Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Kunratice u České Kamenice, louka SZ od obce (50.8261078N, 14.3910592E)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21     T    

D16 2.63 km, 160 m, 15 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 300 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 300 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 300 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 300 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 300 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8004317 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 300 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice A 8226331 300 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 300 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 300 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 2127638 300 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 300 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 300 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 300 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 300 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 300 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 300 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 300 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 300 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 300 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 300 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 300 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 300 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 300 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 300 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8518323 300 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 300 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 300 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 300 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 300 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 300 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 300 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 300 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 300 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 300 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 300 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha A 8149886 300 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 300 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 300 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 300 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 300 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 300 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 300 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 300 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 300 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 300 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 300 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 300 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 300 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 300 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8670820 300 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 8660563 300 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 300 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 300 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 300 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 300 Kč

D18 2.85 km, 165 m, 15 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 300 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 300 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 300 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 300 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 300 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 8116766 300 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 300 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 300 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 300 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 300 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 300 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 8670788 300 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 300 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 8515530 300 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 300 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 300 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 300 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 300 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 300 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 300 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 300 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 300 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 300 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 300 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 8660396 300 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 300 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 300 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 300 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 300 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 300 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 300 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 300 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 300 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8670778 300 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 300 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 300 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 300 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 300 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 8648560 300 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 300 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 300 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 300 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 300 Kč

D20 3.06 km, 250 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.08

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 300 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk A 7203461 300 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 7203458 300 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Rosice R 8659381 300 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 300 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8655484 300 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 300 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava R 8516430 300 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno R 8656742 300 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 300 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 300 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha R 8670797 300 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 300 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 8516755 300 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8659403 300 Kč
VTA0055 Karbusová Kateřina SC vebr-sport B 8680284 300 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 300 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 300 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 300 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8656601 300 Kč
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 300 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 300 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 300 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 300 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice E 8100401 300 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 300 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 300 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 300 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 300 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 300 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 300 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 300 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 300 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 300 Kč

D21 3.89 km, 295 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.08

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 300 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 300 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 300 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 300 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 300 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 300 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 300 Kč
LPM9651 Kamenická Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 300 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 300 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 300 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 300 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 300 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 300 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 300 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 300 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 300 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 300 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 300 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 300 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 300 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 300 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 300 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 300 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 300 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 300 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 300 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové R 8654892 300 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 300 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 300 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 300 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 300 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 300 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 300 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 300 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 300 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 300 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno R 8644886 300 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 300 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 300 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 300 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 300 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 300 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 300 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 300 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 300 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 300 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 300 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 300 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 300 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 300 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 300 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662427 300 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 300 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 300 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 300 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 300 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 300 Kč
TBM9669 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno C 8660569 300 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 300 Kč

H16 2.82 km, 180 m, 16 kontrol

(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 300 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 300 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 300 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 300 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 300 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 300 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 300 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 300 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 300 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 300 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 300 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 300 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 300 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662716 300 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 300 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 300 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 8061505 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 300 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko A 8000241 300 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 300 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 300 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 300 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 300 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 300 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 300 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 300 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 300 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 300 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8516923 300 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 300 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 300 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 300 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 300 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 300 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 300 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 300 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 300 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 300 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 300 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 300 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 300 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 300 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 300 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 300 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660407 300 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 300 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 300 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 300 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň A 8670487 300 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 8680364 300 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 300 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 300 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 300 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 300 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 300 Kč

H18 2.97 km, 250 m, 14 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 300 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 300 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 300 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 300 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 300 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 300 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8090134 300 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 300 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 300 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 300 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 300 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 8680302 300 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 300 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 300 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 300 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 300 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 300 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 300 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 300 Kč
STH0302 Procinger Jakub SK Studenec A 8004345 300 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 300 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 300 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 8670824 300 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 300 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 300 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 300 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 8414097 300 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice A 8680308 300 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 300 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 300 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 300 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 300 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 300 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 300 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 300 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 300 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 300 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 300 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 300 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8516416 300 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 8648584 300 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 300 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8116823 300 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 300 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 300 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 300 Kč

H20 3.30 km, 250 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.08

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 300 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 300 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 300 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 300 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 300 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 300 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno R 8655419 300 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 300 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín R 8499900 300 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680598 300 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 8109391 300 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 300 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 300 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava R 8656540 300 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 300 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 300 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec R 8656505 300 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 300 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice A 8663176 300 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 300 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 300 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 300 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 300 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 300 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec R 8655466 300 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec A 8109420 300 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 300 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 300 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 300 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656613 300 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662443 300 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662750 300 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 300 Kč

H21 4.58 km, 330 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.08

(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 300 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 8656683 300 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 300 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 300 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 300 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga R 8644492 300 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 300 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 300 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 300 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 300 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 300 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 300 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 300 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 300 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 300 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 300 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 300 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 300 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 300 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 300 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 300 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 300 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 300 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 300 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 300 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 300 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 300 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 300 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 300 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 300 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 300 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 300 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 300 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 300 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 300 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 300 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 300 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 8656669 300 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 300 Kč
ZBM9810 Ullmann Silvan SK Žabovřesky Brno R 8641415 300 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 300 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 300 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 300 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 300 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 300 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 300 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 300 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 8660448 300 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 300 Kč
ZBM9444 Minář Marek SK Žabovřesky Brno E 8396969 300 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 300 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 300 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 300 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 300 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 300 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 300 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 300 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 300 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 300 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 300 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 300 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice E 8645928 300 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 300 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662426 300 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 8656596 300 Kč

T 2.90 km, 240 m, 13 kontrol

(126)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 160 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 160 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 160 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 160 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 160 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 160 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 160 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 160 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 160 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 160 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 160 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 160 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 160 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 160 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 160 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 160 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 160 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 160 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 160 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 160 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 160 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 160 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 160 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 160 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 160 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 160 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 160 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 160 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 160 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008510 160 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 160 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 160 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 160 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 160 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 160 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 160 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 160 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 160 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 160 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 160 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 160 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy B 7205007 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 160 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 160 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 160 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 160 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 160 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 160 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 160 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 160 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 160 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 160 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 160 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 160 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 160 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 160 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov B 8404050 160 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 160 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 160 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 160 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 160 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680333 160 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 160 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 160 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 160 Kč
VTA0302 Dlouhý Matěj SC vebr-sport B 8659393 160 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 160 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 160 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 160 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 160 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 8013862 160 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 160 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha B 8655418 160 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8226415 160 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 160 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 160 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 160 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 160 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 160 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 160 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 160 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 160 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 160 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 160 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 160 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 160 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 8660429 160 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 160 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 160 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 160 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 160 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 1459052 160 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 160 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 160 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 160 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 8670808 160 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8660433 160 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 160 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 160 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 160 Kč
KUL7501 Dvořák Radim KOB Ústí nad Labem C 8226387 160 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2092938 160 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 160 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 160 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 160 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 160 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 160 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 160 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 160 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 160 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 160 Kč
LCE8601 Erlitz Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 160 Kč
celkem přihlášených: 520, vklad: 138360 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.