 |
41. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 60:36 | + 28:51 | 1267 |
42. | Čechová Lenka | 3GC | C | Neregistrovaní - ZOO | 64:37 | + 32:52 | |
43. | Karasová Jana | FSP6153 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:56 | + 42:11 | 0 |
44. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:29 | + 47:44 | 0 |
45. | Setínková Zuzana | DKP5753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 93:18 | + 61:33 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holzbachová Lucie | DKP0052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:33 | 2274 | |
2. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 40:40 | + 2:07 | 2163 |
3. | Kašparová Barbora | SLA0251 | B | SKOB Slaný | 44:11 | + 5:38 | 1981 |
4. | Zeman Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 45:44 | + 7:11 | 1900 |
5. | Pangrácová Marie | SPS | C | SK Olympia Praha SPS | 45:47 | + 7:14 | |
6. | Hornová Lenka | SKS | C | SK SKIVELO Olomouc | 46:47 | + 8:14 | |
7. | Hořejší Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:03 | + 10:30 | 1727 |
8. | Adamčíková Zdeňka | LOV8750 | C | lepus.cz | 50:12 | + 11:39 | 1668 |
9. | Pangrácová Anna | SKS | C | SK SKIVELO Olomouc | 50:48 | + 12:15 | |
10. | Pacovská Romana | VTA8951 | C | SC vebr-sport | 64:13 | + 25:40 | 939 |
11. | Benešová Hana | DKL0050 | C | KOB Kladno | 64:22 | + 25:49 | 931 |
12. | Horalíková Eva | DLP0050 | C | OOB TJ Dukla Praha | 65:17 | + 26:44 | |
13. | Erbanová Petra | ROU8952 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 69:20 | + 30:47 | 673 |
14. | Dobešová Kateřina | KPY8750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:46 | + 44:13 | 0 |
15. | Spilková Pavlína | SPS | C | SK Olympia Praha SPS | 86:14 | + 47:41 | |
16. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 93:27 | + 54:54 | 0 |
17. | Reichelová Monika | NER1110 | C | 181:32 | + 142:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 30:27 | |
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 33:02 | + 2:35 |
3. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 36:26 | + 5:59 |
4. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 37:09 | + 6:42 |
5. | Puchernová Veronika | SCP7455 | C | OK Sparta Praha | 37:30 | + 7:03 |
6. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 38:03 | + 7:36 |
7. | Rydlová Jana | VIC7752 | C | OB Vizovice | 38:26 | + 7:59 |
8. | Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | 39:09 | + 8:42 |
9. | Pangrácová Jana | MFP7653 | C | Matfyz Praha | 40:39 | + 10:12 |
10. | Tichovská Hana | PGP8251 | C | SK Praga | 40:55 | + 10:28 |
11. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 41:01 | + 10:34 |
12. | Forštová Jitka | PGP7558 | C | SK Praga | 41:50 | + 11:23 |
13. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 42:03 | + 11:36 |
14. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 42:43 | + 12:16 |
15. | Vaněčková Petra | TJP7950 | C | TJ Sokol Troja | 42:50 | + 12:23 |
16. | Řepková Jana | PGP7762 | C | SK Praga | 42:54 | + 12:27 |
17. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 43:11 | + 12:44 |
18. | Mácová Martina | DOB7750 | C | KOB Dobruška | 44:05 | + 13:38 |
19. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 44:10 | + 13:43 |
20. | Bezpalcová Zuzana | OKP7454 | C | SK OK 24 Praha | 44:40 | + 14:13 |
21. | Papicová Silvie | BZP7651 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 45:13 | + 14:46 |
22. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 45:32 | + 15:05 |
23. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 46:16 | + 15:49 |
24. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | C | OK Dobříš | 48:47 | + 18:20 |
25. | Sotonová Jitka | TAP7950 | C | KOB Tretra Praha | 49:01 | + 18:34 |
26. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 49:12 | + 18:45 |
27. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 49:37 | + 19:10 |
28. | Svítilová Pavla | BZP7750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 51:49 | + 21:22 |
29. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 52:03 | + 21:36 |
30. | Maříková Markéta | FSP7351 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:05 | + 22:38 |
31. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:22 | + 22:55 |
32. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:54 | + 23:27 |
33. | Zábřeská Jitka | LOU7950 | C | SK Moravan Louňovice | 54:12 | + 23:45 |
34. | Paulíny Monika | TAP8151 | C | KOB Tretra Praha | 54:15 | + 23:48 |
35. | Machová Jana | VSP7754 | C | USK Praha | 54:42 | + 24:15 |
36. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:15 | + 24:48 |
37. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:36 | + 26:09 |
38. | Kuželová Michaela | FSP7851 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:23 | + 28:56 |
39. | Ellederová Zdeňka | TAP7755 | C | KOB Tretra Praha | 59:38 | + 29:11 |
40. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 61:01 | + 30:34 |
41. | Seidlová Barbora | RIC7955 | C | OB Říčany | 61:13 | + 30:46 |
42. | Fialová Jana | DOR8050 | C | OK Dobříš | 61:29 | + 31:02 |
43. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 61:48 | + 31:21 |
44. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | 62:30 | + 32:03 |
45. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | C | Čepíci | 62:51 | + 32:24 |
46. | Protivová Monika | TAP7651 | C | KOB Tretra Praha | 62:55 | + 32:28 |
47. | Petříčková Zuzana | MKP8251 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 62:59 | + 32:32 |
48. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | C | OB SK Zvole | 63:05 | + 32:38 |
49. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 64:57 | + 34:30 |
50. | Janderová Markéta | SOB7750 | C | SOBSA | 66:21 | + 35:54 |
51. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 66:35 | + 36:08 |
52. | Magazu Radka | DOR7853 | C | OK Dobříš | 67:08 | + 36:41 |
53. | Topičová Anna | LOU8350 | C | SK Moravan Louňovice | 68:55 | + 38:28 |
54. | Prylová Pavla | TJP7550 | C | TJ Sokol Troja | 74:01 | + 43:34 |
55. | Havlová Eva | KNC7851 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 76:35 | + 46:08 |
56. | Černá Petra | HCE7751 | C | TJ Hostivice | 78:17 | + 47:50 |
57. | Pinkava Anna | FSP8151 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 80:33 | + 50:06 |
58. | Baxová Irena | LBE7951 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 84:37 | + 54:10 |
59. | Housková Monika | DOR7551 | C | OK Dobříš | 85:25 | + 54:58 |
60. | Krejčová Jana | ROU7758 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 86:03 | + 55:36 |
61. | Dudová Irena | HCE8250 | C | TJ Hostivice | 87:39 | + 57:12 |
62. | Lazarova Pavla | RIC7651 | C | OB Říčany | 89:28 | + 59:01 |
63. | Šunková Karolína | LOU7550 | C | SK Moravan Louňovice | 93:46 | + 63:19 |
64. | Priehodová Kateřina | PGP7857 | C | SK Praga | 94:21 | + 63:54 |
Eiglerová Petra | ROU8150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Hudosová Gabriela | RIC7299 | C | OB Říčany | DISK | ||
Medlínová Kateřina | DKP7854 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 29:56 | |
2. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 32:05 | + 2:09 |
3. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 35:14 | + 5:18 |
4. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 36:12 | + 6:16 |
5. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 38:02 | + 8:06 |
6. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:30 | + 9:34 |
7. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 39:48 | + 9:52 |
8. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:00 | + 12:04 |
9. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 43:02 | + 13:06 |
10. | Horáková Lenka | VSP7255 | C | USK Praha | 43:11 | + 13:15 |
11. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 43:17 | + 13:21 |
12. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 43:18 | + 13:22 |
13. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 43:47 | + 13:51 |
14. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 44:30 | + 14:34 |
15. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 45:10 | + 15:14 |
16. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 45:39 | + 15:43 |
17. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 47:16 | + 17:20 |
18. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 47:39 | + 17:43 |
19. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 48:35 | + 18:39 |
20. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 48:47 | + 18:51 |
21. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 49:11 | + 19:15 |
22. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:27 | + 19:31 |
23. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 50:11 | + 20:15 |
24. | Přibíková Monika | PGP7256 | C | SK Praga | 53:00 | + 23:04 |
24. | Beranová Iva | VSP7150 | C | USK Praha | 53:00 | + 23:04 |
26. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 53:03 | + 23:07 |
27. | Baziková Lucie | TJP6451 | C | TJ Sokol Troja | 54:43 | + 24:47 |
28. | Klofáčová Romana | SLP6951 | C | OOB Slavia Praha | 55:40 | + 25:44 |
29. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 55:58 | + 26:02 |
30. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 59:35 | + 29:39 |
31. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB Tretra Praha | 60:35 | + 30:39 |
32. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 61:56 | + 32:00 |
33. | Žižková Markéta | DOR7352 | C | OK Dobříš | 62:17 | + 32:21 |
34. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:30 | + 32:34 |
35. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:41 | + 32:45 |
36. | Popová Veronika | TAP7450 | C | KOB Tretra Praha | 63:33 | + 33:37 |
37. | Jirasová Jana | DOR7450 | C | OK Dobříš | 63:46 | + 33:50 |
38. | Dlouhá Jana | DKP5950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:04 | + 34:08 |
39. | Hradilová Katarína | HCE7350 | C | TJ Hostivice | 64:55 | + 34:59 |
40. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | C | KČT Slavoj Praha | 66:47 | + 36:51 |
41. | Nováková Jana | TJP6552 | C | TJ Sokol Troja | 67:59 | + 38:03 |
42. | Tichá Dagmar | DKP7250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:15 | + 38:19 |
43. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 69:10 | + 39:14 |
44. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 80:44 | + 50:48 |
45. | Daňková Daniela | DKP7353 | C | Oddíl OB Kotlářka | 88:18 | + 58:22 |
46. | Nentvichová Romana | DOR6651 | C | OK Dobříš | 94:13 | + 64:17 |
47. | Vrbová Eva | FSP7450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 101:07 | + 71:11 |
Hrubá Veronika | NER1153 | C | DISK | |||
Brodská Renata | HCE7451 | C | TJ Hostivice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Jitka | PGP6153 | C | SK Praga | 34:02 | |
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 36:28 | + 2:26 |
3. | Tachezy Ruth | DOR6451 | C | OK Dobříš | 39:49 | + 5:47 |
4. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 39:52 | + 5:50 |
5. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:19 | + 8:17 |
6. | Michálková Jiřina | VSP6151 | C | USK Praha | 43:06 | + 9:04 |
7. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 43:17 | + 9:15 |
8. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 43:36 | + 9:34 |
9. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:01 | + 11:59 |
10. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:46 | + 14:44 |
11. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 49:47 | + 15:45 |
12. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:49 | + 15:47 |
13. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:34 | + 17:32 |
14. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:27 | + 18:25 |
15. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 52:45 | + 18:43 |
16. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:58 | + 20:56 |
17. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 55:02 | + 21:00 |
18. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 60:28 | + 26:26 |
19. | Krákorová Ivana | NER | C | 81:38 | + 47:36 | |
Špičáková Lenka | DKP5850 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Soukupová Michaela | VSP5850 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 37:12 | |
2. | Kupcová Věroslava | DVP4850 | C | DVP ORIENTATION | 38:51 | + 1:39 |
3. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 38:52 | + 1:40 |
4. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | C | OK Sparta Praha | 40:40 | + 3:28 |
5. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 40:50 | + 3:38 |
6. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 43:21 | + 6:09 |
7. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:29 | + 7:17 |
8. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 44:36 | + 7:24 |
9. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 53:23 | + 16:11 |
10. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 54:50 | + 17:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 36:52 | |
2. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 55:41 | + 18:49 |
3. | Bláhová Blanka | SJP3651 | C | KČT Slavoj Praha | 55:51 | + 18:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradil Michal | HCE0900 | C | TJ Hostivice | 16:17 | |
2. | Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | 18:17 | + 2:00 |
3. | Zavadil Matěj | VSP0904 | C | USK Praha | 19:05 | + 2:48 |
4. | Elleder Jan | TAP1010 | C | KOB Tretra Praha | 19:39 | + 3:22 |
5. | Piškule Štěpán | ODV0900 | C | TJ Aero Odolena Voda | 19:52 | + 3:35 |
6. | Gajda Petr | VSP0903 | C | USK Praha | 20:28 | + 4:11 |
7. | Jiras František | DOR0900 | C | OK Dobříš | 20:47 | + 4:30 |
8. | Machar Dan | DKP1002 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:48 | + 4:31 |
9. | Svoboda Adam | DKP0913 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:05 | + 4:48 |
10. | Kučera Jakub | VSP0900 | C | USK Praha | 21:22 | + 5:05 |
11. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 21:53 | + 5:36 |
12. | Kuttelwascher Marek | HCE0901 | C | TJ Hostivice | 22:57 | + 6:40 |
13. | Gregor Kevin | DOR1001 | C | OK Dobříš | 23:12 | + 6:55 |
14. | Kantůrek Tomáš | DLP0902 | C | OOB TJ Dukla Praha | 23:24 | + 7:07 |
15. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | C | SK Praga | 23:56 | + 7:39 |
16. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 24:12 | + 7:55 |
17. | Prox Jan | RIC1003 | C | OB Říčany | 24:41 | + 8:24 |
18. | Koma Lukáš | DOR0903 | C | OK Dobříš | 25:58 | + 9:41 |
19. | Vozábal David | PGP0904 | C | SK Praga | 26:11 | + 9:54 |
20. | Kučera Tomáš | TAP0907 | C | KOB Tretra Praha | 27:00 | + 10:43 |
21. | Lazar David | RIC1001 | C | OB Říčany | 27:08 | + 10:51 |
22. | Koukal Jan | ODV1001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 29:19 | + 13:02 |
23. | Sláma Kryštof | KAM1000 | C | OK Kamenice | 30:27 | + 14:10 |
24. | Španěl Viktor | DOR0901 | C | OK Dobříš | 30:54 | + 14:37 |
25. | Protiva Mikuláš | TAP1100 | C | KOB Tretra Praha | 33:21 | + 17:04 |
26. | Pilař František | CEP0900 | C | Čepíci | 34:37 | + 18:20 |
27. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 35:04 | + 18:47 |
28. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | C | OK Dobříš | 35:30 | + 19:13 |
29. | Protiva Jan | TAP0904 | C | KOB Tretra Praha | 36:05 | + 19:48 |
30. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 36:12 | + 19:55 |
31. | Nitsch Ondřej | FSP1000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:14 | + 22:57 |
32. | Dvořák Patrik | DKP0905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:03 | + 28:46 |
33. | Paulíny Jakub | TAP0902 | C | KOB Tretra Praha | 57:10 | + 40:53 |
34. | Michalský Ondřej | RIC1002 | C | OB Říčany | 63:33 | + 47:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vít Benjamin Adam | KAM1003 | C | OK Kamenice | 16:04 | |
2. | Míka Luboš | DKP1101 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:44 | + 2:40 |
3. | Knop Matěj | FSP0905 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:25 | + 4:21 |
4. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | C | OB SK Zvole | 20:57 | + 4:53 |
5. | Bašus Ondřej | KAM1004 | C | OK Kamenice | 21:28 | + 5:24 |
6. | Seidl Marek | RIC1100 | C | OB Říčany | 22:11 | + 6:07 |
7. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 22:24 | + 6:20 |
8. | Pucherna Marek | SCP0900 | C | OK Sparta Praha | 23:34 | + 7:30 |
9. | Čeněk Matyáš | TAP1004 | C | KOB Tretra Praha | 24:49 | + 8:45 |
10. | Hendrich Matyáš | PGP1003 | C | SK Praga | 25:27 | + 9:23 |
11. | Darmovzal Šimon | PGP1001 | C | SK Praga | 28:26 | + 12:22 |
12. | Balga Filip | DKP1104 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:18 | + 15:14 |
13. | Kašpar Ladislav | SLA1000 | C | SKOB Slaný | 32:06 | + 16:02 |
14. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | C | SKOB Slaný | 32:51 | + 16:47 |
15. | Moravec Adam | ODV1005 | C | TJ Aero Odolena Voda | 33:09 | + 17:05 |
16. | Sedlák Václav | DKP1105 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:14 | + 19:10 |
17. | Havlák Tobiáš | ROU1301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 37:08 | + 21:04 |
18. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 37:58 | + 21:54 |
19. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:30 | + 23:26 |
20. | Vít Damien | SPC1300 | C | SPORTICUS team | 40:02 | + 23:58 |
21. | Zábranský František | ROU1102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:34 | + 25:30 |
22. | Gurecký Vojtěch | TJP0900 | C | TJ Sokol Troja | 49:09 | + 33:05 |
23. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 53:46 | + 37:42 |
Pešek Jan | LOU1002 | C | SK Moravan Louňovice | DISK | ||
Junek Kryštof | STH1201 | C | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | B | SKOB Slaný | 19:27 | |
2. | Štrait Vilém | VSP0701 | B | USK Praha | 19:43 | + 0:16 |
3. | Sedláček Patrik | DKP0816 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:48 | + 2:21 |
4. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | B | Oddíl OB Kotlářka | 22:05 | + 2:38 |
5. | Lorenc Václav | DOR0702 | B | OK Dobříš | 23:36 | + 4:09 |
6. | Matys Ondřej | DOR0803 | B | OK Dobříš | 23:52 | + 4:25 |
7. | Skripnik Matouš | FSP0800 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:55 | + 4:28 |
8. | Víteček Šimon | DKP0801 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:08 | + 4:41 |
9. | Baxa David | LBE0800 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 26:12 | + 6:45 |
10. | Maroušek Dominik | DKP0716 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:20 | + 6:53 |
11. | Havlák Štěpán | ROU0801 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 27:02 | + 7:35 |
12. | Machar Eda | DKP0803 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:45 | + 8:18 |
13. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 28:03 | + 8:36 |
14. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:18 | + 8:51 |
15. | Španěl Filip | DOR0704 | B | OK Dobříš | 28:40 | + 9:13 |
16. | Linhart Jakub | ZVO0802 | C | OB SK Zvole | 29:46 | + 10:19 |
17. | Vrba Matyáš | FSP0706 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:28 | + 11:01 |
18. | Lacina Jan | DKP0717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:12 | + 11:45 |
19. | Junek Matouš | DKP0817 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:42 | + 12:15 |
20. | Studnička Jakub | DKP0718 | B | Oddíl OB Kotlářka | 32:20 | + 12:53 |
21. | Daněk Jan | DKP0713 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:27 | + 13:00 |
22. | Kolář David | ZVO0805 | C | OB SK Zvole | 33:15 | + 13:48 |
23. | Pelant Jan | RIC0700 | C | OB Říčany | 33:18 | + 13:51 |
24. | Škrle Michael | KRL0702 | B | Kometa Kralovice | 33:20 | + 13:53 |
25. | Žižka Přemysl | DOR0706 | C | OK Dobříš | 33:30 | + 14:03 |
26. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 34:02 | + 14:35 |
27. | Procházka Vít | DKP0711 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:07 | + 14:40 |
28. | Magazu Lukas | DOR0805 | C | OK Dobříš | 34:50 | + 15:23 |
29. | Horáček Martin | DKP0802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:34 | + 16:07 |
30. | Engel Adam | DKP0910 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:56 | + 16:29 |
31. | Jandera Kryštof | PGP0700 | B | SK Praga | 36:11 | + 16:44 |
32. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 36:18 | + 16:51 |
33. | Kučera Teodor | DOR0800 | C | OK Dobříš | 36:47 | + 17:20 |
34. | Němeček Štěpán | RIC0705 | C | OB Říčany | 37:00 | + 17:33 |
35. | Jiras Antonín | DOR0701 | B | OK Dobříš | 37:17 | + 17:50 |
36. | Peckl Kryštof | DOR0806 | C | OK Dobříš | 38:27 | + 19:00 |
37. | Heller Jakub | ROU0702 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 38:48 | + 19:21 |
38. | Svítil Patrik | PGP0706 | B | SK Praga | 38:49 | + 19:22 |
39. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | C | KOB Tretra Praha | 39:27 | + 20:00 |
40. | Koten Vojtěch | DKP0815 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:01 | + 21:34 |
41. | Dostál Jorik | DLP0803 | C | OOB TJ Dukla Praha | 41:44 | + 22:17 |
42. | Fortelka Jiří | KNC0702 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 43:21 | + 23:54 |
43. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | C | OB Říčany | 44:51 | + 25:24 |
44. | Kubát Lukáš | RIC0804 | C | OB Říčany | 45:43 | + 26:16 |
45. | Lazar Tomáš | RIC0704 | C | OB Říčany | 46:45 | + 27:18 |
46. | Priehoda Erik | PGP0803 | C | SK Praga | 48:38 | + 29:11 |
47. | Lukeš Josef | 0050003 | C | 48:41 | + 29:14 | |
48. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 49:04 | + 29:37 |
49. | Strnad Jakub | DLP0703 | C | OOB TJ Dukla Praha | 50:44 | + 31:17 |
50. | Vít Samuel Aron | KAM0804 | C | OK Kamenice | 54:54 | + 35:27 |
51. | Rejšek Václav | KAM0700 | C | OK Kamenice | 56:50 | + 37:23 |
52. | Juřina Jakub | FYD0801 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 59:58 | + 40:31 |
53. | Bláha Šimon | SJP0700 | C | KČT Slavoj Praha | 67:28 | + 48:01 |
54. | Kubeček Tomáš | DOR0808 | C | OK Dobříš | 117:21 | + 97:54 |
Král Samuel | MFP0801 | C | Matfyz Praha | DISK | ||
Drbohlav František | VSP0806 | C | USK Praha | DISK | ||
Volný Ondřej | 0050006 | C | DISK | |||
Vaněček Jan | TJP0800 | C | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | B | KOB Kladno | 20:32 | |
2. | Nemšovský Filip | VSP0500 | B | USK Praha | 22:57 | + 2:25 |
3. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 23:28 | + 2:56 |
4. | Bárta Viktor | ZVO0601 | B | OB SK Zvole | 23:47 | + 3:15 |
5. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | B | SK Praga | 23:53 | + 3:21 |
6. | Smolka Jakub | TAP0500 | B | KOB Tretra Praha | 24:13 | + 3:41 |
7. | Elleder David | TAP0615 | B | KOB Tretra Praha | 25:01 | + 4:29 |
8. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | B | KOB Tretra Praha | 25:04 | + 4:32 |
9. | Heller Jiří | ROU0501 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 25:25 | + 4:53 |
10. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 27:23 | + 6:51 |
11. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 30:38 | + 10:06 |
12. | Marhold Václav | ZVO0501 | B | OB SK Zvole | 30:40 | + 10:08 |
13. | Jiras Jan | DOR0505 | C | OK Dobříš | 30:51 | + 10:19 |
14. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB Tretra Praha | 31:07 | + 10:35 |
15. | Horák Martin | VSP0601 | C | USK Praha | 31:22 | + 10:50 |
16. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 33:06 | + 12:34 |
17. | Lukeš František | NER | C | 33:21 | + 12:49 | |
18. | Meier David | VSP0606 | B | USK Praha | 34:36 | + 14:04 |
19. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | 34:46 | + 14:14 |
20. | Zurynek Jan | TJN0605 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:33 | + 15:01 |
21. | Červinka Lukáš | FSP0603 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:50 | + 15:18 |
22. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | C | OB Říčany | 36:59 | + 16:27 |
23. | Hůla Tomáš | LBE0602 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 37:14 | + 16:42 |
24. | Střelba Antonín | PGP0605 | B | SK Praga | 37:54 | + 17:22 |
25. | Holešta Jakub | KPY0502 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:51 | + 18:19 |
26. | Skripnik Nikola | FSP0600 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:02 | + 19:30 |
27. | Forsterevicz Ondřej | DOR0509 | C | OK Dobříš | 40:17 | + 19:45 |
28. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | B | Oddíl OB Kotlářka | 40:46 | + 20:14 |
29. | Kubáč Josef | DKL0501 | C | KOB Kladno | 40:58 | + 20:26 |
30. | Maňour Vojtěch | VSP0502 | C | USK Praha | 41:10 | + 20:38 |
31. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 41:46 | + 21:14 |
32. | Kándl Matěj | DCE0500 | C | KOB Dobřichovice | 42:04 | + 21:32 |
33. | Novák Richard | ZVO0606 | C | OB SK Zvole | 43:37 | + 23:05 |
34. | Havlíček Martin | DOR0601 | C | OK Dobříš | 43:40 | + 23:08 |
35. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | C | KČT Slavoj Praha | 43:47 | + 23:15 |
36. | Halač Viktor | 0050004 | C | 43:48 | + 23:16 | |
37. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | C | TJ Hostivice | 43:58 | + 23:26 |
38. | Kubát Matyáš | RIC0601 | B | OB Říčany | 44:53 | + 24:21 |
39. | Tofel Šimon | TAP0605 | C | KOB Tretra Praha | 45:14 | + 24:42 |
40. | Havlák René | ROU0602 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 46:46 | + 26:14 |
41. | Tolar Hynek | RIC0505 | C | OB Říčany | 47:30 | + 26:58 |
42. | Němeček Matouš | RIC0510 | C | OB Říčany | 47:36 | + 27:04 |
43. | Göth Mikuláš | PGP0602 | C | SK Praga | 48:40 | + 28:08 |
44. | Geleta Šimon | ZVO0602 | C | OB SK Zvole | 49:49 | + 29:17 |
45. | Dragoun Matěj | DOR0603 | C | OK Dobříš | 49:54 | + 29:22 |
46. | Brettl Filip | PGP0600 | B | SK Praga | 51:05 | + 30:33 |
47. | Krogman Tadeáš | DKP0609 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:56 | + 33:24 |
48. | Krátký Štěpán | ROU0503 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:30 | + 33:58 |
49. | Žebrák Adam | KPY0505 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:37 | + 36:05 |
50. | Dudl Vojtěch | ODV0600 | C | TJ Aero Odolena Voda | 74:07 | + 53:35 |
51. | Abdalla Adam | ODV0601 | C | TJ Aero Odolena Voda | 74:10 | + 53:38 |
52. | Vlasaný Jan | RIC0512 | C | OB Říčany | 78:35 | + 58:03 |
53. | Fouček Jan | NER0600 | C | 85:20 | + 64:48 | |
54. | Reichel Tomáš | DOR0510 | C | OK Dobříš | 88:10 | + 67:38 |
Melišík Jan | TAP0502 | B | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrilák Matouš | DOR0409 | A | OK Dobříš | 23:23 | |
2. | Kučera Jáchym | DOR0301 | B | OK Dobříš | 25:32 | + 2:09 |
3. | Horák Pavel | VSP0301 | C | USK Praha | 29:43 | + 6:20 |
4. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 30:24 | + 7:01 |
5. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 31:49 | + 8:26 |
6. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 32:21 | + 8:58 |
7. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 32:39 | + 9:16 |
8. | Kužel Jan | FSP0400 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:46 | + 11:23 |
9. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 38:30 | + 15:07 |
10. | Holeček Štěpán | RIC0401 | B | OB Říčany | 39:15 | + 15:52 |
11. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 39:30 | + 16:07 |
12. | Kačer Jakub | ZVO0400 | B | OB SK Zvole | 42:41 | + 19:18 |
13. | Rožek Vilém | RIC0301 | C | OB Říčany | 44:13 | + 20:50 |
14. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | B | OB SK Zvole | 45:51 | + 22:28 |
15. | Mařík Antonín | FSP0300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:40 | + 23:17 |
16. | Mucha Ondřej | RIC0400 | C | OB Říčany | 67:47 | + 44:24 |
17. | Kozadajev Adam | KNC0303 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 69:53 | + 46:30 |
18. | Král Quido | PGP0410 | C | SK Praga | 76:08 | + 52:45 |
19. | Ouška Filip | DOR0304 | C | OK Dobříš | 77:54 | + 54:31 |
20. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:19 | + 75:56 |
Herynek Jan | DOR0411 | B | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 28:43 | |
2. | Klement David | DKP0110 | B | Oddíl OB Kotlářka | 41:38 | + 12:55 |
3. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | B | OB SK Zvole | 41:46 | + 13:03 |
3. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 41:46 | + 13:03 |
5. | Hrubý František | NER1115 | C | 67:39 | + 38:56 | |
Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 40:00 | 7576 | |
2. | Kazda Ondřej | SJC8202 | C | Sportcentrum Jičín | 40:02 | + 0:02 | 7570 |
3. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 41:43 | + 1:43 | 7260 |
4. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:07 | + 3:07 | 7003 |
5. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 45:12 | + 5:12 | 6619 |
6. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 47:51 | + 7:51 | 6132 |
7. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 47:57 | + 7:57 | 6113 |
8. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:22 | + 8:22 | 6037 |
9. | Dusílek Adam | SRK8902 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:34 | + 8:34 | 6000 |
10. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 48:59 | + 8:59 | 5923 |
11. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:07 | + 10:07 | 5714 |
12. | Jíra Tomáš | KAM9802 | C | OK Kamenice | 50:25 | + 10:25 | 5659 |
13. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:21 | + 11:21 | 5487 |
14. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 51:29 | + 11:29 | 5463 |
15. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 51:35 | + 11:35 | 5445 |
16. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 51:37 | + 11:37 | 5438 |
17. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 53:14 | + 13:14 | 5141 |
18. | Řada Jakub | DKP9401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:26 | + 13:26 | 5104 |
19. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:42 | + 13:42 | 5055 |
20. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB Tretra Praha | 54:11 | + 14:11 | 4966 |
21. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 54:34 | + 14:34 | 4895 |
22. | Protiva Tomáš | TAP8400 | C | KOB Tretra Praha | 55:07 | + 15:07 | 4794 |
23. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 55:23 | + 15:23 | 4745 |
24. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 56:18 | + 16:18 | 4576 |
24. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 56:18 | + 16:18 | 4576 |
26. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 57:39 | + 17:39 | 4328 |
27. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 57:43 | + 17:43 | 4316 |
28. | Němeček Jan | KAM9300 | C | OK Kamenice | 58:15 | + 18:15 | 4218 |
29. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 58:46 | + 18:46 | 4123 |
30. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 58:58 | + 18:58 | 4086 |
31. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:00 | + 19:00 | 4080 |
32. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:28 | + 19:28 | 3994 |
33. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:34 | + 19:34 | 3975 |
34. | Líbal Jakub | ROU9202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 60:23 | + 20:23 | 3825 |
35. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 60:35 | + 20:35 | 3788 |
36. | Beneš Filip | TAP8701 | C | KOB Tretra Praha | 60:58 | + 20:58 | 3718 |
37. | Škrabálek Jan | KYL7000 | C | SK SP Kylešovice | 61:40 | + 21:40 | 3589 |
38. | Fojtů Petr | PDY8700 | C | Běhej Poděbrady | 62:15 | + 22:15 | 3481 |
39. | Urbánek Jan | DKP8801 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:30 | + 22:30 | 3435 |
40. | Jakovec Petr | DKL8602 | C | KOB Kladno | 62:53 | + 22:53 | 3365 |
41. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:00 | + 23:00 | 3343 |
42. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 65:23 | + 25:23 | 2905 |
43. | Brabec Tomáš | LOU8400 | C | SK Moravan Louňovice | 65:33 | + 25:33 | 2874 |
44. | Lampa David | DKP7702 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:50 | + 25:50 | 2822 |
45. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 68:41 | + 28:41 | 2297 |
46. | Malý Jakub | 3GC | C | Neregistrovaní - ZOO | 73:29 | + 33:29 | |
47. | Jůzek Martin | DKP8604 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:28 | + 34:28 | 1233 |
48. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 77:27 | + 37:27 | 684 |
49. | Vacek Vladimír | KNC9300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 81:11 | + 41:11 | 0 |
50. | Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | 102:10 | + 62:10 | 0 |
Žáček Martin | FSP6803 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | 0 | ||
Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | DISK | 0 | ||
Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | C | USK Praha | 32:26 | ||
2. | Semerád Jan | SKS | C | SK SKIVELO Olomouc | 48:56 | + 16:30 | |
3. | Zapletal Jan | 0220001 | C | 51:30 | + 19:04 | ||
4. | Řehák David | 0220003 | C | 55:28 | + 23:02 | ||
5. | Borovička Tomáš | FSP9801 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:36 | + 28:10 | |
6. | Bartoň Jaroslav | PGP8708 | C | SK Praga | 62:41 | + 30:15 | |
7. | Beneš Jan | DKL9800 | C | KOB Kladno | 75:31 | + 43:05 | |
Odstrčil Petr | 0220002 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Aleš | MFP7808 | C | Matfyz Praha | 28:58 | |
2. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 29:04 | + 0:06 |
3. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 30:46 | + 1:48 |
4. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 31:39 | + 2:41 |
5. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 32:29 | + 3:31 |
6. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:44 | + 3:46 |
7. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 32:50 | + 3:52 |
8. | Kubát Tomáš | RIC7503 | C | OB Říčany | 33:48 | + 4:50 |
9. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 34:13 | + 5:15 |
10. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | Matfyz Praha | 34:58 | + 6:00 |
11. | Houska Jindřich | DOR7601 | C | OK Dobříš | 35:11 | + 6:13 |
12. | Pilař Marek | CEP7700 | C | Čepíci | 35:12 | + 6:14 |
13. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 35:56 | + 6:58 |
14. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 36:05 | + 7:07 |
15. | Kándl Filip | DCE7400 | C | KOB Dobřichovice | 36:17 | + 7:19 |
16. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 37:22 | + 8:24 |
17. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:25 | + 8:27 |
18. | Zámečník David | KAM7500 | C | OK Kamenice | 37:29 | + 8:31 |
19. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 37:31 | + 8:33 |
20. | Kužel Tomáš | FSP7610 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:51 | + 8:53 |
21. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:59 | + 9:01 |
22. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 38:26 | + 9:28 |
23. | Procházka Josef | SKS | C | SK SKIVELO Olomouc | 38:32 | + 9:34 |
24. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 39:20 | + 10:22 |
25. | Kautský Jiří | SCP8201 | C | OK Sparta Praha | 40:34 | + 11:36 |
26. | Ehler Tomáš | VSP8102 | C | USK Praha | 40:39 | + 11:41 |
27. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 40:56 | + 11:58 |
28. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 41:29 | + 12:31 |
29. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:35 | + 12:37 |
30. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:38 | + 12:40 |
31. | Sládeček Petr | RIC7702 | C | OB Říčany | 42:04 | + 13:06 |
32. | Doležal Martin | PGP8100 | C | SK Praga | 42:28 | + 13:30 |
33. | Jonáš Radek | ZVO6901 | C | OB SK Zvole | 43:36 | + 14:38 |
34. | Štrait Martin | VSP7602 | C | USK Praha | 43:45 | + 14:47 |
35. | Máca Petr | DOB7701 | C | KOB Dobruška | 43:49 | + 14:51 |
36. | Tejkl Jiří | DOB7700 | C | KOB Dobruška | 44:01 | + 15:03 |
37. | Kolář David | LOU7700 | C | SK Moravan Louňovice | 44:25 | + 15:27 |
38. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:48 | + 15:50 |
38. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:48 | + 15:50 |
40. | Vaculovič Radim | DCE7501 | C | KOB Dobřichovice | 45:30 | + 16:32 |
41. | Smutný Jan | DLP8000 | C | OOB TJ Dukla Praha | 46:11 | + 17:13 |
42. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 46:25 | + 17:27 |
43. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 47:39 | + 18:41 |
44. | Dvořák Miroslav | ZBP7601 | C | OOB SK Zbraslav | 47:46 | + 18:48 |
45. | Chmelík Petr | DOR8100 | C | OK Dobříš | 47:54 | + 18:56 |
46. | Pospíšil Radek | TJP7802 | C | TJ Sokol Troja | 48:55 | + 19:57 |
47. | Silovský Tomáš | 0230001 | C | 49:11 | + 20:13 | |
48. | Michalský Richard | RIC7703 | C | OB Říčany | 50:19 | + 21:21 |
49. | Šlapánek René | ROU7904 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:44 | + 21:46 |
50. | Polívka Petr | RIC7401 | C | OB Říčany | 50:59 | + 22:01 |
51. | Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | 52:00 | + 23:02 |
52. | Hric Jan | MFP6300 | C | Matfyz Praha | 52:13 | + 23:15 |
53. | Beneš Michal | TJP7800 | C | TJ Sokol Troja | 52:44 | + 23:46 |
54. | Bednařík Marek | SKS | C | SK SKIVELO Olomouc | 53:33 | + 24:35 |
55. | Míka Pavel | DKP7800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:34 | + 25:36 |
56. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 55:55 | + 26:57 |
56. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 55:55 | + 26:57 |
58. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 56:24 | + 27:26 |
59. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 59:41 | + 30:43 |
60. | Fiala Jan | DOR7802 | C | OK Dobříš | 61:35 | + 32:37 |
61. | Vondráček Martin | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:10 | + 33:12 |
62. | Vaněček Jan | TJP8000 | C | TJ Sokol Troja | 62:47 | + 33:49 |
63. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:23 | + 35:25 |
64. | Petříček Martin | MKP8000 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 65:37 | + 36:39 |
65. | Havel Josef | KNC7800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:44 | + 36:46 |
66. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 66:15 | + 37:17 |
67. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 67:51 | + 38:53 |
68. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:08 | + 39:10 |
69. | Lazar Jindřich | RIC7504 | C | OB Říčany | 69:54 | + 40:56 |
70. | Klíma Kamil | SPS | C | SK Olympia Praha SPS | 71:47 | + 42:49 |
71. | Hamrle Jindřich | ZVO7403 | C | OB SK Zvole | 73:48 | + 44:50 |
72. | Uhrín Štefan | SPS | C | SK Olympia Praha SPS | 100:15 | + 71:17 |
73. | Šťastný Pavel | NER1114 | C | 103:14 | + 74:16 | |
Kukačka Jan | FSP7801 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
.............................. | VAK | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláha Jan | SJP6800 | C | KČT Slavoj Praha | 32:01 | |
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 32:08 | + 0:07 |
3. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 32:19 | + 0:18 |
4. | Ptáček Jan | PGP7205 | C | SK Praga | 32:44 | + 0:43 |
5. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 33:11 | + 1:10 |
6. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 33:22 | + 1:21 |
7. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 36:14 | + 4:13 |
8. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:37 | + 4:36 |
9. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:39 | + 4:38 |
10. | Červinka Jiří | VRL7001 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:26 | + 5:25 |
11. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 37:35 | + 5:34 |
12. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 38:17 | + 6:16 |
13. | Mach Radovan | VSP6600 | C | USK Praha | 38:39 | + 6:38 |
14. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 40:35 | + 8:34 |
15. | Koliáš Čeněk | DKP7102 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:36 | + 8:35 |
16. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:40 | + 8:39 |
17. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:25 | + 12:24 |
18. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 46:41 | + 14:40 |
19. | Votava Petr | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 47:24 | + 15:23 |
20. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 48:21 | + 16:20 |
21. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:36 | + 16:35 |
22. | Kohoutek Jan | RIC7303 | C | OB Říčany | 48:37 | + 16:36 |
23. | Jiras Jiří | DOR6900 | C | OK Dobříš | 49:12 | + 17:11 |
24. | Černý Radomír | HCE6901 | C | TJ Hostivice | 49:19 | + 17:18 |
25. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 50:36 | + 18:35 |
26. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 50:38 | + 18:37 |
27. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 51:08 | + 19:07 |
28. | Herynek Petr | RIC7305 | C | OB Říčany | 52:09 | + 20:08 |
29. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 52:36 | + 20:35 |
30. | Kraml Martin | ZVO7102 | C | OB SK Zvole | 52:39 | + 20:38 |
31. | Hůla Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 53:17 | + 21:16 |
32. | Pelant Michal | RIC7400 | C | OB Říčany | 53:23 | + 21:22 |
33. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 53:37 | + 21:36 |
34. | Dostál Tomáš | DLP7400 | C | OOB TJ Dukla Praha | 53:56 | + 21:55 |
35. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 54:27 | + 22:26 |
36. | Kuttelwascher Radek | HCE6801 | C | TJ Hostivice | 55:18 | + 23:17 |
37. | Strnad Pavel | HCE7100 | C | TJ Hostivice | 55:20 | + 23:19 |
38. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 55:37 | + 23:36 |
39. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 56:02 | + 24:01 |
40. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 57:08 | + 25:07 |
41. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:13 | + 25:12 |
42. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 63:58 | + 31:57 |
43. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 67:37 | + 35:36 |
44. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 70:09 | + 38:08 |
45. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:57 | + 38:56 |
46. | Reichel Vít | 0030001 | C | 73:42 | + 41:41 | |
47. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:27 | + 43:26 |
48. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 86:59 | + 54:58 |
49. | Němeček Ondřej | SCP7401 | C | OK Sparta Praha | 108:37 | + 76:36 |
Vavřina Jan | HCE7000 | C | TJ Hostivice | DISK | ||
Mařík Karel | FSP7200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Španěl Ondřej | DOR7100 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabánek David | PGP6003 | C | SK Praga | 32:04 | |
2. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:37 | + 0:33 |
3. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 33:27 | + 1:23 |
4. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 38:18 | + 6:14 |
5. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 39:14 | + 7:10 |
6. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 42:39 | + 10:35 |
7. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 42:41 | + 10:37 |
8. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 43:12 | + 11:08 |
9. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 43:23 | + 11:19 |
10. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 43:52 | + 11:48 |
11. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 44:34 | + 12:30 |
12. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 44:40 | + 12:36 |
13. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:23 | + 15:19 |
14. | Knotek Kamil | OLP5701 | C | PSK Olymp Praha | 48:50 | + 16:46 |
15. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:14 | + 18:10 |
16. | Bazika Miroslav | TJP6401 | C | TJ Sokol Troja | 52:16 | + 20:12 |
17. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 52:19 | + 20:15 |
18. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 52:50 | + 20:46 |
19. | Štětina Jiří | HCE6100 | C | TJ Hostivice | 55:15 | + 23:11 |
20. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 55:44 | + 23:40 |
21. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 58:50 | + 26:46 |
22. | Soukup Václav | VSP5600 | C | USK Praha | 61:42 | + 29:38 |
23. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:23 | + 31:19 |
24. | Zmátlo Radek | TAP6400 | C | KOB Tretra Praha | 65:33 | + 33:29 |
25. | Novák Petr | TJP6302 | C | TJ Sokol Troja | 68:09 | + 36:05 |
26. | Ouška Jiří | DOR5700 | C | OK Dobříš | 71:47 | + 39:43 |
27. | Andrejko Pavel | DKP6200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 118:17 | + 86:13 |
Slavík Viktor | PGP6300 | C | SK Praga | DISK | ||
Kirchmann Miloš | 0110001 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Sepp | 26A5400 | C | HSV Ried | 29:31 | |
2. | Kotecký Roman | 13G4900 | C | Octavian Droobers | 30:18 | + 0:47 |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:36 | + 3:05 |
4. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 34:19 | + 4:48 |
5. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 35:52 | + 6:21 |
6. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 36:34 | + 7:03 |
7. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 40:16 | + 10:45 |
8. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 44:23 | + 14:52 |
9. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 45:23 | + 15:52 |
10. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:01 | + 22:30 |
11. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 52:41 | + 23:10 |
12. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 55:15 | + 25:44 |
13. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 58:52 | + 29:21 |
14. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 62:49 | + 33:18 |
15. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 75:24 | + 45:53 |
Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 35:21 | |
2. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | C | KČT Slavoj Praha | 40:45 | + 5:24 |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:51 | + 8:30 |
4. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 51:03 | + 15:42 |
5. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 66:39 | + 31:18 |
6. | Kalivoda Viktor | KNC3300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 70:45 | + 35:24 |
7. | Louša František | KPY3700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 72:52 | + 37:31 |
8. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 86:50 | + 51:29 |
Mudr Stanislav | DCE4400 | C | KOB Dobřichovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 29:00 | |
2. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:19 | + 6:19 |
3. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 36:26 | + 7:26 |
4. | Benak Rostislav | TAP7403 | C | KOB Tretra Praha | 36:51 | + 7:51 |
5. | Přibylová Eva | PFP6950 | C | VŠSK PedF UK Praha | 38:57 | + 9:57 |
6. | Matějka Hynek | TAP7610 | C | KOB Tretra Praha | 39:32 | + 10:32 |
7. | Votava Štěpán | 0140001 | C | 43:04 | + 14:04 | |
8. | Berný Jan | ODV7702 | C | TJ Aero Odolena Voda | 44:26 | + 15:26 |
9. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:39 | + 15:39 |
10. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 45:08 | + 16:08 |
11. | Přibyl Ivan | PFP5900 | C | VŠSK PedF UK Praha | 46:13 | + 17:13 |
12. | Kukačková Renata | FSP7951 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:16 | + 17:16 |
13. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 46:49 | + 17:49 |
14. | Peckl Martin | DOR7701 | C | OK Dobříš | 51:23 | + 22:23 |
15. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 52:10 | + 23:10 |
16. | Surga Ondřej | NER1102 | C | 52:40 | + 23:40 | |
17. | Kindl Jiří | RIC7901 | C | OB Říčany | 53:08 | + 24:08 |
18. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 55:47 | + 26:47 |
19. | Pinkr Josef | HCE8200 | C | TJ Hostivice | 55:56 | + 26:56 |
20. | Matějková Yvona | NER1106 | C | 56:18 | + 27:18 | |
21. | Skalka Michal | LTU6700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:05 | + 29:05 |
22. | Dudl Jan | ODV7703 | C | TJ Aero Odolena Voda | 58:23 | + 29:23 |
23. | Dudík Petr | DOR5500 | C | OK Dobříš | 58:52 | + 29:52 |
24. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:47 | + 30:47 |
25. | Kamerer Marek | KAM6200 | C | OK Kamenice | 59:52 | + 30:52 |
26. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 60:12 | + 31:12 |
27. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | C | OK Dobříš | 60:26 | + 31:26 |
28. | Hruška Peter | 0240001 | C | 61:02 | + 32:02 | |
29. | Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | 62:28 | + 33:28 |
30. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | C | TJ Hostivice | 64:42 | + 35:42 |
31. | Švejdová Martina | ZVO7453 | C | OB SK Zvole | 65:52 | + 36:52 |
32. | Trunec Antonín | ODV7704 | C | TJ Aero Odolena Voda | 66:12 | + 37:12 |
33. | Dudlová Jana | ODV7751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 66:16 | + 37:16 |
34. | Paulů Robert | 0210001 | C | 66:21 | + 37:21 | |
35. | Surgová Markéta | NER1103 | C | 67:24 | + 38:24 | |
36. | Šaradin Jan | 0040002 | C | 67:28 | + 38:28 | |
37. | Drbohlav Jiří | VSP7515 | C | USK Praha | 68:32 | + 39:32 |
38. | Vít David | SPC7200 | C | SPORTICUS team | 68:58 | + 39:58 |
39. | Nováčková Anna | DOR8650 | C | OK Dobříš | 69:52 | + 40:52 |
40. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | C | OK Dobříš | 71:07 | + 42:07 |
41. | Topič Jiří | LOU7800 | C | SK Moravan Louňovice | 71:20 | + 42:20 |
42. | Truncová Lenka | ODV7852 | C | TJ Aero Odolena Voda | 73:12 | + 44:12 |
43. | Kopáček Jiří | DOR6100 | C | OK Dobříš | 76:49 | + 47:49 |
44. | Piškulová Pavla | ODV8052 | C | TJ Aero Odolena Voda | 78:14 | + 49:14 |
45. | Dudíková Hana | DOR5550 | C | OK Dobříš | 79:26 | + 50:26 |
46. | Břízek Petr | LOU8000 | C | SK Moravan Louňovice | 79:49 | + 50:49 |
47. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 80:21 | + 51:21 |
48. | Zmátlová Anna | 0040001 | C | 80:32 | + 51:32 | |
49. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:41 | + 52:41 |
50. | Pešková Erika | LOU8250 | C | SK Moravan Louňovice | 82:15 | + 53:15 |
51. | Červinka Mário | NER1105 | C | 84:05 | + 55:05 | |
52. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | C | OK Dobříš | 85:30 | + 56:30 |
53. | Svoboda Jan | ODV7605 | C | TJ Aero Odolena Voda | 85:50 | + 56:50 |
54. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 86:36 | + 57:36 |
55. | Koukal Tomáš | ODV1120 | C | TJ Aero Odolena Voda | 88:30 | + 59:30 |
56. | Koukalová Eva | ODV1158 | C | TJ Aero Odolena Voda | 88:42 | + 59:42 |
57. | Seifertová Vendula | DKP7651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:01 | + 60:01 |
58. | Pilch Rudolf | ODV6400 | C | TJ Aero Odolena Voda | 97:24 | + 68:24 |
59. | Majerská Adriána | ODV8051 | C | TJ Aero Odolena Voda | 98:35 | + 69:35 |
60. | Smutná Anna | DLP8050 | C | OOB TJ Dukla Praha | 100:17 | + 71:17 |
61. | Lacinová Hanka | DKP7952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 100:36 | + 71:36 |
62. | Hezký Vítězslav | DOR7504 | C | OK Dobříš | 106:06 | + 77:06 |
63. | Gregor Tahmina | DOR7552 | C | OK Dobříš | 106:19 | + 77:19 |
64. | Havláková Daniela | ROU7951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 106:50 | + 77:50 |
65. | Nováková Karolína | NER1104 | C | 107:55 | + 78:55 | |
66. | Lác Jan Ladislav | 0130001 | C | 110:18 | + 81:18 | |
Zeman Peter | NER1101 | C | DISK | |||
Kalinová Tereza | NNN2612 | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Nekolný Karel | 0170001 | C | DISK | |||
Prchlík Milan | LOU7300 | C | SK Moravan Louňovice | DISK | ||
Geleta Marek | ZVO7401 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Lenský David | DKP7802 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavíčková Renata | NER1156 | C | 19:33 | ||
2. | Slavíček Václav | NER1116 | C | 20:10 | + 0:37 | |
3. | Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 20:52 | + 1:19 |
4. | Petráň Matěj | SCP0700 | C | OK Sparta Praha | 20:53 | + 1:20 |
5. | Vaněk Jáchym | ROU1201 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 22:01 | + 2:28 |
6. | Zámečník Lukáš | KAM1100 | C | OK Kamenice | 22:24 | + 2:51 |
7. | Drozen Jakub | KAM1101 | C | OK Kamenice | 22:36 | + 3:03 |
8. | Břízková Alžběta | LOU1153 | C | SK Moravan Louňovice | 22:37 | + 3:04 |
9. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 22:48 | + 3:15 |
10. | Michalík Bohumil | NER1116 | C | 22:57 | + 3:24 | |
11. | Proxová Veronika | 0190001 | C | 23:15 | + 3:42 | |
12. | Pinkava Vojtěch | FSP0806 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:20 | + 3:47 |
13. | Pešková Marie | LOU1252 | C | SK Moravan Louňovice | 23:40 | + 4:07 |
14. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:44 | + 4:11 |
15. | Bradáčová Hana | ROU1250 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:03 | + 4:30 |
16. | Hanák Kryštof | SLA1100 | C | SKOB Slaný | 24:07 | + 4:34 |
17. | Kužel Jonáš | FSP1201 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:25 | + 4:52 |
18. | Prchlík Martin | LOU1300 | C | SK Moravan Louňovice | 25:08 | + 5:35 |
19. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | C | Sportcentrum Jičín | 25:41 | + 6:08 |
20. | Řepková Ema | PGP1350 | C | SK Praga | 25:44 | + 6:11 |
21. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:46 | + 6:13 |
22. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | C | OK Dobříš | 26:54 | + 7:21 |
23. | Kašpar Adam | DOR1101 | C | OK Dobříš | 28:09 | + 8:36 |
24. | Zemanová Kateřina | NER1100 | C | 28:48 | + 9:15 | |
25. | Uhlířová Marie | LBE0950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 28:51 | + 9:18 |
26. | Horová Adéla | LOU1151 | C | SK Moravan Louňovice | 28:54 | + 9:21 |
27. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 29:33 | + 10:00 |
28. | Rakovcová Zuzana | NER1157 | C | 29:38 | + 10:05 | |
29. | Juřinová Aneta | FYD1150 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 30:12 | + 10:39 |
30. | Svoboda David | DKP1205 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:33 | + 11:00 |
31. | Silovská Natálie | 0230002 | C | 30:35 | + 11:02 | |
32. | Kukačková Johana | FSP1056 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:51 | + 12:18 |
33. | Kukačková Jana | FSP1251 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:31 | + 12:58 |
34. | Paul Jan | NER1108 | C | 33:16 | + 13:43 | |
35. | Paulová Štěpánka | NER1107 | C | 33:33 | + 14:00 | |
36. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 33:44 | + 14:11 |
37. | Petráň Lukáš | SCP1200 | C | OK Sparta Praha | 34:46 | + 15:13 |
38. | Darmovzal Marek | PGP1300 | C | SK Praga | 35:47 | + 16:14 |
39. | Slámová Michaela | KAM1112 | C | OK Kamenice | 36:03 | + 16:30 |
40. | Paulů Max | 0210002 | C | 36:31 | + 16:58 | |
41. | Slavíček David | FSP0805 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:42 | + 17:09 |
42. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 36:55 | + 17:22 |
43. | Topičová Laura | LOU1152 | C | SK Moravan Louňovice | 37:02 | + 17:29 |
44. | Rejšková Blanka | KAM7751 | C | OK Kamenice | 38:06 | + 18:33 |
45. | Juřinová Iva | FYD8050 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 38:23 | + 18:50 |
46. | Zábřeský Lukáš | LOU1000 | C | SK Moravan Louňovice | 38:44 | + 19:11 |
47. | Paloušová Marie | NER1162 | C | 39:39 | + 20:06 | |
48. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:41 | + 22:08 |
49. | Reichelová Šárka | NER1111 | C | 43:12 | + 23:39 | |
50. | Nitsch Lukáš | FSP1200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:49 | + 26:16 |
51. | Pohlová Sandra | TAP1151 | C | KOB Tretra Praha | 48:40 | + 29:07 |
52. | Klimeš Vincent | FSP0808 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:06 | + 29:33 |
53. | Drbohlav Václav | NER1105 | C | 53:28 | + 33:55 | |
54. | Míka Štěpán | DKP1504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:06 | + 36:33 |
55. | Ondráček Viktor | EKP1515 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:32 | + 38:59 |
56. | Pinkr Jan | HCE1300 | C | TJ Hostivice | 62:54 | + 43:21 |
57. | Bartoňová Veronika | PGP1750 | C | SK Praga | 81:27 | + 61:54 |
58. | Moráčková Meda | ZBP1750 | C | OOB SK Zbraslav | 101:19 | + 81:46 |