Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Lužná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T3     TF     Z1     Z2    

D10 1.52 km, 50 m, 7 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1252 Dobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 100 Kč
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 100 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 100 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 100 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 8116709 100 Kč
VSP1251 Mrázová Lucie USK Praha C zapůjčit 150 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 100 Kč
PGP1251 Grande Ema SK Praga C 8656517 100 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 100 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 100 Kč
DKP1452 Večerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 100 Kč

D10F 1.40 km, 50 m, 6 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1451 Hrušková Tereza OK Dobříš C 2125343 100 Kč
DOR1452 Hrušková Zuzana OK Dobříš C 2058516 100 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 100 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 100 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2222797 100 Kč
DKP1357 Malá Lucia Oddíl OB Kotlářka C 2221456 100 Kč
DKP1358 Výborná Barbora Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
ODV1350 Matoušková Edita TJ Aero Odolena Voda C 2148164 100 Kč
ODV1252 Pavlíková Barbora TJ Aero Odolena Voda C 2148169 100 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 100 Kč
DKP1454 Matějovská Anežka Oddíl OB Kotlářka C 2222842 100 Kč

D12 1.88 km, 60 m, 8 kontrol

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 100 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 100 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 100 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice B 2088714 100 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 52118 100 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga B 2085003 100 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 8051246 100 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 100 Kč
ZVO1052 Neubauerová Magdaléna OB SK Zvole C 2222825 100 Kč
ZVO1151 Kulhavá Eliška OB SK Zvole C 2019240 100 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 100 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 100 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C 2181317 100 Kč
ROU1051 Rottová Magdalena SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 150 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 100 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 100 Kč
DKP1167 Havlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2221458 100 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 100 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 100 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha B 8108842 100 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 100 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 8183103 100 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 2080980 100 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 100 Kč
KAM1052 Vedralová Eliška OK Kamenice C 2080911 100 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 100 Kč
PGP1058 Škodová Denisa SK Praga C 8076645 100 Kč
DKP1254 Hrzinová Adéla Oddíl OB Kotlářka C 232424 100 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 2146028 100 Kč
PGP1053 Buganová Petra SK Praga C 8119419 100 Kč
KPY1150 Kroupová Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 100 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga B 2134299 100 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 100 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 100 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 8680608 100 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka B 2095946 100 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 100 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2144044 100 Kč
TAP1154 Dvořáková Lucie KOB Tretra Praha C 8410785 100 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 100 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 100 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000586 100 Kč
FSP1055 Kubásková Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260164 100 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 100 Kč
ZVO1054 Sodomková Nikola OB SK Zvole C 2031364 100 Kč
0110003 Petřinová Beáta 011 - Petřinovi 2148094 100 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 100 Kč
ZVO1053 Truhlářová Dora OB SK Zvole C 2222822 100 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga B 2125327 100 Kč
DOR1155 Košťáková Emma OK Dobříš C 2224513 100 Kč

D14 2.32 km, 75 m, 10 kontrol

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0959 Vaňková Barbora OK Roztoky B 2039125 100 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš B 8006772 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 100 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 8034538 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 100 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga A 8005136 100 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 8013954 100 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 100 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 100 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 100 Kč
SLA0950 Hill Daisy SKOB Slaný C 7210809 100 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8085108 100 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 100 Kč
VSP0953 Kuiper Jana Simona USK Praha C 2219008 100 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 100 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 100 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 8080814 100 Kč
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 8047240 100 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 8109375 100 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 100 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 8007179 100 Kč
RIC0854 Bouřová Natálie OB Říčany C 2131200 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha B 8515520 100 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga B 2143361 100 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 100 Kč
ZVO0956 Fišerová Emma OB SK Zvole C 2083401 100 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 100 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha B 8009888 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 100 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 100 Kč
LOU0853 Vaughanová Sára SK Moravan Louňovice C 2143394 100 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 100 Kč
PGP0961 Tomášková Linda SK Praga C 2212003 100 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 100 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 2420054 100 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 100 Kč
PGP0960 Tomášková Ines SK Praga C 2212049 100 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 100 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 8033261 100 Kč
DKL0851 Oliveriusová Anna KOB Kladno C 2119205 100 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka A 2103732 100 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha B 405999 100 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 100 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 100 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 8033262 100 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 100 Kč
PGP0963 Labská Kateřina SK Praga C 2224798 100 Kč
ZVO0955 Sedmerová Nela OB SK Zvole C 2135178 100 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 100 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 100 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 100 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 8226392 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 100 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 100 Kč
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C 2181339 100 Kč
DOR0957 Košťáková Anna OK Dobříš C 7008092 100 Kč

D16 2.56 km, 100 m, 11 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 140 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 140 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 8066788 140 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 140 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 140 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 140 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 140 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 140 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 8226391 140 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 140 Kč
ODV0752 Houdková Kateřina TJ Aero Odolena Voda C 2148159 140 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 140 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 140 Kč
ZVO0752 Švejdová Karolína OB SK Zvole B 2125370 140 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 140 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 140 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 140 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2221470 140 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 8014519 140 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka B 2419952 140 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 8033259 140 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 140 Kč

D18 2.77 km, 115 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 8109422 140 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 140 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 140 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C 2088701 140 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno B 2115077 140 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226325 140 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga B 8003663 140 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 140 Kč

D20 3.12 km, 115 m, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno A 8667952 140 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 140 Kč

D21K 2.77 km, 115 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 140 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 8113516 140 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 140 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 140 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 140 Kč

D21L 3.50 km, 120 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.02

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 140 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 140 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 140 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 140 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 140 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 8039983 140 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 140 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 140 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 140 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 140 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 140 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 8013488 140 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 140 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 140 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 140 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 140 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 140 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 140 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 140 Kč
DKP8654 Paclíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 140 Kč
TAP8153 Nováková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 140 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 140 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 140 Kč
PGP9053 Kafková Dominika SK Praga C 7300087 140 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice C 8648575 140 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 140 Kč
PGP9854 Vyhnálková Barbora SK Praga E 9101106 140 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 140 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 140 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 140 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 140 Kč
PGP0455 Krejčová Lucie SK Praga A 8517325 140 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 140 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 140 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga C 8014405 140 Kč
0190001 Veljačiková Hana 019 - bez klubu 8016313 140 Kč
DKP9450 Řada Hanka Oddíl OB Kotlářka C 7945000 140 Kč

D35 2.75 km, 115 m, 15 kontrol

(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 140 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 140 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 140 Kč
DOR7853 Magazu Radmila OK Dobříš C 8012880 140 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 140 Kč
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 140 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 140 Kč
PGP8156 Súkupová Hana SK Praga C 2224777 140 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 140 Kč
SLA8450 Hill Radka SKOB Slaný C 2039170 140 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 140 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 140 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 140 Kč
DKL8052 Lohová Monika KOB Kladno C 8008263 140 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 140 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 140 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 140 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 140 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 140 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 140 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 140 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 140 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 140 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 140 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 140 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 140 Kč
JES8450 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115735 140 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 140 Kč
DKP8252 Červená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2213796 140 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 140 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 140 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 140 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 140 Kč
RIC7853 Čevelová Ivana OB Říčany C 2102678 140 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 140 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 140 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 140 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 140 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 8013939 140 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 140 Kč
CHC8651 Vojta Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 8662340 140 Kč
TAP8152 Jakubská Jitka KOB Tretra Praha C 2124803 140 Kč
EKP7750 Matoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 140 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 140 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116721 140 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 140 Kč
FSP7955 Knýbelová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2221478 140 Kč
DOR8250 Dostálová Anna OK Dobříš C 2039814 140 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 140 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha 51835 140 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 140 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 140 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2087694 140 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 140 Kč
DOR8151 Košťáková Petra OK Dobříš C 7008105 140 Kč

D45 2.30 km, 100 m, 13 kontrol

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 140 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 140 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 140 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 140 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 140 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 140 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 140 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 140 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 140 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 140 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 8022372 140 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 140 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 140 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 140 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 140 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 140 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 140 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 140 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 140 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 140 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 140 Kč
KPY7550 Varhaníková Halka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 140 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 140 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 140 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 140 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 140 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 140 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 140 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 140 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 140 Kč
HCE6950 Vavřinová Jarmila TJ Hostivice C 2224527 140 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 140 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 140 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 140 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 140 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 140 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 140 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 140 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2104706 140 Kč
ROU7553 Krátká Marta SKOB Roudnice nad Labem C 2181949 140 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 140 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 140 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 140 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 140 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 140 Kč
TAP7653 Jirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 140 Kč
FSP7650 Geffertová Radka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 140 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 140 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 140 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 140 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 140 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8344044 140 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 140 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 140 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 140 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 2069042 140 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 140 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 140 Kč
BZP7250 Jirkovská Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu 434805 140 Kč

D55 1.78 km, 75 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 140 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 140 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 140 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 8005133 140 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 140 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 140 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 140 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 140 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 140 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 140 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 140 Kč

D60 1.78 km, 80 m, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 140 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 140 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 140 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 140 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 140 Kč

D65 1.43 km, 35 m, 8 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 100 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 100 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 100 Kč

D70 1.43 km, 35 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 100 Kč

D75 1.30 km, 25 m, 6 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 100 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 100 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 100 Kč

H10 1.75 km, 50 m, 6 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 100 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 100 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 8461732 100 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 100 Kč
SAD1200 Arnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 51648 100 Kč
KAM1205 Bína Richard OK Kamenice C 2213799 100 Kč
KAM1206 Bürger Adam OK Kamenice C 2212745 100 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 100 Kč
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2181921 100 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 100 Kč
DOR1202 Dostál Václav OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR1203 Szárszoi Eduard OK Dobříš C 2420051 100 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 100 Kč
TAP1304 Jakubský Filip KOB Tretra Praha C 2120646 100 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 100 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 100 Kč
MFP1201 Král Eduard Matfyz Praha 2053580 100 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany C 2419902 100 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 2020719 100 Kč
DKP1209 Matějovský Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2771503 100 Kč
DOR1305 Košťák Hubert OK Dobříš C 1078109 100 Kč

H10F 1.40 km, 50 m, 6 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2419920 100 Kč
LBE1301 Beran Matouš TJ Lokomotiva Beroun C 2099525 100 Kč
ROU1401 Brotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2181327 100 Kč
PGP1303 Kosák Damián SK Praga C 2103760 100 Kč
VSP1401 Öner Efe Michael USK Praha C 2115078 100 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 1413334 100 Kč
KPY1200 Galuška Viktor SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 100 Kč
LBE1200 Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 100 Kč
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 2003281 100 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 1407428 100 Kč
BZP1300 Pospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 150 Kč
RIC1300 Čevela Marek OB Říčany C 2039997 100 Kč
SAD1301 Červenka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 682358 100 Kč
0150001 Salgueiro Antonio 015 - Salgueiro 515029 100 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8119529 100 Kč
SJC1401 Kazda Albert Sportcentrum Jičín C 2114994 100 Kč

H12 2.07 km, 75 m, 9 kontrol

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 100 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 100 Kč
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky B 8154992 100 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 100 Kč
DOR1105 Jetel Václav OK Dobříš C 2039792 100 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš B 8003628 100 Kč
DKL1001 Homola Šimon KOB Kladno C 2126358 100 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C 1418764 100 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 2151399 100 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2146030 100 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice B 2116478 100 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 100 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 100 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 100 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 100 Kč
TAP1106 Sedlář Prokop KOB Tretra Praha C 8076650 100 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany B 8226428 100 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 100 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 100 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš B 2125357 100 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 100 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 8047192 100 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha B 8014503 100 Kč
DKP1015 Dobal David Oddíl OB Kotlářka C 2086454 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 100 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 100 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 100 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš B 2104698 100 Kč
KPY1001 Plašil Eduard SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice B 2135200 100 Kč
SAD1101 Červenka Daniel Sportovní akademie Dobříš C 52690 100 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 100 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 2143335 100 Kč
PGP1104 Černý Dominik SK Praga C 2151452 100 Kč
DKL1000 Oliverius Filip KOB Kladno C 2127889 100 Kč
TAP1109 Jakubský Pavel KOB Tretra Praha C 2120625 100 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 100 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 100 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029180 100 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 100 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 100 Kč
JES1100 Špatenka Ondřej OK Rakovník C 605927464 100 Kč
DLP1102 Vyskočil Vilém OOB TJ Dukla Praha C 2771504 100 Kč
DLP1006 Vyskočil Vít OOB TJ Dukla Praha C 2032140 100 Kč
DKP1113 Vydra Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2181335 100 Kč
MKP1100 Burgr Adam SK Meteor Kačerov C 51704 100 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8116800 100 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 100 Kč
KAM1102 Čížik Matyáš OK Kamenice C 8410790 100 Kč

H14 2.69 km, 70 m, 12 kontrol

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0802 Hylmar Vojtěch OK Kamenice C 8012865 100 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice B 8002892 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 100 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 100 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 100 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 100 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 100 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 100 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka B 2141934 100 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 100 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 8006740 100 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8445310 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 8042137 100 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 100 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 8066720 100 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 100 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga B 8005120 100 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 100 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 7300820 100 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 8014555 100 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 8066787 100 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 100 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha B 8026650 100 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 100 Kč
KPY0903 Galuška Radovan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52678 100 Kč
TAP0810 Sedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 100 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 100 Kč
DKP0924 Novák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 100 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 100 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 8016296 100 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 100 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 100 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 100 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš B 2080953 100 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 100 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 2143351 100 Kč
PGP0906 Černý Jakub SK Praga C 2221455 100 Kč
DKP0823 Štys Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 100 Kč
ZVO0902 Švejda Jáchym OB SK Zvole C 2212737 100 Kč
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 100 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028838 100 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 100 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 100 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 100 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 100 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 100 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 100 Kč
ZVO0905 Hinks-Edwards Adam OB SK Zvole C 2001940 100 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 100 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2039161 100 Kč
ZVO0804 Hamrle Jindřich OB SK Zvole C 2135187 100 Kč
0140002 Ouda Filip 014 - T5 kladno 2129190 100 Kč
DKP0923 Gurecký Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2113488 100 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 100 Kč

H16 2.97 km, 95 m, 14 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 140 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 140 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 8075984 140 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2148146 140 Kč
ZVO0704 Neubauer René OB SK Zvole C 2019229 140 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 8140934 140 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 8670812 140 Kč
HCE0700 Mackovič Adam TJ Hostivice C 8196081 140 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 140 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 140 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8154983 140 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 140 Kč
KPY0601 Galuška Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 140 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 140 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 140 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 140 Kč
DOR0606 Hošek Ondřej OK Dobříš C 2039783 140 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 8332266 140 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 140 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 416137 140 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2134283 140 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 8667515 140 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 140 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 140 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 140 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 140 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 140 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 140 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 140 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 140 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha B 2039206 140 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 140 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga B 2087642 140 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 140 Kč
FSP0601 Klepetko Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029189 140 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 140 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 140 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C 2039793 140 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8005434 140 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš B 8154976 140 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 140 Kč

H18 3.12 km, 115 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 140 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 8116738 140 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 140 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 140 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 140 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 140 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 140 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš C 2044894 140 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 8670552 140 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801247 140 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 140 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8007190 140 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 140 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 140 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 140 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 140 Kč
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 995813 140 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 140 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8119573 140 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 140 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 140 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 140 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 8662308 140 Kč

H20 3.52 km, 120 m, 16 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 140 Kč

H21K 3.52 km, 120 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.02

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 140 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 8008306 140 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 140 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 140 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 140 Kč

H21L 5.38 km, 240 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.02

(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 140 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 140 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 140 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 140 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 140 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 140 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 140 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 140 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 140 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 140 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 140 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 140 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 140 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 140 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 140 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 140 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 140 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 140 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 140 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 140 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 140 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 140 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 140 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 140 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 140 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 140 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 140 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 140 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 140 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 140 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 140 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 140 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 140 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš C 8648572 140 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 140 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 140 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 140 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 140 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 140 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 140 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 140 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 140 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 140 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice C 9101674 140 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 140 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 140 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 140 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 140 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8003596 140 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 140 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 8662366 140 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha A 8116720 140 Kč
MKP8800 Maška Marek SK Meteor Kačerov 2260119 140 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 140 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 140 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga C 9418870 140 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha C 8076041 140 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 140 Kč
0180001 Bouda Petr 018 - Ztraceni 7300555 140 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 140 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 140 Kč

H35 4.07 km, 180 m, 15 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 140 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 140 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 140 Kč
DKP8002 Dolák Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2148233 140 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 140 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2181301 140 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 140 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 140 Kč
CEP8700 Komůrka Jiří Čepíci 7300819 140 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 140 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 140 Kč
LBE8001 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 140 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 140 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 140 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 140 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 140 Kč
HCE7801 Mackovič Dušan TJ Hostivice C 1413898 140 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 140 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 140 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 140 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 140 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 140 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 140 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 140 Kč
SLA8101 Kozel Jiří SKOB Slaný C 2108887 140 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 140 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 140 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 140 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 140 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 140 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 140 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 140 Kč
MKP8402 Burgr Richard SK Meteor Kačerov C 336744 140 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 140 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 140 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 140 Kč

H45 3.44 km, 120 m, 14 kontrol

(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 140 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 140 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 140 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 140 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8226340 140 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 140 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 140 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 140 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 140 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 140 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 140 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 140 Kč
ONO7001 Ševčík Jiří SKOB Ostrov C 2102671 140 Kč
SLA7602 Hill Richard SKOB Slaný C 1150693 140 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 140 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 140 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 140 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 140 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 140 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 140 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8076611 140 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 140 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 140 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 140 Kč
KPY7700 Galuška Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 140 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 140 Kč
KPY7701 Nedas Dušan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8580 140 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 140 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 140 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 140 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 140 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 140 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 140 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 140 Kč
DOR7404 Gregor Radovan OK Dobříš C 2125353 140 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 140 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 2102709 140 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 140 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 140 Kč
HCE7000 Vavřina Jan TJ Hostivice C 1421904 140 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 140 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 140 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 140 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 140 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 140 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 8005150 140 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 140 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 8005116 140 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 140 Kč
TAP7700 Jakubský Ondřej KOB Tretra Praha C 7701 140 Kč
0070001 Večerka Daniel 007 - NoWay 7002605 140 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 140 Kč
FSP7602 Knýbel Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 140 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 140 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 140 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 140 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 140 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8416667 140 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 140 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 140 Kč
0140001 Ouda Martin 014 - T5 kladno 2129214 140 Kč
DKP7001 Vydra Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2181310 140 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 140 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 140 Kč
KAM7501 Čížik Marek OK Kamenice C 8154982 140 Kč

H55 2.39 km, 100 m, 13 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 140 Kč
EKP6300 Kořistka Libor VŠTJ Ekonom Praha C 51591 140 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 8670816 140 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 140 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 8116714 140 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 140 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 140 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 140 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 140 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 140 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 140 Kč

H60 2.39 km, 100 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 140 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 140 Kč
PGP6004 Pasničenko Viktor SK Praga C 8116705 140 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 140 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 140 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 140 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 140 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 140 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 140 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 140 Kč

H65 2.10 km, 70 m, 11 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 100 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 100 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 100 Kč
MAS5400 Chotětický Jan OOB Aš C 7887 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 100 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 100 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 100 Kč
DKL5701 Knotek Kamil KOB Kladno 49370 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč

H70 2.10 km, 70 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 9002029 100 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 100 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 100 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 100 Kč

H75 1.36 km, 35 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 100 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 100 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 100 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 100 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 100 Kč

H80 1.36 km, 35 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 100 Kč

T3 3.45 km, 115 m, 12 kontrol

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7100 Zierhut Antonín TJ Lokomotiva Chomutov C 253146 140 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 140 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8107716 140 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8107725 140 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 140 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 140 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 140 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 140 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 140 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 140 Kč
ROZ7950 Vaňková Alice OK Roztoky C 2229813 140 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 140 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 140 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 140 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 140 Kč
KPY8050 Kameníková Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 190 Kč
0030001 Polan Miroslav 003 - Spartak Praha 4 zapůjčit 190 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C 2148125 140 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 140 Kč
0040001 Pavlík Michal 004 - ODV- 2 428285 140 Kč
0040002 Kelnar Martin 004 - ODV- 2 428268 140 Kč
0040005 Houdková Lenka 004 - ODV- 2 2211662 140 Kč
0040006 Houdek Richard 004 - ODV- 2 2211656 140 Kč
0050001 Vojtěchovský Martin 005 - Dezorientovaní 2419918 140 Kč
CHC8701 Vojta Dominik K.O.B. Choceň C 7207886 140 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 8667989 140 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 140 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 140 Kč
0070002 Večerková Daniela 007 - NoWay 2039145 140 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 140 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 140 Kč
ZVO7453 Švejdová Martina OB SK Zvole C 2148129 140 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2125341 140 Kč
0080001 Švejda Karel 008 - Zvole 2219022 140 Kč
0090001 Tučný Jan 009 - Tučňáci OB 2131195 140 Kč
0090002 Malá Martina 009 - Tučňáci OB 2148228 140 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 140 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 140 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 140 Kč
LOU7800 Topič Jiří SK Moravan Louňovice C 2029200 140 Kč
KPY0552 Pokorná Tereza SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 140 Kč
DLP8051 Vyskočilová Eliška OOB TJ Dukla Praha C 2221451 140 Kč
0110002 Petřinová Natálie 011 - Petřinovi 2148126 140 Kč
0110004 Petřinová Vendula 011 - Petřinovi 2148109 140 Kč
0120001 Váňa Martin 012 - SK Ztracení pavouci zapůjčit 190 Kč
LOU8000 Břízek Petr SK Moravan Louňovice C 2143409 140 Kč
SJC8759 Kovářová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 140 Kč
ODV8900 Kocur Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2211640 140 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 140 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 140 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 2109686 140 Kč
DKP8209 Hořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 140 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 140 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8471111 140 Kč
0170001 Hruška Peter 017 - Neregistrovaní Hruškovi 2125321 140 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 140 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 140 Kč

TF 1.40 km, 50 m, 6 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1752 Míková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8537 100 Kč
SLA1550 Hill Lucy SKOB Slaný C 2039807 100 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 100 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 100 Kč
KPY1500 Kameník Matěj SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2221441 100 Kč
KPY1700 Kameník Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2222841 100 Kč
SJC1302 Ticháček Jonáš Sportcentrum Jičín C 8150313 100 Kč
ZBP1550 Pražáková Eliška OOB SK Zbraslav C 232261 100 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 49385 100 Kč
0040003 Pavlíková 004 - ODV- 2 2148168 100 Kč
0040004 Pavlík 004 - ODV- 2 428273 100 Kč
FSP1351 Kubásková Mariana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2260154 100 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš C 2044892 100 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 682623 100 Kč
SAD1102 Homolka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 361921 100 Kč

Z1 1.61 km, 50 m, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP1900 Komůrka Kryštof Čepíci 2148120 100 Kč
MFP1501 Král Maxmilián Matfyz Praha 100 Kč
0150002 Salgueiro Cristobal 015 - Salgueiro 53577 100 Kč

Z2 1.94 km, 75 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 100 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 44 6359 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 2116190 100 Kč
ZVO8051 Michalíková Jana OB SK Zvole C 2222799 100 Kč
0110005 Petřinová Sára 011 - Petřinovi 2029183 100 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 100 Kč
celkem přihlášených: 858, vklad: 106660 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.